Říjen 2017

Impérium vrátí úder

31. října 2017 v 10:55 | Řezník
Servus všem. Včera jsem zachytil dvě takový hezký kauzy, obě se týkaly protibílýho rasismu. V jednom případě, jakási profesorka kdovíčeho v New Yorku (reálně dementní chuchvalec protoplazmy, nevim kde vzala titul), prohlašovala na svým Shitteru, že kdo je běloch a pořizuje bílý děti a chce pro ně to nejlepší, je "součást problému", podporuje rasismus, bílou nadvládu a prostě to se svým nerasismem nemůže myslet vážně, když má bílý děti a tudíž množí bílou rasu. Ano, ano, podle nějakýho odpadu intelektuálskýho už je rasismus i být bílej. Jo, hádejte jakou má ta kráva barvu.
Dál. Nějakej kanadskej hudební festival, no a černá, bo mexikánská pořadatelka tam vyzvala bílý, ať přepustí svý lepší (a dražší) místa negrům a gookům, no a u těch, co nereagovali dost nadšeně, se pak "omlouvali za jejich rasismus) :-D
Odkaz na incident č. 1
https://stredoevropan.cz/2017/10/30/pokud-rodite-bile-deti-jste-soucasti-problemu-rika-profesorka-psychologie-z-new-yorku/
Odkaz na incident č. 2.
https://stredoevropan.cz/2017/10/30/kanadsky-hudebni-festival-se-omluvil-za-rasistku-ktera-odmitla-vyzvu-aby-bili-lide-odesli-na-kraj-salu/
No, my už dávno víme, že největší nepřítel bělocha je bílej levičáckej intelektuál z univerzity. Nejdřív rozeberu, co proti nám používaj. Pak rozeberu, kam se jede. A nebo, naopak. V první řadě, to, co říká ta fertilizovaná univerzitní čuba, když si ten její článek přečtete, jde shrnout do jednoho slova. Vyhlazení. Zatím používají pomalý "vyhlazení", přeplozením, anglicky "breeding" a to není novej pojem. Na to už jsem narazil dávno, když jsem četl článek o protibílým rasismu v kultuře a jak tím oblbujou lidi skrzevá porno (samozřejmě v diskuzi pár idiotů obviňovalo z rasismu autora toho článku, debilové :-D). Osobně by mi "přeplození" bylo celkem fuk, mě je barva putna, za mojí generace se to stejně nestihne a že pak za padesát let budou všichni Češi černý je mi úplně egál. Problém je ten, že ty prasata protibílý brzo dostanou pocit, že takhle to jde pomalu a budou to směřovat k plnotučnýmu vyhlazení. Sranda je, že všichni ti dementní "bojovníci proti rasismu" by se roztrhli příčně, kdyby to ta "profesorka" řekla třeba o židech. To by vyřvávali, bučeli o návratu holo faustu a podobně. Takhle, nic. Hele se žiďákama to začínalo ale stejně. A ty prasata rasistický protibílý jsou všude, tohle bylo z USA a Kanady, nedávno vyšel článek v podobným rytmu v nějakým německým časopise, jinde zase nějaká sterilizovaná lezbická aktivistka vyřvávala, že děti bílý mužskýho pohlaví by se měli lovit a likvidovat (hádejte jakou měla barvu). Do toho odzbrojovací snahy EU, špičky EU, který mají s touhle "intelektuálskou" verbeží nemalý průnik a hlavně, učili se od stejných mistrů, se to snaží asi i usnadnit. Dávám tomu tak tři roky, než někdo ten pojem "vyhlazení" vysloví vážně a nahlas a další dementi mu na to budou kejvat. A nebo nebudou chtít bílý přímo vyhladit, protože někdo na všechny ty flákače bude muset makat, že jo. Když si vezmeme, že tak půlka Afriky umí akorát souložit a množit se jak vačice a pak brečet že "nemáme žrádlo pro náše déti".
Sem přesně nás ta intelektuálská levičácká sebranka směřuje. Do Osvětimi, nebo do gulagu. Otázka je, jestli se necháme.
V první řadě, co proti nám používají na široký frontě? "Rasismus". Rasismus je aktuálně takový příšerný stigma, že lidi fakt už radši snáší nějaký do očí bijící bezpráví, aby je někdo neoznačil za "rasisty". "Ty jsi rasista", "řeš svuj rasismus".....what the kurva fuck? Je to jen označení, jen kecy, co reálně nic neznamenají. Takže, ve chvíli, kdy bude většině bílých to žvanění o rasismu u zádě, tahle ofenziva znatelně zeslábne, rozhodně, začne ztrácet dech. Takže, je potřeba "rasismus" a "rasisty" destigmatizovat. Takže, kašlete na to. Řekněte "negr". Řekněte "gook", "žlutobřichý", "rudokožec", "čmoud", "uzenáč", "černá huba". Ne proto, že byzme měli něco proti lidem jiný barvy (Bůh se na barvu neptá a termobarická bomba taky ne, je to fuk), ale proto, aby bylo to blbnutí s rasismem zbavený tý pachuti biče, před čímž lidi pořád couvaj. Ta ženská, kterou vyhazovali z toho místa, měla říct "seru na nějaký negry", když už se pak maj "omlouvat za rasismus", tak ať je aspoň za co.
Všichni víme a je to jasný ze situace, že ustupování a braní ohledů prostě nepomáhá. Čím víc jim ustoupíš, tím víc budou chtít a tím víc budou tlačit. Je to hezky vidět v tom seroši "Dva a půl chlapa", kdy ten rozveden vořech Alan pořád zkouší v něčem vyhovět tý svojí bejvalý a ona na něj pořád něco valí a pořád ho s něčím otravuje, ačkoliv už spolu nejsou a ona ještě bydlí v baráku za jeho prachy, přičemž on musí bydlet u bratra. Ohledy a ustupování nejsou cesta, to je že "moudřejší ustupuje" tak dlouho, až se z něj stane něčí děvka. Moudřejší ustoupí v takticky nevýhodný situaci, aby si připravil situaci lepší. Ale ne "dám nepříteli co chce a budu jen doufat, že si nepřijde pro nášup".
Můžeš se snažit být úplně co největší "nerasista", ale stejně tě tihle odpadi budou prudit, že jsi rasista, kdykoliv, kdy neuděláš to, co chtějí, dost rychle a dost nadšeně. Je to stejně paradox, černý do toho šlapou za černý, žlutý do toho šlapou za žlutý, ženský do toho šlapou za ženský.....ale běloch, ještě bílej chlap, má mezi sebou tolik kolaborantů, který se staraj o výhody všech okolo a proti svým....žádná jiná rasa tolik kolaborantů mezi sebou nemá. Tenhle "bílej gud najt wajt prajd" intelektuál je něco podobně ohavnýho, jako v 19 století, v době Djanga, negerskej otrokář (a že byli, Američani sice otroky měli, ale moc je nechytali, jedni negři chytali jiný negry právě v Africe a bílejm je prodávali. O tom se samozřejmě moc nemluví. Ani o tom, že běloch otroctví zrušil, jak v Britonii, tak v USA).
To je první věc, co proti nám masivně používají, stigma "rasismu". No a já říkám, to ať si strčej do prdele, tak o nás bude nějakej chuchvalec protoplazmy říkat, že jsme "rasisti" nebo "náckové". A co jako? Co mě má zajímat, co mu teče z jeho smrdutý tlamy? Teď se zase někde vyvěťoval nějakej imám putující, že Češi jsou jeden z nejvíc rasistických národů a že tu "muslimy potřebujeme" a já říkám, proč, u všech všudy, by mě měl jakkoliv zajímat nějakej názor nějakýho přivandrovalce kdoví odkud? Jeho slova a někde za rohem si krklo prase, obojí pro mě znamená úplně to samý, nějakej zvukovej spam, kterej odfiltruju a ignoruju.
Druhá věc, jsou, ohledy.
Ohledy na "slabší", ohledy na "utlačovaný", ohledy na "lidi z menšin, který potřebujou bezpečný prostor" a já říkám, nasrat, s tímhle je potřeba skončit. Už se to moc rozjelo a moc se to zneužívá. Takže, pro začátek, doporučuju, co jsem doporučoval dávno, kašlete na ně, zpátky k tvrdý linii. V první řadě opět vyzývám k bojkotu všeho neziskovýho sektoru, taková ta sekta sorosovských děvek, Felčaři bez hranic, jsou z 96% financovaný z dobrovolných darů od lidí, tvrdí oni. Na dietu s nima, nechte je finančně vykrvácet, až je bude Soros muset platit kompletně, aspoň mu to pustí žilou. Nepodporujte nic, kde se rozdělujou prachy podle rasovýho klíče. Kašlete na posílání prachů do UNICEFF a podobně, kde akorát pomáhaj přelidňování přelidněných regionů, odkud pak pošlou k nám "uprchlíky", to je zase kadění si do vlastního hnízda. Kašlete na jakýkoliv posílání prachů "ubohým trpícím jinobarevným do ciziny", sponzorování škol v Botswaně a podobně, nasrat, ať si poradí sami. Když teda tvrděj, že jsme rasisti, tak teda budem. Když dobročinnost, tak, jasně, pokud jsi křesťan, podporuj církevní projekty a i klidně církve jinde ve světě, klidně i v tý Africe (jak říkám, národ Ježíše Krista neprochází skrz jednu rasu a jeden národ, sem to tahat není dobrý). Dávej, pokud chceš, ať věříš nebo ne, prachy svejm lidem v okolí, třeba tomu starýmu dědkovi o patro níž, co nemá na léky, prostě, podpora a "čištění světa od utrpení" musí začínat v bezprostředním okolí čističe. A kdo chce někomu pomoc, vždycky to může udělat osobně, nepotřebuje k tomu žádnou dementní parazitní neziskovku, která stejně 70% sežere na interní náklady. Jasně, jsou dobrý věci, třeba sbírky na nemocný haranty, slepý haranty, starobince a podobně, to je potřeba podporovat dál, ale ať jsem vzdálen toho, podporovat cokoliv, kde se prachy dělí podle rasovýho, nebo pohlavního klíče. Pokud už, tak ať to podporuje bílý chlapy a to podpořím, protože jsem.....počkejte si na to...bílej a chlap.
Stejný je to s morální podporou a podobně. Podporujte ty svý. Neexistuje žádná "bílá vina", protože v dějinách se jako "zmrdi" chovaly všechny rasy, tady si nemá kdo co vyčítat. Nezajímá mě, že před sto lety, nějaký frajeři, co jsem ani neznal, ubližovali jiným frajerům, co jsem taky neznal, já u toho nebyl, tak ať mě s tím nikdo neotravuje. Nemstím se Němcům za to, že v 39 vyhnali mýho dědka z pohraničí, tudíž je mi úplně u zádě, že v Letech byl nějakej "koncentrák" (mimochodem, koncentrák to nebyl), s tím ať na mě taky nelezou. Všichni co tam byli, jsou dávno mrtví, tak koho to zajímá. Akorát se bude bořit funkční sviněčák, aby se tam postavila nějaká pseudopietní pitomost, zase za naše prachy. A zase nějaká chamraď intelektuálská bude bučet o tom, že "musíme, protože ti, co tam dělali sviňárny, byli taky bílí", blábláblá. Nezájem.
Ani za mák mě nezajímá, že Britové dělali nějaký svinstva v Africe před sto lety, nejsem Brit, kolonie jsem neměl, tam jsem tomu nevelel, ode mě nula, poslechnu si to jako historickej fakt, stejně jako cokoliv okolo východní fronty, západní fronty, leteckých bojů, atd., ale nevim, proč bych měl podporovat nějaký negříky ze Zimbabwe, protože kolonie. Kolonie? Nasrat taky. Tohle by měl být většinový přístup a ta jejich rasistická ofenziva proti nám by začala umírat, taky na nedostatek materiálu. Běloch si ty svoje bílý kolaboranty živí sám, tím, že je sponzoruje a posílá jim prachy na ty jejich "projekty". Na dietu s nima. Dávat nějakej materiál "pro uprchlíky"? To to radši vyhodim.
Kašlete i na enviromentály, typu "hnutí duha" a podobně. Ti jsou totiž rovněž napojený na eugenický pre genocidní skupiny, typu "římskej klub" a podobně, jejich ideje jsou "snížit počet lidí na preindustriální úroveň" a hádejte, čí stavy budou chtít snižovat. Negříci ze Zimbabwe to nebudou. Další jejich heslo je "trvale udržitelný rozvoj" a kdo tohle heslo nezná, nechť si ho nastuduje a prosím, o to přesně se snažili Rudí Khmerové v Kambodži, měli to i ze stejných zdrojů, z jakých to mají ti intoši dneska. Protože do nás sypou ofenzivu postavenou na stigmatizaci, údajných křivdách z minulosti, nějaký naší kolektivní odpovědnosti a podobně, prostě, vyserte se jim na to všem. Jezděte autem, kašlete na bicykly, na MHD and shit, používejte plasty, berte si plastový pitle ftesku, žerte u Mekáče, kašlete na třídění odpadu, lítejte na dovolenou Airbusem 380, berte si v bankomatu stvrzenky, sviťte žárovkama, pardon, tepelnýma koulema a vůbec prostě si vezměte příklad z těch ekotlučhubů, typu Havel, Gore, DiCaprio, který na jednu stranu blijou kecy o "save the earth", na druhou stranu si jezdí v šestiválcovým Mercedesu, maj barák se spotřebou energií jako malá vojenská základna, případně lítají Gulfstreamem a soukromej tryskáč posílaj i pro svojí hospodyni :-D A tyhle má někdo poslouchat?
Heslo pro další měsíce, je, zaprvý. Bílá hrdost. Jsem hrdej na to, že jsem bílej. Když maj svojí "prajd" všichni, já mám na to nárok taky, upřímně, běloch toho v dějinách dokázal nejvíc, spousta jiných národů a etnik v porovnání s náma tlučou poledne klackem o rybník, tak co. Za druhý, Czech pride. Jsem hrdej na to, že jsem Čech, ať mi nějakej intelektuálskej odpad (a tím nemyslím všechny intelektuály obecně) říká co chce. Ať táhnou do sedele s jejich kolektivní vinou a tím, že "jsme zbabělci, protože se Čech v roce 38 nebránil"....protože touhle optikou jsme i hrdinové, neboť Češi se rubali na Dukle a fest dobře. Myslím že maršál Moskalenko prohlásil "Chtěl bych mít takové vojáky", ale nejsem si jistej, že to byl on. Kašlu na nějaký kecy nějakých angažovaných vlastizrádců, jaký že ti Češi vlastně jsou fuj, vůbec mě to nezajímá, taková nějaká nablblá analýza "národní povahy" postavená hlavně na selháních a negativech se dá udělat kdekoliv a sranda je, že zrovna "odpůrci kolektivní viny" tím furt prudí.
Kašlu na rádoby chytrý kecy o tom, že jsme jako v Čechách přijali skrz kapitulaci v 38 a v 68 "zbabělost jako normu a proto jsme sráči, který se ani nezastanou, když se někde dějou nějaký levárny", co to je zase za hovna? Finové se rvali se Savětským Sajuzem, v 39 se ubránili (Talvisota) a finská fronta byla jediná část východní fronty, kde v roce 1944 sovětská armáda nedosáhla stanovených cílů - a ani to nezkoušeli znova, radši se dohodli. Takže to bejval drsnej národ hrdejch chlapů. A co jsou teď? Ta populace jim zesráčovatěla taky. Švédi, potomci Vikingů, zdegenerovali v bezpáteřní blbce. Angličani se rvali a teď tam se sebou nechaj vorat.....atd. Národy, který za WW II bojovaly, vesměs zdegenerovaly ještě víc, než my, až na Rusy a spol. Ono to totiž není tím, jestli jejich dědci bojovali, ale tou neomarxistickou výchovou a ta nás a Rusáky zdaleka netrefila naplno, zatímco země na západě trefila pořádně. Ty jsou na tom hůř.
A třetí heslo. Kašlete na to. Kašlete na nějaký kecy, co vám různý intoši a pokrytci a neomarxisti a podobně, říkají, že máte dělat, abyste byli správní a že pokud to děláte takhle, jste dobrý, pokud ne, jste moc fuj a podobně. Heslo pro následující měsíce a pár dalších let, než se to trochu vyváží, je "ryzí sobectví bílého muže". Kašlem na zachraňování planety, zachraňování chudáků v Africe, napravování globálních křivd, fake boj s "klimatickou změnou" a podobně, na to všechno nasrat. Ne že by pomoc a ochrana životního prostředí nebyla fajn věc, ale.....je potřeba otupit ostří tý jejich propagandistický ofenzivy a dokázat si, že se vůůůůbec nic nestane, když udělám věc, kvůli který na mě nějakej aktivistickej intoš bude řvát, že jsem moc fuj. Když člověk zjistí, že i když je "sobeckej, homofobní, xenofobní, čecháčkovskej rasista", nestalo se vůbec nic, neupadla mu hlava, nepropadl se do pekla, svět neshořel a nestalo se vlastně vůbec nic, kromě toho, že držkujou nějaký dementi, který mu můžou být úplně ukradený......Ono je to v Bibli, kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém. No a během 60 let probíhaly americký a ruský vojenský psychologický testy, který dokázaly přesně tohle, z opačný strany. Koho zpracuješ v malým, pak ho zpracuješ i ve velkým. A toho ti různý aktivistický pachujové využívají, ví, že když tě přinutí něco dělat, protože "jinak bys byl moc fuj", můžou ty svoje požadavky časem stupňovat. A pak to můžou hnát až do absurdna, že "nechceš být rasista? Tak neměj bílý děti". Protože vyrobili lidem v hlavě zkratku, že když je označí za rasistu, že hůůůůů, to bude hroznéééé. Ve chvíli, kdy ten samej člověk párkrát řekne "negr" a udělá něco "odporně rasistickýho" :-D zjistí, že je to úplně fuk a pak až ho ta samá kráva bude zkoušet z takovou argumentací prudit, prohlásí "přechod je asi mimořádně bolestivý, co? Sežer plato Rohypnolu a neotravuj" a dál si to bude dělat po svým.
Rok "bílý hrdosti", "Český hrdosti" a "kašlat na ně" jim tu jakýsi mentální zkratky, co cpali lidem do hlavy dlouhý roky, zvládne zlomit. Když bude člověk schopnej prohlásit "jsem šovinistickej, rasistickej, xenofobní, homofobní sobeckej na budoucí generace nehledící parchant a jsem na to hrdej", skoro všechny ty kraviny, kterýma vymejvaj mozek, naprosto ztratí sílu. A pak prostě nebude takovej dement, aby, když ho na základě rasy budou odněkud vykazovat, aby se jako ještě omlouval za svuj rasismus.
Žádný ohledy. Stejně jak onehdá Hitlery Klintnová řvala na Trumpa "Vy nerespektujete ženy!" a já říkám "a co jako?" :-D Mýho kámoše (btw asi nejtolerantnější člověk, v oldspeaku, co znám) onehdá osočila nějaká fena feministická hysterektomická, že "nerespektuje ženy a homosexuály", no, moje reakce by byla "no, ne a co jako?" Ona mi tady něco blekotá a támhle za rohem si krklo prase, obojí pro mě znamená asi totéž a obojímu věnuju stejnou váhu :-D
Takže, prostě buďte "rasisti" a veškerý kecy těch různých "buditelů", "ochránců menšin" a "ochránců slabších" archivujte por Ř, jako Řiť. A tahle jejich ofenziva zeslábne.

Kult hákonkrojcu - antirecenze

27. října 2017 v 13:28 | Řezník
Servus evrybády, tak skrze jeden článek na D Fensu jsem konečně rozřešil to dilema, co jsem měl po zkouknutí filmu "Kult hákovýho kříže", kdo to vlastně točil a co byl smysl. Jestli to točili "náckové" a "KKK" a "negrobijci" a natočili to fakt geniálně, se zamaskovaným svým poselstvím, no a nebo, jestli to točili antinácci, fašistobijci, multikulturalisti, no a natočili to tradičně diletantsky a blbě.
Než se dostaneme k závěru, shrnu děj, pro toho, kdo ten film nezná (ač je dost známej a na ČSFD opruzuje docela na vysokých procentech). Jde o to, že jsou dva bráchové Vejnárdovi (nevim jak se to správně píše). Starší se dostal do lochu potom, co zastřelil tři gangsta niigas, co mu kradli auto (toho posledního už neozbrojenýho dorazil a za to to bylo, asi). Starší brácha (Derek) je nácek. No a mladší (jméno jsem zapomněl, takže Mlaďas), tim má propláchnutej mozek a je nácek taky. Myslím, opravdovej nácek, hákový kříže a tak. No a starší bručí v díře, mladší ve škole napíše referát na Majn Boj, no a má z toho malér a řiditel ho donutí něco napsat o svym bratrovi, aby skrzevá to pochopil, že ten nacismus je fuj (což je). Mezitím je Derek v lochu, no a tam zjistí, že ne všichni bílí jsou fajn (jako by to nevěděl), nějaký arijský bratrstvo ho tam sodomizuje ve sprše a zatímco si Derek hojí natrženou hnědku, začne se tam kámošit s nějakým černoušem, co je fajn, no a nakonec si Derek nechá narůst vlasy přes to třetí koleno a stane se......ne nacistou, potom co vyjde z lochu, přetrhá kontakty se starou gardou a začne s tím, že radikalizmo je fuuuj. Mezitím mladej má ve škole konflikt s nějakýma černýma šikanátorama. Do toho se ještě prolínají falshbacky a nějaký nový události, z konfliktů s matkou liberálkou a ségrou liberálkou. Končí to překvapivě tím, že ten nigga šikanátor Mlaďase ve škole zastřelí.
Poselství je tudíž jasné, nacisti jsou kokoti (to jsou), radikální akce nic neřeší, je potřeba "hledat řešení" (jedno že to nic neznamená) a selektovat lidi podle skupiny je fuj jako energetický nápoje. Jenže. Oni tvůrci tam zahrnuli taky takovou "genezi" toho Dereka, kde je vidět, že on by se nacistou vůbec nestal, kdyby jeho fotříka hasiče nezastřelil nějakej nigga překupník drog během hasičskýho (sic) zásahu. Závěr, odstřel Mlaďase, opět nijak nesouvisel s nějakou nacistickou akcí, ale pouze s nicotným konfliktem ve škole. Za další, když si člověk poslechl, co ten Derek říkal, tak mluvil dost rozumně (proč dávat prachy parazitum, co nikdy nemakali, proč se tak crcat s gangama, co jen dělaj bordel, k čertu s "pozitivní diskriminací", to, že v americkým lapáku je těžkej přetlak černých a latinos....) a kdyby neměl ten háknkrojc vytetovanej na koze a debilního sudoidního kámoše, co měl IQ v dvojciferných hodnotách a furt něco mlel o vyhlazováni židů, nebyl by žádnej důvod do toho ten Hitlerův nacismus tahat. Dá se říct, že Derek nebyl ani zdaleka takovej kretén, jako Hando v "Romper Stomper". Spíš mi přišel jako rozumnej, ale nasranej chlap, kterýmu nějakej zevl zabil otce a on se skrzevá to zamejšlel nad tím, jestli je to multikulturalizmo jako fajn. Následně, ano, provedl s tou svojí gardou nějaký vejprasky směřovaný na imigranty, niggas, latinos a podobně, což nebylo pravda úplně čistý.
Film tudíž skončil tím, že Derek si zahojil natrženej kaďák a stal se "odpůrcem snadných řešení", "zastáncem komplexních řešení" (ať to znamená cokoliv), přestal být rasista (kterým pořádně nebyl ani předtím), jeho fotr byl pořád mrtvej a teď byl mrtvej i jeho brácha a jestli to bude mít druhej díl, jsem na něj zvědavej. Problém černých a imigrantských drogových gangů a jejich násilí zůstal naprosto nedotčen.
No. Exkurz do reality. Derek dostal do hnědky od bílých nacistů v lochu. Jakkoliv je to možný, podle statistik z USA je neporovnatelně častější homosexuální znásilnění bílýho vězně černým. Už to plyne z toho, že, jak jsem řekl, americký věznice mají primárně černou barvu a i kdyby tam přišel bílej, co by do toho rasu tahat nechtěl, ti niggas tam jí do toho tahat chtěj. Četl jsem článek od chlapíka, běloch, měl černou manželku a tudíž míšený dítě, ergo, naprosto žádnej rasista. Přišel do lochu a stalo se mu to, co většině a před čím ho varovali, že vlezl do cely a stál tam nigga velkej jak popelářskej vůz a ptal se , "Co uděláš". Podle těch criminal pravidel prej v US lochu, když se tě na tohle někdo zeptá, máš tři možnosti na odpověď. "Bojovat", což znamená bojovat, ale ve stylu hooligan fight, ne na smrt a na zbraně. Ovšem, člověk se prej musí fakt rvát, i když jde k zemi, tak jakmile se probere, zas bojovat znova. Vybojovat si respekt. Nedoráží se. Druhá možnost je "šukat", což znamená....no, víme, prostě novej dostane do hnědky a jeho přemožitel ho pak bude půjčovat jako děvku i svým pobratimům. Četl jsem nějakej combat manual, jak přežít v US lochu a tam psal ten autor, že kdo skončí takhle, jako vězeňská kurva, tak někdy dopadne i tak, že ho nutí se chovat jako ženská a malovat si hubu a podobně a že byl i u případů, kdy takovýho zabili proto, že chcal ve stoje. Nic moc. No a třetí možnost je "rozdělit prachy", co maj na útratu v lochu. Že půlku dá tomu svýmu přemožiteli za "ochranu", prej taky nic moc, protože nakonec ho ten přemožitel obskočí stejně. Autor článku volil "bojovat", tak šli na umývárnu, tam si dali na držku, teda, autor spíš dostal, ale vybojoval respekt. Pak se mu to samý stalo, když ho přesunuli do jinýho lochu. A pak zase znova, pokaždý nigga velkej jak náklaďák. Že prej neviděl, že by se takhle chovali k černým vězňům, ale bílým se to dělo furt. Rovněž rasovýma předsudkama byli zatížený černí bachaři, co stranili černým criminales.
Autor pak ještě dostal info, že nějakej jinej černej venku znásilnil jeho ženu. Prohlásil "nevim, jak to, že jsem se nezbláznil a nenechal si vytetovat háknkrojc na čelo. Asi proto, že před dcerou by to dobře nevypadalo". Pak prý v tom jednom lochu založili takovou "trestnou bílou gardu", která tam bránila tomu "testování" nových bílých vězňů a trestala to. Prý to fungovalo.
Ergo, sexuální násilí je podle statistik, i podle insiderů, doména černých směrem k bílým, v lochu, nikoliv naopak a ne moc bílí mezi sebou. Ergo, je asi tak desetkrát pravděpodobnější, že by Derek Vejnárd dostal v lochu do hnědky od nějakých niggas, než od nějakých arijců. V realitě lapák z bělochů v USA "3K" a rasisty spíš vyrábí, než aby je to odnaučoval. Což už odesílá primární poselství filmu do kategorie "žvásty a propaganda".
Odbočka. Je rovněž velice vtipnej ten selektivní přístup ke znásilnění, kdy se řeší jako übertraumatizující akce i "znásilnění prostitutky" (což bych trestal asi jako "ušlej zisk", "odešel jsi z hospody bez placení"), ale to, že chlap, co se do lochu dostane třeba i nevinně, tam dostane několikrát do kožichu od nějakých desperados, ještě někam, co k tomu není vůbec vyrobený, se moc neřeší. Hezky to bylo vidět v jedný knížce od Kinga, kde vořecha Morrise Belamyho odsoudili za znásilnění (dobře mu tak) no a jeho v tom lochu prznili pravidelně. No a zatímco ta jeho oběť se neustále blomcala v nějakých traumatech a zničený život a psychicky na sračky, on se z toho prostě oklepal a fungoval dál. :-D Podobně vtipný jsou i kecy těch různých "obhájců práv" žen a menšin a podobně (vesměs jedna banda). Nedávno jsem četl případ nějakýho sériovýho vraha, no a ten měl bratra, co ho chtěl napodobit, tak zprznil nějakou ženskou, jen "rape" ne "kill", neoddělal jí. No a ona pak vypovídala "neměl vůbec žádnou úctu k ženám, vůbec žádnou". Ta formulace mi přišla tak neskutečně dementní, že jsem se fakt musel smát, ač ta akce vtipná vůbec nebyla. Mi to připomnělo ty kecy Dinsbíra a jeho sekty (ještě před migrantským sexnásilím v Německu, pak tu rétoriku změnili, jasně) že "za každým znásilněním je muž, který nerespektuje ženu" No, jo. to asi jo. A za každou krádeží je vořech, co nectí soukromý vlastnictví, za každou vraždou je někdo co nectí nedotknutelnost života a za každou situací, kdy mi dá někdo venku na držku je někdo, kdo nectí moje občanský práva a co jako? :-D To jsou zase další kecy, co vůbec nic neznamenají :-D
Jak to blekotala nějaká ta "zaprávažen" bojovnice, "musíme učit muže, aby se jich ženy nemusely bát" :-D Heh. Co takhle je učit se ubránit? Ono kdyby řekla "musíme učit lidi nekrást, aby se nikdo nemusel bát o svuj majetek", to by znělo ještě blbějc, co? Ale princip je stejnej :-D
Z odbočky zpět.
Když už si autoři zkoušeli vymyslet nějakou událost, která odvede Dereka od rasismu k "toleranci" a filozofii "všelidství", mohli si vymyslet něco jinýho, než homosexuální znásilnění. Protože, jak říkám, mnohem častější případ je, že do lochu vleze běloch kterýmu je rasa putna a ven vyleze jako rasista.
Shrnutí č. 1. Ten film je sračka. Klasickej multikulti blábol, jak rasismus je špatný (a neříkám, že není špatný), chlap, co vlastně říkal jen věci, který napadnou skoro každýho, tam byl nacista, aby bylo všechno, co prohlásí, apriori preventivně zdiskreditovaný, plus mu dali dementního kámoše, co vyřvával kecy o holofaustu, aby veškerý vlastenecký a "all right" nápady preventivně zdiskreditovali úplně. Závěr, kdy teda Vejnard přišel jak o otce, tak o bratra, byla multikulti klasika. Zabili ti lidi, se s tim smiř, ale hlavně nereaguj extrémisticky a ani slovně nekopej do svěcené krávy multikulturalismu a všelidství.
Sračka. Natočený to bylo dobře, ale to je všechno. Takže shrnutí, točili to "antifáci" a blbě, jako všechno co udělaj.
Teď malý exkurz do reality. Podle těch případů z US lochů, jak statistik, tak vyprávění, tam rasu berou celkem vážně, jak černý, tak bílí. USA jsou země, která má soužití vícerasový zvládnutý asi nejlíp na západě a stejně to není nic moc. Pořád existujou Černí Panteři, co smysl ztratili už v 80 letech, Black lives maters, který řeší naprostou menšinu zabitých černochů, to černochy zabitý bělochama, rasový napětí v americkým lapáku je ukázka rasovýho napětí venku, protože ti rasisti jsou rasisti už předtím, než je zavřou. Nic moc.
U nás už třicet let probíhá "integrace" Romů a bílých, furt nevidim, že by to bylo hotový. A to černej Čech a bílej Čech je stejný kulturní (relativně) zázemí, stejnej vzdělávací systém, stejný zákony.... černej Američan a bílej Američan k sobě maj ještě blíž. A stejně to moc nefunguje. To tu chce někdo "integrovat" nějaký machomeány, který přitáhli z úplně jinýho světa? To si jako myslí někdo, že to bude fungovat? Vždyť to je nápad úplně chorýho mozku. Američani provádí "pozitivní diskriminaci" černých už asi padesát let, už tak padesát let bojujou proti rasismu (bohužel jen u bílých) a co z toho vzniklo? Zmizel ten rasismus? Evidentně ne. A to jsou občani jedný země. Chce někdo míchat úplně jiný kultury z úplně jiných světů? Demence.
Odkaz na původní článek z DFensu.
http://dfens-cz.com/fake-movie-american-history-x/

Hubu nezavřou

27. října 2017 v 9:49 | Řezník
Servus všem. Dneska vynechám volby, který teda proběhly a neproběhly nijak dobře, ještě se k tomu vrátím, ale ne asi dneska. Do koho ovšem tepat nepřestanu, jsou různý odpadi z "kulturní", mediální a "komediální" branže, který si pořád hrajou na nějaký autority ve věcech rozumu, morálky a podobně. Případně do lidí, kteří si myslí, že jsou jako "hlas zdravýho rozumu proti radikálním řešením", přičemž jsou akorát brzda na jakýmkoliv efektivním postupu. Dneska mě velice vyprudil song od Težkýho Pokondra (doteď jsem je měl celkem rád) se songem Kretén (parodie na Scatmana, což, nazpívaný to bylo dobře, to jo :-D ), kde se ale primárně naváželi zase do vlastenců, voličů Zemana atd., no a uši mi tam drásala ta část, kde kníkali něco o tom, že dotyčný "kretén" sice "není expert na migraci, ale jako musí se k ní vyjadřovat" a já říkám, vy pitomý, hyperpřeplacený dementi, k tomu, aby se člověk vyjádřil, že prostě nechce ve svý zemi nějakej přivandrovalej ksindl, co generuje akorát nebezpečí a výdaje, musí být "expert na migraci"? :-D Co to jako je, "expert na migraci"? Že zná do detailů všechny příčiny, proč kam z který země kdo leze a všechny detaily o tom, kdo o sobě uvádí, že je wahabista a kdo ne, přičemž je v tom všem takovej bordel, že i tajný služby tápou? Kurvaroma, k tomu, abych řekl, že nechci u sebe doma žádnýho zavšivenýho feťáka, nemusím být opravdu "expert na drogovou problematiku", vlastně mi může být celá "drogová problematika" a "problém vzniku závislosti na návykových látkách" a všechen tenhle bordel úplně ukradenej, muj barák, žádná smažka dovnitř, tečka.
Stejně jako v případě nutný obrany, když mě napadne nějakej sjetej magor, tak ho prostě zruším a pošlu na recyklaci a opět, nemusím být u toho "expert" vůbec na nic, kromě v tu chvíli důležitého oboru "jak zrušit magora". Víte, pokud pro mě někdo představuje bezpečnostní hrozbu, aka ohrožení života a zdraví, mě, nebo mých pobratimů, naprosto vůbec mě nezajímá, jak se k tomu dostal, proč je to takovej magor, jestli jeho dětství bylo šťastné nebo nešťastné, jestli jeho prapraprapředek byl otrok a on z toho má furt trauma, jestli byl v dětství tlustej a buzerovanej (já byl, zajímá to někoho? :-D ), jestli je jen debil, nebo potřebuje prachy na fet.....všechno úplně, ale úplně u zádě. Pak jsou relevantní dvě věci. 1. Pokud šel do útoku, jdu do protiútoku (ano, hláška z TopGun :-D) 2. pokud to vypadá, že by útok mohl přijít, chystám se k efektivní obraně.
Ten zbytek můžu, pokud budu chtít, řešit až potom, co hrozba pomine.
Ale takových mediálních tlučhubů je víc. Stačí si vzpomenout na vořecha režiséra Klusáka (bo jak se jmenuje), s tím jeho fake dokumentem "Svět podle Daliborka", což byl dokument reálnej asi jako Soudkyně Barbora (bo jak se ten shit jmenuje), kde na nějakým zaplaceným vořechovi, kterej hrál "nacistu" blbýho jak v ruským filmu z roku 43, ukazoval, jak jsou ti Češi národ nácků a rasistů a podobně. Na überkrávu Dusilovou, která jezdila do Číny točit reklamy na mobily a pak tady vystupovala jako ukrutnej bojovník proti Číně a za svobodnej Tibet, na vlastně drtivou většinu těhle mediálních blbů. Ano, většinu, ale ne zdaleka všechny, tutam se objeví někdo, kdo má v palici mozek. Samozřejmě je tím zbytkem okamžitě diskreditován.
Když se ještě vrátím k tomu pojmu "expert". Sranda je, jak je těma tlučhubama diskreditovanej každej, kdo se k migrošum negativně vyjádří, ale není "expert" na migraci....oproti tomu ovšem, na téma legální držení zbraní, je samozvanej expert vlastně každej, kdo má do prdele díru. K tomu, kdo by jako měl nebo neměl mít zbraň se vyjadřuje každej vořech, kterej nepozná pistoli od kulometu. Ale tady to najednou nevadí. Nedávno mě, duševně, vybil z pantoflí jeden zmatenec, kterej blekotal něco o tom, že nemůžu být proti všem musulmanům, neboť ne všichni jsou radicales, samozřejmě nechyběly kecy o "strachu", o tom, že "se člověk nemá bát" a "někteří politici vyvolávají strach a nenávist" (jak jsem na tyhle sračky alergickej), ale pak měl výhrady k mýmu držení zbraně a vůči držitelům zbraní, protože my jako máme zbraň a můžeme ho kdykoliv zabít :-D A to je přeceeee.....strach. Na jednu stranu mu nevadí plošně všichni musulmani, protože se ho nepokusili zabít, na druhou stranu mu vadí držitelé zbraní, přestože se se ho žádnej zabít nepokusil. To je velmi zvláštní a opět je jasně vidět, jak si ti lidi s těma kecama o ne-strachu a ne-bát se, prostě serou do huby. Akorát maj obavu z něčeho jinýho. A je vidět, že se tihle bojí prostě ještě víc, než ti odpůrci musulů, protože v ČR jsou držitelé legálních zbraní nejprověřenější a nejmíň trestanou skupinou občanů, zatímco ta sebranka co sem plave přes moře, případně děti nějakých zevlů z předměstí Marsejle....darmo mluvit, že.
Klasická dementní póza. Mnozí tihle "chytrý" si totiž hrajou na "ochránce slabých", je to takovej rádoby životní postoj, jak víme. Takže klasicky chrání kriminálníky před "silnějšíma" držitelema zbraní, "slabší ubohý" migranty před zlýma bílýma vlastencema, ubohej islám před "nacistama", který měli před sto lety v Evropě navrch, feministický krávy před "zlýma chlapama co je akorát znásilňujou" a podobně, přičemž jim nedochází, že realita je už je úplně jinde. Ale o tom jsem psal víckrát.
Spíš už jsem prostě unavenej z těch keců o "ne jednoduchých řešeních", o tom, že "silou to přece nejde", o tom, že "pravda a láska zvítězí", případně ty žvásty, jak "ideje vítězí i bez železa" a podobně. Furt to lidi papouškujou do zblbnutí a já si u toho fakt připadám, jak kdyby mi vrtali zuby. Sice už jsem to tady i jinde rozebíral mnohokrát, že prostě nakonec jediný, co se počítá, je síla, to všechno ostatní jsou vesměs kydy, co nemaj v realitě sílu ani váhu, ale evidentně to ještě spousta lidí nechápe. Onehdá jsem četl článek právě od tý ženský, jak jak založila tu stránku Znásilněná cézet, jak právě potom, co jí ten záporáckej vořech naložil do kožichu, jí ještě vyhrožoval, že když bude někde něco vykládat, že jí zabije, to vyhrožování bylo jako dost intenzivní. Dosud pochopitelný. Co bylo nepochopitelný, byla její reakce. Ona ne že by teda vzala roha, aby na ní teda nemohl. Ani nešla na policii a nepráskla ho. Ani si nekoupila devítimilimetr a sekeru, aby teda, pokud se jí pokusí zabít, z něj mohla udělat krmení pro krysy, v rámci nutný obrany. A ani nezpunktovala žádnou vendetu. Což jsou všechno věci, co bych pochopil. Ne. Ona začala chodit k psychologovi, kde se "vzpamatovala z traumatu" a "naučila se, že on nemůže ovládat její život" a pak se za ním vydala a "řekla mu, že se ho nebojí a že se přes to trauma přenesla a že on jí nebude ani děsit ani ovládat její život a že ona bude žít dál...." a já říkal, "no já se z těch lidí poseru". On jí vyhrožuje zabitím a ona? Chodí ke cvokaři a pak mu jde vyžvanit nějaký kecy. Kdyby jí opravdu zabít chtěl, zvýšilo by tohle jakkoliv její šance? Ani omylem. Způsobilo mu to nějakou škodu? No vůbec žádnou. Škodu utrpěla ona, nepráskla ho, nepomstila se, ani nijak nezvýšila svoje šance v případným budoucím střetu. Co udělala. Šla mu vykládat nějaký kecy, co mu mohly být (a pravděpodobně byly) totálně u řitě. Kdyby takhle jednala každá oběť vůči každýmu agresorovi, tak je tady.....totální bezpráví a naprostá výhra ksindlu. Samozřejmě intelektuálové a chytrožvásti budou ten její přístup "schvalovat", protože "udělala to nejlepší, co mohla". Eh. Ne. Nejlepší by bylo, nenechat se vůbec zprasit. Pokud už k tomu došlo, agresora nabonzovat a přijmout kroky k tomu, že pokud se přijde někam mstít za ten bonz, budu to já, kdo odejde po svejch.
Třetí možnost, co bych ještě pochopil by bylo nedělat nic a odstěhovat se mu z dosahu. Nebo vendeta. Ale tohle?
To je stejně debilní reakce jako "oni nám vyhodili do luftu lidi na koncertě, tak uděláme další a ukážeme jim, jak se jich nebojíme". A já říkám, fajn, to jste jim to natřeli, ti teď někde na svym velitelství tlučou do stolu hlavou a brečí. Podobně jako ten žabožrout, kterýmu v Bataclanu zastřelili dceru, "mojí nenávist nedostanou". Jo, hochu, právě jsi porazil světovej dží had, protože když se dozvěděli, že tvojí nenávist nedostanou, tak je to zdrtilo, že spáchali hromadnou sebevraždu. Tahle mentalita, proti brutálnímu násilí se bránit heštegama a přebarvováním profilovek na fejsbuku a odevzdáváním zbraní, to je věc, co mi naprosto uniká. Stejně jak ten debil, co po střílení ve Vegas šel a odevzdal svoje zbraně, stejně jak Angličani, co v rámci kampaně za snižování násilí zahazujou svoje nože do upravených popelnic :-D Jo, funguje to, kriminalita pouze v Londýně se zvedla o 19% :-D
Intelektuálský "komplexní řešení" opravdu fungujou. Ku prospěchu ksindlu a ke škodě těch, kdo nejsou ksindl.
Rovněž na slovo "řešení" začínám mít celkem slušnou alergii. Většinou se to totiž (aktuálně) používá ve významu "zkomplikujeme to tak, že se z toho všichni poserem a pak už s tím nikdo neudělá nic nikdy". Takže když tě někdo mlátí, "není řešení" mu vyrazit zuby. Co řešení je, ti neřeknou. V situaci, kdy se po Evropě blomcá hafo nebezpečných magorů a hrozí teroristický útoky a všemožnej kill, tak "není řešení" si pořizovat zbraň a být připraven. Co je řešení, ti neřeknou, ale asi bude souviset s výstavbou třeba betonových zátarasů před obchoďákama. To je ukázka, jak si nenecháme "změnit styl života". Držte už hubu, intošové, jste platný jak umělá cysta.

Nikdo nezničí muj tank

24. října 2017 v 10:57
"Nikdo nezničí muj tank!"

Zdravím všechny, tuhle hlášku na úvod jsem si vzal pro změnu z ruskýho filmu Bestie, o tom, jak basmači zkoušeli Rusákům zlikvidovat T 55, co se omylem oddělila od kolony, ve který předtím vyhlazovali jeden kišlak :-) Teda, sice to nebyla klasická T 55, byla to Tiran 5 (T 55 s britským kanonem L7, izraelská verze), ale film nebyl špatnej a ten sovětskej velitel byl správnej psychoň :-)
Původně jsem chtěl psát o volbách (začal jsem to psát před nima), dát ještě kotel pseudopravicovým stranám, kterých ovšem reálný cíl je eurosocialismus (KDU, TOP), případně dát kotel mafiánský oligarchii s nadkritickým podílem totalitních fašistoparazitů -ANO, Ťok, Jourová, Pelikán, případně nakopat sebranku co slibuje a neplní (ODS) a nebo dát kotel lithiovým podvratníkům a celkově retardům (ČSSD), nebo si podat poskoky z antify, který dělají ve Svazu Sorosovy mládeže, ale pak říkám, kašlu na to. Kdo ví, ten ví a kdo je zmatenej jak lesní včela, toho už poslední večer nepřesvědčím. Jen pustím tohle. Komu je drahý právo na obranu a možnost bránit sebe a svoje compadres pomocí zbraně, ať se vyhne ANO a ČSSD jako lidl kříži, protože ti chtějí jít ještě nad rámec tý prasečí EU směrnice a ještě zpřísňovat zbrojáky, s tím, že se bude prověřovat i vazba na "exgtrémistický organizace". Je jasný, jak by to bylo. Zbroják by neměl nikdo, protože "tahle organizace je extrémistická, neboť to říkáme" a bylo by to kompletně netransparentní. Do pekel s těmi prasaty. Začínám opravdu věřit tomu, že ta záležitost s ústavní změnou byl jen blafák a vytíračka očí pro stupidní veřejnost, aby moc neřvala.
Ale jestli vytírají oči a blafujou, znamená to, že se nás bojej. To ještě rozvedu. Ono totiž, v realitě, politkráva má jen takovou moc, jakou sílu mají jeho ozbrojený složky v porovnání se zbytkem, no a taky, jak moc jsou mu věrný. A pokud si nevybuduje loajální vojsko, který je za něj ochotný umřít, který je pro něj ochotný zabíjet kohokoliv, nemá sílu. Pak ho vojáci klidně hoděj přes palubu, nebo ho taky někdy sami zabijou. Galigulu zabili jeho pretoriani, třeba.
Jak jsem řekl, někdo si ovládne ozbrojený složky a tudíž sílu, skrze to, že oni se mají mnohem líp, než všichni ostatní. Někdo tím, že ti vojáci na beton věří tý ideologii. Někdo to zkouší strachem, to v omezené míře funguje.
Ale velmi silná věc, která to drží pohromadě, je taková ta "samosvornost" a iracionální loajalita skrze "zákony, musím, protože takhle je to v zákonech a v předpisech a ty se neporušují" a "takhle to řekla autorita a ta se poslouchá". Proto nějaký druhosledový na jatka naháněči od NKVD neměli problém z kulometu obtáhnout vlastní vojáky, co se snažili ustoupit, ale vojáci v tý samý situaci měli iracionální zábranu na ně prostě střílet, ten samej jev popsal ten americkej voják když to viděl v bojích za invaze do Laosu (operace Lam Son 719), bylo to dost často. A je to k vidění na mnoha místech různých situací, jedni nemají problém nacpat statisíce lidí do gulagu a nechat je tam chcípnout, bykoz je to "v souladu se zákonem", ale ti, co tam maj jít, maj problém rozbít lebku NKVD poskokovi, co je tam oderve, protože "je to v rozporu se zákonem" (taktickou úvahu v tomto směru rozvádí Solženicyn v Souostroví Gulag.... a víte co. já jí sem dám) :
La citacion. "A jak nás poté v gulazích pálila otázka: Jak by to dopadlo, kdyby si každý příslušník Čeky, který se - vydávaje se na noční zatýkání - loučil se svou rodinou, nemohl být jist, zda se navrátí živý a zdravý? Nebo kdyby lidé v období masového zatýkání - jako když v Leningradu zatkli čtvrtinu celého města - jen pasivně neseděli ve svých úkrytech, třesouce se při každém zabušení na dveře a každém kroku na schodišti, ale pochopili, že nemají co ztratit a odvážně pod schodištěm nachystali přepad půl tuctu lidí se sekerami, kladivy, pohrabáči nebo čímkoli jiným, co bylo po ruce? Koneckonců, předem bylo jasné, že modré čepice v noci netáhnou městem z žádného bohulibého důvodu. A předem jste si mohli být jisti, že váš úder prorazí lebku hrdlořeza.
Nebo co ta "Černá Marie", která parkovala na ulici jenom s šoférem? Co kdyby jí někdo propíchal pneumatiky nebo odvezl? Orgány by brzy zašly na nedostatek důstojníků a dopravních prostředků a bez ohledu na Stalinovu žízeň po krvi by se ta prokletá mašinérie zastavila!"

On zažil, On zná. A co ty lidi zbrzdilo? Nejen klasický zábrany "nechci zabíjet jiný lidi", plně pochopitelný a správný. Ten NKVD by je ale neměl. To bylo přesně tohle. NKVD střílel v "souladu se zákonem". Bijec, co by NKVD rozbil hlavu, by bil "v rozporu se zákonem". A tohle je ono, na co ty kurvy hřeší. A tady nenabádám k žádným útokům na státní složky, k žádnýmu bojkotu zákonů, žádným bitkám s policií ani k žádný rebelii povstání ani k ničemu takovýmu. Jen ukazuju fakt. Že když se demokracie přerodí v totalitu, v diktaturu a v tyranii, že obecně, často, oni ani nemají loajalitu vojáků, ozbrojených složek, ani svoje bojovníky nemají dobře motivovaný, ti mnohdy ani neví, proč je poslouchají. Mnohdy jen z toho automatickýho reflexu, "je to zákon/nařízení - pytla po tom, že amorální, zločinný a tyranský - tak se to musí poslouchat". Je hustý, jak je to v hlavě zažitý. Německý vojáci a důstojníci měli i v roce 1944 hustou zábranu zaříznout Hitlera, ačkoliv bylo jasně vidět, že jeho rozkazy jsou k prdu a přivedou Německo k hromadě porážek, mrtvol a nakonec k finální porážce. Stejně mu byla spousta lampasáků věrných, ačkoliv frontoví vojáci mu to nežrali už dávno a spousta důstojníků taky ne.
Ten systém je založenej na automatický podvědomý poslušnosti, kdy, i když dicktátor motivuje vojáky jen strachem (neposlechneš, zastřelíme tě) a většina jich by ho nejradši kuchla sama, obecně je pro ně možnost první volby poslouchat a tak i sami střílet ty, co neposlechnou.
Protože vzbouřit se proti autoritě, i když je tyranská, nemá prostě člověk v hlavě, naopak, od dětství mu tlačí do hlavy, že poslouchat musí (a v některých situacích, ano, musí a jinak to učit nejde), ale bohužel, pak se vypaří i to rozlišení, kdy už je to moc. A pak je pro něj "poslechnout" možnost první volby, i když mu aparát nařídí. že má naklusat do koncentráku (v kombinaci s iluzí, že to nějak dopadne, bude to v pohodě a nic moc zlýho se dít nebude....jinak by se rvali dřív). Nebo případně, poliši splněj povel zmlátit chudáky, co jdou jen volit do referenda (Katalánsko) bo podobně.
Ale ve chvíli, kdy to většinově lidem dojde, jaká je vlastně situace, zjistí se, že obecně je estabilišment v pozici "krotitele slona". Jo, slon poslouchá, když neposlouchá, dostane nářez, ale prostě, krotitel má maximálně stop padesát kil no a slon má přes čtyři tuny. Tak kdo komu nakope prdel v přímým střetu? :-D A vzhledem k tomu, že slon nechápe koncept palných zbraní, takže neví, že když rozdupe krotitele, že ho zastřelí....tak co ho nutí poslouchat? Výchova z mládí. Párkrát mu nařežou a on už si pak nedovolí. Onehdá jsem četl od chlapíka, co se zabýval nějakou sebemotivací, že prostě slona v mládí přivážou na nějakej řetěz, on ho jasně nepřetrhne, párkrát to zkusí, zjistí, že to nejde, no a pak to už ani nezkouší, ani ho to nenapadne. A nedojde mu, že teď, na rozdíl od mládí, má čtyři tuny a tudíž že klidně urve řetěz, urve i to, na čem to drží a když bude chtít, klidně vybourá vrata. :-D
No a nebo křeček. Dáš mu na krabici skleněnej dekl, on párkrát skočí, narazí na to a pak už ani neskočí, i když je ten dekl pryč, prostě ho to nenapadne. A stejně je to s člověkem. Naučil se podmíněnej reflex, že když mu něco nařídí jakási "autorita", tak že poslechne, přičemž je to ještě potvrzený a zesílený tím, že poslouchají ti okolo, proto se to dá označit jako "samosvornost".
Samozřejmě, jak jsem řekl, v reálný situaci je část lidí loajální tý ideologii pro kterou dělá, část jen prospěchářsky participuje, část to fakt žere, část se jen bojí, ale prostě, je dobrý tyhle věci znát a brát v úvahu. Strach je jedna věc a ta pseudoloajalita je zase druhá věc.
V minulosti se oddanost vytvářela vštěpováním loajality k zemi a ke státu (do určitý míry naprosto chválihodný a naprosto to podporuju, ale opět, zdravej rozum nutno používat). V současný době, kdy se ale cokoliv národního potlačuje a eliminuje (protože cokoliv "národního" těm new left vořechům smrdí Hitlerem a samozřejmě, s hrdostí na národ se ten socialismus internacionální nevybudujem, že). No takže teď se buduje to, aby s vovcema nebyly problémy a moc se necukaly, pomocí výchovy k sráčství. Jak jsem to tom psal dávno, od útlýho harantizmu se učí lidi, jak na svym netrvat, ustupovat, být co největší "mlčící většina" a "moudřejší ustoupí" a vůbec se jim vytváří chybějící páteř už od začátku. Skrz hyperfemininizovaný školství a podobný pyčoviny, o tom jsem psal dávno, mnohokrát.
Hezky to bylo vidět nedávno, kdy jeden černočech nařezal jak malejm harantum dvěma běločechům, kteří akorát s kníkáním zdrhli (byli to teda nějaký školáci) a Hampl o tom napsal, že jim udělal akorát službu, protože jim ukázal, že prostě nemaj koule, jejich rodiče z nich vychovali sraby a že nejlepší, co se tady může udělat, je zastavit to policejní stíhání, naučit mladý se rvát, aby to za rok tomu agresorovi vrátili i úrokama. No a v těch diskuzích, to byl teda šitstorm. Že "obhajuje napadení" a "braní spravedlnosti do vlastních rukou" a takový hnoje. Jako by nebylo úplně normální, že si bitky mezi sebou řeší prostě haranti mezi sebou a není nutný do toho tahat policii a orgány. Na čtrnáctiletým si stejně nic nevezmou, stejně se to odloží a tamty dva zase naučí "nic nedělej, radši nereaguj, ať nemáš problém s autoritou, jo, přesně stejnou, co nijak nepotrestala toho agresora, ale tebe by potrestat mohla, protože na tebe má větší páky".

Ještě optikou toho zpřísňování zbrojních průkazů, kdy se bude řešit "vazba na extrémistický organizace". ANO a ČSSD se asi bojej útoků na policejní a vojenský cíle. Aspoň to teda říkaj. Je stejně zajímavý ta mentalita. Vořech, co bude chtít extrémisticky útočit na policejní, či vojenskej cíl, si nejdřív absolvuje všechnu tu byrokratickou voblož se získáním zbrojáku, legálně koupí a zaregistruje zbraň a pak s ní teprve vystřílí fízlárnu. Když se to řekne nahlas, zní to ještě blbějc, co? :-D Místo aby zbraň koupil na černo od nějakýho překupníka a po shootoutu jí hodil do jezera. Co z toho plyne. Zaprvé, kecaj a žádných takových "útoků" se nebojí, otázka je, jestli nechystají v budoucnu nějakou takovou vymrdávku, která by lidi, který by to vůbec nenapadlo, dohnala k něčemu takovýmu, k nějaký rebelii. Přemýšlejte o jejich skutečný motivac. Zadruhé. Žádnej útok na policejí a vojenský cíle, motivovanej extrémismem nebo tak, v ČR neproběhl, od bitek odbojářů s komunistickou policií v padesátých letech, Mašíni a tak.
Nejblíž k tomu mělo, když nějakej ten debil chtěl vyhodit vojenskej vlak. A kdo to byl. Extrémní levičák, spřízněnec s Antifa. Soudili ho, nevim jak dopadl soud. Takže na jednu stranu mají ti odpadi "strach z extrémistů", že by kvůli tomu komplikovali lidem právo na obranu, na druhou stranu si pustí do sněmovny vořecha, co se nechá fotit s vlajkou extrémistický násilnický organizace, u který taky byl zaznamenanej právě ten jedinej pokus o útok na vojenskej cil v ČR od šedesátých let. Zvláštní, co?
Ono je to podobně zvláštní, jak kdyby někdo někde zapozoval s vlajkou s hákovým křížem, půlka lidí se z toho oprávněně posere, ale vlajka se srpem a kladivem nikomu nevadí. Stejně jako kdyby měl někdo na tričku Otto Cariuse, nebo Adolfa Galanda, spousta lidí bude střečkovat, že "máš na triku nacistu", ale triko s Che Guevarou nikoho nepohoršuje :-D Přičemž Guevara byl taky slušnej řezník a vedl nějaký kriminál, kde se popravovali odpůrci režimu, zatímco Carius a Galand likvidovali pouze nepřátelský vojenský cíle :-D
Z nacismu se kolik intelektuálů může posrat, komunismus, jako stejně řeznickej systém, jim nikterak nevadí. Je to částečně proto, že náckové zabíjeli podle rasovýho a etnickýho klíče, což je moc fuj, ale komouši to brali metodou padni komu padni, většina zabitých byla stejná rasa a etnikum, jako zabijáci a to tudíž ničemu nevadí, to nebylo fuj, to se jen nepovedlo. Je to úplně stejný, jako když na demonstraci PEGIDA, která nikoho neohrožuje, pošlou div ne obrněnej pluk, ale na bandu Antifáků v Hamburku jdou tak na půl plynu a stojí je to 260 zraněných fízlů. Jinak přístupy politkrav v EU je hezky vidět na referendu v Katalánsku, kde se volební urny brání asi tak desetkrát drsnějc, než vnější hranice země. Kdy kvanta sebranky, co se tam násilím dere, sklidí tak možná zdvořilý nesouhlas. Oproti tomu fotky z referenda, rozsekaný ksichty, krvavý držky a ta kombinace "zbitý starý báby vs těžkooděnci ve full gearu" byla opravdu velice vtipná.
Jinak je zase jasný, kdo je tu fakt násilník a extrémista, když na těhle demonstracích v Katalánsku snad nebyl zraněnej žádnej acabák (prasata, co se na tomhle podílely, opravdu nemůžu označit za policajty), zatímco 260 poldů bylo zraněno na levičácký "demonstraci proti globalizaci".
Jo. Protože je strach z extrémistů, tak si jejich neoficiálního sympatizanta pustíme do parlamentu. A ten tvrdí "popereme se za vás". Jasně. Popere se s váma, za nějaký ideály novýho světovýho marxismu, případně světovýho džihádu. Sledujte.
Doplním, triko s nápisama UCK svýho času taky nikoho moc nepohoršovalo, přičemž UCK byla extrémistická muslimská organizace, útočící na původní obyvatele srbskýho Kosova. Kde jim ten džihád vyhrálo NATO a Clintonova administrativa. No, to je fuk. Srát už na to. Jen myslete na to, kdo je fakt nepřítel. Jo a Rusák to fakt není.Ať žije Čechystán + "přestaňte namáhat šedou kůru a jednejte bezhlavě"

18. října 2017 v 17:23 | Řezník
Servus všem. Dneska začnu něčím pozitivním. Spousta lidí neustále držkuje na Českou zemi, že tu není tohle, tamto a že to chce co nejdřív do ciziny (jejich právo, proč ne), ale mnozí z nich mě otravujou svýma kecama, jak "tam ve světě tam je hej, tam se chčije petrolej", zatímco tady je to fuj a lidi se ani neusmívaj a jsou otrávený a blábláblá. Nezapomenou to doplnit nějakou dementní analýzou "český národní povahy", "češství", "čecháčkovství" a podobnými hnědkami namletými do písmenek.
Takže. Jo, spoustu věcí tu nemáme, nemáme třeba moře. A co jako. Poser. Máme rybníky, jezera, máme vodních toků dost. Máme tu lesy a spoustu zajímavý zvěře, třeba jelený, daňký, a divočaký, lišký a tohle všechno. Máme tu hory (ano, žádný velehory), celkem fajn přírodu, mírnej klimatickej pás, takže v létě teplo, ale v zimě sníh, ne jak někde, dvě roční období, zimu a červenec, ani otravný vedro ke zdechnutí celej rok. Jasně, nerostou tady banány, ananasy a pomeranče a kokosy (jakkoliv nesouhlasím s komunismem a minulým režimem, tak prostě tlachy o tom, že nebyly ani banány, ani mandarinky a kokos, mi přijdou prostě jalový. Tak poser. Se z toho. Stovky let se to tu nežralo a co jako) ale ovoce tady máme randál svýho a dobrýho. Vždyť tady toho roste spousta. V období od jara do podzimu se tu prostě nedá umřít hlady, protože toho roste všude hafec.
Máme tu dostatek vody, ne jak někde ve světě, že suší hubu. Zas tu nejsou debilní monzuny, že čtvrt roku všechno plave. Ano, dost věcí máme. Ale taky dost věcí nemáme. Nemáme žádný debilní sopky, zemětřesení a podobně. Nemáme tu žádný tornáda, hurikány, monzunový lijáky a podobný věci. Nemáme tu žádný tsunami a podobně. Nedávno jsem chtěl jet na dovolenou do Karibiku, když jsem viděl, co za randál tam vzniklo, tak jsem byl rád, že mi nevyšly prachy. Nemáme tady žádný šílený exotický choroby, kdy na něco šáhneš a uhnije ti celá ruka, nemáme tu žádný mouchy, co kladou vajíčka do uší a do otevřených ran, žádný ryby, co ti ve vodě vlezou do močáku a pak tě musí doktor řezat, nemáme tu sršně velký jak popelářský vozy, komáry co přenáší malárii.....na rozdíl od jiných zemí, kde kamkoliv se vrtneš, tě něco chce zabít, ráno musí člověk vyklepávat boty, jestli tam nemá jedovatý pavouky a podobně. Nejdrsnější českej pavouk ani neprokousne lidskou kůži. Nemáme tu žádný šílený lesní požáry, ani guerilly, revolucionáře, tý "uprchlický" verbeži se sem taky nechce.....Je tu klid. Já si říkám, že ta zahrada Eden z Bible možná nebyla někde v nějakým pitomým Iráku, ale tady :-D v tomhle regionu. Když by si člověk měl vybrat nejpohodovější místo k žití, Čech Republik je jasná volba.
Teď je potřeba, aby to tak zůstalo. Nenechat to nějakej lidskej odpad, primárně politickej, domrvit.
A proto, budou volby. Včera jsem koukal na celkem kvalitní überbrutální film Vyvrženci pekla. No a je tam na začátku scéna policejního zásahu proti familii psychopatů a zvrhlíků na jejich ranči. No a proběhne diskuze mezi velitelem zásahu a jeho podřízeným. Kdy velitel říká "Teď provedeme to, co by náš Pán nazval očištění hříšníků a můj bratr George, a tím jsem si jistý, totální alabamský jatka". A podřízenej "To jako že tu zařvem?" a velitel "Umírání neberu. Nyní tedy přestaňte namáhat šedou kůru a jednejte bezhlavě. Když o tom budete přemýšlet, čeká vás rakev a na palec vám dají číslo."
Něco podobnýho bych doporučil tady. Prostě, stanovte si, kdo vás nejvíc sere, nejvíc ničí a jděte proti němu. Stanovte si, co je podle vás největší problém a dejte to tomu, kdo má v programu, že tomu zavře kyslík. A nedumejte nad tím, hlavně nedumejte nad globálníma problémama, "dlouhodobým řešením migrační krize, aby se měli všichni lidi na světě dobře", nedumejte nad sračkama typu sdílená odpovědnost, odpovědnost bílýho muže, blábláblá, kašlete na globální "klimatickou změnu" (klima se mění furt, i dávno potom, co vy budete v rakvi), kašlete na to, že někdo bude moc fuj na nějaký menšiny a kašlete na to, že někdo nemá vychytáno "sto ze sta". Nikdy nikdo nebude mít vychytáno sto ze sta, do doby, než se vrátí Kristus. Prostě volte podle sebe a ne podle toho, co vám nějaký intelektuálové kážou, ne podle nějakých keců o tom, že "máme spoustu problémů k řešení" (když je ti tukani nevyřešili do teď, tak je určitě nevyřeší). Atd. Já chci zachovat zbrojní legislativu, nemít zem zamořenou musulmanama a chci, aby mi zůstala aspoň nějaká svoboda. Takže SPD. Jasně, je spousta "dalších problémů k řešení", ale ODS, ČSSD, TOP09, KDU a spol tam byli na střídačku desetiletí a považuju za drzost od nich přijít s tím, že chtějí další volební období, aby tu něco "řešili". Když to nevyřešili doteď....a jsou to furt stejný témata. Důchodová reforma, žvaní se o ní tak šest let. Nic. Kecy o "integraci Romů" vnímám tak patnáct let, běží už tak třicet let. Nic. Dobrejch 15 let se "bojuje s korupcí". Heh. Od stran, který se tam dvacet let cyklicky točej, už neočekávám vůbec nic, neboť ty tristní výsledky, kdy před volbama něco naslibujou, po volbách se na to vyignorujou a zas si jedou to svoje, jsou samovysvětlující se. Já fakt nechápu, jak někdo může žrát teď najednou ty kecy skoro každýho, že stát má sloužit, ne překážet, že je potřeba omezit byrokracii a dát víc svobody, že se skoncuje s levnou prací a blábláblá, když všechny tyhle skupiny se na zavádění těhle věcí buď právě podílely, nebo jim teda nedokázaly zabránit. Proto už tohle mi zůžilo výběr na dvě strany, Svobodní, nebo SPD. Ještě tam nebyli piráti, ale piráti jsou Sorosův Svaz Mládeže, jejich vůdce je na videu s vlajkou antifa, takže naprosto nevolitelný.
To byl první, bleskovej filtr. Připadal bych si jak totální vemeno z velryby, kdybych to hodil jedný z těch band, co mi posledních deset let akorát nařizujou nový, ještě nesmyslnější povinnosti, zvyšujou daně ve prospěch nějakých parazitů a jinak na mě dlabou. Jasně, je tam asi čtyři, pět, dobrých lidí v ODS, snad jeden i v TOP 09 a minimálně jeden v ČSSD, ať někoho jmenuju, tak Černochová, mladej Klaus, Benda, Chovanec, Kubera.
Takže tyhle ještě zvážím. Ale jinak ty bandy...... snad rok se řešil "protikuřáckej zákon". Kolik to stálo člověkohodin a prachů, taková pitomost a zbytečnost. A jak vymýšlej hovadiny ti naši zákonoprasci, o to víc je vymejšlej v Bruseli, i ten nejpoctivější vořech tam neustále nový nařízení a předpisy tvoří, i když je potřeba rušit, takže stejně akorát škodí. Takže prostě....ano, sežeňte si informace, kdo co vlastně říká, kdo vlastně co dělal, ale myslel jsem to primárně tak, abyste se nenechali utopit ve srancích typu "nemá to jednoduché řešení", "je to ožehavé téma", "to nemá řešení", "musíme hledat řešení", v různých prázdných kecech, odvolávání se na nějakou kolektivní odpovědnost.....nenene. Tyhle volby pěkně hezky, sobecky a drsně. Každej má stejnou šanci.
Obecně, když si lidi hleděj svýho, nadělá se míň škody, než když se zkouší sociální inženýrství a budovat nějaký "ráje na zemi, kdy už dnes jsme na tom líp, než zítra".

Antipotratová holomajzna

17. října 2017 v 11:34 | Řezník
Servus všem. Kámoš dělá v organizaci "Stop genocidě", to je to proti potratum, no a tady jsem si od něj vypůjčil jeho poslední zážitek. Vynechme aktuálně, prosím, jestli někdo souhlasí s chozením na potraty, nebo ne, soustřeďme se na taktický a právní aspekt příběhu.
Začátek:
ISŠ, K Učilišti 2566
Souhrn: Nejdrsněji vypadající útok v historii SG. Přítomnost policie + naočkování školou vyvolala ve studentech dojem, že jsme divní a nebezpeční.
Útvar a umístění: Hlavní část panelů v linii nad sebou na pásu trávy u brány, asi pět panelů u parkoviště, kam chodí studenti pokuřovat.
Úřad: Bez problému, jen jsme se museli přizpůsobit dříve nahlášeným akcím politiků a zametání ulic. O akcích informovali jednotlivé školy, což na jedné straně vede k dobrému, že nás školy neřeší, na druhou stranu mají víc času přesvědčit své studenty, že my jsme ti zlí a hloupí zpátečníci.
Počasí: Pod mrakem.
Reakce: Při dokončování stavění panelů naběhl podsaditý,svalnatý a asi 30ti letý chlápek s vyholenou lebkou a s vytetovaným čárovým kódem na zátylku. Řval, ať si ty panely strčíme do pr.ele atd. To jsme z pochopitelných důvodů odmítli, načež reagoval tím, že začal panely bourat. Tomáš se je snažil držet, tak do něj chlap strkal a snažil se ho praštit, Tom mu však vždy hbitě uhnul. Tom, aby to ukončil, použil obranný pepřový sprej, vítr žel foukl proti nám, tak jsme se toho sami nadýchali. Chlap se rozzuřil ještě víc a běžel domů pro něco a po cestě kopal do auta. Napadlo nás, že chce zničit auto, tak jsem do něj skočil a odjel, dusíc se chemikálií ze spreje a v hrůze, že je na něj Tomáš sám. Oba jsme zavolali policii, která vzala věc vážně a vyskákala s pistolemi v ruce. Žel až po té, co ulici našli. První auto odbočilo o ulici dál a druhé auto o ulici blíže. Takže snaha se cení, že policie funguje jsme vděční, ale ať se na mě pánové nezlobí, ve svém rajónu by ulice znát měli všechny, ne jen ty hlavní. A na ústředně mi dokonce tvrdili, že taková ulice v Mělníku není. Je, a nejen na mapě, ale i na plechové ceduli na baráku. Než přijela policie a než jsem se já vrátil, chlap tam honil Tomáše si pistolí - aha, tak to byla ta věc, pro kterou se stavil doma. Teprve skrze vyhrožování pistolí si chlápek dostal k možnosti strhnout panely dolů. Když se chystal k jejich následnémi ničení, tak se Tom rozhodl zachovat jako kachna chránící své mladé - nalákával ho na sebe pokřikováním: "Nechytíš mě, tlusťochu!" Riskantní hrou na honěnou s pistolníkem Tom potencionálně ohrozil sebe, za což jsem mu vyhuboval, ale zabránil závažným škodám na panelech a za sa svoji statečnost zaslouží medajli. Tím, že policie naši ulici minula, umožňila chlapovi zaběhnou domů a pistoli ukrýt. Ani nevíme, jestli jí našli, ale odpoledne nám na stanici řekli, že byla plynová, tak že má chlap jen přestupek. Škodu na panelech jsme vyčíslili na 2000kč, že je rozbitá moje přenosná lednice, kterou chlap po Tomášovi házel jsme si všimli pozdě.
Policista řekl Tomášovi: "Pane, to jste tedy srdcař."
Skupiny studentů, které se nám podařilo rozmluvit pochopili, že nejsme tak úplně divní a vznikal dialog, ostatní nás obcházeli obloukem. Tomáš jejich postoj glosoval slovy: "Slečny, nekoukejte na mě takto, já ty děti nezabil!"
Příhody: Vykuřují skupinka polepila dva panely u parkoviště samolepkami. Tomáš za nimi zašel a říká: "Přátelé, tyhle plechovky zabily v koncentrácích milióny lidí a ta holčička vedle, nemyslíte, že už si vytrpěla dost?" A kupodivu, kluci a holky šli do sebe a všechny nálepky sundali.
Konec. No, situace. Je zde vidět, že se situace může vyhrotit velice rychle. Nedávno v podobným stylu psal D Fens, o přepadení nějakýho jeho známýho, kterej má 86 let a přepadl ho nějakej vořech, co si potřeboval urgentně zahrát automaty. (Drsnější případ proběhl v Táboře, ale už delší dobu nazad, kdy nějakej cizák ubodal barmanku v jedný herně, aby jí ukradl prachy na automaty a policajti ho sebrali v druhý herně, těsně vedle, ještě zasviněnýho od krve). Ten případ nedávno v Bratislavě, jak agresivní kripl cizokrajnýho vyuzenýho původu (údajně Ind, od pohledu spíš nějakej Abdul Rašíd, ale budiž) podřezal toho chlapa, co se ozval, když mu dotyčnej skočil do přivolanýho taxíku (mediální verze, že útočník byl taxikář, nedávala smysl už vůbec). Lidi si myslí, že se tyhle věci nedějou. Že se to děje jen v televizi, že "v normálním životě se násilí nepáchá". Jak to psal D Fens a já s ním naprosto souhlasím, je to tím, že lidi žijou v určitý sociální bublině podobných lidí, přičemž vesměs normálních lidí, ne nějakýho ksindlu, tak to moc často nevidí. Ale venku je toho ksindlu a magorů docela dost. Onehdá to psala nějaká ženská, co si sérií vlastních taktických chyb naběhla na to, že "dostala do kožichu", pak, potom, co z toho byla psychicky úplně na krupici, dala dohromady nějakou tu sránku "Znásilněná cézet", kde si nějak jako "poskytujou psychickou podporu", bo co. No a ona sama říkala, že žila v takovým okruhu lidí (nějaký kavárníci, divadelníci, humanisti) že jí vůbec ani nepřišlo do hlavy, že by se takový věci mohly jako reálně dít, z čehož pak pramenily ty chyby. To sama uznala. Z toho pak plynou ty nabuzlý nápady, jak jako zbraně nejsou potřeba, není potřeba sebou nic nosit, nic s tím umět.....člověk neví, kdy narazí na nějakýho rapla bez mozku, kterýmu prostě hrábne, nebo přišel z nějaký kultury barbarů, ve který si sekaj ruce mačetou a klidně vám vrazí kudlu do ledvin, nebo vás utluče trubkou, kvůli pár šušňum ve šrajtofli. A nebo prostě kvůli tomu, že jste ho něčím nasrali. Na to, že je pak chytí a zavřou, vůbec nemyslej, bo počítaj s tím, že je nechytěj. Pak tu jsou dementi, který už byli v lochu tolikrát, že tam jsou jak doma a jestli se tam zase vrátí, je jim šumák. O magorech, co maj tak vysmaženej mozek, že nedohlídnou dál, než k další dávce, nebo dalšímu hraní na bednách, nemluvě. Ti jsou už úplně nekalkulovatelní.
Tady na tom případě je snadno vidět následující. Člověk nemusí být v nějakým Bronxu, nebo o půlnoci v podchodě na Karlíně, bylo to za dne, před střední školou (podobně jako přepadení Dave Gunu v Opletalově, za bílýho dne). Ukazuje to, že teze "vyhýbám se rizikovým místům, tak k úrazu nepřijdu" platí jen velmi částečně. Jasně, spíš dostanu nožem do ledvin v nějaký hospodě plný ožralejch polskejch chuligánů, než v Tesku na Andělu, ale....nedávno dostala holka nožom v kabince v Tesku na Andělu, že jo. A útok může mít naprosto iracionální důvod, přesto může probíhat se značnou brutalitou. Je určitá nenulová skupina verbeže, kterou hrozba trestu prostě neodstraší. Teze "máme zákony", tu má stále trhlinu. Co dál je vidět. Sporná účinnost plynových nástrojů. Jo, může to frajera složit, taky nemusí, nemusí tím být jak vidíme, vůbec zasažen. Vítr je vůl, foukne a aby člověk v tom stresu, kdy na něj startuje nějakej poloblb, ještě odhadoval a korigoval směr větru, na to to chce lepší výcvik. Nehledě na to, že někteří dementi se schválně zocelujou proti těm sprejum, aby byli odolnější. Na některý nefungujou některý vůbec a na zfetovaný, nebo ožralý, to může mít značně sníženej účinek. Tudíž, jasně, je lepší ho vyplynovat, než nevyplynovat, ale není to samospasitelný nástroj ani omylem. Je potřeba mít v záloze další tah. Ideálně kus železa. Rána čímkoliv do ksichtu má efekt prakticky vždycky.
Policie vás ochrání. No. Jak kdy. Tady v týhle situaci se na to policie nevyignorovala (bod plus), přijela i včas (dva body plus), ale minula ulici (bod mínus) a kdyby ten debil neměl nějaký plynový haraburdí, nýbrž ostrou zbraň, stihne vypálit dost ran, než by se k němu dostali. Policie zde reagovala celkem dobře a snažila se ochránit, jenže, je tam prostě vždycky opravnej koeficient na to, že je musí někdo napřed zavolat a oni se tam musí taky napřed dostat. A někdy to jde rychle a někdy prostě ne. I když se snaží, tak prostě, když rozhodujou vteřiny, je policie minuty daleko. Takže. Policie tě ve většině případů prostě.....ochránit nemůže. Může chránit přeneseně skrz hrozbu trestu, ale vidíme a víme, že je dost lidí, kterým je hrozba trestu celkem u řiti. Policie přijede, obkreslí tě na chodník a pak jde chytat pachatele, kterýho třeba i chytí a soud ho potrestá, ale to je tobě.....úplně na varlata z koně. Je potřeba přežít, než se tam poliši dostanou a v tom značně pomůže zbraň.
Zbraně jsou špatné, áno. Říká spousta humanistů, intelektuálských tlučhubů a podobných opruzů. Fajn a co používá policie ke zneškodnění nebezpečných pachatelů, he? Neozbrojená policie by byla tak pro srandu, je pro srandu, i Britoni zvažujou pochůzkáře ozbrojit, protože případy pobodaných poldů (i přes zákaz nožů, jak je to možnééééé) se jim množí. Jo, dřív tam poliši zbraně nenosili, dřív to chodilo jinak, blábláblá, situace se změnila, teď není před sto lety, spousta věcí je jinak. Zvláštní, že zbraň v rukou poliše je pro intoše dobrá, ale i ve vlastních rukách je špatná. Divná pokřivená mentalita. Ale já z principu nechci, v situaci, kdy na mě vystartuje nějakej vyšinutej magor, čekat, s holejma rukama, až někdo poliše zavolá a ti se tam dohrabou. I když se budou snažit, prostě to trvá. Definitivně jednou a naposled, policie tě ve většině případů prostě neochrání, protože nemůže.
Teď. Debil si šel domů pro pistoli (plyn), mohl si dojít pro mačetu, sekeru, kladivo, trubku, motorovou pilu, nůž, cokoliv. Celkem by mě zajímalo, jak by obranu palnou zbraní v tomhle případě posuzoval soud, bude to ještě předmětem konzultace s odborníkem, ale, za mě, není na místě váhat. Ten debil už útočil, (předpokládám, že nějaký kecy typu "já tě zabiju" tam padly taky, ale to předpokládám) a pak si někam odběhl a vrátil se s pistolí. A co člověk může vědět, co ten zasviněnko přinesl, jestli má nějaký plynový haraburdí koupený na tržišti, nebo jestli má opravdu ostrou zbraň. Není moc na místě riskovat a vsázet na to, že je to jen plyn, by se mohlo těžce nevyplatit. Asi jediná klika pro toho magora byla, že a) tam nebyl nikdo s legálně drženou zbraní, nebo i s ilegálně, prostě s vlastní palnou zbraní b) že se zpakoval dřív, než tam dojeli ti policajti, protože ti ho mohli velice snadno zastřelit taky, kdyby tam tou pistolí začal mávat. Ten poliš taky neví, co to je.
Ono, i když má fakt jen plynovku, tak běžnýho člověka ten zásah plynem dost slušně zpomalí. Ten agresor má většinou nad běžným civilem převahu (fyzicky a agresí), proto taky útočí, no a pořád má v ruce půl kila železa. Další taková doměnka kavárenských tlučhubů (a nedávno s tím přišel i "ministr spravedlnosti" Pelikán. U něj je ta funkce orwellovina jak prase). Že jako "když tam není zbraň, tak si jako daj přes držku, ráno se z toho vyspí a nikomu se nic vlastně nestane, ale když se někdo brání zbraní, tak jinej přijde o život". To jsou píčoviny až bych brečel. Už jen, pokud je to nutná obrana, není to rvačka a člověk, co se nutně bránil palnou zbraní, o ten boj nabeton nestál. Za další, slušnej člověk nemá žádnou "morální povinnost" snášet útok nějakýho ksindla, s tím, že "tak jako dostane přes držku, ale ono ho neubyde". Za další, v bitce typu "otloukaná" má skoro vždycky převahu agresor, proto si ten cíl taky vybral. Už jen proto, že má v těhle situacích víc zkušeností. No a nebo má sebou partu pobratimů, co to vykompenzujou. Za další, omyl, že holejma rukama / nohama se nedá způsobit nějakej fatal, ale dá. Přeražená čelist, přeražená lícní kost, vyražený oko, v důsledku víc ran krvácení do mozku, poškození krční páteře, ochrnutí.....nikde taky není psáno, že agresor, ve chvíli, kdy získá převahu, toho nechá, nebude vás řezat ještě na zemi, nebudou do vás na tý zemi všichni kopat, nebo po vás šlapat, kde jsou teda trvalý následky dost pravděpodobný, není jistý, že vám ještě neotříská hlavu o chodník......takový ty kecy "Kdyby obránce neměl zbraň, tak mohl ten zastřelený žít". Jo, ale taky nemusel žít obránce. Nebo z obránce mohl být slintající dement, co si močí do gatí a identifikuje tak východ slunce. Nevim, kdo chce riskovat trvalý zmrzačení a zkriplení proto, aby bral ohledy na nějakýho zasviněnka. Chce někdo spoléhat na zdravej rozum a mentální bloky nějakýho idiota, co má IQ v dvojciferných hodnotách a ani není schopen domyslet, co bude zítra, nebo je mu to jedno?
Takovej ten případ, na vídeu to bylo, jak sedí chlápek v obchoďáku, hledí si svýho, přijde debil evidentně fyzicky a zkušenostně tak o tři úrovně výš a začne ho mlátit, pak ještě na zemi kopat, přičemž mnoho těch úderů mohlo být dost fatálních z hlediska následků.....pak dostane podmínku a argumentuje se tím, že "pouhé zbití". Pouhé, kurva? Nedávno to vídeo ze zastávky autobusu na Proseku, jak tam ožralej debil poslal na zem toho starýho chlapíka, tam taky moc nechybělo k nějakýmu trvalýmu poškození, nebo možná i smrťáku, když by padnul blbě, třeba se trefil palicí o lavičku, nebo tak. Takový to uvažování "on na tebe útočí holejma rukama, tak jako přece se nebudeš bránit železem" je naprosto zcestný, protože a) on na mě nemá co útočit vůbec b) nevim vůbec, kdo to je, co má za sebou, jak moc je šílenej, případně co vytáhne, když začne prohrávat, nebo co vytáhne i tak...... Žádný ohledy na nějakou verbež. Verbež si ty ohledy totiž nezaslouží.
Samozřejmě z právního hlediska není moc taktický tahat palnou zbraň proti holým rukám, nejvíc ve fázi nějakýho vyhrožování. Protože a) v době všemožných kuličkovek a plynovek a podobně, kdejakej trotl si stejně bude myslet, že je to nějaký haraburdí a ne ostrá zbraň. b) reakce mnohých členů chamradě bude "stejně mě nestřelíš, na to nemáš koule", zaútočí asi stejně.
Něco jinýho je, když už si přinese zbraň, pokud tam začne trojčit s bouchačkou, nebo mačetou, nebo sekerou, není riskování na místě prakticky vůbec. Zbraň zrovnoprávňuje nerovnocenné, pak má i chlapík na vozejku šanci proti stokilovýmu chacharovi (i s úderovou zbraní, třeba teleskopem), holka proti nějakýmu bitkařovi ze Sibiře a podobně. Kecy humanistických idiotů o tom, že když zmizí zbraně, zmizí násilí, jsou projev retardace, protože v situaci beze zbraní se leda a) začne používat cokoliv jako zbraně b) ti fyzicky nejsilnější seřežou ty ostatní. Z hlediska těhle utopických kravin by nejbezpečnější místo světa měl být kriminál, tam je zakázaný úplně všechno, zbraně tam mají jen psychotesty prověření profesionálové a policejní dohled je tam neustále. Ale žádnej intošskej tlučhuba by se tam asi nechtěl nechat zavřít, protože ví, že by tam dostával na držku a dělal někomu děvku. Jakto? Copak tam je legální mlátit, znásilňovat, nebo ubodat někoho ve sprše nějakým naostřeným kartáčkem na zuby? Neee? Není? Tak proč se to tam děje? Aháááá, protože tam je agresivní svoloč a verbež. A ti se tam dostali odkud? Z venku, že jo :-D Takže vlastně pacifistický intoš po mě chce, abych si jako jedinou obranu tahal sirky, jestli takový potkám, nebo ne. A v lochu tě policajti neochrání, když tam maj bachaři služby, maj tam kamery, hlídkujou, dělaj prohlídky cel na zbraně.....že to není stoprocentní? No tak jak může ta ochrana fungovat venku?
Každýho dementního pacifisty a odpůrce nošení zbraní se zeptejte, jestli si myslí, že je v lochu pohoda a bezpečno. Když řekne, že tam je kurevsky nebezpečno a že by tam mezi ten lidskej odpad nechtěl, tak je jasný, že si jen kadí do krku. Protože ta svoloč se do lochu dostala z venku a venku běhaj taky.
Teď jsem koukal na "Leatherface", zas tam bylo krásně vidět, jak jsou ohledy na ksindl kontraproduktivní, protože jich akorát zneužije proti tobě a proti dalším.
Shrnutí. Držte a noste. A s použitím berte ohled na zákony o nutný obraně a krajní nouzi, ale naprosto netřeba váhat z důvodů nějakých ohledů na ksindl, protože to se může taky svinsky vymstít a druhej pokus nemusí být. Plynový prostředky jsou částečně funkční, ale není úplně zdravý na ně spoléhat, nemusí fungovat. Úderový zbraně jsou celkem nejlepší, ideál je teleskopickej pendrek, ještě líp, v kombinaci s tím plynem. Je potřeba nemít žádný dementní zábrany protivníka praštit (v rámci nutný obrany, jasně). Ale neřešit ty sračky "co když mu ublížím". Jeho chyba, nemá útočit. No a nejvyšší bere je palná zbraň. Neocenitelná, když má protivník vlastní palnou, případně mačetu, meč, sekeru a je jich takhle víc. Tady už se do kontaktního boje nikomu nechce a je lepší to vyřizovat z dálky.
Držte, noste, učte se s tím a nenechte si do toho žvanit od nějakých přehumanizovaných blbů. Ti ať se klidně nechají zabít. Jinak, nejčastější argument "ale když máš pistoli, to bys dokázal na toho protivníka vystřelit". Zvláštní, že se tohle neřeší u armády, ani u armády postavený na braneckým principu. Prostě tady máš Kalach, tady máš základní výcvik a támhle je nepřítel a ty koukej střílet, nebo tu zdechneš. A oni střílí. Neslyšel jsem nikdy argument, že ten voják "stejně nezvládne na nepřítele střílet" a za historie válek, kdy na sebe střílelo miliony lidí, se to asi párkrát stalo, ale fakt ne většinově :-D Jinak. Policajt. Je to chlap jak každej jinej. Jeho výcvik nespočívá ve střílení na živý cíle. Ale nikdo, nebo skoro nikdo, neprudí s tím, že "k čemu je výcvik policie, vždyť policajt pak stejně nedokáže vystřelit na pachatele". To, že někdo navlíkne uniformu, neznamená, že je to nějakej jinej člověk, než když jí sundá. Tak proč u ozbrojených složek tyhle kecy nikdo nemá, ale u civilního držení je má někdo furt?
A byla doba, kdy i Blochinovi mohl někdo říct "ty nejsi žádnej killer, vždyť si ještě nikoho nezastřelil" :-D
Jak to řekl nějakej ten americkej magor, "Vrahem se člověk nerodí, ale stává" a já říkám, "bojovníkem se člověk nerodí, ale stává". Každej z těch mladejch americkejch kluků, co je poslali trojčit do vietnamský džungle, tam muselo střílet na živý cíle prvně v životě a stejně tak ti kluci od NVA a Viet Kongu. Atd. Staletí a tisíciletí historie vojenství ukazujou, že střílet na nepřítele v situaci, kdy jde o život, je celkem realizovatelný a taky, že kdo má lepší výcvik, má větší šance. Armády to nedělaj jinak. Takže budeme věřit tisíci letům válečnictví, nebo sňůšce dementních keců, co lidem pacifistická výchova tlačí do hlavy ve snaze udělat z nich sraby?
Nechám to na každým.

Konspirace a "mletí nádivky"

10. října 2017 v 13:10 | Řezník
Servus všem. Pojem "mletí nádivky" jsem sebral pro změnu z jedný knížky od Kinga, jmenovitě Temná půle, kde psychouš George Stark likvidoval všechny, co se proti němu nějak postavili (nejoblíbenější nástroj byla břitva) a říkal tomu přesně takhle :-D O co jde. Mezi lidma frčí spousta různých konspiračních teorií, který maj velice široký záběr. Od celkem uvěřitelných, po naprosto dementní.
Celkem mě vždycky dostane, že je nějaký spiknutí, tak hrozivě tajný a děsivě utajený, že ho neznaj ani ti, co ho vymysleli, ale ví o něm každej mlamoj, co umí klikat myší. Jak říkám, v současný době internetu, informačních médií a smartfounů, kdy má každej HD kameru v kapse, je extrémně těžký něco reálně utajit. Na druhou stranu je extrémně snadný člověka zahltit. To se vypustí do éteru tolik hovadin a srágor (čemuž množství žroutů alternativních zdrojů pomáhá, protože člověk mnohdy, ve snaze "nebýt ovce" a nesežrat všechno, co předhodí mainstream, naprosto nekriticky, bohužel i jak ta ovce, sežere všechno, co předhodí alternativní zdroje a různý konspirační weby) že je pak nemožný se v tom vyznat. A pak i člověk, co natrefí na něco, co není fake, si řekne "zase další konspirační žvásty" a pustí to z hlavy.
Nově se vynořujou konspirace ohledně toho shootoutu v Las Vegas, zde se není čemu divit, protože ta oficiální verze je děravá jak řešeto. Než se k tomu dostanu, rozeberu nějaký jiný. Platí, aby spiknutí bylo snadno utajený a utajitelný, musí o tom vědět co nejmíň lidí. Tím pádem naprosto padaj hovadiny typu "Chemtrails", že jako běžný linkový letadla mají v křídlech rozprašovače nějakých srágor a plynujou lidi z luftu. Ty letadla jsou běžně na letištích, cestující blomcaj dovnitř a ven, motá se tam spoustu personálu, údržbářů, mechaniků, techniků, letovýho i neletovýho personálu.......že by si jako nikdo nevšim, že to letadlo má v křídlech nějaký pofidérní trysky.....někdo to taky musí opravovat, kontrolovat, udržovat, pak je to odstrojený v hangáru, tam se taky motá tolik personálu......někdo taky musí tankovat palivo, v křídlech jsou běžně nádrže, že by si nikdo nevšim, že se tam tankuje něco jinýho, nebo že to letadlo má nějakej malej dolet (protože chembordel by zabíral místo pro palivo), no a hlavně, že by to nikdo nevyžvanil, je totálně nemyslitelný. Já na letišti dělal, okolo těch dopraváků jsme se tam motali, byla tam spousta a spousta personálu, nikdy jsem neslyšel, že by byl nějakej Airbus odstrojenej v utajeným hangáru a dovnitř jen personál v černých brejlích ala Men in blek. Že by používali běžný linkový letadla, to je prostě neudržitelný. Jo, kdyby někdo přišel s tím, že na pár vojenských základnách mají pár speciálek B52, nebo Starlifter, upravený jako plynaře, ke kterým má teda přístup jen určitá uzavřená skupinka personálu a letců, v nějakým uzavřeným okruhu vojenskýho letiště, který tutam natankujou ten bordel a práškujou, případně tankujou za letu, aby se tam nepopelili moc často, to by bylo mnohem proveditelnější. Opět těžko realizovatelný, protože každá neveřejná část letiště sousedí s nějakou běžnou vojenskou a že by nějakej bigoš někde nevykecal, že tam cikcak přilétají podivný eroplány, ke kterým nikdo nesmí....ale budiž. Ale proč to dělat tak složitě, když by stačilo to lít z cisterny do vody. Stačil by přístup přes pár lidí k rozvodům vody, přehradám a vodojemum, někdy v temný noci potichu naburácet, vylejt a zmizet.....jasně, dřív nebo pozdějc by si toho taky někdo všim, ale rozhodně hůř, než toho, že běžný linkový éra sebou vozej nějaký hnojády, kterýma plynujou lidi. Dělal jsem na Ruzyni a jen tam by do toho muselo být namočených takových....kteří by to pak sami dejchali :-D
To už jsou pak neskutečný debility, jako že "zednáři přidávají sklo do soli v supermarketech" (myšleno do tý, co se tam prodává) a že "proto neuvidíš nikdy zednáře, jak by kupoval sůl v supermarketu". Na to jsem k tomu musel napsat, že jsou asi k vidění zednáři v supermarketu běžně a hlavně maj nápis "jsem zednář" na zádech :-D
Že nikoho nenapadlo vzít pár desítek kilo tý podezřelý soli a hodit do do vody :-D Sklo se nerozpustí :-D a klesne na dno. Ale to bych po těch lidech chtěl moc. O řízený destrukci WTC a bombě typu "nanotermit", která je tak tajná, že jí dokáže identifikovat každej jouda, co prošel kolem Ground Zero a o tom, že by si nikdo nevšimnul hafa dělňošů a vořechů, co by bloumali po WTC a navrtávali nosníky a nosili tam hromady podezřelých krámů do všech pater (zvláštní že o nějakých überstavebních úpravách na obou věžích těsně před destrukcí nikdo nemluví a dlouho by to tam být nemohlo, protože a) čím dýl někde trhavinu a roznětku nechám, tím míň je spolehlivý, že to fakt bouchne b) by si toho někdo všim c) by to někdo odpálil nějakou náhodou) mluvit nebudu, to by bylo moc dlouhý. Ale to neznamená, že spousta těch konspirací nemůže být pravda. Klidně bych věřil tomu, že CIA a spol o tom chystaným útoku na WTC věděli, nebo dokonce skrz nějakýho dvojitýho agenta basmače tak jako navedli, jak to provést, tady by o tom vědělo jen minimum lidí, přičemž aktéři chcípli a ti, co by o tom nějak věděli v terénu, by během chvíle "zmizeli a byli zmizelí", "snědli otrávený houby" nebo nějaká podobná trapná nehoda :-D Tomu se klidně věřit dá.
To je podobný, jako odstřel Kenedyho, kterýho odstřelil nějakej "duševně chorej" bývalej mariňák, naprosto bez spojitosti s ničím, nějakou obstarožní zbraní, toho hned na to zastřelí nějakej jinej jouda, kterej pak "vážně onemocní a zemře", ten svuj kill ani pořádně nevysvětlí https://cs.wikipedia.org/wiki/Jacob_Rubinstein
A celý to proběhne zhovínka potom, co Kennedy podepíše zákon, kterým se měl zrušit FED. No, tak to prostě faaaakt tříská do očí, že jo. Už jen ten fakt, že "Kennedyho zastřelil nějakej vořech těsně po tom, co chtěl zrušit FED" by člověka měl nasměrovat správným směrem, ale to ve většině zdrojů člověk stejně nenajde. Johnson co nastoupil po něm, tenhle jeho zákon zrušil. Takže, ehm. Plus tam jsou i podezřelý okolnosti ohledně samotnýho toho killu, že to jako nevypadá moc jen na jednoho střelce.
No a teď se dostanem k Vegas, kdy nějakej jouda, o kterým se neví pomalu nic, kromě toho, že měl asi prachy, který někde asi sehnal, natahal do hotelu 23 bouchaček (proč tolik), s různýma úpravama (na civila dobrý) a povedlo se mu trefit skoro šest set lidí (v počtu jednoho střelce), zbraní s úpravou, která je značně náročná na obsluhu (jo a střílel jen ze dvou, k čemu těch dalších 21). A Killary Klintnová to komentuje a tvýtuje o tom ještě ve chvíli, kdy ty mrtvoly ani nestačily ztuhnout a hází to na držitele zbraní a NRA.
Mohlo tam být střelců víc? No jasně, klidně. Za těch sedmdesát minut, než se tam dostali poliši, se mohli stihnout v klidu zdekovat, nebo klidně i zkilogramovat. Kdo odkud a čím vlastně střílel se nějak extra zjišťovat nebude, vyšetřování skončilo, zapomeňte, pachatel je mrtvej a byl to prostě psychouš co měl rád zbraně a proto jsou zbraně špatné, áno a proto je potřeba je zakázat. Klidně to mohl být nějakej tah ke zdiskreditování Trumpa a jeho zbraňový legislativy, proč ne. Že by to neudělali? A proč ne. Vždyť od začátku jeho vlády se různý vládní úřady pokouší zdiskreditovat výsledky voleb, tu že to bylo nějaký divný, tam že to zase vyhráli ruský hackeři, těhle bludů už proběhlo asi bžilion..... Není vůbec nereálný, že příznivci tý marxistický sekty okolo Klintnový a předtím Husseina Obamy maj nějakou větší skupinu v bezpečnostních složkách, zorganizovat něco takovýho není až takovej problém. A že by to neudělali, protože "zabíjení nevinných lidí", ale no tak. Víme jak pro ten ksindl okolo novýho marxe a světovýho džihádu, pro různý Sorose, Rotschildy, Rockefellery a podobně, hodnotnej je běloch, případně běžnej Američan, že. Klidně by mohli nasbírat celou brigádu dobrovolníků z nějaký Antify a podobný zběře. A hlavní střelec, náš hlavní hrdina? "Zastřelil se sám", klidně mohl být mrtvej už před střelbou, klidně nemusel mít ani jednu svojí zbraň, stačilo, že byl "divnej, moc se nebavil se sousedama", aby nikdo nevěděl, jestli zbraně doma má, nebo ne, stačilo na něj vědět nějakou hustou sviňárnu, nebo mu nakecat, že to přežije, mohli ho vydírat, cokoliv......každopádně, oficiální verze "osamělý střelec, který zaručeně nebyl napojenej na nikoho a na nic, si natahal do hotelu 23 bouchaček a se dvěma, dost náročnýma na obsluhu, ufritoval sám 600 lidí", mi zní jako takový ty vyšetřování z devadesátých let, "zastřelil se sám, zezadu, z pěti metrů", případně jak nedávno, "ta holka se bodla sama nožem do srdce, třikrát, no a ten Abdul měl ruce od krve a pořezaný ruce, protože se jí v tom snažil zabránit". Ehm. "Na co umřeli?" "Otrava houbama." "Co? Vždyť tenhle má díru mezi očima." "Jo, nechtěl žrát houby".
A když to ta marxistická kráva komentuje a hází na NRA ještě ve chvíli, kdy vůbec nemůže vědět, jestli nestřílela nějaká Al Kejda.......
Jak to říkala ta Sarah Brady, v USA, "Náš cíl, vytvořit socialistickou Ameriku, bude možný jen tehdy, budou li všichni ti, co by nám mohli vzdorovat, odzbrojeni, nezáleží na tom, jestli musíme překrucovat pravdu, nebo přímo lhát". Kdyby se ukázalo, že střelců bylo víc (600 zasažených?) byl by to příběh o střelcích. Takhle je střelec jeden, divnej, mrtvej, nic o něm nevíme, nic nám už neřekne a je to příběh o "mnoha zbraních v rukou jednotlivce a tom, že Trump nechce rušit druhej dodatek ústavy, zatímco Hitlery jo". Plus samozřejmě nesmíme zapomenout na velmi dobré vztahy Husejna Obamy a analogicky i Killary, se Saudskou Arábií a jak víme, Saudská Arábie šíří....světovej džihád. Vždyť Clintonova administrativa jim vyhrála džihád v Kosovu a teď "mezinárodní soud" (fraška trapáků) propustil toho velitele bosenských musulmanů, co byl obžalovanej z mnoha killů Srbů. Což mě nepřekvapuje, je to muslim, toho by pustili, i kdyby bylo video jak pižlá osobně zajatcum hlavu. Protože "Islam is love", pravila Ariana Grande a mě jen trochu mrzí, že to bum na jejim koncertu jí neutrhlo ksicht, nebo aspoň nohy.
A co je šest set trefených, když z toho umřela tak akorát leda desetina, optikou výhry nový levice a světovýho džihádu v USA. Pokud to umožní další represe a preventivní útoky vůči držitelum zbraní (kdy už se části amerických ozbrojených sil trénují na boj proti vlastním občanům, kdy maj jako cvičný terče figuríny chlapů a ženských s nevojenskýma zbraněma - říkaj tomu terče "neváhejte"), tak proč ne. Člověk nesmí zapomenout, že vlastní vlády zabily za dvacátý století miliony a miliony svých lidí, 59 mrtvých vůbec nic neznamená. Pro ty americký "rudý gardy" určitě ne.
Ale stejně, jsou to diletanti, když už ani ne jeden den po tom střílení přijdou s tím, že střelec byl jen jeden, nesouviselo to s ničím, komplice neměl, střelců rozhodně víc nebylo. Za tu dobu nemůžou stihnout ani rozpitvat všechny mrtvoly, porovnat zranění všech trefených a pořádně ohledat místo činu. Kdyby se zprávy omezily na "střílelo se na koncertě ve Vegas, killcount a vyšetřování probíhá, zatím se neví" a pak tak po měsíci přišli s tím, že střelec byl jen jeden, nesouvisel s ničím a napojen na nikoho nebyl, znělo by to mnohem reálněji. Jak můžou vůbec po tak krátký chvíli vědět, že pro nikoho nepracoval (i kdyby fakt byl sám), nebyl napojenej na žádnou skupinu a tudíž, že to fakt není terorismus?
Proto je potřeba jen jeden střelec, stejně jak u Kennedyho. Když je jen jeden, tak "je to blázen a ti dělají nelogický věci". Kdyby jich bylo víc, už by se někdo mohl vrtat ve spojitosti a v motivaci, že to byla "parta stejně narušených cvoků" už je nevěrohodný. Proto taky maj aparátčíci nejradši vysvětlení o "osamělým vlkovi" i u útoku basmačů. Je jeden, tak je duševně chorý a vůbec to nesouvisí s islámem. Kdyby jich bylo deset, to už by s islámem souviset mohlo a to by bylo moc fuj.

Ratata v Las Vegas, válka je vůl, předvolební kecy a podobně.

9. října 2017 v 11:49 | Řezník
Servus všem. Minulej týden zase proběhl PR dar z nebes pro všechny zakazovače zbraní, gun control fašisty, hipíky, prosazovatele pacifismu skrz útlak státní moci a podobný magory. Vořech v Las Vegas opískoval country koncert a to tak vehementně, že zabil 58 lidí a kolem pěti set zranil. Sice se z hlediska killcountu nedostal přes Breivika, přes magora z Nice, ani se nepřiblížil magorům z Bataclanu, ale z hlediska celkovýho počtu zasažených cílů jim dal všem fleka.
Takže co o něm víme. Paradoxně nic moc. Byl to nějakej údajně podivín, údajně multimilionář a údajně nevycházel moc se sousedama, hlavně měl moc zbraní a to legálních a upravených, no a hlavně, byl bílej a asi bez vazeb na islám. Co si můžeme dovodit, asi to nebyl pravičák, all right a nacionalista. Protože, to by a) nestřílel na county koncert, b) během chvíle by to marxistický média, naše současný deriváty Rudýho práva, vyhrabali, cpali by to do nás vrchem spodem, jak jsou ti "fašisti" nebezpeční, hele co provedl. Opět by byla předvedena ta virtuozní práce s kolektivní vinou, kdy když něco provede bílej nacionalista, můžou za to všichni, kdo maj světlou kůži a ideálně všichni držitelé zbraní, ale když něco provede mochametán, je to vždycky jen čin narušenýho jednotlivce a nikdy to nesouvisí s ničím.
Vsuvka, v tomhle absolutně nezklamala Hitlery Klintnová, která to okamžitě začala házet na NRA a držitele zbraní celkově. Jakkoliv by si po muslimským útoku radši vrazila jehlu do oka, než by volala po sankcích proti islámu. Ta marxistická bába je doublethinkovej virtuoz.
Vůbec o střelci se ví celkem kulový, kromě toho, že ty zbraně až tak mega žral, že si jich na místo útoku nanosil pro jistotu až 23 :-D (někde se tvrdí 15), což je samo o sobě fakt dost divný. Když může střílet stejně jen z jedný, pokud se chce člověk hýbat, tak může mít tak pušku a jako sekundární pistoli, případně teda ještě jednu pušku na zádech, ale ta už spíš překáží. Kdybych sebou chtěl tahat nějakou mamutí váhu, kterou vytvoři 23 zbraní (myšleno nanosit to do toho hotelu, ne je vláčet sebou, jasně), tak si radši vezmu víc munice, abych teda mohl pořádně střílet. Je naprosto nelogický sebou vláčet někam takovýho železa. Jasně, nelogický je i střílet na koncert do bezbranných lidí, takže jo, je možný, že tam sebou chtěl mít tolik kovu, ale stejně, je to divný.
550 zásahů? A to mu tam ti lidi pózovali, nebo co?
Samozřejmě, levičáci a marxovi pohrobci se teď budou točit na tom, že a) byl bílej, takže o jakýmkoliv musulmanským zabíjení laskavě všichni držte tlamu, protože bílej Američan to umí taky (jakkoliv neznáme důvod, ale neřval u toho Alou na bar, tak co) b) měl zbraně a kdyby je neměl povolený, tak by si je jako milionář dokázal někde sehnat ilegálně...fuj, čo to tárám, neměl by nic a mohl by maximálně sehnat náklaďák a ty lidi rozjezdit....ale no tak.....nedokázal by nic, pokud by si nesehnal nějakou hořlavinu a nepodpálil to tam....a dost už. Ne. Kdyby měl ty zbraně zakázaný, žádnej útok by neproběhl. Stejně jako kdyby mu zakázali zabíjet lidi....uááááá.
No, zrovna v pátek proběhl případ, kdy si nějakej žluťák v rámci vendety, že ho vyhodili z práce hlídače ve škole, přinesl do školy hořlavinu, polil haranty a sebe a podpálil. Tabulka "no fire zone", případně "zákaz podpalování děcek" byla evidentně zrovna v čistírně. Některým lidem to ovšem nevysvětlím, obzvlášť starý zase budou zaseknutý v tom, že kdyby měl ty zbraně zakázaný, tak se nic nestane, no a ti, kterým zbraně v rukou občanů překáží, tohle zužitkujou velice kvalitně. Jasně se vyrojilo spousta konspirací a upřímně, mnohý dávaj víc smyslu než oficiální vysvětlení.
Btw, poldum na místě útoku trvalo sedmdesát minut, než se tam dokýblovali, čimž teda teze "policie vás ochrání" dostala další ránu přímo do koulí, protože za sedmdesát minut se toho stihne......A až někoho napadne vyfetlo s břitvou, rozhodně to nebude hlášený někým okamžitě tak, jako střelba na koncertě a tudíž i reakce bude pomalejší. Možná se to policie dozví až dávno potom, co bude někdo už na zemi tuhnout.
Muslomilové a migrantofilové operujou s tím, že šance, že to chytneš při nějakým terorismo je velmi malá, že tě spíš přejede auto, ti samí ovšem se budou do krve hádat, že zbraně jsou špatné, áno, protože pár shootoutů. A že je mnohem pravděpodobnější, že bude člověk čelit naprosto jinýmu typu smrtícího útoku, kde se zbraní naopak může dost dobře ubránit, to nezohlední. Ničí mě kecy, že "zbraň stejně nepotřebuješ, protože když tě takhle někdo opískuje na koncertě z třicátýho patra, stejně jí nepoužiješ". Fajn, to je jak vyhodit z auta pásy, airbagy, lékárničku, mobil a rezignovat na první pomoc, protože když tě z boku na přejezdu trefí Téžévé, stejně nemáš šanci a je ti to stejně k prdu. Že je asi milion situací, který jsou jiný a kde ti všechno dost dobře k něčemu je......to zohlední jen u něčeho.
Jinak (ono to s tím celkem souvisí) jsem o víkendu viděl korejskej film Mai Wei (českej název to nemá), jak Korejce násilím odvedli do japonský armády, řezal se s Rusákama, pak ho Rusáci zajali, byl v gulagu, pak nuceně do ruský armády, útočil proti Němcům, Rusákům pak zdrh a přeběh k Němcům, kde ho začlenili do armády a nakonec to koupil v Normandii. Podle skutečných událostí. Hustonátěr a bylo tam krásně vidět, že "válka je vůl". Jak Japonci, tak Rusáci, tam vždycky nahnali ty lidi na jatka, do masomlejnu, s tím, že kdo nešel dopředu, po tom stříleli ti jeho vlastní lampasáci. Těch pasáží tam bylo několik, jak ti dementi řvali "neustupovat, ani krok zpátky, za císaře, bo za Stalina - nehodící si škrtněte podle armády-" no a ti dudkové po nich ani nestřelili zpátky, což jsem teda upřímně nepochopil. On to popisoval i nějakej Amík, co se podílel na operaci Lam Son 719, invaze do Laosu, která se teda zvrhla v děsnej vejprask. Jak vojáci ARVN zdrhali před NVA a jejich lampasáci na ně stříleli, ale ti vojáci jim to nevraceli. Je to zvláštní. Jak jsou lidi zblblí tou "legislativou" a že "po tamtom smím a musím střelit, protože (mnohdy pouze podle politickýho klíče) je to nepřítel" a "tady po tom dementovi střelit jakože nesmim, ačkoliv po mě střílí, protože to není nepřítel, ale nadřízenej důstojník a má zákonem daný právo po mě střílet". :-D Jako, jasně, v mnoha situacích mám jasně výhodnější z hlediska přežití jít dopředu, proti nepříteli, kde mě zastřelí možná, zatímco když zastřelím lampasáka a pokusim se zdrhnout, tak mě zastřelí určitě. Ale v jiných zase ne a když to jde úplně do řitě a oni mě ženou do nějaký pošahaný zteče, kde teda jako určitě zařvu......Plus, kdo dokáže, že toho vořecha nezastřelil nepřítel, když to tam lítá všude. A když po něm střelim, co mi udělaj, pokusí se mě zastřelit? Vždyť to už dělaj :-D
Z pohledu toho řadovýho Korejce, kterej na těch frontách ani na jedný teda nebyl zhusta moc dobrovolně, byl stejnej nepřítel ten, co ho dloubal pistolí do zad a hnal ho do nějakýho šrotovníku, za země a ideály, který mu mohli být úplně u sedáku, jako ten nepřítel, co byl proti němu. Defacto o život mu usilovali oba. Válka je vůl a armáda, pokud se nenasazuje správně a není postavená správně, je vůl taky. Vůbec se nedivím, když v nějaký armádě, která je postavená na odvedencích a lidech nahnaných tam, v nějaký válce, u který člověk vůbec neví, proč jako vlastně začla, bigoši kuchnou lampasáky a vezmou roha. Ano, ruská fronta, ruskej moloděc mnohdy zhusta dobrovolně bránil svojí zemi proti fašistickým agresorům a stejně tak mnohej Němec opravdu šel bránit civilizaci proti židobolševickým hordám z východu, jo. Ale člověk musí, v tomhle ohledu, přemýšlet "mimo škatuli". Prostě. Je tohle moje válka? Ano nebo ne? Pokud ano, bojuju, jak nejlíp umim, ale pokud ne, tak je muj nepřítel stejně ten vořech, co mě do ní žene, jako ten, o kom mi řekli, že je nepřítel. To, že mi politici budou vykládat, jak musim jít někam nasazovat život, kvůli, ehm, nějakým jako, co to je, hodnotám a jejich pricipum a kravinám, no, hoši, nakadit. Kupříkladu, kdyby jako NATO a spol chtěli vyhlásit válku Rusku, tak to není moje válka teda ani omylem. Na to, aby člověk někde nasazoval kejhák, musí mít fakt dobrej důvod. A jakkoliv je mnohde snažší prostě odstřelit ty, co tě do tý války ženou a zpakovat se, nebo je prostě postřílet komplet a na celou válku se vykašlat, tak jsou lidi prostě chycený v tom naučeným legislativním rytmu. "Musíme, protože je to v zákoně a naše zvolená vláda se na tom shodla". Člověk prostě musí pochopit, že zákony prostě nejsou vůbec žádnej garant nějakýho vyššího práva, vysokýho dobra a morálních principů, v zákoně je mnohdy to, co tam někdo napsal, jinej pro to zvednul ruku a pak se to nějak odkejvalo, protože nebyla vůle a snaha to namočit do močůvky a narvat jim to do krku. Lidi musej pochopit, že "demokracie" a podobně, odsud podsud a pokud "demokraticky" zvolená vláda začne vyvádět zhovadilosti, který občanstvo ohrožujou, patří vykopat z velkejch baráků a případně pověsit na lampy. Jako to nakonec udělali Taloši s Musolinim. A ne že za ně pudu někam nasazovat kejhák. Třeba půjdu, když mi daj dobrej důvod.
To rovněž vypořádává kecy o tom, jak "když jsi poctivej, nemáš se od státu a dozorovejch orgánů čeho bát", kterýmuž nesmyslu spousta lidí opravdu věří. Poctivej pro aparát jseš teď, protože aparát říká, že jseš "poctivej". Jenže aparát má tu moc, z kohokoliv přes noc udělat kriminálníka a vyvrhele škrtem propisky, kdy včera se to ještě smělo a kdo to dělal, byl zákona dbalý, ctihodný občan a dneska se to nesmí a kdo to dělá, je vyvrhel, kriminálník, daňový krátil a podobně. A nejde jen o klasiku, že ti vláda nařídí odevzdat všechno zlato, všechny zbraně, znárodní ti majetek, na základě kdoví čeho tě pošlou do gulagu, na základě etnicity tě naprosto legálně a v souladu se zákonem zplynujou a strčí do pece, nebo ti zakážou mít víc dětí než jedno. Může to být nějaký víc softkor, třeba že uvalí zdvojenou daň na příjmy a najednou, "včera jsem byl ještě poctivý občan, co byl pro EET, poctivě odváděl všechny daně a bonzoval v účtenkový loterii a najednou.....můžu platit dvojnásobek, no a nebo zkusit něco zatajit a to jsem pak zase vyvrhel a zločinec a kriminálník, amorální bastard kterej okrádá všechny, okrádá stát, okrádá učitele a matky na mateřský a vůbec, oběste ho". O klasice, kdy během golodomoru na Ukrajině chodily hlídky a zabavovaly potraviny, nemluvim. Ten, kdo si schovával žrádlo, byl taky "daňovej krátil", co okrádá stát, kvůli kterýmu nebyly prachy pro politruky, učitele marxismu a podobně? :-D
Ke všem těmhle legislativním kecum, pokud se prostě nekryjou s Božím zákonem, je potřeba přistupovat s rezervou. A ne kecy že "je potřeba zvětšovat moc státních složek nad občanem, protože když jsi poctivý a neděláš nic špatnýho, nemáš se čeho bát". Nikde není psáno, že když je vláda dneska kámoš, bude kámoš i zejtra.
Viděno optikou dvacátýho století, nejvíc zabitých lidí měly na svědomí vlastní vlády a bylo to víc, než kolik pokapalo vojáků ve válkách. Do toho se nezahrnuje to, že spousta těch válek bylo prostě taky kvůli vládám. Takže optiku pohledu občana na tu bandu politvořežprutů, co někde sedí, by mělo formovat tohle. Kontrolovat je, sledovat co dělaj a v nejhorším je odtamtud prostě vyházet.
Jinak, samozřejmě, máme tu klišé "teď je to v zákonech, ale můžeme to změnit u voleb". Já, na rozdíl od mnohých, si nedělám z "demokracie" bílou krávu. V tomhle obdivuju ty ksindly z kliniky a antify a trumpobijce a podobně. Ne v cílech a v tom, co dělaj. Ale v tom, jakej maj přístup. Prostě, je to jinak, než jsme chtěli, tak se prostě nesmíříme, hlavu neskloníme, budem řvát a dělat bordel, dokud to nebude po našem. V tomhle se od nich vlastenci musí učit. Ne "tak to padlo jinak než jsme chtěli, ale budeme to respektovat". Kulový. Kdy se levice s něčím smířila? Jsou aktivní, jsou agresivní a jdou si za tím, co chtějí. Vlastenci musí taky.
To mě přivádí k další věci. Volební slogany. Teda, vždycky to byl hnuj, ale to, co předvádí teď.....smrdí z toho, obzvlášť u systémových stran, "kašlem na to, ti blbci to stejně sežerou". Slibujou to, co mohli dělat už dávno, teď je najednou každá systémová strana proti státní buzeraci a šikaně, navzdory tomu, že jí zase čtyři roky pomáhala budovat, jsou pro menší šikanu živnostníků (navzdory tomu....), kecaj o svobodě (kterou čtyři roky potírali), o státní suverenitě (kterou odevzdávali do Brusele), o tom, že "stát je služba" (TOP 09, to je jak "stop ubližování dětem. Čikatilo"), o tom, že "když bohatne země, tak musí i bohatnout i lidi" (co to je za žvást, ČSSD). KDU ale vede. Plakát, "Daniel Herman. Muž který se postavil prezidentu Zemanovi". (To jsem fakt viděl). No, jestli teda nemaj nic lepšího, co by se tam dalo napsat, než tohle....... Jakkoliv nesnáším Babiše, tak se mi děsně líbí, jak je teď každej "antibabiš", přičemž to s ním čtyři roky vesele pekli.
ODS sází na kecy o státní suverenitě a svobodě a podobně, přičemž, když se člověk koukne na jejich program, tak to stejně budou dělat po bruselský cestě, sice "Ne jako ČSSD, ale ne zas až tak moc jinak", dva lidi jako Klaus mladší a Černochová to prostě nevytrhnou. Letos jsou fakt ty bilbordy rekordně slabý, jasně, byl jsem zvyklej, že ti vořežpruti lžou, ale kdo jim žere ty kecy teď......ten musí být duševně slabý. Pak čtu na diskuzích, že "to, že mě nějaká strana zklamala, není důvod jí nevolit, vždyť se nějak kompromitovala už každá". A já říkám, no ty jsi chlape dobře rozumu mdlého. To je jako "to, že mi byla nevěrná, neznamená, že se s ní rozejdu, vždyť skoro každá ti někdy nasadí parohy" :-D Děs, co je to za přístup? Strana, která se kompromitovala ne jednou, ale vícekrát, zaslouží hodit bez milosti přes palubu a zvolit jinou. Politiků je jak psů a oni nad sebou musí mít namoklej meč, jinak si dělaj co chtěj.
Paradoxně nejmíň debilně z toho vychází Babiš, z těch systémových stran, protože slibuje pokračování přesně toho, co dělá, víc buzerace, víc eliminace svojí konkurence, víc čerpání dotací na ten svuj Anofert a nastolování oligarchie, do témat jako migrace, zamoření ČR musulmanama a odzbrojování vořechů, se nepouští, tam je jasný, že to bude dělat po Bruselsky. Je to sice pazdrát, ale aspoň nevyřvává prázdný kecy. Ti ostatní se nějak už vyčerpali. Za mě, jedině Svobodní nebo SPD. Ti mi ještě nestačili hnout žlučí a nestačili naslibovat hromadu věcí a pak dělat úplně něco jinýho. Úplně největší tragédi aktuálně jsou Piráti, kteří si hrajou na hustě antisystémový rebelanty, prostě "piráti, vole, budem stahovat fláky a bafat ganju a nechceme aby nás stát neustále dozoroval a buzeroval", přičemž jsou pro Unijní a jak jde jakýkoliv "pirátství" zkombinovat s EU, která je pro co největší federalizaci, centralizaci, dohled, kontrolu, korporace, vynucování čím dál víc předpisů a která opravdu nechce nechávat ani moc prostoru pro online svobodu, my není jasný. To je jak "anarchista" co volí zelený, případně "antikonzumerista" co se při dělání bordelu na ulici fotí IPhonem.
Prostě podělaný pozéři. Četl jsem hlášku "Piráti jsou volba pro ty, kdo chtějí mít v gulagu wifi", případně "Jsou to Zelení, co neradi chodí do přírody". Ten jejich program je zelenej, jsou pro migrační, pro islám (islám je fajn a nikdo nesmí být diskriminován na základě blábláblá), pro bruselský, jinak tam zase straší městská cyklistika, bikesharing, Rekola, úředníci pro bezmotorovou dopravu, prostě....bluééééé. Rád bych varoval všechny, před volbou týhle bandy, jako nějaký "protiaparátní". Jsou proaparátní jak prase.
ODS je notoricky nespolehlivá, KDU a TOP darmo mluvit, ti maj ve sloganech věci v opozitu tomu, co čtyři roky dělali. ANO je oligarcha a jeho poskok Pelikán. Sice ano, na bilbordech trapně nelžou, ale stejně to není důvod jim to hodit. Za mě, Svobodní, nebo SPD. Zvážil bych i Realisty, ale ten jejich vůdce je dost Kremlin a to je z louže do louže.
Jinak ještě jeden článek k Las Vegas:
http://dfens-cz.com/osamely-strelec-byl-zabit/
a jeden k volbám.
http://dfens-cz.com/prazdnota-mluvicich-hlav/