Červenec 2017

Přichází doba buzerační

28. července 2017 v 23:34 | Řezník
Servus evrybády, shrneme si vychytávky a veselý věci za poslední tejden. Že tuhle támhle někdo poseká lidi, vyřvává u toho náboženský hesla, ale nemá to nic společnýho s nikým, ničím, atd, nebudeme už znova rozebírat, to je stará vesta a podle londýnskýho Usámy Bin Starosty je to daň za multikulturní svět, tak nečumte tak blbě a koukejte si zvyknout. Máme tu zajímavější věci. Poliši se rozhodli dostát svýmu heslu "Pomáhat a chránit" a začali fest kontrolovat vodáky na řekách. Prej maximální pokuta za chlast na lodi (tzn řízení pod vlivem) je až sto tisíc. Ještě že ten neohrožený ozbrojený sbor máme, protože jinak by některý z nás mohlo napadnout na vodě pít a to by se taky jeden člověk za celej rok mohl utopit, prý se jich ročně utopí v celý Evropě tak sedm (myšleno vodáků) a ještě ani ne u všech jde o alkohol. Jsem tak rád, že se o nás stát tak o všechny stará, příště by nás mohl rovnou všechny nacpat do svěrací kazajky a do gumový cely, abysme si neublížili.
Samozřejmě, když už začali prudit na řece podobně, jako na silnici, čekám, kdy se dočkáme říčních radarů, pokut za nepřiměřenou rychlost plavby, předplouvání přes plnou čáru, zákazu stání a zastavení, pokuty za plavbu v protisměru, atd. Chtělo by to samozřejmě zavést vodácký průkazy, ideálně pro mladý lidi na zkoušku, no a kdo je mladší 18 let nemá v lodi vůbec co dělat, protože když pádlujou všichni, je pasažér, nebo posádka?
Chtělo by to rovněž zavést policejní stíhací Passatkanoe, s modrým majáčkem, každá kánoe, nebo raft, by měla mít předepsanou lékárničku a každý čtyři roky osvědčení o technický kontrole. No a nebo se můžeme na všechno vysrat a zůstat sedět doma, což je přesně to, co estabilišment po nás chce. Oni už si nás na tu šaríju pozvolna připravujou. Pokutu sto tisíc ani nekomentuju, těm poskokum kolem zmr. Ťoka asi nedošlo, že drtivá většina lidí si nehoupe nudou koulema v nějakým parlamentu, policejním řiditelství, na ministerstvu, nebo v podobným panoptiku netáhel, ale že musí dělat za nějaký reálný prachy a sto tisíc je pro ně úplně likvidační.
Ale co čekat, když je k něčemu připuštěn jakejkoliv fašistickej píčus za ANO. Aktuálně jen za poslední rok je to snad den co den nějakej novej zákaz, příkaz, nařízení, pokuta hrozí, atd., ouředníci už ti můžou lézt i do baráku kontrolovat čím topíš, musíš mít revize kotle, komína, zakázalo se kouřit v hospodách, když lidi teda vypadnou kouřit před hospodu, opruzuje je tam banda šimpanzů s nápisem Antikonfliktní tým, rovněž placených z jejich daní, že venku se nehulí a nepije. Pití na veřejnosti je verboten, pod likvidační pokutou, primárně to vzniklo kvůli věčně vylitejm vágusům, který se váleli všude. Ale těm je to nařízení stejně šumaprdel, protože to z nich stejně nikdo nedostane, jestli dluží milion a půl za záchytku, tak je mu jedno, jestli mu k tomu přimáznou i něco za chlast, stejně jim nic nedá. Tak zase buzerujou širokou veřejnost.
Nově městský opicajti někde v Opavě buzerovali chlapíka, že měl otevřený okýnko od auta a odešel od něj. Bueno, výborně, tak takhle se bojuje proti krádežím aut, jo? Nějak matně mě napadá, že ohlídat, aby ti do toho auta nikdo nelez a nezkoušel ho krást, je snad nějak i jejich práce, ne? Proto si ty zevly z daní platíme, nebo se zase pletu? Samozřejmě kecy o nezajištěným autě proti zneužití jsou opět jen kecy a auto se zajistí dostatečně proti zneužití tím, že vyndám klíč, hotovo, nazdar. Ve Varnsdorfu pro změnu zakázali sedět jinde, než na lavičkách, ústavní soud jim to sice zrušil, ale zrušil to jen jim, tudíž jiným městům, co se toho chytly, to zůstalo. Opět, člověk si někde sedne, aby napsal zprávu, nebo si jen odpočinul a bude ho buzerovat nějakej městskej tatrman v uniformě, paráda. Protože lavičky prostě mnohde nejsou.
Aktuálně se ukazuje, že v ČR je prostě přefízlováno, pokud mají kapacity na to, aby několik stovek policajtů prostě vzali od běžných služebních povinností a poslali je buzerovat vodáky s detektorem pralinek Drégr, je jich moc a část je možno vykopnout. Nebo už tu fakt nemáme žádnou zločinnost, kriminalitu a problémy, co by mohli řešit, že mají člověkohodiny na něco takovýho? Já tomu rozumím, proč se zahazovat s kriminálníkama, to je opruz, to radši budu pokutovat někoho, kdo si na kánoi dal pár piv, z toho je aspoň čárka do hodnocení. Ach jo. Jak říkám, jsem pro policii, z principu, jsem i pro městský strážníky, ale tohle se vymklo z kloubů.
Samozřejmě, člověk nemusí nikam chodit, aby si musel sednout, nemusí jezdit na lodi, nemusí chodit do hospody, může sedět doma na prdeli a tam pít pívo a kouřit, avšak, to se nezastaví. Jak si vydupali zákaz kouření v hospodách, protože co když tam přijde matka s kočárkem a musí to čuchat, tak si to vydupou za chvíli i v barákách, protože ty si tak doma jako bafeš cígo, ale ten kouř jde ven a na chodbu a ona jde okolo a děsně jí to obtěžuje, nedej Bůh, když dejmíš na balkoně, to jí to taky může jít do okna a její dítě to musí čuchat a myslete na děti. Podobně se zakáže v hospodách maso, protože je nezdravý a když tam přijde nějaká veganská kráva, tak jí ten smrad děsně obtěžuje a myslete na děti. Analogicky pak i doma, ty doma smažíš flákotu a ono je to cejtit na chodbu a jeji malej vegífakan z toho má trauma a myslete na děti......to se prostě nezastaví.
Tahle sebranka je aktuálně horší, než komouši. Oni ti tlačí, co máš dělat, co máš říkat, co si máš myslet, prostě děs.
Nově proběhl velice komický výstup, kdy zakázali, v Britonii, mluvit na přednášce Richardovi Dawkinsovi, což je militantní íbrateista. Zakázali mu to proto, že urazil islám. To, že si desítky let otíral držku o křesťanství, nikomu nevadilo. Jinej případ, z Anglie, byl tam zas nějaký "protestní pochod přihřátých" a měli tam nápisy, že prej "Ježíš je gej" a že "aláh je gej". Co se stalo. Copz the piggz jim sebrali ten nápis s aláhem, že prej je urážlivej. Ten s Ježíšem nechali. Dotazy? Ještě si někdo myslí, že se nám tu nevytváří soft verze (zatím soft) šaríja práva? Jinak samozřejmě, je sranda, když ty jejich prasečí doktrýny požírají samy sebe. neboť teď vlastně britský coppz the piggz prohlásili, že říct o někom, že je gej, je urážka :-D A já být těma homogejaktivistama, tak je obratem zažaluju za homofobii :-D Protože prohlásili, že "gej je urážka". To by byl krásně komický proces :-D
No. Jak se liší ksenofobní zapšklý rasistický zpátečnický neprogresivní Čechy, od progresivního, multikulturního, evropskýho, pokrokovýho, Německa. V Čechách za poslední týden nikdo nevysekal obchoďák mačetou. No a v situaci, kdy s nožom začal bodat do prodavače (DAVE gun, Opletalova ulice), byla poblíž ženská, co měla jednu ruku dlouhou a poslala útočníka na tu ošklivou stranu věčnosti. V Německu, když ten debil začal vysekávat obchoďák, neměli ti pitomci na obranu vůbec nic, protože jim pokroková zelenorudá legislativa všechno zakázala. Což teda bylo agresorovi fortelně u prdele. Ano, omezovači a zakazovači zbraní jsou prasata, já nechápu, proč bych se vůbec o tak základní, Bohem daný, přirozený právo chránit svuj život proti útoku, chránit svoje zdraví proti útoku, měl handrkovat s nějakým zeleným odpadem a jakým právem si něco takovýho jako vůbec osobuje právo mi do toho kurva žvanit. Já prostě nevim, nevim, nechápu, proč bych měl něco tak jasnýho, jako obranu sebe a svých lidí, členů rodiny a podobně, konzultovat s něčím, jako Conchita Stropnická a jako jestli mi to povolí nebo ne a kurva už tyjo.
Začínám toho mít plný zuby.
Upřímně, výhody neomarxistický evropský legislativy pro občany nejde už demonstrovat líp, než je Anglie a Německo. Zakázaný skoro všechno, pomalu jak v říši krále Kazisvěta, ale když na tebe naběhne nějakej ksindl a začne tě v obchodě mečat mečem, nebo sekat sekerou, což je zakááázanéééé, ochrany se nedočkáš (což je jasný, tady fakt neprudím do poldů, prostě to nemůžou stihnout. Toho mačetéra dostali, ale až potom, co se tam dostali. Nemůžou být všude.) Asi by tam kdokoliv ocenil mít v kapse hromovou hůl, aby toho trotla sesmahnul, jako ta ženská v Opletalce. Ale, nikde nikdo, protože bouchačky verboten. Pro vaše bezpečí, vy nesvéprávný kokoti. Aby se nikomu nic nestalo.
Na blití z Evropy, na blití z českýho aparátu a z tý neustálý buzerace všude, kdy už se přes ty zákony, zákazy, vyhlášky, nařízení, příkazy, pokuty a podobně, ani nedá dejchat.
Jinak, označení coppz the piggz neplatí pro policajty obecně, jen pro ty, co se podílí na vymáhání pomalu islámskýho práva. A pro ty, který buzerujou lidi za naprostý hovadiny. Kdo dá někomu flastr za mnoho peněz kvůli pívu v kánoi, to není pro mě policajt, to je acabák. Stejně jako ten, kdo vymáhá nějakou městskou pomalu šaríju. Nebo přímo šaríju. Buď policista, nebuď acabák.

Stárnutí populace, přelidnění and shit

24. července 2017 v 11:19 | Řezník
Servus evrybády, aktuálně se zase valí shitstorm z obou stran. Na jednu stranu se nás klimatický globálně oteplovací pošuci pokouší přesvědčit, že je lidstvo jako přemnožený a že se tomu zabrání tím, když budeme mít míň dětí, na druhou stranu se jiní zmatenci potí z toho, že populace stárne a demograficky vymírá a "democida" a podobný kecy. Samozřejmě zdroj obou těch demagogických teorií patří do pytle s názvem "za všechno může běloch", tudíž běloch by neměl mít děti, aby nezamořoval planetu céódvě a odpadem a zároveň aby si sem bral migranty ze zemí, kde se množí jako vačice, aby to tady jako vyrovnali z hlediska toho stárnutí populace. Jak vidíme, obě ty teze "přelidněnost! Méně dětí!" a "Vymíráme! Doplňte stavy!" jsou dvě strany jedný zkurvený mince, tý z názvem "Náhrada původního obyvatelstva", jinak známo jako "bílá genocida".
O prvním obranným tahu, typu "proti přelidnění stačí nekrmit přelidňující se země", jsem už mluvil. Klidně si svoje děti pořiďte, jen neposílejte prachy na UNICEFF a v absolutním počtu se to zase vyrovnalo a planeta nezanikne :-D
Teď rozkopu tu druhou teorii, ten děsnej doomsaying s tím, jak "demograficky vymíráme kvůli stárnoucí populaci". V první řadě. Pokud naše populace opravdu stárne, protože se rodí míň dětí, nevím, jak tomu pomůže navozit si sem miliony nemakačenků z jiných zemí. V první řadě, pokud se někdo bojí, že nebude mít na důchody, tak s těma zevlama na ty důchody nebude mít určitě, s těma nebude mít na nic, protože ti makat nebudou. I kdyby náááhodou makat chtěli, tak je bude potřeba tak minimálně pět generací "integrovat", což se stejně nepodaří. Příklad budiž země na západ od nás, kde potomci různých přivandrovalců generujou akorát náklady (krásně vidno v tomhle ohledu nedoceněném francouzském filmu "Nedotknutelní", kdy byl hlavní hrdina buď na pracáku, nebo v lochu, jeho famílie rovněž a to gheto gde žil, taky). Ti současní přivandrovalci už generujou jen náklady tutově.
Za další nevím, proč by z tý stárnoucí populace mělo mít tolik lidí jako spasmus. Kupříkladu u Japonska se s tím plaší, že se jich rodí málo, hodně stárne...a já říkám "a co jako?" V první řadě, kdekdo plaší, že ve stáří se o něj jako nebude mít kdo postarat, no, dnešní sedmdesátník je o ligu víc samostatnej, než sedmdesátník před sto lety. Výroba a produkce potravin a materiálu je tak našláplá a dosáhla takovýho stupně automatizace, že mnohem míň lidí zvládne vyrobit toho tolik, aby to uživilo mnohem víc lidí. Problém jedinej je, že ti starci si to budou muset sami platit, přičemž buď si a) budou muset na to stáří našetřit (tak se to dělalo asi bžilion let) a nebo b) prostě budou muset chodit do práce dýl a skončí to lemplování se v důchodu dvacet, pětadvacet let. Protože počet lidí, co chodí do práce, by měl zůstat tak nějak konstantní no a pokud se množej málo, budou muset víc makat, no.
Nechápu na jednu stranu řvát proti přelidnění a na druhou stranu se děsit stárnutí populace. Prostě, ve chvíli kdy počet umírajících výrazně přesáhne počet nových, se sníží stavy a zase se to přirozeně vyrovná. Pokud by se rodilo jen velmi málo dětí, starci prostě budou muset makat výrazně dýl. Případně jich část pak pomře a stavy se zase vyrovnají, zas se to ustálí, naprosto přirozeně, bez nějakých dementních sociálně inženýrských zásahů. Když se lidí rodí moc a nemají kam expandovat, přijde nějakej golodomor, co ty stavy vyrovná, když se jich rodí málo, ti starý časem pomřou a zůstane míň mladých, ti maj zase víc prostoru a můžou se víc množit, třeba se to zase vyrovná. Co chci říct. Rození a umírání lidí, stejně jako populační růst a populační vymírání na stáří, jsou přirozený procesy, ono si to jede tak nějak samo, bez debilních sociálně inženýrských zásahů se to samo poreguluje a může to fungovat dál. Koukněte se. Evropa, Amerika, Japonsko, vyšvihly se průmyslovou revolucí a megavýrobou potravin, zdravotnictví a všeho, populačně expandovaly, pak se staly ty země zhýčkanýma, dětí už moc nemaj, tak se jim stav zase sám snižuje (a nepotřebujou k tomu žádný prasata z Římskýho klubu), jediný co, že se jim stavy sníží a starci budou muset víc spořit na budoucnost nebo víc makat, a tak je to přirozený, nejde populačně expandovat do nekonečna. V Africe se vlivem euroamerický zdravotní a potravinový pomoci jejich počty za padesát let zečtyřnásobily, teď se neví, co tam s nima, stačí prostě tu pomoc zastavit a zase se to přirozeným procesem z reguluje. Čím víc se do toho sociální inženýři budou montovat, tím větší bordel v tom akorát nadělají (což je u některých cíl, někteří jsou jen zmatení). Nejde prostě fungovat v režimu "musíme snižovat stárnutí euroamerický populace, ale zároveň musíme snižovat lidem stavy, protože se přelidňujou a zároveň musíme zachránit každýho africkýho vořecha, kterej se už narodil, protože jsme humální". To jsou protichůdný požadavky. Ono se to zreguluje samo, stačí do toho nehrabat. Kde je psáno, že Japonsko musí mít stotřicet milionů obyvatel? Dřív nemělo, teď mu tam populace postárne a část pomře, zase mít nebude, chce to klid. V současným stavu jejich technologický úrovně je nereálný, že by jim tam starý lidi umírali hladem na ulici, protože i kdyby byl práceschopnej jeden z pěti, technicky to tam uživí. Jedinej problém by byly prachy, takže by se musel změnit důchodovej systém. Teď už neplatí, že se musí pět lidí ohánět na poli kosou, aby uživili jednoho dědka navíc, stačí jeden borec s überkombajnem a uživí klidně deset dědků. Jen placení. No.
Důchodovej systém se bude muset zregulovat i u nás, protože, co si to neříct, je fakt nereálný si myslet, že při tomhle populačním rozložení a zároveň čím dál větší životnosti těch lidí bude možný chodit do důchodu v 55 a pak se třicet let nechat živit a ještě držkovat, že mám málo prachů. To je fakt, že to nejde. Znám ženský, který si od dětství nepamatuju jinak, než jako důchodkyně a to je už dobrých 25 let, tenhle systém prostě není schůdnej a udržitelnej. Pravda. Ale je naprostá chujáda si myslet, že se to udrží tím, že se sem navozí nějaký darmošlapi z Konga, protože ti makat nebudou a budou generovat akorát náklady, jasně, množit se budou, ale ti jejich haranti zase makat nebudou. Je něco jinýho, když sem přijde chlapík z Konga pracovat, usadí se tady a dělá, než když sem v rámci nějakýho uprchlictví přijde deset tisíc mamlasů, co neumí ani jazyk, jsou pomalu z jinýho světa a akorát je tu musíme krmit. To je jak zbavit se klíštěte tím, že si pořídím tasemnici. Bullshit. Prachy by stát měl, stačilo by je nevyhazovat za cypoviny. Kurvaroma já nechápu, jak je možný řešit, že není na to a na to a zároveň třeba budovat cyklostezky pár mega za kilometr a podobně. Stát se chová jak poslední debil, co si půjčuje na Zaplo nebo na Zvonky od lidí, aby měl na dovolenou, přičemž doma mu exekutor oblepuje nábytek. Tohle je potřeba vykydat.
Co chci říct, stárnutí populace a přelidnění, obojí nám, naší generaci, může být festovně u řitě, ono se to přirozeně zreguluje samo. Je potřeba s tím nestřečkovat. Protože jinak se chudák běloch chytí do pasti, když bude mít míň dětí aby zabraňoval přelidnění, zas přispívá ke stárnutí populace a když naopak, tak zase přelidňuje, ať tak, jak tak, vždycky mu bude nějakej doomsayer nadávat a pak se nechá dotlačit do "tak ty děti neměj, ale přijmi sem Abdula a Fatimu a dvacet jejich fakanů", čímž skočí na lep vyhlazovačům bílý rasy. Řezník říká, serte na ně. Že populace stárne? No a co, technologie jsou, materiál je, já si děcka pořídím a prachy si jdu na stáří šetřit, abych nemusel spoléhat na státní penzi. Tak bude v Evropě míň lidí, no cholera. Že se lidstvo přelidňuje? Kašlu, tak nedám prachy na UNICEFF, Felčary bez hranic a podobně, nebudu posílat prachy hladovým Somálcům, tím jsem to vyvážil (a radši ty samý prachy vrazím na spoření na penzi, dvě mouchy jedním Biolitem). Lidi, serte na to, nenechte se vmanévrovat do tohohle sociálního inženýrství, zachraňování planety, boje s oteplováním, stejně ať uděláte cokoliv, někdo vás za to bude tepat, nikdy to nebude správně, kašlete na ty dobrosery, nechte věci plynout a fungovat, žijte a směřujte to k přežití sebe a svých vlastních fakáňat a to, jak to bude se zemí za stopadesát let, nechte těm, co budou žít za stopadesát let. Může přijít nějakej technologickej revoluční vynález a celý tohle střečkování bude zbytečný, nebo přijde válka a velká epidemie a celý tohle střečkování bude zbytečný.
Jak pravil Michael Crichton při svojí přednášce na CalTechu, na začátku století v Británii (20 stol) střečkovali s tím, že co s koňma, že jak se lidi budou množit, budou potřebovat víc koní, koní bude moc, všechno sežerou a co s jejich hovny....přišel parní stroj a kdo potřeboval koně. Pak přišla ropa a spalovací motor, teď se střečkuje s tím, co když dojde ropa, no, už je atomovej reaktor (takže už se není potřeba děsit, co bude, až dojde uhlí do tepelných elektráren), přijde další pokrok, přijdou nový motory, ve chvíli, kdy začne ropa fakt docházet, vývoj nových motorů se zrychlí jaxvině, protože lidi chtěj jezdit a automotive firmy chtějí prodávat káry....jo, jednou vytěžíme poslední kapku ropy, ale to už bude zas nová technologie, je možný, že za deset let už bude ropa všem u prdele, jako teď koně.
Jinak, podle doomsayerů, ropa "za dvacet let dojde" už asi šedesát let a furt je. Takže klídek. Vždyť motory se dělají čím dál s nižší spotřebou, atd. Takže to chce klídek. Jen to chce okamžitě a z fleku rezignovat na nějaký kecy typu, že tady musíme nějak svým zodpovědným chováním zachránit lidstvo deset generací po nás, protože....jsou to prostě jen kecy. A velká část těch, co to šíří, se o nějaký generace vůbec nezajímá, jde jim akorát o to, svézt se na vlně a vydělat na tom prachy, případně získat mocenskej vliv. Kašlete na ně. Sociálně inženýrský zásahy praticky nikdy ničemu nepomohly, jen to ještě víc dokurvily. Je potřeba se řídit tím, co lidstvu sdělil Bůh a nechat fungovat přirozený zákony, který Bůh nastavil. Ne adorovat sexuální deformace a úchylky a pak se divit, že se tu lidi nemnoží, ne cpát miliardy děngů do přelidněnýho Sudánu a pak se divit, že se přelidnil ještě víc, ne vozit nemakančenka do Evropy a pak se divit, že to jen stojí prachy, atd. Ne brečet, že se Evropani nemnoží a zároveň jim říkat, nemějte děti, zachráníte zemi. Tihle sociální inženýři a pseudozachránci světa se chovaj jak někdo, kdo kope ležícího do hlavy a diví se, že se nezvedá.
Jak říkám, jsou to dvě strany jedný mince a ta mince je plán na vyhlazení bílý rasy a nahrazení Evropanů smíchanou nahnědlou rasou, s nižším IQ, bez národních vazeb, prostě líp ovladatelnou bandou. Jinak osobně ohledně toho vymírání skrze stárnutí, nevidím rozdíl, jestli teda Čech vyhyne a pak ho tu nahradí nějaký imigranti kdoví odkud, co přitáhnou, nebo jestli ti imigranti přitáhnou rovnou, smíchaj se tady, nakonec nás přeplodí a tudíž Čech stejně vyhyne. Když za pět generací bude mít většina "Čechů" rodiče z Konga, už to stejně nebudou Češi. Jen podle občanky. Je jedno, jestli to proběhne takhle, nebo jestli prostě Čech vymře, přijdou nějaký Kozáci z Ruska, tady se ubodnou a řeknou "Teď jsme Češi my" :-D To, aby nevymíral Čech, se dá zařídit jen tak, že se bude množit Čech. Ale ze sňatku Češky s Turkem už vznikne maximálně tak poturčenec. Kterej, ano, může být v srdci Čech, ale pokud si on pak vezme nějakou Fatimu, ten jejich potomek už bude Čech fakt jen podle občanky. Takže jak "migrace zabrání vymírání Čechů"? Migrací bude vymizení Čechů jen urychleno.
No a mezi náma, na geniální přednášku Crichtona z CalTechu je potřeba sem hodit link.
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globalnimu-oteplovani-aneb-jak-konsensus-a-politika-zabili-vedu/
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globalnimu-oteplovani-2-cast-vedci-media-a-politici/

Řezník praví, kašlete na to, jak bude vypadat svět za stopadesát let, starejte se o svuj život, svoje přežití, svojí la familia a svoje bezprostřední okolí. Je naprosto nemocný "řešit" globální problémy a stolici ještěrek v Kalahari, když si ti samí lidi nedokážou ani vykydat vlastní sídliště od bordelu. Takže asi tak. Kdyby si vykydali vlastní sídliště, udělají líp a víc, než "řešením přelidnění" a "počítáním uhlíkový stopy".

Zlodějskej byznys s půjčkama, stížnosti na Deadpoola a pár dalších věcí

19. července 2017 v 16:45 | Řezník
Zlodějskej byznys s půjčkama, stížnosti na Deadpoola a pár dalších věcí
Servus všem chlapům a ženským (bezgendrům se neomlouvám, kašlu na ně :-D ). Co dneska. Kámoš mi poslal odkaz, že nějaký elektro nabízí ty krámy na splátky už levnějc, než když by to člověk zaplatil v keši. Což na první pohled nedává smysl, splátkovej prodej byl vždycky dražší, jako "nemáš na to, ok, plať to na etapy, ale přeplatíš". Teď už prý ne. Samozřejmě, je to teda výhodnější pro ty, co na to mají, si to radši vzít na splátky, jasně. Bohužel je to ještě větší past na ty, co na to nemají (a ani by neměli), protože "Tyvole mámo, koukni, můžeme si to vzít na sekeru a ani nepřeplatíme" bude dobrá návnada pro švorcáky, co si neumí svoje prachy spočítat a tudíž o to víc si těch různých splátek a "mikropůjček" a podobných volovin vezmou a pak se v tom utopí. To jsou přesně ti tupýni, co si berou spotřebitelský úvěry na vánoce na dárky. Tady sice teda odpadá ta klasika "Jo, náš super úvěr SocBankrot, s RPSN již od 49,99%", ale zase, o to víc těch půjček zatnou. Od prodejců chytrej tah, od nakupujících co umí počítat, no problémo, od nakupujících, co neumí počítat, blbost a velká past pro ně.
Je fakt, že počítat svý prachy dneska už lidi nikdo nenutí. "Tak na to nemáš, tak si to vem na sekeru, když na to nemáš, tak si na to puč, když nezvládáš splácet prachy, tak si vem další půjčku". "Zaplo, nezaplo, tady vám pučim děngy jako že se jmenuju Hruška, expert přes výrobu žrádla z odpadků" (ta sorta, co ty jeho hnoje žere, je přesně ta, co se chytí do dluhový pasti). "Rozhodla jsem se, že si půjčím na plastiku tračníku. Na Zvonky, od lidí". Pučte si na tohle, na tamto, tady, támhle, půjčka bez čehokoliv, rychlopůjčka, bleskoúvěr, mikropůjčka, zasraný lichváři.
Onehdá jsem debatoval zas s nějakým Kamamurim, co mi volal a chtěl mi nacpat nějakou půjčku (volaj mi v průměru tak jednou do měsíce). A já říkám, momentálně nepotřebuju, ozvu se až bude třeba. A on "Ale tohle je mimořádná akce, pak nebude třeba možno". No, heh, jo, jasně, dneska je problém dostat půjčku, dneska musíš ty nabízeče "peněz zdarma", "peněz za levno" a podobně, z cesty odkopávat, abys došel k autu.
Jindy mi zas volala ženská a prej "máte čas na rozhovor?" Já říkám, "Jo, ale jestli chcete nabízet půjčky, tak nechci". A ona "Nenene, půjčky ne, mám tady pro vás nějaký prachy". A já "A budete je chtít zpátky?" Ona "No.....jo...." a já "Tak tudíž je to půjčka, že jo" :-D Blbci. Ale best of bylo, když mi volala ženská a prej, ať si půjčim od nich prachy. Já říkám, nepotřebuju půjčit prachy. A ona "Tak si je vemte, někam si je uložte a až je budete potřebovat, tak je použijete". Po týhle větě mi málem mozek vyskočil z lebky, dal si panáka a utek řídit loď do Hong Kongu. Normální postup vždycky byl "Potřebuju prachy na něco-nemám je-půjčím si je-koupím něco-splácím prachy". Ale ne aby mi někdo narval prachy na úrok 13%, já je vrazil na účet s 1%, splácel to, přeplácel a čekal, kdy se namane za co to utratit. Fajn, jasně, mě nechytnou, ale nějakou starou bábu těma marketingovýma kecama klidně třeba oblafnou.
S půjčkama se absolutně rozerval pytel a lidi by měli být soudný. Jak to říkal ten bořík ve Vítejte v džungli, "Pan Beck dobře ví, co to jsou dluhy. To vykopeš tak hlubokou jámu, že z ní už nevylezeš". A btw, asi milion exekucí v ČR ukazuje, že dost lidí se v tom utopí. Jasně, mnoho z toho je nějaká pohledávka v řádu deseti korun, kterou aparát nechá nakynout do řádu tisíců a pak jí vymáhá, případy, kdy se někdo legitimuje v DPP Praha (kýbl s louhem prosím) ukradenou občankou, původní majitel jasně prokáže, že to bylo ukradenou, oni po něm stejně vymáhají 100 000, případy, kdy odtáhnou starý bábě starý auto kvůli čištění ulice, nechaj ho hnít na odstavným parkovišti a pak jí nasolej 130 000 za parkování a 60 000 náklady řízení, situace, kdy si nějaká überkráva někde na účtárně nevšimne, že jí ty prachy už přišly, bleskem to předá vymáhacímu oddělení, který to bleskem pinkne soudci, co to ani nečte a bleskem to přihrajou nějaký firmě, co se napakuje....and shit. Situace, kdy se z dlužníka vymáhají navíc stovky až tisíce procent toho, co vlastně dlužil, navíc.....Samo o sobě k zblití. Obzvlášť v kontextu toho, že ČSSD prohráli soud o 330 milionů, na který jim nakynul mnohem menší původní dluh, furt nezaplatili nic, ale dlužej kalhoty. Ale nikdo to z nich ještě nevyrazil. Zvláštní. Z vořecha, co dluží pár šušňů, aparát vyrazí pomalu orgány na prodej, z těhle lemplů vůbec nic. A není jim to ani trošku blbý, dlužit majlant kvůli finanční nezodpovědnosti a diletantizmu, ovšem dál kecat do rozpočtu a kybicovat lidi. No trapas.
U tý dementní nesvéprávnosti dál zůstaneme. Lidi nedokážou nepůjčit si prachy, když nemají na to, je vracet, oukej, to dokážu i pochopit. To, že ale čumí na film, kterej se jim nelíbí, protože je tam "násilí" a "vulgarita" a i nějakej ten "sex" a pak na to píšou stížnosti, to už je demence 2.0. Mě se spousta filmů nelíbí. Jako křesťan nesleduju spoustu filmů, hodně kvůli tomu, že mají semipornografickej obsah. Něco taky nesleduju proto, že mě to nebaví, nebo mě obsah sejří. Ale ani by mě nenapadlo psát na to nějaký stížnosti. Některý lidi evidentně jo. Takže se sešel ranec stížností na film Deadpool, že prej se tam pelešej, mluví se tam sprostě a dokonce je to brutální. A já říkám "no tak na to nečum, copak tě někdo nutí?" To je zase klasika, nějaká angažovaná matka vyrazila se svýma harantama tentokrát místo do hospody (kde jí štvalo kouření) do kina na film, u kterýho si teda nezjistila ani, o čem je a jakou má přístupnost, ten jí přišel děsnej, tak je potřeba zase poslat nějakou aktivistickou stížnost. Protože "já má právo chodit na hovadiny od Marvela, ale vy máte povinnost zajistit, že mě tam nic nepohorší ani neurazí". V Americe už se toho zase chytli a začali vytvářet politicky korektní verze už natočených filmů, aby nikoho neurazily :-D Totální demence. Z pár filmů jsem i odešel z kina, protože mě zhnusily, ale v životě by mě nenapadlo psát nějakou stížnost, ať je změní. Sžíravá recenze je věc jiná. Jinak samozřejmě, diskuze u toho článku o stížnostech na Deadpoola byla taky výživná, to bylo samý "nojo, ve filmech samej vajlenc a mladí to pak napodobujou a proto je tu kultura násilí blábláblá". Hmm, fajn, tak mi vysvětli, proč je mnohem násilnější migrantská kultura, kde tyhle filmy skoro nemaj, ty blbe. Nebo proč byla Evropa ve středověku nesrovnatelně brutálnější, ale fakt nesrovnatelně, když tehdy ještě ani film neexistoval. Případně ve starym Římě, když lidi chodili čumět do Kolosea na to, jak tam lvi někoho cupujou. Prej "kultura násilí". Půlka lidí na západě dneska má psychickou zábranu někoho praštit a proti násilí se brání heštegama na fejsbůku a budu poslouchat zase takovýhle kecy :-D V něčem jsme tu demenci z lidí celkem vymýtili, ale v něčem ještě zůstává. Pointa je ale v tom, že tupýni místo aby nešli nebo nečuměli, na film, co je znechucuje, nebo uráží, píšou nějaký stížnosti.
"Já tu prostě chci bejt a vy zařiďte, ať se tu cejtím fajn". To je jako "já ti klidně můžu vlizt na pozemek, nezván, ilegálně, klidně čórovat, ale ty zajisti, ať mě tvuj pes nepokouše, jinak budeš mít průser". Ach jo. No a ono to pokračuje dál, v tomhle rytmu. V Britonii z nějakých univerzit budou odstraňovat portréty a busty slavných Britů, protože....je to samej běloch a ve studentech z neevropských zemí by to mohlo vzbudit úzkost, nebo vzpomínky na kolonializmus :-D (Ne, to jsem si vážne nevymyslel). Podobně nějakej feministicko kraví časopis zase doporučuje, v rámci vědy, necitovat přednostně bílý chlapský vědce (ergo teda většinu, fajn, můžu třeba citovat křovácký nebo Somálský experty na carbonovou výztuž, ale....ehm), vždyť i u nás Conchita Stropnická během nějakýho volebního mýtingu prohlásila, že přednostně by tam u nich měli mluvit "nemuži". And shit. Jeden problém je tady. Oni to lidi všechno berou jako ojedinělý excesy ojedinělých debilů, ale to je opravdu vzdálený pravdě . To jsou všechno jednotlivý výstřely v jedný dlouhý válce ideologií.Stejně jako za druhý světový nebyla každá rána vypálená z nějakýho Panzer 4 ojedinělej čin ojedinělý posádky, ale součást boje jedný armády proti druhý. Pokaždý, když se odignoruje nějaká takováhle levičácká zhovadilost, s tím, že vlastně o nic nejde, my normální s mozkem prohráváme a bílá genocida se zase o krok přibližuje. Stejně pokaždý, když se mávne rukou nad nějakým jejich propagandistickým paskvilem. Všimněte si, že oni to nikdy neudělají. Aktuálně proběhly dva články z mainstreamu "Češi jsou moc fuj na holky v muslimském hacafraku na plovárně". Ale to, že tu co se prošla po Riádu v minisukni, zatkli a čeká na soud.....je zase jen na "rasistických" webech.
Stejně tak se porážka přibližuje a jejich síla roste pokaždý, když se někdo preventivně obhajuje, že "opravdu není rasista", "opravdu to není tak, že by byl xenofob", "opravdu respektuje ženy", jen mu vadí tohle a tamto....Jako "opravdu nejsem rasista, ale vadí mi, když ti migros kadí za kašnou".....himbajsšůvix, to akorát posiluje ten cejch rasisty a "boj se, aby tě neoznačili za rasistu" a "hlavně ať nevypadáš netolerantně..." Co je správnej postoj. Kašlat na to, mít to u řitě, to, že mě nějakej zmatenec označí za rasistu je mi prostě u hnědky a já mu nebudu nic preventivně vysvětlovat, ani se rovnou omlouvat a ani deklarovat nějakou bezkonfliktnost. Prostě ne, štve mě bordel, co migros dělaj, pohlaví jsou jen dvě, manželství je pro muže a ženu, kvoty jsou hovadina a islám je náboženství založený vrahem, nazdar. Kašlu na toleranci, kašlu na kecy o rasismu, kašlu na kecy o respektování menšin, nezájem, kašlu na to, že černý v Americe jsou potomci otroků, já jsem taky potomek otroků (Slovan), takže nezájem. "Jsi rasista" "No tak jsem, no a co?"Rozum se vrátí do hry, až bude hláška "Jsi rasista" nebo "ty nerespektuješ menšiny a homosexuály" mít stejnou váhu, jako "ty máš modrý trencle". Hmm, no a jako znamená to reálně co? Prostě jim to nežerte a ona ta pseudoargumentace sama odchcípne.
Lidem musí dojít, že aktuálně fungujou dvě ideologie, proti nám. Islám a neomarxismus. Přičemž neomarxismus je horší, ten zamořil vzdělávací systém a instituce, média, no a v tom jde prostě o zničení tradiční společnosti a bílý rasy. Oni jen využívají islám jako jeden z nástrojů, zkouší ho využívat, jako Darth Sidius separatisty, myslí si, že pak se s basmačema nějak dohodnou, nebo s nima nějak vykejvou, nebo....jsou tak zaslepený, že jim nedochází, že se s nima pak prostě nedohodnou. Že ve chvíli, kdy basmači získají převahu, to budou prostě brát šmahem a neomarxisty nebudou nijak šetřit. Tý spoustě užitečných idiotů z neziskovek a z univerzit to ani nedochází, po těch chtít, aby to promysleli dva tahy dopředu, je nereálný. Veškerý ty "feministky a gejové pro islám" nevidí ani k nejbližšímu horizontu.
Britonie momentálně teda odstraňuje vlastně památky na svojí historii, aby to "netraumatizovalo" nějaký přivandrovalce. Tady vidíme, že není žádný "multi" v multikulti. Je to prostě nahrazení a částečný vyhlazení. Je mnoho hrozeb, islám je jedna, ale neomarxismus je ten nebezpečnější, to je to, co paralyzuje obrannou reakci lidí a co dělá z lidí totálně pacifikovaný dementy, vyděšený z toho, "hlavně nebýt označen za rasistu", "hlavně nebýt jako Hitler".
Pokračování příště.

"Oddíl neomylných"

17. července 2017 v 16:01 | Řezník
Zdravím, dámy a pánové (a londýnskej starosta ať si poleje hlavu louhem). Na co se mrkneme dneska. Nechtěl jsem se vracet už k tý bouračce dvou slepic natočený na vídeo, ale musím. Vzhledem k tomu, že se o tom pořád někde žvaní, nově o tom byly i dva články na D Fensu a podobně, no a dělá se z toho zase věc, kterou fakt nesnáším, "symbol doby", "symbol generace" a "takový jsou ti dnešní lidi, dnešní mladí, blábláblá", musim se k tomu vrátit. Co tak čtu ty komenty a co jsem četl i na tom D Fensu, to vypadá, že skoro každej když sedne do auťáku, tak je stoprocentně soustředěnej, blbost nejen neudělá, ale ani nikdy neudělal, na telefon by v autě nesáhnul ani ve snu, neustále má na paměti všechny externality, co mu můžou nastat....a hlavně, takovej byl odjakživa. Ani jako mladej nikdy neudělal chujovinu, nikdy nejel jako prase a nikdy neměl prostě kliku, že mu nějaká prasba prošla. Evidentně ne. Trošku mě s tím sprudil i D Fens, kterej se tam teda celkem správně vyjádřil ohledně řidičských chyb, co ty ženský napáchaly, ale pak to zazdil tvrzením, že dřív byly auta náročný na obsluhu a člověk si musel dávat bacha, takže do toho lezl jen ten, kdo přemýšlel, zatímco dneska může řídit každej indolent a matlač displeje. Jo, částečně je to i pravda, ale.....kurva. Co si pamatuju, moje generace, současný přes třicátníci, když jsme začínali jezdit, spousta lidí jezdila stodvacítkou, rapidem, nějakým vylítaným Renaultem, fábií, favoritem, případně kdoví jakou ojetinou, o nějakých elektronických asistentech, ABS, EBD, GPS, NKVD, PRD, ZMRT a SMRT systémech si člověk mohl nechat zdát, přemýšlet u řízení musel....a stejně většina současných spořádaných fotrů od rodin v mládí jezdila jako prase. Spousta lidí dělala prostě s těma vylítanejma stodvacítkama na dálnici rychlostní testy, ježdění s autama v pofidérním technickým stavu rychlostí výrazně nepředpisovou, cesty z nějaký kalby, kdy byl teda aspoň řidič střízlivej, ale ve stodvacítce vezl asi sedm lidí, přičemž se mu omylem v noci podařilo projet kruháč v protisměru (jo, tehdy ten řidič stál fakt za prd a byl jsem to zrovna já :-D ). Jeden můj kámoš zrušil káru, když se v Praze do zatáčky vřítil jako prase...a za zatáčkou kolona, v protisměru provoz :-D. Z auta udělal harmoniku, naštěstí z toho vyvázl v kuse. Jinej zase napálil do stromu (opět survivor), další se rozšlehal (a ten byl půl roku o berlích) když hledal v přihrádce kazety nebo cédéčka, přitom nečuměl na silnici, z tý sjel a trefil nějakej betonovej můstek (opět nějaká stará kraxna, měl kliku, že to přežil). Otec jel se strýcem a s bandou pobratimů ze Slovenska do ČR, někdy v sedmdesátých letech, utahanej jako pes, jak už u toho skoro tuhnul, jel po středový čáře, ta se mu najednou rozdělila, protože silnice šla do Y a on než si uvědomil, co to znamená, z tý silnice samozřejmě vyplachtil. :-D Nikomu se nic nestalo, ale auťák byl na odpis.
Co tím chci říct. To, že dvě holky jedou, dělaj pyčoviny, nečumí pořádně na silnici a zkouší auťák rozhulit na rychlost, na kterou prostě definitivně nestačej, není žádný znamení doby. Není to žádný znamení zgurvený generace, kterou nikdo pořádně nevychoval, která se stará jen o sebe, o konzum, o chlast, žije jen víkendovejma pařbama a podobný sračky. Prostě, jely jako blbci. V mojí generaci za mlada ti lidi jezdili jako blbci taky, mnozí, někdo machroval a připadal si nesmrtelnej, někdo jen hromadil chyby. Za generace mýho otce jezdilo spousta lidí jako blbci, zkoušeli rozhulit tu káru na rychlost, na kterou fakt nestačili a pak doma sušili slipy. V každý generaci se najdou lidi, co za mlada jezdili jako kreténi a není rozdíl moc velkej v tom, jestli jedou v nějakým Volkwagenu, poslouchaj mp 5 a točí selfie na mobil, nebo jestli jede přetížená stodvacítka plná vožralejch vořežprutů, se sudem piva a deseti kuřatama v kufru, přičemž ožralí pobratimové řvou na šoféra, ať se tak neloudá a jede a předjede ten traktor před horizontem.
Samozřejmě ano, starý Šáde nejezdily nikterak rychle, ale zase chybělo veškerý pancířování, no a jestli někdo jede s novým autem 180 nebo se starým 140, v obou případech je ta kára v tu chvíli většinou tak na hraně ovladatelnosti.
Takže, jasně, s D Fensem a spol naprosto souhlasím ve výčtu těch řidičských chyb těch dvou slepic, ale neviděl bych v tom opravdu žádnej fenomén doby, generací, výchovy and shit, protože si každej ve svý generaci vybaví z hlavy několik lidí, kteří jezdili podobně, ne li přímo jak dementi a prostě jim to jen prošlo.

Bez ohledu na ty všechny kecy o tom, jaká je silnice válečná zóna, není počet mrtvých na silnicích nijak extra velkej. Rozhodně ne tak velkej, jak s tím pořád straší ti různí demagogové, co chtějí akorát přitvrzovat zákony a zvyšovat sankce za všechno. Jasně, občas někdo jede prasbu, občas někdo udělá chybu. Ale to je všude.
Jen mi ty kecy ohledně týhle nehody prostě přišly jako, že zatímco dřív mladý jezdili odpovědně, dávali si bacha, ve volným čase si četli Vergilia v originále a vůbec neplýtvali časem u hovadin, co nemají žádnej smysl, ty dnešní dvacátníci se jdou prostě jen tak z hecu zabít v autě a je potřeba na ně bejt tvrdej, proč jen na ně, rovnou na všechny, dejte mi pokutu nebo se vám zabiju taky.
Ach jo.
Minulej tejden dvě levičácký krávy brečely, že šly na český koupaliště oblečený jako muslimky, to znamená v tom jejich koupacím hacafraku, no a že tam čelily "obrovské vlně nenávisti". Bohužel se jim zase nepodařilo tuhle činnost zkoordinovat s jejich oblíbenou nadrasou a nějakej magor na pláži v Hurgadě ubodal dvě Němky a pobodal další ženský, pak prohlásil, že ženský nemají co chodit veřejně nezahalené. Ta frustrace těhle levičáckých blbů musí být hrozná. Zrovna ve chvíli, kdy se jak idioti snaží ukázat, jak je ta Evropa plná nenávisti, někdo jinde předvede, jak vypadá nenávist doopravdy.
To je stejný, jako aktuálně nějakej výstup švédských vědců, kteří přišli s tím, že když budou mít lidi míň dětí, pomůžou planetě víc, než když budou třídit odpad, nebudou lítat, nebudou jezdit autem a vynechají maso. Bohužel to opět zapomněli asi nějak sdělit tý sortě, která tu neustále vyřvává, jak Evropa demograficky vymírá a jak potřebujeme tu připlavalou sebranku, aby nás tu zachránila. Samozřejmě, já nebudu mít děti, budu si počítat výdechy, nebudu žrát maso a budu jezdit smrdutou MHD, ale zároveň bych měl posílat prachy do Afriky, kde se množí jak vačice, aby mi oni zpátky posílali uprchlíky, kteří se jako vačice budou množit tady. Jestli někoho ještě úplně netříská do očí, že tu jde o bílou genocidu, protože jedinej, kdo se nemá množit, je běloch.....musí být rozumu mdlého. Čím dál víc se ti eugenici odkopávaj a je čím dál tím jasnější, že prostě o bílou genocidu jde. Na druhou stranu, kdo jim ty argumenty sežere....jedině dobře když se nerozmnoží. Stejně by vyrobil jen další stejný debily, jako je sám. Jak pravil sgt. Hartmann, "Urvu ti koule, abys nezamořil celou planetu". U některých se to bohužel aplikovat nestihlo.
No a když se vrátím nazad k tý nehodě těch dvou, ještě jedna věc mi u toho drásá nervy. "Lituju pozůstalý." "Lituju jejich rodiny", "Chudáci jejich rodiče"......kuuuurvaaaaaa. Podobně perfektně zaperlila taky (ještě během kampaně) Hitlery Klintnová se svým výrokem: "Women have always been the primary victims of war. Women lose their husbands, their fathers, their sons in combat. Women often have to flee from the only homes they have ever known. Women are often the refugees from conflict and sometimes, more frequently in today's warfare, victims. Women are often left with the responsibility, alone, of raising the children."
V rychlým překladu, že ženský jsou hlavní oběti válek, protože v nich ztrácí svoje manžely, fotry a syny, musí zdrhnout z domova no a pak taky zůstanou samy s odpovědností za výchovu dětí :-D Shrnem si ten sračkoblábol. Toho chlapa zabijou v kombatu, on je mrtvej. No a jeho žena musí makat, je sama na výchovu dítěte, možná musela zdrhnout a ztratila muže. Takže hlavní oběť je ona. Hmm jo, jasně, tak určitě. Takže když někoho odprásknu, tak oběť není on, oběť je jeho stará, protože ztratila starýho. U všech retardovaných jeseterů, co je tohle za kraví logiku? Pomineme ten kraví feministickej rozměr, jak se chlapi jen tak jako na pohodu lemplujou na frontě, kde se dohromady nic neděje, akorát tam sbírají vyznamenání a vtipný historky, zatímco ženský opravdu musí makat a dělat to drsný, v zázemí. To je tak dementní, že na to nemá cenu ani reagovat. Ale ta mentalita "on je mrtvej, chudáci ti, co ho přežili" je teda fakt rozšířená a feeeest mě vytáčí. Nemá logiku. Kdo je na tom hůř? Ten mrtvej, nebo ten co přežil? Jasně že ten mrtvej. Proto se spousta lidí snaží, nebejt mrtvej. Co mě na tom vytáčí nejvíc, je takovej ten sobeckej přístup, jakoby ten, co je mrtvej, měl úkol akorát "být tady pro ty okolo a oni jsou teď smutný, že ho nemaj". Což klidně můžou být. To ale nemění nic na tom, že ten mrtvej je autonomní samostatnej jedinec, co měl svůj život a už ho nemá. Prostě "oni mi zastřelili ženu, já jsem takovej chudák" - jako ona tady existovala kvůli tobě, ty vole? Chudák je ona, ona po smrti. Lituj sám sebe, když ti rozbiju X Box, ale ne když umře někdo další. Tohle mi trošku přijde jako sobectví level 2.0. On je mrtvej, ale chudák jsem já, že s tím traumátkem musím žít. No chujovina že bych brečel. Ale je to k vidění dost často, onehdá jak zabili tu devítiletou holku, "Chudáci její rodiče". Jo, jasně. Ty taky někdo napadl a zabil? Jako, jejich utrpení nezpochybňuju, ale prostě, lítost směrem k těm, co žijou, má být vždycky až sekundární, primární je k tomu, kdo je mrtvej. Jinak to vyvolává dojem, že ten dotyčnej vlastně neměl jinej účel, než činit šťastným někoho dalšího. Což je bullshit. Takže "ženská je oběť, zabili jí muže v kombatu" vlastně přeneseně znamená "ten vořech samostatně znamenal úplný prd, vlastně to byla jen nějaká věc, která tu měla plnit účel pro ní a ona ho teď už nemá". Jasně, něco trošku jinýho by bylo "ona je chudák, zabili jí psa" (ačkoliv větší chudák je ten pes), protože pes je prostě o třídu níž. Jo, je. Všem magorům z 269 se....naprosto neomlouvám, strčte hubu do kýble s louhem.
Ten případ tý bouračky tudíž spojil dvě věci, co mě krkaj, litování pozůstalých a kecy o divný blbý zmrzačený nevychovaný generaci skrze nehodu, kterých se stalo v každý generaci pár set. A ty kecy o tom, že větší hárdkór mají ti, co jsou v zázemí za frontou, než ti, co jsou na frontě, zas ukazujou k tomu "kultu slabýho", o kterým jsem tu už psal. Víte, leze mi to na nervy. Vždycky vyžadovalo větší odvahu bojovat, než sedět za frontou, vždycky vyžadovalo větší odvahu bojovat, než jen tak jako čekat, než se to nějak přežene a vždycky vyžadovalo větší odvahu bojovat, než dělat hovno. Drtivá většina lidí bojovat nechce. Proto to chce velkou odvahu. Tím mě vyprudili v původních Sedmi statečných, jak tam malí vesničani prohlásili, že jejich fotrové jsou zbabělí a jeden ten střelec se nakrknul a vedl sračkoproslov o tom, že jejich fotrové jsou vlastně hrdinové, protože maj děcka, choděj makat, snaží se všechny uživit a u toho se nechají bez odporu odrbávat a ojebávat od banditos. Jo, jasně, opravdu. Chodit do práce je hrdinství, proto to zvládá úplně každej (kromě asociálních parazitů, se kterýma bych byl teda rychle hotovej). Pořídit si děcka je hrdinství, proto to zvládne úplně každej hňup (a podle toho to mnohdy vypadá). A nechat se bez odporu odrbávat od banditos, protože "musím přece myslet na děti", je hrdinství taky, proto to zvládne totálně každej vořežprut. Jo, rozhodně je to větší hrdinství, než se postavit zlu se zbraní a riskovat, že u toho pojdu. Nojo. Jasně. Tak určitě. Ach jo. Tyhle stupidní kecy o těch "alternativních hrdinech", jako "nikdy nic hrdinskýho neudělal, jen si celej život hleděl svýho a snažil se uživit, není to vlastně hrdinství taky?", mi přijdou jako "jo, ty jsi přišel z koncentráku, ale já taky vim, co je hlad, já si jednou zapomněl prachy na oběd". Já nevim, ale prostě, jak běží neomarxistická "kritická teorie", neboli, cokoliv hrdinskýho nebo kladnýho nebo dobrýho udělá kdokoliv z národa, okamžitě je na tom potřeba najít hnídy, že to byl vlastně taky pěknej hajzl a že zase žádnej příklad k následování nemáme.....tak že by tohle bylo něco podobnýho? Všichni jsme vlastně hrdina, hrdina je každej, kdo chodí do práce a aspoň se nechová jako svině, takže opět příklady k pořádnýmu následování nemáme? Nevim. Těžko tady říct. Ale je to otravný, to zas každopádně.
Připomíná mi to ty kecy lidí, co naprosto rezignovali na svojí obranu proti opravdovýmu zlu, doufaj, že to za ně teda udělá někdo jinej, no a snaží se tu svojí bezmoc šířit. Že nosit zbraň nemá smysl, protože jí stejně nepoužiješ, použiješ blbě, nenajdeš odvahu použít.....a podobně. Místo aby hledali způsoby, jak se zlu ubránit, hledaj důvody, proč to nejde. U některých je to pouhá neinformovanost a zpracovanost propagandou (která, co si to neříct, jede na plnej plyn už mnoho mnoho let), ale u některých, třeba u mnoha z těch, co tu propagandu šíří, to funguje "já jsem bačkora a vořežprut, naprosto neschopnej si v krizi pomoc sám, takže přesvědčím všechny, že to stejně nemá smysl, pak už nebudu bačkora, ale budu ten chytrej". Je to podobný, jak pravil záporák v jedný knížce od Kinga, "Když to nemůžeš mít, aspoň to pochčij, aby to nechtěl ani nikdo jinej".
To je dneska asi všechno.

Krucinál, skončete to už

12. července 2017 v 16:46 | Řezník
Krucinál, skončete to už


Servus všem, v souvislosti s tou bouračkou dvou pubertálních vořežprutic (asi už fakt viděl úplně každej) se zase vynořujou šílený tendence, jedna jsou zas nějaký nápady s "psychotestama", ta druhá (a to se určitá sorta lidí už nějakou dobu pokouší procpat do legislativy, ta snaha byla ještě dááávno před tímhle), takzvanej "řidičák na zkoušku". To je věc, kterou se zase snaží zavést ministerstvo dopravy a policie (jak jinak) a mělo by to být jako tak, že kdo si udělá řidičák a bude do určitýho věku (jako by řidičský skills záležely na věku, sedněte někdo do auta se sedmdesátiletou bábou za volantem) tak jako bude mít nejdřív jen polovinu bodů (místo dvanácti šest), případně že si budou muset řidičáky po určitý době zase obnovovat (včetně zkoušek) a různý další možnosti, finální verze toho paskvilu ještě není a do legislativy se to díky Bohu procpat (zatím) nepovedlo, ale ona je otázka času, než to zase zkusí. A ona určitá část lidí nejen že s tím ty magory nepošle do řitě, část lidí to dokonce schvaluje.
V první řadě. U tohohle nesmyslu zas nejde o nějaký větší bezpečí na silnicích. Silnice máme dost bezpečný, na to, že je jich většina stavěná na provoz ze sedmdesátých let, místama je to děs a otřes a cca 30% nehod se děje na 3-4% silniční sítě. To nebude "pirátama", ti jsou rozložený rovnoměrně. To je prostě tím, že některý úseky silnic jsou řešený prasecky a furt se to tam rozbíjí. Jeden takovej úsek byl mezi sjezdem z D1 a Benešovem, kterej jsem soukromě pojmenoval "Údolí kreténů". Protože se to tam jeden čas rozbíjelo teda furt. Pár silničních úprav a za poslední víc než rok jsem v Údolí kreténů neviděl ani jeden bourec. Ono to jde. Jde tady v týhle snaze primárně o to, zase zpřísnit bodovej systém a zvýšit (zase) vejvar, co z člověka bude aparát mít, čím častěji bude dělat zkoušky, tím častěji bude platit komisaře….atd.
Co dál. I kdyby to nebyla zase jen další skrytá daň a další krok ve stálém procesu znevolňování vovce, mělo by to smysl? Jasně že ne. Drtivá většina řidičů, ať mladých, nebo starých, prostě chce dojet z místa A do místa B, bez nějakýho kreše, škod na svým majetku a zranění. Jasně, je pár hazardérů, kteří jezdí prasbu, jenže. Když ty neodrazuje ani to, že se můžou rozsekat, neodradí je ani pokuta za případnou nehodu (protože stejně jede tu prasbu s tím, že se mu žádná nestane). Vzhledem k tomu, že radary and shit na skutečně nebezpečných úsecích člověk fakt nenajde (protože ty se umisťujou tam, kde je z nich největší vejvar) nemají na to moc vliv ani pokuty za rychlost. Mimochodem pokuty máme vyšší než v Německu i v absolutní výši, o co víc v přepočtu na plat.
No a konečně, ve finále, ty dvě frojlajn, co se rozsekaly. Přece řidičák měly. Jak přesně by ovlivnil jejich styl jízdy fakt, že si za půl roku budou muset jít obnovovat zkoušky? Když se jim podařilo se rozsekat s platným řidičákem, povedlo by se jim rozsekat i se zítra končícím řidičákem. V čem by pomohlo, že by měly třeba jen šest bodů, místo dvanácti, když stejně počítaly s tím, že je poliši nezastaví a že žádnej postih mít nebudou? Když se zvládly zrakvit s dvanácti bodama, zvládly by to i s šesti. Řidičáky na zkoušku jsou zase nic neřešící buzerace a nesmysl, jen další vejvar pro aparát a další pravomoc pro policii jak koho za co buzerovat. Je to zase přesně ta dementní emotivní argumentace, jak když onehdá ve zprávách popisovali naprosto likvidační pokutu za jízdu autem bez povinnýho ručení a moderátorka prej "A tehdy řidič s autem bez povinného ručení, tudíž autem, které VŮBEC NEMĚLO NA SILNICI CO DĚLAT, sestřelil…." (ty velký písmena tam byly přímo slyšet). A já říkám, jak přesně by tomu kreši zabránilo to, že by měl zaplaceno a doklad o zaplacení by mu ležel v kastliku? Průběh nehody by byl přece úplně stejný. Ale dost lidem to nedojde.
Ad psychotesty, do těch jsem už kopal tolikrát, že už to snad nemá ani smysl, opravdu někdo chce, aby mu zas nějakej rádoby doktorskej vořech povoloval, nebo zakazoval, řídit auto, na základě naprosto neexaktních "testů", ve kterých je totálně obrovský stupeň volnosti ve výkladu? Aby mu někdo mohl kecat do práva řídit, podle toho, že "podle mého názoru je jeho povaha taková, že by mohl udělat tohle a tamto"? Zase presumpci viny, založenou na tom, jak se vyšetřovanej vyšetřovateli zdá? Opět by to bylo o tom, jak se nějakej cvokař vychrněl a jak rychle by si uvědomil, že člověk co ty testy má, si je chodí obnovovat, tak nosí prachy. Vždyť to v těch různých případech čtu pořád, "byl na vyšetření u psychiatra / zavřenej ve cvokárně / pozorován psychology, došli k závěru, že není nebezpečný a on pak zmasakroval……" a takových případů bylo spousta, i těch fakt hodně známých sériových a masových vrahů. Opět, celá ta psychotestovací mánie má jen dvě hlavní nosný stěny. Zaprvé, neinformovanost veřejnosti, která neví, jaký neobjektivní "duchaření" to vlastně je a že si do výsledku může kdokoliv napsat cokoliv a nijak za to neručí (ad "psychotesty" u soudu, jedna strana přijde s "vyšetřením", že má pachatel schízu a že je tudíž nezodpovědný za svoje jednání, druhá strana donese posudek, že žádnou schízu nemá a že je zodpovědný za svoje jednání - tohle je případ Breivik. I nějakej vrchní cvokař v ČR se podřek, že tyhle testy se dělají na zadání, jak to má vyjít. A to je prosím ještě diagnostikovatelná nemoc. Nějaký "v povaze má, že by se mohl za určitých okolností chovat agresivně"….ale notáááák, to je ještě o ligu jinde). A druhá, to je tlak tý lobby, co by to prováděla. Protože ono se to jasně, platí, platí se to za hard cash a ty ceny nejsou zrovna malý. Napařit "psychotesty" držitelům zbraní, z toho by byl velkej vejvar. Ale napařit je řidičům, z toho je übervejvar. Částečně už se to povedlo, potom, co se člověk vyboduje, snad musí nějaký tohle psychosraní projít. Takže je to zase celý pitomost.
Sranda je, že tihle dementi s řidičákama na zkoušku operujou s tím, že ty dvě holky byly "mladý". Heh. No a co takhle operovat s tím, že to byly ženský? Takže jako napařit jiný pravidla pro řidičáky ženským, než chlapům? To by si nikdo z huby vypustit nedovolil ani v deliriu, protože by ho nediskriminační mafie roztrhala na cucky. I když, dovedu si představit, že obráceně by to nějakej psychopat klidně navrhnout zkusil, že "ženy jsou zodpovědnější (protože proto) a tak budou mít chlapi tvrdší podmínky". To by dokonce při troše duševního bezvědomí pár zákonoprasců mohlo projít. Vzhledem k tomu, jak se kvůli "zavedení rovnosti, odstranění diskriminace a ochrany slabších" zavádí nerovnost, vytváří diskriminace a vyrábí šikana, by mě to ani nepřekvapilo.
Co tím vším chci říct. Už musí skončit to zavádění různých nových povinností, buzerací, regulací, příkazů, zákazů, nařízení, pokut….vždyť už se tady skoro nedá ani pohnout, to by byly na tohle psychotesty, na tohle povolení, na tohle zase nějakou certifikaci, támhle pokuta za tohle, támhle za toto, tady sto tisíc za pívo na šlapadle….a přitom po Evropě trajdá bžilion naprosto nedozorovaných a nekontrolovaných lidí, kteří mají nárok na všechno, ale nikdo si na nich nic nevezme, takže na zákony dost pečou. Už je to zase jak na základce, nejvíc aparát buzeruje ty, co žádnej bordel nedělají.
Když jsme u nechtěnců. Teď zase nově v Akvapaláci v Čestlicích přišli najednou s tím, že v tom jejich hacafraku, v těch burkinách, se tam koupat můžou, přičemž chlapa v kraťasech vykážou. Zase klasika. Za chvíli se tam těhle vodníků nakýbluje hafo a jakmile tam získají převahu, tak budou řvát, že tyhle místa a tyhle časy by měly být vyhrazený jen pro ně, protože přece aby se tam s nima koupal chlap, to je pro ně haram a oni jim zase ustoupí. Jen čekám, kupříkladu, kdy se po "protikuřáckým zákonu" začne zkoušet zavádět protimasový zákon, protože nějaký šílený veganský krávy začnou vyřvávat, že když jdou do hospody a ono se tam peče maso, tak je to šíleně obtěžuje, otravuje a uráží jejich světocítění, že to tam cejtí jejich děti a děti pak to maso chtěj a to je pro ně nezdravý a myslete na děti…..Argument, že do tý hospody nemusí chodit, se zase odmávne jako že hospoda je veřejný prostor, ony mají právo tam být i se svýma fakanama, ale povinnost všech okolo je zajistit, aby se tam cítily příjemně. Pak se zase vyhrabe pár fake expertů, kteří prohlásí, jak je ten veganizmus šíleně zdravej a bude to vlastně pro dobro nás všech, žádnou flákotu, zrní budeš žrát a nebo seď doma. Ono je to tak šílený, že to klidně vzniknout může.
Jak pravil DFens, tenhle systém už nemá žádný pojistky, takže aby se za tři roky zase někdo nedivil.
Dále se ještě musím mrknout na jednu věc, ohledně svýho oblíbenýho držení zbraní. Jak jsem psal včera. Po tom bordelu v Hamburku mohlo každýmu dojít, proč jsou "antirasistický", "antifašistický" a "lidskoprávní" organizace a strany proti soukromýmu držení zbraní. Protože nechtějí riskovat, oni, nebo jejich pobratimové, že až někomu půjdou pravdoláskomilně a naprosto hatefree vypálit barák, obchod, auťák, nebo mu v deseti dát nakládačku, že ten je obtáhne ostrýma. A ještě to trošku rozvedu. Tyhle levicový a lidskoprávní strany mají svého miláááška, jenž ksindl se zove. Bereme namátkou důkazní situace, strana Zelených v ČR, Stropnická Conchita a její podpora skvatingu. Rakousko, policajti zastřelí magora, co sekal lidi sekerou ve vlaku a šéfová strany Zelených prohlásí, že to přehnali, že ho zabili. Britonie, zabíjení na londýnským mostě. Vedení policie zajímá "bezprecedentní počet vystřelených ran" (jako jestli na ty šmejdy nebyli moc hustý). V Americe tři vořežpruti jdou přepadnout dědka, ozbrojeni boxerom, nožom a opět nožom (chudák dědek mohl dopadnout jak v Mechanickým Pomrdanči), jenže dědek měl AR15 a ty šmejdy vobtáhnul. Nojo a banda tlučhubů prej "že to nebylo fér, protože on měl pušku" (jako by jít ve třech na jednoho dědka fér bylo). Trayvon Martin (černej) skoro ubil George Zimmermana (latino), ten ho zastřelil, a nejen že z toho černošský rasistický organizace udělaly rasovou "vraždu", kdy "bílý (wtf) rasista zastřelil nebohýho černocha", ale ještě běželo spousta keců, že kdyby Zimmerman neměl bouchačku, tak by mohl Martin žít. Jo. Ale nežil by Zimmerman.
Tyhle organizace a ty bandy, co z jejich podpory tyjou, vědí, aspoň v Evropě, že policie, opět zpracovaná propagandou těhle stran, jim do ksindlu střílet nebude, dokud to ksindl opravdu nějak nepřežene. Typu, když pět post pub šmejdů ubodá starou bábu, tak poldové je nepostřílí, jen je seberou a je možný jím dávat nějakej mírnej trest a převýchovu a asi bžilion dalších šancí. Jenže člověk se zbraní v soukromým držení by se s nima taky v sebeobraně párat nemusel, kdyby měla bába jednu ruku dlouhou, tak je taky sundá a to by bylo zlý. To by levicový milááášek umřel. A to by bylo hodně zlý. Kupříkladu situace v tom Tanwaldu, kdy dva vořežpruti napadli starýho dědka, kudlou, no a on je sundal. Kdyby dědek zbraň neměl, umřel by maximálně dědek, tak byzme si pobrečeli, jak je to hnusnééé, ale že to se prostě děje a těm dvěma šmejdům by šlo dávat další šanci až do halelůja. Takhle je dědek odprásk a to by jako nešlo tohle, protože "vyhasly dva lidské životy". A ke všemu oni nebyli bílí, takže o to je to horší.
Připomíná mi to vtip, jak jdou takhle dva Hate Free magoři po silnici a ve škarpě vidí chlapa, zbitej do krve, sotva se hýbe, sotva dýchá. Jeden Hejtfrý se podívá na toho druhýho a říká "Teda, ti lidi, co tohle udělali, naléhavě potřebují naši pomoc". To je ono. A to by tak hrálo, aby se člověk bránil železom a zrušil straně Zelených a Hate Free a podobným, jejich miláška.
Jinak mě teda celkem ale baví, když se někdo označuje za "anarchistu" a přitom sympatizuje se Zelenýma, kteří nenabízí nic jinýho, než nekonečnou hromadu státních zákazů, příkazů, regulací, buzerací, kontrol, šikan, zásahů a podobně. Stačí si přečíst jejich volební program, co má tohle společnýho s anarchií to fakt jako netuším :-D To je podobný, jako když feministky podporujou islám. Prostě, dementi.

Autokreš na vídeu, holomajzna v Hamburku, tlamobití v metru a držkující policejní pisálek........dementi, dementi všude

10. července 2017 v 14:43 | Řezník
Servus evrybády, dneska to bude celkem výživný, protože minulej týden (a vlastně i ten předtím) se událo pár věcí, který jsou a) docela diskutovaný, b) slušně hodný pořádnýho hejtu.
Takže jdeme hejtovat. V první řadě máme natočenej bourec dvou pubertálních samic druhu vořežprutus vulgaris, kamerou v kabině auta, už to viděl asi každej, dvě holky někam frčej v autě, prozpěvujou si nějaký übersračky, vykecávaj se s někým po webilu, pár minut celkem nuda, pak přijdou komentáře o rychlosti, řidička to rozhulí asi na 180 km/h, pak prohlásí jen "kurva" nebo něco podobnýho a kára do něčeho napálí. Kamera dál natáčí. Když jsem na to vídeo klikal, čekal jsem nějakou velkou řidičskou prasárnu, jako "fotily si selfí do kamery a vjely pod vlak", "kecaly o kravinách a nedaly přednost", nebo něco podobnýho. Prostě, čekal jsem, že rána nečekaně padne ve chvíli, kdy bude pozornost řidiče směřovaná jinam, než na silnici. Což se nestalo. Ve chvíli, kdy rána padla, měla holka obě ruce na volantu a obě oči na silnici, čiže....prostě, nezvládla řízení. Jasně. Kořenová příčina je, že jela fest rychle, v době, kdy mohla mít sotva čerstvě oschlej řidičák a neměla toho železnýho koně zvládlýho. Otázka taky je, co za "koně" měly, když jsem onehdá kvičel dvoulitrovou Octávií na šlužebku, fičel jsem si to tak 160 a vůbec mi to nepřišlo, že jedu nějakou kudlu. Oproti tomu, když jsem jel na jinou služebku Fábií, u tý jsem přes 140 nešel, protože už se mi zdálo, že to plave a když jedu svojí Felícií z 95 roku, tak ta už ve 140 zkouší vzlítnout, takže přes 130 prakticky nechodim, vesměs držím rychlost kolem 110-120, kdy je ten starej vylítanej pekáč stabilní. Bavíme se o dálnici, jasně. Kdoví co teda holky měly a je celkem pravděpodobný, že v tý rychlosti se ten jejich pekáč stal nestabilním. Možnost. A nebo jí tam někdo zabrzdil a ona zabrzdit nezvládla a prudký brždění vyvolalo nestabilitu, težko říct. Počkáme si na výsledek vyšetřování. Ale. Co se stalo, bylo, že jela o hodně rychleji, než měla a než na co měla. Kurnik, ale to není přece až takovej důvod k různýmu hejtu, co různě čtu. Že prej "produkt mizerný výchovy", "produkt doby", "zasraná konzumní generace", "nojo, co dneska čekat" and shit. Ale notááák. Skoro každej, když byl mladej, nadělal hromadu trotlovin a mnohým to prošlo jen díky Boží intervenci. (Vzpomněl jsem si na komix Sedm zbytečných, kde Lobo zachránil jednoho vořecha a prohlásil "Tvuj anděl strážnej se dneska musel zpotit až na prdeli"). Skoro každej někdy jel rychlejc, než měl, než uměl, než na co měl, "Kdo je bez viny, ať první hodí kamenem". Jasně, kdyby tam bylo, že za tím volantem chlastaj, nebo prostě dělaj hovadiny a nedaj přednost, mluvil bych jinak, ale zkusit na dálnici "rychlostní test", to není zrovna věc, kterou by nedělalo tak 6 deseti lidí, minimálně někdy a minimálně v určitým věku. Týhle to nevyšlo, je z ní hromada sraček v plechový rakvi (slovy praporčíka Digala). No a pravděpodobně pokvičí do pekla. Zbytečný nadávat. A její starci asi nepotřebujou moralizování okolo toho, jak jí vychovali mizerně, že jo. Kdo nikdy neudělal kravinu. Jenže jí to neprošlo. Btw, nedávno se polišům podařilo rozsekat super sporťák za čtyři mega, když s tím dělali nějakou "předváděčku" a to tam nikdo nezůstal asi jen proto, že taková kára má pancířování jak malej tank.
Co tu máme dál. Asi tejden zpátky dostal v metru na stanici Muzeum nakládačku nějakej maník, co napomenul jakýsi vometáky kvůli jejich nevhodnýmu chování a oni mu dali na držku. Stane se, stává se, akorát on to schytal docela dost. To by nebyl ani důvod o tom psát (kromě klasiky, "držte a noste"), ale psal o tom týdeník policie (viděl jsem to na fb) a tam se ten pisálek opakovaně vyvětil ve smyslu "napadenému nikdo nepomohl, ačkoliv bylo metro plné lidí". A jí říkám, ty demente jeden, tak zadruhý, na "pomáhat a chránit" tu máme přece 44 000 poldů, městapa nepočítaje. Neustále jsou lidi zpracovávaný nějakou propagandou, že občan se nemusí mít čím bránit ani se pořádně umět bránit, protože od toho jsou tu psychotesty prověření profesionálové, co to udělaj za něj. Tady aktuálně asi žádná hlídka k dispozici nebyla, měli důležitější činnosti, třeba dávat dejchnout vodákovi na šlapadle. Ok, hlídka nemůže být všude, tomu rozumím a nijak nedržkuju. Větší komedie ovšem je ovšem tohle. Jasně, pomoc, člověk půjde do kombatu, riskuje, že dostane sám. Pokud nedostane a vyhraje, tak pravděpodobně dostanou agresoři a pokud občan u toho použije nějaký nástroj, riskuje, že on sám půjde před fízly, on sám bude vyšetřovanej, vyvláčí ho po soudech a pokud to dopadne nejlíp, jak může, tak ho ani nepotrestaj. To, to je motivace. Když to zvládnu nejlíp, jak to jde, tak mě ani nepotrestaj. Kde přesně je kurva motivace se do toho míchat? Vezmeme toho chlapíka z posledního případu použití palný zbraně, odstřelil zfetovanýho vořecha, co najížděl autem do lidí. Říkají mu vrah, vyřvává se něco o až dvaceti letech v krimu, příbuzný a pobratimové toho zastřelenýho ho chtějí lynčovat (přičemž železo na svojí obranu už nemá, jasně).....kdyby se na to vykašlal, koukal jinam, zbraň nechal pěkně v holsteru a šel domů koukat na Nascar v bedně, všechny tyhle überhnoje si mohl ušetřit. Jasně, skončilo by tam pár vořechů přejetých, ale.....on by byl v pohodě. Jasně, za tohle nemůžou přímo fízlové, ale zmrzačenej aparát a zákonoprasci. Ale ve chvíli, kdy neustále běží propaganda "slušnej člověk násilí nepoužívá, slušnej člověk se nepotřebuje mít čím bránit" v kombinaci s tím, že když už se někdo někoho teda zastane, tak se musí pak sám složitě vyviňovat, se topořit "jak to, že mu nikdo nepomohl", to už je fakt drzost a hlavně demence. Hoši, pomáhat a chránit máte na autech vy, takže přestaňte předvádět nějakou samohanu s radarama u cedule "Konec obce" čtvrt kilometru v poli, přestaňte buzerovat vodáky na šlapadlech a dělejte, kurnik, svojí práci. Je vás 44 000 a po letech PR "nepotřebujete železo, policie vás ochrání", to koukejte uvést do praxe. Třeba hlídkovat na místech, kde se tyhle věci dějou. Ano, metro spadá spíš do kompetence Městský policie Praha, takže ta by taky měla dělat to, na co jí teda máme, strážníci jsou na udržování veřejného pořádku, což je přesně tohle, třeba bitky v metru. Ne buzerování nějakýho joudy z večerky, že prodal někomu kusovku, nebo rozvážení pokutovejch lístků po parkovištích. Btw., 90% situací řešených městskýma policiema jsou drobný přestupky na poli dopravy. Takže asi tak.
Ještě. Naprosto netvrdím, jako někteří zmatenci, že policie je apriori špatná a měla by se zrušit. To je bulshit. Policie je nezbytná a když by nebyla policie, musela by jí suplovat ozbrojená domobrana, nějaký Rangers, bo něco podobnýho. Srovnejme místa, kde policie funguje (New Orleans před Katrinou) s místama, kde nefunguje (New Orleans po Katrině). To je parádní rozdíl, co? Kriminalita plus 1000%, hrozba mnohem brutálnějšího násilí..... Zmatenci, co tvrdí, že policii, nepotřebujou, nepočítají s tím, že právě díky policii čelí případně jednomu protivníkovi a ne ozbrojený bandě stovky desperátů. Ti co tvrdí že ozbrojená pěst zákona by se měla zrušit a myslí si, že jako pak spolu lidi budou dál v pohodě vycházet a zločin bude na stejný úrovni na jaký je, nežijou v realitě. Ve chvíli, kdy by zkolaboval systém a zhroutilo se vymáhání zákonů, tak přesně v tu chvíli začínám dávat dohromady ozbrojenou gardu, během hodiny bych jí měl a pak by všichni ti okolo děkovali Bohu, že jsem křesťan, protože kdyby ne, jsem do 24 hodin druhej Negan. A ti co by si mysleli, že si budou nějak jako normálně ranařit na vlastní triko a život půjde normálně dál...ani omylem. Samozřejmě, tenhle nápad by mělo víc lidí a tak by bylo nutný se zase servat a ti nejlíp organizovaní a nejlíp vyzbrojení by se zase probojovali na vrcholek řetězce. A kdo tvrdí, že "bouchačky fuj, bez bouchaček by to nešlo", ale jasně že šlo. Pokud by nebyly bouchačky, žádný, nikde, seženu oddíl několika desítek ranařů, ozbrojíme se vším, co bude po ruce (pálky, palice, nože, různá drtítka, mačety) a vítejte zpátky v otroctví. Hehe. Takže asi tak. Policie je potřeba, ozbrojená pěst zákona je potřeba a zbraně jsou potřeba. Smutný je, že policie v současný době trošku ztrácí ze zřetele tenhle účel. Ale pořád je potřeba. Jo jinak, New Orleans před a po Katrině řeší taky dilema různých kecálistů, jestli hrozba trestu (nebo smrti při zločinu) odvrací zločin. Jasně že kurva jo. Koukněte se kdekoliv, kde hrozba trestu nebo odvety není, jakej je tam svinec.
To nás plynule přivádí do Hamburku. Tam se prasata od levice zase předvedly. Bojujou proti kdoví čemu, jestli kapitalizmu, nebo konzumu, nebo proti globálnímu oteplování, nebo kýho výra čemu, tím, že zbořej půlku města. Když si vzpomenu, jak se sralo držkou z pár podpálenejch pelešišť pro džihádisty na dovolený a jak se plašilo s "hrozbou krajní pravice" a jak tohle naši intošové nechávají zcela být, je mi trošku na blití. Už jen proto, že tam dobytci zapalujou auťáky lidem co nic nedělaj, ničej kšefty lidem co nikomu neškoděj a podobně, neochota našich intelektuálských prasat se vymezit vůči tomuto je vomitační taky. Ale tak, to, že Antifa, anarchisti a spol, jsou dobytek, to už dávno víme. Oni taky chtějí anarchii, ale neuvědomují si to, co jsem psal o pár řádků výš (Negan). Ty zákony totiž chrání v první řadě je. Na tom tolikrát pomlouvaným divokým západě by tohle asi nešlo, že jo. To by taky zmrdíci mohli dostat pěkných pár ostrých kulí do zadele. Taky se nedivno tomu, že různý Antifa organizace jsou proti soukromýmu držení zbraní, že jo. Ale zpět. To že jsou dobytek, víme a tady je to vidno krásně. Krejt se za fakany v mateřský školce, to je styl Hamas, to je fakt kentál.
Co je tragikomický, je žalostnej výsledek německých fízlů. 196 raněných, to jste se předvedli, kokoti. Nojo, tohle není pokojná demonstrace od PEGIDA, co se pak zmasí vodním dělem, to nejsou nějaký chudáci, co napsali moc fuj nekorektní kec na net, tohle je sebranka gaunerů, která přišla dělat bordel a nepodělala se z vás a proti těm se zasahuje už hůř, co? To není jak šikanovat Čecha, že měl v Německu v kapse prak. Tady je vidět, že EU sice chce zavádět totalitu, ale už zvládá buzerovat jen lidi, kteří se sami dobrovolně podřizují a nechají se neorganizovaně stříhat. Nedokážou rozprášit bandu svoločníků, co jim demolujou město? Jak to říkal ten zkérovanej bitkař v Temným rytíři, "Umřít nechceš, ale zabíjet neumíš". Tady je to "totalitu zavádět chceš, ale bít neumíš". Já říkám, koukněte na to, jak žalostný výsledky mají proti těm, co se z nich neposerou.
Tohle tu moc rozvádět nebudu, to, že považuju policejní aparát na západ od nás za bandu babralů (hlavně je to způsobený nařízeníma shora, kdy se s levicí musí srát, protože lidský práva, s muchamadánama se musí hrozně patlat, protože rasismus.....tak si honěj ego a odmazávaj mazáctví na "pravičácích" a na běžnejch zákona dbalejch občanech, kteří se moc nebrání...) a že jejich policejní sbory maj jen a pouze moje opovržení (ale ne tak velký, jako jejich zákonodárný aparáty), je celkem známý. Že považuju tuhle sebranku okolo Antifa a těch různých klinikářů a podobně, za totální odpad lidstva a být to na mě, je jich tak 80% do dvaceti čtyř hodin v kamenolomu, to je taky celkem známý. Ale podíváme se na ultradobytek z mediální a komediální scény. Já prostě žeru, když se nějakej mediální televizní šoubyznysovej kripl někde mediálně vyprazdňuje proti konzumu, proti kapitalizmu, proti Západu. Lidi, který vydělávají těžký prachy jen díky totálnímu nadbytku na Západě, který živí jen to, že existuje konzum a který profitujou jen a pouze z toho, že lidi kupujou věci, který absolutně nepotřebujou......budou žvanit o tom, jak jsou Evropani fuj, že si konzumujou a vůbec je nezajímá utrpení a hlad přemnožených Afričanů a globální oteplování / ochlazování / nicnedělání and shit. A schvalujou demolici v Hamburku, protože je to protest proti blábláblá. V první řadě, kdyby lidi kupovali jen to, co nutně potřebujou, s tím jejich mediálním flákáním za těžký prachy by byl konec, neštěkl by po nich pes a mohli by maximálně tak někde vykládat kamiony, nebo kopat příkopy. S nějakýma příjmama z filmů, cédéček, koncertů a podobně by byl utrum, protože....z čeho by to kdo platil, že jo. A taky to vůůůůbec není potřeba. Naprosto by jim vyšuměl příjem z reklam na žbumbiliardu naprosto postradatelných hovadin. Kupříkladu mediální tlučhuba Džordž Klůny, s tím jeho "Nespreso, wot els", přičemž jeden ten kafemlejnek stojí asi osm táců, z toho by rodina somálských nemakačenků žila tak měsíc, to se prodává jen proto, že lidi na Západě mají nadbytek, on z toho tyje, sám se na tom podílí.....a nám bude kázat. Líbí se mi, jak nějaká mediální držka káže ze svýho soukromýho tryskáče, nakoupenýho za prachy z reklam na hovadiny, lidem, co kupujou ty hovadiny a vlastně toho lempla živí, jak jsou fuj a špatní a podobně, že kupujou hovadiny a jak je potřeba rozdělovat, přerozdělovat, atd. Nojo, ale z tvýho ne, ty vořechu, co? To je stejný, jak ekopokrytec Al Gore, co točil emotivní "dokumenty" o klimatických hrozbách a oteplování a o tom, jak lidi moc spotřebovávaj, přičemž žije v überhaciendě, kde má i bázén vyhřívanej zemním plynem a spočítali mu, že s průměrným příjmem by celej rok vydělával jen na topení. Nebo tlučhuba Vejklef Hejvl, co taky neustále žvanil o tom, že lidstvo by se mělo uskromnit....a přitom sám jezdil šestiválcovým mercedesem. Jo, když mi o ekologii a šetření energií káže vořech, co bydlí v baráku se spotřebou energie jak menší vojenská základna, to mě hned motivuje se uskromňovat, aby se Afričani mohli množit ještě rychleji než do teď (hlavně držkovat proti přelidnění) a aby šuchvy lesklý v Antarktidě netrpěly hicem / zimou /ničím. To nejsou ani kecy, od těhle pokrytců, to jsou prostě jen sračky.
A jakkoliv nejsem příznivce argumentace ad hominem, tak je prostě potřeba brát v úvahu, kdo co říká o čem. No a od těhle rádoby celebritních blbečků prostě nebrat vůbec nic, komedianti mají dělat představení a ne poučovat a moralizovat, za to je nikdo neplatí, ať si nechají ty svoje pokrytecký kecy a drží hubu. Většinou ty kecy od nich vypadají, jak když majitelka bordelu propaguje sexuální zdrženlivost, nebo jako když dealer kokainu vykládá o tom, jak má lidstvo problém s návykovýma věcma. Prostě věrohodný jak třicetikoruna a jsou to jen a pouze žvásty.
Vlastně člověk to musí děsně selektovat, protože snad není dne, aby ti někdo netlačil, že tohle děláš blbě, tohle děláš ještě hůř a tohle úplně nejhůř a měl bys to dělat úplně jinak, ideálně podle něj, jinak jsi zlý zlý špatný, ze všech možných oblbovacích prostředků to teče a já už jsem se dávno naučil posílat ty kecálisty prostě do řitě. A naprosto a hlavně ty, u kterých činy neodpovídají tomu, co vykládají. To znamená hlavně veškerou tu mediální a politickou havěť, co si žije ukrutně nad poměry, ale nám budou kázat, abyzme se uskromňovali, počítali nádechy, močili ve sprše pod sebe a podobně. Kupříkladu Leonardo Di Caproni, co někde tlachá na nějaký ekologický konferenci, přičemž pro hospodyni pošle tryskáč, aby mu uklidila kvartýr tak, jak to má rád :-D Nebo jak přesně to bylo. Tahle mediální a politická sběř má totiž jedno společný. Tady jsou oni, kteří si budou dělat kdy chtěj, co chtěj, jak chtěj.....a tady dole je ten plebs, kterej musí poslouchat a snášet toto a tamto ve jménu toho a onoho budoucího pokroku, vyššího dobra, budoucnosti země, záchrany planety pro nějakou generaci za tisíc let a podobně. Eh. Ne, díky, na to vám já kakat.
Stejný jak cyklomagor Holan ze "Zhnít V Brně", co tvrdí, že by lidi měli celoročně jezdit na kole, zatímco má za letošek nalítáno asi 48 000 kiláků magistrátní károu. A ze stejnýho kýblu demence jsou ti odpadi v Hamburku, který demolujou město v rámci "protestu proti kapitalizmu" a točí si to na Ajfoun :-D Jak je možný, že tyhle odpady utlachaný ještě vůbec někdo bere vážně, myšleno ty kecy, co žvaní?

Pár křesťanských pointů

2. července 2017 v 22:11 | Řezník
Servus všem, včera mě trošku vyprudil kámoš ateista sdílením nějakýho kravskýho vtipu, o tom, jaký že to jsou křesťani dementi, že věří tomu, že byla potopa na celym světě a hafec zvířat byl na jedný lodi, atd., ale že nevěří "vědě". No, tak si do toho jdeme trošku kopnout (a neprudim opět do nikoho konkrétního). No, podle mnoha nevěřících jsou věřící dementi, protože "nepoužívají zdravej rozum a věří tomu, že všechno stvořil nějakej děděk na obláčku", jak to říkaj, no a že je to "na palici, protože Boha nikdo neviděl, tak nemůže existovat". Když vypustím ten oplzlej vtip, jak říkal Polívka v "kurvahošigutntág", tak, věřit na něco, co jsem neviděl, je nesmysl? Kolik lidí vidělo "velkej třesk"? Někdo to vyfotil? Asi ne, co? Je to minimálně stejně nepotvrzený, jako víra ve vyšší bytost. Teď. Podle wikipedie velkej třesk byl "expanze nekonečně malý singularity s nekonečně velkou hustotou". Kurvaroma, co to je? Už tohle někdo viděl? Někde se to válí? Kde se na to můžu podívat? Takže asi tak. No, co tam máme dál. Bible říká, že "všechno viditelné vzniklo z neviditelného". Jak velká je "nekonečně malá singularita"? Když je něco nekonečně malýho, to zní jako neviditelný, ne? Není to "to samý, jen napsaný jinak"? Abych parafrázoval Johna Coffeyho :-D No a teď. Stejně v tom jednom kdovíčem, co megatřesklo, musel být obsaženej materiál na celej vesmír, že jo. A ten se kurva vzal kde? Zákon zachování hmoty a zákon zachování energie přece platí a víme, že materiál jen tak nikde nevzniká. I ty různý psychopatický teorie o tom, že se něco někde jako samovolně zhmotní, vychází z toho že se to zhmotní z něčeho :-D Ale budiž, dejme tomu, že tehdy zákon zachování energie a hmoty neplatily, takže se materiál bral jen tak z ničeho, aniž by byl nějakej předtím. Budiž, pro diskuzi. Ale, stejně, když něco expanduje, musí se to vůlí a nějakou tvůrčí činností usměrnit, jinak z toho nic nevznikne, jen bordel. Představa, že něco jen řachne a tím se stvoří vesmír se všema fungujícíma věcma, mi odporuje rozumu naprosto totálně. Jako jo, někdo to může zkusit nasimulovat, že nakoupí hromadu stavebního materiálu, nacpe do toho trhavinu a bude odpalovat tak dlouho, než se mu z toho vytvoří Orloj, hodně štěstí a přeju trpělivost :D Všechno viditelný vzniklo z neviditelného a někdo to vytvořil.
Co dál. Bible říká, že původně na zemi byla pevnina z jednoho kusu. Co říká současná věda? Že původně byla pevnina z jednoho kusu. Bible říká, že když se Noe vypotácel z Archy, zbylo na zemi osm lidí a z těch se zalidnil svět zpátky. Co říká současná věda? Že dokáže vysledovat dna lidí k cca míň než dvanácti prvním kusům. Nestačí to? Mě docela jo.
Mnohem víc mi dává smysl to, že svět prostě někdo vytvořil a ty zákonitosti mu dal, než to, že něco vzniklo jen tak řachnutím něčeho, co teda jako někde bylo a kde to se vzalo, se už ani nespekuluje. Tahle teorie je nepotvrditelná a tudíž taky nevyvratitelná, protože to prostě nejde nasimulovat ani vyzkoušet. Ale tím pádem pak to není moc věda, protože, jak pravil Isaac Newton (mimochodem, křesťan), "věda začíná tam, kde se začíná měřit". Spekulace který jsou neověřitelný a tudíž nedokazatelný, jsou na stejný úrovni, jako Drakeova rovnice a rovnice pravděpodobnosti mimozemskýho života, z programu SETI, kde se dají dosadit hodnoty naprosto totálně libovolný a vymyšlený. No a jak pravil Michael Crichton na CalTechu, při svojí přednášce "jak mimozemšťané zabili vědu" (narážel právě na program SETI), "to, co může znamenat cokoliv, neznamená reálně nic". Ergo, víra v nepotvrditelnou a nedokazatelnou hypotézu je jen a pouze víra a od viry religiozní se nikterak neliší. Podobně víra v evoluci, protože to taky nejde experimentálně vyzkoušet, vzít pár koček a čekat, až se změní v ryby a náhodou budou poblíž vody, aby rovnou nechcíply. Jinak, jak lidi říkají, kdyby Bůh byl, proč by se lidem neukázal, tak a) ukázal se v osobě Krista, jak to dopadlo, víme b) kdyby Bůh opravdu něco mega předvedl, většina lidi, co v něj věřit prostě nechce, by si řekla "kurva, to byl ale parádní zvláštní efekt". I kdyby z moře vylezla potvora, co by měla na boku nápis "stvořil mě Bůh, ne evoluce", lidi by stejně spekulovali o tom, jak se to tam evolučně mohlo vytvořit :-D
Prostě, kdo uvěřit nechce, neuvěří, ani kdyby někdo vstal z mrtvých (což už taky proběhlo). Jinak, jak se počítá letopočet, "před Kristem" a "po Kristu". Chce mi někdo tvrdit, že by se i letopočet počítal podle fiktivní postavy, nebo podle někoho, kdo byl jen obyčejnej člověk? Neviděl jsem, že by někdo počítal letopočet na "před Krišnou" nebo "po Konfuciovi", tihle vořeši jsou beztak stejně všem u prdele :-D Podle Krista se počítá letopočet. Dost jiná liga už od pohledu, ne? No a samozřejmě, musíme zhodnotit i to, že spousta chytráků a expertů se pokoušela vyvrátit vzkříšení, jako že neproběhlo a nikomu se to nepovedlo. Vesměs ti, co se v tom hodně vrtali, přešli k nám, protože jim došlo, že prostě proběhlo. Dálepak tu máme asi bžilion věcí, na kterých si moderní věda a materialistický pojetí světa totálně vyláme zuby, ovšem pojetí světa i s duchovní složkou je vysvětluje celkem spolehlivě a (za mě) Bible celkem nejpřesněji.
No a musíme vzít do úvahy taky to neustálý útočení proti náboženství. Ačkoliv se mnoho ateistů holedbá, jak ateisti nikdy nezabíjeli kvůli víře (zabíjení z jiných příčin se ideologicky zanedbává) tak ani hovno. Čínský komouši pobíjeli budhisty protože tam žádnou víru nechtěli. Sovětský komouši likvidovali křesťanství, protože tam jinou víru než tu svojí nechtěli. Takže, ano, i ateisti zabíjeli kvůli víře. No a pomineme úplně to, že i ateistický režimy se mezi sebou dokážou parádně porvat kvůli ideolgii a víru religiozní vůbec nepotřebujou. Baví mě kecy levičáků o tom, kolik že lidí zemřelo protože Bible, ale kolik milionů mrtvých bylo kvůli spiskům toho kokota Marxe, to je jim už fuk :-D A že i ten nejtvrdší inkvizitor byl proti průměrnýmu okresnímu vyšetřovateli ČEKA nebo NKVD pouze malé usoplené budižkničemu, počítaje na počet mrtvol, to už zanedbávají úplně.
Takový ty klasiky, jako to, že země je placatá a podobně, vůbec nejsou vzatý z Bible, ale do tehdejší církve se to nacpalo právě ze světa, z antických teorií, atd., to už můžeme úplně vynechat. A to, že procesy jako s Galileem a podobně, neměly s Biblí pořádně co dělat, protože a) tohle církev vůbec provádět neměla b) pro to, co oni tvrdili, taky neměli v Bibli žádnou oporu, můžeme vynechat taky. Byla prostě taková doba, ale oni nám to prostě neodpustí :-D
Tahle averze mnohých a primárně mladých neomarxistických blbů, vůči křesťanství, je až patologická, obzvlášť v kontrastu s tím, jak jsou schopní se zastávat mešitářů. Řval bych smíchy (neb vzteky), když slyším mladý levičáky srát z huby něco o "homofobii v církvi", ale zároveň kritiky chování mešitářů k homos umlčovat jako rasisty a islamofoby :-D Prostě o tom, že mešitáři bijou geje, se musí mlčet a o tom, že křesťani gejům nepodlejzají, se musí řvát. Tak ono je to jasný. Mešitáři řvou, brání se, útočí (jen v davu :D )a nenechají si líbit nic, zatímco křesťani se sebou nechají obecně orat. Viděno to bylo u Zheblýho Čárlího, který se velice vůlgárně naváželi do křesťanství a prakticky žádná reakce neproběhla, ale vzali si na paškál Mocha Meda a začaly lítat cucky. Pár citátů, po Charliem prohlásil Dfens, "Zapomněli, že v Evropě jsou lidi, kteří nesnesou urážku svojí víry tak stoicky jako křesťani, na kterých se dá dříví štípat".
A případně, další autor, (btw, ateista), "Úžasné je také to, jaký panický strach mají rozjásaní a nespoutaní mladí zmrdi z církevní manipulace jejich svobodného JÁ. Hledal jsem teď kolem Vánoc nějakou podařenou církevní manipulaci v našich mediálních prostředcích hromadného ničení a na žádnou jsem nenarazil. Zato jsme všichni denodenně masírováni mnohem agresivnější manipulací ze strany prodejců mobilních telefonů, automobilů, kosmetiky, zaručeně 100% džusů a podobných naprosto nepostradatelných věcí. Tato mediální masáž je tisíckrát, milionkrát intenzivnější, než kdy byla mediální masáž církve a zbledli by před ní i vrcholní ideologové komunismu, o Goebbelsovi ani nemluvě.
Tahle masáž mladým zmrdům nevadí, protože jí ani nevnímají, jsouce její integrální součástí. Asi jako ryba nevnímá všude kolem sebe vodu." No, takhle, tenhle článek nemá za cíl kérovat do ateistů, jen do pár doktrín a do různých tvrzení levičáků a "humanitárních zblblíků" a aktivistů. Kteří provozujou akorát srabaktivismus. Co že je to srabaktivismus? To je to, že se útočí ne na opravdický zlejšky, ale útočí se na cíl, kterej se obecně moc nebrání, prakticky vůbec neútočí a útočení na něj probíhá vesměs pod nějakou kravskou záminkou. To je již zmíněné útočení na křesťany za "homofóbiji", když u mnohem tvrdších židů se o tom decentně drží huba, o ještě drsnějších mešitářích ani nemluvě. To je to, když se pořád někdo nasírá do skupiny legálních držitelů zbraní, u kterých je kriminalita nula nula nic, do nikoho se nenaváží a chtěj jen aby je všichni nechali na pokoji, to je nekončící pruda do bělochů za rasismus, když běloši se za něj už padesát let kajou a u jiných etnik ce rasismus otevřeně toleruje. Hezky je to vidět ve výborným filmu "Co jsme komu udělali", kde byli rasistický kokoti vlastně všichnii, ale jako problém se to řešilo jen u bílejch a jen u těch se hlídalo "bacha na hubu". Když feministickej časopis někde v Americe napíše, že řešení rasovýho problému je to, aby bílý ženský chodily na potraty, představte si, kdyby to napsali o jiný rase. To by byl randál, žaloby, aktivisti by skákali deset metrů do vejšky. O tomhle se vůbec nemluví, tady je ticho. Ortel hrál před patnácti lety v Conflictu 88, což ano, neonacisti byli a chce se po něm, aby za to činil pokání ještě teď, ale otevřenej rasismus z jiných směrů vůbec nevadí. Atd. O dementech, co řeší nějaký "pohlavní stereotypy" v učebnicích a u toho se bratří s mešitářema, to je taky klasika.
A samozřejmě jsou tu fanatický cykloaktivisti, který by zkoušeli nanutit ty svoje škarpolezy úplně všem a pořád útočí na řidiče a na automobilovou dopravu, ta, ač je v naprostý početní převaze a i v naprostý silový převaze, se nepochopitelně taky nebrání a neudělali ještě z těhle pumpičkářů nápln do matrací, ale furt se s nima snaží nějak vyjít. Podobní jsou ekomagoři, co buzerujou evropskej průmysl, kterej se o čistotu snaží, zatímco Číňani lejou rtuť do řek. A o tom by se dalo pokračovat dál.