Září 2017

Vymáhání pravidel a EET a mor na soc sítích

25. září 2017 v 15:20 | Řezník
Servus všem. Dostal jsem se do zajimavý diskuze s pár mýma compadres, ohledně článku, co vyšel v novinách. V dotčeným článku si cintá pentli jakejsi fízl z berňáku, jak provádí kontroly ohledně EET v hospodách a že v mnohých "po jeho kontrole brutálně vzrostou příjmy", takže tomu říká "akce Polrajch". Plus tam vykládá, jaký používá fízlovací metody, obhajuje EET a říká, že sice, až se EET zavede i na další odvětví, tak že to bude možná hůř vymahatelný, ale náš Hrdinný A Neohrožený Berní Úřad, Který Z Tebe Prachy Vytluče, Aby Je Parazitum Rozdal A Za Pyčovyny Rozházel si s tím zase poradí. Protože neohrožený státní buzeriáš nespí a ve dne v noci se stará o naše blaho. (Z uvedenýho je můj vztah k podobným institucím asi jasnej).
Já psal, že zajimavá metoda kontraboje by byla, kdyby mu vždycky u hospody štamgasti obešli auto klíčem, nebo mu chrstli do ksichtu kýbl chcanek, ti moji kámoši zase říkali, že pravidla se musej vymáhat a když já jsem dost tvrdá linie, proč jsem tady najednou proti pravidlum.
No, takže to nějak shrnu. Jasně, pravidla se musí vymáhat a musí platit pro všechny. To je pravda. Zákony se musí dodržovat a musí se vymáhat. Taky pravda. Takže na základní rovině principů s nima naprosto souhlasim. Jenže. Na reálný taktický rovině souhlasit nemůžu a ani nechci. Nemůžu proto, protože, jak říkám, jakákoliv silová nerovnováha postupně vede k tyranii a tenhle stát aktuálně usurpuje čím dál víc moci na svojí stranu, čím dál víc posiluje svoje postavení nad občanem a z toho pohledu nemůžu podporovat žádnou další pravomoc státních složek a úřadů, protože už tak jich maj až moc. Naopak, je to potřeba zase trochu vyvážit a moc aparátu trošku zredukovat.
To je jeden z důvodů, proč z principu nesouhlasim s EET. Neboť berňáci maj a měli pravomoce a nástroje, jak neplatiče daní trestat už předtím, protože to nedělali, tak se zase vydupala nějaká povinnost, kterou musej dodržovat všichni, bez ohledu na to, jestli něco provádí, nebo ne a která zase vychyluje silovou rovnováhu na stranu aparátu.
Za další, argument "a to je jako špatný, vymáhat placení daní" mě taky neskutečně sere. Jo, je to špatný, proč, proto, protože je tady daňová zátěž jako prase, daňová zátěž je reálně asi 80% toho, co člověk vydělá (superhrubá mzda, z toho už půlku sežerou daně, pak ze všeho DPH, darovací daň, dědická daň, daň z nemovitosti, daň z nabytí nemovitosti, poplatek za psa.....no táhněte mi do prdele s daněma, laskavě, jo?) a kdyby to bylo aspoň někde vidět. Ale ne. To se vybere na daních, hledá se, jak co nejvíc vytřískat z lidí na daních a pak se rozhazujou prachy za hovadiny, který nejsou ani ziskový, ani neutrální, jsou jen neskutečně drahý a jsou hlavně úplně zbytečný. Podpora nemakačenkům, neziskovky, migranti, cyklostezky and shit, hospodskej musí přiznávat každýho vorla co vydělá a támhle Burešfert si daně "optimalizuje", nebo vyvede prachy do nějakýho regionu daňovýho klídku. No tak lidi. Ve chvíli, kdy by stát aspoň cca rozumně bral a rozumně vydával, neměl bych ani kvák proti vymáhání daní, ale tohle je extrém.
Řeči o tom, že "pravidla se musí vymáhat, když už platí" jsou sice hezký, ale opět. Stejná strana, co si pravidla nastavuje, je pak i vymáhá a ještě se bude zaštiťovat tím, že "jen vymáhá pravidla, co musí platit pro všechny". Hele já měl k zákonům naprosto jinej vztah, přesně do chvíle, než jsem začal vidět, jak je operativně mění za pochodu, neustále ve prospěch aparátu a neprospěch mě. To se daně zvýší, zvedne se DPH a zkus neplatit. A "my jen vymáháme pravidla". Udělal jsem zbrojní průkaz a pořídil zbraně, legálně, naprosto jsem všechny pravidla dodržel a teď zase otravujou s tím, že tuhle tamto zpřísní a to mi zakážou a tamto seberou, protože "pravidla". To si můžou za chvíli odhlasovat právo první noci. Tak hoši, s takovýma "pravidlama" běžte do řiti, protože pokud se pravidla mění během hry, je to akorát hajzlpapír bez jakýkoliv morální váhy. Lidi zdá se nechápou, jak jednostranně nastavený to je, že aparát si do těch pravidel může napsat prakticky co chce a mnohdy to tak i dělá, no a že člověk nemá prakticky žádnej opravnej prostředek, jak se takový případný zvůli bránit, kromě toho, jednou za čtyři roky zkusit vyměnit aparát (což se stejně nedaří, neboť půlka lidí jsou dementi, ta politsvoloč se stejně mezi sebou zase dohodne atd), revoluce, no a nebo, ty pravidla prostě nedodržovat a bojkotovat.
Oni si totiž lidi neuvědomujou, že to, že něco v zákoně není dneska, neznamená, že to tam nemůže být zejtra a nějakýma řečma o tom, že "můžeme to změnit u voleb" si jednotlivec může leda tak vytřít prdel. Takže, když ti vláda zejtra nařídí, odevzdej všechno zlato, poslechneš? Případně, když ti nařídí zdanit všechny tvoje prachy padesáti procentama (o to snáze se to dělá bezhotovostně, že, proto všechny ty snahy o omezení hotovosti, lepší dohled, lepší okrádání) poslechneš? And shit. Zas se klidně prohlasuje nějaká sviňárna a zas budou úředníci, co "jen dělají svojí práci", fízlové, co "jen dělají svojí práci" a spol všechny buzerovat. Ona je totiž křehká hranice mezi nutností vymáhat pravidla a pořádek, aby nenastala anarchie a bordel, no a na druhý straně šikanou od aparátu, co má naprostej monopol na moc a buzeruje všechny a za všechno. Je to vlastně pořád tanec na hraně nože, ale v současný době, kdy má stát už prakticky monopol na moc a na občana tak sere pes, stranit státnímu vymáhacímu aparátu (berňák a spol) je taktická chyba.
Ad neustálý řeči stylu "tak mohli jsme to změnit u voleb, ale lidi si zvolili jinak, tak to asi demokraticky je správně a my se s tím musíme smířit", takový rezignovaný tlachy mě fakt krkaj. Já na rozdíl od mnohých nemám z demokracie "svěcenou krávu" a to, že se něco rozhodlo demokraticky, je mi fakt u řiti (ano, stejně jako Trumpobijcum, Zemanobijcum, klinikářum a podobně). Já s nima totiž nesouhlasím v tom, co dělaj, ale dost souhlasim v tom, jak to dělaj. Prostě, neohnou hřbet, prostě my to chceme jinak, na demokracii serem, bude to podle nás a když ne, tak se nepřizpůsobíme, dokud to podle nás nebude. Oni myslej takticky, my moc ne.
Upřímně, kdyby se teď demokraticky odhlasovalo, poměrem 100% k 0, že mám spáchat sebevraždu, stejně jí nespáchám a zkusim se prosekat pryč. Když je na jedný misce vah "moje přežití a moje zájmy" a na druhý "demokracie", demokracii hodim přes palubu ani u toho nemrknu.
Aktuálně je jasný, že státní aparát už zase přešel do fáze, kdy si hledí svých zájmů, sociálního inženýrství a kdoví čeho a běžnej občan je mu úplně u zádě. V takový situaci obhajovat vymáhání "pravidel", který si ten samej aparát nastavuje, je krátkozraký, občani by měli počítat s tím, že dřív, nebo později, může může vypuknout minimálně "studená válka" s aparátem a pak čím neschopnější vymáhací aparát, tím líp.
Lidi by si měli minimálně pamatovat, že politikum se nedůvěřuje, politik a aparát apriori není jeho kámoš (i když může být) a pokud politici nejednají v nejlepším zájmu občanstva, mělo by se jim dát pocejtit, kdo má reálně sílu. A ne "tak jako musíme, protože je to v zákoně, kterej si oni sami včera napsali". Jak to říkal Ronan Žalobce ve Strážcích galaxie. "Ta mírová dohoda tě nezachrání. Je to jen papír, na kterém tě upálím". Když jsem četl o bitvě ve Flandrech, (Francie, WW I), tak tam prej Britové dělali to, že jejich dělostřelci stříleli před jejich útočící pěchotu a pak taky se zpožděním za ně, aby je hnali pořád dopředu. Tudíž, kdo se opozdil, riskoval, že bude zplazmován vlastním dělostřelectvem. A ti pěšáci neměli moc na výběr, než klusat proti nepřátelský palbě, i v místě, kde to bylo fakt beznadějný, jinak by je to tam stejně rozemlelo. Všimneme si ten paradox, že lampasák od dělostřelců, co střílel tam, kde ještě klidně mohli být jeho vlastní lidi, "jen dělal svojí práci" a "vymáhal pravidla", zatímco pěšák, co by pak zastřelil nějakýho lampasáka, co tuhle prasárnu nařídil, by byl "špinavej vrah" a "gauner". Závěry nechám na každým. Jen je prostě potřeba ke státnímu aparátu přistupovat obezřetně, protože to, že to je dneska "kámoš", neznamená, že to zítra nebude tvuj "kat". A proto je nemoudré podporovat jeho moc nad tebou nad určitou mez.
Berňák už vůbec není přítel, to, že dneska buzeruje hospodský, který schovávaj část tržby před nenažraným aparátem (přičemž za mnohem amorálnější považuju sebrat občanům drtivou většinu prachů a pak je vyhazovat za nesmysly a cpát parazitum, než to, že někdo k tomu legálnímu okrádání nepřizná všechno, co si vydělal) neznamená, že zítra nemůže vzniknout další zákon, co bude vymáhat dodatečnou daň z baráku, z auta, z čehokoliv, protože ta nenažranost se nezastaví a vždycky bude další věc, na kterou bude možno uvalit nějakou sankci. Už teď to tu máme s daněma pomalu jak v otrokářským Tibetu a stejně to zase bude jen horší.
Takže asi tak. No a co se týče "vymáhání pravidel" v kombinaci s EET, tak, z každýho litru benzínu platim asi dvě koruny agentovi Burešovi, protože on skrze svoje pasení zákonoprasců proloboval, že "biopaliva", tzn sračky z tý jeho řepky, budou povinný, tak je to povinný. Jedna banda hamižníků to někam napsala, jinej hamižník je podmazal, aby to prošlo a já se tim musim řídit, protože nemám žádnej prostředek, jak jim to hodit na palici. A kdyby někdo začal někde prodávat levnější benzín, bez toho svinstva, co stejně akorát jen ničí motor, budou se po něm různě vozit, že "to teda ne, protože pravidla se musí dodržovat".
K čertu s tim.
Co je tu dál, do čeho si dneska kopnu. Jeden čas na sociálních sítích pořád opruzovaly nějaký pseudomotivační statusy, "Když budeš chtít a dost tomu věřit, dokážeš všechno, blábláblá" (podepsalo by 9 z 10 maníků z Osvětimi, kdyby teda mohli). Pak se tam rozmáhaly pseudomoudrý kecy, kdy si ten, co to psal, nebo sdílel, jednoznačně připadal jako nejvječí filozof a bojovník s tmou, ale reálně byl akorát za joudu. No a v poslední dávce tam lítaly takový ty tlachací "romanticko motivační" kecy, případně "pro ženský motivační kecy". Což je úplně stejně otravný a má to slušnej mozkoškvařící potenciál. "Pravá láska si každýho najde", "ti co spolu mají být, spolu budou i kdyby blábláblá", "ten gdo tě opravdu miluje, neřeší, že jsi hnusná, tlustá, blbá, smrdíš a připálíš i vodu, ale bude tě milovat takjaxi", no ty vole to jsou psycha. Do toho ty jako že motivační tlachy pro ženský, typu "nenech se vmanévrovat do nějakýho ideálu krásy" (s čímž v principu souhlasim, ale je toho moc a je to strašně nevyvážený. Protože keců typu "chlap by měl" jsou všude tři pytle, ale opačně se hrozně bojuje proti nějakýmu "tlačení žen do škatulek" a leze mi to na nervy). Protože to jsou stejně zase jen kecy, stejný kecy jako ty sračky typu "buď sám sebou a budou tě mít rádi" :-D Což mi připomíná, že žádnej nerd, jouda, zdechloň a podobně, nebyl a nebude šikanovanej proto, že by byl sám sebou málo :-D A připomíná mi to scénu z Dva a půl chlapa, kdy Alan říkal "Neplatí, že je nejlepší být sám sebou?" A Charlie "Jo, ale to bys musel být někdo jinej" :-D A jak pravil nějakej geniální maník "Když se změníte a budete někdo jiný, budete vlastně furt sám sebou, ale akorát ne takovej debil, jako teď" :-D Takže asi tak. Jasně, jsou odchylky a defekty, který jsou teď "společenskou normou" nucený tolerovat, ba dokonce až akceptovat a skoro pomalu adorovat, ale jiný furt ne. Což je takový stejně zajimavý.
Onehdá jsem natrefil na takovej zajímavej případ, kdy ženská měla rande přes net s nějakým vořechem, vořech jí pak napsal, že všechno dobrý, ale že je pro něj přes váhu, takže jako nic. Člověk by řekl, hmmm a co jako. Jenže. Dotyčná frojlajn to nasdílela na soc sítích, s nějakým svým komentářem, udělala z toho "vzkaz všem ženám", nějaký jako motivačně povzbuzující kecy, no a já to četl, pak jsem četl k tomu i ten shitstorm co k tomu přidávaly další, což se neslo v rytmu "jakej že je ten chlap hajzl, že si dovolil jí odmítnout kvůli něčemu tak nízkému, jako jsou kila, jak jen mohl, že jsou vlastně všechny stejně prostě úžasné a jen dementi to nevidí" blábláblá. To je taky psycho. Napadá mě, to ta dotyčná frojlajn nikoho nikdy neodmítla, kvůli malý vejšce, křivým zubům, pleši, šilhavýmu oku, nízkýmu příjmu, mizernýmu autu, and shit? A všechny, který tam shitstormovaly okolo, taky ne? Každej takovejhle článkoblábol je zase voda na mlýn tomu dementnímu trendu, že ženská může mít na chlapa tisíc a jeden požadavek, zatímco chlap může tak jako držet hubu, ty požadavky plnit, dohnat, předehnat a být vděčný za to, že si o něj Moderní Emancipovaná Žena vůbec opře hrábě. No a protože se tak 80% chlapů do těch současných hypertrofovaných požadavků ženských na chlapy prostě nevejde, vychází z toho to neustálý kníkání, jak "normální chlapi už nejsou". Ono je to dost vyosený na obou stranách, ale já čím dál tím víc začínám rozumět těm chlapum, co razí to MGTOW, aspoň na západě. Ono je to dost podobný tomu, co jsem vlastně lidem, co byli na trosky z toho, že jsou dlouhodobě ksindl, teda, singl, říkal já, prostě "kašlete na to". Nejsou vhodný protistrany, no tak nejsou, jsou horší věci. A to se má člověk jako neustále se snažit někde někomu zavděčit, aby dostal, dostal co vlastně? Poměr vkladu ku zisku u mnohých je velice prodělečný, takže se to prostě nevyplatí a kašlat na to.
Ono je to k vidění všude možně, na stejný sociální síti brečí ženský, jak "nejsou chlapi", brečí chlapi, jak "nejsou ženský", onehdá jsem viděl zajimavej úkaz na jedný diskuzi, kde tam fňukala autorka nějakýho článku, jak "stále doufá v pravou láááásku, i když má nějakej vzhledovej defekt a že snad najde chlapa, co nebude povrchní a bude jí mít rád", ve stejný diskuzi komentovalo pár ženských podobně a pár chlapů, co tam fňukali, že jsou sami šerední a proto je žádná nechce a že jim o vzhled fakt nejde a já jim tam napsal něco jako jestli si toho všimli a proč si nezajdou pokecat aspoň spolu na živo, že sice z toho asi nic nebude, ale mohlo by a nic tím neztratěj :-D Autorka nereagovala, (evidentně její kecy o tom, jak jí "na vzhledu nezáleží" byly buď jen kecy, no a nebo, ano, nešlo o vzhled, ale o jakési to "charisma", který, když nemáš, tak si můžeš leda tak "kopat jámu", nebo přestoupit na víru, která umožňuje braní si zajatkyň :-D ). No, zas komedie.
Jeden by mohl tvrdit, že filozofie "kašlete na to", myšleno na to interpohlavní blbnutí, je takticky kontraproduktivní, jenže, ze dvou důvodů vlastně není. V první řadě, počet potenciálních partnerů / partnerek je konečný a na každýho chlapa, co se na to snažení prostě vybodne, připadne jedna ženská, na kterou žádnej nevyzbyde, protože ty krásný prachatý a úspěšný si rozeberou ty hezčí a chytřejší, no a ona bude mít na výběr buď brát co je, nebo zůstat sama, což nevydrží. Ergo, "kašli na to" snižuje "tržní cenu". :-D :-D
Za další, je pravda, že machometáni nás válcujou z hlediska plodnosti, jenže. Evropa je přeplodit stejně nedokáže. Za další, i když by běloch plodil jak vačice, nikde není zaručeno, že z těch sedmi dětí, co se ti narodí, nebude šest nějakých muslimských vítačů v neziskovce. Což je pak jak střelit se do vlastní nohy. Ona ta převaha v plození je relevantní, jen když jsou tady, ale pokud je prostě nacpem do lodí a vyházíme je na lybijským břehu, neznamená to nic. Za další, oni se můžou množit jak vačice jen proto, že je Evropan a Američan krmí a dotuje vším možným. Ve chvíli, kdy se tahle pomoc zastaví, se ty počty budou zase redukovat, takže Evropan porodí dvě děti a ty mu zůstanou, musul porodí sedm, ale čtyři to nezvládnou, takže se rychlost expanze dost sníží.
A pokud dojde k otevřený válce, tam fakt nehraje roli, kolik vyplodíš, ale kolik zlikviduješ, takže....v tomhle má Evropan a Američan totální převahu.
My nepotřebujeme machometány a migrantes "přeplodit", už jen proto, že velká populační exploze bělocha by nezaručila to, že ve volbách nebudou vyhrávat muslimský strany. Koukneme se, kdo je největší nepřítel bělocha, snad jiný rasy? Ale kdeže, bílej levicovej intelektuál z univerzity. A to se ploděním neodbourá, to se odbourá odstavením od moci a taky se toho dost odbourá deportacema a vyhazováním. On si tu nikdo neodhlasuje šaríju, když bude na lodi na cestě do Lybie.
Takže asi tak.

Čárlí Darwin a proč mu nevěřim

21. září 2017 v 13:34 | Řezník
Čárlí Darwin a proč mu nevěřim
Servus všem, včera jsem viděl celkem überzajimavou diskuzi ohledně evoluce, mezi mým kámošem, co je věřící, no a mým druhým kámošem, co je striktně nevěřící. No a já slíbil, že se k tomu dneska vyjádřim tak nějak celkově, takže, za mě, proč nevěřim v evoluční teorii (není to teologickej text, ani svuj pohled nikomu nevnucuju, jsem aktuálně dalek přístupu "věř tomu, co říkám, nebo ti zpráskám hřbet volčajkou", je to prostě, jen a pouze, "za mě").
Nuže. Vypořádám první námitku, že Darwin byl "hluboce věřící". No, moc nebyl, prohlásil, že, neví, co byl první impulz života a vesmíru a připustil, že to asi teda mohl být stvořitel, tudíž, svými slovy, "mohu být označen za teistu". Tak pravil Čárlí. Ok, i kdyby fakt fest věřící byl, to nic nemění na tom, že jeho teorie se použila, používá a používat bude, jako "vírobij". Tohle velice rychle pochopili Uljanov a Marx, když, podle jejich vlastních vyjádření, "touhle teorií získali pořádnou zbraň proti církvi" (kterou v Rusku chtěli zlikvidovat, jak víme). Buď Marx, nebo Lenin, teď nevim kterej, poslal dokonce Darwinovi děkovnej dopis, což teda Darwin odmítl (byl to vědec, ne rudej komunistickej ideolog).
Všichni víme, co Darwin pozoroval, když se blomcal na těch Galapágách. Různý odlišnosti u živočuchů stejnýho druhu, změny zobáků u pěnkav a podobně.Tohle nikterak nezpochybňuju, to je taky pozorovatelný. Všichni lidi nejsou stejný, všichni tygři nejsou stejný, některý defekty a mutace a tělesný anomálie se dědí, jiný ne, na tom stojí šlechtění a psi s rodokmenem, že jo. To je pozorovatelný a s tím problém nemám.
Co ovšem pozorovatelný není a s čím problém mám, je, že jeden druh přechází plynule v jinej. Protože to pozorovatelný není, nebylo a nikdy nebude. Když vezmu, že Darwin stojí na "přežití nejvhodnějšího", no a na "sčítání náhodných mutací", mám problém s tím, že, pokud se pták vyvinul z ještěrky, měla by být vidět, ještěrka, ještěrka se zárodkama křídel, ještěrka se skoro křídlama, ještěrka s křídlama, pták lehce dyzajnovanej do ještěrky, pták skoro vůbec neladěnej do ještěrky a pták (zjednodušeně, víte jak to myslim). Co je vidno. Ještěrka a pták. Kde je ten bordel mezi? Pokud to funguje na "přežití nejvhodnějšího", musí být "ptákoještěrka" vhodnější k přežití, než ještěrka. Tak kde jako jsou? Oukej, jasně, možná vychcípaly ty původní ještěrky, ty ptákoještěrky, zbyly jen aktuální ptáci a současný ještěrky jsou jiná vývojová linie, jenže. Podle evolucionistů trvá ten vývoj bžiliony let, jenže ten vývoj je časově spojitej a čas pořád běží, chápeme se? Měla by probíhat pořád, protože nebyl okamžik, kde by se řeklo "zahajujem evoluci" a další "ukončujem evoluci", měla by tudíž probíhat pořád. Jako když mám fabriku na tanky a výroba probíhá nepřetržitě a od začátku do konce. Nemusím čekat třeba půl roku, než mi uplácaj celýho Kingtigera, můžu tam kdykoliv přijít a kouknout se, protože tam budou rozdělaný Kingtigery ve všech možných fázích, když v jednu chvíli řeknu "pauza", budu tam mít rozdělaný podvozky, podvozky s motorama, podvozky s motorem a korbou, věže, pak kompletní tanky. Stejně tak, když je evoluce spojitá a nikdo jí neukončil, mělo by být vidno spousta mezidruhů i teď a jeden by měl plynule přes mezistupně přecházet v jinej i teď. Ale to není vidno. Proč? Když srovnám obrázky kočky z pitomých egyptských čmáranic po zdi a plesknu k tomu současnou kočku, tak je to furt kočka a vůbec žádný radikální změny, jako ona se nijak evolučně nehla za šest tisíc let, nebo kolik.
Co reálně máme. Hotový oddělený druhy zvířat. Co nemáme. Mezistupně. A kašlu na kosti, k těm se dostanu. Jak říkám, pokud je evoluce přírodní proces, není důvod, aby měla být někdy ukončena, proto má probíhat neustále spojitě, ale neprobíhá. Za mě, nevěrohodný.
Aby to bylo ještě zajimavější, jednotlivý kategorie zvířat mezi sebou nejdou křížit. Jak to bylo v South Parku, prase se slonem nezkřížím. Psa s vlkem jo, psa s rysem ne.
To je pouhej hardware. Teď softvare. Zvířeti se teda jako velmi velmi teoreticky mohly vyvynout nějaký sračky na zádech, ze kterých se pak vytvořily jakože křídla. Ok. V první řadě. Potvora, co by měla na zádech nefunkční křídla, by byla z hlediska přežití jednoznačně znevýhodněná vůči těm, který je tam neměly. Mrtvá váha, hůř se mu zalejzá do díry a prolejzá křovím.....predatoři by snáz zabíjeli je. A i pokud by se dostaly ty potvory k funkčním křídlům, kdo je kurva naučil je používat? To se jim jako automaticky samo vytvořilo i propojení do mozku, přenos povelů z hlavy do svalů, všechno funkční? A jak je napadlo, že lítat maj? Jak se jim vytvořil odhad výšky, ptáci lítají v určitých proudech vzduchu, do země se netrefujou, že by nevybrali let střemhlav, lítají někteří v určítých formacích.....to na to jako přišli sami? Tak to jsou chytrý jako my, ne? Přičemž dravej pták musí mít odhad vzdálenosti a výšky jako Whitmanův střelec, když má z vejšky napadnout hlodavce, trefit ho, ale u toho si nezlámat nohy o zem, to se jako naučili jak?
Jde to ještě dál. Co vůbec motivovalo dravce začít lovit. Když se najednou z nějakýho blba vyvinul dravec, jak mu došlo, že má žrát maso? To je tak chytrej? A nebo se mu vyměnily i buňky v čumáku a v tlamě, že ho najednou začal dráždit smrad masa a krve? Jak přišel na to, že má stopovat? Kdo mu nacpal do hlavy taktiku lovu? Vlci útočí ve smečce, gepard běhá sprinty, tygr operuje samostatně.....Všichni se to učí od svých starců, ale kdo to nacpal do hlavy tomu prvnímu, co se "stal" masožravcem, že má lovit, co má lovit, jakou taktiku volit?
Jak jim vůbec došlo, co s tim novym hardwarem, co se jim vyvinul, maj jako dělat? Tygr používá drápy a kdo mu řek, nejen, jak je vysunout a zasunout, ale že s nima má řezat jiný potvory?
Moje neoblíbený sexuální rozmnožování. Jasně, je určitá prakticky nulová, ale ne úplně nulová, pravděpodobnost, že se někomu náhodnýma mutacema vytvoří bazmek mezi nohama, ze kterýho mu pak teče nějakej bordel, kterej obsahuje genetickou informaci, jo, pro diskuzi, budiž. Že se jinýmu živočuchovi vytvoří protikus, díra a inkubátor, funkční, na podobným místě, v podobným čase a v podobných počtech, to už je v kategorii "naprostá fantasmagorie", podle mě. A hlavně. Kdo je zase naučil, že ten krám se strká do tý díry, že maj počkat, až z toho ten bordel vyteče a že to vůbec dělat maj? Rozmnožovací instinkt má charakter programu, udělej toto, tady a támhle. Kdo jim ho nahrál? Kdo jim k těm krámům nahrál ovladače? Jak ten první tygr věděl, že má toho svýho tygrouše nacpat tygřici do rodidel? Na to jako zase přišel sám, že když jí to strčí do ucha, tak nic, ale když jí ho nacpe do rodidel a chvíli počká, tak bude mít malýho tygersona? To jsou zase chytřejší než my?
Mateřský instinkty. Kojení mláďat. To se jako inkubátor v břiše, nastavenej funkčně tak, aby to mládě zase mohlo dírou ven a nezaseklo se tam, vytvořil náááhodou zrovna přesně těm, kterým se vytvořili mléčný žlázy na krmení mláďat, plus náhodou, zase nějak přišli na to, že jako ten bordel co teče samcovi z blemcáka, ke krmení není, ale ten podobně barevnej bordel, co teče samici z cecku ke krmení je a maj to do tý a tý doby chlemtat a pak maj přejít na flákotu? Vážně po mě někdo chce, abych věřil tomu, že se zvířatům vytvořil sám od sebe funkční hardware (budiž), navzájem kompatibilní (hovadina, ale budíííííž) a k tomu i software co s tím mají dělat (totální bulšit, ale to už je fakt moc).
I kdybych se vyhýbal stvořitelskýmu konceptu, tak jedině inteligentní design, protože "samovznik" je touhle optikou pro mě naprosto neschůdný.
Co dál. Kosti. Prej jako že "kosterní pozůstatky předchůdců člověka". No, takhle, pozůstatky. Ona to není hromada a hromada kompletních koster, co se takhle a takhle liší a dala by se z toho vytvořit nějaká řada. Ne. To jsou prostě fragmenty kostí, nalezených někde. Typu, kus čelisti, kousek lebky a kousek jiný kosti. Přičemž, nikde není potvrzený, že a) to patří k sobě b) byli stejní jedinci stejnýho typu c) že to má vůbec něco společnýho s jiným druhem.
Když to hodně zjednoduším, něco podobnýho uplácám z jakýkoliv skládky za čínskou hospodou, když tam najdu kočičí hlavu, psí zuby a veverčí prdel, tak z toho poskládám kočkopsoveverku, jako nový zvíře. Najde se kus lebky co připomíná opičí a kus čelisti, co je asi lidská. Kde je potvrzený, že to patří k sobě? To je "přání otcem myšlenky".
I když bych za tisíc let našel kostru Stývna Hokinga a Nikolaje Valujeva, tak kdybych jen trochu chtěl, tak z toho udělám dvě živočišný rasy, co se mezi sebou praly. Přičemž obojí je člověk, jeden chromej a druhej nestandardně velikej. Neprůkazný, totálně ale totálně neprůkazný.
A takhle je to tam se všim, nemám sílu ani čas, abych tady bral jednu věc po druhý, prostě, kosterní "pozůstatky" tvořený pár kostma, v nejlepším případě jednou jakž takž kompletní kostrou, pro mě není důkaz ničeho.
Četl jsem článek, kde postupně, i s odkazy, brali ty jednotlivý "předchůdce člověka" a na základě potvrzených faktů brali, jak se to s tím ve skutečnosti mělo, že něco byla jen opice, něco bylo zase nějakej zdeformovanej člověk, atd.
Další "ikony evoluce" se prokázaly jako podfuk, kupříkladu "piltdownský člověk", o kterým se napsalo asi 600 doktorských prací a následně se přišlo na to, že je to uměle vyrobenej švindl, kus lidský lebky, opičí čelist a prasečí zub, vymáchanej v pryskyřici a opískovanej, aby vypadal starší.
Archeopteryx, taky švindl.
Haskelovo schéma vývoje embria. Fake, akorát, ačkoliv se ví, že to je fake, v některých učebnicích biologie ho pořád maj.
Dinosauři. Dinosauři se s lidma potkávali. Proč taky ty obrázky velkých draků a podobných madrfakrů v každý mytologii. I v Bibli je dinosaur zmíněn. Proč má spousta saurů ve vykopávkách zakloněnou hlavu. No protože se topili při potopě, v tom bordelu, co je spláchnul.
Jak říkám, to by se dala jet jedna věc po druhý a postupně dávat argumenty a kontraargumenty. Na to nemám čas, kdo si chce seriozně porovnat fakta, co je vlastně potvrzený a na základě čeho, může. Já, za sebe říkám, že pár nekompletních kousků kostí mi nedává žádnej důvod věřit tomu, že jsem se vyvinul z nějaký vopice.
Abiogenezi tu rozebírat ani nebudu, vznik živýho z neživýho se do teď nepodařilo ani nasimulovat v laboratoři, přes velký snahy a budu jako věřit tomu, že to někde vzniklo samo. Nutno uznat, evoluční teorie vznikla v době, kdy Darwin vůbec netušil o tom, že jedna buňka je složitější než New York City, v době, kdy si ještě lidi mysleli, že "v odpadcích vznikne myš" a "moucha vznikne ve starým mase", o tom, že tam musí být zárodky a že když je něco sterilní a bez života na sekundu, tak bez změny prostředí je to sterilní navždy, vůbec nevěděli.
Je to podobný, jako situace, kterou popsal Crichton (naprosto nevěřící), když rubal to, jak vznikla teorie o globálním oteplování. Článek zde.
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globalnimu-oteplovani-aneb-jak-konsensus-a-politika-zabili-vedu/
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globalnimu-oteplovani-2-cast-vedci-media-a-politici/
Je to tak, že pokud vznikne teorie, která má hodně agresivní marketing, kterým se začne, no a následně se "důkazy" hledaj tak, aby to do ní zapadlo, přičemž se deklaruje výrokama jako "nezpochybnitelný" (kurva, jak může být nezpochybnitelný něco, co údajně trvalo miliardu let a nejde to nasimulovat? Nezpochybnitelný je, že železná kovadlina neplave, to můžu vždycky vyzkoušet, ale nějaká teorie, kde se točí miliardy roků fakt zpochybnitelná je) nikdo už do toho časem rejpat nebude.
Pak už se nehledá "mohlo se to evolučně stát?" ale "jak se to evolučně stalo". A pak z toho vznikne "hele našli jsem zub, kousek lebky a čelist, tak z toho dovodíme, že to byl předchůdce čelavěka, jak vypadal celej, ba dokonce, jak se choval, co žral, kolik měl žen a dětí, jak dlouho žil....." Schválně se někdy podívejte, co jsou schopní vymyslet z koster dinosaurů, jako sociální a rodičovský návyky a podobně.....jsem si už dááávno než jsem uvěřil, říkal "a kde tohle kurva vzali?"
A tohle samý je u těch zkoušek "stáří". Když zkoušeli "stáří" vyvřelin ze sopky, co řachla asi před třiceti lety, vyšlo jim, že jsou starý tři sta tisíc let. A i jinde, tady prostě funguje ten opravnej koeficient. Musí to vyjít tak, aby to sedělo s "nezpochybnitelnou teorií", takže když nám to jednou metodou vyjde tisíc let a jednou milion, tak jasně musí být pravda ten milion... Chápete, kam mířím. Evoluce vůbec nezačala vědou, tehdy věda zdaleka neměla pořádný prostředky. Evoluce začala agresivním marketingem a protože si agresivním marketingem vybudovala pozici, teď už se všechno "zkoumá" tak, aby to sedělo s evolucí. Ne kvůli nějakýmu spiknutí vědců nebo tak, ale kvůli kultuře, že "tohle je nezpochybnitelný", tak to nikdo ani zpochybnit nezkouší, aby nebyl za idiota.
Já tu evoluci nechci vyvracet, protože to nejde, nejde ani dokázat. V nejlepším případě se dá uznat, že "by se to tak teoreticky stát i mohlo", ale to je všechno. Pro mě naprosto nevěrohodný a pro mě, to stojí spíš na agresivním marketingu, než na faktech. Věc, co stojí na faktech, nemá potřebu se "zaklínat" deklaracema, co jsou přímo "vyznání víry", jako "evoluce je nezpochybnitelná", "dnes už nikdo o evoluci nepochybuje", atd. To je ve větším podobnej princip, jak když do dítěte mlátíš od útlýho mládí, že "rasový dispozice neexistují", pak prostě bude fungovat v tom, že "rasový dispozice neexistují", i kdyby měl důkazy, že existují, to radši zpochybní ty důkazy.
Jak říkám, tohle je za mě. Bylo to jen hrubý shrnutí, dalo by se v tom hrabat mnohem víc. Prostě, pro mě teorie, která začala knížkou (o původu druhů a o původu člověka) ve který je formulace "můžeme se domnívat", nebo "předpokládejme" víc než 800x, není spolehlivá, už vůbec ne "nezpochybnitelná". Protože minimálně každý jedno z těch 800 je jedna pochybnost.
Pár nekompletních fragmentů kostí nebo nějaká jakási jedna kostra kdoví čeho pro mě není důkaz. Už jen proto, že když někdo najde kostry čivav a kostry jezevčíků a rotvajlerů, udělá z toho snadno řadu, jak se rotvajleři vyvinuli z čivav přes jezevčíky a víme, že to je blbost.
Spousta těch údajných "předchůdců člověka" už byla vyvrácena jako omyl, opice, či přímo podfuk.
A toho je fakt hromada. Ve finále, když se člověk podívá, tak v evoluci není vlastně žádnej pevnej bod, je to jen opravdu teorie a spekulace všech spekulací. Popírá to i zákon informace, že informace nevzniká sama o sobě (kdo nacpal genetickej kod do buněk, kdo naprogramoval potvory k chování, kdo naučil potvory zacházet s hardwarem co maj.....) Pro mě, neprůkazný, proto jsem zastánce inteligentního designu. Neříkám že musím být na sto procent sedmidenní kreacionista, ale prostě, neplánovaný vývoj lidí přes opice ze šutrů, uznat nemůžu.
Tenhle materialismus si plus k tomu naprosto neporadí s "paranormálními jevy", se kterými si naopak Bible poradí velmi dobře.
Pokračování může být, ale asi není třeba, kdo chce, může slídit po faktech, jako já před devíti lety a kdo nechce, ať si věří čemu chce, v Darwina, v opice, Danikenovi, nebo v Aštara Šerana, jeho boj.

Velký vícenárodnostní voprcálung, exterminace generála Lee, zfalšovaný dějiny a sociálně inženýrský pokrytci

18. září 2017 v 15:42 | Řezník
Servus všem. Minulej týden a o víkendu zase proběhlo pár zajimavých věcí, tu někdo dostal kladivem za řevu Alou na bar, v Londýně řachlo metro (naštěstí jsou politici ještě semknutí od minule, tak pohoda), v Dojči zprznili tři dojiči sociálního systému nějakou šetnáctku, žákovský družstvo Dolních Prdelákovic vyhrálo okresní turnaj ve florbale a v Horních Řiťolezích sklidili rekordních 25 metráků kukuřice. Jak vidíme, jsou to zprávy asi stejně důležitý a většinu lidí zajímají úplně stejně, čiže vůbec.
Paradoxně divácky nejvíc atraktivní byla ta "obohacená" šestnáctka v Dojči (asi musí být obohacenější, než Uran, protože jí multikulturně obohacovali tak vehementně, až skončila ve špitále). Německo je "v šoku". Já teda nevim, ale být v šoku z něčeho, co se děje co tejden, přičemž už dva, tři roky určitý lidi varujou, že se to prostě dít bude, je docela zajimavý. Připomíná mi to epizodu ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, jak tam měl Stinson nějaký prasárny s názvem "Překvapený studentky 9" a Ericsen říkal "No, jeden by řekl, že po devátý už by ty studentky překvapený být nemusely". Tak tohle je něco podobnýho. Pozitivní je akorát (nebo negativní, já už fakt nevim) že Skopčáci jsou ještě v šoku od minule, takže jen plynule přejdou z jednoho šoku do druhýho. Co proběhlo. Šestnáctka šla s nějakou skupinou okolo "uprchlickýho" tábora, tři Afghoši se za ní vydali, když se oddělila od skupiny, no a stalo se co muselo. Rozhodně se jí dají vytknout následující chyby. Nedržela se od migrantů na délku paže, jak radila ta zkurvystarostka Kolína, po tom silvestrovským festivalu násilí (mimochodem, ta samá, kterou údajně pobodal "xenofobní agresor", přičemž nikoho nezatkli, co vím, tak ani za to nikoho nevyslýchali, což nebrání jasně určit, že to byl xenofobní agresor. Mimochodem, dotyčná frojlajn se uzdravila nějak velice rychle a podobnost s "pobodaným muslimem ve Vršovicích" se dere do hlavy jen opravdu nááááhodou). Dál, nerespektovala doporučení švédských školních úřadů pro děti místních debilních bílých nevolníků, že když je migros šikanujou, mají prostě odejít.
Evidentně neviděla ani video od finský policie, kdy má s drsným pohledem "použít vesmírnou sílu" a případně agresora klepat kabelkou. To video je tak debilní, že ho sem musim dát znova. https://www.youtube.com/watch?v=fufJbtS5yGs
Bohužel žádný dojče poliši evidentně nebyli nablízku, protože museli ve full gearu vykopávat dveře někomu, kdo psal rasistický a xenofobní kecy na netu.
Protože je v Dojči zakázanej prakticky veškerej nástroj na obranu, aby se nikomu nic nestalo, dotyčná u sebe pravděpodobně neměla vůbec nic. Takže se to zase skvěle osvědčilo, protože se nikomu nic nestalo. Teda, kromě ní, ale na tu sere pes, určitě je bílá a musí se učit přijmout svůj díl viny a odpovědnost, protože otroctví a sračky. Samozřejmě by to ještě mohlo dopadnout tak, že až její rodiče budou někde držkovat, že jejich dcera chytla AIDS od nějakých negramotných zevlů krmených za jejich prachy, ještě na ně vletí Antifa a dá jim přes držku, protože "stop nacismus". Případně, pokud budou její starci tak debilní, jako ten vorchmejšták z Evropský komise, kterýmu migroš zabil dceru, on prohlásil, že je potřeba víc podporovat uprchlíky, aby si tenhle incident nezneužili "nacisti", tak bude probíhat nějaká vzpomínková akce za zdechlou vítačku rapefudžíků a vletí na ně Antifa, která si je splete s nacistama a bude vlastně mlátit svoje spoludementy (a já se smíchy potrhám). Pokud budou nějaký demonstrace, samozřejmě je odsoudí veškerý feministický organizace, protože "běloši znásilňujou taky, na tuhle kašle vlk, hlavně ať to nezneužijou nacisti" (reálně, je bílá, možná nebyla ani úplně hnusná a možná by někdy měla svoje děti, tudíž jedna z jasných obětí nenávisti feministek + samozřejmě, islamizaci Evropy si soudruzi rozvracet nedáme). Pokud budou akce, ať jsou lidi na migros víc hodní, protože když budeme hodní, oni nebudou nikoho prznit, bude potřeba víc femifašistický osvěty mezi bílý chlapy. Proč? Proto.
Takže asi tak.
Řachnutí bomby v londýnským metru jasně ukázalo (jako mnoho jiných incidentů), že přístup "když budeme na musulmany hodní, oni budou hodní na nás" fakt nefunguje. Německo, Francie, Anglie. Pomalu dvojí právo, když za hození salámu na meshitu je dva roky krimu, ale vypálení synagogy je "vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele a nikdo tam neumřel, tak co". V Anglii, Německu a ve Francii jim lezou do řitě úplně nepokrytě a stejně tam co chvíli něco vyletí do luftu, někoho vykuchaj, rozjezdí, bo cokoliv. "Antirasistický" metody taky nefungujou, v Britonii to vypadá jak v Zimbabwe, odstraňujou tam sochy bělochů z univerzit a místo toho tam bude "zeď diverzity", podobný zhovadilosti. Stejně, bum, řach, pích, brm brm. Jak je to možnéééé? Nevykládali nám pořád ty sračky typu "když budeš na ně hodný, oni budou hodní na tebe"? Oproti tomu, země V4. Plný, podle levičáků, rasistů, fašistů, xenofobů....a tady? Nic. Žádný bum, žádný brm brm, žádný masový píchy pích. Jak je to možný? Jestli ono nááááhodou není úplně u prdele, jakej máš přístup. Jestli ono to není tak, že kde máš silnou muslimskou bandu, tam je prostě bordel a i kdybys jim do zadele zalezl až po vlastní ramena, nic to nezmění. Protože kde evropskej multikulti blbeček vidí toleranci, vstřícnost, humanitu a podobný sračky, oni vidí jen slabost. Plus to, že když jim nevěřící podlejzaj, tak dělaj přesně to, co podle nich nevěřící dělat maj. Jestlipak to není tím, že tihle lidi rozumí jen síle, že ví, že jakmile začnou vychylovat, dostanou tvrdě do koulí, že nic jinýho na ně neplatí. Jestli to ono není náááhodou tím, že jsou jen dvě cesty. Nemít tu tu menšinu vůbec a když jo, tak ji brát u huby, ať si nic nedovolí.
Rozhodně, zkušenosti z Británie, Německa a Francie ukazujou, že způsob "budeme je tu mít a budeme se s nima snažit vyjít tak, aby je nic neštvalo a neuráželo", evidentně nefunguje. V ČR, kde ani negramotnou krávu ze Somálska studovat nenechají (a určitěěěěě je to kvůli pytli na odpadky na hlavě), nic nevybuchlo. Maďarsko, Polsko, Slovensko? Nic. Jestlipak to není přesně tak, jak to my "náááckovéééé" říkáme už mnoho let. A jestlipak to není tím, že si ti obhájci ohledů a tolerance a multikulti světa jen zase a pořád serou do huby.
Kdo má mozek k myšlení, mysli. No a teď. V Britonii odstraňujou ty bělochy. V Holandsku někde zakazujou "černýho Petra" (toho sidekicka od Mikuláše), bykoz by to mohlo "urazit černochy" - tady se ani nedivim, protože podle teorií ten "černej Petr" co strká děti do pytle vzniknul podle černých otrokářů, co si jezdili pro nový otroky až do Dánska. A jak víme, připomínat někomu otrokářskou minulost, je moc fuj. Pokud to teda není běloch, tomu se to musí otloukat o palici furt. V Americe odstranili z nějakýho parku sochu generála Lee, protože byl jižan, no a jak víme, válka jihu proti severu byla kvůli otrokům a za práva černého muže (bullshit č. 1), Lee byl otrokář (bullshit č.2, reálně byl proti otroctví) a tak musí pryč. Otroctví a zeserme se z toho všichni. Co na tom, že jen 1,5% US občanů ty otroky mělo (srovnej s Tureckem a Osmanskou říší a podobně, kde to bylo na otroctví postavený). Co po tom, že Američani sice nějaký otroky měli, ale moc si je sami nelovili, že hodně otrockýho lovu vyřizovali sami černí africký náčelníci. Co na tom, že otroctví je starý tisíce let a běloch/západ ho nevynalezl, ale zrušil. A co na tom, že si Afričani a Turci/Osmani chodili pro otroky do slovanských oblastí stovky let, ještě na začátku devatenáctýho století unášeli Alžír a spol bělochy z obchodních lodí do otroctví a zatrhli jim to až Američani a Švédi v tzv "barbarských válkách" (btw, zná ten pojem někdo? Ani já ho do nedávna neznal). To, že si černý jezdili do Evropy pro bílý otroky třista let, jsem nevěděl do nedávna ani já. Ale sračky typu "černý muž pod bičem otrokáře žil" do nás rvou od základky. Mimochodem, již jsem to zmiňoval, slovo Slovan v angličtině se hodně kryje se slovem Slave / otrok. Tudíž jsme vlastně taky potomci otroků, akorát si z toho nemočíme do kalhot jako mnoho zevlů v Americe, před kterýma se nesmí říct slovo "otrok", protože je to ofenzivní a oni se rozbrečí. Neboť nějakej jejich prapředek, kterýho ani neznali, "pod bičem otrokáře žil". To já bych měl dostat záchvat pokaždý, když někdo řekne Charkov, protože tam bojoval jeden prastrejc na straně Dojčů a druhej prastrejc na straně Sovětů.
Je zvláštní, jak nám falšujou dějiny, co? Přičemž Turkyše, potomky Osmanů, nijak ani nenapadne se kát za svojí minulost. Černý africký státy taky neblbnou s tím, co dělali jejich předkové a nevim, že by nějaký černí filozofové činili pokání za to, co napáchal Šaka Zullu. Proč by taky měli. Zullu je mrtvej, dělal to, co dělal, tak jak to dělal a co jako. Koho to teď zajímá. Ale, Britové musí odstraňovat sochy bělochů, aby to "nepůsobilo ofenzivně" na černouše, kteří mají třeba trauma z toho, že nějakýho praprapradědka ze čtvrtýho kolena jim zastřelili Britové u Rorke Driftu, zrovna v době Šaka Zullu. Demence až to tříská dveřma a já říkám pořád, že největší nepřítel bělocha je bílej levicovej intelektuál z univerzity.
Ona totiž ta celá "multikultura" je tak multi, že v ní pro bílý místo není, blíží se poslední velká válka bílýho muže, buď obstojíme, nebo padneme a pokud padneme, tak skončíme v pracovním táboře, gulagu, nebo rovnou někde v koncentráku, jako "špatná rasa", pro kterou není místo. Ti, co pořád trvají na "neber to tak vážně" a "hlavně ne fanatismus" jsou něco jak židi v třicátých, co si mysleli, že to s tím Hitlerem nebude tak žhavý. Ono to začínalo podobně.
Problém levičáckých intelektuálů a obecně intelektuálů je následující. Oni se viděj tak nějak "mimo" to dění. Upřesním. Levičáckej intelektuál si, obecně, v hlavě rozdělí lidi na "elitu" a "plebs". Mezi elitu okamžitě pasuje sebe a plebs je ten zbytek. Pak přijde s nějakou vyšinutou teorií, skrz kterou by "reformoval svět", "zachraňoval planetu", "řešil světový golodomor" a podobný sračky, vymyslí nějaký fantasmagorický opatření, přičemž ty by měli dodržovat všichni okolo, ale on ne. Příklad, ekopokrytec Al Gore, co natočí film "Nepříjemná pravda", jak "lidstvo plýtváááá a znečišťujééééé", přičemž sám bydlí v baráku, co má spotřebu menší vojenský základny (s průměrným příjmem by vydělával jen na topení) a s bazénem vyhřívaným zemním plynem. Ekopokrytec Havel, kterej tvrdil, jak "lidstvo plýtvá" a jezdil si Meďákem, dement Di Caprio, co někde blafe na ekologických konferencích a pak pošle tryskáč pro svojí pokojskou, bo co, veškerý ty mediální kurví celebrity, co maj plnou hubu poselství o ochraně planety, proti znečišťování a blábláblá, jezděj si ovšem limuzínama a lítaj Gulfstreamem na nákupy.....dalo by se pokračovat. Někdo chce řešit přelidnění, tak ale ne aby si uříz koule a tím pádem se teda nemnožil, případně že by se zastřelil a tím pádem svojí uhlíkovou stopu snížil na nulu....nene, on bude vymejšlet, jak by to měli dělat ti všichni okolo. Vrcholem jsou pak levičácký tlučhubové, co na jednu stranu doporučujou Evropanům mít o dítě míň, že tím uděláte pro planetu víc, než když budete třídit odpad a nelítat letadlem....na druhou stranu "přispějte na UNICEFF, zachraňte malý afričánky, kteří sem pak přes moře připlavou". Heh. Kdo se přelidňuje? Evropa nebo Afrika? A tak dále.
Takže sociální inženýr si vysní nějakou zhovadilost, chce, aby jí dodržoval ten "plebs", ale on je "elita", takže jeho to jako že nezahrnuje. "Jsem ochoten bojovat za cenu života každého z vás". Nechápu někoho, kdo jim to žere. (Fakt nechápu lidi, co jsou schopný brát vážně ekožvásty nějakýho vořežpruta, co si lítá soukromym tryskáčem). No a podobně přistupuje mnoho těch levičáků k tomu "budování multikulti Evropy". Jako "tam se budou sžívat Euros s muslos, jasně, budou nějaký potíže soužití a někoho to semele a nějaký mrtví a možná jedna strana tu druhou vystřílí, ale my nakonec ten svuj vysněný svět zbudujeme...." Oni se do toho vůbec jako nezahrnujou. A mnoha těm aktivistům z homoděj organizací fakt tudíž nedochází, že jakmile tu bude šaríja, oni budou mít po hehe jako první. Četl jsem historku, že prý když komanči v padesátých letech začali znárodňovat a zatýkat, tak že když třeba na jednom konci vesnice nějakýmu joudovi sebrali statek, tak další z toho měli radost, místo aby je napadlo, že oni můžou být další (a taky byli další). Radost z toho, že sousedovi tak koza zdechla, zastínila to, že ten mor za chvíli zabije i tu mojí. Analogie k myšlení těch debilních aktivistů se nabízí.
Prostě "ten plebs to semele, ten plebs to bude bolet, ale nakonec si zvyknou a my tu novou společnost vybudujeme, nás to netrefí, my jsme elita". To je stejný, jako když Makron, kterej se nehne bez ozbrojený ochranky ani když jde do pelechu za tou svojí důchodkyní, by chtěl odzbrojovat lidi v oblasti po hurikánu a doporučuje jim, aby se sami nebránili. Většina těch, co si vysní nějaký fantasmagorický teorie o reformování světa k obrazu vlastního ideálu, se automaticky hodí do role tý elity, co se na to bude z dálky dívat a nařizovat, přičemž ti další jsou jen jakási hmota, co se musí přizpůsobit a uskromnit se a snést to a to.....no, pro ně mám jen jeden vzkaz a myslím, že je lepší si ho domyslet, než ho psát.
Fakt se mi libí, když nějakej lobotomic, kterej přehazuje prachy vidlema a podle toho se chová, mi bude kázat, že se mám "uskromnit", protože "děti v Africe a velryby a CO2 a životní prostředí"....ten mi nestojí ani za to, abych ho poslal do prdele. Trochu mi to připomíná Simpsonovi. "Tohle je země Ekválie, kde jsou si všichni rovni. A my jim budeme vládnout, protože to někdo dělat musí" :-D Jasně, pokud chce někdo začít pracovat na zlepšení světa a životního prostředí tím, že sám se uskromní, sám přestane spotřebovávat tolik paliva, sám bude recyklovat svoje sandály....a bude táhnout osobním příkladem, vůbec, ale vůbec nic proti. Naopak, pro. Ale abych poslouchal o dětský práci v Indii od někoho, kdo žije v haciendě za padesát mega USD, děkuji, ale táhni k čertu, díky. To je stejný, jako když chce někdo řešit "globální problémy" a "nespravedlnost v Barmě", ale přičemž se nezapojí ani do řešení problému s bezdéčkama u něj na sídlišti. Začni v okolí, pak teprv lez do světa, to řitě.
Zase jsem nedávno četl tklivej článek o tom, že "zraky světa se upírají na Floridu, kde je hurikán a pár mrtvol, ale mnohem větší randál někde v Nepálu a mnohem víc mrtvol je všem fuk" (sdělení jak jsme zase všichni fuj) a já říkám, no, mě je celkem u řitě jak Florida, tak Nepál, až bude hurikán v ČR, budu to řešit (budu muset), na Floridě nebo v Nepálu bude hurikán i bez toho, abych to řešil a nenechám si vnucovat, jak sem fuj, že mi zkurvysynský média vnutily mrtvoly z jednoho konce světa, ale nevnutily mi mrtvoly z druhýho konce světa. Přičemž ani o jedněch těch mrtvolách bych bez vlezlých televizních prodejců krve vůbec nevěděl, aspoň ne takhle online, tak mi s tím, víte co.
je to stejně paráda, já to říkám furt, že člověk nemá kapacity, aby reálně a skutečně soucítil s utrpením všech kdekoliv na světě. Ale to je "sleduješ média, no to jseš fuj". "Nesleduješ, tak to ani nevíš, že tam jsou mrtvoly, no to jsi teda fuj". "Sleduješ mrtvoly na Floridě a s těma soucítíš, ale mrtvoly někde v Buga Wuga tě nezajímají, co? No to jseš teda fuj a ještě pokrytec, blábláblá". A já říkám, s tímhle mi taky můžou víte co. Na tuhle hru taky odmítám přistoupit. Jo, vim že na Floridě a v Karibiku byla Irma (dobře že jsem neměl prachy na tu dovolenou tam) a že v Nepálu to taky někoho spláchlo, ok, viděl jsem, modlit se za ně můžu, online to ale nesleduju a cynicky říkám, že mě to nezajímá, až to bude tady, budu to řešit a bude to zase putna jim. Před sto lety bych o tom skoro ani nevěděl, tak co. Ti pseudokazatelé poselství "ciť se blbě" si nedaj pokoj, buď média sleduješ moc, nebo málo, v obou případech je to vždycky blbě a já opět nechápu, proč jim to ještě někdo žere. Pak vzniká deformace, že lidi tu ví, komu to rozsekalo barák na Floridě a že v Nepálu to spláchlo nějakou vesnici, tak si pobrečímeeeee.....ale neví, že dědek o patro níž možná zhebne, protože se nemá pořádně jak dostat z baráku a telefon mu odpojili, protože neměl na účet. Přesměrovat zrak. Nejdřív budovat a čistit svoje okolí a pak až teprv řešit trable lidí na druhý straně světa, opačně je to deformace.
Atd., atd. Lidi neví, co bude zejtra, ale řeší, "jak to bude s planetou za sto let". Z toho taky rostu. Opět, kdyby začali u sebe, jedině fajn a to jim chválim, možná bych se i inspiroval. Ale pokud začnou s nějakou rádoby osvětovou kampaní, jako že "mám jezdit do práce sockou, nebo na kole", zatímco všechny mediální držky týhle kampaně si vozej sedele služební károu (zdravim zmr. Holana ze Zhnít Brno, potažmo Krndu z Prahy), tak není o čem. Jasně. Já se budu blomcat do práce dvě hodiny tam a dvě zpátky, ale oni nemusej. Hele taky vás to tak krká jako mě, že z nás někdo dělá ten "plebs" co se musí "formovat, vychovávat", ale oni sami nemusí?
Ale hlavně prostě mě rozčiloujou ti, co si vysní nějakou fantasmagorii a "budete to dělat vy, za vaše prostředky, na vaše riziko a já vám k tomu ze svý haciendy, zpoza ochranky, budu kynout". To je jak "bohatým bral a chudým o tom vyprávěl". S tím ať mi vlezou na záda a proto mám vzkaz. "Aktivisti všech zemí, polibte mi prdel".
Všimněte si, že veškerý ti vořežpruti, co vykládají a hlásají "beztřídní společnost" reálně hlásají "dvojtřídní společnost". Jedna třída jsou oni, no a pak je ten zbytek, no a ten bude beztřídní. "Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější". Tak s tim mi můžou. A tohle budu šířit dál.

Hněv, zuřivost, averzáci

13. září 2017 v 15:34 | Řezník
Servus všem. Lehce jsem to tu naťuk, teď to pořádně doťuknu. Jak jsem viděl to vídeo s patnáctiletým vořežprutem, co vykládá, jak islám pro ČR není problém, řeší tam zaníceně věci okolo homoskomunity a prostě, to video se musí vidět. Zkusim sem seknout odkaz. Jak to říkal v knížce Hvězdná pěchota Johny Rico. "Mozek mi málem vyskočil z lebky a začal protestovat". Tak to bylo ono. Když jsem to viděl a slyšel toho mlamoje, jak tam důležitě poučuje, co všechno máme povinnost, na co všechno má kdo právo a podobně. No, a zříc na toho anemickýho zakrslýho zdechloně, kterej by nepřežil ani konfrontaci s nakrknutým morčetem, říkal jsem si, jak si je (až na značnou menšinu) ta jak česká, tak světová, "pravdoláska" podobná. Mizerná až tragická fyzická kondice, váhový kategorie ve dvou extrémech, buď zdechloň, kterýho by člověk proplivnul, no a nebo naopak bagoun, co potřebuje atlas, aby si našel díru do řitě a tři schody jsou pro něj výkon srovnatelnej s maratonem. Prachy, nemaj, buď studujou nějaký finanční trauma budoucnosti (diplomka typu Genderový stereotypy ve hře Chtěl bych žít na Altairu 64 se čtyřmi transsexuálními vakojezevci, Homosexualita u papoušků Kakadu, Diskriminace žen skrze nutnost rodit, and shit), no a nebo sedí v nějaký neziskovce, zabývající se chujovinama. Obecně, bydlí u svých starců, vyžíraj jim kredenc, přitažlivost pro druhý pohlaví, nula a to říkám i já, kterej je šerednej jak Freddy Krueger po neštovicích. Opět, neříkám, že jsou takový všichni, ale když se člověk podívá na nějaký ty jejich demonstrace, nebo shromáždění a vidí tam ti hustý antikonzumeristy a alternativce s ajfounama ve značkovejch mikinách, nemůže si nevybavit myšlenku "vždyť tohle by kdekoliv jinde pochcípalo během prvního měsíce". Obecně (a říkám to nejen já, podle šetření z Dojče asi 92% těch levicových extrémistů ještě bydlí u rodičů) jsou to tak nějak....lůzři. Svět se na ně vybod, svět je minul, svět se na ně vykašlal. No, na koho z nás ne, že jo. Jenže u nich víc. A jde o to, že to jejich "páchání dobra" vypadá jako strašně "humanisticky" a "láskyplně" a "pomoc všem, podpora všem". Ale, problém je, že tahle sebranka to nedělá z žádný dobroty srdce a protože by nějak přetékali pravou a nezištnou láskou (pořád mluvím o většině a obecně, neříkám, že to je sto ze sta) ale prostě, ze dvou klasických důvodů, který motivujou tak 50% lidských činností. Jedno je "pomstím se těm, co si se mnou vytřeli prdel". A udělá se to tady skrz to, že budu prosazovat nějaký nesmyslný "práva menšin" až ad absurdum, protože z toho plyne tím větší bezpráví a útlak pro většinu. Mnohý si, na nízkým levelu myšlení, velice dobře uvědomujou, že to nemůže skončit dobře, neskončí dobře, ale to chtějí, protože v tom vidí "svět v plamenech", "zkáza a rozpad starýho pořádku", "ať vyhoří to místo, kde já jsem selhal". Oheň a k čertu s nima. Jak to zná skoro každej, kdo má nějaký trauma a pěkně v něm bublá nasranost, někde hluboko, v oblastech instinktů, kam se moc ani vůlí nedostane.
Druhá motivace je tahle. "Dám svýmu jménu zvuk". To chce vlastně defacto taky skoro každej, aspoň přirozeně. No a když to nejde u svých, půjde to u jiných. Ve 300, když Efialtes nebyl přijatej do spartský armády, přidal se k perský (tady se mu fakt nedivím, Sparta by ho jako zohavený dítě oddělala a pak ještě odmítla, aby za ně bojoval, proč by nevzal to, co mu Peršani dali, jaká loajalita k tomu, kdo není loajální ke mě). A ti, kteří byli původně vlastní, jsou teď nepřítel.
Než tyhle dvě motivace bude někdo rozporovat, koukněte. Proč je většina těch aktivistů, kteří jsou explicitně proti bílým, bílá? Proč je většina evropských kolaborantů s islámem naprosto nevěřící v Aláha? Black lives maters taky není ani zdaleka výlučně černá organizace (to je něco jinýho, než třeba Černý panteři, který teda šli proti bílým, ale za černý, ty jsem chápal). A proč těm pravdoláskám, kteří brečí z každýho utopenýho migranta, vůbec nevadí mrtvoly při evropských teroristických akcích. Feministky nereagující na eskalující sexuální násilí, jedou v rytmu "když on je migrant a ona bílá, tak to sral pes". Kdyby byli tihle tak plný odporu k násilí a k nenávisti, jak to z nich skrze hubu odkapává, tohle by jim vadilo. Kdyby byli tak plní odporu k násilí a plní tý "pravdy a lásky", nesnažili by se podpálit celej Hamburk, nenapadali by ty, co volili Trumpa, excelentně tu jejich mentalitu vystihnul ten pseudozpěvák, kterej natočil klip, jak mučí Trumpovce, nakonec mu vytetujou do ksichtu hákáč, no a argumentoval tím, že "nenávisti bylo dost" :-D O těhle už jsem psal.
Tahle "pravdoláska" je vlastně "latentní nenávist", o tom už jsem psal taky. Jak pravil Lecter, nenávist vzniká ze závisti. Dál (to už neni Lecter) ze strachu, no a z traumat. Tady u těhle je to obecně, závist. To jde napříč rasama. On jen člověk, co je celkově k hovnu, dokáže vnímat svět jen skrze svojí barvu, nebo pohlaví. "Protože jsem bílej", "Protože jsem černej" (a nic jinýho, než pigment a genový dispozice daný rasou tam nemáš, ty vometáku? To musíš být kurnik břídil). Stejně jako femiaktivistky, který vnímaj celej svět jen skrze to, že maj vagínu. Fajn, narost ti inkubátor, nic jinýho zajimavýho na sobě nenajdeš? No a tohle je ideální materiál do těhle organizací.
Jinak. Naprosto třeba chápu černej radikalismus Aliho, kterej vyboxoval Americe medaili na Olympiádě a pak ho nepustili do hospody s bílejma, atd. To je něco jinýho, o tom tady nemluvim. Ale na dnešním západě, kde už fakt nikdo nikoho kvůli ničemu neutlačuje, se hlásit do militantních spolků kvůli "mikrorasismu" a "mikroagresi" a furt hledat nějakej útlak od někoho.....z toho plyne, že ten člověk musí být prostě strašně k hovnu. A ten, co je k hovnu, bytostně nenávidí ty, co k hovnu nejsou. Tihle deprivanti ovšem snadno vytváří skupiny a skrze to útočí. Všimněte si, vždycky je to útok na něco. Oni se nevydají něco budovat a zlepšovat, třeba fanatický ekoaktivisti, neseberou svoje prachy a nezačnou stavět něco, co by bylo ekologii prospěšný, ne, skoro vždycky se spíš vydaj něco zakazovat, někomu něco brát, někomu něco nařizovat. (opět, neříkám, že to je sto ze sta, že tam není dost lidí, co to myslí správně, právě proto je tak těžký je prostě poslat do prdele). Když si člověk přečte diskuze na těch ekofórech, tak to je "pozabíjet, vyhladit, vyvraždit, ty co žerou maso postřílet, lidstvo je rakovina planety a zaslouží si vymřít..... Jeden by si řekl, že ti, který rozbrečí usmaženej pstruh na pánvi, budou tak mírumilovní a lááááskyplní, že by nedokázali zastřelit ani Čikatila, když by ho zrovna chytli s dětskou nohou v hubě. A oni ne. To jsou kecy, co pomalu zavání konečným řešením.
Obecně se dá zřít, že überláska a überohledy k jednomu jsou vyvážený hustou nenávistí k druhýmu a touhou po "konečným řešení" s tou jednou stranou. Je otázka, co bylo první, u některých asi to, u jiných to, ale řekl bych, že u velmi mnoha lidí je první "slepice" ta nenávist. K těm, co si s ním, buď reálně, nebo aspoň domněle, vytřeli vejfuk.
A protože takových lidí je na současným západě hodně, přitahujou je agresivní totalitní ideologie. A protože těm mnohým vořechům právě kapitalistický západní zřízení ukazuje "tak čum blbečku, co bys jako mít mohl, ale nikdy mít nebudeš, takovejhle bys měl bejt, ale nikdy nebudeš", naopak neomarxistický myšlení se snaží o demontáž tohohle systému a "zrovnoprávnění" všech, spousta mladejch se k tomu přidává. Hlavně v období, kdy jim dochází, že ty hovadiny co si vysnili a co jim natlačili do hlavy, že se jim splní, jsou jen kupa sraček a nečeká je nic z toho, v lepším případě je čeká fungování v rytmu "nudnej arbajt, dojíždění, účty, ošklivá stará, blbý děcka celej fotr", prostě ta deziluze. Což lidem obecně začne docházet kolem VŠ. Právě i proto jsou VŠ tak dobrý rekrutační střediska pro tyhle New Left blbečky. Z deziluze se rodí nasranost, z nasranosti radikalizmo. A jako veškerý radikalizmo a extrémní formy učení má i tohle kladnou zpětnou vazbu, oni se pak utvrzujou i v tomhle pohledu na svět a pak tu agresi všech vůči nim opravdu i reálně vidí.
Jak to psal onehdá Konva, islám je hodně přitažlivej pro chlapy, co mají se ženskýma nějakej problém. A tak by mňau zajímalo, kolik těch současných islamofilů, kteří to sem chtějí vozit, kdyby se důkladně podívali do svýho nízkýho myšlení, by přišlo na to, že jim vlastně nejde ani tak o svobodu náboženství a "práva" těch a oněch, ale spíš se tak nějak těší na to, až tu bude šaríja a těm drzejm kravám, co na ně koukaj jak na nějakej odpad, někdo konečně nakope držku, naloží jim na hlavu pytel a "pošle je tam, kam patřej". Analogicky, kolik vítaček islámu takhle přemýšlí, jako "jo, až tu bude šaríja, budu nosit na hlavě pytel, budu člověk kategorie B, ale, všechny ty überkrasavice, který mi to teď dávaj sežrat a uráží mě svojí existencí, připomínají mi, jaká troska jsem, na tom budou stejně, ne li hůř. A je budou znásilňovat víc. Oheň, svět v plamenech".
Samozřejmě, tohle si nikdy nepřiznaj.
A jsme doma. Když jsem dřív uvažoval nad tím, že plně chápu dobově podmíněnej vznik rudýho komunismu, jeho expanzi, to, že se k nim davově přidávali lidi a jeho obrovskou expanzi třeba v Asii, ale že nechápu expanzi neokomunismu mezi současnýma mladýma, který na rozdíl od těch lidí tehdy nehladoví, nemaj bídu a nouzi, nemusej dřít na nějaký feudály a žijou si celkem bahnózně, tak proč jako jsou rudý, tohle jsem nezohlednil. I já se pořád učím. Nespokojenost je klíčová v tvorbě agrese a totalitní a agresivní ideologie s ní virtuozně pracujou. Spoustě těch současných mladých okolo VŠ se podařilo nespokojenost perfektně vytvořit, jak jsem psal. Deziluze. A z deziluze vzniká agrese dost často. Ti starší už tak agresivní nejsou, ti už (vesměs) líp chápou. Taky nejsou tý masírce vystavení tak moc. A teď. Tehdejší nouze, v době VŘSR a expanze rudých, tamta nouze, byla verze "hard". Lidi neměli co žrát, byla jim zima, dřeli jak tehdy černý, dneska bílí, no, mizérie. Proto i rudej nástup byl verze "hard". Revoluce, střílení, sekání palic, konfiskace, bití po hlavách. Rudý gardy, Khmerové, atd. Současná nouze na západě je verze "soft". Oni nehladoví. Nic je nebolí, nemrznou, nedřou. Nespokojenost a z toho plynoucí frustrace a zuřivost je jen z deziluze z toho, že jsou jen pitomej postradatelnej ozubenej verk ve velkým soukolí a jsou celýmu světu fááákt u řitě. U mnohých je to i poškozený interpohlavní vnímání světa (chci ty hezký ženský z televize, ale ty na mě defekujou jak mědvěd na kostru lososa). Proto i reakce je zatím verze "soft". Snaha o legislativní buzeraci, cenzuru tvorby, zakazování, nařizování, kvoty, antidiskriminační zákony, posrání to tradičním rodinám....do verze "hard", kdy se budou rozbíjet lebky, se to pořádně časem teprve překlopí, u některých teda už překlopilo. Protože jak nenávist, tak agrese a averze, je kumulativní. Jako násilí doma, nikdy první fackou nekončí, ale dycky první fackou začne. A až později to může skončit killem nebo zmrzačením. Jako u každý šikany se na ten vysokej level musí zase nastoupat. Nanking se taky nerozjel hned na "plný plíny". Tady tohle se teprv taky pořádně rozjede.
Obecně platí, že lidi byli nakrknutí vždycky, frustrátů byly vždycky rance, co je ale fatální chyba, je umožnit institucionalizaci týhle nakrknutosti a možnost převádět svojí averzi k někomu, do procesů a postupů. Typu selektivní nenávist a psychopatie mnohých ženských vůči chlapům do tyranských zákonů, umožňujících existenční likvidaci skrz nějaký fake obvinění. Případně, nenávist neúspěšných vořechů ke společnosti, co si s nima ucpává tak díry v lodi, do postupů, co tu společnost postupně vnitřně rozloží. To je stejný, jako dát chlapum, co maj se ženskýma nějakej problém, víru, ve který je ženská jen něco mezi domácím spotřebičem a domácím zvířetem. Samozřejmě, ta víra nevznikala apriori s touhle motivací, ale tyhle lidi si přitáhne. Když si trošku zametu před našim prahem a trošku si kopnu i do svých lidí, v horších časech křesťanství ve středověku, u inkvizitorů, co prováděli čarodějnický procesy, by taky bylo zajimavý mrknout se jim do nízkýho myšlení, kolik z nich to prostě bavilo a říkali si "děvka jak děvka, aspoň to nějaká schytá". Pár jich tam určitě bylo.
Zajimavej by byl i pohled na Irán, kterej byl až do revoluce celkem neradikální, po revoluci ovšem tam začaly operovat gardy, který byly schopný seřezat a zohavit ženskou proto, že měla pod tím hadrem na hlavě mejkap a oni jí s tím chytli. Kolik z nich tam najednou začalo upřímně věřit v Aláha, kolik se jich jen svezlo a kolik jich možnost tohle provádět prostě tý ideologii přitáhla, ale bylo to v nich už dávno předtím. Jestlipak tohle ty slepice, který u nás adorujou islám, neví. Ale ví, jasně že ví. A přesně tohle chtějí. "Jasně, já jsem šeredná jak vyhořelá T72, ale budeme na tom všichni stejně". Ony jsou dvě cesty, jak se s někým vyrovnat. Zlepšit sebe, nebo stáhnout jeho na svojí úroveň. A protože "nepřátel je mnoho", je snažší stáhnout na svojí úroveň plošně všechny, nějak systémově. A to je přesně ono. Nechci dávat za pravdu nějakýmu takovýmu kriplovi, jako byl Frojd, ale ono to interpohlavní svinstvo má strašlivej zamořující vliv na lidský hlavy. Buď to sedne dobře, pak je člověk v pohodě, nebo to sedne špatně, pak je problém, no a nebo to sedne hodně špatně a pak je člověk náchylnej k různýmu takovýmu radikalizmo. Jak bych to vysvětlil. Berme, šťastně zamilovanej chlap a šťastně zamilovaná ženská, jsou spolu, maj děti, který mají rádi. Je těžký je zverbovat k nějakým aktivitám typu podpalování města, rozbíjení lebek, legislativní šikaně těch a tamtěch, obecně jsou vůči těm radikálním agresivním ideologiím rezistentnější. Jasně, daj se zverbovat, ale hlavně skrze to, že jim tu rodinu ohrozíš, nebo jim vnutíš, že jim jí někdo ohrozit chce. I tak ale maj víc mezí, kam to budou tlačit. Onehdá to formuloval jeden pobratim a já s nim souhlasil, že "šťastně zamilovanej chlap je jak medvídek Pů". Jasně, bude bojovat taky, když na to přijde, ale obecně má míň tý agrese.
Oproti tomu chlapík, kterej je nakrknutej, že mu to furt nevychází a je odmítanej a na společenským chvostu, se s tím vyrovnává blbě a je mnohem lehčí si ho k nějaký extrémistický ideologii přivést. Už jen proto, že čas a sílu, co by jinak trávil se ženou, musí trávit jinak a to třeba studováním spisků předsedy Maa, nebo psaním plamenných stranických projevů. Taktéž ženská, která v sobě musela (kašlou na ní) nebo chtěla (skrze propagandu) potlačit mateřský pudy, který, víme všichni, jsou svinsky silný. Ono to vevnitř stejně probublává. A zas ten hormonální výplach, co jí od času šplouchne, plus ten čas a sílu, co by jinak trávila s dítětem, může a musí trávit jinak, třeba studováním nějakých agresivních sraček a psaním plamenných projevů na schůzi podobně postižených.
Čas od času se někdo diví, proč třeba v Irsku v těch klášterech, kam zavírali (soudní systém je zavíral, ne církev, jasno?) svobodný matky a problémový holky v Irsku, byly ty řádový sestry na ně (mnohdy, zdaleka ne vždy) tvrdý a proč tam byl mnohdy polovojenskej režim, spřaženej s dřinou, bitím a někdy dost tvrdýma trestama. No a rozporujou na tom křesťanský učení, že přece "Kristus učil lásku a shovívavost, zatímco tady jí klidně seřežou rákoskou". No, nebudu z toho dělat teologickej text, co Kristus učil. Popíšu ale situaci. Ta sestra v tom klášteře tam byla a) zavřená v polovojenským režimu taky b) jak říkám, ženská má silný mateřský pudy a ten "reprodukční" má podobně silnej jako chlap. A aby tady zůstala a nezdrhla, musela ho prostě zlomit. Tyhle pudy se dají zlomit jen skrze velkou disciplínu a stejně občas zase pruděj a pak to chce další dávku disciplíny a ve finále ten člověk dost ztvrdne, ve smyslu, že mu disciplína tak přejde do krve, že jinej přístup než "pochoduj, nebo padni" ze sebe už prostě nevyrazí. To je část. Část to brala tak, že utrpením odchází slabost z těla (což je pravda) a veškerý ty pokoušení a problémy, kterýma procházely ty nový "frekventantky" jsou slabost a proto, tím, že jim nařežou, nechaj je dělat rajony a makat, jim to z těla vyrazí a tudíž jim vlastně dělají službu. No a třetí, samozřejmě, jak říkám, povolání se systémovou autoritou přitahuje i (často) určitej typ lidí. A když pomineme přímo, že to mohlo přitáhnout i nějakou dobře maskovanou sadistku, který byl Kristus úplně fuk a chtěla jen tu funkci (nestávalo se často, maskování je těžký, myslím), tak to prostě mohlo akorát přitáhnout nějakou, co chlapa a děti chtěla, ta možnost jí byla znemožněna, ty nový jí to připomínaly a tak to dostávaly sežrat za její zničenou možnost bejt sama sebou. To se stávalo. V menšině případů se člověk, kterýmu je znemožněn, objektivníma, či subjektivníma příčinama, funkční kontakt s opačným pohlavím (myšleno svatba a tak, ne voprcálung s kdekým) nepřerodí v "averzáka" (od slova averze, má averzi k tomu zbytku a všemu, co s těmahle věcma souvisí), to chce dost Boží milost, aby byl člověk dlouhodobě donucenej singlák a celibátník, ale nebyl averzák (už jen proto, že mu Bůh pomůže ty pudy odpojit, aniž by je člověk musel vůlí lámat) a averzák je pak,buď nepřiměřeně tvrdej (přepálená disciplína a "pochoduj nebo padni" mentalita, u věřícího averzáka), no a nebo, u nevěřícího averzáka, se vygeneruje prostě závist a z tý, jak víme, nenávist. Samozřejmě u věřícího se taky může stát, že smíchá nenávist k hříchu s nenávistí k hříšníkovi, což je, mnohdy, pravda, těžko oddělit a hlavně z vnějšku poznat, takže to vede ke zbytečným spekulacím, "jak může být jako věřící tak tvrdej".
Věřící "averzáci", ti, co to myslej vážně a z nějakých důvodů musí lámat svoje pudy, protože oženit atd je pro ně nemožno a nemaj od Boha tu sílu takový být přirozeně, jsou pak zbytečně a hodně tvrdý, to je pak část těch, co by posílali do pekla za každý kejchnutí na veřejnosti. Případně fungujou v tom režimu, že utrpením odchází slabost a proto čekat u nich nějaký ohledy na běžný lidský "slabiny" je dost obtížný.
No a pak jsou nevěřící averzáci, těch si všímá čím dál víc lidí, to jsou právě ti, který taky musej ty svoje základní pudy z nějakých důvodů lámat, ale nemaj k tomu už vůbec žádnou Boží pomoc, to jsou ti, o kterých se dost lidí poslední dobou zmiňuje, že by zakázali veškerý věci, ze kterých nějak smrdí interpohlavní interakce a proto si tak rozumí s islámem, všechny do burek, všichni odděleně, atd.
Nevěřící frustráti (jsou prostě nasraný, že se nic nedaří tak, jak by chtěli) jsou zas jiná kapitola a třeba zakládají agresivní neziskovky. A islámská banda, ta je specifická sama o sobě, jednak pravého Boha nemají, maj jen v nejlepším případě svojí disciplínu, plus se tam s tou nenávistí, případně závistí u některých, dobře pracuje, dobře ve smyslu "usměrnit to na nepřítele". Rovněž nenávist k hříchu a k hříšníkovi neoddělujou, takže očištění Evropy od toho všeho svinstva prostě berou tak, že vyčistěj ty lidi, pokud nepřejdou na islám.
Obecně bych řekl, že lidská spokojenost je jeden z velkých klíčů k odbourání agresivních skupin, radikálních doktrín a roztáčení tý zpětný vazby (jedni radicales tlačí na další lidi, ti musí reagovat, pokud se nechtějí nechat sešrotovat, musí taky přitvrdit....a jedem. Když jsou všichni spokojený, nebude tlačit vlastně nikdo na nikoho). Jasně, je to kravský sci fi, stejný jako "kdyby nebylo násilí" blábláblá. Je to nesmysl, kdo má hodně, chce třeba víc (prachy, majetek....), kdo má prd, chce aspoň něco, kdo nechce být sešrotován, se musí bránit, pak jsou normálně i surovci a psychopati bez příčiny, nenávist a zabíjení má spoustu příčin, lidský dějiny jsou dějiny násilí.
Ale obecně, ze spokojenýho šťastně ženatýho chlapa se nestane "averzák", což už to by odbouralo spoustu mezilidský zuřivosti. Bohužel to opět fungovat nebude, protože 80% chlapů chce 20% ženských a vice versa :-D Takže je to zase, souboj, jak jsem pravil, no a z "poražených" se opět snadno stanou frustráti a averzáci a můžou založit agresivní organizaci na zákaz toho a tamtoho.
Jasně, příčin k hněvu je strašně mnoho, ale prostě, mnohem líp se pracuje s "nemám prachy", než "sem sám jak vůl v plotě a nikdo mě nechce", protože, prachy nejsou pudová záležitost naprogramovaná hodně hluboko v nízkých levelech myšlení, jako kupříkladu mateřskej instint and shit.

Harry Brown, výročí bitvy u Vídně atd.

11. září 2017 v 12:50 | Řezník
Servus evrybády, včera jsem koukal opět na britskou klasiku, Harry Brown. Kdo nezná, tak klasika s Michaelem Cainem (i když je starej jak hnědý uhlí, furt hraje dobře). Hraje tam britonskýho důchodce, kterýmu umřela žena v nějakým ústavu pro alzhajmráky, no a už má akorát jednoho svýho obstarožního kámoše, kterej se mu svěří, že ho šikanujou a buzerujou místní sídlištní nezletilí criminales. Což se shoduje s Harryho zkušenostma, protože to, jak místní nezletilí ksindloni šikanujou a buzerujou celý okolí vidí dost často. No a jednoho dne přijdou za Harrym poliši, že ten jeho kámoš je tuhej, našli ho ubitýho a ubodanýho v podchodu. Nebudu víc spoilerovat, následuje klasika, kdy proběhne ještě jeden střet a pak se starouš Harry, veterán od britský armády (tudíž má ještě los cojones, který z něho neomarxistickej vzdělávací systém nestihl vytlouct) definitivně nakrkne a začne to tam čistit.
Ten film doporučuju, protože má všechno. Je v něm krásně zobrazená bezzubost britský policie, která je expert v buzerování zákona dbalých občanů, ale na skutečný kriminálníky, co jsou v lochu pomalu jak doma, je celkem krátká (což je spíš i chyba soudního systému), mladiství kriminálníci, který to člověka opravdu nutí nesnášet, obzvlášť, když si člověk uvědomí, že tohle nám tu fakt různě běhá, opět stejná ovcovitost a pitomost všech těch lidí okolo na celým tom zasmrádlým sídlišti, kteří, i když maj převahu počtu tak pět set na jednoho, nedělají nic a snaží se jen "žít slušně, ničeho si nevšímat, třídit odpad a bojovat proti hladomoru v Africe" (teda, to tam není, ale, víte jak). Žádná reakce. Bééé, béééé, bééé.
Policejní zásah, kde si bengoši neohroženě jdou pro nějaký gangstas a pak už míň neohroženě ustupujou před spodinou, co na ně hází šutry a molotovy (ale zkus tam mít moc dlouhou tužku v kapse, to je totiž "útočná tužka". True story). Blbá policajtka, která svýma pseudomorálníma tlachama o špatnosti vendety a snahou zachránit kriminálnickou špínu před zaslouženým punišmentem způsobí smrt svýho kolegy (ten uvažoval reálně). Což mě donutilo říct "výborně krávo, tak si zatleskej". Následně jí ten, koho šla zachránit před vendetou, zkouší znásilnit a uškrtit a zastaví ho (překvapivě), až osmatřicítka v krku. A konečně nekompromisní Harry, kterej je sympaťák od začátku do konce.
Končí to šťastně, veškerej ksindl skončí semletej v kočičím žrádle. Obrazně řečeno samozřejmě.
Je to zajimavej, celkem smutnej obraz reality, když se člověk podívá na to prostředí, ve kterým se to odehrává. Banda postpub smradů který mají stejně všichni bouchačku a kšeftuju s drogama, děsí veškerý ostatní obyvatelstvo, hned na začátku je scéna, kdy dva takový zfetlý smradi odstřelí jednu ženskou u dítěte, což nebylo ani plánovaný, byl to úplně zbytečnej kill prakticky bez motivu (občas se dějou) a nikdo s tím nedělá nic, protože a) lidi nemaj ani vůli, ani nástroje b) policii je to zaprvý celkem u řitě a za druhý i když se k nějaký aktivitě hecne, stejně to nikam moc nevede. Neboť ti criminales se jich nebojí.
Spousta lidí má pořád nějaký kecy proti divokýmu západu (vesměs vychází z westernů), ale je otázka, jestli by bylo vůbec technicky možný, aby se něco takovýho právě na divokým západě dělo. Asi ne, když tam měl právě každej bouchačku a těm lidem docházelo, že oběti toho gangu můžou být klidně zítra oni. Předpokládám, že by gand smradů vůbec a) nevznikl b) pokud vznikl, tak by druhej den zanikl. Kriminalita ve městech v oblastech divokýho západu byla na dnešní poměry překvapivě nízká, výrazně nižší, než ve srovnatelně velkých městech dnes, tam moc nefungovalo, že by banda vysmaženců šikanovala půl města a všem tam strkali bouchačky pod čumák, nebo mlátili lidi. Protože by se během dvou dní houpali na provaze.
Jak se říká, ozbrojená společnost je slušná společnost, když maj zbraň všichni, tak si nikdo se zbraní moc nevyskakuje, naopak, když jí má jen někdo, ten si celkem snadno vyskakovat může a podle toho to tak vypadá. Ale tohle není ani problém zbraňový legislativy, to je prostě problém myšlení lidí. Lidi se naučili, skrz vzdělávací systém, tak slepě spolíhat, že se některý věci nedějou a když dějou, tak je za ně vyřeší někdo jinej, že nefunguje už ani základní logika. Ona zbabělost se bohužel povýšila na ctnost, no a pak je celkem dobře možný a technicky proveditelný, že nějaký tři, čtyři smradi z nějakých "problémových rodin" šikanujou celou třicetičlennou třídu jiných harantů, neboť situace prostě nestojí 30 vs 4, ale je to třicetkrát 4:1. To už jsem zmiňoval.
Jak jsem říkal, klíč k týhle devastaci psychiky Evropana je vzdělávací systém, kterej do něj od dětství vtlouká iluzi, že slušnej člověk se pozná podle toho, že na sobě nechá štípat dříví. Samozřejmě právě proto je pak slušnej člověk neustále jednou nohou v průseru právě proto, že je slušnej. Snadno si ho podaj criminales, co tyhle zábrany nemají, no a nebo státní orgány, protože ty jdou taky často cestou nejmenšího odporu. A právě svině kriminální, co má hroší kůži, už je na střet s aparátem zvyklá a nachystá si kličky a obezličky, už ví, jak v tom chodit. Oproti tomu, slušnej jouda, co pořád žije v tom, že když "nedělá nic špatnýho, nemusí se bát", je vůči nějaký zvůli mnohem hůř chráněnej.
Velmi zvláštní ale je, že stejnej vzdělávací systém vytváří kvanta levičáckých radikálů, kteří se nebojí ani autority státu (aby taky jo, když ten na ně, aspoň na západě, šáhne když už, tak maximálně na čtvrt plynu) a nemají ani problém s násilím a napadáním lidí, slušní nejsou ani omylem a evidentně jim to nevadí. Jak vysvětlit tenhle rozpor, že na jednu stranu stejnej vzdělávací systém tvoří ovce, který ani nezabečí, když jdou na jatka, no a zároveň agresivní sebranku, která se nebojí kvůli svým cílům rozbíjet hlavy?
Asi je to jednotící myšlenkou "boje za spravedlnost". Oni tihle verbežoidi antifácký si opravdu myslí, že konají spravedlnost, když napadnou lidi, co mají smuteční setkání za holku ubodanou migrantem (true story). Zatímco ten zbytek, kterej není rudej a v hlavě se mu neuhnízdil Mao, Uljanov a soudruh Koba, zatím moc jednotící myšlenku nemá.
Plus, left side agresivní verbež taky neútočí na kriminálníky, dealery drog, pasáky, radikální imámy a podobně (ono tam taky je riziko rozkopání vlastní držky poměrně vysoké), ale právě na zase ty chudáky, co se jen snaží dodržovat zákony a chtěj, aby se po nich nikdo nevozil. Je to tím, že prostě zločince a gaunery tahle rudá sebranka za nepřítele a problém prostě nepovažuje. Za problém považuje ty, který vlastně reálně nikomu neškodí. Z pozice miláčka aparátu (protože agresivní ksindl je miláček aparátu, ten má lidský práva, zatímco ty, pracující demente, tak leda povinnosti a den před důchodem chcípni) se taky útočí celkem snadno.
Asi se mi hned teď z hlavy nepodaří vyřešit ten rozpor, jak může stejnej vzdělávací systém generovat ....ale jo, podaří. Současnej vzdělávací systém je totiž kulturně marxistickej, rudej. A neomarxismus má jako nositele revoluce, jak jsem řekl, menšiny, včetně kriminálníků, feťáků, dealerů, celkově narcos. A tak na jednu stranu vychovává lidi k neustálýmu ustupování, jasně, aby taky je někdy třeba nenapadlo postavit se proti aparátu, na druhou stranu vychovává lidi k agresi vůči "nepříteli". Ale nepřítel tu nejsou zákony porušující lidi, ale nepřátelé kulturního marxismu, tzn bílá západní společnost s tradiční rodinou. Systém si tu vlastně vyrobil něco podobnýho, jako SA, Rudý gardy a podobně. Pro Rudý gardy současnosti jsou zločinci stejně utlačovaná menšina, jako třeba černý gejové, tak po nich nejdou. A řadová oběť vzdělávacího systému, co neskončí v Rudých gardách, je zpracovanej a zblblej neustálou mentalitou ustupování, "moudřejšíustupování", "tohle a tamto není řešení" a podobně. Klasickou lidskou agresi vzniklou z toho, že se dějou sviňárny, se vzdělávacímu systému podařilo přesměrovat ze směru od pachatelů, k těm, kteří "za to můžou celkově". Takže za to, že přivandrovalí Afros dělaj v Itálii na ulici bordel, tak za to nemůžou oni, ne e. Za to může hnusnej bílej nácek, kterej to zavinil kolonizací a patriarchátem. A tak šílená femiaktivistka nenapadne negra, co znásilnil Polku skoro k smrti, ale napadne bělocha, kterej protestuje proti tomuhle násilí. Jak říkám. Ty špičky mají společný cíle (Helter Skelter a islamizace Evropy), ale ti řadoví idioti opravdu tak přemýšlejí.
A já říkám. Levičáci mají svoje radicales a nehanbí se za to. A nemyslím radicales typu "vyhodí vlak do luftu". K tomu nikoho nenavádím. Ani omylem. Ale mentalitu, my jsme ti správní, my máme pravdu, my jsme lepší a my to prosadíme. A žádný kompromisy, kdo říká něco jinýho, je nácek a je ho nutno umlčet. Takovou mentalitu musíme získat my a začít to prosazovat. Kdo říká něco jinýho, než my, je rudá sněť a patří mu zavřít huba aby nemohl žvanit. Žádný ohledy na "slabší". Žádný "hledání kompromisů". Žádný "vstřícný" řešení a žádný podobný sračky. Žádný ohledy na protivníka. Definitivně se zbavit keců, že "radikalizmo nic neřeší", že mlčící většina má nějakou váhu, že "hlas rozumu", "nenechat se strhnout emocema" a podobně. Blbost. To se zkoušelo a bílej pracující votrok je na tom hůř a hůř. Je potřeba začít to vracet stejně. Tlačit na zákony, tlačit a řvát. Řvát, dělat randál. Jak dlouho německým monocajtum trvalo zvládnout ten randál v Hamburku. A těch, co s antifákama nesouhlasí, je mnohem víc. Nenavádím k ničemu, tohle je jen porovnání stavu a počtů, jo?
Žádný ustupování. Pokud nějakou pokojnou demonstraci napadne Antifa, je třeba reagovat stejně, jako oni útočí, bránit se v intencích nutný obrany a prostě je zmastit. Útočí klackem, braň se klackem, útočí nožom, braň se zase klackem, zpřerážejte jim hnáty a vytřískejte zuby. Ono až pár těhle agresivních blbečků skončí s držkou zašlapanou do chodníku, on je ten elán přejde. Je to stejný, jako Židi v Německu a na Slovensku atd., ze začátku,než to dostalo grády a napadala je tudíž jen nacistická mládež a SA, tak se prostě organizovali do skupin a učili se rvát. Třeba ten Slovák, jak založil Krav Magu, ten se angažoval v hlídkových skupinách a hlídal synagogy před fašos a tam se prostě s nima rvali. Otcuv známej vyrůstal v nějaký problematický části města a tam se prostě pořád rvali s Romales, taky oni chodili ve skupinách, Romales chodili ve skupinách, když se střetli, tak byl kombat.
Bílej Evropan si zase musí vzpomenout na svojí historii, na to, že "kombat" není sprostý slovo. Musí se vykašlat na hledání furt nějakých "řešení" a fungovat v režimu přežití. Co myslím. Nedávno proběhl případ, že Amík seděl na verandě, přiřítila se kára s nějakýma "gangsta" debilama a ti tu verandu pokropili palbou. On sebou třísknul na zem, drapnul AR15, co tam měl, opětoval palbu no a dva ty debily zabil, jednoho zranil. Ze tří, takže dobrý skore. Humanistickej kecálista by řekl "ale to přece není řešení, že bude mít každej doma AR15, je potřeba, nevim, dávat těm gaunerum prachy za to, že nebudou střílet po civilech". A já říkám, "hmm, mě je nějaký řešení u hnědky, obzvlášť tyhle vaše k ničemu, já celkem ocenim toho chlapíka, co měl AR15 u sebe a kvůli tomu přežil". Protože kdyby jí neměl, mohl být mrtvej a já nějak odmítám v zájmu nějakých "vyšších" ideálů superférový (stejně nebude) a "nenásilný" (stejně nebude) společnosti disciplinovaně položit svuj kejhák. To fakt ani omylem.
Zrovna dneska jsem viděl článek, že ve Vídni prasata poškodili pomník Jana Sobieskiho, toho, co vyhnal Turky od Vídně. Teď je výročí tý bitvy, jsou tam nějaký demonstrace a poliši se bojí "eskalace násilí". Heh. Koukám že pro některej lidskej odpad už je problém i to, že našinci před třema sta lety vyhráli válku proti cizím agresorum. Je možný s něčím takovým mluvit? Hledat kompromisy, fungovat tak, aby "se nikomu neukřivdilo"? Ne. Čas na bipolární vidění světa. Jsi s náma, nebo s nima. Vyber si. Nebát se toho, jít s nima do střetu. Moudřejší neustupuje, když budou moudřejší furt ustupovat, blbci ovládnou svět. Když na sobě nechá šlušnej člověk štípat dříví, ksidl si ho zotročí. Šikana je celkem dobrej nástroj. Finanční dieta pro všemožný organizace je taky funkční věc. Různý bojkoty jsou opět funkční věc. Volit politiky, co vyhovujou nám, ne jim, už žádný ohledy, no mercy. Protidemonstrace a dělání kraválu přece umíme taky, ne?
A že nám bude nějakej ksindl spílat do nácků, no a? Tomu Polákovi, jak rubal Turky u Vídně, taky Turci a jejich poturčenci spílali do nevěřících psů a všeho možnýho, no a zajímalo ho to? Evidentně ne. Musíme se k nim začít chovat stejně, jako oni k nám. Tudíž, využívat veškerých selektivních výhod, co máme a už neustupovat ani o milimetr. Naopak, začít tlačit a získávat pozice zpátky.
Přestaňte se všichni stydět za to že jste bílí, Evropani, na základě nějakých fake keců o koloniích, vykořisťování kdoví koho a podobně. Kašlu na nějakou kolektivní vinu, o který mi stejně rudý neustále kážou, že je nepřípustná.
Do boje, je potřeba přitvrdit.

Bez soucitu

5. září 2017 v 16:58 | Řezník
Servus všichni, na co mrkneme dneska. Všichni zachytili tu trapnou kauzu s vořežprutama z Lidlu, co v rámci "řeckýho týdne" umazali kříže z fotek kostela, následně, po celkem pochopitelný (a potěšila mě) bouři vydali nějaký prohlášení, jako že "nechtěli nikoho urazit, prodávají v mnoha zemích, děkujeme za pochopení, náboženská rozmanitost a blábláblá" (upřímně, nedá se nevzpomenout na knížku Pod kupolí a výrok "Ten chlap sere z obou stran"). Takový žvásty. Kdyby se chtěli vyhýbat propagaci jakýhokoliv náboženství, tak.....nefotí kostel. Vyfotili by moře, jinej barák, palmu, pláž, zpitýho Stavrose na pláži pod palmou s flaškou Ouza, cokoliv. Ne. Oni vyfotí kostel a uretušujou kříž. To je úplně jasná a) provokace b) test, co ještě projde c) lezení do řitě musulmanum, jak jinak, protože "kříž by mohl pohoršit a urazit muslimy" d) vzkaz křesťanům a potažmo veškerým Evropanům tradičních hodnot, "polibte si prdel, tady pro vás místo není". Takže mě vztek na ten skopčáckej mizernej kšeft s odpadem upřímně potěšil a budu ho podporovat, nechť to krutě a drsně pocítí na prachách, do ovčích blitek s jejich multikulturou a podobným odpadem. Já jsem s nima skončil.
Říkal jsem si, jak se tak snadno podařilo pár oikofobním psychopatům a lidem nenávidícím vlastní národy a rasu, ty svoje teze tak moc rozšířit mezi masy lidí, že to zamořilo tak širokou plochu a umožnilo to vznik takovýho společenskýho napětí, jako je teď.
A vím to. První je, že ty svoje nápady na rozklad původní společnosti, rodiny, Evropy atd., zabalili do tezí o "pomoci slabšímu". Pomoc slabšímu je samozřejmě chválihodná. Jenže. Protože se musí chránit přivandrovalí muslimové proti "nenávisti" většiny, máme tu, co tu máme. V Evropě myslím. Islamofilní zákony, který jim opravdu lezou do řitě, případy jako Rotterham a Newcastle a podobně, cenzuru internetu, kníkání o tom, jaké že nenávisti musí muslimská komunita čelit potom, co její členové vystříleli Bataclan (zdravím Cukrberga, pořiď si AIDS). Reálně je silnější kdo?
Jasně se musí ochraňovat nebílý menšiny, protože jsou "slabší". A proto máme v Americe rasismus jak prase a tu pakárnu, o který jsem psal mockrát. Jasně je potřeba ochraňovat geje, protože jsou slabí a utlačovaní. A proto už je v některých zemích pomalu homofašismus. Je potřeba ochraňovat děti, protože jsou slabší (pravda), ale zvrhlo se to do fašistickýho řádění Barnevernu a podobných psychopatů. A moje oblíbený, je potřeba chránit ženy před chlapama a proto je teď legislativa naprosto na jejich straně ( u nás ještě tolik ne, ale třeba v USA to dohnali zase do extrému, rozvody jsou ukázka toho, jak vypadá "spravedlnost", neskutečný blbnutí se "sexuálním harašením" a podobný splašky). U nás už nám to bují taky.
Co se stalo. Původně chválihodnej princip se zase zvrhnul a to tím, že a) byla vychýlená silová rovnováha, b) ti, co to chtějí zneužívat pro svoje cíle, z těch systémů dál vytahujou pojistky, aby se ta rovnováha vychylovala ještě víc. Obojí bylo umožněno pouze a jen.....nekladením protiváhy a protiodporu. A odpor byl bržděn tím, že "ty nechceš ochraňovat slabší? Co jsi to za hajzla". Tady to původně cílený ani nebylo, ale tyhle vychýlení silový rovnováhy mají tendenci se prohlubovat. Koukneme se na to. Když mají totální převahu zaměstnavatelé a můžou argumentovat "dři jak bílej, nebo chcípni hlady, všude je to stejný", budou ty lidi dřít z kůže a to, že ne, jsou jen kecy. Nakonec to tak dopadne. Pokud ovšem mají ve firmách převahu odbory, takže není možný lemply vyhodit, firma / podnik se stane líhní zevlů, všichni se tam budou lemplovat a zevlovat a nakonec to skrachuje. Takhle zdechnul General Motors. Jak prohlásil muj übergeniální kámoš, "jakákoliv nerovnováha vede k tyranii". A je jedno, jestli má totálně navrch komunistická strana, nebo svaz chovatelů jezevců.
Nerovnováha vede k tyranii a lidi mají tendence přetahovat silovou převahu na svojí stranu (logickou). A teď nám tu vzniká "tyranie utlačovaných". Bílej muž to sám umožnil tím, že si nechal nalhat, že má nějakou převahu. Kdysi jí měl, ale reálně má tak nasráno v krku. Má bílej muž nad někým převahu? Ne. Legislativně ho nekryje žádnej antidiskriminační, protirasistickej, genderistickej ani žádnej jinej zákon, naopak otevřený výpady a bezpráví proti bílejm, potažmo mužum, se nějak jako omlouvaj, že "ta většina to nějak unese". Bílej muž momentálně nemá žádnou převahu nad nikým, protože legislativně se nechal totálně znevýhodnit. Chtěl být "ohleduplnej" a "ten lepší, co přepustí klidně pár svých výhod", včas si to nekontroloval a teď je za blba. Kterejkoliv přivandrovalec z Afro má v Evropě lepší prachy na dávkách, než bílej blb, co celej život dřel, ale kváknout proti tomu je "rasismus" a "ty nechceš pomoc těm uprchlíkům, když jsou tak slabí a potřebujou ochraňovat?". Pro ženský se aktuálně bílej (jiný rasy jsou proti tomu celkem rezistentní, kromě těch, co naprosto přejali bílý způsoby. Ale u Gooků třeba se tohle moc neděje, silná vazba na tradici a podobně) chlap stal tak vořechem "plať, dones, zajisti, učiň, vykonej, služ a buď rád, že ti umožníme za to nic nechtít". Organizací zabývajících se ženskými právy je hromada a pytle, organizace pro mužský práva nejsou. Tak vehementně se bojovalo proti týrání žen od chlapů, že dneska stačí na ženskou zařvat, když zkouší shit testy a v tu ránu má maník na krku oddíl právníků a organizací. Už máme i tejraný chlapy, protože se je ženská nebojí mlátit, nebo aspoň psychicky neustále podjebávat. Neboť ví, že pěst nedostane. Přerozdělování prachů u rozvodů je samo o sobě zajimavý a o dávání děcek do péče neradno moc mluvit. Dneska jsem viděl ve zprávách, že existujou na netu skupiny, kde si ženský navzájem radí, jak chlapa falešně obvinit ze zneužívání dětí, při rozvodu. Všimněte si toho psychopatizmu, jo? Nějak jako se jim z toho úplně vyčoudilo, že tomu chlapovi tím úplně zničej život, případně ho nechaj zavřít do lochu, to je na úrovni že by se někde chlapi domlouvali, jak se před rozvodem tý krávy zbavit, aby jí nikdy nenašli. Čistej psychopatismus styl Brickleberry, ale to vidno není. Oni ti MGTOW maníci mají asi v dost věcech pravdu.
Takže na jednu stranu máme regiony typu Kongo, bo Indie, kde znásilňování jede fakt ve velkým a regiony, kde ženská nemůže proti chlapovi ani kváknout, jinak by jí taky mohli poladit ksicht něčím řezným, bo leptavým, no a pak tady máme regiony místní, kdy snad třetina nahlášených znásilnění je fake, ženský si raděj, jak chlapa existenčně a legislativně popravit, aby u rozvodu dopadly líp a kvůli přepáleným zákonům o "sexuálním obtěžování" může v Americe ženská trajdat oblečená jako kurva, ale běda chlapovi, co po ní střelí okem, ten za to může dostat padáka z rachoty, nebo skončit u soudu. Co to má společnýho? Nerovnováhu moci a síly. V Afro je naprosto na straně chlapů, u nás na straně ženských. A kde je nerovnováha, je podhoubí pro teror. Tudíž, běloch musí získat část svý síly zpátky a zase tu převahu vyvážit, protože momentálně je v naprostý převaze. Běloch jako většina je v přeslabě totálně, protože si nechal vnutit asi miliardu legislativních a pseudomorálních ohledů na minority, chlap je v totální přeslabě proti ženským, protože si nechal vnutit iluzi, že "ženská je ta slabší" tak a) potřebuje ochranu b) on by měl jako brát tisíc a jeden ohled, protože "on je přece silnější a silnější ohledy musí brát". Tak a já říkám, právě teď. Nasrat. Momentálně, než se to zase trošku vyváží, konec s tou doktrínou, že "když máš převahu, musíš ty slabší šetřit". Ne e. Když jsou slabší nemají jít do střetu. Takže je první krok, aby si bílej chlap vytlouk z palice nesmysl, že má nějakou převahu, je nějak zvýhodněnej, má nějaký rasový a etnický a pohlavní privilegia, protože reálně má kulový.
Jinak, samozřejmě, nikomu nezazlívám, že si vybudoval převahu. Naopak, vždyť to pořád tvrdím, vybuduj převahu. Vůbec se nehněvám na ženský, že si vybudovaly takticko legislativní převahu nad chlapama, ne, prostě podnikají kroky k zajištění sebe, svýho přežití a svých harantů, to je naprosto v souladu s "Cestou nože", prostě svět je válka, slovy toho vořecha ze Sejměte Cartera, "Když to nevyřídíš, tak vyřídí někdo tebe".
Ono taky jak to reálně vyvážit bez ukřivdění jedný straně, že. Ano, chlap má výhodu v tom, že obecně (ano, obecně, což nezahrnuje ani zdaleka sto ze sta) dokáže vydělat výrazně víc děngů. Ano, ženský stačí být hezká a sbalit chlapa, co má víc děngů a má ty děngy taky. Na druhou stranu po čtyřicítce se ženskej vizuál propadá nenávratně do zapomění, plodnost taky, tudíž prostě, když jí zase chlap vymění za mladší model, přičemž ona zrovna zlatokopka nebyla, celej život mu vychovávala děcka a podobně, tak a) na budování vlastní kariery je pozdě b) pro další chlapy už přitažlivá není, no a ten chlap co jí odkop, má ve svým věku mnohem lepší pozici na to, začít znova.....Takže jak to vyvážit. Rozdělit se "každej se svým" může být kriticky nefér k ženský, co se celej život snažila doma a byla jen vystřídána nějakou silikonem natuněnou kurvou. Avšak "dělení prachů půl na půl" a ještě "platit ženský výživný" může být krutě nefér vůči chlapovi, co dřel jak bílej, zatímco nějaká běhna, co by bez něj hlady pošla někde u plotu, se s nim při prvních problémech rozvede a ještě ho vorve vo prachy. Takže. Tady je vidno, jak je funkční křesťanský princip "rozvody neděláme, v bázni Boží". Ženský nehrozí, že jí chlap vymění za nějakou ščotku. Chlapovi nehrozí, že ona ho orve o prachy. Jasně, v realitě to není stopro ohlídaný, to mi nemusíte říkat.
Som odbočil. Momentálně bílej chlap žádnou převahu nad nikým nemá. Ženský jsou krytý pro femi legislativou a jiný rasy taky, my jsme něco jak novej daňovej nevolník a to sem nezahrnuju ty genocidní plány. Tohle si každej musí uvědomit. Tudíž kupříkladu u rozvodu to nehrát nějak jako "jsem muž, tak beru ohledy", ale prostě právníka a jít do toho jako do souboje, na plný plíny. Ohledy se dají brát až ve chvíli, kdy mám převahu reálnou, nejen nějaký teoretický kecy.
Jak to psal autor v geniálním článku "náboženství vysoký školy" http://dfens-cz.com/nabozenstvi-vysoke-skoly/
"levice se stylizuje do role někoho, kdo bojuje proti jakési strašlivé převaze, ale obvykle vyhraje".
Z tohohle pohledu třeba naprosto rozmlouvám chlapům, aby se podíleli na jakýchkoliv postupech, procesech, organizacích, skupinách a legislativních krocích, který mají "pomáhat ženám proti týrání", protože říkám, serete si do vlastních bot a bude to časem použito jedině proti vám, nebo proti nám všem. Těch organizací už je tu teď tři pytle a netřeba tu nerovnováhu ještě víc prohlubovat.
To je to samý, jako založit zase nějakou skupinu proti nenávisti na netu. Taky nesmysl. Veškerý "ohledy" na "slabší", na menšiny, na jakýkoliv "diskriminovaný" skupiny se během chvíle zase přetaví v šikanu nás, takže je naprostá taktická hovadina tyhle věci podporovat. Silová rovnováha se musí zase vyvážit. Ne aby vzniknul nějakej bílej patriarchát, na druhou stranu ne aby to tu časem vypadalo jako v JAR, kdy černí můžou beztrestně zabíjet bílý farmáře a brát jim majetek. Jo, bílí si to tam podělali sami, začali si sami tím apartheidem a pak.....dovolili, že ztratili veškerou sílu. Opět jsme u toho, že síla je klíč, ale musí být reálná.
A bílej muž se musí zase o tu svojí sílu začít rvát. No mercy. Ohledů "na slabší" už bylo dost. Prej máme sílu, tak je potřeba jí zase předvést. A vrátit levičáckýho rudýho psa zpátky na řetěz, nakopat do boudy veškerý rasistický "ochránce menšin", nakopat do boudy veškerý feministický zblbla s jejich kravskejma tezema. Je třeba to vyhnat až na ostří.
Co dál. Vzdělávacím systémem a mediální kulturou se podařilo vytvořit brutální napětí mezi "vysokým" a "nízkým" myšlením u jednotlivce. Jak to popsat. Vysoký myšlení, to jsou, morálka, víra, rozum, charakter. Nízký myšlení jsou instinkty. Člověk, do by se řídil jen instinktama, není nic jinýho, než zvíře. Ale úplně odpojit instinkty je taky nemožný a hlavně by to bylo kontraproduktivní, protože ty ti radí spoustu věcí, jak přežít. Instinkt ti mnohdy pomůže, ale v jiný situaci tě může zabít (někdy pudová reakce vede k nerozumný akci a k smrti). Rozum je dobrej. Ale když se to s rozumováním přehání, začne se moc dumat a moc filozofovat, může tě to zabít. ("to je jen tvoje pravda, že mi kyselina rozleptá držku"). Musí to fungovat tak nějak, opět, v kooperaci, člověk má vysoký a nízký myšlení, no a rozhoduje vůle, co poslechne. Vůle dělá rozhodnutí. To jsou takový ty volby "rozum, nebo city" a podobný sračky. Většinou to je "rozum, nebo instinkt". Modelovej příklad. Hoří barák, nízký myšlení říká "padej od toho ohně co nejdál", vysoký "jsou tam lidi, musim pro ně", no a člověk to nějak zhodnotí a vůlí rozhodně. Může pak podniknout rozhodnutí, který ho může stát kejhák (uhoří) a nebo to, který si bude vyčítat celej život (nechal jsem je tam). No a jak říkám, krátkodobej rozpor je situační a nějak se to rozchodí,dlouhodobej rozpor vede k nasranosti. Kupříkladu, mám rád maso, ale doktor mě přinutí žrát vegetariansky, kvůli zdraví. No, jasně, budu to dělat, ale půjde mi huba šejdrem, že jo. Pokud se mi třeba z nějaký konkrétní potraviny chce blejt, můžu se sice přinutit jí hlodat, ale nebudu z toho šťastnej. Jasně, časem si ten mozek přeprogramuju, ale ono to stejně bude probublávat ven. To je podobný, jak kupříkladu, nucenej celibát u kněze (mimochodem, naprosto proti Bibli). Vysokým si to zdůvodní, nízkej mu to bude pořád otloukat zevnitř o hlavu. A nějak to někde vybublá. Neudělá to z chlapa pedofila, to je prostě pitomost, celibát nedělá z chlapů pedofily a už vůbec ne homosexuální pedofily, to je naprosto zcestná interpretace faktů z pár případů úchylů u kněžích, ale, nějak se to projeví vždycky a většinou nějak kravsky. Do vysokýho myšlení jde nahrát nějakej virus neomarxistický propagandy, u většiny, nízkej se tomu bouří.
A tady se podařilo položit základ toho rozkladu, kdy nový bílý rodiny aktuálně moc nevznikaj. Do vysokýho myšlení nahráli ženským tezi, že mateřství je strašně omezí, dokurví jim život, znemožní jim "plnit si sny" a "žít na plno". Přičemž mateřskej pud je jeden z nejsilnějších a z nízkýho ho pořádně nedostanou, bez fakt festovního přeprogramování mozku. A to jde totálně blbě, to je na úrovni duševního zmrzačení. Trvalý napětí v hlavě a trvalá nespokojenost. "Kdybych neměla děti, mohla jsem...." "Kdybych nedřela jak bílá, mohla jsem mít děti a teď mám vyschlej inkubátor, chjoooo...." "křečovitá snaha až na kost to obojí skloubit, co vede k vyčerpanosti a nasranosti". And shit.
Dál samozřejmě do vysokýho jim nacpali, že se chlapům ve všem emancipačně vyrovnají a že ten chlap by je měl jako poslouchat, chovat se tak a tak. To ještě není tak hrozný, ony když se snažej, tak se v mnohým fakt vyrovnaj. Ale. To, že "správnej chlap je citlivý, mluví o svých pocitech a problémech, dává je najevo blábláblá", že jim nahráli tezi, že správnej chlap pro ně je takovej "pololezbickej mámoň", vlastně něco jako nejlepší kamarádka, ale s datlem. Ale. To je přesně ten typ chlapa, kterýho "v nízkým" pudově nesnášej. Pudově chtěj chlapa, co o problémech nežvaní, ale řeší je, co není nějaká jejich kámoška, ale taková ta zeď, o kterou se můžou opřít. No a to vede k rozporu, že říkají, jakýho chlapa chtějí, ve smyslu tohoto dávají i jakýsi rady a návody, jenže když za nima takovej chlap pak reálně doleze, pudy se jim seknou a prostě "ne e, to nejde, šup s ním do kamarádský zony". Chlapi jsou z toho zblblí, protože zaprvý, ve vzdělávacím systému se z nich snaží vyrobit holky (a taky joudy, co si nechaj všechno líbit, o tom jsem psal vícekrát), pak z jedný strany slyší rady a doporučení, jak se maj k ženským chovat, v realitě vidí, že to jsou zas jen hovna namletý do písmenek a že to fakt reálně nefunguje....a jsou z toho zblblí úplně. A do toho se blbne ještě s tím transgenderismem, já se nedivim, že tolika lidem u regulérně jebe. Nedávno jsem na jedný křesťanský stránce četl o tom, jak je u ženských na vzestupu teplá orientace, aka lezby. A rozebírali tam svědectví nějakejch těch homobuzen, proč jsou homobuzny. A často to bylo "nemohla jsem najít chlapa, kterej by byl citlivý a něžný a udělal pro mě to a to a rozuměl mi ve všem" (něco jako "byl by jak moje upgradovaná kámoška"), což je jasný, protože ve chvíli, kdy na takovýho chlapa natrefí, tak se jim právě pudy kousnou a hodí ho do kategorie "vořežprut" a "teplej kámoš". Samozřejmě, když natrefí na chlapa, ze kterýho se jim vzbouřej hormony, už to není "upgradovaná kámoška", takže je zase rozpor v tom, že vlastně "hledaly někoho jiného" a "tenhle blb není takový, jak nám v Cosmogirl říkali, že má být, má spoustu otravných chlapských tendencí". I od svých pár dlouhodobě nezadaných compadres rodu ženskýho jsem slyšel "kdybych byla lezba, bylo by to snažší". A to je přesně tímhle. Aktuálně mozkem hledaj chlapa, kterej je pudově odpuzuje a buď si to uvědomí, nebo se prostě zaseknou na mrtvým bodě a budou kňučet, kde že jsou "normální chlapi".
Ať nejsem jednostrannej, chlapum se stalo něco podobnýho, hlavně skrz neustálou a neutuchající nabídku všemožných, vesměs tedy virtuálních a reálně nedostupných, plastem vyztužených kurev se jim nahrálo do palice, že když se ožení, usadí a budou mít haranty, že se strašně moc ochudí, protože přece venku je plnej svět právě plnej těch dotčených kurev, co snad jako čekaj právě na něj. Jak je ta představa posunutá od reality asi vysvětlovat nemusím. Reálně na něj tak defekuje canis lupus a ty zmíněný kurvy se předhání, která chytí AIDS od producenta, co točí reklamy tenhle tejden. Což ovšem pivnímu vohnoutovi od lopaty dochází blbě. Těm naopak provedli upgrade levelu "nízkýho", protože "odpojit mozek, když vidím jakousi svlečenou ščotku" maj chlapi prostě v pudech a dostává se to z toho blbě.
Rozpor ohledně financí, kdy dřív "zajistit rodinu" znamenalo, že nebyl hlad, bylo co žrát, nebyla zima a bylo kde spát, zatímco dneska to znamená vilu, auto pro každýho, dvakrát ročně exotická dovolená a bžilion kravin a hadrů podle poslední módy, jsem už zmiňoval. Pak nastávají situace, kdy ženská s impozantní karierou prodavačky v Auto Kelly prohlásí, že klidně bude doma uklízet kvartýr a provádět starýmu bongo bongo, ale po něm chce, aby dovalil všechny ty výš zmíněný piškuntálie. Což, jasně, většina chlapů odbyde slovy "tím si jdi vytapetovat, to si radši uvařim a uklidim sám, než abych si kvůli tobě zadělával na infarkt šedesát hodin tejdně někde v rachotě".
Kdo něco chce, musí i nabízet. Jasně, něco jinýho je moje übergeniální kámoška, co má vyzáž modelky, dvě vysoký školy a IQ jak superkompjutr Cray, kterážto mohla rozjet aktivit asi milion a zatáhla to, aby se stala matkou, tam je jasný, že si chlapa na to pořádně vybere. A může. Když si budu chtít najmout nějakýho raketovýho inženýra, aby mi vyzdil dvorek, asi to půjde, ale budu muset solit :-D
Ale bohužel něco jinýho je nějaká fiflena, co studuje druhým rokem nějaký totální finanční trauma budoucnosti, jediný co má, je aktuálně jakejs takejs vzhled, kterej samozřejmě po třicítce skrz "nenechám se vtlačit do škatulek" a "body positive" přístup, půjde totálně do řiti, ale žije v tom, že nikdo menší, než Brad Pitt jí není hoden :-D Tu čeká hnusný vystřízlivění :-D
Oboum stranám rasy se vlastně povedlo nahrát do palice trvalej rozpor mezi vysokým a nízkým myšlením, v tomhle ohledu, což generuje trvalou nespokojenost a ta, jak známo, generuje kokotí chování a dělání debilit. Jestli to bylo cílený, nebo to jen vzniklo přirozenou situační cestou, nevim, ale přikláním se k možnosti č. dvě. Že to prostě tak nějak vzniklo. Podobně trvalou nespokojenost vytváří uměle vyrobená iluze, že člověk má "právo na štěstí" a na to, aby "se mu plnily jeho sny", což je reálně strašnej kec, právo, nezcizitelný, máš tak umřít, ale když to do člověka hustěj ze všech stran vrchem spodem, stejně to do něj nějak prosákne, aspoň částečně. A pak, místo toho, aby byl šťastnej, že je zdravej, živej, nikdo po něm nestřílí, nikdo mu nic neřeže, ani netrhá, neumírá hlady, nemá rakovinu a nemrzne, takže vlastně je to naprosto bambůča (a lidem dřív to stačilo, stačilo by to lidem i teď, když by jim prolítnul kolem hlavy kus plechu při výbuchu plynu, nebo autobouračce) tak je nakrknutej, že mu nevyšly (a v 98% případů ani nevyjdou) ty zhovadilosti, co si vysnil a co mu natlačili do palice, že na ně má nějaký "právo", bo co. Opět, nějaká krize přežití, strach o život a podobně, opět provede návrat k nižšímu levelu uvažování, kdy mu dojde, že na spoustu věcí defekuje canis lupus a důležitý je přežít.
Návrat k síle bílýho muže je, přestat řešit kraviny, vrátit se k základům, jde o to, přežít, ne vyřešit veškerý bezpráví a globální problémy a podobně, nejdřív se musí starat o to, jak si vykydat vlastní dvorek. Nezakládat a nepodporovat organizace na "pomoc slabším", protože se to reálně otočí proti němu. Prostě, chceš pomáhat tejraným ženským, tak jim pomáhej, osobně, nějaký konkrétní, ale nevytvářej zase nějakej aparát co bude dál kurvit silovou rovnováhu, protože se to pak zase otočí proti tobě a i proti nám všem.
Není možný "brát ve střetu ohledy na slabší", když jsou reálně silnější. Brát ohledy lze až ve chvíli, kdy mám fakt převahu jasnou.