Srpen 2017

Ale jasně že to myslej vážně

25. srpna 2017 v 12:12 | Řezník
Servus všem. Vzhledem k tomu, že jsem mnohokrát použil pojem "bílá genocida", případně "bílý vyhlazení" (těší mě, že ten pojem už nepoužívám jen já, ale vidím ho mnohde, naprosto nezávisle na tom, co píšu já), budu to ještě jednou muset shrnout a definitivně objasnit. Ono totiž, když se člověk dívá jen na jednotlivý části, nevypadá to tak děsivě. Ale když vidí celkovej obraz a celkovej směr, zjistí, jak to fakt je.
Nuže. Běží tu konspirační teorie (zatím nepotvrzená a ano, jedna z mnoha, definitivně utopená v pyčovinách typu Chemtrails a podobných hovadinách) že je v plánu nahradit původní evropský obyvatelstvo jednou namíchanou nahnědlou rasou, s tím, že národy a státy už budou existovat jako tak jen podle názvu, ale reálně to bude jedna promíchaná banda míšenců bez kořenů, historie a podobně. Ve srovnání s národníma státama, velmi dobře ovladatelný. No, takhle. Cíl marxismu je vytvořit dvojtřídní společnost, kde je "elita" a "plebs", přičemž elita řídí plebsu komplet celej život od kolíbky do hrobu. Samozřejmě, kecá se u toho o "beztřídní společnosti", ale někdo jí musí řídit, že. Viz Simpsonovi. "Tohle je země Ekválie, kde jsou si všichni rovni. A my jim vládnem. No, někdo to dělat musí." Všimněte si, že každej intektuál, kterej jede v těhle tezích, se podvědomě pasuje do "elity". Nenene, mě nebudou všechno řídit, já budu všechno řídit těm nesvéprávným debilům. Je to lákavý pro tyhle vořechy.
Nepotvrzenej výrok jakýhosi Barnetta, Obamova poradce, je "Cíl je vytvořit nahnědlou rasu s průměrným IQ tak 90. Příliš hloupí, aby se ptali, ale dost chytrý, aby pracovali." Jestli to fakt řekl, netuším, nesvítil jsem mu u toho. Dál. Je jedna teorie známá jako Kalergiho plán, která říká přesně to, co jsem popsal, s tím, že aby to proběhlo, je zapotřebí importovat cca 1,2 mega migrantů ročně. Opět, jestli ten plán fakt existuje, nevim. Kalergiho jsem neznal.
No, ok. To jsou teda spekulace, konspirace a teorie. Co se reálně děje. Do Evropy se vozí africký migros v počtu cca 1,1-1,5 mega ročně. Zezačátku to zaštiťovali tím, že to je válkou v Sýrii a že to jsou váleční uprchlíci. Přičemž mnozí opravdu byli, ale těch bylo čím dál míň, teď se zrovna podřek jeden, co dělal dva roky v Lybiji v uprchlických táborech a prohlásil, že těch, co zdrhaj z válečných oblastí, tam bylo asi 10%. Psali v Reflexu, ne na nějakým "naziwebu". Teď válka v Sýrii skoro skončila, ví se, že většina toho jsou ekonomický migranti, ale dál se to vozí, EU vydává popyči silný prohlášení, jak s tím budou bojovat, ale....vozej dál. To je první věc. Import probíhá.
Další věc. Kdo otevřel ty přístupový cesty. Evropa a USA. Francie a Britonie bombardovali Kadáfího, USA vyzbrojovali ty rebelský frakce, pád Kadáfího a tím pádem otevřená nástupní zona v Lybiji, odkud tu sebranku vozej už 40 km od jejich hranic, je dílo Západu. Nepochopitelně mnohý hází migros na Rusáky, copak Rusáci sundali Kadáfího?
Co dál. Rebelanty v Sýrii vyzbrojovali Američani, válku v Sýrii vlastně vytvořili Američani, skrze jejich podporu "demokratický opozice" (žertovný pojem), která je jedna ruka s Al Nusrou a podobnýma. Válka v Sýrii je opět dílo Američanů a Rusáci tam spíš střílej ty rebelanty. Ve chvíli, kdy by Asad padnul, vznikne tam nějakej IS 2 (vtip na ten tank :-D ). Co dál, IS, jako Islámskej stát, je taky bastard Američanů. Američani sundali Saddama Hnusáka a.....vznikl ISIL. Naprosto schvaluju USA útok na irácký vojska v Kuvajtu v 91, tam si to Sadám vykoledoval, ale ve 2003 to bylo více méně zbytečný, prej že má "chemický zbraně". Heh, kecy. Myslel jsem si, že to byly zájmy čistě mocenský, ale teď vidíme, že mohly být....taktický. Máme tam tudíž Islámský stát a tudíž je udržitelná historka, že musulmani co sem lezou, se bojí Islámskýho státu. Velmi laxní "válka" jak USA, tak celý evropský koalice proti IS, potvrzuje tezi, že (z více důvodů) se hodí, aby tam ten IS byl. Zničit ho nechtěj, kdyby chtěli, už to bylo.
Třetí věc. Naprosto nepochopitelná adorace a pokrytí islámu ze strany evropských politiků a justičního systému, kde už na beton mnohde platí dvojí právo. Za pokus o vypálení synagogy trojicí musulmanů podmínka (bylo to vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele, prej, podle Dojče soudu). V Britonii probíhaly věci jako Rotterham a Newcastle, kde to nakonec pozatýkali, ale že to trvalo....oproti tomu tamtéž padají nepodmíněný tresty za hození salámu k mešitě, nebo za "útok na muslimku salámem", případně za "verbální urážky". Dawkinsovi, kterej desetiletí držkoval na křesťanství a nikdo mu za to do ksichtu nešláp, zruší účast na nějaký besedě, protože na Shitteru urazil islám. Islám bude za chvíli nový oficiální náboženství Evropy a USA. Pojmy jako "islamofobie" jsou točený furt dokola, pojem "křesťanofobie" jsem nikdy nezaslechl. Ono to jde dál. Soudy jim straní. Některý fakta se ani nezveřejňujou. Atd.
Z druhý strany běží neskutečná politická korektnost, kdy je už v USA nekorektní říct "černej". Obraz "hlava černocha" se musel přejmenovat na "hlava muže". A mnoho dalších podobných případů. Umělecký díla z dávný historie se přejmenovávaj, aby zněly politicky korektně. To je prostě tah za smíchání ras do jedný univerzální. Dál probíhá, na západě, útok na historii. V Britonii z univerzit odstraňujou bysty a obrazy bělochů, jako vynálezců, vůdců a podobně, protože "by to mohlo urážet nebílé studenty odjinud". V Americe likvidujou sochy konfederačních generálů. V Německu zašili novináře, co psal o spojenectví islámu a nacismu. Pomalu se nám tu odstraňujou "nekorektní části historie". O barbarských válkách v dějepise neuslyšíte, ale o tom, jak ošklivý běloši brali chudáky černoušky do otroctví, se mele furt. Nikdo nenatočí film o osmanských otrokářích, co jezdili pro haranty až do Dánska. Ale o "černém muži, co pod bičem otrokáře žil", se točí furt.
Opět to jde dál. Objevujou se "intelektuálové", kteří otevřeně vyzývají k terminaci bělochů, ale nikdo to neřeší. Kráva chodí v hadrech popsaných "fuck white people" a rasismus to není. Některý intelektuálský magoři zavádí už i "dny bez bělochů", případně "bělochům vstup zakázán". Psal chlapík na DFensu, že těsně po zvolení Trumpa nějaká jeho kolegyně prohlásila "bílí muži by neměli volit". Řev feministickejch kurev "jsi zasranej bílej muž" byl slyšno mnohokrát, opět, bez reakce. Když vypatlanej fízl, původem ze Somálie, zastřelil (snad omylem a byl jen blbej) bílou blondýnu, co zavolala policii k pokusu o znásilnění, nejen, že žádný kokoti z organizací "na životě těhle záleží" (ano, zdravím vás, prasata z Black lives maters, zhyňte v mých blitkách) nereagovali nijak, ale, sociální sítě byly zamořený kecama typu "dobře, že to ta bílá děvka schytala". Estabilišment? Bez reakce. Srovnejte to s tím "mumulandem" co vznikne pokaždý, když fízl v USA zastřelí černocha, i když je polda taky černej.
Existuje už i mezi tím intelektuálským odpadem zažitej pojem "bílá převaha", a.k.a. White oppression. A podle nějakýho US feministickýho časopisu je lék na bílou převahu to, aby "bílý ženský chodily na potraty". Řečeno seriozně, estabilišment, bez reakce. Představte si ten rambajz, kdyby to někdo napsal o židech, nebo tak. Reklamy na antikoncepci, stylu "děti jsou otravný, používejte tady Dělohaleptač 4000", opět, s bělochama.
Jdeme do temnějších zákoutí netu. Existuje už celej obor porna, kdy "bělošky podvádí svý bílý starý s černejma chlapama". A není to, že někdo jen tak natočí nějakej film, furt točí někdo něco, že jo, ale tohle je celej jeden směr. Onehdá jsem viděl názvy některých takových stránek, typu "když je bílá, není to znásilnění" a podobně, toho je dost hafo. Estabilišment? Bez reakce. Naopak, za rasismus se držkuje do těch, kterým tohle vadí. To jsem taky viděl. Ty některý názvy jsou ještě horší, to už ani popisovat nebudu. V aglosasskejch zemích už vznikla i skupina ženských, který si říkaj "queen of spades", nebo tak nějak, piková královna, no a vyznačujou se tím, že jako bílý chrápou jen s černýma. Opět vymletý propagandou a propaganda je dál šíří. V tomhle oboru pojem BBC neznamená tu britskou televizi, ale "big black cock", velkej černej kokot, zas je to celá jedna linie propagandy, co tvrdí ženským, že bílí chlapi maj zakrnělce a že pořádnej "gewehr" maj jen černý. (Na porno nečumim, jen vim, že tohle prostě existuje a je toho čím dál víc).
To se sune i do mainstreamu. Pomalu se všude možně prosazuje propaganda smíšených dvojic, smíšených rodin, smíšených vztahů, ale, vždycky černej chlap, bílá ženská (nebo skoro vždycky). Naposled zase natočili nějakou pohádku podle Grimmů, zase, černej princ, bílá princezna. Proč asi? Koho sem vozej přes moře, snad ženský? Jak to vypadá v kriminále, toho slabýho przní ten silnej, jak je to u psů, silnější pes naskakuje....plus je to samozřejmě propaganda pro ženský, ať se množí s nima, ne s našima. Tohle všechno jsou fakta. Snadno ověřit lze.
V Německu vyšel článek v nějakým časáku o tom, že jestli jste oba bílí a hetero a máte slušně vychovaný bílý děti, tak jste asi nacisti a že takový rodiny by se měly vyhnat na okraj společnosti. Bojovníci proti rasismu bez reakce, estabilšment bez reakce.
Teď nedávno nějaká US skupina pro děti (takoví sluncaři lajt) dali na svuj Shitter post s fotkou bílýho děcka, strhla se vlna shitstormu od protirasistických bojovníků, že jsou to rasisti. Vyfotit bílý dítě jinak, než v plynu, je asi už taky rasismus. Ono i bejt bílej a nekát se za to je taky rasismus.
Gay pride, správně, black pride, správně, asia pride, správně, white pride, fuj, rasismus, KKK, špína. Viz hesla z Wikipedie.
Nedávno nějaká feministická kráva prohlásila veřejně, že bílý kluci by se měli lovit a zabíjet. Estabilišment, bez reakce, bojovníci proti rasismu, bez reakce.
Oni už operujou veřejně s faktem genocidy. Ale uchcávat se bude pořád z "Hitlera" a to mě přivádí k verbeži největší......
Antifa. Tahle sebranka útočí na všechny a na všechno, co nesouhlasí s vypatlaným "multikulturalismem" (ve kterým pro bílý už není místo), s bílou sehnutostí, s internacionálním socialismem atd. Chránění estabilišmentem, kterej proti nim zakročuje tak na půl plynu, napadají demonstrace vlastenců, dělají bordel, mlátí lidi, podpálí půl Hamburku, přičemž ale neustále kážou o tom, že již dost bylo nenávisti a násilí je špatný. V Americe došlo minimálně ke dvoum vraždám Trumpových příznivců, protože Trump. Nikdo z tý protitrumpovský opozice to veřejně neodsoudil. Naopak, nějaký krávy ze spolku Ženy proti Trumpovi označily pachatelku brutálního mordu, za "spojenkyni, která používá jiné metody". Kurva už. Když v Německu asylant ubodal tu vítačku, proběhl nějakej pietní obřad na její počest, napadla ho....Antifa. Protože si mysleli, že tam jsou "rasisti". V Americe se chovaj stejně, v Německu taky, chovaj se jako Hitlerovy SA. Jakmile ale v Charloteswille chcípla jedna kráva od nich, během útoku, kterej rovněž provedla Antifa, hned se o tom řvalo, jak jsou "rasisti" nebezpečný.
Legislativní tahy EU a EK jsou jasný. Odzbrojit obyvatelstvo. Zakázat legální zbraně. Tak a teď. Kolik migros z Afriky a těch "uprchlíků" má legální zbraně? He? Kolik zmrdů z Antifa má legální zbraně? Kdo je má? Pracující běloši, vesměs. Ano, i pracující černí, ale ti budou collateral damages. Dovolili by Huttové Tutsiům mít zbraně? Dovolil Hitler Židům mít zbraně?
Další útok probíhá na chlapy a na rodinu, skrze neustálý "uřezávání koulí" a skrze různý sociálky a podobně, ovšem, chlapi od migros jsou vůči tý feministický propagandě resitentní, feministky jsou obecně vesměs bílý a na jinorasový chlapy neútočí (opět příklady, Rotterham a Newcastle, kdy masový znásilňování a prodávání ženských do kurvootroctví nechalo tyhle skupiny úplně chladný, ale z Trumpa se mohly posrat). Feministky spíš bagatelizujou sexuální násilí ze strany migros, "aby toho nezneužili rasisti", ale neustále chtějí nějaký výhody proti chlapum a podobně. Buznoaktivisti už chtěj očistit i "stigmatizovaný skupiny" jako pedofily. Dítě může fotra bonznout na sociálce skoro za všechno, namoklej meč nějakýho obvinění z prznění a tak se nad rodinou vznáší neustále, ale, opět, rodiny musulmanů a migros tyhle sekty vynechávají. Ve Finlandu zavedli dokonce to speciální oddělení, kde haranti můžou práskat svý starce. Opět, bude tam práskat malej Abdul? :-D
O tom, kam to vede, o chlapech "MGTOW" jsem už psal, o tomhle práskání taky. Skrz dlouhý uřezávání koulí bílejm chlapum se tu vytváří banda vořežprutů, který umí akorát pracovat, nosit ženský prachy, nechat se od ní buzerovat a o problémech kecat, pak "praví chlapi už nejsou, kde jsou praví muži", no a do toho se sem nakýbluje půl milionu migros, který jsou chlapi podle starých časů a testosteron z nich kape.No a naše ženský, co maj plný zuby těch položen, co si tu ale samy vyrobily, po nich často skočej.
Heh.
Všechny tyhle sociálně patologický jevy jsou typický pro bílou rasu a pro jinorasovce, kteří ale přijali bílý způsoby. Ten zbytek je naprosto resistentní a do těch se ty organizace taky nepouští, protože "rasismus". Protirasistický dneska už otevřeně znamená "protibílý" a nejsem jedinej, kdo si toho všimnul. Pomalu se to překlápí do toho, že už jen být bílej bude špatný, nečistý, protože jseš prostě bílej, máš převahu a otroctví a sračky......když už brojej proti fotce bílýho dítěte. V USA nějakej negerskej rejža natočil film pro puberťáky, o vztahu nějakých puberťáků, zase, blondýna, bílej neduživej hňupýn a namakanej negřík Adonis. A v jednom záběru, viděl jsem ho jako fotku, je, že oni stojej v nějakým kině a za nima, nenápadně zamaskovanej, je plakát s přeškrtnutým bílým miminem. Estabilišment, bez reakce, protirasisti, bez reakce. Ale když jedna moderátorka v německý televizi řekla "arbajt macht fraj", byla pryč okamžitě.
Jasně, je možný, že to je všechno shoda náhod, že je to banda lidí, co jsou blbý, další část, co se toho chytla, něco náhody, něco mocenský zájmy a dalo to dohromady takovej výsledek, už jen třeba proto, že když události naberou nějakej směr, tak pak jedou už setrvačností a samospádem tím směrem. Takže nevím, jestli opravdu existuje Kalergiho plán, jestli je to celý nějak centrálně řízený, nebo jestli se to jen takhle kravsky sešlo. Ale ať už je bílá genocida centrálně plánovaná, nebo to jen tak nějak jako vzniklo, začíná být nebezpečně reálná.
Proč to vůbec řešim. Hele kdyby to bylo jen, že se teda jako rasy smíchaj, za pár generací Čech nebude, nebo bude komplet černej, je mi to dost jedno. Já budu za pár generací mrtvej a jestli to tu budou obývat běloši nebo černoši, je mi prdel, rasa je mi celkem fuk. Avšak. Vzhledem k rychlosti, jakou to zase začíná nabírat, to vidím, že brzo dojdou k tomu, že je to potřeba trochu urychlit a že teda běloch by měl jít někam do pracovního tábora, sebrat majetek (stejně ho dluží zemím třetího světa co vykořisťoval, vendeta za otroctví, blábláblá), případně jich pár poslat do plynu, že jo. Protože se Židama v Německu nebo s Arménama to taky nezačlo hned na "plný plíny".
A to už mi jedno není. Mě nikdo vyhlazovat nebude. Nejdřív musíme identifikovat, kdo je náš nepřítel. Jsou to lidi jinejch ras? Ale ani omylem. Jsou to....intelektuálové. Vesměs bílí, levicoví, neomarxistický intelektuálové. To je rakovina, syfilis a AIDS. Jsou Syfrakaids. Ti tohle všechno vymýšlí. Ne teda všichni, ale velká část z nich. A zamořujou těma svýma sračkama vzdělávací systém a postupně i legislativu. Dál to jsou aktivisti těhle neomarxistických organizací, ti už jsou všech barev. A pak politický neziskovky. Tohle všechno je potřeba naprosto zašlapat, bez soucitu, jak pravil Aragorn, "Nemějte soucit. Oni ho mít nebudou." Jsou tři možnosti. Radikální změna politický reprezentace, občanská válka, nebo mlčet, být "mlčící většina" (kurva jak já ten pojem nenávidim) a časem skončit v gulagu.
Pro začátek je potřeba radikální změna politický reprezentace. Nevolte, u všech všudy, ty prasata, co tam jsou do teď a co nás dovedli přesně sem. Šanci měli, tak teď ať táhnou někam do sedele. Dál je potřeba šířit osvětu, protože si spousta lidí myslí, že jako o nic nejde (stejně jako si to myslel každej Žiďák, než mu přišel rozkaz k transportu do koncentráku). Že to neudělaj? Ale udělaj. To si tehdy říkali taky, že to "neudělaj", že to "lidi nedovolí", že "to by nešlo". A hele jak to šlo.
A tehdy, stejně jako tady, to začali nějaký "myslitelé" rozvíjením teorií. Je potřeba se bránit, dokud to pořádně jde. Výhoda je, že třeba EU žádný spojený vojsko nemá, ale už je snaha ho tvořit, takže asi tak. V Afro čeká na transport do Evropy prej až 100 mega migros. To budou větší grády, někdo je bude muset živit a jak asi? Znárodnění, nucený práce? Hoši tohle už není prdel.
Víte, čím to vzniklo? Celkem chválihodným "ohledem na slabšího". Bílej chlap měl převahu, tak se snažil zajistit ochranu těm "slabším", jako ženám, přistěhovalcům, menšinám a podobně. Jenže se to zvrhlo, dementi z toho systému vytáhli všechny pojistky a je to tam, kde teď. Tak dlouho byla snaha o "nediskriminaci homosexuálů" že to dopadne tak, že tyhle sexuální menšiny budou šikanovat nás. První heslo bílýho muže musí být "na všechny jeden metr berte", serem na to, že jste nějaká menšina, žádný extra buřty nebudou. Živ se sám (pokud jsi schopen) nebo táhni, nebudem tě sponzorovat, pokud jsi schopen se živit (nemocný jsou něco jinýho). Že jsi "jiná kultura", co nepracuje a neposílá děcka do školy a podobně, no, na to ti serem taky, tak pojdi hlady, nezájem. Zapoj se, bo táhni kam chceš. Vykopat ilegální přistěhovalce, atd., žádný extra buřty a ohledy nikomu, kvůli barvě, pohlaví, původu. Přesně tak, jak to chtěli ti praví bojovníci za rovnost. Prostě na všechny jeden metr berte. Politický ziskovky zrušit a veškerý tyhle tlučhuby vyházet a odstavit je od ovlivňování vzdělávacího systému. Na útoky Antify se bránit prostě v rámci nutný obrany a žádný sraní s nima. S nikym se už nemazat. A konečně zvolit vůdce (jo, napsal jsem to slovo schválně, protože je čas konečně přestat střečkovat s "Hitlerem") kterej na tohle bude mít odvahu, kterej ukáže většině, že nemusí jen šoupat nohama ve vlastnoručně vybudovaným daňovým koncentráku, ale může taky nastavovat pravidla. Žádný ohledy, "no mercy". Je čas hodně, hodně přitvrdit.

Jak jsem pochopil Crowleyho (pozor, teologickej text)

23. srpna 2017 v 13:15 | Řezník
Servus všem. Tak jsem zase dneska udělal chybu, že jsem si přečetl článek od jedný ženský, která, to jsem teda zjistil až potom, vychází z teologických doktrín Pipera, Washera, Mc Arthura a spol. Já jsem na ty stránky kliknul, protože se tam zabývala podfukama v evoluci, no a pak jsem četl dál a zas jsem myslel, že se mi rozskočí hlava. Takhle. Každej, kdo je věřící, ví, že křesťanských doktrín jsou fakt hromady, navzájem se kříží, sráží, negujou a anihilujou a je velice těžký se v tom vyznat. V zásadě jsou možný čtyři principy.
a) jednu si vybrat a podle tý fungovat, ty ostatní vypustit b) provést syntézu více doktrín a vzít ze všech to, čemu se dá věřit (trošku to zavání přístupem "vybírám si, co se mi hodí") c) vyhodit to všechno, studovat Bibli a vytvořit si vlastní podle toho, jak to chápu d) vytvořit si tu vlastní a v místech, kde něčemu nerozumím, vzít informace od někoho, kdo to už zpracoval.
Jak vidíme, stoprocentně zaručená metoda ohledně toho, že si člověk nevytvoří nějaký omyl, tam není. Ale člověk se tomu riziku nemůže vyhnout. Ne v situaci, kdy ze stejného textu lidi dokážou vyrobit naprosto protichůdná tvrzení, v mnoha případech. No a protože nemám člověkohodiny, k dispozici, abych tu rozebíral jednotlivý doktríny jednu po druhý, tak se kouknu jen na ty hlavní a pak jednu rozeberu fakt důkladně. Jak víme, v Bibli je pro člověka asi nejdůležitější point spasení člověka od pekla. Obecně všichni křesťani se shodnou na tom, že spasení probíhá skrz víru v Ježíše Krista, ale dál už je tam zase spousta rozdílů.
Jedna z hlavních doktrín protestantismu je "arminianismus", ten tvrdí, že spasení člověka je spolupráce člověka s Bohem. Že Bůh poslal Ježíše jako oběť za hříchy, udělal všechno, co je pro spasení nutné, ale je na člověku, jestli to přijme, nebo ne. Přijme vírou. No a jak je možné uvěřit a spasení přijmout, tak je možné věřit přestat a spasení zas odmítnout.
Druhá nejznámější je "kalvinismus". Ta tvrdí, že všechno komplet udělal Bůh a že člověk nemá vůbec pravomoc do svého spasení mluvit. Že buď je vyvolen ke spáse a tudíž uvěří a spasen bude, nebo prostě ke spáse vyvolen není a půjde do asfaltu, nic s tím neudělá. Ten kdo je vyvolen, nikdy neodpadne a pokud člověk odpadne, tak vyvolen prostě nebyl, jen žil v iluzi.
Pak jsou doktríny, které jsou syntéza obojího, některé dávají smysl, některé jsou dost "paskvilní".
No, aktuálně je nejčastější verze kalvinismu, tzv. "neokalvinismus", který někteří lidi prosazují, aniž by vůbec chápali, co se tam vlastně říká (častej problém), ještě otravnejší ovšem je, že sice zkouší mluvit kalvinisticky, ale reálně mluví arminiánsky, sami si to neuvědomují, tím pádem půlkou huby něco řeknou, druhou půlkou huby to popřou. A tím mě strašně krkaj, protože tohle prostě nesnáším. Když někdo prohlásí A=B, ale B není rovno A, to bych řval jak raněnej tygr. Takže se na neokalvinisty koukneme.
Čelní představitelé týhle doktríny jsou John Piper, John McArthur, A.W. Pink, John Cole, Paul Washer a mnoho dalších. Opět nemám člověkohodiny, abych sem psal všechny odkazy z Bible. Tak jen shrnutí.
Podle jejich učení veškeré záležitosti související se spasením zařizuje jen Bůh. Člověk do toho vůbec nemá možnost mluvit, ani nemá možnost to jakkoliv ovlivnit. Vychází z toho, že člověk je duchovně mrtvej, tudíž nemůže sám od sebe uvěřit v Krista. Takže, buď je vyvolen a Bůh zařídí, aby uvěřil, nebo vyvolen není, Bůh to nezařídí a dotyčný tudíž pomaže do asfaltu. Ještě jednou. Lidská vůle a rozhodnutí je z rovnice zcela škrtnuta, buď jsi vyvolen, nebo ne. K tomu doporučuju článek od Pipera, "Omezené smíření", kde vykládá, že Kristus neumřel za všechny lidi, ale jen za ty vyvolené a za zbytek ne.
Někteří, jako McArthur a Pink, tudíž akceptovali, že aby ta jejich teze platila, musí to být tak, že znovuzrození musí přijít předtím, než člověk uvěří, no a že až pak uvěří spásným způsobem. Tak aby to mělo smysl. Do tý doby může uvěřit maximálně tak nějak jako "po lidsku", což není "spásná víra" a tudíž je mu úplně k prdu. Od tý se pak může stát, že odpadne.
Fajn, může to tak fakt být, ale. V první řadě, oni si tu svojí tezi nedomýšlejí do důsledků. A taky si protiřečí. Vezmu nejdřív ty protimluvy. Oni nejdřív prohlásí, že na svoje spasení nemáš žádný vliv a pokud tě Bůh prostě neznovuzrodí a nedá ti věřit spásně, tak máš smůlu. Jenže, následuje od nich asi padesát milionů kázání, jak se máš ověřit, jestli opravdu věříš spásně, jestli opravdu máš pravou víru, atd. A pokud zjistíš, že ne, tak máš opět činit pokání a prosit Boha o pravou víru a o záchranu. Vidíte to? Na jednu stranu řeknou, že člověk se sám od sebe pro Boha rozhodnout nemůže, že nemůže sám od sebe ani uvěřit a že jeho rozhodnutí nemá na nic vliv. Na druhou stranu, sami implicitně tvrdí, že je možný, aby se člověk neznovuzrozený, tudíž mrtvý v hříchu, pro Boha rozhodl a o tu spásnou víru a o znovuzrození prosil, aby činil pokání a modlil se.....čímž vrací zase míč zpátky k člověku a popírají to, že člověk na to nemá vůbec vliv. Plus to doplňují tím, že když ty věci neuděláš, tak to, že půjdeš do asfaltu, je pak tvoje chyba. Takže, na jednu stranu na to vliv nemáš, na druhou stranu zase máš. Ty jejich tvrzení kompletně popírají sebe samy.
Někteří vyznavači těch jejich tezí vytvořili teda částečně logickej paskvil, že teda "člověk nejdřív uvěří nějak jako nespásně, na základě toho že se teda modlí k Bohu a Bůh mu dá dar spásný víry a znovuzrodí ho". Čímž samozřejmě opět, vracej míč k člověku, protože: člověk neznovuzrozený, duchovně mrtvý, aspoň nějak sám ze svojí síly uvěřil, pro Boha se rozhodl a pak se modlil o tu spásnou víru. Čímž ale defacto přechází do arminianismu.
Stejně to popisovala ta ženská v tom článku včera. Nejdřív sepíše půl stránky o tom, že celé spasení je jen Boží dílo, že to není žádná synergie (spolupráce) člověka s Bohem, no a pak druhou půlku stránky popíše tím, jak člověk, když uvěří, má dál prosit o znovuzrození, takže "člověk má dělat něco, na základě čehož Bůh udělá něco dalšího". Ale tohle už je synergie, spolupráce. Pokud to žádná spolupráce není, člověk nemusí / ani nemuže, dělat nic. Pokud člověk něco udělat musí / má, na základě čehož Bůh ho vyslyší, no a nebo ne, už je to spolupráce. A já říkám, holka, jestli nezvládáš takovejhle logickej elementár, tak to zabal a nic nikomu nevykládej.
Citovala tam Pipera, kterej píše o omezeným smíření, na druhou stranu vykládá, že se bojí o ty, kteří sice věří, ale jen tím nespásným způsobem a kteří pak u soudu budou v pytli a já říkám "bojíš se jako proč? Copak půjdou jinam, než je teda Bůh předurčil? A maj možnost to nějak ovlivnit? Ne? Tak co po nich teda chceš. Ano? Tak proč tvrdíš, že na to vliv nemají? A pokud platí omezený smíření, tudíž, buď za ně Kristus umřel a jsou vyvoleni a pak spaseni budou, i kdyby oheň hořel, no a nebo za ně Kristus neumřel a pak spaseni nebudou, ani kdyby oheň hořel. Tak co chceš po nich?" Bych mu vzkázal, řekni si to desetkrát potichu a pak to stejně nahlas neříkej.

Když domyslíme tu neokalvinistickou tezi do konce, do důsledků. Tak. Člověk se jako hříšník už rodí (to je fakt), tudíž od narození má nakročeno do asfaltu. Platí to dvojí předurčení, tudíž, část lidí je předurčena do nebe, ti pak někdy v životě uvěří, spásným způsobem, no a část lidí je předurčena do pekla, tudíž, ti neuvěří, pokud ano, tak maximálně tím nespásným způsobem. Člověk tady nemá žádný vliv na to, kam půjde, protože je to jen na Bohu, kam ho předurčil. Jeho rozhodnutí, prosby, chování a podobně, na to, jestli půjde do nebe, nebo do pekla, nemají vliv (maximálně určité chování může být následek, ale hoši zase příčinu a následek nechápou,k tomu se dostanu). A protože to, že uvěří v Krista spásným způsobem, je Boží dílo, je víra dar (ta pravá) a člověk musí být nejdřív znovuzrozen, aby uvěřil.
Důsledky. Nikdo nepůjde do pekla proto, protože hřešil, půjde do pekla proto, že se tam předurčen už narodil, bez ohledu na svoje činy (za ty bude jen trestán). V principu je to jako potrestat černýho za to, že se narodil černej, nebo autistu za to, že se narodil jako autista. Jinými slovy, tohle učení dělá z Boha toho největšího surovce, který nechá bžilion lidí narodit jako hříšníky, nechá je jako hříšníky žít a jako hříšníky umřít, aby je pak mohl mučit v pekle. Podle tohohle učení může jejich předurčení změnit jen on. A pokud to neudělá, kdo bude v pekle, bude v pekle jen proto, že Bůh chtěl, aby v tom pekle byl. Tohle je logickej důsledek a ty jejich tlachy o tom, že člověk si to vlastně zaslouží, protože žije tak a tak a neobrátil se a neudělal to a to.....jsou jen, v kontextu tohohle učení, kouřová clona a kecy. Protože pokud se člověk jako hříšník už narodil a nemá moc nijak to změnit, ani si vybrat, že to změnit chce, jsou to jen kecy a kouřová clona aby to zamaskovaly. Důsledek logiky tohohle učení je, že Bůh vytvořil většinu lidí proto, aby je věčně mučil v pekle. Tečka. Jakoukoliv kouřovou clonu jsem připraven rozprášit.
Důsledek č. 2. Pokud člověk musí být nejdřív znovuzrozen, aby mohl reálně uvěřit, no a souzen bude u soudu "nebe vs peklo" za to, jestli reálně uvěřil, je ten soud spravedlivej asi jako politický procesy. Už je rozhodnutý, kam pomažeš, ale musí se udělat nějaká trapná komedie, jako že si to zasloužíš. Blafy mnohých neokalvinistů o tom, jak si zasloužíš jít do pekla, protože jsi takhle žil a takhle nežil, jsou opět jen kouřová clona, která má zamaskovat to, že ses předurčenej do pekla už narodil, bez možnosti to změnit. Důsledek tohoto učení je, že soud kdo kam půjde by byl jen trapná komedie k vytvoření jakési iluze spravedlnosti.
Důsledek č.3. Už ten pojem "milost" je tady dost diskutabilní, ale do toho už se pouštět nebudu.
Důsledek č.4. Pokud je tohle učení pravdivý a víra je dar, kterej ti Bůh buď dá, nebo ne, přičemž tě Bůh musí nejdřív znovuzrodit, abys uvěřil skutečně......je vlastně víra úplně zbytečná. Protože Bůh tě může rovnou znovuzrodit (což může) a k čemu pak ještě potřebuješ věřit v Krista? Je to naprosto otočený Ježíšův výrok "a ti, co uvěří, budou žít", případně Pavlův "Bohu se zalíbilo spasit ty, kteří uvěří bláznivé zvěsti". Sledujte. Spasit ty, kteří uvěří. Neokalvinisti to točí na "uvěří ti, které spasil". Ale ok, i když tohle vynechám, tak opět, pokud je víra jen jeden z mnoha následků znovuzrození, je vlastně zbytečná.
Důsledek č.5. Pokud člověk nemůže sám dojít k pravdě a pro Boha se na základě toho rozhodnout, bylo naprosto zbytečný vytvářet tři sta proroctví o Kristovi a to, že je pak Kristus do důsledku naplnil. Protože pokud víru prostě shora dostaneš a nebo ne, žádný proroctví a jejich naplnění k tomu nepotřebuješ. V tom případě bylo úplně zbytečný, aby na Kristovo vzkříšení bylo několik set svědků, protože....buď tu víru dostaneš, nebo ne. K čemu potřebuješ svědky, záznamy, fakta......Samozřejmě v tom případě bylo naprosto zbytečný, že apoštolové si pro svědectví o vzkříšení vytrpěli mučení a tvrdý výslechy, plus jedenáct poprav z dvanácti lidí, protože, ehm, no, buď tu víru shora dostaneš, nebo ne. Nepotřebuješ, aby ti to někdo dokazoval tím, že neodvolá. Takže by to veškerý jejich utrpení bylo prostě jen proto, protože se Bohu chtělo je nechat trošku potejrat. Pokud je víra dar, který shora buď dostaneš, nebo ne, můžeme místo Biblí klidně rozdávat menu z pizzérie a ten člověk stejně uvěří. Proč teda evangelisti a misionáři za nasazení života mnohdy roznáší Bible a svědectví o Kristovi po světě, když stačí je předem znovuzrodit a rovnou jim dát tu víru v co maj věřit, pokud to fakt nezáleží na rozhodnutí člověka vůbec, to, jestli uvěří, nebo ne, je celá ta snaha misionářů s evangelizací po světě opět jen a pouze komedie, něco na úrovni jakýsi reality šou, kdy se Bůh rozhodl je trochu nechat vypotit a pomučit. Což těm tezím o tom, jak miluje svoje lidi, dává celkem ránu. "Pošlu tě tady vykládat něco členům IS, oni tě u toho asi zabijou, přičemž, jestli uvěří nebo ne, rozhodnu já, tím, jestli je napřed znovuzrodím nebo ne, což teda můžu udělat rovnou, ale podívám se na to, jak ty to tam schytáš". Dává to smysl? Ne. Ale je to logickej důsledek toho jejich učení.
Sranda je, že těm, co tyhle teze kážou, naprosto logický důsledky jejich vlastního učení nedochází, pořád vrací míč zpátky k člověku a zaměňujou příčinu a následek. Kupříkladu, když někdo, kdo vyznává Krista, začne něco páchat, tak oni sice neřeknou "tímhle sis zasloužil peklo", protože věří (a správně), že kdo uvěřil v Krista do pekla už nemůže, ale prohlásí "tak tímhle jsi potvrdil, že nejsi vyvolenej a půjdeš se smažit, jsi v pytli". Jo. Ale on byl v pytli už předtím, on byl v pytli, i kdyby to neudělal, že jo. To je jako "jde na cétéčko a najdou mu rakovinu". On už jí měl předtím, než tam došel, měl by jí, i kdyby tam nešel. Tenhle by šel do pekla stejně, akorát by tam šel možná jako "morální vítěz", že tu svojí "nespásnou víru" nezkompromitoval.
Když hoši nedokážou pochopit logickej rozdíl mezi "umřel jsi, tak jsem tě hodil do spalovny" a "umřel jsi, protože jsem tě hodil do spalovny" (ilustrace), asi nemá smysl se s nima handrkovat. Ono celkově s nima je to těžký, protože natlouct na sebe teze "o tom, jestli půjdeš do nebe, rozhoduje jen Bůh, tím, kam tě předurčil" a "když půjdeš do pekla, tak si za to můžeš jen sám, protože jsi hřešil, nečinil pokání a vlastně se ani nechtěl změnit"....tak, aby to neznělo jako halda zmatených pitomostí, je extrémně těžký. Proto používají ty různý kouřový clony, kecy a tlachy. Ale, pokud ty jejich teze reálně platí, nebude v pekle nikdo, o kom Bůh nechtěl, aby byl v pekle a nebude tam z žádnýho jinýho důvodu, než že Bůh chtěl, aby byl v pekle. Tečka. To je nevyhnutelnej závěr teologie predestinace a omezeného smíření.
No a tehdy, když jsem nad tím vším přemýšel, jsem pochopil Crowleyho. Crowley byl totiž syn kazatele a upřímně, jestli jeho otec kázal tohle, no a Crowley nějak neviděl, že by on mohl být vyvolenej (spekuluju, nevim jak to přesně bylo) mohl být celkem pochopitelný závěr "tak když už jdu do pekla, tak aspoň předtím udělám pořádnej závar". Jestli to takhle bylo (klíčový je jestli), tak to celkem chápu. Já, kdybych předpokládal, že jsem předurčenej do pekla, stejně tam půjdu a nic s tím neudělám, dělal bych asi bordel taky. Plus, Crowley mohl uvažovat tak, že "pokud je vyvolen, tak časem stejně uvěří, bez ohledu na ty sviňárny, co napáchá, no a pokud vyvolen není, stejně by šel do pekla, bez ohledu na ty sviňárny, co napáchá, takže, jistější je je napáchat, když už tam má jít, ať je aspoň za co". Nevim jestli to takhle bylo, ale takhle by mi to smysl i dávalo.
Srandovní jsou řeči neokalvinistů o tom, že "Bůh je spravedlivý, takže tě musí poslat za tvoje hříchy do pekla" (což je, ano, pravda naprostá, srandovní je to v kombinaci s jejich tvrzeníma dalšíma), přičemž zapomínají na to, že ty ses a) jako hříšník už narodil a neměls možnost, jak žádnej nespáchat b) nenechals jich proto, že jsi prostě nemohl, protože jsi předurčen do pekla a oddělit se od hříchu pro tebe nebylo možný.
To je pojetí spravedlnosti asi takový, jako "nechat někoho narodit jako prase/vytvořit ho jako prase, no a pak ho rozřezat motorovou pilou za to, že se chová jako prase, kvíká a chrochtá". Pojetí spravedlnosti, že nechám někoho narodit jako hříšníka, nedám mu žádnou možnost to změnit a pak ho ještě nestačí zabít a zlikvidovat, ale budu ho věčně mučit za to, že se choval jako to, jako co se narodil a čeho se zbavit nemohl, je opravdu tristní. A zase, ty kecy mnohých, ohledně toho, že "ti předurčení do pekla vlastně uvěřit a svatí být nechtějí, takže dostávají jen to, co vlastně chtějí", jsou zas jen bláboly a pitomá kouřová clona. Protože pokud je prase prase a vůbec netuší, že může prase nebejt a i kdyby tušilo, tak stejně nemá jak, není vůbec relevantní argumentovat tím, že to prase vlastně prasetem zůstat chce. Jak by nechtělo, když nic jinýho nezná a ani znát nemůže. Takže si podat někoho, že si "vybral", když na výběr neměl, není spravedlnost. To je jak ta scéna v Angelika a sultán, kdy ten tureckej vořech nařídil holce rozbít kafáč, pak jí dal zbičovat, že rozbila kafáč a na dotaz, co by se stalo, kdyby ho odmítla rozbít, byla odpověď "to by zemřela strašnou smrtí". To tohle pojetí spravedlnosti dost připomíná.
Neustálé jejich zjišťování, kdo je skutečný konvertita a kdo falešný, resp. si jen myslí, že věří spásně, je rovněž tragikomická. Jako by s tím ten vyšetřovanej měl nějakou šanci něco udělat.

Takže asi tak. Takže shrnutí všeho toho jejich kecání a mlžení je, "V pekle budou přesně ti, který Bůh chce mít v pekle a budou tam přesně proto, že je Bůh chce mít v pekle, neudělají s tím nic ani kdyby desetkrát chtěli, pokud je někdo vyvolen, bude znovuzrozen a pak uvěří, přičemž věřit už vlastně v tomhle případě postrádá smysl, neboť znovuzrozen už je." Tudíž to jejich učení dělá z Boha a) tyrana, co vytvořil pár miliard lidí jen proto, aby je mohl šoupnout do pekla b) ještě většího tyrana, protože posílá věřící do smrtelných situací během kázání neznabohum, kteří stejně, buď uvěří, nebo neuvěří, podle toho, jak on se rozhodne a jak to udělá, tudíž to může udělat rovnou. c) ještě většího tyrana, protože utrpení a mučení dvanácti apoštolů a poprava jedenácti byla vlastně taky jen zbytečná komedie, protože když víra je dar shůry, svědci a důkazy netřeba. Ze stejného důvodu byla ztráta času i vytváření 300 proroctví o Kristovi a jeho následné plnění těchto proroctví. Plus samozřejmě, spravedlnost, kterou se stále ohánějí, je jen iluzorní, protože člověk stejně neměl na výběr, tudíž soud "nebe vs peklo" v pojetí těchto tezí bude jen trapná komedie ve stylu "politický procesy". Sice je už jasný, že tam pomažeš, ale asi není možný tě tam strčit rovnou, tak je potřeba udělat nějakou parodii procesu. Ano, spravedlivý bude odsouzení k výši trestu za počty přečinů, to ano. Tam i v tomhle pojetí teologie ta spravedlnost opravdu platí.
Spousta těch jejich tezí jsou jen tlachy a kouřová clona postavená na nelogice, doublethinku a navzájem si protiřečících tvrzeních, který mají zamaskovat výše uvedený. Je to vedený křečovitou snahou zkombinovat "kdo půjde do Nebe a kdo do Pekla rozhoduje jen Bůh na základě toho, koho kam vyvolil, chování je jen následek toho, kam jsi vyvolen" a "za to, že půjdeš do pekla, si můžeš jedině, jen a pouze sám, protože jsi nespravedlivý a Bůh je spravedlivý", přičemž musí tyhle dvě protichůdný teze zkombinovat tak, aby to dohromady neznělo jako že kecaj kraviny. Do toho je ještě nutno zakomponovat asi bžilion tezí o lásce, ale aby se to zase moc nemlátilo s tím, že "Bůh tak miluje lidi, že jich většinu předurčil do pekla". Že z toho vychází pěkná argumentační bramboračka je jasný, ale divim se, že nás není víc, komu to tak drásá oči.

Závěr, to, čemu věřím já, je defacto syntéza kalvinismu a arminianismu, není to jen moje verze, učí to víc církví. Arminianismus je vnitřně logicky konzistentní, kalvinismus je opět vnitřně logicky konzistentní, ale to, co vykládá tahle banda okolo těch, do kterých jsem výše prudil, to logicky konzistentní není ani omylem, protože si neustále protiřečej. Pokud chce někdo číst fakt galon protimluvů, logických lapsů a podobně, ať si najde na fejsbuku skupinu Know Love (ten název je sám o sobě vtip) a případně ať začne číst časopis "Zápas o duši". Netvrdím, že Bůh není všemocný a že u něj je něco nemožné, ale Bůh stvořil i zákony logiky, tudíž nejde najít "hranatej kruh", nebo "trojúhelník, co má čtyři stěny". Což je ale přesně to, co ti pisálci mnozí vytváří.

Nečum na něj a on zmizí

22. srpna 2017 v 14:49 | Řezník
Zdravím všechny. Nově se i v médiích objevuje überdebilní teorie, že když se o terorostických útocích nebude psát a mluvit, nebudou se sdílet fotos a vídeos, tak že jich asi jako bude míň, no a pokud jich nebude míň, tak to aspoň teroristum sebere "vítr z plachet". Jako že když se o tom nebude vědět, tak se nebude šířit strach a strach je vlastně to jediný, s čím operujou a tudíž budou vlastně úplně v řiti. Tak se na to podíváme blíž, než se tou pitomostí zase někdo infikuje.
V první řadě. Vliv médií. Má mediální pozornost vliv na četnost masových a sériových vražd? Ano, i ne. Pokud by byla řeč o školních střelcích, šílených magorech, co vysekají metro, nebo vypálí diskotéku, tam jednoznačně média vliv na četnost mají. Tihle lidi sice útočí z různých pohnutek, ale touha po pozornosti a po slávě je tam vesměs jasně taky. Ne u všech, ale u mnoha jo. Vořech, co by do konce života byl úplnej nikdoš, kterýho jménem nezná ani vlastní matka, musí si vázat kolem krku kotletu, aby si s ním hrál aspoň pes a plní důležitou společenskou funkci naprosto zaměnitelný kominický koule, může být najednou strašnej geroj, známej, celosvětově, proslavit svý jméno, když přijme pravidla hry a dodá médiím nějakou krev. Najednou na něj už nezapomenou, nejen ti, na který útočil a jejich rodiny (to mnohým agresorům jako motivace stačí), ale pokud udělá randál pořádnej, tak ani celej svět. Včera byl ještě střední manažer v továrně na vložky, šedesát hodin týdně v kanclu, s náběhem na infarkt, naprosto neznámej, no a dneska ho zná celej svět. Jo, tady je vliv médií jasně patrnej. Kdyby se o těch mass shooterech tolik nežvanilo a nevěnovala se jim v médiích taková pozornost, část by to možná i demotivovalo od útoku.
Nehledě na to, že na tu deziluzi, zpruzelost, rezignaci, nasranost na celej svět a bublající nenávist, která pak člověka vede k nějaký podobný akci, mají média vliv taky velkej, protože to cíleně vytváří. Cíleně vytvářenej pocit nespokojenosti, kterej vede lidi k tomu, aby nakupovali, má odvrácenou stranu, to, že se s tím tu a tam někdo nevyrovná a přispěje to (ne přímo vyrobí, ale přispěje) k vytvoření psychopata. Od padesátých let se počty amerických sériových vrahů každý desetiletí zdvojnásobily, vliv je jasně pozorovatelnej.
Dá se říct, že bez mediálního, reklamního, pornografickýho a podobnýho mozkomrdu, v kombinaci s pozorností, věnovanou vraždícím magorům, by bylo takových psychoušů výrazně míň.
Ano, tohle platí u sekulárních killerů, kteří nekoukají do věčnosti. To jsou pitomci, co nemaj v životě (obecně, jasně), žádnej pevnej bod, plácaj se v tom a pak dojdou k tomu, že si svoje místo v dějinách vyrobí skrze mrtvoly. Jenže. Basmači, to je něco jinýho. To je džihád. Džihád probíhá už tisíc let, probíhal dávno předtím, než nějaký média vůbec vznikly, Evropa se rvala s musulmanama asi tisíc let, tehdy je nikdo na video netočil. Džihádistovi je jedno, jestli ho u toho někdo nafilmuje, nebo ne. Tomu stačí, že ho vidí Aláh, kterej mu za to přimázne 72 panen, takže to stejně udělá. Basmač má jedinou možnost, jak mít jistý nebe a to je, umřít při džihádu. Jinak ho jistý nemá.
Džihádistický útoky probíhají v Nigérii, kde vraždí Boko Haram, copak tam jsou nějaký média a bulvár a fejsbuký a internetý, co by tomu věnovaly nežádoucí pozornost sdílením? Ne. V některých oblastech vůbec. A stejně tam kydlej. Nedávno se vyjádřil nějakej nigerijskej pastor, že tak Boko Haram kydlí a světu je to fuk. Tam nemají mediální pozornost, žádný sdílení and shit a zabíjejí stejně. Jeden čas to v Iráku bouchalo furt, to bylo co tejden, že se nějakej debil odpálil někde. Irák tehdy (2003-2010) se jako nějak informačně předimenzovaná země označit nedal, že by tam měli basmači nějakou extrémní pozornost médií a sdílečů na sociálních sítích a podobně, taky se nedá říct.
Ve střední Africe začala zabíjení muslimácká organizace Seleca, co začala mačetama vysekávat lidi (než vznikly křesťanský milice Anti Balaka, který vymlátily Selecu - a ano, masej i další musulmany). Tam to moc informační region taky nebyl.
Rozhodně nárůst džihádu na Západě není ovlivněn tím, že se na to v médiích čumí a sdílí se vídea, basmač nepotřebuje, aby ho natočila CNN, ten potřebuje, aby ho u toho viděl Aláh.
Ano, je tu efekt, že čím víc je to jejich zabíjení vidět, tím víc strachu to vyvolává a tím jsou známější, na strašení staví. Proto se taky ty jejich organizace k těm útokům hlásí. Útok, o kterým se neví, má jen částečnej strašící efekt. Ano, proběhl by stejně, ale nevystrašil by tolik lidí. Až podsud mají ti, kteří říkají, že by se o těch útocích nemělo tak kecat., defacto pravdu. Jenže. Kurva. On strach není nijak nepřirozená věc a není ani nějaká divná věc. Strach je prostě reakce na to, že je něco v nepořádku, strach umožní vyplavování adrenalinu, zostření reflexů a motivaci situaci nějak vyřešit. A o hrozbě by člověk měl vědět. To je stejný, jako bolest, člověk ví, že něco bolí, tak to řeší, kdyby to nebolelo, ignoruje to, než to dosáhne chronickýho, nebo katastrofálního stavu. Takže, ano, informovat o útocích basmačů sice přirozeně vyvolává strach, ale zase to ukazuje, že je něco v nepořádku, že integrace není možná, že mírumilovný soužití je pičovina, že migrace je hovadina a motivuje lidi s tím začít už konečně něco dělat.
Ve chvíli, kdyby se neinformovalo, lidi by v neinformovanosti žili s tím, že se nic neděje, že sice do Evropy leze denně asi tisic invazních vojáků, ale, kromě toho, že je to kurevsky drahý a musí to platit, se vlastně nic neděje.....A to je přesně to, o co těm "nešiřitelum strachu", reálně jde. Oni chtějí, aby se dál udržela iluze hodnýho islámu, mírumilovnejch musulmanů, který můžeme brát do Evropy po statisících, kteří se tu nakonec nějak integrujou a budou nám pracovat na důchody. Nechtěj, aby lidem došlo, že celá tahle myšlenka je propagandistickej sračkoblábol, kterej jen pomáhá islamizaci Evropy. Je to jako, když ti ve střevech roste nějakej bazmeg, ono to bolí. A někdo ti řekne, vem si tohle a bolest odpoj. Jo, ale když jí odpojíš, nebudeš to řešit a bazmeg poroste nerušeně dál a nakonec chcípneš. To je přesně tady. Mlčet, o mrtvolách mlčet, aby se vovce blbý necukaly a nebečely a mohlo se importovat dál.
Stejně jako, když politverbež přijde s nějakým opatřením "pro vaše bezpečí" a je to akorát další omezení práv, buzerace a bezpečí to spíš sníží (zákazy zbraní), tak tady jsou na nás tak hodný, že "nechtějí, abyzme se báli". :-D Směšný. Podobná situace je, když ve městě operuje vrah, co znásilňuje a vraždí holky, tak logický je, říct, že tam je, sice, ano, holky budou žít ve strachu, ale daj si bacha. Ne mlčet, "přece zabije jen nějakou a je zbytečný, aby všechny žily ve strachu".
Takový ty nesmysly jako "když nedáme teroristum strach a nenávist, tak prohrajou", to je taková chujovina......v první řadě. Jen eurounijní prase může na jednu stranu říkat, že náš způsob života teroristi nezmění a na druhou stranu prohlásit, že to chce omezit hotovost, kvůli financování terorismu. Už tohle muj způsob života teda by kurevsky změnilo. Když bych měl skoro všechny prachy pod dohledem. No a dál. Jen politprase dokáže prohlásit něco o tom, že náš způsob života nezmění, když je, třeba ve Francii, už dva roky zvláštní stav a bigoši a okvérovaný fízlové a kontroly jsou úplně všude.
Kecy o tom, že "se nedáme zastrašit", pronášený z vyklizených ulic hlídaných ochrankou a sniperama, zpoza neprůstřelných skel, z hlídaných baráků, jsou podobně věrohodný, jako kecy toho prasete Obamy o tom, že zbraně nezvyšují bezpečnost, přičemž jeho ochranka měla neprůstřelný pancířovaný SUV vybavený šestihlavňovým kulometem. Tyhle kecy maj váhu jako krknutí do igelitky.
Blbnutí ve stylu, že jim v Barceloně rozjezdí stovku lidí a oni pak stojej na demonstraci a řvou "nemáme strach", to je fakt už debilita. To je, jak když někoho praštím a on řekne "nebolelo" a myslí si, jak mi to nandal. No tak ho praštím znova a znova a znovaaznovaaznovaaznova.....nakonec mi to uzná. Tyhle pasivní odpory jsou tak strašně k hovnu.
Nějaká levičácká novinářská tlučhuba prohlásila něco o tom, že útoky se dějí hlavně v zemích se vstřícnou politikou k musulmanum a v "muslofobnich" se moc nedějou (potud pravda), ale vyvodila z toho naprosto kokotskej závěr, že "je to tím, že basmači chtějí těm lidem ve vítacích zemích zkompromitovat jejich hodnoty" :-D Ne. Ono je to tím, že v těch muslofobnich je jich prostě a) málo, takže i malej výběr na bojovníky. Případně b) málo, proto tam nemaj takový zázemí k plánování a skrývání se, případně c) sice hodně, ale ví, že pokud něco provedou, přijde tvrdá reakce, nebo případně d) hodně, ale šlapou jim tam na krk tak důkladně, že si nemůžou moc vystrkovat rypák.
A i kdyby platila teze tý krávy, že teda útočí na ty vítací země proto, aby jim zkompromitovali hodnoty, tak pořád je pro obyvatele lepší stát se muslofobní zemí, ne? :-D Nebo chce někdo jako nasazovat kejhák a umírat pro nějaký sračky jako "lidský práva podle Bruselu"? Tak nemocnýho člověka bych vidět....nechtěl.
V těch vítacích zemích se prostě útočí proto, protože si jich tam natahali hodně. To je všechno. Kde je jich hodně (a nebojej se tvrdý reakce), tam útočej a vyskakujou si.
Dneska jsem o tom zrovna viděl vídeo. Kde je drží u huby, tam jsou hodný, kde jim ustupujou.....takže tak.

Takže vůbec nejde o to, že by mediální nereagování zabránilo dalším útokům. Copak v dobách útoků na Londýn skrz rakety V2 byly nějaký online zprávy, televize v každým bytě, sociální média, živý vstupy se zpravodajstvím? Prd a stejně se střílelo. Protože ono se to a) rozkecá per huba b) efekt to stejně má. A jak říkám, džihádista u toho nepotřebuje být v televizi, stačí když ho vidí Ó Nejvyšší.
Tyhle kecy maj jedinej účel. "Nepodněcovat informováním o zabíjení nenávist k musulmanům". Aby si lidi taky neřekli "a už kurva dost" a nezvolili si leadera, kterej se podle toho začne chovat. Aby jim nedocházelo, že import musulmanů do Evropy je jen prostě snaha o naší terminaci, aby prostě pohár nepřetekl. Takže teď po nás mnohý mediální prasata budou chtít, abyzme jako umírali potichu, protože když to nikdo neuvidí, tak teroristi vlastně prohrajou. Trapný. Podobný, jako když Cukrberg po zabíjení v Bataclanu prohlásil, že je na straně muslimský komunity, protože je mu jasný, jaký nenávisti teď musí čelit. To prase odmávne 150 zastřelených klidně někam na stranu 2 a řeší, "jaký nenávisti musí čelit ubohá muslimská komunita". Takhle oni přemýšlejí. Evropan je pro tuhle sebranku prostě obyčejný spotřební zboží, když jich pár set někde chcípne, sral to pes, ale hlavně "nevyvolat nenávist" proti vyvoleným menšinám. Je to stejný, jako mediální "akční plán aliance civilizací", kdy se velký média dohodly, že nebudou informovat o věcech, který by mohly vyvolávat negativní emoce určitým směrem. Taky, i když se teď o musloútocích informuje, vždycky je to "osamělý jednotlivec s psychickými problémy", případně "islámský stát" (ale s tím už taky celkem opatrně). Proto se o popálený Natálce mluvilo skoro onlajn v reálným čase, ale o skoro ubitým Patrikovi se letmo zmínili až za tři měsíce, potom, co informace prosákly z rasistických (uvozovky jak kráva) stránek. Linie "moc fuj ošklivý evropský běloch týrá menšiny" je správná, mediálně. Linie "menšiny se chovaj jak verbež a šikanujou většinu" je striktně verboten. A z tohohle pytle je ta snaha "mlčet o útocích, jako ochrana před strachem". To je tak trapná vejmluva.....
Zpět k médiím. Mají média nějakej vliv na džihádistický akce? Ano, mají, skrze verbování. Ale ne skrze informování o útocích. Ale skrz to, co dělaj každýmu z nás, propaganda "musíš bejt prachatej, hezkej, atraktivní, jezdit v tom a tom a mít tuhle silikonovou kurvu, jinak jseš nula, kanonfutr a padej si radši kopat jámu", která teda slouží k tomu, že lidi víc kupujou věci, co nepotřebujou (a to mi nevadí, ekonomika se musí točit), má, jak jsem říkal, odvrácenou stranu lidí, co se s tím nevyrovnaj. To i u nás. Haranti nějakých migros, který jsou líný, blbý, ve škole slouží jako lapač prachu a mají před sebou dlouhou existenci zevla, netáhla, pobírače podpory a plodiče dalších indolentů, tohle brzo začne srát. Protože když jim ukazujou v bedně furt a dokola věci, co nikdy mít nebudou, kurvy, ke kterým se nikdy nepřiblíží, místa, kam se nikdy nepodívaj.....ty to začne krkat a začnou vidět viníka v těch bílejch okolo, že je to vlastně nějak "jejich vina". No a islám jim dá východisko, plus taky "morální kladivo". Pak už to není "chci je zabít, protože oni jsou úspěšný a já nula a hnípal", ale "chci je zabít, protože dělají haram věci a uráží proroka". Bez morálního kladiva se málokdo zvrhne v killera, protože si to neobhájí ani před sebou. S morálním kladivem, který mu někdo dá....je to snažší. Protože už nejsem špatnej já, že zabíjím, jsou špatný oni a proto zabíjím. Plus, když ještě uvěří, že ho za to post morte čeká odměna.....takže, islám tenhle typ lidí prostě přitahuje. Proto je radikálnější druhá generace, nebo třetí, od migros, než ta první. Ti už nemaj tu zkušenost z mizérie svý původní země, sere je ta nové země, tím, co nabízí, ale ne jim, no a z toho islámu vidí jen tu vendetu a to, že si něco vezmou silou a jinak na tom budou všichni jako oni. V Evropě se pro ně musí nádherně verbovat. A za tohle média můžou, ale to by chtělo ne neinformovat o zabíjení, ale změnit celkověj přístup toho aparátu. A to je reálný asi jako že nosem přerazím nákladní vlak.
V současný Evropě, navzdory neustálýmu kecání o hodnotách a tak, žádný hodnoty už reálně neplatí, je tu chaos, muži mají být ženy, ženy mají být muži, obě strany to sere, kromě party zdementnělejch aktivistů, rodinný vazby mizí, propaguje se neustálej bezuzdej hedonizmus, ale přitom jen malá část lidí může hedonizovat doopravdy.....v tomhle chaosu lidi chtějí pevnej bod a islám, se svojí tvrdou linií, takovej bod může být. Taky i evropský ženský přechází na islám, kde je ženská míň než domácí spotřebič. Protože pudově chtěj chlapa, kterýmu se můžou podřídit, no a u evropskejch hňupýnů zblblých feminizmem a "já respektuji ženy" to nemají, tak se radši nalepí na nějakýho Abdula. Vždyť už odchytili nějaký bílý pubertální džihádistky (naposledy tu německou krávu v Iráku, proč jí rovnou nepopravili, nevim). Spousta lidí má totiž silný kecy, jak nestojí o pravidla, ale reálně, jen málokdo je schopen anarchii zvládat. A situace, kde už není žádnej pevnej bod, je stresující. Pak radši přejde k basmačům, kde pevnej bod má.
Ano, alternativa mnohem lepší, by byla křesťanství, ale to je díky snaze neomarxistů a mindfuckerů ze vzdělávacího systému zprofanovaný, pro nasraný lidi zdaleka tak přitažlivý není, nedává "morální kladiva", atd.
Onehdá psal Konva (myslete si co chcete, v mnoha věcech má pravdu), že islám přitahuje chlapy, který to mají trochu le miserábl ohledně ženských, že je nechtěj a podobně. Ten článek sem můžu pak dát. A vlastně, rovnou.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Martin-Konvicka-Islam-jako-psychosexualni-patologie-aneb-Komu-vlastne-vyhovuje-444272
Na co narážim. Ta zakurvenost západu a západních médií způsobuje tlaky v hlavě i mnoha západním chlapům, co v tom vyrůstaj. O to víc nějakým migros, co na to nejsou zvyklý. A jejim potomkům....všichni víme o náklonnosti afrických chlapíků k bílejm ženskejm, že jo. Jenže, opět, jak velký šance má nějakej zevl, co žije se třinácti bratrama ve dva plus jedna, z fotrových dávek, že si o něj opře vidle nějaká ta überfrojlajn, co se exhibuje po ulici s tím, jak jí žádnej chlap není hoden? :-D Nic moc. A jejich mentalita je jiná, oni, na rozdíl od nás, nejsou zvyklý a zpracovaný na to, že jim nějaká kdejaká ščotka dává najevo, jaký že jsou poslední hovno. O co víc islám přitahoval agresivní "psy" který měli problémy se ženskejma tehdy, kdysi, o to víc teď, v týhle přesexualizovaný a přepornografizovaný oblasti a době. Tihle "jsem mladej, bezperspektivní, úplně na nic a žádná Evropanka mě nechce" zevly ty radikální směry islámu musí ochočit velice rychle. Chceš ty kurvy, co ti tu furt strkaj pod nos? Dej se k nám a vemeš si je silou. Když tě u toho zabijou, půjdeš do ráje a tam jich dostaneš 72. Tady jseš ve wahabizmu, tady jseš ty commander a ty tvoje zajatkyně tě musí poslouchat, nemožno, aby na tebe držkovaly jako na ty bílý blby, co nemají čest, nechají se ponižovat a buzerovat od ženských, ti si nezaslouží zasírat tuhle zemi, kterou si vezmeme.....touhle rétorikou si mezi sebe zverbujou spoustu těch mladých. A na tomhle třaskavým prostředí se média podílí, takže, ano, média pomáhají vyrábět džihádisty. A ve chvíli, kdy on se k islámu přidá, tak za chvíli ho ty obnažený kurvy všude nebudou štvát už jen tím, že se k ním nedostane, ale tím, že jsou haram a uráží Aláha a pak se nenávist stane plnotučnou.
Taktéž u nových migros, ti vidí takový amorálnosti, co u nich vidět nemohli, chování ženských, který je u nich úplně nemyslitelný a chlapo ženskou interakci, která se vymyká jejich chápání (chlap vořech, ženská commander, nepočítaje feministky) a to je a) rozběsní b) znechutí.
U těch, co přijdou ze zemí, kde viděli ženskou maximálně v tom pytli a kde ta chodí tři kroky za chlapem a říká mu "pane", si tohle všechno vynásobte třikrát.
Média, ano, navádějí ty mladý joudy k islámu a basmačum. Jenže, to by se muselo změnit víc věcí, ne ale hovadina "neinformovat o útocích". A přestat všude prosazovat kurví chování a kurvení už by byla "změna našeho způsobu života" :-D o kterým europrasata pořád říkají, že nenastane. Vlastně by nový džihádisti nevznikali, kdyby tu bylo islámský právo (nebylo by jich teda tolik :-D ) ale to nechceme. Takže do tý doby prostě budou.
Dialog jsou kecy, "řešení" jsou kecy. Je jediný řešení a to je, síla. Vrátit se myšlením do doby "ohněm a mečem" a začít nekompromisní vendety a blokace hranic, nekompromisní tresty. Metody humanity a dialogu a tolerance hanebně selhaly, nenávist se musí vrátit.
Ještě. Média se snaží neinformovat moc o basmačích levárnách, aby "nevytvářely nenávist" , protože se bojí nějakýho "vzestupu novýho Hitlera", přičemž za novýho Hitlera je považovanej každej, kdo by byl pro vlast a proti importu musulmanů, proti multikulti a podobnýmu sajrajtu. Je to logický. Marxův socialismus internacionální byl v protikladu s Hitlerovým socialismem nacionálním, no a protože v současný době drtivá většina politickejch elit i mediálního ksindlu jedou na Marxovi, je cokoliv nacionálního, národního, vnímáno jako hrozba, přičemž to vůbec nemusí zavánět Hitlerem. Pro ně to Hitlerem smrdí, už jen proto, že je to pro národ. Cíl, vytvořit unifikovanej svět bez kořenů, ras, tradic, dvojtřídní, na jednu stranu elity, na druhý plebs, přičemž elity budou plebsu řídit všechno od kolíbky do hrobu, nemůže být prosazen, když se lidi zaseknou na národních tradicích, hrdosti na předky, rasu, atd. Snadno se řídí svět, kde má všechny zdroje pod kontrolou jedna organizace (globalizace, že), kde jsou všechny měny unifikovaný do jedný a pod kontrolou, kde má na zbraně monopol jen aparátní moc. Oproti tomu mizerně se řídí mnoho národních států, co mají svoje armády a jsou potravinově samostatný, že.
A aby zmizel národ, je potřeba, aby zmizely veškerý tradice, rodina, náboženství a rasa. Proto multikulti, proto snaha smíchat všechno do jednoho unifikovanýho blivajzu, islám je jen nástroj. A protože veškerý mediální mrdky, plus spousta herců, komediantů, zpěváků a pseudocelebrit, je tímhle naprosto vymletých, všechno "národní", tradiční a "rasový", jim zní jako Hitler. A totalitářská špína toho využívá, protože ví, že Hitler je furt ještě strašák.
Proto spousta mladejch, co to i myslí dobře, tak neustále brojí proti "nenávisti", protože si myslí, že tak brání novýmu Hitlerovi, ale nedochází jim, že tímhle umělým pseudosjednocováním spíš pomáhají vořechům horším, než Hitler. A že vlastně dělaj práci za antikrista, kterej chce taky sjednotit svět do jednoho unifikovanýho blivajzu, s jedním supernáboženstvím, který povede on. A pro křesťanství už tam nebude místo, protože to je nekompromisní. Kdykoliv křesťan propaguje politickou korektnost a tuhle interrasovou a antinárodní unifikaci, dělá nechtíc a nevědomky práci pro antikrista. Ano, v církvi má být shoda, napříč národy, rasou, pohlavím, ale tam je jednotící prvek, víra v Krista. Jinak, ve světě, běží odbourání rasy (primárně bílý, bílá genocida už běží, některý intelektuálové už veřejně vyřvávaj k likvidaci bělochů) národa, tradic a přeměna světa na jedno centrálně řízený ovladatelný stádo. Když ne světa, tak Evropy minimálně (zdravím ksindly z EU). A víme, jak to fungovalo, že jo.
Komouši sice nepoužívali plynový komory (a hlavně nevybíjeli menšiny, proto taky současným "intelektuálním mladým" moc nevadí, protože, pro mnoho z těch je běloch prostě spotřební zboží, protože otroctví, kolonie a hlavně neomarxistická výchova), ale v bodycountu se jim podařilo nacisty trumfnout. A to ještě sovětskej komunismus, marxismus leninizmus, si vzal z tý německý a francouzský ideje jen něco. Ten ještě nebyl tak hroznej. Nejhorší, do čeho se zvrhnul sovětskej komunismus, byl Stalin, ale ten, co se učil na univerzitách ve Francii, třeba studiem Sartera a spol, to byl Pol Pot. Teď si to srovnejte.
Jestli tohle chcete, tak prostě podporujte to, že rasa a národ je nesmysl a má se to všechno míchat. Pokud ne, podporujte rozdělení zpátky na národy. Ne týhle umělý unifikaci, vypadající spíš jako mrzačení. A je potřeba přestat dumat nad nějakým "rozumným řešením", protože s někým, kdo tě chce vyhladit, se prostě nedá nic "rozumně řešit". Tomu je potřeba nacpat koule do svěráku.
Dám sem ještě jeden článek.
http://pravyprostor.cz/charlottesville-no-a-co-jste-cekali/

Überbordel, pravidla přestávají platit + MG TOW 2 :-D

17. srpna 2017 v 15:35 | Řezník
Servus evrybády, pravděpodobně každej zachytil informaci o tý "rodině" (reálně pseudorodině), kde teda fotr se nechal změnit na matku a matka v tom má takovej bordel, že prohlásila, že je obojí, že je muž i žena a střídá to, podle toho, jakej den se na co cejtí. Takže jeden den je chlap, jinej den je ženská, podle toho se oblíká a chová :-D (Takže ten jení skalpelem zmrzačenej starej / stará je vlastně jeden den hetero, druhej lezba, no, zkoušet to pochopit bolí). No a maj dítě, který pojmenovali nějak "Star Shit", nebo kdoví jak a to je prej "gender fluid", neboli, si pohlaví nevybralo a plynule mezi nima přepíná, prej první, kdo má v papírech napsáno "člověk", místo muž, nebo žena. Ve školce jim prej vychází vstříc, bykoz jsou rádi, že tam maj "progresivní" "rodinu" (tolik kravin ve dvou slovech), no a ubohej Starshit si v tomhle žije a my můžeme uzavírat sázky v rámci hry "Sebevražda, nebo AIDS". Já bych to viděl na to, že se odstřelí tak v 25, až nebude chápat vůbec nic a totálně mu z toho hrábne, ale to je fuk. Starshit je jeden z obětí týhle války.
Spousta lidí na to valí oči a říká si, jaký je to totální magoření a že už je to mimo. Opět ale chybně to vnímají jako exces dvou magorů, přičemž je do toho zapojeno mnohem víc lidí. Na tý cvokárně se podílí: školka, úředníci co vydali Starshitovi ty papíry a co jednají s těma jeho starcema podle jejich představ, doktoři, co tyhle magory nezavřeli do cvokárny, sociálka, co toho malýho kryplíka neodebrala a společnost, která jim kejve, jak jsou "progresivní". Tohle má nakročeno k tomu, aby se to stalo "ne neobvyklým". A já tohle přímo....vítám. Nejde o to, že dvěma idiotum totálně vyhořel mozek a že udělaj z malýho děcka totálního deprivanta a duševní trosku, to se děje pořád. Jde o to, že až se to rozšíří (a já doufám, že se to nějak do legislativy dostane taky), bude to znamenat konec mnoha věcí.
Kupříkladu. Konec pruzení s rasismem. Mezi bílým a černým jsou nesrovnatelně menší biologický rozdíly, než mezi mužem a ženou. A pokud, slovy toho jednoho mutanta, "není závazný pohlaví" (a podle toho s ním už jednaj), není závazná ani barva a rasa. Ergo, bez toho, abych se jakkoliv změnil, můžu být dneska běloch, zítra černoch, v pondělí asiat a ve středu středoafrickej žlutej eskymáckej indián a držte všichni hubu. Za další, všichni víme, že jako příslušník rasy můžu na svojí rasu držkovat jak chci, takže budu moc jako bílej nosit vohoz s nápisem "fuck black people" a když někdo kvákne, řeknu, že jsem černej a mám problém s vlastní rasou (jak onehdá ta levičácká kráva nosila hadry s nápisem fuck white people a protože je sama bílá.....wait for it...no problém, není to rasistický. Ura). A pokud na mě vybalí, že já jsem přece bílej, já ho seřvu jak vojína, že co mi vnucuje pevně danou rasu a dokonce ještě bílou, že já se identifikuju jako černej, tak jsem černej a ty drž hubu ty nacistickej hajzle, nebo ti vypálíme pokrokově barák, jménem pravdy a lásky. No a až se rafnu s Bangou a on bude mít nějaký kecy, že jsem běloch, gádžo, rasista, tak ho seřvu, že já jsem Rom, protože se ten den jako Rom identifikuju a jestli on tvrdí, že nemůžu být Rom, kvůli tomu, že jsem se nějak narodil....tak ať táhne do řiti, fašista jeden rasistickej a ať si dá bacha na hubu, nebo pošlu befel všem trans racial neziskovkám a on bude rád, když bude zpívat na funusech.
Hehe.
Samozřejmě je to konec všem kecum feministek proti mužum, protože když pohlaví není závazný.......Samozřejmě, já fakt doufám, že se to rozšíří, protože, ano, Bible mi zakazuje měnit pohlaví a jako "ženská" chrápat s chlapama (a to bych nedělal ani kdyby nezakazovala), ale, každej den prohlásit, že jsem ten den něco jinýho, to mi nezakazuje. Takže, "Jo, já mám odnášet ledničku do osmýho patra? Sory, já jsem teď zrovna žena, jo, změnil jsem to před minutou, někdy zas budu muž, tak se ozvěte, do tý doby si najděte někoho, kdo ještě není progresivní".
"Jo na vojnu? Sory, letos jsem žena, ty nechodí, takže nasrat, ale támhle Alena myslím se zrovna dneska identifikuje jako muž, ať maže ona".
Že jsem dal tý ženský přes držku, když byla drzá? No tak to nebylo tak, že jsem jako muž zmlátil ženu, nene, dneska jsem žena, tak to byla bitka dvou žen a ona měla takový kecy, tak jsem myslel, že se identifikuje jako muž, takže jsem vlastně "ztřískala muže" a jsem "hrdinka" :-D URA. A vůbec, když pohlaví nebude závazný, tak prostě, "to" zmlátilo "to" a znamená to konec veškerýho toho sraní s domácím násilím a "násilím mužů na ženách".
Samozřejmě to bude nástroj první volby obhajoby u sexuálních násilníků, protože soudit ženu za znásilnění je těžký a on je "žena, akorát s dickem". A ano, nějakej ten aktivistickej gender imbecil už žvanil o tom, že to, že někdo "upřednostňuje ženy s vagínama před ženama s penisama (SIC!!!) je asi způsobený naší cisgenderovou kulturou". Takže ano, o tom, že "muž znásilní ženu" je v trestním řádu toho dost, ale o ženě s penisem tam nic není :-D
A kdyby mi hrozilo osm let díry (nedělám to, jsem Kristovec) tak bych obhajobu klidně tímhle směrem nasměroval :-D Tohle vytváření nových živočišných druhů je velice vtipné a bude to zdroj značných rozporů.
Kámoška říkala, že v nějakým už seriozním dotazníku viděla dotaz "pohlaví muž, žena, jiné". A ve chvíli, kdy pojem "jiné" bude oficiální, bude chtít přečíst zákony, no a v tu chvíli si všim, kde bude napsáno "muž", nebo "žena", můžu vytřít prdel :-D
A jasně, můžu to změnit kdykoliv. Protože časovej interval, kdy můžeš pohlaví měnit, taky nebude nikde stanovenej :-D
Jakmile se ten gender fluid paskvil dostane do legislativy (a on se dostane), nebude možný tomu přizpůsobit všechny zákony a předpisy a pak ten, kdo je taktik, v tom bude proplouvat jak ryba rychlou vodou :-D
Ještě to chvíli potrvá, ale i kdyby to přišlo za pět let, tak ještě ve 40 můžu být mistr republiky v boxu žen :-D
A vteřinu potom, co mě vyhlásí za vítěze, přepnout zpátky na muže :-D Dva roky si dám mateřskou, v práci to budu přepínat jak budu chtít :-D
Samozřejmě je to konec i tomu ženskýmu kníkání že berou míň prachů. Když pohlaví není závazný, nikdo tě nenutí být žena a brát míň prachů :-D
Jednoznačně, mezi starým a mladým je menší biologickej rozdíl, než mezi mužem a ženou, takže "cvak, teď jsou mi čtyři, jsem dítě uvězněný v těle dospělýho, ale neboj, vrátím se do původního věku než mi stihnete sebrat občanku. Jen tady toho blba zmlátím fošnou" :-D "Sory babi, vy jako stará žena jste chtěla pustit v buse sednout? Tak to nasrat, protože já se teď identifikuju jako 105 letý vozíčkář, jo, takže mi ještě všichni uvolněte místo pro invalidy" :-D :-D
To bude randál :-D
Jakmile tenhle paskvil se rozšíří i legislativně, znamená to definitivní konec rasismu (aspoň na papíře) a konečně to taky ukončí "násilí mužů na ženách" :-D Takže vlastně feministky by měly hejkat radostí :-D Až na to, že feministky taky nebudou potřeba, protože když pohlaví nebude závazný, nebude už žádný "femi" potřeba :-D To bude takovej chaos :-D
Takže ano, trošku doufám, že ti dva britský magoři (nebo odkud jsou) a to jejich "gender fluid" nakazí víc lidí :-D
Jasně to dá už úplnej klídek těm chlapům MGTOW (men going their own way), to jsou ti chlapi, jak obecně kašlou na ženský, nebo aspoň na dlouhodobý vztahy s nima, protože už do nich nikdo nebude moc prudit ať se "chovaj jako chlapi". Reakce "a proč byzme kurva měli, nešikanuj nás s genderem, dyť ten není ani závaznej". :-D (jo, budou se moc zrušit cedulky páni a dámy na záchodech :-D )
Ohledně těhle chlapů. Onehdá jsem o tom vedl, na základě mýho minulýho článku, se svojí kámoškou, přišli jsme v diskuzi na to, že sice už chlapi nemůžou v konfrontaci se ženskýma využívat převahu fyzický síly, ale furt maj ten trumf, že vydělávají víc prachů. Ona je zastánce starých pořádků, stejně jako já, akorát právě skrze tu diskuzi o prachách jsme se dostali vlastně k jednomu z jader pudla. Klasická představa a i podvědomá ženská představa je, že chlap by měl vydělat výrazně víc než ženská, aby teda jako triumfoval a byl ten "commander" a aby se ona vedle něj cejtila tak jak má.
Pak si asi nevyskakuje. Jenže, to naráží na ten problém, že průměrnej rozdíl mezi tim, co vydělá chlap a co ženská je 20% (obecně kvůli většímu chlapskýmu nasazení) a 20% není nic, o čem by člověk psal domů :-D Takže to ženským jako ukázka toho chlapskýho "skillu" jasně nestačí. No a je velice málo chlapů, kteří vydělávaj fakt nějak výrazně víc (pokud teda nebereme kombinace "manažer/ukízečka" a podobně), ne každej je byznysmen, ne každej je nějakej übermanažer, ne každej je pan továrník. No a ten zbytek by musel fakt mega dřít a to se nedivim, že tenhle "triumf" chlapi teda opustili. Protože poměr snaha / zisk je tam celkem mizernej.
Ono v 85% případů, když se chlap dře, aby "vydělal prachy" a "zajistil rodinu", tak on se zahrabe v práci, lítá kolem dřiny, baráku, hypotéky, účtů a nakonec stará začne držkovat, že se jí vůbec nevěnuje a nemá na ní čas a nakonec ho v tom baráku, okolo kterýho on lítá jak bílej, ještě podvede s nějakým vořechem, kterej jí poslouchá a věnuje pozornost, ve chvíli, kdy si ten její jouda zadělává na žaludeční vředy a infarkt někde v kanclu.
Triumfovat před děngy jde v případě, že jich máš fakt hodně, plus, je jasný, že v konfliktu zůstanou tobě a protistrana utře hubu, ne ovšem v případě, že chlap bere dvě šichty za sebou aby vydělal. To si spíš koleduje o to, že kromě bolavých zad, žaludečních vředů a náběhu na infarkt si pořídí ještě parohy a tenhle styl bych každýmu chlapovi rozmlouval, ve chvíli, kdyby s tím přišel.
Jasně, je tak deset procent chlapů, co mají tu karierní a finanční převahu, že to dobře sedne tý ženský pudový touze po silnějším chlapovi. Je tak 20% případů, kdy si ten chlap a ženská spolu prostě sednou a je to tak jak to má být, bez "shit testů" a bez nějakýho boje o převahu, to je prostě, "jsou spoluhráči, ne protihráči". Ano, je to mnohem častější u věřících dvojic, ale i u neznabohů se to vyskytuje a ne úplně málo často. A pak tak 30% případů, kdy to ti lidi daj dohromady aspoň nějak rozumně a chápou realitu.
Ten zbytek se začíná překlápět do kolapsu u ženských typu "sex ve městě", kdy za stálého měnění chlapů na voprcálung hledají nějakýho toho top über majstra (kterýho nenajdou) a chlapi, za stálýho střídání ženských kvůli voprcálungu, už ani nějakou životní partnerku nehledají, protože neví, proč by jí vlastně vůbec chtěli a proč by měli kvůli někomu ty výše zmíněný věci vlastně podstupovat. A tohle je právě hodně vidět a ještě víc to škodí.
Četl jsem nějakou statistiku, jak prej současní vysokoškoláci jsou sexuálně zdrženliví jako lidi před dvaceti lety, ale ne proto, že by byli tak extra morální, ale proto, že na to prostě kašlou, že ti chlapi radši honěj u porna a ženský nechávaj bejt. Což je docela zajimavý, když vezmu, že ženský se po sexuální stránce zdostupnily mnohem víc, než dřív bejvaly a trefit na nějakou, co za sebou nemá vůbec žádnej přiležitostnej "nezávaznej" (jak tomu říkaj) voprcálung je dost těžký.
Plus to, že (to znám z dob nevěřících), že třeba v Praze není pro kurvy kam plivnout.
Je to přesně tak. Studentky na VŠ si asi v 10% případů přivydělávaj kurvenim, přičemž (a i ty další) čekaj, že si pro ně dojede namakanej švýcarskej bankéř v bílým BMW, přičemž chlapi jsou a) líný (nedivim se) b) nemotivovaný (nedivim se) se tady snažit (což je pochopitelný, když ty dotyčný frojlajn dávaj najevo, jak jsou "náročný" a nikdo jim neni dost dobrej), tak radši čumí na prasárny v bedně a kašlou na to.
Takhle, já ženským nevyčítám, že chtěj chlapa, co dovalí hromadu keno, dělaj prostě kroky k zajištění svýho přežití a k zajištění přežití svých děcek, to je naprosto logický, naprosto legitimní a děláme to všichni. Na druhou stranu není možný zazlívat chlapum, že na tohle prostě kašlou a že se jim nechce dřít jak bílí, aby vyhověli současným přepáleným požadavkům. Na druhou stranu tahle situace mi nějak extra nevadí opět, protože, počet lidí je konečný, počet chlapů a žen (nepočítám teď ty idioty, kteří jsou to i ono a podobně, reálně, nejsou, jsou to jen deformanti, jasně) je cca ekvivalentní, takže na každýho chlapa, co si prostě jede po svým a na ženský kašle (neboť nemáme polygamii) připadá jedna ženská, která brečí, jak chlapi nejsou a jak žádnej vhodnej pro vztah není a bláblá kník kník a já z toho mám tak srandu. Takže všichni ti, co se na to vykašlali, snižujou nároky pro ty, kteří se na to ještě nevykašlali a tudíž "cena" jde dolů :-D

Jak říkám, na západě se podařilo vrazit klín přímo mezi základ rodiny, u nás to ještě tak hustý není, ale na západ od nás je to mnohem horší. Jinak ale i tady už je to vidět. Ženský co brečej, že "chlapi nejsou" (reálně, není jim žádnej dost dobrej) a chlapi, co držkujou, že "ženský jsou hrozný a nic jim není dost dobrý" (reálně, odmítaj se dřít a přetrhnout, aby vyhověli, což se mnohdy ani nedivim. Já s touhle filozofií "kašlem na to" v principu souhlasím). V tomhle ohledu západ kolabuje a je to jeden z důvodů, proč se rodí čím dál míň dětí a proč nás basmači žerou zaživa.

Je potřeba západ vzkřísit, nemilosrdnou standardizací a návratem k základům, ke kořenum. Cestou "tolerance" a "lidských práv" to fakt nepůjde. To spíš levičáci vyvolaj otevřenou válku. Vždyť je to vidět i teď. Podle médií "mírumilovná levicová demonstrace" a oni tam antifa vořeši demolujou, mlátí lidi, stříkaj po lidech hořící plyn.....atd. Otevřenýmu kombatu nebude možný se vyhnout. Ta verbež je totiž čím dál agresivnější, oni jsou schopni vypálit několik budov školního kampusu, protože tam má mít besedu člověk co je sice liberál, ale ne tak moc, jak se jim líbí.
Cestou lidských práv a dialogu a tolerance už to nepůjde, cestou dialogu už to taky nepůjde, půjde to cestou "zavři hubu, nebo ti jí zavřeme my". Přesně stejnou, jakou antifa a "bojovníci proti nenávisti" používají teď. Cesta "boje proti nenávisti" je protistranu nakopat do hlavy a tohle dělají oni a my musíme tu hozenou rukavici zvednout a přestat se mrcasit v kecech, sebeobhajování, snahách o toleranci, snahách o vstřícnej přístup ke každýmu, atd.
Ano, jsem šiřitel nenávisti a jsem na to hrdej. Furt někdo kdáká "neboj se být odlišnej", no, tak jsem odlišnej, jsem šiřitel nenávisti, hate pride, tak mě budou kurva respektovat. Přijde zase doba, kdy to všechno rozhodne "cesta síly". Ne kecy. Síla rozhodovala vždycky, rozhoduje a rozhodovat bude. Vstřícnost má svoje místo a svuj čas, ale mnozí to vnímají jako slabost. A ty kecy o tom, že "násilí není řešení"....kurva jaký řešení? Řešení čeho? Onehdá mě tím vytočil Landa, když prohlásil "určitě není nenávist a pěst řešení". Tečka. Řešení čeho? Třeba vymírání vakojezevců asi ne, ale napadá mě dost situací, kdy je pěst "řešení" celkem přesný. Za další, tyhle kecy stejně jen znamenají "nebude se dělat nic a vy si zvykněte debilové". Když někdo řekne "nemá to jednoduché řešení", znamená to "alibisticky blekotám, abych nemusel dělat nic, zatímco situace běží na váš úkor".
Kupříkladu "řešení migrační krize". Politiky tu nemáme od toho, aby tahali ze zadele nějaký pitomý "řešení", ale aby plnili svoje úkoly, třeba ochranu vnějších hranic.
Když mi vlezou do baráku tři vyfetla s nožema, nebude mě zajímat nějaký "řešení", ale půjdu si do skříně pro brokovnici. Takže asi tak.

MGTOW, Úsvit loserů / tak to asi můžeme zavřít

14. srpna 2017 v 16:58 | Řezník
Servus evrybády, v souvislosti s pražským protestním pochodem přihřátých (kterej mě teda pobavil, protože se jim tímhle podařilo vytočit a proti sobě poštvat tolik lidí, kteří proti homosexuálům a spol v principu nic neměli, že by se to ani školenýmu "šiřiteli nenávisti" nepovedlo) se vynořilo pár nových fenoménů a pár věcí se definitivně odkrylo.
V první řadě, konečně, odumřel ten newspeak ohledně "tolerance". Odkopali se sami LGBT vůdcokrávy, když prohlásily, že toleranci nechtěj, protože tolerance implikuje nesouhlas a s tím, jak jsou oni super, není možný nesouhlasit, takže chtějí kompletní akceptaci a respekt. Částečně se to dá přičíst tomu, že udržet newspeak je dost náročný a pro a) blbější b) míň demagogicky vymletý členy, je težký se v tom orientovat a i to pochopit :-D
Za další, je to prostě tím, že "s jídlem roste chuj, teda pardon, chuť" a jak jsem řekl, když dáš aktivistovi prst, sežere ti ruku až po rameno. Tímhle vytočili spoustu lidí, což chápu. Svym obscénním prováděním exhibicionismu na veřejnosti ještě víc, což je mi jasný. No a nově kecama o "destigmatizaci pedofilie" a dalších, což zase potvrdilo, co mi jsme předpovídali už před lety, ještě víc. Super výsledek. Víc a víc lidí chápe, že tohle homotažení je jen jeden z břitů "bílý genocidy". Vlastně teda "evropský genocidy". Ti, co chtějí vykašit bílou rasu a ti, co jsou radikální homoaktivisti mají totiž nenulový průnik. Nedávno se jedna vůdčí členka těch duhovejch radikálů odkopala a prohlásila, že "nepřítel je klasická rodina", že jim o žádnou toleranci vůbec nejde. Takže je jasný, že se to nezastaví. Zase nedávno nějaká femiaktivistka prohlásila, že bílý mužský děti by se měli lovit, atd., atd. Podle přání těhle aktivistů by třeba Norsko mělo být za 50 let z 90% homosexuálním státem. Co se stane s 90% homosexuální zemí? Zdalipak nevyhyne, že? A kdo se pak bude množit? Migros, ti jsou totiž vůči tomuhle resistentní, že. Jde o to, aby se nahrazení obyvatelstva urychlilo. Samozřejmě, mnoho řadovejch gejů tohle nechápe. A je jim to jedno, oni si stejně sami děti nepořídí a sociálka jim případně nějaký obstará, z těch hetero inkubátorů, co to ještě nesbalili.
Takhle čepel masomlejnu, dřív důmyslně maskovaná, se konečně odkryla, což mě těší. Ono to bylo celkem jasný už ve chvíli, kdy začali usilovat o adopce dětí. A bylo nám, co chápeme, jasný, že pak ty děti budou dostávat přednostně a že se časem rozjede přerozdělování dětí na převýchovu do "rodin" sex menšin. Plus to, že děti od migros brát nebudou, protože muslimáče i Barnevern nechává na pokoji.
Povzbuzeni úspěšným tažením různých svých pobratimů, se vynořujou různý pakoexistence, který by pár let zpátky byly ještě zavřený ve cvokárně, ale teď to jsou "menšiny, které je nutné chránit" a kterých se nějaká štědře, z našich prachů, dotovaná ziskovka, ráda ujme. Viděl jsem magora, kdoví co to bylo, ale těžko poznat, když pohlaví je dneska tak 88, s transparentem "puberta je volitelná, užívejte hormony". Já říkám, "život je volitelnej, užij SAVO", ale samozřejmě, další aktivista, co nám bude kurvit život. Viděl jsem jinýho, s cedulí (asi to byl teda chlap), "periody nejsou jen pro ženy". Opět říkám, dej mi pětikilo, já ti jí zařídím, i s těma PMS křečema. Další, co má prostě jen rozesranej mozek, ale zdementnělá společnost ho v tom bude podporovat.
Jde to dál a dál. Hezky to, jak ti humanistický lidskoprávní aktivisti přemýšlí, bylo vidět, když vyšel najevo případ z Newcastlu, což byl takovej menší Rotterham, ale jak humanistický, lidskoprávní, tak feministický organizace, to přešly komplet mlčením. Krásně se ukazuje, že u těhle magorů jsou si "všichni rovni", ale někteří jsou si fakt rovnější a takovej ten bodovej systém, kdy za to být hetero jsou mínus body, za být chlap taky mínus body, být ženská plus body, být muslim plus body, bít bílej, to je úplně fuj, kterej jsem teda používal jako humor, v nějaký formě platí a oni prostě takhle přemýšlí.
Desítky a stovky unesených a zneužitých bílých holek jsou lidskoprávním a feministickým organizacím úplně šuma prdel, protože nepřítel tu nebyl hetero běloch a ony patřily k podrase, zatímco agresoři k nadrase. Kdyby bílej skin zbil muslimskýho homosexuála (pytla po tom, že to je protimluv), budou řvát a pořádat protestní pochody.
No a bohužel se děje tohle. Že jsou ty extrémní formy feminismu totální zlo, je jasný i většině žen. Že těm femiextrémistickým kravám o ženský vůbec nejde, obzvlášť pokud jsou bílý, hetero a maj rodinu, je jasný všem který se zamyslí.
Bohužel se podařilo vzdělávací a kulturní systém už infikovat tak, že se výchova chlapů zdeformovala a vznikají dvě věci. Zaprvý, už existujou takzvaný "feministi", zatím jich není ještě nějak extra moc, ale jsou to zase aktivisti, takže jsou aktivní a ono se to rozšíří. V první řadě to jsou na beton loseři, kteří jsou vyřízení, ale myslí si, že když budou těm ženským totálně ve všem podlejzat, zvýší svoje šance (těžce se pletou, ale to je fuk). No a druhý jsou ti unavení, kteří po dlouhým nasávání propagandy "ženský jsou ve všem lepší a dvakrát" (což o sobě nešíří normální ženy, ale zmanipulovaný média a banda uřvanejch aktivistek), si prostě řekli "tak když to umíte líp a nás nepotřebujete, my vám na to serem a dělejte si všechno samy".
Obecně ten druhej přístup se šíří a od čím dál víc žen slyším, že je těžký najít chlapa, co by byl klasickej chlap a dělal třeba nějaký ty opravárenský a údržbářský činnosti, že to čím dál tím častěji musejí dělat ony samy. K tomu se vrátím.
Pak vzniká druhá skupina a to je ještě horší. To je MGTOW, neboli Men Going Their Own Way. Chlapi, kteří usoudili, ať už to přiznaj, nebo ne, že v dlouhodobých vztazích s ženskýma je nic dobrýho nečeká, tudíž to vedou buď směrem "kašlem na to" (to je častější u věřících, kde není možno fungovat metodou "obskočit a odejít" - a vlastně je to dost podobný tomu, co "sensei Řezník" učil lidi :-D ), no a nebo, obecně u nevěřících, je to "obskočit, zbavit se jí a jít dál, než si tě zvládne ochočit a vyždímat, udělat z tebe otroka".
Vzdělávací systém je v Evropě mimořádně efektivní v tom, vychovávat kluka jako pacifistickou holčičku, od začátku v chlapovi potlačuje veškerou agresi, schopnost se postavit sám za sebe, schopnost se postavit za někoho, teď ještě víc, než dřív. V dětství se mladej chlap nenaučí, že když ho někdo tluče, má se rvát a bránit, ne, naučí se, že si toho "nemá všímat" (což je vlastně to samý, když někoho bijou v tramvaji a všichni čumí jinam. "Když si toho nebudu všímat, ono to zmizí"), no a k největší aktivitě se vybičuje, když to jde prásknout autoritě, která se na něj promptně vysere.
Násilí není řešení, síla není řešení, vzít si klacek není řešení, blábláblá, řešení je o věcech tlachat, řešení je příkoří snášet....No. A v tomhle situačním nastavení nejen že chlapům měkne páteř (pak se holky diví, kam zmizeli ti "alfa samci", kterým stačilo zařvat a všichni si sedli. Kde by se brali. Když je od dětství učí tak maximálně pokorně kníkat). V tomhle situačním nastavení získávají ženský taky situační převahu. Protože. Ženský kecací schopnosti jsou na mnohem větší úrovni, než mužský. A pokud se všechno řeší kecama, mají ženský jasnou převahu. A to se táhne školou a pak i dál, no a pak ženský logicky, dochází k závěru (a to nemusí být už feministickým zamořením), že toho chlapa vlastně k mnoha věcem ani nepotřebujou. Obecně, pudový nastavení je, že ženská chce chlapa silnýho kvůli ochraně, s tím, aby zajistil, že bude co žrát, no a prostě že ona se s ním chce cejtit bezpečně a pak je ochotná se mu podřídit. Problém je, že když se všechno řeší tlacháním a chlapský řešení už nejsou, ochrana padá, protože vydyndat si něco na úřadě ženská zvládne líp než chlap a klasická silová ochrana už mnohým z myšlení vymizela. V kombinaci s tím, že spousta západních chlapů by neochránila ani misku mlíka před kočkou, tenhle faktor padá úplně. Pojem "zajistit" se skrz média a reklamy redefinoval, takže mnoho současných mladých prostě čeká na chlapa, co dotáhne tolik prachů, že ony se budou moc do konce života akorát válet.
A takových chlapů zas tolik není. Tudíž ti, co jsou tak nějak obyčejní, jsou mnohými certifikovaní jako "loseři" a tyhle společenský fenomény jim umožňují důstojný exit. Co si to neříct. Většina hrdinských činů vzniká z nutnosti, většina dřiny vzniká z nutnosti a většina aktů velkýho nasazení vzniká proto, protože ten člověk nemohl jinak. Třeba že by člověk, kdyby něco neudělal, byl za takovýho sraba, že by to nevydržel. Jenže když se na tohle už skoro nikde nehraje, člověk může hodit nějakou politicky korektní nálepku a ze situace, co by vyžadovala nasazení, prostě vycouvat. No a případně, když si člověk myslí, že situace je beznadějná, vycouvá většinou taky. Co to znamená. Víme, že ženská si pudově, podvědomě, nedokáže vážit chlapa, na kterýho nekouká "směrem vzhůru". Pokud kouká "rovně", je to horší a pokud kouká "shora", je to už hodně špatný. Když má ženská nad chlapem převahu, přestane si ho totálně vážit a je to pro ní buď jen takovej "kamarád vořech", případně nějakej jouda na příležitostnej voprcálung, ale nikdy ne životní partner. Na to dojíždějí všichni ti, kteří si myslí, že když budou dřít jak bílí a brát si dvojitý šichty, aby byly prachy a pak ještě udělaj všechno doma a budou se řídit doma podle toho, co říká stará a udělaj co jí na očích uvidí. Ti pak čumí, že jsou najednou podvedený a že se rozvádí. To spíš ženská vydrží dýl s chlapem, co jí mlátí, než s tím, co jí podlejzá.
Problém je, že pro chlapa je čím dál těžší si u nich vydobýt respekt a úctu a ten pohled nahoru. Proč. Protože výchovou a legislativou se síla a rychlost naprosto škrtla z rovnice. Chlap umí líp sekat pěstí, ženská umí líp sekat pyskem. Když se zakáže sekat pěstí, bude vyhrávat ten, kdo líp seká pyskem. A tudíž, většinu konfrontací teda už teď vyhrává ženská. V kombinaci s tím, že aparát jí straní, protože je přece "ta slabší".
Proto přibývá týraných chlapů. Před lety nemyslitelný, on to byl i song, "žena muže bít nemůže, protože ho nepřemůže.....". Jo, ale co když je chlap tak zblblej, vymletej propagandou a kecama, že prostě tu ránu nedá, tudíž se klidně od tý ženský nechá řezat? A i kdyby ne řezat, tak stačí psychicky šikanovat?
Onehdá jsem deklaroval, že třeba "juniorskýho mistra republiky v boxu ve škole nikdo nešikanuje". Tak to musim opravit. Klidně ho šikanovat můžou, když je tak zblblej, vygumovanej propagandou, že tu svojí sílu nepoužije. Tak v tom případě můžou nějaký anemický pazmrdi šikanovat i šampiona ve střední váze. Když on bude neustále "jako rozumější ustupovat" a "přece je nezbiju, ještě bych jim ublížil", může i nějakej zdechloň, kterýho bych uškrtil ve spaní, šikanovat drsoně, na kterýho bych si fakt netrouf a dostat ho na Prozac.
Jen pokud použije metody šikany, co mu sedí. Jde to.
Onehdá jsem se bavil s jednou svojí dobrou kámoškou a ta říkala, že nesnáší, když je chlap slabší než ona, že do něj pak tepe, aby ho jako vyhecovala a on se "zlepšil". Nic proti, tak to prostě je, to je instinktivní nastavení. Problém je, že spousta současných chlapů si s tím neporadí, protože a) vůbec neví, jak naložit s přímou, nebo nepřímou konfrontací b) situace se změnila tak, že fyzická síla se vůbec do rovnice nepočítá a už ani jedný straně nepřijdou na mysl, takže nemá jak adekvátně reagovat.
Na těch stránkách MGTOW tomuhle chování ženských vůči chlapovi, kterýho pudově identifikujou jako slabšího, říkají "shit test". Je to pudová reakce,tudíž se to blbě odbourává i těm, který to přiznají.
Onehdá jsem se bavil s jinou kámoškou a ta to přiznala taky, že "jak ví, že má nad chlapem navrch, začne ho tepat" a "potřebuje někoho, kdo by se nedal, kdo by jí srovnal". A já říkám, já bych tě srovnal velmi rychle. Prostě ti napálím jednu levačkou a je to. Ona "??????........????? (smajlík "ehkurvacože") a já říkám, jo aha, bez mlácení, no, tak to už by šlo hůř. No, i tak bych to dal, použil bych svoje "mocné kung fu" zvané "je mi to všechno u zadele", prohlásil bych "jestli se chceš chovat takhle, tak já na tebe kašlu a končíme". Ale představme si zamilovanýho joudu, kterej by tu svojí v životě nevodkop a sílu projevit nesmí, nemá jak, v situaci, kdy i zvýšení hlasu na ženskou je "týrání a šikana", no, ten je v pasti a záleží jen na tý holce, jak moc on bude "jebán". A mnohdy je opravdu pasován do pozice vořecha, sponzora, dones vořechu, podej vořechu, udělej vořechu, zařiď vořechu. Pokud to fakt není takovej ten alfa, ze kterýho ta autorita přímo srší, ale takovejch je málo. Hodně málo. Hodně právě díky vzdělávacímu systému, kdy obsarožní báby vychovávají kluky jako pacifistický holky.
Takhle vychovaný a zblblí chlapi neobstojí nejen v konfrontaci s nějakým basmačem, ale neobstojí ani v konfrontaci s vlastní starou, která si jich pak neváží a loví jinde.
A pak to přechází do toho, že ženský nedokážou u chlapa najít pevnej bod a jsou zpruzelý z toho, že jsou všude samý loseři a mamánci a "mouchy sežerte mě", chlapi jsou zpruzený z toho, že požadavky na ně jsou tak pětkrát nadsazený proti tomu, co za to zpátky dostanou, že od začátku všude tahají za kratší konec provazu (protože většinu rodových výhod mají z rovnice škrtnutou) a rodiny buď ani nevznikají, nebo se rozpadají, pak zase vznikají ještě horší deformanti z nekompletních rodin a rozklad skoro finišuje.
Aktivistům obou pohlaví se povedlo protáhnout válku skrze skoro každej obejvák a rozeštvat proti sobě to, co mělo spolupracovat. Těžkým rozporem mezi pudovým a legislativním nastavením, což vyvolává nesnesitelnej tlak v hlavě. Ženská chce chlapa silnějšího, aby se mu mohla podřídit, ale legislativa a mainstream jí nutí být rovnocenně silná (když to nejde, pomůže se tomu) a mainstream jí nutí si ho ochočit a z toho vzniká rozpor, kterej ustojí jen psychicky velice silnej jedinec.
Aby bylo jasno, nepropaguju tu násilí na ženských, bití, týrání, atd. Jen konstatuju, že "zbav někoho rizika, že dostane ránu do tlamy a rázem je z něj největší tvrďák na planetě". Pak ženský nic nebrání šikanovat chlapa, když ví, že on jí to ani v případě fyzický šikany nevrátí a pokud ho bude šikanovat jinak, do fyzický nepřejde a v kecací se jí nevyrovná. A skrze finanční? No i na to jsou legislativní páky :-D
Řečeno titulkem mýho článku jinde "Divíte se, že na to serou?" :-D
Pokud bude nějaká Fatima zkoušet Shit testy na Abdula, dostane granát mezi oči a dál se bude Abdulovi podřizovat, dál si ho bude vážit a porodí mu rotu malejch Ahmedů. Pokud Alena otestuje Květoslava, ten leda tak vycouvá a Alena mu tak nasadí parohy s Abdulem. Nojo.
A proto oni vyhrávají a my ne. Tohle byl nástin jednoho z problémů, aktivismu se podařilo poškodit přirozený nastavení, tím, že sílu, rychlost, chlapský výhody, naprosto škrtli z rovnice. Což souvisí i s tím, že jen v tak blahobytný a bezpečný společnosti jako naše to jde. Je to Behavioral Sink, jako u těch myší v Calhounově experimentu.
Celej ten článek není vůbec zaměřenej proti ženským, naopak. Je to proti současný zpackaný situaci. Kdy v uměle vytvořeným a uměle nastaveným prostředí ženská chlapa válcuje a pak si ho neváží, protože si myslí, že mu kdykoliv dá v čemkoliv fleka.
Basmači a různý tihle barbaři tenhle problém nemají a proto se tlačí dopředu.

Jenže když nespolupracuje to, co spolupracovat má, porážka je nevyhnutelná. Jak to říkal Varatchi Saxmundenovi, ve výborný knížce Vlk samotář. "Myslel jsem, že jsme spoluhráči, ne protihráči. Blíží se válka, sám to nezvládneš, buď obstojíme, nebo padneme".
Pokud nebude zastaven ten rozklad rodiny a nezastaví se ta uměle vyvolaná "mezipohlavní válka", což vzniklo skrze pár dementních aktivistů a úchylů, můžeme to tady během čtyř generací zavřít, protože haranti nebudou, když budou, půjdou na gejopřevýchovu a množit se budou akorát migros. Kalergiho plán bude hotov.

Nenávist, novej überstrašák 2, plus kraviny "vejce nebo slepice" a podobný pitomosti

10. srpna 2017 v 16:33 | Řezník
Zdarec všem, včera jsem ryl do toho, že velice efektivní strategie těch, co blokujou jakoukoliv účinnou reakci Evropy, od kterých to chytla teda spousta lidí, co to fakt myslí dobře, je "nešiř nenávist". To znamená mlčky trpět jakýkoliv levárny jakýchkoliv skupin a nejen nevolat po reakci, ale ani na to neupozorňovat. Protože, podle mnohých je i to, že někdo zveřejní fakta o imigrantský kriminalitě, "šíření nenávisti". Ono je to rozšířený a má to i oficiální linii, mainstreamový prostředky mají jasný rozkazy se těmhle tématům vyhýbat. Z oficiálních médií se proto spousta informací získat nedá, onehdá o tom psal chlapík na DFensu, odkaz zde.
http://dfens-cz.com/muj-xenofobni-prispevek/
Teda, tady se na to hlavně odvolává, ten původní text už je pryč (překvapivě). Jde o to, že veškerý hlavní média, teda ty, co chtějí dostávat nějaký prachy, se musí "vyhýbat tématům, co by působily negativní emoce vůči některým skupinám". Jinými slovy, účel je formovat, nikoliv informovat. Ze stejnýho důvodu už v roce 2001 ve Swedenu zakázali dělat statistiku kriminálních činů podle země původu a etnika pachatele. Ono už to má svuj název, to jsou "hate fakty". Formovat, ne informovat, ze stejnýho důvodu byl ohledně žhářů z Vítkova a popálený Natálky (jo, byla to sviňárna, ten útok, to kurva) proces pomalu online v reálným čase, oproti tomu ten třináctiletej kluk, co ve stejný době dostal takovej világoš, že to sotva přežil a byla tam i nějakí sodomie, v mainstreamu byl až potom, co ten případ tři měsíce běžel na "nacistických" a "putinovských" webech, typu parlamentní listy a podobně. Pak už to bylo tak notoricky známý, že zamlčování se ukázalo zbytečný, ale stejně o tom padly tak tři zprávy. Případy prakticky identický, obojí rasistickej útok, obojí skoro smrtelný, obojí na dítě, v obojím má dítě naprosto dokurvenej život. O jednom se řvalo furt, o druhým se tiše a decentně držela mediální huba, aby to "nevyvolávalo nenávist". Stejně je to, když zmíníš vraždy ze cti, nebo to, že ženskou obřízku už mají v Dánsku, v Britonii a podobně. "Nevyvolávej nenávist". Je jen jedno etnikum, proti kterýmu tohle neplatí. O sviňárnách, co provede bílej vlastenec, se může žvanit, o tom se může řvát všude, to se může šířit, protože to je proti nenávisti. Jak? Nevim, asi stejně, jako je islám femi friendly. "Pobodanej muslim z Vinohrad" byl jeden čas všude, pak to poldové uzavřeli s tím, že si to vymyslel a najednou ticho. To už se šířit nesmělo.
Mi to přijde, že "nenávisti" se mnozí lidi bojí víc, než eboly. A takový to "budeme držet hubu, abyzme nešířili nenávist, radši to budeme snášet" mi připomíná moje oblíbený "když si jich nebudeš všímat, oni tě šikanovat přestanou", "když reaguješ násilím na násilí, jsi stejný jako oni", případně,"násilí nic neřeší" a podobný überžvásty. Je to to, co to je. Ustupování. A ustupování je tradičně v dlouhodobý kampani nahovno. Ano, moudřejší ustoupí platí ve chvíli, kdy mám jednorázový konflikt, o něco, co za konflikt nestojí. Typu "davaj děngy, páč mám nůž". No tak jo, na. Tady je to na místě, nebudu riskovat pobodání kvůli prachum a stejně toho Jurije už asi nikdy neuvidím.
Případně, když je situace nastavená tak, že okamžitý střet by byl pro mě nevýhodný, tak si "takticky ustoupím", abych získal nějakou výhodu a pak do toho půjdu. To jo. To je pak "moudřejší si takticky ustoupí". Ale to už není klasickej ústup typu "dám mu co chce". Neboť myšlení "dám mu co chce a budu mít pokoj" v dlouhodobý situaci vede k tomu, že budu mít všechno možný, jen ne pokoj. Nemohl bych třeba v lochu to postavit tak, že "ok, já těm agresorum teda jednou podržim, oni mě pak nechají". No, to bych dosáhl maximálně toho, že by mě prodávali jako děvku po celym lochu. Ženská si nemůže doma říct "tak jednu facku strpim, vždyť o nic nejde". Stejně si v opakující si situaci nemůžeš říct "tak se mnou jednou vykejval, tak toho nechá". Prd, dopadneš jak ta chuděra ve filmu Dogville.
Jak to říkal US prezident ve filmu Air Force One. "Když dáš myši koláč, bude chtít sklenici mléka". To je i podstata salámový metody, vyřvat si jeden ústupek a pak si chodit pro další. Takže "mlčet, aby se to neeskalovalo, s tím, že oni nebudou čím dál drzejší" je prostě neefektivní. Je to vidět v současný Evropě, to se furt mlčelo, aby se nehecovaly "nacistický nálady" a teď je to na západě pomalu útok co tejden.
Jak jsem říkal, ještě bych tohle blbnutí s tím, že "drž o těch jejich sviňárnách hubu, abys nevyvolával nenávist" pochopil u některých křesťanů, kteří mají z nenávisti strašáka, protože na Kristově příkladu je vidět, že nenávist k člověku je špatná, ok. Ale u totálních neznabohů, kteří jsou z toho teda slušně vyplesklý, to fakt nechápu už vůbec. A zajímalo by mě, jak se to do těch lidí povedlo nacpat tak rychle a tak efektivně. Že je školní vzdělávací systém mimořádně efektivní ve vytváření bezpáteřních joudů, vychovaných v tom, že slušnej člověk na sobě nechává štípat dříví, je mi jasný, to jsem viděl mockrát, ale tohle jsem tam nepotkal, za svých časů, to musí být nějak nový. Samozřejmě se na tom podílí ta kulturně umělecká vlastizrádná fronta, kdy se nám banda jakýchsi vořežprutů, "zpěváků", od kterých cédéčkem bych si nepodložil ani kratší nohu od pračky, komediantů a různých televizních pseudohvězdiček, co si na venerologii podávají dveře, snaží fungovat jako nějakej morální etalon a kazatelé vznosných myšlenek. A lidi jsou tak vymletý, že je s tím ani neposílají do prdele. Čest umělcům, kteří tohle nedělají. Ale těch je málo.
No a tihle vořežpruti maj celkem velkej vliv na ty mladý. A vlastně i na starý, protože jsou hodně v bedně. Já teda nechápu, z jakýho titulu by mi měla nějaká dvacetiletá frojlajn z televize kázat o tom, že jsem špatnej a co mám udělat, abych byl dobrej, v čem jí k tomu jako kvalifikuje natočení pár filmů, "uniklý" porno na internet a pár fotek v bulváru, ale jsem asi jeden z mála. Ano, o filmovým řemesle jako asi něco ví, ale jinak?
Baví mě. když nějakej televizní jouda vyřvává, že my jsme ti špatný, protože tu nechcem musulmany, ale když někdo řekne, že špatnej je on, protože už je třikrát rozvedenej, bere drogy, chlastá a peleší se jak háravá čuba, tak bude žvanit něco o tom "kdo jsi, abys mě soudil" :-D Stejně jak obézní prase z bulváru, který se živí, nebo živilo, šířením hovadin a pomluv o jiných, teď bude kádrovat jiný, z hlediska morálky :-D A přesto jsou pořád lidi, co mu to žerou. Sice jich ubývá, ale stejně. Vůbec tihle mediální dementi jsou citovaný víc, než bych viděl rád. Kupříkladu Lennonův žvást "Všechno nakonec dopadne dobře a pokud to nedopadlo dobře, tak to ještě není konec". Lidi to citujou a berou ten kec vážně, mohu připomenout, jak dopadl Lennon? Byl zastřelen, Mark Chapman ho odprásk. Takže to dopadlo dobře? No jak pro koho :-D A nebo to ještě není na konec? Vždyť je mrtvej :-D A u posledního soudu bych si na něj moc nevsadil teda :-D No, ale tihle vořežpruti, co mají sami se sebou problémů dost, prostě ovlivňujou. Pak nějaká Adriana Grande vykládá, jak "islám je náboženství míru" (čerta po tom, že zrovna na jejim koncertu to bouchlo) a infiltruje tím nějaký další zmatený chudáky.
Neomarxisti z frankfurtský školy infiltrovali vzdělávací systém a kulturu, to jsem věděl, ale to, že tam propašovali toho strašáka s "nenávistí", když prakticky půlka jejich myšlení je na nenávisti postavený, to jsem nečekal. A já už vím, čím to je. Ono totiž se jim podařilo spojit pojem "nenávist", s pojmem "Hitler". Nojo, jasně. Je to zase mentální zkratka, "šíříš nenávist proti těm a těm, tak jsi Hitler". A o tom, jak se ze sedmdesát let mrtvýho Hitlera zase dělá strašák (a logicky, když politická a kulturní fronta jede na Marxovi) jsem už psal. A to už vysvětluje opět ten jejich doublethink. Jak je možný se na jednu stranu vymezovat proti nenávisti a na druhou stranu jí zcela nepokrytě šířit. Jedna, to je ta špatná, to je nenávist s indexem "Hitler". To je třeba šířit informace o tom, co dělají migros za bordel. No a pak je nenávist s indexem "nenávidím Hitlera". Tam spadá třeba točit vídeo o tom, jak se mučí Trumpův volič. Ale protože je to nenávist s indexem "nenávidím Hitlera", tak je to ta správná nenávist, tak správná, že to vlastně ani nenávist není a je to vlastně něco jako "boj proti nenávisti". To je stejný, jako máme správnej a špatnej rasismus. Špatnej je ten od bílejch, správnej je ten proti bílejm, no a to je tak fajn rasismus, že to ani rasismus není, že je to vlastně antirasismus :-D Člověk aby si vzal enigmu na ty jejich kecy :-D
Noví marxové taky udělali geniální tah, že si vykuchali z křesťanství to "miluj bližního svého", udělali z toho, že to znamená tolerovat komukoliv, kdykoliv cokoliv a proti nikomu nezasahovat (samozřejmě s vyjímkou těch s cejchem Hitler, ale to jsou ty jemné nuance) a ty věci o pomoci a dobročinnosti. Pak to celý takhle upravený cpou do lidí a skrze ty se to dostane zpátky do církve a pak jim právě církev skáče na tu islamizaci Evropy (teda, část církve). A pak se může nějaká Merkelová a Makaron odvolávat na "křesťanský hodnoty Evropy", když sem tahaj to invazní vojsko, přičemž devět dní ze sedmi nedělaj nic jinýho, než že křesťanský hodnoty bojkotujou :-D Jako, prosazovat homosexualizaci Evropy, ústup kostelů na úkor mešit, podporovat různý festivaly pervertů, potraty, rozvody, pomalu incest, dvojí právo, cenzuru a zatahovat do Evropy šaríju, ale přitom se odvolávat na "křesťanský hodnoty", to už chce být a) mistr doublethinku b) mistr propagandy. A samozřejmě to chce taky zpracovaný publikum, protože od těch, co od úsvitu do soumraku nedělaj nic jinýho, než likvidujou křesťanský základy Evropy, si poslechnout něco o křesťanských hodnotách, no.....nevim, proč bych to kurva dělal.
To je podobný, jako když se nějaký antifáci, co v převaze patnáct na jednoho mlátí policajta, odvolávaj na zákony, když na ně někdo vytáhne bouchačku. Zasraný pokrytectví.
Takže ano, opět je to "kultura" a vzdělávací systém, co zamořilo lidem hlavu. Stejně jako je to zblblo těma "nenásilnýma řešeníma", což je asi taky tah eliminace Evropana. Ti, co jsou zpitomělí pacifismem, se moc nebrání a takovej vajlenc, jako za chvíli poběží v Evropě, pro ně bude jako chyba v Matrixu a nebudou schopní si s tím poradit. Stačilo je krmit nesmyslama, že když si od někoho necháš rozbít držku a nebudeš se bránit násilím, jsi vlastně "morální vítěz" ty a podobně. Pak se vytvořila společnost, ve který je část lidí prostě přepnutá do jinýho módu, vůči teroru se brání heštegama, demonstracema a pochodama s papírama, prohlašujou, že "tu a tam nějaký bumbác sice jako přijít může, ale proč byzme to nějak řešili a přijímali kroky a zvyšovali svoje šance, hlavní je se nebát, aby nedostali naši nenávist a žít pořád stejně". Víte co pod tím vším je? Tupá rezignace, ovcovitost, kapitulace, neochota k nějaký akci a neochota uznat fakta.
"Nenechat se zastrašit a žít furt stejně", no, už ohledně toho strašení mám obavu, že ve chvíli, kdy průměrnýmu "nedám se zastrašit" kecálistovi proletí okolo hlavy devět gramů kovu, si navalí plný gatě a s tím, jak se "nebojí" bude rychlej konec.
Jak ty kecy lidí obzvlášť na západ od nás, poslouchám, ono vlastně i tady.....tak mi to přijde jak kdybych slyšel rozhovor vovcí v ohradě. Bééé, no tak nás možná zabijou, béééé, včera si přišli pro tuhle, ráno pro tamtu, třeba si přijdou pro mě, bééé, ale já na to seru a nic dělat nebudu, protože to stejně nemá cenu a radši si tu budu žrát a bečet a když přijdou, tak přijdou. Heh.
Samozřejmě, víme, že "stačí se nenechat zastrašit a nezměnit svuj styl života" (což teda ve Francii, během zvláštního stavu, jde dost těžko, ten už je změněnej dost) a je to "výhra sama o sobě" :-D (podobnou optikou byla vítězů plná Katyň), ale já bych přece jen ocenil jinej modus operandi.
Přece jen bych ocenil, aby se to z tohohle blbství přehodilo zase zpátky. A ne že se budou pořádat akce jako "celosvětový tanec proti násilí na ženách" (v čem tohle jako pomůže....to fakt proběhlo. Btw, ženských mi v rámci různých výcviků prošlo rukama tak kolem stovky určitě, takže jsem proti násilí na nich udělal reálně o dost víc, než nějaká mediální hnědka, co se někde exhibuje trsáním na náměstí) a podobný kraviny. Kdy se jako navrátilcům od IS do Evropy ještě pomáhá hledat práce a "psychologická pomoc", místo aby je rovnou odstřelili jako vzteklý psy. Atd.
Co je zase lék tady, proti týhle infekci. Za mě, tradičně, návrat k Bibli a za další, zdravej rozum. Prostě přemejšlet a ne se nechat vyplachovat nějakou propagandou. Nutno ale uznat, že nepřátelům Evropana se tohle povedlo geniálně, přes neustálý strašení Hitlerem, nenávistí s indexem Hitler a podobně, přetvořit velkou část Evropanů za zblblý chudáky, co se radši nechají kamenovat, jen aby "nešířili nenávist" a "nebyli jako nácek", to se jim povedlo impozantně.
Jinak, včera jsme s kámošem narazili, v diskuzi o tom, kdo co začal, na to, "co bylo dřív, vejce, nebo slepice" :-D Stejně jako ta věc se Schrodingerovou kočkou (kterou většina interpretuje nejen naprosto blbě, ale i v totálním rozporu s tím, co Schrodinger tvrdil a tím experimentem - myšlenkovým, neproběhl - ověřoval) se tohle používá úplně blbě, protože se to dá logicky dořezat na kost. Slepice se líhne, ano, z vajec. A to vejce musí být oplodněný, pak vysezený. Z neoplodněnýho vejce a nevysezenýho vejce vznikne maximálně tak omeleta. Ne slepice.
Takže, buď byla první slepice a tu stvořil Bůh (to říkám já), nebo musela být první nějaká "preslepice", tzn nějakej dement, co ještě nebyl slepice, ale už nebyl ani ještěrka, no a ten snesl vejce, vyseděl, ze kterýho už se vylíhla ta slepice. Takže prostě první musel být pták nebo prepták, aby to vejce snesl :-D Protože ta otázka se dá přeformulovat na "co bylo první, chlap a ženská, nebo vajíčka a mrdka?" No? Z nějakých exkrementů na šutru vám nic nevznikne a stejně, z koho by to vyteklo, že jo :-D
Mimochodem, jakkoliv je sexuální rozmnožování věc, která mi spíš leze na nervy, než cokoliv jinýho, je to stejně dobrá ukázka toho, že svět musel někdo stvořit. Protože, jasně. Fajn. Teoreticky a opravdu čistě teoreticky, by mohlo být možný, že tak za padesát bžiliard let nějakých mutací by se živočuchovi vytvořil nějakej bazmeg, ze kterýho mu teče nějakej bordel, kterej obsahuje jeho genetickou informaci. Nepravděpodobný (kurvaroma, všiml si někdo, že všichni savci mají ten bazmeg na stejným místě? ) ale dobře, teoreticky možný. Ale šance, že na podobným místě a v podobným čase, se něčemu jinýmu, stejnýma neřízenýma mutacema, vytvoří protikus, do kterýho to zapadá, kterej zase obsahuje jinej bordel, co je s tím prvním bordelem kompatibilní a rovnou se tomu samo neřízeně vytvoří i interní inkubátor.....he chm. To už je podle mě fantasmagorie naprostá. A to, že se jim to sice vytvoří a ještě budou mít najednou v hlavě software, aby věděli, co s tím maj dělat.....to už je fantasmagorie na třetí. To už se prostě vylučuje.
Do jemných nuancí, jako že by to potomkama pak stejně pokračovat nemuselo a ti by nemuseli být stejně zase kompatibilní, už se pouštět ani nebudu, to, že někomu vyroste třetí ruka, narodí se s nějakým zkriplením, neznamená, že jeho děcko to bude mít taky. Ten Nick Vujiněco, kterej se narodil bez rukou a bez nohou, má děcko a to má myslím hardware kompletní :-D
Za mě, už jen tohle mi stačí, abych se držel "inteligentního designu" a skrze to biblický verze. Nemusím nutně trvat na klasickým kreacionismu se stvořením v sedmi dnech, ale prostě, fajn, to že se někomu něco neřízeně vyvine, to by se akceptovat dalo, to, že se dalšímu poblíž vyvine protidíl s tím kompatibilní, potká se to na stejným místě a stejným čase a dokonce najednou vědí, co s tím, to už bych si musel dát LSD, abych tohle vzal. :-D
Pokračování příště :-D

Nenávist, novej überstrašák 1

9. srpna 2017 v 17:05 | Řezník
Servus všem, blbákov totálně pokračuje. Ve Frenči to zase nějakej opálenej "vlk samotář, kterej neměl nic společnýho vůbec s nikým a s ničím a už vůbec ne s tím, co kritizovat dovoleno není", nahulil náklaďákem do žabožroutských vojáků, šest raněných, snad ho teď možná už dostali, během posledního shootoutu, zprávy se potvrzují, třeba, než to dopíšu, už to bude jasný. Žabožrouti si tímhle ten svuj zvláštní stav asi hned tak nezruší, už ho mají dva roky, v ulicích jim tam patroluje armáda, ale "jejich způsob života jim tam nikdo nezměnil" a tak si zvolili Makrona. Mimochodem, eso, který má ve vlastní zemi zvláštní stav a není si tam schopný udělat pořádek, přičemž vyhrožuje jiným zemím, to chápu, že toho nemohli nezvolit. To je jak debil, kterej má barák prolezlej termitama, padá mu to na palici, ale na jiný vyřvává něco o stavařině, či snad k čemu bych to přirovnal. No, proč chodit daleko, u nás máme Bohuša Sralbotku, kterýhož strana nezaplatí právníkovi, prosere arbitráž, provaří na tom 330 milionů, na placení se vykašle, no a pak nám budou žvanit něco o rozpočtu, určovat, na co půjdou naše prachy a podporovat exekutorskou mafii, protože "dluhy se musí platit". To je jak kdyby měl cyrhotickej syfilitik na škole přednášku o zdravým životním stylu. Někdy se prostě zadaří a lidi mají šťastnou ruku.
Ale bacha, o tom, že někdo ve Francii přejíždí vojáky, by se nemělo jako moc mluvit, protože "to je šíření nenávisti". Nenávist nešíří ten vořech, co zaútočí na místní vojenskou hlídku, nenávist šíří ti, co to zmiňují, protože, já už kurva ani nevim proč. Aktuálně se pojem "nacista" a "fašista" a "rasista" už pomalu vyčerpal, protože se nějak zjistilo, i ti neomarxistický "Kokoti Sluneční Korouhve" na to přišli, že označit za nacisty tak tři čtvrtě národa už není moc schůdný. I mnoha zmatencům a lidem, co jen nechápou, tohle začalo nějak docházet. Proto se začíná používat jiný ubíječ názorů a to je "šířit nenávist". Nesmíš šířit nenávist, protože ta je špatná, je moc fuj a když jí budeš šířit, tak ti zlí jako vyhrajou. Sice teda nevím, čím vyhrajou a kdy vyhrajou, podle mě prostě vyhrajou, když vyhrajou, ale budiž. Jako je ještě spousta lidí vyplesklých z toho, že jim někdo pleskne za krk cedulku s nápisem "nácek", tak tím víc je jich vyplazených z toho, že by mohli "šířit nenávist". Protože všichni víme, že ta je fuj.
Když pominu tragikomickej faktor toho, že nejvíc o nešíření nenávisti, nevybízení k násilí a odsuzování násilí, žvaní bandy jako antifa a spol, kteří jsou pak schopní zbořit půlku Hamburku, případě, stejně jako nějakej levičáckej profesor z UK, rozbít pokojně demonstrujícímu chlapovi hlavu zámkem na řetězu, ono je to docela zase účinnej umlčovač. Zase jim to tak nějak funguje. Nedávno jsem viděl vídeo od Watsona, kde prudil do jakýhosi obskurního zpěváka, kterej natočil klip o tom, jak bijou Trumpova voliče, mučej ho a nakonec mu vytetujou hákonkrajc na čelo a argumentoval tím, že Trump je špatnej, protože nenávisti už bylo dost :-D Výborně, jako by to z toho klipu přímo odkapávalo :D A takhle oni přemýšlejí. Dá se s něčím takovým bavit? Ne. Tady dialog naprosto selhává, tady už nastupuje jen síla.
Nedávno proběhl hezký případ, kdy na soukromý akci byla vlajka "Kekystánu" (kdo nezná, dostudovat), no a neobolševická sebranka je tam chtěla atakovat. Jenže pak zjistila, že to není veřejná akce, ergo tam není policie a ergo by mohli taky čelit reakci v rámci nutné obrany. Neboli, by jim někdo mohl rozstřílet prdel, nebo rozsekat tlamu. Tak vycouvali. Tady vidíme, v jakým vztahu jsou vlastně tihle agresoři k zákonům a k silovým složkám, oni jsou schopný policajty napadat, protože ví, že policajti je budou šetřit. A jsou schopný napadat lidi v situacích, kdy ví, že zákony (ano, přesně ty, proti kterým ti rádoby anarchisti vehementně řvou) je chrání a že nebudou čelit nějaký pořádný reakci. Krásná symbioza anarchistů, chuligánů a strany Zelených (která má v programu snad nejvíc regulací a nařízení ze všech) se na tomhle hezky demonstruje. Přičemž by měli být fakt proti sobě. Ale logiku hledat netřeba. 92% těhle levičáckých aktivistů, včetně těch "bitkařů", co demolujou město, auta, obchody a zmlátí policajta, když je jich na něj patnáct a ví, že on střílet nebude, ještě bydlí u svých starců a nic pořádnýho nedělaj. Tak hledat u nich nějakou konzistenci, těžko. Tyhle strany, jako Zelení, německý Die Linke a podobní, mají svojeho miláška, jenž ksindl se zove, toho chrání, tudíž brzdí fízly v reakci a tihle na jednu stranu fízly bijou, na drujou stranu se dožadujou jejich ochrany. Komedie a vomitační nutkání. Nu což, do těch už jsem prudil dost.
Co se děje dál. V Praze se zase chystá HomodějPrajd, přičemž nějakej jejich überführer prohlásil, že nechtějí toleranci, ale akceptaci a respekt (za mě, táhni, nedostaneš nic), opět bacha, nesmí se proti tomu ani kváknout, jinak "šíříš nenávist" a to je velešpatné.
Obecně se situaci mnohým podařilo postavit tak, že prohra není ztratit území, ztratit lidi, ztratit kejhák, nechat pozabíjet ty svoje, nene, prohra podle nich je "rezignovat na svoje hodnoty"(rozuměj ty, který ti oni nutí, že bys je měl mít) a "začít s nenávistí". Oproti tomu výhra není porazit nepřítele na bojišti, zachovat pořádek, svý žití a svých lidí, ukončit utrpení a bolest, ale, "porazit ho tím, že tě nezlomí, ani když vás všechny pozabíjí". To je myšlenkovej postup, ze kterýho bych teda tlouk hlavou do zdi. Já rozumím a beru, že část toho principu je pravda, ale je to jen část, postavit takhle celou situaci je prostě otřesný. A pokud takhle začne přemýšlet moc lidí, je prohra na cestě.
K tomu uvedu příklad. Měla se podepsat nějaká dohoda o operacích těch neziskovkářských lodí, co vozí migranty, což by je různě omezilo. Různý skupiny to nepodepsaly, s tím, že policajty na svoje paluby nepustí, atd. Trošku se teda přepočítali, nějakým italský poldové lodě zablokovali a ten pendl se zpomalil. Ale diskutoval jsem o tom na stránce Bezhraničních felčarů a kámoš, velmi chytrej chlap, ale v tomhle totálně zmatenej, tam prohlásil, na konto touhy Evropanů po tom, aby ten pendl zavřeli, "copak se tak bojíme? Copak teroristi vyhráli?" :-D A já říkám, jak, vyhráli? Copak byl jejich cíl někdy zavřít tuhle taxislužbu? Když jim vozí do Evropy nový sympatizanty? :-D A jako, to, že se jich někdo bát nebude, znamená, že nad nim vyhrát nemůžou? :-D
Docela mě to zdevastovalo i v mým oblíbeným filmu "Kazatel Kalašnikov", když tam říkal chlapík, dost sympaťák teda, "pokud budeme plní nenávisti, tak oni vyhrajou" (oni myšleno Konyho bojovníci LRA).
A já musím říct, "Tajemství, Wade?" "To, že se jich bát nebudeš a nebo žádnou nenávist nevyrobíš, neznamená, že vyhrát klidně nemůžou". Prostě, jedna strana vyhraje, když vyhraje. Ty se jich nemusíš bát, nemusíš je ani nenávidět, ono stačí, když tě zabijou. Nemusí dostat "tvoje srdce", stačí když ti ho vyříznou. Tyhle teorie o morálních utrpěných pseudovítezstvích jsou jedna z příčin naší nadcházející porážky. Neříkám, že uchovat si víru, morální integritu a svoje zásady, není kurevsky důležitý, ale zase, rozum. Když přijdou nějaký poturčenci a obsadí to tu, lidi zotročí a udělaj z nich jako z kaffirů ty daňový nevolníky, tak prostě vyhráli. A nějaký věci, co se honí těm podrobeným v hlavě, je vůbec nemusí zajímat, v nejhorším je pozabíjí a nahradí. A pokud kaffiři na obsazeným území zkusí nějaký protesty nenásilný ve stylu Martina Luthera Kinga, tak je prostě postřílí a je to.
Jak to říkal ten bachař v "Poslední pevnosti". "Ať si nechá jejich srdce, my je držíme za koule". Ano, říkám, že je veledůležitý se nekompromitovat, ale je to jen jedna část výhry a pak se ještě musí vyhrát, teda pokud se vyhrát chce. Onehdá mě (už jsem to zmiňoval), vybil z pantoflí Francouz, kterýmu zabili dceru v Bataclanu a on prej "Moji nenávist nedostanou". A já říkal, no teda, tos jim to natřel, fakt že jo. To asi celej ten džihád okamžitě zavřou a Kalašnikovy přetaví na kotvy pro lodě tyjo.
Nech si zastřelit ještě druhou a řekni to znova, procítěnějc. Třeba by to i Boko Haram zabalila.
Chjooo, touhle optikou by mohla být vítězů plná Katyň tyjo. Myslí si někdo, že Ježovovi, Jagodovi a Blochinovi nebylo úplně šumaprdel, jak smýšlí ti, který posílali na gulag (první dva), nebo ti, který střílel? (Ten třetí). No jasně že úplně. Blochin "Neee, já tě nemůžu zastřelit, dokud se mě nebudeš bát a nebudeš mě nenávidět". Vězeň "Nikdy. Odmítám se tě bát a odmítám tě nenávidět. Můj strach a hněv nedostaneš, můj způsob života nezměníš." Blochin "Ach nééé, prohrál jsem. Zde skládám zbraň a zítra jdu říct soudruhu Stalinovi, že končím. Porazil jsi mě. Tvůj způsob života nezměním." Heh. Jako kurva vážně? Prásk, další, prásk, další, prásk. Hotovo.
Celá Arménie v roce 1910 nebo 1920, teď přesně nevím, taky nebyla plná vítězů, ale plná mrtvol.
Hele ještě to s tou nenávistí chápu u křesťanů, kdy je na ukázce Kristova příkladu nenávist k člověku brána jako špatná. Ale a) naprosto je mimo, co se všechno do toho pojmu "nenávist k člověku" už nacpalo a ještě cpe b) naprosto to teda nechápu u nevěřících, kteří na křesťanství taky nenechají nit suchou, ale proti "nenávisti" budou do nekonečna brojit a rozšiřovat jí na věci, který se už ani u mnohých zmatených křesťanů nezdají schůdný.
Podle mě se na tom nesmyslu typu "můžou tě popravit, ale když se jich nebudeš bát, nevyhrajou" (jako by je to zajímalo), podepsala taková ta relativizace všeho. Hrdina už není jen ten, kdo udělal něco hrdinskýho, nee, hrdina je i ten, kterej prostě chodí do práce, hledí si svýho a doma nemlátí ženu. He chm.
Atd. Takový to "všichni jsme vítězové". Jo, hovno. Vítěz je ten, kterej dosáhl cíle a nechat se zastřelit, nebo zavřít do gulagu, není výhra.
Pokračování zítra.

Ať žije býk

2. srpna 2017 v 16:26 | Řezník
Ať žije býk
Servus všem (pitomý londýnský metro, zkazilo mi muj univerzální pozdrav), nadpis dneška jsem sebral z jedný knížky od Kinga (nojo, celkem tradičně), Rose Mader, kde hlavní záporák, šílenej policajt Norman Daniels, definitivně a totálně zmagořil, začal nosit gumovou masku bejka, s tou maskou pak i mluvil a měl jí jako svojí alterosobu, no a takhle pak nějaký lidi zdravil. "Ať žije býk", samozřejmě měl u toho tu masku na ksichtě :-D Vzal jsem si to proto, že teď už lidi tak totálně magořej, že Danielsovo blbnutí s maskou bejka vedle toho vypadá i celkem normálně (pokud by teda nezabíjel lidi, že jo :-D )
Ono se totiž ty ohledy na pošuky, co by měli být zavřený v pakárně, už dávno utrhly z řetězu. Naposled jsem četl o nějaký ženský, co se "cítila být slepá", nebo "se identifikovala jako slepá", nebo jak se to v těch politicky korektních žvástech teď popisuje, každopádně jí hrabalo fakt fest, měla nutkání nevidět, pak se začala jako slepá i chovat a nakonec, za podpory svýho psychologa, si nakapala do očí čistič na odpad, aby teda slepá byla doopravdy. Pojmenovali to "transblind". Fajn, čas od času někdo zmagoří a provede nějakou vyšinutost, fajn. Ale člověk by řekl, že ti cvokaři jsou jako od toho, aby jim to a) rozmluvili b) jim doporučili někoho, kdo je našlehá nějakýma lékama proti těmhle magořim stavum. Ne že je v tom budou ještě podporovat. Na "psychology", zpracovaný politicky korektní mafií a různýma vyšinutýma sexuologama, který doporučí zmatencům, kteří mají sami se sebou problémů dost, koňský dávky hormonů a nakonec si nechat zmrzačit funkční pohlavní orgány, jsem si už zvykl. Brojit proti tomu je jak močit proti hurikánu Katrina, stejně ti to vletí všechno zpátky do ksichtu. Protože říct, že celý transsexuálové jsou jen skupina slušně narušenejch lidí a ne nějaká nadrasa, co se musí chránit, dokonce kvůli nim předělávat i pozdravy v metru (pytla po tom, že trans chlap je teda dáma a trans žena je teda pán, ale kdo by tady dával tomu chaosu nějakej rámec) smrdí mediální sebevraždou a jmenovkou s Hitlerem plesknutou na záda. Ale tohle je úplně to samý a ukazuje to, jak to reálně je.
Když máme transsexuály, máme i transblinda, jo, těch je sice míň, ale princip zůstává. To, že žádnej trans není reálně vyrovnanej člověk, co by byl v pohodě, ukazuje i to, že tahle skupina má sebevražednost snad 33-60%, prostě.....ehm.
Jo, fajn, tak si jedna ženská vypálila bulvy a jeden cvokař byl takovej lamer, že jí v tom podpořil, nebyla by to největší vyšinutost, o který jsem slyšel, ani největší selhání psychologů. Ono ty esa, co vyšetřovali Alberta Fishe se závěrem "podivín, ale není nebezpečný", nebo ten, co řekl Whitmanovi na jeho větu "někdy mám chuť vylézt na tu věž a postřílet všechny dole" "přijďte příští úterý", jsou úplně srovnatelní. Fish žral děti a Whitman na tu věž fakt vylezl. A takovejch kiksů bylo opravdu hodně, naposledy v ČR ta trans ženská, co převedla jinou ženskou na Andělu v Tesku do stavu "transdeath", neboli "mrtvý", fízlové jí sebrali pro pokus o jinou vraždu, cvokařum se svěřila, že chce "žrát lidský vnitřnosti" a že škoda že tu první vraždu nedotáhla, nebo nedotáhl. No, to se zas povedlo. Ukazuje se, čím dál víc, že psychologie v tom komerčním smyslu, jako "psychotesty, chodím k psychologovi, psychologické vyšetření" je jen totální a naprostá šaškárna a kdokoliv volá po psychotestech na něco, by se měl nechat vyšetřit sám.
(Jsou obory psychologie, který uznávám, ale tohle to fakt není).
Protože ta ženská, která má teď pohled sžíravý jako louh, není jediná, ono těhle magorů je víc. Onehdá se do nich trefovali v CSI Las Vegas. Říkaj si "transabled" a jsou to magoři, co se nechávají dobrovolně zkryplit, protože se "identifikují jako kriplové". Jo, přesně. On si třeba nechá amputovat nohu, protože má nutkání být bez nohy (ten díl CSI fakt doporučuju) a nějakej ten jeho hlavošťour mu evidentně neřekne "Pane, vy jste prostě jen zasranej magor, potřebujete prášky, nebo ještě líp, dvě, tři přes držku", ne e. To už se dneska nedělá.
Připomíná mi to film "Bratři s donucení", kde fotr říkal, že si hrál na dinosaura asi do šestnácti let a běhal po dvorku a řval a prej "Otec mi řekl, synu, měl by jsi už vyrůst. Vlastně řekl, jdi do prdele s tím dinosaurem a najdi si práci" :-D :-D :-D
Dneska by mu asi měl říct "Jasně synu, pokud se identifikuješ jako Velociraptor, zaplatíme ti sauroplastiku a budeš žrát ještěrčí hormony, aby ti narostl ocas a šupiny". Hezky to bylo opět v South Parku, kde si Kylův otec nechal udělat "delfínoplastiku" a byl, slovy Cartmana, "Židovskej delfín. Žifín."
https://www.youtube.com/watch?v=045mSyJTlqY
Jen čekám, kdy se takovej magor taky objeví. Tohle je totální soumrak zdravýho rozumu, kdy se idiot rozhodne, že se z vlastní vůle zmrzačí, jinej vořech, co by mu to měl jako rozmluvit, na tom tyje a tahá z něj prachy a pak mu ještě něco takovýho doporučí a my jako většina jsme nucený jako na tyhle magory nahlížet ne jako na magory, ale na ty, co si zvolili jinou cestu a blábláblá. Pro mě za mě, ať si zvolí klidně cestu kamkoliv, klidně na tu špatnou stranu věčnosti a k odvozu použijou "LoklokČističnaodpad Express", je to jejich věc, ol rajt. Kdo chce kam, ať si trhne tam (samozřejmě bych se mu to rozmluvit pokusil, kdybych ho znal), ale pitomější je, že takovej poděs se zmrzačí, oslepí, kdovíco a pak chce po tom zbytku, kterej nezmagořil, ať na něj bere ohledy a platí mu dávky, v případě tý slepý ženský slepeckýho psa, speciální tohle tamto, pracovat nebude a kdekoliv jinde, kromě naší übercivilizovaný společnosti, by dávno zdechli hlady. Takže zase na ně doplácí ten, kdo se snaží a ještě je nucen je jako "přijímat". Uaaaaf. V tomhle ohledu jsou ti transgender celkem v pohodě, protože si maximálně nechají uříznout/přišít lachtana a po pár letech skočí z mostu, aspoň po mě nechtěj, abych je živil. Blázinec typu "v Británii doktoři nemají říkat těhotná žena, ale těhotný člověk, protože by to jinak mohlo urazit těhotnýho chlapa, co teda byl ženská, ale předělal si hardware vnější, ne vnitřní a s podobným pacientem otěhotněl" (true story) a kterej je v Británii asi jako celej jeden.....se musí ignorovat. Jinak by si někdo mohl říct, že se svět totálně zcvoknul. Někteří se zcvokli, ale tohle je řízený.
By mě zajímalo, kam to ještě zajde. Jestli za chvíli nebudou do cvokárny zavírat ani chlapa, co říká, že je Napoleon. No a nebo magora, co se bude identifikovat jako býk, bude běhat po pastvině a naskakovat na krávy. Vzhledem k tomu, že různý sexuální menšiny si vydupávaj čím dál větší ohledy, bude za chvíli i ta zoofilie akceptovaná (když se s tou ovečkou milují, kdo jsme my, abyzme jim v tom bránili, blábláblá), pokud tedy nedojde k nějakýmu střetu s fanatickýma ochráncema zvířat, typu 269. Na druhou stranu, 269 tvrdí, že "druhizmus je rasismus", takže pervert, co nehledí ani na rasu, ani na druh a dokonce ani na pohlaví a provozuje mezidruhovou mezirasovou lásku s černým samcem vietnamského prasete, by jim mohl imponovat. Vlastně by to mohl být jejich nový tiskový mluvčí. Uzavřít registrovaný partnerství s vietnamským čuníkem sice ještě možné není, ale za intenzivní snahy lidskoprávní mafie se k tomu určitě časem dohrabeme taky.
Pak bude jedinej problém, jak čuník řekne "ano", podepíše papíry a kam se mu navlíkne prstýnek, ale na něco se určitě přijde. Třeba dostane kroužek na nohu a na radnici se řekne "chrochtni dvakrát, jestli ano".
Jak už jsem psal na fb, bude se dát škrtnout politicky nekorektní termín "sebevrah" a nahradit ho "on se identifikoval jako mrtvý". Tímhle směrem by mohl Kevorkian nasměrovat obhajobu, kdyby ten jeho soud byl dneska. "Já neasistoval při sebevraždě, on byl transdeath a já mu jen pomohl se ztotožnit s tím, s čím se ztotožnil on". Byl by to vtipnej proces a možná se nějaký podobný cvokárny dočkáme.
"Třípohlavní pyroliška" bude třeba následovat taky, fantazii se meze nekladou a magoření taky ne. https://www.youtube.com/watch?v=X7a7JBf7Q4w
Sranda je, že takový cvoky v jiných oblastech, než přecivilizovaných, nepotkáme, je to ukázka toho "behavioral sink", jak popisoval Calhoun v tom jeho experimentu na myších.
Máme tu lidi, co si nechaj amputovat zdravý pohlavní orgány a našít jiný, protože, ehm, se jim fest chce. Budiž, pro diskuzi přijmu tezi, že se narodil jako "žena v mužském těle", jakkoliv kravsky to zní. Pak tu máme lidi, co se chtějí dobrovolně zkrmit na takovou váhu, že se stanou nepohybliví. Takže to je duší tlusťoch ve štíhlým těle? A pak tu máme lidi, co si nechají něco uříznout, protože fakt fest chtějí, tak to bude asi "kripl ve zdravým těle", nebo jak. Ta ženská z posledního případu je asi "slepec v těle s očima", no budiž, proč ne. Opět, jak říkám, pro mě za mě, ale nechci tím být otravován a to se jim aktuálně nedaří. Protože většina, co se chová normálně, standardně, je neustále nucená brát ohledy na nějaký menšiny, nebo party totálních vyšinutců (uřízněte mi konešně nožišku, abych byl šťastný, no a pak se o mě celej život starejte) a nějak jim jako přizpůsobovat svoje chování, aby ti se necítili blbě, no a to je už trochu moc.
Že sebevrah je vlastně "mrtvola v živým těle", může být rovněž způsob obhajoby někoho, kdo odpojí bábu od přístrojů na její žádost.
V takovým Afghanistánu nebo někde v Kongu nikoho asi dobrovolně nenapadne, že by si upižlal nohu nebo propláchnul oči kapkama značky Krtek. Sranda bude, až se tohle vymkne z kloubů ještě víc a někdo se začne identifikovat jako Smrt, případně prohlásím, že jsem sice navrch bílej, ale vnitřně černej, tak ať na mě nikdo nedržkuje, nebo že si ho podám za rasismus :-D
Euroamerika definitivně končí, protože ten "kult tolerance a ohledů" nás nakonec všechny zničí.
Euroamerickej region se prostě stává totálním Absurdistánem, kde se všem všechno toleruje, ale z druhý strany všem všechno zakazuje, harant není dost starej na to, aby si mohl dát pívo (nebo podle některých zákonoprasců ani aby si mohl koupit RedBull) ale je dost starej na to, aby si "vybral pohlaví" a podobně.
Že to je snaha nás tady zrušit, už je víc, než jasný a fajn je, že už jim to žere opravdu málokdo. Kromě těch, který v tom jedou taky, nějakých zmatenců a samozřejmě užitečných idiotů.
Je fajn, jak se spousta věcí dá napravit prostě návratem ke zdravýmu rozumu. Kupříkladu, "když si dobrovolně upižláš tu hnátu, mi tě teda živit nebudem, uživ se sám, nebo chcípni hlady, nás to nezajímá". On by si to rozmyslel. Stejně jako ta bezvoká ženská, prostě asistenční služby si budeš platit, psisko si zaplatíš taky, zadarmo nic nebude a dávky taky nebudou. Ona by si to důkladně prohnala hlavou, jestli jo, nebo ne.
Ale zdravej rozum už tu dávno nemáme, aspoň na místech, kde se tom rozhoduje. A ta indoktrinace se musí šířit, jasně. V tý sérii informací o tom, za co zas v ČR hrozí likvidační pokuta a za co vás může kdejakej tatrman v uniformě, nebo od úřadu, buzerovat a šikanovat, vyplavala taky zpráva, že v Dojčlandu, jednom ze tří etalonů evropskýho neomarxistickýho blbství, si poldové na hranicích atd ověřujou, jestli když tam jede rodina s dítětem, má to dítě dobrej důvod nebýt ve škole, no a jestli dobrej důvod nemá a rodiče ho omluvili jen proto, aby s nima mohlo na dovolenou, dostanou flastr. A hlavně se na to zaměřujou před prázdninama, protože v době, kdy už se ve škole stejně nic nedělá, je dobrá praxe si ty prázdniny prodloužit. Jenže ne. Na bílej xindl musí být přísnost. Nejde o to, že třeba tady v ČR by některý ty chronický neposílače dětí do školy museli rovnou poslat teda asi do kamenolomu. Jde o to, jak argumentoval nějakej německej školní überkráva, že v tom čase, kdy už se teda jako neučí a známky jsou uzavřený, školy dělaj spoustu "projektu, kde děti socializujou spolu a proto je potřeba, aby tam byly". Heh. Jasně. Už se neučí, jen se vymejvaj mozky nějakou propagandou a je potřeba, aby jim novej daňovej nevolník netrajdal nikde, kde by mu mozek nezamořili zelenorudou neomarxistickou špínou. A tomu je potřeba zabránit. U nás na to jdou podobně, povinnej rok školky, neustálý výpady proti domácímu vyučování a podobně. Škola je už akutně instituce indoktrinační, nikoliv vzdělávací a někde těm chudákům do hlav ty sračky, že slušnej člověk na sobě nechá štípat dříví a že za všechno může běloch a že musíme být hodný a tolerantní na každýho magora, nacpat musej.
Vsuvka. Kámoš byl nedávno v Rijádu, v době ramadánu. Cizinec necizinec, turista neturista, nezájem, v hospodě nic nedostaneš, pít na veřejnosti (ani vodu), taky nebudeš, jsi tady, teď je ramadán, že jsi odjinud, nikoho nezajímá. A správně. Tady se můžeme dočista posrat z toho, že "někdo to někde dělá nějak, tak byzme mu to měli taky zajistit".
Nově, lodě Felčarů bez hranic a podobných vořežprutů na svoje lodě policajty nepustí, myslete na to, až někde zkusíte nenechat fízla, aby vám čenichal v autě, v kufru, až se zkusíte nepodrobit nějaký zkoušce, nebo nebudete mít nějaký platný doklady. Na evropskou bílou podrasu musí být přísnost. "Ty, bílej negře, věrně služ a možná tě ani nezavřem".
Země bílýho muže totálně zmagořily, ti kolaboranti se úplně urvali ze řetězu, ti, co by měli sedět v blázinci, jsou někdo, komu se věnuje pozornost a jde to pěkně do kytek.
Ať žije býk, začínám toho Danielse chápat :-D