Květen 2017

Otroctví, rasová válka and shit

26. května 2017 v 14:57 | Řezník
Otroctví, rasová válka and shit
Servus všichni, dneska se mrkneme na téma, který partě oikofobních xenofilních tlučhubů, vlastní rasu nenávidících, asi dost krutě rozkope hračky a způsobí jim žaludeční vředy. Pojem "otroctví" nemusím asi vysvětlovat, zná ho každej. Hnusní Američani měli otroky a chovali se k nim moc fuj, skoro každej levičáckej liberál to nezapomene vzpomenout kdykoliv je příležitost, máme spoustu televizní tvorby na toto téma, Američani z toho činí pokání doteď. V Americe je spousta frakcí, buď teda černých, no a nebo i bílých, který jsou dementní, které se teď ještě můžou z otroctví, zrušenýho v roce 1893 myslím, dočista posrat. Je komedie, když se nějakej vořežprut furt nemůže dostat přes to, že jeho prapředek, kterýho neznal, v životě neviděl a většinou nemá ani jeho fotku, byl otrok a od toho odvozuje všechny svoje životní faily. Ok, neříkám, že americký otroctví bylo něco jako fajn, to nebylo. Ale. V první řadě Američani opravdu nebyli ti, kdo ho vymyslel. Otroctví už je popsáno v Bibli (ano, výrazně měkčí verze, v případě Židů, u těch byl otrok spíš něco jako "nevolník" nebo "sluha", ovšem výrazně drsnější verze v případě okolních národů). Kdo viděl film Apocalypto, od Gibsona, tam nějaký Májové jedou otroctví ve velkým, přepadnout vesnici, kdo se brání, toho vykašit, lidi pobrat, odvést na otrocký práce, nebo je rozsekat v rámci lidských obětí. V Evropě bylo otroctví zrušený už někdy ve středověku, zrušil ho kdo? Běloši. Kdo zrušil otroctví v Britonii? No? Běloši, křesťani, protestanti. A kdo zrušil otroctví v USA? Opět bílí.
O co mi jde. O otrokářství bělochů se neustále někde žvaní. O čem se ovšem nežvaní je to, že kupříkladu muslimáči z Turecka a spol si brali otroky z Evropy pomalu půlku dějin, v době, kdy už v Evropě dávno otroctví nebylo, v době, kdy se odehrává ta polská série "Ohněm a mečem", Turkišové furt otroky brali. Evropani se museli taky kurevsky rvát, aby neskončili v musulmanským otroctví. Co se dál neví, je, že od 16, do 19 století, tzn skoro třista let, si africký nájezdníci, z osmanský Afriky, tzn Maroko, Tunis, Alžír a Tripolis, jezdili pro bílý křesťanský otroky, přepadali lodě Evropanů a pak i Američanů, brali otroky z nich, do otroctví šlo odhadem cca 1 - 1,25 milionu lidí a zdalipak se k nim pak chovali nějak hezky, he? No to ani prd. Ještě v 18 století si černí otrokáři jezdili pro bílý otroky až do Dánska. Jak dlouho trvalo americký otroctví, ze kterýho se mnohý ještě teď můžou dočista posrat? Ani ne sto let. Tomuhle africkýmu otroctví šlápli na krk až Švédové a Američani, kteří těm bazerantům nakopali zadek v takzvaných Barbarských válkách a následně pak Francouzi, kteří obsadili Alžír.
To, že Evropani obsadili Afriku a udělali si tam kolonie, to každej blbeček humanofilní nezapomene papouškovat úplně do omrzení, to, že si Afričani jezdili do Evropy pro otroky celý staletí, plus to, že jednu dobu byla pěkná část Evropy pod vládou musulmanů, kteří tu plenili jak svině, o tom se moc nemluví. Evropa byla totiž s africkýma musulmanama, musulmanama z oblasti Turecka a různýma barbarama ve válce prakticky furt. Pak, od toho začátku devatenáctýho století, bylo díky evropský zbrojní a takticko technický převaze chvíli klid, od nich, čehož teda moc Evropani nevyužili, protože se jim povedlo se festovně porvat mezi sebou.
V devatenáctým a v první půlce dvacátýho století pak bílej Evropan docela vyhrával a získal kolonie všude po světě, přičemž se nechoval o nic hůř, než se chovali ti nově kolonizovaní, původně ovšem kolonizátoři. Je ale fakt symptomatický, že o tom, jak hnusnej běloch za kolonií vykořisťoval Afriku, se pořád někde tlachá, dojemný citosraní ohledně černých mužů pod bičem bílýho otrokáře je furt někde, ale o bílých otrocích v Africe a v Turecku, atd., ani štěk.
Arabáši a musulmani dostali v devatenáctým a dvacátým století vojensky do koulí kdekoliv se střetli s armádou euroamerickýho typu, kdyby jim euroameričani nedávali a nedodávali nějaký zbraně, tak by neměli pořádně bitkařit ani čím, naprosto ostudný výsledky arabských armád v bojích proti Izraeli není nutné ani zmiňovat a je fakt, že Turci dokázali celkem slušně zabitkařit třeba v Korejský válce, ale stejně bojovali americkýma zbraněma, o nějaký dobrý zbrojní konstrukci tureckýho typu jsem neslyšel. Možná nějaká je, ale stejně je to vykrádačka něčeho euroamerickýho. Ano, Francouzi následně nedokázali udržet Alžír proti těm odrbaným barbarům, kterým ho předtím sebrali, ale to bylo spíš způsobený už rozmachem těch marxistických a sarterovských tezí ve Francii a následným vyměknutím, než čímkoliv jiným.
Evropa byla s nějakýma barbarskýma nájedníkama a musulmanama ve válce vždycky a teď to, po sto letech pauzy, akorát zase pokračuje. Je to jen pokračování dějin a je naprosto výstižný, že se sem to jejich invazní vojsko nevyloďuje ozbrojený. Protože ví, že vojensky si s nima Evropa naprosto vytře prdel, ale ví, že Evropa je strašlivě měkká vůbec po někom střelit. Tak prostě, stejně jako v období 16-19 století přichází nějaký barbarský nájezdníci, aby to tu vyplenili, vyžrali, přeplodnili, rozmožili se tady a vyžrali všechny zdroje, akorát teď už se ani neobtěžujou o to bojovat a zkoušet si to vzít silou, protože jim došlo, že Evropani jsou tak zdementnělí, že jim to daj sami. Jak jsem četl, za zavedení socializmu může z velký části volební právo žen a já s tím souhlasím a ještě víc, vlastně volební právo žen způsobilo, že západ přišel o páteř. Proč? No, ono to není tím, že by ženský byly blbější než chlapi, to ne, jde o tohle. Za ten rozklad západu a Evropy celkově, může primárně neomarxismus. A ženský na ty jejich teze prostě líp slyšej. Protože ty neomarxistický sračky se balí do těch vzletných keců o pomoci a solidaritě a humanitě a ochraně přírody a podobně....a zní to děsně hezky a ženský jsou přirozeně takový soucitnější než chlapi, takže s těma jim to jde prostě snáz. Jasně, nejsou takový všechny, ale mnoho prostě jo. Obecně, jak to psal jeden chlapík na D Fensu, ženský mají pochopení pro každýho vořecha, kterej umí házet smutný psí oči, prostě smutný kokršpanělský pohledy a na ně to platí. No a proto se člověk ani nenaděje a je u moci spousta subjektů, který platí a krmí každýho darmojeda, darmošlapa a darmolempla, importujou různý zkurvený zevly a se všema se strašně patlaj, zavádí "ráj na zemi" pomocí sociálního inženýrství....jasně, spousta ženských tohle nežere, protože jim to pálí a myslej inteligentně, ale vrchol Gausovy křivky je prostě vrchol Gausovy křivky. Vždyť největší příznivkyně importu tý všemožný svoloče jsou mladý studentky. Ženský, který byly vystavený dlouho těm neomarxistickým tezím na různých fuckultách. A ze stejnýho kýble se rekrutujou ty, co do nekonečna řeší "gender" a "pohlavní diskriminaci" a podobný nesmysly. Samozřejmě, máme i spoustu takových chlapů a to je tím, jak se rozdíly mezi pohlavíma stíraj, teda ne fyzicky, ale mentálně a opět, ze stejnýho kýblu, jako nějaká kráva s vyholenou půlkou hlavy, na demonstraci převlečená za vagínu, která vnímá svět jen skrze to, že močí v sedě, ze stejnýho kýblu vzniká dement, kterej se stydí za to, že je bílej chlap, že by byl radši černá žena. To sice ještě není u chlapů vrchol Gausovy křivky, ale už se to objevuje častěji, než by byl jeden rád.
No a pak vzniká situace, že podporu od státu a od těch, kteří se snažej, dostávaj nejen ti, kteří jí potřebujou, ale každej, kdo si jí dokáže vydyndat, vykníkat, vybrečet. No a vzniká něco takovýho, jako když Felčaři bez hranic nadávají na Evropu, jaká je to ostuda, že Evropa nedokáže zajistit odpovídající zdravotní péči lidem, co se jí vylodí na břehu. Řezník dodává, že tím asi myslí ty lidi, kteří do zdravotního systému Evropy nikdy nepřispěli, ani nepřispějou, ani vorla, naopak sem přitáhnou spoustu svých chodob a že je to jak přijít poblitej, posranej, hladovej a nachcípanej, k někomu do bytu, s tím, že on bude poslouchat držkování, jaká je ostuda, že mi nezajistil zdraví, žrádlo a důstojný podmínky. Ještě jednou, ať to nikdo nepochopí blbě, já neříkám, že ženský jsou blbý nebo blbější než chlapi, já říkám, že líp slyšej na ty neomarxistický teze, který se balí do hezkých myšlenek. A proto, obecně, volí subjekty, který se "postarají". Jenže ty, když už se starají, tak se starají taky o každou chamraď. A taky, že nejvíc náchylný k týhle neomarxistický infekci, která se infiltruje do myšlení skrze péči a pomoc každýmu ksindlovi, jsou prostě mladý ženský, který jsou tomu vystavený na vysokých školách a tím se ta spirála roztáčí a uzavírá a je to prostě v prdeli, protože ten vzdělávací systém je touhle chamradí totálně zamořenej. Začalo se to zamořovat v padesátých letech a desinfekce už je prakticky skoro nemožná. A čím víc bude tenhle systém chrlit studentů a absoloventů naprosto dementních oborů, s mozkem vymytým tou propagandou, tím víc se bude provádět různý sociální inženýrství a kvotovat víc žen právě takhle zblbých, na rozhodovací funkce. Tím pádem ty se budou chtít starat zase o každýho vořecha, "naše zbraň je humanita", tím víc moci tyhle subjekty získají a tím víc zase společnost vyměkne.....a není z toho východisko, kromě občanský války, ke který asi nevyhnutelně stejně dojde. Klíč není sebrat ženským volební právo, to vůbec a to ani netvrdím. Ale důležitá věc je vydezinfikovat vzdělávací systém od tý neomarxistický infekce, od různých Sarterovců, Adornovců a podobných psychopatů, který celou Evropu kurví.
Pro začátek, další zbraň v informační válce, je, pošlete do prdele každýho tlachala, co začne s tím, že "bílí zkolonizovali Afriku a měli otroky", protože musulmani a černí kolonizovali Evropu dlouhý staletí a otroky si odsud brali kurnik dlouho.
Jo, proč taky myslíte, že se Slovan anglicky řekne "Slav", he? Není to dost podobný "slave", otrok? :-D Kde asi bylo to hlavní loviště, co?

Bum Level 2

24. května 2017 v 12:02 | Řezník
Servus evrybády, tak pokračujeme. Dneska vyplavalo na mediální povrch zase zajimavý info. Ten basmač, kterej samým nadšením explodoval na koncertu v Menčestru, byl původně Lybijec, jeho fotr a mutr zdrhli do Britonie před Kadáfího režimem (jo, čiň muslimu dobře, bombou se ti odmění), fotr se pak vrátil bitkařit do Lybie, synátor obdivoval ISIL, odešel prej ze svý původní meshity, protože se mu nelíbily tamní komenty ohledně IS (evidentně to bylo nutný mediálně zmínit, když už se nenašel žádnej hrdinnej muslim zachránce, kterej neohroženě zachránil 99 z 55 obětí), byl kámoš s nějakýma džihádistama, z nichž jednoho nedávno zabil v Sýrii nebo v Iráku bezpilotní letoun.
Na sítích obhajoval a adoroval ISIL, fízlové o něm věděli, ale neřešili ho, protože si mysleli, že nic neprovede. Toliko strohá fakta. Nyní přejdeme opět ke komedii. Je fajn, že je celej internet fízlovanej. Je fajn, že banda vořežprutů od státní spravedlnosti řeší, že má někdo moc fuj kecy na internetu a je fajn, že někoho za kecy na internetu zavřou (viz Britonie) nebo předvedou k výslechu (ČR) a je fajn, že to je zase zaměřený proti bílým (jistě se opět buzeruje jen bílej rasismus) a je fajn, že v situaci, kdy o něco jde, je to zase úplně nahovno.
O tomhle blbečkovi si můžeme teď přečíst, že adoroval ISIL na sítích a tajný o něm věděli. O jiným blbečkovi, kterej zase rozjezdil lidi někde jinde, si můžeme přečíst, že opět, propagoval ISIL na sítích a zase nikdo nic, skrze fízlování internetu se sice vehementně bojuje s jakousi "nenávistí", ale v případě reálný nenávisti, která vede k teroristickýmu útoku, je to zase totálně na nic. A jak taky jinak, preventivně ho zavřít nemůžou (jedině dobře) a zavírat musla za nenávistný kecy k nevěřícím, to by jich museli pozavírat tak půlku, to je stejný, jako vlézt na diskusní fóra do Romea cz a začít zatýkat za rasistický kecy. Opět se to ukazuje, celý tohle fízlování sociálních sítí, jen jako prostředek k buzeraci širokých mas, který se snaží dodržovat zákony a nikomu reálně neškodí, přičemž vůči skutečným zlejškům je to opět úplně na nic. Pomalu po každým nějakým tomhle "bum" nebo "brmbrm" se člověk dozví, že ten dotyčnej vořech někde něco vyřvával, zas o něm věděli, ale zas tradičně ho neřešili.
A to je jeden kiks za druhým, ten jeden blb, co pak rozjezdil nějaký lidi v Berlíně, byl snad opakovaně v Evropě zatčenej, ale protože uvedl čtyři různý země původu, oni nevěděli, kam ho vykopnout, tak se aparát zachoval naprosto tradičně a na vořecha se vyignoroval a nechal ho jít kam chce. Ale zkus v Německu mít v kapse prak nebo kdekoliv v Evropě zaparkovat na zákazu, pak ti předvedou, zač je toho loket.
Pro evropský politprdele je opravdu dobře, že existuje ten ISIL, protože každej útok můžou defacto hodit na něj, s tím teda, že to je ten ISIL, to jediný zlo v muslimským světě a nic teda nebrání sem dovážet stovky a tisíce dalších, u kterých se neví, jestli už radikalizovaný jsou, nebo se radikalizujou dneska, nebo zítra, případně, když to dobře půjde, tak se radikalizujou až jejich haranti.
Prdele se opět předvádějí a předhánějí v tom, kdo bude víc otřesen, víc šokován, víc v soustrasti, víc projeví dojetí, nableje víc nic neříkajících keců, prohlásí víc hovadin o tom, že není na místě se bát, nesmíme se nechat zastrašit a musíme se chovat jako normálně and shit (nemaj ve Francii a Anglii zvláštní stav? Jde se za zvláštního stavu chovat normálně jako vždycky? :-D ) Opět se nabízí možná až příliš očividný fakt, že Francie a Anglie se touhle bandou nechala zamořit a maj tam zvláštní stav, Němci se zamořili úplně a z problémů nevychází, zatímco v ČR, Maďarsku a Polsku a na Slovensku je toho minimum a žádný bum, žádnej zvláštní stav, nic takovýho. Třeba i humanistům dojde to, co je člověku s mozkem známý už dávno. Že prostě mírový soužití s tou sebrankou je naprosto vyloučený a nejde to.
Tomu dementovi z Mančestru se tady v Evropě žádná křivda nestala, jeho familii si tam vzali z Lýbie, krmili je tam, nechali je tam, že by jim "náckové" vypálili barák, o tom nevim, fotr byl proti Kadáfího režimu, Anglie taky, no a stejně.....bum. Protože proto. Chce někdo, aby něco takovýho chodilo s jeho děckem do školy, když neví, kterej den se mu co přesype v hlavě, přijde s nožem a řevem "anál Ag bazar" a vymaluje cimru na červeno? Může ještě někdo s aspoň rámcově funkčním mozkem volit ten dobytek, co to sem chce natahat? Případně bandu, ve který je Jourová a spol, který vyhrožujou Maďarum, za to, že chrání svoje lidi?
Samozřejmě je ovšem jasný, že největší nepřítel je Putin, protože nepovolil Moskva Pride, zašili tam skupinu Kundariot, porušuje tam lidský práva, je to diktátor a nemá tam demokracii a má tam cenzurovanej internet. Ještě horší je Trump, protože nerespektuje ženy, obzvlášť ty, co se na demonstracích převlíkaj za vagínu (a který bych teda nerespektoval ani po lahvi Jelcina vyžahnutý na lačno). A samozřejmě naprosto v pohodě je islám, třeba v Indonézii, kde včera zbičovali dva samcoložníky za samcoložení a podobně :-D O nějaký "Sandokan gay pride" si tam nechte zdát :-D
Kecy o tom, že největší nepřítel je Rus, opravdu nežeru ani omylem, protože, aktuálně, největší hrozba pro mě jsou politici EU. S jejich snahou o "kontrolu zbraní", zákazy prakticky všeho, čím se dá bránit, avšak neustálým importem nebezpečných neprověřených lidí, plus snahou je rozstrkat všude po Evropě, to fakt vnímám jako snahu o drastický snížení mojí bezpečnosti (zdravím do Anglie, Francie, Německa.....), což od Rusů nevidím ani omylem. Druhá největší hrozba jsou pro mě vlastní politici, tzn naše vláda, už jen snahou o to, zalézt EU do Brusele, plus neustálým zvedáním a zaváděním nových daní, pokut, likvidačních pokut a nových a nových trestů za tohle, ono, tamto, šance, že se podívám do lochu, i když žádnej zločin nepáchám a chovám se furt stejně, je pořád větší. Co bylo včera dovolený, je už dneska trestný a za co bylo včera pár šušňů je dneska likvidační pokuta, onehdá reichprotektor Rainhard Ťok navrhoval, aby byla za jízdů autem bez zaplacenýho povinnýho ručení 400 000 pokuta :-D Dost ultrabestiální trest pro někoho, kdo zapomene zaplatit složenku, nebo si myslí, že má splatnost až za dva týdny, ale reálně udělal celkem hovno :-D
No, pak jsou místní zločinci v kravatách, pak jsou zločinci oldschool, pak dlouho dlouho nic a pak až je na mým žebříčku hrozeb Rusák, protože to, že v Rusku není demokracie a sebrali Gruzíncům Osetii, je mi tak u prdele, jak jen je technicky možno.
Samozřejmě Vláďa Putinů mě krká z těhle všech nejmíň, protože od něj aspoň neslyším stupidní kecy o evropských hodnotách, soucitu, nás neporazí, semknout se, vyjdeme silnější a skutek utek, kdyby to takhle vedl Churchill, visela by na Buckinghamským paláci vlajka s hákovým křížem už v roce 1941. Beznadějný diletanti.
K těm, co pořád vykládají, že je potřeba sem brát ty muslouprclíky, že jen někteří budou zločinci a jen někteří se radikalizujou do terorizmo, bych nabídl experiment, vezmu pětset plněných bonbónů Lindor od Lind, akorát do jednoho dám čistič na odpad, buď tekutej, nebo ty granule, Krtek, třeba. Vezmu tu škatuli, zamíchám a dám jejich děcku, ať si zobne. Pominou se vzteky a to mu nebude ani hrozit smrt, maximálně poleptaná huba a pár vážných zdravotních problémů :-D Vidíme zde, že vnímání toho, co je "v pohodě" a "je to nízká pravděpodobnost" je velice selektivní :-D Opět je vidět ten doublethink, kdy zdivočelý matky s křídélky vyřvávaj o ochraně dětí, ochrana dětí über alles, pomalu všude obytný zony, v polovině obcí okolo Kapitolu je všude třicítka, vyřvává se o omezování prodeje energeťáků, protože je to nezdravý pro mladistvý, zakazuje se jim žrát toto a tamto, děcka by se furt hlídaly aby si neublížily, aby je něco netraumatizovalo, pomalu doma všechno dezinfikovat.....a na druhou stranu "šance že tě zabije terorista, je malá, to spíš dostaneš infarkt, tak pohoda, neeee". Heh, šance, že tvýho haranta přejede silniční pirát taky není moc velká, tak relax, nééé? :-D
Ovšem, novinkáři mě překvapili, že dali do článku fotku toho nejmladšího děcka, který to v Menčestru ufritovalo, člověk by čekal, že se tomu budou vyhýbat, aby nevyráběli nežádoucí "rasistický, xenofobní a pravičácký" emoce. I když vlastně teď už můžou, zabil ho ISIL a ISIL je ten jediný špatný, na ten se hněvat můžeme :-D
No a samozřejmě, hned se mi líp chrápe, když vím, že mě dozorujou takový vohnouti, co by mě zašili za kecy na netu, ale nechaj džihádisty volně trajdat po Evropě a potom, co někde něco řachne, prohlásí "jako mi o něm věděli, ale nepřišel nám nebezpečnej" :-D Evropský tajný služby už maj můj respekt stejně nulovej, jako psychologové s těma jejich "testama".

Kaboom of Doom

23. května 2017 v 17:46 | Řezník
Servus všichni, dneska je informačně našláplej den. Nejdříve proběhl v Manchesteru koncert jakýsi Ariany Grande, kterej se mnohým dostal pod kůži, výbušnou atmosférou a mnozí tam nechali doslova kus sebe. Další na něj nezapomenou do konce života a v takový tý diskotékový disciplíně "Všichni ruce nahoru" byl trhnut tutově rekord, protože někteří ty pracky dostali mnoho metrů vysoko. Tu zpěvačku (jestli se teda vrtění zadkem ve spodkách na playback dá označit za zpěv) to netrefilo, netrefilo to žádnou významnou politprdel, trefilo to zase jen bezvýznamnej plebs, přičemž nezbývá než doufat, že co nejvíce ze zasažených byli nějací členové Antifa, zaměstnanci pro migračních neziskovek, multi kulti koordinátoři, udavači pro ideopolicii a voliči toho londýnskýho Bin Ládina. Protože v opačným případě by to znamenalo, že to pozabíjelo lidi a to by mě mrzelo.
Nuže nyní strohá fakta, co asi víme. Nějakej vořežprut odpálil bombu. Označujou ho jako "vlka samotáře", k tomu se dostanu dál, no a měl bombu a součást bomby byly prej hřebíky a šrouby a matice (pořád s nima asi zmasakroval míň lidí, než ti Mandražé tím otřesným songem se stejným názvem). Dotáhnul to na koncert a odpálil to v nějaký příchodový zóně, ne v tý hlavní hale. Nuže, Británie, nejprofízlovanější země na světě, kde máte kamery skoro až v obejváku. Zbraně tam jsou celkem striktně verboten, nesmíte tam mít ani pomalu švýcarák u sebe, plastový příbory se tam prodávají od 18 let, na sebeobranný prostředky zapomeňte, přihřátou kampaň "Save life, surrender your knife" co tam nedávno rozjeli, jsem tu už okopával. Kampaň "save life, deactivate your bomb" asi nějak pozapomněli. Je to země, kde zakazujou reklamu na nějakou káru, protože se s ní v tý reklamě jezdí rychle a nedodržujou se v ní předpisy, země, kde seberou starýmu dědkovi poldové hůl, když jde kolem demonstrace, když se chudák brání doma před přepadením pomocí srpu, poldové ho prudí, že použil útočnou zbraň, země kde ignorují 1400 unesených a zprzněných nezletilých, radši, než aby riskovali označení z rasizmu a země, která je v buzeraci občana skrz silový složky asi v Evropě nejdál. Ve Spojených Britských Emirátech jsou na zbroják, nebo zakázaný, i airsoftky a vzduchovky. Policie vás ochrání. No a.....bumbác. V nejprofízlovanější, kamerama zamořený zemi, kde vyvíjejí i nůž se zasouvací čepelí, kuchyňák, aby s ním nešlo bodnout, vořech pronese bombu na koncert, veškerýma kamerama, policejníma složkama a Sherlockem Holmesem evidentně neotravován. Britonie je nejdál taky v kultůře zákazů, jak jsem již řekl. A opět je vidět, jak zákazy skvěle fungují. Evidentně by to chtělo zakázat domácí plácání bomb, odpalování bomb na veřejných místech, zabíjení lidí pomocí bomb, sebevražedný atentáty a podobně. Počkat moment, ono už to milion let zakázaný je.....Asi tak stejně, jako nosit po Anglii nože s dvacet cm čepelí a vrážet je před parlamentem do policajta, viz ten případ nedávno. Ale ten další zákaz určitě zabere, takže by to chtělo zakázat batohy, zakázat volný bundy a veškerý hadry, pod který se dá něco schovat. Ovšem ne burky, protože náboženská svoboda :-D A jistě to chce více buzerovat držitele legálních zbraní, protože když zakážeme AR 15, tak si nějakej kokot z Bejrůtu doma neuplácá bombu. :-D Když už zákaz, co aspoň zakázat třeba, já nevim, dží had? Sice to bude úplně nahovno taky, ale aspoň se nebude zakazovat věc, co s tím nesouvisí :-D
Kromě opětovného totálního selhání zakazovací doktríny (čekal někdo něco jinýho?) jsme a budeme svědky další komedie. Zatím, co jsem tak stihl sledovat, se k celýmu tomu bum přihlásil Islámský stát, čímž pádem je to v pohodě. Islámský stát je ten jediný zlý islám na celým světě, vůbec nijak nesouvisí s tím bžilionem basmačů, co každej den Frontex vytáhne z vody a když se to hodí na Islámskej stát, je to opět záminka pro elity vrazit si ruce do prdelí a nedělat nic s ničím. Kdyby se k tomu ty hovada nepřihlásili (a ty se taky hlásí ke všemu), evropský politprdele by musely někoho podplatit, aby to na ten ISIL hodil, jinak by taky musely něco dělat. Takhle víme, že jestli v tom byl islám, tak to byl ten zlej, ale všichni ti, co se nám sem už nakýblovali, ti jsou ten hodnej, takže pohoda, nějakej ten džez, nablejt keců plnej dřez a jede se dál.
Tím, že se to hodilo na ISIL, se mohly vynechat ty kecy, že to byl jen jeden pachatel, zaručeně duševně nemocnej, zaručeně bez kompliců a zaručeně bez vazeb na cokoliv a bez souvislosti s čímkoliv, tudíž bez nutnosti jakýchkoliv kroků proti komukoliv. Takhle je možný uznat, že těch pachatelů jako možná spolupracovalo víc, protože jak víme, teroristi dělají v buňkách, proto jsou buňky špatné :-D
Samozřejmě, nic z toho by neplatilo, kdyby pachatel byl třeba nacista nebo nějakej "extrémní pravičák", nebo někdo třeba z Britain first. Pak by souviselo naprosto všechno se vším a bylo by nutný si pořádně posvítit na jakoukoliv víru / ideologii, kterou by dotyčnej vyznával.
Samozřejmě bude potřeba přijmout nějaká opatření, aby toho činu nezneužila "krajní pravice". No, ale čemu se nevyhneme a už to začalo. Opět mediální sračkobouře alias shitstorm. Všechny euro politprdele vítací, pro imigrantský, který svojí dojizvenou politikou tohle tvoří, nestačily ani odcáknout tu krev, co maj na prackách a těma prackama zasranýma od krve nahodily "bullshit crying speech generator" a už to do nás zase tlačí všema dírama. Jsme fšoku. A jsme otřesení. A pachatelé zaslouží nejpřísnejší potrestání. Soucit těmhle. A soustrast s tamtěma. Cítíme ještě s jinýma. Odsuzujeme tento čin. Blábláblábláblá. No a postupně přijdou ty best of. Nás nezlomí. Je potřeba se semknout, vyjdeme z toho silnější, nesmíme se dát zastrašit, náš styl nezmění, naše hodnoty přetrvají......to už není ani blábláblá, to je sraní do pytlíku od vysavače.
Zas mě budou všude prudit nějaký nápisy typu "pray for Manchester", ideálně sdílený lidma, kteří se nemodlili v životě snad nikdy a nemodlili by se, ani kdybych jim přivázal na krk víko od kanálu a skopnul je do jezera, zase budu číst kecy o tom, jak je to sice hrozné a příšerné a moc fuj and shit, ale nesmíme se nechat strhnout k hněvu, že naší nenávist nedostanou, že je potřeba se semknout, je potřeba nedat se zastrašit a já se pominu.
Pak se přijmou megabrutální ultrabestiální protiteroristický opatření, třeba že se zapálí pár svíček, obloží se nějaký smetiště kytičkama, udělá se nějakej celosvětovej tanec proti násilí, pár blbečků se někde chytne za ruce a to těm agresorum zlomí krk. Pak by se taky mohlo zakázat slovo bomba, pod pokutou dvacet pět ročních platů a zakázat silvestrovská pyrotechnika, proč? Proč ne, protože něco se dělat musí a politprdele musí vykázat činnost.
Jinak se dělo dál co. V Indonésii dva homos dostali vejprask bičom za provozování těch svejch nestydatostí. Oba snad 85 a já nejsem vůbec proti. Místní indonézký studenti komentovali situaci jako dobře jim tak a že jen tak dál. Ten rozsudek narušil pověst Indonézie jako "země s umírněným islámem",opět viz zprávy :-D
Samozřejmě, organizace gejů budou hromadně demonstrovat proti nacistům a proti tomu, aby poslední bum v Menšestru zneužili náckové pro svoje cíle a nenávist a "polarizaci a rozdělení společnosti" :-D A já se uchechtám. Nedávno opět proběhlo v Indonézii výpraskování bičem, tentokrát za cizoložství :-) Opět nic proti. Pak ale když vidím ty kretény, co tu demonstrujou za islám a tam by je umlátili na pranýři.....no, pokračování příště :-D

ISIL and shit

19. května 2017 v 14:50 | Řezník
Servus všichni, co tu máme dneska. Americký letadla provedly útok na syrský provládní vojáky, který se přesunuli nějak blízko místu, kde se cvičí "opozice", zároveň ISIL napadl rovněž syrský pro vládní vojáky a proběhla nějaká holomajzna, jinak taky ISIL obsadil nějaký vesnice a jsou obavy, že by tam mohli vymlátit místní musulmany. Co si z toho můžeme odnést, jednak to, že Američani vlastně defacto podpořili ISIL, protože se střílelo na stejnou frakci. Za druhý, je čím dál jasněji vidět, že celej ISIL, ačkoliv se tu z něj mediálně roděj sasanky a per huba se neustále odsuzuje, je totálně u chlupatý potkaní prdele jak Američanům, tak Rusům. Oba si jedou svoje cíle (Američani chtějí sundat Asada, Rusáci chtěj zachránit Asada, oba to dělají tak, aby se přímo nestřetli - vlastně jako celou studenou válku) no a oba vlastně potřebujou, aby tam ten ISIL tak nějak byl.
Proč. V první řadě, ISIL je americký dítě, nebo spíš, americkej potrat. Vznikl kde a kdy, v Iráku, po zlikvidování Sadáma Hnusáka. Dokud tam byl Hnusák, byla tam sice dicktatura, ale žádnej IS. Teď tam maj demokracii a IS. Když si vezmu, že já debil jsem tu invazi do Iráku (2003) obhajoval….. Kdyby v Sýrii Asad prohrál, vznikne tam okamžitě ISIL 2, protože se ti dementi z "opozice", což je asi bžilion frakcí, porvou mezi sebou a určitě to vyhrajou ti největší kreténi (kreténi to vyhrajou vždycky, protože tam nikdo jinej, než kreténi není). Případně ty svoje největší kretény podpoří už funkční ISIL a posílí.
A někteří zmatenci tomu říkají "demokratická opozice" :-D
Proč velký hráči chtějí, aby tam ISIL byl. Američani mají nějakou hrozbu, protože strašení Rusákama už moc nezabírá, studená válka skončila, ale tajný služby potřebujou fungovat, potřebujou rozpočty, potřebujou pravomoci, no a když někde na světě existuje nějakej "velkej satan", ze kterýho je potřeba mít cca opodstatněnou obavu, dělá se to snáz. Čas od času je taky potřeba nějaký zvýšení pravomocí policie, tajných služeb a silových složek, no a k tomu je hrozba terorismu faaaajn. Srovnej americký řešení když válčili s Japonskem a šlo se do toho fakt na plnej knedlík, s tím, jak fungujou teď, když válčí s muslimskýma radikálama. To je na půl plynu a využívá se to k interně mocenským vyjebávkám. V Americe ještě ne tak moc. Velkej důvod, americkej, je, že zbrojní firmy potřebujou votoč. Dodávat munici, co s tou starou ve skladech, která už expiruje? No tak jí vystřílet, kde? No máme ISIL. Vždyť tu sebranku hovadů v poušti bombardujou už asi pět let. Saddamovy útočný síly v operaci Pouštní bouře (1991 a proti tý nic nenamítám) rozšvihali za sto hodin pozemní operace a asi dva týdny bombardování. Jedna kontinuální letecká kampaň, jako byla Linebacker II ve Vietnamu, by totálně přeorala celej povrch oblasti zamořený ISILem a během chvíle by tam nebyla žádná pozemní technika, žádný těžký zbraně, žádný velký sklady munice, žádný vozidla použitelný pro převoz…..Jasně, výrazně hůř se bombardovaly přesuny, sklady a checkpointy partyzánů ve Vietnamu, když ti se pohybovali krytí džunglí, termo a satelitní sledování a navádění zbraní bylo na úrovni třicet let horší než teď, množství bojovníků Viet Kongu se pohybovalo v tunelech pod zemí, případně, pokud bitkařili konvenčně, NVA a spol, tak jejich PVO byla celkem mocná, nasazovali statisíce vojáků a minimálně tisíce mužů fungovali na udržení Ho Či Minhovy stezky v chodu, atd atd….. Tohle je poušť. Tam není co kam zakrtkovat, ne tak, aby to satelit, nebo termo přístroj nevyčenichal, současný US bomby jsou kurevsky přesný, trefí skoro cokoliv a kdekoliv, podzemní bunkry proti těm novým pumám už moc nefungujou (nefungovaly moc ani v 1991)……shrnutí? Amíci si tam ten IS celkem šetřej, aby jim tam nějakou dobu vydržel a měli čím strašit a na co střílet.
Rusáci. Proč Rusákům nevadí ISIL a prakticky ho neobtěžujou, pokud teda neútočí na Asadovce, přičemž Rusáci střílí hlavně do FSA (což je vlastně ISIL, ale ten, co střílí na Asada). Protože Rusáci taky nejsou žádní spasitelé, co pomůžou od tý sebranky. Rusáci chtěj zachránit Asada, protože ten je s nima. Jinak jim ten mrdník na středním východě nijak nevadí a IS taky ne, protože ten generuje "uprchlíky", minimálně záminku, aby sem lezla kdejaká chamraď, takoví ti 205/110 fousatý patnáctiletý Syřani z Pakistánu. Proč. Protože ekonomicky vyčerpávaj Evropu, skrze debilitu evropských vůdců rozkládaj Evropu a způsobujou snahy o exity a rozpad EU a Rusáci přirozeně nechtěj sjednocenou a silnou Evropu (ne teda, že by EU byla nějak v něčem silná, kromě vymejšlení hovadin, ale ten potenciál tam byl). Rusáci taky podporujou ty vlastenecký skupiny a strany po Evropě a samozřejmě, ten migrobordel jim v tom krásně pomáhá.
Američanům, zdá se, myšlenka sjednocený Evropy taky celkem smrdí a taky nemají zájem na tom, aby IS zmizel a záminka pro import uprchlíváků se vypařila.
Evropa. Evropský überlevičácký strany uprchlíváckou krizi vítaj, protože jsou rády, že si importujou nový "voliče". Neomarxisti jsou rádi, protože se jim daří jejich plán na vyhlazení bílý rasy a zničení evropský civilizace. Evropský tajný služby si taky asi nestěžujou, protože si můžou neustále navyšovat headcount a rozpočty kvůli "boji s terorismem", ve Francii maj už dva roky zvláštní stav ("náš životní styl nezmění!" :-D ) což je celkem sen vůdců silových složek. Antifa a spol maj radost, protože to schytávaj bílý usedlíci a to jsou stejně všechno nacisti, no a feministický organizace maj radost, protože k čertu s bílým mužem a i s bílou ženou, která není hnusná zapšklá feministická kráva s atrofovanejma rodidlama, má dokonce chlapa a rodinu a nějakou práci co dává smysl a vnímá svět i jinak, než skrze to, že močí v sedě.
Z toho pak jsou takový ty akce, jak frenč army neohroženě zasáhne proti IS, stylem, že nad pouští přeletí dva Rafalý, někam hoděj tři bomby, možná jim jako i něco zničej a letěj zas domů a hotovo. Jasně se z toho natočí vídeo, jak "koalice bombarduje pozice islámského státu", tyjo, to je ta jůrop hustá, že zatočí s těma radikálama….podle toho, jak s nima bojujou, to má možná prioritu tak třetí odzadu.
Jak evropský politkrávy, tak americký politkrávy, tak ruský politkrávy, se celkem shodnou na tom, že jim tam ten IS nějak nevadí a spíš je potřeba, aby tam byl. Turecko s ním normálně vexluje, šest let se držkuje o tom, že "islámskej stát, hudry hudry", ale vojenský nasazení proti němu je nižší, než kdyby útočili na obchod s prošlejma sušenkama. Do Srbska se teda v době kosovský holomajzny opřeli mnohem víc. Samozřejmě evropský vojenský nasazení nějak extrémní být nemůže, prachy na evropský armády se proinvestovaly do pyčovin, procyklostezkovaly, teď se investujou do migrantů a do neziskovek, do sociálních programů pro zevly, flákače, do boje s "nacismem", do fízlování vlastních lidí, do krmení parazitů, do dalších neziskovek, do Frontexu, do zdravotní péče pro to co sem Frontex vyhodí, atd., atd.. atd. Kupříkladu, švédský vojsko je asi na 6% stavu z doby studený války :-D (Kdyby na ně náhodou ten Putin vlít, tak by proti němu jedině museli nasadit nějakej ABBA Revival, aby ruským vojákům zničili mozkový buňky, jinak nevim čím by se chtěli bránit :-D ). Německo, Francie a spol na tom sice nejsou asi až tak hrozně, ale jako žádný světlo už to taky nebude. Británie na tom bude o něco líp, ti si aspoň občas bouchli v Pouštní bouři, v Irag Freedom a podobně.
My aktuálně máme třicet tisíc vojáků, cca, impozantních 1450 záložáků, 120 tanků, z toho třicet modernizovaných na standard M4CZ a 35 bojových letadel.
Toliko naše připravenost k boji proti nepříteli vnějšímu. Oproti tomu máme 40 000 policajtů a 9000 civilních zaměstnanců policie, máme o třetinu až skoro o polovinu silnější policii, než armádu. Hehe, Němci maj 39000 poldů na 82 milionů lidí, my máme 40 000 poldů na 10 000 000 lidí :-D Ty krávo, to je fízlstán tady :-D No, to jsem trošku odbočil, naše armáda má početní stav velice malý, česká armáda byla v rozpočtech dost upozaděná, no a předpokládám, že ti flákači na západ od nás na tom budou podobně, ne li hůř. A pak maj mastit nějakej ISIL někde. Předpokládám, že tam obrněný jednotky budou mít tak pár funkčních pekáčů pro výcvik, něco na šaškování na přehlídkách, ale připravenost a funkčnost toho zbytku se nijak extra často prověřovat nebude, nejsou lidi, nejsou prachy, potřebujeme na sociální politiku pro kdejakou chamrad….. Takže Francouzi by ty svoje Leclercý nejdřív museli odněkud vyhrabat, vyhnat z nich krysy, zjistit, že v tom nejsou baterie do startérů, protože se měly dovézt před dvěma lety, ale každej se na to vyignoroval, munice že je kdoví kde, ideálně někde úplně jinde, než jsou ty tanky, atd.
No, ať jim nekřivdim, teď jak už maj dva roky ten zvláštní stav, tak možná, čistě možná, občas hlaveň u něčeho profouknou, aby pak posádka nevlezla do Leclerca a nezjistila, že ve věži je sršní hnízdo.
Každopádně, kdyby velký hráči nechtěli, aby tam ten ISIL byl, tak už tam žádnej ISIL není. On tam furt je. Takže chtěj, aby tam byl.
Co dál. Viděl jsem zprávu, že Žabožrouti měli krizovej plán pro případ, že by Le Penová vyhrála volby, což by byl plán jak a) částečně omezit její moc, b) ozbrojený složky se bály násilí ze strany krajní levice. Vida a je to tu zas. Člověk by čekal, že by byly spíš ozbrojený přípravy pro případ prohry "nácků", že by byla obava z násilí ze strany "nácků", ale evidentně ne :-D Oni ti sluníčkově kytičkový bojovníci za sociální spravedlnost, který jsou per huba proti násilí neustále, jsou evidentně fakt aktuálně třetí největší hrozba. Ale hudry hudry, nacisti jsou riziko :-D Ohledně těch antifáků, krajních levičáků a podobných já naprosto souhlasím s tím, co řekl soudruh Koba. "Smrt je řešení všech problémů. Není člověk, není problém".
S těmahle dementama se prostě nedá mluvit a ono to stejně jednou skončí tak, že se to všechno mezi sebou porve. Tihle ideologií zblblý tupýni budou postupem času horší, než Rudý gardy za Maovy kulturní revoluce, to jsou stejný vymatlanci, jako třeba Small Arms Survey (prtizbraňová neziskovka z Ženevy), kterým vadí to, že Američani shodili zbraně Kurdům do myslím Kobani, proti ISIL, protože je "riziko zneužití a odklonění těch zbraní" :-D Případně, že jedna bedna z 28 padla na nějaký sporný území a ukořistil jí nepřítel. Samozřejmě, pytla po tom, že bez těch zbraní by se Kurdové tam neubránili, pochcípali by pak jak mouchy a basmači by si tam zas dělali to svoje, jasně, správnej člověk se nemá co bránit bouchačkou, ten si má necht bez odporu uříznout hlavu a být "morální vítěz" a lepší než ta protistrana :-D
Co se dá říct závěrem. Žádná světová mocnost se ve snaze o zničení IS nepřetrhne, naopak bude se to uměle nechávat naživu (kdo jim vůbec furt dodává náboje, he?) a proudy uprchlíváků do Evropy nijak vysychat nebudou. V čem bude Evropa aktivní, budou další neustálý snahy o odzbrojení vlastního občanstva a tudíž v kombinaci s importem různý chátry radikální zhoršení bezpečnosti jednotlivce. Různý levicoví antifa dementi budou čím dál víc agresivní proti bělochovi a to, že tu a tam nějaká taková überkráva feministická se spřáhne s muslimem a ten jí znásilní, seřeže, nebo oddělá, v lepším případě všechno dohromady, je jen malá náplast na to, jaký škody napáchaj.
Bez razantní očisty je Evropa do dvaceti let ztracená a většina z nás bude jen čumět, jak se 1984 realizovalo. Razantní očista tudíž vypadá jako jediné funkční řešení

Psychostraní level 2

15. května 2017 v 16:21 | ŘezníkServus evrybády, Řezník, pravidelný dodavatel černého až brutálního humoru, se hlásí s dalším übernátěrem na pondělní ráno :-D Abych parafrázoval Asfalt, "Zpráva motivační, která daňové hejly předobře naladí a revoluční, potažmo suicidní, nálady potlačí" :-D
Viz článek, kterej je fodkazu. Co se zase stalo. Rozvod, no a matka s babkou navedly malýho pětiletýho šotouše, aby označil otce za pedofajla. Podpořily to vyjádřením psycholožky, kterážto tam plácla "znaleckej posudek", že je to věrohodný a je vyloučený, aby mlaďas jen opakoval něco, co mu někdo natlačil do hlavy. Fotr žil teda rok jako "Muž s cejchem děckomrda", než to tvrzení vyvrátil policejní znalec, podle kterýho, šotouš kecal. Šotouš se následně i doznal, že to byly kecy a navedla ho mutter.
Toliko suchá fakta. Teď přejdeme k tomu, co je fakt ta prdel :-D Není sranda to, že ženská při rozvodu obviní starýho z toho, že je pedofajl, pídorest, domácí násilník, vožrala, whatever. To je stará vesta, to se děje furt, to je podobný, jako když se vychrápe s někým, o kom nechce, aby se vědělo, že se s ním vychrápala, tak ho obviní ze znásilnění, případně vyhrožuje obviněním ze znásilnění, aby jí dal děngy, no a nebo ho obviní, že se mu chce pomstít, opět, stará vesta, to se děje furt, to bych mohl psát o tom, že voda je mokrá, v Gothamu je zločin, pan Bambiš lže a pan Sralbotka nemá páteř, na to nemá smysl plýtvat člověkohodiny u kompálu. Sranda nastává ve chvíli, kdy si člověk uvědomí, že nějaká psycholožka se buď a) nechala oblbnout pětiletým děckem, který hrálo divadlo, no a nebo b) to děcko ani neviděla, byla to kámoška matky a jen jí podepsala to, co ona nadiktovala (to je asi celkem nepravděpodobný) no a nebo c) měla na výběr děcku věřit, nebo nevěřit, ale řekla si, že všichni chlapi jsou stejně pazdráti, kokoti, voprcálové, jako ten, co jí odkop a že neexistujou žádný nevinní, jen nedostatečně vyšetřovaní, tak si veškerý nesrovnalosti ohnula tak, aby to vedlo k tomu "správnýmu" řešení. A tady se dostáváme k tomu, co jsem říkal už mnohokrát a říkám to pokaždý, když někdo zmíní nějaký psychotesty na to a na tamto (a ideálně na zbraně), že tohle prostě není exaktní věda a do těhle psychosracích posudků si může každej / každá napsat pomalu cháchá, co chce. Protože v 90% to nejsou žádný fakta typu 1+1=2, ale názor vyšetřovatele na vyšetřovanýho skrze nějaký nejasně definovaný kritéria se značným, až obrovským stupněm volnosti ve výkladu. Jakkoliv jsou obory psychologie, který beru a uznávám, tenhle obor nějakýho "psychotestování" pomocí nějakýho pohovoru (kde je, upřímně, názor hotovej cca během otevření dveří a pozdravu), případně testů s totálně šablonovitýma otázkama, na který může kdokoliv odpovědět jakkoliv (for ikzampl "chodíte často pozdě spát?" "cítíte se často hodně skleslý?" and shit. Co je to často, co je to pozdě, co je to hodně? Jeden, co chodí spát čtyřikrát v týdnu v jednu, napíše "ne", protože jedna pro něj není pozdě, někdo, kdo chodí dvakrát týdně v jedenáct a jinak v osm, napíše "ano", protože jedenáct je pro něj pozdě a dvakrát už je hodně…..). A vždycky se mi líbí, když praxe potvrdí moje teorie. Tady "psycholožka" označila, že chlap je pýdofajl a nebyl. Nedokázala rozklíčovat pětiletý dítě. A kolik takových je? Když se tam objevujou takovýhle kiksy, jak chtěj pak kecat do něčeho v tak jemných nuancích, jako "má sklony k agresivitě, tak bouchačku nedostane" a podobně? Jak jsem již mnohokrát řekl, kočertu s psychotestama a veškerou touhle lobby, co to vede z 80% proto, aby se nakapsovali. Tihle hlavošťouři s těma jejich čím dál častěji profláknutejma kiksama mi připomínají někoho, kdo nemá motorický schopnosti, aby si ukrojil chleba, ale sere se do operace srdce. Vždyť to bylo nedávno zase, chlapík byl falešně obviněnej z pýdofajlyzmo vůči vlastním děckám, taky v tom hrála roli nějaká psycholožka a taky se uznalo, že byl nevinnej, teda až potom, co se oběsil.
A jak říkám, kdyby se třeba zavedly psychotesty na zbraně, tak jí nemá během chvíle skoro nikdo, protože nějaká pětadvacítka z fakulty aplikovanýho neomarxismu a bílý genocidy tam dostane chlapa (první fuj) bílýho (druhý fuj) heteráka kterej neferuje, neprovozuje zoofilii a nežije ve squatu (třetí fuj) a ještě střílí (no ty vole, ten už bude fakt divnej), takže se hned mezi dveřma rozhodne, že mu to nedá, pak si to pomocí nějakých psychosranců obhájí, nebo ani nemusí, opravný prostředky nejsou a sajonára. Jediný, kdo by ty papíry měl, by byli ti, u kterých by si cvokař uvědomil, že si to u něj budou muset pravidelně obnovovat, takže když jim ten štempl dá, oni si přijdou zas pro další, tzn., u těch, u kterých by byl kasacink silnější než ideologie. No a nebo u pár těch, co myslí hlavou a ne něčim zabaleným do vlajky s islámským srpem a duhovým kladivem. Ale když vezmu, z jakých fakult lezou, tak těch normálních bude krutě málo.
Samozřejmě je potřeba ukázat na to, že i nějaká psychologická überkráva v ČR proflákla to, že ty psychoposudky se mnohdy píšou účelově, jeden neguje druhej, podle obhajoby je pachatel nemocnej, podle posudku obžaloby je úplně zdravej, Breivik měl podle jednoho cvokaře (obhajoba) schízu, podle jinýho (žaloba) byl úplně příčetnej, oba posudky oficiální, oba oštemplovaný nějakým mudr., oba ekvivalentní, teď si z toho vyber, že jo, reálně to ukazuje, že oba jsou na vytři si prdel a takhle je to s většinou. Takže, až vás někdo obviní z nějakejch úchyláren a pošlou vás na "vyšetření", tak vězte, že mnohem větší roli bude hrát kde vás cvokař chce vidět a jak se mu líbíte, než jak na tom doopravdy jste, na to sere pes :-D (Ano, tady v tom případě policejní znalec ukázal funkčnost svého vzdělání, ti policejní znalci pravděpodobně nebudou takový lamy, jako cvokaři v komerční sféře). Ale příkladů, že někoho nechá někdo zmizet do pakárny na základě nějakýho posudku nějakýho rádoby experta, no a pak zase cvokař ohodnotí Alberta Fishe, kterej žral děti, tak, že je to sice podivín, ale není nebezpečný……jasně, každej obor má svojí chybovost. Ale říkám, že obor, kde se vyskytujou takovýhle hanebný přehmaty, může fungovat jen jako hrubě, hrubě orientační a ne aby se na základě toho tvořily nějaký rozhodnutí, závěry a resultáty, který reálně ovlivňujou něčí život. To je jak při operaci nervů měřit šuplerou.
Samozřejmě je komická i další věc a to, na jednu stranu pomalu hon na čarodějnice ohledně pýdofajlů v rodině a zneužívání and shit (zdravím ty novodobý čekisty do Barnevernu), na druhou stranu čím dál větší evropský podlejzání náboženský skupině, pro kterou je prznění dětí naprosto v pohodě. Na jednu stranu aby se fort bál koupat se s děckem v bazénu, aby ho nějaká uvědomělá matka s křidélky neoznačila za perverta, na druhou stranu schvalování svateb s malýma holkama, aby se někdo nedotknul náboženský svobody těch, který se musí přizpůsobit našim hodnotám a kterých radikální bratři náš životní styl nezmění :-D Jen by mě zajímalo, kdy to skutečným pedofilům evropským dojde a místo toho, aby pomalu salámovou metodou se lísali na Prág Prajd (což je samo o sobě taky komedie), tak prostě hromadně přestoupí na "Ó Nejlepší Světovou Víru" a nazdar.
Samozřejmě, tenhle křivě obviněnej fotr, když už by věděl, že se z toho nevyzuje, mohl postavit obhajobu na tom, že přestoupil na "Náboženství Nekritizovatelného Děckoprzniče", prohlásit "Anál Ag Bar" no a ať ho soud neotravuje a nechá ho praktikovat svojí víru, neboť on je ten umírněnej. Ale běda nasrat jeho radikální bratry, protože ti by jim taky mohli předvést, jak jim nezmění životní styl a jak je důležité nenechat se ovládnout strachem a nenávistí.
Ten kocourkov v Evropě začíná být fakt až tak vtipnej, až je to jak z nějaký komedie, Absurdistán a podobně. Třeba Britonie. Na jednu stranu se tam člověk bojí děcku seknout jednu na zadek, aby si ho nepodala sociálka, na druhou stranu tam státní aparát klidně přehlídne a ignoruje 1400 znásilněných, zneužitých a prodaných nezletilých, protože je podělanej, aby z toho někdo neudělal "rasismus". Rotterham, že. A bylo toho víc. Na jednu stranu se pomalu upaluje někdo, u koho je podezření, že na harantíka šáhl zneužívací rukou, na druhou stranu se tam legalizuje import dětských nevěst, toleruje, ve smyslu "to nevidím" holčičí obřízka a proti prznění dětí se radši veřejně moc nemluví, aby to nenakrklo Nadrasu. Ano, mluvím o Německu, Švédsku a Norsku. Německo ještě je vtipný v tom, že opět, jako celá Evropa, je ze zneužívání dětí předposraný, ale část tamních levičáků chce legalizovat incest. Fakt ta Evropa je debilabád, že člověk neví, jestli brečet, nebo se chechtat, nebo tlouct hlavou do zdi. Já se radši chechtám.
Samozřejmě tu máme věci jako feministický organizace, který vyřvávají, jak ženy a děti potřebují ochraňovat před przněním a zneužíváním a pak se zastávaj těch, který tohle jedou fakt ve velkým, ale tomu už jsem se chechtal. To by chtělo nějakej obrázek typu "když chceš kastrovat pedofily, ale zároveň odmítáš zakazovat sňatky s desetiletýma". Tak vehementně se tady buduje školství a bojuje se šikanou, ale zároveň chrání lidský práva každýho, že se začínaj objevovat šikanovaný učitelé a uvažuje se o zavedení nějaký linky bezpečí, kde se šikanovaní kantoři budou moc vybrečet :-D True story, slyšel jsem to v rádiu ve zprávách. Pak člověk zří zprávy a vidí, jak vořežprut, co skoro vykopal mozek z hlavy nějakýmu chudákovi v obchoďáku (celkem hustý vídeo z toho bylo), dostane podmínku, ale za kecy na netu je klidně možno dostat dva roky natvrdo, pokud člověk hanobí nějakou nadrasu.
No, ale zpět k tématu "psychosraní". Každej člověk, kterej uvažuje nějak ve smyslu, že psychologové by měli rozhodovat o něčem, někomu, kupříkladu o zbraních a tak, by si měl uvědomit, že se jim ty pravomoce taky můžou rozšiřovat, že časem třeba budou moc rozhodovat o tom, kdo bude smět řídit (a ty tendence tu jsou, takový nápady fakt existujou a částí veřejnosti by to bylo přijatý i kladně). A pak se mu taky může stát, že bude sedět před nějakým vohnoutem v plášti, kterej mu bude rozhodovat o tom, jestli mu teda laskavě povolí autem jezdit, no a nebo se mu prostě nechce, dobrozdání a vrchnostenský povolení mu nedá a dotyčnej bude až do dalších psychosranců jezdit sockou.
Vůbec na tyhle neustálý se vyjadřování někoho k něčemu formou nějakých posudků začínám mít těžkou alergii. Kupříkladu, osvědčení zdravotní způsobilosti pro zaměstnání. Obvoďáci a spol si z toho udělali pěknej rejžung, když se to nevyžaduje jen na některý povolání, ale plošně na všechny. Jasně, chápu že je potřeba vědět, jestli řidič náklaďáku, strojvůdce, nebo jeřábník, nemá epilepsii a tak, aby ho taky nechytnul záchvat v půlce šichty a on neposlal pětitunovou traverzu do okna psího útulku. Naprosto souhlas. Ale na to, že budu sedět u kompu a datlovat nějaký zprávy….he chm. No a co k tomu potřebuju, že. Výpis z dokumentace u obvoďáka. Takže tam přijdu a on udělá dvojklik, zmáčkne tisk a naúčtuje mi tři kila až pětibábu. No a případně mi ten obvoďák sám udělá to osvědčení, tak jako že se podívá na to lejstro, co mu donesu, řekne "léčíte se s něčím?" napíše pět slov (z těch jsem si čtyři měl napsat sám, to byla "hlaviška"), zaškrtne schopen, hodí tam muří nohu a já jdu vycvaknout pětibábu (true story). Ještě další a řádově větší rejžung by to bylo u těch psychotestů, psychotesty na novej řidičák, hele to už není klik klik print, tady si vás musíme důkladně prověřit, to znamená, tady si vyplňte nějakej pseudofrojd test staženej z netu, prohodím s váma pět vět, no to je tak za 3000. Splatno ať projdeš nebo ne. Co pět let obnovení, to už bude snažší, třeba jen za dva tisíce. A u části lidí by to zase prošlo, když je někdo schopnej brát vážně řidičáky na zkoušku…..
Bylo by to podobný vyděračství, jako když tu a tam ČNB změní nějaký podmínky u radění s prachama no a ty musíš zaplatit děngy za nějakou novou registraci a pak platit ročně nějakej udržovací poplatek za…..nic. Děláš to, co předtím, stát do tebe neinvestoval ani vorla, za ty prachy nezískáš reálně nic, jen zase vysolíš státu nějaký výpalný za to, že ses ještě na všechno nevysral a nezačal se živit děláním malejch nefachčenků. Tahle zlodějna mě sejří, sejří mě to, že si dělaj skrze legislativu rejžung z toho, že se vůbec člověk snaží něco dělat, ke všem těm zkurvyelskejm daním, co platí, ale aby si ještě nějaký vořežpruti hlavošťouraví udělali byznys z toho, že mi budou něco laskavě povolovat, nebo zakazovat, tak proti tomu jsem teda každou unavenou molekulou svýho zapškle militaristickýho těla, to teda fakt nasrat. Obzvlášť, když se člověk podívá na ty jejich hanebný kiksy, co jsou schopný vytvořit.

Volby ve Francii a co se dělo potom

14. května 2017 v 15:05 | Řezník
Volby ve Francii a co se dělo potom

Servus všichni, jak jsme viděli všichni minulej týden, ve Francii vyhrál vořežprut Makaron, prohrála Le Penová, slovy zasranýho levičáckýho newspeaku, prohráli populisti, prohráli nacisti, Europská Uhnije hrdině vzdoruje tlaku populistů, slovy našeho ubersráče Vency Odulého Věčně Vožralého "pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí", V první řadě se začneme točit na slově "populista". Viděl jsem fotky z francouzký trafiky, kde byl asi bžilion časopisů a u všech na obálce kdo? Nojo, Makaron. Jistěže před výsledkem, během voleb. Trošku to připomínalo volby v Iráku za Husajna, tam by byl zase všude Saddam a tomu vořechovi, co by kandidoval proti němu, by věnoval prostor (jasně jen do chvíle, než by ho BAAS zmizela někam do Abu Grajbu) jen sebevrah :-D Za další, Makaron nasliboval těm social justice megadebilum modrý z nebe, ačkoliv dostanou tak hnědý z řitě, že jo. Všichni Afričani budou moc bydlet v Evropě, všechno bude pro všechny, budeme žít v míru všichni se všema, ještě by chybělo, aby jim nakecal, že osobně vyléčí AIDS a rakovinu. Otázka teda je, kdo je ten populista. Upřímně, to slovo fakt nenávidím a když někdo řekne populista, mám tendenci podobnou, jako když slyším "xenofobie". Dotyčnýho střískat gumovou hadicí. No, ale to je fuk.
Co bylo vidno dále, prohráli "nacisti", to jsou ti lidi plní nenávisti a hejtu, ti zlí, krutí, který by všechno řešili násilím, člověk by čekal, že ve Francii teda bude monsterbordel, bitky s fízlama, zapalování aut, z ajfelovky táborák a ono.....prd. Ti nenávistníci plní násilí žádnej bordel nedělaj. Srovnejme s tím bordelem, co dělal mnohej Antifaodpad a podobní, v Americe po zvolení Donalda. Srovnejme s tím, že nějaký "bojovníci proti rasismu" z Black lives maters unesli a na vídeu mučili bílýho invalidu s řevem fuck white, fuck trump. Srovnejme s tím bordelem, co dělali antifáci ve Francii celkem nedávno (je z toho pěkný vídeo, jak se žabožroutský policajti předvedli jako totální banda pitomejch vořežprutů) a srovnejme s tím, co dělala ta samá sebranka v Rakousku, když to vypadalo, že ten jejich Van Der Kokot by nemusel vyhrát. Jo a opět, ve Francii, co tam za bordel dělali přistěhovalci barvy vyuzené, potom, co policie zastřelila nějakýho kriminálního kokota, co byl shodou okolností taky černej. Takže, kdo je tu teda ten plnej nenávisti, plnej násilí, co by všechno řešil násilím a podobný sračky?
Nám vlastencům ti multikulturní blbci pořád nadávaj, že bysme jako posílali někoho do plynu a podobně, ale když se pak člověk podívá na skutky těch multikulturalistů, antifáků, humanistů a podobných, je mu celkem jasný, kdo by posílal na gulag, kdyby k tomu dostal možnost, že jo. Tihle kreténi se dostat k moci, tak by se chovali jak Rudý gardy za Maovy kulturní revoluce a to je fakt.
Nově má antifácký hnutí novou hrdinku, nějakou dvanáctiletou "left side bitch rookie", kterážto se neohroženě vymezovala vůči nenávisti, násilí a extrémizmu, na nějaký demonstraci, přičemž ale měla boty s nápisem "good night white pride", u kterýho je vždycky obrázek, jak stojící frajer kope do ležícího. Opět, kdo je tu pro násilí a extrémizmus, že? Neobolševická pizda ve výcviku se to pokusila obhájit tím, že "to, že má nějakej znak, neznamená, že mlátí nácky". Jo, to je asi pravda, ale když to srovnám s tím shitstormem, co vzniknul, zrovna u stejný sorty dementů, potom, co Ortel měl nějakej znak, kterej by ve tmě a po vychlastání flašky Absinthu na ex mohl i vypadat jako nacistickej symbol, napadá mě, že benevolentní výklad znaků a "to že mám toto, neznamená, že dělám toto", rozhodně není doména týhle sebranky. Ani Banga se nevyjádřil. Asi zrovna psal nějakej další text o tom, jak někdo hledá šuk.
O tom, jak nějakej milovník ovčího lůna posprejoval pravoslavnej kostel nápisama typu "alou na bar", "poteče krev" a "připravte se na smrt", přičemž celá mediální a politická fronta bojovníků proti nenávisti a bijců za to, aby se každej cejtil v bezpečí, bez ohledu na rasu, vyznání, původ a přesvědčení a podobný sračky, nehnula ani brvou, dokonce ani Fero z Teplic ani Krnda Babišovo chapadlo se tam nepředváděli s kýblama, jak mejou fasádu, jsem už psal. Je to megatrapný, ale upřímně, se mi to líbí, protože tyhle, jak by řekl jeden můj trenér, "mrdky mediální" akorát ukazujou, že o nějakej "boj proti nenávisti" a "rovný práva pro všechny" jim nejde ani omylem, že jedou prostě neomarxismus a islamizaci Evropy a kdo jim žere ty kecy o rovnosti, nenásilí, právech, vyšším dobru a podobně, musí mít buď totálně propláchnutej mozek propagandou, nebo v palici opravdu, ale vážně, nasráno.
Smutný je, že do týhle shitstorm fronty se nechal zatáhnout Skaut jako organizace, kde teda děcka místo učení přežití v přírodě a podobně, indoktrinujou neobolševickýma sračkama o tom, jak hranice nic neznamenaj, národ nic neznamená a podobně. Je to smutný, že prakticky veškerý instituce rozvojově vzdělávací se mění na organizace indoktrinační (školou počínaje, kde už tam zkouší zavádět "multikulturní výchovu", funkci multikulturního koordinátora a podobný věci, tutam se tam trajdá nějaká kráva v hydžábu, no to je děs a hrůza). Samozřejmě aparát si chce pojistit, aby děcka nenachytaly nějaký špatný náviky a moresy doma, než je aparát dostane do pracek, proto zaváděj rok školky povinně, aby děckám mohli vymejvat mozek sračkama v co nejútlejším věku. Prej kvůli "socializaci, než půjdou do školy". Heh. Jak píše Šichtářová (s tou ženskou souhlasim čím dál víc), tak by to pak chtělo ještě další rok před, aby byli dost socializovaný, než půjdou do povinný školky a vlastně by to chtělo ty haranty odebírat hned po narození a začít je vychovávat v nějaký "neomarx jugen", aby byli dostatečně socializovaný (a indoktrinovaný) rovnou. To už říkám já :-D Opět samozřejmě se u tohohle projevuje nádhernej symptom, kdy stát, potažmo Unie, co snad co nevidět uhnije, je expert na vymejšlení nějakých sraček, ale v tom, jak zajistit realizaci, už nějak dost kulhá. Takže je teda povinná školka pro haranty, ale nejsou školky, do kterých by se haranti dali nastrkat :-D Trochu mi to připomíná ČVUT, s tím "jo, musíš to mít splněný, ale kapacita v třídách je menší, než počet žáků a systém na zapisování předmětů se každej semestr zhroutil, takže se taky nemuselo povést se na to něco zapsat.....no a co, to je tvuj problém a polib si prdel". Jasně, škola má na takovej "seru na vás" přístup právo, nikdo nikoho nenutí tam studovat, že jo. Jenže u státních organizací je to trošku jinak, tam člověk nemůže říct "já končim a s váma nehraju" :-D
Ještě jsem četl, jak se opět někdo pozastavoval nad tím, že pro ty haranty do těch povinných předškolních školek jsou tam "kvalifikační kritéria", že jako už musí umět něco psát a něco spočítat a otázka byla, jestli, kurva, nechodí do školy právě proto, aby se tohle učili :-D A já říkám, ani prd, do školy už právě nechodí proto, aby se učili věci, co budou v životě potřebovat, do školy chodí proto, aby jim bylo možné provést mindfuck těch jejich malejch hlav jedinou správnou výchovou, na to, aby se učili číst, psát a počítat, maj rodiče, ve škole přece není na tohle čas :-D
Jak pravil D Fens, vzniká situace, že škola ty haranty vychovává, zatímco starci se s nima po večerech učí. Ještě to ideálně vyniká v kombinaci s tou "inkluzí", kdy na jednu stranu musí harnati splnit "kvalifikační kritéria", aby je vzali do nějaký dementní školky, kam povinně musej, ale na druhou stranu pak ve třídě budou s nějakým retardem, u kterýho je úspěch, když si neposlintá triko a ta třída bude efektivní jak albánská balírna cigaret.
Já říkám, že kdyby všichni sociální inženýři v tomhle okamžiku chcípli na Ebolu, nebyla by to pro svět žádná škoda a mě by to upřímně, nevadilo ani omylem. Indoktrinační činnost směrovaná směrem k malým harantům dosahuje aktuálně vrcholu asi ve Finsku (sever, jak jinak), kde zavedli nějakýho toho fízlího lva maskota, kterej motivuje haranty bonzovat chování svejch starců, co se jim nezdá, třeba když píšou něco moc fuj na sítě, nebo se chovaj nějak neekologicky a podobně. Člověk by si řekl, co motivuje lidi pracovat zrovna v takovým kokotím neužitečným oddělení policie, jenže, co motivovalo lidi dělat dozorce v gulagu, nebo bonzáka pro ČEKA, nebo NKVD, že jo. Ideologie. Sranda je, že severský státy, kde policie nezvládá rozsáhlou kriminalitu těch "nových voličů", co si tam natahali, maj prachy, aby zaváděly takovýhle paskvily. Svýho času Obamova administrativa šla v USA podobným směrem, kde děcka měly bonzovat nedostatečně zelený chování svých starců a podobně..... nový marxové jdou směrem popsaným krásně v 1984, že každej, kdo bude mít dítě, bude mít doma malýho režimního špicla a výchova začne už v těch předškolkách. Tam šotouš stráví několik hodin denně, se svýma starcema mnohem míň, tudíž bude čas a prostor mu mrzačit mozek a myšlení úplně od mládí, no a pak zas budou z tohoto vznikat kriplové, co tvrdí, že "v době Trumpa je hidžáb symbol feminizmu", vořežpruti co tvrdí, že na teroristický útoky si musej lidi v Evropě zvyknout, no a ještě hůř, ta sebranka dementů, co tyhle volí. Jak jsem mockrát viděl ty nápisy "pray for France", bo tak, potom, co jim tam něco řachlo, tak teď v situaci, kdy si 70 / 30% zvolili toho vorchmejštáka Makarona, bude moje reakce na nějaký bum, případně brm brm, případně sek sek, ve Francii, charakterizovaná tak "hešteg fak jů, France", upřímně, jakmile se jim tam začne objevovat ženská vobřízka a takový vychytávky typu Rotterham, já se budu smát jak malej kůň, protože, směrem k týhle zemi už naprosto "no mercy".
Francie už je reálně ztracená. Na druhou stranu, třeba to pomůže definitivnímu uhnití Uhnije, protože Makaron vyhrožuje Maďarsku a Polsku, ohledně přijímání parazitů, tvrdil, že prej s nima "zatočí" a podobně, jsem teda zvědavej, jak to hodlá udělat, jediný co může, že jim zařízne dotace, jenže bez dotací už nebude pro ty země žádnej důvod zůstávat v tom spolku několika kryptokomunistů. Ono i v ČR je vnímanej jako hlavní klad EU ty dotace. Jenže, za pár let se to překlopí a my budeme v pozici čistýho plátce, takže Czexitu už nebude vzdorovat zdaleka tolik lidí. Ten spolek se pravděpodobně rozsype. Uvidíme, co bude dál.

Nerv, hra o život - recenze. Bude následovat zdrbání vořechů co řezali bunk

5. května 2017 v 15:50 | Řezník
Servus všem, mrknem na jeden film, co som zřel a přišel mi celkem dobrej, no a pak se podíváme na jednoho überblba, kterej "dělal umění". Ale protože mám málo času na psaní, tak na toho skočim příště, ty si chci podat pořádně.
Nejdříve film. Děj je o tom, že v nějakým městě v Jů Es Ej (který přesně jsem zapomněl) se dostala do módy hra přes smartfouný, zvaná Nerve, která spočívá v tom, že vořech se přihlásí, buď jako čumil, nebo jako hráč, no a hráč dostává od čumilů (asi formou "nejlíp zhodnocený návrh vyhraje") nějaký úkoly, vesměs nějakej hec, no a když to udělá, tak vyhraje a dostane na účet děngy. Přičemž může vzdát (děngy nedostane) a nebo při plnění může selhat (děngy taktéž nedostane). Samozřejmě, ze začátku jsou ty úkoly typu fakt jen hec, typu "ukaž prdel směrem na tribunu", postupně, čím víc čumilů a víc děngů, přechází do náročnějších a riskantnějších, typu "přeskoč z jednoho nástupiště metra na druhý", potažmo "vylez na jeřáb a zavis na rukách". U toho to už čas od času taky někdo schytá, že jo. SPOILER ALLERT. Hlavní hrdinka, taková celkem sympatická a nenáserná (a to i pro mě) postpubertální holka, řešící děsně náročný a šíleně drsný výzvy života dvacítky, typu "kampak půjdu na školu", "támhleten Kamamuri se mi děsně líbí a já nevím jak ho oslovit, no to jsem z toho psychicky na sračky" se nechá vyhecovat od svý kámošky (kterážto je spíš toho typu "s ničím se nesrat, žiješ jen jednou" - taková ta, ze kterých se rekrutujou pacientky na venerologii, nebo na protialkoholním) a do tý hry se přihlásí, ze začátku plní úkoly na stupni "kravina", typu "dej pusu nějakýmu chlapovi v kavárně", postupně potká nějakýho Krasoně a začnou ty úkoly plnit spolu. Následně dojde k příšernýmu dějovýmu zvratu, kdy ten její Krasoň dostane utajenej úkol, rozhádat jí s tou kámoškou, ergo z ní vytáhne takovou zpověď, jak ona že jí děsně sere, vysílá to online (jo, ten hráč musí každej plněnej hec točit na svůj webil a vysílat to, no a můžou ho točit i další. Ale on musí vždycky) a pak jí zatáhne na mejdan, kde ta kámoška alkoholní (říkejme jí Cirhoza) zrovna selhala v plnění úkolu "přejdi v xtým patře mezi oknama po položeným žebříku". Následuje šílenej verbální konflikt s otřískáním o čumák veškerých křivd pomalu od porodnice a náhle hlavní hrdinka (přezdívku tam má Vee) a Cirhoza už kámošky nejsou. Během toho tam dovalí hrdinky kámoš, überhacker, kterej je do ní beznadějně zblblej, říkejme mu Frendzón a práskne jí, že to byla bouda od Krasoně. Ona se s Krasoněm poštěká a dojde jí, že ta hra je šíleně nemorální (vždyť u toho dupání po žebříku mohl někdo exnout, hudry hudry) no a že by se to mělo nahlásit poldum. Krasoň se jí snažil přesvědčit, ať to nedělá, ona furt ne, našla hlídku, zkusila něco vyžvanit, polda se otázal jako "byl spáchán trestný čin?" a ona "ne, ale…." A polda "no tak neobtěžujte". Ona pak šla jakože domů a potkala Krasoňova kámoše, protože furt nosí koženou bundu, říkejme mu Kožák. Kožák jí dal pěsťák do frňák a ona bezvědomák. Probrala se v nějakým konťáku plechovym, tam komp ze vzkazem typu SAW, "ty jsi práskač, tak teď musíš naší hru dohrát a vyhrát, nebo dostaneš děsnej vylágoš, vybrabčíme ti z účtu komplet všechny děngy a kompletně ti počítačem rozesereme celou budoucnost" (něco jako nasrat Anonymous). No, ona teda zdeptaná vydusá z kontejneru, potká Krasoně, ten jí vysvětlil, jak se tam dostal on, že hrál v jiným městě, měli hec s kámošema zaviset a jeřábu, jeden kámoš se zkydal dolů a zdech, oni to nahlásili a teď to musej vyhrát. Ano, dva kámoši Krasoň a Kožák. No a Krasoň že se kvalifikuje do finále a nechá se tady od tý porazit (něco jako Hunger games jedna). Krasoň úkol splnil, ona taky, šli do finále, to byla arena, okolo mrtěc čumilů, dostali bouchačky (oba) a hec byl, toho druhýho střelit. Paralelně s tím, Cirhoza s Frendzounem laborovali jak je zachránit, přes Frendzounovy kontakty se dostali do überhackerskýho doupěte, kde vymýšleli, jak ty pitomce odmaskovat, aby už nebyli anonymní a jak jim zbořit ten systém, přičemž metodu vymysleli. Mezitím v aréně hrdinka a Krasoň vyhlásili bojkot, že se střílet nebudou a serou na to. Kožák prohlásil, že jestli ne oni, tak je odstřelí on, přes smartfouný se rozjelo hlasování u čumilů, jestli "střelit Vee, yes or no". Hlasování padlo, že jo a Kožák to do ní dvakrát napral (dějovej zvrat, byl s ní dohodlej, páč se potkali už předtím a neměl ostrý). Čumilové jásot, oproti tomu Krasoň pomalu kolabs, sranda je, že krasoň o tom plánu vůbec nevěděl, celou dobu tam blekotal něco jako "nenene Kožáku, přece jí nestřelíš, lidi no taaak, to nemůžete, to není bueno" a celou dobu měl v ruce svojí nabitou bouchačku…..čiže…..byl to dacan, že nestřelil Kožáka, když ten jeho a jeho frojlajn ohrožoval bouchačkou (to mě napadlo hned, proč ho teda kurva oni nezastřelí) a ta Vee je husa, že ho na to neupozornila, aby právě předešla tomu, že zatímco Kožák tam bude hrát divadlo a prsit se se slepě nabitou pistolí, Krasoňovi rupnou nervy a napálí to do něj ostře nabitou pistolí. Taktická hudlařina, naprostá. Ale pochopitelná.
Mezitm Cirhoza a Frendzoun nahackovali ten systém (teda, Frendzoun nahackoval, Cirhoza stála okolo v šortkách a snažila se netvářit ožrale), no a když těm, co hlasovali pro střílet, přišla hláška s jejich jménem a že jsou obviněný z účasti na vraždě, všichni Log off a pryč a ten systém zhynul. Hrdinka ze sebe odcákla tu umělou krev, řekla Krasoňovi, že byla s Kožákem domluvená (těsně předtím, než by to do něj konečně nasypal ze svý bouchačky, jako vendetu), Kožák si šel po svým a Vee s Krasoňem šli někam randit. SPOILER END.
Film celkem slušnej, plusy, dobrá kamera a vizuál, plus ten začátek je docela atmosférickej (od slova "má to atmosféru"). Někdo by si mohl říct "jak může část filmu o nějaký postpub frojlajn která plní hovadiny s nějakým modelem bejt atmosférická pro tebe, Řezníku?" No, dobrej dotaz, protože je to v souladu s "cestou nože". Že prostě bejt živej je fajn, dá se dělat bžilion věcí a je tam hezky vidět, že ten rozsah činností co může člověk dělat, je obrovskej, ne jen "z rachoty domů, uklidit, zpět do rachoty a pak vrčet, že muj život nemá smysl, ani tempo, ani rychlost ani nic a takhle dvacet let a pak třicet a čtyřicet, funus, zůstala po tobě hromada útržků od složenek a uklizenej kvartýr a na funusu řeknou ale jo, povinnosti si plnil". No, kulový, není zábava, přidej zábavu, nemáš starou, sežeň jí, jseš ženská a nemáš chlapa? Vždyť je jich všude jak naseto, netrefíš jednoho, trefíš jinýho, cílů mnoho. Tahle činnost je nuda? Tak dělej jinou, baví tě tohle (a není to hřích, jasně) tak to dělej, štve tě stereotyp? No tak ho změň, žiješ jen dvakrát, kurva. A v tý první půlce filmu je tohle vidět celkem dobře.
Oproti tomu, ten přechod na tu druhou, kdy z "děláme pitomosti z hecu na smartfoun" to přechází do "jde nám o život a začíná hárdkór", je celkem odfláknutej, přechod hlavních hrdinů, obzvlášť tý ženský, pro kterou byl vrchol hrdinství promluvit na vořecha, za kterým blbla, pomalu do profikillingu (tady máš bouchačku a nasypej to do něj)…..přeskočilo to moc rychle. Ten přechod měl být zpracovanej líp, s postupnou gradací a šlo by to.
Co mě štvalo, zas takovej ten podtón "no to je dneska ale generace, čumí na smartfouný, dělá u toho pyčoviný a lidi jsou tak necitlivý k násilí, že by jí klidně fraggli v rámci hry a to za nás nebylo". Což je věc, která mi celkem leze krkem, protože ohledně "násilí co dřív nebylo", no, vzpomínejme na Koloseum, že? A asi na trilion podobných věcí v dějinách. Nějaký pokusy o sociální obžalobu mladejch ve 21century, že by klidně na Eplu odklikli zastřelit a to je ale hnuj generace a můžou za to filmy a hry…..opět v Koloseu, palec nahoru nebo dolů bylo jako co? Tehdy Eply neměli, jasně. Plus tvrdím, že kdyby takový hlasování reálně proběhlo dneska, 80% lidí minimálně by byli proti provedení toho killu, takže tohle směřování děje se autorům trošku nepovedlo.
Kdyby se vykašlali na nějaký takový tohle pseudoposelství a zatípli to buď "hlasování dopadlo jednoznačně proti killu", případně by se vůbec nepouštěli do toho finále typu Hunger Games, "Nee Katnis, já tě nezabiju", "Musíš Pýto, jinak naše vesnice pochcípe hlady a tebe popraví znásilněním pomocí byciklu, románu Toma Clancyho a pěti vakojezevců", "Née, tak kurva rezignujeme oba spolu" "Systém error", tak by to bylo výrazně lepší.
Za mě, 6,5 z deseti, první polovina celkem slušná, druhá polovina, zbytečně moc promrhanýho potenciálu.


Už je asi možno se vykašlat na tu komedii, ne?

1. května 2017 v 13:39 | Řezník
Servus všichni, nedávno proběhl takovej trapnej incident, kdy nějaká žumpa posprejovala pravoslavnej kostel v Praze (snad na Olšanech, myslím), nápisama typu "alou na bar", a "připravte se na smrt" a podobně. Člověk, co slyšel někdy tu rétoriku pozérů a parazitů z hejtfrý a podobný sebranky, by si jasně řekl "zločin z nenávisti". No a dělo se......počkejte si na to....nic. V mainstreamu se o to maximálně jen tak lehce otřeli, většinou o tom zase informovaly "dezinformační" a "nacistický" a "xenofobní" média, všechny samozřejmě placený FSB, protože jinak to nejde.
Onehdá, když někdo posprejoval ty nějaký kavárny hejtfrý a podobně, případně někde napsal na zeď "uprchlíci táhněte" (samo o sobě "nacistická" rétorika jako prase), spousta politprdelí a různých lidskoprávních vořechů hýkala, podotýkala, vytýkala, varovala před nenávistí a hejtem a zlem ve společnosti, dělaly se nějaký demonstrace skupin idiotů, proti "nacismu" a blilo se spousta žaludečních šťáv o tom, jak je ta nenávist špatná a jak by se žádnej čelavěk zde neměl cejtit ohrožen a strašen a děšen a šikanován....No a teď se neděje nic ani náznakem podobnýho. Politprdele mlčel, Afroman Fero fon Teplice mlčí, všichni tihle kokoti mlčí, o zločinu z nenávisti nikdo nevyřvává, nikdo nevaruje před perzekucí pravoslavných a podobně. Vždyť je to jasný. V Eurosajuzu, kde může proběhnout průser typu Rotterham, si přece nikdo nelajzne kváknout něco proti islámský nenávisti, to by taky mohlo znamenat obvinění z rasismu, nacismu a islamofobie a to by znamenalo konec života mediálního vořecha, to by mohl za chvíli dělat předskokana Ortelovi.
A mě napadá, mohli by ti uchcaný kreténi konečně přestat s tou komedií, že jim jde o to, aby spolu žili všichni v míru a pohodě a nikdo nebyl jebán za víru a rasu a nikdo se nemusel bát a mohli by konečně už uznat, že cíl je islamizace Evropy? Aspoň by si mohli přestat tak kadit do huby. Už je to trapný. The best of tolerance v Eurosajuzu: V Německu tři palestinský hovada zkusí podpálit synagogu. Soud to vezme jako "vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele". V Britonii někdo hodí salám k meshitě, dva roky lapáku na tvrdo. Opět v Britonii, nějakej profesor z humanitní fakulty, zaručeně klasickej levičáckej vymletej debil, ubije Čecha řetězem se zámkem, shrnutí? Sebeobrana, nic, pohoda, ten Čech byl určitě nacista. Stejná země, kde dědkovi seberou hůl, když jde kolem demonstrace, že má "útočnou zbraň". Matka, konvertitka k Nejdokonalejší Víře Děckomrda Pouštního, dá k soudu, že nechce, aby fotr bral syna do kostela. Vyhrála to. Představte si to obráceně. Kde? Opět Britonie. Celá Júrop, z práv žen se můžou všichni dočista posrat, což nebrání tomu rakouskýmu zelenýmu chrchlu, aby navrhl zahalování pro všechny, prej ze solidarity. A ližzadek Makaron, aktuálně černej kůň všech musel ve Francé, prohlásil, že deportovat všechny nebezpečný basmače je moc fuj, zato vyhrožuje Maďarsku a Polsku, že si svojí zem nechtěj nechat zamořit. Paráda. V Čechách někdo nasprejuje na zeď hákovej kříž a je z toho pomalu zvláštní stav (Hitler se vrátil spaste duši!) ale když někdo počmárá kostel defacto výzvama ke genocidě, je to všem putna. Pálení koránu, komedie jak tady, tak na Slovensku. Ale "náš životní styl nezmění, nenene, stokrát ne" :-D
Rovněž by se mohl mainstream a všechen ten "proti nenávisti" odpad vykašlat na tu komedii, že nejsou otevřeně rasistický, neboť je to vidět pořád a všude, když pominu ty fotky dementů s nápisama "fak vajt pýpl" a podobně, tak máme krásnej případ i tady. Když ti tři chuchvalce protoplazmy zapálili ten barák kde to chytla ta Natálka, bo jak se jmenovala (ano, ta akce byla svinstvo), byl z toho online proces, pomalu jak za komančů, skoro veřejnej lynč a dostali exemplární tresty, přes dvacet let všichni. Když nějakej ten Dežo a Fero skoro umlátili toho třináctiletýho Patrika, což proběhlo ve stejnej čas a rasistických hesel tam bylo nemálo, on to sotva přežil, plus tam byla taky nějaká sodomie a podobně, opět, mainstream se o to jen zlehka otřel a to až potom, co ty zprávy běžely tři měsíce na nacistických a xenofobních serverech placených FSB a psaných přímo Putinem. Pak se to odmávlo trestem snad pět a sedm, následně, už mimo zájem médií, sníženo na polovinu. Žádnej online proces, žádný tři nový zprávy denně jak se to vyvíjí a podobně. Hustý.
Ti "humanisti" a "bojovníci za lidský práva" už by si konečně mohli přestat hrát na to, že pro ně maj životy všech lidí stejnou váhu, stejně to není možný, nejde to a ani pro mě nemaj životy lidí stejnou váhu, ani omylem. Ale já si na to aspoň nehraju.
Odkopávaj se čím dál tím víc, že prostě musla maj vždycky pravdu, islám má vždycky pravdu a hlavně se nesmí prudit do Židů, kromě Izraele, do toho se může prudit vždy, všude a Izrael je fuj. Podle nich. Protože Izrael ty basmače střílí, zjednodušil lidem šanci nabývat zbraně a když na něj odněkud lítaj rakety, tak neřeší kdo, co, proč a nedělá integrační a socializační programy, nediskutuje o zbytečnosti násilí a o lidských právech, ale sebere vojsko a jde jim tam rozkopat držku. Což začíná být evropský mentalitě na hony vzdálený. Předpokládám, že Izrael by nenechal nějaký navrátilce od IS jim tam volně trajdat, s tím, že jim stát ještě najde práci, bude jim platit terapii a hlavně jim to nebude připomínat a nebude je ostrakizovat, aby oni se necítili ještě víc špatně a sociálně vyloučení, aby se náhodou neradikalizovali ještě víc.
Současná mentalita evropských levičáckých řití je těžce poznamenaná myšlením Sartera a podobnýho ksindlu, přičemž víme, co to bylo, že jo. Židi z Evropy se taky často pakujou do Izraele, protože tam je to pro ně bezpečnější, než multikulti sluníčková Evropa s Kalergiho plánem. V současnosti by ty hoveda už klidně mohli přiznat, že islamizace Evropy je jejich cíl, protože ze skutků je to patrný už velmi zřetelně.
Je celkem úplně jasný, že evropský politprdele chtějí odzbrojit všechny původní obyvatele, včetně historických spolků (viz ty památný vídea z Mekky všech debilů, Francie, kde ti frajeři v historických uniformách pochodujou se smetákama, protože pušky jsou verboten), neboť v situaci, kdy otevřeně prohlašujou, že na terorizmo si tu jako musíme zvykat.....no, je prostě težký si představit, že si lidi na tohle nějak budou chtít zvykat :-D
Samozřejmě, je furt možnost udržet vovce v lati tím, že si to můžou pořešit u voleb, kde se to nějak zfiksluje, zmanipuluje, případně se nasadí nějaký levičácký řvouni, co budou v ulicích dělat bordel, když to nedopadne po jejich, část lidí se zmanipuluje klišoidníma kecama o "hodnotách" a "hlavně nebýt nacista", případně se to nějak ojebe jako nedávno ve Swedenu, kde se hlavní strany dohodly v nějaký bezprecedentní dohodě. Hlavně aby se vyhnuly předčasným volbám, kde by mohla dostat slušný skore nějaká protiimigrační skupina, za tu dobu, než budou řádný volby, si tam zkusí natahat víc novejch voličů.
Ony i ty soudní rozsudky jsou velice trapný, opět ve Swedenu, za nějaký brutus znásilnění tři a dva a půl roku, přičemž nebudou ani deportovaný :-D A po celý Evropě to vypadá dost podobně. V Německu jednu chvíli chtěli zrušit pojem "znásilnění" aby to netraumatizovalo utečenecký agresory, znova, neustálý kecy o "právech žen" a pak proběhne nějakej ten brajgl jako Silvestr v Kolíně nad Rýnem a ženský organizace demonstrujou proti "nacistům", aby ti toho jako nezneužili.
Jak to říkal nadporučík Harrowell, "Kurva, na férovku, přiznejte, že chcete islámskou Evropu a přestaňte hrát tu trapnou komedii o lidských právech, nacistech a podobně, kterou už je schopnej žrát už jen opravdovej uberdebil".