Prosinec 2016

Statistika, Alexandrovci a mrchožrouti

26. prosince 2016 v 19:22 | Řezník
Servus evrybády, tak si dáme nějakej ten vánoční text, že :-)

Ačkoliv jsem se nechtěl zabejvat agresivní verbeží a praseckou evropskou zbraňovou legislativou, zrovna na Vánoce, ale stejně musím. Kámoš mi přeposlal článek od lhářů z Novinek cz, kde citovali nějakou skopčáckou statistiku o tom, jak že migranti nejsou víc kriminální, než rodilí Němci (kde používali pojem "etničntí Němci", aby v rámci podprahový propagandy už učili, že Němci jsou v Německu menšina) no a perfektně u toho platilo heslo "věřím jen statistice, kterou si sám zfalšuju".
Kupříkladu se tam operovalo s tím, že jako vypadá to, že mezi imigrantos je víc criminales, než mezi Fritzema, ale to je tím, že mezi těma imigrantama je nejvíc mladých chlapů do čtyřiceti a ti jsou nejrizikovější, no a kdyby mezi Němcema bylo tolik chlapů do čtyřiceti, tak ten skoring by byl stejnej :-D A třeba, že 10% imigrantů páchá asi 26,5% trestnejch činů, tudíž jako nevěřte tomu, že u migrantů je zločinnost 2,5xvětší, než je jejich podíl ve společnosti :-D (zde si autor nakakal do krku, protože, ehm, kolik je 26,5/10? :-D přes dva a půl, ne? :-D blb). Samozřejmě, ten cheating z toho úplně smrdí. Když za Němce vezmou přivandrovalce, co tam dolezl před deseti lety a od tý doby se pořádně nezapojil a daj ho do statistiky jako "usedlíka", je jasně jasný, že, ta statistika se pro přivandrovalce zlepší, že jo :-D Je to podobně jako ve Swedenu, kde, do roku 2001 (než ty statistiky původu pachatelů zakázali dělat, protože jsou rasistický), vycházel jako x pravděpodobnější pachatel násilnýho ůtoku na ženskou přivandrovalec z Afro, než rodilej Švéd a za rodilýho Švéda brali každýho, kdo tam vypadnul z lodi tři generace nazad. Koho chtěj jako oblafnout? Jinak, fakta. Kolik lidí za posledních deset let v Evropě rozjezdilo vánoční trh náklaďákem? He? Kolik Evropanů za posledních deset let rozjezdilo promenádu ve Francii náklaďákem? Kolik lidí se v Evropě odpálilo s bombou na zádech před vchodem na nějakej koncert? Kolik Evropanů naběhlo do vlaku se sekerou a rozsekalo tam nějaký Číňany? He? No? Takže asi tak. Autoři těhle pseudostatistik si parádně kadí do huby a ačkoliv jdou ve stopách Josefa Goebelse, nedosahujou jeho kvalit, protože to prostě nemaj promakaný :-) Jsou to tupýni. Jasně, že tam operovali s tím, že "kriminalitu migrantů lidi víc hlásej, takže se víc vyšetřuje" (jako by jí neměl německej aparát napůl u zádě a napůl pokyn to moc neřešit). Ano, samozřejmě, když se to vezme na "statistiku trestných činů" celkově, bude to vycházet podobně, protože u los přivandrovalos se nebudou řešit takový věci, jako řízení bez oprávnění, maření úředního rozhodnutí (což je v Čechách asi čtvrtina zavřených, za toto), případně zavřený / obviněný za kecy na Fb, atd., prostě, když se tam zahrnou trestný činy na stupni "volovina", se kterýma buzerujou jen ty daně platící hejly, zatímco u tý přilezlý sebranky se to nijak neřeší, bude to vycházet asi tak vyrovnaně. Kdyby se porovnávala jen násilná kriminalita, bití, čorky, zprznění a potažmo terorizmo.....je to asi jasný.
Lžou nám, "chčijou nám za krk a ani se neobtěžujou to vydávat za déšť". Jenže nikdo rozumnej už jim to nežere.
Jak to popsal ten kámoš, "vytvářet matematický vzorce tak, aby statistika vyšla, jak chceme, to už je vyšší liga" :-D Samozřejmě, čuchoslipové multikulturní nezapomněli zmínit, že jsme byli ochotni si sem natahat Vietnamce, Čečence a kosovský Albánce a "žádnej problém". No. Většina těch větví co tu je, je mafie, Sapa je centrum organizovanýho zločinu. Kosovský Albánci jsou ta nejnebezpečnější sebranka, co tady máme. Čečenská mafie je taky fajn. Veškerý to nabírání těch "refudžíků", kteří nám tu vytvořili takovýhle "minority" bylo z taktickýho hlediska parádní šlápnutí do hovna a být těma milovníkama multikulti, tak bych tohle vůbec nezmiňoval a doufal bych, že se v tom nikdo nebude moc vrtat....

Co tu máme dál. Nově havarovalo letadlo s Alexandrovci, což sice, ano, oficiálně byli vojáci, ale byl to armádní pěveckej sbor, celkově na světě respektovanej. Neomarxistická špína si neopomněla o tuto haváriji otřít svojí smrdutou hubu a prezentovat se jako dobrý totální rusofobové. Ne že bych chtěl z diktátu Nový Moskvy (Brusel) přejít pod diktát starý Moskvy (Moskva) a rozhodně tu nechci Rusáka ani Putina. Ale, tahle rusofobie je zajimavá. Obecně u těhle neomarxistů a multikultifilů lze pozorovat (a tady mluvím opravdu o tom fanatickým hardcore), že se na jednu stranu per huba neustále vymezujou vůči nějaký nenávisti, melou o "nešíření nenávisti", "rizicích plynoucích z nenávisti", o tom, jak je nenávist špatná, ale na druhou stranu z nich ta nenávist přímo odkapává. Viděl jsem status nějaký "bojovnice proti rasismu" a vítačky uprchlíků, jak si z tý havárie dělá prdel a říkám, že tihle "antifáci" a muslomilové na jednu stranu překypujou pravdou a láskou, na druhou stranu, pokud je člověk ve skupině, kterou oni nesnáší, nemůže počítat ani s pravdou, ani s láskou, ale jen s rychlým procesem a lasem na nejbližší strom. Je to fakt zajimavý. A vtipný. Na jednu stranu řvou proti nenávisti, na druhou stranu prezentujou radost z toho, že se zrakví šedesát zpěváků. Kdyby někdo napsal, "dobře že se utopilo pár kusů džihádistickýho ksindlu", budou z toho mít spasmus vagíny. Je to stejný, jako když na jednu stranu řvou o tom, že "demokracie íbr ales", ale jakmile se zvolí kandidát, co se jim nelíbí, tak řvou, podpalujou auta a dělaj protestní akce. Na jednu stranu pořád pyskujou o tom, jak jsou ti vlastenci hrozní, že jsou plní "násilí" a furt krkaj, jak že je násilí špatný, na druhou stranu věřejně vyzývají k likvidaci Trumpa, případně Konvičky.....líbí se mi ty jejich kecy "a to byste jako chtěli násilím umlčovat ty, co mají jiný názor a nesouhlasí s váma"? A zároveň by zavírali jakoukoliv opozici, jedinej správnej názor je ten náš a vy budete všichni držet tlamu.
Obecně se z nich rekrutujou taky zakazovači soukromýho držení zbraní. Jsou totiž plný ohledů na každýho ksindla a jak by ten svět vypadal, kdyby se občan mohl efektivně bránit a střelit nějakýho šmejda, co mu jde po krku, protože šmejd si zaslouží tři tisíce a jednu šanci, ovšem na slušnýho občana by šli s bičem kvůli každýmu šlápnutí vedle. Pedofilní vrahoun si zaslouží ohledy, ale chraň tě Bůh zaparkovat na zákazu.
To je stejná mentalita, jako zločiny různých teroristů odmávnout jako "oni přece můžou, u nich se s tím počítá", ale o případný represi vojeských oddílů řvát do zblbnutí. Ale o tom už jsem psal častějc. Jen že je prostě těžký brát vážně ty jejich kecy "proti nenávisti", "proti projevům nenávisti" a vůbec neustálý tlachy, jak nenávist a represe nic neřeší, když se zároveň radujou ze smrti nějakých chudáků co ani nebyli od bojových oddílů a pozavírali by každýho, kdo si dovolí říct něco proti tomu jejich hýčkanýmu světonázoru.
Pozadu nezůstal ani jakejsi senátor Štěnice a mužská prostitutka Jakub Panda, který se nezapomněli vyvětit ve smyslu toho, jak je vlastně fajn, že jsou ti Alexandrovci kaput. Vždycky když čtu nějakej ten duševní klystýr od toho prostituta, říkám si, že svět se opravdu obrací v kraví řiť, když někdo, kdo žužlal jinejm chlapum nivu z chuje za prachy, se bude vyjadřovat o morálce, o hodnotách a hodnotit to, kdo je hoden zemřít a kdo ne :-D Ale ne proto, že žvaní, lidi prostě žvaněj a i kterejkoliv přenašeč AIDS může žvanit, je to jeho právo, ale deptá mě to.....že ty kecy někdo poslouchá a bere vážně.
Ať to zakončím na pozitivní notu, Vánoce jsou fajn, doufám, že jsou všichni mý čtenáři zdraví a nic jim nechybí, no a přeju hezký svátky a všechno nejlepší do novýho roku.

Brrrm brrrm, Veselý Vánoce vy kafirský kreténi + zevlovat a prudit

22. prosince 2016 v 15:41 | Řezník
Servus evrybády, kdo se divil, že jsem se ještě nějak výrazně nevyjádřil k tomu Carmagedonu v Německu, učiním to teď. Jakýsi Čitoň ukradl Polákovi náklaďák a rozjezdil s ním lidi na vánočním trhu. Polák se s ním prý rval. Co jsem slyšel (a já jim u toho nesvítil, jasně), tak Čitoid toho Poláka pobodal a ten zkolaboval v kabině náklaďáku, Čitoid pak jezdil a číhal na chvíli, kdy bude dobrá chvíle na rozježdění co nejvíc lidí. Chvíli potom, co to spustil, se mu Polák probral a ještě se s ním pral, prý se mu snažil rvát za volant. Opičák ho následně zastřelil kulí do škeble.
Věc první. Kdyby měl Polák hromovou hůl, mohl opičáka sundat už během prvotního útoku, nebo, pak, když se probral. Pokud měl sílu a čas se s nim přetahovat o volant, měl sílu i čas mu plesknout jednu mezi světla. Samozřejmě, podobně to mohlo dopadnout, kdyby Polák měl obušek, tomahawk, případně cokoliv, co by mohl použít k destrukci opičákovi lebky. Ono nezapomeňte, že prvotní útok proběhl nožom a že úderová zbraň vs nůž dává celkem slušný šance. Případně mu narvat ostří do palice, když se snaží přejet Santu na trhu, taky není úplně bez šance. Polák samozřejmě měl hovno, protože jel do odzbrojeného, přihřátýho, pacifistickýho Německa. Takže na něj mohl maximálně tím hovnem smrdět, ale to bylo všechno. V říši královny Angely, kde je zakázaný skoro cokoliv, ovšem neměl opičák problém sehnat zbraň. Koukneme se na to. Zbraň schrastil, zbrojní průkaz na beton neměl. Náklaďák si šlohnul, řidičák na kamion asi taky neměl. Plus porušil zákaz najíždět do lidí, zákaz páchat vraždy, zákaz krást auta, v neposlední řadě zákaz páchání dopravních nehod a určitě porušil zákaz vjezdu a vjel do pěší zony. Být to u nás, tak ještě prdele z magoostrátu pošlou výzvu k úhradě určené částky provozovateli vozidla, protože nezajistil, že s ním bude nakládáno podle zákona.
V Dojčlandu a v i u nás v čím dál větší míře dochází k tomu, co jsem už psal dávno, že silový složky jsou čím dál efektivnější v buzerování pitomých hejlů, co se snaží všechny ty sračky dodržovat, ale na skutečným zlu si vylámou zuby.
Teď lezou najevo další věci. Že opičák už napáchal různý problémy jak po Evropě, tak v Německu, už mel být dávno pryč, jenže protože všude uváděl různý země, odkud sem přivandroval, nevykopli ho nikam a byl tu furt, zavřít ho taky nebyla vůle. To se aparát zase předvedl. Němci sami přiznávají, že těch vagabundů, co se jim tam přisrali a o kterých ani neví, kde jsou a kdo to vůbec je, prostě někam zmizeli, je 100-300 tisíc. To je deset až třicet divizí frajerů který se jim prostě zdejchli. Kdo ví kde jsou a hranice nikdo nehlídá, tudíž část může být klidně i u nás.
Neohrožení ochránci zákonů momentálně staví betonový zátarasy po Praze, aby se nedaly vánoční trhy rozjezdit kamionem. Hmmm. Hááásky. Náklaďák tam neprojede, tak co projet na bicyklu s trhavinou na zádech (viz ten bombabaťůžkář nedávno v Dojčlandu). Kuchnout messngera, navléct se do toho jeho pyžama a projet tam s bombou v tom zásilkovým batohu. Přijet tam s nějakou dodávkou co veze zásoby a ta bude natlačená trhavinou. Pět, šest mačatéros, co naběhnou, pár lidí posekají a ztratí se v davu? Tři bojovníci, co hodí Molotova každej do jednoho vchodu obchoďáku a pak budou jen čumět, jak tam všichni uhoří, protože všechny vchody budou v ohni? Jen sem sázím okamžitý nápady, co mě napadají hned teď, myslí si někdo, že ty prasata, když promyslí důkladně, něco nenapadne?
Jsou jen tři případy, kdy mě nepřítel nemůže ohrozit. Když je zajat a odzbrojen. To je první. Když tu není. To je druhej. A když je mrtvej. To je třetí.
Chce to, ne stavět betonový zátarasy uvnitř měst, kurva. Chce to stavět zátarasy a dráty na hranicích a na pobřeží, zastavit a provařit každýho, kdo sem poleze a nemilosrdně zastřelit každýho, kdo se tam pokusí přisrat nelegálně, jiná možnost není, jinak tu válku s terorismem nevyhnutelně prohrajeme. Pokud Evropa nedostane nový lídry (slovo vůdce tu napsat nemůžu) a nevybodne se na tu stupidní falešnou humanitu, prohraje a terorismus vyhraje. Bude se to protahovat, bude se střílet v ulicích, tu a tam poldové zabijou basmače, tu a tam basmači něco vyhodí do luftu, nebo postřílejí někoho někde a krev se bude splachovat hadicí, ale bez zásahu plošně my nevyhrajeme a nakonec nás udolají. Zastavit příval invazních vojáků je metoda první volby. Prdele to ovšem nedělají. Všiml si někdo, že navzdory těm popyči silným prohlášením, jak je třeba bojovat proti ilegální migraci a pašování lidí, nebyl ještě zavřenej ani odsouzenej ani jeden jedinej pašerák lidí? Prdele v tom totiž, minimálně částečně, jedou s nima. Kalergiho plán jsem tu několikrát zmiňoval, takže ne už znova. Ale, koukněte. Frojlajn ďáblova kuběna Merkelová prohlásila, něco ve smyslu, že "pachatel toho Carmagedonu bude potrestán", ale ani zbla o nějakým plošným zásahu proti jemu podobným, ani změně politiky importu invazních vojáků. V Německu došlo ke dvěma větším excesům pomocí zbraní v soukromým držení a obojí vyústilo ve znatelný zákonný omezení, který se dotklo všech držitelů. Dva excesy držitelů zbraní se dotkly všech držitelů zbraní. Několik excesů muslimů a migrantů se ani v nejmenším nedotkli plošně všech muslimů a migrantů. Zvláštní. Držitel zbraně je nižší rasa než muslim a migrant. Neomarxismus rullezzz. Aktuálně je zase slyšet kakání z krku, že se nesmíme dát zastrašit, nesmíme začít rezignovat na svobodný způsob života a evropský hodnoty a svobody a začít diskriminovat….a tyhle lejna tečou často z Dojčlandu. A já říkám, oni tam jako maj někde svobodný způsob života? Nebo my tady? Při všem tom dohledu, buzeraci, zákonný šikaně, prokazování původu majetku, EET, kontrolách toho, tamtoho, zákonech který odporujou ústavě a LZPS (mezi jinými třeba nedotknutelnost obydlí, korespondence a podobně - do baráku vám za chvíli bude moct každej kripl z magoostrátu a spousta z nás má pravděpodobně telefony ušatý a ani o tom netuší), omezování práv…..tady někde v Europyjen Uhniji je svobodnej způsob života? Vždyť si nemůžu postavit ani kadibudku, aniž bych na to potřeboval úřední glejt, bez tuny papírů nemůžu přejet autem ani z Horních Mokropsů do Dolních Čuchoslip, teď nově banda nikým nevolených kriplů z Brusele chce nařizovat na papíře suverénním státům ohledně zbraňový legislativy….my tady někde máme svobodu? V hospodě nesmíš dejmit, hospodskej musí vyhodit "člověka co mu tam přijde podnapilej" (to pozná do řitě jak? Bude mít u vchodu nějakýho poskoka s Dagerem?), když ti někdo pohlídá obchod zatímco ty si odskočíš na hajzlík a přijdou zrovna nějaký prdele z magoostrátu nebo z finančáku kontrolovat, tak je to za čtvrt mega…..buzerace a šikana úplně všude, dohled úplně všude, kontrolovaný úplně všechno, tady žádná svoboda není. Jedna z mála svobod, co tu ještě byla, byla držkovat (ale pozor, ne na menšiny, ne na skupiny, ne nově na "třídy"), aspoň na prezidenta, což už zakazujou, no a brzo to rozšíří i na vládu. Právo nosit a držet zbraň bude rovněž omezovaný čím dál tím víc, tak kde je ta svoboda, kterou se ti debilové pořád ohání? Vždycky když slyším tyhle kecy o "svobodě" a "evropských hodnotách" a hrození Ruskem, protože bacha Putin, hudry hudry, ten by vám to natřel, byste museli odevzdat zbraně a držet hubu…oh, wait…. Tak si vybavím Farmu zvířat, kde prasata pořád říkali tomu ostatnímu tupýmu dobytku "Přece nechcete aby se Jones vrátil". A dobytek "jasně že ne" a strpěli další buzeraci a útlak.
Neohrožený neomarxistický prdele maj jasno. Když někde proběhne střílení a pachatel drží AR15, může za to AR 15 a vůbec samonabíjecí zbraně plošně a je třeba je zakázat, rozhodně to není čin jednoho magora, za kterej by neměli být trestaný všichni. Pokud proběhne hromada zabíjení od migrantů a jménem islámu, vždycky, vždycky, až navždy, je to čin jednoho duševně narušenýho izolovanýho magora, kterej nijak nesouvisí s těma dalšíma činama podobnýho typu a proto se nemůže, nemůže, nemůže, vůbec nijak udělat nic plošně, třeba je sem nebrat, nebo tak. Za činy se zbraní může zbraň, za činy migrantů jménem islámu nemůže ani migrace, ani islám.
Neohrožený prdele z EK se předvedly na poli naší ochrany a chtějí zakazovat a omezovat zbraně a zásobníky v legálním držení. Což se teroristů určitě strašně dotkne, protože ti mají ty svoje z Afriky a Ukrajiny dovezený automaty, předělaný automaty, Glocky koupený na DarkWebu, výbušniny, granáty a podobný věci, co se sem pašuje přímo na lodích, jasně registrovaný, držený legálně, všichni mají zbrojní průkaz a chodí pravidelně na psychotesty a zdravotní prohlídky.
Ještě bych čekal nějaký zpřísnění podmínek k řízení náklaďáku, protože při posledních dvou killech byl použitej náklaďák a to přece nejde. Proto by to chtělo zavedení psychotestů na náklaďáky, ale, vůbec, na řidičáky plošně a chce to víc policejních kontrol, který budou víc buzerovat s radarama a kontrolama dokladů a lékárniček, jasně, bude se zdát, že je to jen kvůli vybírání pokut, ale prostě…."nechcete aby se Jones vrátil, že ne". Je to pro vaše bezpečí. Bliju. Ta současná zkurvená směrnice Evropský Komise nemá s terorizmem společnýho ani zbla, sice se o tom neustále žvanilo, ale když se člověk podívá na dopady, vidí, že terorismu se to nedotkne ani v nejmenším, ty kecy o terorismu jsou jen kecy pro veřejnost, aby to jako akceptovala, něco jako když psovi strčím odčervovací tabletu do salámu, abych mu to nemusel do toho krku našťouchat klackem, ale….kdo tomu věří, je buď totálně neznalej, nebo totální imbecil, nejsou jiný možnosti. Jo a nebo, zaprodanec. Prdele nás neochrání, sami vidí, že nás neochrání a naopak, snaží se nám bránit, abychom se bránili efektivně sami. Je to blbost? Tak pokud jsou tak blbý, nemaj tam co dělat. Je to plán na vyhlazení Evropana a na nějakej Helter Skelter? No v tom případě je to nepřítel a nemaj tam co dělat. Já nechápu, jak je možný, že to tý verbeži ještě někdo žere.
Neustálý rozšiřování represe vůči širokým vrstvám evropskýho obyvatelstva, v kombinaci s totální bezzubostí vůči skutečnýmu násilí jasně ukazuje, kterým směrem se uvažování prdelí ubírá, kdo je pro ně nepřítel a na koho se podle nich musí pořádně svítit. Je to nástup nový totality, kdy bude úúplně jedno, že jednou, dvakrát do měsíce vyletí něco někde do luftu a pár tisíc kusů plebsu tam zdechne, hlavně že zbylej plebs bude odzbrojenej, totálně kontrolovanej, zpacifikovanej a bude se chovat politicky korektně a bude z něj tvárnej materiál pro neomarxistický a sociálně inženýrský, experimenty. A hlavně, netřeba se nechat prudit strachem a rezignovat na "svobodný způsob života a začít diskriminovat". Nový evropský hodnoty jsou "bílej heteráku, drž hubu, klidně chcípni a uvolni prostor vyvoleným z etnických a sexuálních menšin, případně kriminálníkům, ti potřebujou nové šance, ty na ně makej".
Je to hezky vidět i v silniční dopravě, totální bezzubost aparátu vůči skutečným zlejškům (ti, co jezdí zfetovaný, opakovaně ožralý, ožralý a zfetovaný bez papírů a podobně) vůči čím dál tím brutálnější represi vůči pitomečkum, co se tu sračkolegislativu snaží dodržovat a chtějí jen dojet z A do B bez crashe. Ukázka. Bývalej fízl, vylitej jak váza, naboří v Praze asi padesát aut, zrovna v den, kdy za něco podobnýho má jít k soudu. Sedí v lochu? Ne. Stalo se mu něco? Hovno. Jen Boží milostí nikoho nezabil.
Vidlák co převážel kombajn vjel náklaďákem na dálnici a neměl zaplacený výpalný. Hrozí mu pokuta čtvrt nebo půl mega. Nějakýho vořecha chytli s drogama v krvi za volantem, stalo se mu kulový, pak přejel policajtku, zase sjetej, tak z toho už možná něco bude. Zkuste vjet na železniční přejezd, když světlo ještě bliká, ale závory už jdou nahoru, to je za 3000 a šest bodů. A tak dále. Když přijde na lámání kosti a skutečný průseráře, co maj být z provozu eliminovaný, nikdo neudělá pořádně nic. Ale šikanozní bodovej systém tu máme nejpřísnější v Evropě. A takhle to v Jůrop začíná být skoro se všim. Místnímu hejlovi daj benga pokutu za to, že šel po silnici bez povinných retroreflexních prvků, ale že se do republiky vkýbluje banda cizáckých kriplů, co nemají žádný doklady, ani nic (a ty reflexní prvky taky nemaj) půlku aparátu nechává v klidu a když je poliši seberou a strčí do zadržovacího tábora, spousta organizací a "neziskovek" se může zjančit z porušování práv.
Státní správa tady v Banánystánu a vůbec v celý Jůropyjen Uhniji už stihla selhat prakticky ve všech myslitelných oblastech. Úkol státu je zajistit občanovi ochranu před vnějším nepřítelem, před kriminalitou, zajistit dodržování jeho práv a organizace pár věcí jako dopravní síť, zdravotnictví a podobně. To jsou důvody, proč vůbec nějakej stát mít a platit mu daně. Proč ale mít bandu, co nás pořádně nechrání, z práva dělá nečitelnej maglajz a utrácí naše prachy za nějaký hovadiny, to mi není jasný.
V poslední době se bude lámat kost, jestli teda lidi zvednou svoje prdele a daj najevo prdelím, kdo je tu reálně šéf a že se věci musí kurnik změnit, no a nebo, jestli si na to zvyknou (tenhle týden jen deset mrtvých, to je v pohodě, hlavně si zkontroluj, jestli máš chodecký průkaz až vyjdeš z baráku jo a bacha, je zima, tak musíš mít povinný zimní boty….a ne aby ses napil Red Bullu na veřejnosti, za to je pokuta) a nechaj se sebou vytírat.


Asi se vždycky dá klesnout ještě hloubš

19. prosince 2016 v 16:51 | Řezník


Servus všem, dneska to bude o víc věcech. Ale nosný téma, jak maj lidi ty svoje různý teorie nedomyšlený a škrtí se jim to svojí váhou a přehlídka ukázkových blbců. Dneska jsem ráno zřel zprávu, jak prosudestkej řiťolez Herman (jo, to je ten, kterýho stréc nedostal medajli), prohlásil, že "uprchlíváci nás vezmou útokem, prolomí naše brány a vezmou si co chtěj, proto je lepší si je sem natahat". Tyhle bezpáteřní vořežpruty fakt miluju. "Nic se dělat nedá, řešení je složité a proto nebudeme dělat nic, nemá smysl se jakkoliv stavět na odpor situaci, co se řítí okolo jako naloženej žebřiňák, tak si radši podej indulonu a zahryzni se do toho opasku a doufej, že to nebude moc bolet". Ach jo. Kde ho vyhrabali? Jak jsem říkal, největší nepřítel Evropana není nějakej Ahmed Al Chumaj se světovým džihádem, ale evropskej politik. Na jednu stranu Evropská Uhnije chce lidem brát zbraně, na druhou stranu bude nějakej politickej smeták říkat, že odpor stejně nebude mít smysl (no, taky aby měl, když nebude čím, že jo), během toho nás nezapomene zkritizovat, že naši dědkové v 38 nebojovali (přičemž předpokládám, že v 38 by říkal úplně to samý, "nemá to smysl, radši sem ty Němce vememe"). Jak mohl dědek, co přežil koncentrák a ještě si za to nárokuje medajli, zplodit něco takovýho? Odkud mu tyhle geny přitekly do linie kurnik?
Zřel jsem billboardy, nedávno (no, pár měsíců zpátky, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych si pořádně kopnul), "nenechte svůj kraj řídit jako cizí firmu, ČSSD". Říkám, "nojo, koukám, že ČSSD se vymezuje proti agentovi Burešovi, což je zajimavý, když vesměs operujou v naprostý shodě". Tu a tam slyším Dluhoslava Sralbotku kdákat něco o Burešovi, s tím, že, jakože kritika, ale nevšimnul jsem si, že by proti němu nějak vystupoval v praxi, kupříkladu se mu snažil ve sněmovně bloknout to EET, nebo tak, ne e. ANO a ČSSD pracujou obecně ve shodě, všechny ty Babišoviny, Pelikánoviny a Sralbotkoviny si navzájem odkejvou, za dobu vládnutí týhle smečky se napáchalo snad nejvíc fašistickýho svinstva za posledních patnáct let a to i ti před nima se snažili. Já ještě jako jsem schopnej cca pochopit to, že někdo volí toho Babiše. Sice je to vexlák, podfukář a je křivej jako horalův úsměv, ale jasně, není neschopnej, není línej, není to lempl a není to srab. Vybudoval / nahrabal toho docela dost, prostě, skills má a má i koule, to se mu nedá upřít. Slovy toho bouchače z filmu "Strážci galaxie" (achtung vulgar) "Je sice sráč, ale není stoprocentní píčus". Ale kdo může volit tu naleštěnou pleš, to fakt nechápu. Odjakživa dělal jen politiku, páteř nemá, jediný co po něm zůstává je hromada regulací, buzerací a omezení občana ve prospěch kdovíkoho, přičemž neplatí svoje dluhy a žvaní věci, který reálně nedělá. Třeba se před volbama tváří jako antibabiš, přičemž ale skutky tomu rozhodně neodpovídají. Já to nějak nechápu. Když nějakej politik z nevládních stran reaguje na to, co lidi chtějí, označujou ho za populistu. Tohohle lháře nikdo za populistu neoznačuje, přičemž to, že se per orálně vymezuje vůči EET a podobně, přičemž většina toho jeho klanu byla pro, to jako populizmus není? Když je jasný, že jen kecá a nic s tím dělat nebude? Protože kdyby chtěl, už by s tím něco mohl dělat teď? Jako, na Paroubka (starostu Quimbiho :-D ) nadávalo takových lidí, tahle existence je mnohem horší a furt tam je. Přičemž prostě, je to populista jako prase. Kupříkladu když Z-Man udělal ten vtip, že "je demokratická cesta jak se zbavit premiéra, to jsou volby, no a pak nedemokratická cesta, která se jmenuje Kalašnikov". Od prvního pohledu je jasný, že to je vtip. Ale tenhle gumoid pak kníkal v médiích, že mu Z-Man vyhrožuje smrtí a že "děsí jeho rodinu a přátele". Když jsem na to koukal, říkám "takovej kretén to být prostě nemůže, ale jako populistickej krok k zajištění si podpory zapřisáhlých zemanobiců to asi funguje". A taky jo. Muj kámoš, jinak velice chytrej člověk, tady ale totálně infikovanej tou neomarxistickou nákazou, o tom taky vykládal, jak to bylo od Z-Mana hrozný a krutý a moc fuj, že vyzýval k násilí :-D Čemu se tady divím, ten samej člověk dokáže mít spasmus z toho, že si parta holých lebek chce podat pozéra Holana ze Zhnít v Brně, ale zároveň označí bandu džihádistických střelců z Allepa za "demokratickou opozici" :-D Zde je vidět, že inteligence, ani velmi vysoká, nezaručuje rezistenci proti propagandistickým stupiditám a že ideologický věci jsou často s inteligencí naprosto mimoběžné. Rovněž to vráží kudlu do krku teoriím, že když basmačíky vzděláme, oni se vykašlou na džihád. No, fakt nemusej a spíš vzniknou vzdělaný džihádisti, ale o tom už jsem psal.
Zas jsem viděl článek, že budou moc v Čechyji makat cizí doktoři a čeština nebude nutná. Kurvaroma, to že je 90% nějakých náplav, co neumí pořádně česky, u pokladen v supermarketu, je mi docela šumák, ale s tím doktorem bych se celkem rád domluvil a byl bych taky rád, aby aspoň tušil, která bije. True story od kámoše, kterýho ženu pokousal pít bul teriér no a ona s tím šla na pohotovost. Byl tam doktor odněkud z Mongolska, bo jaký díry, pravděpodobně vzděláním lovec olgojů chorchojů (jméno jsem zapomněl, říkejme mu doktor Čingischán). No a sešil jí to nějak úplně prasecky, když šla pak do toho samýho špitálu na kontrolu, tak jinej doktor koukal na tu prasečinu a prej "kdo tohle šil?" a sestra šeptem "Doktor Čingischán" a on "ahááá, jasně". Plus, se toho Čingischána ptali na vyšetření na vzteklinu. Čingischán "Steklina? Co je steklina?" Sestra mu to nějak nastínila a on "Aha, to neznám, to u nás njet". Uáááá. Už teď je spousta těch doktorů jen zdravotní údržbáři, co si spletou vnitřní krvácení s průjmem a na průstřel břicha by předepsali "paralen, ležet a v pondělí na kontrolu". Obecně se to teda vyskytuje spíš u obvoďáků. Velká čest všem dobrým doktorům, potkal jsem jich asi stejně, jako diletantů.
Obzvlášť tam u nás v Řezníkdorfu máme jednoho, kterej předepisuje "Paralen a v pondělí na kontrolu" úplně na všechno, s kámošema jsme si dělali srandu, že by to napsal i na uříznutou nohu. Případů, že někoho poslal domů ležet a toho pak vezli rovnou akutně pod kudlu, myslím taky pár proběhlo, minimálně u jedný doktorky tam u nás v Řezníkdorfu toho proběhlo několik. Kámošku poslala domů ležet a v pondělí na kontrolu, tu pak vezli do špitálu na akutní zásah, měla to pár hodin od smrti. Dotyčná felčarka jí pak ještě volala, proč nepřišla na kontrolu a ona, že leží ve špitále a málem exla. A taky popisovala zážitek, jak jí felčar (jeden z těch zmiňovaných, buď on nebo ona) měl něco předepsat a končilo to tím, že si diagnozu musela stanovit ona, on jí pak vrazil léky, na který měla alergii, což mu řekla, on se teda otázal "tak co chcete předepsat", ona navrhla nějakej lék, on to napsal na recept a podškrábnul :-D
Jak říkám, čest všem dobrým doktorům a vím, že v každým oboru se objeví nějakej lempl a diletant, případně nějakej alternativou zblblej magor, co tvrdí, že při krvácení do mozku by se neměla volat sanitka, protože ta, jak ho veze a drncá, to ještě zhorší, tudíž je lepší doma ležet (true story a byla to doktorka taky, uááááá) ale prostě bych byl rád, aby ten doktor, co mě bude ošetřovat, uměl aspoň pořádně česky a nebyl to nějakej ranhojič najatej z Laosu z venkova, kterej vystudoval nějakou místní školu pro balzamovače a kterýho vzdělání končí u přikládání pijavic, klystýru a pouštění žilou. Je mi totiž jasný, že odborníci ze západu sem za těch pár šušňů dělat nepůjdou a jakmile se ukáže, že se může najímat nějaká levná pracovní síla, budou brát ty levný cizáky, tím pádem budou těm našim zkoušit platit ještě míň. No a poměry pak budou stejný jak v nějakým Tesku nebo tak, kde se s prodavačkou mnohdy pořádně nedomluvíš. Bude sranda, až si na "přerazil jsem si hnátu" bude muset člověk brát slovník nějaký eskymáčtiny, protože špitál chtěl ušetřit, najal nějakýho Inuita a jazykovej kurz byl moc drahej.
Jděte už s tou vstřícností ke všem do prdele. Já to budu muset platit furt stejně jako platím a úroveň péče se mi zase sníží. To mi fakt leze na nervy.
Když jsme u toho dna. Viděl jsem nějakou krafací šou na Barandově, jmenuje se to nějak Aféry nebo tak nějak. Slyšel jsem to teda přes zeď a protože jsem to slyšel přes zeď už vícekrát a tihle lidi tam mi přišli jako úplně mimořádní kreténi, tak jsem si to zapnul taky. O co v tom pořadu jde (z toho, co jsem slyšel přes zeď a z toho kusu jednoho dílu, co jsem sám viděl). Většinou nějaká dvojice v nějakým vztahu, s tím, že jeden, nebo jedna, se někde vypelešil, nebo pelešil, nebo pelešil s více kamarádkama svý starý, nebo se mu ona za zády vypelešila s nějakým oslem a s nějakou svojí kámoškou (to bylo teda zrovna to, co jsem viděl), tak se tam o tom jako žvaní, dementi tam odkrývají svoje pocity, navzájem si nadávaj, navzájem se vymlouvaj, někteří ti, kteří byli zneužiti na pelešení a nebo jinak podvedeni, si tam fňukají a kníkají, jak jim bylo ublíženo a bylo s nima vyjebáno a já říkám, co motivuje člověka, aby ze sebe dělal kreténa před kamerou, protože jít někam žvanit, buď že a) jsem kurva, nebo b) moje stará je kurva a chrápe mi za zády s tím a oním a s tou a onou a já jsem teda podváděnej kretén a všichni se mi budou chechtat, nepokládám za nic, co by napomáhalo respektu, nebo vůbec něčemu. Nechápu, proč si to prostě nevyřídí doma, tam, kam to patří, případně starou dobrou metodou "backhand, forehand". Každopádně, zříc tu bandu dementů, voprcálů a amorálů, tak si říkám, že možná si tu zkázu od globálního džihádu tady opravdu zasloužíme a klást ten odpor možná fakt není proč (pak muj starej válečnickej vztek zvítězí a zase rebootuju, ale prostě, až to basmači skoncujou s touhle bandou, Řezník slzu neuroní :-D ).
Jinak nechápu jednu věc. Velká většina lidí dneska přistupuje ke svatbě a k loajalitě mezi chlapem a ženskou velice tak nějak, vlažně, až uvolněně, drtivá většina tvrdí, že "nepotřebujou svatbu, nepotřebujou na to papír", s doživotním svazkem nějak ani nepočítají, plus, to, že tenhle měsíc mít tuhle ženskou a chrápat s ní a jinej měsíc mít jinou a chrápat s ní, případně se s někým vychrápat někde na mejdanu, považujou za morálně čistý a v pořádku (budiž, mají právo na svůj názor a já jim tady necpu ten svůj)……protože nosný tvrzení je "kdo prohlásil, že takhle je to správně, jako proč bych na to potřeboval svatbu, to je jen společenskej tlak, proč bych nemohl starou osouložit a vyměnit, to je jen společenskej tlak, aby teda lidi drželi spolu…..(furt jejich názor, budiž), ale ve chvíli, kdy se jim ona, nebo u ženských on, vychrápe s někým jiným, když jsou zrovna "spolu", skáčou do stropu, dělaj scény, ječí a bečí. "Jak mohla?", jak mohl?", a to ne ani v případě, že by s dotyčným směřovali do svatby a plánovali celoživotní svazek, ale hodně v případech, kdy prostě aktuálně akorát chrápou zrovna spolu. Mě baví ten rozpor, na jednu stranu "Zbavme se společenskýho tlaku, že k tomu potřebujeme svatbu", na druhou stranu "Ale je přece naprosto morálně jasné, že když chrápe teď se mnou, tak nebude chrápat s nikým jiným" :-D Což už jim jako společenskej tlak, kterýho se můžou zbavit, nepřipadá :-D. Když říkají "kdo určil, že až po svatbě a proč bych to měl dodržovat".
To je totiž ta sranda, že lidi tvrdí, že si každej může nastavit pravidla hry tak nějak po svým, podle svýho "vědomí a svědomí", ale běda, když si to někdo nastaví jinak, než oni, to najedou jde veškerá relativita pryč a nastupuje absolutní kritérium morálky, "takhle je to morálně čistý, ale takhle, takhle už je to morálně nečistý". Původní používaný námitky "A kdo jako stanovil, že takhle je to morálně čistý, ale tohle už je nečistý", jdou stranou.
Tenhle rozpor mě prostě baví. "Společenskej tlak" že sex až po svatbě a homovoprcálung ne, to se může ignorovat, ale "společenskej tlak", že když chrápe se mnou, tak jen se mnou, ten se musí dodržovat, protože to je "vysoký morální princip"( a to je zpochybňovat nenapadne). Já osobně považuju, nazírajíc na to optikou Bible, nemanželský pelešení za stejně morálně nečistý, jako nevěru, ono je to prašť jako udeř, plus to, že smilní s jedním a u toho si odskočí k druhýmu, není o moc nečistší, než to, že smilní jen s tím jedním "věrně", než ho teda vymění. A reakce lidí, co se na jednu stranu chtějí zbavit "společenských a zpátečnických omezení, co si vymyslela církev", ale ve chvíli, kdy se někdo zbaví těch omezení o stupeň víc, můžou zešílet, mi přijde vtipná.
To je jak to, že basmači proti Asadovi, bo Izraeli, atd., vedou neustále válku vedenou nekonvenčně, ale ve chvíli, kdy Asad, nebo IDF, poruší nějakou konvenci, můžou se zjančit a světový média taky. :-D
Jinak, samozřejmě, ještě mě baví ty reakce kdejakýho podvedenýho vořecha, případně vořecha rodu ženského, jak jsou z toho "překvapení a v šoku a jak by tohle teda nečekali" a podobně. A já říkám, v dnešní době, kdy se do lidí ze všech stran tlačí nějakej voprcálung, nevěra se dávno nepovažuje za hanbu na cejch, rozvody jsou úplně běžný, běžný je partnery měnit a dokonce se i za morálně čistý považuje nějakej jednorázovej voprcálung po mejdanu, jako čekají, že zrovna jim bude ten jejich aktuální pelešpartner stoprocentně věrnej :-D Jo, no a co takhle jednorožci a růžový poníci, na ty taky věříš, ňoumo? :-D
Z toho, co jsem vočíh a co jsem různě vytěžil informace, když jsem těžil jiný informace, je to v dnešní době tak častý, že už by s tím člověk mohl jako implicitně počítat, že ty parohy aspoň jednou za život dostane. Což neznamená, že by se s tím měl jako smiřovat, nebo to chtít, nebo to brát jako něco v pohodě, ale nebýt tak blbě překvapenej.
Jak to prohlásil ten jeden vořech v knížce "Holomráz". "Lidi lžou Wolrichu". No, je to tak, lidi lžou, lidi se pelešej, lidi sledujou svoje zájmy a i když maj vysoký morální standardy, stejně dost často něco pohnojej, takže prostě tohle by racionálně a takticky uvažujícího člověka překvapit nemělo, rozhodně ne do úrovně "jsem v šoku že se mi otřásl svět", protože, prostě, je to tak častý, že ta šance, že to chytneš zrovna ty, není zrovna nízká. Kdysi jsem znal kurvy, co byly mimo Prahu spořádaný matky od dětí, párkrát do měsíce jezdily do Prahy nasekat prachy. Jiná ščotka mi říkala, že největší votoč má kolem Vánoc, vořech přijede s rodinou do města, rodinu vypustí na nákupy a pod nějakou záminkou se vytratí za ní.
Samozřejmě, jejich partneři žili v iluzi, že dotyčnej/dotyčná jsou jim nastoprocent věrní, protože láááska pyčo. Jo, věř na mezilidskou lásku, ale nebuď totální naiva vole :-D

Allepo a Viet Kong. Nic nového pod sluncem, jak řekl Šalamoun

16. prosince 2016 v 16:08 | Řezník


Poslední dobou sledujem divadlo okolo toho, jak ruský a asadovský vojska dostávají pod kontrolu zpátky tu syrskou díru a velká část západních médií brečí, jak tam "střílí civilisty", "dochází k vraždění nevinných" a tak dále. Dokonce se zhasíná Ajfelovka a dělaj se nějaký černý hodiny a minuty ticha za oddělaný v Allepu a podobně…..a já si říkám, co mi to jen kurnik připomíná. Jak teď opět čtu o válce ve Vietnamu, jak o tý za účasti Francouzů, tak o tý za účasti Američanů, ty reakce mi připomínají tehdejší kecy levičáckýho tisku na západě, různých komunistických buněk a hnutí, demonstrující zblblý študáky v Americe, kteří byli tak zpitomělý blahobytem, že se z nich stali "mladí komunisti", "mladí maoisti" a podobně, to samý ve Francii, kde bylo komunistický hnutí velice silný (a opět, pořád chápu tehdejší vzestup a sílu komunizmu, já tomu rozumim, proč byl tehdy, ve dvacátým století, tak populární, teď už to ale moc nechápu). To bylo pořád "Francouzi vraždí civilisty v Indočíně", pak "Američani dělají zvěrstva ve Vietnamu a dokonce tam házejí bomby, no fuuuuj", komouši vedli tehdy kombinovanou válku, částečně na frontě a částečně mediální, propagandistickou a skrz svoje spřátelený organizace na Západě, což se ukázalo jako mimořádně efektivní. Veřejný mínění (patřičně zpracovávaný a usměrňovaný) na Západě bránilo použít sílu pořádně, tudíž na bojišti to pak vyhráli. Ten systém byl mimořádně efektivní a teď to vidím znova. Jak to píše Šalamoun v Bibli. "Nic nového pod sluncem, co tu je, to už tu někdy bylo".
Tehdy "Francouzi a Američani masakrují civilisty ve Vietnamu" (pak teda v Jižním Vietnamu). Teď "Asadovci a Rusové vraždí civilisty v Allepu". (Vsuvka, troška historie, ať jsou jasný pojmy. Po druhý válce byl Vietnam pod francouzskou správou, byla to kolonie. Národně osvobozenecký hnutí za Vietnam (samozřejmě, Francouzi jim říkali teroristi), byl Viet Minh. Vedenej Ho Či Minem. Díky slušný síle a odhodlání komoušů, v kombinaci s francouzským vojenským diletantizmo, se Viet Minhu podařilo část Vietnamu osvobodit/dobýt a vznikl Severní Vietnam, hlavní město Hanoi. Jižní Vietnam zůstal ne komunistickej, částečně pod správou Francouzů, pak ho uznali jako samostatnou zemi, měl i samostatnou armádu, ARVN, no a chtěli sjednotit Vietnam bez komoušů. Jih byl podporován Američany, následně. Hlavní město Saigon. Seveřani měli taky vlastní armádu, NVA. Takže proti sobě stály dva samostatný státy, jeden s podporou SSSR, druhej USA, dvě armády, NVA a ARVN. A pak tam byla třetí bojová síla a to, Viet Kong. To bylo osvobozenecký/partyzánský hnutí na jihu (!) podporovaný samozřejmě ze severu. Tudíž, Viet Kong nebyl součást severního Vietnamu. Ačkoliv, jasně, jim cpali zbraně, pak i vojáky. Ale oficiálně byl Viet Kong "opozice vůči vládě Jižního Vietnamu" (technicky podobně, jako teď ti proti Asadovci), oni si říkali "bojovníci za svobodu", Američani a ARVN jim říkali "teroristi"). Konec vsuvky.
Ani u Viet Kongu, ani u těch bitkařů z Allepa se nedá ani nedalo rozlišovat na "vojáky a civilisty". Viet Kong neměl žádnou pravidelnou armádu, Viet Kong nebyla samostatná země. Jakou armádu, jaký vojáky? Viet Kong byli občani Jižního Vietnamu, kteří bojovali proti svý vládě, takže byli civilisti všichni. A bylo úplně jedno, jestli měl navlečený zrovna to černý pyžamo a střílel z Gorjunova nebo RPG, případně pyžamo a kanon zahodil a zase si vlezl na rejžový pole, pořád to byl civilista. Takže, když jim to Američani a ARVN někde natřeli, dalo se to napsat jako "postříleli teroristy", nebo "masakrují civilisty". Samozřejmě, občas je opískovali i ve chvíli, kdy oni měli zbraně schovaný :-D Takže správnej angažovanej novinář to pak mohl úplně na pohodu napsat jako "zabíjení civilistů". No a to je stejný, jako tady v Allepu. Basmači začali prohrávat, tak se začali zbavovat zbraní a zašívat mezi civily, no a když je Asadovci a Rusové někde vyhmátnou a popraví (a co jinýho s nima), angažovaný novináři to popíšou jako "masaka civilistů". Ale civilisti to byli od začátku. Terorista je většinou civilista. Stejně jako tehdy, za Vietnamu, sledujou určitý média určitý cíl. Tehdy to bylo vítězství komunizmu v Indočíně a následný rozšíření komunizmu do dalších oblastí (no a pro komunistický a pro marxistický média na tom makali více než slušně, kupříkladu vyhecovaný demonstrace amerických studentů proti "zabíjení ve Vietnamu"), teď sledujou podobný média výhru neomarxismu ve světě a to se bude dít skrze posílení islámu, rozklad pevných arabských zemí, aby tam vzniknul co největší bordel, lezlo sem co nejvíc migros a mohl pokračovat Kalergiho plán. Ve chvíli, kdy Asad zpacifikuje FSA, přestane být válka v Sýrii záminka pro to, aby nám sem lezli patnáctiletý Syřani všeho věku z celý Afriky a půlky Asie. No a samozřejmě, žádná metoda v týhle kombinovaný válce není dost špinavá. Na jednu stranu se neustále brečí o tom, co dělá ošklivý moc fuj ISIL v Iráku, přičemž, a) ISIL a FSA jsou si dost podobní, částečně se i prolínají, ty jednotlivý frakce se tam dost propojujou b) ISIL vzniknul po svržení Husajna (a jak já to tehdy schvaloval), je velice pravděpodobný, že ve chvíli, kdy by Asad padnul, v Sýrii vznikne něco dost podobnýho. Tyhle země nemůžou mít demokracii, jakmile by svrhli Asada, okamžitě by se tam ty skupiny porvaly mezi sebou a výhra Al Nusry není nepravděpodobná, přičemž Al Nusra je něco podobnýho jako Al Kaida. Nic moc.
Přesto se tady neustále brečí, jak je ISIL zlý a následně se brečí, jak je FSA hodná. Jsou to, u všech všudy, úplně stejný džihádistický kokoti. Asad a spol jsou myslím Alaviti, ISIL jsou wahabisti, ti se nenávidí, není moc od věci předpokládat, že ti kryplové z FSA jsou wahabisti taky, to nejsou žádní "bojovníci za svobodu", to jsou "bojovníci za džihád".
Jinak. Co řvali ti kokoti v Bataclanu, když tam popravovali lidi? "Alou na bar". Viděl někdo vídea, jak bojuje FSA? Odpálí raketu na vládní tank a začnou blekotat "Alou na bar, alou na bar", řeknou to snad dvacetkrát, než ta raketa zasáhne. Ve chvíli, kdy trefí a vybuchne, začnou to ječet jako pominutý. To jsou úplně stejný vemena, jak ti, co pak postřílí civily v německým metru. Těmhle se má fandit? Když pitomečci z ISIL stříleli v Bataclanu, zhasínala se Ajfelovka. Když Rusové stříli pitomečky z FSA, kteří jsou ISILu dost podobní a na většině věcí se spolu shodnou, zhasíná se Ajfelovka. Intelektuálové brečej za padlý basmače a není se čemu divit, když jsou ze škol nakrmený filozofií J. P. Sartera, kterej jezdil fidlat na housličky palestinským teroristům, schvaloval vyvraždění židovských sportovců na olympiádě v Mnichově, atd., plus jsou místní intoši nakrmení stejnou filozofií, na který vznikli Rudí Khmerové.
Co se tady dá čekat. Tehdy, za Vietnamu, ovšem ty levičácký a komunistický média dělali pro komunisty (logicky) a pro Rusko. Teď se neomarxistický média krutě vymezujou právě proti Rusku (což mnohý právě mate) a per orálně i proti komunistům (což mate taky). Ale dost často jsou to stejný lidi, stejná filozofie, stejnej cíl (výhra Marxe ve světě, výhra sionizmu ve světě). Změnily se rámcový podmínky, dřív to bylo takový přehlednější. Teď se na jednu stranu per huba brojí proti džihádu, ale brečí se za džihádisty, pokud je zabíjí Rusové. A ten západ se je snaží celkově moc ani nezabíjet. S ISIL se serou už pět let. Když bylo potřeba, rozkopali Sadáma za sto hodin pozemní operace a asi dva týdny náletů. Sadám měl čtvrtou největší armádu na světě. Norman Schwarzkopf mu to nandal jak Hanibal Římanum u Cann. Operace Iraqi Freedom byla trochu pomalejší, už proto, že se dobývaly města, ale během půl roku to bylo hotový.
Co je ISIL proti tehdejší irácký armádě? Má letectvo? Ne. Promakanej systém PVO? Ne. Má pořádný tankový vojsko? Ne. Má křápy, co byly zastaralý před dvaceti lety. Je vůle zničit ISIL? Ne. Jak jsem psal. Velký hráči chtějí, aby tam byl.
Prostě, ti, kteří chtějí "lidský práva", by měli chtít, aby Asad vyhrál. Byl Husajn diktátor? Jo. Je ISIL mnohem horší? No jednoznačně. Dopadlo by to v Sýrii stejně? Každopádně. Byl by tam ještě větší hnojník. Velkou část Sýrie tvoří Alaviti, jako je Asad. Jak by s nima naložili wahabisti? A nespojil by se ISIL komplet s FSA, aby vytvořili větší islámský stát, když už bojujou jménem džihádu?
Čí by to byla výhra? Džihádu, wahabismu (a tudíž Saudský Arábie, která je wahabistická a zbavila by se Sýrie, svýho konkurenta), Evropa se se Saudskou dost paktuje, ta německá Uršula von Lejno tam zas nedávno byla, Saudská podporuje FSA, Evropa tudíž nemůže jít moc proti FSA, Rusové zas chtějí udržet Asada u moci, tím pádem jsou proti cílům světovýho neomarxismu a tudíž to dostávají od místních humanistů, lidskoprávníků a podobných, sežrat. Uplně stejně, jako to od lidí propláchlých stejnou filozofií, dostávali sežrat Američani, když někde vyklepli Viet Kong, nebo bombardovali Severní Vietnam.
Tihle intoši maj ještě jednu skvělou vlastnost a to, do nekonečna se zastávat zdánlivě slabšího, bez ohledu na to, jaký sviňárny ten páše. Ačkoliv jsem plně chápal komunizmus ve Vietnamu a celkově jsem tam těm komoušům i fandil, protože ten jižanskej režim byl zkurvenej a prohnilej, tihle intoši s tím, do nekonečna se zastávat "slabšího" útočníka a snahou o to, aby silnější bojoval s jednou rukou za zády, mi jdou na nervy. Představte si je jako takový ty pitomý učitelky, co, když si na vás ve škole budou dovolovat dva pitomečci, od pohledu fyzicky slabší, budou perzekuovat vás, když jim to vrátíte, nebo s nima vyběhnete, aby konečně dali pokoj. Protože "Vy jste přece ten silnej, tak na ně musíte brát ohledy a musíte je přece šetřit a vůbec se s nima radši neprat", to, že by si ti pitomci jako mohli přestat dovolovat, nezohlední. Ne, oni si dovolovat můžou a "vy musíte mít rozum a ohledy". Pak to dopadne tak, že ten na papíře slabší šikanuje toho na papíře silnějšího, protože tahle intervence tu silovou rovnováhu obrací. Z toho důvodu může v Evropě jakákoliv malá menšina neschopných zevlů šikanovat a buzerovat komplet všechny okolo, protože intervence od pseudoautorit, který mají tímhle vymytej mozek.
Takže, prostě, nežerte neomarxistům, intelektuálům a podobným, hada. To, že Rusové a Asadovci postřílí nějaký džihádisty, není žádná škoda, ti střílení "civilisti" jsou právě ti teroristi a džihádisti, který akorát strčili bouchačky zpátky pod postel. FSA nikdy neměla vojáky, ani pravidelnou armádu, takže civilisty tam defacto střílí celou válku. No a najednou začít prudit s konvencema okolo války, kterou ti, co jí začali, od začátku vedou nekonvenčně, je taky nějaký divný. Opět, stejní lidi, co by chtěli po Izraeli, aby šetřil Hamas a Hizbalah, protože přece "konvence". To, že Hamas na konvence kašle, nic neznamená, protože oni jsou a) muslimové, tudíž vždycky fajn, no a b) oni jsou ti "slabší", tak oni můžou.
Kašlat na to. Asade, bij, zabij!

Politbyro a ovčani. Kdo má vlastně sílu

13. prosince 2016 v 15:48 | Řezník


Tenhle článek je na objednávku od kámošky, kterážto natrefila na geniální myšlenku. Tuto: "Could you imagine if everyone just simply stopped paying taxes and voting?? And the government thinks THEY have power.....", pro ty, kdo nespík íngliš, překlad : "Dokážete si představit, že by všichni prostě přestali platit daně a chodit k volbám? A vláda si myslí, že ONI jsou mocní..."
Jak to vlastně funguje. Víme, že člověk se nevyhne hierarchický organizaci a i kdyby zmizely veškerý státy a státní aparáty a nastala totální anarchie, během chvíle se vytvoří organizovaný skupiny, ty požerou jednotlivce, největší skupina zase vyhraje, podmaní si ty všechny ostatní (nebo dojde k silový rovnováze několika skupin) a každá ta skupina bude mít zase hierarchickou organizaci, obecně nejefektivnější budou ty nedemokratický, řízený autokratickým tyranem.
V tomhle ohledu je naše demokracie dost výhodná pro nás, pro ten zbytek. V každý hierarchii to funguje tak, že ten nahoře nařizuje těm dole a ti ho poslouchají. Ten nahoře je závislý na tom, jestli ho ti dole budou poslouchat. Když mám tlupu pěti lidí, ještě jí můžu ovládat "brute force", kdo mě nebude poslouchat, tomu rozkopu držku a přinutím ho k tomu. Ale skupinu pěti set tisíc lidí už takhle ovládat nemůžu, že jo. Tam už potřebuju výkonnou složku, něco jako vojsko, policii atd., který budou a) chránit moje stádo před útoky zvenčí b) vynucovat dodržování pravidel. Dost často ten velitel nebude ani vůbec fyzicky nejsilnější, často je to fyzicky pěkná břečka a přesto ho výkonný složky poslouchají. Je to tím, že lidi, jak maj sklon sdružovat se do hierarchických struktur (logicky je to nejvýhodnější), tak mají sklon podřizovat se autoritě (ač se často tváří tak, že mají zákony a autoritu v paži). Už jen proto, že hierarchicky organizovaný autoritativní systém jim to, tamto a ono zajišťuje a oni ho nejsou ochotni bořit proto, že je velitel magor, nebo blázen, nebo nějaký pako.
Teoreticky, ano, ten text od kámošky je naprosto pravdivej. Nás je, třeba v Evropě, několik stovek milionů. Politických mluvících prdelí je několik tisíc. Většina z nich jsou fyzicky totální břečky, neschopný vlastního přežití bez toho, aby jim ho zajišťovali ti poskoci dole.
Zmenšíme příklad. Čr. Vládnou tu mluvící prdele jako Bureš, Sralbotka, Kalous, Krnda a podobně. Co to je. Kdo z těhle udělal commandery? Být to někde v situaci "já, četa lidí a oni na opuštěným ostrově", oni tak maximálně budou běhat pro kokosy a banány a budou rádi, že z nich neuděláme návnadu pro kanibaly. Ono i při zemětřesení. Ve chvíli, kdy by se zhroutil systém, dokáže si někdo představit, že by poslouchal Sralbotku, kdyby po něm řval nějaký povely? Každýmu by byl ten vometák úplně prdel, stejně jako postrach střelců, fašistickej diktátor Alain Alexis (tímto mu přeju krutou smrt pod koly migrantem řízenýho hovnocucu), být to někde v džungli a tenhle skrček mi zkoušel něco nařizovat, tak ho přivážu na klacek a tlačím ho před sebou jako návnadu na tygry, aby tygr skočil po něm a ne po mě. Tady nařizuje statisícům lidí a žvaní jim do života. Jak je to možný. Protože ovládá, skrz systém, minimálně část výkonný moci. A jak víme, reálnou moc mají jedině ti, co mají sílu a silou myslím schopnost protistraně ublížit, donutit jí udělat něco proti svý vůli, připadně je úplně zlikvidovat. Ve větším měřítku platí, "moc má ten, kdo kontroluje zbraně, nebo má aspoň výraznou převahu palebný sily". Touhle optikou mají moc politici, protože kontrolují policii a armádu, no a policie a armáda má většinu zbraní a velkou převahu palebný síly. Plus organizovanost. Odpor občanstva proti armádě je obecně marný (v mnoha případech v dějinách se to zkoušelo, až na vyjímky vyhrála armáda), podstatnej rozdíl ovšem nastane, když se armáda přidá k občanstvu proti politikům, nebo, přidá se část armády. Moc veškerý vlády stojí jen a pouze, reálně, na tom, že je ozbrojení budou poslouchat. Každej diktátor stojí jen a pouze na tom, že ho jeho ozbrojený složky budou poslouchat. Pokud se rozhodnou, že na něj kašlou, skončil, buď ho zabijou sami, nebo se na něj prostě vykašlou a nechaj ho nějaký opozici, ať ta ho kuchne. Proto se většina diktátorů snaží vycházet s ozbrojenýma složkama dobře a poskytovat jim různý výhody (Severní Korea je příklad), ať ti jsou ochotní pro ně zabíjet. Reálná moc se totiž "skládá ze sudu prachu" (což prohlásil Mao Tse Tung, ale tady s ním souhlasím). Ale dost často to probíhá ještě trošku jinak. Vůdci se ke svý armádě nechovají vůbec dobře, naopak, (viz Sovětskej Svaz) a ta se jim nevzbouří. Proč? Protože je držená na uzdě nějakou jejich vlastní "pretoriánskou gardou" (v Sovětským Svazu NKVD), kterou by teda,jistě, snadno převálcovali, plus ovšem, další věc co je drží, je ideologie, který věří (opět SSSR příklad, kdy vojáci byli ochotní umírat za soudruha Kobu, kterej se k nim vůbec dobře nechoval), případně, že toho vometáka potřebujou a příslib, že oni se budou mít dobře, jich se to špatný zacházení nedotkne a schytají to jen ti, kteří vybočí z řady.
A funguje tu ještě jeden faktor. Neochota člověka obecně jít proti nějakýmu ustanovenýmu systému. Ten systém už nějak funguje, člověk je na něj zvyklej a moc si nedokáže představit, že by ten systém najedou nebyl. Půjde proti tomu systému až ve chvíli, kdy je osobně ohrožen, jsou ohroženi jeho blízký, nebo dobrý kámoši, případně, když už trpí tak moc, že to nejde. Zákon setrvačnosti tu platí bez chyby. "Člověk zůstává v současným stavu, dokud ho okolnosti nedonutí stav změnit". Člověk obecně nepůjde do nepohodlí a do bolesti, dokud nevidí budoucí stav jako výrazně lepší, a (nebo) není současný stav tak nesnesitelný, že zůstávat na místě způsobuje už tak velkou bolest.
Tenhle stav systému označuju "samosvornost", ten systém, ať je sebevíc zkurvenej, se sám udržuje, právě touhle samosvorností. Lidi, protože se jim nechce jít cestou konfrontace se systémem (to znamená bolest) radši zůstávají a snášejí nějaký level bezpráví a utrpení, protože jim to přijde ještě míň hrozný, než to, že by šli do konfrontace a riziko nejistoty. (Pozn., mluvím tu o systémech, který jsou svinský, diktátorský, atd….). Příklady z dějin. Vlad Tepes Dracula. Magor, sadista, surovec, nechával tisíce lidí narážet na kůl, ženský tu a tam stáhnout z kůže, upaloval lidi a podobně, byl sám, veškerou moc tvořilo jeho vojsko, který ho poslouchalo. Kdyby mu cukli, skončil by na kůlu sám, vojsko mu necuklo, takže moc měl pořád. Než bylo jeho vojsko poražený a pak šel do kopru. Kdyby jeho vojáci chtěli, co by jim bránilo se ho zbavit? Reálně? Nic, byl to jen jeden chlap, možná kolem něj bylo pár loajálních poskoků.
Galigula, taky páchal prasárny co to dalo. Dokonce používal i "decimaci" v římský armádě, decimace znamená, poprava každého desátého při nesplnění úkolu. Tohle už je dost dobrá motivace k tomu, aby se ho vojsko zbavilo, ne? Nezbavilo, prostě proti němu necukli, tady bych to viděl jako klasickou a) samosvornost (nemůžeme mu zarazit kopí do držky, je co císař…..jako by to reálně něco znamenalo) b) neorganizovanost (dokážu hrozbou fyzický vendety udržet na řetězu výraznou skupinu slabších, protože to není 15:1, ale 15 x 1:1, dokud se nedomluví, že na mě vletí všichni najednou, což se většinou nestane. Každej si spočítá, že dopadne blbě, když do toho půjde sám, tohle si řekne každej a nepůjdou. Než se domluví. Ve větší skupině se to, aby se "domluvili" dá odstranit nasazením utajených práskačů, tudíž nikdo nemůže věřit nikomu). Organizovanost. Pět organizovaných snadno ovládne násilím stovku neorganizovaných, jak říkám, pak to není 100:5, ale stokrát 1:5. Tak to prostě je. Galigulu nakonec zabili důstojníci z jeho gardy. Ale trvalo to, musel je srát prostě tak až moc, až, v souladu se setrvačností, se to vyplatilo.
Šaka Zullu. Na začátku schopnej bojovník, pod kterým Zulluové dosáhli mučo úspěchů. Ale po smrti svý matky úplně zmagořil, začal dělat prasárny, stylu zabíjení svých důstojníků, civilistů, ženských, na základě nějakých okamžitých pochybných rozmarů a těch mrtvol nebylo málo. Jeho bojovníci to ale poslouchali a ty rozkazy prováděli, jakej byl problém mu prostě utnout palici? Když jich okolo něj bylo pořád několik desítek, on byl sám? Nebo mu strčit do žrádla nějakej utrejch, jakej problém byl, když nařídil bojovníkům "tady těch 7000 žen popravte", aby oni mu řekli "jdi do prdele Šako, tvůj čas skončil", utnuli mu palici a hodili ho krokoušům? Nebyl by to problém. Dlouhou dobu to nikdo neprovedl. Tady nebyla ideologie, který by věřili, ale prostě počítali s tím, že ho potřebujou. Protože, pod jeho vedením udělali dost dobrých výsledků. Nakonec ho teda zabili, ale trvalo to. Hodně dlouho ho poslouchali, i když ty jeho rozkazy byly často pěkná prasárna vůči vlastním lidem.
Vrátíme se zpátky do Sovětskýho Svazu. Za války byl v každý bojový jednotce politickej důstojník, kterej měl pravomoc zatýkat, případně i popravovat, členové ČEKA a NKVD mohli snad i popravovat rovnou, nedělo se moc často, že by je frontová jednotka zlikvidovala (ačkoliv by to nebylo moc těžký, je kuchnout a svést to na Němce). Oproti tomu, když se takhle politická überkráva dostala do zajateckýho tábora s řadovýma vojákama, no, moc dlouho nežila, tam ty komisaře často sami Sověti zabíjeli. Na frontě je prakticky nezabíjeli (ačkoliv jim od nich defacto bezprostředně hrozilo poslání do gulagu nebo smrt), v zajateckým táboře je zabíjeli. Ono totiž, na frontě "systém" fungoval a v tom zajateckým táboře už sovětský "systém" nefungoval, tam už na ně nedosáhl. Člověk má obecně strach, blok a zábranu jít proti systému, částečně proto, že se bojí protitahu a následků, částečně proto, že "se to prostě nedělá". Popisoval americkej důstojník co bojoval ve Vietnamu, že když při útoku NVA na ARVN při "Velikonoční invazi" (rozsáhlá ofenzíva vojsk Severního Vietnamu do Jižního Vietnamu), jihovietnamský vojáci začali masově prchat před seveřanskými tanky, no a že lampasáci se to snažili zastavit tím, že do těch dezertérů stříleli. A ten Američan prohlásil "Zajímavé je, že na vás nikdo nevystřelí, přitom by bylo velice snadné toho překážejícího důstojníka zastřelit". (Teď si teda nejsem jistej, jestli jsem to četl o Vietnamu, té "Easter Invasion", nebo jestli jsem to četl v knížce o bitvě u Kurska - východní fronta, když Němci začali prchat před Sověty, ale to poselství a princip je stejný). Proč po těch lampasácích obecně ti vojáci nestříleli? Že by měli zábrany zabíjet lidi? No, zrovna ještě před chvílí stříleli do nepřátel. Báli se o život, proto zdrhali. No…..hodně prostě proto, že zastřelit nepřítele je v pořádku, ale zdrhnout z bitvy, do který mě nahnali, ve válce, po který je mi leda prdel, to už je špatný a to už není v pořádku. A u toho střelit po vlastním lampasákovi, kterej mě a) ohrožuje na životě, že mě zabije sám, pokud se nevrátím do toho šrotovníku, kde mě pravděpodobně zmasakrujou b) dokonce po mě střílí, je špatný tuplem, protože prostě proto, to už není, slovy Jokera, "součást plánu", tak se to prostě nedělá.
Podobně, míň extrémní příklad. Červená na semaforu. Člověk jde, vidí semafor, je červená, silnice je prázdná, široko daleko žádná kára. Většina lidí stejně zastaví a bude na úplně prázdný silnici čekat na zelenou. Ještě markantnější je to v autě. Přijede v noci k úplně prázdný křižovatce, široko daleko nikdo. Kamery nevidno. Stejně zastaví a bude, na úplně prázdný silnici, čekat na zelenou a dělám to taky. Proč? Protože "na červenou se nejezdí" a když vám to tlučou do hlavy roky, tak se z toho stane reflex. Pak už to spousta lidí dělá tak, že "zelená, jedu" a nekouká ani, jestli náááhodou se na červenou z vedlejšího směru někdo nevybodl, protože místo "stejně se radši kouknu, aby mě něco nesejmulo", fungujou v "je zelená, tak mě nikdo sestřelit nesmí".
To je takovej určitej "Pavlovův reflex", implementovanej výchovou, že "autority" a aparát se poslouchá a my občani se mu podřizujeme, i když to jsou prostě úplný sráči a jejich nařízení jsou nám ke škodě a ne k užitku. K tomu výše popsané důvody. Proto, když si tam ti vepři, co jsou tam teď nasádlený, schválí PRAKTICKY COKOLIV, klidně i právo první noci, nucený odebírání dětí a vynucený homosexuální sňatky pro aspoň jednoho syna v rodině v rámci "rovnosti", většina lidí poslechne, protože "je to sice sračka, je to protiústavní, je to nemorální, je to prasárna, ale prostě, je to zákon a poslechnout musíme, pak si ve volbách zvolíme jiný vořechy, co to třeba zruší". Spousta aparátních poskoků a fízlů to bude vymáhat, protože "sice s tím nesouhlasíme, ale je to prostě zákon, je to odhlasovanéééé zvolenou vládou, tak prostě naval ženu blbečku, nebo tě pošleme do kriminálu" a stačí, když z toho udělaj nějakou vyjímku, aby se to netýkalo většiny ozbrojený pěsti, aby si jí nenasrali moc, pak to budou ti aparátčíci vymáhat klidně i vůči svým kolegům. Opět, SSSR ukázka, kdy se lidi ani těm sviňárnám ze strany ČEKA moc nebránili a furt žili v tom, že na ně to nepadne, když už padne, tak se očistí a "spravedlivý aparát" je osvobodí, atd. Obecně v tomhle ohledu, jak neskončit v gulagu, na tom byli líp criminales, než slušný lidi, protože criminales už byli zvyklý prostě snažit se nenechat lapnout. Pro slušnýho člověka si prostě přišli a on ani nezdrhal (většinou), ani se nezkoušel probít (většinou), ale prostě "před policií se nezdrhá, stejně by mě chytli a udělal bych si to horší" (a pak dostal dvacetník v gulagu a tam chcíp). Případně žiďáci v Německu, taky moc nezdrhali, protože "kam byzme šli, co byzme dělali a před aparátem se nezdrhá, jen byzme si to udělali horší". A pak šli do Osvětimi a tam chcípli. Mohli si to udělat horší, kdyby poskoka, co pro ně přišel, třískli kladivem do držky, hodili ho do drtičky na dřevo a zkusili zdrhnout? No? Asi…..ne, co?
V Americe to taky probíhá mnohdy zajímavě. Onehdá nějakej omrděnko volal telefonem do různých fast foodů, vydával se za poldu a chtěl tam po zaměstnancích, ať zadrží jednu zaměstnankyni, podezření na fet, prej. No, pak jí tam násilím drželi a na jeho instrukce jí čím dál víc ponižovali, končilo to überponižující tělesnou prohlídkou hraničící se znásilněním (byl o tom film, název jsem zapomněl). Sranda byla, že cuknul jen jeden zaměstnanec, ostatní, od místního führermanažera, až po jeho lizoprdelní poskoky, to prováděli, führer bral rozkazy od "policajta", nehádal se s tím, kdo maká pro všemocný systém, jeho poskoci se nehádali s ním, protože on je manažer a jemu to říká policajt, když ho neposlechneme, bude to dvojitej klystýr….podá si nás stát (za něco) a ještě se na nás manažer bude hněvat. Pak čuměli, když zjistili, že to polda nebyl a bylo to celý fake. Ale, kdo má odvahu poslat do prdele někoho, kdo se prostě vydává za autoritu (ač právně by to bylo čístý, jak mám vědět, že to je fakt polda) a chce po mě věci, co jsou v rozporu jak se zákonem, tak s morálkou (což odmítnout by bylo taky čistý a i kdyby to byl pravej polda, tak u soudu se to v pohodě ustojí)? Málokdo.
Protože "s autoritou se nediskutuje". To je Pavlovův reflex, vštěpovanej od školy, pančitelka něco řekla, jedno jakej sračkonesmysl to je, musíme poslechnout. Dospělej něco říká, musíme poslechnout. Nějakej vometák úřednickej něco nařizuje, třikrát u toho překračuje svoje kompetence, ale radši se podřídíme, aby nebyl průser. Člověk to má tak nacpaný v palici a obava z trestu je mu tak natlučená do palice, že se bojí cuknout i v malých věcech, kdy je šance, že se mu za to pomstí, prakticky nulová, o to víc se bojí cuknout ve větších věcech. Biblické "Kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém", platí beze zbytku. A analogicky, "koho zlomím v malém, později zlomím i ve velkém", stačí postupovat pomalu, aby skok nebyl moc velký.
Tudíž, shrnutí. Kdybyzme všichni přestali platit daně, vláda by byla fřiti. Opravdu reálně, není ani velkej problém utopit všechny politkrávy v nejbližším jezeře. Oproti třeba stavu v SSSR a v Hitlerově Německu, kde tu politickou reprezentaci drtivá většina lidí žrala (v SSSR byli ochotní pro Stalina chcípnout a Hitlera žrali mega, aspoň ze začátku, tak by armáda klidně rozstřílela pár povstalců) tady tu bandu ani ozbrojený sbory moc nežerou a nedokážu si představit, že by někdo řekl "Jsem ochoten umřít pro soudruha Sobotku". Ale ani tak, pokud nepřekročí určitou mez, jim ozbrojený necuknou, protože "systém se musí poslouchat" a když necuknou ozbrojený, není možnost aby cuknul ten zbytek, protože oni je k tomu přinutí. Proto nenastane situace, že by všichni přestali platit daně a volit. Nenastane až do určitýho lámavýho bodu, kdy by fakt něco přehnali a ve většině lidí se zlomil ten "Pavlovův reflex" poslušnosti aparátu. Když už to dosáhne takovýho bodu, často to končí revolucí, nebo občanskou válkou, kde pak rozhoduje, kdo má víc zbraní a jak velká část ozbrojených složek zůstane loajální aparátu a jak velká se postaví proti němu. Ukázka, Maďarsko 1956, kde to bouchlo teda rychle a prudce a většina armády šla rovněž proti současný komunistický vládě a pak i proti Sovětům. Ale obecně, "systém shutdown" je nereálnej v situaci, kdy si lidi bojej v metru loknout piva, protože je to "přece zakázané". Pak je potřeba opravdu velký bezpráví, aby je ten blok v hlavě pustil odporovat proti aparátu. A mezi náma, to je jeden z důvodů, proč se dělá tolik různých zákonů a nařízení. Programování hlavy. "My ti něco řekneme, ksindle občanskej a ty to uděláš, nebo ti něco zakážeme a ty to prostě dělat nebudeš, protože jsme to řekli". A pak, když přijdou s tím, že máš odevzdat majetek, odevzdáš, když přijdou s tím, že máš nastoupit do nějakýho "tábora", kde to možná přežiješ, nastoupíš. Když si přijdou pro tvojí rodinu, ty jim nerozsekáš palice kladivem, ale budeš sedět, protože s autoritou se nehádá a o to hůř, aby se útočilo na její poskoky.
Z těhle důvodů co jsem popsal dokázaly za dvacátý století vlastní vlády zmasit 170 000 000 lidí, což je čtyřikrát víc, než umřelo vojáků ve všech válkách dvacátýho století.
Takže, aby bylo reálný, že "přestaneme platit daně a volit", je potřeba úprava myšlení jednotlivce a to u většiny lidí. Zlomit "Pavlovův reflex" "Jakejsi blbeček s nálepkou autorita mi řekl, že mám vlézt do toho plynu, tak tam prostě musím" (nadsázka).
Říkal mi kámoš od policie, že v případě nějakýho střetu je prostě "uniforma půlka vítězství" a to je pravda. Protože i člověk, co tam mlátí jiný lidi, si rozmyslí napadnout představitele aparátu. A takhle je to ve všem.
Reálně, ano, my máme tu skutečnou moc. Ale "podmínený reflex" poslušnosti autoritě tu moc přehrává na stranu vlády. Takže zatímco ona jí vůči nám může prosazovat i přes naší nevoli, my jí máme spíš teoretickou. A je riziko, že kdyby nějaký dementi přišli s tím, že "volby se ruší, vládnout budeme navždycky my", spousta lidí by se podvolilo, pokud by se to udělalo správným legislativním procesem, "v souladu se zákonem". A nebo taky ne, tady už by to byla otázka a riziko. Ale to, že nás postupně budou, pomalu, skrze zákony, zbavovat všech práv, to projde, pokud to udělají dostatečně pomalu a dost "salámovou metodou". Syndrom týraný ženský, "dneska je to jen o maličko horší, než včera, tak to nestojí za bitku a problééémy" pracuje pro ně.

„Speciálové z kultu slabocha“

9. prosince 2016 v 16:52 | Řezník


Speciálama tentokrát nemyslím speciální jednotky, ale nový ekvivalent slova "retard". Neboť slovo retardovaný už se v newspeaku nepoužívá, používá se výraz "speciální". Obzvlášť Amerika a země na západ od nás jsou tím zamořený, tímhle newspeakem. Je k tomu taková hezká fotka, jak jsou čtyři nějaký mongoloidi v uniformách a u toho nápis "special forces". Ale netřeba se bát. Nebudu tu prudit do retardů, zásadně se (až na politicky naprosto nekorektní speak) netrefuju do postižených, nebo zchromených, nejsem radikální kalvinista, abych dával lidem vyžrat něco, za co nemůžou a co nemůžou ovlivnit. Já dávám vyžrat jen to, co ovlivnit můžou a pro co se rozhodli.
Tudíž. Ono se tím výrazem speciální neoznačuje jen klasickej hardcore retard/postižený, ne, dneska je "speciální" nebo se "speciálními potřebami" každej nevychovanej lempl, každej blb, kterej je jen línej něco dělat a prostě každej zevlenko, kterej by sice mohl zabrat a snažit se, ale to by jeho starci museli zamakat s nim a proto je snažší mu pořídit nějaký lejstro, že má nějakou fake poruchu nebo syndrom a ať hezky tempo všech přizpůsobí jemu. (Opět, ať nedojde k nedorozumění, vůůůbec neprudím do lidí a rodin, kde to dítě fakt nějakou tu reálnou vadu má, jak jsem řekl, nedělám si prdel z postižených). Co si to neříct, těma diagnozama se dost plýtvá. Když jsem byl já ve školách (a prudili mě tam 9+4+5,5 roku), tak obzvlášť ze začátku jsem o pojmy dislektik, disgrafik, diskalkulátor, hyperaktivita, adhd a podobně, prakticky nezakop, dneska o tom slyším ze všech stran, že támhleten šotouš má poruchu soustředění, támhleten je hyperaktivní, támhleten má zas tamto a něco jinýho (přičemž v 85% případů by to šlo vyřešit stejně, jako se to tehdy dělalo s náma, "Přestaň dělat bordel, začni se soustředit, nebo propadneš, nikam tě nevemou a pak budeš tak prodávat pomeranče u silnice". Jasně, sice není nějaká extrémní úměra mezi vzděláním a úspěchem, i bez škol se dá zarobit a i akademik může dělat za pár šušňů, ale nejde jen o vzdělání, jde o to, že z těch malejch šotoušů tenhle přístup vychovává lemply. Nemusim se snažit, protože mi napíšou nějaký lejstro a já jsem krytej. Proč bych poslouchal, když jsem hyperaktivní, já za to vlastně nemůžu, že si nedokážu poručit a furt dělám nějaké pyčoviny. Jasně, pár dětí skutečně reálně hyperaktivní je, ale obecně jsou to spíš nevychovaný flákači, kteří potřebujou malej dvůr a dlouhej bič a ne ještě nějakej glejt, že za to vlastně nemůžou. Ono je to v současný neomarxistický socialistický společnosti vidět všude, že není tendence, aby nejpomalejší zrychlil a snažil se stačit tempu, ale aby všichni zpomalili a přizpůsobili se tempu toho nejpomalejšího. Což vede, víme k čemu. Ukázka toho jsou neustálý ohledy, ať v legislativě, tak skrz různý "neziskovky" a podobně, na každýho, kterej má být teoreticky slabší nebo v nevýhodě, ale reálně je to spíš naopak, o tom jsem psal často. Kult slabocha a kult hajzla už jsem popisoval.
Tohle vypisování fake diagnoz (upřímně, když se budou snažit, dá se napsat nějaká skoro na kohokoliv) souvisí s dalšíma dvěma "kulty", co se rozmohly. První je "kult dítěte". Prostě dítě über alles a ochrana a bezpečí dítěte se musí zajišťovat bez ohledu na ztráty a kolaterální škody a s naprostým zanedbáním zdravýho rozumu. Vysvětlím. Tak vehementně v Norsku zajištovali ochranu dětí skrz sociálku, až se jim Barnevern stal potvorou co si žije vlastním životem, dělá si co chce a jsou tam z ní všichni podělaný. Tak dlouho se ochraňovaly práva dítěte, až ho rodič nemůže ani seknout po řiti, když dělá bordel, čím dál tím víc mu nemůže vůbec nic a je odsouzen do funkce pitomýho bezkulozního sponzora, kterej musí platit děcku děngy, poskytovat toto a tamto, reálně vyžadovat nemůže nic, protože nemá páky a musí doufat, že na něj šotouš nepošle sociálku. U nás se to ještě tak nerozšířilo, ale v různých filmech ze západu je to vidět krásně. Slyšel jsem spoustu referencí z ciziny, kdy seknout dítěti jednu na zadel na veřejnosti když dělá bordel, vyvolává pohledy jako kadění do kašny uprostřed náměstí.
Z tohohle "kultu" plynou i další věci, jako, že rodič často nechá svýho šotouše někde volně a totálně volně bez dozoru trajdat, předpokládajíc, že se mu jako o dohlížení na něj budou starat všichni okolo, případně nesmí být na bollboardu zastřelený nebo kuchnutý zvíře, protože by to mohlo "mít špatný vliv na děti" a podobně, německá armáda nesmí předvádět děckám zbraně na veřejných předváděčkách, protože je to v rozporu s "úmluvou OSN o právech dětí" (přičemž dítětem se tu rozumí klackovitej puberťák, co by do tý armády mohl za rok vstoupit) a podobně.
A druhej je "kult zvedání sebevědomí". Prostě, sebevědomí musí mít každý zdravé, nepoškozené a celkově funkční (což je, ano, správný) a proto si na něm ovšem nemusí makat on, ale musíme mu ho chránit všichni ostatní (což je špatný). Kromě věcí, co celkem ještě dává smysl (jako neprudit do tlusťochů že jsou tlustý, do sportovních kopyt, že jsou kopyta a podobně, přičemž v dobách mýho mládí i toto sral pes) tak se to zvrhává do extrémů, kdy se každýmu mladýmu / malýmu šotoušovi lže, jak je chytrej, jak je úžasnej, jak není tlustej, jen širokej, že umí krásně zpívat (i když to jeho békání vyžene i červotoče z nábytku), že je talentovanej na pohyb (i když jeho pokus o sprint vypadá, jako když invalida na vozejku z kopce vjede do díry a vyplachtí po hubě z tý káry) a podobně. Takový paskvily jako "vítězové jsou všichni" (aby se nikdo necítil blbě), "ocenění musí dostat všichni" (aby se nikdo necejtil blbě), v některých zdrojích z USA jsem natrefil na to, že jak tam blbnou s tím svým svátkem Valentýna a děcka si dávaj takový ty blahopřání, tak že to povinně musí dávat všichni všem, aby se nikdo necejtil blbě a odstrčený a podobně (čímž to úplně ztrácí smysl, že jo). Hezky je to vidět ve filmu Machři 2, kde tam "budujou dětem sebevědomí", tím, že je zkouší z matiky, ten řekne vždycky výsledek nějakou zhovadilost a oni jooo, fajn, správně, ty jsi tak chytrej :-D
Do toho teď ta inkluze, kterážto ukazuje těm pomalým, že nemusí zrychlit, ale že se jim svět přizpůsobí a zpomalí na jejich tempo. Hele ne že by ty myšlenky za tím byly jako nějak v principu špatný, je fajn, když jsou lidi sebevědomý a věří si a jsou vyrovnaní a podobně, ale, kurnik….musí to mít něčím podložený. Protože ona jim ta ochranná bublina jednou praskne a co pak. Kdy je vlastně ten správnej čas, aby se dozvěděl, že není chytrej, ale je fakt blbej, že není krásnej, ale šerednej, že není talentovanej, ale lempl a že vlastně je celkově, v konkurenčním prostředí, dost slušně v řiti? Protože, jak víme, svět je souboj a nebojuješ, zemřeš, když už to neplatí v absolutním slova smyslu, tak v přeneseném nabeton. Jasně, je potřeba lidi pozitivně motivovat, ale je potřeba dávat jim ty zpětný data reálně a ne že "jo, vyhráváme, směrem zpátky k našim hranicim" :-D
Kdo není informovaný reálně, nevychází ze situace reálně a pak má nereálný předpoklady, no a výsledky se nedostaví. Pak vidíme to, jak nějaká kunhuta brečí fSuperstár, protože jí furt říkali, jak je talentovaná a jak nádherně zpívá, pak se dozví, že to zní jako když zrezlá ruská sekačka přejede kočce ocas. Sebevědomí je potřeba, ale nesmí být fake. Jako prachy, každej by měl mít prachy, ale nejde to dělat tak, že je natiskneme a všem je rozdáme, že jo.
A do toho se to prolíná i to s těma různýma diagnozama pro každýho jednu na přání. Ve chvíli, kdy ho vypakujou z ochranný bubliny dětství a základního školství, maximálně ještě středního, zjistí, že mu na jeho poruchy soustředění a ADHD a BVD a MVD a BRDM a RVHP leda tak sere BLTSK (Bílej Tesák) :-D a že prostě "umíš, neumíš, zvládáš, nezvládáš" a pokud nezvládáš, tak tu nevotravuj a padej na pracák. Případně, zjistí, že ty kecy o tom "jen buď sám sebou" jsou prostě jen pitomý žvásty, v mnoha případech, protože když budeš sám sebou v nějakým stavu, žádná tě chtít nebude a budeš se moct jít zahrabat. Stejně jako všechno, je to potřeba vyvážit, zdravej rozum. Není potřeba mu vyrobit zlomený ego, aby si zbytečně nevěřil, jasně. Zas ale není žádoucí vyrobit hypertrofovaný ego, kdy si mlaďas myslí, že pokoří celej svět s rukou za zády a pak zjistí, že ani kulový, že bude tak maximálně hlídat v Tesku. A pak psychologové bádají a pátrají čím to asi je, že půlka třicátníků žije u rodičů a vyžírá jim kredenc, že nejsou schopný se o sebe postarat, nejsou ochotný se odstěhovat a živit se sami a blábláblá. Zde opět, celí tihle hlavošťouři přehlíží, že jde o problém, kterej oni sami vytváří, těma pitomostma o tom, jak se dítě nesmí stresovat a jak se s ním má jednat jako s rovnoprávným partnerem (a to jsem si prosím nevymyslel) a podobně. No, jasně, není potřeba ho stresovat moc, ale když ho nebudeš stresovat vůbec a bude celý dětství žít v ochranný plastový kouli, tak z něj vyroste co? Břečka, která se při první konfrontaci se zlou situací složí. Dobře to říkali v Kung fu pandě třetím díle, "Když budeš dělat jen to, co ti jde, tak nikdy nebudeš lepší." A ono je to podobný i s tím soustředěním. Prostě "nedokáže se soustředit, no tak musí zadřít, aby se dokázal soustředit", ne mu napsat papír, že mu to nejde a serem na to. Protože pár let potom se ho na to už nikdo ptát nebude. Samozřejmě, jasně, sluníčkoví psychologové vychází z toho, že každej, kdo se o sebe nepostará sám, je stejně v pohodě, protože se o něj postaraj všichni okolo. Akorát že čím víc rozšiřujou řady těch nesamostatných, tím víc zatěžujou ty, co se snaží a dřív nebo později dojde k lámavýmu bodu, kdy sponzoři tohohle systému už nebudou chtít / nebudou moct dát víc, případně se na to vykašlou a daj se k příjemcům, no a příjemci budou na těch podporách čím dál víc existenčně závislí, takže si to nebudou chtít dát sebrat. A ono je to hezky vidět i u různých menšin, jooo, buď v pohodě, pytla po tom, že neumíš ani jazyk země, do který ses přikýbloval, že jsi v osmý třídě a identifikuješ sotva pár písmen, školou tě protáhneme protože musíme, no a pak se o tebe nějaká organizace, nebo neziskovka, za cizí prachy postará, hlavně buď v pohodě, kulturně se sebeuvědomuj a na ty nepřející xenofoby okolo kašli.
Samozřejmě, tenhle rozpad je cílenej, že jo, o tom jsem psal už jinde. Ale je sranda, když se to jednání s člověkem překlopí z "ochraňujeme tě před drsnýma věcma a stresem za každou cenu" do "pochoduj nebo padni" (teda v případě, že nepatříte k žádný vyvolený menšině). Pak je hezký pozorovat ty rozmazlený joudy, jak se psychicky hroutí pokaždý, když není po jejich (a hezky to bylo vidět u těch intošů amerických po volbě Trumpa, kdy jim na univerzitách dali volno, aby se s tím mohli "psychicky vyrovnat" :-D )
Prostě, každej nevychovanej hajzlík je "hyperaktivní", každej lempl a hňup je "speciální", má "speciální potřeby" a je to sranda.

Helter Skelter

7. prosince 2016 v 16:59 | Řezník


Zdravím všechny, dneska neodběhneme od nejrozšířenějšího tématu, který tady řešim, což je, přežití bílýho jednotlivce v současný době, no a podíváme se na situaci, optikou nejnovějšího vývoje protizbraňový šikany v EU. Nejdřív, co to je ten Helter skelter. Je to, v neposlední řadě, song od Beatles :-D A taky heslo Charlese Mansona a tý jeho bandy, kdy tak pojmenovali plán, že vražděním různých prachatých bělochů (takzvaných "velkých bílých sviní", nebo tak nějak) a házením to na černý, vyvolaj rasovou válku, kdy se porvou černí a bílí, černí že vyhrajou, protože jsou silnější, ale budou moc pitomí, aby si sami vládli, tak jim bude vládnout Manson a ta jeho sekta arciblbů (než mě někdo osočí z rasismu, to jsem si nevymyslel, to tvrdil Manson, rasista je on, přičtěte mu to k těm asi pěti doživotím, co dostal). Tehdy se mu lidi tlemili, jakej je to vůl (což je).
No ale, když se podíváme na Kalergiho plán a to, jak to popsal ten americkej poraděnko Barnett, "cíl je vytvořit smíšenou rasu, s průměrným IQ tak 90, lidi moc pitomý, aby se na něco ptali, ale dost chytrý na to, aby pracovali", to už není tak daleko, co?
Slovy nějaký multikulturalistický mluvící prdele z EU, "Evropani se musí smířit s tím, že budou nahrazeni, migrace není problém, ale řešení" - to je dost blízko taky. No a současný kroky estabilišmentu, tzn., "přísun nových voličů, co je budou volit za dávky a krmivo", případně, umělý vyvolávání napětí a "krize", kdy sem italský námořnictvo vozí nájezdníky po divizích, za celou tu zvyjebenou "migrační krizi" nebyl zatčenej a souzenej ani jeden pašerák lidí (ač se o nich pořád žvaní), to opravdu vypadá tak, že se snaží tady buď vyvolat válku nových proti starým, případně nás nahradit, případně prokřížit. A že vychází z toho, že ti "nový Evropani" nebudou schopní sami nic, tudíž je budou poslouchat a tahle banda jim bude vládnout snáz, než nám. Evidentně EU mluvící prdele a Manson četli stejný filozofy. A jak vidíme, jsou to pěkný rasisti.
Mohl bych ještě ukázat na pár zajimavostí, ohledně toho hesla Helter skelter, kupříkladu, jak jsem řekl, byl to song od Beatles, Manson pak prohlásil, že ten plán ho napadl u toho songu, Mansonovci oddělali rodinu rejži Polanskiho, kterej se předtím proslavil filmem o satanistech (Rosemary má dítě), přičemž v tom samým areále potom odstřelil Mark Chapman Johna Lennona. (Chapman je teď kazatel v lochu a říká, že v době, kdy střílel na Lennona, byl posedlej). A odstřelil ho dvacet let potom, co se naprosto neznámá kapela Býtls (mimochodem satanisti, crowleyovci) začala po cestě do Evropy raketově proslavovat. Mohl bych říct, že to skoro vypadá, jako by Lennon tehdy uzavřel smlouvu s ďáblem, na nějaký roky slávy a prachů a pak diabolos poslal Chapmana vybrat účet, ale, stejně by mi skoro nikdo nevěřil :-D
Takže, zpátky k tomu, čemu věří výrazně víc lidí, než tomuto. Tomu, že si evropský špičky četly stejný nesmysly, jako asi četl Manson a nakazily se podobnou zblblou ideou, svědčí další věc. Současná chorobná snaha EK odzbrojit občany. Nejdřív mleli něco okolo boje proti terorismu, automatech, Kalašnikovech a AR 15, teď už se definitivně odkopaly a vyhlašujou, že "samonabíjecí (rozuměj poloautomatický) zbraně jsou horší, než automaty, protože tolik neplýtvají střelivem a tudíž můžou při masakru udělat větší mrtvoliště" (to, že se automat dá přepnout na poloautomat stisknutím páčky jim z toho nějak vypadlo a to, že touhle optikou, "neplýtvání municí", jsou nejhorší náklaďáky, páč ty neplýtvají municí vůbec a poslední skore s ním bylo 86 mrtvol, jim z toho vypadlo taky). No a z analýzy dopadů od MVČR plyne, že pokud by se to procpalo a nacpalo do český legislativy, tak……by držení samonabíjecích zbraní z důvodu ochrany zdraví a života už nebylo možné. Ještě jednou, jejich vlastními slovy, "ochrana života, zdraví a majetku už by nebyla legitimní důvod k povolení držení samonabíjecích zbraní". No. Koukněte se na ty svině. Ochrana tvýho života a zdraví, evropskej ksindle, není důvod k tomu, abys měl zbraň. To přesně ve chvíli a v tu chvíli, kdy švédskej überfízl už musel prohlásit, ať lidi radši nepočítají s policejní pomocí, v případě průseru, protože to nestíhají. Paráda. "Ovčane, ty debile, my tě neochráníme, ale ty se chránit nesmíš. Tvuj z daní placenej příživník v Evropský komisi."
Jasně, salámujou, protože tvrdí, že by nechali samonabíjecí na sport a lov, takže je jako teda můžeš mít doma (jen je pak už nesmíš nosit ve střelbyschopným stavu, takže až nějakej nigga začne vybíjet obchoďák, v třeba německým stylu, budeš krutě zpomalenej) a že na obranu nechají šestirány a bročky, jenže, a) paralelně s tím už běží směrnice o zákazu olověných broků a rybářských olůvek, kvůli "ekologii", samozřejmě bez nějaký náhrady, takže z brokovnic budeš asi střílet šutry, nebo co, b) pak přijde zas nějaká novela, co zakáže šestirány, pak zakážou perkusy, pak zakážou nože, zakážou obušky, zakážou všechno, odzbrojej ty chudáky, co je poslechnou, přičemž criminales to budou mít tradičně v paži a migranti tuplem. Když už se jim množej "no go" zony, kam ani fílzlové moc nelezou…..prdele z EK evidentně sledujou cíl Helter Skelter. Protože když Evropany odzbrojí, ti budou proti těm barbarům dost nahraní. Evropan už neumí pořádně spolupracovat s dalšíma, Evropan se bojí vjet do zákazu, že by měl průser, mnohej Evropan řeší, že "když se bude bránit, tak tomu agresorovi ublíží a ještě ho zavřou", mnohej Evropan nedokáže praštit toho, kdo ho mlátí, protože by se tím "snížil na jeho úroveň", mnohej Evropan už ani nechápe, že "nebojuješ, zemřeš". V přímým střetu s těma barbarama, který drží pohromadě, kooperujou, nemaj problém někomu vyzout zuby a nebo, mnozí, upižlat květák, nemá většina Evropanů šanci. Ono i v situaci, kdy by bylo proti sobě sto Evropanů a pět barbarů, tak to, většinou, nebude 100:5, ale bude to sto krát 1:5, protože spolupracující barbaři budou mlátit jednoho Evropana z tý stovky po druhým, zatímco ostatní budou jen čekat, kdy kdo jak zasáhne, jestli přijedou poldové (nepřijedou, budou zasahovat jinde, nebo nebudou chtít mít flastr za rasizmus), jestli se na to agresoři náhodou nevykašlou těsně před nima, budou řešit, jak teda, aby těm agresorum moc neublížili, jestli je oprávněné "brát zákon do vlastních rukou", jestli se vůbec můžou bránit, jestli je pak nebudou popotahovat, budou žvanit o tom, že "násilí nic neřeší a plodí jen násilí a zbijeme tyhle a přijdou další", no a budou dostávat na bendžo.
Vsuvka, viděl jsem nějakej film, podle skutečný události, jak pět puberťaček zruchalo jinou, zbily jí tak, že měla poškozený oko, sluch, nějaký zlomeniny, celkově vypadala, jak kdyby jí přejel náklaďák. To bití tam trvalo nějakou dobu, takovou ovcovitost a submisivitu jsem ještě neviděl, ta slepice se tam nechala bombit, když už jí bylo proti srsti/přesvědčení vracet údery, tak se prostě, aspoň, zabalim do krytu a zkusím prosprintovat ke dveřím, ne? A ne "nechte mě odejít" (bum) "notak nechte toho, co to děláte" (bum bum bum) - provázený jakousi snahou o pohodový odchod ve volným tempu, což pokračovalo, i když už jí dobily na zem a bily jí dál, tu scénu fakt chce vidět, celkově mi to připomnělo to heslo "když si jich nebudeš všímat, oni tě nechají být".
No, dostala holka šílenej mordor, pak se to řešilo na fízlech a těm kravajznám hrozil nějakej fest trest, protože jim k tomu návladní chtěl přihodit únos (do tý doby si z toho dotyčný krávy dělaly srandu, jak jsou hustý a nebezpečný, měly to natočený, to se použilo proti nim jako důkaz, pak to šlo v televizi, ony ještě v lochu z toho prču, čumte na nás, to jsme fakt ostrý bitches) no a ta zbitá tam prohlásila ultimativní žvást. Cituji. "Když mě mlátily, snažila jsem se odejít protože jsem věděla, že prát se je pitomost. (To už mi cukalo oko). Ale teď když ten soud pokračuje a řeší se ten jejich trest, to je vlastně jak kdybych se s nima prala, to je stejný, já to chci už pustit z hlavy a být stejná jako předtím" (a já šel do mdlob). Tudíž jim pak jako u soudu zkusila orodovat za nižší trest a ony dostaly nějakej malej flastr, žádnej mordor.
Bylo to podle skutečnosti a já si říkám, "jak to tu máme udržet s takovýmhle materiálem?" Jak to vlastně dopadlo, vzaly si z toho ty krávy poučení? Podle chování evidentně ne, prošlo jim to, ještě mohly machrovat, jak jsou hustý, že byly v televizi (což dělaly, akorát jednu chvíli jim teda sklaplo). Mohly to provést znova, akorát tentokrát líp, bez vídea? Jo, jasně. Ochrana dalších? Nikde. Trapas.
A takhle mnohý lidi přemýšlí. "Prát se je blbost" (tak se radši nechám rezat a rubat a budu doufat, že si to oni v půlce jako rozmyslí a už mě jako nechají) a "potrestání agresora je vlastně taky něco jako rvačka, takže mu dáme n+x šancí jak to dělat znova a pořád a furt dokolečka". Tihle prostě nepřežijou nemaj šanci.
Ve chvíli, kdy máme zbraně, vyklepneme je. Ve chvíli, kdy nám zbraně seberou, budeme vyklepnuti. Nuže, náš konec se začíná blížit, slovy lorda Varatchiho, "Blíží se změna, válka, buď obstojíme, nebo padneme." Pořád jsou možnosti legální ochrany našich zbraní, furt to není ztracený. Pak tu jsou, jasně, možnosti obstarávání palných zbraní ilegálně (k tomu tady rozhodně nenabádám, takže, BiS, není nutný mě zanášet do svodky za tenhle tejden, jo? Spolupracujte na genocidě vlastních skrz někoho jinýho). Tyhle témata vynechám. Začnu třetí metodou, což je, začít pořizovat zbraně kategorie D, na nouzovku, výhoda je, nejsou registrovaný. Pokud se už někdo případně rozhodne je neodevzdat, pokud se to zakáže (a k čemuž tu rozhodně nenabádám) mejsou registrovaný, takže, nedohledatelný. Registrace je první krok ke konfiskaci. Nuže, nakoupit. Perkusy, pušky, brokovnice, černý prach, po kilech, kuše, luky.
Dál, vyrobit kopí, tomahawky, mít sekery, nože, mačety, kukri, tanto, meče. Nakoupit neprůstřelný vesty. V kombatu v budově, při ochraně baráku, maj sečný a bodnořezný zbraně celkem slušný šance i proti palným, obzvlášť při aspoň nějaký úrovni balistický ochrany. Plus, spousta criminales, desperados, barbarů a různých útočníků, nebude mít výkonný automaty, nebo brokovnice, často nebudou mít palnou vůbec, mnoho přepadů se už teď děje nožom, nebo improvizovaným železom, pokud mi naběhnou barbaři do baráku s mačetama, můžu je celkem dobře porychtovat mečom, případně mečom a štítom. Štít se hodí vždycky. Potaženej ocelí může poskytnout i určitou balistickou ochranu v kontaktním boji, minimálně proti menším rážím. Spartskej štít vážil deset kil, byl celobronzový. No a jak říkám, veškerý tyhle improvizovaný nástroje maj primární účel jeden, uhájit kvartýr při prvním napadení, uhájit sebe při prvním napadení / přepadení. Pak si zbraně vezmete od těch padlých.
Každej by měl mít v baráku rozstrkaný železo, aby mohl kdykoliv při domácí přepadovce zahájit boj. Jo, v Kingdom of Condom se to děje, že desperados vlezou někomu do kvartýru krást a ani neřeší, jestli tam někdo bude, protože ví, že když tam bude, tak se stejně nebude mít čím bránit, protože je tam všechno verboten, tak ho ještě zbijou, případně opíchaj (třeba nožom), no, nic moc. Byli by nepříjemně překvapení, kdyby ten napadenej doma na ně vyletěl s Ninjató a rozsekal je do gyrosu (vsuvka, to že vás zabije ten, co vás přepadl doma, je mnohem pravděpodobnější, než to, že vás zabije ten, kdo vás přepadl na ulici). V baráku to nedopadá tak, že si jen vezmou prachy a zmizej. Tam si ještě zablbnou.
Samozřejmě je nutný přenést se přes to, že "bojovat něčím tak ošklivým, jako je Kukri, znamená, že z toho bude průser", protože, ať bude, nebo nebude (závisí na rozsáhlosti kolapsu a problémů fšude okolo) je to furt lepší, než se nechat podřezat. Je třeba taky zapomenout na pitomej falešnej optimizmus typu "to se stát nemůže", "to nikdo nedělá" a "také věci se dějou jen v televizi".
Dál je potřeba zapomenout na zhovadilosti typu "stejně nemám šanci" (hele, vzdát to můžeš vždycky a umřít můžeš taky vždycky). No a potřeba zapomenout na pitomosti typu "násilí nic neřeší a někdo se o nás nakonec postará". Jo. Nakonec postará, o každýho žiďáka, co si tohle říkal, se taky nakonec "postarali". Plus, nikdo tě neodvede do Osvětimi, když mu dřív prosekneš pajšl. V nejhorším tě u toho zastřelí, ale to není horší, než Osvětim.
Dál je potřeba, začít shromažďovat zásoby a materiál na případ rozsáhlejšího kolabsu společnosti a systému, protože, jako u všeho, co ti pitomý neomarxisti pytlíkujou, je předpoklad, že se jim to vymkne z rukou a celý to tu řachne (o tom jsem psal často). Žrádlo, palivo, benzín, atd. Zásoby je potřeba uhájit. Kdo nemá zbraně, bude pak jen koukat, jak mu zásoby žerou a případně mu u toho przní ženu. Je potřeba začít se vzdělávat v metodách partyzánskýho a protipartyzánskýho boje, dost inspirace se dá vzít u indiánů, Viet Minhu, Viet Kongu a spol. Proti nám nebude ani česká, ani americká armáda, ale nějaký tlupy, co se tu vytvoří, nebo nějaký, případně, "vyhlazovací komanda". A nebo nějaký mačeteros, styl Rwanda. Těm pár nástrah, případně benzínových flašek a podobně, celkem svinsky skazí den. V současnosti používaj Molotovy různý anarchisti a podobná svoloč, proti policii, což odsuzuju.
Nástrahy, ovšem, typu "pandža", hřebíky pod oknem, pod rohožkou, rybářský háčky na vlasci za oknem, plus mnogo mnogo dalších typů, což se dá natřít nějakým svinstvem, aby agresorovi ta končetina parádně uhnila, nebo ho to během chvíle paralyzovalo……pro účely nouzový obrany proti "domácí přepadovce" spojený s mučením a "dekapučínem", je možno mít pár lahví chlasto s methylem, nebo jiným utrejchem, nastražený tak, aby to ti pitomci našli, vychlastali to, no a pak se jim dá sebrat materiál, fantazii se meze nekladou, akorát se do toho člověk nesmí chytit sám. Kupříkladu, varan z Komoda, když někoho hryzne, ten během chvíle chcípne, ne proto, že má varan jedový zuby, ale že má na zubech takovej uhnilej bordel, že to produkuje toxiny, který ten cíl otráví. Nebude problém nechat něco takhle parádně uhnít a pak to dostat na nějakou pandži, nebo "Na ostří čepelí", řečeno s Koniášem. Ale hlavně, je potřeba, vytvářet si nějakou "gruppo", která vám bude krejt záda až to vyhlazování bělocha, ta nová Rwanda, začne, jednotlivec skoro vždycky pojde. Gruppo se může udržet velmi dlouho. Pokračování příště.

Jeden den dlouhý války

5. prosince 2016 v 17:49 | Řezník
Servus všem, tak co máme po víkendu. V Rakousku prohráli nacionalisti a prej "populisti", vyhrál zelenej komouš, kterej má heslo "přijímání imigrantů nesmí mít limity". Tímto se loučím s Rakouskem jako zemí (ano, vím, že tam prezident má menší pravomoce, než tady, ale národ, co si zvolí takovýho kreténa, je odsouzen). Ještě by tam mohli zelení levičáci zajít na hřbitovy, najít hroby svých předků, co bojovali třeba proti Turkům u Vídně a na ty hroby jim nachcat, ať je to kompletní. Jinak, ačkoliv nás různý dementi a pseudointelektuálové přesvědčují, že vlastenci jsou samý nacisti, kteří používají násilí, neumí nic jinýho, než mlátit lidi, umlčovat odpůrce a furt vyřvávají o tom, že my vlastenci byzme nejradši opozici pozavírali, neustále varujou "před agresí a násilím od nacionalistů", prohru Hoffera v Rakousku neprovázela žádná holomajzna, násilnosti, ohně v ulicích, bitky s poldama, ani výzvy k lynči. Srovnej s USA, kde když prohrála ta neomarxistická čuba, byl bordel a oheň pomalu na povolání Národní gardy a různí svoločníci vyzývali k zabití Trumpa. Srovnej s Francií, kde hořej auťáky tuhle támhle a levičácká sebranka, anarchisti, antifáci a podobná špína, zapalujou fízlum káry, div že nelynčujou odpůrce na ulici. Srovnej s Německem, kde se členům AfD běžně hrozí likvidací a majitelům hospod, kteří by umožnili jejich sraz nebo schůzi, vypálením podniku. Tímto zdravím svýho jinak velmi chytrýho kámoše, kterej měl spasmus vagíny z toho, že pozérovi Holanovi ze Zhnít v Brně vyhrožovali přesdržkou. To ti tvý milovaní "antirasisti" a SWJ dělaj neustále a furt. Ano, ano, ve skutečnosti jsou to přesně tihleti, na jednu stranu hubu plnou spravedlnosti, nenásilí, demokracie, pak se ovšem chovaj jak totální svoloč. Anarchisti a spol, rozumí jen jedinýmu jazyku a to je "znaková řeč". Bomba do ksichtu. Přesně ve stylu samolibého überkrávy J. P. Sartera, kterej měl plnou hubu spravedlnosti, rovnosti, "svobody" a podobně, pak obhajoval palestinský teroristy a na jeho učení vznikli Rudí Khmerové. Přesně tohle svinstvo si současní intoši tlačí do palic a pak z nich vznikají takoví kreténi.
Oproti tomu Itálie dává naději, když odmítla toho svýho prezidenta, budou předčasný volby a jak vidím probolševický zdroje, jak opět vyřvávaj o populizmu, blížící se zkáze a propadu celý Itálie s ní celý Evropy do temnoty, vyhrožujou Putinem a podobně, je mi jasný, že to byla zase správná volba. Tudíž, svět lidí vs Mordor je po víkendu 1:1.
Btw, ten pojem populista se mi mega líbí. Populista není ten, podle newspeaku, kdo slibuje lidem nereálný věci, typu že sníží daně na deset procent, zařídí aby bylo v létě teplo a v zimě deset čísel sněhu, že nepřijdou povodně a že vyléčí AIDS a rakovinu nejpozději do konce volebního období. Nenene. Populista je dneska ten, kdo naprosto nekašle na to, co lidi chtějí. V tom případě třeba úplně naprostej nepopulista byl třeba Nero, tomu bylo úplně fuk, co kdo chce a říká. Správně, nepopulistickej politik si evidentně vytkne nějaký svoje "vyšší dobro", typu "bojovat s přelidněním tím, že do Afriky půjdou zdroje a z Afriky sem většina lidí, na naše náklady a že s islámem se prostě sžijem, i kdyby nás měli všechny popravit", no a jede si to svoje, bez ohledu na námitky. Čím dřív se takových odhodlaných nepopulistů zbavíme, tím líp. Samozřejmě, pokud vyhoví lidem v něčem, co je součást toho vyššího plánu, v takovým případě se o populismus jednat nemůže.
Evropská komise, spolek totalitních kreténů, pohrobků Mao Tse Tunga, obdivovatelů Fidela a Che, bývalých mladých socialistů, leninistů a podobně, pořád prudí s tou odzbrojovací směrnicí a ještě nepochopili, že to nikdo nechce. Na jednu stranu poliši ve Svedenu už připouští, že v souvislosti s nárůstem kriminality nedokážou zajistit lidem ochranu, vlastně už ten bordel nestíhají ani vyšetřovat, na druhou stranu, úřednický mluvící prdele s půlmilionovým platem, žijící v rezervaci obklopený početnou ochrankou, berou a stále berou, lidem šanci se bránit zrovna před tím ksindlem, před kterým už nedokážou zajišťovat ochranu. Jak jinak se to dá pojmenovat, než verbež?
Aktuálně se ovšem začalo lehce kácet v jejich lese, tenhle víkend to chytla dcera nějaký überprdele ouřednický z EU, devatenáctiletá holka, kterážto dělala v nějaký obskurní neziskovce a pomáhala islámským nájezdníkům v budování novýho chalifátu, přičemž sedmnáctiletej Afghoš se jí odvděčil v tom nejlepším imigrantským stylu. Tím, že jí obtáhnul a oddělal, mrtvolu našli v řece. Co se k tomu dá říct. Samozřejmě, sral jí pes, když lezu do lví klece, riskuju, že budu mít otisky lvích zubů na zadeli, jasně by se dalo říct, chudák holka, zpracovaná propagandou s vymytým mozkem, jenže……čím dýl by zůstala v akci, tím větší šanci by měla napáchat nějaký ještě větší škody, stát se z ní nějaká německá Zahradníčková, která bude jezdit ty nájezdníky krmit a bude sem tu jejich pěchotu pod rukou protahovat. Sory, devatenáctiletej člen Waffen SS měl taky mozek vypláchlej propagandou, taky byl zblblej tím, čemu věřil a "myslel to dobře" a málokdo brečel, když mu to někde sovětskej voják nakulil do květáku z Mosina. Jinak, tady u tý, přísloví "čiň čertu dobře, peklem se ti odmění", se zase ukázalo jako mimořádně pravdivý a trefný. Člověk by si chtěl říct "třeba se ty další poučí", jenže, víme, že ani prd. Nepoučí. Budou stejně vypatlaný a stejně budou nasazovat kejhák při kooperaci s lidma, co je vnímají jen jako podřadnou rasu. Každýmu, co jeho jest. Netěší mě, že je po ní, ale upřímně, jsem radši, když to chytne nějaká taková, než aby to chytnul někdo, kdo má mozek v hlavě, invazní vojáky nekrmí a přišel by k tomu jak slepej k violončelu (housle dávaj každýmu) :-D
Samozřejmě je šance, že čím víc to schytá dcer vysokých blbečků v EU, tím větší odklon od tý jejich sebevražedný politiky bude následovat. Skopčáci taky podporovali Hitlera do chvíle, než se jim začalo nadkritický množství synů vracet v rakvích, no a než jim začaly pršet na hlavu ošklivé bouchavé věci.
Připomíná mi to jednoho americkýho senátora, jméno jsem zapomněl, ale zarytej obhájce "kultu hajzla", odpůrce trestu smrti, zastánce n+1 šancí, no, než mu nějakej smeták zamordoval jeho dceru. Hádejte co? Pak začal prosazovat trest smrti.
Akorát mě napadá, proč musí vždycky někdo umřít, aby se těm tupounům rozsvítilo. Uvidíme, kterým směrem se to bude v Evropský Uhniji ubírat dál. Pokud by tam padnul Italexit, nikterak by mi to nevadilo, protože by aspoň Taloši nemohli distribuovat džihádisty, co si loví z vody už u lybijskýho břehu, dál do celý Evropy a Kalergiho plán by zase nabral ještě větší zpoždění.
Momentálně v Evropě pozorujeme, že státy postupně ztrácí svojí základní funkci a to, zajistit ochranu a aspoň rámcově spravedlnost, svým občanům. Místo toho se vrhly na jakýsi sociální inženýrství, s tím, že to je samozřejmě drahý, tak je nutný vybírat, zpoplatňovat a ždímat, chlap, kterej prodává na pouti cukrovou vatu, bude muset mít za chvíli fízlregistrační pokladnu, aby náhodou nezkrátil stát o pětikilo za rok, aby agent Bureš mohl nacpat prachy do nějaký zakázky, přes tři bílý koně napojený na Agrofert, případně aby se za to mohl dovézt migrant, kterej tu bude celej život akorát souložit, dělat další požírače dávek, řvát o diskriminaci, svých právech a podobně. Zvláštní jev je opět pozorovatelný u nás, v souvislosti s EET, kdy ten, kterej teda pracuje, vydělává a odvádí aspoň nějaký daně, je označovanej, že krade, přičemž ten, kterej nikdy nepracoval, žije z dávek a z toho, že dělá další příjemce dávek, ten rozhodně nekrade. Ačkoliv stojí neporovnatelně víc a neodvádí nic. A chraň vás Bůh označit ho za parazita, to se hned sesypou neziskovky (rovněž placený z daní, který ale poctivě odvádí daň z příjmu :-D ) na ochranu parazitů a označí vás za totalitního fašistu, vykořisťovatele a kdoví za jakýho ksindla. Já nejsem vůbec proti pomoci lidem v nouzi, naopak, ale to, co předvádí třeba Dánsko, že si tam vylodí trotla se čtyřma manželkama, dvaceti děckama, kterej "pracovat nemůže" bykoz ho něco bolí, jeho manželky pracovat taky nemůžou, bykoz islám a to je lidský právo (všimněte si tý tichý akceptace polygamie) a chce jakože dávky, který jsou v přepočtu skoro mega měsíčně, že to je jeho "lidský právo". A takový zevly nám sem chce SoboFert, neziskovky placený částečně od Sorose, částečně z daní a podobná svoloč, naimportovat. Pak ať mi někdo káže, že je morální platit daně a naprosto nemorální je krátit.
Ve Francii má z nějakýho plácku zmizet socha Pany Marie, bykoz je to náboženskej symbol. Staletí nebo desetiletí to tam bylo, nikdo s tím neměl problém, najednou se to řeší. Proč. No protože se tam natahali ti agresivní kokoti z muslostánů, ti dělají bordel, musí se to právně ošetřit, jenže se nesmí "diskriminovat", takže se zakážou všechny náboženský symboly, zdravej rozum se zase nahradí právním předpisem a zas to dopadá tak, jak skoro vždycky, nějakej agresivní debil dělá bordel, ale musíme být "nestranní", tak novej zákaz dopadne na všechny, ergo i na ty, co žádnej bordel nedělají. Klasika.
Další reporty z válečný zony Evropa budou následovat.