Říjen 2016

Živý mrtví no a náš Putinofobní generál

31. října 2016 v 16:24 | Řezník
Tak jsem zase začal sledovat Živý mrtvý (ten anglickej pravopis je fajn, prostě bych napsal Walking Dead a nemusel asi patnáct vteřin laborovat, jaký i nebo y má být na konci, protože jsou to sice ti živí mrtví, ale sleduju ty živý mrtvý :-D :-D ). Upřímně, dělá mi radost, jakej správnej psychoň se tam stal z hlavního hrdiny Ricka, kterej konečně k situaci, kdy jde o přežití, přistupuje stylem "udělej co je nutný, když je tam nepřítel, tak ho zmas, když máš výhodu, tak jí využij, když nepřítele necháš zdrhnout a nevyřadíš ho z provozu, on se ti vrátí a bude tě to stát ztráty, když vraha nepopravíš, budeš ho muset hlídat a on ti stejně zase zdrhne a bude to stát ztráty". Jinými slovy, Rick ve snaze ochránit kejhák svůj, kejhák svý la familia a svých compadres odškrtává nepřátele bez nějakých filozofických úvah, dilemat, pseudoetických keců, nápadů typu, že si každej zaslouží ohledy a n+1 dalších šancí. Protože ví a poučil se, že hranice mezi životem a smrtí je velmi úzká a když udělá nějakou botu, může to stát kejhák někoho z jeho lidí. No a on to neriskuje.
Oproti tomu je tam pár hňupíků, kteří by pořád nepřítele šetřili, dávali mu šance, ať jako "prozře a přestane je atakovat", což vede většinou pouze k rizikum a dalším ztrátám. Situace dá ve finále stejně nakonec za pravdu Rickovi, já stejně od začátku říkám, že Rick má recht :-D no a nakonec to tak dopadne. U pár lidí je tam pořád ještě patrný pozůstatek "Kultu hajzla". Sice už to z nich situace většinově vytloukla, ale "Kult hajzla" se těžko láme.
Rick se definitivně stal imuním vůči "Kultu hajzla". Kdo nezná tenhle pojem, doporučuju svůj starší článek na toto téma :-D Když se podíváme na současný odzbrojovací snahy evropskýho estabilišmentu a americkýho estabilišmentu, vidíme, jak jsou naopak Kultem hajzla prosáklý. Pamatuju si, že když Zimmerman zastřelil Trayvona Martina (pro neznalý, shrnu situaci, Zimmerman latino, Martin černoch, proto se to leckde prezentovalo jako "rasistický zabití". Zimmerman, jako člen sousedský hlídky, sledoval Martina, kterej mu přišel podezřelej. Martin na něj nastoupil, dal mu pár bomb do ksichtu, srazil ho k zemi, zaklekl ho, dál ho bombil, Zimmerman vytáhl bouchačku a nasypal ho, ale až ve chvíli, kdy mu byla otloukána hlava o chodník, což, jak my zkušení víme, je likvidační útok a není tak težký tím zabít). No a četl jsem ohledně toho vyjádření, "Kdyby Zimmerman neměl pistoli, mohl být Trayvon Martin ještě naživu." Nojo, přesně. Sice by nebyl naživu Zimmerman, nebo by byl minimálně vážně zraněnej , případně chromej, ale to tyhle lidskoprávníky nezajímá. Na člověka, kterej tu bitku nezačal, akorát se bránil brutálnímu napadení, přece sere pes, sral pes někoho, kdo funguje slušně a platí daně, je potřeba ohlídat, aby nejakej xindl a zevl, co dělá akorát bordel, nepřišel k úhoně, aby bylo možný se s ním do nekonečna crcat a dávat mu milion plus jedna dalších možností.
To je jeden z důvodů (kromě strachu z rebelie, samozřejmě), proč tenhle neomarxismem prosáklej extabilišment nechce, aby lidi nosili a měli zbraně. Jak víme, v neomarxismu se revoluce děje skrze tlak menšin a mezi menšiny patří i kriminálníci, vyfetla a podobně. K neomarxistům se přidávají v tomhle ohledu i různí chroničtí "pachatelé dobra" a bohužel i, v tomhle ohledu, někteří křesťani, kterým se pro samou lásku ke ksindlu zamlžila láska k těm normálním. Čiže lidi přece nesmí mít zbraně, jinak by v situaci, kdy nastane průser, by mohli ty zbraně vzít a pustit se s nima do grázlů. No a co by to bylo za moc fuj svět, kdyby někdo, kdo se vloupá někomu do baráku s úmyslem tam někoho znásilnit, nebo kuchnout, podříznout pro pár vorlů na drogy, nebo tak, dostal od obyvatele kulku, no fuj. Jakej by to byl svět, kdyby banda kreténů nastoupila na ulici na chlapa s úmyslem ho ukopat k smrti a on by jim zpřerážel hnáty obuchem. Zastřelenej kriminálník se už nedá reintegrovat do společnosti, už se o něj nedá starat, už se mu nedaj dávat další šance, prostě, už se na něm nedá páchat dobro. Víme, že lidskej život je nedotknutelnej a nikdo přece nemá právo nějakýho gaunera vykašit, to ani v sebeobraně, naopak, správnej slušnej člověk musí ten svůj kejhák nechat napospas každýmu gaunerovi a hovaděnkovi. Lidskej život je nedotknutelnej, ale jen ten pachatelův, na ten oběti sere pes, protože takovej je svět, to se stává a je to moc smutné. Tak si pobrečíme, pofňukáme, ale dovolit lidem se bránit pořádně, aby se to neopakovalo, to ne, to by nešlo. Pak by mohli umřít nějaký gauneři a to by bylo moc fuj.
Tenhle dvojpřístup z některých lidí přímo smrdí. A z některých přímo ukapává. Pak je to vidět na situaci, kde politička ze Strany Zelených v Dojčlandu zkritizuje policii, že zastřelili kripla, co ve vlaku rozsekal sekerou lidi, následně opět tihle levičácký blbci navrhujou, aby policajti chodili v Německu bez bouchaček. Jo. V situaci, kdy se jim tam fest zhoršuje bezpečnostní situace, by byli klidně schopný poldum sebrat bouchačky. Protože, opět, sral pes to, že tam někde umlátěj, nebo ukopou poldu, kterej se snaží udržet na ulici pořádek, hlavně je potřeba ohlídat, aby poldové nezastřelili chudáška uprchliška mušlimáška, který to měl tak těžkéééé a krutéééé a kterej si přece zaslouží nějaké ty ohledy na úkor těch blbečků, co tam ten Dojčland budovali.
U toho Walking Dead, u jedný pasáže, jsem tohle konečně pochopil. "Seberte lidem zbraně, aby náhodou nezabili grázla, kterej je přišel oddělat, potažmo zprznit. To se přece nesmí". Tahle mentalita se tlačí lidem do palice skrze zpotvořenej vzdělávací systém a dělá to z nich totální neschopný vyměklý vemena.
Já vím, že jsem o tom už párkrát psal, ale je to prostě věc, kterou nepochopím. Ten úchylnej pacifismus, kterej už od dětství láme lidem vůli se bránit proti zlu a bezpráví, nesmysly typu "když tě mlátěj, tak dát jim do držky přece není řešení", "když tě chce někdo oddělat, tak si pořídit železo a být připraven a až to zkusí, být prostě lepší a sundat jeho, to taky není řešení a to přece nemůžeš, protože bys byl pak stejný jako on" a tak dále. No a pak vzniká celá generace lidí, co si myslí, že všechno, i tvrdý situace, jde vyřešit kecama a žvaněním, jenže, prostě nejde. Sranda pak je, když se generace zblblíků, propláchnutá tím, že "násilí není řešení" (a co je policie, kriminály, soudy….než sofistikovanější forma násilí, to ovšem tihle hňupi do rovnice nezahrnou), se setkají s bandou barbarů kteří považujou násilí za naprosto relevantní formu řešení neshod. Jak to asi dopadne? Kdo asi dostane do koulí, kdo prohraje a kdo prohraje hodně? No a z jinýho soudku, jak asi dopadnou ženský, který mají v hlavě natlačený, že násilí nepomáhá, násilí není odpověď a podobně, při konfrontaci se smečkou barbarů, co je budou chtít zprznit, he? Jo, budou brečet, budou kničet, budou volat po nějakým systémovým řešení co je ochrání, všechno samozřejmě k hovnu. Ale člověk jim nevysvětlí, že by se měly naučit bránit, že by měly nosit železo, aby se ubránily pořádně, no a že kdyby dotyčnej násilník dostal potom pár ran klackem po zádech, že by se na to příště vybod. Protože seřezat agresivního šmejda, to je opět moc fuj, vždyť on za to ani nemůže, za to jakej je šmejd…..To je podobný, jako když nějaká sluníčkářka dostane násilím do kožichu a ona ty agresory ještě kryje, když nějakej švédskej multikulturalista dostane od migranta přes držku a do hnědky a stejně pak píše ještě dopis tomu migrantovi, jak ho lituje, že ho vyhostí :-D :-D Jakej by ten měl přístup k obraně zbraní proti agresorům? Samozřejmě "seberte jim všem zbraně, protože jinak by se s nima mohli bránit a dokonce zabít zločince, svěcenou krávu některých lidumilů". Z těhle důvodů jsou taky zakázaný náboje se zvýšeným ranivým účinkem pro civilní použití. Ačkoliv by byly lepší, protože by odpadalo to, že střela po výstřelu proletí agresorem a trefí nezúčastněnou oběť, taky se neodráží a podobně. Ale kam byzme došli, kdyby se občanskej ksindl mohl bránit efektivně a dokonce střelil nějakýho šmejda účinnější střelou. Nene. Je potřeba zavolat policii a ti toho samýho šmejda tou samou municí střelí sami, v tom případě je to fajn a v pořádku.
Tohle všechno Rick velice dobře pochopil a proto prostě se s nikým nepatlá a nemaže. A já s ním plně souhlasim.
Máme tu ještě jeden soudek, minulej tejden jsem slíbil, že se zmíním o tom, proč považuju Rusko za výrazně menší hrozbu, než Islámskej stát a proč naprosto nesouhlasím s generálem Pavlem, kterej tvrdí, že je to přesně naopak. Nuže. Proč by Rusko mělo být větší hrozba, než IS, má snad Rusko v plánu útočit na Evropu? Nedělali to sedmdesát let, nezkusili si to za Stalina, nezkusili to za Brežněva, nezkusili to nikdy, proč by to zkoušeli teď. Je snad Putin magor a má v hlavě totálně nasráno? Pravděpodobně ne. Zaprvý se m u povedlo vytáhnout Rusko z tý šílený řitě a svrabu, ve kterým bylo. Konečně to tam snad nějak začíná trochu fungovat, předpokládám, že nechce, aby mu z toho americký dálkový letectvo a strategický bombardéry udělaly hromadu dýmajících zářících trosek. Sám ten generál prohlásil taky, že nevěří tomu, že by Rusové chtěli útočit na Evropu. A pokud teda nechtějí útočit, v čem jsou teda hrozba. Jo, napadli Gruzii, napadli Ukrajinu, ale podívejme se na to zblízka. Rusové vlítli na Gruzii, když Gruzínci začali rubat Osetii, kde se ruskojazyčná menšina začala zkoušet "osvobodit", od Gruzie. Nepřipomíná to někomu něco? Není to úplně podobný, až stejný, jako když se Albánci v Kosovu začali rvát se Srbama a NATO je podpořilo? Tudíž Kosovo je svobodný a samostatný, svět to uznal a nekritizuje NATO za útok proti Srbům. Když Kosovo Albáncům, tak Osetii teda rusky mluvícím Osetijcům, ne? A nebo teda Osetii Gruzíncům? Ale v tom případě teda Kosovo Srbům. A ne tohle doublethinkový porno, kdy útok NATO na Srbsko byla fajn humanitární spravedlivá válka za svobodu utlačovaný menšiny, ale útok Ruska na Gruzii je hanebná agrese a krytí zad fašistickým separatistům, co chtějí urvat kus státu, kterej patří někomu jinýmu. Konzistence lidi, kurva, konzistence. Ne že když to samý udělá NATO, je to fajn, ale když to samý udělá Rus, je to špína a amorální a odsouzeníhodný a hanebný. Jo a nejsem rusofil, jsem spíš pořád pro západní. Ale taky říkám, že Kosovo je Srbsko. A Osetie Gruzie. Nazdar. Teď Ukrajina. Jo, Rusové napadli Ukrajinu. Ukrajina se bratřila s NATO a mleli něco o tom, že tam vstoupí. Čekal někdo jako něco jinýho, než ruskej útok? To si jako Rusáci, který pořád věří tomu, že jsou velmoc, maj nechat rozšířit NATO až ke svým hranicím? Hele byla onehdá dohoda, kdy vedení NATO slíbilo Rusákům, že určitý země prostě vynechaj a přijímat je nebudou. A ta dohoda byla porušená. Co maj ti Ivani jako dělat? Není to čistá provokace? Viděl jsem takovej hezkej obrázek, "Hele jak jsou ti Rusové agresivní, jak blízko umístili svojí zemi k našim základnám". Přece není reálný si myslet, že Putin bude přihlížet tomu, jak mu rostou základny NATO na Krymu, na Ukrajině a v Gruzii, aniž by nějak reagoval. Sory, měli se na to vybodnout a necpat se k nim tak blízko.
Upřímně, to mi přijde jako kdybych k někomu v hospodě přišel, flusnul mu do piva a pak se divil, že mi jednu pěstí natáhne. A vykládal bych, jak je jako agresivní, že mi natáhnul. Jo, Rusové mají svoje zájmy v Evropě, vždycky je tu měli. Maj tu svojí rozvědku, vždycky jí tu měli, ve střední Evropě byli vždycky tajný služby jak německý, tak americký, tak ruský, furt tady hrály, to není nic novýho. Oproti tomu, to, že v Evropě bouchaj bomby kvůli islámskýmu terorizmu, čas od času někoho vykuchaj kudlou za řevu alahagbar a podobně, to nový je, to tady teda nebejvalo. Jo, terorizmo bylo v Evropě vždycky, nebo aspoň už je tu dlouho, byly tu různý komunistický teroristický organizace, separatistický teroristický organizace, Rusové jich spoustu podporovali, za studený války, to je pravda, ale, nějak ty organizace už jsou mrtvý, že jo. Kdy naposled někdo viděl ve zprávách nějaký zabíjení od někoho jako IRA, Brigáda svobodnýho Ulsteru, ETA, potažmo ty komunistický organizace v Německu, jako Rudej říjen, bo kýho čerta jak se ti kriplové jmenovali….. No? Už dávno ne, co? Karlos Šakal, kterýho podporovala KGB, už je taky tuhej, dávno. Jo, Rusové chtějí, aby se Evropská unie rozpadla. To je pravda. Stejně, jako to chtějí Američani. Jak jsem to psal dávno, Rusové i Američani si zvykli na svět, ve kterým jsou jen dva velký hráči a nechtěj, aby jim tam přibyl třetí, nejednotná Evropa jim vyhovuje oboum. Už stačí, že se budou muset smířit s Čínou.
Takže, ano, plně souhlasím s tím, že ruská propaganda je protievropská a směřuje k podněcování nacionalistických nálad v Evropě, k czexitum, brexitum, plexitum a podobně. To je fakt. Taky podporujou národovecký strany, to je taky pravda. Proč by to nedělali. A viděl jsem teze, že Rusáci podporujou migraci, aby skrze ní rozesrali Evropu. Buď jak buď, evropský špičky měly a pořád mají, krásnou šanci, vzít Rusákovi vítr z plachet a naopak lidi pro sjednocenou Evropu nadchnout. Stačilo by kupříkladu, kdyby poslouchali, co ti lidi třeba jako chtějí. Kupříkladu, zastavit import barbarů z kdejaký řitě. Kdyby špičky EU už dávno ty krysí díry zavřely a Frontex tu sebranku nevozil až od lybijskýho břehu, tak by lidi usoudili, že na ně estabilišment myslí a Rusák s celou propagandou by si mohl jít pouštět draka. Ale oni ne, oni dělaj kroky proti vůli devadesáti procent voličů a diví se, že ti už jim to nežerou a maj jich plný zuby. Stejně jako odzbrojovací snahy. Lidi v Evropě jasně deklarujou, opakovaně, že toho, že z nich aparát dělá bezbranný ovce, přičemž sem importuje nebezpečný lidi, maj plný zuby. Opět, kdyby se na to vysrali, vezmou celý ruský propagandě totálně vítr z plachet. Zase nic. Někdo se diví, že v situaci, kdy se v Paříži střílí, v Německu bouchaj bomby, Francouzi mají zvláštní stav a aparát na to reaguje importem dalších potížistů a snahou o odzbrojení původního obyvatelstva, maj Evropani celý EU a EK plný cvičky. EU aparátčíci dělaj přesně to, co nahání lidi k nacionalistickým stranám a vlasteneckým tendencím, jestli tohle je ruská snaha, nebo dokonce dílo Rusů, tak celá Evropská komise musí být ruský agenti, protože jim jdou tak špičkově na ruku, že jiný vysvětlení asi nějak nemůžu najít.
Každopádně, ruskej teroristickej útok na evropským území za posledních třicet let nebyl žádnej. Islámských mnogo jen za poslední měsíc. Rusové nemají v Evropě víc mužstva, než pár stovek agentů (a všichni sledovaný, pokud nejsou tajný služby NATO sebranka blbů). Basmači mají v Evropě desetitisíce neregistrovaných potenciálních kombatantů, samotných islamistů je tolik, že to tajný služby nestíhají sledovat (o tom, že by tady bylo tolik ruských agentů, že by to tajný služby nestíhaly hlídat, jsem neslyšel), nevím, že by sem Rusové dováželi zbraně, ale o tom, že se chytaj pašerácký lodě z Afriky a podobně, který jsou kvérů plný, se čas od času něco proflákne….. Jen za poslední víkend proběhlo migrantsko / islamistických útoků několik, kolik ruských?
Pan generál prohlásil, že "bezpečnostně prověřený uprchlík". Tak bezpečnostně prověřený, jo? Si pamatuju, že před nedávnem chytali nějakýho džihádistu v Německu, kvůli pumovýmu útoku a ten tu prověrku měl. Nedávno jim nějakej i v Německu vybouchnul. Ten tam byl taky v rámci azylu, takže taky prověřenej?
Generál je vůl. Co se mu stalo, prostě profesní slepota. Mnoho let se učil, žil, fungoval, v tom, že nepřítel je prostě Rusko. Tak nedokáže přepnout. To je ta samá provozní slepota, jako když kdysi nějaký generálové vyřvavali, že tanky jsou nanic, že útok bez koní není útok, že letectvo nemá budoucnost, letadlový lodě jsou pitomost a podobně. Stejně, jako když v boji proti nějakým místním vidlákům odmítli opustit taktiku, postavenou na evropský bojiště a v místním terénu totálně neúčinnou (v tomhle teda vedli Britové). A kvůli tomu si vícekrát nechali nařezat, než se vždycky poučili.
Za studený války bylo povícero generálů, kteří by byli rádi, kdyby se třetí světová konečně spustila, protože se na do mnoho mnoho let připravovali, mnoho let v tom prostě žili a žili v tom, že ta druhá strana je koncentrovaný zlo, no a pak se do nich jako ve finále ani nepustíme? To je přece nahovno…..Moc hezky je to vidět ve filmu "Doktor Divnoláska". V určitých situacích je pak velkej problém tyhle rotorový hlavy ukočírovat, aby se do toho nepustily doopravdy. Když se člověk na něco připravuje dlouhý roky, včetně psychický přípravy, která zahrnuje důvody, proč tu druhou stranu musí vyřídit, je jasný, že bude mít nutkání to konečně vyzkoušet, opět hezky vidět ve filmu Mariňák. "Co? To si jako ani nikoho nezastřelim, po tom všem, čím jsem prošel, se ani v boji nepředvedu?"
Pokračování příště.

EET

26. října 2016 v 14:49 | Řezník
Zdravím všechny, čas od času zřím v bedně ohavnou reklamu na EET, která nejdřív snad patnáct minut blekotá, co se pořídí za 18 miliard, pak prohlásí že to se vybere díky elektronické evidenci tržeb a zakončí to sračkožvástem, že "jde o 18 miliard, který patří nám všem". Jo, nám všem jo? Já teda nevim, možná jsem fakt nějakej moc starej a nepochopil jsem moderní progresivní metody, ale nepatří vydělaný keno náhodou tomu, kdo si ho vydělal? Jasně, určitý berně se platit musí, ale pořád bych to nestavěl tak, jako že "prachy co se vyberou na daních, jsou naše prachy".
Neboť, a) jakej profit přesně bude mít řadovej ovčan z toho, že z podnikatelů vyrazí větší berně. Žádnej. To, co z nich stát vyrazí na daních, si oni zase promítnou do cen, to je nevyhnutelný, takže ve finále celý zvyjebený EET budeme zase platit my, co budeme něco kupovat. To je stejný, jako když aparát uvalí zase nějakou spečenou dodatečnou daň na benzín, co se stane, zdraží benzín. Stát vyrazí keno z podnikatelů, oni ho vyrazí ze zákazníků. Fajn, to jsme to vyhráli. Až bude pívo o bůra dražší, tak mě rozhodně potěší, že se za to vykešuje "o pětikilo víc měsíčně důchodcům".
b) ono se nevybere celejch 18. Protože samozřejmě dost sežere samotná administrativa a vymáhací aparát. Čímž pádem se zase použije míň prachů, než z nás vyrazí. Podobně jako u zlodějský daně z nemovitosti, kde nejdřív náklady na výběr byly větší než zisk, tak se musela samozřejmě zvýšit, že jo.

V kontextu Eklhaftozní Erekceega Trotlabureše jsem měl zajímavou diskuzi s pár lidma, jestli je "správný platit daně". Samozřejmě, je správný platit daně, když to stát používá na věci, na který je potřeba. Ale je velmi sporný, jestli je to správný, ve chvíli, kdy je daňová zátěž nějakých 80% vydělaných prachů, platí se daň z prvního posledního, aparát pořád hledá metody, jak vyrazit z lidí posledního vorla, ale na druhou stranu se vyhazujou prachy oknem, za nesmysly, za migranty, za menšiny, za neziskovky, za flákače, za parazity, za debilní agentury který k ničemu nejsou, za fízlování, atd. V tomhle kontextu je velice špatný platit daně. Slyším často argument, že ten, kterej neplatí berně poctivě, okrádá nás všechny, ale u nějakýho parazita, kterej v životě nepracoval, pracovat nebude, jen žije z dávek, z podpor a z toho, že si naseká milion děcek (ukázkovej příklad jsou ti různý migranti v Německu, nebo v Dánsku, kdy se tam dokýbluje dripl se třema manželkama, osmnácti děckama, nemaká z nich nikdo a dávky jsou velký jak prase. Ti jako neokrádaj nás všechny? Hůř nás teda okrádá někdo, kdo si z vydělaných prachů nenechal sebrat co nejvíc, než ten, co nevydělá nic, neodvede nic a jen má nataženou pracku? Velmi zajímavé. A vymáhá to vexlák, kterej si v devadesátých letech nahrabal a i teď má armádu daňových poradců, aby ty berně platil co nejmenší. A lidi mu to ještě žerou. Stát se musí naučit, kurva, hospodařit a ne vyhazovat prachy za pitomosti, cpát je nefachčenkům, ale z kapes těch, co něco dělaj , tahat poslední drobňák.
Naťukl jsem tu neziskovky. Viděl jsem screeny ze stránek Romea cézet, potom, co někde zkolaboval ten feťák, takový rasistický výlevy nikde jinde moc k vidění nejsou, už jen proto, že skoro všude jinde je mažou. Hlášky typu "bouchačku a mrdky gádžovský střílet", "mrdky gádžovský ať zdechnou na rakovinu" a podobně (pominu, že to bylo pravopisem čichače toluenu po otřesu mozku). Fajn, je možný, že to tam psali nějaký skinhedi pod falešnýma jménama, aby dělali negativní obraz, všechno možno, ale….nikdo to tam nemazal. A screeny těch stránek taky žádná "Hate free" a podobný odpadi neukazovali, velmi zvláštní. Když jsem viděl tyhle komenty, tak mě napadlo, jestli by tam byl stejnej randál, kdyby někde zdechlo bílý vyfetlo, je mi úplně jasný, že ani omylem, no a následně je totálně jasný, že celá romea cézet je akorát rasistická organizace, stejně rasistická, jako nějaký skinheadi, KKK a podobnej white trash, jen se liší směrem zaměření svýho rasismu. A z čeho je ta sebranka placená? Z daní, na tohle mám platit daně? Nasrat. To je stejný, jako kdybych měl platit daně na nějakou novou organizaci Ku Klux Klanu, nechci krmit rasisty ani bílý, ani černý, nechci krmit prachama někoho, kdo schválně stupňuje rasismus v zemi, aby pak mohl dojit prachy z "boje s rasismem".
Nevim, jak to s tím vyfetlem ve skutečnosti bylo, osobně mě nedojme smrt agresivního feťáka ani černýho, ani bílýho, ani chlapa, ani ženský, o svým "osudu" si rozhodl sám, ve chvíli, kdy si nastřelil do žíly ten bordel, ale jsem naprosto proti tomu, aby se to zneužívalo k hecování rasizmu u jedněch a nucení k pokání jakýže jsou rasisti u druhých. Jediná cesta, jak se úplně zbavit rasismu, je kašlat na rasu a etnikum ve všech ohledech, no a organizace, která je postavená na důrazu na etnikum a rasu, dělá pravej opak. A to mám platit z daní, ono se zavede EET, aby bylo z čeho krmit tyhle lemply?
Paráda tedy.
Stejně, trochu odbočím, jednu věc jsem teda nepochopil. Na jednu stranu se do nás snaží vtlačit propagandu, že nezáleží na národě, nezáleží na etniku, nezáleží na rase a nezáleží ani na pohlaví, že jsme vlastně všichni "jeden pýpl" a že jsou prakticky všichni se všema zaměnitelný, tvrdí, jak je zbytečný stavět na národě a na národní historii…..no a na druhou stranu se snaží všechny možný menšiny krmit tím, jak se mají sebeuvědomovat, být hrdý na svoje kořeny, případně na svoje orientace a filie a podobně. Na jednu stranu tlačí do většiny, že se nemá nikdy a v žádným případě vymezovat vůči nikomu, na základě ničeho, protože na ničem z toho vlastně nezáleží, no a na druhou stranu učí veškerý menšiny, jak se maj vždy a všude vymezovat vůči většině na základě čehokoliv. Takhle, to "nepochopil" je v uvozovkách. Jen neznalý nechápou proč, my víme, odpověď je "neomarxismus", samozřejmě. Rozklad společnosti a většiny za pomoci radikálů z různých menšin. A to si platíme z daní a na to chtěj EET. Blééé.
Jinak, když se podíváme na kecy různých odpadů od různých Hejtfrý a podobně, tak nám, většině, pořád vyčítají jakousi "nenávist". Onehdá jsem zřel vyjádření jakýchsi vořechů z nějaký přibloudlý organizace stejnopohlavních šukálistů, jak proklínají každýho kdo podepsal petici pro rodinu a přivolávaj na ně rakovinu slinivky :-D Kdyby tohle na adresu nějaký stejnošukálistický bandy napsal heterák, spamuje se s tím po zdech minimálně tejden, ale tohle evidentně přijde divný málokomu. Ty různý blbečci ze všemožnejch menšin jsou nacpaný nenávistí fakt fest, ale nikdo jim to nezazlívá. Stejně mě zase někdo označí za bílýho radikála, protože jsem proti zvýhodňování těch, oněch, no a za homofoba, protože jsem proti zvýhodňování gejů.
Přičemž jsem akorát pro rovný zacházení se všema. Což je to, o čem různý neziskovkáři pořád žvaněj. Ale ano, kašlu na "práva" (rozuměj zvýhodňování) menšin. A rozhodně jsem proti tomu, platit si neokomoušský organizace z daní.
Takže, je správný platit daně, když si z toho platím sebranku typu Evropská komise, co mi chce sebrat zbraně a navozit mi sem džihádisty, platim z toho živobytí těm samotným džihádistům (v kontextu Evropy), sponzoruju neziskovky, různý aktivistický organizace a smečky dementů, který od úsvitu do soumraku jen vymýšlejí, jak mi dokurvit život skrz různý zákazy, příkazy, omezování (jmenovitě kupříkladu dopravy, obrany), vymejšlí sociálně inženýrský nesmysly a podobně……. Kdyby se to vrátilo k počátkům, že se z daní platí věci, co jsou nezbytně nutný, jako silnice, zdravotnictví, armáda, policie, nezbytná míra udržování pořádku, atd., říkám, na sto procent, je správný platit daně. Ale když se z toho platí tisíc a milion zbytečných hovadin, říkám, nasrat a kdo ty daně neplatí, nemám s ním žádnej problém. Tvrdím, že mnohem víc mě okrádá někdo, kdo nedělá nic a jen bere prachy, než ten, kdo se nenechá obrat o prachy v maximální výši. Tudíž mnohem víc mě rozčilujou neomarxistický sociálně inženýrský experimenty, než kšeftař, co dává věci bez účtenky o dvacet procent levnějc. Kupříkladu i proto, že to dá o dvacet procent bez účtenky levnějc mě a pak mě ještě potěší nejen to, že jsem ušetřil prachy, ale i to, že různý buzerativní organizace, který nenávidím, dostanou míň prachů.

„Zažít město jinak“, „mluvit s basmačema“ a podobný klišokraviny

25. října 2016 v 14:24 | Řezník
Servus evrybády, zřel jsem jakousi upoutávku na akci "Amnesty intrnašnol", aktuálně už celkem naprosto zbytečný bandy, která svoje opodstatnění dávno ztratila a teď se zabývá buzerováním zemí za virtuální problémy, přičemž skutečný parchanti si těma jejíma kecama jen vytírají sedel. Ta akce má být jako o "mluvení s těma jinýma", že si tam můžeš pokecat s transsexuálkou a muslíkem a dalšíma exotama. Já říkám, já tam možná fakt dolezu a rovnou se zeptám muslíka, jak to řeší s transsexuálama a jak jsou na tom ty transpitomci v muslimských zemích :-D a vyvolám hned z kraje totální flame :-D Je to stejně prostě vtipný, jak mnoho lidí uvažuje. Pokecej si s pár vybranýma kouskama od nich, poznej jich pár osobně a zjistíš, že vlastně žádnou hrozbu nepředstavujou a nebudou s nima žádný problémy a není potřeba bát se nějakýho džihádu.
Hmmm, jasně. Když pominu to, že třeba za dob komančů mohl člověk od nás znát třeba spoustu Sovětů, vycházet s nima squěle a mít je za skvělý lidi, nic to neměnilo na tom, že v tu samou dobu u nich ČEKA posílala lidi do gulagu a kdyby byl tam a něco kvák, klidně v tom gulagu skončí taky. Proč se ale pouštět tak daleko. Můj děda žil před válkou v pohraničí, v takzvaných Sudetech, jak tomu říkají kolaboranti, no a říkal, že jeho otce (myslím, buď otce, nebo dědu) po obsazení pohraničí hledali v baráku Němci se sekerama a řvali "kde je ta česká svině, my mu dáme českou školu" a byli to chlapi, co s ním předtím normálně chodili v hospodě na pivo. Znal je? Jo, měl s nima problém před změnou situace? Evidentně ne. Dostal by od těch samých lynč, kdyby ho tehdy dostali do pracek? Ano.
Srbové, Chorvati a Bosňáci žili spolu pogromadě na jednom území, klidně i v rámci jedný vesnice, znali se osobně? Jo, vycházeli spolu, jo, byl problém, ne. Zmizel Tito a vnější síla, co je držela na řetězu, změnila se situace a šli si po krku.
To, že někoho znáš osobně, neznamená, že ti nepůjde po krku z důvodů etnických, náboženských, finančních, či jiných, ve chvíli, kdy se situace změní. Neznamená, že půjde, ani že nepůjde, ale ty to nevíš ani u jednoho toho konkrétního kusa, kterýho znáš. Pokud ty jsi Čech a on třeba Rus a mezi Čechy a Ruskem vypukne konflikt, co ty víš, ke komu se přikloní, co vyhraje? A pokud je to muslim? Tam je to asi jasný, že jo. I když znám osobně jeho. Oč menší vypovídací hodnotu má to, že mi tam posadí nějakýho kusa, vybranýho politbyrem, kterýho naučili případně mluvit tak, aby vypadal fajn a nikoho nenasral. Japonský velvyslanci Namura a Kurusa (bo jak se jmenovali) se kamarádsky vykecávali s Roseweltem ve chvíli, kdy se japonská flotila blížila k Pearl Harboru. Představa, že si splknu s živým muslimem a dojde mi, že jsem se toho jejich radikalizmo bál zbytečně, pochopím, jak jsem žil v temnotě, protože oni jsou lidi jako já a ne žádný řezníci a podobně, může fungovat jen na mimořádný naivy. Kurvaroma, vždyť ani sám nevím, jestli tohle není ten radikál, kterej mě bez mrknutí oka podřízne, ve chvíli, kdy mu to mullah řekne. Ach jo. Stačí, když se naučil dobře lhát.
Ale on je to sen těch humanofilů a multikulturalistů, aby to takhle fungovalo, že se jako "navzájem poznáme, zmizí předsudky a vzájemný hejt, zjistíme, že jsme vlastně jedna rasa, akorát jinak barevná a že naše víry a životní styly a hodnotový systémy se dají skloubit do vzájemně tolerovatelnýho systému bláblábláblábláblá", jo, možná by to bylo hezký, ale nefungovalo to reálně nikde, vypadat, že to funguje, to může buď v podmínkách silový rovnováhy, nebo v podmínkách vnější síly, co to nutí držet pohromadě. Ale ve chvíli, kdy dojde ke změně silových podmínek, zjistí se, že to byla jen iluze, protože se to zas mezi sebou porve. Stejnou chybu dělali kolonisti v Africe, když rozdělovali území bez ohledu na původní kmenový rozdělení, no a ve chvíli, kdy kolonisti vycouvali, se to tam zase servalo.
Projeví se to vždycky, nakonec. Tohle "sžití" a míchání národů atd., je kravina. V Americe furt blbnou s rasovejma problémama a to to maj vyřešený asi nejlíp ze všech. Dobrej plot dělá dobrý sousedy, já nemluvim o tom, že se jednotlivec běloch nemůže dobře kámošit s jednotlivcem černochem, či snad něco takovýho, v jednotlivcích to jde celkem dobře, ale míchání velkých komunit už smrdí průserem. Jediný, co může fungovat, je společnej národ, společnej nepřítel, nebo společnej zájem. Kupříkladu, jak říkám, Američani to mají nejlíp zmáklý, černoši i běloši se považujou za Američany, takže budou sledovat zájmy Ameriky a případně, proti třeba Rusku půjdou vedle sebe. V církvi je to taky dobře vidět, tam jsou černý a bílý pohromadě, funguje to, já nejsem pro rasovou segregaci, aby to někdo blbě nepochopil. Ale problém je, že i když muslim žije v Americe, tak je nejdřív muslim a pak až Američan……takže, jak říkám, nesouvisí to s rasou, ale s vírou a s národem a s hodnotovým systémem.
Stejně jako tady, bude nejdřív muslim a až pak Čech. Ukrajinec žijící tady, bude pořád Ukrajinec, já, kdybych žil ve Vietnamu, tak ze mě není Vietnamec, no a pak, když se změní situace…..Tak ať mě multikulťáci přestanou oblbovat, že si lidi spolu pokecají a přestanou se tolšokovat, protože to už se zkouší stovky a tisíce generací a stejně se to furt rve.
Podobný klišé a žvást jsou ty akce "Zažít město jinak". To se nějaká ulice uzavře, natahají se tam nějaký jako atrakce a stánky a aktivity a podobně (obecně teda hustě "alternativní", což samo o sobě mě nikterak neoslovuje) -
- Vsuvka. Ad alternativní kultura. Spoustě lidí vadí západní konzum a radši mají nějakou tu "alternativu", nekonzumerizmus, chovat se nějak jako jinak než běžnej zápaďan, tak já ne. Já mám západní konzum rád. Když už jdu na nějaký akce, kde je hodně lidí, tak tam chci prostě pívo a obchody s hafcem věcí, kde si něco vyberu, nakoupim, ať už modely, nůž, hračky, hadry, no a chci tam stánky s burgrama a Coca colu, věci, na který se dá čumět (letadla -CIAF, tanky - den pozemního vojska, káry - autosalon a podobně). Ne čumět na bandu zhulených hašišáků v hadrech z konopí, čumět na nějaký nesrozumitelný představení a jakýsi "performance", na který bych musel být přiotrávenej éterem, aby mi to přišlo zajimavý, nechci nakupovat nějakou etnoveteš (až na vyjímky, pěknej Kukri bych vzal, atd), poslouchat nějaký hustě nezávislý etnosongy, který se opět nedaj poslouchat za střízliva, žrát nějaký fair trade blafy, co jsou hnusný a u nich to žerou jen proto, že nic jinýho nemaj, no a nechci, aby to tam smrdělo, jako (řečeno s Rajeshem Kothrapallim) "Ganga v den praní". Pokud někdo tyhle akce preferuje, jeho věc, ale mě tam netahej.
No, takže taková hustě alternativně hipízácky nezávislá akce se udělá v tý ulici. A ti autoři maj jako asi dojem (nemaj, většinou, ale vyvolávaj ho), že když ta ulice zůstane zavřená pro provoz furt, že lidi budou jako chodit ven a budou se spolu bratřit a provozovat sousedský setkávání a dávat se spolu do řeči a společně tam pařit a společně tam chlastat a společně se bavit a všechny tyhle věci (prostě, že to bude vypadat asi jako karavanovej kemp rumunských cikánů v Itálii). Zase blbost, zase hovadina. V první řadě, když sbalí ty atrakce a ty svoje komparzisty, ti odjedou, tak tam zůstane jen prázdná betonová plocha posraná od holubů a tam se nikomu bratřit se nechce. Za další, většina lidí chodí do práce a na nějaký takovýhle paktování se stejně nemá čas (jo, rumunskej kemp v Itálii je něco jinýho, ti se a) všichni znaj b) prací se neobtěžujou, tak na to maj čas). Člověk jde do práce a pak se chce rychle vrátit, dělat si to svoje a trávit čas s la familia, případně s pár kámošema. Ale. Já teda nevim, možná jsem vyjímka. Ale většinově prostě nestojím o kontakt s cizíma lidma, obecně se s nima nechci bavit, nemám o čem, neznám je, nemám důvod, dav na ulici mě v lepším případě nezajímá, v horším rozčiluje, protože furt překáží (nemůžu se hejbat rychle, fronty…), spousta lidí vypadá jako magoři, někdy to v MHD vypadá, jak kdyby v obchodě s magorama měli výprodej…..ve svojí snaze snížit interakci s cizíma lidma na nezbytný minimum taky nejezdím MHD, ale jezdím károu, pokud to jde, do socky lezu jen pokud je to výrazně výhodnější z hlediska logistiky, nebo potřebuju ušetřit děngy (nebo obojí). Jasně, nejsem proti tomu poznat nějaký nový lidi na nějaký akci, ale to už je to přes někoho, koho znám, je to v nějakým místě, kam chodím (církev, box, cokoliv), ale že by se lidi začali přirozeně bratřit nějak jako na ulici, no, volovina. Nedělám to a to já jsem mimořádně drzej, tudíž klidně prohodim pár slov třeba v zologický s někým, koho jsem v životě neviděl, bych se klidně zeptal dudlajlámy, jak často si pere to svoje pyžamo. Ale stejně, nemám potřebu kontaktu s úplně cizíma lidma, spíš naopak, snažím se tomu vyhnout. Co chci, je, potom, co vypadnu z práce, se co nejrychleji dostat do cílový destinace a ideálně se s cizím davem zahazovat co nejmíň.
Jasně, chodím i na akce, kde je hodně lidí (letecký dny, pouť, atd., ale tam mě opět ten dav spíš popuzuje, než cokoliv jinýho). No a v takový uzavřený ulici pro provoz. Bude se tam něco dělat? Nějaký veřejný akce, typu stánky, žrádlo, trh a podobně, se tam dá dělat tak pár týdnů v roce. Když zrovna neprší, není sníh, fujavice, bahno, mráz a podobně, protože to jsou stejně všichni zalezlí a nikam nelezou. A stejně, pro tyhle věci nás Bůh nechal vymyslet geniální věc a to je, tržiště, že tam tyhle věci všechny jsou, ale dá se tam jít kdykoliv, ne jen deset dní v roce, kdy je hezky a není kvůli tomu nutný zavírat nějakou ulici. Jako fajn, občas bych chtěl zažít "Město jinak", což znamená, nepotkat celej tejden žádnýho ožralýho uřvanýho dementa, zfetovanýho idiota, bandu uřvaných magorů, u kterých nevím, jestli na mě vletí hned, nebo až za minutu, kupříkladu bych ocenil, aby se nikde nekradlo a já si nemusel furt hlídat šrajtofli a hlídat si všechno, nikde nevidět nablito, žádný dementní grafiti, žádný kurvy, žádný oplzlý reklamy, atd. Ale to se mi nesplní :-D
Ale to, že zavřou ulici pro automobilovej provoz a já tam naklušu a začnu se tam vykecávat o blbostech se studentama DAMU, to teda nehrozí ani omylem a drtivá většina lidí to udělá stejně. Pak z tý ulice zůstane jen chcíplá díra, kde nic není a není důvod, aby tam vůbec někdo chodil.

Shrnutí? Kašlat, u všech všudy, kašlat, na sociálně inženýrský experimenty.

Irský prádelny, držkobití i v církvi a jak je to možné (po odfiltrování propagandakeců)

24. října 2016 v 16:27 | Řezník
No, tak ještě druhou dávku dneska. Asi dva týdny zpátky jsem si byl zaspárovat s kámošem u něj na baráku a přišla diskuze na různý náboženství (což přijde častějc, on ateista, já křesťan, tak na to občas natrefíme). A on nadhodil, že i křesťanům se občas povedl slušnej paskvil, kupříkladu takzvaný irský prádelny, což sice vzniklo jako celkem dobrá věc (azyl pro bezdomovkyně a pokus dostat kurvy z ulic, s možností práce a vydělání děngů), jenže bohužel postupně se to překlopilo do defacto nevolnický práce, za kterou dotyčný neviděly ani vorla a nakonec se tam zavíraly nejen kurvy, ale strkali tam svobodný matky, problémový holky, ty, kterých se chtěla rodina zbavit, atd., některý po pár letech pustili, některý tam byly zavřený defacto doživotně. Říkám, musím se podívat, co to vlastně opravdu bylo, jestli to není zase jen nějaká pitomá protikřesťanská propaganda, kterou někdo vypustil, tak jsem trošku googlil a následně (nezávisle na tom googlení) jsem na Youtube natrefil na film o tomto, podle (údajně) výpovědi účastnic.
No, bylo to zajimavý. Vsuvka. Když jsem čučel na ten film, tak jsem si říkal, "na základě jakýho právního rámce je tam jako držej". Takže. Ačkoliv za poměry, který vládly uvnitř, je možno vinit církev (Vatikánskou) a mnozí to dělají, tak za to, že mohli nějakou svobodnou matku sebrat, zavřít jí tam na šestnáct hodin práce denně šest dní v týdnu na mnogo let, může jen a pouze stát. Protože, tehdy (poslední zavřeli v roce 1996) církev neměla žádnou výkonnou ani soudní moc, nemohli nikoho zavřít nikam, jediný co mohli, bylo zavřít okno v kostele, nebo dveře. Ale rozhodně církev nemohla nikoho legálně sebrat a legálně ho někam nacpat a tam ho legálně držet. To by byl prostě únos. O tom umisťování do těhle organizací rozhodovaly irský soudy, irský soudci a byli to fízlové, který pak chytali ty ženský, co jim odtamtud vzaly roha a strkaly je tam zpátky. A ten stát už byl mnogo mnogo let vedenej oficiálně jako sekulární, nikoliv teokratický. Jo, je to podobný, jako když teď čas od času nechaj někoho zmizet do pakárny (a tam z něj toho magora vyrobí) a nebo, jako když za komoušů někoho zavřeli do nějakýho ústavu pro dementy, i když dement nebyl. Někdo to musel podepsat a někdo to musel vymáhat. A u komoušů v tom církev žádný prsty opravdu neměla. Jinými slovy, každej, kdo by chtěl dát polišům, úředníkům a v neposlední řadě felčarům, pravomoc, strkat lidi bez pořádnýho soudu do pakárny, ať zváží, co by jako dělal, kdyby se aparát rozhodl tam nacpat jeho.
Ještě jednou. Za mrzácký poměry, co v těch prádelnách vládly, bylo možno vinit církev. Ovšem za to, že tam tu ženskou někdo zavřel a držel jí tam, za to může stát a státní aparát.
Je zajimavý, že třeba vyplešatělou überkrávu Šined Ou Konor, kterou tam strčili v mládí za záškoláctví a krádeže (tak se chovej slušně) ty poměry a drsný zacházení tam vedly k "protikatolickým postojům", ale zajímalo by mě, jestli má nějaký postoje i proti státnímu aparátu, kterej jí tam poslal a umožnil jí tam držet. Ach jo.
Samozřejmě, část lidí se tohoto chytla a využila to jako propagandu proti křesťanský církvi (ačkoliv já, jako protestant, nemám moc důvod stranit Vatikánu - na ekumenu dlabu - stejně mě to sejří) a opět, u toho ignorujou do očí bijící fakta. Kupříkladu, četl jsem o tom článek na Atlanka.net, kterážto stránka mi ze začátku přišla sympatická, protože tam brojí proti neomarxistům, ale pak jsem zjistil, že je fest proti křesťanská a dost v tomhle mimo. Když pominu to, že tady za tyhle nevolnický prádelny obviňuje jen a pouze Vatikánce a to, jak moc v tom jel irskej stát (kterej z toho jasně, těžil prachy) trochu opomíná (trochu dost), tak tam na základě nějakých obskurních zdrojů prudí i do matky Terezy, přičemž helter skelter eugenik Bill Gates s jeho nadací, která sleduje cíle římskýho klubu, jí přijde fajn. Protože pro něj je prý "život jako život" a je to jako dobrodinec. Uáááá. Hmm, tak jo, no. Občas někdo naletí, ale jestli jí vadí neomarxisti, tak by jí měl vadit i římskej klub, protože ti jsou ještě horší, no a tím pádem i Gates, protože ten v tom teda jede s nima.
To je fuk. Nyní jsme si vyjasnili, roli státu v celý tý levárně a to, jak se to zneužilo k propagandě proti církvi, ale, nemůžu zpochybnit, že ty baráky prostě byly, ty ženský to tam fakt neměly snadný, dostávaly tam teda evidentně dost čočku, musely dřít a čas od času to bohužel někde prý skončilo nějakým tím mrtvolákem (údaj z wikipedie, u nějaký tý prádelny prý pak našli grob s cca 130 mrtvolama, ale tak, je to wiki, tam můžou být kecy). A ten film byl taky celkem drsnej.
Odkaz k wikipedii.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Magdaleniny_pr%C3%A1delny

Něco z toho můžou být kecy, ale nepředpokládám tak rozsáhlou konspiraci, aby nebylo pravdivý to jádro, že to tam bylo pěkně tvrdý a aspoň podle výpovědí těch ženských, co tam byly a co jsem taky četl, tak šikana tam docela bujela a docela tvrdá. Nijak se v principu nelišila od šikany v ČSLA (Film Zobani - o držkobití v ČSLA a film Padlé ženy - o tomto, celkem snese srovnání z hlediska ukázaných principů, ačkoliv oba mají jinou zemi původu a jiný autory a hlavně, ukazujou úplně jiný prostředí). A někoho napadne, jak může vypadat podobně situace na baráku komunistický armády, která byla ještě otevřeně proti křesťanská, no a v baráku, kterej vede Řád milosrdných sester (mnohý teda moc milosrdný nebyly). A někteří lidi to použijou jako argument ve stylu "náboženství a víra jsou stejně jen kecy, čum na to". Tak to rovnou vypořádám. Jak víme. Člověk je prostě člověk a má svojí určitou přirozenost, každej člověk má v sobě určité svinství. Bible tomu říká hřích, hříšná přirozenost a člověk, i když je opravdu věřící, se toho úplně nezbaví, furt to tam je, to je to, co člověka pokouší hřešit a na co se zaměřuje ďábel, aby člověka hřešit přinutil. Věřícímu samozřejmě Bůh pomáhá tuhle špínu v něm, porazit. Ale, i věřící může provést nějakou levotu, to každopádně. Teď je otázka, kolik loajálních věřících mezi těma jeptiškama v tom klášteře bylo. K tomu se ještě vrátím.
Mockrát jsem psal o tom, že dost lidí začne jiným svinit proto, že prostě může a bude jim to dávat vyžrat, protože může, jejich bezmoc je provokuje, naopak vlastní moc je hecuje. A je to svinsky návykový. Jak pravím, to svinství, ten hřích, má v sobě každej, ale u každýho se to projevuje jinak. Někdo chlastá, někdo fetuje, někdo střídá ženský a někdo šikanuje (no a někdo všechno). Samozřejmě, práce, kde máš moc nad jinýma, přitahuje ty, kteří rádi šikanujou, pokud ženská ráda střídá chlapy, asi se nebude cpát do kláštera, ale pokud ráda buzeruje lidi, bude se tam cpát na nějakou vyšší pozici a to ani být věřící nemusí, stačí, když pár lidí obelže. A obelhat faráře nemusí být pro nějakou manipulátorskou mrchu nějakej extrémní problém.
Takže se takhle mohla dostat nějaká šikanátorská mrcha na vyšší šarži a už ty dole mají problém. No a čím to mohlo být dál. Samozřejmě, část ansáblu tam tvořily ženský, který tam v mládí zavřely taky, buď neměly jinou možnost, než tam zůstat, nebo jim situačně jinou možnost znemožnili, tudíž tam, ač byly třeba věřící velice mizerně, vlažně, nebo vůbec, zůstaly, navlečený do černýho pyžama a musely snášet ten striktně asketickej režim, co v těhle řádech fungoval (a kterej není nic moc ani pro věřícího, protože upřímně, tenhle klášterní systém je v mnoha ohledech fakt mimo, z hlediska Bible). Takže kupříkladu ženská, co nebyla pořádně věřící nikdy, jen se situačně dostala do kláštera, musela tam snášet polo vězeňskej režim, když byla nová a samozřejmě, šikanu a ústrky od těch, který na tom byly stejně, akorát o pár ročníků výš (analogie s mazákama na vojně se opět nabízí), najednou je "mazák" ona a může všechnu tu buzeraci poslat dál. Odolá? Některá možná. Co činí tu situaci drsnější na ovládnutí a naopak generuje větší hněv. Mazák byl na vojně dva roky, pak vypadnul a šel si dělat to svoje. Tahle tam byla zavřená furt, odejít už třeba ani nemohla, doživotní nařízenej celibát, žádný děti (opět proti biblickej paskvil co tam vyrobili, ale teď je to off topic), mateřský instinkty jí dávno rozkopaly hlavu, co zůstalo, byla pachuť ztracenýho celýho přežití ( nezapomenout, bavím se o těch, co byly věřící buď skoro vůbec, nebo vůbec, ale skončily tam zavřený vlivem situace, rodiny, atd…), no a teď tam pod sebe, pod svoje velení, dostane nějakou mladou holku, která je ještě hezká, celý přežití před sebou, chlapi se o ní rvou a zavřeli jí tam hlavně z motivace, že se s chlapama tahala až moc (což se dělo). Řečeno slangem těch, co považujou ty sexuální kraviny za něco squělýho, "ta si užívá a já ani hovno". No, tak odolá ta mazačka tomu, aby jí tam fakt fest šikanovala? No jasně že ne, možná tak jedna z pěti takových, ale většinově jí to tam dá vyžrat až ze dna.
No a pak je tam třetí. To je sice loajální věřící, kterýžto se ale, skrze asketickej režim (nařízenej celibát, ani pívo, ani nic takovýho), stane předisciplinovaným. Ono totiž, odolat všem těm mrzáckým nízkým pudům, co má člověk naflashovaný v hlavě, chce velký množství disciplíny (obzvlášť, když jsou ty požadavky tak nebiblicky přepálený, jako v těch řádech jsou) no a ve chvíli, kdy mu tam přijde někdo z venku, kterej tuhle disciplínu pochopitelně nemá, tak a) ten je ve velkým pokušení vnímat tu příchozí jako reprezentanta přesně tý amorální špíny světa okolo, před kterou se snaží vyhnout b) je jasný, že ta dotyčná tam není z vlastní vůle, ve chvíli, kdy jí pustěj, se k tý špíně z venku zase vrátí, tudíž, aby si odtamtud odnesla nějakou změnu chování (kvůli který jí tam rodina šoupla), řečeno s Ivanem Dragem "Musím tě zlomit." No a to se dělá skrze buzeraci, nařizování a tvrdou askezi celkem hodně dobře.
Tenhle pak nešikanuje, nebo ne aspoň zdaleka tak tvrdě, jako ty případy předtím, ale je tvrdej, případně pak ignoruje nějaký stesky, nářky, stížnosti, časem mu totiž ta disciplína přejde do krve a nedokáže si nějak ani moc vybavit, že někdo takhle disciplinovanej není.
A teď, samozřejmě, velmi důležitá věc. Teď jsem se zabýval tím, jak je možný, že tam vznikala šikana, nebo něco jako šikana. Samozřejmě ale, tvrdej režim byl nezbytnej. Protože. Ty členky toho řádu (a pár mužských členů), ti tam prostě byli, fungovali, byli tam umístění, mnohdy ne na vlastní žádost (to se dělo, Vatikánci to maj v něčem jako armáda, jsi přeložen a nazdar) no a teď tam maj na povel bandu ženských, z nichž mnohý jsou kurvy, mnohý nějaký průserářky, s některýma si neporadí ani vlastní rodina, tak je vrazili sem, prostě, většinově, žádnej výkvět slušných mravů a skvělýho vychování, obecně drzý, oprsklý, myslící si, že nad ně není a že jsou kdoví co. No a s těma si mělo pár církevních pracovníků, většinově bez jakéhokoliv pedagogickýho a psychologickýho vzdělání poradit a nějak to tam udržet v chodu a v pořádku, aby tam nebyl bordel, anarchie a chaos. No jak, než skrze nekompromisní, tvrdý zacházení a občasnou trochu zdravé šikany, to měli jako dělat? Ve větším počtu lidí nejde každýmu domlouvat, s každým se crcat, každýho nechat, ať si dělá co chce….plus taky, i věřící má jen jedny nervy a když je na něj kdejaká důra z ulice sprostá a drzá, může se občas stát, že mu ty nervy jednoznačně povolí a pak dotyčná dostane trošku výchovné šikany. To se stát velmi dobře může. Čiže za ty tvrdý podmínky bych neobviňoval jen ty, co to tam dozorovali.
Prostě je musíš nějak přinutit poslouchat. No a v tomhle se to od tý armády zas tak moc nelišilo, v těhle barákách. Zlom vzpurnost, vytluč z nich individualizmus (zdravím všechny, který tvrdí, že individualizmus je špatnej, no, tak tady je toho zbavovali, co je zase teda za problém), vytluč z nich debilní myšlenky o tom, jak jsou něco víc a nějaký überkdovíkdo, případně z nich vyraž debilní nápady na seberealizaci (opět zdravím ty, který tvrdí, že seberealizace je krutě špatná, tak tady se eliminovala, co je zase za problém teda) no a pak poslouchat budou. A pak už se nevrátí k určitýmu životnímu stylu, úkol splněn.
No, shrnutí, jak jsem viděl ten film a četl články, tak s cca 40% toho souhlasím a říkám, mnohým by to jen prospělo. S tím zbytkem ne, spousta toho tvrdýho zacházení byla opravdu zbytečně tvrdá, mnoho z toho bylo opravdu už brutálně přes čáru a na tom bych se nepodílel ani omylem. Stoprocentně bych se nepodílel na ničem co končilo mrtvolama a pohřbíváním tuhoňů na pozemku, to jako opravdu fakt ne. A na beton jsem nepochopil, proč tam strkali oběti znásilnění, tý jejich rodině bych fakt nafackoval. Místo toho, aby se snažili o potrestání pachatele, se radši zbavili dcery, která byla oběť, jen aby neměli ostudu, to mi fakt palice teda nebere.


Až bude povinný být gej, neboli „v zájmu lidských práv se odeber do gulagu, bílej heteráckej ksindle“

24. října 2016 v 10:07 | Řezník
Servus evrybády, připomeneme si jeden ftíp. Baví se dva starý židi v ČR a ten jeden říká, že se stěhuje na Kubu, prostě na Kubu ke klasickýmu Fidelovi. A druhej říká "Izáku, proč se chceš stěhovat do takový rudý řitě?" a Izák povídá "Kvůli teploušům." A ten jeho kámoš, proč jako kvůli teploušům, co s tím maj společnýho teplouši? A Izák říká "No, hele. Před válkou se tady o tom vůbec veřejně nemluvilo. Za války to bylo zakázaný. Pak za komoušů to bylo sice povolený, ale braný za špatný a vůbec se to nepropagovalo. Teď se to propaguje a říká se, jak je to normální, fajn a squělý. A já tu nechci žít v době, až to tu bude povinný."

Ftíp to sice je, ale ono je to dost blízko realitě (teď trošku nadsazuju). Koukněmež se na neustálý blbnutí s rasismem. Jak se dneska stát rasistou, to je velice snadný, stačí nesouhlasit se zvýhodňováním etnických menšin a jiných ras. Ergo, na to, aby byl člověk rasista, není potřeba považovat jiný rasy a etnický menšiny, za něco horšího a chtít je znevýhodňovat. Dneska stačí chtít prostě jen a pouze rovnost. Protože, bojovníci proti rasizmu mají jasno. Když nechceš, aby jiná rasa měla výhody nad tou tvojí, to znamená, že proti ní něco máš. Protože, kdybys proti ní nic neměl, vůbec ti nebude vadit, že bude zvýhodněná. Takže proti ní něco máš a proto jsi nevyhnutelně rasista. To, že jsou rasisti sami, protože přistupujou k lidem jinak na základě rasy, ideologicky zanedbávají. Je to tím, že rasismus máme dobrý a špatný. Dobrý rasismus je ten, kterej znevýhodňuje bělochy na základě rasy. To je tak skvělej a fajn rasismus, že to ani rasismus není, je to jen pozitivní diskriminace a jeho propagátoři jasně rasisti nejsou. Jedinej způsob, jak se může běloch vyhnout obvinění z rasismu, je stát se protibílým rasistou.
Pak je špatný rasismus. A to je ten, kterej znevýhodňuje nebělochy na základě rasy. Ten už tu nemáme, skoro, byl nahrazen tím rasismem, kterej na rasu nehledí a chce rovný zacházení pro všechny. Běloch, kterej odmítá zvýhodňovat jiný rasy a etnika na úkor svý rasy, je rasista. A protože těch je většina, je jasný, že běloši jsou rasistická pakáž a že Češi jsou rasistickej národ a že jsme rasistická země. Jinými slovy, ještě to shrnu, podle "bojovníků proti rasismu", každej běloch, kterej není AntiWhite, je rasista. No a když je rasista, tak je samozřejmě rovnou i nacista a fašista a antisemita, i kdyby to byl židovskej komouš. Kreativita a debilita nálepkovačů s rasismem je ohlušující a ničivá. Vysvětlovat zblblíkovi nakaženýmu neomarxismem, pseudohumanizmem a "bojem proti rasismu" že ten a ten opravdu není rasista, když chce jen rovný zacházení, je jako vysvětlovat ožralýmu autistovi základy CQB, případně učit dítě z Jedličkárny ovládat elektronovej mikroskop. Voucher na frustraci, beznaděj, nutkání řvát a stejně je to zbytečný. To radši běžte zkusit porazit v tenise betonovou zeď, to má větší efekt.
Jak vidíme, stát se rasistou je mimořádně snadný, stačí nepřihlížet k rase. No a teď, jak se stát pravicovým extrémistou (pro lidi, co používají mozek a diví se, jak může být nacista "krajní pravice", když NSDAP byla "národně socialistická" strana, no, prostě, nějak se to pojmenovat musí a ti co to pojmenovali, jsou kokoti, takže asi tak). Je to velmi snadný. Stačí odmítat dvojí právo, jedny zákony pro nechtěnce a druhý pro bílej xindl, stačí mít výhrady proti islamizaci Evropy, vlastně stačí opět, jen chtít rovný podmínky pro všechny a ne "přijďte na naše území, my se vám přizpůsobíme, vemte si co chcete". Nebo stačí nedělat nic. Nedávno předvedl německej rodinnej časopis nechutnou šou, kdy označil rodiny, co jsou slušný, nenápadný a maj vychovaný děti (ještě když ty děti jsou blond) za "pravicový extrémisty", který je potřeba vyexpedovat na okraj společnosti. Tímto přeju autorům toho a podobných článků skupinový znásilnění od AIDSem nakažených imigrantů z Konga, spojený s fortelnou nakládačkou. Vzkazuju, při každým úderu, co vám padne do ksichtu, budete opakovat "Děkuji Aštarovi Šeranovi (protože v Boha určitě nevěří) že nejsem pravicový extrémista a teď to dokazuju".
Stačí mít rodinu, ve který je jen bílej otec, bílá matka a bílý děti (ne jeden otec Asiat, druhej Eskymák, matka z Ghany a druhá matka ze Sýrie, plus tři homosexuální liliputáni a jeden pedozoonekrofilní bílej incestní bratr - jo, je sice bílej, ale patří k sexuálním menšinám, tak se to toleruje), která se chová slušně, neprovozuje, homosex, incest, sodomii, nekrofilní pedoincest zahrnující děti a včera chcíplýho labradora, nikdo tam nebere drogy, nežijou z dávek, dokonce chodí do práce, neválí se ve squotu typu Klinika a podobně, no a jste pravicovej extrémista.
Čiže, doporučuju, aby se tomu označení člověk vyhnul, adoptovat minimálně jednoho kluka z Kambodže. Pak ještě jednu holku z Thajska, ať je to genderově vyvážený, adoptovat bílý dítě je verboten, to by určitě udělal Hitler. Ty nechte shnít v děcáků, nebo je nechce homosexuálním párům. To, že ho budou vychovávat gejové, lehce kompenzuje ten nečistý fakt, že je to běloch. Pokud máte dítě bílý, vysvětlete mu, že má nabeton odlišnou sexuální organizaci, mít doma bílýho heterosexuála, to můžete rovnou chodit s nášivkou s hákovým křížem, nebo mít na autě vlajku konfederace, bílej heterosexuál, to je prostě rozenej otrokář. No a pokud se vám ho nepodaří přeškolit na jinou orientaci, zkuste aspoň, ať si změní pohlaví, hraje v travesti šou, točí porno s klaunama, nebo aspoň, aspoň, bere drogy, žije ve squatu a ve volným čase studuje sociální antropologii a stane se tím největším antifa, antiwhite, aktivistou. Jinak mu toho nacistu už nikdo neodpáře.
Nedělat nic a chovat se slušně stačí, aby vás nějaká čůza z redakce, která sama má čtyři děti, každý s jiným chlapem, má za sebou tak tři interrupce a sama se sebou si evidentně neporadí, označila za pravicovýho extrémistu. Oč míň stačí k tomu, aby vás označili za homofoba.
Tolerance "nesouhlasím, ale neútočím", už není tolerance. Sám nesouhlas už je netolerance, sám nesouhlas už je nenávist, teď, podle newspeaku. Jak dlouho potrvá, než se to přehoupne na "ty odmítáš provozovat gejsex, to znamená, že nenávidíš homosexuály, protože kdybys homosex toleroval, tak ho sám děláš" :-D To dlouho nepotrvá :-D Kdyby ti gejové nevadili, byl bys gej sám, protože nejsi gej, tak je jasně nenávidíš a na to tady máme od Pelikána novej šikanozní zákon. My ti dáme být heterák, padej do lochu, tam do tý hnědky stejně dostaneš a zjistíš, že jsi vlastně gej, jen jsi potřeboval odblokovat psychický traumata skrze masáž řiti. Yamunda (nebo jak se ta überkráva jmenuje) criminal style.
Nedávno jsem viděl fotky z nějakýho průvodu gejů za adopce a tam šel jeden a nesl ceduli "mít děti je lidský právo". Já říkám, jo, ty debile, je. Proto se ti u stehen bimbá ten krám, to máš proto, aby sis to dítě vyrobil. Vyrobit si dítě s nějakou ženskou ti nikdo nezakazuje, zakázat nemůže, ale neotravuj s tím, že povinnost těch okolo je ti nějaký přidělit. Upřímně, pojem "lidský právo" už mě začíná neuvěřitelně vytáčet, to každej trotl, kterej je šerednej, blbej, chudej, necivilizovanej a nikdo ho nechce, může prohlásit, že "mít rodinu (fuj, politicky nekorektní pojem, jak to nahradit….jo, mít šukvztah) je lidský právo", tak ať mu aparát nějakýho partnera přidělí a děti ať mu pak taky navalí odněkud z erárních zdrojů, kam je bude Barnevern, OSPOD a podobný, doplňovat odebíráním. Přičemž je budou odebírat těm blbečkům, co je vyrábí ještě postaru, pod různýma vykonstruovanýma záminkama. Tohle sociální inženýrství už začíná být opravdu nemocný. Lidský práva maj všichni, ale jen pokud patří k nějaký vyvolený menšině. Heterosexuální běloch má právo tak platit daně, držet hubu a těsně před důchodem umřít. Když je chlap, tak totálně.
Skrze samou toleranci a podobně jsme se dostali do situace, že jak byl dřív divnej ten, kdo některý věci dělal, dneska je divnej ten, kdo je nedělá. Už se to dostalo dost daleko. Ten štýl je vidět ve filmech :-D Familie, kde to běží v tradičním stylu, se tam začíná dostávat do menšiny, oproti tomu, familie, kde je matka steroidama a testosteronem nacpaná největší drsňačka ze zvláštního oddílu, kde se jí žádnej chlap nevyrovná, přičemž chlap je uťáplej puťkoid v domácnosti, nebo striptér v gejbaru, když maj děti, tak každý je jinak barevný, je mnohem společensky přijatelnější. Hlavně pak musí stará Wildy Smithe stávkovat, že za ty sračky dostává Oskara málo černých herců :-D
Ve finále, pořád tu otravuje někdo s tím oslem dudlajlámou, kterej nezapomněl něco krkat o lidských právech. Ach jo. Miluju, když mě o toleranci, míru a soužití poučuje vořech z otrokářskýho klanu, kterej se evidentně do teď nevyrovnal s tím, že u něj v zemi jsou Číňani. Nauč se žít s Číňanama, vosle v pyžamu a pak mě poučuj, jak se mám sžít s muslimama.
A vůbec, teď je v Tibetu víc Číňanů, než původních Tibeťanů, no tak jako Kosovo Albáncům, tak Tibet Číně, nebo je to zas jinak? :-D Co by udělali Tibeťani, kdyby ten jejich Tibet byl konečně frý? Odsunuli Číňany? A nebylo by to fuj? Češi, když odsunuli Fricky z pohraničí, po válce, kterou Frickové začali, se podle lidskoprávních blbečků zachovali strašně moc fujky a eklhaftozně, protože co to je, vykopnout poraženou minoritu, která si začala válku, z území, který bylo Český, no to je fuj fuj a blééé. Za to se teď budeme omlouvat asi milionkrát. Kurva už. Upřímně, veškerých ohledů na veškerý menšiny mám aktuálně plný zuby, mám plný zuby žvástů o lidských právech pro každej ksindl co dělá bordel, mám plný zuby žvástů o lidských právech pro parazity a mám plný zuby propagace různý "odlišnosti" a keců o "toleranci", což už aktuálně není nic jinýho, než to, že mám vyklízet někomu pozice. S klasickou tolerancí už to nemá nic společnýho.
Včera jsem koukal na Walking dead, začátek šestý série, jak tam zas nějakej ten chlapík zkoušel filozofovat, proč Rick popravil jednoho vraha, když jako ho přece mohl jen zavřít a podobně, chytrej jak rádio Děrevan a já říkám, vždyť ten Rick měl pravdu. Když toho vrahouna někam zavřeš, musíš ho tam hlídat, musíš ho krmit, ale hlavně, musíš počítat s tím, že on se bude snažit odtamtud zdrhnout a udělat další záser a problémy, plus, v situaci zombie apokalypsy si nemůžou dovolit dlouhodobě udržovat mrtvou zátěž zavřenou někde v cimře, kterej není užitečnej, ale spotřebovává zásoby.
Proč to píšu, protože mě prostě různý to pseudofilozofování o tom, proč brát ohledy na každýho šmejda a dávat mu x krát (n+1) dalších šancí, který většinou využije k tomu, aby dál škodil a dělal větší bordel, je prostě slušná blbost.
Hezky to bylo vidět ve filmu Zobani, o šikaně v ČSLA, kde ten hlavní hrdina byl takovej pseudofilozofickej vořech, kterej pořád vyřvával o tom, jak bojovat není řešení, vracet rány není řešení, "pak budeš stejný jako on" blábláblábláblábláblá no a na konci ho to dost přešlo :-D Ale zase musel někdo umřít, aby to takovejhle pochopil.
Stejně jako zase bude muset někdo krutě odskákat situaci, kdy dávaj třicetiletý chlapi v Británii do škol mezi děti, protože sice to má metr osmdesát, sto pět kilo a fousy jako kapitán na vikingský lodi, ale prostě je to čtrnáctiletý Syřan, tak půjde do osmý třídy. Chuděry osmačky na školním výletě a chudák pedagog, kterej mu bude v odzbrojený Britonii vysvětlovat, že nene, Abdule, toto ne :-D
Ach jo.
No, takže tak, čím dál bude tahle degenerace pokračovat, tím větší je šance, že v rámci lidských práv zavřou jako pravicový extrémisty všechny bílý, co budou odmítat provádět homosex, žít ve smíšených familiích a podílet se na budování antiwhite rasismu, protože, kdyby to nebyli nacisti a homofobové, tak by to dělali a rádi.
Hodina zavření do gulagu se opět přiblížila. Tak hlavně nebuďte netolerantní, oni vás pak tolerovat na beton budou :-D

Reklamy na blbosti, Trump a Hitlery

21. října 2016 v 16:35 | Řezník


Servus všem, já vím, že do reklam už jsem tady tepal často, takže to dneska nebude o tom, jak jsou ty reklamy blbý, jak se tam používají neexistující termíny, často rovnou lži, to bych se stával monotématickým a to už bylo řečeno všude možně. Dneska spíš o reklamách cílených na děti, kterýžto jsou ale už úplně dementní (ty reklamy, ne ty děti….no, ty občas taky). Správná reklama pro děti musí mít následující parametry. Musí být hlučná a děěěsně akční. Musí tam být nějaký jakože ohrožení, který malej chudák eliminuje tím, že použije ten džank, co pak přinutí rodiče mu koupit. Příklady, "ou nééé, to jsou hyperbuzeranti z Psího Chrchle, musíme povolat tým Aktimel, rychle, dejte mi ten odpad z mlýčný výroby ochucenej glukozovým sirupem, já to do sebe kopnu a budu větší borec, než Kurt Knispel. Přidej se k nám, aktimelizuj!" Zneužívat dětský touhy něco dokázat a neskončit jen jako nula, která osm hodin denně hákoší v nudný rachodě, v šedesáti zdechne na infarkt a nikdo mu nepřijde ani na funus, protože v Dolních Ovcochrchlech zrovna koncertuje Ewa Vyfáraná, je podlé. Další příklad. "Hymbajs šůvix, to jsou meteority, letí na nás, Čipičo, pojď nám pomoc." Zjeví se dement s vlasama střihu "zásuvka a hřebík", podá jim nějaký srágory z Agrofertu, se slovy "Dostanete sílu Čipikaa", bo nějakej podobnej shit. Harant sundá meteority, pak jde do obchodu a přinutí matku tu srágoru koupit, čímž se teda nepřemění na superborce, jen si postupně rozesere cholesterol. A možná mu uhnije pár zubů.
Pokud reklama nemůže z nějakého důvodu být akční, je třeba jí akčně prezentovat. Ideálně u reklam na hračky. "Drapni, chytni, urvy, potrhej!" "Vytas, sežer, vyblej, rozkopej" , hromada štěkaných povelů v rozkazovacím způsobu jednotného čísla, ano, chápu, že v kombinaci s poutavým vizuálem se to děcku zasekává do mozku jak starý Brůnový sekera starýho Brůny (jo, aby nikdo nepochopil něco blbě, proti hračkám nic a mnohý se mi i líbí, ale ta agresivní reklama mě mnohdy prostě jen krká, no. Hlavně tím, jak je agresivní).
A upřímně, u spousty těch věcí, co se snaží těm mlaďasům prodat, vůbec jako nechápu, co to je za šunt, proč bych si něco takovýho vůbec koupil, když teda pominu účel "tak jsem si to koupil, abych to měl". Protože vůbec nechápu, co se s tím jako má dělat, nebo, co se s tím dá dělat opakovaně. Kupříkladu. Plastovej pes, na jednu stranu se mu dá nacpat do tlamy jakási kejda, z druhý strany to z něj vypadává, jako že sere. Reklama to prezentuje stylem "Akce roku!!!! Psí hovno!! Čumte jak sere!!!" ale já nějak nechápu, kdybych byl dítě, v čem by mělo smysl hrát si na seroucího psa, jako jasně, ukázal bych to kámošovi (čum, hele, padá z něj hnědka….no ty vole, hustý….co jdem dělat teď? Nevim) ale pak, co dál. Jo, mohl bych si hrát s plastovym psem, jako že to je pes, ale k tomu nepotřebuju tu hnědku a cenu navýšenou o litr, stačil by plastovej pes.
Nějaká stolní hra, která spočívá v tom, že je tam jakási mechanická ruka a v ní nějaká kejda a kdo jako něco zvoře, tomu se ta kejda švihne do ksichtu, variace na dort v ksichtě. V reklamě děsně akční šťastná rodina, která vypadá, jako že zrovna oslavuje, že se Agent Bureš oběsil v garáži a tudíž fotrova firma nezbankrotuje skrze EET, nechávaj si všichni pleskat do ksichtu nějakej kejdus. Ok, fajn , dokážu si představit, že po vypití půl láhve absintu by mi zahrát si něco takovýho přišlo jako fajn nápad, ale už jasně vidím klasickou la familia, jak to hrajou, aby pak museli kejdu seškrabovat ze stolu, jít si mejt ksicht a podobně :-D A jak fotr po návratu z kolbenky, kde mu celej den někdo močil za krk, je celej nadšenej, aby si nechal švihnout nějakej bordel do ksichtu :-D
Půlka těch krámů mi přijde tak jako na jedno použití, případně na "čumte co mám", ale jinak si u mnoha z toho nedokážu představit, že bych se tím zabavil dvakrát a bez alkoholu, jako jo, sice už nejsem dítě, ale infantila jsem pořád :-D
Když těhle reklam běží (ideálně o víkendu dopoledne) celej blok, všechny štěkaj, nařizujou, rozkazujou a podobně, je to dost otravný, jasně, já to přepnu, ale když se vžiju do kůže fotra, kterej musí vysvětlit zblblýmu děcku, že tu repliku řiti, ze který teče hnědel, opravdu nepotřebuje, protože to použije maximálně jednou a pak to bude někde hozený ve skříni, říkám si, že to nemusí být úplně jednoduchý :-D
Chápu, musí se prodat, ekonomika se musí točit, jsem jeden z posledních, kdo by tohle zpochybňoval, jen prostě, ty agresivní reklamy typu "sežer tohle a staneš se superborcem!!!!" mi jdou na nervy. Zdatně jim sekunduje králík na metamfetaminech z reklamy na Neskvík, kterýho bych nejradši nacpal po hlavě do masokombinátní linky a mnoho dalších. Mimořádně pitomá je ještě ta, jak vysílají v Albertu. "Zaměřili sme se na ceny našich výrobků a dali jsme jim K.O. Teď jsou cenový šampioni." Dává to smysl? Šampionem se stane někdo tím, že dostane knockout? To jsem zas na nějakým školení chyběl. Ta reklama je nelogická a když jí slyším po dvacátý, už mě opravdu otravuje :-D
No, kašlat na to. Aspoň je z čeho si tropit šašky.
Co tu máme dál. Ráno jsem slyšel, jak Hitlery Klintnová obvinila Trumpa, že "nerespektuje ženy". A Trump prej "nikdo nemá k ženám větší respekt, než já". A já říkám, co to je zase za sračky, když si někdo respekt zaslouží, má ho mít, bez ohledu na pohlaví, pokud si ho nezaslouží, nemá ho mít, bez ohledu na pohlaví. Tyhle femikecy mě zničí. Ono šlo o to, že prej Donaldson měl obtěžovat nějaký ženský (zvláštní, jak se to vytáhlo zrovna ve chvíli, kdy to začlo vypadat, že by Hitlery mohla prohrát), no a on prohlásil, že je neobtěžoval a proč by to dělal, když nejsou ani hezký. Z čehož maj zase feministky spasmus vagíny, protože neobtěžovat ženskou proto, že je šeredná, není legitimní důvod. Vy jí musíte neobtěžovat tak, že byste jí strašně rádi obtěžovali, ale neuděláte to, protože jí strašně moc respektujete. A ten strašnej respekt ze sebe musíte vykřesat i ve chvíli, kdy přijde oblečená jako kurva a člověk by jí nejradši napálil "levá, pravá, bekhend" a doprovodil to slovy "tohle je (třeba) metro, ne bangkogskej bordel, tak se padej domů oblíct". Je mi úplně jasný, že u Trumpa stojej frontu různý ščotky, co se od něj chtěj nechat obskočit, případně oplodnit, aby z toho mohly profitovat, nebo co se snaží dostat do nějaký kontroverzní situace s ním, aby ho mohly aspoň žalovat a vydělat na tom. Takže, Donald si musí dát jasně bacha, na druhou stranu, ženský typu Hitlery by si měly připustit, že opravdu tohle chování jejich "sester" v dotyčným Donaldovi moc velkej respekt k ženám nevygeneruje :-D Dále nechápu, když teda jako Trumpovy výroky přijdou takovýmu procentu amerických ženských přes čáru, kdo tam vykoupil tolik výtisků padesáti odstínů monoklu :-D A samozřejmě to vypadá vtipně, když Hitlery na jednu stranu prudí do Trumpa kvůli "nerespektu k ženám" a na druhou stranu podporuje Islám, kde je ženská někde mezi domácím spotřebičem a kozou. Ale to už víme, jak to je.
Kulturní marxisti nenávidí primárně tradiční rodinu, k ataku na ní zneužívají zblblý feministky, kterým se v nepoužívaných mléčných žlázách vytvořil nějakej kal, co jim dotekl do mozku, takže jsou zblbý. Nenávidí vlastní společnost, protože v tý se neprosadily a neprosadí, nesnáší chlapy, svoje, protože s těma si neví rady, nesnáší vlastně celý prostředí, ve kterým žijou, protože jim přijde neuchopitelná a že s nima děsně vydrbala, no a tak se u nich rozvinula pokročilá xenofilie, oikofobie a tak. Proto celý feministický hnutí považuje za svýho nepřítele bílýho muže a bílou rodinu (v Americe teda ok, i černou, nebo žlutou, ale tam už jsou kompenzace na etnikum). Takže se tak dlouho hájí ženský práva, až se hájí radikální islám, jo, člověku, kterej nezná to pozadí, to přijde nepochopitelný. Ale když člověk rozkoduje základ, "bílá rodina je nepřítel a cokoliv jí posere, je tudíž fajn", smysl to dávat začne. Pro Potratová Hitlery (mohl by někdo potratit jí?) hájí musulmany, u kterých na "právo ženy rozhodovat o vlastním těle" tak jedině sere pes :-D
Když už jsem nakous ty potraty, fascinuje mě vždycky ten kontrast, kdy stejný lidi odsoudí ženskou, která dítě porodí a hodí ho někam do kontejneru, jako zrůdu, ne člověka, bestii, nějakýho mutanta z planety Zmérd a podobně, ale jsou naprosto schopný obhajovat "právo ženy na volbu" kdy si nechá vlastní dítě vyškrábnout nějakou naběračkou z dělohy a hodit ho do kontejneru. Jedinej rozdíl? Pár měsíců času. A ten kontrast je opravdu brutální, "udělej to teď a jsi hrdinka femihnutí, ale udělej to za pět měsíců a jsi horší než Jack Rozparovač a měli by tě ubodat rozžhavenýma vidličkama."
Je to s nima sranda.

Dudlajláma, tibetský vlajky, německý fízlové, francouzský fízlové

20. října 2016 v 16:18 | Řezník
Servus všem. V Čechyji proběhnul další trapnej tyjátr, přijel dudlajláma, ten kříženec mezi budhistou a marxistou, v červeným pyžamu, s holou hlavou, kterej sám přiznal, že spolupracuje s CIA (proč ne, vždyť Vatikán byl do hraní rozvědčíků zapletenej taky, že jo). Část zákonoprznitelů republiky České se s ním nesešla, z toho se mohla podělat ta část druhá, která z něj má zapařený spoďáry. Část zákonoprznitelů se s ním teda sešla, pokecali, univerzity vyvěsily tibetský vlajky (jak jinak) a pak ten vořežprut v pyžamu zase někam odjede válet se za americkou rentu a tu a tam vykládat nějaký pseudomoudra, který stejně zní, jako kdyby je obsmažil z těch čínských koláčků štěstí, jak se dávaj v těch jejich "peremeprachyzdrog" restauracích.
Jak jste si asi mohli všimnout, nemám rád dudlajlámu. Nejde o to, že nevěřím budhizmu a nesouhlasím s učením Sindarathy Gautamy, prvního Budhy, to by nic neznamenalo, nesouhlasím se spoustou učení, což ale neznamená, že musím nutně okopávat jeho představitele. Sice naprosto nesouhlasím s tím klišé, že budhisti pro víru nikdy nikoho nezabíjeli, tak to teda kurva zabíjeli a zabíjejí furt, jako prakticky všichni. Ale z hlediska přežití představujou pro mě velmi malou hrozbu, pro moje lidi taky, takže není moc problém.
Jenže. Z dudlajlámy se stalo chodící klišé. "Osvícený" übermoudrý muž, kterej bojuje proti čínský okupaci jeho vlasti, symbol boje za svobodu a svobody a lidských práv a blábláblá, dejte mi igelitku, ať do ní můžu krknout. Přičemž do určitýho věku, v mládí, to byl klasickej degenerovanej šlechtic v tibetským otrokářským systému, což zahrnuje, že si válel koule v nějakým paláci, zatímco okolo byl svrab a neštovice, pak teda po čínský invazi zdrhnul do USA, kde tibetskej exil bral (a asi ještě bere) děngy od Amíků, v rámci nějaký podpory, kampaně "Nakrkni Velkýho Pandu", něco sype CIA, tudíž od toho mládí, co utekl, si válí zase koule za cizí prachy, akorát teď jinde. Nevím, jestli někdy zasvinil svoje čtrnáctkrát inkarnovaný (nebo kolikátá inkarnace jakýho superblbečka má být) něčím, co by se dalo považovat za práci a snahu o vlastní přežití. Dostal Nobelovku za mír, přičemž nevím, jakej mír kde zařídil, nebo jakou válku ukončil, jako za to, že v mládí zdrh, jezdí po světě za cizí keno a moudře plká, to není špatný.
Jinak samozřejmě blafe tak klasický neomarxistický, pseudohumanistický a lidskoprávní srance, jako každej podobnej havlistickej (taky byli kámoši) vořech a to mě na něm sejří asi nejvíc. Jako ano, od flákače z klanu, kterej se válel v palácích, když lidi kolem neměli co žrát, opravdu beru to, že lidi v Evropě by se měli rozdělit o svoje keno s uprchlíky. Jo. Jasně. Hmm, tak fajn. Od chlapa, kterej si postavil karieru na tom, že držkuje, jak u něj doma jsou čínský komouši, který tam oni nechtějí, fakt beru, jak se musíme naučit žít s islámem. Tak se ty nauč žít s Číňanama, ty vometáku. Žvaní neomarxismus, zabalenej do pár budhistických hesel a lidi mu to žerou. To mě na něm krká asi nejvíc. On mě celkem srovnatelně krká i současnej papež, kterej žvaní opět takový neomarxistický tlachy, že se mi někdy zdá, že kdyby si s dudlai lamou ty pyžama vyměnili, nic moc by se nestalo a smrdí mi to celkově světovým sjednocením pod jedním světovým paskvilnáboženstvím a vládou Antikrista.
Ale co mě na tý šaškárně okolo dudlay lamy štve nejvíc, je, jak se to tady řeší a jak je z toho kolik lidí vyndanejch. Čína nerespektuje lidský práva, bláblá, Tibet je utlačován, bláblá, FreeTibet, bláblá…..kde lidi tady berou kapacity na to, aby řešili nějakou řiť někde v Asii a neřeší radši pošlapávání práva, nesvobodu, vznikající totalitu a podobný věci, tady. Nechápu, opravdu nechápu, proč má kolik lidí potřebu se vyjadřovat k situaci v nějaký díře na druhý polokouli, ale úplně jim uniká, že jsou sami až po krk v hnoji. A stejně je to jen pitomá póza, protože ti samý, co maj spasmus vagíny z toho, že Zeman podal ruku Velký Pandě, ani nekváknou, když Švarcnberg objímá delegaci ze Saudský, přičemž Saudská je mnohem drsnější než Čína. Ti samí, co se můžou hnědelí obhodit z toho, že se tady rozežene proti čínská demonstrace a že někomu fízlové vyhodí tibetskou vlajku, ani nekváknou, když se rozežene proti saudská nebo proti islámská demonstrace. Lidskoprávníci mají plný vole keců o tom, jak nemůžeme hodnotit tyhle a tyhle muslimský řitěstány a situaci v nich, kdyžzme tam nebyli a jako neznáme to tam, no a kolik z nich bylo v Tibetu? Většina byla maximálně tak u bidetu vyrobenýho v Číně, do háje. Pitomá poza. Žereme neomarxismus, ale per huba odmítáme klasickej rudej marxismus, tak musíme odmítat čínskej komunizmus, ale zase žrát Tibet a dudlajlámu, protože je to prostě menšina a každá menšina se musí ochraňovat, bláblá. Ach jo. Dejte mi už pokoj. Mě opravdu nezajímá pitomá bouře ve sklenici vody s tím, kterej zákonomrvič se sleze s dudlajmarxem a kterej ne, mě je to úplně jedno, já seru na celej Tibet, na celou situaci, lidský práva a svobodu slova and shit v Tibetu, protože musím žít tady, tudíž řeším místní svobodu slova, místní zákony, místní podmínky. Lidi jsou neochotný jít k volbám, že se "stejně nic nezmění", nejsou ochotný hnout sedelí, protože "se stejně nic nezmění a nic nedokážeme", ale to jim nebrání řešit zemi deset tisíc kiláků odsud a najednou jim není líto času a energie do toho vložený. Přičemž tím, že tady vyvěsí pár vlaječek, změní teda opravdu kulový. Zase zástupnej problém, co nacpali neokomouši do ksichtu lidem, toužícím páchat světovou spravedlnost. A bezchybně to odvádí pozornost od problémů tady.
Je sice fajn, že lidi ví, že v Číně mají omezenej přístup na internet, ale nikterak je nevytrhne z pantoflí, když socialista Chovanec to samý navrhuje tady a komouš Pelikán navrhuje zákonem řešit kecy na internetu. Ale o tom už jsem psal.
Achtung, vulgar. Jděte do prdele s celým dalajlámou a celým Tibetem a řešte radši tu vznikající totalitu tady, děkuju. A to je vzkaz primárně pro ty komedianty herce, zpěváky a podobný kašpary, co chtěj fungovat jako ukazatelé správnýho myšlení a nositelé světla. A nejdřív tak vehementně bojkotujou Čínu, až se proflákne, že tam jezdili točit reklamy a v Číně jsou děsně populární (zdravim Dusilovou). Kašpaři.
Co dále. Francouzský poldové začínají mít zvolna plný zuby toho, že je nějaká svoloč napadá a tluče, když oni tu dotyčnou svoloč neustále chrání, přesto, že ta svoloč tluče ty lidi, který si ty fízly platí ze svých daní a oni chrání právě tu svoloč a tlučou ty lidi, co si je platí, aby ti lidi netloukli svoloč. Hezký, co? To je jak kdybych si platil ochranku proti zlodějům a ochranka chránila zloděje, dala přes držku mě, ale pak si nechala dát přes držku od zlodějů. Dává to někomu smysl? Mě ne. Ale já nejsem humanofil a neomarxista, takže jsem těhle kravských dilemat ušetřen. Takže nemusím řešit "doublethinkový porno" ve stylu "Rusové bombardujou džihádisty v Alepu a to je moc fuj válečný zločin, protože u toho ubližují civilistům" a zároveň "Probíhá střílení džihádistů v Mossulu, což je strašně fajn, ačkoliv u toho určitě ubližují i civilistům". V obou případech tam jsou basmači (FSA a IS jedno jsou), jsou tam civilisti a basmači je používají jako štíty, ale v jednom případě je to zločin srovnatelnej s Birkenau a v druhým případě je to záchrana, skvělá věc, srovnatelná s krmením sirotků.
Jak já jsem vděčnej, že nejsem ten humanofil. Já prostě říkám, "Postřílejte to, co je nepřítel", ale nemusím u toho tu svojí situaci stavět do pozice etalonu morálky, když druhou půlkou huby jinou totožnou situaci postavím do pozice etalonu zla. Lidi kakají z huby, mnozí. A mnozí jim to žerou a je to jak "lidská stonožka". Hněv, hněv z toho mám.
Francouzský policajty doufám budu moc považovat za první vlaštovku, pokud se proti tomu mrzáckýmu estabilišmentu vzbouří ozbrojená pěst, dopadnou jak Galigula, kterýho kuchla jeho vlastní garda (a nestávalo se to v dějinách málo). I ten Kim Čong věděl, že na svoje vojáky musí být hodný a zařídit jím životní úroveň vyšší, než těm okolo. Proč. No protože za něj jinak bojovat nebudou. Přístup "stříbro, nebo olovo" je mimořádně účinnej, pokud jen vyhrožuješ olovem, dost lidí si to riskne, někdo z principu, někdo si spočítá šance a jinej usoudí, že to olovo riskuje stejně, analogicky u pouze krmení stříbrem, ale ten kontrast….dostaneš děngy, nebo riskuješ kulku, ten tomu dá šťávu a generuje slušnou loajalitu i u těch, co tě nemají rádi. No a taky, Kim, Stalin, Lenin, Hitler, Mao, tihle všichni si vybudovali kult osobnosti, takže když řekli "Bij, zabij", ti jejich vojáci to byli schopní dělat zadarmo, protože jim věřili, žrali je, šli za nima. Ač to byli totální kurvy, byli to vůdci. Vůdce zpracuje lidi pro to, aby sami chtěli dělat to, co chce po nich on. Má něco takovýho Hollande? Ani kulový. Ti jedou na setrvačnost, že "nemůžeme ho vyhodit z okna, protože je to nezákonné a učili nás, že se to nedělá". Tahle zákonná setrvačnost je to, co ochrání ženskou na pustým ostrově před znásilněním ze strany tří neznabohů, co tam ztroskotali s ní, než se adaptujou na nový pravidla :-D Asi tak první tejden.
Z hlediska estabilišmentu je netaktický si rozhněvat ozbrojenou pěst. Z hlediska každýho "chtělbychbýt" vůdce je netaktický rozhněvat si ozbrojenou pěst.
Ještě ženiálněji na to jde německá Strana Zelených. Ti, v souladu s nejlepší tradicí "kultu hajzla" přišli s tím, že poldové by měli chodit beze zbraní. V situaci, kdy jim v Německu roste násilná kriminalita ukrutným tempem a bloumaj jim tam bandy nebezpečných, neprověřených lemplů, koho by mohl napadnout tak kravskej nápad? No, neomarxistickýho humanofila, protože, představte si, ten polda by mohl zastřelit chudáka negříka, kterej doma trpěl, život riskoval, převaděčům půlku prachů z prodeje drog věnoval, moře na utopený mrtvole svý ženy (jíž vestu nekoupil) přeplaval a tady, zklamán a sociálně vyloučen, si jen s bílou ženou skrz její odpor zasouložit toužil. A nebo jen chtěl šířit nožem a bombou svoje náboženství míru. A nebo si chtěl jen přivydělat prodejem drog. A nebo byl prostě nasranej, že sem přijel a nedostal ani Mercedes, ani barák :-D Tak prostě vzal sekeru a rozsekal pár blbů ve vlaku, copak se na něj můžeme hněvat? Vždyť to měl tak těžký, nebo ještě má a my ho nerespektujeme :D Jo, jak nějaká ta kráva ze Strany Zelených v Rakousku kritizovala policii, že zastřelili toho sekermana z vlaku. "Volím zelený", to už je diagnoza. Pro ně je opravdu mnohem lepší, když basmači, nebo různý kriminálníci, zabijou několik poldů, kteří budou neozbrojení teda hodně platní, než aby policie zastřelila chudáka uprchlíka. Tihle humanofilové jsou v mnohým jako ta kráva z Walking Dead, která litovala zabitý zombíky (oni nejsou zlý, jsou jen jiní), ale ztráty na vlastních jí nějak moc nevadily (pak jí museli zastřelit, co s ní taky).
Evropský intelektuálové ve svý neochvějný snaze ochránit každýho ksindla a dát mu n + 1 šancí páchat větší a větší bordel se chytili do vlastní pasti, kdy na jednu stranu chtějí zavádět totalitu a zavírat lidi za každý nevhodný slovo, na druhou stranu si chtějí sami odzbrojovat aparát, kterej tohle má vykonávat a tudíž ztrácí schopnost, která každej totalitní režim drží pohromadě a to je, schopnost zabíjet. Na druhou stranu velmi dobře to kompenzujou vymýváním mozků už od dětství, kdy dělaj z lidí takový morony, kteří by šli snad i na popravu dobrovolně, protože jim to nějakej vometák z úřadu nařídil a "i kdyby se bránili a probojovali se pryč, tak kam by šli a to není řešení" :-D. Tuhle konverzi lidí na totální rezignovaný voly vidím poslední dobou dost často, ačkoliv, zatím ne tak extrémně, pravda.
Uvidíme, co bude dál.

Zkáza a rozklad a jak z toho

18. října 2016 v 15:56 | Řezník
V ukrutně kvalitním (doporučuju) fantasy braku Holomráz je pasáž, kde diskutuje hlavní hrdina, falešnej kouzelník, podfukář a šejdíř Wolrich s jednou vedlejší hrdinkou a ona se ho ptá "Jak si myslíš, že to dopadne?" (jdou do boje). A on "Špatně, všechno nakonec vždycky skončí špatně." No a ona na to "Ale nekončí, jsou i dobrý konce a šťastný příběhy." A Wolrich "Protože je nikdo nikdy nevypráví až do konce. Nakonec všechno skončí špatně, nakonec stejně všichni umřeme. Přestat vyprávět v pravou chvíli je jedinej způsob, jak se může něco považovat za šťastnej konec."
Což bylo, vzato z jistýho pohledu, dost velký moudro. No a ono se to tak i jeví při zběžným pohledu. Kupříkladu s náma v Evropě to moc dobře opravdu nevypadá. Invazních vojáků připlouvá denně spousta, invazní síla se zvětšuje. Sice teď už i oficiální místa přiznávají to, co před rokem tvrdili jen "nácci" (mezi uprchlíkama jsou basmači - překvapení roku), basmačů latentních už je tolik, že to tajný služby nestíhají sledovat (no, taky překvapení, co), IS využije migrace k odsunu vlastních bojovníků z bojiště do Evropy (teď straší tím, že když se osvobodí Mosul, udělaj přesně tohle…..tudíž každýmu debilovi, co tvrdil, že jsem úplně mimo, doporučuju, ať si najde moje starý články, snad před rokem psaný, kde přesně tohle píšu, že se to tak dělalo vždycky a že bych to přesně tak udělal. Ať se podívá na vyjádření těch amerických chytráků ohledně ofenzivy na Mosul za poslední dva dny, no a pak ať přejde k zrcadlu, praští se z obou stran do držky a řekne, "jsem to ale vůl"), probíhají, proběhly a budou probíhat, teroristický útoky pomocí běžných zbraní a skokově se zvedá kriminalita…..všechno notoricky známý. Ale to ničemu nepomáhá, aktuálně paraziti z neziskovek chtěj, aby se invazní vojsko vozilo do Evropy letecky. To všechno během keců o tom, jak je potřeba bojovat s ilegální migrací. Jo, postupně nám asi budou dávat za pravdu, ale vozit sem těch bojovníků čím dál víc, než bude možný Kalergiho plán realizovat, nebo než se to definitivně spustí a začne holomajzna. Europyjen Junijon bude "hlasovat" o odzbrojení evropskýho obyvatelstva teď v listopadu. Zas horší šance. Volby tu dopadly katastrofálně, aktuálně, agent Bureš a jeho buzerace je tu furt, ozubený pleše se taky evidentně nezbavíme, volební účast klesá, je to fakt miserábl. V Americe je to Trump vs Hitlery Klintnová, pokud vyhraje Hitlery, co chce zrušit druhej dodatek ústavy, budou mít Američani dost problém, všude se to hemží ksindlem a hejl, kterej si chce hledět svýho, je z jedný strany tísněnej parazitama od státního aparátu, kterej mu prachy bere, aby je prošustroval, část si rozkradl, část rozdal parazitům od všemožných otravných menšin, případně zevlenkům z neziskovek, no a část teda, ano, utratil za věci, který jsou potřeba, no a na z druhý strany ho šikanujou různý hovados a criminales, který opět, mají lidský práva a všechny tyhle sračky, když ve vlastním baráku člověk sejme nějakou kriminální veš, která mu tam vlezla krást, potažmo mordovat, nastává cirkus. Vozí se po něm zástupci všech možných obhájců n tých šancí pro každýho ksindla, oproti tomu, on sám si žádnou n tou šanci nezaslouží, pokud nějaká veš sejme jeho, půlka lidskoprávních fanoušků to odmávne jako "shit happens, takovej je svět". A pokud on sám šlápne vedle, musí počítat s kompletní sociální likvidací, ze který ho ovšem žádná neziskovka ani organizace na pomoc těm a těm tahat nebude.
Jako ten bývalej voják, co střelil po exekutorech, co se mu vloupali do baráku, když spal, neboť si myslel, že to jsou nějaký desperados, co po něm jdou. Dostal dvanáct let (odvolal se), což se dává za dokonanou vraždu (teda, pokud je pachatel běloch a oběť není nějaká etnická, nebo sexuální menšina, to se pak dává dvacet a víc za pokus).
Ochranu a pomoc si zaslouží každá kriminální veš, každá kurva, ex kurva, každej ksindl, kterej nikdy nic nedělal a dělat nebude, atd. Ochranu si nezaslouží nikdo z těch, kdo se snaží žít spořádanej život a potažmo uživit famílii, ti ne, těma se ucpávaj díry v lodi. Brave new world. A stejně, a stejně, i když se člověk vyhne všemu tomu, co ho chce zabít (a není toho málo, máme tu furt choroby, furt tu máme nehody, mordy, různý kiksy), stejně se nevyhne tomu, že se všechno rozkládá. Může být ten nejlepší bojovník na světě, ale stejně, i když nechytne žádnou vážnou chorobu a nepřejede ho cisterna, stejně zestárne, stejně o to přijde. Nakonec bude rád, že se na třetí pokus vymočí do vývodu a o sílu a veškerý skills přijde. Nakonec se mu stejně rozsypou klouby a ani si nevytře vejfuk, natož, aby vyšel schody a zbije ho každej hňup, kterýho by v dobách slávy doškrtil slabší rukou, zatímco tou silnější by si zapojoval Xbox do bedny. To samý platí u vzhledu, nakonec se ti to rozloží, i kdybys byl sebevětší krasavec. Jsou ženský ukrutně nafrněný z toho, že jsou pět až deset let v životě ukrutně hezký, ale stejně jim to během časovýho období přirovnatelnýho asi k délce jednoho krknutí (jak se to pak jeví) zmizí a stanou se z nich obtloustlý rašple. Když si vybavim doby dřív, když jsem chodil na střední, potažmo i na vysokou a který mi tam připadaly šíleně hezký, teď jsou z nich takový celulitidový koule, no, dost děs :-D
Samozřejmě jsem naprosto pro to, že se člověk má a) snažit b) ideálně se radovat v každý části života, protože samo přežití samo o sobě je dobrý a plus, je spousta a spousta dobrejch věcí, co se dá dělat, kašlat na deprese……ale, prostě, snaha skrz celej život, je námaha. A za námahu má přijít odměna. A odměna prostě není to, že "celej život jsem se snažil, udělal jsem spoustu správných věcí a splnil jsem úkol……tak teď můžu umřít." Ne, to mi prostě nesedí. A spoustě lidí, drtivý většině, i když se tváří jako totální nevěřící a totální neznabozi, to nesedí prostě taky. "Tak, se celej život snaž, dělej všechno správně, navzdory tlaku všemožnýho ksindlu a bojuj s tím zlem, no a za odměnu zestárneš, zhniješ, rozložíš se, zeslábneš, zošklivíš, chcípneš a nic ti nezbyde, nic si sebou nevezmeš a všechno to vlastně bylo k čemu?" To sedí málokomu. Stejně každej, i ten největší neznaboh a pohan, chce, aby "tu po něm něco zůstalo". Jak je to napsaný v Bibli, v Knize Přísloví, myslím, nebo Kazatel, teď abych se nepletl….jo, asi Kazatel. "Bůh dal každému člověku do srdce touhu po věčnosti". A je to prostě tak. Furt se vedou tlachy o tom, jak "smrt je součást života" a "člověku by smrt neměla připadat děsivá" a "patří to k životu", blábláblá, jenže to trvá tak do chvíle, než dotyčnýmu někdo hodí igelitku přes hlavu a utáhne, no a ten se následně začne ukrutně snažit, aby získal další litr vzduchu.
Nikdo nechce umřít a každej by byl rád, aby nějak pokračoval. Ten čas stejně nezpomalí, každým dalším tiknutím hodin je na tom nevyhnutelně fyzicky hůř ( i když se drží ve formě, tak stejně jen ten rozklad zpomaluje) a nevyhnutelně se sune k smrti, o kterou nikdo nestojí. Ale která je stejně všude a člověk může umřít prakticky kdykoliv.
I ti, co maj proti jakýkoliv víře tisíc a jednu výhradu, stejně si neradi připouští to, že by byli jen látkovou výměnu provozující kus biomasy a že odměna za celou jejich celoživotní snahu by bylo "chcípni" (jinými slovy, přestaň spalovat cukry a produkovat co2, teď radši hnij a produkuj metan). Stejně se každej člověk považuje, i když odmítá veškerou víru a teze o duši, duchu, přesahu do věčnosti a podobně, za nesrovnatelně víc, než za nějakej pytel uhlovodíků a kdovíjakých sraček, co se tu nějak vyskytla a během chvíle se zase rozloží do smradlavýho pytle sraček.
A má totiž pravdu. V tomhle, protože prostě podvědomě tuší to, co vědomě odmítá, že člověk je něco víc, něco víc než jen oživlá hromada hnoje co chvíli přetváří o2 na co2 a pak bude během hnití vytvářet hnědkoplyn (někteří lidi ho tvoří už za života hodně). Je to prostě tak, že člověk je tvor s přesahem do věčnosti, proto s tím podvědomě v hlavě operuje a Bůh ho stvořil k obrazu svému, přičemž on se chce do tý věčnosti dostat. A doufá v dobrý konce, i když, kdyby neexistovalo vzkříšení a věčnost, by měl opravdu pravdu Wolrich. Že žádný dobrý konce vlastně nejsou, protože ve finále stejně pojdeš a jediný, jak by se dalo něco označit za dobrej konec, je přestat vyprávět včas. Že nakonec by všechno dopadlo stejně nejhůř jak může, protože pojdeš, předtím ti ještě (když máš kliku a bude to přirozená smrt) všechno odejde.
Jak to píše Komenský v tom jeho Labyrint světa (ačkoliv Komenskýho nemám osobně moc v oblibě kvůli jeho pacifizmu, protože, jak víme, pacifizmus je systém, kterej umožňuje zlu páchat zlo a nepokrytě škodit, s čímž se odmítám smířit) když Kristus mluví s nějakým tím chlapíkem a říká mu "Co jsi to vlastně celej ten život hledal?". Člověk stejně chce přežít a trefit smysl života (skoro každýmu takový otázky šrotujou v hlavě, dokonce i já jsem nad tím jeden čas uvažoval - a přemejšlí nad tím, jestli je to opravdu tak, že "chvilku tu jsem a pak pojdu a co jako, co kurva z toho, to je celý?") a Kristus nabízí obojí. Jak to říkal Werich, čtěte Bibli, tam to všechno je :-D
Ateistům se omlouvám za tuhle "indoktrinaci", ale prostě, ta jejich verze světa se mi nelíbí a nelíbila se mi nikdy. :-D Chápu, že jim se zase nelíbí situace, kdy se lidi na světě tolšokujou kvůli víře a já nikomu nic nevnucuju, vzájemnej respekt je základ, takže jim nic nenutím, jen navrhuju.

Dali téma tejdne "Buď svuj" :-D

17. října 2016 v 14:27 | Řezník
Servus všem, máme tu záčátek tejdne, tak nějaký trochu lehčí téma dáme. Tudíž vynecháme "Je potřeba zastavit ilegální migraci, prohlásil italskej prezident a vyslal lodě nakládat negříky kilometr od Lybije", vynecháme i to, že sice velitel německý tajný služby prozřel a zjistil, že mezi uprchlívákama jsou basmači (a teprve až mu dojde, že oni si ty bojovníky verbujou až v Evropě, to asi bude zatloukat skobu a hledat provaz a židli), ale přesto nechali basmače, kterýho se jim podařilo zajmout, aby se oběsil v cele na košili, dřív, než ho stihli informačně vytěžit (u všech oslů, jestli takhle vede celý NATO veškerý svý silový složky, tak by nás Putin porazil během jarních prázdnin).
Takže něco lehčího. Teď je tady na blogu cézet téma tejdne, "neboj se být svůj", včera zase kámoška pleskla na zeď nějakej hešteg "dontafraidbedifferent", nebo nějaká taková pitomost. No. Protože na mě takový klišé působí trošku jako na pít bul teriéra plesknutí ručníkem přes kejty (vrrrr…..hryz :-D ) tak se k tomu vyjádřím, třeba tu dostanu nějaký ocenění.
Nebát se být svůj je podobný jako nebát se toho, že mi někdo v hospodě přerazí frňák (dost často se to i prolíná, když je někdo moc "svůj", může snadno o ten frňák přijít :-D ). Pokud nechci, aby mi někdo zlomil frňák, můžu a) hýbat se v prostředí a jen a pouze v prostředí, kde se frňáky nelámou b) musím mít dostatek síly a skills na to, abych měl oprávněnej důvod se domnívat, že případnej zájemce o dezintegraci mojeho čenichu selže. :-D
Pochopili jste tu metaforu? (Jestli ne, tak jsem jí zvoral). Každopádně. Nebát se čehokoliv má reálně podklad v oblasti, kde se dotyčná věc neděje (nebudu se bát žraloků na Mácháči, že jo), no a nebo, jsem nějak krytej (můžu být klidně mezi žralokama, když jsem v ocelový ponorce). Jinak jsou obavy na místě a riziko přichází. Protože, co si to neříct, každej šikanovanej blbeček, tlusťoch, nerd, v kolektivu neoblíbenej uhrovitej nesportovní jouda, tlustoprdka s umaštěným hárem a podobně, jsou šikanovaný a bitý ne proto, že by byli svoji málo, ale proto, že jsou svoji moc :-D V naprostý většině kolektivů platí, že můžeš být "svůj" do tý míry, do jaký míry to sedí požadavkům a představám těch lidí okolo, no a pokud to přesáhne určitý limit, začnou na tebe tlačit, aby ses změnil, nebo ti to budou dávat vyžrat. Být jedinej blonďák ve třídě černochů zavání nakládačkou už samo o sobě, tak by bylo velmi nemoudré to umocňovat snahou "být sám sebou" a nosit kupříkladu trička s vlasteneckými nápisy :-D Být dva křesťani ve třídě plný muslimů už je samo o sobě voucher na nakládačku.
Být nerd, co je nespolečenskej a nesportovní a nekolektivní a chce jen aby ho nikdo neotravoval, má poukázku na buzeraci přilepenou na zádech, pokud bude moc "svůj", tak ho akorát seřežou, nebo mu spláchnou pokemony do tojletu.
Jasně, říká se "buď sám sebou, lidi tě budou mít rádi, blábláblá", ale to platí v případě, když a) jseš takovej, co maj lidi rádi b) ta tvoje "odlišnost" je krytá politickou korektností a neomarxismem (joo, dneska není, po letech propagandy a mindfucku nijak riskantní udělat "comming aut" a prohlásit, že je tepley, to mu ještě zatleskay) c) je to odlišnost v řádu prkotin (ve skupině silikonových blond barbín si jedna barbína nechá udělat černej melír, protože "to jí vystihuje").
Tak takhle jo. Ale v kolektivu (třeba firma) tvořeným nějakýma těma vystajlovanýma běhnama jedna začne prosazovat věrnost, sex až po svatbě, už vůbec ne zapelešení tu a tam za profit s ženatým bossem a odmítne ten jejich "dress code", co se stane? Okamžitě bude oblíbená jako B 52 v Hanoji a bude terčem ataků, veškerý nepopulární činnosti a špinavá práce se nahází na ní a brzo jí odtamtud vyštvou.
Pokud jseš takovej, že ty vlastnosti obecně lidi nechtějí, nežádají, nejsou oblíbený, nejsou oceňovaný (aspoň ne většinově), prostě nejseš takovej, jakýho by tě lidi chtěli mít, tak je jen jeden další postup, jak "být sám sebou" a "nebát se být svůj", aby ses nemusel měnit, nebo ti to lidi nedávali vyžrat. A to, a) přinutit je tě respektovat (juniorskýho mistra v těžké váze nikdo zkoušet buzerovat nebude, nebo aspoň ne dlouho) b) být v okruhu lidí, co tě oceňujou i navzdory nějakým věcem, potažmo právě pro ně c) dát těm, co tě nerespektujou a neoceňujou, najevo, že je ti u sedele, co si o tobě myslí, pokud ale nepřekročí meze, pak že bude muset být sáhnuto k bodu a), což jest, přinutit.
Okruh kámošů si člověk jasně vybírá, pracovní, školní, či jinej kolektiv, kterýmu se člověk nevyhne, si často nevybírá a tam, pokud člověka neoceňujou, případně, neberou, musí být přinuceni ho respektovat a vůbec si s ním nezačínat. Pokud to udělá tím, že je tak na slovo vzatej odborník, je tak chytrej, případně tak prachatej, že mu každej podlejzá, případně tak silnej a ostrej, že se každej bojí na něj blbě podívat, to už je jedno. :-D
Mezi kámošema se člověk nemusí bát být svůj, protože, kámoše si podle toho vybírá, že jo (samozřejmě, pokud je svůj až moc špatným směrem, riskuje, že žádný kámoše mít nebude, potažmo se zase bude muset změnit, aby aspoň nějaký měl. Jinak si bude muset vázat kolem krku kotletu, aby si s ním hrál aspoň pes). Někdo, kdo je prostě v charakteristikách "totálně neoblíbený trotl" se stejně bude muset nějak upravit, aby aspoň nějaký kámoše schrastil :-D No a nebo brečet, jako Ralf Wiggum (Simpsonovi) "Proč mě nikdo nemá rád" :-D
No a v okolních kolektivech, který nejsou tvořený jeho kámošema, si to svoje bude muset prostě obhájit. Pokud si to obhájí, tak dobře pro něj, pokud si to neobhájí, bude zase brečet.
A má to i druhou rovinu. Každej má právo být sám sebou (v jakýmkoliv slova smyslu) se všema konsekvencema, co z toho plynou. Klíčový je to, se všema konsekvencema. On nějak má právo něco činit a má právo vyžadovat a prosazovat, aby ho kvůli tomu nikdo nešikanoval a nedával mu to vyžrat, na druhou stranu nemá právo požadovat akceptaci. Jinými slovy, pokud se chlap oblíká do ženských šatů, čistě technicky, má na to právo, "má právo být svůj" a má právo chtít, aby ho za to nikdo nemlátil, nebo ho neházel do bahna, atd., nemá ale právo požadovat, aby ho ostatní chlapi brali jako normálního, ne jako dementního úchyla a aby se s ním kámošili a byli s ním zadobře. A pak to vede k takovým trapně klišovitým situacím, kdy nějakej takovej divnopavouk kňučí "Okolí mě nebere takovýho, jaký jsem, to je od nich hnusný, krutý, ošklivý, oni nechápou a měli by se změnit a měli by zahodit předsudky a měli by mě akceptovat bláblábláblábláblábláblá". Tak milý perverezi, ne, opravdu ne :-D
Ty si buď jakej chceš, ale nechtěj po mě, abych s tím souhlasil a abych tě bral nějak, protože to prostě nepůjde. Pokud někdo provozuje aktivity, se kterýma bytostně nesouhlasím, nebudu ho za to šikanovat, ani mlátit, ani podobný věci, ale kámoši být fakt nemusíme a vycházet spolu fakt nemusíme, protože na to, abych tě akceptoval "takovýho, jak jseš", nemáš žádnej vymahatelnej nárok. Jo, každej má, čistě technicky, právo, provozovat smilstvo s osobama třeba stejnýho pohlaví a chodit v kožených sado maso hadrech, ok, to ať si pak pořeší u posledního soudu. Ale já mám právo na to, aby mi z toho bylo na blití a abych takovýho člověka považoval prostě za úchyla a vůbec se s ním nebavil, ani s ním do kontaktu nelezl. Totiž, každej má právo "být sám sebou", ale já nemám žádnou povinnost ho tak akceptovat no a taky to dělat nebudu, nebo si prostě vybírám. A to je zas moje "být sám sebou" :-D
Pak nějaká überobezní machna vyřvává, že je taková, že se radši pořádně nažere, než aby cvičila, budovala formu a podobně, ok, má na to plný právo. Ale nemá právo po nikom vyžadovat, aby jí to schvaloval a aby se mu dokonce líbila :-D Což se ale často stává :-D. Pak to vede k takovým paskvilům, kdy nějaký lidi vyřvávají, že je potřeba "měnit ideály krásy, protože je to k těm a těm necitlivý" (což je věc, ze který jsem si tu dělal srandu velice často). :-D
Obecně opět preferuju takovou tu rovnováhu a defacto styl mezilidských vztahů "opevněná hranice", kdy ty jseš nějakej, já jsem nějakej, ale pokud je to fakt nekompatibilní, já nevandruju do tebe a ty do mě. To je pak ideální stav.
Shrnutí, pokud jseš svůj a to tak, že tě lidi berou, dobře pro tebe. Pokud jseš svůj, ale pak kámoše nemáš a nikdo se s tebou nechce bavit, musíš se buď změnit, no a nebo je nějak přimět, aby tvoji kámoši byli :-D Což pak jde blbě. Pokud jseš svůj a někde tě kvůli tomu šikanujou (což se často děje), namlať jim do palice, že to nemají dělat, pokud na to nemáš, změň se, aby tě přestali mlátit. No a nebo, zjednej nápravu jinak, pokud by změna znamenala třeba ztrátu loajality, nebo zradu, atd.
Pokud tě nikdo nešikanuje, atd., ale ten tvůj "být svůj" nebere a těm okolo to leze na nervy, není právo nutit je k akceptaci a ke změně myšlení, jako "já přece mám právo jako chlap nosit ženský hadry (bo cokoliv podobnýho) a všichni ostatní to okolo musej akceptovat a schvalovat, protože maj povinnost mě brát takovýho, jak jsem". Tak to ani kulový.
Nejlepší jsou potom ti komedianti, který vyřvávaj, jak je jim fuk, co si kdo myslí a oni si prostě dál pojedou to svoje, ovšem na jakejkoliv projev nesouhlasu reagujou řvaním o komplexech, o haterech, o nenávisti a o tom, jak jsou ti okolo špatný, že jim na ty jejich činnosti nadšeně nekývou. Milý tlučhubo, pokud je ti fakt jedno, co kdo říká, tak to nekomentuješ a nevyhlašuješ válku špatnejm názorum. Pokud třeba ženská vyřvává, že se klidně může oblíkat a chovat jako kurva a je jí jedno, co si o tom kdo myslí, tak ať drží hubu o tom, jak jsou špatný, blbý, zapšklý, zakomplexovaný a divný všichni, kdo si dovolí projevit nesouhlas, protože už z toho na kilometr smrdí, že jí to vůbec jedno není :-D
Takže asi tak. Já si budu jakej jsem, nikomu to necpu, nevnucuju, nikoho nenutím se se mnou bavit ani bratřit, pokud mě ovšem někdo hodlá skrze to buzerovat, šikanovat, bo atakovat, do zdi narazí. Ti okolo ať jsou jaký chtěj, ale ať mě nenutí jim to schvalovat, akceptovat, necpou mi to pod čumák a netvrdí mi, jak jsem špatnej a jak potřebuju převýchovu, když se mi na nich něco nelíbí.
"Opevněná hranice, přes kterou se pouští jen pobratimové, případně souvěrci" je ideální model fungování :-D

Zbrojáky na čokly, živnosťák na venčení čoklů, ‚überbuzerace, no a nakonec tě demokraticky pošleme do gulagu

13. října 2016 v 15:27 | Řezník
Buzerace vstupuje do nové fáze. Nedávno jsem zřel článek o tom, že je nějaká skupina lidí, co si brigádně přivydělává venčením čoklů, no a prej se na ně zaměřil státní buzeraparát a chce, aby z toho platili daně a snad aby na to měli jako živnosťák. Ano, chraň tě Bůh, když se pokusíš dělat nějakou činnost a dostat za ní od někoho prachy. Mnohem lepší je sebou švihnout na sedel, řvát, že nic nemám, že mám čtyřicet dětí a žádný prachy a malej byt a ať mi magoostrát kouká navalit nějaký prachy. V situaci, kdy si agent Bureš přiděluje do toho svýho Sračkofertu miliardový dotace, Sralbotkova vláda plánuje vyhodit x stovek milionů za příjem, integraci a krmení několika tisíc nepotřebných zevlů (máme jich tu málo asi) a posílá se padesát mega do Jemenu na nějaký uprchlický gheto, budou buzerovat pár brigošů co venčí čokly. Poselství? Nechci být vulgární. Zdanění kurev se už řeší milion let, k ničemu se nedospělo, ještě se teda neví ani, jestli je to legální (slýchám kecy o "legalizaci prostituce", tak asi není), nebo ilegální (ještě za kurvení nikoho nezavřeli, tak asi není), každopádně, od kurev, pasáků a podobně odtejká státu mnohem víc prachů, přičemž kurvy si neplatí většinově ani soc, ani zdrav, ale léčit pak chtěj, už jen proto, že se mnohdy infikujou nějakym humusem a to jde za naše prachy. Tak do řiti, když buzerovat lidi normální, tak i spodinu. Buď ať to teda legalizujou a zdaněj, nebo ilegalizujou a zničej. A ne takovejhle kočkopes zase.
Zpátky k čoklům. Nedávno smečka čoklů zadávila nějakýho malýho šotouše, přičemž, majitel čoklů i fotr byli idioti a nechali malý dítě samotný se smečkou čoklů. Geniální tah, opravdu, jestli jim nějaký dítě zbylo, můžou ho samotný pustit do muničáku, do chemický laboratoře, na stavbu, na pilu, nebo tak. Jasně, tisíckrát se nic nestalo a dospělej tu přece není proto, aby to svý děcko hlídal, ne, on ho někam vypustí a děj se, co se dít má. Ach jo. V tomhle vedou různý zasloužilý matky, který svýho šotouše vypustěj někam volně do prostoru, krafou s kámoškou o hovězinách a šotouš se plácá někde poblíž silnice, jasně, hlídat ho budou všichni okolo a ona to bude jen koordinovat, nebo co jako. No a na základě tohohle debilního skutku se někde v rádiu vyprázdnil jakejsi pseudoexpert, kterej prohlašoval, že na čokly by měly být nějaký testy a nějaký papíry. Ach jo. Nechápu, že někdo je schopnej vypustit z huby takovej nesmysl. Kvůli tomu, že je pár vořechů (dvounohých) pitomých a nesvéprávných, budou zase buzerovat všechny, zavádět registrace vořechů (čtyřnohých) a podobný nesmysly? Ale už jsem to slyšel od víc lidí, v průběhu času, že na psa by měly být nějaký psychotesty (uááááá) nebo nějaký osvědčení, u všech, copak ta buzerace nikdy nepřestane?
Další vtipná věc je buzerace s tou jakousi aplikací Uber, kde si člověk nakontaktuje někoho, kdo jede podobným směrem a jede s ním, dá mu za to nějakýho vorla, celkem to asi funguje. A když to funguje, jasně se do toho státní buzeriáš musí vložit a začít to buzerovat a pokutovat. Opět rozpor. Na jednu stranu všichni možný tlučhubové vyřvávaj o tom, jak je potřeba snížit dopravu autama ve městech, různý zelený ekodementi, kupříkladu "hnutí" Chcípnout v Brně a podobný, vyřvávaj, jak by měli lidi líp využívat ty káry, typu nejezdit jeden člověk v jedný káře a podobně, objevujou se nápady na komunistický experimenty typu "carsharing" a podobný, no a tady, když se zavádí teda efektivnější využití těch auťáků a je to vlastně ten jejich káršéring, tak to vadí, protože je to prej konkurence zlodějských taxikářů, který sice jezděj za žiďácký prachy, ale samozřejmě platí aparátu ještě víc žiďácký daně, poplatky, různý další registrace, povolení, živnosti a podobnej shit. Takže si je buzeraparát musí hejčkat. Tahle buzerace na jednu stranu a podpora na druhou stranu je taky vtipná kupříkladu třeba u cigaret. Na krabičce musí být nějaký úderný message (totální sračky vesměs), jsou kampaně proti kouření, školení proti kouření, zákazy kouření, na druhou stranu, daně tvoří tolik procent z ceny tabákových výrobků, že by byl aparát ukrutně sám proti sobě, kdyby to kouření opravdu eliminoval :-D Stejný je to u alkoholu. Teď prej budou na lahvích nějaký varování, že "alkohol zabíjí". Ne. Vážně? Na světě se nechlastá už asi tisíce let a nikdo si nevšiml toho, že je možný uchlastat se k smrti, že jo :-D Podle EK jsou asi všichni lidi v EU nesvéprávný idioti, kterým se musí na prkýnko u záchoda napsat "zvednout", aby nechcali na něj. Ale lidi tomu sami nahrávaj. Ženská v Britonii, žena nějakýho cyklofanatickýho blba, se rozkrešovala zpitá na bicyklu. Je aktuálně v rakvi. A on vyřvává o zpřísnění zákona, že "kdyby musela mít helmu, mohla to přežít". Za alfa, co jí bránilo si tu helmu vzít? To jako musí mít rozkaz v zákoně, aby používala ochranný pomůcky? Mě například žádnej zákon nenařizuje pít, abych nechcíp žízní, přesto piju. Žádnej zákon mi nezakazuje pít kyselinu, nebo čističe na odpad, ale já to nepiju. No a taky, není tam náhodou zakázaný jezdit ožralej? To už se má ke všem lidem přistupovat jako k úplně nesvéprávným imbecilům, kterým se musí nařídit všechno, aby se teda jako nepozabíjeli? Nově se řeší, že by se měla chrstnout nějaká nová daň na slazený pitiva, aby to lidi míň chlastali, přišla s tím světová zdravotnická organizace, že prej to způsobuje obezitu a z toho plynoucí následky. A já říkám, zase, jako to je potřeba zavádět daň, aby lidi nechlastali cukr po galonech a nebyli tlustý jako prasata? Kurnik, co bude dál? Přídělovej systém, tenhle tejden jsi měl maso už třikrát, tak už nesmíš, zmrzlinu jsi měl včera, tak dneska už ne…..Hele navrhuju teda uvalit speciální daň na kyselinu do autobaterie, protože jinak by to lidi mohli chlastat a mohli by na to umřít. Taky zdanit hřebíky a ke každýmu hřebíku návod k použití, aby je někdo nepoužíval jako náhražku potravin, nebo k přibití čepice k hlavě (to minimálně v jednom případě nechal provést Vlad Dracula). No nedělejte si prdel, máte někde napsaný, že když vaše dítě pořád zahazuje čepici, že mu jí nesmíte k tý palici přibít? Nemáte, co když to někdo udělá? Jako když nějakej ichtyl s půlkou mozku sušil čokla v mikrovlnce? Co třeba petardy, co to nějak ošetřit, aby si je někdo nestrkal zapálený do řitě? Ty radši rovnou zakázat. Já navrhuju pro jistotu zakázat všechno a všechny v mimopracovní době nacpat do svěrací kazajky a do ústavu, ať si neublíží. Hele v tomhle byla asi nejlepší Osvětim, tam byli všichni pořád pod dohledem, dělali jen státem schválený činnosti a pokud tam někdo zdech, tak to vždycky bylo v souladu s platnou legislativou. Doporučuju současným überkravám přestat číst Platona, kurnik.
To je furt, co se nově zavádí, nově zakazuje, nově nařizuje, ještě nu pagadi, až se těm dobytkum podaří zrušit hotovost a všechny prachy půjdou skrz fízlovaný elektronický prostředky, to už nebude "pomůžu ti na baráku a dostanu za to dva litry", to bude "tak ti pomůžu a dostanu dva litry a z těch pětikilo dostane Babiš s Kalouskem a ty ještě za mě zaplatíš soc a nějakej poplatek."
Malej exkurz do toho, jak to vůbec vypadá se zdaněním v tom našem Hovadostánu. Člověk vydělá nějaký děngy a hned z kraje mu toho půlku sežerou daně atd. Jo, kamufluje se to jako superhrubá a hrubá and shit mzda, ale reálně, firma vysolí děngy, půlku dostane stát, půl ty. (něco je tam soc a zdrav, proti tomu nenadávám, obzvlášť to zdrav je fakt nutný). No a pak, platí člověk různý věci a skoro u všeho má cenu "s DPH". DPH je opět výpalný, co jde státu. A každá ta věc, co koupíš, má cenu, co se skládá ze 1) zisku prodejce, ze kterýho on opět platí daně, takže ta daň se promítá do ceny 2) výrobní náklady, do kterých se promítaj a) mzdový náklady (ergo opět daně) a cena materiálu, kterej je zase s DPH (takže zase daně). A cena materiálu má zase dvě složky nákladů na výrobu, mzda pracovníků (a daně) a cenu nějaký třeba suroviny (a ta je zase s DPH, zas daně). Čiže, ve skutečnosti, ze všech prachů, co zarobíš, ti reálně jde tak 80% do daní. A v tomhle situačním nastavení tu bude nějakej zloděj apelovat na to, jak se neplatí daně a jak je správný platit daně…..všichni platí šílený zlodějský daně, kromě různých zevlů a kriminálníků, ideálně z menšin, který teda nevytváří nic, jen dělaj bordel a zbytek je musí živit. A takový nám sem jako chtěj ještě navozit. Hurá.
Parádní je, že na Skopčáky začíná dopadat kladivo. Skopčáci totiž chtěj zavést, že budou moc konfiskovat, úřední mocí, určitý nemovitosti, aby měli kam strkat "uprchlíváky", protože už je nemaj kam dávat. Je fajn, když máš budovu a vláda ti jí zabaví (jasně, jen dočasněěěěěě, viz invaze v 68, jaká je jednotka dočasnosti? Jeden furt) aby měla kam strčit džihádisty na odpočinku a ti venku nestrádali :-D Skopčáci se dostali zpátky k defacto znárodňování :-D Komouši to tam vyhrávaj, stačilo jim si chvíli počkat a nechat strhnout jednu zeď :-D No a samozřejmě, co bude další tah, protože vždycky je další tah? No, pak to budou jasně obytný baráky a jasně budou strkat ty džihádisty i lidem do bytů, vždyť stačí, aby "vláda schválila zákon" a jde všechno. Klidně právo první noci, když se lidi nezačnou bouřit.
No, ne že bych to Fricům nepřál, oni nechtěli volit AfD a zbavit se tý komunistický krávy Andžely, no, chtěli být "antifašisti", tak ať si to užijou, blbečci. Dále prý, cizinec z EU v Německu dosáhne na dávky až po pěti letech :-D Negr, kterýho vyklopili z lodi včera, dostane ty prachy hned. Spravedlnost kde? Nikde. Máš "lidský práva", ale jen pokud jsi nějaká menšina, ideálně etnická, sexuální, nebo kriminálník. V opačným případě můžeš držet fekál, platit daně a poplatky a budovat černou internacionálu. A bacha na rasizmus, jo? Ten je fuj :-D Zase ale jen ten bílej.
Pokračujeme, Skopčáci chytali Syřana co plánoval bum, chytli, on jim "spáchal sebevraždu", nebo spáchal sebevraždu, v lochu, každopádně je tuhej. Ve Francii zneškodňovali zase bombu v autě na náměstí, Frantíci mají od loňska zvláštní stav. Sledujte. Mají tam muslimský negříky, mají zvláštní stav. My nemáme muslimský negříky, nemáme zvláštní stav. Takže, až bude nějakej debil humanistickej něco blekotat, tímhle ho třískněte do držky, díky. Až bude tvrdit, že problémy s islámem nejsou a s uprchlívákama už vůbec ne, že integrace funguje.
V Nigérii se zas odpálila nějaká hidžábice, to už je tak častý, že nemá smysl to ani komentovat.
V Evropě se trajdaj tisíce zevlenků bez jakýchkoliv dokladů a prověření (ačkoliv ty prověření nemají moc smysl, ten poslední terorista v Německu bezpečnostní prověrku měl), ale rodilej Evropan se brzo nebude moc bez vrchnostenskýho povolení ani vymočit, plus u každýho záchoda bude stát kontrolor Burešova EECH (Elektronická Evidence Chcanek), která bude kontrolovat, jestli jsi zaplatil poplatek za vymočení. A aparát pořád vymejšlí zpřísňování zákonů na buzerování těch, co to ještě nezabalili a snaží se živit sami a slušně. Jak daleko je od znárodňování ke gulagu? By mě jen tak zajímalo.
Jo, jinak, nějakej boss německý tajný služby se vyvětil, že podcenili hrozbu od IS, že si nemysleli, že oni budou posílat kombatanty zamíchaný mezi uprchlíváky :-D No a prej, oni jo :-D Kurnik, kde tohohle vola najali? V Jedličkárně, zaměstnali ho v rámci nějakýho programu "Zaměstnejte postižené", nebo co? Nevyřvávám já tohle už dva roky? Schválně za jak dlouho mu dojde, že oni posílaj nejen bojovníky, ale spíš verbíře a ti si ty bojovníky verbujou až v Evropě :-D By mě zajímalo, jestli si ten blb všimnul, že Turci sundali Rusákovi Suchoje :-D
Jestli to tam i jinde vedou takovýhle mozci, tak se nedivím, že jde Uhnije pomalu do kytek.

Nešovinizmus skrze úder, alias „chlap kterej třískne ženskou není chlap“….vážně?

10. října 2016 v 12:53 | Řezník
Servus evrybády, pošleme dávku z plazmovýho kanonu do dalšího otřepanýho tvrzení. "Chlap, co praští ženskou, není žádný chlap", slyším, bo čtu, dost často. Případně, "správný chlap nikdy neuhodí ženu", "ten, kdo dá granát ženě, je jen atrapa chlapa" a podobně. A já říkám, zajímavé, ale, to tvrzení, řečeno s Rolandem z Gileadu "Nemá žádný kontext" :-D Je přece milion situací, kdy někdo dostane ránu a ty situace rozhodně nejsou ekvivalentní a všechny stejný. Jo, jako tohle dvojpolohový rozlišení bych ještě cca chápal ve středověku, kdy chlap měl rytířskou zbroj, štít, meč, erb, koně a rozdával bomby, oproti tomu ženská se mu do tohohle vůbec nemontovala ani se nepočítalo s tím, že by taková situace nastala. Jo, chápal bych to v prostředí samurajů, kdy se teda Hatori Hanzo celej den učil oddělovat končetiny mečem, zatímco nějaká jeho Woch Čij doma klohnila rejži, saké, ryby a starala se o malýho Chu Lina, tam to jako smysl dává opět. Ale, kupříkladu, kdo sleduje seriál Vikingové, tam ta Ragnarova Lagerta bitkařila docela slušně, i proti chlapum a tudíž tam rozhodně neplatí, že kdo jí uzemní, je ubožák a není žádnej chlap, v situaci kombatu předpokládám by to ten bojovník, co by stál proti ní, vůbec neřešil a zkusil jí palcátem přerazit vejpůl, než ona udělá jemu nějakou moc ošklivou věc :-D
Co tím chci říct, je to přece celý o situaci a kontextu a dneska se takovýhle tvrzení úplně drásaj uši. Na jednu stranu poslouchám neustále všude samý různý pro femi tvrzení, jak ženská zvládne všechno stejně jako chlap a ještě líp, na druhou stranu takováhle diskriminace podle pohlaví, která ale evidentně žádným antidiskriminátorům nevadí. :-D Jak jsem prohlásil, ze srandy, včera na boxu, "No, nedat jí do držky jen proto, že je ženská, to by bylo dost sexistický" :-D (Viz Jumps Street, kde Brad Jenco sundal nějakýho negříka a nějakej jinej vořech "Tys ho praštil protože je gej?" a Brad "Neee. Praštil jsem ho a pak vyšlo najevo, že je gej." A Schmid "No, vlastně by bylo dost homofobní tě nepraštit jen proto, že jsi gej." :-D ) No a teď přecházím od principu k pointě. V současný době máme ženský v armádě (kde mi to nevadí, pokud mají stejný limity na všechno, pokud splní, splní a ani popel proti), jsou u policie, dělaj bojový sporty, některý dokonce jsou i u speciálních jednotek, některý daj výcvik u SAS, což já teda nedám ani omylem, zažil jsem v airsoftu situaci, že nám nějaká blondýna postřílela několik chlapů z oddílu a ten überkiller z toho jejich týmu prohlásil "V tomhle případě to není žádná ostuda". Viděl jsem ženský, co zvednou víc kovu, než já, no a jsou dokonce takový, co by mi zvládly zrušit čuňu v přímým střetu. Předpokládám, že s Ginou Carano, nebo Rhondou Rousey bych asi souboj holýma rukama nevyhrál, jakkoliv mám převahu váhy a pancířování. Pokud bych potkal v souboji nějakou mistryni Escrimy a nechal jí vytáhnout klacek, asi mě seřeže jak fotr haranta rákoskou. Situace nastala a stala se takovou, že sice, ano, ženská při stejný úrovni talentu a tréningu nedokáže nikdy v přímým boji porazit chlapa (proto nejsou smíšený boxerský zápasy a podobně), ale ženská s výrazně vyšší úrovní tréningu dokáže porazit v přímým souboji chlapa s nižší úrovní tréningu. Tzn., nějaká mistryně ve fitness asi oderve víc železa než já, přesto, že já jsem chlap a mnohá mě i přesprintuje, přeplave, whatever. No a protože se dokázalo, že to zvládnou, neboli, že se obecně zvládnou chlapum postavit ve většině oborů činnosti, včetně přímýho střetu, potažmo, dokážou případně i ten přímej střet i vyhrát, v případě zbraní, kde se silový rozdíly stírají, můžou vyhrát i bez nějakýho velkýho rozdílu v úrovni. A pokud si situaci nastaví dobře takticky, můžou vyhrát boj, aniž by došlo k přímýmu střetu. Tudíž, situace nestojí tak, že "je to ženská, tudíž je nevyhnutelně automaticky slabá, bačkora a nemůže být bojovník". Takže co jim brání přestat se nechat mlátit a znásilňovat and shit? Jejich vlastní slabost ve smyslu, že nerozvíjí svoje kombatový dispozice a nepřipravujou se na krutý situace. Některý jejich "sestry" ukazujou, že to jde, tudíž, nejsou z přežití vyřazený defaultně pohlavím. Ale vyřazujou se samy svojí nepřipraveností. A tohle si ovšem pardon nezaslouží. Může se Amnesty Internacionál obhodit hnojem se svýma kecama o tom, jak je v Evropě bestiální počet případů domácí nakládačky a případně znásilňování (zdravím vítače migrantů, se slovy "bude hůř") a jak je potřeba systémový řešení a bojovat s tímhle a bílý kruhy bezpečí a hnědý kruhy ochrany a linky bezpečí, linky nebezpečí a sdružení pro bitý a podobně, jenže ve finále jde o to, že kdyby drtivá většina ženských začala šlapat do cvičení a výcviku na svojí ochranu, počet znásilnění klesne na třetinu a domácí držkobití tak na polovinu. A konečně by prokázaly to, co teda různý jejich organizace per huba už tvrdí desítky let, že jsou samostatný, rovnoprávný a chlapy v základu k přežití nepotřebujou. Ten potenciál, jak se nenechat mlátit, tam je.
The best of jejich nevýhody. Jiná stavba těla a svalstva (jo, rána do ksichtu feministkám, který tvrdí, že chlap je vlastně jen ženská s rodidlama a ženská vlastně jen chlap s dickensem. Což jsou, jak víme, kecy). No, tak jo, jaký je řešení? Výcvik přizpůsobit vlastní stavbě těla a svým dispozicím. Ono se může třeba stát, že bude malej Číňan napadenej dvoumetrovým Švédem. No, to si má nejdřív založit neziskovku "Stop bití Číňanů?" No a nebo prostě má vytáhnout z kufříku nunčaky a Švédovi zrušit zubní kartu?
Obecně větší váha u chlapů. Jo, to je fakt. I když znám třeba ženský, co jsou těžší než já. Opět. No a co. To když mě napadne v hospodě nějakej vypatlanej skin, to se půjdeme nejdřív převážit? No, asi ne, co? Opět musim bojovat tím, co mám, proti tomu, co má on, i když můžu být v základu dost znevýhodněnej. Takže, co. Musím počítat s tím, že můžu bojovat i s výrazně těžším chlapem, tak tomu přizpůsobit svůj výcvik.
Jiná odolnost proti bolesti. Opět platí. Ačkoliv se nám femikecálisti snaží nakecat, že ženský snesou víc bolesti, než chlapi, je to pravda jen částečně. Jo, ustojej určitý druhy bolesti, obecně porodní, to je dost specifický, no a jinak, dlouhodobý. I třeba chronický. Chlap snese výrazně intenzivnější krátkodobou. To je stejný, jako psychická zátěž. Chlap snese velmi intenzivní krátkodobou. Vyšší než ženská. (Obecně, opět, záleží na úrovni cviku, ale při stejný úrovni…). Ženská zas obecně snese míň intenzivní, ale výrazně víc dlouhodobou, při který chlapovi nastane "únavovej lom" (příklad, péče o malý postižený dítě). Obecně s chronickou bolestí zad se bude asi vyrovnávat ženská líp, než chlap, obecně úder pěstí snese líp chlap, než ženská (plus to, že chlapská stavba těla je odolnější proti úderu, nárazu). Jo, Bůh to stvořil tak, aby se to doplňovalo, to jen některý lidi maj tendence stavět to proti sobě. No, řešení, pokud snesu míň bolesti, musím bojovat tak, aby nerozhodovalo snášení bolesti.
Jo, základní fyzický dispozice ženskou v přímým boji proti chlapovi dost znevýhodňujou, proto musí bojovat tak, aby tyhle parametry nerozhodovaly. A teď už jsme u definitivní pointy, když to zvládnou, tak se to už nedá postavit jako "mlátit ženu", ale je to "mlátit slabšího". Osobně nevidím rozdíl mezi tím, jestli někdo zbije ženskou, nebo zbije slabšího chlapa, kterej na něj evidentně nestačí. A taková situace nastane snadno. Jenže, v případě, že třeba nějakej sportovec z MMA zbije nějakou počítačovou kancelářskou krysu, je za sraba a měkoně ta krysa, protože se nedokázal obhájit, nedokázal se mu postavit a nedokázal předvést pořádnou vůli k přežití, v případě, že chlap zbije ženskou, je za sraba a měkoně ten chlap :-D Ačkoliv rozdíly v síle, odolnosti a zkušenostech mohly být v obou těch situacích úplně stejný :-D Osobně, pokud bych byl ženská, co trénuje boj, bych byl dost zpruzelej tvrzeníma, že "bít se se ženskýma je jen pro ubožáky", protože to by o mě vlastně říkalo, že jsem jen cíl pro sračky a tudíž, že jsem prostě sračka a druhořadej :-D Divím se, že se proti tak očividnýmu sexismu femiorganizace dávno nevymezujou.
A fakt nevidim rozdíl v tom, když někdo ztluče ženskou, co se mu evidentně nevyrovná, oproti tomu, když ztluče chlapa, kterej se mu evidentně nevyrovná. V obou případech je to sviňárna že si vybral prokazatelně slabšího. Takže bych to stavěl "kdo napadá slabší, je ubožák", případně. Ale tady bych to podle pohlaví fakt neseparoval. Mlátit slabší je obecně vesměs křivý, na druhou stranu, ti slabší by měli teda pamatovat na to, že jsou slabší, čiže si nevyskakovat nějak moc. Pokud slabej chlap bude v hospodě provokovat, případně si začínat a pak dostane pár přes chobot, kdo mu za to může, že jo. Pokud se ženská chová jako megera a svým chováním si vyloženě koleduje o to, aby jí někdo jednu napálil, no a štítuje se jen tím, že "je žena a ty se nebijou", je to dost trapný, protože, obecně se toho dost zneužívá. Já na rozdíl od mnohých považuju fyzický řešení konfliktu a situace v mnoha situacích za minimálně stejně efektivní, jako jakýkoliv jiný, tudíž v principu ekvivalentní, no a když si někdo začíná, škodí a ubližuje, má dostat mordor a pytla po tom, jestli je to chlap, nebo ženská.
No a dál. Mlátit slabý není hezký, napadat slabý není hezký, ale děje se to a proto slabej nemá kníkat, že je slabej a požadovat nějaký "systémový řešení", protože ty stejně fungovat nebudou (šikana se ještě nevymýtila za staletí, kupříkladu), ale má zadřít, aby slabej nebyl. Tudíž ženský maj nechat klišoidních keců o tom, jak je fuj je mlátit a maj makat, aby se mlátit nemusely nechat, protože spousta jich ukazuje, že to jde a že ta jejich rasa na to cca i má. A v situaci, kdy je dost ženských u poldů, u vojáků a podobně a nechtěj, aby se k nim přistupovalo podle pohlaví, není smysluplný stavět situaci dvojpolohově, "kdo praští ženskou je fuj", protože, co když se třeba v rámci bitky mezi dvěma skupinama vojáků střetne chlap a ženská, tak "praštil vojáka" nebo "praštil holku"? :-D Ta holka se přece snažila aby byla "voják" a aby jí tak brali. Ve válce, když se jde na ostro, tak se to taky neřeší, jestli je to v nepřátelský uniformě pohlaví M nebo F, prostě do toho nasypu dávku, nebo to přejedu tankem :-D A co vím, co sedí v nepřátelským tanku :-D
Tudíž, tvrzení "praštit ženskou je vždycky fuj" je na úrovni "ženská nemůže být voják", "nemůže pískat fotbalový zápasy" (podobnej výrok se nedávno řešil jako příšerně fuj a šovinistickej a zlej a řeší to prej nějaká fotbalová disciplinárka, takže, ehm). No a tudíž to nesedí, že jo. Pokud si to situace bude vyžadovat, tak stejně, jako v nutný situaci uzemnim chlapa, uzemnim i ženskou. Pokud to bude nutný.
Samozřejmě je tu ještě faktor, o kterým to ti obhájci rovnoprávnosti skrz nerovnoprávnost často mluví a to je držkobití v partnerských vztazích. No, tady je situace ještě jednodušší. Zatímco situaci, že na člověka vyběhne nějaký zfetovaný hovado s kudlou, se nemusí dát stoprocentně vyhnout (někdy se to prostě semele), to, že se někdo nechá doma mlátit se dá odfiltrovat výrazně, ale výrazně snáz. Prostě si, být ženskou a) nevyberu takovýho idiota b) pokud už ho mám, tak si ho rozhodně nevezmu, ale zmizím od něj c) pokud už je to po svatbě a jsou tam děti, přijmu kroky, aby mě okamžitě a to hned řezat přestal. Kupříkladu, prásknu ho fízlum, začnu se efektivně bránit, atd. Případně, odloučení a kdo uznává rozvod, tak i rozvod. Pokud někdo zůstává v situaci, kde je tlučen a nepodniká kroky, aby přestal být tlučen, líbí se mu být tlučen a není potřeba řešit, že je tlučen. Za další, tejrání je už i naopak, že ženská tejrá chlapa, takže prostě, kdo nechce bejt tejrán, ať se nenechá tejrat, někdy to jde jasně blbě, ale 80% důvodů, proč to "nejde", jsou prostě jen vejmluvy. Stejně nakonec většina těch případů končí tím, že to přecejen nějak šlo, že jo.
Takže asi tak. Tímto jsem definitivně potvrdil svůj nešovinizmus, uznávám jim, že můžou dělat cokoliv co chlapi, pokud splní stejný limity a dokonce jim uznávám i to, že se můžou mnohým chlapům vyrovnat v silových a bojových disciplínách, akorát s tím, že mají teda do začátku hendikep skrze sílu a stavbu těla. Jenže to maj i mnohý chlapi, který prostě nedorostli, maj jednu nohu kratší, nebo cokoliv takovýho a těm to jako výmluvu nikdo neuznává.


Kdyby volby mohly něco změnit, tak je dávno zakážou….blábláblá, ještě další poraženecký kecy?

7. října 2016 v 16:01 | Řezník
Servus evrybády, tak dneska se mrkneme na další otravnej poraženeckej kec, kterým si lidi ospravedlňujou, jak je vlastně nejlepší sedět doma na sedeli, nic nedělat, o nic se nesnažit, mouchy sežerte mě, stejně je všechno nahovno a já nic nezměním. Klasika. A to je ten o těch volbách a zas to vidím nějak dost často. Spadá to do stejnýho ranku jako "já nepodepíšu tu petici proti odebírání zbraní, protože je to stejně na kindervejce" (no, ale neuškodíš tím ničemu, ne?), "nemá smysl šlapat na paty těm zkorumpovanejm, protože když je zašijou, přijdou další a ti budou zase krást" (no tak zavřeme i ty, do řitě, ne?), "nemá smysl likvidovat tohohle diktátora, protože místo něj tam přijde třeba novej a ještě horší" (no a nebo třeba ne a minimálně, tenhle už se na to nepodívá), "nemá smysl zabíjet Heydricha, protože ho stejně někdo nahradí" (jo, viděl jsem Anthropoid), atd atd atd., celej vagon rezignovanejch sraček, který přesně přispívaj k tomu, že jde spousta věcí totálně do řitě.
Onehdá jsem seděl na vodě u stolku v kempu a zabíjel vosy, kterých tam lítala asi žbumbiliarda, no a kámoška "nezabíjej je, je zbytečný je zabíjet, stejně přiletí další". A já říkám "no, tak ty zabiju taky a nakonec prostě tady nebudou, protože poblíž tohohle pitomýho stolku je jich nějakej konečnej počet a asi chvíli trvá, než ty stavy doplní". No a tak to chodí. Jasně. Když zavřeš jednoho zkorumpovanýho zevla, objeví se jinej. No, tak ho zavřeš taky. Když popravíš jednoho vraha, objeví se jinej. No tak se popraví taky. Touhle optikou by nemělo smysl dělat nic, proč se bránit proti jednomu násilníkovi, když stejně mě za čas může přepadnout jinej a třeba vyhraje, to si tady radši rovnou lehnu a nechám si obtáhnout hlavu trubkou, ne? Proč léčit pacošovi chřipku, když jí za rok stejně dostane znova, to ať si rovnou nechá tu původní. Proč mu léčit žloutenku, když třeba dostane nádor na slinivce a zdechne stejně, tak to ať chcípne rovnou, ne? Atd. Kurnik, ať už se ti lidi vzpamatujou. To je jak kdyby si Patton řekl "Proč ničit tuhle německou divizi, stejně přitáhne jiná". :-D No, jasně, přitáhne, tak tu zničí taky a ony jim časem dojdou, že jo :-D Zkorumpovaný politici se třeba dalších leváren pod hrozbou trestu taky vyvarujou, když prvním třem někdo dupne na krk (obrazně řečeno).
Teď. Volby. Extrémní případy. Německo, 1933. Když zvolili Hitlera, to se jako nezměnilo nic? Ani na německý ekonomice, ani na postoji k vítězným mocnostem, ani na postavení řadovýho Němce, atd? No?
Co třeba když u nás vyhráli volby komouši, ve 48? To bylo pak taky všechno stejný, jako předtím? He?
A dál. Ty svině u koryt už ví, že ty cinkavý zvuky z kuchyně je asi řezník, co dává hrnce na plotnu. Tudíž ve Švédsku se už pokoušej volby co nejvíc oddálit, přes nějaký koaliční smlouvy atd. Tady u nás se ta špína snaží co nejvíc zkomplikovat vznik, fungování a kandidování neparlamentních stran. Takže už z chování těch kvíkselat lze vidět, že volby toho můžou změnit dost. Tak, u všech všudy, zvedněte sedele a jděte volit někoho, kdo a) není dement b) není už úplně profláknutej c) je možný založit vlastní stranu a kandidovat.
Jasně, pokud lidi nadávaj na současnou politiku a pak k volbám vůbec nejdou, nebo teda jdou, ale zvolej ty samý vořechy, co tam jsou teď, tak, co to jako, do řitě je? Když volej furt tu samou sebranku a čekaj změnu? Chce to ten chlív "vykydat napalmem" (obrazně řečeno, fízle, proto tam jsou ty uvozovky) a začít úplně znova. Ne teda volit furt ty stejný strany a ty stejný ksichty, ale někoho úplně jinýho. Když teď zrovna agent Bureš slibuje, co všechno udělá, postaví, vytvoří, přičemž už to mohl dělat čtyři roky, případně, těsně před volbama je každej antiBureš, ačkoliv předtím s ním ty zákony pekli ve shodě, no, tak co to je?
Ale prostě, nebudu volit nikoho, protože to stejně nic nezmění, jsou kraviny jako "nechám se mlátit, protože kdybych se rval, tak mě zmlátí", případně "nechám se znásilnit, protože když se nenechám, tak mi naloží ještě víc" a blábláblá. Ano, jasně, je pár situací a případů, kdy je prostě neklást odpor a nedělat nic nejlepší řešení, ale ve většině případů jsou to akorát vejmluvy zbabělců, proč nic nedělat (až na tu námitku proti zabíjení Heydricha, tam to opodstatnění mělo, docela reálný). Protože činnost často bolí, odpor bolí, boj bolí, rezignace a ohnutí hřbetu je v prvním tahu pohodlnější a tudíž se člověk ke snaze těžko dokopává. Jenže si neuvědomuje, že když před někým ohne hřbet, ten po něm bude chtít, aby ho ohejbal znova, znova, zas a ještě víc.
Jasně že smažit se smysl má. To jen ti svoločníci se snaží, udělat z člověka tupou rezignovanou vovci, která nic ani nezkusí, protože si myslí, že nic nemá smysl a bude radši doufat, že nepůjde na jatka už dneska, ale až zejtra nebo dokonce pozítří. Připomíná mi to tu námitku "a kam jako měli jít" když nadhodím, že Židi často mohli zdrhat zkusit, než nastoupit do transportu. A dozvim se, že nebylo kam, že venku byla zima a co děti (měly si kde hrát) a podobně. Zvláštní že podobnou námitku jsem nikdy neslyšel okolo těch, co pak zdrhali z koncentráku, třeba jako že to bylo stejně úplně nanic a stejně jich většinu zas chytli a stejně venku byla zima a neměli kam, jestli by neměli nejlepší tam zůstat rovnou. No, to už nikdo netvrdí. Utéct před transportem "nemělo smysl", ale zdrhat z koncentráku, kdy má člověk na ten útěk neporovnatelně menší šance, to už nikdo nezpochybňuje. Divný.
Vždyť to jde, je to vidět na Brexitu, ani propaganda ani to, že asi obětovali tu svojí Jo Cock, eurofilum nepomohlo, lid se vyjádřil, Brexit, nazdar. Něco podobnýho můžeme udělat tady, v první řadě se zbavit prohnilých politiků a poslat je od válu. Jasně, zrušit volby jde, ale to nejde tak snadno. Už jen proto, že na to člověk potřebuje všelidovou podporu a hlavně podporu ozbrojených složek a ta se dost prolíná s tou všelidovou. Konvertovat demokracii na diktaturu sice jde, ale buď velmi pozvolna, nebo, teda radikálně, ale s rizikem, že se lidi vzbouří, ozbrojený složky se za toho chtělbychbýt diktátora nepostaví, no a tudíž ten skončí oběšenej na nejbližším stromě. Je to docela riskantní a dost blbě se odhaduje, jak se kdo zachová. Ale předpokládám, že kdyby teď vystoupil Dluhoslav Sralbotka a prohlásil "Teď jsem místní císař, jeho veličenstvo Ozubená Pleš první", pochybuju, že by to nějak prošlo snadno a pochybuju, že by za něj policie a armáda bitkařila. Jo, oni to ti svoločníci budou zkoušet tak, aby co nejvíc eliminovali konkurenci jiných subjektů, no, tak je potřeba odtamtud tu veškerou neomarxistickou špínu vykopat, než se tam oni moc zakopou.
Nevolit nic z toho, co už tam je teď, to je prostě klíč. Ti, co tam teď vykládaj, co všechno zlepší, vylepší a jak nám pomůžou, už tam jsou roky a roky, už to mohli dělat dávno. Je potřeba čistit.
Takže zvednout sedele a mazat ke všem volbám, ke všem referendum a podobně, co se objeví. Jednou mám možnost ovlivňovat, tak kurva ovlivňuju, ne že budu sedět doma, chlemtat pívo a pak nadávat, že mi prohlasovali kvoty na jednoho negra do každýho bytu.

Oni na ně kladou přestřelený nároky, bůůůů

5. října 2016 v 14:49 | Řezník
Servus všem, dneska rozebereme další otravnej fenomén. Poslední dobou se rozerval pytel s různým bojem proti přehnaným nárokům na ženy, proti tomu, že reklamy ukazujou ženský vzhledu x, přičemž reál je obecně kategorie y, že to způsobuje traumata a jejich následnou nespokojenost s vlastním vzhledem a bů a fňuk. Do toho spadá feministickej "džihád" proti panenkám Bárbie, že prej jako takhle žádná ženská vypadat nemůže (což asi, bez nacpání rance prachů do plastiky, po který pak vypadá jako něco co prolezlo potrubím v Cheljabinsku 65, asi fakt nemůže) a že to způsobuje malým holkám budoucí komplexy a případný zahučení do anorexie a fňuk a bů znova. Že ten mejkapovej, módní a plastickej a celkovej reklamní průmysl vzkazuje ženským, že s tou svojí vyzáží prostě nejsou dost dobrý. A že je jako potřeba s tím něco dělat a nějak to řešit a podobně. Uaaaf. "Tajemství, Wade?" Reklamní průmysl je na tom přece kurnik postavenej, že člověku sděluje, že není dost dobrej :-D Chlapům to rozhodně dělá taky, když se podíváme na chlapy v reklamách, tak je to Dejf Bekhem, Bredly Kůpr, Bred Pit, Johny Depo, Jude Raus, teda, pardon, Jude Law, Džordž Klůny a mrtěc podobných überkrasavců. Ve finále je to ještě kombinovaný tak, že buď je to teda nějakej model, se svalama vysekanýma osobním trenérem, dvojfázovým plánem tréningu, fotkama nacvakanýma ve chvíli, kdy je na vrcholu formy a ještě odvodněnej, aby to všechno vyniklo, po retuši, případně, když je oblečenej, tak v hadrech, na který by průměrnej bílej negr vydělával tak deset let a ještě by musel prodat ledvinu. No a nebo je to nějakej mediální megacelebritní zazob, což je teda krasavec s ukrutně našláplou šrajtoflí :-D Co to vzkazuje běžným vořechům? Když nejsi jako oni, jdi si někde kopat jámu, cestou to vem přes stavebniny a kup si pytel vápna, ať se tam máš čím přikrejt. Paradoxně tohle nikdo neřeší (protože tady, u chlapů, ještě asi zbyl zdravej rozum, ví se, jak reklamní buznys funguje a že člověk to musí brát s mega brutálním nadhledem, nebo by mu z toho hráblo. Mnohým ženským ovšem tahle vlastnost evidentně chybí, feministkám teda určitě). Stačí se podívat na reklamu na pivo, obecně tam hrajou samí hošani v olympijský formě a s ostře sekanýma rysama v ksichtě, ze kterejch odkapává tolik testosteronu, že když si jejich manželka omylem sedne na jejich odhozený slipy, otěhotní a porodí dvojčata. No a neboooo……když je v tý reklamě nějakej "average joe" (řečeno s filmem "Vybíjená"), prostě nějakej běžnej vořech, kterejma se normálně ucpává situace na frontě, pracovní trh, nebo díry v lodi, je to cílený na to, že si musí koupit nějakej smrad ve spreji, kterým se teda obstříkne jak Husajn iránskou frontu a bude najednou přitažlivej, chtěnej, všechny běhny z Heffnerovy farmy, kterým syfl ještě nesežral frňák, se za nim rozběhnou a tak dále. Co vzkazuje chlapům reklamní průmysl. "Stojíš úplně za hovno"/"Stojíš za hovno, ale můžeš to kompenzovat tímhle plynem/autem/hypotékou (náš nový úvěr SocBankrot, RPSN již od 65%)/hadrama/whateverjůvont". Ano, v časopisech co se točí okolo ženských, nejsou žádný starý ženský, protože na nich už čas napáchal víc škody, než ty prodávaný kompenzátory jsou schopný napravit a efekt by byl možná kontraproduktivní, ovšem, chlapský modelové tam klidně starší jsou. No, to je tím, že zatímco stará ženská obecně nemá děngy, ani už ten vzhled, starej chlap sice nemá vzhled, ale může mít ty děngy a to jak víme, je výrazně větší dojič estrogenu, než vysekaný břišáky.
Když jsem natrefil ty časáky. Všimli jste si, že v těhle časopisech (nepornografických) jako Eskvajr, Maxim, HFM, Plejboj and shit pro chlapy, stejně jako v analogických Cosmogirl, Cosmopolitan, Vogue, plus žbumbiliarda dalších pro ženský, se to hemží hafem odhalených ženských? :-D Jako, u těch pro chlapy to chápu (asi), u těch pro ženský to na první pohled to ztrácí trošku smysl, ale jen na první. Ty chlapský jsou zaměřený takhle. "Chtěl bys obskočit tuhle ščotku, co jsme ti tu nafotili? Tak kupuj to naše haraburdí". Vychází to z nízkýho chlapskýho nutkání a pudu k souloži s velmi atraktivním opačnopohlavním. No a ty ženský časáky ukazujou tohle. "Chceš být stejná královna harému, jako ta ščotka, co jsme ti tu vyfotili? Tak kupuj naše haraburdí." Vychází ze ženský tendence využívat nizkýho chlapskýho nutkání ke svýmu prospěchu. Obecně, ty časáky pro chlapy působí na chlapský "chci tuhle miss viagra dostat do pelechu", a na ženský "chci se takovou miss viagra stát".
Ani jedno pohlaví to moc nešetří, protože jakýkoliv nároky klade reklamní průmysl na ženský z hlediska vzhledu, nemenší nároky klade na chlapa z hlediska úspěchu, děngů, pořizování tý svojí hromady různých sraček, který nepotřebuje, pořizování děckám hromadu sraček, který nejen nepotřebujou, ale za chvíli ani nechtěj, ale umí si to vyřvat, atd. Četl jsem žvást na nějakým portálu, stěžovala si tam nějaká obtloustlá, "neměla by se žena s nadváhou rovnou zastřelit"? No a já říkám "a neměl by se chlap s průměrným příjmem, průměrnýma vlastnostma, ze kterýho se teda nedá charizma a úspěch stáčet do flašek, rovnou podřezat v koupelně?". Vždyť je to všude stejný :-D
Pokud nemáš ksicht Breda Škita, včetně jeho šrajtofle, zapomeň na nějakou Miss Dušambe, protože, smůla, tu ti sežere nějakej celebritní dědek s nacpanou šrajtoflí (a stejně, k čemu by ti bylo něco takovýho? :-D) no a a vice versa, pokud nevypadáš jako Miss Dušambe, tak zapomeň na chlapa s ksichtem Breda Škita, s jeho nacpanou prkenicí :-D Prostě, pokud jsi tlustá a nic moc, lov v rajonu, na kterej stačíš, smiř se s tím, že pokud si budeš chtít vozit ty svoje špeky v Gulfstreamu 5, tak si na něj budeš muset vydělat sama. Smůla. To mi připomíná citaci ze South Parku, "Ale to není fér" (Cartman). "Život není fér, smiř se s tím" (Mr. Garrison). No a citaci od Stephena Kinga, "Do jedný ruky chytej přání, do druhý sračky a sleduj, která se ti naplní dřív." Takže asi tak, ale to přece platí pro celou rasu.
Jinak. Ti módní návrháři jsou skoro všichni teplý, ty jejich modelky tomu odpovídaj, je to takový chodící věšák na hadry, na který se dá navěsit cokoliv, i ta hrůza, kterou vyrábí a kterou bych si já teda nenechal ani jako hadr na utírání oleje, ale stojí to jako nová kára. No, takže, kurva, trošku odstup od toho, ne? Pokud je ženská na trosky z toho, že nikdy nebude nějaká Twiggy von Annorexíja ze stáje Kárla Langerfelda, tak věřte tomu, že já zase nikdy nebudu profi boxer ve stáji za kterou se bije Klitschko, no, musel jsem se s tím vyrovnat, že jo :-D A nestřelit se do hlavy srážečkou na prase. Ať dotyčná wannabe model udělá totéž. Reklamní průmysl nám to otlouká o hlavu stejně oboum pohlavím a proto je taky potřeba se od tohohle Matrixu odpojit a ne si tím komplet nechat proplachovat mozek. Člověk co je rozumnej, to pochopil a pochopí, člověk co je magor, nebo blb, se tím nechá pohltit, no a pak třeba, pokud je pohlaví ženského, zahučí do anorexie a uhladoví se k smrti. Heh. No. Řešení není přece předělávat ten stroj na prachy, ten se stejně nepředělá, řešení je zdravej rozum a nadhled. Přežiješ, i když jseš loser, pořád tě nezabili, tak žij. Přežiješ, i když jseš ošklivá machna a nikdo tě nechce a nikdy modelka nebudeš, no. Nakonec se nějakej stejně objeví a pořád tě ještě nezabili, tak žij a neřeš tuhle "teplákovou kulturu" z reklam.
Komický ještě víc je to, že ty vychrtlý kokainový zdechliny z těch moda magazínů se stejně většině chlapů nelíbí a průměrně příčetný holce to musí dojít už jen prostým pozorováním. Takže se mi zdá, že oni se vidí hlavně v tom, že "dvakrát se projdu po přehlídce za rok, prachy budu muset přehazovat vidlema a nebudu muset nikdy pořádně pracovat", což je stejnej algoritmus, jako "budu radši souložit za prachy, než abych šla pracovat" (ano, mnohem čistší, to ano). Ovšem prostě, pokud si teda chci vydělávat tělem, (ať už nečistým pelešením, nebo čistým předváděním hadrů), je potřeba k tomu to tělo mít, no a když nemám, tak se s tím nějak vyrovnat :-D Stejně jako já, kdybych se chtěl živit jako profi zápasník, nebo kulturista. No, smůla :-D Prosím, prosím, zakažte ukazování těch osvalených nabušenců v časopisech, protože z toho mám trauma :-D Jo a prosím, zakažte tam ukazování všech těch charizmobijců v drahých vehiklech a drahých hadrech, protože z toho mám trauma taky :-D Takovou káru nemám, bééé, bůůůůů, chci nějakou organizaci, co se mě zastane a vytvoří vzor chlapství podle mě, tzn pitomá kancelářská krysa :-D Když se může chtít, aby se do reklam fotily taky obtloustlý ochablý tuctovky, aby z toho další višněma v čokoládě vyžraný neměly mindrák, proč netvořit chlapský modelizmo a reklamy podle kancelářský krysy s bez prachů, he?
No, takže je to zase co? Volovina.
Jinak, báj d vej. Ženský si vybojovaly rovnoprávnost. Můžou dělat všechno to, co chlapi. Nikdo je v ničem neomezuje. Pokud chtějí mít děti, můžou, pokud je mít nechtěj, nemusí. Nikdo je nenutí. Pokud chtěj radši bouchat kariéru, dělat 16/6 v kanclu a hromadit prachy, můžou. Pokud chtěj sportovat a v extrémních případech obětovat plodnost na úkor steroidů, testosteronu do žíly a chlapských svalů, můžou. Pokud chtějí být svobodný, nikdo je nenutí nebýt. Pokud chtějí být vdaný, můžou. Jedinej vlastně "tlak", společenskej, co na ně zůstal, je, aby nějak vypadaly, přičemž ale 80% si ho vyrobily samy, když se velká část z nich rozhodla, že se budou radši živit prezentováním svejch fyzickejch parametrů a různých detailů anatomie (ať tak, či onak), než někde hákošit v práci, což čeká průměrnýho bílýho negra. Jenže, tahle situace, jako skoro všechny, jest souboj, no a z toho, že chlapi jsou prostě brigáda lemplů, fascinovaný ženskou anatomií, můžou těžit jen některý a to ty, který jim spadají do kritérií na vzhled. Ty který nespadají, utrpěly škodu, protože chlapi čumí po těch jiných. A takhle je to v boji vždycky. Někdo dostane medaili, někdo čtyřnásobnou amputaci, krmí ho hadičkou a sere do vývodu někde v invalidovně. Tak to bylo a tak to bude.
Teď se teda ženský organizace a "ochránci žen" snaží zlikvidovat ten poslední nárok, co zůstal, aby to teda chudinky, který se na to klidně můžou vykašlat (na to blbnutí okolo vzhledu, protože je k tomu opět nikdo silou nenutí) měly ještě snažší. Kupříkladu, mě přijde mnohem snažší, než se snažit o reformu modelek ukazovaných v nějakým Cosmopolitanu, si ten blábol prostě nekupovat (být ženská). Nejen že ty běhny neuvidím a nebudu mít trauma, ale ušetřím i keno a taky nezjistím, kolik krámů vlastně potřebuju a nemogu bez nich žít :-D
Stejně jako, když mě rozčilujou časáky typu Maxim, kde akorát ukazujou nějaký prostitutky naprosto mimo range běžnýho chlapa a věci, na který nemám prachy, to prostě nekupuju, místo toho, abych kničel, jak je to fuj, že mi to způsobuje mindrák. (Teda, já bych to nekupoval ani tak, jako křesťan stejně o žádný svlečený ščotky rozhodně nestojím). Ale princip zůstává. No a co dál.
Když tady útočí na tu Bárbí, tak můžou vzít taky akční figurky a superhrdiny. On totiž malej kluk, co si hraje s G.I. Joem, taky může snadno začít snít o tom, jakej bude vysekanej osvalenej nabušenej suprbojovník, kterej vyhraje válku, získá ocenění, medaile, dá svýmu jménu zvuk, vybojuje si čest a respekt, no a když se mu to pak překlopí do reality, že nic takovýho nikdy nebude, že bude akorát nějaká nula, která hákoší ve fabrice za pár šušní, nejblíž k respektu měl, když šel okolo stánku, kde vybalovali balík Respektů a v kombatu by chcípnul sice ne první, ale tak asi třetí, přičemž první co by to dostal, by byl autista, může mu to taky způsobit slušný trauma a schůzku s kamarádem Smirnoffem nebo Prozacem.
Takže asi tak.
Takže místo snah o "revoluci v ideálech krásy", což je samo o sobě klauniáda jak prase, se prostě buď vymakejte, abyste vypadaly jako ty ženský z reklam (cvičení, plastika, dneska by udělali Breda Škita i ze mě, jo, chtělo by to asi kýbl napalmu do začátku, ale asi by to šlo), no a nebo se na to prostě vykašlete, od tohohle Matrixu se odpojte, ty kravský časáky si nekupujte, ušetříte keno a bude vám líp.

No a pak jsem nějak zřel kupříkladu tohle vídeo, no, co tohle a podobný těm dotyčnejm vzkazuje. "Pokud nevypadáš jako polystyrenová líheň bakterie různých STD, tak se můžeš jít zahrabat a maximálně budeš dělat podobným kannonfutter a sponzora, případně dementního obdivovatele". Nojo. Ale s kým si to dotyčný ženský, který tohle krká, mají jít vyřídit? Jo, přesně, se svýma "kolegyněma", který si na tomhle založily přežití a fungování, protože nikdo jinej jim tu kudlu prostě do zad nevráží. A mohly by po nich chtít, ať ty toho nechaj. Janže ty to nikdy neudělaj, proč by taky pouštěly funkční akci, co jim zajišťuje kdovíco, že jo. Jak to říkal Twister v IP Manovi, "Cože, to je nějaká hloupá čínská tradice, že by se vítěz měl omlouvat poraženým?" :-D No a tudíž tenhle "tlak" na ženský nikdy nezmizí, ne dokud toho část jich bude využívat a ty toho budou využívat, dokud chlapi to budou žrát a chlapi to budou žrát, než zmizí ten zrádcovskej sexuální instinkt, co mají naflashovanej v hlavě, no tudíž,tohle všechno zmizí až po vzkříšení. Veškerý feministky se svýma bojema proti "tlaku na vzhled ženských" útočí úplně špatným směrem, měly se zaměřit na ženský, co to takhle dělaj. Jenže to neudělaj, protože podle těch krav žena nemůže nikdy za nic a když něco udělá blbě, je to stejně vina všech okolo. Tudíž je to celý odsouzený k neúspěchu a já z nich mám tak leda srandu :-D
Vídeo zde.
https://www.youtube.com/watch?v=r6y1INYz7HE

Lidský práva a jiný nesmysly

4. října 2016 v 16:49 | Řezník
Toho, že žijem v dementní době, kdy každej má teoreticky lidský právo na všechno, reálně se to odvozuje od toho, ke který menšině dotyčnej patří, jak moc je sám slabej, jak moc se reálně neprosadí, nebo, ještě líp, čím větší je to netáhlo, parazit, kriminálník, zevl, hnípal, nějakej patologickej loser, toho už si stihnul všimnout skoro každej.
Lidský právo aktuálně je pro Afričany žít v Evropě a to všichni, lidský právo pro kriminálníky je slušný zacházení a milion plus jedna dalších šancí, samozřejmě lidský právo pro geje je mít děti, pro pedofily nebýt stigmatizovaný tím, že przněj děti, lidský právo pro chlapy bude evidentně brzo rodit a pro ženskou delegovat porod na chlapy. Samozřejmě, ti, kteří nepatří k žádný vyvolený menšině ani nepatří k parazitům a zevlounům, mají lidský práva tak tři. Držet hubu, platit daně a zajišťovat práva těm okolo.
Někdy se to zvrhává do fakt nechtěný komedie. Zrovna dneska jsem zřel zase tu überdebilní reklamu, jak nějaká ženská při fotbale vykládá "Jsem žena, myslíte, že kvůli tomu neustojím ten stres, nebo nerozhodnu zápas? Bojuju s předsudky každý den, blábláblábláblá." A já říkám "Co? Jako, cože? Vždyť přece evidentně hraje ženskou ligu, tam jsou přece ženský všechny v obou týmech" :-D Tak proč by to jako ženská nemohla rozhodnout, když tam hraje jen se ženskýma? Vždyť logicky, jakejkoliv zápas v ženský soutěži vždycky rozhodne nějaká ženská, kdyby v tý reklamě udělali smíšenej zápas, tak by to smysl jako dávalo, ale to se zas neděje ve vostrym :-D A s jakejma předsudkama? Jako že v tý ženský lize si všechny ostatní ženský myslí, že jako ženská to neuhraje? :-D Dementi, naozaj :-D
No a na to navazuje to, že prej nějaká ženská rozhodčí ve fotbale blbě něco prej pískla, nějaký hráči prohlásili, že ženský patří k plotně a ne do sportu, či něco takovýho, no a samozřejmě z toho haló, někdo řve, někdo protestuje, někdo si cintá pentli a řeší to nějaká fotbalová disciplinární komise. To je fakt komedie. Hlášku, co prohlásil někdo, kdo byl evidentně nasranej, řeší disciplinární komise, jestli jim teda napaří pokutu a nebo ne :-D Ale jo, hlavně že tu furt máme nějakou svobodu slova, nebo o čem se to furt vykládá, že za komoušů to nebylo, ale dneska tím můžeme dláždit :-D Fakt komici. To se opravdu bude jako oficiálně řešit, co někdo prohlásil, ani to nebylo oficiální? Jako jasně, kdyby to prohlásil oficiálně nějakej mluvčí, plácnu, fotbalovýho svazu, že pojedou podle týhle linie, chápu, že by s tím mohl mít někdo problém, ale že to prohlásí hráč po zápase, přičemž ani nenabádá k žádnýmu násilí vůči skupině obyvatel, nebo něčemu takovýmu, jen prezentuje svůj názor (se kterým, ano, nemusí nikdo souhlasit, dokonce je opět právo každýho ten názor považovat za dementní, dokonce to i tak hodnotit) nechápu ten povyk. A dokonce, že o tom mluvili ve zprávách . Prostě někdo prohlásí něco, co se neslučuje s neomarxistickou ochranou všech možných i nemožných menšin a není to v souladu s politickou korektností a řeší se to, jak kdyby ten hráč vystřílel srbskou vesnici a ještě cvrnknul vajgla do masovýho hrobu. Toliko k tomu, že máš právo svůj názor říkat, ale v Rusku ne :-D
Komedie pokračuje. Zeman prohlásil, že by nájezdníky poslal na nějaký neobydlený ostrovy, za což si zase vysloužil šílenej pojeb od všemožných náckobijů, tlachalů, huboumlátičů a sračkometů, že je to jako "nacistický plány" a podobný splašky. Přičemž, v čem by, čistě technicky, byl problém? Pokud to jsou válečný uprchlíci, tak na těch ostrovech u Řecka se přece neválčí, ne? :-D Chtěj do Evropy, tak fajn, tady máte kousek Evropy. Ale samozřejmě, jakejkoliv jinej přístup, než "přijďte, budeme vám cvakat prachy a budeme po vás uklízet všechen svinčík, co napácháte", smrdí nacizmem a je to nacistický :-D Chudák Zeman, to zase schytal. Přičemž měl pravdu. Jako dost často.

Pak tady máme retardský úmluvy OSN o právech dětí :-D Kupříkladu ohledně toho dělaj vofuky, když v Německu na dni armády daj harantům do ruky zbraně, když rodič haranta propleskne za dělání bince, ohledně školy se s tím blbne…..no, na druhou stranu, v Německu a v Dánsku povolili muslimákům ty jejich dětský nevěsty :-D Takže, půjčit harantovi nenabitej kvér na dni armády je problém a odporuje to úmluvě o právech dětí, když jedenáctiletou holku przní třicetiletej Abdul, je to všechno fajn, naprosto v souladu s právama dětí, nikomu to neubližuje a měli by to vlastně dělat všichni. Teda, kromě bílýho Evropana. Toho za to zašijou. Evropanovi rozhodně nedovolí takovejhle věkově nevyrovnanej sňatek (což je jedině dobře), ale týhle bandě to prostě odkejvou. Zvrhává se to do chaosu, kdy mají všichni právo na všechno a kde se to tluče, tam se problém přehodí zase na většinu, nebo se to zase zaobalí do nějakých šílených keců, protimluvů, doublethinku, celýho pytle levičáckých nesmyslů. Pomalu nemá smysl si z tohohle už ani dělat srandu. Což teda neznamená, že si z toho srandu dělat nebudu :-D
No a nově si migranti, kteří kempili v Srbsku, vymysleli, že budou pochodovat do Maďarska, kde se teda většina v referendu vyjádřila ve smyslu, ať ta sebranka táhne do řitě, což teda nevím, jakej to má smysl. Samozřejmě je jasný, že tohle už žádný válečný uprchlici nejsou, komedianti. Ale tohle je taky dávno jasný :-D Maďarum bych doporučil na hranicích naládovat ostrý, ale to už doporučuju dávno. Jenže samozřejmě, to se nesmí, protože lidský práva :-D
Jak to říkal Komediant ve Watchmenech, "Vtip, je to celý jen vtip." Ačkoliv teda nesnáším autora Watchmenů, neboť je to satanistický prase, neznamená to, že tahle postava neměla dost pravdu.

Bez konkrétního tématu :-D

3. října 2016 v 17:07 | Řezník
V neděli, před odjezdem do Kapitolu, jsem tak slyšel rádio a mleli tam něco o tom, že v Praze probíhá festival Roma Pride, kde romská menšina bojuje s nějakou diskriminací a za přijetí a blábláblábláblá. Říkám, no, tak kolik těch Pride už vlastně máme. Máme tu teda Roma pride, Gay pride, když je někdo Roma a k tomu Tepley, tak má za rok ty pride dvě, Nigga pride tu nemáme jen proto, že negříků je tu tak do pokeru a Žlutej pride taky zatím ne, protože Asiati na to kašlou, radši properou víc peněz z drog skrz nějakej bufet, restauraci (která je pořád poloprázdná, úplně prázdná, v nejlepším případě čtvrtplná a na kilometru cesty je jich tak deset :-D ). Ale kdyby někdo chtěl uspořádat Nigga prajd, nebo Gook prajd, každej marxista z estabilišmentu, nebo kdovíjakej vořech z Zdechnout Brno a podobných sebranek lemplů za naše prachy by mu na to nějaký keno klidně věnoval.
Já, jako heterosexuální běloch nemám samozřejmě Pride ani jednu, protože uspořádat hetero pride nikoho a) nenapadne, b) by se o tom určitě krkalo v novinách a v médiích, jak je to homofobní, netolerantní, šovinistický, fašistický, polarizuje to společnost, ukazuje to na fašizaci společnosti, nástup neonacismu a stejně to platí Putin. Kdybych chtěl uspořádat white pride, to už by byl opravdu průser :-D Samozřejmě kdybych to někde napsal, tak se na mě okamžitě sesypou, jak jsem rasistický, protože hrdej na svojí rasu smí být jen ne-běloch. Pravděpodobně by se na místě, kde bych tu wajt prajd pořádal, objevila nějaká banda z Antifa, co by mi zkusili nakopat do řitě (za předpokladu, že by dali dohromady dostatečně velkou početní převahu, abych je nepřinutil sežrat ty jejich odznáčky).
Byl by to slušnej mediální rambajz a celá smečka pozérů, pokrytců, oikofobů, odnárodněných vořechů a parazitů z neziskovek by vyřvávala, varovala, protestovala, no, dokážete si to asi všichni představit.
Pravdoláskomilové celý ČR by byli okamžitě ve zbrani. Jakákoliv propagace jakýkoliv etnický a sexuální menšiny, kdy se oni nějak vymezujou proti většině, případně ukazujou svojí hrdost na svůj etnickej původ, případně na svojí "orientaci" a podobně, je přijímáno, i většinou, výrazně pozitivněji, než kdyby to samý udělala bílá hetero většina. Divný.
V kontextu rasy takovouhle schizofrenií trpí jen běloši. Nebo, nevím o tom, že by existovaly, třeba v USA, černošský organizace, nebo nějakej větší počet černochů, co by se drali za práva bělochů, za nediskriminaci bělochů, preferenci bělochů, boj proti rasismu proti bělochům a podobně. Ani deko. Nevím o tom, že by se v Asii víc Asiatů, než nějaký množství odpovídající jedný cvokárně, zasazovalo o "práva bílých imigrantů", nebo dokonce černých imigrantů, či jakýchkoliv imigrantů, nic podobnýho se něděje ani v Arábii, už vůbec ne v Africe. Že by v Africe byla nějaká organizace, něco jako naše Antifa, co by šikanovala černý za projevy hrdosti na černost, či dokonce bitkařili proti černým rasistům co bijou bělochy, no, nevim :-D
Obecně v Rhodesii, nově Zimbabwe, ani v JAR, když to tam černý přebrali, ti bílí moc dobře nedopadali. Jasně, nutno uznat, minimálně v JAR si to vykoledovali sami. Onehdá jsem četl, jak si nějakej nigérijskej kazatel stěžuje na český kriminály, že se tam maj jeho spoluobčani blbě, že jsou naše lapáky rasistický a ty černouše tam šikanujou a tejraj, přičemž, jedno z nejhorších vězení na světě je právě v Nigérii :-D takže, každej nigérijskej nigga, co sedí tady, by měl každej den na kolenou děkovat Bohu, že sedí tady a ne tam u nich :-D za další, dovedu si představit, jak chráněnej před rasizmem a šikanou by byl běloch v lapáku v Nigérii :-D předpokládám, že by tam dostával do hnědky každej den a to už jen proto, že je prostě bílej. Takovej rozpor má fakt štýl :-D A zvláštní je, že Nigerijec prudí do rasizmu a krutých podmínek v lochu tady u nás, místo aby si zametl před svým prahem a začal čistit krutost v lochu tam u nich. Už jen proto, že jeho spoluobčanů sedí neporovnatelně víc tam, než tady.
Docela jsem se u toho článku teda pobavil. No a pak tu máme americkou sebranku "Black lives matter", překlad "na černých životech záleží", která řeší to, kde že běloch, primárně teda bílej polda, zastřelí černocha. Pak jsem viděl statistiku FBI, kde počet černých zabitých bělochama je asi poloviční, než počet bílých zabitých černochama, asi desetinovej proti počtu černochů zabitých černochama, prostě v tom sloupcovým grafu byl ten sloupec, o který jim jde, úplně suverénně nejvyšší. Samozřejmě, předpokládám, že ta banda bude mít velkou podporu mnohých bílých a mnozí určitě budou zahrnutý i v ní, pochybuju, že existuje nějaká organizace "white live matters", kde bude nějak hodně černochů. Američani to vůbec s tou politickou korektností a rasizmem schytávaj fakt fest, vždycky ten randál, když policajt sesmahne černocha, prd po tom, že ten černoch je třeba kriminálník, drogovej dealer, klade odpor nebo i ozbrojenej odpor a nebo, dokonce, ten policajt, co ho zastřelil, je sám černoch, nebo latino :-D Korunu tomu nasadila stará Wildy Smise, když začala bojkotovat Oskary, s tím, že ta soutěž je rasistická, protože je tam málo nominovaných černých :-D Jak hledat rasizmus úplně všude, i v komerční soutěži, kde by zvolili klidně Papuánce, kdyby z toho vytřískali prachy :-D
Ale žádná jiná rasa si tohle nenechá tak cpát do ksichtu, jako ta bílá. Jak je ten klasickej vtip, jak volá chlap na nějakou tu linku důvěry a říká, že nesnáší ostatní rasy, jestli je rasista :-D Určitě všichni znáte :-D Končí to, "ovšem pokud jste bílej, tak jste odporná rasistická svině" :-D Část bílý rasy chytla ten virus sebenenávisti a část z ní, protože trpí tím syndromem, že jsou lepší, než všichni ostatní, to vnucuje všem a nutí celou rasu se kát za kdoví co v dějinách, co dělali stejně skoro všichni napříč světem.
Minulej týden jsem koukal na Rudýho škorpiona, tam vykládal nějakej negřík, jak jednou ta jejich země bude svobodná, Afrika bude svobodná a budou tam žít, jak se konečně zbaví těch kolonizátorů a okupantů, no a já říkám "A pak zjistíte, že bez nich tam máte akorát bordel a půlka vás nám poleze do Evropy" :-D Ale na migraci už teď nějak dlabu, o tom jsem popsal už skoro všechno, co mohlo být řečeno.
Na druhou stranu, zas jsem zřel nějakej billboard ČSSD, kde prohlašovali "Nenechte nikoho řídit váš kraj jako svojí firmu", čímž se per huba vymezovali vůči agentu Burešovi. :-D Komedianti a pozéři, s tím strakou tvoří vládu, podílej se s tou ANO smečkou na tvorbě zákonů, nevidím nějakou velkou válku mezi ANO a ČSSD, spíš tvoří osu zla ANOČSSD, která šikanuje občany, dojí je o prachy, nakládá jim na záda další a další povinnosti a prolamuje svobodu (domovní, zatím, uvidíme, co bude dál). Ale před volbama se budou tvářit, že "ozubená pleš" je ochránce lidu před agentem Burešem. Celá ta banda patří naházet do Vltavy, já nechápu tu jejich drzost, ještě vůbec vystavit ty svoje ovarový držky před lidi, potom, co akorát lžou a svoje sliby vůbec neplní. Ale to je taky stará vesta, tohle tu každej zná.
Jinak jsem koukal na složení u nějakých stoprocentních ovocných šťáv, jedno jestli levnej Alebert džus, nebo nějakej Fresh za hafec keno, skoro ve všech je cca 11 gramů cukru na 100 ml. Onehdá jsem četl, jak je Cola fuj, protože je tam mega moc cukru a hudry hudry, cukr nás všechny zabije, čtu složení, Coca Cola 11 gramů cukru na sto ml, Pepsi Cola 10,68 g cukru na sto ml. Heh. Stejně jak v tý ovocný šťávě. Protože nejsem expert, je možný, že v ovocný je ovocnej cukr a v Kole ten bílej, ale že by to dělalo až takovej rozdíl a ten bílej byl o tolik, strašně mega moc horší? A nebo jsou to zase jen nějaký pseudo tlachy, kterých je všude plno?
Což je teda současně celkem problém. Informací je sice všude mega moc, ale navzájem protichůdných, navzájem se popírají, na každou věc je miliarda názorů, komentuje to každej, kdo má do sedele díru a pak se v tom vyznej. Některý sice člověk odfiltruje okamžitě jako nesmysl a pitomost, ale to se v tom oboru musí už celkem slušně vyznat, aby toho odfiltroval většinu. Bohužel dneska v tom informačním přetlaku by měl být člověk pomalu expert skoro na všechno, aby se někde nenapálil a nenechal ze sebe udělat vola, ideálně aby začínal jako porodník a končil jako hrobník. Někdy čtu něco z military (v tom se docela vyznám) a nebo okolo sebeobrany a boje zblízka (v tom se dost vyznám taky a mám tu čest být trénovanej těma nejlepšíma) a vidím co ti lidi tvrdí, co tvrdí i mnozí ti, co se tváří jako experti a říkám, kdybych se v tom nevyznal tak dobře, tak to teda potěš koště. No a když si představim, že budu muset hledat něco, o čem vím ryzí kulový, tak abych se v tom v tý informační změti vyznal, mi pomalu přijde rychlejší ten obor vystudovat. Fajn je, samozřejmě, že třeba v oboru lékařství je k dispozici milion informací všude možně, tudíž to člověk nemusí páčit pomocí autobaterie a drátu z velkýho "bosse v bílým" (kterej dost často taky ví pytla a podle svědectví více lidí je u některých doporučeno-sám si stanovit diagnozu, sám navrhnout medikaci a nechat si jí od něj jen odkejvat a podepsat. Platí teda hlavně u některých obvoďáků. U některých opravdu platí, co pravil D Fens, "obvoďák je úředník, v horším případě diletant a úředník", no a jak pravil někdo jinej, "když ti něco nefunguje, jdi ke specialistovi, k obvoďákovi se chodí pro neschopenky". Tím nemyslím zdaleka všechny obvoďáky, ale máme u nás jednoho, kterej by předepsal "paralen, ležet a v pondělí na kontrolu", i kdyby tam přišel člověk s utrženou rukou. Těch strašidelných historek o tom, jak člověk přišel k felčaru s tím, že je mu blbě, ten ho poslal domů ležet a pak ho vezla rychlá a během chvíle byl ve špitále na sále, případně, v horším případě, skončil v bedně, jsem slyšel až moc). Nojo, jenže těch informací je tolik a ke všemu se vyjadřuje tolik lidí, že prase se v tom zase vyznej. Kupříkladu očkování. Někdo říká fajn, někdo říká, že to zabíjí, je to horší než lepek ohřátej v mikrovlnce a způsobí to uhnití varlat a autizmus a na zádech vám naroste třetí ruka, atd. A to tvrdí i část odbornýho spektra. A teď se v tom zase vyznej. Jasně, část se dá odfiltrovat čistě zdrojováním, pokud něco píšou na stránkách, kde se píše "lék na rakovinu je pití litru býčí moči denně", "zhubněte dvě kila za den bez diety", "přiberte dvacet kilo svalů bez cvičení", "prodloužení penisu pomocí mentálních cvičení" a podobně, je jasný, že skoro všechno co tam píšou, bude podobnej shit. Jenže někde už to tak rozlišit prostě snadno nejde a teď jak z toho, že jo. Přece nebudu chodit na medicínu, abych zjistil, jestli se mám nechat očkovat.
Některý výzkumy jsou na hulváta zfixlovaný a ani se tím nikdo moc netají, že záleží na tom, kdo ten výzkum platí, je celkem jasný, to je "kafe snižuje tlak", "kafe léčí vysokej tlak", "kafe zvyšuje tlak", "kafe způsobuje smrtelnej vysokej tlak", blábláblá, teď se v tom zase vyznej. Článek typu "vědci zjistili" taky většinou zavání nějakým informačním odpadem. V dnešní době, víc než kdykoliv jindy, platí, všechny informace minimálně třikrát ověřovat, pokud se to týká něčeho důležitýho, kupříkladu zdraví, bo prachů, bo tak.