Duben 2017

Nakládačka u autobusu, "chlapi už nejsou co bejvali" a blábláblá

30. dubna 2017 v 18:15 | Řezník
Servus všichni, na co mrkneme dneska. Do pacifistů, hňupů humanistických, odmítačů obrany a vůbec takových moulů, kteří si z vlastní neschopnosti a neochoty se bránit a zvednout ploutev proti zlu dělaj něco jako ctnost, jsem tu kopal už mockrát. No, ale, co je výhoda kopance, no, vždycky se dá přidat ještě jeden. :-D
Viděl jsem vídeo z Prahy, jak nějakej vožralej vorchmejšták na nástupišti na Proseku (často muj rajon, ale tentokrát jsem tam u toho nebyl) se tam naváží do nějakýho starýho dědka, nejdřív se o něco hádají, pak dědek dostane pár facek, padne, zevl ho párkrát nakopne (a ty kopance jsou od pohledu vedený se snahou o maximální poškození, naštestí ten ožralej pytel sloního chámu se nedokázal pořádně trefit), dědek pak vstává, furt se dohadujou, ksindl vyhrožuje flaškou od vína, přijíždí autobus, zevl se chystá nastoupit, ještě dá dědkovi na rozloučenou pěstí, dědek šel teda k zemi jak bedna šutrů a tentokrát se nemá k tomu, aby se zvednul, zevl leze do autobusu, ale už je okýnkem vidět, jak startuje řidič (od pohledu žádná muší váha) a jde si pro něj, zevlovu snahu o ústup maří další cestující, kterej na něj skočil a smotal ho tam do preclíku u koše na zastávce. Jakkoliv byl ksindl velice agresivní a akční na starýho dědu, kterej nepředstavoval žádnýho relevantního soupeře, proti evidentně vytočenýmu šoférovi ze suprtěžký váhy a nasranýmu chlapíkovi, kterej na něj skočil (a z toho, jak odhodlaně se hejbe, bylo vidět, že kdyby se zevl zkoušel víc bránit, dostal by pěstma) neudělal ani prd a jeho bojový výkon byl naprosto na úrovni "sračka". Tím vídeo končí.
Dvě věci. Zaprvý, ten chlapík i ten šofér maj muj velkej respekt a protože nevím, kdo to je a pravděpodobně se s nima nikdy naživo nesetkám, vzkazuju jim "kurva, dobrá práce" aspoň takhle. Druhá věc, viděl jsem spoustu nadávání na lidi, co tam očumujou na tý zastávce, zatímco ten pytel hnoje napadá toho dědka, rozhodně víc nadávání na ně, než pochval na ty, co se zapojili. Na tý zastávce stál nějakej mlaďas patnácti asi letej, nějaká stará bába (ta se zapojila na straně dědy aspoň verbálně), pak je tam snad ještě nějakej jouda, ale ten je buď slepej, nebo o holi (vídeo nění ve fullHD), takže ten je rád, že je rád. A slyšel jsem mnogo toho, že "ten mladej je sračka" a "ti lidi jsou sračky" a "zbabělci" a podobně. No. Takže. Jo, jsou. Ale čeká někdo něco jinýho?
Trošku to rozeberu. Aktuálně, pravda, mají menší problém se do nějakýho konfliktu verbálně zapojit a intervenovat ženský, než chlapi a jako pokládá se to za důkaz sračkovitosti chlapů a nový, lepší a větší odvahy žen, způsobenou "Ó Nejdokonalejší Emancipací, Kterou Chtěly, Ale Nyní Je Sere, Že Mužské Činnosti Přebírat Musí". No tak ani hovno. Ženský totiž podvědomě a v rovině vžité operují s předpokladem, že je ten agresor mlátit nebude. Proto a jedině proto intervenuje stará ženská a ne mladej kluk, protože, stará ženská žije ještě v rytířských dobách starýho patriarchátu, kde nebylo moc pravděpodobný, že jí magor na ulici napálí dvě pěstí do ksichtu, nebo jí bodne nožom, tohle myšlení je u důchodců dost častý (hooah, žili v jiný době) a promítlo se to i do špatný taktiky toho dědka, kterej by se měl po prvním střetu s tím magorem snažít dekovat pryč, držet si distanc, dostat lavičku mezi sebe a něj.....a ne tam stát oči v oči na délku paže s rukama dole, přičemž se fakt prostě nabízelo, že tam ta rána padne a já u toho vídea jen doufal, že to padne pěstí a ne tou flaškou, protože to by mohl být smrťák. Taktéž ta babka, stála blízko, kdyby se pýčus stoprocentní rozhodl, že dá ránu i jí, vůbec by neviděla, odkud přijelo TGV.
Ženská furt nepočítá s tím, že dostane ránu nebo vpich. Oproti tomu, mladýmu patnácťákovi je jasný, že pokud situace bude gradovat a gradovat klidně může, tak on, pokud proti agresorovi nedá dohromady nějakou relevantní obranu (a kdo z nás to v patnáctí nebo šestnácti dal, že jo) tak ten ho klidně přejede, klidně i pobodá, když na to třeba přijde......A to se samozřejmě projeví na ochotě intervenovat. Zapojil bych se já? No jasně. Musel bych, nevydržel bych sám se sebou, že jsem tam nějakýho dědu nechal řezat a nikomu z těch, s kterýma se pohybuju v oblasti bojových sportů a bojových systémů, bych se pak nemohl ani podívat do očí, kdybych se nezapojil. O trenérech a instruktorech, který do mě investovali bžilion člověkohodin, ani nemluvě. To, že by se Řezník nezapojil, by totálně deklasovalo jak Řezníka, tak by Řezník udělal ostudu i spoustě dalších lidí a to mě kurevsky zavazuje, to bych prostě nemohl nechat bejt. Na druhou stranu, já nejsem nějakej patnáctiletej jouda, co jde ze školy, že jo. Různýma formama boje se zabývám asi 15 let, s 185/94 jsem celkem velkej, se svojí váhou na benchi cvičim série, uběhnu půlmaraton kopcovitým terénem za hodinu padesát něco (to bylo před rokem, teď by to bylo rychlejší), mám aktuálně 16 oficiálních boxerských zápasů v těžký a supertěžký váze, no a jakkoliv vím, že v porovnání s mnoha mýma známýma, kteří boxujou vysoký úrovně, jsou moje boxerský zkušenosti mírně řečeno komický, tudíž můžu třeba potkat někoho, kdo mi bude v boji holýma rukama naprosto nadřazen, mám u sebe většinou dost železných i neželezných kovů, který to minimálně kompenzujou :-D A s dost typy železa jsem už celkem dost sžitej :-D Takže předpokládám, že na toho blba na tý zastávce bych stačil i odsypanej v urně, ale nejsme všichni stejný, že jo. Ne každej je trénovanej, ne každej je bitkař a ne každej zná pravidla moštárny, jak se to vlastně dělá.
Takže jakkoliv se ten mladej na tý zastávce vůbec jako geroj neprojevil, není důvod mu za to nějak extrémně nadávat, z vídea je vidět, že volal, tak třeba fakt volal poldy. Tím se dostávám k tomuto. Pořád slyším kecy nějaký o tom, jak už chlapi jako nejsou co bejvali. Jako že jsou změkčilí a jsou to metrouši a nejsou vůbec drsný a nejsou vůbec samostatný a nejsou tohle a nejsou tamto, obecně to slyším od ženských, no a od některých to beru, od některých mě to nebetyčně sere, ale hlavně, teď už na tohle téma zase vidím nějaký články v hýkavých slintavých psychočasopisech a lajfstajl blábolech a v různý přihovadělý feministický časopisoliteratuře (což teda neodebírám, ale ono je těžký se tomu vyhnout, když je toho asi tak megatuna všude). Ono stačí projít nějakou trafikou, nebo sekcí s časopisama v Tescu a je to, jak kdyby na člověka vyklopili vagon něčích duševních splašků. A pak tam procházím a zřím nadpis "Chlapi už nejsou co bejvali, praví psycholožka Hermafrodita Frigid-Zapšklá", případně podobný hovadiny :-D A já říkám, jo, jasně, nejsou, to je prostě vidět, to vidím i já, ale nechápu, proč se tomu furt někdo diví :-D Po padesáti letech vehementní snahy feministických a ženských hnutí udělat z ženských něco jako chlapy a chlapům uříznout koule se to konečně podařilo, teď to maj a zase držkujou, že to nechtěly takhle :-D Prostě ale je to nevyhnutelnej stav. V současný době může ženská dělat všechno, co byla ještě před sto lety doména jen a pouze chlapů, což znamená, že se jednoznačně muselo změnit společenský nastavení, což sebou nese i to, že se rozdělení mužských a ženských rolí celkem smázlo a depolarizovalo. Je reálný se divit tomu, že "chlapi už nejsou co bejvali" v době, kdy vznikne shitstorm okolo toho, že někdo napíše básničku o tom, že holky maj být matky a dělá se randál, že to není "genderově neutrální"? Ani jedna strana už není co bejvala :-D Prdel je, že když by někdo řekl "tohle je ženská práce", většina ženských se bude chytat stropu, ale vyřizování konfliktu s nějakým dementním šourem implicitně skoro všechny a všichni považujou za mužskej arbajt a nikdo se nad tím nepozastavuje :-D
A taky, co od těch chlapů, jmenovitě mladých, můžou čekat za obecný nasazení, vždyť jim od dětství tlačej do hlavy hovadiny jako "násilí nic neřeší", "násilí plodí jen násilí", "když tě mlátí, tak si ho nemáš všímat (furt mi nikdo neřekl, jak se to do řitě dělá)", nebo "máš odejít", "moudřejší ustoupí" (ale ne v tý funkční verzi "moudřejší ustoupí z nevýhodný situace, nebo ve chvíli, kdy je konflikt zbytečný a zisk nevyvažuje riziko", ale tu paskvilní verzi "nech se sebou vyjebávat a budeš morální vítěz"), tyhle splašky jim tlačej do hlavy a pak najednou čekaj, že co, že mladej študák v konfrontaci s nějakým dementem najednou nebude moudřejší, nebude ustupovat, nebude najednou čekat na to, až to nějaká všemocná autorita vyřídí za něj a půjde do konfliktu? Seriozně? Vážně? Většina věcí je propojená zase s jinou většinou věcí a mnoho souvisí s mnohým a taková výchova a propaganda a prostředí odmítání násilí jako prostředku k řešení problémů vede k výrobě generace srabů a sejráků, který si s nějakým ostrým konfliktem prostě neporadí, protože ani neví, jak by vůbec měli.
A to jsou furt takový nesmysly všude. Onehdá jsem čet citát od Květy Fialový (ta stárá pixla, co byla mučo hezká ve filmu Limonádový Joe), cituji. "Když proti mně jde zlo, tak ho obejmu a to zlo se tak lekne, že se promění v lásku". Ok, mohl to být nějakej vtip, řečenej v žertu, v nadsázce a podobně, ale vidím, že to lidi sdílí jako nějakou íbrgenialitu a já říkám, "člověk aspoň částečně duševně příčetnej tohle přece nemůže brát vůbec vážně"......Nehledě na to, že jestli dotyčná zkoušela tenhle přístup aplikovat, když jí prznili ti Rudoarmějci, tak jí to evidentně moc nefugovalo.
A to je podobný, když vidím nějaký demonstrace, kde maj lidi transparenty "Armored with love", případně "naší zbraní je solidarita", Merkelová - "naší zbraní je soucit", Juncker "Naší zbraní je humanita" a podobně, tak mi začíná šilhat mozek. Pokud totiž někdo tváří v tvář skutečnýmu zlu a agresi začne praktikovat tyhle nápady, vede to jen k tomu, že skončí kurevsky blbě. Jako, jasně, odvedl jsem tu za ty roky dost velkej kus práce, když jsem spoustu lidí tyhle pacifistický defétistický a ustupovačský hovadiny odnaučil (první jsem to taky musel odnaučit sebe, protože mě tím ve škole taky proplachovali mozek :-D ) ale stejně je toho mezi lidma ještě plno. Furt je spousta lidí, kteří svojí neschopnost a neochotu se postavit zlu a radši nechat se všema vydrbávat a ubližovat obětem, vydávají za ctnost a některý ty debaty s nima jsou fakt výživný. Někdy bych už řekl s Johnem Kellerem "Ok, fajn, zabijte mě. Rozbijte mi palici, vyrvěte mozek záchodovým zvonem, vykuchejte mi střeva a dělejte z nich balonkový zvířátka, ale hlavně už dost těhle kravin, protože už nevydržím ani jedinej další kravskej pseudoargument" :-D :-D
Do toho spadaj takový ty nesmysly jako "při teroristických útocích je potřeba se semknout a trvat na našich hodnotách a nenechat je dostat náš strach a naší nenávist, mohou nás zkoušet zabíjet, ale náš styl života nezmění" a podobný, což se nese v duchu něčího pitomýho žvanění a mýho tichýho úpění. No a do těch mladejch cpou takový sračky a pak se diví, že ti jen čumí, že nějakýho dědka někde bijou a nedělají nic, že chlapi už nejsou co bejvali a že by to chtělo vojnu (btw, co jinýho je vojna, než příprava na provádění ozbrojenýho násilí, že?) a hlavně, to, že by to chtělo vojnu, beru od chlapů, ano, ještě to beru asi od třech kámošek, u kterých vím, že maj "koule" větší než mnohej chlap, takže kdyby k tomu situace nastala, tak si to daj klidně taky, ale když o tom blekotá nějaká pětadvacítka co by zmrzla v první zimě venku, přijde mi to komický :-D Říkám, pojďte s náma na tu vojnu taky a můžeme se o tom začít relevantně bavit :-D Teď se mi vybavilo, jak jsem četl hlášku od uberbuzeranta Sorose, kterej prohlásil "Nebojte se války s Ruskem", ve smyslu toho, nebát se do toho jít :-D Říkám, sedni si do tanku vedle mě, ty monsterkrávo a pojeď se mnou a můžeme se o tom bavit :-D
Mučo žeru ty, co by někoho furt posílali někam na jatka a do drsnejch situací a do bolestivých akcí, ale sami by k tomu ani nečuchli z dálky. :-D
Samozřejmě je potřeba k tomu připočítat hromadu těch defétistickejch kravin, co lidi vykládaj, jako "bránit se nemá smysl, protože se pořádně stejně neubráníš" a "zbavíš se jednoho hajzla a objeví se zase nějakej jinej" a podobně, což, v kombinaci s výše zmíněným, tvoří prostředí, který prostě vychovává bačkory. Plus samozřejmě ohledy na každýho ksindla.....a jde to z kopce, hele za mých časů na střední kdo by dělal bordel, byl by vykpnut, dneska se, po smrti tý úči, která to zatáhla po dlouhý šikaně ze strany žáků, ale rozhodně jí to do grobu nepomohlo, nenene, vůbec ne, se uvažuje o tom, že by se zavedla nějaká "linka bezpečí pro šikanovaný pedagogy" :-D :-D :-D Tohle by za mých časů na škole znělo jako vrchol absudrity a demence, jenže tak to teď v tý společnosti běží, co bylo včera braný jako debilita odporující jakýmukoliv rozumu je dneska "věc do diskuze", zítra se to zavede a zase se pokračuje k další debilitě :-D
Hodně v tom pomáhá ta nesmyslná teze "neměj žádné předsudky" a "jak víš, že je zrovna tohle dobrý a tohle špatný" a taky "nic není černobílý", což může, ano, někdy i platit, ale prostě vždycky je třeba nastavit nějakej rámec, nějakej default setting a nějakej bod, ze kterýho se pro začátek vychází, což už se aktuálně dost těžce ztrácí. Četl jsem hlášku, "jediná zbývající evropská hodnota je masturbace nad tím, jak nemáme žádný pevný hodnoty", což není úplně pravdivý, sice výstižný, ale je tam chyba, ono těch "evropských hodnot" zůstalo víc. Jedna je "toleruj všem všechno, pokud to nejsou ti špatní, těm netoleruj nic", další je "ustupovat a brát ohledy na každýho ksindla", "ksindl a verbež maj práva, debilové co dodržujou zákony maj jen povinnosti", "běloch není nikdy v právu", "jiná rasa je vždycky v právu", "islám je vždycky v právu", "práva žen uber alles" , "práva muslimů uber alles", "ženy jsou lepší ve všem", "nikdo není lepší než nikdo jinej a všichni všechno umí líp", "evropská civilizace je vždycky horší než ty okolo", "za všechno může bílej", "rasismus je špatnej", "rasismus proti bílejm je v pohodě a dobrej", "šukat může kdokoliv a cokoliv s čímkoliv a kýmkoliv" a "buď hrdej na rasu a orientaci, kromě bílýho heteráka, ten se musí stydět". No a teď se to různě kombinuje a pak z toho vznikají ty prasárny a legislativní paskvily, co jsou vidět všude. A pak se někdo diví, že když tohle učej různý chudáky všude možně, že ti už pak "nejsou, co bejvali". Heh.

Tupý, blbý a retardovaný

28. dubna 2017 v 21:47 | Řezník
Tupý, blbý a retardovaný


Servus evrybády, je volno, mám kompál, tak zase něco sepíšu. Ano, ano, nadpis článku je parafráze na "Hodný, zlý a ošklivý" :-D No, na co mrknem primárně dneska. Hlavně to odnesou blbý kecy a nesmyslný teorie. Nedávno jsem zřel článek jakýsi post pubertální vyměkloidky, o tom, jak jako sebepoškozování není až tak úplně jako debilní věc, že prostě to třeba jako i pomáhá těm lidiškám, kterým straší nějaký chujoviny v hlaviškách a my byzme je jako neměli odsuzovat a považovat je za dementy, protože někdo si třeba řeže do předloktí razorblejdem, ale jinej zas jako čudí cigára a chlemtá pívo a jako "není to to samé"? :-D Prostě halda srágor, kde pak dotyčná nějak jako zmínila, že jí taky vezli do špitálu s prořezaným předloktím, když se nějak jako vopižlala kvůli uberstresu z vysoký školy, ale zase jako to pižlání jí zachránilo od sebevražedných myšlenek, takže je to vlastně v cajku, ne? A já říkám, můžou ti lidi být větší dementi? Hele, takhle, jakkoliv jsem už dalek toho podceňovat ty mladý a považovat je za vyměklý sráče (častej přístup), protože tvrdím, že nikoho z plínek nevytřepali už zocelenýho, na nějakej ten level fyzický a duševní odolnosti a podobně se musí nastoupat, tudíž tlemit se puberťákům, že berou kdejakou pyčovinu jako konec světa je takový jako "po prohraný bitvě generálský" (kdo z nás byl lepší) a naprosto považuju za pravdivý to tričko s obrázkem "život se nestává snažším, to jen ty se stáváš silnějším"....tak....By se to jako nemuselo s tou adorací bačkorovitosti jako přehánět a je potřeba nazývat věci pravými jmény, tudíž, že kdo nezvládne takový nehardcore, jako je studium, bez toho, aby se duševně hroutil, řezal si hnáty a museli ho tahat do Bohnic, je prostě sračka a nejsou na místě žádný pitomý ohledy typu "Neeee, jasně že nejsi sračka, tak to řešíš trošku jinak než většina..." blbost. Právě tenhle přístup, ohledy na každý nesmysly každýho vorchmejštáka, vedou tu společnost do řitě. Jakkoliv říkám, že nemá smysl se nad ty mladý, co ještě zažili prd, vyvyšovat proto, že zažili prd, je nesmysl (z tohoto úhlu mě neskutečně sejřej kecy různých starců, jak oni už bžilion let pracujou a ve věku současných studentů už dávno pracovali a celej život pracovali a dokonce i zažili válku.....kurvaroma, já pracuju teď, když Bůh dá, chcípnout hnedtak nehodlám, takže celej život pracovat budu taky, vlastně bych pracoval do smrti i tak :-D, ti studenti, no a já vlastně taky, zase v jejich věku ještě pracovat budem, v době, kdy oni si už dávno váleli kejty v penzi, my ještě budeme lítat do hokny, no a válka, skoro nikdo z nich nešel dobrovolně, prostě se narodili v době, když byla....no a nás možná potká ta další :-D ) Tak zas říkám, že přehánět na druhou stranu se to jako fakt nemůže.

Další "naprosto retardovaný" je novej rakouskej prezident Van Der Kokot, kterejžto prohlásil něco o tom, že rakouský ženský by se měly zahalovat, jako ze solidarity :-D Tohle už mě nepohoršuje, já se tomu už jen směju a je mi to úplně šumafuk, protože ta země si ho zvolila, strana Zelených a Antifa a chtěli být "tolerantní", "nexenofobní", no tak to teda maj a upřímně by mohli začít tu solidaritu projevovat tím, že se všechny členky Antifa, všechny ženy členů Antifa a Strany Zelených a veškerý tý levičácký bandy, nechaj dobrovolně obřezat, taky ze solidarity. A mezi náma, kdyby je něco takovýho potkalo, já bych se smál, až bych měl křeče, protože ta dementní země měla šanci si vybrat. Vybrala si. A znáte to heslo "čiň čertu dobře, peklem se ti odmění"? No, tak tady je ukázka. :-D
Aktuálně lámavým bodem prochází Francie. Opět, mohou si zvolit mezi Le Penovou, která se bude asi snažit chránit zájmy svejch lidí, nebo Makaronem, kterej prohlásil něco ve smyslu "na terorizmo si musíte zvyknout". Opět, pokud si ta země zvolí toho retarda, k nestojí ani za mávnutí rukou.
Upřímně, nechápu, jak někdo, kdo není sjetej, nebo naprosto retardovanej, si může zvolit za prezidenta někoho, kdo naznačuje, že si na terorizmo mají zvyknout a ukazuje tu klasickou bezzubost současných humanistů, jako "jojo, je to ošklivé, ale nedá se s tím nic dělat". Takovýho vořežpruta bych nenechal hlídat ani regál s prošlejma sušenkama v Delvitě, natož z něj udělat šarži.

No a další nesmyslný tvrzení, na který narážím furt dokola a do zblbnutí, no a který ukazuje, jak většinově pojatý tvrzení může být totálně hovadský, plus to, co jsou lidi schopní udělat s nějakou informací a překroutit jasnej fakt, je ta věc se Šrédingrovou kočkou. Zaprvý, ten experiment byl pouze teoretickej. Nikdo žádnou kočku nikam nezavřel. Ale budiž. Ovšem. Schrodinger chtěl zpochybnit určitý teze kvantový mechaniky, jako neúplný a ne tudíž úplně funkční. Tudíž základní předpoklad, výchozí podmínka toho experimentu bylo, že "kočka může být živá, nebo mrtvá, ale nikdy ne obojí najednou". To on tvrdil, z toho vycházel a to byl základní předpoklad toho experimentu. Plus je to taky logicky správný, je to jediný možný. Takže ten paskvil, co teď se různě tvrdí, že výsledek byl, že "kočka může být živá a mrtvá zároveň" je naprostej paskvil, to on vůbec dokázat nechtěl, experiment šel úplně po něčem jiným a naopak, to, že živá a mrtvá zároveň být nemůže, je výchozí předpoklad :-D Jinými slovy, mnoho lidí teď vydává jako výsledek něco, co se vůbec neověřovalo a ještě to neguje základní předpoklady experimentu :-D
Samozřejmě, ten nesmysl jako "je živá i mrtvá, než se tam podíváš" hrozně dává vodu na mlejn těm vyznavačum solipcismu, co si myslí, nebo aspoň podvědomě věří, že co nevidí, to se neděje :-D Jenže je to stejně nebetyčná volovina, no a každýmu z nich by došlo, že děj může směrodatně a objektivně reálně proběhnout i bez vnějšího pozorovatele, ve chvíli, kdy bych do tý bedny s kyanidem nacpal je. Pak by jim bylo úplně jasný, že budou buď živý, když se jed nevypustí, nebo mrtví, když se vypustí, bez ohledu na to, jestli se do tý bedny podívám, nebo ne :-D A kdyby se trochu zamysleli, tak jim dojde, že i kdyby na pozorovateli záleželo, tak i v tom originálním už tam jeden pozorovatel byl a to....kočka. Tý by to došlo rychle :-D

Proč tu o tom píšu. No proto, že to, že je něco většinová interpretace, neznamená, že to nemůže být totální nesmysl a že by člověk měl přemýšlet o tom, co mu přežvejkaj a ne to sežrat všechno i s navijákem :-D

No, dneska to bylo jen takový krátký pro zahřátí, pokračování zítra :-D

Westerny a špatnej pohled na historii

17. dubna 2017 v 14:28 | Řezník
Tak jsem dneska zřel celkem dobrej western Spása, celkem slušná holomajzna, docela i obstojná filmařina, samozřejmě zas podle šablony jako 85% těhle filmů a jedna věc mi začíná lehce lézt na nervy. A to je, jak se zobrazuje období toho americkýho "západu" jako příšerná doba, kdy se lidi stříleli kvůli tomu, že "si mi drc do piva vole", lidi neměli chvilku klidu, protože všude byly bandy nějakých vorchmejštáků, co je terorizovaly, furt samý přepadofký a násilí and shit. No. Ono to tak vůbec nevypadalo. Co jsem si tak očíhnul fakta, tak a) ano, přepadofký se děly, obecně u dostavníků mimo města, případně na nějakých odlehlých usedlostech, kde žila jedna rodina daleko od všech, atd. Proto taky dostavníky jezdily s eskortou a stejně i na těch odlehlých farmách měl každej kvér, takže to nebylo úplně až tak snadný. b) ano, probíhaly často ty indiánský války a tam to mohlo být místama hustý c) sřílečky se děly třeba mezi kavaleristama, rangers a jinýma strážcema zákona a banditos, ale opět, někde v divočině. Neboť, když zákon ty bandity vyhmát, ti věděli, že je asi čeká šibenice, tak se radši, logicky, zkoušeli prostřílet, to dělaj i dneska.
Jenže. Ve městech byl klid. Tam se moc zločinu nedělo a už vůbec ne násilnýho. Kupříkladu v Dodge City, o kterým se i ty westerny točej, byl killcount třeba pouhých pět vražd za rok, nebo tak nějak. Známej šerif Wyat Earp (onehdá ho hrál Kevin Kosťa) se dostal ve skutečnosti jen do jedný opravdový střílečky. Ano, jasně, odehrálo se pár slavných bitek, kupříkladu ten šerif Buford někdo, podle kterýho je natočená Kráčející skála, nadělal toho vepřovýho docela dost, ale to byly spíš ojedinělý situace. Dokonce ani ty slavný bandy desperados, jako banda Jesseho Jamese a podobní, ve městech neoperovaly a ani do nich moc nelezly. Proč. No, protože, zaprvý, tam měli bouchačky právě skoro všichni. A jak víme, ozbrojená společnost je slušná společnost. V situaci, kdy maj kanon všichni, si nikdo moc nevyskakuje, protože ví, že by ho rychle umravnili. Tudíž blbec, kterej by někoho zastřelil za to, že mu drc do piva, by měl během chvilky na krku strážce zákona posílený o místní ozbrojený dobrovolníky a druhej den by se pravděpodobně houpal na provaze a tohle každej dobře věděl. Za další, ti lidi tam drželi spolu mnohem víc, než teď a věděli, že si musej navzájem jistit prdel, protože příště to zas můžu potřebovat sám. Takže na takový "oni ho tu bijou ale já čumím jinam, protože ho neznám a nemám čím zakročit a ještě bych měl průser já" se tam moc nehrálo.
Když již zmiňovný Jesse James a jeho banda zkoušela vyloupit banku v nějakým městě, kde jsem teda zapomněl název, během chvíle tam měl na krku snad stovku místních, který velmi dobře věděli, čí prachy oni kradou. Ze začátku James a spol taky stříleli do vzduchu, protože nechtěli rozpoutat otevřenej shootout, k tomu nakonec došlo, Jesseho to stálo minimálně dva mrtvý a byl rád, že si zachránil kůži, pro tu chvíli. A takhle to prostě vypadalo, tudíž lidi se drželi v lati jak spoluprací, tak celkem navzájem, desperados se městům vyhýbaly a počet vražd byl nízký. Vlastně statisticky výrazně nižší, než ve srovnatelně velkých oblastech dneska. Částečně to bylo taky způsobeno tím, že tehdy byla dominantní víra křesťanství, na americkým západě, i to se projevilo. Jasně, zdaleka ne každej to bral vážně, ale, vliv to mělo určitě. A i se ke všemu přistupovalo dost jinak. Kurvaroma ještě v padesátých letech dvacátýho stol chodili haranti běžně po škole do střeleckých kroužků, přičemž přišel do školy s puškou, pušku zamknul do skříňky, šel se učit, po vyučování pušku zase vyndal a šel střílet a žádný školní shootouty nebyly. Dneska tam fakani prochází skrze detektory, levičácký blbečci uchcávaj červenou vodu do textila, když si dítě přinese na krájení žrádla nůž na stejky, onehdá měl malej děckoň problém, když mluvil o nějaký pistolce co si koupil v hračkárně a jinej zas že prej okousal sušenku do tvaru zbraně, za to měl nějakej průser a škola prej nabídla pomoc psychologa děckám, co by se "cítily rozrušeny incidentem se sušenkou zbraní" :-D true story. To je fakt na nakopání do hlavy. Jiná malá holka musela podepsat "bezpečnostní prohlášení okresu Mobile (Alabama)", kde se zavazovala, že nikdy nikoho nezabije :-D a to jsem si prosím nevymyslel :-D Nehledě na tyhle pyčoviny, protizbraňovou histerii a podobně, jim tam killcount utěšeně roste a kupříkladu v Chicagu, kde je prakticky "gun ban", zbraně tam jsou zakázaný, takže to rozhodně "není žádnej divokej západ, kdy jí měl každej", tam počet vražd jde do stovek za rok, násilná kriminalita je tam vysoká jak kráva a to, že někdo někoho zastřeli za to, že "si mi drc do piva" je tam docela reálný :-D
Ono taky na tom divokym západě, kde měl gevehr každej a ti lidi trošku jako kooperovali, neměli to, že by nějaký pubertální gangáči terorizovali celý město, nebo celou čtvrť, provozovali tam zevling, vořežpruting a mezitím dealovali drogy a mlátili kolemjdoucí, protože....by s nima bylo kurva rychle zatočeno. Ano ano, výhoda "právního státu" versus "divokýho západu" pro běžnýho občana se na tomhle demonstruje krásně. Jasně, tehdy asi nebylo zdravý se sám trajdat někde v divočině nebo se vochomejtat na území indiánskýho teritoria, ale že by se haranti kostili na ulici proto, že jeden je z gangu 95 a druhej z 88 (podle názvu ulic), že jedni jsou "Cripps" a druhý "Bloodhounds" a podobně, to tam fakt neměli. Osobně jsem přesvědčen, že killcount, kterej napáchali všichni okolo Billyho Kida dotáhnou v jednom větším americkým městě současnosti za půl roku. "No go" zony tam tehdy taky neměli, což je teda spíš doména Evropy, ale, kurva, v některých oblastech třeba Německa je to teď bezpečný asi jako někde v Grozným a zlatej Wájld wájld west tyjo.
Takže když se mě nějaká levicová protizbrojní guma otáže "a ty jako chceš, aby to tu bylo jako na divokým západě", mám nutkání říct "kurva jooo". Ale neřeknu, protože ten vemenoid by to stejně nepochopil.
Obecně třeba je zase nelogický, že proti zbraním má tolik námitek ta ženská lobby, přičemž by jím mělo být jasný, že právě ta zbraň dokáže setřít rozdil mezi stokilovým páskem, co jí přišel otřískat čuňu o chodník a ženskou, co má šedesát kilo v namočených hadrech. Jak onehdá byl ten případ, že dva desperados, feťáci, přičemž minimálně jeden byl ozbrojen velkým nožom a vypadal jak reklama na uzenou krkovici, vlezli do kvartýru ženský, co jí nedávno umřel manžel. Ta se zakrtkovala v obejváku s brokovnicí a pistolí a volala tísňovou linku. Ptala se "můžu ho zastřelit, když projde dveřma?" a polda "to vám říct nemůžu, ale udělejte cokoliv, abyste ochránila sebe a svý dítě". No, tak ten bagoun s nožom prošel dveřma, koupil jí z obou hlavní a už si nezafetoval. Ona v pohodě, bez zranění, bez trestního stíhání. Opět USA. No, prošlo to mainstreamem dost nepovšimnuto, přičemž bych jako částečně očekával, že zrovna tohohle se ten femikravín chytí. To je přesně to, co by se jim mělo líbit, ne? Ženská se projevila jako silná a nezávislá, ubránila se sama, nepotřebovala žádnýho mužskýho garda, ještě u toho ochránila dítě a obstála v situaci, kdy by to leckterej muž zvoral.....a ono....nic. Jistě, opravnej koeficient na to, že byla bílá a na ty tahle sekta primárně sere, ale obávám se, že by jí moc neadorovaly ani kdyby byla černá, žlutá, nebo dokonce "O Nejdokonalejší", neboli muslimka. Protože udělala něco sama, zvládla to sama, i bez grantů, bez neziskovek, státní ochrany, dvojího práva, kvot, přídavků, grantů, příspěvků, studií na toto téma a podobně. No a takový "soudružky" ta banda právě nepotřebuje :-D Plus použila moc fuj zbraň a jak víme, když ty mezi lidma zůstanou, genocida bílého muže bude komplikovaná. Pročež tomu femikravínu by se mnohem víc líbilo, kdyby jí znásilnili a zabili, aby se ony mohly zase házet za oběti moc fuj mužskýho násilí (tady, když je vidět, že dotyčná se může ubránit sama, železom, to vrhá hnusnej stín na jejich propagandu, že "ženy jsou tak silný, dokonalý a nezávislý, že se ubránit prostě samy nemohou dokázat a proto je potřeba všechny chlapy ve všem omezit a ideálně je zavřít do klece" (pokud to někomu přijde jako protimluvy, demagogie a halda sraček, tak ano, ale já to nevymyslel, já to jen sepsal dohromady) ). A ještě lepší pro ně by bylo, kdyby zbraň použil agresor, protože pak by mohly horovat za další zákaz, "podívejte, tady naší sestru zabili tím hnusným železom ti hnusní mačistický chlapi, to chce řešení, to chce další ohýbání práva a další nerovnost jménem rovnosti". Holka co se sama ubrání jim prostě do agendy kurevsky nezapadá. Stejně jako chlap co se ubrání, nezapadá do agendy omezovačům zbraní a pacifistokecalům celkově, ti by ho radši viděli mrtvýho, aby mohli skrze to dojit další legislativní paskvily a jeho házet za mučedníka a věnovat mu nějakou obskurní cenu bulvární televize. Semhle spadají i mnozí výchovou zpitoměli obhájci "evropských hodnot", protože "slušnej člověk se radši nechá jako morální vítěz zmasakrovat, než aby se kompromitoval obranou násilím a snížil se na úroveň agresorů" (jak já tu jejich mentalitu nenávidím).
Podobně mi to připomíná případ, rovněž USA, kde tři vorchmejštáci vyzbrojený boxerama, nožema a kdoví čím, vlezli do baráku nějakýmu staříkovi a ten je obtáhnul AR15. A dědek jednoho toho pubertálního ksindla zastřelenýho přišel s tvrzením, že ta obrana jako "nebyla fér", protože on měl pušku a ten jeho vnukátor jen kudlu. A rodiče toho ksindla se toho chytli taky a samozřejmě nějaký humanisti, lidumilové, levičáci, zastánci bezpečnýho prostoru pro kriminálníky a práv pro ksindl, včetně bezpráví pro většinu, se toho chytli taky. Když teda chtěli "fér souboj", tak my, co trošku známe, víme, jak kurevsky těžkej a nefér je souboj jeden proti třem, přičemž jasně, oni by mu určitě dali férovou šanci :-D Ale to je přesně ta zkurvená mentalita, "u nich se čeká, že mu šanci nedaj, že ho ubijou do komatu nebo ho pobodaj, oni jsou ti zlí a takovej je svět. Ale od něj se čeká, že bude ten lepší, morálně vyšší a tudíž jim dá šanci a nebude jako oni, i kdyby ho to mělo zabít. A protože oni si určitě nezasloužili zemřít, měl radši riskovat svůj život a klidně umřít on. Sice by bídně zdechnul, ale byl by morální vítěz a ukázal by, že je fakt slušnej člověk a násilí nic přece neřeší. Proto je potřeba takovým zbraně zakázat. Aby se slušně chovat, to znamená, radši se nechat zabít, než odpovědět silou, prostě museli". No tak milí humanisti, s tímhle táhněte do prdele, děkuju.
Rodiče toho smrada by si měli sypat popel na hlavu za to, co to vychovali a ne řešit, jestli měl tamten doma AR15 a že to nebylo fér a že ten jejich panchart si zasloužil bžilion dalších šancí. No, možná zasloužil, ale už je nemá a sral ho pes.
A tady je ukázka jednoho podstatnýho rozdílu mezi divokým západem a současností. Na wild westu by za tím střelcem přišel šerif a řekl "Dobrá práce Harry, tak my tyhle jdeme zahrabat". Pro spoluobčany by byl on geroj a oni ti střelení, ksindl. Dneska se řeší, jestli byl jako fprávu, jestli AR15 není jako overkill a jestli je musel smahnout a jestli si oni nezasloužili další možnost a férovější zacházení, pro spoustu lidí je špatnej on a oni defacto oběti.....a proto to v mnohým vypadá tak, jak vypadá. Když se zdravej rozum nahradí přepálenou humanitou a lidskými právy a pro soucit s agresorem se sere na oběti. Pak se nemá svět obracet fprdel. Basmači tenhle konflikt nemají. A budou vyhrávat.

Velikonoce, cesta nože, rozklad a naděje na přežití, plus tepley lid v Evropě a v Čečensku a jako bonus Modrej Vorvaň :D

16. dubna 2017 v 19:07 | Řezník
Servus všem, po dlouhý neaktivitě způsobený a) absencí kanclu, kde bych psal b) nedostatkem inspirace, protože prakticky všechno, co jsem chtěl sdělit, jsem už sdělil a nechtěl jsem se opakovat přes čáru, abych neodradil svoje fancore - se zas vracím do aktivní psací služby :-D Uslyším halelujá? :-D

Po tom stockholmským předávání pravdy, lásky a tolerance skrze zas nějakej náklaďák a tom, jak se pak tradičně post morte předvedli švédský sledovači sociálních sítí, když odhalili, že dotyčnej bojkotér dopravních předpisů otevřeně lajkoval a adoroval islámskej stát na fejsu a podobně, jsem četl hezkej článek o tom, jak jsou už neskutečně trapný ty prohlášení evropských politických prdelí po každým tom teroristickým útoku nebo jiným zabíjení. Což teda upřímně jsou kecy, který mě rozčilujou taky. Autor prohlásil, že by si ti blbečci klidně mohli nechat naprogramovat nějakou aplikaci, nějakej "bulshit generator", do kterýho by se vrazil akorát datum a místo novýho zabíjení a ono by to vychrchlalo nějakej univerzální bezobsažnej blábol do médií. Takový to, z čeho jsme si dělali my vlastenci srandu už před rokem, "Je suis...(doplňte kde to právě řachlo)". :-D Ale takhle, ty politřitě, který jen blábolí, mě sice rozčilujou, ale ne až tak, ti se tím tlacháním prostě živí. Mnohem víc mě krkaj blbý lidi, který jim to žerou, kupříkladu makrodebil Fendrich, kterej píše ještě články, kde oslavuje blití z krku britský kancléřky Májový, o tom, jak je fšoku a odsuzuje zas nějakej masaka někde, přičemž že jako Májová se vyjádřila a Z-Man otálel a ergo ona je neohrožený bojovník za tu nějakou demokráciju, zatímco Z-Man je fuj a ještě líže kakáč Putinovi.
Po přečtení toho článku jsem měl chuť dotyčnýho řezat půl hodiny fošnou do hlavy, aby se mu rozsvítilo. Nejvíc se mi líbí ty kecy, jako "Jsme šokováni". "Jsme v šoku". "Evropa je v šoku". Doprdele z čeho jako? Z něčeho, co se děje ob tejden? V šoku můžu být z něčeho, co je nový, ale ne z něčeho, co se a) děje furt dokolečka b) co taktici a lidi s mozkem předvídají už roky c) co je nevyhnutelnej následek. Jasně, mohli si něco nepřipouštět, ale prostě, když je to zas a znova.....kecálisti ulhaný. Připomíná mi to ftip z "jak jsem poznal vaší matku", když tam měl Stinson nějakou smilstvoprasárnu na videu s názvem "překvapené studentky 9" a Erichsen říkal "člověk by čekal, že po devátý už ty studentky překvapený nebudou" :-D Něco takovýho. To je jako kdyby debil pětkrát šáhnul na horkou plotnu a po pátý byl zase v šoku z toho, že to pálí. Buď by to musel být autista, nebo lhát.
Ještě víc mě rozčilujou ty kecy jako "Teroristi nezmění náš způsob života", no, když pomineme, že na ulici západoevropských měst se potkávají kordony vojáků v kompletních combat gearech, sleduje se všechno a všude, tajný služby si navýšily headcout a rozpočty mnohokrát, ve Francii mají zvláštní stav a podobně, takže se tam způsob života evidentně už změnil, pomineme i to, že kvůli migrantům museli mnohde místní změnit svůj způsob života teda až kurevsky, tak, je tu další faktor. Na Slovensku holka spálila korán a vozila se po ní justice s tím, že vystavila zemi riziku útoku, protože to mohli muslimáči vidět. A ti umírnění říkali, bacha na tohle, to si naši radikální bratři nenechají. Takže kdo nezmění komu co, kurva?
Ale, topka v těch kecej je "strach nesmí zvítězit, je potřeba se semknout" a podobně. Jasně, fajn, prohlášení, že strach nesmí zvítězit, pronesený zpoza neprůstřelnýho skla a masivní ozbrojený ochranky je věrohodnej jak třísetkorunová bankovka a za další, jsou to sračky na úrovni "naší nenávist nedostanou". To asi nikdy nepochopim, tomu, kdo po mě jde železem je jedno, že nedostane muj strach, ani mojí nenávist ani něco takovýho, stačí, když mě zabije, ne? :-D Tyhle pseudomorální vítězství nejsou ani Pyrhovi, to je prostě jako "Nechal jsem se zmlátit a ránu jsem m nevrátil, tak jsem vlastně lepší než on". Výborně, opakuj si to pokaždý, když tě zmlátí :-D
Semknout, semknout a co? Smysl se "semknout" má, když se bojuje na meče, na kopí, obušky a štíty a já vytvářim falangu, sevřenej bojovej útvar, abyzme se navzájem kryli :-D ve chvíli, kdy se střílí, nebo bouchaj bomby, platí "rozptýlit" :-D Tahle evropská dementní mentalita "nebudeme bojovat, ale budeme pseudomorálně lepší, budeme držet pohromadě a budeme se kytičkama, tanečkama a zpěvem stavět proti AK 47" mě nikdy nepřestane ničit. Vždyť to nikam nevede. Pacifizmus nikdy nic nevyhrál, pacifisti přežili jen v situacích, kdy a) nikomu nestáli za to, aby je vymlátil b) nikomu se nechtělo je vymlátit c) byli chráněný někým, kdo silou nedovolil, aby je někdo vymlátil.
Ano, je možný být pacifista v zemi, kde silou udržujou pořádek ozbrojený složky, ale to je asi tak všechno. Pacifistický národy by bleskem vyhynuli, rozložený první skupinkou kriminálníků, co by začala násilí uznávat, nebo by je vymlátily okolní národy. V tomhle nám vlastně udělal totální medvědí službu "pád komunizmu bez střílení", protože nechápavci nevidí, že komunismus sice padnul bez války, ale a) za čtyřicet let, kdy fugoval a stál asi bžilion mrtvol b) umřel jen proto, že ho držely v lati zbraně zemí okolo, jinak by komanči prostě šli a co by potřebovali, by si vzali.
Podobnou medvědí službu udělala výhra Martina Luthera Kinga v USA, kdy sice teda dosáhl toho, co chtěl, bez vajlencu, ale jen proto, že přesvědčil ty, co měli pod palcem ozbrojený složky a ty složky a tak. To, co se mu povedlo, bylo možný jen ve velice specifických podmínkách USA a americký demokracie. V jiných zemích a jiných podmínkách by to prostě nešlo. Copak nebyli podobní křesťanští Boží muži jako on i ve stalinským Rusku? Ale jasně že byli. A povedlo se jim tam tehdy něco jako jemu? Ne. Velkej úspěch byl neskončit v gulagu.
To, že se lidi "semknou" zabékají pár písniček a zatancujou si proti násilí na ženách se nezmění vůbec nic, protistrana je postřílí a ještě z nich bude mít prdel. Tyhle politický lháři z nás nejen dělaj vovce na jatka, ale ještě chtějí, aby se nám to pomalu líbilo. Semknutej dav se snáz rozstříli, než rozptýlení jednotlivci :-D A co že je to ta "cesta nože"? :-D to není žádná přiblblá východní filozofie, jde prostě o to, že klíčovej faktor k řešení krizových situací a jejich přežití je prostě síla. Síla se počítá v konfrontaci, v reálný konfrontaci hraje roli síla a všechno ostatní jsou kecy. Síla má mnoho podob a nůž je nástroj, který by měl mít u sebe každej :-D Aby kdykoliv mohl v každý i sebedementnější bojový situaci zahájit aspoň trochu účinnou obranu, je to nástroj "poslední zhasne" :-D Jakkoliv to není nejúčinější nástroj na sebeobranu (rozebíral jsem), tak je to prostě nouzovka, zbraň která je vždycky po ruce, celkem účinná jako útočná, pojem "cesta nože" vyjadřuje moje přesvědčení, že síla je to, co se počítá a pokud on bude mít nůž a já jen "pravdu, humanitu a soucit" :-D je to krutě nevýhodný pro mě a to, jestli se podívám zblízka na obsah svých střev bude záviset jen na něm :-D A další věc, jak hrozně super věc je přežití a být živej, no a jak prostě stojí za to nenechat si to sebrat nějakým ksindlem :-) evidentně tohle vydá na celej jeden samostatnej článek, takže bude :-)
Je hrozně super věc být živej, nebýt mrtvej. Což evidentně nechápou ty tupýni, co hrajou Modrýho Vorvaně. To je taková jako hra, kde se puberťák zaregistruje, nějakej blbson mu dává dementní úkoly, který jsou tak z půlky o sebepoškozování a blbnutí se sebevraždou a hráč vyhraje, když se po padesáti dnech doopravdy exterminuje, což je teda výhra jako stehno a zajímalo by mě, co z toho má. Jako, ano, dá se to označit za přirozenej výběr, prostě že se takový retardsoni odstraní sami, ale stejně, není na tom vůbec nic hezkýho. Už jen proto, že těmhle pubescentům se dá dostat do palice evidentně docela snadno (usnadňuje to taky ten rozpor mezi neustále tvrzenými klišé "můžeš být čím chceš, jednou určitě budeš slavnej, prachatej, zajištěnej, potkáš pravou lásku a budete žít šťastně s bžilionem malejch šotoušů and shit", no a realitou, která se dá mnohdy shrnout do "jo hovno, celejma snama si vytři prdel, tady máš mundůr brigoše v Mekáčí a než rozjedou klonování, tak na nějakou frojlajn zapomeň" - spousta těch mladejch se s tím vyrovnat prostě nedokáže a pak se jim snadno dostaneš do CPU). Jako ano, dostat někoho do grobu skrze "jsi tlustej, jsi šeredná, nikdo tě nemá rád, nikdo tě nechce a chtít nebude a nikdy nebudeš nic" je dost zajimavý, člověk, kterej by trošku znal mojí "cestu nože" by mu na to odepsal "no a? Běž do prdele" a vůbec by neplnil úkoly typu Vyřež si velrybu do ruky, nebo nějaký podobný zhovadilosti. Ale stejně je sranda, že zrovna pár měsíců zpátky jsem četl knížku od Kinga Konec hlídky, kde Hartsfield doháněl lidi k sebevraždám skrze hru, něco jako hypnozu, tlačení kravin do hlavy a sebevražednou stránku, chtěl vyvolat epidemii sebevražd, protože prohlásil "zabít někoho, to je snadný, přinutit ho, aby to udělal sám, to je teprve mistrovství". King je evidentně vizionář, něco jako Žil Vern. Každopádně někdo, kdo se baví tím, že dohání psychicky narušený chudáky do grobu je prostě extraligovej hajzl a zaslouží si oběsit. Oni samozřejmě si zaslouží nafackovat, aby se probrali, protože obecně, blbnou z blahobytu a z klidu a proto řeší nějaký chujády, jako "nigdy nebudu modelka z Vougue a nebude mi předávat syfilis sám velký producent a nebudu se do konce života válet po přehlídkách a chlastat don peřiňon a šňupat kokeše" :-D Sranda je, že v takový Osvětimi lidi napřeli veškerou vůli k tomu, aby si prodloužili existenci, která teda stála opravdu fortelně za kulový, s nadějí, že se odtamtud možná dostanou, no a tihle se exterminujou, když je ani nic pořádně nebolí. Řekl bych, že to nikdy nepochopím, ale protože jsem si tímhle dementním obdobím nějak jako taky prošel, tak jim i rozumim. Ale nebojte, svojí suicidní stránku zakládat nebudu :-D Ti tupýni, kteří se exterminujou z nějakýho blbýho důvodu, stejně zjistí, že byl pouze uspíšen jejich transfér na mnohem horší místo. Ano, Sheol, což je místo, kde se čeká na poslední soud, esli při vědomí, nebo v nevědomí, netuším, ale poslední soud se blíží a to se připomíná taky kdy.....ano, přesně.
Jsou Velikonoce a to znamená připomínku ukřižování a vzkříšení Ježíše Krista. Samozřejmě, zítra se zase bude trdlovat s těma vejcema, rákoskama, zajícema a podobně, což jsou vlastně relikty pohanských rituálů plodnosti a s křesťanstvím to nemá společný ani zbla, na druhou stranu, to ani vánoční stromek :-D Čistě technicky, do nikoho za to neprudim, každému co jeho jest, můj radikalizmus už se taky časem velice zmírnil. Nebudu tu psát rozsáhlý teologický texty, ale nějak mě nemůže nenapadnout, že kdyby si blbečci radši přečetli Bibli, místo paření Modrejch Vorvaňů, tak by na tom byli nesrovnatelně líp. Prej už se na ty rybí blbosti nachytala i nějaká frojlajn v Čechách. Kristus umřel, za naše hříchy, byl pohřben, za tři dny vstal z mrtvých, je to historický fakt, prostě to proběhlo, od tý doby se defacto počítá náš letopočet (teda od jeho narození, ale začali ho brát pořádně vážně až po vzkříšení, že jo). Kdo uvěří, že Kristus umřel za jeho hříchy, bude spasen a a) nepůjde do pekla b) půjde do nebe c) začne mu pořádně dávat smysl i existence tady na Zemi a vůbec začne ten život pořádně chápat. Lidi zkouší bžilion nějakých postupů a metod, jak se "vyrovnat se životem" a najít "smysl života" and shit, ale týhle cestě se nějak zuby nehty brání. Částečně to chápu, protože je okolo toho spousta dezinformací, jako "teď jsi křesťan, tak všechno prodej, oblíkni tady to pyžamo zavázaný provazem a padej dělat misionáře někde u kanibalů, kde tě sežerou", ale tak to fakt nebývá :-) Jo, já vím, že většina lidí moc nebaští teologický texty, ale prostě, abych na Velikonoce nenapsal nic o vzkříšení Mesiáše, to by bylo trochu moc :-D
Celej svět směřuje k rozkladu. Rozklad je nevyhnutelná součást, rozklad a hnití. Cvičíš, buduješ formu, ale postupně ti hardware odchází. Všichni chcípou jako mouchy. Pamatuju si ženský, co byly jeden čas strašně hezký, teď jsou tlustý, ochablý, šeredný, prostě celej ten jejich hardware šel do kopru, všichni stárnem, všichni pochcípem. Jak to říkal sociopat Vincent ve filmu Collateral, "život je krátkej, jednoho dne vážně skončí". Tak proč se aspoň reálně nezabývat možností, že by se týhle definitivní konečnosti, která si nevybírá a tomu rozkladu a stárnutí a zkáze dalo nějak vysmeknout a fungovat dál, v lepším stavu. Už jen proto, že je to stejně mnohem věrohodnější, než to, že se člověk vyvinul přes opice z oživlýho písku :-D
Jak pravil Wolrich v knížce Holomráz, "Všechno nakonec skončí špatně. Protože nakonec všichni umřeme. Jedinej způsob, jak může mít něco šťastej konec, je přestat vyprávět včas." Skrze vzkříšení Krista se tomuhle dá uniknout. Kdyby Kristus nepřišel a neudělal, co udělal, měl by Wolrich pravdu. Všichni nakonec zechcípou. Zvážení nechám na každým a už vás tu nebudu ničit :-D Není to tu nedělní škola :-D
Co tu máme dál. V Čečensku prý založili nějaký koncentráky pro LGBTVŇBŽANDSHIT, prý je tam bijou, prý je tam tejrají a prý jsou jako ti moc fuj nacistové, no, tak se na to podíváme. Pokud to není kec, no tak jaká země je Čečensko? No ano, muslimská :-D Nedělaj nic jinýho, než musloni dělaj všude po světě, kde mají převahu, kupříkladu v Iránu, kde prohlásil ten jejich Neřád bo kýho čerta se jmenuje, že "V Iránu žádný homosexuálové nejsou", dělali tam vychytávky, že jim zalepili kaďák a narvali je projímadlem, nic moc smrt, v Iráku je házej z věže. Opět, na jednu stranu halasné fejsbukové odsuzování toho, jaký je to čečenský chování mučo fuj, na druhou stranu podporujou islamizaci Evropy a těm, co tu nechtějí islám, spílají do fašistů. Tudíž dělaj na tom, aby tu něco podobnýho vzniklo taky. Když jsou nějaký americký íbrkrávy schopný přijít s tím, že "V době Trumpa je hidžáb symbol feminizmu" :-D by mohli nějaký bu kvíčáci přijít s tím, že v době Ortela je turban a plnovous ala Šamil Basajev symbol LGBT Pride :-D Není asi možný mít pro ty blbce něco jinýho, než výsměch, protože skupiny jako Gayové pro islám a Feministky pro islám evidentně totálně nechápou kořenovou příčinu toho, proč jsou třeba v Čečensku gejíci v koncentráku. Korunu tomu nasazuje nějakej francouzskej nebo italskej kandidát snad na prezidenta, kterýžto je tepley a ještě se jmenuje Emanuel, jo, jako ten motýl z toho večerníčku, kterej byl teda tepley už od pohledu :-D jsem se o tom bavil s kámoškou a ta říkala, že ten večerníček nemohla sledovat, že jí ten motejl sral, protože vypadal prostě jak tepley a slizoun (v době, kdy ještě ani nevěděla, co znamená tepley :-D ) Když si Frantíci, nebo Taloši zvolí teplýho prezidenta, samozřejmě to basmače vůbec nepovzbudí k džihádu a tomu, aby přitopili :-D Připomíná mi to tu scénu ze Statečnýh srdce, kde říká anglickej král, koho jako pošle vyjednávat s Williamem Walacem. "Já tam jet nemůžu, to by taky mohla být v tom koši má hlava. Svýho syna poslat nemůžu. Už jen pohled na něj by povzbuzoval nepřítele, aby dobyl celou Anglii" :-D Tak tohle je něco podobnýho :-D Až bude takovej prezident jednat třeba s Erdoganem, bude sranda, jak Erdogan bude využívat muslimskou metodu "takíja", alias "lhaní nevěřícím je koran compliant", ale jak ho to bude povzbuzovat, aby tu Evropu fakt převálcoval. Turci, spojenci na hovno. A samozřejmě, tepley prezident bude určitě klasickej vítač, protože "mě na základce šikanovali že jsem slintal u fotky Enrika Igleziase no a malýho Šamílka Basajeva by šikanovali určitě proto, že jeho fotr nechal vystřílet školu v Beslanu, takže se musíme malích basmačíků zastávat a pořádně tu zemi zaislamizovat. Což bude určitě naprosto gej friendly" :-D Takže se pak možná muslokoncentráků pro geje dočkaj nejen v Čečně, ale i tam, no a až tam adoptivního, Barnevernem přidělenýho a LGBT převychovanýho syna tohohle vořecha zavřou, ten bude čumět a třeba mu dojde, kdo za to může. No a nebo bude stejně blbej jako tihle všichni, bude to něco jako Konshita Stropnická a bude nadávat, že za to mohou fašisti a islamofobové :-D