Leden 2017

Nedaj si pokoj a já to říkám furt

30. ledna 2017 v 16:42 | Řezník
Zrovna dneska ráno jsem četl na DFensu, že na nátlak různých aktivistických organizací se schvaluje zákon, kterej má zařídit zákaz chovu kožešinový zvěře a tudíž by se měly rušit veškerý kožešinový farmy v ČR. Probíhalo to nějak tak, že si tyhle skupinky veganských ekopsychopatů nechaly udělat průzkum, na co lidi slyší, tudíž, kde by šel vytvořit problém, kterej by se svýma zkurvysynskýma neziskovkama mohli řešit. Pak ti dementi provedli nějakej manipulativní průzkum veřejnýho mínění a tím se následně oháněli. V Čechyji je těch farem asi devět, na rozkaz státu ještě museli provozovatelé nakupovat v roce 13 nový a větší klece, na ty živočuchy, teď jim to zavřou kompletně.
Pozitiva. Nebudou zvěřátka na kožichy. Pár chundelatejch ekoložek si oddychne, pár pošuků z 269 bude mít nějakej extatickej záchvat, jak se jim podařilo zabitkařit ve prospěch přírody.
Negativa. Farmy se zavřou, tudíž majitelé nebudou odvádět děngy na daních, nebudou nakupovat kontraband, žrádlo pro zvířata, nebudou potřebovat stavební úpravy a dopravu a tím pádem sníží děngy zase dalším subdodavatelům, tudíž, se zase přijde o dost děngů do státní kasy a Bureš bude muset zavést nějaký EET 2.0, aby to zase vytřískal zpátky z těch blbečků, co to ještě nezabalili, nezapálili doklady a neřekli, že jsou čtrnáctiletí Syřani, kterým na Balkáně vybledla držka.
Samozřejmě ti, co podnikali s kožešinovým živočuchem půjdou na pracák, jejich zaměstnanci taky, děngy jim budu platit zase já z daní a pak ještě, případně až budu měnit džob, tak je zase budu potkávat jako konkurenci. Takže, ekoblbečci, děkuju a udělejte dobrej skutek a spáchejte CO2 friendly sebevraždu, utažením igelitovýho pytle přes hlavu. Druhej igelitenpytel si dejte na vejfuk, ať to jímá i methan, co z vás vyteče až zdechnete, ať to neudělá ozonovou díru, stačí že prdí krávy.
Tak. Vidíme, jak to chodí. Ona je aktivistická neziskovka, případně nějaká sekta vyšinutců, ti už mají organizaci, metodu na dojení peněz z rozpočtu, členskou základnu, vejplaty, prostory……takže když se jim podaří dosáhnout cíle a udělat někde záser, tak se jasně nerozhodnou tu svojí bandu zrušit, ale budou hledat, do čeho se nasrat dál.
Tihle, až to vyřídí s kožešnickým průmyslem u nás, buď se do něj opřou dál v EU, no a nebo, si vyberou další terče. Pak to budou chovatelé drůbeže, papoušků, psů, kdovíčeho, zas se vytvoří nějaký obvinění, propaganda, zas se vygenerujou nějaký hluboce lidský příběhy a bude se řvát tak dlouho, až si prosadí další věc. Pak se zase přesunou jinam. Tahle smečka je jako virus, když zničí jednoho hostitele, musí nakazit jinýho, jinak sama pojde.
A to samý jsou "genderisti". Jakmile si to pořeší s nekorektníma básničkama a kvotama na zastoupení žen, půjdou zase dál, zas vytvoří nějakej "problém", kterej se bude muset akutně řešit a nakonec, postupně, dolezou k tomu, že zruší v češtině rody, už se nebude smět rozlišovat mezi "muž a žena" a dovede se to do nějakýho hyperkorektního paskvilu. Stejně to budou posouvat homofilové, kteří nakonec (tohle půjde pomalu) budou zkoušet dosáhnout toho, aby homosex byl povinnej. Hele, nečumte tak blbě, jo? To, že odmítáte homosex, znamená, že ho považujete za něco nečistýho, nebo minimálně horšího, než heterosex. A to znamená, že jste homofobové a fašisti :-D Protože, vole, kdybys nebyl homofob, tak si pro tu indulonu klidně dojdeš. Tak pro ní koukej padat, nebo tě obviníme z homofobie. A to by tak hrálo, sexuální diskriminace, nechtít souložit s někým jen proto, že to je jiný pohlaví, než na který jsem. No fuj. To je nejen necitlivý k LGBT, ale i k Všemocnýmu Genderu Který Syflem Rozežrané Mozky Ovládl. A protože už nerozlišujeme mezi "muž a žena", tak je jedno, jestli se oženíš (šajse katze, genderově nekorektní pojem), tak, spojíš, s tímto "ono", nebo s tamtím "ono". Děti se asi budou vyrábět na těch zavřených kožešinových farmách v nějaký mašinologii, nebo tam budou mít zavřených pár ortodoxních hetero v kleci, kteří se budou množit a hned jim děcka Barnevern EU sebere, budou to mít jako výkon trestu. Protože chtít po genderově uvědomělé ženě porod, ty vole, to je kurva diskriminace. V Britonii už je to teď, že navrhujou, aby se neříkalo "nastávající matka", ale "těhotný člověk", že to je korektnější a citlivější :-D Takže, Nu pagadi, ti kdo nevěří. My se k tomu Brave new worldu samou citlivostí a ohledama na všechny nakonec dostaneme.
Čím další generace, tím větší pakárna a klauniáda to bude. Z jedný strany sociální inženýři, z druhý strany islám, z toho by se jeden vyblil z podoby.
Předpokládám, že tak každej druhej českej politik (a evropskej tuplem) takhle ráno vstane a řekne si, "No, tak co zakážu dneska, čímpak poseru občanovi klidnej život dneska". Tohle sociální inženýrství nás všechny zničí.
V současný době už se moc nenosí zdravej rozum, ani svoboda, ale hlavně "lidský práva". Každej má lidský práva, právo maj všichni na všechno, kromě evropský bílý hetero většiny, ta má právo to tak platit a držet hubu. Migranti, který v životě neskříží stéblo, maj právo na "důstojnej život", prachy, zdravotnický zabezpečení (podle dobroserů z lékařů bez hranic a podobných magorů je "Ostuda, že Evropa nedokáže zabezpečit odpovídající lékařskou péči lidem co se vyloďujou na pobřeží Itálie" - jo, přesně těm, co do zdravotního systému Evropy v životě nevhodili ani vorla a rozhodně nevhoděj). Němci plánujou platit těm zevlum řidičáky. Já si řidičák musel platit. Mít dítě je lidský právo, psal na transparentu ten gej na nějaký demonstraci. Jo, říkám já, tak si ho vyrob. Jak je takovej hezkej vtip, jak se drží za ruce ti dva gomoriti a je tam nápis "Brzo budeme mít dítě. Možná zrovna to vaše." Ve chvíli, kdy jim ty adopce uzákoní, budou je dostávat přednostně. Pak je tu lidský právo na ohledy. To znamená, že musím šetřit kdejakýho ksindla, co na mě zaútočí a je to v myšlení lidí už tak nacpaný, že se u zbraně prezentuje jako výhoda, že to "nezpůsobí tolik škody útočníkovi". Proč já mám pořizovat zbraň, abych mu nezpůsobil moc velkou škodu? On jí bude mít taky, nějakou upravenou neničivou? He?
Lidský právo je evidentně i žít v Evropě. Proto se sem tahá ta sebranka zevlů. Za chvíli bude lidský právo na slušný bydlení a tudíž parazity, co nikdy nic nedělali, nacpou do bytů těm, co dělají a držte hubu. V Itálii a v Německu už se na tom dělá. Samozřejmě máš právo na svobodu náboženství, ale to můžeš veřejně naplno projevovat jen pokud je to islám, nebo to neuráží muslimy. Za chvíli to bude tak, že budeš mít právo na jakýkoliv náboženství, pokud to bude islám.
Zatím jsou ještě ohniska odporu, že soudy shodí ze stolu nějaký žaloby na fake diskriminaci, kdy musla chtějí, aby se třeba školy a podobně přizpůsobovaly jim, ale už jen to, že se to dostane k soudu, je děsivý. A my víme jak to chodí. Párkrát to neprojde a slušnej čelavěk si myslí, že to je hotový, ale aktivisti a kolaboranti makaj dál, připravujou novou strategii a za chvíli se s tím vrátí. O hidžábech ve školách jsme nabeton neslyšeli naposled, to se znova vynoří za nějakou dobu.
Neziskovka Small Arms Survey, která už roky zkouší kurvit zbraňovou legislativu v Evropě si taky nedá pokoj, teď se bitkaří s EK o zákaz nějakých zbraní a zásobníků a vypadá to, že to procpou. Myslí si někdo, že daj pokoj? Ani omylem, to se tady nezastaví, naopak, budou tlačit dál. Pokud se teď ČR podřídí, za chvíli tihle samí šmejdi přijdou s tím, že je potřeba zakázat zase něco dalšího, protože proto. Ta sekta zbraňofobů neukončí činnost jen proto, že se jim podařilo ilegalizovat AR15 v Evropě. Ne-e. To by museli zavřít celou tu organizaci a jít dělat něco jinýho a to nepůjdou nikdy. A pokud se jim dovolí jít dál, tak to neskončí, dokud ti nebudou půjčovat nůžky v práci jen po bezpečnostním zaškolení a proti podpisu a příborovej nůž bude na psychotesty a registraci. Samozřejmě okolo bude lítat banda nějaký verbeže co bude mít ilegálně prakticky cokoliv.
Vsuvka. Ti požírači hnoje ze Small arms survey argumentujou v tom svým tažení proti palným zbraním Rwandou. Ve Rwandě měli jako ti lidi zbraně legálně přihlášený u státu, že jo :-D A jasně tam respektovali zákony země :-D No, nebo respektovali, pokud bylo legální rozsekávat Tutsije mačetou.
Jen to, že někdo takovým pytlům hnoje popřává sluchu, je známka vážný nemoci.
Nejdebilnější přístup k různým aktivistům je "tak jim ustoupím a oni mi daj pokoj". Ne. Nedaj. Jediný co udělaj je, že přijdou za chvíli s něčím dalším. Situace, kde se dá ustupovat, je, když mi a) konflikt opravdu nestojí za to, co jím můžu získat b) vím, že se ta situace pravděpodobně už nebude s tím protivníkem opakovat (příklad, konflikt s vožralým vořechem na ulici) c) vím, že teď bych konflikt prohrál, tak takticky ustoupím, připravím se, nachystám výhody a následně v dalším střetu, je uplatním.
Taktický ústup, ano, naprosto. Ale taktickým ústupem válka nekončí, že?
Naopak, (s vyjímkou taktického ústupu) nejde ustupovat ve chvíli, kdy se ta situace bude určitě opakovat, jinak budou ti agresoři zacházet pořád dál a člověk pak skončí jako něčí děvka (jo, ženskej rod, genderistky, udavte se hnojem). Takže, vypadá to, že teď bych prohrál? No tak si zkusím takticky ustoupit pro nějakej nástroj, třeba kladivo, nebo olej z friťáku. Ale nedá se, v opakující se situaci, aplikovat to stupidní heslo "Moudřejší ustoupí", neboli "dej mu to, co chce a on dá pokoj". Protože když budou ti moudřejší pořád ustupovat, blbci ovládnou svět. A to je přesně to, jak se musí přistupovat k těm různým aktivistům a nátlakovým skupinám. A vlastně k jakýmkoliv nátlakovým činnostem, ať je to v práci, v rodině, v přibuzenstvu, ve škole, kdekoliv, být připraven se v určitým okamžiku zaseknout a říct "nasrat, žádný ustupování, žádný kompromisy, nic nebude".
A rozhodně, tyhle nátlakový aktivistický skupiny si nedaj pokoj, budou tlačit pořád a pořád vymejšlet, oni jsou trpělivý a drtí to postupně, to je tuhle ústupek, támhle ústupek, tuhle zakážeme držet tohle, tuhle zakážeme chodit támhle, tuhle zakážeme říkat tamto a projevovat toto a nakonec to skončí platonskou totalitou, kde vám úředník bude předepisovat, koho si máte vzít, kolik máte mít dětí, jak máte trávit volnej čas. Nedaj pokoj, dokud jim někdo nenarve koule do svěráku.
Všimněte si, jak využívají jakoukoliv věc v souvislosti s úplně nesouvisející věcí, kupříkladu tu básničku "k čemu jsou holky, aby byly matky"….. polovina toho shitstormu okolo byla kvůli lezbám, že je to k nim necitlivý. Protože ty matky asi nebudou. Zvláštní je, jak má každej najednou právo na nějaký ohledy úplně ve všem a 96% musí brát ohledy na to, aby se nedotklo nějakých ani ne 4% a dokonce i těch "Oh, muži nesplňují všechny mé požadavky, dám se raději na ženy". Protože ať se to dotyčným lezbám prostě líbí nebo ne, ženská má určitej rozmnožovací hárdvér a ten je prostě na dělání dětí. Není to od toho, aby jí tam nějaká kamarádka očuchávala hnisavej výtok. Stejně jako chlap má ten svůj bimbavej krám primárně na dělání dětí a ten bordel mu z toho opravdu neteče proto, aby si měli v pornu co matlat po ksichtě. Je to na dělání dětí. Proto to bylo vyrobený. Nohy jsou vyrobený proto, aby se po nich chodilo. Samozřejmě, je část lidí, který chodit nemůžou a může i existovat magor, kterej se sám rozhodne, že chodit nebude, že si radši sedne na vozejk ( a jsou takový, viz Amerika a ty morbidně tlustý hovaděnkové, který se bez toho elektrovehiklu ani nedostanou do obchoďáku, aby si tam nakoupili dalších deset kil kalorických megasrágor na den), no ale to přece neznamená, že se zakáže říkat, že nohy jsou od chození, aby se to těhle nedotklo. No a nebo, že říct, že "mám nohy, abych po nich chodil", je necitlivé k těm, kteří se rozhodli si nohy uříznout a nacpat si jednu do ucha a druhou do řiti.
Lidský práva všech na všechno, kromě bílýho hetero chlapa, ten má právo tak držet hubu, platit daně a dodržovat zákony, ty nejblbější úplně nejvíc samozřejmě. Někdo by třeba řekl, že lidský právo je taky právo na obranu, no tak to ani prd hoši. Protože právo na obranu je v kolizním kurzu s právem útočníka na ohledy a s právem útočníka na n+1 dalších šancí, takže se bránit vole nebudeš a sleduj, jak ti to ti různý aktivisti a politmagoři pod jejich tlakem začnou brzo zakazovat.
Samozřejmě i skupiny zdravýho rozumu by si mohly vytvořit tyhle nátlakový bandy a tlačit (v USA to funguje, cca. Mají NRA a podobně). Jenže u nás maj rozkladači ultimátní zbraň. Označení za nacisty. A k tomu, ale to všude, manipulativní kecy a hraní na city. Takže zatímco třeba obhájci práv řidičů argumentujou logicky a fakticky, zakazovači a omezovači hrajou na city a argumentujou přejetýma dětma, mrtvýma matkama s ještě mrtvějšíma kočárkama , trapně hrajou na city a lacinej sentiment a proto tahaj za delší konec provazu.
Pomalu se dostávám do bodu, kdy přestávám věřit tomu, že by se zdravej rozum mohl vrátit po dobrým, bez toho, aby se nějaký dementi vyváleli v dehtu, v peří a byli vypráskáni ze země.

Vztek

25. ledna 2017 v 16:57 | Řezník
Tak dneska jsem se definitivně nasral. Začneme základem. Dementi z Evropský Uhnije pořád prudí s tou směrnicí ohledně omezování zbraní, přičemž i každýmu, kdo má IQ Emila z VyVolených, je jasný, že s nějakýma opatřeníma proti terorismu to nemá společnýho ani zbla. Stejně s tím budou otravovat a prosazovat ty svoje fantasmagorie. Ožralý überprase Juncker se nechal nedávno slyšet, že "proti terorismu to nepomůže, ale stejně je to významný krok ohledně kontroly zbraní v Evropě." Fajn, víme, kdo vždycky chce kontrolovat zbraně, že? Dicktátoři, o tom jsem psal mnohokrát.
V Americe pokračuje pruda proti Trumpovi a neustále si o něj otírají hubu nějaký pseudocelebrity, typu Madona a spol, který jsou teda obecně užitečný jako díra do řitě na kyčli a když člověk vidí jejich některý fotky, co byly vychrchlány z temných hlubin internetu, MTV a podobně, nechápu, jak něco takovýho vůbec může někde vystupovat jako nějakej kazatel nějakých hodnot a podobně, vůbec nechápu, jak něco takovýho vůbec může někdo poslouchat.
To, co tam dělá největší bordel, pořádá nějaký pochody a zapaluje auťáky (mimochodem, ta podpálená limuzína mě škodolibě potěšila, protože jí ti anarchistický kreténi podpálili nějakýmu muslimskýmu imigrantovi, škoda 70 000USD a pojistka mu to neveme :-D Gud vork, dementi, víc takových akcí. Příště se zkuste na protest upálit, podle vzoru Palacha a toho budhistickýho vořecha, co se upálil před sídlem vlády v Saigonu někdy v šedesátých letech. Na benzín vám přispěju), se dá charakterizovat jedním slovem. Spodina. Opět, banda pseudofeministických slepic, v převleku za rodidla, jiný krávy svlečený, evidentně krávy vnímající celej svět jen skrze to, že "jsou žena", přičemž odhaduju, že jako matky stojí za prd, jako pracovnice taky a kdyby nebylo velice štědrýho sociálního státu, kterej je krmí v nějaký totálně neužitečný funkci, kam se z půlky ještě procpaly kvůli něčí obavě z diskriminace a kvůli nějakým kvótám, brzo by velice bídně chcíply. Do podobnýho ranku spadá i banda nějakých black lives matters blbečků, kteří vnímají celý svět zas optikou toho, že "on je černej a jeho prapraprapředci byli otroci a z toho se všichni poserem". Za to, že nedochodil základku, byl už třikrát v kriminále, žije z dávek a od šestnácti je fotr, rozhodně nemůže to, že je debil, flákač, nemá základní disciplínu a vůbec je to exemplář typu "šulinus vulgaris neužitečnus", ale jen a pouze to, že ho všichni okolo diskriminujou za to, že se narodil černej. Blééé. Zvláštní je, že Donalda volilo i spousta černých a dost černých jsou prostě správný lidi, kurva vždyť generál Collin Powel je taky černej a jeho moudra jsem poslouchal rád. Jo, ale Powel je černoch, tohle, co se tam lempluje po ulici v rámci nějakých těhle levičáckých pochodů, to jsou negři, sory.
Co tam máme dál. Banda rasy "cucpyjus Jakubus Jandus" a "pizdolizus fieldus", humus, který vyřvávaj o míru s islámem a ukazujou tak, že jim po porodu někdo provedl náhradu mozku průjmem z nemocný opice. Samozřejmě netvrdím, že každej, kdo volil Hitlery Clintnovou, je nějakej dement, spodina, nebo něco takovýho, to ani omylem, jen ale, když zřím záběry z těch protestů proti Trumpovi a koukám, co je to tam za svoloč, tak bych se k nim nepřidal ani po vychlastání láhve Absinthu na ex. Vyžraný šeredný machny s tričkama z nápisem "nehrabej na mojí pussy" (tak to se neboj, to se stane tak až tě budou omejvat v márnici, pravděpodobnost svatby limituje k nule), případně s dalšíma šílenýma nápisama. K tomu se vyvěťujou další pseudocelebrity s nějakým jejich pseudomoudrem, Majly Cajrus, která v nějakým vídeoklipu leze nahá po bourací kouli, na koncertě leze po těch ometácích co tam má najatý a na jiným vídeu trojčí s nějakým gumovým megachujem, nadává na "Trumpovu degradaci žen", no mě hlava nebere ne to, že něco žvaní, na to má právo, ale že takovouhle vochechuli je někdo, kdo dochodil první stupeň základky, schopnej brát vážně.
Samozřejmě se musí zapojit jiný kreténi, typu manželka Vildy Smise, která onehdá protestovala proti tomu, že Oskary jsou rasistický, protože je tam nominovaných málo černochů. Tak já vzkazuju, hele ty krávo, tak třeba Antarktida je rasistická úplně, tam černoši nejsou snad žádný, to chce nějaký humanitární bombardování.
Já plně chápu námitky vůči Trumpovi v kontextu jeho dobrýho vycházenís Ruskem a chápu že někdo může mít strach, že je Kremlin a tudíž v Bilým domě bude sedět Kremlin. Ale to není většinová linie toho odporu, ta většinová linie je nějaká sorosovská neomarxistická svoloč, která se nedokáže smířit s tím, že její cesta vyhlazení bílýho muže byla přerušena a že by to taky mohli prohrát.
A vidí, že ty jejich sračky o "rasismu", "equality", "diversity" a podobný, už nikoho nedojímají.
A korunu tomu nasadil papež Franta, kterýho totálně neuznávám, považuju ho spíš za neomarxistu, než katolíka a upřímně, jeho autorita pro mě je nula a je to kašpar. Nevím, jak se tam dostal. Ale ty hovadiny, co mele, to si můžou podat ruku s Dudlajlámou a jít do prdele oba, cestou si můžou pročítat Adornův Pomalý pochod institucemi, nebo učebnici marxismu leninismu.
Tak tenhle vtip z Vatikánu zase varoval před "politiky, co se dostávají k moci skrze populizmus" a když jsem si přečetl ten blábol, tak už mi řachly saze. Co to prosím je, ten populizmus? Populizmus je to, když politik dělá to, co po něm chce veřejnost, nebo aspoň část veřejnosti? Tak v tom případě socialisti celýho světa a celý Evropy jsou co? A nebo teda správnej politik dělá přesnej opak toho, co po něm veřejnost chce? A nebo na lidi, který ho volili, přímo sere a jede si nějaký "vyšší dobro" a "vyšší cíle" a námitky odbejvá tím, že psy štěkaj, ale karavana táhne dál? V tom případě byl asi vzor politika Stalin, ten měl nějakej cíl a šel podle toho, bez ohledu na ztráty. Jsou Zelení populisti, když otevřeně lezou do zadele určitým skupinám lidí?
Původní definice slova "populista" byla, že slibuje nereálný věci, který nejdou splnit, jen aby je lidi volili. Kupříkladu když někdo slibuje, že za tři roky zruší státní dluh a sníží daně o polovinu. To je jasnej populista. Jenže v tom případě jsou ti současní neomarxistický socialisti populisti nejlepší, protože slibujou všem prachy a tohle a tamto a vůbec neřeší, kde na to vezmou a kdo to bude platit. A to, že si místo vlastních voličů navozí nějakou sběř z Arábistánu a voliče si skrze dávky a příspěvky vyrobí z nich, to není lepší, to je ještě horší.
Takže asi tak. V newspeaku se slovo "populismus" stalo ekvivalentem "zdravýho rozumu v politice" a mě je z toho trošku na blití.
Agent Bureš. Nebyla by to jedovatá slina, abych jí neflusnul i na tohohle žumpoida. Nějaký členi jeho crew, jmenovitě Pelikán, ale i další, no a vůbec celý ANO, byli proti tomu Chovancově návrhu o změně ústavy na držení zbraně. Když mu pak lidi psali do ANO, že žvaní pěkný sračky, tak se z toho zase vykrucoval, že prý jeho poskoci za ANO "bitkařej" v Bruselu za naše práva (jo, jasně) a že "Chovanec měl možnost v nějakým hlasování, ale nechal se přehlasovat". Nechal se přehlasovat? Bureši, ty vemeno, jak se měl "nenechat přehlasovat", když těch idiotů proti bylo víc? To si měl někde přinést sedm rukou od mrtvol a znásobit hlasovací sílu, nebo jako jak?
Samozřejmě, tomuhle lháři už nevěřím ani "guten abend", protože lže, lže kdykoliv otevře hubu a lže úplně okatě. Lže že neprivatizoval (kec), že s čapím hnízdem nemá nic společnýho (ehm, ještě jsou vídea, kde si ho chválí), že "o fízlovacím serveru k EET nevěděl" (ale notáááák) a podobně, může mu někdo, kdo neprodělal dvojitou frontální lobotomii, věřit? A já nemyslím "uznat, že umí s prachama", já myslím "věřit". Protože jak můžu vědomě podporovat někoho, kdo mi nepokrytě lže? A tudíž vím, že když půjde reálně opravdu o něco, bude lhát tuplem a pořádně se mnou vykejve.
Ještě ohledně Trumpa. Když vyhrál ty volby, nějakej smeták bojovník za sociální spravedlnost psal na svůj Shitter, Sory LGBT, black, muslim and women….. A pak ať se mě někdo ptá, proč jako jsem pro Trumpa. No protože, já nejsem ani LGBT, ani muslim, ani černej ani žena, tudíž bych musel být lehce mimo, abych podporoval někoho, kdo bude podporovat veškerý skupiny, do kterých já nepatřím, že jo, tím bych si sám kadil za vlastní krk. Samozřejmě to dá fakt smysl s přihlédnutím k tomu, že by dotyčná podporovala všechny ty extrémní formy těch skupin, takže po bílým křesťanským chlapovi by se zase vozili s rasismem, s opatřením proti diskriminaci žen, s postupným ustupováním muslimům a bukvoňům a je úplně jedno, jak jdou ty skupiny v reálu proti sobě, tady by se zase sjednotily. Takže, jasně, každá banda muslimů nebo lezeb má šanci drát se za svoje "práva" a selektivní výhody, ale proč chtít po někom, kdo k nim nepatří, aby je v tom podporoval….No, kašlat na to.
Samozřejmě tady je vidět další nebezpečí toho podceňování aktivistů. Muslimský aktivisti a teplý aktivisti, v Iráku by jedni pozabíjeli ty druhý ale tady, tady navazujou účelovou spolupráci, protože mají krátkodobě společný cíl (hlavně díky zaslepenosti některých, že). A umožňuje jim to násobit sílu v různým nátlaku. Basmači vědí, že pár ohřátých Jandů pro ně nepředstavuje vůbec žádnou hrozbu, ale že naopak paralyzovat schopnost naší společnosti k obraně dokážou celkem dobře, proto se s nima klidně dočasně spojej.
Samozřejmě ty novinářský kupky hnoje šáhly k lacinýmu citovýmu vydírání, kdy prej "sedmiletá holčička z Aleppa píše Trumpovi, jak si tam u nich nemůže hrát a není to tam k žití", no tak, a) vůbec to není laciná akce v kontextu toho, že Trump chce zakázat přijímání "syrských uprchlíků" (a tudíž mu tam nepolezou stokilový třicetiletí šestnáctiletí Syřani z Afghanistánu) b) ať napíše Obamovi, kterej krmil zbraněma tu "opozici", bez čehož by Asad tu bandu zplazmoval hned z kraje a Aleppo by ti kriplové džihádistický ani nemuseli obsadit. Nebo ať napíše těm šéfíkům "opozice", co se tam ještě perou, ať se vzdaj a zas to bude místo k žití. Časem. A předpokládám, že žádná ta holčička ani neexistuje, že to napsala nějaká Sorosova běhna někde v kanceláři během polední pauzy s noťasem na záchodě a teď se tam tlemí, jak jsou lidi blbý, že jim to žerou.

Retardace pokračuje

24. ledna 2017 v 15:05 | Řezník
No, do trumpofobů, dvojtvářních slepic typu "Madona a spol" a podobně, jsem se tu a jinde opřel včera, dneska na ně ovšem plynule navážeme. V souladu s tím womenmaršem v USA, kde ženský v převleku za rodidla vyjadřovaly nesouhlas s tím, že na ně jako někdo kouká na sexuální objekty (přičemž mediálníma tvářema celý tý akce byly pseudoumělkyně, který, kdyby měly zůstat oblečený a vyndat pracky z cizích/svých kalhot, tak si nevydělají ani na psí granule) a jakože bojkotovaly Trumpa, jsem zřel video nějakýho polomozka, "nebuď debil, buď feminista". A je to jako o tom, že chlapi se taky cejtí pod tlakem a že už nechtěj být ti živitelé, Bivojové, pivojové a bitkaři a válečníci, že chtějí být taky jako citliví a mít nároky na svoje brečení a že by neměli být tlačení do nějakých vzorců a stereotypů and shit. Jakkoliv s ním nesouhlasim, tak naprosto chápu, že je to nevyhnutelnej další vývoj. Ve chvíli, kdy minimálně část poloviny lidstva halasně bojkotuje veškerý starý pořádky (a tyhle sračky procpává i do legislativy a do školství), je naprosto jasný, že minimálně část druhý poloviny lidstva se tím buď nakazí, no a nebo, čistě z lenosti a z pragmatizmu, na to přejdou. Že si část chlapů řekne "a proč jako já mám být ten co kurva nosí prachy, ten co se stará, ten co mlátí hrozbu a odstraňuje nepřítele a ten, co odedře veškerou těžkou dřinu a špinavou práci a nedává najevo bolest, když starý pořádky už ve většině situací neplatí? Proč si mám jako drtit koule a ještě za to dostávat világoš? Kašlu na to." A podle toho se začne chovat a začne to předávat dál. (Viz ten vořech v tom vídeu). A nakazí další. Tohle zesráčovatění populace bude ještě problém, v kontextu další generace už to bude velkej problém. V případě nějaký krize či rozsáhlejšího konfliktu to bude obrovskej problém. Ono totiž nastalo toto. Jak to pravil ten maník ve filmu "Byl to tichý muž". "Ženy chtěly rovnoprávnost a dostaly jí. Nezískaly ovšem to, co měl muž, ale vykastrovaly muže do podoby ženy." A on se trefil docela přesně. Protože, přes neustálou propagandu stylu "žena všechno zvládne, žena všechno dokáže", hollywoodskej mindfuck okolo "akčních hrdinek", který jsou tvrdý jako patka chleba a ostrý jak břitva od Crussius Brothers, vymlátí v hospodě deset frajerů, zatímco jejich nabuzlej sidekick krčí se s brekem pod stolem, postřílí teroristickej oddíl a s nožom to umí jako kříženec Iko Uvaise a Toppera Harleye, ženská má v konfliktu na chlapa značný deficity. Tisíciletá historie válečnictví to prostě ukazuje. A oni to ti "social justice" blbečci sami vědí, minimálně podvědomě si to uvědomují, protože kampaň proti násilí na ženských nevedou stylem "sestry, teď jste rovnoprávné, teď se můžete bránit a vy to zvládnete, protože se chlapům ve všem vyrovnáte", ale stylem "musíme pracovat na výchově chlapů, aby ty ženský přestali mlátit" :-D :-D Jo. To sami říkají. Je to komedie a v jiných oborech, než válečnictví, to platí dost taky. Aby člověk udělal genderově vyváženej svět, musí prostě chlapum uříznout koule (je to reálnější, než je ženským přišít). Já jsem obecně zastánce toho, ať dělá kdokoliv cokoliv, na co stačí, to naprosto, ale ne nějakých šílených sociálních experimentů ve stylu "pohlaví je jen společenskej konstrukt". Co vznikne z chlapů, když je někdo učí, že "být chlap je jen role, kterou ti nutí"? No, co je pohodlnější, být geroj, nebo být sráč? Být sráč je pohodlnější. Tak proč by se vlastně sráčem nestal a nepřijal novou identitu, když ho k tomu i učí a je to pohodlnější? "Já si budu brečet a tu špinavou práci ať udělá někdo jinej". Je to snažší.

Je tu totiž velkej sklon tyhle social justice a gender fajter a podobný dementy podceňovat. Že prej těma jejich blbostma nemá smysl se vůbec zabývat. Jenže, to je velkej omyl. Oni totiž ty svoje hovadiny myslí smrtelně vážně a jdou za tím. A protože jsou aktivní a hodně řvou, jsou slyšet. A protože jsou slyšet, působí na různý politiky. A taky, samozřejmě hledají funkce, kde ty svoje úchylný teze budou moct šířit dál. A vytvářej různý kooperace, typu občanský sdružení, neziskovky a podobně a skrze to zase fungujou…..a kdokoliv, dokáže prosadit prakticky cokoliv, pokud proti tomu není relevantní odpor. A bohužel, proti těmhle jejich zhovadilostem odpor není, protože většina lidí je odignoruje, nevšímá si jich a žije v tom, že "takový zhovadilosti jsou úplně proti zdravýmu rozumu, to nemůže brát nikdo vážně". Jenže, zatímco ti rozumní si toho nevšímaj, ti magoři skrze aktivitu to nakonec do tý legislativy procpou a pak se lidi diví. Ono je velice jednoduchý ignorovat "ne-muže" Stropnickýho a sektu podobných, jako totální neužitečný figurky z panoptika a plýtvače vzduchu (což teda jsou). Ale pak se člověk jednoho dne probudí a zjistí, že jim se to nakonec podařilo, že nově se legalizuje "squatting", zavádí se "univerzální příjem" (tohle maj ti Zelený v plánu), zavádí se placení kurev těm, kdo na ně nemaj ze svýho (tohle maj v plánu Zelený v Německu), totálně se zadírá a pomalu zakazuje městská doprava autem (tohle maj Zelený v plánu všude), zavádí se pohlavně neutrální označení, čiže už nejsi nově "otec" a "matka", jseš "rodič 1" a "rodič2" (tohle už vzniká ve Swedenu). And shit and more shit. Oni totiž nedaj pokoj. V Norsku a ve Švédsku se už dostali velice daleko, Švédsko už není země, to je jeden velkej sociální experiment a to samý zavlečou k nám.
A ony se ty jejich úchylárny šíří jak ebola, začne to tím, že se řeší jestli je tahle básnička genderově neutrální, pokračuje to přes záchody pro třetí pohlaví (to už v Německu maj) a končí to někde v pekle.
Spousta lidí je ještě ochotná ty zelený kokoty volit, protože "ochrana přírody", přičemž ta jejich ochrana přírody je mnohdy taky pěkně úchylnej koncept (o tom se můžu rozepsat jindy) a kromě ochrany přírody tam maj taky totální sociální inženýrství, defacto totalitu, plus eugeniku. Jako nic moc. A pomocí "Overtonových oken" se tyhle šílený teze pořád rozšiřujou.
Vždyť to sledujte. Co bylo před deseti lety tabu, o tom se před pěti mluvilo, před dvěma to bylo "ožehavý téma" a dneska je to v zákoně. A nebo se o něčem začne mluvit jako o "doporučení pro bezpečnější život", proběhne pár legislativních úprav a najednou je to povinný, nebo trestný.
Stačí se podívat do minulosti, co bylo ještě v devadesátých letech normální a dneska za to člověka pranýřujou, oproti tomu, co bylo tehdy nemyslitelný a dneska je to realita.
To půjde dál.
A já mnohý lidi nechápu. Nechaj se chytit na klišoidní vzletný tlachy o "toleranci", "soužití" a blábláblá, navolej si do vlády marxisty a pak se diví, že zdivočelá sociálka odebírá děti, nebo že se děje jiná děsivá zvůle.
Samozřejmě pomineme to, že drtivá většina těch různých "bojovníků za práva menšin/žen" jsou šovinisti a rasisti jako fošna a sami to přiznávají. Kupříkladu, Conchita Stropnicky a jeho (jeji) výraz "nemuži". Zní to jako tak nějak pohlavně korektně, ale my už přece máme pohlavně neutrální označení. Člověk. Jasně, ten člověk, takže mužský rod, takže fuj, jenže….nemuž je taky mužský rod a hlavně, je tam kořen slova, muž. Takže podle toho blba je buď něco muž, nebo něco, co není muž, je "né muž". Podle něj je ženská definovaná tak, že není muž :-D Já být veškerýma těma krávama v tý jeho zelený sektě, tak se proti tomuhle ohradím, ale jak vidno, oni ani tohle nedomyslej.
Samozřejmě, ochránci jiných ras. Tvrdí, že jsou si všechny rasy rovný (a jsou, před Bohem určitě a před zákonem by měly být taky), přesto stále prosazujou nějaký extra buřty pro ty ne bílý :-D Čímž ale nepřímo ukazujou, že ti nebílí se asi nedokážou prosadit vůči bílým sami a potřebujou ochranu od koho? Mezi jinými od jiných bílých :-D Černej člen "black lives matters" je zasranej rasista, protože dělá bordel jen okolo černých zabitých bílýma, přičemž černí zabitý černýma (kterých je víc, mnohem) a bílý zabitý černýma, ho nezajímají……no a bílej sympatizant "black lives matters" je zasranej rasista taky, protože totéž. Nijak se v principu neliší od KuKluxKlanu, kromě toho, kterou rasu protěžujou.
Stejně jako ty "kvoto tvůrci", s kvotama na ženský tuhle a támhle, nepřímo říkají, že ženská není dost schopná, aby se prosadila bez kvot. Tudíž degradujou všechny, co se bez kvót prosadily, ale to jim nevadí :-D Samozřejmě chtěj takovej svět bez diskriminace podle pohlaví a rasy, až zavádí diskriminaci podle pohlaví a rasy, ale z toho už jsem si dělal srandu vícekrát. Není divu, že v tomhle situačním nastavení se na to spousta chlapů raději vybodne a začnou se chovat jako holky, což je to, co po nich vzdělávací systém stejně od začátku chce.
Ono je opět, snadný, se tomu tlemit a říkat, že to je proti zdravýmu rozumu a proti jakýkoliv přirozený nátuře, ale, přesně takovej mongoloid stylu "nebuď debil, buď feminista", si kvůli svýmu nastavení a tomu, že v mnoha zaměstnáních by nepřežil, najde flek v nějaký neziskovce, nátlakový skupině, nedej Bůh ve školství, no a tam bude ovlivňovat další, takže se může stát, že takovej trotl pak bude mý děti učit. A cpát do nich tyhle svoje úchylný teze. Takže zatímco běžnej fotr bude devět hodin denně v arbajt macht fraj, aby tomuhle vořechovi vydělal na přežití a zbylo mu i něco pro vlastní rodinu, tenhle trotl bude trávit čas s jeho dětma, nebo je nepřímo ovlivňovat skrze nějaký spisky, co napsal a co někde přednáší nějakej jeho padavan. No a samozřejmě, poměr času kterej stráví s dětma rodič, ku času, kterej na ně působí vzdělávací aparát, je značně pro rodinu nevýhodný, je jasný, kdo tahá za kratší konec provazu. Když připočteme televizi, která je těmahle eunuchama taky zamořená, je to totální provar a to se nemluví o tom, že i mnohý fotry zkouší takhle kastrovat dodatečně.
Co tím chci říct, šance, že nějak výrazně obstojíme proti invazi basmačů se s časem neustále snižuje a s každou generací to bude pro nás nevýhodnější.
Už jen proto, že nás fakt přeploděj, neboť tyhle feministický ňoumy, kterých bude čím dál víc, budou ty jejich gender fighter ženy pak následně podvádět s těma mačo imigrantama. Jsou to neradostné vyhlídky a jedna z možností jak to ještě zvrátit, je vykydat tu sociálně inženýrskou špínu od válu. Ale to by chtělo teda důkladnou dezinfekci a nevím, jestli je vůbec ještě reálná, jestli už to není jen o tom, zpomalovat zkázu.


Trumpofobové, pseudodemokrati a "právo na respekt"

23. ledna 2017 v 13:51 | Řezník

Inaugurovali Donalda a spousta lidí z toho má opravdu křeče v břiše. A v řiti. A všude možně. Viděl jsem záběry z demonstrací, to že na části pochoduje banda blbečků s jakýmasi rudýma vlajkama a demolujou auta, rozbíjí výlohy a podobně, to nepřekvapuje, to je stará vesta. Chovají se prostě jako klasická rudá levičácká sebranka, co má plnej krk demokracie, do chvíle, kdy je to po jejich, pokud to padne jinak, dělaj bordel a demolujou první poslední. Občas daj někomu přes držku, přičemž nezapomínají stále žvanit něco o tom, jak je špatný násilí a zlá nenávist. To je tak klasický, že je to už stereotyp. Trošku něco jinýho byl vřískající ichtyl, kterej svým hysterickým projevem připomínal prostitutku z reality šou, když jí řekli, že ten vořech není multimilionář. Celkově by mi to jeho vřískání přišlo adekvátní ve chvíli, kdy by viděl svoje dítě přejetý parním válcem, nebo mu oznámili, že celá jeho rodina jde na tři generace do Tábora 14, ale tohle? Že zvolili jinýho prezidenta, než chtěl? Budiž tedy. Ukázkovej byl záběr z nějakýho toho womensmarche, neboli "pochodu žen" (proti Trumpovi) - kde mě pomalu mrzí, že se z toho plynule nestal pochod smrti, ale budiž - kde nějaká femidůra stála převlečená za obrovskou vagínu. Jo, vážně, to se prostě musí vidět. Jako, samozřejmě, celou tu akci nemohla vystihnout líp, ale nějak nechápu, jak někdo, kdo má furt nějaký kecy proti "objektifikaci žen" (bo objektivizaci, či jak se tomu kýho výra nadává) se může takhle zaobjektovat do umělý vagíny :-D Prostě opět, krásně vidět, jak si ty krávy nevidí ani do hlavy (feministky, ne ženy obecně, ať předejdu nedorozuměním) ani do huby, ani nikam jinam. Komedie level 2 byla, že proti Donaldovi demonstrovali i v Praze. Proti výsledku. Voleb. V. Americe. Demonstrovali. V. Praze. Ti idioti maj nebezpečně moc volnýho času (maj, to už víme, proto maj čas vymýšlet ty svoje srance). To si jako myslej co? Že takhle Donald sedí v tom Bílým domě, zrovna si tak jako pročítá směrnici o velení jedný z největších armád na světě, pak jí zahodí, chytne se za hlavu a řekne "Co budu jen dělat, v Praze proti mně intelektuálové protestují, no, to nejde, neměl bych já tu funkci složit? Asi jo, odejdu a předám to tu někomu, kdo podpoří světový džihád." Notaak, soudnost kurva, ne? :-D
Samozřejmě, ty záběry ukazovaly další naprosto symptomatickou věc. To bylo zase panoptikum. Chlapi vyžloidní až zdechloidní postavy, ženský ochablý, přizdechlý, případně obtloustlý, obecně šeredný, intelektuálky se čtyřma očima typu "dna od popelníků", prostě klasika, prostě ti, co faaakt nesnáší vlastní společnost a vlastní rasu a radši se ujmou každýho "toulavýho psa", co dělá bordel, protože "tomu taky nikdo nerozumí". Jak jsem řekl už dávno, "Čím větší pravdoláskomilnej křikloun, tím komičtější figurka". O tom jejich rozporu, že na jednu stranu maj plnej krk práv menšin a práv žen, na druhou stranu podporujou islám a pomáhaj tu zavádět šaríju, čím je to způsobený, tu znova psát nebudu, to jsem psal už několikrát. Tyhle demonstrace jen potvrdily fakta, který už jsem publikoval opakovaně.
Jen jeden fakt. Ano, existuje několik linií islámu, který jsou ne moc agresivní. Jo, jsou takový, který opravdu nepovažujou džihád za "cestu nože" a myslej to jinak. To je fakt. Ale neexistuje ani jedna linie islámu, která by považovala ženský za rovnocenný muži, to teda ani omylem. Takže kdybych byl ženská, tak na volební lístek Killary Klintnový, která dostávala rance prachů od Saudů, nešáhnu teda ani v rukavici. Protože, jasně, Trump je strašnej, zlej, zlej a špatnej, protože "nerespektuje ženy" (což znamená že má nějaký klasický sexuální kecy), ale islám je v pohodě, protože je cizí a exotickej a taky nenávidí západ a bílýho muže (vlastně i černýho, pokud to není muslim taky :-D ). Tyhle zoufalý scény a excesy ukazujou, že s touhle smečkou krávokreténů neomarxistických se prostě nedá mluvit, ty nejde přesvědčit, jak můžeš přesvědčit někoho, kdo ovládá doublethink? To nejde. "Čum, není to červený, je to zelený, tady ti to ukazuju", "Ne, je to červený, i když je to zelený". Vůbec, nehne se s nima. Těm je fakt potřeba zavřít hubu nějak pořádně, protože s takovou ideologií se nedá nikterak vykecávat.
Upřímně, poslední dobou mě ty feministický sračky už začínají fakt krkat. Okolo "genderově nevyvážený" básničky ve slabikáři je shitstorm, ale kdyby nějakej Muhamad al Chumaj napsal básničku "Fatima děti rodila, nebo se Aláh hněval, Fatima v pekle skončila, Abdul jí tam poslal", stejný krávy budou vyřvávat, jak je to v pohodě, jak je to normální vyjádření jejich kultury (což to je, pravda) a že se to klidně číst může a bílý nacista ať drží hubu.
Vždyť je to krásně vidět na dalším shitstormu okolo toho hidžábu ve škole. Což začalo tím, že nějaká slepice ze Somálska (no k čemu jí tu potřebujeme, že) co neumí ani pořádně česky, nedodala nutný věci k nástupu do školy, tak jí vykopli. S kýmkoliv jiným by udělali to samý. Pak se toho chytli nějaký aktivisti a začali s tím, že to není kvůli tomu, že nedodala to a to, ale kvůli tomu, že nosí na hlavě ten hadr na podlahu. A zahájil se vlastní malej džihád, že je vlastně fajn, že by všichni směli nosit ten pytel na odpadky na palici (což, všichni víme, je zase jen první krok, otevíračka dveří). Ale ten kontrast. Hoši, ten kontrast. "Genderově nevyvážená" básnička je fuj, ale hidžáb, symbol podřízenosti ženský v islámský kultuře (když chtěj ženský v muslosvětě hustě rebelovat, tak si ten pytel z hlavy sundaj a vyfotí se bez toho) je fajn a naprosto v souladu s rovnýma právama a dokonce s feminizmem.
To vídeo od konvičkovců "feministky milují islamisty" je fakt krutě přesný. Nojo, maj společnýho nepřítele. Ač ze strany těch krav je to spojenectví dost suicidní. To samý jsou gejoaktivisti a podobně. Stejná sebranka muslofilních doublethinkových mistrů :-D Basmač vystřílí gejklub, ale mluvčí gejkomunity k tomu ani nekváknou, budou jen politicky korektně zvracet, že to s islámem určitě nesouviselo a je potřeba dát si bacha na nárůst rasismu :-D, protože ten (a taky nenávist) je skutečná hrozba :-D
Prostě s těma se mluvit nedá. S neomarxistickou sebrankou se nedá mluvit, protože argumenty nefungujou u ideologicky propláchnutých mozků. To je stejně beznadějný, jako nápady "reformovat" Evropskou Unii. Jako jasně, šla by reformovat, ale to by se ten současnej ansábl musel komplet vykydat odtamtud a totálně změnit nastavení a rozvržení síly. To, jak je tahle současná banda přístupná argumentům, se krásně ukázalo při tý debatě o zbraních. Oni maj svůj cíl, svojí demagogii, svůj doublethink, svoje hesla a jedou dopředu. Psi štěkají, ale karavana táhne dál. Tady je potřeba totálně změnit rozvržení síly, jinak to bude pořád stejný.
Všechno se to vrací k rovnováze síly. A když je síla na straně těhle marxistických pošuků, zas to skončí zavíráním a gulagama ve jménu nový a lepší společnosti. Ta nová teda nebude beztřídní, no, vlastně taky, ale bude "bezpohlavní", "bezrasová" a hlavně hodně islámská :-D A nebo spíš nebude vůbec, protože basmači je využijou a pak je sežerou.
Jak to říkal ten commander muslimskýho bratrstva. "Skrze vaše zákony vás dobudeme a skrze naše zákony vás ovládneme". Trefný. Dobře hovoří.
Zároveň jsem byl v sobotu v obchoďáku na Floře a viděl jsem tam poutače na "Festival ženskýho sebevědomí" :-D Já na to čuměl jak tele na nastartovanou T 90MS a říkám, co to zase je? Ono je víc typů sebevědomí? :-D Není sebevědomí jen jednoho typu, to správný podložený něčím a pak nějaký fejkovaný, nepodložený ničím? Tak ne, asi ne. Na jednu stranu si vyřvaly možnost se svlíkat a předvádět kdekoliv chtějí, tudíž tím se způsobilo, že veškerý média jsou zamořený jakýmasi prostitutkama, co se za děngy a lacinou slávu obnažujou, získala se možnost vydělávat skrze nízký pudy chlapů. Kouknout do jakýkoliv reklamy, všude nějaký obnažený ščotky, když člověk pustí nějakou hudební stanici, vypadá to jak promo vídeo z bordelu. Jasně, nese to prachy. Na druhou stranu samozřejmě to chlapům upravilo vkus, ti těď čumí po ženských určitýho typu (jenže to bylo vždycky, některá se líbila a některá byla nechtěná a na chvostě, že jo, už ta klasická literatura je toho plná). Akorát teď se to projevilo víc. No a to zas traumatizuje ty ne až tak přitažlivý a o to víc ošklivý, že prostě o ně nikdo nestojí. Jenže, v souladu s novým modelem společnosti, nehledají chybu u sebe, ale zase u všech okolo. Protože i když je nějaká vyprasená, šeredná a blbá, tak je povinnost všech okolo se s tím nějak smířit a koukat jí projevovat uznání a chlapi mají povinnost jí chtít. Protože pokud jí nechtěj, tak to jsou sexistický prasata, co čumí u žen jen na vzhled. A pokud jí chtějí, tak jsou to zase ti špatný, protože nesplňují její požadavky a ať táhnou, protože ona má přece právo si vybírat (a má, to je pravda). Takže nějaká 184 kilová rozteklá upocená intelektuálka z Filozofický fakulty UK chce prachatýho vysekanýho šarmantního Kristiána Greje a je povinnost všech okolo jí to jako nějak kurva zařídit a je jedno, jak to udělají :-D
Třeba, je právo kterýkoliv ženský si nechat udělat polystyrenový kozy, fotit to na reklamu na šroubováky a tahat za to prachy, ale je povinnost chlapů si toho nevšímat a projevovat ženám respekt jako za královny Viktorie, vůbec si toho jejich fyzickýho hardware nevšímat a přistupovat k nim jako k individualitám hodným toho nejvyššího respektu. To je taky komedie až bych brečel.
"To, že se někde svlíkám za prachy neznamená, že si mě budeš objektivizovat s mým tělem, ty hejle, koukej mi projevovat respekt a ocenit mojí vnitřní krásu, jinak jsi šovinistický a sexistický prase a čumíš jen na to, skrz co já si vydělávám (jinak bych musela jít makat)" :-D On ten islám má fakt něco do sebe a mě to snad i bude stát za to, až to tu převezmou, být pro ně jen kaffir, platit daně a držet hubu, když uvidím, jak tenhle blbizmus mizí. :-D
Vzniknul tu novej fenomén, stejnej paskvil jako mnoho dalších současných, že "respekt je lidský právo". Dneska je lidský právo už pomalu skoro všechno, "mít děti je lidský právo" praví na nějaký demonstraci za homoadopce nějaký gej a já pravím "no tak si ho vyrob blbečku, od toho máš ten bazmeg, co se ti za chůze kýve", atd, atd., to tu nebudu všechno rozepisovat. Ale ona už nestačí "rovnost všech se všema a ve všem", ne e. Ono to teď chce i, aby všichni dostávali respekt a uznání, i když si ho nezaslouží ani omylem :-D
Já rozumím, každej chce respekt, tak ať udělá něco, čím si ho zaslouží. Pokud se bude povinně dávat všem, nemá to žádnou váhu, přece, ne? :-D To je jak v Simpsnech, kdy děti musely povinně dávat ty valentýnky každýmu, aby se nikdo necítil odstrčený a kvůli tomu traumatizovaný :-D Takže zpět k Trumpovi. Trump nerespektuje ženy, protože měl nějaký sexuální kecy. Samozřejmě, správnej respekt k ženám podle těhle femikrav nevypadá tak, že jí nechceš, to vůbec, protože to by mohlo být, že jí nechceš proto, že je hnusná. A nechtít nějakou proto, že je hnusná, to jí taky nerespektuješ :-D (i když žádný sexuální kecy nemáš). Ne e. Ty jí koukej chtít, ať je jakkoliv šeredná, u šeredný ti nesmí vadit, že je šeredná a u hezký nesmí být plus, že je hezká. Jako jasně, musíš ocenit, že je hezká, ale nesmíš jí kvůli tomu chtít, jinak jí chceš kvůli tomu, jak vypadá a to je sexistický a nerespektující. Takže výstup je, že hezká je každá i ta nejhnusnější. A ty o ně musíš projevit zájem, ale běda, když ho projevíš, protože to jsi zas šovinistický prase a tak musíš počkat, až ho nějaká projeví o tebe a to zase nejseš pořádnej chlap u těch, co přemýšlí normálně :-D
Právo ženských je nově se obnažovat, povinnost chlapů je nově na to nehledět, právo žen je nově být hnusná jak práce v lomu a povinnost chlapů je nově nehledět ani na to.
K tomu slouží různý vymejvárny mozků pro kluky a mladý chlapy, jak maj respektovat ženy, jenže to z nich udělá bezkulozní blbečky, který budou tím respektem tak paralyzovaný, že nebudou nikoho přitahovat podvědomě na rovině pudů a pak půlka těhle válečnic za respekt k ženám bude brečet, kde jsou pořádný chlapi a bude je to táhnout k tý migrantský bandě, která je ale nerespektuje ani omylem.
Chceš respekt? Tak si ho zasluž. Nezasloužíš? Tak táhni do prdele s požadavkama na respekt. Štve tě, že jsi bagoun? Nebuď bagoun. Štve tě, že tě nikdo nechce? Tak to udělej tak, ať chce. Ale neotravuj zas s nějakou "celospolečenskou reformou", že by se měli všichni změnit kvůli tobě.
Řezníkův rajon, tady je svět ještě v pořádku. :-D

Básnička ve slabikáři a těm lidem už fakt chybí nadhled

19. ledna 2017 v 16:46 | Řezník
Zas jsem v diskuzi na fb natrefil na tlachy ohledně tý básničky od Žáčka, že "Holky jsou k tomu, aby z nich byly matky" (přičemž jsem si tu básničku přečetl celou, obecně je to pochvala toho, jak je matka fajn, jak jí má to dítě rádo, žádný "rodila děti nebo dostala hadicí" tam není, jediná věc, co to zabíjí, v očích mnohých, je ta jedna, nebo dvě věty) A já trpím. Fajn, chápu že militantní feministický überkrávy, pro který je cokoliv co připomíná bílýho muže, nepřítel číslo jedna, z toho maj osypky. O těch už jsem psal a ty už jsem důkladně rozebral. Rozumim že militantní feministická slepice vidí rudě, když jim někdo říká, k čemu je kdo, protože ony nejsou absolutně k ničemu a chápou to.
Že to zasáhlo ale i širší skupinu lidí, jen jasně ukazuje, jak je ta debilní neomarxistická propaganda rovnosti všech se všema příšerně rozlezlá a potvrzuje to můj starší postulát, že když se propaganda dostatečně intenzivně a dost dlouho do někoho valí, částečně do něj stejně prosákne, i když nesouhlasí a i když chápe, že to je proti zdravýmu rozumu.
Takže tenhle nesmysl s genderizmem zasáhl i velký množství lidí, co prostě nesouhlasí s cílema neomarxismu a podobnýma věcma, jen jim to zase, natlačili do palice. Takže je potřeba se s tím trošku vypořádat. Jednak. Má ten vořech pravdu, s tou básničkou? V základním smyslu přežití lidský rasy, ano. Když přijde na drcení kostí (obrazně řečeno), lidská rasa se obejde bez astronautek, závodnic Nascar, kulturistek, učitelek, specialistek na gender, vojaček u SAS atd atd., ale neobejde se bez matek. Analogicky u chlapů, lidstvo se obejde prakticky bez jakýkoliv profese (ano, obrovské ztráty), ale neobejde se bez reprodukce. Pak…..vychcípe. Takže minimálně v základním smyslu má pravdu a předpokládám, že to přesně takhle myslel. Kdyby teď na světě zmizely všechny ženy, co by byl největší problém? Že nemáme kým naplnit kvoty EU na obsazení 40% žen ve správních radách podniků, no a nebo, že nejpozději během sta let lidstvo komplet vychcípe a zmizí?
Kdyby teď najednou zmizeli všeci chlapi, problém by byl analogicky stejný, akorát by to trvalo trošku dýl (inseminační mašinologie už existuje a nějaký zmražený pulci v zásobnících taky jsou), ale ty zásoby by časem došly a pokud by se nerodili nový chlapi, stejně by to vyhynutí bylo neodvratný. Trvalo by to dýl.
Kdyby mě unesli ufoni (kdyby existovali) a řekli mi "jmenuj jeden důvod existence u každýho pohlaví, jen jeden", tak bych řekl "chlap-živení a ochrana rodiny" (to se počítá jako jeden), "žena-rození a výchova dětí". Tak to prostě je, celý civilizace tohle braly jako naprosto jasnou a logickou věc, nad kterou nemá smysl se pozastavovat a hledat na tom hnidy, stejně jako že slunce vychází na východě a hovno padá z prdele. Ano, hovno může padat i z boku (zdravím Vencu Havla), ale prostě, víte jak to je.
Slyšel jsem fňukání, že ta pitomost není "genderově neutrální". Heh. A co jako? Tajemství, Wade? Celej svět není genderově neutrální, nikdy nebyl a snad doufejme nikdy nebude. Už jen proto, že půlka lidstva rodit nemůže, ženský a chlapi maj jinej hardware, kterej se nedá přehodit, takže, sory. Samozřejmě, jasně, je třeba asi krutě nespravedlivý, diskriminační, patriarchální a mužofašistický, že si holka musí vybrat (často) mezi kariérou a dětma (v tomhle jsou asi muslimský země mnohem přátelštější, tam jsou toho dilematu ušetřeny :-D ) ale prostě, s tím nikdo nic neudělá. Když chce děti, musí omezit kariéru, když chce na plno drtit kariéru, musí omezit děti a tak to prostě je. Je to nespravedlivý? Asi jo, je svět spravedlivej? No to ani omylem. Někdo chce být stíhací pilot, ale nemá barvocit, smůla. Někdo chce být kosmonaut, ale má kardio problém, smůla. Někdo chce být slavnej herec ale neprosadí se v konkurenci, smůla. Nenabrečíš.
Jasně, pokud maj nějaký feministky šílenej problém s tím, že by jako měly rodit, když chlapi nemusí a že je to nespravedlivý že je to bude bolet a chlapa ne, atd., tak a) ať si to vyřídí s Evou, neměla žrát jabka b) nikdo jim přece nebrání, sebrat nějakých pár tisíc expertek na genetiku, reprodukci, kvantovou mechaniku a kdoví co ještě a sestrojit nějakou mašinu, do který bude stačit se vysmrkat a ono jim to děcko naklonuje a pak jim to ještě naklonuje vlastní klon, kterej se o to děcko bude starat jako ona, něco jako chůva, ale vlastně klon matky, takže budou spokojený všichni (až na klon, ale ten se pak zastřelí. Což je jeden z důvodů, proč nebude spokojenej). No a nebo to asi nejde, takže zase smůla a zas si budou muset vybrat. A co je žere? Celej svět a celý přežití je o tom, fungovat s tím, co máš a vykašlat se na to, co nemáš, ne?
Četl jsem žblept o tom, že ta věta "holky jsou od toho, aby z nich byly matky" je necitlivý k těm, co děti nemají a lezbám a podobně, protože to jako sugeruje, že když nemaj děcka, tak jsou k ničemu, nuže a) aby se z těch tepleych už všichni neposrali b) já mám trauma z toho, že nejsem světově úspěšnej a prachatej, tudíž mi způsobujou psychickou újmu reklamy, kde jsou úspěšný a prachatý chlapi, protože to vyvolává iluzi, že abych byl k něčemu, musím být taky úspěšný, tak to někdo koukejte řešit, nebo se rozbrečím :-D
No a když má někdo problém s tím, že jako něco nemá, nebo se rozhodl něco nemít, to znamená, že se bude všechno okolo něj přizpůsobovat tomu, abyzme ho jako netraumatizovali? Takže když je třeba kastrovaney, tak před ním nemluvit o dětech, protože ho to může zranit, no a nebo vůbec nevysílat rodinný pořady, no a nebo ke všemu dávat politicky korektní vysvětlivky, "vážíme si i tebe, kastrovaney a nepovažujeme tě za méněcenného, protože nemůžeš mít děti a věř, že náš následující pořad vůbec nebyl točen jako ofenzivní vůči tobě"….kurnik chce fakt někdo žít v takový pakárně?
Ta "rovnost všech se všema" už je fakt na palici, jak to psal jeden chlap na D Fensu, aby se předešlo jakýkoliv diskriminaci, tak třeba v NBA by byly kvoty na počet bělochů, invalidů, žen a důchodců ve smíšených družstvech no a aby to bylo úplně fér (dvoumetrovej černoch doskočí rozhodně výš, než malá bílá důchodkyně) bude každej házet na koš stanovenej podle jeho výšky…..jako bavilo by se někoho dívat na něco takovýho?
Pokračování příště.

Když někdo nezvládá šachy, ale chce vést válku

17. ledna 2017 v 10:58 | Řezník
Tak jsem včera viděl odkaz na jedno vídeo, kde jakási feministická fašistka vyřvává, jak je na prd, že se rodí chlapský děti a že je potřeba je začít exterminovat, že jinak to nejde, no a že je potřeba jít ještě dál a je potřeba pobíjet chlapy. Když pominu to, že najednou je evidentně možný veřejně vybízet k zabíjení někoho (protože nevybízí k zabíjení nějakých etnik a chráněných náboženských skupin, letí pod signálem radaru), není to nějak široce komentovaný, protože do těhle tepat není "cool". Oproti tomu nějakej text ze slabikáře, že holky jsou pro to, aby z nich byly maminky (jasně, zjednodušení, ale je to, kurva, slabikář pro děti) vyvolal shitstorm. Jakejsi mentos expert na gender a sociolog (neboli existence užitečná jako díra do řiti na kyčli) se vyprázdnil hubou ve smyslu, že to je debilita.
Ta otevřená válka už asi ani nemůže být jasnější. Víc a víc se ukazuje, že drtivá většina normálních žen je proti tomuhle příšernýmu blbství, který ti "experti na gender" předvádí, proti těm magorům, co generujou čím dál tím větší sračky, jenže, ta určitá skupina těch zapšklých vochechulí je prostě hodně slyšet a hlavně, jak hodně řvou, tak jim to umožňuje kecat do legislativy a do osnov a snažit se vyrábět další deformanty, stejný kriply, jako jsou ony. Tahle sekta totiž, jak jsem už psal, vede válku s chlapem svojí rasy a i s běžnou ženskou svojí rasy (minimálně ty normální berou jako vedlejší ztráty, "přidej se k naší vagínarevoluci a nebo si klidně chcípni, protože jsi zrádce naší nový rasy"). To, jak deformujou školskej systém, už se projevuje (a podobný variace téhož jsou vidět u islámu a podpory jiných nebezpečí, sledujte). Tyhle überkrávy, který považujou chlapa za tvora kategorie B, kterej by měl ideálně někam zmizet, jít z cesty a nechat cestu volnou, mají na svý straně i ne úplně málo chlapů, co v tom jedou s nima. Nakolik je to projev toho, že nějakýmu chudákovi ve škole vymyli mozek, na kolik projev toho, že ho v dětství mlátili, byl tak odpudivá existence, že jim z bytu zdrhli i roztoči a štěnice, aby tam nemuseli být s ním, případně, možná, byl normální, pak si hráli s děckama na poklad na stříbrném jezeře a než Old Shatterhand upižlal provaz, tak se chudák přiškrtil, přišel o pármozkových buněk a zmagořil….vím já, jakej defekt je potřeba, aby se z chlapa stal feminista? Ale existujou. V současným kontextu toho, jak ten feminizmus aktuálně vypadá, je to sice paskvil, jako "židovskej nacista", ale, proč ne. Doublethink je mocný, mindráky taky, nenávist taky, nenávist je hnací motor pro mnogo a mnogo lidí, takže to prostě vzniká. Když může vzniknout něco takovýho, že se bílej chlap defacto přidá k černým pantherům skrze Black lives matters, tak proč ne tohle.
Je tu ale hezky vidět, že ti chlapi, co se k týhle sektě femikrav přidávají, jsou chlapi deformovaní, zdeformovaní a degenerovaní, protože, nemají vůbec, ale ani trošku, ani logický, ani taktický myšlení. Co chlapa po tisíce let dostávalo nahoru, že tvořil, vymýšlel, vyráběl, podrobil si přírodu, zdroje, vymakal stroje a udělal tak pohodlnej svět, že tu i feministka může existovat, aniž by chcípla mrazem a hlady? Zaprvý, byl technik, logik a taktik. Za druhý, měl sílu. Tihle deformanti, nemají sílu. Ale budiž, dneska sílu nepotřebuješ (v mnoha případech). Ale, oni nepřemýšlí. Se hraboší v nějakejch pseudoargumentech, babraj se v pocitech, v emocích, kecech o stereotypech….a nedomyslí situaci ani za první zatáčku. Jak si asi ti blbci myslej, že v situaci, kdy by nějaký ty femifašistky převzaly svět, by dopadli? Jako poskoci, otroci, budou na tom nějak jako ženský v provinciích Afghanistánu ovládaných Talibanem….tohle chtěj? Nebo tak daleko neviděj? :-D Jako je možný, že jim vymejvárna mozku tak zdeformovala myšlení "vinou bílého muže", že to chtějí odčinit tím, že se sami uvrhnou do otroctví, stupně lidské debility jsou různé a hrůzné.Každopádně, v takovým případě jim hybí další základní vlastnost nutná k přežití a to je pud sebezáchovy.
No a ta otevřená válka, že jo. Femisekta se snaží rozbít tradiční rodinu, rozesrat komplet společnost, z kluků udělat holky a když ne holky, tak aspoň bezpohlavní kastrovaný kriply, případně, v nejlepším případě transsexuály, aby všichni byly žena (trochu mi to připomíná Garfielda, kdy dal Garfield pěstí Odiemu a prohlásil "To máš za to, že nejsi kočka…..počkat. Asi bych ho neměl mlátit za to, že není kočka. Kdyby si každej mohl vybrat, byli by všichni kočka." Bum, napálil mu druhou "To máš za to, že jsi pes" :-D ) Snaží se podporovat odzbrojení, pryč se zbraněma, podporovat islámisty. Podporovat islamizaci (o tom proč, že to je proto, že islamisti tolšokujou evropský a americký chlapy a i ty normální ženský, jsem už psal) a tím vlastně podporovat totální zničení evropský a americký společnosti a zkázu bílýho muže. A tady je jasně vidět, jak mají v tý palici prostě nasráno. Obecně, ženský nehrajou šachy. Jo, možná je to genderovej stereotyp :-D ale na to kašlu, nehrajou, nebo, hrajou mizerně, zeptejte se sto ženských na ulici, jestli hrajou šachy, řeknou, že ne, dodaj že na to nemaj buňky (ve světovým top 200 šachových hráčů je ženská jen jedna). To by normálně nevadilo, vůbec, proč by někdo musel hrát šachy….). No ale u těhle femisektářských krav se to projevuje na tom, že situaci nepromyslí ani krok dopředu. Pryč se zbraněma, zbraně fuj, zbraně způsobují nááásilí na ženách…..vážně? Beze zbraní bude míň násilí na ženách? Opravdu? :-D Odkdy chlap potřebuje zbraň, aby mohl mlátit, nebo znásilnit, ženskou? :-D Totiž, ať se to těm bojovnicím proti stereotypům líbí, nebo ne, chlap je prostě obecně silnější. Pokud dotyčná teda není Gina Carano, ale těch je fakt málo a většina těch "bojovnic" je namakaných tak kolem huby. Takže zbraně nepotřebujou chlapi, aby je mlátili, nebo zprznili, zbraně potřebují spíš ony, aby se ubránily. Nebo chlapskou ochranu, ale na tý neustále makaj, aby zmizela :-D Nějaký ty femifašistický krávy už otevřeně vyřvávají o exterminaci chlapů, na druhý straně vyřvávají o odstranění zbraní (Sweden, strana Feministická iniciativa, program je zrušit armádu) :-D Ooo, milá frojlajn, jak chceš realizovat tu genocidu chlapů, když oni jsou silnější a zbraně nemáš? :-D Jako, packoručně, klackem, tyčí, bodnořeznou, nebo sečnou zbraní? Tak se mrkni do Rwandy, jak se tam tutsijským ženským dařilo :-D (nijak, šly do rakve, jasně).
Ony si tyhle sektakrávy asi myslí, že napíšou do nějakýho zákona, že všichni chlapi si musí obnovit Osvětim za svoje prachy a pak se tam sami zplynovat, ale nějak už nemaj domyšlený, co dělat, když oni prostě nepůjdou, místo toho je zbijou a zavřou je do bordelu. Nojo. Nehrajou šachy.
A ti jejich kastrovaní bezkulozní kolaboranti s koulema přišli i o taktický myšlení, protože, souboj "feministický expert na gender studies" vs "průměrný muž řidič kamionu" by byl taky velice úsměvný. A jednostranný.
Takže to je jedna věc. No a druhá. Ony podporujou import basmačů do Evropy. Import. Basmačů. A když už ne přímo basmačů, tak minimálně chlapů africký kultury, "já muž, ty hubu drž". :-D Jak si myslí, že si poradí s nima? :-D Ve chvíli, kdy se jim teda podporou femifašismu, homofašismu, genderfašismu a těhle věcí podaří definitivně rozdrtit bílýho muže, bude tu mnoho exemplářů arabskýho muže a co je čeká pak? To si jako ty krávy myslej, že tihle je budou poslouchat? A nebo že se taky podřídí těm jejich kastrovacím snahám, budou z nich muslimský feministi, nebo somálský experti na gender? Kurvaroma, v mnoha oblastech, odkud sem ti chlapi přicházej, ještě dělaj holkám obřízku, vždyť obřízka holek už je i v Německu, Dánsku a Britonii, nejen že se to humanistům nepovedlo vyhubit (tu činnost) v afrických zemích (což ano, šlo dost těžko), ale ještě se to skrze ty imigrační snahy zatáhlo do Evropy. (Zde bych většině těch humanistů, liberálů a všem feministkám doporučil tu písničku "Když jsi totální kretén tak si zatleskej…..když jsi totální kretén tak si zatleskej……" ) :-D
Co asi oni udělaj s nima. Muslimský muž považuje ženskou za člověka kategorie B, ovšem ženskou, co není muslim, za kategorii C. No a nějaká slepice, co bude vyřvávat o potratech, právech ženy na nakládání se svým tělem, o tom, že by ženská měla jako "potvrzovat souhlas" i během sexu a že by mohla ten souhlas odvolat i zpětně a chlapa žalovat (zdravím Laci Green s přáním hození do sprchy v krimu v Zimbabwe), pro ně bude tak člověk kategorie F, to bude možná tak materiál do nějakýho mobilního bordelu pro džihádisty. A nebo je rovnou ukamenujou. V nejumírněnějším případě jim definitivně zavřou hubu, narazí na palici hidžáb, na tělo burku, tady máš pelech a Abdula a roď mu děti :-D "rodila děti, nebo dostala hadicí" :-D
A kruh se uzavírá, protože ve chvíli, kdy genderretardi a femifašistky konečně zlomí páteř "patriarchátu" bílýho muže, nastane tu dominance arabskýho muže a to bude takovej patriarchát, že se z toho vosypou. Taková nějaká femigenderová fašos z tohohle patriarchátu dostane takovej spasmus, že si, smilnice, rozdrtí i venušiny koule, bo jak se tomu nadává.
A pak ten text z toho slabikáře "k čemu jsou holky, aby z nich byly maminky" bude platit naprosto doslovně :-D Protože basmači a spol to prostě takhle úplně doslovně berou, to teprve uvidí stereotypy. "Rodila děti, nebo dostala hadicí". No a jak to bylo v jednom článku na DFensu, kde starej basmač radí mladýmu, jak zavádět šaríju, až převezmou Švédsko "Hele, ty feministky nám hodně pomohly to tady obsadit, tak ne abys je pak kamenoval nějak hulvátsky a bušil do toho, ne e. Házej to genderově vyváženě, kámen, cihla, kámen, cihla". Takže asi nějak tak.
Pokud se situace nezmění, přesně pro tohle si dojdou. A jsem zvědavej, jak pak nějaký krávy ze sekty Femen budou předvádět "protestní slíkání" (btw, všimli jste si, že nic jinýho neumí?), případně, jak ta slepice z toho vídea bude chtít realizovat to "vyhlazení chlapů" a "pokrok lidstva skrze ženy", maximálně dostane pár pěstí, nebo šutrem a bude rodit malý Abduly, jinak dostane znova. Tyhle jejich nápady jsou ještě o třídu pitomější, než když Manson vymýšlel Helter Skelter, jak si myslel, že po rasový válce, kdy teda černý vyhrajou a bílí prohrajou, začnou ti černí poslouchat jeho a ty jeho ščotky….není mi jasný, jak k tomu došel :-D Už vidím, jak militantní černoch začne poslouchat bělocha a udělá z něj svýho vládce. Jenže Manson byl blázen a sedí zavřenej :-D Tyhle kravajzny mají možnost mluvit i do vzdělání a z normálních dětí vytvářet deformovaný kriply podle svýho vzoru.
Zatímco normální ženská se stará o děti, který si sama dobrovolně pořídila, tyhle dělaj na tom, aby těm dětem ve škole propláchly palici, udělaly z nich deformanty a přičinily se o svět, kdy teda ženská bude moc dělat cokoliv chce, pokud teda bude chtít dělat to, co jí právě Šách Minazadek nařídí.
Společnost je nemocná že takovým duševním zakrnělcům popřává sluchu.

P.S . Tenhle článek rozhodně nemá cíl prudit do všech ženských, nebo do ženských obecně, naopak. Většina normálních ženských je proti tomuhle femifašistickýmu blbství. Prudil jsem tu jen do pár skupin a vymletých magorů.
P.S. 2. Feminismus současný se naprosto liší od toho z první poloviny dvacátýho století, zatímco těm tehdy šlo o volební právo ženských a rovnost před zákonem (což jsou věci, se kterýma souhlasím), těm současným jde o paskvily typu "chlapi pryč", "pohlaví je jen společenskej konstrukt a reálně neexistuje", "rodina je nesmysl", "manželství je nesmysl" a těm extrémním prostě už i o to, že chlapi maj zmizet a ženský převzít zeměkouli :-D Liší se různým stupněm psychický narušenosti a vypláchnutosti mozku. Tudíž, když nějaká ženská prohlásí, že je "feministka", často myslí tu původní verzi (budu označovat F1). Když jí zkonfrontuju s tím, co tvrdí F2 (současná verze) nesouhlasí ani omylem.

Ministerstvo „spravedlnosti“, hollywoodský krávy, komouši, blivajzy atd.

16. ledna 2017 v 13:15 | Řezník
Včera a dneska jsem zase zřel pár věcí, co mi hýblo žlučí. První bylo vyjádření aktuálního ministra spravedlnosti Pelikána k ústavnímu návrhu na právo na zbraň. Reakce typu, že to je jak v 19 století, divokej západ, "kolty proklatě nízko" a podobný demagogický kecy. Plus zase emotivní tvrzení, jak z příručky "Estrogenem zfetovaná zdivočelá matka brečíc hledá ochranu pro své dítě před zlým světem", že "jako advokát zažil mnoho případů, kdy někdo umřel na střelný zranění, soud to uznal jako nutnou obranu, ale na začátku byla jen bitka dvou opilých lidí a kdyby jeden tu zbraň neměl, tak se z toho do rána oba vyspí a pohoda, tudíž čím míň zbraní, tím líp". A já myslel, že půjdu do kolen.
ANO, jasně že těžko jde čekat od člověka, který se zastává šikany vězňů od bachařů ve stylu Abu Grajb, je syn učitele z fakulty Marxismu leninismu, má bratra muslima, je člen ANO Bude hůř, prostě vás zotročíme, prosazuje cenzurní zákon a omezení svobody projevu (jedna z mála věcí, který za komačů nebyly a teď jsou), jakýkoliv náznak férovýho jednání, seriozní argumentace a dokonce ochrany práv občanů. To ne. To bych mohl čekat od Pol Pota demokratický volby, člověk musí být realista.
Ale je krutě smutný, když "ministr spravedlnosti" (zdravím Orwella) ani nezná, nebo se tváří že nezná, současnou zbraňovou legislativu a základní fakta. V první řadě, "kolty proklatě nízko" by se těžko dávaly dohromady se zákonným požadavkem o skrytém nošení zbraně. Za další, v tom ústavním návrhu není nic o zjednodušení nabývání zbraně, zjednodušení podmínek pro získání zbrojního průkazu, ani nic o jakémkoliv "ozbrojování". Že tyhle fakta nezná nějakej Venca Konopník z kravína, je pochopitelný, že je nezná někdo, kdo má v kompetenci spravedlnost, je trošku výsměch.
Zákon v současné podobě jasně stanovuje podmínky k manipulaci se zbraněmi, jak těmi na ZP, tak těmi kategorie D a ohledně manipulace pod vlivem alkoholu se vyjadřuje dost jasně. V zemi a situaci, kdy je po použití palné zbraně v sebeobraně celkem náročné se obhájit i když šlo na první pohled a prokazatelně o nutnou obranu, se mi nezdá vůbec pravděpodobné, že by se jako nutná obrana uznala "situace, co vznikla hádkou dvou opilých lidí a kdyby jeden tu zbraň neměl, tak se z toho do rána oba vyspí". Vzhledem k tomu, jak přísně se ta nutná obrana posuzuje, by v situaci, která by vypadala takhle, střelec šel sedět a velmi pravděpodobně by se neobhájil. Viz případ toho městského strážníka mimo službu, co se porval s chlapem a jeho psem a střílel (dostal pár ran a i pes ho kousal). Ten sedí.
Pokud je ovšem situace taková, že i střelci pod vlivem alkoholu uznají nutnou obranu, pak by mu nehrozilo to, že se "z toho do rána vyspí" a budou všichni v pohodě. To by mu hrozilo, že ho buď zmrzačí, skončí v komatu, nebo ho případně umlátí k smrti. Viz případ střílení v Bechyni, kde chlapíka zbili fakt důkladně, pak ho napadli znova, on střílel, dva poslal k zemi a soud uznal, že pokud jim nestačily ty zranění, co mu způsobili předtím (zlomený kosti, poškozená čelist, snad i nějaký další následky) a nelekli se ani varovných výstřelů, je jasný, že mu chtěli způsobit velmi vážnou škodu a že střílet do nich prostě musel. Takže pokud by nestřílel, tak by se z toho do rána možná vyspal, akorát že na hadičkách, ve stavu kvadruplegik, hlava na klacku, nebo slintající dement na vozejku. Což samozřejmě ministerstvo netrápí, neboť a) občan je mu šumák b) co se má občanskej xindl co bránit c) život a zdraví agresora je vždycky nadřazeno životu a zdraví oběti (v tomhle duchu přemýšlí obrovská spousta humanistických a neomarxistických pomýlenců).
Samozřejmě "míň legálních zbraní mezi lidmi" naprosto a vůbec neznamená "míň zbraní mezi lidmi" a už vůbec ne nižší mírů násilí, zabíjení a vražd (Chicago budiž příklad, nebudu tu vypisovat všechny). Opět, že tyhle fakta nezná nějaká Marfuša vazačka věnců, je pochopitelný, že je nezná, nebo nechápe člověk, co má ve funkci rozhodování o věcech spravedlnosti, je tragikomedie a mě zajímá, podle jakého klíče ho tam dosadili.
Co tu máme dál. V Německu dali trapně nízký tresty pár palestinským vořechům, co chtěli vypálit synagogu, s tím, že "hodit Molotova do baráku je uznatelná forma kritiky izraelských aktivit a taky tam nikdo neumřel a hned to uhasili" :-D Hodit Molotova do baráku je forma kritiky, ten soudce by měl viset, i když, možná ne, protože tenhle rozsudek už bude někde na stránkách a počítám a doufám, že se stane součástí právní argumentace obhájců při snahách o vypálení různých muslimských a migrantských pelešišť v Německu, případně až tam někdo podpálí meshitu. Protože soud je vázaný tím, že má v podobných případech rozhodovat podobně, proto se taky nějakým rozsudkům říká precedens, no a já se těším na to, až se ty islamofilní krávy budou pokoušet nějak vytvořit rozsudek "jo, muslimové můžou, ale ty jako bílej negr nemůžeš, protože oni jsou nadrasa a ty untermensch" - tak aby to nevypadalo otevřeně rasisticky :-D
Tudíž já být německýma vlasteneckýma radikálama, tenhle krok a rozsudek uvítám a jako ohniváče najmu buď nějaký potomky Turků (nejsou bílí) no a nebo, kdybych byl ohniváč (a nejsem) fingovaně přestoupím na islám (a ať mi dokážou, že ne). A nebo jako ohniváč by se hodil žid, když podpálení synagogy je forma kritiky Izraele, tak vypálení meshity je forma kritiky IS a já jsem taky menšina a já jsem žid a soudce, jestli mě odsoudíš, tak jsi Hitler, nacistická svině a antisemita a teď se soude s tím precedensem co sis vytvořil, klidně poser :-D Zamotávaj se do toho dementi čím dál víc a dobře jim tak.
Samozřejmě je fajné, že jsem ten případ neviděl hajlajtovat žádnou skupinu jako Stop rasové a náboženské nenávisti, Proti projevům nenávisti a podobnou bandu kakačů z krku, což je jasný. Sice se tady útočilo na židovskej symbol a ochrany židů maj normálně plnou hubu, ale tady byl pachatel muslo a pachatel nebyl běloch, takže je to nezajímá, o tom se nesmí mluvit a kdo o tom mluví, je rasista, antisemita a chtěl by vyhlazovat židy :-D
Díky Bohu, že jsem vyrostl myšlenkově konzistentní a nejsem takovej bezpáteřní dvojtvářní blbeček, tudíž nemusím řešit dilemata "bílá je černá, černá je hnědá, bílá je zelená, žádný barvy neexistujou, ale barevnou televizi máme a všechno to je pravda".
Když jsme u těch kakačů z krku, viděl jsem text od nějaký "doktorandky sociologie", že "dává patriarchátu tak rok, maximálně dva" :-D :-D Pokud teda dotyčná überkráva myslela patriarchát bílýho muže, tak je mimo, ten už je mrtvej dávno. No a jestli ještě pár let počká, uvidí skutečnej patriarchát :-D Jakmile tu basmači získají převahu :-D Samozřejmě kritizovala Trumpa, jak je hnusný na muslimy. Jistě, o tom, že kritizovat "mužskou nadvládu" a zároveň adorovat islám, může jen nějaká doublethinkem vycvičená zapšklá Hermafrodita Vakuová-Pumpová, která prostě jen a pouze nenávidí muže svojí rasy, jsem psal už vícekrát, ale vždycky, když tyhle argumentační paskvily vidím napsaný, zase mě to rozesměje :-D
připomíná mi to, když říkal Francis Deadpoolovi, že mu prostě ten ksicht napravit nemůže a že Deadpool celou tu trestnou výpravu dělal vlastně zbytečně: "Když to řekneš ty, zní to ještě blbějc" :-D
Zároveň jsem zřel, že nějaký americký pseudohvězdy pokolení ženského, mezi nima Lyndsy Lohenová, nacvakaly nějaký fotky v hidžábech, nikábech, bo jak se ten pytel na odpadky jmenuje. A s pozdravem tam prej salám a lékům :-D a já se tlemim, až by mi smíchy lezly střeva, protože to je fakt vtipný. Nejen že, a) v zemích, kde islám dominuje, by fakt nehrály ve filmech (Afghanistán, Irák, Irán - ten zvlášť, Saudská…..) kolik známe iránských hereček? Kolik známe saudskoarabských hereček, který točí v saudský a ne v Americe? :-D Nebyl to Irán, kde se nesměly promítat mnohý filmy proto, že tam ženský tancovaly a byly nezahalený? A tím nezahaleným nemyslím západní nezahalení, kdy je jim vidět výstřihem až na pupek a mikrosukní až do tenkýho střeva, ne, myslím opravdu nezahalený.
Kupříkladu zrovna dotyčná Lyndsy kterážto je známá hlavně z pubertálních komedií (a už to by tam nevysílali, neboť ženská drzost, samostatnost, pubertální drzost, neposlouchání rodičů….to se tam trestá bičom,krávo) a ještě víc je známá skrze bulvár přes nějaký chlastání, drogy, pařby, odvykačky, další drogy, další chlastání a nemanželskej voprcálung. Tudíž vůbec bych nebyl proti jí do nějakých těch islámských zemí odeslat, myslím že zrovna Afghanistán, Irán, by byly ideální, netřeba chodit k IS. Mimochodem ono i Jordánsko, který je jako vzor toho pro západního stylu, taky není žádnej pro femi ráj, ta královna (Ranja? Bo se pletu?) tam taky měla dost konfliktů s místníma klerikama, že se nechová jako správná islámská žena :-D
Nuže doporučuju opravdu veškerý tyhle zblblý hollywoodský überkrávy poslat do těchto zemí ať si zkusí tu svojí "já jsem žena a mám právo na….." předvádět tam, jak dlouho tam s tím vydrží, než přilezou zpátky s prosbou. Myslím že až by první sešlehali záda bičom, nebo jí vymáchali držku v hádvěsočtyři (vůči čemuž je půlka z nich rezistentní, protože se to neprožere ani přes mejkap) by jim to stačilo a další by se potrhaly při sprintu na letiště do letadla zpět směr JúEsEj.
Ještě bych s nima poslal i nějaký exempláře druhu "pizdolizus vulgaris", ať to vědecky pojmenujem, aby viděly, jaký tam jsou "práva LGBT komunity". Zase komedie a kravín. Ale hroznej je Trump, protože diskriminuje ženy. Buááááá.
No a ve finále komouši napsali něco o lepším žrádle za dob komunistický éry, k čemuž se okamžitě musel vyvětit (Dominik) Fero z Teplic, kterejžto blábolil něco o svobodě, politických vězních a podobně. No. Co jsem slyšel výpovědi mnohých veteránů z dob rudých, tak prej tisíc a jedna věc stála tak za psí štěk, ale prej to žrádlo bylo jako lepší, že to nebyl takovej semisyntetickej odpad jako teď, že moloko bylo moloko, maso maso, salám salám a pečivo pečivo a ne nějaký polosyntetický náhražky, případně náhražky nahrazený levnějšíma náhražkama, že toho sice bylo jako míň, ale nevybíralo se to do obchodu stylem "ten jogurt musí plnit dvě věci, musí být levný a nesmí být jedovatý" (true story z jednání s Lidlem) :-D To jsou jejich tvrzení, ne moje. Já si to nepamatuju. Takže nevim. Vim jen to, že politický vězni se na západ vracejí, zkuste hodit k meshitě salám (Britonie), no a že lidi, kterým dělaj pakárnu se školou a s prací, když moc žvaní, máme už i tady, takže do těhle soubojů bych se, být Ferem z Teplic, moc nepouštěl.
No a samozřejmě je často ke zření nějakej mentální chrchel nějakýho génia, třeba v diskuzi tady u toho žrádla, "nojooo, ale mlíko za komančů se ti za dva dny zkazilo". A já povím, no a nebylo to náhodou tím, že v tom plavalo mnohem míň antibiotik, stabilizátorů, dezinfekce, plus, že to třeba bylo moloko a ne obarvená voda? :-D Protože třeba bílej latex se ti nezkazí vůbec, ale to neznamená, že ho budu chlemtat :-D

Výstava čínských tuhoňů a hormony ve vodě

13. ledna 2017 v 14:15 | Řezník
Co to má společnýho? No, k tomu se dostanu. Do Prahy se zase blíží výstava "Mrtvoly", neboli "Bodies", kdy budou vystavovat hromadu zdechlých Číňanů vykuchaných, nakonzervovaných a naaranžovaných v různejch pozicích a v různých stupních řezu a průřezu.
Samozřejmě, jako skoro každá blbost, která nemá vůbec žádnej vliv na ceny piva, nábojů a na to, jestli tě džihádista přejede náklaďákem, se to strašlivě řeší, tradičně "rozděluje společnost na dva tábory", tradičně je to "kontroverzní" a splňuje to všechny znaky vyvolávání bouře ve sklenici vody a žabomyší války. Odpůrci vyřvávají, že to je "nedůstojné", "porušování lidských práv", "neetické" a "kdoví, jak vlastně umřeli", hledají v tom nějaký příznaky rozkladu lidskýho myšlení a barbarství a neúcty a toho, jak to souvisí s vytěsňováním smrti z myšlení a s "kultem mládí" a podobně a já říkám "u všech opic, kašlete na to". Příznivci zase argumentujou tím, že to nikomu neubližuje a že je to vzdělávání a podobně. A já říkám "no, jo, jasně".
Takhle. Neuctivý, neetický a tak dále, hele ti hoši jsou dávno mrtví a je jim úplně šumaprdel, co se s těma jejich mrtvolama stalo. Pokud mám pravdu, tak jsou buď v Nebi (a co je zajímá mrtvý tělo), nebo čekaj na soud a Peklo (a co je zajímá mrtvý tělo) a nebo maj pravdu církve, které říkají, že po smrti až do vzkříšení nevědomí jest (a zde se to dá opřít o text z Bible, "Mrtví již nevědí zhola nic"). No a nebo maj pravdu darwinisti a ti tuhoni nebudou vědět nic už nikdy. Ze všech pohledů je těm tuhým Číňanům úplně fakt fuk, co s tou jejich mrtvolou udělaj, jestli jí vystaví, jestli jí semelou do kočičího žrádla, nebo jestli jí pohřbí se všema těma ofukama. Jejich příbuzný s tím buď a) nemají problém b) nesmí mít problém, no a někdo argumentuje i tím, že to jsou popravený vězni a lidský práva and shit. No, tak, já vím naprosto přesně, co udělám s tím, že v Číně porušujou lidský práva. Nic. Čína má miliony vojáků a miliardy prachů, já mám nula vojáků a velmi málo prachů. Takže, ehm. To, že někde zabojkotuju výstavu zdechlin, rozhodně nezpůsobí Vrchní Pandě bezesnou noc.
A je fakt, že z gromady rozkuchaných mrtvol se dá lecos naučit, co je kde, co kudy vede a podobně, že jo. V nemocnici na pitevnu mě nepustí.
Na druhou stranu. Je to zvrhlý? Za mě, ano. Samozřejmě. Je to veřejná výstava chcíplých lidí, ještě nějaký dotazy? Veřejná. Výstava. Chcíplých. Lidí. Lidi, kteří mají medicínský vzdělání, touží po medicínským vzdělání nebo jsou nějak involvovaní v medicíně mají a) stohy knížek a fotodokumentace, jak co kde vypadá. Dokonce maj přístup k i aktuálním tuhoňům fšpitále a na pitevně. Takže tam asi neuvidí nic, co už neznají, nebo nemůžou vidět kdykoliv. Lidi co jsou medici samouci, potažmo se zabývají lidskou anatomií z hlediska akutní první pomoci, bojový medicíny a ošetřování při nehodách, CLS (Combat Life Saver), prostě takovýhle nadšenci, mezi který patřím i já, ano, těm to může dost dát a dost říct, jenže, kolik takových je, že jo. A obávám se, že na ty to nějak primárně cílený není. Těch, kteří tam půjdou s tím že "tak se podívám, kde jsou ty svalový úpony, jak jsou ty kosti a kudy vede tepna a žíla, protože to pak můžu využít z hlediska zdravotnictví" nebude nějak extra moc, protože zdravotní povědomí většiny lidí končí u toho, že kouření škodí, nejvíc pasivní, v autě je povinná lékárnička, takže je asi někde pod rezervou v kufru a nebezpečný je krvácení z tepny, zatímco z žíly ne (uáááááááááá). Většinovej ansábl návštěvníků tam bude spíš "ty vole, mrtvoly naaranžovaný v různejch pozicích, to je extréééém ty vole, to je hustý, naživo lepší než v televizi" a "skutečnej kontakt se smrtí, husí kůže a mrazení na prdeli, brrrtyvole". V neposlední řadě se tam objeví pár zvrhlejch úchylů, který prostě hecuje to, že ten člověk byl živej, teď je tuhej a oni ho nějak narafičili a vořech na něj teď čumí a potěj se mu z toho spandexky. To jsou podobný, jako ti, co šukaj v Osvětimi ve spalovací místnosti (a pravil náš průvodce, když jsem tam byl, že takových úchylů se tam objevuje nemálo a já být hlídač, tak tam takovýmu otřískám hubu o vyzdívku tý pece. Pak bych jí teda musel umejt, tu pec, ale, to je toho hodno J )
Takže, je to primárně komerční akce s prvoplánovým cílem "šokovat", "vyvolat kontroverzi", "posunout hranice" a nalákat taky i pár úchylů? Jo, na sto procent. Může to pomoc lidem ve vzdělání a taky v pochopení toho, že jednou i oni skončí jako hromada sraček v bedně, urně, nebo vycpaný ve vitríně nějakýho vořecha, co si z nich udělá byznys, nebo nacpaný v mražáku na náhradní díly? Jasně, na sto procent. Takže mělo by se to nějak rozsáhle řešit? Jasně že ne. Kdo se chce podívat na tuhoně, ať se jde podívat (a ať si položí otázku, jestli náhodou není zasranej úchyl a odpoví si na dotaz, co tam vlastně chce vidět - já se třeba možná mrknu taky, abych viděl hardware, protože, nejsem doktor a na pitevnu mě nepustěj, že jo. Ale příjemnej pocit z toho mít nebudu).
Jenže už zase zřím v různých médiích různý kecy, psychologicko filozofický tlachy okolo toho a řešení nějakých fenoménů doby a já jen doufám, že to zmizí dřív, než mě to začne doopravdy krkat. Podobná bouře ve sklenici vody bylo okolo "selfie" fotek, kdy se k tomu vyjadřoval každej, kdo měl do sedele díru, pomalu, psychologové, sociologové, sexuologové, okolo toho kakali z krku, co že to znamená co to přináší a jaký je to obraz rozkladu světa a společnosti a kde kdo říkal, jaká je to ukázka sobectví lidí a fascinací sebe samým a blábláblá, že dřív fotili památky a teď fotí sebe (přičemž je asi nenapadlo, že dřív, když měl člověk 36 snímků ve filmu za stovku, se kterým pak musel klusat do fotolabu, si rozmyslel, na co ten snímek uplatní, přičemž teď, když se mu na kartu v mobilu vleze deset tisíc fotek, co může zas promazat a fotit znova, že může klidně nacvakat tisíc záběrů svojí řitě a nic proti ničemu). Takhle já nepopírám ten "behavioral sink", jak popsal Calhoun v tom svým pokusu s myším rájem, ani to, že lidi zblblí blahobytem dělaj chujoviny a chujovinama se zabývají, jen…..to, že si někdo fotí vlastní ksicht před zrcadlem má nějakej stupeň důležitosti a nebezpečnosti někde úplně na konci abecedy, je to pytlovina, vůbec nemá smysl to řešit ani o tom někde psát, protože to byla trapná móda, co se vždycky objeví a zase zmizí (a už to defacto zmizlo), kdyby lidi v 18 století měli smartfouny, tak si to fotěj taky a viděl jsem "selfie" fotit i vlka v Nu Pagadi, takže asi tak.
Jinými slovy, chápu lidi, co se v žádným případě nechtějí jít dívat na bandu zdechloňů naložených ve formaldehydu, chápu i většinu těch, co se chtěj jít podívat na hromadu zdechloňů naložených ve formaldehydu, tak lidi celou tuhle akci "naložej do formaldehydu" a přestanou to řešit.
Nově jsem zřel informaci, že hormony ve vodě můžou způsobit vyhynutí některých druhů ryb. Jak se tam ty hormony berou. No, z hormonální antikoncepce. Mnohý ženský to žerou a samozřejmě, toho spousta v tom organizmu nezůstane. Samozřejmě to projde močí a do vody. No a čistička to neodfiltruje, protože na to nejsou nástroje a čističky na to nejsou pochopitelně nějak ani stavěný, že jo. No a co dál samozřejmě pak to jde do řek. A z těch do ryb. A do spodních vod. A protože voda se vypařuje, tak do deště. Bavila se kámoška s chlapíkem z nějaký správy povodí nějaký řeky a ptala se ho, jestli se dělaj i testy na tyhle věci, kolik že toho je v tý vodě, no a on "To nikdo nedělá, to si nikdo neriskne, každej se bojí, co by vyšlo." Jinými slovy, všichni se tu lachtáme v ženský hormonální antikoncepci prošlý močovodem a rovnou to i chlemtáme a ty ryby v tom žijou, takže jim to samozřejmě bordelí organizmus (a fajn je, když tu rybu pak sežeru). Už mnogo let zpátky byly články, jak to vyrábí mutanty z různých ryb a způsobuje bordel třeba u ledních medvědů. Já už před víc než deseti lety říkal, že tahle antikoncepce je pěkný svinstvo, že když se do těla tlačí gromada hormonů, co tam normálně nejsou, tak se to nevyhnutelně musí nějak projevit. Lidi se se mnou hádali, že to je volovina, že to je "bezpečnéééé" a že to předepisuje lékař, tak je to fajn. No, teď už je široce známý, že je to pěkný svinstvo :-D (zas jsem měl recht). Jedný mojí compadre to způsobilo trombózu v noze, půl roku mimo provoz, prej jí v nemocnici ještě řekli, že měla kliku, že se jí ta sraženina neudělala v mozku. Což se prej taky děje. Sranda je tohle. Každý tý jednotlivý nadrženkyni, která neudrží hnáty u sebe, nebo je líná natáhnout starýmu Optimus Primeros (a její starej je taky lempl) by to měl předepsat doktor, jako že na míru. Jenže když to z nich pak vyteče do tý vody, tak se to stejně všechno smíchá a my to pak chlemtáme komplet smixovaný dohromady. Takže jedna nějaká flundra žere OvariaTerminator, druhá HysteriaDeath, třetí Interruptor a Dělohanapalm, no a pak se to ve spodní vodě všechno smixuje a Opičí král vypije krýgl vody a má to tam všechno a z toho bych tak nějak lehce blil. Ona je totiž otázka, během jak dlouhý doby se tohle začne nějak důkladnějc zdravotně projevovat. Podle mě je to mnohem větší problém, než cukr v KokaKole a McCancer, protože každej si může vybrat KokaKolu nechlemtat a u Meka nežrat, jenže, tady si nevybere a přichází s tím do kontaktu furt. A baví mě, jak různý aktivisti řeší neskutečný kraviny, který nebudou mít nějakej reálnej efekt ani na svátek Jokabušiho a takováhle sračkoráda jim uniká.
Jasně, asi je problém to nějak utnout, protože v době, kdy rodiče, místo toho, aby vysvětlili dceři, že na pelešení se s chlapama má čas a má si to důkladně rozmyslet, jí radši ve čtrnácti, nebo patnácti nechaj u nějakýho felčara předepsat hormony, aby při nějakým tom mimomanželským sviňačení aspoň neotěhotněla, aby oni pak nemuseli k nějakýmu Kevorkianovi na potrat, no a samozřejmě než aby lidi začali tak nějak provozovat aspoň nějakou zdrženlivost a odpovědnost, tak do sebe radši budou tlačit kila chemicky upravenýho hormonálního svinstva, je jedno, že jim to rozesere první poslední, hlavně že můžou bezstarostně se pelešit. Teda do chvíle, než zjistí, že sice tahle srágora chrání před těhotenstvím, ale naprosto a nijak nechrání před chorobama, na což někteří jsou schopní zapomenout :-D
No, co, tohle sral pes, ať si dotyčná bere klidně jako antikoncepci jed na sviště, to je její věc, ale já bych docela ocenil, aby to pak jako nebylo všude a já pak za dvacet třicet let nemusel řešit, co mi kvůli tomu kde uhnilo a další generace ještě hůř, že jo.
Co to má společnýho s těma mrtvolama teda? Dohromady nic, akorát že mi obojí při pátku lehce hnulo žlučí :-D

Brady Hartsfield a král vrakoviště třetí díl

11. ledna 2017 v 14:29 | Řezník
Často jsme se tu zabývali tím, jak se vlastně vylíhne takovej pytel trusu, jako je neomarxista, feministická aktivistka, LGBT bojovník za sociální spravedlnost, cykloaktivista a podobně. Závěr byl (a nejen můj, ale i jiných někde jinde), že je to v mnoha případech (ne ve všech, ale často), prostě deformant, kterýžto se nevyrovnal se společností ve který žije a se světem, do kterýho ho hodili, že si neporadí s prostředím, ve kterým má žít a nenajde si tam žádný uplatnění, takže začne trpět xenofilií (chorobná láska k cizímu), kombinovanou s oikofobií (nenávist k vlastnímu). No a dojde k závěru, že tady je sice za kripla a losera, kterýho nikdo nemá rád, nikdo ho nebere vážně, ale kdyby žil třeba u křováků, tak by mohl být nějakej buga huga wuga náčelník a tam by ho brali všichni kurva vážně. No a nebo mu dochází, že ani tam by si ho nikdo nevšímal a byl by zase za trotla a losera (pravděpodobně ještě mnohem většího, protože jeho schopnosti přežít mimo civilizaci, kterou nesnáší, limitují k nule), ale v takový situaci by bylo na prd všem, takže kdyby tu zaved jinej systém, podělal by to všem a i to je minimálně částečný úspěch. Jde o to, že část těch aktivistů to dělá profesionálně, jen pro děngy. Část pro to, že opravdu věří těm nesmyslům, který se tam tvrdí. Část chce škodit. A ti, co chtějí škodit, se dělí ještě na dvě části, "vím, že chci škodit" a "ani nevím, že chci škodit, protože se mi moje nenávist natolik slila s těma idejema, že už se v tom ani já sám nevyznám" (ale i u toho tam ten hejt je, hodně hluboko, jako otrávená spodní voda, ale je tam).

Dospěl jsem (a nejen já), k závěru, že zrovna z takovýho pytle (škodit) se vytváří taková feministická aktivistka, která má hubu plnou ochrany žen před různýma neexistentníma ústrkama v západní společnosti, ale zároveň prosazuje islám a zastává se (ať už explicitně, nebo aspoň skrytě) cizokrajných násilníků, přičemž obojí jí umožňuje útočit na muže vlastní rasy (kterýho nenávidí) a práva žen ji zajímají jen do tý míry, jak skrze ně může útočit na bílýho muže. V jiným kontextu je jí to jedno a pokud deset imigrantů skupinově znásilní matku dvou dětí (true story ze Swedenu), odmávne to, přejde to a bude se spíš zabývat "xenofobií a rasizmem", co to mohlo vyvolat (což jí umožní útočit na bílýho muže zase z jiný strany). Muž vlastní rasy je pro ní nepřítel, vlastní společnost nepřátelský prostředí a konečně, ženský vlastní rasy jsou pro ní nepřítel taky (většina se prosadila tam, kde ona selhala, vůbec jí nepotřebujou a proto, ať jim to aspoň posere, že). A takových je mnogo, když vezmeme, že "ženský" a "feministický" organizace reagovaly na sexuální útoky po celý Evropě na loňskýho silvestra obecně tím, že se snažili "protestovat proti vlně nacionalizmu a rasismu a radikalizmu, co to mohlo vyvolat" (jinými slovy chránit nájezdníky), po těch akcích v Rotterhamu žádná ženská sekta nevypálila pakistánský pelešiště ani místní meshitu (ale vídeo z Ria, jak se vymaštěný krávy z hnutí Fevemeno dobejvaj do katedrály, aby jí zdemolovaly, jsem viděl), i v Praze byly vidět transparenty s nápisem "feministky pro islám" :-D Co má společnýho současnej feminizmus a islám? Nenávidí bílýho muže :-D
To už víme. A vlastně nenávidí i svoje vlastní, tudíž ženský. Ona mnohá takováhle zapšklá aktivistická čuba totiž nenávidí prakticky všechny. Stejně jako nějakej psychopat muž, co se nakýbluje do nějaký organizace, která od úsvitu do soumraku jen vymýšlí, jak všechny ostatní šikanovat, buzerovat a hnojit jim život. Oni totiž někteří tihle maj velice blízko k tomu, kterej pak vezme káru a projede s ní davem lidí, z důvodů, že je všechny nesnáší, všichni ho serou, svět s ním vyjebal, všichni s ním vyjebali a on se teď pomstí. (Zde nemluvim o muslimských radikálech, ti to mají daný věroukou). No, prostě sérií nějakých ať už reálných, nebo domnělých ústrků, bordelu v hlavě, nevyrovnání se s tím a oným a podobně, může z některých lidí vzniknout kokot jako Brady Hartsfield, postava z knížky Pan Mercedes, kterej rozjezdil lidi ve frontě před barákem šlohnutým Mercedesem (od toho název, že), pak se chtěl vyhodit do luftu v nějaký hale na koncertě chlapecký skupiny, aby tam usmažil asi tisic mladejch puberťaček, no a mezitím dělal to, že různě škodil a případně zkoušel tu a tam dohnat někoho k sebevraždě. Což se mu i dařilo, byl to extraligovej hajzl. Ta psychologie toho magora tam byla ukázaná velice dobře, hlavně to, jak mu ta nenávist a ten hněv bublal v tom vnitřku a byl už s tím vlastně tak sžitej, že si ani neuvědomoval, že je strašně zkurvenej hajzl. No a část těch aktivistů jsou právě takový Hartsfieldové, kteří se teda nedostali do stádia "chci krev a smrt", no a nebo, nemnozí, i dostali, jen to z důvodů pochopitelných, neudělají (já jsem někde slyšel pojem "latentní psychopat", nebo tak nějak, já budu používat "latentní zabiják". To je vořech, kterej se neodhodlal k tomu, aby zabíjel, ale stejně je tý touhy plnej, buď zabíjet, ubližovat, nebo škodit, ale jen tak, aby z toho neměl průser. Když potáhne lynčující dav, zaručeně tam bude, občas, když má odvahu, se přidá do nějakých žoldáckých agentur - což neznamená, že každej, kdo je žoldnéř, je toto - , kdyby mohl lidem na dálku způsobovat nemoci, udělá to, ensatzkomanda jich byly předpokládám plný, on chce zabíjet a nebo aspoň pořádně ubližovat, ale tak, aby mu z toho nic nehrozilo. Což je těžký. Ale Bůh chraň, aby se takovej dostal do pozice, kde může o něčem rozhodovat). Mnohem víc teda než těhle (lidí co chtějí reálně zabíjet, nebo způsobovat smrt, je opravdu málo) je těch, kteří sice nechtějí zabíjet, ale stačí jim škodit a ubližovat jinak. Těch je mnohem mnohem víc. A jsou otravnější. Ten nepotřebuje, abyste přímo chcípli (to by si taky morálně před sebou nemusel obhájit), stačí mu, když přijdete o prachy, o barák, dostanete se do chudobince, opustí vás stará a děti vám skončí na drogách. Vlastně je to rozvinutější projev toho známýho "Ať sousedovi ta koza chcípne". Akorát tohle je vyšší stupeň. Nějaká závist a z ní plynoucí určitý stupeň nenávisti je jev známý, rozsáhlý, široce popsaný, no a tohle je pokročilejší, víc patologický stádium. Ten už nezůstane u toho "ať mu teda chcípne", ale jde na úroveň "jak bych mohl zařídit, aby mu chcípla". Takovejhle "Hartsfield" vás nemusí vidět mrtvýho, stačí na dně, že uvažujete o tom, že to ukončíte. Pak bude spokojenej.
A jak jsem řekl, lidi, co chtějí škodit, nebo klidně i zabíjet, potřebujou ale nějakej "morální štít", aby si to obhájili před jinýma a hodně sami před sebou. Aby mohli říct "já se nepodílím na tom vyhlazování židů, protože jsem mizerná svině, konečně se můžu projevit", ale "já se podílím na tom vyhlazování proto, že oni jsou ti špatní, my je vlastně musíme vyhladit aby byl svět konečně čistej" (jak jsem říkal, ensatzkomanda byly těhle syčáků plný, nebyli tam všichni takový, ale mnoho určitě). Takže pak to není "já mu jdu tady zkonfiskovat barák, protože mu ho stejně závidím, stejně jsem ho nesnášel, že má víc prachů než já", teď to je "jdu mu zkonfiskovat ten barák, ale v zájmu naší lepší, beztřídní společnosti, kde na tom budeme všichni dobře - a já ještě líp" :-D Člověk mnohdy potřebuje záminku a morální štít, aby mohl projevit to, co by jinak stejně dělat chtěl, ale neobhájil by si to. A ten aktivizmus poskytuje ten morální štít pro lehčí formy takový agrese. Pak to není "tak zavřeme celou velkou ulici pro dopravu proto, abyzme to těm všem co nejvíc posrali", ale "zavřeli jsme to proto, aby tam mohlo jezdit pár flákačů na bicyklech, kteří teda mohli jezdit kdekoliv jinde" :-D
ne "Importujeme sem agresivní muslimácký nadržence, ať si to všechny ty krávy, co jsou hezčí a úspěšnější než já, vyžerou až ze dna kýblu", ale "pomáháme ubohým hochům prchajícím před válkou a chráníme je před hnusným rasizmem místních" (a jak jsem řekl, některý tomu fakt věří a fakt to dělaj proto, co říkají. Jen někteří chtějí škodit, vědomě, nebo nevědomě a těch je ale taky hodně a těma se tu zabývám). Oni sluncaři mají takový zajimavý hesla, typu "imigranti nemůžou za vaše posraný životy" a podobně (ačkoliv, třeba 86 přejetých Francouzů a jejich příbuzných a pobratimů by to nepodepsalo), ale mnozí se sami chovaj, jako by všichni okolo totálně mohli za jejich posraný životy, že se z nich stali neužitečný zevlenkové, kteří teda, aby nebyli úplně k ničemu, si najdou nějakej náhradní program, kde "páchají dobro" (a nadělaj u toho spoustu škody), no a nebo rovnou prosazujou svoje zmagořený vize (a napáchají ještě víc škody), případně chtějí všechny k něčemu donutit, aby se jednou mohli cejtit na vrchu, no a nebo rovnou škodit (a u toho napáchat hrozně moc škody).
Jasně, ono by se dalo říct nějaký takový vochechuli, ze který se pak stal nějakej menší Hartsfield, "Ti lidi, kterým tu naprosto účelově škodíš, nemůžou za tvůj posranej život", ale, čistě technicky, můžou :-D V globálu ano. Jsou to muži její rasy, co si o ní neopřou vidle, neprojevují o ní zájem a dávají jí poznat (a on to člověk ucejtí velice rychle), že je nějaká špatná. Podobně jsou to ženský její rasy, který vyhrály tam, kde ona selhala a tudíž, v bojový terminologii "překročily jeji mrtvolu" :-D a je to prostě současná společnost, která pro ní nemá umístění, klade nároky, ale neposkytne materiál ke splnění :-D Takže, z jednoho úhlu pohledu ano, vlastně za to můžou ti všichni okolo, kdyby táhli do prdele, ona by mohla být konečně k něčemu :-D
A tady se mnohdy láme kost, některej člověk, kterej je na stupni "loser", se s tím vyrovná, jinej ne. A ten co ne obrátí svůj hněv vůči okolí (a stane se z něj takovej Hartsfield, což má různý stupně). A nemusí být ani "loser" skutečnej, stačí, že má pocit, že prohrál a že s ním svět vyjebal. A on to začne vracet, kde to půjde. Jedna z nevýhod světa je, že takovýhle frustráti velmi snadno vytvářej spolky a kooperace. Kupříkladu různý aktivistický organizace. Jak píše D Fens, "Třeba takové komické několikačlenné hnutí NESEHNUTÍ je jen spolčení ošklivých hloupých žen, které převálcovaly chytré a pohledné ženy a které tudíž musí žít s tím ožralým hňupem, co si přitáhly domů". Další nevýhoda světa je, že tihle Hartsfieldi, protože mnohdy, slovy South Parku "nemají vůbec žádný život", mají spoustu času a síly na to, aby vymakávali svoje skills v různých ohledech, případně dávali dohromady různý programy a pak je prosazovali. I ten původní Hartsfield u Kinga neměl žádný kámoše, žil doma s matkou, tak tam pytlíkoval různý technický čurnamenty, z nichž některý mu fungovaly a ty pak použil na páchání zločinu. V dalších dílech vytvořil ještě lepší, kterýma doháněl lidi k sebevraždě, ale to už je off topic.
Holka o kterou chlapi nejeví žádnej zájem a případně jí jiný holky ještě dávaj kotel, dřív nebo později dospěje k lámavýmu bodu, kdy se s tím buď a) nějak vyrovná a najde si kompenzační náplň, která neškodí, nebo je dobrá b) se s tím sice vyrovná, ale najde si kompenzační náplň, která škodí c) se s tím nevyrovná a začne škodit. V tom případě má najednou spoustu času, síly a motivace se "namakat" a může se stát, že jedna z těch, který jí na vysoký vyžraly všechny chlapy, jednou dojde k soudu, kde to bude soudit zrovna tahle. Protože mnohý z těch ostatních vyplýtvaly (obrazně řečeno) čas a sílu na budování kamarádství, vztahů, pak rodiny, zatímco tahle ne, tahle nic z toho nemá, ale času má úplně stejně, tak všechno zaměří jedním směrem. A tudíž tyhle případi se celkem efektivně procpou do míst, ze kterých můžou škodit teda ve velkým stylu. A samozřejmě, si k tomu mnohdy vytvoří i krycí historku, "my jsme tu ti jediný správný a ti okolo jsou nácci a ti to musí schytat a čím víc to náckové schytají, tim my máme větší radost" (na tu návnadu s "náckama" a podobně pak chytají i normální lidi).
A jak jsou efektivní ve výcviku sebe sama (mnozí) tak jsou efektivní i v tom vymýšlení pitomostí.
Jak proti nim. Blbě. Většina lidí si hledí svýho a svůj čas a sílu zaměřuje na fungování a řízení svýho života. Tím pádem už nemají zdaleka takovou efektivitu, jako ti, kteří žádnej svůj život nemají, tak čas a sílu zaměřujou na rozesírání těch cizích. Lidi choděj do práce, pak se staraj o rodinu, zatímco různá aktivistická verbež se lempluje v neziskovkách a maj spoustu času chodit po různých zastupitelstvech a vnucovat jim svoje zhovadilý teze. Jediná obrana proti ním je buď a) na hulváta je zadupat do země b) být aktivní taky a potírat ty jejich snahy, případně nikdy nedopustit přílišný soustředění moci a síly do jednoho místa, protože to přitahuje různý typy lidí a mezi nima i tyhle škůdce.
Samozřejmě by nejlepší bylo, aby takovýhle frustráti vůbec nevznikali a žádní Hartsfieldi se nevytvářeli, jenže to je problém, to jde blbě. Už jen proto, že současná společnost frustráty aktivně a schválně vytváří (kvůli reklamě, vnucování různých krámů lidem, aby se ekonomika točila, což je nutnost, samozřejmě), no a čas od času to někoho semele a některý z těch semletých se vrátí jako škůdce.
Pokračování v dalším díle.

Král vrakoviště, druhý díl

10. ledna 2017 v 12:52 | Řezník
No, včera jsem skončil u toho, že výstup z "chci toho opravdu tak moc" většinou prostě je "jo, chceš toho prostě tak moc" :-D Na jednu stranu došlo u chlapů, pomocí vymejvání mozků ve vzdělávacím aparátu, feminizovaný školství a všude přítomnou korektnost a emancipaci k tomu, že mnozí neví, co vůbec má chlap dělat (kromě toho, že se za to má stydět a snažit se být víc ženskou) - na to si nově ženský stěžujou, když řvou, že "současný chlapi už nejsou chlapi, vůbec se nesnaží, vůbec o nás nebojují, vůbec nás nedobývají a vůbec blábláblá". (To jste chtěly, ne? Bandu bezkulozních eunuchů). Zároveň tou samou vymejvárnou mozku došlo u ženských k totální schizofrenii, kdy na jednu stranu chtějí být "emancipovaný, nezávislý, chlapům ve všem rovný a to by tak hrálo nějaký tradiční pořádky, u nás doma to bude femipower, já jsem žena, já diktuju pravidla", na druhou stranu podvědomě, na rovině instinktů, chtěj chlapa, co prostě bude nad nima, kterej bude ten "chlap a boss". Z toho jim musí vznikat nesnesitelnej tlak v hlavě a pak není divu, že se mnohý, v tomhle ohledu, chovaj ještě míň logicky, než vždycky. Samozřejmě, na jednu stranu si nechaly vymejt mozek skrze nějakou "sexuální revoluci" (zdravím Madonu a spol a pozdravujte v Asfaltu), čiže "můžou chrápat kdykoliv, s kýmkoliv, jakkoliv, bez jakýchkoliv závazků, protože je to jejich tělo a blábláblá" (což, ano, právo a svobodu na to mají a Opičí král jim to rozhodně nezakazuje :-D ), na druhou stranu ale brečí, že už "o ně chlapi vůbec neusilují a vůbec je neberou jako něco extra" :-D Opičí král praví, "když z něčeho uděláš artikl, kterej je široce dostupnej, levnej a válí se na každým rohu v hromadách, skoro nikdo to už nebude brát jako "něco extra". Ve chvíli, kdy je dotyčná ochotná hodit nohy do véčka na druhým rande (a pokud ne ona, tak v blízkým okolí je 88 dalších, no a pokud ani ty ne, tak jsou jich vždycky miliony natočený na internetu), protože "prostě může a moderní žena může spát s kým chce kdy chce", nechť se nediví, že jí pak nikdo "nedobývá", vůbec o ní "neusiluje" a vůbec k ní nepřistupuje jako "k někomu vyjímečnýmu" :-D . V kraji, kde nejsou policajti a auta se válej všude, málokdo bude dělat řidičák.
Tyhle schízy vedou k tomu, že v oblasti interpohlavních vztahů je ještě větší bordel, než byl vždycky. No a pak to vede k tomu (protože člověk obecně nemá rád chaos), že některý současný ženský tak vehementně podporujou emancipaci, rovnost pohlaví a totální svobodu na pelešení a potraty, až přecházej na islám (velmi vtipný záběry z Itálie, kde banda post pub slepic s mozkem vypláchlým všemožným rozkladem starých pořádků, v krátkých trikách, tílkách a minisukních poslouchá s nadšeným výrazem nějakýho iránskýho ajatolláha, co tam byl na návštěvě :-D. Zříc také zoufalé scény, chce se mi zavolat "Putine, neměl bys tam prosím jednu MIRV? Díky." :-D
Ještě vsuvka. Já vůbec nejsem proti rovnoprávnosti ve smyslu stejný práva před zákonem (stejný jsou i před Bohem, tak jak jinak). Stejně tak jsem pro rovný práva ve smyslu schopností. Zvládneš činnost? Tak jí klidně dělej, je jedno, jakýho jsi pohlaví. Umíš pilotovat? Klidně lítej, ať jseš co jseš, bez ohledu na rasu, reprodukční ústrojí and shit. V oldspeaku jsem opravdu takovej nešovinista a nerasista, jak jen být můžu. Když budu hledat pilota vrtulníku, přihlásí se mi bílej chlap a černá ženská a černá ženská bude schopnější, vezmu černou ženskou, protože potřebuju pilota a ne někoho, u koho si potvrdím nějakou dominanci barvy. Takže asi tak. Na druhou stranu, pokud se chci vyrovnat, musím počítat i s tím, že se mnou bude zacházeno jako s rovným, ne, aby dítě řvalo "jsem rovnoprávnej s fotrem", ale když by s ním pak fotr začal jako s rovným zacházet, brečelo by, že už "s ním nezachází jako s dítětem". Chápeme? :-D Chceš to? Zvládneš to? Vem si to. Ale nebreč že to máš, jinak jdi do prdele :-D
Konec vsuvky.
Nově jsem četl nějakej výzkum, že současný vysokoškoláci strácej zájem o pelešení, že takhle "zdrženlivý" byli naposled ve dvacátých letech 20 století, no a jedna z velmi pravděpodobných "vyšetřovacích verzí" byla ta, že ne že by se jim zase vracely tak vysoký morální standardy, ale spíš že jsou (obecně chlapi), líný, víc to vyřizujou pornem a na reálný ženský víc kašlou :-D Je to dost dobře možný, když to člověk vezme kolem a kolem, vezmeme tu zmiňovanou schizofrenii, tak zavděčit se tam nějaký univerzitní frojlajn na vážnej vztah je těžký (mnohý z nich se taky radši pelešej za prachy, jako "brigáda při studiu", pak když jim trojka syfl rozežere rypák už moc atraktivní zas nejsou), případně, některý studentky jsou zblblý feminizmem, genderizmem a podobným shitem do takový míry, že žijou v režimu "Požadavky můžu mít jen já, ale chlap mě musí respektovat úplně takou aká som, i se spoceným chundelatým podpaždím, čtyřma bradama a rosolovitejma kejtama, v dress kodu stylu Hipík u popelnice 1964, no a s tím, že vařit neumím, doma nic neudělám, protože to moderní feministky nedělají". Což vede k tomu, že, eh, kdo by si o ně opíral vidle, že? Oproti tomu totální quantanamo porna je dvě kliknutí daleko, materiál je tam výrazně atraktivnější než v reálu, pokud ne atraktivnější, tak zase asi o tři miliony procent dostupnější a ve finále, ten pocit závěrečnej je stejnej (uchcaná křeč a zasvinění okolí jakýmsi biohazardem). A jakkoliv se, jak jsem popsal výše, pelešení se ženskýma stalo ještě dostupnější, než za dřívějších dob, porno je ještě mnohem mnohem snažší, u nějaký diskofuchtle ani není těžký jí sbalit, ale u porna to není těžký vůbec, tam člověk doleze z knajpy s držkou umaštěnou od burgra, aktivuje komp a za dvacet vteřin může vejrat. A ačkoliv se ženský teda udělaly z hlediska pelešení mnohem dostupnější než dřív, spousta chlapů je právě zase ještě línější než dřív :-D Mnohý moderní holky se "nechtěj vázat", no, ale zase na "bezvztahový pelešení" je porno mnohem dostupnější a reálně, poměr "efekt ku nákladům" má výrazně nižší. Ano, je to závislost a ano, tenhle typ chlapů se v tom časem totálně utopí (už teď se točí dokumenty na téma těchto a podobných vořechů), ano, zdeformujou si tím mozek, no a je to můj problém? Ne, ani v nejmenším.
Krátké uvedení na pravou míru. Ano, čumění na porno je hřích, ano, točení porna je hřích. Obojí je proti Bohu. Stejně jako je hřích smilstvo (což znamená nemanželskej sex, včetně přidružených aktivit, jako "ruční práce", "per huba" a podobně - a do smilstva spadá i souložení v jakýmsi "vztahu", kde teda sice oficiálně "jsou spolu" , aktuálně, než najdou lepšího, nebo se jim to bude chtít ukončit, ale jsou nesezdaný). Tudíž z hlediska hříchu je celkem šumafuk, jestli chlap chrápe s nějakou svojí frojlajn v rámci "vztahu a lásky", co teď tři měsíce funguje a za další dva skončí (až dotyčný zavolá Helmut, jestli má čas a on to omylem zvedne), no a nebo jestli čumí na porno s klaunama a u toho tluče oháňkou o stůl, obojí je hřích, obojí vede do pekla. Při pornu hřeší divák, při smilstvu oba aktéři. Při pornočumění nic nechytne a nikoho nenakazí, při nějakým smilstvopelešení může dost chytit a dost předat. Tudíž, aby se někdo nedivil, že v tom mým textu vychází čučení na porno lepší, než mimomanželský sexuální vztahy.
Vlastně dá se říct, že, velice cynicky řečeno, faktor, kterým může skutečná ženská konkurovat pornu (potažmo kurvám), se jmenuje "trvalý vztah" (čiže společný zájmy, společně trávenej čas, osobnostní soulad, atd., což, podle mýho taktickýho odhadu většina lidí stejně opravdu reálně chce), jenže, pokud se toto skrze komplikace v myšlení, který jsem popsal výš, stává nedostupným, nebo hůř dostupným, mnozí chlapi se spíš přikloněj k těm prasárnám na kompu.
Velká část samozřejmě ne. Jenže pokud budou ženský chtít konkurovat široce dostupnýmu pornu a kurvám, ale za absence trvalýho vztahu, budou se muset dělat ještě dostupnější, jít s "cenou dolů", teda aspoň některý, no a pak to vede k tomu, co jsem popisoval výš, a i jinde, kdy se vychrápou s chlapem na druhým rande a diví se, že už se jim neozval (neboť aktivních zůstala spousta pelešníků), případně, že "už není snaha, zkusí mě sbalit jednou, dvakrát a pak jde jinam" (lenost je prostě návyková a má pozitivní zpětnou vazbu :-D ), v kombinaci s v prvním díle popsanýma přepálenýma nárokama obou pohlaví na protějšek to vede k tomu, že se to prostě "nepotkává". Část těch, o který by zájem byl, čekaj na Kristiána Greje a i dobrý chlapy v okolí ignorujou, ti jsou z toho pak zpruzelý a buď už se nesnažej a rezignujou (protože snížit požadavky je nenapadne, nebo nechtěj), nebo teda ano, snížej je a pak mají některý šance dobrý, no a tamty dotyčný, ve chvíli, kdy zjistí, že žádnej Grey nepřijel a zájem mezitím opadl, začnou blbnout. Proč, protože ti chlapi, co za něco stáli a celkem přemýšleli, už jsou rozebraný těma, co neměly přepálený požadavky, zbyli ti rezignovaní, ti se nesnaží, ti nepoužitelní, nebo ti, co si myslí, že na ně "nemaj". A protože dotyčný vidí, že o ně najednou nikdo zájem neprojevuje :-D a pak jdou s "cenou dolů" a vypelešej se s každým co se namane, za to, že o ně projeví zájem a není to úplnej debil :-D No a tím zase rozbíjej trh těm, co by si chtěly zachovat nějaký tradiční pořádky aspoň částečně.
Shrnutí, současná zpotvořená pseudorovnoprávnost a feministická výchova sebrala chlapům povědomí o tom, co je to být chlap, ženským o tom, co to je být ženská. U těch to vede ke schizofrenii, kde na jednu stranu deklarujou, že něco chtěj, podvědomě je ale přitahuje něco jinýho, to dělá tlak v hlavě a ten se jednou nevyhnutelně projeví. Chlapi (často) jdou cestou nejmenšího odporu a úplně nejmenší odpor je široce dostupný porno a ženský, co se peleší velmi snadno, protože "moje tělo a já můžu", nebo jsou tak zoufalý po zájmu, že by prodali vlastní matku za to, aby si jich někdo všimnul. Čímž kazej "trh" těm, co to dělat nechtěj. Média a hloupá propaganda "na happyend máš nárok" vytvořila přepálený požadavky na obou dvou stranách, přičemž vesměs ani jedna nechápe tu druhou. Na jednu stranu ženský chtěj Kristiána Greje, ale brečí, že chlapi chtějí nějakou über pornoherečku a co je špatně, na druhou stranu chlapi chtěj über pornoherečku a fňukaj, že ženský chtěj Kristiána Greje. Kompenzátor první volby je u chlapů porno, u ženských rezignace na vztahy a "tak si aspoň zapelešim", čímž dál kazej trh. Ve finále největší bordel v tom ale udělala propaganda toho, že vlastně "o nic nejde" a že ten vztah, kde už spolu chrápou, už nemusí být nějakej celoživotní závazek, teď je to "momentálně se v tom cítíme dobře, tak budem spolu, až se nebudeme cítit dobře, půjdeme od sebe a podíváme se jinde", což vůbec nebere v úvahu to, že city a pocity přicházejí a odcházejí, pokud nejsou usměrňovány vůlí.
Kupříkladu pracovní vztah "dokud se tu budu cítit dobře, tak tu budu pracovat a nebudu ti tu krást", by asi dlouho nefungoval, no a vojenskej kontrakt "dokud z toho budu mít dobré pocity, tak budu profesionální voják" by nepřežil první přestřelku a vojsko by se rozprchlo. Stejně tak svazek, kdy "teď už ale necítím to co předtím, cítím se jinak, asi půjdeme od sebe". V tomhle vynikají obzvlášť opět ženský, kde se jim skrze výchovu moderní dívky nějak nacpalo do palice, že cítit se dobře a líp a nejlíp a uspokojování vlastních "potřeb" je über alles a to všechno okolo jsou jen nějaký rekvizity, co jí to mají zajistit. No a když to nemá, tak pak buď psychicky kolabuje, nebo zkouší rekvizity vyměnit, což je logický. U chlapů zas propaganda "vždyť chlap je přece určen k tomu, aby obskakoval co nejvíc žen", vede k tomu, že když ho ta jeho začne štvát, nudit, nebo aktuálně přestane přitahovat, tak jí vymění. Zvláštní, že si toho mnozí nevšimli, těch jasných spojitostí.

Krize hodnot, je za tím opět krize hodnot, stejně jako za většinou bordelu, co je na západě (zvláštní, v basmačistánech tohle opět nemají, v Indii atd taky ne, tam se neděje, že nezadaní chlapi chodí kolem nezadaných ženských a kolektivně všichni brečí jak nikoho nemají a jak je těžký někoho najít :-D )
Ta výše uvedená část se týkala chaosu v oblasti "pelešení", ovšem on se ten bordel přenesl do všech oblastí. Kupříkladu, dřív by ženská, která neumí vařit a připálí i vodu na čaj a doma nehne prstem, by byla fakt jako divná. Dneska ne. Ale nedá se čemu moc divit, protože starý pořádky nefungujou. Jak pravil Dave Gold v seriálu Rodinná válka, "Můj táta ani netušil, jak moc to měl snadný. Tehdy když jste přinesli výplatu a nezmlátili děti, byli jste otcem roku. Je fakt, že naše generace vůbec netuší, jak rodina funguje, protože už neplatí žádná pravidla. Já makám, ona maká, já vládnu, ona vládne. Nikdo tu nevládne, je tady chaos." :-D
Jakkoliv lidi per huba klidně papouškujou hromadu sociálně inženýrských kravin, co nasáli ve škole, reálně je to tak, že podvědomě všichni (nebo aspoň většina) touží po starým pořádku (kterej je dán od Boha, ateisti si můžou říct "je danej geneticky" - což je teda stejný, ale není to teologickej článek), kdy ženská poskytuje chlapovi zázemí, péči a respekt a chlap jí zajištění a ochranu. V tomhle sociálně inženýrským chaosu vykastrovaných chlapů, "nezávislých" a emancipovaných ženských a svobodných matek (který vychovávají další deformanty bez otcovskýho vzoru), ještě ve stavu, kdy oba musej chodit do rachoty, je už tenhle pořádek celkem těžko proveditelnej a kde se nedá opřít o žádnej pevnej bod, nastává chaos, zmatek a lidi jsou frustrovaný, plácaj se v tom a nedokážou si s tím pořádně poradit. Dokud nepřijde nějaký očistný proces, potažmo se lidi nevrátí zpátky k Bohu, případně nenastane nějaká situace, co ty sociálně inženýrský nesmysly aspoň částečně zase srovná do roviny zdravýho rozumu, bude se ten chaos jen zhoršovat.
Lidi vesměs chtěj "všechno", ale zapomínají, že všechno má svojí cenu. Stejně jako ty kecy o "úspěchu", jak jsem o tom psal v prvním díle. Úspěch má taky svojí cenu, kdyby to bylo snadný, dělal by to každej…..pokud chci po někom ochranu, musím obětovat "nezávislost", pokud chci nezávislost, musím obětovat ochranu, těžko dostanu obojí. Takže asi tak.

Král vrakoviště, díl první

9. ledna 2017 v 16:29 | Řezník
Servus všem, dneska trochu odlehčíme od třetí světový války, plánovanýho vyhlazení, invaze, světovýho džihádu a vůbec od všech těhle hezkých věcí, dokonce i od politiky a od zbraní, od využití síly a mrknem se na něco úplně jinýho, mrknem se na to, jak je "v moderní době těžké najít někoho normálního" :-D Včera jsem totiž postnul hejt na finskou miss na FB a rozvinula se diskuze, kde si jak chlapi, tak ženský, svorně stěžovali, že "materiál není". Nejdřív jsem se jim tlemil, že to připomíná nějakou skupinovou terapii, ale pak jsem si uvědomil, že tohle jsem v různých obměnách slyšel už opravdu z mnoha směrů a okruhů lidí. Vlastně to furt někdo tvrdí, takže, jdem si dělat srandu z tohohle. Jo, pojem král vrakoviště vzniknul takhle. Před lety jsem se bavil s kámošem, kterej skučel, jak nemůže nikoho najít (ne že bych já na tom byl tehdy líp, ale u mě se nebylo čemu divit), no a já říkal, "víš co, teď prostě všechny ty mladý čekaj, že pro ně přijede princ v bílým bavoráku a na nás naprosto kašlou, ale až ti bude tak nějak přes třicet, ženský ekvivalentního věku už budou životem trochu profackovaný, párkrát odkopnutý, možná po rozvodu a budou si připadat, že jim ujíždí vlak, no, takže mezi těma rozvedenýma pětatřicítkama s dětma, nebo se zaseklýma biohodinama si budeš moc vybírat, budeš si moc vybrat nejlepší vrak na vrakovišti, budeš král vrakoviště" :-D
Btw něco podobnýho pak pravil mladej Caradine ve výborným seriálu Chlapi sobě. "Víš, ty jseš poctivej, věrnej, dobrej a spolehlivej kluk. Což jsou všechno vlastnosti, na který mladý holky naprosto kašlou. Jednou budeš pro někoho skvělej druhej manžel." :-D
Ženský kníkaj, na jednu stranu, že o ně chlapi zájem nejeví, pak když jeví, tak zas kníkaj, že to nejsou ti správní a že se na ně lepí jen pitomci, nadrženci a idioti a že je to otravuje a že by měli radši od chlapů pokoj (mnohý to takhle tvrděj, přičemž ale denně, než vylezou z kvartýru, věnujou asi hodinu líčení, mejkapování, stajlování, výběru hadrů, atd). Samozřejmě nejlepší jsou ty, který chodí v minisukni, výstřihem až ke kolenu a pak brečí, že je pořád obtěžujou nějaký dementi, který by je chtěli jen obtáhnout a vůbec je nezajímá, co "mají uvnitř" (tady bych je odkázal na Andreje Čikatila, toho by to zajímalo hodně, ale, už je mrtvej :-D )
Chlapi kníkaj, proč je ta ženská, který stále podlejzaj, za mizivou šanci, že s ní něco bude, taková mrcha a proč je jen využívá :-D Na jednu stranu podporujou prostředí, kdy si ženská, co vypadá dobře, může postavit oddíl nadržených idiotů, co pro ní udělají první, poslední a ještě něco dalšího (tohle často vidím na FB a podobně, kde prostě nějaká frojlajn s polystyrenovejma kozama něco postne a kývající poskoci se můžou přetrhnout, kdo bude chválit a kývat palicí rychleji a aktivněji, přičemž kdyby to samý napsala ženská průměrného, či podprůměrného vzhledu, ohodnotí jí to tak pět lidí). Na druhou stranu fňukaj, že je ty ženský využívaj a dělaj si z nich poskoky, sponzory a blbečky.
Samozřejmě, každej má svoje kritéria. Skoro každej chlap by chtěl "chytrou" (což znamená, ne o moc inteligence pod ním, ale zase ne moc nad ním, protože pro tu by byl "moc blbej"), přitažlivou, věrnou, spolehlivou, no a když jí najde, tak to v mnoha případech stejně podělá a běží jí být nevěrnej s nějakou štětkou, co si z něj udělá poskoka a debila, protože je to "adrenalín" :-D
Ženský zas chtěj hezkýho, charismatickýho, vysokýho, "chytrýho" (opět, ne moc nahoru, ani moc dolů), kterej by měl dobrej džob, vlastní bydlení, ale nebyl moc v práci, co by je respektoval, trávil s nima hodně času, ale zase ne moc, protože musí chápat, že ony potřebují taky volnost, kterej by sice respektoval, že to a to umí zvládnout samy, ale protože je chlap, tak by je to dělat nenechal, blábláblábláblá, no a když ho najdou, tak to v mnoha případech pohnojí nevěrou s nějakým kriplem, protože "to tam cítily a bylo to silnější než ony a krrrrrk". Takovýhle pakárně už se člověk může fakt jen chechtat.
Ono je to hodně způsobený tím, že po letitý snaze o "rovnoprávnost", což se projevilo tak, že se chlapi "vykastrovali" a učili se to, že jsou chlapi, potlačovat (skrze vzdělávací systém) a podobně, najednou ženský zjistily, že je tihle genderově korektní, vykastrovaní eunuši, co "mluví o svých pocitech a projevují ženám respekt" prostě nepřitahujou, tak skočí po nějakým blbovi, co je sice blb, ale aspoň má "koule", v oldspeaku. Vzniknul tu podvědomej rozpor mezi tím, co na jednu stranu deklarujou, že chtěj a na druhou stranu, co je podvědomě přitahuje a to často prostě vybublá na povrch.
Chlapi zůstali víceméně stejní v kritériích, ale protože prošli obecně kastrovacím vzdělávacím systémem a skrze tu rovnoprávnost se jim taky proplách mozek a taky, je teď úplně v pohodě, že ženská si vybírá chlapa a aktivně ho loví, mají bordel v tom, co by měli vlastně dělat, tak mnozí nedělaj nic no a jiný se naučili tuhle situaci těžit, ty ženský využívat, vyrazit z nich, co jde, aniž by museli lézt do nějakýho závazku, no a pak se prostě jen přesunout jinam. Hlavní bordel v tom nadělalo to, že se už jako mladý všichni naučili, že v tomhle oboru "skoro nic není jasně dobrý ani jasně špatný, není vůbec řečený, kdo má dělat co a každej tvrdí něco jinýho, reálně můžou všichni všechno a tudíž nikdo nemusí nic a tudíž je v tom svinčík". A trochu schizofrenie. Ženský na jednu stranu chtěj chlapa, co se k nim bude chovat jako dámě, jak to bylo v různých těch rytířských dobách a stará Anglie a podobně, na druhou stranu, to, že tam to sebou neslo podřízenost a určitý chování, to už prostě odmítají a chtěj se chlapum ve všem "vyrovnat". Abych uvedl srozumitelnej příklad, ty různý "hrdinky" v amerických filmech, který frajera v bitce složí levým hákem, M14 rozeberou rychleji, než Forest Gump, svýho parťáka přetáhnou v páce a chlapa v hospodě dokážou vyhlásit a slovně zpucovat líp, než starej unavenej pingl s teřichem přes celej lokál……k těm se asi málokterej chlap bude chovat jako k "dámě" ze starých dob, že jo :-D Speciálně, když ona se tak nechová ani omylem. No a současný holky by na jednu stranu chtěly být takhle "vyrovnaný, emancipovaný, nezávislý a žádnýho vořecha k životu nepotřebujem", na druhou stranu, aby se k nim chlapi chovali tak, "jak se má muž chovat k ženě", gentleman and shit :-D Jde to k sobě? Ne. Je to schíza a schíza dělá bordel. Tohle v tom udělalo chaos. Na jednu stranu chtít se "ve všem vyrovnat", na druhou stranu "můj chlap musí být prostě lepší než já, abych se vedle něj cítila jako blábláblá", no, to se pak vybírá blbě. Ale jde to. Některým to vyšlo.
Ale hlavní bordel v tom udělal ten nesmysl, že "můžeš chtít cokoliv a můžeš mít cokoliv". Stejná zhovadilost, jako když krmí člověka od mládí příběhama, že může být slavnej, prachatej, oblíbenej, může být herec, suprpodnikatel, hudební hvězda, slavnej sportovec, většina filmů a knížek (pro kritiky dnešní doby, i těch starých, klasických), kterýma ho od mládí krmí, končí tím, že sny se splní, dostaneš to, co chceš a po čem toužíš, blábláblá. No a konflikt s realitou, kde dotyčnej nebude ani slavnej zpěvák, ani slavnej sportovec, ani podnikatel, ale bude makat někde v ČKD, nebo jako lopata u pásu v továrně na intimky, 8/5, plus denně hodina cesta do práce, hodina zpátky, přijde výplata, poplatit účty, mám zase hovno, ale aspoň je na pívo, no a být rád za to, že přežil a netrpí chorobama, je pak krutej a musí se přeškolit a adaptovat.
No a v tomhle je to stejný. Chlapum ukazujou überfrojlajn co vypadaj dobře a velmi dobře, no a pak jim už nějaká Adéla z vepřína s celulitidou, víc bradama, než jsem ochotnej počítat a v hadrech stylu "kdysi to ještě v popelnici nebylo", přitažlivá nepřijde ani omylem a bude z ní maximálně tak kámoška. Analogicky, ženským ukazujou vysokýho vysportovanýho vystajlovanýho multimilionáře, co bude mít oči jen pro ně, požádá je o jejich ochablou pracku na soukromý pláži na Tora Bora a již nikdy neodtrhne oči od jejich ochablý prdele, případně ochablých a visících jiných částí, kromě toho, že se jim podívá do očí, aby splnil to, co tam uvídí…..no a pak jim nějakej Venca Vohráblo, traktorista z Hoštic, taky nepřijde jako funkční partie :-D
Má to společnou jednu věc, hrozně moc lidí žije v tý kravský iluzi, že svět je tu kvůli nim, že na happy end mají nárok a že jako že k "lidským právům" patří dostat partnera podle svých představ a že je pro ně někde nachystanej. No, tak, pokud nemaj od Boha porvrzeno, že pro ně nějakýho někde má, tak…..ani prd. Svět na tebe sere, sedm milionů rudých Korejců si ani neuprdne, když tě někde podřežou, nebo tě sestřelí Brady Hartsfield v Mercedesu ve frontě lidí, o to víc je celýmu světu šumahnědel, jestli máš partnera podle svých představ. :-D
No a pak maj ty kritéria přepálený. Jak jsem řekl, je to válka, pokud člověk patří k vrcholu Gausovy křivky, v lepším případě dostane partnera z vrcholu Gausovy křivky,v horším případě z toho horšího okraje, všechno závisí na tom, jak bude makat na sobě, jak bude situačně aktivní, atd., ale tohle nikoho učit nemusím, že? To každej, minimálně podvědomě, chápe.
Samozřejmě jako by nestačilo, že je situace tak komplikovaná a dva, co si navzájem přijdou hezký, maj spolu nějaký společný zájmy, nejsou od sebe inteligenčně tři ligy rozdílu, případně v tom není žádná jiná komplikující pitomost, co do toho hodí vidle, na sebe konečně natrefí, vstupuje do hry další věc a to, že lidi jsou často dementi, furt čumí, jestli za plotem není tráva zelenější a tak se podváděj. Teď jsem párkrát viděl nějakej dementní pořad v bedně, kde dementi co spolu chodí, jsou svoji, nebo spolu jen chrápou, jdou do televize prostě řešit svý problémy, jak "ona ho podvedla a pak se tam zjistí, že svýho exáka podvedla postupně s pěti chlapama", "ščotka má dítě a tři potenciální fotry a teď se tam řeší, co a jak a kterej by to mohl být" , atd a mnogo dalšího. Čím víc toho vidím (a sám vím, protože sleduju a čas od času zjistím nějaký zajimavý informace), tím spíš mě překvapuje, že je ještě někdo překvapenej, že ho ten druhej podved (a tím spíš si říkám, že si ten svět to nukleární vyhlazení fakt zaslouží :-D ). Jasně, překvapivý je to u křesťanů po svatbě (ten podvod), protože tam je to proti celému jejich světonázoru, proti bázni z Boha a taky proti tomu, že tam je fakt ta svatba jako celoživotní závazek, ale jinde, když spolu jen tak žijou na psí knížku a ona počítá s tím, že on jí jako bude věrnej až za grob :-D říkám, když se rozdávalo taktický myšlení, tak ty jsi stála ve frontě na naivitu, ne?
Takže na otázku "to toho chci tak moc" se dá říct "jo, to toho chceš tak moc" :-D

Policejní ochrana vs džihád

6. ledna 2017 v 15:35 | Řezník
Dneska se koukneme na další věc, obrana občanů skrze policejní složky lehce zaostává proti současný válce basmačů vůči civilům. Jde o tohle. Princip fungování policejních složek je v tom, že policie dopadá pachatele a předává je trestu (případně střílí, když se odmítají nechat sebrat). Takže vlastně, nejdřív musí zločin proběhnout, aby poliši proti někomu mohli zasáhnout. Případně, ano, hlídají nějaká konkrétní místa, aby tam zločin neprobíhal. Problém je, že nemůžou být všude a tudíž, nemůžou hlídat všechny místa a v dostatečný síle. Logicky. Stejně jako člověk, kterej prochází nějakou nebezpečnou zónou, nemůže dostat policajta k sobě na svojí ochranu, že jo.
Takže, část policejní ochrany je opravdu "hlídat". Jenže, protože jich není tak moc, aby mohli být všude a hlídat všechno a všechny (a to by asi stejně nikdo nechtěl), hlavní těžíště práce je hlavně v tý represi a dopadání pachatelů. Takže, hlavní preventivní činnost je odstrašení. "Pokud něco provedeš, poldové po tobě půjdou a zašijou tě, případně tě zabijou". Odstrašení trestem ovšem naprosto selhává, když je protivník fanatik, kterej je ochoten při té akci umřít. Tady hrozba nějakýho našeho civilizovaného trestu nepůsobí jako odstrašující prvek vůbec. Když je ochoten při té akci umřít a pro tyhle magory je nejvyšší čest umřít při džihádu, nebudou se bát toho, že je někdo zavře na nějaký roky do lochu, případně že jim dá pokutu za nedovolený ozbrojování :-D
V konfrontaci s těmahle magorama je to stejně vždycky jen "dvojpolohový" systém, Buď zdrhnou, no a nebo budou dopadeni, pak budou bojovat a buď se prostřílí pryč, no a nebo umřou. V každým případě, smrt při džihádu je pro ně čest, útěk je dobrej, protože můžou podniknout další akci a umřít při džihádu příště. On už aktivní střelec naboural zažitý policejní postupy, kdy se prostě ozbrojenej pošuk, kterej se bránil zatčení, nebo bral rukojmí, obklíčil, aby nemohl nikam a čekalo se na posily, nebo na zásahovku. To už u aktivního střelce, kterej vyhledává cíle a zabíjí, moc nejde, protože za dobu čekání prostě pozabíjí spoustu lidí. Proto se americká policie musela adaptovat a vycvičit asi 40 000 poldů na ten program "first responder", kde se prostě na zásahovku nečeká a jdou si pro něj rovnou. Naši se na to teprve adaptujou. Tenhle střelec je většinou sám, v menšině případů jsou dva (Harris a Clebold v Columbine, atd). Velmi málokdy je jich víc, protože ta akce je většinou sebevražedná, oni nepočítají s tím, že přežijou, vesměs ten střelec na konci toho běsnění spáchá sebevraždu (pokud ho dřív nesejme buď polda, nebo ozbrojenej civil). Něco jinýho jsou třeba ty dvě těžce ozbrojený paka ze severního Hollywoodu, z tý slavný bitky, ale ti se chtěli prostřílet pryč po loupeži, ti chtěli přežít, to je úplně jiná dynamika situace. Taky po civilech moc nestříleli, aspoň ne teda cíleně.
U sebevražednýho střelce odstrašení prostě nefunguje, zákony jsou mu u zádě, trest taky, on se nebojí toho, že ho chytěj, nebojí se, co mu pak udělají, protože on ví, že to nepřežije, že buď ho odstřelí policajti, nebo se zabije nakonec sám, čím naženu strach někomu, kdo tam jde umřít?
On skončil a ví to. Odstrašení nefunguje. U naprostý většiny lidí je ochranná linie před vraždou nejprve a) jejich morálka (musí si srovnat v hlavě sami se sebou, že budou vraždit) b) strach z dopadení a trestu. Sebevražedný střelec už to má v hlavě "srovnaný" a trest neřeší. Takže?
Pokud přijede k jednomu obchoďáku a vidí, že tam jsou poldové, pojede jinam. A bude jezdit tak dlouho, než najde nějakej vhodnej nechráněnej cíl. Pokud dojede někam, kde ví, že lidi nosí zbraně, bude jezdit, než najde nějakou "gun free zone", kde ví, že ozbrojenej bude jen a pouze on (všichni Američani nyní zvolají "Díky Odumbo!"). Sebevražedný střelec vzniká ale málo často. Musí to být člověk, který chce, nebo je ochoten, umřít, u toho se chce pomstít nebo pobít lidi, nebo je dohnanej do situace….musí to být prostě pořádný magor a ti se neobjevují moc často.
Jenže. Tu máme džihád, že? Jsou čtyři hlavní překlady Koránu no a minimálně dva překládají džihád opravdu jako "cestu meče", se zabíjením a tak. Ty dva další ne, ti pod pojmem džihád označují "být tak dobrej muslim, aby muslim chtěl být každej". No, ale část to prostě má jako krvavou cestu, kupříkladu IS, kupříkladu Al Kajda, kupříkladu Al Nusra, kupříkladu tihle kokoti prostě. No a pro ty je největší čest u toho padnout. Čiže. "Srovnat si to v hlavě", hotovo, náboženství jim to přikazuje no a u některých směrů je smrt při džihádu jediná cesta, jak být zaručeně poslán do ráje. Takže bod jedna, hotovo. Bod dvě, strach z trestu? Oni vědí že u toho zdechnou, počítají s tím, tak čim jim naženeš hrachy?
A na rozdíl od sebevražednýho střelce, který bývá jeden, tihle vytváří skupiny. Jistě, můžou operovat jako jednotlivci, ale můžou udělat klidně desetičlenný tým a tady už jsou aktuální policejní postupy úplně v defenzivě, protože prostě policejní hlídka, i když bude vycvičená celkem dobře, nenastoupí proti několikačlenný skupině s automatama, pokud to nejsou fakt hrdinové, nebo sebevrazi. Tam se na ty posily a na tu URNA prostě čekat bude muset a mezitím oni budou moc dělat kostění dle libosti.
Pokud přijedou k jednomu obchoďáku a uvidí že tam jsou poldové, pojedou prostě jinam…..klasika.
Policie totiž zatýká a odstraňuje "pachatele", ale tohle není "pachatel" jako takovej, to je bojovník, kombatant, tam je ta dynamika situace zase trošku jiná, to není někdo, kdo vyloupil klenotnictví a teď se chce prostřílet pryč, to je voják ve válce, kterou vede určitá ideologie proti našemu stylu žití a v takém případě se nedá operovat v klasických pravidlech "pachateli zabráníme v činnosti, nebo ho dopadneme a odsoudíme", protože dalších vojáků připravených k akci je všude plno….,nebudu tu říkat opatření, který už navrhuju dávno, stopnout migraci, ucpat ty díry, zakročit proti pašerákům, deportace…..to je stará vesta.
Ale co takhle udělat něco, co jim nažene strach? Čeho se bojí, že nepůjdou do ráje. Tak co takhle pachatele dopadenýho, nebo zabitýho, při teroristickým útoku, pohřbít v grobu s prasetem? Nebo ho zastřelit kulkou pomazanou sviní krví? Naše evropský běžný tresty jsou jim pro prdel, tak ho chytěj a co? Tak ho zavřou a co? On získal Aláhovu přízeň, proslavil se při džihádu, tak si to v tom lochu klidně odstojí na hlavě, než půjde do ráje. Jeho následovníky to vůbec neodradí, možná spíš ještě zohlední, že když je chytnou, tak je zavřou do stejnýho lochu a oni si tam vytvoří svojí malou Al Nusru.
Bojí se toho, že do toho ráje nepůjdou, tak proč toho nevyužít? Kdyby věděl, že bude znečištěn, tak se bude bát. Atd., ono by se něco našlo, z čeho mají hrachy. Máme na to "religionistů" tři pytle. Jenže to by chtělo přejít na válečný myšlení a první krok je pochopit, že to je kurva válka a ne "pár duševně narušených pachatelů".
Kombinace policejní ochrany a ozbrojeného obyvatelstva je sice nepoměrně účinnější než jen spoléhání na policejní ochranu, ale ani tady není stoprocentní. Ale kombinace policejní ochrany, ozbrojeného obyvatelstva a válečnýho myšlení, to znamená, že jako trest by mu bylo provedeno něco přesně na míru, z čeho mají džihádisti nahnáno (třeba že je zabije ženská, tak můžeme najmout ženu jako mistra popravčího, aspoň emancipace, ne?) to už by se ve funkčnosti ke sto procentům mohlo blížit.
Ale to by nesměly být u kormidla chuje jako Angela, která rozježděný lidi v Berlíně odmávne, že potrestají pachatele, ale nedá to do souvislosti s islámem, džihádem, ničím takovým, to je jak kdyby chtěl soudruh Koba brát akce německých vojáků na svým území tak, že by je řešil jako činy jednotlivých pachatelů odděleně :-D Vyhrál by pak soudruh Koba velkou vlasteneckou válku? Asi ne, co?


Nalejte mu do držky ten Mutagen, mistře Třísko

4. ledna 2017 v 13:36 | Řezník
Servus všem, tuhle narážku na Želvy ninja jsem si vypůjčil na dnešní téma. Viděl jsem fotku z obalu National Geographic, kde byla vyfocená devítiletá holka, co byla původně devítiletej kluk. Samozřejmě se toto už objevilo u těch lobotomů z Hate Free, kde tomu nadšeně tleskali, jako že "svoboda" a "výhra nad předsudky" a podobná defekace z krku, protože co je lepší, než udělat z malýho dítěte doživotního mrzáka ve jménu lepších zítřků.
Nejdříve si shrneme pár faktů. V přístupu k dětem je současnej neomarxistickej západ neskutečně, ale šíleně, schizofrenní a naprosto v tom vedou severský státy (Norsko, Sweden), prostě odtamtud přišli Vikingové, pak dlouho dlouho nic a poslední století kýble sraček. Pokud je něco financovaný z norských fondů, počítejte s tím, že to bude hovadina, nebo levárna. K tý schíze. Na jednu stranu se šíleně vyšiluje se sexuálním obtěžováním dětí (a ano, má to pravdivý a reálný základ, to je potřeba ohlídat). Jako většina věcí na západě, se to zvrhlo v šílenou parodii toho, co je nutný a potřebný a aktuálně aby se v některých zemích fotr bál zůstat s dítětem sám v jedný místnosti, aniž by si pořizoval videozáznam, Bůh chraň, když by vlezl do koupelny, kde se zrovna to dítě koupe a podobně. Protože nikdy neví, jaká zapšklá kráva ve školství si bude hrát na CSI Miami, skrz tendenční a manipulativní otázky navede dítě ke "správný" odpovědi , no a co se magorům z Barnevernu a podobných zrovna přesypalo v hlavě (to už leze i sem, tady jsem vycházel z českýho případu).
V severských státech stačí nepodložený spekulativní obvinění, dítě ti seberou a nazdar (viz případ těch českých dvojčat). Na druhou stranu ta samá země vytváří dětský pořady, kde je nějaká psychopatka učí strkat umělýho dicka do umělý díry, vydávaj učebnice co vypadají jako porno a podobně. No a já se tážu, kde je hranice, jako jak se v tom to dítě má nakonec vyznat, když mu na jednu stranu budou tlačit ze školy a z aparátu a z médií do palice, že šukmrd s kýmkoliv a jakkoliv je fajnpřirozenýanormální, na druhou stranu ho učit hlásit jakýkoliv "podezření" na úchylárny od starců směrem k němu (což ve chvíli, kdy mu zaneřádíš hlavu nějakýma prasárnama, uvidí to všude). Kam to vede? K tomu se dostanu.
Na jednu stranu "bezpečnost dětí über alles" a i u nás vidím ty malý chudáky na ulici v reflexních vestách, kdy vypadají, jak když jdou hoši od Telecomu kopat nějaký kabely. V severských státech (a lehce i tady u nás) se řeší, že by stát měl kecat do toho, co děcka žerou (protože rodiče jsou moc blbý, aby si to ohlídali a ani náznak toho, že by se děcko mohlo rozhodnout samo :-D ), energetický nápoje by měly být regulovaný státem (to už nějakej idiot navrhoval i tady), v Norsku by prej měli žrát sladkosti jen v sobotu, když se vám tam něco nezdá na tom, jak někdo vychovává svoje děti, máte podat udání na Barnevern…..o naprosto jasných věcech, že nesmí řídit a pít alkohol do 18, někde do 21, nemluvě.
Na druhou stranu ho nechaj rozhodnout o změně pohlaví. Takže v devíti letech není dost duševně způsobilej na to, aby si mohl rozhodnout, jestli vypije Monster Assault, na druhou stranu je dost duševně na výši na to, aby udělal rozhodnutí, co se s ním potáhne celej život, tak nějak? Pomineme to, že to může být jen přechodný nějaký zblbnutí, ve dvanácti ho to přejde a on skočí pod lokomotivu. A běda kdyby mu to rodiče zakázali. V Americe nějaký dvě lezbický přenašečky syfilisu skrze svojí smrdutou hubu rozhodli, že budou syna jednoho z nich vychovávat jako holku a procpali to i školnímu vedení, takže chudák malej chodí na ženský hajzly, chodí na tělák s holkama a do sprch s holkama (po tom těláku). Nedokážu si představit ty hluboké levely šikany, do kterých se tam asi vypraví, ale prostě…..když pustíš malýmu děcku Ramba 4 budou ti do toho kecat, když ho sekneš rákoskou po prdeli, za dělání bordelu, bude se tam po tobě vozit sociálka, ale když se rozhodneš, že ho totálně duševně zdeformuješ na celej život, je to charašo. Všimněte si. Ty dvě krávy můžou malýho heteráka vychovávat jako holku a projde to. Můžou ho nutit být pohlaví opačný. Ale…..malýho "tranďáka" nesmí nutit, aby zůstal pohlaví stejný. Logika? Ano. "Kdokoliv může cokoliv, pokud patří k sexuální menšině a vytváří něco, co sníží počet heterosexuálů a vyrobí dalšího úchyla".
Případně. I u nás. V osmnácti můžeš řídit, v osmnácti si můžeš dát pívo, v osmnácti se můžeš legálně dívat na nějaký prasárny, ale pelešit se můžeš od patnácti. Logika kde? Když se na vídeo s nějakou věcí můžou dívat od 18 (oficiálně), ale tu samou věc provádět můžou od 15? Tak taky od 18, ne? V 15 nemůže řídit oficiálně ani starou škodárnu, ale už si může pořídit vlastní dítě. Logika kde? Nikde.
No, ale když máme správnou optiku, dá to smysl. Neboť, známe základní fakt. "Evropan a bílá rasa je nepřítel". A víme, že ti, co jdou po týhle linii, využívají hromadu užitečných idiotů, k prosazení tohohle cíle. Užiteční idioti fakt věří těm krycím historkám.
Homosexuální propaganda je jasná. Čím víc bude homosexuálů, tím míň se bude rodit dětí tý rase, co chceme vyhladit. Čím míň se bude rodit….no, jde do kopru. Podle nějakých odhadů a vlhkých snů těch homofašistů bude za určitý počet let Norsko na 90% homosexuálním národem (a konečně vychcípou, což mě teda vadit nebude). Zmizí. Stejně transsexuálové. Když se někdo nechá takhle fyzicky zkriplit, bude mít ještě někdy děti? Ne, jasně že ne. Jak pravil Garrison po změně pohlaví , "Takže to mi chcete říct, že nejsem skutečná žena? Že jsem jen chlap se zmrzačeným ptákem?" Opět, další snížení počtu funkčních heteros. Pak bude zase nějakej chodící psí anál vykládat, jak "Evropa vymírá a je potřeba to doplnit…..migrantama" (Surpraááááájs!!!!) Kalergiho plán se tím urychlí. Naši budou nemnožitelní a těch posledních pár plodných žen co tu zůstane oplodní nájezdníci. (Lezby nevaděj, těm hardware funguje a nájezdníci se jich ptát nebudou. A já je nebudu litovat).
Homosexuálové nyní potřebují děti, protože je lidský právo mít děti, že…..(proč sis na to nemyslel, než sis nechal uřezat vercajk). Jo, lidský právo je mít dítě, tak si ho vyrob :-D No. Takže je potřeba je jim dávat skrz adopce a proč jim? Protože dítě prostě nasává vzory z okolí, jak z rodiny, tak z "rodiny". A když vám bude nějaká multikulti zasloužilá pro choice pro femi pro imigracion moderní matka tvrdit, že dítě nepochytí homosexuální návyky, vemte noťas, vemte DVD s Rambem 4 a třeba projevem Hitlera, vražte k tomu nějakej šílenej masakahoror a jděte to pustit jejímu děcku. Dostane spasmus vagíny a bude řvát jak raněná kráva, že ho to ovlivní, zdeformuje, udělá z něj killera, necitlivýho k násilí a antisemitu a blábláblábláblá (krrrrk). Takže fajn. Rambo ho ovlivní, Hitlerův projev ho ovlivní, ale pohled na dva pusinkující se fotry ho neovlivní, nenene stokrát ne, protože je to "vrozený". No. Jasně. Taky se vám zdá, že mi tu někdo kecá? Hele je potvrzený, že synové fotrů, co bijou ženy, častěji bijou svoje ženy. A synové fotrů, co pusinkujou fotry, jako nebudou mít větší sklony ke gejizmo, jo? Vááážně? A umělý sladidla neškoděj a Irák měl biologický zbraně.
Teď "barnevernshit". Je tu totiž problém. Ty děcka na homo převýchovu a poněmčení, eh, teda, pogejení, se musí někde brát, za druhý, stát potřebuje nový daňový nevolníky a někdo ty děcka musí rodit, že jo. A nejde (zatím) dát legislativní order "hele heteráci, tak vy si to odrodíte, ale pak ty děcka předáte gejům, protože heteráci nemají co vychovávat děti". A ani ještě nejde "tak rodino, odevzdej děti státu, Velkému Bratru, protože ty je nemáš co vychovávat a ještě bys nám mrvil indoktrinační proces". Ne e. To ještě nejde. Takže se musí postupně. Ohledně indoktrinačního procesu se třeba zavede povinnej první rok školky, aby s ním ti jeho starci byli ještě míň a aby se ty indoktrinační lejna vsakovaly chudákovi do mozku o to líp, čím je menší.
A taky se může čím dál víc "odebírat". Jako se odebíraj zbraně, postupně, salámově, pod různýma záminkama, hlavně pro "bezpečnost", pro "jejich dobro" (no a ona je to někdy i pravda, což to právě usnadňuje). A proto je potřeba v tom udělat co největší Mugvaj, aby děcka měly co největší bordel v hlavě, na jednu stranu jim v televizi pouštět skoro porno, pak šikanovat rodiče, že se před děckem dívali na nepřístupnej (nemyslím porno) film, případně, zpucovat rodiče starších dětí, že jim zas nechtějí pustit porno, hromadu fake obvinění z obtěžování, kde je to jen na tom, jak se vychrněla úřednice ze sociálky, kromě opatření proti týrání (správný) snahy o zákaz tělesných trestů a rozesrání systému trestů a pak je děcko nezvladatelný a sociálka ho zas může odebrat, nebo rodinu aspoň obsírat….opět se využila věc, co je v principu správná (ochrana dětí) k exterminaci společnosti a rasy, stejně jako se využila věc, co má smysl (nedat zbraň každýmu idiotu) k věci, co nás všechny má přivést do rakve.
Dál. Když děcko seberou z rodiny, má zázemí, ne. Má pořádný vzdělání, ne. Zakysne v děcáku, pak ho buď někomu přidělej (gejum přednostně, jakmile schválí ty adopce, o tom jsem psal jinde) no a nebo ho tam do osmnácti nechaj, pak ho vykopnou a zas je to chudák bez perspektivy závyslej na aparátu, ten pak nebude kousat do ruky, co ho krmí dávkama každej měsíc. Takže v obou případech je to výhodný pro aparát. Indoktrinační proces nebude narušen (nejdřív prověří ty, kterým ho dají / zůstane pod péčí aparátu), potažmo bude dotyčnej na aparátu závislej od 18 let, kdy ho vykopnou z děcáku. A opět, já neříkám, že tu a tam děcka odebrat v extrémních případech, je špatný, to vůbec, ale…..zas se to zneužívá a celý se to vymyká z kloubů. Jde to všechno ruku v ruce, stejně jako rušení domácí výuky, o kterou se ta banda snaží už dávno (to by tak hrálo, aby děcka neindoktrinoval aparát - co na tom, že maj lepší výsledky, někdo jim musí natlouct do palice, že být gej je lepší, že multikulti je fajn a nezapomeňte, pokud jste slušný a máte tichý vychovaný děti, jste asi pravicový extrémisti - viz ten německej časopis o rodině, kterýžto redakci přeju blízké setkání AIDSnakaženého druhu s několika migrantskými násilníky). Takže tak. No a hádejte, koho zaměří do optiky Barnevern a spol (kterýžto metody chce soudružka Marxová Engelsová zavést i tady) přednostně? No ty, kteří vychovávaj děti doma a doma je učí. Ti jsou podezřelí. Takže opět nastane "maglajz na Dněpru", kdy na jednu stranu se budou dít otřesný věci jako Frizl, na druhou stranu ti seberou dítě, protože sis před ním krknul a taky, pokud ho nenaučíš, že s aparátními poskoky se nebavíme, tak je možný, že ho nějaká výchovná poradkyně Hermafrodita Vakuová-Pumpová ve škole skrz správně kladený otázky nasměruje až k tomu, že ti tu návštěvu Gestapa zařídí…..
Samozřejmě ti bude stát dozorovat čím dál víc výchovu a diktovat, jak trestat nesmíš, vlastně tě moderní pedagogové a psychologové hodí jen do funkce debilního sponzora, ale….běda, jak se ukáže, že pak dítě chlastá, kouří a dělá bordel. Návštěva Gestapa. Samozřejmě, děckám jiných ras (migranti) se tohle vyhne. Neboť kecat nějakýmu M. U. Hammadovi do výchovy sebou nese riziko dvou přes tlamu, sebrat děti z nějakýho muslimskýho klanu, tam je riziko, že by se místní kancelář Barnevernu mohla taky samovolně vznítit, plus taky, samozřejmě….by to byl rasizmus. Zatímco muslo má nezpochybnitelný právo narvat dceři na palici hidžáb a nutit jí pětkrát denně tlouct hlavou o podlahu, kupříkladu na křesťana se snese pěst aparátu s odhodláním německých panzers, ve chvíli, kdy odmítne dceři nechat předepsat antikoncepci a nenechá jí ve škole poslouchat sračky o tom, jak je fajn být gej, případně prcat s kýmkoliv kdekoliv kdykoliv, hlavně když už je ti patnáct a natáhneš si Optimus Primeros. O fyzických trestech nemluvě, opět jen muslo může střískat manželku řemenem předepsané tloušťky a máme na to i verdikt německého soudu, kdy to chtěli takhle odmávnout. Že bití ženy patří do jeho vyznání, takže na to má svobodu vyznání a tudíž státu do toho nic není. Neprošlo to, zatím, ale ten rozsudek padnul, můžeme se těšit na další podobný. Řekni jako křesťan, že tvoje dítě s tebou musí povinně do kostela :-D Výrok britskýho soudu, zákaz pro fotra brát svýho syna dobrovolně (!) do kostela, protože matka je hidžábista a nechce to (po rozvodu). Bléééé. Proč aparát neútočí na ručníkáře, ale po zbytku jde? Protože ručníkáři se nedaj. Ser se ručníkářovi do rodiny a uvidíš to disko. Ručníkáři za sebou nemaj vyoperování páteře skrz pacifistickou a neomarxistickou výchovu, že se "musíš podřídit a s autoritou se nehádá", která vede k tomu, že když chlapovi přijdou odvést rodinu do gulagu, on se nebrání. Ručníkář bere mačetu, nebo aspoň výrazně častěji. Plus, islám je ještě potřeba k rozbití Evropy, tak proč se do něj navážet. Plus, jsou to obvykle jiné rasy no a ty není potřeba vyhladit. Je potřeba vyhladit tu bílou a ta kombinovaná válka proti ní běží.


Střelba bez rozkazu

3. ledna 2017 v 14:17 | Řezník
Servus všichni. Já vím, že svým compadres to nemusím vysvětlovat, ale stejně, na světě existujou tupýni, co nechápou, no a nebo, lidi, kterým natlačili do palice spoustu dezinformací, účelových lží a propagandy, televize informuje nějak, novináři informujou nějak, no a člověk, co se nestane defacto expertem, má pak zkreslený představy.
Takže, když chceme obhajovat držení zbraní a obranných prostředků civilistama a často se bavíme s lidma, kteří vůbec nechápou, proč by jako člověk měl něco takovýho mít, je potřeba se s ním bavit na jeho úrovni znalostí. Často nula.
Tudíž rozebereme nejčastější dezinformace, který se v médiích vyskytujou. Například, tvrzení, že kde je hodně zbraní, tam se děje hodně masakrů a ty legální zbraně pak stejně ničemu nezabráněj. No, tak je to kec. V Americe to vychází spíš ve prospěch zbraní v civilním držení, případů, kdy civilista se zbraní zastavil šílenýho střelce, případně magora s bodnořeznou zbraní, je hromada. Akorát….o těch se nemluví. Víme proč. Jak Clintonova, tak Obamova administrativa se snažila o odebírání zbraní a omezování platnosti americkýho druhýho dodatku ústavy, no a do toho se jim případy, že ozbrojený civil sundal magora, co zabíjel lidi, vůbec nehodily. To radši odvysílali nějakej emotivní blábol o tom, jak jsou ty zbraně zlééé, třeba z Columbine a k tomu se dostanu. Plus taky, dokonanej masakr na škole přitáhne supy a hyeny, neboli, média. Zatímco, když to chytne jen agresor, není to tak divácky a novinářsky atraktivní a nedají se z toho dojit emoce. Politici z toho nemůžou dojit touhu lidí po "ochraně". Takže o jednom se mluví. O druhým se nemluví. A to vytváří pokřivenej obraz reality. Statistika, při masovým zabíjení, kdy se čeká na policii, stihne magor zabít v průměru 17 lidí, ovšem v situacích, kdy ho vyřídí ozbrojený občan, co tam zrovna je, je to 2,2. Dost rozdíl.
Ty dokonaný masakry se všechny staly na místech, kde byl…..zákaz zbraní. Takže agresor věděl, že bude jedinej, kdo tam tu zbraň mít bude. Tudíž, školy, úřady a podobně. Zmiňovaná škola v Columbine, kupříkladu, kde to Harris s Cleboldem vystříleli, opět, zona, kde byl zákaz nošení zbraní. Ti kreténi věděli, že se jim tam nikdo pořádně na odpor nepostaví. No a vyjádření účastníka, "Kdyby ti dva vytáhli ty bouchačky kdekoliv jinde v Coloradu, než ve škole, je z nich okamžitě cedník." Chvíli po začátku střílení dojel na místo šerif, co na ty dva ometáky zahájil palbu, čímž přitáhl palbu na sebe a umožnil několika civilům se dostat do bezpečí. Ukazuje to, že zlýho se zbraní zastaví jen dobrej se zbraní, že?
No a to je fakt. Když muslimskej major začal střílet do US vojáků na základně Fort Hood, kde se vojáci kvůli bezpečnosti pohybovali beze zbraní (ty byly v muničáku), měl tam docela volnou vražednou zonu, než přijela trénovaná policajtka a sesmahla ho. Zlýho se zbraní zastaví jen dobrej se zbraní. Potvrzeno. Když šílenej muhamadán jména, na kterým bych zlámal klávesnici, naklusal do firmy, ze které ho vyhodili a začal tam zabíjet nožom, přičemž jedné kolegyni uřízl hlavu, odstřelil ho majitel firmy, kterýžto měl v kanceláři pistoli v šuplíku. Když Charles Whitman, voják USMC, střílel z věže v Austinu na lidi dole pod ním, ti dva, co si pro něj došli nahoru, byli policajt a civilista, spolupracovali v kooperaci. Tudíž, rozhodně to nestavím "policie, nebo ozbrojené obyvatelstvo". Ne. Já chci policii a ozbrojené obyvatelstvo. Nuže, vidíme, že zlýho se zbraní zastaví dobrej se zbraní.
Co když tam nikdo dobrej se zbraní není? Žďár nad Sázavou, psychopatka s nožom ve škole, napadla holku, pomohl jí šestnáctiletej kluk, co měl odvahu a holý ruce. Skončil v rakvi. Policie se tam dostala asi za 40 minut, klika byla, že ta ženská po zabití jeho přerušila útok, jinak by těch dětí mohla sundat ještě dost. Kluk je tuhej a dostane cenu Míši Pelíška od TV Nova. Ura. Podařený. Takhle to má vypadat? Ne.
Michal Velíšek, podle toho se jmenuje ta cena na Nově. Šel pomoc ženský na Karlově Náměstí, v parku, kterou otravoval pošuk Lubina. Měl holý ruce a nulový výcvik, zatímco Lubina měl bouchačku. Tak ho sundal. Klika byla, že potom (byl zfetovanej) neusoudil, že má sesmahnout víc lidí, protože by to v pohodě stihl. Když na Virginia Techu střílel ten Čung WoChčij, sestřelil 32 lidí. Neboť tam nebyl nikdo, kdo by ho zlikvidoval. Oproti tomu na jiný škole střílel psychoň z brokovnice, hlídač chodby, student(!) na něj skočil, nastříkal mu do ksichtu slzák, dal mu na držku a broknu mu sebral. Vidíme, že když je tam dobrej se zbraní, vypadá to řádově jinak, než když tam je jen zlej se zbraní.
Proč civilní držení zbraně. Nestačí policie? Ne. Protože má dlouhou reakční dobu. Zásahovka není všude, hlídky, i když jsou odhodlaný zasáhnout (ta ve Fort Hood byla jen hlídková), taky nejsou všude. Někdo musí to střílení nahlásit. Dispečer to musí vyhodnotit a poslat tam auto. Ti tam musí dojet. To už je v řádu minut, když to jde rychle, desítek minut, když to jde na prd. Za tu dobu je dostříleno. Když se střílelo v Uherským Brodě (trotl co vůbec ty zbraně neměl mít podle aktuální legislativy, ať předejdu dohadům), hlídka tam byla za pár minut, jenže….potom, co jim profičelo pár kulek kolem uší, se zdekovali a čekali na zásahovku (což jim nezazlívám). Těžiště jejich práce prostě bylo jinde a na tohle nebyli připravení. Američani pochopili rychle, že na aktivního střelce nefunguje tradiční postup, jako třeba na situaci s rukojmím, nebo zatýkáním pachatele doma, tzn že uzavřou prostor a čeká se na zásahovku, která na něj vletí. Protože on mezitím aktivně zabíjí a vyhledává si cíle. Tudíž, že je potřeba na něj vletět a sundat ho rovnou, US poldové cvičí 40 000 policajtů v programu "first responder", aby na nic prostě nečekali, na magora nastoupili a zkusili ho sundat. U nás to teprve vzniká. Ale pořád to naráží na to, že ta hlídka není všude a když tam bude, taky to nemusí být ta, co tím výcvikem už prošla. Když se začne střílet na Muzeu, může být zásahovej oddíl klidně na I.P Pavlova a stejně, než obdrží hlášení, než popadnou zbraně, než tam dojedou……Pár minut jim to zabere. A to už může být dostříleno. Můžou se tam poldové dostat včas a taky nemusí. Když byla v US ta slavná přestřelka v Severním Hollywoodu, hlídky tam sice byly hned, ale na ty střelce nestačily, pak se čekalo na SWAT, celý to trvalo 44 minut. Někdy taky policejní dispečer udělá chybu a pošle na místo neozbrojenou hlídku na kolech, viz střílení u Charlie Hebdo. Jak dopadla? Všichni mrtví.
V tom Uherským Brodě hlídka zdrhla, na akci zásahovky se čekalo dvě hodiny, ven z hospody se dostali, mezi jinými, dva chasníci, co čekali, až střelec bude přebíjet, vzali ho židlí a zdrhli. Když ho mohli vzít židlí (vstát, uchopit židli, zamířít, hodit, trefit), mohli ho v pohodě zastřelit, kdyby bylo čím (střílet může i z lehu pod stolem). Bohužel neměli nic.
Policii chvíli trvá, než se na místo boje dostane. Občan napadenej, nebo svědek, už je tam. Nemusí být útočník střelec. Stačí nůž, viz ten blázen v Americe, nebo ta ženská ve Žďáru. Kdo nastoupí do odhodlanýho psychopata s nožem jen holýma rukama? No? Nechce se mi, je to riskantní. Pak člověk ocení mít něco na obranu a nemusí to být palná zbraň, k tomu se dostanu. Zůstanu u toho Žďáru. Jdeš si pro dítě do školy a hle, je tam vyšinutá psychna s nožem, co si vyhledává cíle. Jeden kluk už je tam mrtvej. Nevyměníš radši teď nějakej "mír a lásku" odznáček na autě za aspoň pitomý kladivo z Teska, kterým jí můžeš tíhnout po ksichtě? V takovou chvíli každej touží po zbrani.
Palná zbraň je nejvýhodnější na situaci proti střelci, proti jiným útočníkům je spíš lepší úderová, ale to je na delší rozbor. Neplyne z toho, že by stát měl spíš podporovat občany, co se se zbraní jsou ochotní někoho zastat, než je omezovat? Zkušenosti z posledních teroristických útoků v Izraeli tohle potvrzují a izraelská vláda se zachovala podle toho.
Budiž, tak není cesta, že se zbraně zakážou a tudíž je nebude mít nikdo? Ne. Proč? Protože ti zlý ji budou mít vždycky. Člověk, co se vydá někam vystřílet školu, asi nebude řešit, že mu pak k tomu doživotí přihodí ještě nedovolený ozbrojování. Člověk, co jde loupit, si na to taky nevezme registrovanou zbraň na svoje jméno, taky jde do toho s tím, že ho nechytí, takže nedovolený ozbrojování je mu fuk. Terorista, co vystřílí diskotéku má úplně v paži, kolik zákonů u toho porušil. Zákazy obecně nefungujou proto, že na ně zločinci serou. Je třeba zakázaný vzít v Tesku z regálu nůž a rozbodat s ním ženskou co si vedle zkouší v kabince hadry. Což bylo tý transsexuální blbzně v Tesku na Andělu úplně fuk. Stejně je třeba zakázaný odpálit bombu ve frontě na koncert, což bylo tomu migrošovi v Německu fuk. Stejně tak je zakázaný přejíždět lidi kamionem, což bylo…..atd. No, odhlídneme od zbraní, protože k těm mají někteří lidi apriori přednasraný vztah. Koukneme se na náklaďáky. Je zakázaný přejíždět lidi náklaďákem a lidi, kteří nechtějí jít sedět a jsou morálně funkční a duševně v pořádku, to dělat nebudou. Ti, co chtějí zabíjet a vyhodnotí jako nejlepší náklaďák, ho naopak použijou stejně. Proti zabíjení lidí náklaďákem jinak nepomůže zavést psychotesty k řidičákům na kamion, obnovovat řidičáky co tejden, zpoplatnit řidičáky, zavést tisíc dalších podmínek na řízení kamionu. Neboť ten, co chce zabíjet kamionem, se na to stejně vysere a tohle řešit nebude. Když už přejede 86 lidí (Nice) tak je mu celkem jedno, že u toho řídí bez papírů projel na červenou, jede klidně ožralej, poruší zákaz vjezdu a napaří mu šest trestných bodů za vjezd do pěší zony. Pokud řidičák mít nebude, nebude mít svůj kamion, tak ho prostě někde ukradne, nebo zabije řidiče a veme si ho stejně (Berlín). Veškerej legislativní fuck okolo řízení kamionů se následně dotkne jen spořádaných řidičů kamionů, co chtěj jezdit, vozit a rozhodně nemají v úmyslu dělat s kamionem Carmageddon. Stejný je to u zbraní. Současná legislativa je plně dostačující, jedna z nejlepších na světě (to se ještě těm našim zákonoprascům nepodařilo dokurvit), člověk musí splnit podmínky, musí být netrestaný, bezúhonný, spolehlivý (což znamená že ani prokazatelně nechlastá a nebere drogy atd). Zbraň je dostupná na povolení, registrovaná na jméno, takže žádný "že si jí může pořídit každej magor". Každej magor si jí pořídí, ilegálně. Veškerý zpřísňování zbraňový legislativy se opět dotkne jen zákona dbajících držitelů zbraně, protože mafie, nájemní vrazi, lupiči, únosci, teroristi, sérioví vrazi, vymahači výpalnýho, kuplíři, pasáci, dealeři a vůbec veškerá tahle špína, prostě nepoužívá legální zbraně registrovaný na svoje jméno. Legálně drženou zbraní se stane asi 0,2% trestných činů a do toho se počítají i ty "nepřiměřené obrany", nebo případně, že to obrana fakt je, ale soudce soudí jako idiot.
No, ale když se zakáže zbraně držet, tak je nebudou mít ti criminales kde brát, ne? Ale jasně že budou. Na nelegální trh se nedostávají z legálního trhu, ale 1) z továren, kde se to pro tyhle účely rovnou vyrábí (Balkán, části Ruska, části Afriky, oblasti v Asii a Arábii) 2) vozí se to z původních válečných zon (v bývalý Jugoslávii se toho musí válet tuny, bez jakékoliv evidence, kolik Kalašnikovů a podobně se prodalo ze srbských a chorvatských armádních skladů během toho chaosu po válce, dokážu si představit, že pár chamtivých zásobovačů se dobře napakovalo - Na Ukrajině se toho teď musí válet tuny, něco se prostě ztratí, něco vojáci nahlásí jako zničený v boji a pod rukou prodaj, něco "zmizí" při transportu). Tu a tam Řekové zadrží loď, co je plná pašovaných zbraní a to ne žádných flusbroků, ale Kalašnikovů a podobně, co jde z Afriky a Arábie rovnou do ilegálu zde. Němci nedávno našli u jedný mešity skladiště Kalachů…..a kreténoprasata typu Jucker budou šikanovat zákony dodržující lidi kvůli kapacitě zásobníků, když se jim to za zády vozí do Evropy…..
Criminales je budou mít vždycky a teroristi taky.
Poslední dementní námitka je "když budu mít zbraň a někdo začne střílet, tak jí stejně ani nestihnu vytáhnout blábláblá". No, tak to je na úrovni "nepotřebuju mít v autě airbag, hasičák a lékárničku, protože když mě z boku strefí Téžévé, tak jsem stejně v hajzlu a neudělám nic". Heh. Těch situací je milion, milion možných alternativ a jen některé začínají tím, že magor přijde a nečekaně mě střelí do hlavy (s čímž, fakt, neudělám nic). Může být třeba, že nemá palnou a jen rozsekává lidi v McDonaldu mačetou. Mám čas tasit a sundat ho? Ano, těch případů bylo víc. Střílí v hospodě a já zapadnul pod stůl, teď pálí po jiných, mám čas táhnout a sundat ho? No jasně, když měli ti dva čas magora trefit židlí….střílí ve škole brokovnicí a já jsem za rohem? Mám čas tasit a sesmahnout ho? No jasně, když si mohl hlídač chodby vyčíhnout chvíli, kdy přebíjel, skočit po něm a nastříkat mu do držky slzák….Střílí migroň po lidech ve fast foodu a já na to čumím z okna, mám čas? Ano, jistě (Berlín, ten chlapík z balkonu na toho migroše řval a házel po něm snad lahve, neměl pušku, he). Bratislava, Harman, střílel a další civil ho měl z okna v zaměřovači, z neznámých důvodů to nezmáčknul (nechápu, asi vyměkl z toho, že "střelím ho a budu mít průser", ale času měl dost, sundat ho mohl). Situací, kdy civilní držitel sestřelil pachatele vraždy, pokusu o vraždu, mass shootingu, atd., bylo více a dost.
Situace z Ameriky, jdu pod mostem a vidím jak ohromnej kokot shodil člověka z mostu, ten si mě všiml a řítí se na mě, to hovado má asi dvě stě kil (to se fakt v Americe stalo, teda ne mě :-D )a ocelovou trubku, co teď? Prát se s ním holejma rukama? No, hodně štěstí, pokud se nejmenujete Randy Couture :-D Zdrhat? Možnost, to prase dlouho běžet nevydrží, ale je tam terén na sprint a mám kam? He? Vždycky je lepší mít hromovou hůl.
Ještě k mass shootingu v Americe. Děje se to, jak říkám, většinou zbraněma nelegálníma, ukradenýma a v místě, kde je zakázaný zbraně mít. Od chvíle, kdy levičáci zavedli ty tzv gun free zone, se 92% tohohle střílení stalo v nich, tudíž, s trochou nadsázky, jestli chcete riskovat, že vás nějakej idiot odstřelí, zdržujte se v místech, kde je zakázaný nošení zbraní. Kupříkladu Chicago, kde jsou zbraně prakticky zakázaný, má snad největší násilnou kriminalitu v USA a to včetně zabíjení střelnou zbraní, překvapivě.
Ono to, že je člověk nesmí držet soukromě, stejně nezmůže nic, v nejhorším jí frustrovaný muslo, zaměstnanec bezpečnostní agentury (kteří v Americe spadají mezi "law enforcers", strážce zákona), šlohne ve firemním sejfu. Což zákona dbalej hejl neudělá, že? Ale ten taky tu bouchačku nesebere a nevystřílí s ní gejklub a nevyrobí tam padesát mrtvých. S tímhle případem by zákaz AR15 pušek nic neudělal, protože ta nebyla soukromá. Byla v držení strážců zákona.
Jinak, svět beze zbraní není bezpečnější. Ukázka místa beze zbraní, kriminál. Je tam bezpečno? Asi ne, co? A přičemž tam nejsou zbraně a policejní profesionálové tam jsou na každým rohu. A stejně tam tu tam někdo dostane do hnědky, dostane po palici skončí ubodanej, ukopanej, utopenej v hajzlu….
Jak je to možné? :-D
Rwanda, když tam Huttové vybíjeli Tutsije, oni těch palných zbraní moc neměli, brali to mačetama, hrubou fyzickou silou plynoucí z převahy počtu, no a třeba ženský popravovali i znásilňováním "AIDS komandem". Slušná smrt, být zprzněn tak, až z toho chcípnu, nebo teda přežiju, ale se smrtelnou chorobou, huráááá….to jde udělat jen komu? Neozbrojenýmu. Těžko se hromadně przní ženská, co drží AR15, he?
Kdo sní o světě beze zbraní, sní o světě, kde ti fyzicky nejsilnější dají do držky všem ostatním a podmaní si je. Takže v jeho vyměklosti a srabství mu to vůbec nepomůže.
To je asi tak pro zatím v prvním kroku všechno.

Novej rok, novej brajgl

2. ledna 2017 v 17:04 | Řezník
Servus všichni, tak se ukončil rok 16, přechází se do roku 17. Ačkoliv si všichni na konci roku přejou, aby ten rok následující byl lepší, než ten předchozí, často to vypadá, že se musí vyvinout ukrutná snaha, aby nebyl aspoň horší, nebo aspoň ne o moc a tenhle rok do tohohle celkem asi spadat bude.
Neboť, kromě toho, že pošťáci vymění číslo na razítku, se nedosáhlo žádnýho "checkpointu" a snahy o naše zotročení / zničení pořád běží a poběží.
Nejdřív se podíváme na skoring ze silvestrovský noci. Jedno velký střílení v Turecku, samozřejmě zbraní ilegální (v Turecku zbrojákama docela šetřej a vlastnit tam legálně automat, eh, no, těžko, že). Pachuť srandy tomu dodává to, že to bylo během zostřených bezpečnostních opatření, kdy se celej ten Instanbul policajtama jen hemží a stejně, křáp. No, pozitiva, aspoň něco takovýho neproběhlo v Evropě. Vsuvka, je jasný, že policejní nasazení nezabrání všem těm útokům, ale zabrání mnoha. Je špatně to stavět tak, že "policejní ochrana nebo ozbrojený obyvatelstvo". Je potřeba to postavit "policejní ochrana plus ozbrojený obyvatelstvo". Ani ve Francii zvláštní stav, ani v Německu zostřený opatření neohlídaly před veškerým útokem, ale určitě stoply několik. V kombinaci s možností dát lidem šanci se sami bránit, bylo by to ještě lepší. Konec vsuvky.
V Dojčlandu se policajti letos připravili líp, po tom totálním fiasku a ostudě loni, no a nějakej velkej brajgl tam nenastal. Samozřejmě, paraziti, vyžírkové a zevlové, co tam doplavali přes Středozemní, nebo se tam nakýblovali jiným způsobem, se projevovali zas a dělali bordel, ale poliši je tentokrát zvládli líp. Už se opět vynořujou idioti od různých bojovníků proti rasizmu a tvrdí, že ten policejní dohled a kontroly byly "rasistický". Ach jo, já bych tyhle intelektuály opravdu nejradši poslal někam do skladu tahat pneumatiky, ať už konečně zavřou hubu. Aktuálně, když slyším slovo "rasistický", dostávám kopřivku. Jak můžou policajti kontrolovat bandu vometáků, kde jsou skoro všichni černý, nebo aspoň vyuzený, aby to nevypadalo rasisticky? Byla by za rasistickou označovaná i kontrola bandy bílých fotbalových fandů třeba na zápase někde v JAR nebo v Zimbabwe? Když kontrolovaní jsou bílý a poliši černý? No, podle našich dementních intelektuálů asi ne. Hubu nezavřou. Loni se do skopčáckých poldů kérovalo, že to podcenili, letos zase, že to přehnali. On člověk jako policajt má jednu velkou jistotu. Ať udělá cokoliv, včetně toho, že neudělá nic, budou mu za to nadávat.
(Což je dost podobný tomu, když je člověk křesťan, tam si může být taky jistej, že ať udělá cokoliv, včetně toho, že neudělá nic, někdo ho za to zpucuje).
Samozřejmě, připlavalý ksichti v Německu měli bouchačky. BOUCHAČKY! OOOOO fuuuuj!!! A teď mě napadá, kdepak je vzali. Vždyť většina z nich tam nemaj ani občanství, kde vzali zbroják? A nebo, že by ho neměli? No a v Německu můžeš na veřejnosti přenášet zbraň jen v uzamykatelný schránce (opět opatření, který se naprosto nedotkne těch, co jdou se zbraní páchat trestnou činnost). Tak jakto, že neměli tu bouchačku, kterou vůbec neměli mít, zamčenou v nějaký kastli? A jinak, zákony minimálně u nás zakazujou s palnou zbraní manipulovat veřejně a pod vlivem a pochybuju, že zrovna v tomhle by byly ty německý benevolentnější. Takže jak to, že s tou bouchačkou, kterou vůbec neměli mít a měli jí mít zamčenou, šaškovali veřejně a dokonce na veřejnosti stříleli? He? Když je to všechno zakázanééééé? Že by to bylo tím, že celá ta protizbraňová zákonotvorná aktivita je úplně, ale naprosto, na hovno a jsou to akorát zločinci, kterých se nedotkne? Každej "gun ban" imbecil, kterej si to tu přečte, nechť zří tuto analogii. Když dám pokutu sto tisíc za vjetí do zákazu vjezdu, budou se toho bát ti, kteří se snaží zákony dodržovat a chtěj ve společnosti pokračovat. Vořech typu Hepnarová, co chce rozjezdit hromadu lidí kamionem, oproti tomu bude mít tohle úplně u sedele, protože je mu fuk, že při porušení asi žbumbiliardy zákonů poruší ještě zákaz vjezdu a že mu k třiceti letům v kriminále přidají ještě tu pokutu :-D
Analogicky ke zbraním, pokud chce magor vystřílet diskotéku, je mu jedno, že u toho porušil i zákon o držení a přenášení zbraní. Ten, kdo to bude řešit, bude naopak ten, kdo by se tam mohl bránit a útočníka zastavit. Člověk by řekl, že lidi co mají IQ převyšující dvojciferné hodnoty musí tohle naprosto pochopit, jenže zkušenost ukazuje, že ač toto pochopí i naprostý tupýni nevzdělaný, co ale používají selský rozum ("když zasadim pšenici, tak dostanu pšenici"), spousta lidí, co maj tituly a jsou mgr., ing., phd., to prostě nepochopí, protože selskej rozum nepoužívají a maj mozek zaneřáděnej neoarxistickýma tezema, nesmyslama o rovnosti všech se všema (kromě bílých mužů, ti nejsou rovný s nikým a patří do gulagu) a o tom, jak se směrnicema poručí větru dešti. "Když zasadím pšenici a EU řekne, tak mi vyroste transsexuální oves a běda jestli ne, pak dáme pokutu pěstitelům pšenice". To mi trošku připomíná ten vtip o různých světových řádech a systémech v podobenství "máš dvě krávy", že "křesťanství - máš dvě krávy, jednu dáš sousedovi", "tradiční kapitalismus - máš dvě krávy, koupíš bejka a množíš", "komunismus - máš dvě krávy, stát ti obě sebere a zavře tě", "socialismus - máš dvě krávy, stát ti obě sebere a dá ti trochu moloka", no a Evropská unie "Máš dvě krávy, stát ti je sebere, jednu zastřelí, druhou podojí a moloko zahodí" :-D :-D :-D
V Polsku to chytil nějakej smeták, co chtěl sebrat kebabářům dvě flašky chlastu, ale to zatím vypadá, že by mohla být obyčejná bitka, takže počkáme na závěry vyšetřování, co se vlastně stalo, ať nejsme za voly, jak ti všemožní ochránci lidských práv, co vyřvávali s "muslimem pobodaným ve Vršovicích (bo kde)" a pak to poldové uzavřeli, že si to hošík vycucal z palce.

Jinak přes vánoce se různý systémy krásně ukázaly v optice "tolerance". V Saudský arábii hrozí poprava za "urážku islámu" nějakýmu snad hindovi, kterejžto nakreslil jakejsi komix. V Británii to vylepšili a zavřeli nějakýho mlamoje za to, že odhodil sendvič se slaninou k meshitě, toho následně zabili v lochu. Čiže, Britonie má prvního popravenýho za urážku islámu a jestli slyšíte hučení, tak to se Winston Churchil točí v hrobě jak Kaplanova turbína.
Opět se ukazuje, že všichni jsou si rovni, ale někteří si jsou rovnější a někteří jsou rovnou ksindl na ucpávání děr v lodi. Hodit kus slaniny k meshitě, to prostě není prkotina, nad kterou se dá mávnout ploutví, jako třeba 1400 znásilněných a prodaných nezletilých v Rotterhamu (kde policie, státní zástupci a vůbec veškerý zástupci státní moci dělali kulový, vlastně jo, dělali že to neviděj, aby je někdo neosočil z rasizmu), to se musí akutně řešit, protože to je šíření nenávisti a je to xenofobie a s tím opatrně, to jako ne toto. Začne to házením slaniny a najednou je tu zpátky Hitler, co bude řvát júderauz a muslimáči se s ním budou domlouvat na konečným řešení židovský….ale kurva fuj, co jsem to řekl, objeví se nějakej novej Hitler a ten nažene všechny nebohé běžence do lodí a tam jim otočí vejfuk dovnitř. Prodávání mladejch holek do bordelů a pedofilům, to sral pes, zaprvý to Evropani dělaj taky, takže z toho Hitler nepovstane, za druhý jsou to jen potomci místních daňových nevolníků a co s nima. Hlavní je zabraňovat šíření "nenávisti a xenofobie", protože to je základ a nikdo nechcete, aby se Jones vrátil že jo. Samozřejmě, opět někoho by mohlo napadnout, že z člověka třeba i nácka vyrobí, když mu jeho dceru prodaj Pakistánci do hampejzu a oproti tomu jde někdo do lochu za to že hodil sendvičem, ale jak víme, ve světě, kde se v reakci na teroristický útoky provedený ilegálníma zbraněma a ve jménu islámu reaguje zákazem legálních zbraní a ochranou islámu, se na tak jemné externality nehledí a ty se ideologicky zanedbávají. Prostě nebudeš xenofob, nebo tě zastřelíme a kriminalita tu byla vždycky, s migrantama bude vyšší, se s tím smiř.
Vždyť už je přece jasný, kdo může za všechno zlo světa a kdo je vlastně nepřítel. Kupříkladu radikální feministky, typu überkrávy Laci Green, to ukazujou velice dobře, pokud tyto podporujou Killery Klintnovou, která se bratří se Saudskou Arábií a bere saudský děngy na kampaň, případně podporovaly Hussajna Obonga, kterej se bratřil se Saudskou též a zároveň můžou mít spasmus rodidel z Trumpa, kterejžto podle nich "nerespektuje ženy", je úplně jasný, kdo je pro ně nepřítel. Stejně jako pro Evropskou Komisi, stejně jako pro menšinofily a bojovníky za toleranci celýho světa je nepřítel bílej pracující heterosexuální muž, držitel zbraní. Do toho se musí tepat, ten se musí zpacifikovat, ten se musí odzbrojit, ochočit a proti tomu se musí všichni chránit, proti tomu se musí chránit ženy, židi, gejové, atd. klidně i v úzké spolupráci se saudským al wahabovským islámem (ačkoliv přesně tenhle islám tvrdě bojkotuje jakejkoliv pokus o ženskou rovnoprávnost, jak to tam maj gejové je celkem jasný a postoj k židům je taky celkem jasnej) :-D To je jako "musíme se při ochraně dětí před těmi bílými heterosexuálními tyrany spojit s Aliancí Pedofilních Vrahů a tu podporovat :-D :-D (podobenství , fízle, nenazývám muslíky aliancí pedofilních vrahů) nesmysl? Jo, ale opět pro lidi, co používaj rozum. Pro ty, co celou školní docházku nadšeně nasávají neomarxistický prdy, čtou Sartera a filozofujou o obrodě světa skrze nějakou novou pitomost, případně mají nějaký hustý trauma, co si léčí, je to úplně pochopitelný. Pětadvacetiletá studentka sociální gender antropologie a městské cyklistiky, která je ještě šeredná, má nadváhu a museli jí vázat kolem krku kotletu, aby si s ní hrál aspoň pes, bude tohle klidně vykládat, protože bílej muž je nepřítel, bílej muž zotročoval Afriku a měl otroky (z Evropy se otroci brali pro Turky a spol celý staletí, ale to už neví), bílej muž jí neumožnil se uplatnit (protože to nesouvisí s tím, že studuje nepoužitelnou kravinu, ale s tím, že "muži si zařídili svět sami pro sebe), no a taky, bílej muž jí žádnej nechce. A znáte to, když to nemůžeš mít, aspoň to pochčij, aby to nechtěl ani nikdo jinej. Jak pravil Stephen King. To je stejná optika, jako když chudej hloupej obtloustlej ošklivej zevlenko označuje všechny ženský hezčí než gorilí samec Richard za kurvy, no protože….má smůlu, no :-D Jenže takovej zevlenko moc škody nenadělá, protože společnost ten jeho mindrák rychle prohlídne a nedopřává mu sluchu (pokud si nenajde nějaký zástupný téma a neškodí oklikou), oproti tomu, nějaká vystudovaná feministka, s nějakým příšerným nepřechýleným jménem, třeba Helena Javorský - Krůta, jeden titul před jménem, dva za jménem, najde uplatnění v nějaký kravský neziskovce, když je Bůh milostiv, tak jen v nějaký, co prudí s "právama žen", když milostiv není, v tu chvíli, tak v nějaký, co otravuje s právama menšin a kriminálníků a když nás Bůh nechá podrobit testu, tak se dostane dokonce do nějaký bandy co řeší zbraně, třeba do Small Arms Survey, kde píše stupidní tendenční zfixlovaný zprávy typu "zbraně a násilí na ženách" (jako by k většině násilí na ženách byly ty zbraně potřeba a kupříkladu ve Rwandě, když zabíjeli tutsijský ženský stylem "znásilnění AIDS komandem", každá by asi vyměnila zlatý kroužky v nose za funkční AK 47) a mrví obranyschopnost lidem všem.
Nuže do nového roku říkám, víme, kdo je nepřítel, víme, co se na nás peče a víme, komu patří zavřít huba a kdo patří do sběrnýho dvora třídit odpad, tudíž, nepovolujme v boji.
Opět, jak pravil Stephen King, "Nový rok, nové koště, starý sračky ven, nový sračky dovnitř" a vypadá to, že jich letos bude nemálo. Uvidíme, co nám ještě letos zkusej zakázat a co zase vnutit.