Červen 2017

Zvukovej a informační spam

27. června 2017 v 15:30 | Řezník
Zvukovej a informační spam
Servus všem. To, co napadá poslední dobou mě, určitě už napadlo každýho z vás. Kde se, kurnik, bere tolik lidí, kteří si mě pletou s někým, komu není úplně u řitě, co mi žvaněj. A tím prosím nemyslím kámoše, co mluví o něčem, případně někdo, koho jsem požádal o radu, případně, někoho, kdo něco zhodnotí když na to přijde řeč, to ani omylem. Ne, spíš mluvím o kategorii "otravnej kybic", "do všeho kecal" a podobně. Je to klasika. Člověk, kterýho pořádně ani neznám, jen jsem na něj natrefil v rámci nějaký širší skupiny lidí (a obecně proto, že ho tam někdo přitáhnul, takže to většinou bývá něčí starej / něčí stará nebo někdo takovej), padne nějaký téma a on začne žvanit kraviny, o kterých si vesměs myslí, že to jsou fakta. Ale nejsou. Jsou to sračky. Opět, neříkám, vyjádřit se k tématu, když je co říct, kupříkladu kdyby přišla řeč na třeba, plácnu, boj a někdo prohlásil "No, já jsem u 601 SSS, byl jsem v Afghánu a my to děláme takhle"....tak budu jasně poslouchat, odborníka si poslechnu rád a ocením i rady, co případně dá. Ale právě "kybic" a "do všeho kec" bude akorát mlít nesmysly, o kterých vím, že jsou to nesmysly. A budiž, i to bych zkousal, ne všichni víme všechno a ne každej je odborník všude a taky jsem se mockrát mejlil a od toho je přece diskuze a výměna informací, že jo. Takže klidně ať vykládá svuj mylnej názor, aspoň se to dá trošku rozebrat. Jenže bohužel správnej kybic a dovšehokec bude nejen hučet nějaký hovadiny, on si bude myslet, že já to od něj vezmu a začnu se tím řídit nebo co. Nejotravnější kybicové patří do podskupiny "to je na hovno". Neboli, cokoliv člověk zmíní, je podle nich na hovno a přijdou s něčím, co je lepší, co mají buď sami, nebo to viděli aspoň v televizi. "Pořídil jsem novou Ochcávku" - "Eh, škodárny jsou nahovno, měl sis koupit Bugati Vejron". "Tak jdu na box" - "ale, to je ti nahovno, když na tebe skočí nafetovanej King Kong z mrakodrapu, stejně mu pěstí nedáš", "No, tak mý starý je 25" - "To je nahovno, měl sis pořídit mladší / starší /whatever (stejně tu držku nezavře)", "no, já mám CZ 75" "Ty vole ta je nahovno, viděls to co měl Terminátor?" Znáte to. Během chvíle je ten člověk tak otravnej, že mám chuť ho skopnout do bazénu s louhem. Cokoliv člověk zmíní, tak je buď nahovno, nebo on má něco lepšího, nebo má kámoše, co má něco lepšího / umí všechno líp, nebo něco viděl v televizi co je lepší.....a takovejhle serdržka je neskutečně, ale neskutečně otravnej. Už jen vzhledem k tomu, že sám je platnej jak umělý kuří oko, většinou.
Další otravní kecálisti se rekrutujou z řad širšího příbuzenstva a ti opravdu spadají do kategorie kybic a dovšehokec fakt totálně. Za jednu z nejotravnějších vět považuju "vždyť jsem ti říkal (a) abys......" Jinými slovy, dotyčnej tlučhuba se nějak pasoval do pozice nadřízenýho, vás pasoval do pozice podřízenýho (a jak na to přišel nevím) a myslí si, že to, že něco vypustil z huby směrem ke mě má nějakou relevanci k tomu, co já udělám. "Vždyť jsem ti říkal abys to udělal takhle", "Jo, já to slyšel, jen je mi to naprosto u prdele, jestli jsi to ještě nepochopil". "Ty mě neslyšíš?" "Slyším, jen na tebe seru". Co jinýho s nima už. Samozřejmě je potřeba nehnat žádnej přístup do extrému, ale víte co myslím. U mnoha famílií je takovej dovšehokec tchýně, která nějak nevím proč došla k závěru, že jí tam maj jako poslouchat, nebo co a čumí děsně překvapeně, když to tak není.
Skoro v každým širším příbuzenstvu se vyskytne nějakej vopruz, co si myslí, že má patent na to všem do všeho žvanit a že oni to maj jako brát vážně nebo co.
Plus neustálá snaha těhle dovšehožvanilů člověka poučovat, jak co dělá blbě, měl by to dělat líp, je potřeba by to dělal líp, kvůli planetě zemi a harantum fSomálsku je potřeba aby to dělal tak a ne jinak a nakadit už kurnik.
Do stejnýho votravnýho spektra spadá spousta kecálistů v čumbedně, kdy prostě kterejkoliv den v tejdnu běží nějakej tlachací pořad, co člověku ukazuje, jak co dělá blbě, jaká je sobecká konzumní svině, jak by se měl zlepšit, změnit, uskromnit, udělat tohle, nedělat tamto, začít dělat vonaco, do toho se přidá tisíc různých spamerů s pocitem viny na sociálních sítích a s jejich nekonečnými "vy si tu jen tak čumíte do kompůtru a támhle v Haiphongu znásilnili holku" klišé, doplní to ovšem kritikou médií, jak jsou fuj (bez ohledu na to, že bez těch médií bych si toho utrpení, kterýho si jako správnej hajzl nevšímám, nemusel všímat už vůbec, protože by mi to nikdo necpal pořád až do krku). A míň odolný jedinci jim to žerou. To je samý "mobily jsou fuj, smartfouny jsou fuj, vy jste fuj, protože do toho čumíte a nečumíte támhle na trpící děcka fSůdánu (o kterých byste teda bez médií ani nevěděli, ale to se nepočítá), tohle žer, tohle nežer, tohle je korporátní a to je fuj, támhleto je zase děsně cool pro planetu a to není vůbec fuj" a tenhle mozkojeb jede každej den. Už jsem to řekl, současnej moderní člověk není o nic víc cynická svině, než byl člověk vždycky, akorát že současnýmu modernímu člověku cpou veškerý utrpení a sviňárny celýho světa až pod rypák, s tím, že se k tomu teda jako má nějak správně postavit. Jenže v kapacitě člověka prostě není pouštět si k tělu mrtvoly celýho světa, takže prostě zareaguje jako člověk kdysi, "když to není tady a já je neznal, tak mě s tím neotravujte". Člověka tehdy s tím ani nikdo neotravoval. Právě. No a člověk se musí naučit tenhle všechen spam nějak filtrovat a vypouštět, jinak by z toho zmagořil. Do toho reklamy. Tohle je super, tohle je ještě víc super, tohle je cool, tohle je uncool a když děláš tohle tak jsi úplnej dementěv tak to radši nedělej.....dřív nebo později se člověk stejně musí naučit jet si to všechno nějak po svým a nebrat moc vážně ten elektronickej matrix co mu něco tlačí do palice. Sranda je, že ohledně "působení reklam a médií na komplexy žen z jejich vzhledu" se už furt někde blafe, ale o působení neustálýho předhazování mrtvol celýho světa a neustálýho obsírání s pocitem viny a tím, jak všechno vždycky dělaj špatně na psychicky míň odolný jedince, se moc nemluví. A do toho ještě votravný ekoaktivisti. Ty žereš tohle a jezdíš v tomhle a nechčiješ si ani ve sprše pod nohy, no ty zabíjíš planetu a to do plynu s tebou.....uáááá.
Chtěl bych zažít pár dní, kdy mi nikdo, ani skrze média, nebude říkat, co všechno dělám, blbě, zle, špatně a jak bych to měl zase dělat jinak a podle nich. Stejně si to člověk prostě musí nějak přežvejkat, jinak by zmagořil.
Nakonec to platí i v tom přístupu k informacím. Těch informací je strašně moc, navzájem se tlučou, negujou, popíraj, člověk s tím prostě musí nějak pracovat a nějak to vyfiltrovat, jinak se nikam nedostane. Stejně tak je to s informacema v čumbedně, když pomineme jasnou propagandu, účelový lži a dezinformace a budem se řídit jen "neškodnýma" věcma, tak je to furt "tohle je zdravý", "vlastně ne, škodí to zdraví", "ne, tak oprava, léčí to rakovinu", "ne, tak ještě jednou změna, způsobuje to rakovinu"....to je co tejden, aby se člověk nedozvěděl něco co "vědci zjistili" (jaký vědci, jména, tituly, instituci....?) a co naprosto popírá něco, co "vědci zjistili" minulej měsíc, případně "odborníci doporučují" (opět odborníci beze jmen) a "odborníci varují" (taktéž), jednou se globálně otepluje, pak se zas globálně ochlazuje, pak se to projevuje tak, že se neděje nic a nakonec se vlastně nemá co projevovat.....prostě, eh. A opět, jednodušší jedinci z toho zkratujou, obzvlášť třeba důchodci, který na tohle vůbec nejsou zvyklí a to, co je v čumbedně, berou jako nějakou bernou minci. "Ale v televizi říkali....." znáte to. A opět, tupýni starý zkratujou z toho, kolik je na světě najednou "podvodů a násilí a brutality a sviňáren..." přičemž za jejich mládí se to ve světovým měřítku moc nelišilo, ale jen jim to nikdo necpal od rána do večera pod frňák. V roce 1929 co se dělo za hranicema okresu doteklo jen k někomu a většině to bylo u prdele, dneska shoří barák v Číně a dvě minuty na to to máš nacpaný až v krku.
Člověk se musí nejen naučit pracovat s informacema, ale i říkat "mě to nezajímá", "já to vědět nechci" a stejně jako se musí naučit říkat "ne", jinak si z něj lidi udělaj svýho poskoka, je vhodno se naučit říkat i "jdi do řitě", případně "asi si mě pleteš s někým, koho zajímá co žvaníš". Je to pak snažší.

Pár filmových recenzí (na filmy, kterým doporučuju se vyhnout)

25. června 2017 v 0:27 | Řezník
Pár filmových recenzí (na filmy, kterým doporučuju se vyhnout)
Servus evrybády, dneska se podíváme na nějakou filmovou tvorbu, která patří odeslat do stoupy a spláchnout, scénáristovi sebrat tužku (a drogy, pod kterýma tohle chrstnul na papír).
První monstersračka, která si zaslouží hejt, je americkej retardovanej thriller (otazník, težko říct co to má bejt) Spring Breakers. Kdo chce trpět, ať si to pustí, takže tady nemusím dávat ani spolier varnung. Děj je o čtyřech středoškolských krávách, který člověka začnou srát asi tak po deseti minutách filmu, který chtějí tak vehementně jet někam kalit na jarní prázdniny (nevim proč jsou zrovna z tohohle Američani tak vydřený, ale budiž). Takže ukradnou někde káru, přepadnou bufet, šlohou prachy, káru pak spálej a jedou kalit. Tak pařej, chlastaj, fetujou (až na tu jednu co je cca rozumná a tu bych ani nezbil bičem do komatu) a pak je zatknou za braní drog, nějakej místní dealer za ně složí kauci. Tím přibyla další debilní postava, která je příšerně otravná a v 85% scén s ním člověk doufá, že ho zabijou. Krávy se s ním sbratří, proběhne nějakej konflikt s konkurenčním mafiosem, krátký shootout z auta. Ta jediná rozumná z nich už zdrhla, jedna z těch blbejch dostala kuli do ruky, tak jí to vydezinfikovali asi Brefem z koupelny, zašpuntovali zátkou od Jagermajstra, ovázali šnuptychlem a posadili na bus ať jede domů, kde s tou dírou v pazouře (která jí kvůli nedostatku akutní péče brzo uhnije) nebude vůbec nápadná. No. zbylý dvě krávy s dealerem jsou vykydlit tu konkurenci, přičemž dealer chytne kuli do držky hned z kraje souboje (super, o jednoho míň) a krávy pokračujou ve šturmu, přičemž jsou oblečený v bikynách (wtf ) střílej z Ingramu Mac 10, nebo něčeho podobnýho, přičemž ze standardního 30 ranýho zásobníku vypálí tak 250 ran každá bez přebíjení (a přebíjet nemají stejně čím, protože z těch tangáčů jim žádný rezervní zásobníky nečouhají). Zabijou konkurenčního mafiosa, pak dál fungujou jako by nic (přičemž tam nechaly asi tisíc stop a Gill Grissom by je vyhmát tak do hodiny). Sračkoidnost celýho toho bijáku podpořilo i to, že se scény různě střídaly, jako "flashback - současnost - flashback" a podobně, což je stylový u Tarantina, ale tady to jen otravovalo. Plus to, že děj tvořil asi dvě třetiny stopáže a zbytek byly nějaký random ožralý kurvy chlastající a čubajznicky se chovající, že by je ze Sodomy vykopli pro nemravný chování. Hodnocení, nula z deseti, odpad, nevim proč jsem se na to vůbec díval. Asi byla fakt nuda.
Další varování je před filmem Neighbor (soused, fÍngliš) kde bude spoiler varnung ještě zbytečnější, protože to děj nemá. Nějaká záporačka vyšinutá (jako jo, je hezká, to jo) vraždí lidi. A to je všechno. Vždycky někoho nějak paralyzuje a pak ho mučí a vykydlí, nevíme proč, prostě proto. No a po pár killech zajme nějakýho vořecha, toho mučí taky, je to prostřídáno pár scénama kdy on si představuje, že se z toho dostal a jeho kámoš tu krávu zlikvidoval (jo, nachytal jsem se) a pak se to zase vrátí do toho, že je spoutanej, ona ho torturuje, pak ztorturuje i jeho starou a jednoho kámoše (nebo dva, já nevim, od polovičky jsem to jen proskákal klikánim) a pak je všechny oddělá a nazdar a jde pryč někoho zase killovat. Alles Hodnocení, jedna z deseti, sračka, scénárista je úchyl a pointa nikde. Jako hororovej fanda se občas nachytám.Dneska je těch hororů víc špatných než dobrých a to jsem nenáročnej.
Monstrozní hovadina byl i pseudohoror American Mary. Podle nějaký recenze "dobrý horor", nebylo to ani dobrý, ani horor, byla to zívačka a přehlídka úchylů a magorů, děj opět velice invenční. Studentka medicíny si potřebovala přivydělat prachy, tak začla dělat nelegální plastiky. Takový ty úchylný. No a protože najednou měla ranec děngů, tak si nějakej její profa myslel, že se dala na kurvení (co si to neříct, u studentek na VŠ ne úplně nečastý) a na jednom mejdanu jí zdopoval nějakym utrejchem a zprznil. To jí přesunulo na temnou stranu síly a ona začla snad provádět i nějaký fakt šílenosti, no a jeho taky zdopovala něčím a měla ho zavřenýho někde ve sklepě a prováděla na něm operace z nějakýho katalogu úchyláren. Dál opět nevim. půlku jsem asi proklikal, nakonec jí zabil starej nějaký pizdy co se u ní nechala zohavit a zabili se navzájem, on jí dobodal nožom a ona mu z posledních sil prokousla krk. Opět, odfláknutý všechno, jedinej přínos, že jsem si uvědomil, že takový úchylos asi fakt existujou, který se těma plastikama nechají fakt jako mrzačit a ohavit, včetně třeba dobrovolných amputací (a na to jsem narazil i v CSI Las Vegas) a říkám, když si řeknu, že lidi už nemůžou být úchylnější, zjistim, že se někdo hecnul a překonal to :-D Jinak film sračka a doporučuju se nedívat. To bych pustil kočce před eutanázií u doktora.
Takový to zlo posledních dnů, jako Vetřelec Covenant a podobně, jsem neviděl, počkám si na to někde zdarma, protože co jsem slyšel, tak dát za to prachy za kino jsou prej vyhozený a je lepší je dát na Člověka v tísni, nebo Hnutí Duha. Tohle byl vtip, nic nejsou hůř investovaný prachy, než do těhle sorosovských kreténů, to je lepší ty prachy sežrat nebo spálit.
Jupiter povstal. Poslední počin sourozenců Wachovských. Ach jo. Děj, ten maglajz tu odmítám popisovat, shrnu to do věty "tuctovka který si nikdo nevšímá (a hraje jí Mila Kunis, který to teda fakt nevěřím) zjistí, že je vlastně emzák a dědic nějakýho megagalaktickýho impéria, kam patří i země".. Takhle, Když se Larry Wachovski nechal předělat na ženskou (jo, teď je to Lana), tak když mu usekli datla, tak mu s tím sebrali i třetinu mozku a soudnost, protože jinak by tohle nikdy nemohli dát dohromady. Když to srovnám s klasikou od Wachovských, jako Matrix a Vendeta, tak....uááááá
Terminátor Genyzys. Uáááá. Proč, kdo, za co. Shrnutí, zase nic z předchozích dílů nefungovalo, Skajnet poslal drojda, klaďáci svýho drojda, perou se, motaj se do toho cesty v čase s tím, že v něm cestuje skoro každej, takže je v tom totálně nepřehlednej maglajz, John Connor v jedný časový sekvenci se dá ke Skájnetu, pak ho vykydlej, nedává smysl skoro nic, končí to tím, že vyhodí Cyberdine (!) fabriku a tím zabrání Soudnýmu dni (!!)A já říkám, vy dementi, nekončila takhle náááhodou přesně dvojka? A trojka byla o tom, že to nezabralo? Nejzbytečnější pokračování jakýkoliv série kdykoliv. Jediná dobrá scéna, kdy tam původní Terminátor, ten z prvního dílu, dostal ránu z Barret 0.50 což ho sundalo a to dává smysl. Jinak tam nedává smysl nic a je to úplný plýtvání časem a totální snaha o dokurvení špičkový série.
Smrtonosná past pět. Nevim, něco v Rusku, John McClaine a jeho syn a někdo proti nim, já nevim, byl jsem na tom v kině a v půlce jsem usnul, pak jsem se probral, zjistil že to je furt stejná sračka a usnul znova. Což by se mi u Die Hard 1,2,3,4 teda fakt nestalo a opět hřebík do rakve výborný série.
Zastav a nepřežiješ 2. Z kina jsem v půlce odešel a to mě spousta lidí označuje za "kolenovrta", co prachama neplejtvá :-D
Další zdementnělosti si podáme příště .

A zas se schyluje k pořádnýmu vojebu

21. června 2017 v 8:57 | Řezník
A zas se schyluje k pořádnýmu vojebu
Servus evrybády, dneska zase stačilo rozkliknout zprávy a bylo jasno. Hned první článek, vořech, co najel ve Francii do monocajtů (přičemž to provedl tak "efektivně", že si akorát rozsekal a zapálil vlastní káru, zrakvil sebe a rovnou ho sebrali) měl doma "zbraně a zbrojní průkaz". No a co jako, kurva? Asi měl taky řidičák, měl levou i pravou nohu, možná měl brejle, možná starou a možná ne, možná měl hemeroidy, co to s tím má společnýho? Ale rozumím, Češi se cukaj ohledně tý prasečí směrnice o omezování zbraní, tak je potřeba to zase trošku přikrmit, že "zbraně mají jen psychopati" a mělo by se jim to zakázat. Jako třeba nože v Anglii, bomby ve Francii a přejíždění lidí všude. No. Přešel bych to mlčením, kdyby paralelně s tím nešel článek "až tisíc dětí ročně umře v USA kvůli zbraním". Jakým zbraním, kterým zbraním, zbraním v držení koho, proč, jak? Kurva. Zase sračky. Emotivní pseudozpráva, kterou zase zplodila nějaká neziskovka a nevládní iniciativa, nezapomíná samožřejmě zdůraznit, že mnohem víc to chytá černých dětí, než bílých a mrdky novinářský český nezapomenou přihodit, že USA maj velmi liberální zbraňovou legislativu a politici mnohdy slibovali zpřísnění, ale to nejde, kvůli "zbrojařský lobby". No, tyhle argumenty jsou nemocný, pojďme jim poskytnout první pomoc, ambulantní urinoterapií přímo do krku. V USA je liberální zbraňová legislativa, hmm, no, někde jo. A někde taky ne, kupříkladu takový Chicago, tam je pomalu "gun ban" a nesmí mít nikdo nic. Proto tam jdou taky počty vražd ročně do stovek a vůbec bych se nedivil, kdyby právě mnoho a mnoho těch ubohých černých dětí co umírají kvůli zbraním, to chytalo právě třeba v Chicagu, kvůli válkám gangů, obchodu s drogama a podobně. Jak ve válce gangů, kdy jsou smradi schopní se postřílet kvůli tomu, že jeden je z ulice 88 a druhej z ulice 95, pomůže přísnější zbraňová legislativa, když veškerý ty zbraně v těhle akcích jsou ilegální, to opravdu netuším. Jak pomůže přísnější zbraňová legislativa v regionu, kde je teď pomalu přísná jak za Hitlera, to taky nevím. A proč by měli gangáči a prodejci fetu řešit to, že maj nově zakázaný nějaký zbraně, když už maj zakázanou většinu těch, co už používaj a když tak nějak taky kašlou na to, že nesmí střílet po lidech, po sobě, po policajtech, prodávat fet a podobně, to jako taky netuším. To je jak zakázat dealerům pervitinu kalkulačky, to má asi stejnej smysl.
Proč to chytá víc černých než bílých dětí a prý až 9/1? No protože ty pouliční gangy v USA jsou prostě doména hlavně černých a latinos, sory, ale je to tak a kde tady pomůže nějaká "přísnější zbraňová legislativa", to fakt teda netušim. Serou už na tuhle. Co tam máme dál. Ano, školní shootouty, opět, prováděný vesměs ilegálníma zbraněma, za porušení již stávající zbraňový legislativy (škola je gun free zone, takže jí tam nosit nesmí. Což ho při tom zabíjení odradí asi stejně, jako to, že jí nesmí vůbec mít. A to teda většinou taky nesmí, páč je moc mladej). Jo, taky je zakázaný ty spolužáky střílet, pod výrazně větším trestem, než jakej je za ilegální zbraň....He chm. Takže zase odzbrojíme slušný lidi, aby to gangáči, drogový dealeři, magoři, psychopati co si nakoupili kanony zrovna od těch dealerů a podobně, měli snažší. Protože kdyby to mělo zachránit jen jeden život....a stovky dalších zmařit jako vedlejší ztráty. Nedivil bych se, kdyby za tou dementní zprávou zase stála nějaká uchcaná ženská organizace.
Co tu máme dál. Máme tam děcka, co se zabijou doma fotrovou zbraní. No, tady bude průnik s těma gangáčema a criminales celkem nenulový, pokud nigga na předměstí Bronxu dealuje héro, doma se mu válí ilegální gun a on má z toho mozku už celkem bláto, asi není reálný přepokládat, že tu zbraň zajistí tak, aby se mu k ní nedostal harant a nenakulil to do hlavy sobě, nebo spolužákovi. O vysmažený matce na cracku, která žije od dávky k dávce a ví, že se jí teda po bytě pohybujou jakýsi malý lidi, na který bere dávky, se mluvit taky moc nedá a pokud nějaká kurva v Harlemu ani neohlídá svý děcko, když za ní přijde kunšaft a ten si vedle odloží gun a děcko se ufrituje.....Kde tady pomůže přísnější legislativa. A fakt by mě zajímalo, kolik z tý srdceryvný statistiky jsou haranti zrovna těhle starců. Ti prostě nemají dost velkou životnost.
Samozřejmě, taky se tam stává to, že otec je debil a nechá gun někde hozenej. No a nebo je harant prostě nevychovanej a zneužije fotříkovu nepozornost, aby mu gun šlohnul a pak dojde k maléru. No, tak v takových případech, když je někdo debil, tak to, že mu zakážete zbraň nic moc nepomůže, protože to může být klidně elektrickej drát, nastřelovačka na hřebíky, mafl, nebo cokoliv někde hozený, o co se šotouš zrakví. No a pokud je harant nevychovanej a přes důraznej zákaz se snaží k něčemu dostat, až se k tomu dostane.....no tak toho stejně jednou něco dostane, třeba až se bude pokoušet lézt na sloup vysokýho napětí.
Všem těm plašilum typu "nemůžeme mít doma gun ani v zamčený schránce, protože děti, myslete na děti, bezpečnost dětí über alles" bych jen připomenul, že v běžný domácnosti je asi tak bžilion věcí, kterýma se děcko může zrakvit, nebo zrakvit někoho. Máme tam zásuvky, může do nich strkat dráty nebo prsty, máme tam nože, může s nima běhat, šermovat s bráchou, navzájem se pobodat, může si vzít sekáček na maso a dělat chujády s tím, mnohde je plynovej sporák, může ho zapálit, popálit se, omylem se zapálit, může na něj postavit nějakou kempingovou bombu s propanem a vyhodit celej kvartýr, může si omotat klacek ručníkem, ten zapálit o sporák a upálit ségru, že si hraje na inkvizici, může uvařit vodu v konvici a tu někomu chrstnout do ksichtu, může na někoho vylejt olej z friťáku, může si vzít z kůlny sekeru a s tou trapčit......Proč vlastně dítě (jasně, úplně malý se nepočítá, tomu to dám prostě mimo dosah) předškolního, nebo školního věku, si nevezme nůž a nešermuje s ním s bráchou, aby se teda pak dořezali.....přitom jako gun by měl brát a je riziko že "někoho zastřelí"? Proč nedělá pyčoviny s nožem, ale s gunem by měl? A proč v žádný rodině nemají trezor na nože a na sekáčky? Protože je mu vysvětleno, že to je ostrý, že to je nebezpečný, že to může udělat do lidí odpornej krvavej šlic a kurevsky to pak bojí a někdo taky může umřít....takže si děcko s nějakým Kai Shunem prostě hrát nebude, nechá to ležet. Stejně jako si nebude zkoušet hrát v dílně s cirkulárkou, nebo s maflem. Totéž platí u pistole. Když je dítě dost chytrý na to, že ví, že nemá spolužákovi zatnout do palice sekeru, nebo dláto, stejně dobře ví, že mu nemá střelit do ksichtu. Je to až psychopaticky prosté. Tím jasně nezpochybňuju opatření typu mít bouchačku někde zamčenou aby k ni haranti nemohli, naopak. Ale připomínám, že v každý domácnosti je asi bžilion různých předmětů, kterýma je možný se zdevastovat, přesto to většina dětí nedělá. A i když se nějaký slešne nožom, nebo spadne do bazénu a utopí se, tak reakce vesměs není "zakažte nože, zakažte bazény, zaveďte psychotesty na bazény". Nedávno i u nás, i v Anglii, dítě zabili čokli. Slyšno bylo něco o zákazu čoklů? Ne, slyšno bylo o tom, jak je kdo kokot, že neohlídal dítě, neohlídal čokly a že podcenili, že čokli tvoří smečku a v tý se chovaj jinak. Jasně, pořád se kecá něco o zákazu "bojových plemen", přičemž to je rovněž nesmysl a ty "bojový plemena" maj killcount taky relativně nízkej. U většiny věcí lidi podvědomě chápou, že se nedá ohlídat sto ze sta, že čas od času se něco někde prostě stane, protože někdo něco podělá nebo je harant nevychovanej, nebo blbej.....ale u zbraní je z toho hysterie. A ta je opět vyvolávaná účelově.
Rozhodně jsem neslyšel o rodině, kde by měli nože v trezoru, aby se fakani neubodali při hraní si na Xenu. Ale hysterčit i okolo toho, když má někdo bouchačku v sejfu "ale oni se ti tam stejně dostat můžou" jsem slyšel mnohokrát.
Kolik dětí se fragglo v Čechách palnou zbraní, no a kolik se jich utopilo v akvaparku? Chce někdo zakázat akvaparky, nebo dětem tam chodit? Ne. Oblíbenej argument "ale co blbneš s tím killcountem, mnohem víc lidí ti umře na infarkt nebo na silnici" se tady nepoužívá. :-D Malej šotouš, kterej se zastřelí otcovou pistolí, bude v novinách dokolečka dokola, stejně jak ten utopenej Aslan. Malej harant, kterýho usmažila bomba na koncertu tý Ariany Grandslut, o tom byl tak štěk a konec. Harant přejetej basmačem v Nice neměl v médiích ani jméno.
Opět celej článek účelová propaganda, ten zdroj ze kterýho to vzniklo je propaganda taky, propaganda je skoro všechno, za čím stojí nějaká zavšivená neziskovka. Klasická účelová manipulace s cílem strhnout blbou veřejnost na svojí stranu, aby bylo co zakazovat, s čím bojovat a z čeho zase tahat prachy. Podobně jako tady zákaz kožešinovejch farem z iniciativy nějakých neziskových parazitů. Už čekám kdy mi vegamagoři budou zakazovat žrát maso v restauracích, protože je to fuj a je to obtěžuje když tam jdou a ať si to žeru doma nebo někde kde mě neuviděj.
Nově přišla nějaká německá überkráva ze strany Zelených s tím, že by se do Evropy měly transférovat celý syrský vesnice, protože to jako pomůže těm kolonizátorům s tím, aby to pro ně nebylo stresující. A urychlí se tím "integrace". Já teda nevim, když přivezu někam jednoho cizáka, tak se možná i integruje, když jich dotáhnu stovku, vytvoří uzavřenou skupinu, která bude fungovat sama pro sebe a mezi sebou a integrace bude mnohem těžší....Je to prostě klasika, cokoliv vymyslí strana Zelených, tak je to buď hovadina, sociální inženýrství, zákaz, příkaz, regulace nebo buzerace kdyby na světě tihle "kytičkoví" kokoti vládli, tak jsme během padesáti let zpátky někde v ranným novověku. Jinak, mezi náma, jejich dogmata typu "trvale udržitelnej rozvoj", "uhlíková stopa" a podobně, jsou jen a pouze o redukci počtu lidí, v souladu s tezí Římskýho klubu "redukovat počet lidí na předindustriální úroveň", ale zároveň samozřejmě se musí krmit uprchlíci, Afrika, který se přelidňuje jak svině (4-8x za posledních 50 let, podle lokality) a tudíž to jasně znamená "redukovat počty bílejch lidí" (kteří už se nepřelidňujou ani omylem). Jestli chce někdo volit eugenický rasistický kokoty, kteří chtějí bílejm snižovat stavy (a víme co znamená snižovat stavy) nechť volí zelený a podobný kriply. Tam je poselství jasný, ty budeš dřít jak debil pod bičem státních regulací, daní, nařízení a zákazů tak do sta, budeš krmit každýho zevla, do baráku ti naskvatujou skvotery a vyfetla, rozdají z tvých prachů minimální příjem netáhlům a u toho ti budou počítat výdechy, uhlík, děcka a zároveň budou krmit už tak přelidněnou Afriku. Ty chcípni a neubírej místo na Zemi, neškoď Planetě Zemi, ale říct to jiný rase je rasistický, tak ty budeme krmit. Kdo chce volit tohle? Nechť je hajzlmísa volební urnou každýho myslícího bělocha, pokud jde o stranu Zelených. Jinak bych ještě zmínil, že pokud vás už rozčiluje neustálá pruda s "rasismem" od různých debilů, tak bandy jako Soucitně, 269 a podobně mají se zelenýma celkem nenulovej průnik a ti už zavádí pojmy jako "druhizmus" a to je podle nich rasismus taky :-D Takže pokud se cítíš nadřazen praseti, jseš druhista :D a to jseš vlastně rasista :-D Nemáte všichni týhle demence už naprosto pokrk?
Včera mi kámoška vyprávěla o svojí známý, kterážto je napůl Syřanka, rodinná geneze vznikla tak, že fotr Syřan si tu vyvenčil oliheň, vyrobil tři děti a vzal kramle zpátky do Kebabistánu. Matka tu zůstala s třema dcerama, na krku státu, samozřejmě. Stát solil prachy. Jedna byla nemocná, vážně, stát solil prachy. Jedna se dala na drogy a pelešení se a pak z toho psychoproblémy, stát solil prachy. A teď je ta matka v důchodu (kam asi přešla pomalu rovnou z mateřský) a stát jí zase solí prachy. Exnarco dcera pořád pobírá nějaký děngy od státu. A právě ta exnarco se s tou mojí kámoškou zná už přes dvacet let. A bavili se nějak, kámoška řekla, že je dobře, že tu nejsou žádný zahalený a spol, tamta se nasrala, že kámoška je rasistka a už se spolu nebaví. A já říkám, podívejte, dobře se vlci dívejte. Narodila se tady, celý roky a celá jedna generace tu vlastně žije na český náklady. Dělá tu věci, za který by jí v Kebabistánu rozflákali hlavu šutrem (drogy, voprcálung, nezahalená.....) a stejně drží s těma svejma a my jsme ti špatní, protože je tu nevítáme na svoje náklady s otevřenou šrajtoflí. Ura. Integrace? Jak se povedlo integrovat tuhle? Moc ne. Jak se povede integrovat nějakýho Abdula, co se připlaví s Kebabistánu s tím, že všechny prachy jsou stejně Aláhovy a my máme povinnost mu je natlačit? Jasně, bude muset přijmout naše hodnoty s tím, že když se nepřizpůsobí blábláblábláblá. Ani jeho fakani, co tu budou zase žít za naše prachy a na naše náklady, nám nebudou vděčný.
Ale o tom už jsem psal. A teď by sem nějaká überkráva od Zelených chtěla vozit celý osady. No výborně. Porodila její matka nějaký živý děti?
No a konečně finále, skopčácká policie dělá od rána razie a domovní prohlídky kvůli "nenávisti na internetu", přičemž většina cílů jsou lidi s "krajně pravicovými postoji". :-D Německej ministr totality a fašismu, pardon, "spravedlnosti", v orwellovštině, něco blekotá o tom, že kdo chce bránit svobodu slova, musí postřílet ty, co maj neschválenej názor, nebo tak nějak....i když počkat, takhle přesně to neřekl, řekl tohle. " Kdo chce chránit svobodu slova, nesmí nečinně přihlížet, když je výměna názorů omezována trestným vyhrožováním a zastrašováním" razie Přeložte si tu sračku jak chcete. Akorát mě teda napadá, že omezování výměny názorů vyhrožováním a zastrašováním je třeba to, když na někoho za to co říká vlítne policejní komando. Ale možná moc přemejšlim. A třeba to fakt má být tak, že "máš svobodu slova, můžeš svobodně říkat co chceš, pokud říkáš to, co říká strana". Inspirace Marxem, Stalinem a Maem je u těch evropských vedoucích vořežprutů čím dál patrnější.
Samozřejmě je nutno se vysmát německý justici, když si nedokáže udělat pořádek, nedokáže ochránit vlastní občany, zabránit teroristickým útokům, chybí jim stovky radikálů a cizích criminales se zatykačem na krku, ale za kecy na netu dělá domovní prohlídky. Německý justici se už smějou všichni po celým světě, tak toho možná necháme, než budou ti dementi brečet a začnou hrát modrou velrybu. Jinak bych německýmu ministrovi totality a teroru, kurva, spravedlnosti, doporučil příště prohlížet, jestli někdo neposlouchá Rádio Moskva, případně nečte Sputnik, nebo tak, protože poslouchat nepřátelský stanice je zločin proti Říši, má poslouchat říšský rozhlas a číst Der Sturmer....eh, nějak jsem si poplet dobu, sory. Každopádně za lajky něčeho okolo Putina by taky měli dávat rovnou trest smrti. Když si budou lidi říkat co chtěj a poslouchat a číst co chtěj, takhle ten novosocializmus nevybudujeme soudruzi.
Ještě by to chtělo seznam zakázaný literatury a za tu zatýkat pak taky. Protože ochrana svobody přece. Ilustrační fotka u článku na Seznamu, ukazující dva komando vořežpruty se samopaly HK MP5, už jen ukazuje demenci článku, novinářů a taky i toho národa, kterej dvě světový války začal, obě projel a třetí vyvolá. Někdo kdo píše nenávistný příspěvky na sociální sítě musí být hrozně nebezpečnej, na toho musí jít celej údernej oddíl :-D
Samozřejmě by si německej poplatník daní mohl říct, že by ti poldové, co provádí tuhle cenzorskou onanii, mohli jít radši chytat těch 351 radikálů se zatykačem, co jim zdrhlo. Ale to jen neznalí bloudi nerozumí tajům práce aparátu spravedlnosti. Chytat radikály je nebezpečný, oni jsou radikální, oni se jich nebojej, oni klidně by i mohli střílet, taky by mohlo být třeba zastřelit je. Takže je to riziko a nebo zase neziskovky budou držkovat a bude se spekulovat o rasismu a jestli praděd toho policajta nebyl náhodou v SS. Lepší je na radikály kašlat, třeba nic neudělají, třeba odjedou, třeba toho nechají a oni to nebudou muset řešit. A mnohem jednodušší je buzerovat lidi co se nebrání, co si při pohledu na ozbrojenou pěst aparátu pustí do gatí, tam si může i obyčejnej vořežprut s maturitou na pátej pokus připadat jako hustě důležitej borec, dali mi uniformu, kdo je víc, legitimujte se občane. To je náročný asi jako žraní koblih na stanici, egoboosting je obrovský, riziko nula. Kdo by se patlal s nějakýma criminales a chytal zločince, když je možný zločince vyrobit z obyčejných joudů nějakým nařízením. A statistiky to zase zlepší, obzvlášť když se to hezky napíše.
No a samozřejmě, Z-Man je fuj že se bratříčkuje s tou Čínou, protože Čína, tam nemají vůbec tu svobodu slova. Tam ti klidně vletí do bejváku policie, když držkuješ na internetu. To není jak tady na západě.....eh. Kurva. :-D

Ti retardi se vážně perou

20. června 2017 v 8:29 | Řezník
Ti retardi se vážně perou
Servus všem, včerejšek bude asi zlatej den milovníků islámu, příznivců islamizace Evropy, spojenců světovýho džihádu, oikofobů, xenofilů a všech, kteří nenávidí bílou rasu, původní Evropany a západ celkově. Paraziti z neziskovek budou tisknout pamflety a hýkat, vytýkat, podotýkat a celkově kakat ústy. A i jinak inteligentní lidi, akorát zblblí, mi to zase daj sežrat a z hlavy už mě napadá několik lidí, u kterých vím, co mi omlátí o čumák :-D
Co se stalo. No, po sériích mnoha větších zabíjení od muslimů (islamista v newspeaku) se ta neustále nám o hlavu otloukaná "nenávist k islámu" u některých jedinců změnila od slov do činů (kteréžto činy rozhodně neschvaluju, k inspiraci nenabádám, ergo, kdo by mě chtěl už bonzovat, nebo psát do svodky, nechť jde do prdele). Nejdřív v Britonii najel chlap do skupiny musulmanů co vycházeli z mešity a jednoho, až dva, killnul, spekuluje se o následným útoku nožom, ale to se zatím nepotvrdilo. Britský šéf jelbristů je "šokován, naprosto šokován" (jako by se ti tam něco podobnýho nedělo každej tejden, ty demente). Útočník byl běloch a klasifikujou to jako terorismus. Což to asi byl. Okolnosti, že zrovna tahle konkrétní mešita byla líheň více odsouzených, zlikvidovaných, potažmo ještě aktivních teroristů a že se v ní asi celkem čile verbovalo k radikálům, zatím pomineme jako irelevantní.
V USA nějakej vořech zaútočil tyčí, bejzbolovou holí, či podobným drtítkem na skupinu muslimek jdoucí z mešity a jednu ubél, další zdrhly. Tohle běloch nebyl, byl to latino, což je celkem jedno, jen až bude někdo zase kakat ústy o bílejch rasistech....tak tohle nebyl bílej rasista :-D. No a konečně ve finále, asi dva týdny zpátky maník v Americe nadával dvěma musulmankám, dva jiní maníci se jich zastali a on je obtáhnul nožom.
Dá se spekulovat o tom, jestli se dalo čekat něco jinýho, v situaci neustálých muslimských teroristických útoků, než to, že to nějaký kokoti začnou vracet, bohužel metodou "padni komu padni" a pravděpodobně nesejmou nějakýho novýho Bagdádího, ale nějakýho prodavače kebabu (kterej si mohl taky klidně hledět svýho a nemusel mít ani nic společnýho s džihádem). Upřímně, kdo čekal, že se tohle dít nebude? Levičáci a überhumanisti, proč? Protože jsou blbý? To taky, ale protože nerespektujou zákonitosti světa a lidský povahy (kdyby jo, dávno by nechali toho sociálního inženýrství). Jakkoliv ty útoky neschvaluju, daly se čekat a dají se čekat další. Každá akce má reakci. Když tehdy za apartheidu v JAR běloši šikanovali černochy, dalo se očekávat, že pokud se běloch zatoulá někam do černýho rajonu bez podpory, už odtamtud asi živej nevyleze. Totéž se dalo čekat za rasismu (toho "špatnýho" :-D ) v USA. Bílí mlátili černý, tak když černí někde nachytali bílý v přeslabě, dali jim do držky. V Riu střílí narcos na policajty a policajti zase střílí narcos a nemožno se divit tomu, že jim mnohdy ani práva nečtou a odstřelí je na místě (jakkoliv z toho Amnesty International rodí ježky). V pásmu Gazy probíhaly palestinský teroristický útoky, ale probíhaly i židovský, kupříkladu Goldstein, kterej postřílel 67 lidí v mešitě (než ho jeden muslo trefil hasičákem, další se na něj sesypali a ukopali ho - všimněte si, po 67 mrtvých ještě bojovali a vyhráli). V Severním Irsku si katolící a protestanti taky nezůstali nic dlužní, oni bum, tak my taky bum.....jak to říkal ten magor v Sejmi Eso, "tak to chodí a tak to bude vždycky". Anglicky "this is the way of the world", v originálním znění filmu. Tak to prostě je. Kdo čeká něco jinýho, je blbec a nežije v realitě. Jestli někdo čeká, že Angličani a Američani budou tak jako akceptovat teroristický útoky od určitý skupiny lidí a budou reagovat jen tak, že se "semknou", "budou v šoku", "v myšlenkách u obětí" a podobně, aniž by minimálně část přišla s vendetou, prostě nežije v realitě. Samozřejmě, my víme, že vendeta je z principu špatná (většinou fakt jo) a že správnej morální člověk s vendetou ani nepřijde, jinak by byl "stejný jako oni" a "nebyl by o nic lepší", jenže realita praví, že dost lidem je tohle prostě u prdele.
Levičáci a überhumanisti prostě v realitě nežijou. Což víme. Co uvidíme teď, to budou přímo doublethinkový orgie a erupce. Jakkoliv totiž jakýkoliv zločin muslima naprosto nesouvisí s islámem, džihádem, koránem, jinýma muslimama a podobně, všechno jsou to na sobě nezávislý kriminální činy jednotlivců, nebo snad Islámskýho státu (což je jedinej "špatnej" islám na světě), ovšem jakýkoliv dobro provedený muslimama je znakem fajn mentality a férovosti muslimský komunity....Tak stejně, každej čin bílýho (nebo latino) radikála proti muslimum jasně souvisí s islámem, prostě je to islámofobie, souvisí to s nacismem, souvisí to vlastenectvím a může za to Trump a Le Penová a všichni co nechtějí mít mešitu na dvorku. Rozhodně to nebude ojedinělý s ničím nesouvisející čin jednoho osamělýho psychopata, co vyběhl na skupinu holek s nějakým drtítkem, nene. Určitě to byl vlastenec, určitě nevolil Killary a určitě to byl nácek a s tím to všechno souvisí a chce to opatření proti nacistům. Argument "a muslimové se mezi sebou drtítkem neubíjejí, nebo co" se tady neuzná, jakkoliv jeho obrácená verze "A Češi jako nevraždí, nebo co" nám humanisti otloukají o palici furt. "A Češi jako neznásilňujou?" v reakci na zmínku o epidemii sexuálního násilí ve Swedenu a podobně....No, tohle všichni známe. Aparátčíci budou fšoku (vlastně oni v něm jsou furt, ani z něj nevychází) a budou chtít nějaký opatření proti "náckům", proti vlastencům, případně zase odebírat zbraně, protože tady je sice pachatel neměl, ale kdyby jí měl, tak by jí použil a i kdyby to mělo zachránit jeden život (a stovky dalších zmařit jako collateral damage) tak se to vyplatí. O to spíš, že tady nezdechnul nějakej podlidskej ksindl bílej evropskej, tady zabili nadrasu, ve dvou případech přímo muslimy a v jednom dva co se jich zastávali. A to jako ne toto. Humanisti, antifáci, vítači a podobně, budou blít o "vzrůstající nenávisti a radikalizaci společnosti", to, že sami komentujou postřelenýho senátora stylem "jedinej dobrej fašoun je mrtvej" (což ukazuje, že s tím svým odporem k nenávisti vůči skupině lidí maj fakt máslo na hlavě a hovna v krku) ideologicky zanedbají. To, že blbeček, profesor na nějaký humanitní fakultě, rozbije na demonstraci vlastenců hlavu zámkem na bicykl chlapovi, co ho nikterak neohrožoval, to nezmíní, o tom budou mlčet, nebo to vlažně odsoudí jako "no, to jako přehnal no". Že za tím byla jejich zvyjebená ideologie, která rovněž nabádá k nenávisti a násilí vůči skupině osob, to nikdy neuznaj. Za ubodaným muslozastáncem je ale ideologie vždycky.
Pro tyhle magory a zmatence jsou tyhle útoky PR dar z nebes, protože, jak se ty jejich kecy o "náboženství míru" stávaly neudržitelný, teď mají aspoň jakýs takýs kontraúder "a podívej se, vlastenci to dělají taky". O nějakým neházení do jednoho pytle si tu můžeme nechat zdát, ale tak já jako bílej českej vlastenec už jsem v jednom pytli s těma, co masili sudeťáky, s Breivikem, s každým vrahem od skinů a podobně, takže další pytel navíc už mě nějak nepoškodí :-D Samozřejmě, rozumnej a soudnej člověk by při takovým poměru killcountu držel hubu, potom, co by desítky případů zabíjení odmávnul jako "činy vyšinutých jednotlivců" by měl k tomu držení huby přidat šoupání nohama, ale my víme, že tihle überhumanisti a lidskoprávníci nejsou soudní ani trochu a rozumní taky ne, takže se nebudeme divit. :-D
Jak jsem řekl, od jistých lidí očekávám shitstorm přes soc sítě, sdílení těhle případů a kecy typu "no čumte, sem vede nadávání na islám a radikalizmus v diskuzi" (to, že se to nedělo do doby těch džihádvražd opět ideologicky zanedbají...). Ve zprávách to bude klasika, jako když proběhne džihád útok, slovo muslim se v článku neobjeví ani jednou, když varuje někoho v hořícím baráku, že ten barák hoří, v tom článku je slovo muslim tak 12x.
Pokud by imigrant ze Sýrie, potažmo "Sýrie" ubél bílou holku, o vyznání, barvě a původu by se fest mlčelo, v tomhle se budou na "lokální radikál zabil muslimku" točit dokolečka. Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si kurva rovnější.
Počet bílejch holek, zbitých třeba ve Swedenu, nějakým drtítkem od imigrantů, to bych se nedopočítal, tady budu o "zločinu z nenávisti" poslouchat čtvrt roku. No, co děláme s utlachaným humanistou? Ignorujeme ho, kašleme na něj a nenecháme se zatáhnout jeho snahama donutit nás k "pokání" za něco, co jsme neudělali a ani neznáme osobně pachatele.
S doublethinkaři se nebavíme, neboť je nepřesvědčíme. O jejich zblblosti svědčí i neustálá otázka "a ty máš nějakou osobní zkušenost s muslimy?" (jako by se optikou osobní zkušenosti s jedním dalo nazírat na celou skupinu), když by odpověď "no, černý imigranti mě okradli v metru" by odmávli jako irelevantní (neboť skrz zkušenost s někým se nedá nazírat na celou skupinu a to je fakt). Zde je vidět, že "osobní zkušenost s menšinou / etnikem" ti uznají, jen pokud je pozitivní, pokud je negativní, vmetou ti, že nemůžeš házet všechny do jednoho pytle a nemůžeš paušalizovat :-D Když mě indián okrade, nejsou všichni takoví, nemůžeš říct "ti indiáni jsou zmrdi". Když mi indián vrátí ztracenou šrajtofli, "no vidíš, jak jsou ti indiáni fajn" :-D
Přičemž se nedá házet do jednoho pytle ani tak, ani tak, že? :-D
Co máme dál takhle při pondělku. Četl jsem zase případ, kdy se ženská rozešla s chlapem a jako vendetu ho obvinila z provádění voprcálungu s jejím malým synem, celej případ stál na vodě a táhne se to jak prase. Když pominu, že to je extraligovej kousek neomarxistických vybíječů bílý rasy (protáhnout válečnou zonu mezi rodiče a haranty, aby se rodič bál, kdy mu přistane na hlavě obvinění z perverzo....vede to k tomu, mít víc dětí?) a je to zase ideální bič do ruky různých feministických "psycholožek", a podobných, který tvrdí "když to má penis, tak je to zvrhlý", dá se z toho dovodit opatření. Chlapi, bacha na to. U vlastních dětí to nebude tak markantní, ale u těch nevlastních si na to dejte kurva majzla. Pokud vyženíte nějaký děcko, jste od tý chvíle pořád jednou nohou v grobu. Neboť, mnohdy pro to dítě nejste "novej fotr", ale "nějakej ten vořech, co je aktuálně s matkou" a tam se nějaký obvinění sekne velice snadno. A když se proflákne, že ne? Že děcko kecá? No a? Ono není trestně odpovědný, nic mu neudělaj, je to veselá taškařice, vy už máte cejch a zbavilo se vás, tak co?
Případně je to ultimátní zbraň když nějakej ten vztah končí a nebo to jde k rozvodu, nebo jste tu ženskou nějak nasrali.....tak si to obvinění vymyslí, pokud má nějakou kámošku "psycholožku", ta si s tím dítětem pokecá, návodnýma otázkama ho dovede k tomu správnýmu "konečnýmu řešení" a ano, možná vás soudní znalec očistí (pokud to soudce vůbec připustí, pokud to bude soudit nějaká zapšklá überfeministická Hermafrodita Vacuum Pumpe, klidně to odignoruje, protože jste stejně vinej, jen vás vyšetřovali blbě) ale škoda už byla napáchána, starost je na vás, vyvinit se musíte vy, cejch už je, může se z toho klidně vytvořit sociální poprava a to ani nemusí padnout nakonec žádnej soudní trest. Je to vlastně "neser, nebo tě obviním ze znásilnění" verze 2.0, protože znásilnění se aspoň musí nějak dokazovat, ale tady je to celý v rovině tlachů nějakých psychologů a víme, jak ti jsou na tom, že jo. Heidingera taky vyšetřovali ve cvokárně, se závěrem, že "není nebezpečný" a on pak odstřelil matku a nevlastního fotra. A takovejch bylo.....
Jasně, je to asi v pohodě u ženský, co už má staršího syna, protože tam se nějakej homovoprcálung realizuje blbě bez zanechávání stop. Oproti tomu u malýho dítěte, tam bych si kooperaci s tou matkou fest rozmyslel, protože to se dá snadno zpracovat a když to postaví do roviny ne přímo fyzickýho kontaktu, ale "nutil mě se dívat, jak si drandí oliheň" nebo něčeho podobnýho....z toho se leze ven blbě.
Pokud má dospívající dceru, do toho nelezte vůbec, tam se to přímo nabízí, nepustíte jí na diskotéku s její partou dementních kamarádek, tudíž jí znemožníte v pátek večer chlastat, souložit a fetovat a šroubovák do zad je nachystán. Takový obvinění může být klidně výstup z víkendovýho bainstormu bandy puberťaček na téma "jakej kokot je můj nevlastní fotr". Do něčeho takovýho nelezte vůbec. Jak pravil Bakly, odměna musí vyvažovat riziko, tady je riziko fakt nehezký a odměna? Není vyšší, než u bezdětný ženský, takže. Jo a btw, pokud si to obvinění vymyslí dcera, komu myslíte, že bude věřit matka? No, to je fakt že to se neví, protože jsem slyšel zas víc případů, kdy fotr, nebo nevlastní fotr, fakt perverzo nebo tyran byl a matka nevěřila a týrání pokračovalo. Ale stejně je to nepříjemných padesát procent a pak si to u soudu potvrdí a vy jste v hajzlu. Proč to riskovat.


Pikaču, přihřátý útok :-D

15. června 2017 v 17:13 | Řezník
Pikaču, přihřátý útok :-D

Servus všichni, určitě mnohý napadlo, proč tenhle název :-) Protože určitý skupiny lidí provádí různej "útok", kterej je ale totálně přihřátej a pomalu fakt neskutečnej jak ti Pokémoni :-D Kupříkladu rovnou dneska. Jedu si takhle plechovým koněm z Řezníkova do arbajtu a zřím bilbordy s reklamou na Bernard pívo, kde už teda místo jakýsi frojlajn je na obrázku ošklivý vořežprut (ksicht má jak Giant SIlva z MMA :-D ) v ženských hadrech a u toho nápis "feminist edition". Proč tohle vzniklo asi mnozí zaznamenali, byla stížnost od nějakých feministických überkrav na to, že ta reklama je "sexistická", dokonce z toho šla i fotka na fesbuku, kde bylo vyfoceno pět ženských, vzhledově typu "tuctová", "nezajímavá" "v davu jí naprosto přehlídnu", s angažovaným textem, jak nabírají nový síly před bojem se sexismem a pak půjdou psát stížnost na toho Bernarda. Samozřejmě asi s miliardou zasranejch heštegů, už jenom za což bych je seřezal prodlužovačkou. Ta fotka samozřejmě sklidila značnou kritiku od tý části populace, který se nelíbí, že nějaký angažovaný krávy kecaj do všeho všude, ale jejich akce proběhla. Takhle, pokud maj feministky a pivovar spolu nějakej konflikt, je mi to úplně šumák, ony vlastně feministky mají konflikt skoro s každým, pokud to není taky feministka, přešitej transsexuální pansexuální bio fluid vegan, nebo muslim. Ale zajímalo by mě, kdy konečně v tomhle svým angažovaným, až džihádistickým nadšení, zahájí ofenzivu do vlastních řad a začnou převychovávat aspoň část ženský populace, aby se neoblíkaly jako kurvy :-D Protože obě strany teď jako aktuálně zase tepou do chlapů z obou stran (a je to naše chyba, že jsme my, chlapi, umožnili svět, kdy může existovat samostatně něco tak zkurvenýho jako feministická aktivistka, možná že menší inspirace těmi musulmany, za který ony neustále demonstrujou a lobujou, by nebyla od věci - "Řach" "Oh, ty jsi mě udeřil, ty sexistický prase" "Drž hubu überkrávo, já tu praktikuji muslimskou víru a ta mi bití žen dovoluje" "Ahááá, to se omlouvám, nechtěla jsem znít ofenzivně a rasisticky" :-D ) Prostě mě cestou do práce třísknul do očí ten kontrast, že na jednu stranu se předělává bilbord, aby nevypadal "sexisticky" a "neurážel ženy" (ačkoliv ani ten původní nic nijak moc oplzlej nebo přes čáru nebyl a to říkám já starej puritán), na druhou stranu během stejný cesty vidím ten dress code, co ty ženský tahaj a kde je vidět výrazně víc, než to, co na tom bilbordu bylo. Hele, je mi to opět celkem šumák, ve smyslu, sice mě to otravuje, ale nemůžu nikomu nařizovat, co má nosit, když chci svobodu já, musim jí dát i těm okolo, atd. Ale otravuje mě tahle ofenziva "obhájkyň ženských práv", že je mířená proti chlapum a přenáší zase povinnosti na nás. "Chlap se má učit nečumět na ženskou jako na objekt, chlap se má učit respektovat tohle tamto, chlap se má učit jednat se ženskýma s respektem (krásný výjevy z protitrumpovských demonstrací, kdy na jednu stranu na něj Killary řve, že nerespektuje ženy a na druhou stranu tam chodí její příznivkyně oblečený jako vagína. Který nerespektuje, tyhle? Tak to se mu ani nedivim. Respektovala by nějaká ženská chlapa, co by trajdal po ulici převlečenej za chuj?) a respektovat je (aniž by bylo někde specifikováno, co je vlastně myšleno tím pojmem)". Na druhou stranu samozřejmě by chlap nesměl nikterak rozlišovat mezi hezkou a šerednou ve smyslu obdivu, měl by být naprosto totálně uchvácen z obou, protože obě přece močí v sedě a to je hodno obdivu. A samozřejmě to, že je z obou úplně vyplazenej, by nesměl dát nikterak najevo :-D Jak vidíme, požadavky těhle femiaktivistek a "bojovnic za respekt k ženám" jsou plný totálně protichůdných požadavků,dá se to shrnout do věty, že "cokoliv chlap udělá, včetně toho, že neudělá nic, tyhle aktivistky uráží". Pozve jí na rande, fuj, je to sexistický prase a jde mu jen o to jedno. Nepozve jí na rande, no tak je to určitě sexistický prase a ona mu není dost dobrá jen proto, že nevypadá podle aktuálního mediálního vzoru a to je megafuj. Líbí se mu, fuj, nelíbí se mu, taky fuj. Chlap co čumí na porno je fuj (souhlas) protože čumí na ponižování a degradaci žen, zatímco ženská co hraje v pornu je v pohodě bojovnice za feministickou linii, neboť ukazuje, jak neohroženě jedná se svým tělem tak, jak ona chce (ano, opravdu, true story, takhle ony uvažujou). Přístupy týhle femisekty k potratum už jsou kapitola sama o sobě a tam už z toho doublethinku by mozek normálního člověka byl schopen zkolabovat. Samozřejmě podle nich je chlap povinnen nijak nereagovat, ani když je ženská oblečená jako kurva, naopak, přistupovat k ní s hlubokým respektem, ale nedej Bůh, když by nějak okomentoval, že by se jako kurva oblíkat nemusela. To je zase potlačovatel její svobody a ona má právo nakládat se svým tělem jak chce, což znamená, chodit oblečená jak do hampejzu a ukazovat hardware úplně každýmu. Tvojí povinností je na to nijak nereagovat. Je to opět krásně vidět i na akcích a protestech těhle radikálních spolků. Kde teda největší úderná síla spočívá v tom, že se někde protestně svlíknou (v tomhle je naprostá topka mediálně známý hnutí "Femen", co nedělá prakticky nic jinýho), případně třeba nějaký "umělkyně", co trajdaj po ulici tu svlečený, tu s nějakou bednou na hrudníku, kam někdo může strčit pracky a otlapat jí silikony, případně nafocený ve slipáčích zacintaných od menzes krve.....a pak se vyvětí, že tím, "bojujou za práva žen a za větší respekt k ženám". Fajn, takže chlap by měl bojovat za větší respekt k chlapům tím, že se projde po ulici v trenclích naimpregnovaných mrdkou, nebo teda jak? Nic z toho jsem si nevymyslel, ono je to čas od času k vidění i v mainstreamu. Feministky uráží bilbord, kde nějaká animovaná ženská ani neukazuje ty svoje ochablý věšáky, ale při protestu proti něčemu se kolektivně svlíknou a ukazujou svoje ochablý věšáky, nějaká ex kurva se na protest proti neudělení azylu v ČR svlíkne před barákem vlády a ukazuje svý ochablý věšáky, za nadšeného hýkání femiorganizací, nějaká "umělkyně" ukazuje svoje ochablý věšáky v rámci boje za feminizmus, ale chlap má vnímat ženu jako mnohem víc, než někoho, kdo umí jen ukazovat svý ochablý věšáky a největší nepřítel jsou nějaký režiséři reklam, co fotí něčí ochablý věšáky. :-D :-D totální tragikomedie a co mě deptá je, že a) takovým magorům někdo popřává sluchu b) že tyhle krávy infiltrujou školy a cpou dětem do hlavy tyhle srance, přičemž ty z toho musí mít v palici naprostej chaos.
Dneska po cestě bylo k uzření třeba několik vzorků toho, jak se liší "kraťasy" u chlapa a "kraťasy" u ženský. Chlapský kraťasy končí pod kolenama, nebo těsně nad, naopak ženský z "kraťasů" lezou pomalu špeky dolní části prdele a ani kapsy se tam už nevejdou, takže jsou vyvěšený volně ven. Kdyby se chlap v něčem takovým prošel, byl by to vrchol nevkusu (oprávněně). I to by mi bylo fuk. Ale že mi pak nějaká navlečená v podobným dresscodu bude kázat něco o "stop objektifikaci žen", to je debilní. A často k vidění. Asi je celkem evidentní, že současnýma feministkama naprosto opovrhuju a jejich neschopnost vidět svět jinou optikou než tou, že ony močí v sedě a jednou měsíčně z nich odkape nějakej bordel, mě totálně znechucuje. A teď pozor, naprosto nekladu rovnítko mezi "ženská" a "feministka". Normální ženská prostě vnímá svět tak, že to funguje nějak, ona má jinej hardware, my máme jinej hardware, navzájem se to má doplňovat, má to svoje výhody a nevýhody, občas převažujou výhody, občas nevýhody, ale funguju s tím, co mám a nesnažím se všechny prudit. Oproti tomu aktuální feministka myslí akorát v rovině "já mám vagínu a menstruaci a všichni se z toho poserte". Pak se i zakrkvaný trenky daj vydávat za uměleckej artefakt a vyjádření něčeho. To je podobný, jako černí dementi v Americe (opět, žádné rovnítko mezi "černoch" a "černý dement"). Černý dement myslí prostě "bykoz i am black", "já jsem černej a muj praprapředek byl otrok a všichni se z toho poserte. A chci úlevy a pozitivní diskriminaci a jiný zacházení a extrabuřty a bacha přede mnou na hubu". Normální černoch je prostě stejnej, jako normální běloch. Ekvivalent černýho dementa je něco jako ku klux klan a podobně, "jsem bílej, kdo je víc". Taky retardi. Na jednu stranu jsem tudíž obtěžován otravnými detaily něčí anatomie, o který nestojím a akorát mě to sere, typu lezoucí prdele z pseudokraťáků a podobně (proč mám být zvědavej na něčí řitě), samozřejmě, když to zkritizuju, jsem femikravínem ocejchován jako ideologickej nepřítel, kterej "nerespektuje ženy". Pokud bych zareagoval jako "normální chlap", zas bych byl ocejchován jako ideologický nepřítel, kterej nerespektuje ženy. Samozřejmě pro femikravín je dobře, že skončily hnusný časy patriarchátu, kdy chlapi nerespektovali ženský a koukali na ně jen skrze sex (což je samozřejmě blbost) a nastala doba feminadvlády, kdy se ženský můžou svobodně veřejně prezentovat obnažováním a budovat si respekt skrze hraní v pornu a potraty. A do toho je samozřejmě potřeba chválit islám, protože ten je "femi friendly" kdekoliv na světě. Co tím chci říct. Lidi si myslí, že klíč je dialog, ale s něčím takovým, jako jsou tyhle femiaktivistky, se dialog vést nedá, protože se nedá mluvit s někým, kdo jede v doublethinku. Tady je jediná cesta, vykopat je z míst, kde můžou mluvit do čehokoliv, zrušit a zahrabat mrzácký neziskovky a aktivistický spolky postavený na gender pyčovinách, na veřejný funkce nacpat chlapy a ženský co nemaj v palici nasráno až po špunt a dokážou vnímat svět i jinak, než jen skrz pohlaví.
Další ofenziva dementů proti zdravýmu rozumu probíhá s filmem režiséra Klusáka, nebo Kluse, či kýho vejra se ten vořech jmenuje, "Svět podle Daliborka" :-D Což je jako něco o tom retardovaným náckovi, kterej měl na youtube ten impozantní manuál zacházení s teleskopickým obuškem. Že to každýmu říká cca kulový? No, tak to trošku přiblížím, byl jednou jeden nácek s IQ tak 85, kterej předváděl na youtube, jak se zachází s teleskopickým obuškem :-D No a tady toho rejžu to tak "uchvátilo", že s ním natočí nějakej film. Zmíněný rejža je jeden z těch dvou dementů, co natočili "dokument" Český sen, to je, jak vysílali všude možně reklamu na novej obchoďák, čekali, až tam lidi dojedou, obchoďák byl jen fake a oni z toho udělali závěr, "chachá, českej národ je dementní, že nám to sežral". Je vidět, že rejža je a) pěkně odnárodněnej debil a klidně by určitě sepsal i nějakou "analýzu český národní povahy" (jakkoliv by třeba existenci muslimský mentality vehementně popřel) b) bude to takovej klasickej zasranej antikonzumní pozér, co sice využívá všechny výhody konzumu, živí se na konzumu a živí ho blahobyt a nadbytek současnýho západu, což mu ovšem nezabrání, aby si o to neustále otíral hubu.
Takovej teď bude točit film "o nacistovi". U všech vyhořelejch Königtigerů na poli u Budapešti, oni ještě někoho dneska zajímají nacisti? Ta ideologie je mrtvá, její vůdce a tvůrce je tuhej, třetí říše je kaput. Což se nedá říct o marxismu, kterej nadšeně funguje a běží světem, o islámu, se kterým byl Hitler spřízněnec a má s nacismem hodně styčných bodů, no a ani o zvrhlejch filozofiích, který vedly ke vzniku Rudých Khmerů a který se na těch univerzitách ve Francii a podobně stále učí. A teď jsem si vlastně odpověděl, proč je furt ten hon na "nacisty" a "boj proti Hitlerovi", i když je Hitler 70 let po smrti. Neboť Hitlerova doba byl konflikt mezi národním socialismem a internacionálním socialismem (marxismem). A protože se mezi intelektuálama a umělcema a touhle bandou těžce frčí na marxovi, je jasný, kterým směrem se to asi bude ubírat a proč se mezi všechno národní a Hitlera dává rovnítko. Je mi jasný, jak ten film bude vypadat. Ukážou nějakýho blba, u kterýho je otázka, jestli jeho matka porodila i nějaký živý děti, nechaj ho něco blekotat (ale opatrně, protože gumový paragrafy o nepropagaci), následně z toho vyvodí závěr, že stále ještě existujou nacisti, že je to vlastně přítomno v každým Čechovi a proto je potřeba více osvěty, více boje proti nacismu, více pozitivní diskriminace menšin, více národní viny, více pokání za věci co dělal úplně jinej národ....and shit. Je neskutečná prdel, jak se jakýkoliv chování jakýhokoliv příslušníka menšiny posuzuje striktně odděleně jako exces izolovanýho jednotlivce, ale jakejkoliv exces bílýho nácka se vztahuje plošně na všechny bělochy a primárně Čechy, protože ti jsou fuj :-D Tady si rejža natočí nějakou übersračku s nějakým tupýnem, kterej, podle vyjádření rejži, "nenávidí Romy, Židy, uprchlíky" a podobně" vztáhne to plošně na celej národ a blbové tupý intelektuálský s tím budou argumentovat do zblbnutí. Nic podobnýho s nějakým pravidelným přispěvatelem na diskuze do Romea cézet, kterej tam vyřvává "smrd gádžům, mrtky býlí kdyby je rakovýna sežrála střýlet ty mrtki gádžovskí" (a že to tam mnohdy k vidění je, onehdá po smrti toho vyfetla v pizérii to musel i Banga korigovat) nenatočí. Přičemž princip zůstává, tohle je bílej debil, tamto je černej debil, je rozdíl? Není. Dá se to vztáhnout plošně na všechny? Jasně že ne. Ale nám to zase provedou. Už jen proto ten film točí, aby zase mohl hodit kemr na hlavu českýho národa, kterej tu "nechce uprchlíky, ubohé lidi prchající před válkou (a jen občas dělající nějaký džihád)" a ztotožnit nás s nějakým lobotomem. Muslo v Britonii rozpáře deset lidí nožom, striktně čin jednotlivce bez spojitosti s čímkoliv, v Americe pošuk rozpáře dva chlapy co se zastali muslimek, když do nich nastoupil, jasně spojitost se vším, hlavně s bílým nacionalismem, xenofobií, islamofobií a určitě četl Trumpovy knížky o byznysu. Ach jo, jak já ten jejich doublethink nenávidím.
Když muslo zabíjí, za řevu alou na bar, smrd nevěřícím, rozhodně to nesouvisí s islámem, když někdo zabije muslo, nemusí u toho ani nic řvát a rozhodně to s islámem souvisí, hlavně s fobií z něj :-D
Atd. Pokračování příště.

Babralové

14. června 2017 v 8:19 | Řezník
Servus všem, koukneme se teď na extraligový babraly a to jsou, policejní složky na západ od nás, tzn Dojčlajd, Francie, Grýt Britejn a tyhle další muslimský země. Co je to babral. Babral je ten, co věci babrá, případně mrví, potažmo kurví a když se dívám na výsledky západních fízlů a tajných služeb, co to tam předvádí, tak nevim, jestli se mám chechtat nebo brečet. Poslední případ, co mě teda donutil napsat tenhle článek, byl, že na zastávce busu v nějaký německý zadeli při kontrole vořežprut sebral policajtce služební zbraň a střelil jí s ní do kokosu (přežila). Sebral jí služební zbraň a střelil jí její vlastní zbraní. No, tak ještě že ty zbraně mají mít v Evropě jen prověření profesionálové a machři ze státních složek, protože to zajistí, že se k nim žádnej psychopat ani magor nedostane. Ach jo. Něco podobnýho se stalo nedávno v Chalifátu Francie. Vořech opět sebral policajtce zbraň a s tou zahájil kriskros, než ho teda další sundali.
Dílčí závěr, to, že zbraně mají jen státní složky, neznamená, že se k nim magor nedostane, vezmeme ten případ, kdy basmač předváděl multikulturní vycházení islámu s homosexuály a vystřílel gej klub v Orlandu (což turecký tisk patřičně okomentoval, ale hlavně že americký gejové demonstrujou proti Trumpovi, za muslimy :-D ). Ten tu AR15 sebral ve firemním muničáku bezpečnostní agentury kde dělal a bezpečnostní agentura je v Americe tzv "law enforcer", neboli představitel zákona, ergo regulace kvérů v soukromým držení se jich nedotýkají :-D . Tady si jí vzali magoři, tu bouchačku, dvakrát od policajtky.
Co to jako má bejt? Co to je za vořežpruting? Copak nechodí ve dvojici, copak si ty zbraně nehlídají, copak nemají výcvik boje zblízka, aby si tu zbraň sebrat nenechali? Jo, oukej, rozumím, všechno může selhat, i ten největší pásek může dostat do držky, i mistr tesař si někdy uřízne prst, ale......protože se ví, že všechno může selhat a i ten největší machr může dostat, když ho překvapíte, oni nemají jako rutinní postupy, který zabrání tomu ošklivýmu překvapení? He? To by měl být přece základ. Ale nemaj. Proč je nemaj? Protože ty benga na západ od nás zlenivěly jak vykrmený svině, oni už nepočítají s tím, že by na ně někdo skočil a dal jim mordor, zvykli si za léta jen buzerovat západní, neomarxistickou školní výchovou podlomený, vovce, u kterých je tohle extrémně nepravděpodobný. No a teď se konfrontujou s basmačema, co viděli obden nějaký řezání krků a odznak na hrudi má pro ně význam asi jako ženský "ne". :-D
Člověk by mohl říct, že jim jako křivdim na základě dvou failů, jenže. Těch failů je mnohem víc a dáme si best off. Je moc hezký vídeo z Francie, kde pět policejních chacharů pacifikuje pomocí chvatů a hmatů starší bábu, co se na nějaký "nacistický" demonstraci nerozešla dost rychle, následně podobní vořeši prchají před agresivní bandou musulmanů. Na youtube to je. V Britonii opět bengoši "zadržujou" nějakou musulmanskou demonstraci, reálně spíš zdrhaj, aby nedostali do držky. Vídeo z Francie, kdy nějakej lidskej odpad prorazí poldům zadní sklo u auta, aby tam další odpad hodil molotova, auto blafne, vystoupí z něj obrovskej černej bengoš a......nic. Stojí tam jak zvětralej menhir vedle hořící káry, ve který se mohl klidně ufritovat, kdyby nevypadl rychle, nějakej odpad tam do něj tluče klackem a on.....nic. Jakýsi pokusy o kryt. Ale ani pohyb nohou, ani krok, u pasu pistoli, u pasu teleskop....bylo to jak když by ten magor mlátil autistu. Vídeo, kde asi deset britských polišů nejdřív prchá před jedním mačetero, aby ho následně eliminovali početní převahou a tlakem štítů sem nezahrnuju, to nebyl špatně provedenej tah a tam se jim celkem křivdí. Máme tu horší. Máme vídea z tréningu britský zásahovky, i neexpert tam vidí babralství typu "držím to jak prase cvičku", "mířím kolegovi na hlavu", "prsty na spoušti" a podobně, soustřel z pistole asi ze tří metrů ve stylu "rainman je rád, že se nestřelil do nohy".
O tom příšerným trapasu před Čárlím co Zhebnul se nemá smysl ani šířit, ono se tam střílí a "first responder" jsou tři bengoši na bicyklech (!) a beze zbraní (!!) což dopadlo jak muselo.
Já nejsem příznivce nekrytickýho bušení a pruzení do policie, kupříkladu, jak se jim vyčítá, že na ty poslední tři vometáky na londýnským mostě vypálili asi 50 ran, ono trefit pohybující se cíl není moc snadný a člověk to prostě sází dokud ta svině nepadne. Pokud jich střílelo pět, každej dal deset ran, což není nijak jako moc, padesát ran na tři vořechy co se celkem prudce hejbou. Na Filipínách když poldové zatýkali toho MMA zfetovanýho zápasníka, co na ně vletěl s nožem, tam padlo asi taky 50 ran, z toho asi 17 do něj, než konečně zdechnul a to ještě jednoho ubodal. A to stříleli hned jak se rozběhnul. Takže za tenhle zásah bych to nich až tak jako nekéroval. Trapnější bylo to předtím, na místě toho nožovýho festivalu na mostě byl jeden poliš v civilu, co na basmače skočil a shodil ho na zem nějakým trikem z ragby, což mu teda proti dvěma nožům moc nevyšlo (kdyby se mě zeptal, tak bych mu to řekl) a skončil těžce raněnej. Jeho výcvik stál za Pikaču, spíš teda za Piču (to je první vývojovej stupeň, ne vulgár :-D ) a málem chcíp. Pak tam byl na místě druhej s vobuchem, ten se rovněž nechal dořezat a domrvit, opět nevyhrál. Oproti tomu jakejsi neozbrojenej vořežprut z Milwallu dokázal proti těm dementům bojovat minutu, proti všem třem a vyvázl bez fatalu. By mňau zajímalo, co ty britský fízly učí a kdo je cvičí. Vídeo, jak britonskej fízl tluče nějakýho vořecha teleskopem bez jakýhokoliv účinku, přičemž druhej mu visí na noze ležmo, aby ten neutekl.....to sledovat, to je prostě "guilty pleasure" :-D To je jak koukat na filmy od Trošky. :-D
Samozřejmě, z britonských fízlů je snadný si dělat prdel, oni to tam vůbec nemají snadný. Psal chlapík na DFensu, že někde na střelnici onehdá byli dva britonský policajti, co si odmítali na střelnici pod dozorem vystřelit, že tady je to sice legální, ale u nich je to nelegální a pro Britony platí jejich zákony kdekoliv jsou :-D Co čekat v zemi, kde musí sportovní střelci, kupříkladu biatlonisti, trénovat s nějakým simulátorem spoustě a to jsou ještě šťastný, že jim to parlament povolil :-D Britský kontraktoři jezdili trénovat do Čech, aby si mohli taky vystřelit. Je to vtipný? Spíš trapný. Za další v tom Spojeným Britským Emirátu maj taky zákon, že použít jakýkoliv nářadí v sebeobraně je trestnej čin, takže každej, kdo po těch basmačích co útočili, něco hodil, nebo je něčím švihnul, se bude muset u soudu vyvinit, že ten jeho "útok" byl přiměřený :-D A tady je ten krááásnej rozpor, že zatímco basmačům jsou tyhle věci absolutly u prdele, britonský ovčan se dostaví příslušně zalomen na policejní stanici, kde bude podávat vysvětlení a nechávat si okopávat zadnici do hranata. A na to, přesně na tohle, si západní bengoši zvykli, na ochočený lidi, který jsou totálně předposraný z autority všemocnýho aparátu a ochočený tím vším, co musí, nesmí, smí jen někdy, mají za povinnost, mají zákaz.....no a pak je nějaký násilí vůči nim příšerně překvapí, protože to je zase jako chyba v Matrixu. Trochu Demolition Man "To ne! Jsme policisté, nejsme cvičeni na takové násilí" :-D
Ještě větší vořeši než jejich poldové jsou jejich, myšleno západ, tajný služby. Nejde o to, že jejich šéfíci a mluvčí prohlásí jako nějakej ukrutnej objev a zjištění něco, co já vyřvávám už tři roky (a že se to děje vícekrát), jde o to, že nezvládají ani základy. Francouzi mají asi 5000 bsmačů, který by měli sledovat, ale sami přiznávají, že se jim to nedaří. Němcům 351 (cca) basmačů, na který byl přímo zatykač, zmizelo a oni neví, kde jsou. Jo, to je něco jinýho než vochočenej vořech co má u sebe tisíc dokladů, platí kreditkou a bojí se porušit zákaz vjezdu, co? :-D
Co někde něco řachne, tak se dozvíme, že "dohledu unikl", nebo "že ho v merku měli, ale pak ho nechali, s tím, že nepředstavuje hrozbu". Jo, jasně, dost útokům se jim podařilo zamezit, ale jsem toho názoru, že by měli výsledky výrazně lepší, když by se vybodli na dohled nad širokýma masama, projevama na internetu a nekonečný blbnutí s "nacistama" a "pravicovýma extrémistama" a zaměřili se na skutečný zlejšky. Kupříkladu ten jeden basmač z posledního útoku, byl prokazatelně podezřelej, ale žádná sledovačka na něj nebyla. Oproti tomu nějakej britskej "pravicovej" blogger, má za
krkem dozor prakticky neustále.
Neprudil bych do nich tak vehementně, kdyby západ uznal to, co je jasný, že jakýkoliv akce mají svojí chybovost, sto ze sta se nedaří skoro nikomu, žádnej plán nepřežije kontakt s nepřítelem a tudíž ani policie ani tajná služba nemůže pokrýt všechno. A nechali by občany, ať se můžou bránit sami, v situaci, kdy tam policie zrovna není a tajný službě někdo unik. Jenže, když to západní politici staví jako "nepotřebuješ na svojí obranu nic, od toho máme policii a ta tě ochrání"....v tom případě od nich teda požaduju sto ze sta. Protože když po mě někdo chce, abych na něco rezignoval, s tím, že to za mě udělá nějaká instituce a nutí mi to, je mi nějaká chybovost zcela u prdele. To jako ne, že řeknou "nepotřebujete zbraně, policie vás ochrání" a pak zas "no, tak se nám to nepovedlo, děkujeme za pochopení". To nasrat. Když mi někdo bude zakazovat auto, s tím, že ho nepotřebuju, protože to v pohodě alternuje MHD, nejsem zvědavej na nějaký jejich výpadky, technický problémy, lidský chyby a podobně.
Nehledě na to, že výcvik policie v EU a v Britonii evidentně stojí teda fest za hovno a je vidět, že už dááávno je nepřipravujou na střet se skutečnými zlejšky, ale na to, jak maj buzerovat ochočený a pasivní občany, skrze čím dál větší paletu buzeračních zákonů a nařízení. Ty kombatový výsledky evropských fízlů v konfrontaci s basmačema jsou fakt tragikomický a porovnal bych to s výsledkama třeba izraelských fízlů.
Takhle, člověk si řekne, Britonie, to je jinej svět, to je něco jak Neználek na Měsíci, podobnej kravinistán, ale ono se občas zadaří i u nás. Uherskej Brod. Střelec kostí hospodu, přijde policejní hlídka a vezme kramle (což se jim nedivim). Proč vzali kramle. Protože na takovou situaci vůbec nebyli připravený, u hlídkovýho policajta je taktická příprava prakticky nula, pokud nestřílí soukromě, moc toho nenastřílí, 90% jeho činností vůbec nezahrnuje takovouhle alternativu, výcvik na aktivního střelce nemají, někdo to i nabízel, že by je na to školil a jejich šéfíci to odmítli (s tím, že taková věc se stane jednou za Uherskej Brod, tak se to nevyplatí). Plus, hlídkovej polda nebere ani dvacet čistýho. Za tyhle prachy je ekvivalentní stát někde s radarem a detektorem pralinek Drégr, ale ne po sobě nechat střílet. Lidi ale tohle nechápou a těm hlídkařům to zazlívaj. V ČR měli poliši, i hlídkaři, pár velice dobrých zásahů, občas i za kurevskýho nasazení vlastního kejháku a to spíš navzdory jejich přípravě, resp. nepřípravě na podobný situace.
Je možný, že se k nim dá chlapík nadšenec, kterej chce opravdu "pomáhat a chránit", jenže to z něj byrokratický procedury a demotivační prostředí rychle vytluče, pravděpodobnější ovšem je, že se k nim dá vohnout, co to bere "je to práce, nějak se živit musim a ježděním v tý Octavii se moc nenadřu". No a takovej na sebe za těch pár šušní opravdu střílet nenechá.
Takže hlídka vzala kramle (jak jsem řekl, nedivím se). A čekalo se na zásahovku, což opět dává smysl, jenže než se tam zásahovka dohrabala a dostala povel k zásahu, všichni uvnitř už byli v rakvi, buď je střelec dorazil, nebo vykrváceli. Jak jsem řekl, ne vždy se podaří sto ze sta, ale takový případy by se člověku měli vybavit hned, když nějaká politkráva řekne, že člověk zbraně na obranu nepotřebuje. Jo a jinak, tvrzení, že "kdyby se mu zakázalo, aby je měl tak by tam nestřílel blábláblá", jsou zase jen sračky. Protože na toho střelce už byly stížnosti a bylo s ním vedeno myslím trestní řízení, tudíž byly splněný legislativní podmínky k tomu, aby mu a) sebrali zbroják b) on musel natlačit zbraně. Pokud ne trestní řízení, tak minimálně něco duševním zdravím, což je taky důvod zneplatnit zbroják. Jenže tradičně se zase na to všichni vyignorovali, jak felčaři, tak fízlové (co chtějí čím dál víc pravomocí obojí) a stal se průser a pak se zase spekulovalo, jak přenést víc odpovědnosti preventivně na občany. Ono to na tom západě a i u nás čím dál víc připomíná snahu jako že člověk by to za ně měl dělat sám, sám na sebe práskat, sám něco dokládat, přesvědčovat, že je nevinnej, případně ideálně se sám zatknout a sám se pokutovat, aby neměl průser.....no a když to někdo nedělá, najednou čumí.
Ohledně policajtky, co vořech na letišti sebral zbraň. Francie. Onehdá jsem viděl něco podobnýho na Ruzyni, po 11.9. Starší ženská, tak padesát, pochoduje si tam se Škorpíkem, přímo mezi těma lidma, sama, dosáhl by na ní kdokoliv odkudkoliv, podle pohledu v myšlenkách už u toho, co tomu svýmu vohnoutovi uvaří k večeři.....Uaaaaf. A spolíhala přesně na to, že po ní nikdo neskočí a kvér jí nesebere, protože nesmí a měl by průser a lidi to nedělají a to se děje jen ftý Emerice a ftelevizi, ale jinak ne, tady je to "normální život". Jenže nějak jim nedochází, že se nám tu množí sorta lidí, který je jedno i jestli u toho chcípnou. A taky, že když mám dělat bezpečnostní opatření za zvláštního stavu, tak přijmu kroky, abych nejdřív zajistil sebe, třeba stát tak, aby ten dav netrajdal kolem mě, atd., prostě malá násobilka. Výcvik polišů na západě se přesunul z "pomáhat a chránit" do kategorie "zevlovat a prudit", na vymáhání stovek a tisíc přiblblých a ještě přiblblejších zákonů, no a na konfrontaci se skutečným ksindlem už je jich většina totálně nepřipravená.

Update, než jsem to dopsal, byla zpráva, že v tom Německu vořech sebral zbraň policajtovi a střelil jeho kolegyni, takže to nesebral přímo jí. Což nic nemění na tom, že to jsou lamy a vořežpruti a stát se to civilnímu držiteli, tak nám to zkorumpovaný média a krávy z Eurokomise budou otloukat o palici pořád dokolečka.

Kázání 11.6

14. června 2017 v 8:19 | Řezník
Zdravím všechny, já vím, že mě mnozí z vás moc často nevídáte, ale budu to zkoušet napravit, zkusím si to tu dneska vylepšit i tím, o čem k vám dneska budu mluvit, snad to bude pro každého užitečné. Podíváme se dnes na projevy Ducha Svatého, podle první knihy Korintským, kapitola dvanáct. Jedná se, jak víme, o jeden z listů apoštola Pavla, které psal církvím, tuto v Korintě sám osobně založil. Jak opět víme, bylo v tomto sboru celkem dost problémů, spoustu věcí bylo těm věřícím nutno vysvětlovat znova a znova, pořád dokola, byla to s nimi asi těžká práce. Znáte to, když něco vysvětlujete lidem a oni pořád nechápou, která bije, že jo :-D Na druhou stranu, jsem rád, že jsou v Bibli popsaní i takoví břídilové, dává mi to naději :-D
Jak v prvním listu Korintským čteme, Pavel jim musel vysvětlovat znova, jak je to se vzkříšením, připomíná evagelium, jak to vlastně bylo s ukřižováním Krista, jak to má vypadat při večeři Páně a podobně. No a tady, ve dvanácté kapitole, jim vysvětluje, jak je to vlastně s působením Ducha Svatého u věřících a v církvi, vysvětluje jim takzvané "duchovní dary". Ve verši jedenáct říká, že dary uděluje Duch tak, jak sám chce. Tady opět vidíme, že Duch Svatý je osoba, ne jen nějaká síla, jak tvrdí různí heretici. Něco chtít a podle toho jednat může jen bytost a ne síla, síla nemyslí. Ale to už jsem rozebíral jindy.
Co je tu popsáno. Hlavně ve verši pět. Jsou rozdílná obdarování, ale jen jeden Duch, rozdílné služby, ale tentýž Pán, rozdílná působení moci, ale tentýž Bůh, který působí všechno ve všech. Z tohoto verše je možno kupříkladu začít odvozovat část učení o Boží trojici, Bůh, myšleno Otec, Duch Svatý a Pán, kterýmžto slovem se obecně v Novém Zákoně označuje Ježíš. A v tom verši je hezky vidět, že se to dá brát jako že jsou tři, ale i jako že jsou jeden :-)
Apriori tu nechci rozebírat učení o trojici, to už je dávno hotové od mnohem povolanějších :-) jen jsem považoval za vhodné se o tom zmínit. Pointa kapitoly dvanáct je to, že všichni věřící jsou sjednoceni Duchem Svatým v defacto jedno "tělo Krista" tady na zemi, to s tím tělem je logicky a jasně jen obraz, ilustrace, pro lepší pochopení, ale, všichni věřící jsou Duchem Svatým sjednoceni reálně v jeden celek. Jak Pavel píše, byli jsme jedním Duchem pokřtěni a jedním Duchem napojeni. Dílčí závěr, Ducha Svatého má každý věřící v Krista, skrze Ducha je s Kristem sjednocen. To slovo "pokřtěn", řecky "baptizo" znamená totiž v původním významu něco jako "smíchat promícháním složek", takže sjednotit neoddělitelně. A jak je tu napsáno, jsme s Kristem pokřtěni v jedno tělo, skrze Ducha. To má jeden důležitý význam, ke kterému se dostanu, takže se těšte. :-)
V kapitole 12 je rovněž popsáno, jak se působení Ducha Svatého v církvi projevuje.
Hned na začátku je napsaný jeden dobrý rozlišovací znak, kdo mluví z Ducha Svatého a kdo ne. Pavel píše, že nikdo, kdo mluví v Duchu Svatém, neřekne "Ježíš buď proklet" (tak je to v ekumenickém, i studijním překladu, v některých překladech je že "nemůže zlořečit Ježíši"), no a nikdo nemůže říct "Ježíš je Pán" leda v Duchu Svatém. Tady to slovo Pán ovšem neznamená něco jako "šéf", ale "Bůh", pán s velkým P. U tohohle se trošku zastavíme. Když to člověk čte pořádně, je to konec těch spekulací o tom, "kdo je vlastně věřící a kdo ne". Pavel tu píše, že kdo říká, že Ježíš je Pán (myšleno Bůh) mluví z Ducha Svatého, toho má kdo? No věřící, že jo. Proč by Duch Svatý mluvil skrze pohana, že jo, proč by mluvil skrze někoho, v kom nepřebývá. Dobře se to kryje s textem Římanům deset, "vyznáš li Ježíše jako Pána a uvěříš li, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen", případně, s dalším textem, "Kdokoliv by vzýval jméno Páně, bude zachráněn", s dodatkem "ale jak mohou vzývat toho, v koho neuvěřili" (nemůžou, že jo). Co dál, v Janově evangeliu máme napsáno, že Židi měli nařízení, jeden čas, že kdokoliv vyzná Ježíše jako Mesiáše, bude vyloučen ze synagogy. Vůbec ti židi tehdy chápali mnoho věcí líp, než našinci dneska. Tehdy jim bylo jasný, že když někdo prohlásí, že je Boží Syn, tak že tvrdí, že je stejné podstaty jako Bůh, tudíž je Bůh taky (stejně jako já jsem člověk, tak muj syn nemůže být vlk, že jo). Bylo to tak jednoznačný, že kvůli tomu byli ochotní dát trest smrti. Dneska lidi spekulujou s nesmyslama. To vyznání, že je Ježíš Mesiáš, je spolehlivější než by si jeden myslel. Jehovista nic takovýho neřekne. Ortodoxní žid nebo muslim by si snad radši vrazil jehlu do oka, než by řekl něco takového. Pro ortodoxní židy tehdy to byl důvod zabíjet a pro radikální muslimy a basmače je to důvod zabíjet i dneska.
Kdo vyzná, že Ježíš je Mesiáš, mluví z Ducha Svatého (minimálně v tomhle) a tudíž je náš. Proč jim to tam Pavel říká, no protože, jak říká, když oni byli pohané, táhlo je to k modlám a on nechtěl, aby je k nim někdo přetahoval zase zpátky. Tak jim dal rozlišovací znak, kdo je náš a kdo není, s kým se mají bavit a s kým ne.
Ten text poračuje dál. Že Duch dává každému věřícímu dary k budování církve, no a že nemají všichni stejné. Že, jako je v těle mnoho údů a každý má svojí funkci, tak i ve fyzickém těle Kristově (které tvoří církev) je mnoho údů a každý má funkci, jeden nemůže říct druhému, že ho nepotřebuje (hlava nemůže říct nohám nepotřebuji vás) a že kdyby byly všechny stejné, tělo by nefungovalo (kdyby bylo celé tělo oko, kde by byl sluch). Opět je to konec nesmyslných spekulací, jak se tvrdí někde, že každý křesťan musí mluvit jazyky, nebo není křesťan a podobně. Přičemž, zde, v kapitole dvanáct, je explicitně napsané, že "někomu byl dán dar mluvit ve vytržení", dál je napsáno, že "copak snad všichni mluví jazyky?" (verš třicet). Pavel píše, že někoho Bůh povolal za apoštoly, někoho za proroky, někdo má dar jazyků, někdo zase dar vykládat, co to znamená.....Je tam jednoznačně napsáno, že každý má něco a nemají všichni všechno a nemají to všichni stejné. No a pak přijde nějakej tlučhuba a prohlásí, že "každej křesťan musí mluvit jazyky a prorokovat, jinak křesťan není", postaví si na tom doktrýnu a lidi jsou pak zničený z toho, že přece udělali všechno tak, jak je to v tý Bibli napsaný, že uvěřili v Krista, ale nemluví v jazycích a neprorokují, tak je s nima asi něco špatně a asi půjdou do pekla...... A já bych se nejradši zeptal jako Garfield v tom filmu, "Tak co jsi zase nepochopil?" :-D
Dílčí závěr 2. Projevy Ducha u věřících jsou různé a nemají všichni stejné, to, že nemají všichni stejné, je schválně, nikoliv něčí chyba a to, že někdo nějaký dar od Boha nemá, ho z ničeho nevyčleňuje.
Dál, když je tu napsáno, že jsme s Kristem skrze Ducha sjednoceni v jedno tělo, že jsme údy jednoho těla, plus, že jeden úd nemůže říct něco jako "když nejsem oko, nepatřím do těla", myslí si někdo, že jeden úd může říct "kašlu na to, odcházím z těla"? Že třeba ruka může odejít od těla z vlastní vůle? Asi těžko, co? Stejnej nesmysl, jako že by ucho řeklo, "když nejsem oko, nepatřím do těla". Na co narážím. Běží spekulace, jestli věřící může od Krista odpadnout a odejít. Jak jsem řekl, může si úd říct, jdu pryč a z toho těla vypadnout? Už vám někdy utekl prst, nebo zdrhla noha? :-D Ne, co? Kdo může odstranit úd z těla, hlava se může rozhodnout, že ten úd usekne. Já si můžu říct, že si prst uříznu.
Ale hlava těla Kristova je Kristus, jak je to napsané v listu Efezkým. On je hlava, z nichž celé tělo vyrůstá, atd. Takže, ano, Kristus by se mohl rozhodnout, že věřícího "uřízne", ale v listu Židům je zase napsáno "vždyť Bůh řekl, nikdy tě neopustím a nikdy se tě nezřeknu", plus taky "Boží povolání a jeho dary jsou neodvolatelné". A v Janově evangeliu Ježíš říká "kdo ke mně přichází, toho nevyženu ven". Taky by nedávalo smysl, aby Bůh někoho "křtil do svého těla", aby ho pak odřezával. Jasně, to co jsem tu pravil, by se dalo vykládat, že je to v rozporu s tím, co řekl Ježíš v horní místnosti před cestou do Getsemane a před svým zatčením, kdy říkal, "já jsem vinný kmen a vy jste ratolesti, která ratolest nezůstává ve mně, bude odhozena a shoří" , ale je potřeba vědět toto. Období Ježíšovy služby bylo vlastně předěl mezi Starým a Novým Zákonem, některé věci končily, jiné začínaly, sám Ježíš byl ještě pod Mojžíšovým Zákonem, který dodržoval, tehdy. A my už nemusíme. Atd. Jinak, tehdy, ve chvíli, kdy to Ježíš říkal, ještě nemohlo moc dobře fungovat "a uvěříš, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých", když ještě nebyl ani ukřižován, že jo. Ano, platí, že Bůh se nemění a je pořád stejný, ale taky platí, že některé věci třeba byly řečeny konkrétním lidem v konkrétní situaci a je potřeba to správně chápat. Kupříkladu, (lehká odbočka), když Pavel píše Timoteovi, že v posledních časech budou lidi pěkná chamraď a od takových se má odvracet, tak z toho implicitně plyne, že Timoteus je bude potkávat, že jo. Takže, už takoví byli v jeho době. Tudiž že ty poslední časy už dva tísíce let běží. Ale někteří si z toho zase udělají "rozlišovací znak posledních časů" a tudíž "no, teď jsou lidi pěkná chamraď, to znamená, že jsou poslední časy (jo, už dva tisíce let, himbajz) a že Ježíš se vrátí zítra". Opět, řečeno s Garfieldem, "Tak co jsi zase nepochopil" :-D No, to jsem trochu odbočil, zpět k tématu. Dílčí závěr, za mě, věřící nemůže definitivně od Krista odpadnout, protože úd / orgán sám z těla odejít nemůže. Bůh by ho mohl useknout, ale ten zase v Písmu slíbil, že to neudělá. Takže odstranění věřícího proběhnout nemůže.
Opět, jak je popsáno v kapitole 12, Duch Svatý přebývá v každém věřícím, jsme skrze něj pokřtěni a propojeni do sjednocení s Kristem, no a dává dary, které slouží k budování církve jako celku. Dary Ducha, jsou popsané ve verších 8-11 a 27-31. Někomu slovo moudrosti, někomu poznání, někomu stačí víra, někomu mluvení ve vytržení, jinému zase vykládat, co to znamená, někdo byl povolán za apoštoly, někdo za proroky, někdo má dar uzdravování, atd. Teď zmíním asi až příliš očividný fakt, že když má každý jiné obdarování, je nejefektvnější, když se spolupracuje. Jako v tom těle jsou všechny ty údy pohromadě a každý plní svojí funkci, tak takhle by to správně mělo být i mezi věřícíma, každý budovat ty svoje dary, tudíž, umožňovat Duchu Svatému, aby v člověku působil a tudíž ty dary projevoval.....pokud někdo žije v hříchu, Bibli neotevře, jak je rok dlouhý atd., Duch skrze něj moc působit nebude, že jo. Bude teda sice něco jako třeba ruka, ale ochrnutá, ten člověk. No a taky by to nemělo být moc tak, že se věřící potkají jednou týdně v neděli, prohodí spolu tři slova a pak si zase ranaří každý po svým. Ono oko taky těžko může říct uším "kašlu na to, nezajímáte mě" :-D Vždyť s těma lidma co tu potkáváme, budeme trávit věčnost, tudíž by spolupráce v rámci církve měla být dost úzká, no a ideálně bez všech leváren a podrazů (které tam člověk taky někdy potká a pak se diví, nemluvím teda konkrétně teď o vás tady, protože tady jsem žádný podrazy neviděl, ale jinde se potkat dají :-)
Dílčí závěr, protože církev je defacto jedno tělo a kazdý má nějaké dary k jejímu budování, spolupráce mezi věřícíma by měla být úzká a nemělo by to být v rytmu "vidíme se jednou týdně a dál mě nezajímáte".
Shrnu to. Duch Svatý je osoba Boží trojice, je přítomný v každém věřícím, jsme skrze něho sjednoceni s Kristem, přičemž to spojení a sjednoceni je nerozdělitelné. Jako jeden úd nemůže říct jiným, že je nepotřebuje, tak ani nemůže reálně z těla odejít a odpojit se. Bůh by ho sice mohl useknout, ale slíbil, že to neudělá. Všichni v církvi nemají stejné duchovní dary, stejně jako v těle nejsou všechny orgány stejné a nemají stejnou funkci. To, že někdo nějaký duchovní dar nemá, neznamená, že je s ním něco špatně. Protože by se ty dary a ty funkce v církvi měly navzájem doplňovat, spolupráce mezi věřícími by měla být dost úzká a neměl by si každý hledět jen svýho, což je popsáno i jinde v Pavlových listech. Každý věřící by měl svoje duchovní dary rozvíjet, to znamená, umožnit Duchu Svatému se skrze něj projevit. Tudíž nežít v hříchu, naopak, snažit se být napojen na Boha skrze čtení Písma a modlitbu.
To je pro dnešek vše, amen.

Socializmus and shit, lehký vysvětlení pár principů

12. června 2017 v 14:16 | Řezník
Servus evrybády, často teď vidím různý komenty a vyzualizace, jak že je socializmus hovadina (což defacto je), komunismus je paskvil (což je každopádně) a nejlepší přístup je, nechat každýho makat a ranařit na svoje triko, do nikoho nevandrovat, nikoho nezkoušet buzerovat a podobně, podle hesla "žít a nechat žít", případně, podle výroku vojína Ljutajeva (9.rota) "Neser se do mě, já se taky do tebe neseru". (Jakkoliv s tím souhlasím, tohle skoro nikdy nenastane).
Současně je vidět, že stejně, jak obhájci socializmu, tak i obhájci klasickýho kapitalizmu a pravičáctví, se zasekli v pár základních principech, který jim dochází, ale nějaký další, který se točí okolo reálnýho fungování světa, jim unikly. O co jde. Je pravda, že, jak to říkají obhájci pravičáctví a kapitalizmu, lidi si nejsou rovni z hlediska schopností, dovedností, pracovitosti a podobně, tudíž nikdy nebudou mít stejně, nemůžou mít stejně a je nefér a nemorální je nutit, aby měli stejně, aby se ti, co makaj a jsou schopní, dělili s těma, kteří nemakaj a jsou neschopní. Jo, to je naprostá pravda. A tady to i jako teoreticky vypadá jako "žít a nechat žít", jenže. Jakkoliv lidi nejsou stejně schopný a pracovitý a tudíž nemůžou mít stejně (myšleno když to vydělávají prací), tak to nebrání všem to samý chtít. A pokud se mnohým nepodaří získat to, co chtějí, legitimně, budou se to snažit získat nelegitimně a tudíž, těm co to mají, to nějak sebrat. Tudíž v situaci, kdy někdo má hodně a jinej málo, je status quo udržitelný jen a pouze, samozřejmě, silou. Pokud je ten, co má hodně, slabší, nebo ho nikdo silou nechrání, ten majetek mu někdo, logicky, sebere. Zde naprosto umírají nápady mnohých ancapáků (anarchokapitalistů) o tom, jak by se měl zrušit stát a policejní složky a všechno by mělo fungovat na principu defacto darwinskýho pojetí kapitalizmu :-D Tristní představa toho, že jako "já mám prachy na žrádlo a na špitál a na všechno, zatímco lůza je venku za plotem a tam hladoví a vůbec je nenapadne vtrhnout ke mě a vzít si to silou" :-D (vlastně nemusí ani hladovět, stačí když budou chtít co nemají a to chtít budou). Pak by se to muselo zase řešit tím, že ti, co mají prachy, by si najímali nějaký kontraktory na ochranu, ale samozřejmě lůzy bude vždycky tak desetkrát tolik a je otázka, jestli ta si nenajme vlastní a lepší, s tím, že se rozdělí podíly, který těm co maj prachy, seberou :-D A bylo by to zase, klasicky, jako vždycky a všude, kdo má více zbraní, vyhraje a je ten nahoře.
Nehledě na to, že ten, kdo má víc prachů, ani omylem nemusí být schopnější, pracovitější, nebo tak, než ten, kdo je nemá. Stačí se mrknout do doby různých degenerovaných šlechticů, kdy každej mukl ve vesnici byl desetkrát pracovitější, než to, co se lemplovalo v nějakým knížecím paláci a tam socializmus a komunizmus samozřejmě má ideální verbovací prostředí. "My se tady dřeme a máme hovno a oni nám to ještě seberou, sebereme to my jim a přerozdělíme". Proto říkám, že v době, kdy nejvíc začal frčet komunizmus, měl celkem logický opodstatnění, že se dostal k moci.
Jak zastánci kapitalizmu, tak socializmu, totiž zapomínají na základní fakt, že jakmile má někdo převahu, během chvíle jí začne zneužívat. Byly doby, kdy museli lidi dřít na nějaký degenerovaný šlechtice, aby ti si vyžírali teřichy na zámcích a lidi měli ze svý dřiny kulový. Platilo tam, že víc mají schopnější? Ne, platilo, že víc maj ti, co se narodili se zlatým nočníkem u zadku, případně se prozmrdili až někam nahoru a dřeli ty dole. Tady u těch dělňasů vůbec není divný, že se dali zverbovat nejakým politrukem (že to dopadlo taky děsně, je věc jiná).
Pak byly doby, kdy lidi museli dřít šestnáct a víc hodin denně ve fabrikách za mrzácký prachy, na BOZP se kašlalo, "nechceš, odejdi, venku čeká třicet dalších", upřímně, hezky je to vidět ve filmu F.I.S.T., se Stallonem, jak zakládali v Americe odbory. Měly tehdy odbory smysl? No jasně že jo, na sto procent. Divil se někdo těm dělňošům, že se tam dávali? No kdo má rozum, tak ne. Opět se není čemu divit, že rudej bolševizmus měl i na západě tolik příznivců, jeden čas. Jeden z důvodů, proč se Hitler dostal k moci, byl, že buržujové v Německu si nedokázali poradit s lákavostí marxismu pro ty dole a národní socialismus byl jako dobrá kontrareakce.
Jenže, samozřejmě, opět, jak má někdo převahu, začne jí zneužívat. Jak se ten socializmus zavede, tak se většina lidí hodí do módu "proč bych se snažil, když podíl je stejnej, ať to oddřou jiný" a během chvíle nedělá nikdo nic. Takhle málem vychcípali první osadníci běloši v Americe, protože měli nápad, o všechno se bratrsky dělit rovným dílem. Což je hezkej princip z Bible. Ale vedl k tomu, že postupně se začali všichni skoro flákat a na konci nebylo vlastně o co se dělit :-D
Stejně opět odbory, když dělňoši ve fabrice zjistí, že jsou krytí a nevykopnutelní, začnou se flákat, začnou všechno žulit a fabrika přijde za chvíli na buben. To je to, co vídáme teď, kupříkladu je to to, co zabilo General Motors, no a to je důvod, proč tolik lidí na odbory nadává a že je to rudej bolševickej shit. Vidí tuhle dobu, ale ne tu, co byla předtím.
Když mají moc pravomocí majitelé fabrik, začnou ty dělňoše ždímat a dřít z kůže a kdo si myslí, že ne, nežije v realitě. Samozřejmě, ano, jsou takový teoretický úvahy, že "když mám know how tak si vždycky můžu odejít na lepší místo". Jenže, oni se asi mezi sebou nedohodnou, že jo :-D A neudělají to nějak podobně :-). Když jsou moc krytí dělňoši, začnou se flákat.
Když se málo prachů přerozdělí těm, co je nemaj, během chvíle se dostanou ke slovu nějaký extrémní skupiny a začnou snadno verbovat z těch nasranejch lidí dole. Když se jich přerozděluje moc (současnej stav) během chvíle začnou ti, co to mají všechno platit, zuřit a ke slovu se dostanou verbíři z nějakých extrémních skupin.
Jako celej svět je to pořád snaha o nalezení silový rovnováhy no a o to, aby tlak na žádnou skupinu lidí nebyl až tak velkej, aby to mohlo vyvolat nějakou výbušnou reakci, která vynese k moci nějaký magory. Jakmile se silová rovnováha jen trochu vychýlí, začne se časem vychylovat ještě víc a pak se to zase celý domrví. Aktuálně v současný době je to postavený na hlavu, když ten, co pracuje, platí asi tisíc různých daní a poplatků, sám nemá nárok na nic, ale každej zevl a lempl má automaticky nárok na všechno, protože má "lidský práva". "Kult slabýho" a "kult hajzla", hodně související právě s volebním právem ženských, protože ty mají potřebu se o někoho starat (až na menšinu těch, co uvažujou jinak). Vlastně, spousta extrémních kapitalistů i socialistů uvažuje defacto naprosto stejně v tomhle. "Nemohl by to udělat někdo jinej?" (jak pravil Homer Simpson). Extrémní buržuj chce svět, kdy on bude majitel, bude se šťourat v nose, nebude dělat nic a dřít na něj budou poskoci dole. Extrémní socialista chce svět, ve kterým si hodí kopyta nahoru a prachy bude dostávat z toho, co se seberou těm, co něco dělají, nebo, sice nedělají, ale mají prachy.
Dílčí závěr, extrémní kapitalisti a extrémní socialisti jsou úplně stejný mrdky a chtějí mít prachy z cizí práce, ideálně aby sami nemuseli nic. Proto je extrémně těžký aplikovat to "žít a nechat žít". V nějakých těch textilkách v Bangladéši, kde platí harantum misku rejže denně, může si ten harant říct "jdu ke konkurenci, tam moje know how ocení líp"? No, asi ani omylem, co, daj mu všude stejně. Pro buržuje je tam myšlenka, že by měli třeba jako dát odměnu za práci, docela kacířská :-D Zase pro ty dělňoše tam myšlenka, celý jim to znárodnit a sebrat, vůbec kacířská není :-D Dá se z toho dovodit, že jakkoliv princip může být správný (zaměstnavatel se dohodne se zaměstnancem na tom, kolik mu dá), aplikace může být velice svinská, potom, co se zahrnou a zohlední různý faktory (ber něco, nebo pojdi hlady). Extrémní regulace a zásahy autority do různých procesů vedou ke sviňárnám, vojebávkám a levárnám. Extrémní neregulace a nemíchání se do ničeho, "nechte to na nich" vede zase k levárnám a vyjebávkám, jen z druhý strany. Ve chvíli, kdy by se zrušil zákoník práce, spousta lidí by muselo dělat za podmínek pomalu ranýho novověku, pokud zase zákoník práce extrémně nakyne, zaměstnavatel bude jen platit, lidi mu tam stéblo nezkříží a nakonec to celý krachne.
Co z toho plyne. Státní zásahy do obchodní sféry nejsou apriori "dobrý" nebo "špatný" z principu, jde o to, o jaký zásahy jde. Stejně jako určitá míra daní je nevyhnutelná. Některý věci se prostě platit musej a kdyby se to nechalo jen na lidech, nikdy to neproběhne, protože se na tom nikdy neshodnou.
Stát v principu není zcestná věc, jde o to, jak se provozuje a v současný době jsme právě v období toho übersocializmu, kdy se platí všechno každýmu zevlovi co umí házet smutný kokršpanělský pohledy, nebo patří k nějaký vyvolený menšině. Vzniká velkej tlak na pracující třídu, která se časem buď a) nasere a skončí to holomajznou b) zkolabuje, nebude jí co brát a skončí to holomajznou, protože se porvou všichni se všema.
Jak jsem pravil, extrémní kapitalisti i extrémní socialisti jsou stejná verbež a jde jim o to, žít z cizí práce. Kdyby tu byl nějakej degenerovanej šlechtic, těm co pracujou, sebere skoro všechny vydělaný prachy a rozhází je za svoje pyčoviny, případně rozdá nějakým svým miláškům. Současná EU úřednická sebranka dělá.....sebere pracujícím lidem skoro všechny prachy, část rozhází za svoje pytchoviny, část nacpe svým miláškům. Sami jsou placení pomalu jak novodobá šlechta, přičemž, jak klasickej šlechtic, tak tahle sebranka, za celej život nevytvoří nic, vytvoří hodnoty blízký nule.
Šlechtic si platil armádu drábů a šikanátorů, který vydřeli z pracujících muklů ty prachy, EU sebranka si pomocí různý sociální korupce kupuje hlasy těch netáhel a flákačů, aby ti je volili a oni mohli legálně a legislativně zase odírat ty, co pracujou. Co jsem četl, tak v předkomunistickým otrokářským Tibetu bylo zdanění nějakých 90% a platily se daně a poplatky úplně za všechno. Tady v Čechyji jsou teď daně reálně nějakých 80% a platí se daně a poplatky úplně za všechno. Tam extrémní kapitalismus, tady v EU aktuálně extrémní socialismus. Tamti Lámové a spol, stejně jako současný EU komisaři a poslanci a podobně....dělali prd a byli užiteční jako díra do řitě na lokti. Teda, jasně, tam i sekali lidem ruce a podobně, no a bylo se čemu divit, když pak obyvatelstvo jako nijak moc nevzdorovalo čínský ofenzivě? :-D
Co tím chci říct, na princip "žij a nech žít" rezignujou jak radikální kapitalisti, tak radikální socialisti, tě prostě žít nenechaj, je marný se domnívat, jak zmíněný anarchokapitalisti, že pokud by se zrušily veškerý státní zásahy do zaměstnanecký a obchodní sféry, nastal by nějakej klídek a spravedlnost, kdy by každej měl podle svých zásluh tolik, co si vydělá :-) Během chvilky by ti, co by měli nějakou výhodu, začali krutě ždímat ty ostatní a zase by ti ždímaní začali chtít socialismus :-D a ten by se během chvíle zase dostal k moci :-D
"žít a nechat žít" prostě nefunguje, nefungovalo to nikdy, fungovat to prakticky nebude. Co může fungovat, je "neser se do mě, já se do tebe taky neseru", když to máš podložený nějak silou. Zase jsme u toho, že musí být silová rovnováha a síla má mnoho podob. Pokud obě strany ví, že když do tý druhý začnou moc vandrovat, ta jim nacpe koule do svěráku, daj pokoj a je klid. A je to tak u všeho. Tak dlouho se vymejšlely nějaký opatření na ochranu žen před mužským obtěžováním, že to umožnilo vznik femifašistických skupin, který obchází a označujou za sexistický tohle, tohle a tamto a píšou stížnosti a mrví přirozený nastavení světa. A tak dlouho se vymejšlely opatření na ochranu menšin před útlakem většiny, že to máme zase naopak a máme totální útlak ze strany různých menšin. Nejde se tomu moc vyhnout, vlastně je to přirozenej běh světa, v určitým kritickým momentu to zase řachne a zas se to nějak vyváží, akorát pár lidí to zase rozemele. Lidi se totiž nedokázali a asi ani nedokážou, naučit, přestat tlačit ve správnej moment, aby nevytvářeli nadkritický pnutí, prostě od určitýho momentu už nejít dál.
Lidi ti daj pokoj přesně ve chvíli, kdy je k tomu ty, nebo někdo jinej, silou donutí. Do tý doby ne a vždycky přijdou s něčím dalším, bez čeho by ses mohl obejít, co by jsi mohl udělat pro ně navíc, co bys měl ještě platit nebo co by ti šlo zase sebrat, nebo nařídit.
"Ten kdo nemá, chce. Ten kdo má, chce víc." To je základní funkční princip, kterej je potřeba zahrnout do všech debat o kapitalismu, socialismu, regulacích, státním zásahu, zákonech a podobně. Což bohužel mnozí nedělají a pak jim vychází paskvily, který sice teoreticky na papíře vypadají krásně, ale reálně to zase skončí nějakou vojebávkou a levárnou.
A ano, jsou příklady, kdy kapitalista lidi neždímal a socan třeba ani neždímal zas ty co měli prachy, ale obecná vlastnost situace se necharakterizuje vyjímkami. Občas se i stalo, že byl feudál "spravedlivý a osvícený panovník", jenže bohužel "chamtivej surovej sobeckej kokot" je mnohem pravděpodobnější.
Závěr, nikdy to nebude fungovat "každej si vezme jen tolik, kolik potřebuje" (socializmus), ani "každej bude makat podle svýho nejlepšího svědomí a dovedností" (českej socializmus), ani "každej má tolik, kolik je schopen vydělat" (teoretickej kapitalizmus), případně "více práce a snahy, tak lepší odměna" (opět teoretickej kapitalizmus), protože do hry vstupuje mnoho dalších faktorů a jeden z nejdůležitějších je lidská kurví povaha. A kdo jí do spekulací nezahrne, nebo zahrne jen z jedný strany, dojde jen k nějakýmu paskvilu.
Touha po socializmu vznikne vždycky, když bude mít jedna strana mnohem víc, než ta druhá.

Bij tu svini

7. června 2017 v 17:02 | Řezník
Servus všem, tak pro všechny odpůrce civilní sebeobrany, který žvaní něco o tom, že učit se bránit nemá smysl, že to člověk stejně nepoužije, použít nestihne, akorát útočníka víc nakrkne a bude to ještě horší (tenhle argument je fakt tak überdebilní, že ho prostě žeru) a že nosit zbraň jakoukoliv nemá smysl, protože když tě někdo podřeže ve spánku, stejně jí nepoužiješ, přišla další "jobovka". Po všech těch úspěšných akcích z USA, kdy civilní obránce, nebo hlídkovej polda, vlastně jen trošku líp trénovanej dopravák, sundali i dobře ozbrojenýho agresora (a kterýžto akce se tady zkorumpovaným médiím povedlo zapatlat a nešířit, aby to nááhodou nevypadalo, že bránit se má smysl), tý akci, kdy ve škole hlídač chodby se slzákem vyřídil magora s brokovnicí (true story) a podobných, teď máme případ z toho posledního zabíjení v Londýně. Chuligán z Milwallu, když ti tři ubozí uprchlíci před válkou vběhli do hospody a začali to tam kulturně obohacovat, se s nima začal rvát, oni řvali Alou na Bar, on řval "seru na vás, já jsem Milwall" a probíhala bitka, ve který se všichni tři agresoři (!) ozbrojení nožom (!!) soustředili na něj a on se s nima dokázal rvát cca minutu, aniž by utrpěl nějaký fatální zranění a poškození. Přežil, je ve špitále, koupil asi osm bodnořezných ran, skončilo to, když se od něj agresoři odpoutali a šli po jiných lidech, takže ani ne tak, že by ho dobodali na zem a mysleli si, že je mrtvej.
Shrnutí. Jeden chlap, co měl koule, dokázal neozbrojen vzdorovat třem chlapům, odhodlaným zabíjet, ozbrojeným, celou minutu (třetina ligovýho kola, kdo někdy bitkařil ví, jak je to namáhavý), přežil a tou svojí akcí umožnil minimálně pár lidem se zpakovat a zmizet do bezpečí.
Takže asi má smysl se umět rvát, že jo. Kdyby to neuměl, asi by chcíp jako nemálo dalších. Plus, jak by to asi vypadalo, kdyby měl nějakou zbraň, aspoň teda úderovou, třeba teleskopický bacítko. Neměl by ten bojovej potenciál pak mnohem větší a nemohl by dokonce i nějakýho z těch vořechů vyřadit z provozu? Situace mohla být pro něj výrazně lepší kdyby a) mu estabilišment nezakázal mít u sebe cokoliv b) kdyby u sebe něco měl i tak c) kdyby to nebyl tupec fotbalovej a aspoň si nějaký improvizovaný drtítko vzal v tý hospodě, no a konečně za d) kdyby ti ostatní chlapi, co tam s ním v tý hospodě byli, nespadali do kategorie "stoprocentní píčus" a taky mu třeba pomohli. Byla to hospoda, těch chlapů tam bylo víc, v hospodě, i když nemám žádný drtítko svoje, je improvizovaných drtítek asi bžilion, jmenujme tága, lahve s alkoholem (ty po nich někde házeli), židle, nohy od židlí, když jsou tága, tak jsou i koule, který se daj vrazit do utěrky a udělat z toho pěknej "řemdih" a podobně. Minutu se tam s nima rval, to je dost času a prostoru na zorganizování aspoň nějakýho protiútoku a pak "deset mužů s všemožným bicím vybavením versus tři muži s nožom" - tam se celkem ta situace otáčí. Jasně, nechci aby to vypadalo jako "po bitvě generalizmus" ale prostě, šlo to. Nemluvím o tom, že kdyby v tý hospodě byl střízlivý majitel a držitel palný zbraně, tak za tu dobu, co se s nima dotyčnej potýkal, měl dost času si zbraň připravit a případně je opískovat. Ano, bylo by tam riziko kolaterálních škod, ale ty jsou evidentně, i když střílí policie, protože na ty vořechy vypálili padesát ran a trefili prý i jednoho civila. No, stane se, já jim za to nenadávám, ono v tom mumraji je velice snadný trefit někoho, koho člověk vůbec trefit nechce. Ale co jsem tak četl o bojový / taktický připravenosti britských poldů, tak prý fakt jako miserábl, naši jsou tak o třídu výš a mám pocit, že průměrný český držitel zbraně by jim dal docela fleka. Takže asi tak.
Dílčí závěr. Být tam tak pět chlapů, jako tenhle chuligán (který by byli teda trošku chytrý a vzali si nějaký nářadí), pro tři basmače by to nedopadlo moc dobře. Samozřejmě, lidi, který jsou od dětství zpracovávaný nějakou přiblblou pacifistickou výchovou, tohle nenapadne vůbec, těm mozek jede po jiný koleji a střet s nějakým psychoněm odhodlaným ubližovat je pro ně naprostá "chyba v Matrixu", hnusnej drápanec přes celou optiku, kterou nazírají na svět a něco, co je pro ně tak nepředstavitelný, že si s tím prostě neporadí ani teoreticky. Ti, co žijou v realitě, kde se problémy řeší tak, že se o nich sáhodlouze kecá, násilí nic neřeší a pokud se bráníš násilím, jsi stejný jako on.....můžou tak maximálně v takový situaci chcípnout a pokud třeba přežijou, jít se pak vybrečet na benefiční koncert s Kejty Péry. Podobně to bylo v Norsku, kdy Breivik střílel a mladí neomarxisti seděli na pláži a psali na Fejsbuk a na Shitter "někdo tu střílí, kdo nás přijde zachránit, blábláblá". Pochopí to někdo? Já teda ne, pokud bych zrovna jak svině nesprintoval co nejdál od toho vořežpruta s puškou, tak bych se pokoušel zakrtkovat někam, kde bych tušil, že mě nenajde (a pokud mě najde, tak bude možná i trošku šance po něm skočit, takže někde úzkej prostor ideálně) a případně bych se pokoušel aspoň prohrabat do Číny :-D Pravděpodobně ale by to bylo tak, že ve chvílí, kdy by mi prosvištěla kolem palice první kule, zkusil bych uběhnout stovku za pět vteřin :-D A ne sedět (!) na pláži kde jsem vidět (!!) a psát nějaký sračky (!!!). Z krytu volat tísňovku, to jo, to je něco jinýho.
Tady v tý Britonii se ti lidi v knajpě schovávali pod stůl. Tak a teď mi i ten největší hipík odpoví, jak obrovskej rozdíl je v tom "schovám se pod stůl, aby na mě ten vořech nemohl, tam si vytáhnu pistoli, počkám, až se ke mě sehne, nebo odhodí ten stůl, aby mě bodnul a pak mu to napružím do ksichtu a rozptýlím mu myšlenky po celým lokále" versus "jsem tam zalezlej a jen čekám, jestli si mě nevšimne, protože když všimne, tak nemám nic, nemůžu nic a ještě jsem na zemi v úplně nevýhodný pozici, kde se nemůžu ani moc pohybovat". Dost něco jinýho, co?
Podobně Uherský Brod, kde vořežprut vystřílel knajpu. Dva kluci zapadli pod stůl, když zmetek přebíjel, zvedli se, hodili po něm židle, trefili ho a vysmahli pryč. Pokud byl čas na "zvednout se, vzít židli, zamířit, hodit", byl čas i na "vztyk, zamířit a bumbumbum". Plus, oprava na to, že střílet se dá i zpod stolu, což házet židlí opravdu nejde. Plus to, že po pořádným "bumbum" by byl agresor vyřízenej a mohli by se ošetřit raněný, což tady nešlo, neboť a) agresor furt žil a byl akceschopný b) čekalo se, než se tam dohrabe zásahovka a on měl zatím čas všechny raněný dorazit.
Takže co? Takže jo, jde to. Jde o to, a) chtít (což je mnohdy snadný, nouze je matka motivace) b) mít jak c) mít čím.

Jenže to bývá čím dál větší problém, když aparát občanovi zakazuje první poslední, postupně, no a nakonec to dopadá tak jak v tý Britonii, kde chlapík bitkaří proti šmejdům holýma rukama a i za pepřák se tam dává kriminál. Protože ty, co tyhle zákony tvoří, vůbec nezajímá nějaká bezpečnost občana, ti si jedou na tu kompletní totalitu (možnost a), no a nebo je zajímá bezpečí a pohodlí kriminálníků a ksindlu. Jak pravil D Fens, "tihle zakazovači zbraní jsou zvláštní sorta lidí. Jsou plní lásky k bližnímu a to tím víc, čím větší je ten bližní ksindl". Samozřejmě v duchu nejlepších tradic neomarxistickýho blbství a z něj zrozenýho evropskýho überhumanizmu, "Kultu hajzla" a podobných věcí, je naprosto nežádoucí, aby gauner při sviňárnách riskoval, že přijde k úrazu, to by mu pak nešlo dávat n+1 dalších šancí, že jo. O tom už jsem psal. Často je to zakazování na popud různých zkurvysynských neziskovek, typu Small arms survey, což jsou obecně bandy kriplů nemající co dělat, žijící z grantů, takže musí vykazovat nějakou činnost a čas od času vyhlásí něčemu džihád, aby bylo proti čemu bojovat, o co se zase snažit a zase mohli obhajovat svojí neužitečnou existenci. Aktuálně se zase podobní vořežpruti předvedli, když nechali v ČR zavřít kožešinový farmy. Jasně, schválili to ti neužiteční darmožrouti ve sněmovně, ale tlak byl skrz nějakou zteplalou neziskovku a ti začali tak, že si nechali zpracovat průzkum veřejnýho mínění, na co lidi reagujou nejlíp (vyšly jim roztomilý chlupatý zvířátka) a skrzevá to si vyhlídli kožešinový farmy jako cíl. No a povedlo se. Takže výsledek, ti, co podnikali v kožešnictví a ještě v roce 2013 museli kvůli nějakýmu nařízení státu a EU kupovat nový klece, to budou muset zavřít. Ergo, a) budou se muset živit nějak jinak, takže budou zabírat místa jinde, b) vyhází se zaměstnanci, který bude zas nutný někam přelifrovat, případně půjdou na pracák, kde je zase budem živit c) stát přijde o děngy z daní, který bude zase muset vyrazit z někoho jinýho d) ty zvířata co tam jsou se stejně pobijou, protože není možný je jen tak vypustit do volný přírody a pár tisíc se jich do "chcete mě" asi nenacpe. Takže? Výhody? Nic. Nevýhody? Ranec. A dál tady máme tu zasranou neziskovku, co vyřídila zase nějakej cíl, ale nezabalí to. Proč taky. Vždyť jim to funguje, prachy z toho maj, přece nezavřou fungující buzynes. No a brzo si najdou nějakej další cíl. Třeba chov králíků, nebo chov koček, že to porušuje jejich práva. No a nebo něco úplně jinýho, třeba se spřáhnou s jinýma vořežprutama a zahájí tažení proti velkým autům, cokoliv. On kdokoliv si řekne, že se ho tohle NGO ranaření netýká, si neuvědomuje, že může být klidně a velmi snadno hned další na řadě.

A zase nezklamali

6. června 2017 v 16:59 | Řezník

Servus všem, tak jak jsem včera zmínil to, že britská überkráva májová přetvoří ty svoje proklamovaný protiteroristický tahy na buzerování širokých mas, přičemž teroristů se zase dotkne jen něco, tak jsem se zase nemýlil. V rámci "boje proti terorizmu" chce větší dohled na netu a větší cenzuru fejsbuku a podobně, prej i Cukrberg se cuká, takže to už musí bejt. Nevim ovšem o tom, že by teroristi domlouvali nějaký svoje akce přes fb nebo jiný sociální sítě, nebo přes nešifrovanej mobil, pokud to teda nejsou úplný jelita a idioti. Což vesměs nejsou, mnozí jsou blbí, ale ne až tak moc. No a dvě věci. Pokud jim třeba sebereme internet.....heh, basmači v Afghanistánu snad měli internet a sociální sítě? Basmači v Čečensku měli net a sítě? Basmači na Filipínách za generála Pershinga sebou měli 4G LTE mobily? Ne. A bitkařilo se, bombilo se, sekalo se.....Jak se dotkne světovýho džihádu odstřižení internetu? Nijak, džihád běží nezávisle na něm už tisíc let. Za další. Tak se dají dalším fízlům další pravomoce ke sledování, cenzurování buzerování.....a co jako? Využijou to proti teroristum, když proti nim nevyužijou ani pravomoci a metody, co maj teď? Jen tak z hlavy si vybavim, že minimálně o jednom hráči Carmagedonu ve Svedenu věděli, na netu viděli co píše, nechali ho bejt, než si zadrandil přes lidi. O tom bomberovi z koncertu Ariany Grandslut věděli z netu taky, věděli, že lajkuje ISIL, věděli, že je radikál a zase nic. Protože nic nemohli. Když nic nedělaj ani teď, neudělaj nic ani s vyššíma pravomocema, protože a) oni jim tam asi nenapíšou "drazí fb džihádpřátelé, zítra v tolik a tolik odpálím tohle a tohle a setkáme se fRáji, Alou na bar", aby ho mohli rovnou sebrat b) jen za to, že je radikální muslo, ho sebrat ani nemůžou a ani to nedělají.
Takže se to zase přerodí na cenzuru a buzeraci těch, co jsou proti basmačům a proti islamizaci svý země, protože ti na to, že jim hrozí rok v lochu za kecy, na rozdíl od těch, co chystaj smrt při džihádu, slyší. A vždyť to ta überkráva sama řekla, "má dost těch, co překrucují islám" :-D Takže boj proti basmačům se nerovná boji proti islamizaci Britonie :-D Néééé ty krávo, vůbec to nejsou spojené nádoby. Takže zase nezklamali. Jak říkám, když ti marxistickej levičák nabízí ochranu, je to jako když ti jí nabízí mafie. Nic dobrýho pro tebe.
Ultradebil Hrebenár zase prohlásil, že terorismus je vina "proruských xenofobních vebů", protože kvůli nim mají basmači obecenstvo a kdyby neměli obecenstvo, tak nic nedělají :-D To už je tak debilní, že to nemá smysl ani komentovat, snad jen, zahájit proti terorismu boj tím, že si jich "nebudeme všímat", to už je fakt trošku hardcore :-D Napadá mě, proč teda terorismus a různý typy nábožensky motivovanýho zabíjení existovalo dávno předtím, než vůbec vzniknul první počítač :-D No, ten mluvící hamburger asi teda doporučuje o terorismo nemluvit, aby je to nemotivovalo. Fajn, ale jak mu do toho zapadá charitativní trojčení MTV blbečků v Manchesteru? Jo, jasně, aha, to říkali dneska ve zprávách, byl to "vzkaz fanatikům, že nevyhráli". Paráda. Zabijáky porazíme tím, že si jich nebudem všímat a když už někoho oddělaj, tak uděláme nějakou veřejnou šaškárnu, jak moc je máme u řitě. To určitě zabere. Napadá mě, když to jde takhle, proč se ještě Nigérie nezbavila Boko Haram, Afghanistán Talibanu a proč už si ti otrokáři dávno neosvobodili ten svuj Tibet od komoušů, to tam neumí tancovat? To tam neumí zpívat? To tam neumí si okupantů, těch, co na tebe střílí a zabijáků nevšímat? A to neumí okázale dávat najevo, že "jejich nenávist a strach nedostanou"? Kdyby to šlo, tak se asi šest milionů žiďáků mlátí do hlavy víkem od rakve, protože stačilo, aby uspořádali nějaký "Osvětim No Fear Make Love Dance Fest" a mohli z toho být venku, SS mani by prozřeli, zahodili kvéry a uniformy, otevřeli brány, všichni fašos by se na to vykašlali a Hitler by jen tak sám vřískal v bunkru :-D "Izáku, oni mě asi zítra pošlou do plynu" "Klid Mosesi, zkusil sis jich nevšímat? Prostě si jich nevšímej a oni tě nechají. No a nebo jim projev lásku a oni se na to vyserou". Uááááá.
Možná to mohli zkusit i v Drážďanech, nevšímat si bombardérů RAF, udělat tam nějakej trsací festival a mohli to zkusit i v Tokiu, když tam USAF zplazmovalo 80% města pomocí zápalných bomb :-D
O Číňanech v Nankingu ani nemluvím, tak málo chybělo a mohli být v pohodě, stačilo těm Japončíkům nedávat pozornost, nešířit japanofobní kecy, nikde o tom netweetovat (tak aspoň tohle dali)......a oni se nechají pozabíjet a pomučit. Proč se nezkusili semknout, držet se za ruce, zapalovat svíčky, chodit s papírkama "je suis Ču Pao", mluvit o tom, že japonská armáda je sice může zkusit vyhladit, ale nezmění jejich styl života a podobně?
Hrebenári, dostaň už konečně nějakou embolii z tý tvojí nadváhy, zdechni a přestaň svinit kyberprostor tím svým blitím, děkuji.
No, jinak, včera jsem koukal na Teorii velký řachy, byla tam pasáž, jak si Sheldona pozvali na perzonální, aby dostal "klistýr" za nevhodný kecy, no a on prohlásil "Ale já myslel, že všichni jsou otrok pudů, já jsem otrok i vy jste otrok" a proti němu seděla nějaká černá důra, tý zkameněl ksicht a prej "Co že jsem?" a on prej "Otrok" a s tou to tam málem šlehlo. A já říkám, to je fakt prostě klasika :-D "Jsem černá a můj prapraprapředek, kterýho jsem ani neznala a nikdy neviděla, byl otrok, tak se z toho všichni poserte a bacha na hubu" :-D O tom, že černý brali bělochy do Afriky, do osmanských zemí a na do Turecka, do otroctví, třista let, ani slovo a neviděl jsem nikde, že by běloch měl spasmus řiti při slově "otrok" :-D
Opět, jak říkám, okolo bezpráví na jedný skupině se musí chodit po špičkách, jiná skupina je všem u hnědky. Okolo genocidy židů se furt chodí velmi opatrně, protože "ta se může kdykoliv vrátit", oproti tomu genocida křesťanů v Arménii je skoro všem u prdele, ta se asi opakovat nemůže. Černý otroctví, pššššt, jeho prapředek byl možná votrok, tak kurva citlivě. Bílý otroctví? Hele to je dávno, zavřená kapitola dějin, to sem netahej. Jo a kdo vlastně v Evropě a v Americe to otroctví zrušil, he? A to otroctví třeba v Alžíru zrušil kdo? He? No Žabožrouti, když ho obsadili, že jo.
No a když jsme u těhle nesmrtelných klasik. Všimnul si někdo, jak se změnila rétorika humanistických tlučhubů okolo obsazování Ameriky? Dřív to bylo dávaný jako ukázka moc fuj genocidy indiánů bílou rasou, Američani vyvraždili indiány, sebrali jim území, ti jsou fuj a zlí, furt o tom nějaký kecy, kecy taky o tom, že "ti křesťani byli taky pěkný svině, když vymlátili indoše". No a najednou tohle zmizlo. Najednou je kolonizace Ameriky ukázka "vzniku nového národa migrací" a připomíná se, že Američani vlastně taky byli jeden čas migranti, když se přeplavalo přes oceán :-D No a nebyl bych to já, abych jim tu jejich argumentaci zase nehodil na palici. Protože pokud chtějí ve prospěch současný migrace argumentovat tímhle, tak já jim připomenu, co oni tvrdili dlouhý léta :-D Že to a) byla kolonizace b) ten původní národ, co tam byl, byl nakonec skoro komplet vymlácen. No a přidám k tomu svůj point. Evropani k indošům do Ameriky přišli s úmyslem usadit se v nový zemi a tam si to dělat podle svýho. A to původní obyvatelstvo tam spíš překáželo, než cokoliv jinýho. Pokud to jinak nešlo, vycházelo se nějak v míru a dělaly se kompromisy jak "spolu vyjít", pokud to ovšem šlo jinak, tak se s indošema pochopitelně pěkně vykejvalo a Evropani si prosadili svoje zájmy. Evropani tam nešli totiž ani na pikosekundu s tím, že se tam jako budou přizpůsobovat místnímu obyvatelstvu a budou se jako snažit žít podle jejich pravidel a podobně. Ani prd :-) Šli si to tam dělat po svym, s tím, že s původním obyvatelstvem to nějak ošéfujou a nebo je spíš konvertujou. Evropský protestanty ani na chvíli nenapadlo začít se tam v Americe chovat jako indiáni, ani conquistadory to nenapadlo
Tak a teď ti kecálisti, co najednou obhajujou migraci do Evropy v kontextu migrace do Ameriky (na kterou dlouhý léta nadávali), si jako budou myslet, že musla co sem plavou, sem plavou s úmyslem se tu přizpůsobovat? :-D Ne, jasně že ne. Stejně jako Evropanům indiáni, i my jim tady akorát tak leda překážíme a jdou si to sem dělat po svým, s tím, že s původním obyvatelstvem se to nějak ošéfuje, nějak se s ním vydrbe, nebo ho zkonvertujou, nebo časem prostě vymlátí a odsunou. Nikdo nikdy nikam ve velkejch počtech nemigruje proto, aby se tam přizpůsoboval. Každej si to svoje veze sebou a přizpůsobuje se, ve smyslu "moc nevyskakuje", jen když ho k tomu ti okolo donutí. Z hlediska indiánskýho zachování vlastní země a národů a životního stylu by bylo nejfunkčnější, když by všechny bělochy postříleli hned jak vylezli z lodí. O což se teda mnohde pokoušeli, ale byli nejednotný (jako Evropani), nechali se mnozí podmazat (jako Evropani) byli blbí (jako mnozí Evropani) a hlavně na to neměli pak už bojovou sílu (hlavní rozdíl, tu Evropani mají). To co mohli udělat, bylo zmastit první přistěhovalce, než se jich tam vylodilo větší množství, kdyby se Kolumbus a spol nevrátili, měli by nějakou dobu zase klid. Později už měli smůlu a čím víc bělochů tam bylo, tím nevyhnutelnější byl boj, ale ten už vyhrát nemohli. Jasně, nějakej retardovanej Inčučůna určitě tehdy někde říkal "je jich málo, ti nás tady nijak neomezí, vyjdeme s nima v míru". Jo hovno. Nepočítal s tím, že se jich tam za chvíli vylodí tisíckrát tolik a indoši budou mít po hehe.
Čím víc musulmanů se sem dohrabe, tím víc budou nevyhnutelný střety, vždyť ty paralely s kolonizací Ameriky jsou jasně patrný. Tam, ano, vzniknul novej národ, ovšem za cenu vyhlazení toho původního (což je mi úplně šumák). Sranda je, že zrovna levicoví humanofilové, kritici Američanů za indiánskou otázku, teď najednou argumentujou migrací do Ameriky jako něčím vlastně fajn, protože skrze to vzniknul novej národ :-D Průměrnej humanistickej intelektuál je prostě korouhvička. Točí se, kam to fouká. Tady taky možná vznikne novej národ. Přičmoudlé Evropské Emiráty, bo něco takovýho. Stejně jako do Ameriky se nakýblovali Francouzi, Britové, Němci, Španělé atd, původní obyvatelstvo buď vystříleli, zdecimovali přivezenýma chorobama a taky přeplodili, stejně se teď sem serou Syřani, Iráčani, Afghoši, Alžířani, prostě zase směska a hodlají původní obyvatelstvo přeplodit a taky všemožně zdecimovat. Střelbou na to zatím fakt nemají.
Jakkoliv humanistický tlučhubové nikterak nezpochybňují indiánský právo se bránit bílejm, naprosto zpochybňujou evropský právo se bránit musloinvazi. Evropani indiánům "ukradli zemi", podle nich. Migranti sem jen přichází "mírumilovně soužít". :-D No go zony. Hmm. Bílá osada v Americe byla taky no go zona pro indoše, že jo. Copak někdy v evropských enklávách platilo indiánský právo? :-D A copak patí evropský právo v místech, kde je velký množství těch muslo uzenáčů? A poslouchali by nás vůbec, z hlediska zákonů, kdybyzme ještě pořád neměli silovou převahu?
Nikdo nikdy nemigruje nikam aby se tam dobrovolně přizpůsoboval. Vždycky je to kolonizace, aspoň v malym.

Manchegaskar

5. června 2017 v 17:13 | Řezník
Manchegaskar
Servus všichni. Někoho určitě napadlo, "co to kurva je ten manchegaskar?" :-D No, to je prosté. Včera jsem zapnul domácí debilizátor s anténkou a projížděl kanály a na jednom ČT byl přenos z koncertu z Manchesteru, kterýžto byl jako nějakej benefiční/vzpomínkovej, za ty chudáky, který to sešrotovalo na tom původním koncertu Ariany Grandeslut rovněž v Manchesteru. Tak zřím tu bandu lidí, jak tam dojatě békají a mávají světýlkama od mobilů, různý ty popflundry jak poskakujou po pódiu, další vořechy pronášející tklivý fráze, všechno pod velkým růžovým nápisem "One love Manchester" a říkám si, "Tohle je reakce? Kurva, oni vám pozabíjí několik desítek lidí, včetně harantů a tohle je reakce? Jdem si zabékat?" Mě to připomnělo nějaký ty postapo filmy o úplně zdementnělý civilizaci, která fakt už neví, která bije, ale furt mi šrotovalo v hlavě, že něco podobnýho jsem už někde viděl. No a pak mi to došlo, jako co to vypadá. Ten animák Madagaskar, lemuři pod vedením krále Jelimána, to byli taky takoví pitomci. "Tak jsme až po uši v hovnech, ale tak zatrsame a bude to v pohodě, neee" :-D (No a když jsem se o tom zmínil kámošovi, ten prohlásil "Manchegaskar". :-D něco podobnýho bylo v South Parku. "Kyluv otec je delfín. Židovskej delfín. Žifín" :-D ) Unikl mi smysl celý tý akce (kromě toho, že se ty různý MTV běhny trošku víc zviditelnily) stejně jako jsem naprosto nepochopil smysl toho, když banda vořežprutů chodila po Paříži s nápisama, že jsou taky Čárlí, to bylo podobně pitomý. Tak prostě čumím na ty Jelimány, jak se tam dojatě lemplujou před pódiem a říkám si, že být basmač / mudžahedín, tak se v tuhle chvíli asi umlátím smíchy, když pominu, že než tenhle brekfest za ty mrtvý stihli odvysílat, proběhl ten útok další, tak nekompromisnost evropskýho protiteroristickýho boje mě opravdu dojímá. Je vidět, že basmači nemají šanci vyhrát, když tu proti nim registrujou vzduchovky, zakazujou ctihodným občanům zbraně, pořádají proti nim pochody, koncerty, drží se proti nim za ruce a zapalujou svíčky, prostě takovou ofenzivu nemá žádnej džihád šanci ustát, kam se hrabe sovětská ofenziva do Pruska, kam nasadili asi milion a půl vojáků. Napadá mě, že kdyby to takhle Britové dělali proti Hitlerovi (koncert One love London a podobně) tak mohla být ta válka hotová do půl roku. Sice by teď v Anglii mluvili všichni německy, ale hotový by to bylo. :-D
Podobně vtipný, jako když banda Evropanek někde performuje na náměstích v rámci "celosvětovýho tance proti násilí na ženách" (a ano, i to proběhlo). To si takhle nějakej jihoamerickej pasák optimalizuje byznys, když otlouká štětce hubu o asfalt za to, že nenosí prachy, začne ho z toho bolet ruka, pustí si televizi, vidí tam tyhle blbky, jak trdlujou.....rozsvítí se mu, uvědomí si, jaká je vlastně svině, začne být hodný, přestane ty kurvy mlátit, přestane být pasákem, začne respektovat ženské "ne" a nakonec si uvědomí vznešenost ideálů feminizmu a odevzdá vlastní koule :-D No a nebo se tomu jenom zasměje a při tom bití prohodí ruku :-D Co je reálnější? :-D
Evropani už ztrácí kontakt s realitou. Jak to psal D Fens, lidi jsou úchylný, násilnýmu útoku se brání hashtagama a v rámci rituálního přijímání porážky se označují tu za Angličana, tu za Berliňana, podle toho, kde zrovna pošuky napadlo jezdit autama přes lidi.
Co mě "těší" (v taktickém slova smyslu) je to, že jsem měl zase pravdu. Basmači útočí přesně tak a chovají se přesně tak, jak jsem předpovídal před dvěma lety. Útoky improvizovanou výzbrojí za účasti minimálně vycvičených bojovníků. Co mě netěší je, že jim to furt vychází. Tyhle teda policie sundala dost rychle, ty poslední tři, za osm minut bylo po nich, ale přesto....za osm minut stihli vysvačit sedm lidí a skoro padesát zranit. Platí klasická poučka, "když rozhodují vteřiny, policie je minuty daleko". A tady jim musím přiznat velmi rychlou reakci, to nebylo diletantství, naopak, to byla profi reakce, ale prostě, pod určitý čas někdy věci stihnout nejdou. Proto by měl mít člověk možnost a příležitost reagovat sám. Evidentně Angličani tohle furt a furt nechápou.
Lze zřít opětovné selhání odzbrojovací doktríny, kdy basmači nejen kašlou na zákazy plácání bomb doma a odpalování bomb mezi lidma, ale naprosto ignorujou i zákazy nožů (nehledě na to, že pečou i na dopravní předpisy a porušujou zákazy vjezdu). Dokonce se z vejšky vykakali i na kampaň "save live, surrender your knife", která v Britonii běžela a která nabádala lidi, aby zahodili svoje nože do na to speciálně připravených boxů, v rámci "boje proti násilí". Když pominu to, že bojovat proti násilí tak, že zahodím svojí zbraň, může jen naprostej überdebil, je to stejně směšný. Možná bylo investováno málo peněz do osvěty, takže těm třem středovýchodním vořechům nikdo neřekl, že bodat do lidí nožom je moc fuj :-D a že měli radši svoje kudly odevzdat :-D No a nebo jsou celý tyhle kampaně prostě jen nesmysl chorýho mozku, kterej nechápe, že člověk, co v rámci "boje proti násilí" svojí kudlu někam zahodí, by s ní nikdy nikoho nenapadl, zato člověk, kterej kudlou klidně někoho napadne, jí fakt nikam odevzdávat nebude :-D
Projevila se i britská miss klimakterium Tereza Májová, která prohlásila, že je potřeba přitvrdit, že byli moc tolerantní a moc měkký a že je potřeba zostřit boj proti basmačům a že má plný zuby těch, co "překrucují islám" a že je potřeba taky víc utáhnout smyčky na internetu, aby se basmači přes net nemohli organizovat. No. Ty její kecy by zněly i hezky, jenže. V první řadě. Když ti marxistickej levičák nabízí ochranu, je to asi jako když ti jí cpe mafie. Nic dobrýho. V první řadě, ten internet. Basmači se nedomlouvají přes veřejný sítě, že jo. To není nějak "Salam alejkum Abdule" "Alejkum salam Rašíde". "Tak zejtra vyhodíme do vzduchu to obchodní centrum, těma bombama, co dneska bereme od Jussufa?" "Jo, jasně, Alou Na Bar" (odesláno z IP-----) Asi těžko, co? Takže v rámci "boje proti terorismu" se zavede další internetovej vojeb na řadový lidi, aby nemohli šířit nějaký "fóóóbije". Jako bych to viděl. Smrdí tím i ta další věta "ti, kteří překrucují islám". Jak ta überkráva ví, že ho překrucujou? Ona ví, kterej islám je ten správnej? Kurvaroma, muslimský frakce se řežou o to, kdo je ten pravej muslim, už stovky let, hádají se o to frajeři kteří maj ten Korán načtenej zepředu dozadu, zpátky, zezhora dolů a naopak a i úhlopříčně.....a stejně tu máme sunity, šíjity, kokoty, vořežpruty a mnohý další a mezi sebou se neshodnou. A pak přijde nějakej vomětek z EU nebo evropská politkráva a prohlásí "tenhle islám není ten pravej" :-D Na základě.....????? :-D No, asi proto, že to říkají.
Podobně mě zničil na FB vořech Karel Paták, tlučhuba známý protivlasteneckýma sračkama a pro migrantským žvaněním, kterej prohlásil, že "tihle teroristi prostě nejsou muslimové" :-D Komediant, opět, hafec musulmanských teologů se hádá o to, co je vlastně ten pravej džihád a přijde nějakej vořech, kterej v životě snad ani nečetl Korán a prohlásí "vy prostě nejste muslimové" :-D Je komedie, že se tihle dívají na přes tisíc let starý náboženství optikou současnýho nabuzlýho humanizmu, kdy "správný je to, když se nikomu neubližuje" a berou to jako směrodatný :-D Přičemž tehdy na nějaký "neubližování" opravdu tak leda sral pes. Ale oni to prostě nechápou :-D To, že Muchamed sám šířil tu svojí novou víru skrz násilí, korupci a hrozby, on sám, zakladatel, takže se to nemůže hodit na nějakou dezinterpretaci, jim asi nedochází. Nebo jako si myslí, že někdo dá dohromady náboženství míru a lásky, pak ho sám šíří nožom a není v tom ani trochu rozpor......:-D Takže je jasný, že ten řečnickej obrat Terezy Májový ukazuje na jedno. Problém není islám. Problém jsou ti, co "překrucujou islám". Takže žádnej systémovej krok se konat nebude, nepřestanou se stavět nový meshity, nebude zamezeno importu kdejaký chamradě z blízkýho východu, nebude žádná deislamizace Britonie. Tyhle killy se budou dál posuzovat jako činy party blbečků, který ten Korán ani nechápou, jako jednotlivý oddělený akce a ne jako malý částečky a integrální součásti ofenzivy islámu proti Evropě. Nepřítel opět nebude pojmenován. Naopak se zase zavede spousta přičinu neřešících pyčovin.
Britoni si budou, podle slov toho londýnskýho Bin Ládina, co si zvolili, zvyknout na to, že "terorismus je součást života ve velkých městech" a když tu a tam pár jich chcípne, zbylí si, jak totální Jelimáni, zajdou zatrsat na koncert, pobrečí si, chytí se za ruce, zapálí svíčky, přebarví profilovku na FB, prohlásí, že je to sice těžké, ale hlavně nebýt rasista a islamofob, je potřeba být tolerantní a podobně.
Jak jsem již pravil, jen evropská politkráva dokáže jedním dechem tvrdit, že basmači nezmění náš styl života a že se nesmíme nechat zpracovat strachem, ale zároveň doporučovat, že je lepší se nezdržovat na místě s vysokou koncentrací lidí :-D Je vůbec vtipný, když při zvláštním stavu někdo pustí z huby to, že se život nezmění :-D Vždyť už se změnil dávno :-D
Celý bych to zase charakterizoval slovy "psi štěkají, ale karavana táhne dál", kdy se stejně cpou do dětí furt stejný sračky (viz program některých letních táborů "vžijte se do pocitů afghánského uprchlíka" a podobný svinstvo, Frontex bude furt vozit tisíce nových bojovníků týdně, čas od času to zase někoho rozemele, politkrávy zase prohlásí kec, že příště už fakt budou jako něco dělat, že s tím džihádem zatočí fakt jako už nemilosrdně a že tohle už fakt přehnali.....a zase se nebude řešit příčina ani to, že je to reálně válečnej stav. A pojede se zase dál. A zas to rozemele další. Mohli by Britové vyhrát WW II kdyby každýho Fritze posuzovali odděleně? :-D A každý německý bombardování jako čin jednotlivců? Ale ne. Ta kráva májová to řekla zase na hulváta. Problém není islám, problém jsou ti, kteří překrucujou islám. A taky by mohli být problém ti, co maj z islámu nějakou fóbiji, že jo? No, tak si pořádně zatrsejte, britský Jelimáni, budete to potřebovat.

Nehulit, kuřáci smrděj + antikonflikt komando a další banda totálních vořežprutů

2. června 2017 v 11:42 | Řezník
Servus evrybády, tenhle týden se aparátu povedly dva nezanedbatelné úspěchy. V první řadě zase proběhlo vítězství veřejného zájmu a ochrany nesvéprávných retardů, nad svobodou, v druhým tahu se mu povedlo mě namotivovat, abych začal kouřit. Ano, přesně, protikouřící zákon. Protože není schůdný, aby si někdo určil, jestli se v jeho hospodě smí kouřit a nebo ne, muselo se to zakázat plošně ve všech. Jak jinak. Kdyby se lidi mohli svobodně rozhodovat, co na svym pozemku dovolí a co ne, kam byzme to došli, že jo. Je to samozřejmě i další tah programování k nevolnictví, jak to popsal Suvorov, k tomu se ještě vrátím. Představte si, že je hospoda, kde by se normálně smělo kouřit, nějaká angažovaná matka s křidélky se rozhodne, že tam půjde, ideálně i s děckama no a ti hnusní dejmiči tam budou ohrožovat zdraví její, zdraví jejích šotoušů, atd. To je samozřejmě nemožné a musí se to řešit. Nějaký argumenty, jako, že jí nikdo nenutí tam lézt, že může jít kamkoliv jinam, že může jít do hospody, kde se nekouří, nebo být venku, nebo tak, jsou irelevantní, to se tak už prostě nedělá. Dneska to jede po linii "já tu chci být, mám právo tu být a vy se tu poserte s dodržováním toho, co chci, abych se tu cítila příjemně". Další krok pravděpodobně bude, že se zakáže v hospodách maso, protože pár psychopatických budhistických bioveganů bude vyřvávat, že když jdou do restaurace zaměřený na stejky, tak je tam ten smrad flákoty, pach utrpení mrtvých zvířat a celkově rozbitá "aura smrti" znepokojuje, ničí jim to rovnováhu s vesmírem a ještě tam mají rozesranej Fengšuj, protože tam hodí sekáček, kde je napadne. A jako né že tam nemusejí lézt, oni tam chtějí být, ať se to změní pěkně podle nich, no a stejně je maso nezdravý a stejně konzumace škodí a stejně děti by ho žrát neměli a myslete na děti, no a nějaký dítě může být traumatizovaný tím, že ta flákota je z mrtvých zviřátek a myslete znova na děti, blábláblábláblá. Plus samozřejmě, ultimátní argumentace, že co má co slušnej člověk žrát maso a že to nikdo vlastně ani nepotřebuje a když to nepotřebuješ, tak to patří zakázat a že na západ od nás už to maj zakázaný běžně.....and shit.
Takže se v hospodách zakázalo hulit. No a co se děje. Lidi samozřejmě choděj dejmit ven. A proto hlavní město Prágl přišlo s dalším esem, najalo si partu vořežprutů, pojmenovanou Antikonfliktní tým, který teda chodí po ulici, před těma hospodama a buzerujou lidi, ať tam nehulí, že to fouká lidem do oken, myslete na děti, že tam nesmí venku pít pívo a že platí vyhlášky a podobně. Pokud to někomu připomína PSVB, ano, mě taky. Sranda je ten název "antikonfliktní tým". Antikonfliktní tým má utlumovat konflikty. Banda vořechů, co bude prudit lidi, kteří šli dejmit ven, když jim to zakázali vevnitř, ten konflikt spíš vyvolá. Už jen vídeo s těma vořežprutama, co připomínají fotbalový chuligány.....si člověk takhle stojí, hledí si svýho a přijde k němu skupina dvanácti mlamojů vzhledu "věřím ve fitness" a začne ho buzerovat. Ideální. Co šaríja policie, tu tu nezavedeme? Praha těmhle vometákům zaplatila 500 000 za tři měsíce, myslete na to, až budete platit nějaký poplatky, daně a podobný sračky. Samozřejmě značka ideál je to, že pravomoce týhle bandy jsou.....nula. Nemůžou nic, oficiálně, maximálně držkovat. To není policie, to není ani městská policie, to je něco na úrovni ochranky v Delvitě, takže není nutné si jich vůbec všímat. Dobře to na tom vídeu vyřešil nějakej vomětek, co prohlásil "až budeš mít odznak a na něm policie, tak se můžeme bavit". Správně, stejně naložit s jakýmkoliv vořechem, co vás zkouší buzerovat, ať to bude nějakej kontrolor účtenek, nebo někdo takovej. Ztotožňovat mě skrze doklady může policajt, tyhle vořechy patří poslat do řitě a nazdar. Jak to nemá odznak, nemusím se s tím handrkovat. Samozřejmě tihle vořežpruti pak budou ty městský fízly volat a ti budou neohroženě řešit boj s teroristy, kteří ničí evropský socialismus tím, že hulí tam, kde nemají. To bude podobný neohrožený nasazení, jako když onehdá zasáhli proti trafikantovi, kterej prodal kusovku. :-D neříkám, že není situace, kdy se i městskej vobuch může člověku hodit, ale zatím mi to přijde, že tak 60% jejich činností patří do kategorie "Zevlovat a prudit". Prudit s radarem, zevlovat u parkovišť kde se načmáraly hnědý zóny, s fízlskenerama SPZ vyrobený firmou Eltodo, zevlovat u přecpaných parkovišť, kdy náhodou člověk zaparkuje někde, kde nemůže, aby mu šlehli rovnou pokutu, teď ještě budou honit desperáty s cigárem....no pakárna. Člověk si z daní platí bandu, která ho prakticky nechrání (impozantní vídeo z Duchcova, kde chlap a ženská dostávají na držku od skupiny Romales, kamera městský policie to snímá, ale vobuch je zavřenej na služebně a nedělá nic - nedivim se mu -, no a žádnej antikonfliktní tým v dohledu), ale buzeruje ho za pyčoviny.
Když jsem naťukl to parkování v Praze, to je samo o sobě potrat. Buď je tam zákaz, nebo je to zóna, nebo je to pro invalidy, nebo je to reservé, nebo je to zabraný. No a nebo je to placený. Koukej platit hejle. No, každopádně, to, že se za pětset táců najme banda nějakých zevlů, aby buzerovali lidi, kteří se snaží přizpůsobit debilnímu zákonu (kterej vůbec neměl vzniknout) a u toho porušujou nějakou pitomou vyhlášku, to je prostě investice, která ukazuje, že aparát má nějak zbytečně moc peněz, asi.
Nikdy v životě jsem neměl nutkání kouřit, ale teď mě napadá, že začnu, jen abych mohl krkat tyhle všechny blbce. Jinak. Všem doporučuju kouknout na díl South Parku "Raising the bar", neboli "zvedání laťky", nebo tak. Kdy Cartman získal invalidní elektrovozejk z důvodů obezity, no a přijel ke Kylovi do domu a pak tam chtěl použít jeho záchod a nemohl tam s tou károu projet. A prohlásil "ty mi musíš umožnit se tady u vás vysrat" a Kyle "tak jeď srát jinam" a Cartman "Ne, ty jseš povinnen mi zpřístupnit svůj hajz, takže koukejte rozšířit dveře a přidat tam nájezdovou rampu, dneska to ještě nechám být, zítra už se vám ozve můj právník". To je nějak v principu, co se děje tady.
Je to podobný, jako s tou línou přivandrovalou chamradí, oni se přiserou a kde co je uráží, oni se přiserou a chtějí vyznávat islám tuhle a islám támhle a neurážet islám jinde, co bude další? Že v hospodě bude zakázaný vepřový, protože by tam mohl přijít muslim a mohlo by se ho to dotknout? Je jasný, že karikaturu Moch A Méda si už nikde vyvěsit nemůžete, člověk už nesmí ani spálit vlastní Korán na místě určeném k pálení ohně.
Jak to popisoval Suvorov v jedný knížce, je to prostě ta výchova k totální poslušnosti. Když člověka tisíckrát přinutíme udělat něco jen proto, že to říkáme, nebude se cukat pak ani v důležitých věcech, kdy o něco půjde. Jak je to v Bibli, říká Ježíš, "Kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém". Tohle je analogicky, koho zlomíš v malým, pak ho snáz zlomíš i ve velkým. To je furt něco. Tady dělej tohle, tady tohle nedělej, teď si přeřiď hodinky, teď tady nekuř, tohle neříkej, tohle nepiš, tohle vyplň, tohle odnes támhle, tohle přines odtamtud, tohle jsi povinnen nosit sebou a na vyzvání předložit, prostě furt něco, tisíc a jedno nařízení, mnohý úplně zbytečný. No a až to bude "tak vypadni ze svýho bytu, protože Abdul, Fatima a jejich asi deset malejch darmošlapů musí někde bydlet", lidi takhle zpracovaný se budou cukat míň. Postupně ti aparát leze do čím dál víc naprosto soukromých věcí. Ale o tom jsem psal už víckrát.
No a ono je toho víc, že jo. Když má člověk na svym pozemku psa, nějakej retard mu tam nezván vleze, vůbec tam nemá co dělat a pes si ho podá, kdo z toho má malér? Případně, když má někdo na svym pozemku nějakou nezabezpečenou jámu a vleze mu tam nějakej vořežprut, případně cizí harant, z nichž ani jeden tam nemá co lízt, zahučí do ní, kdo z toho má malér? Jak říkám, brzo se to z tý roviny fyzický újmy překlopí i do roviny psychický újmy, no a pak nějaká feministická überkráva podá žalobu na hospodskýho, co tam má vylepený šovinistický vtipy, že jí to uráží, budhista bude držkovat, že je někde vycpaná kráva (ale budhisti jsou obecně v klidu, u těch by to nikdo moc vážně nebral. Nová "svěcená kráva" Evropy jsou feministky a muslimové. Jo, případně gejové). Jo, to si taky bude muset člověk zajistit, že nemá nikde nic homofobního, protože kdyby tam náhodou přišel gej, tak by ho to mohlo urazit :-D Není na čase začít už posílat všechny do prdele?
Jsem odjakživa nekuřák, ale ten "protikuřáckej zákon" mě teda krká až na půdu.