Prosinec 2017

Genetická ohavnost, jaký to je k ní patřit?

28. prosince 2017 v 13:19 | Řezník
Servus všem, zrovna včera jsem natrefil na článek o tom, jak jakejsi Martinéz na texaský státní univerzitě zplodil text o tom, že běloch je genetická ohavnost a že bude a měl by být vymýcen, chrstnul to tam do tisku a ono to skutečně vyšlo. Pak se kolem toho strhnul nějakej humbuk (aspoň kurva tak) tak se ta univerzita jakože omluvila, ale stejně. Pustili to ven. Článek tu.
https://jonathanturley.org/2017/11/30/your-dna-is-an-abomination-texas-state-university-embroiled-in-controversy-over-racist-column-calling-for-white-death/
Pomiňme to, že celej Martinez, pravděpodobně potomek nějakých prodejců tacos z dodávky, kteří přeplavali Rio Grande, získali občanství při amnestii, je asi na univerzitě hlavně proto, že je Mexikánec, tak to tam bouchá na státní stipendium a pod tlakem tý rasově diverzní mafie ho nevykopnou. Pomiňme to, že latino je taky běloch, patří pod bělochy a to, že je buritožrout, ho před genetikou neuchrání :-D Já proti Mexikáncům, ani latinos celkově, vůbec nic nemám, ale tak víme jak to s nima v USA vypadá, že? :-D A je to prostě běloch. Mexikán je chudej Španěl a Španěl je běloch.
Shrnutí, Martinez je debil, nejen že je rasista, ale ještě si kadí do vlastního krku. Jenže. Tady vůbec nejde o jednoho Mexikánce, kterej je dementní, asi se v tý tacododávce nadýchal v dětství zplodin z netěsnícího vejfuku. Jde o to, že takovou rasistickou sračku napsal.....no, napsat jí může, já taky dost píšu, jenže. Napsal, donesl někam do "redakce". A tam ho s tím nikdo nevyhodil. Následně to po něm musel někdo číst a dělat korekce, někdo to musel zakomponovat do vydání, někdo to musel celý schválit a někdo to musel hodit do tisku. Každej z těhle mohl říct "Martinezi, ty ses nadobro pominul, copak můžeme takovou posthitlerovskou sračku vydat?" A nikdo nic. Takže všichni s tím souhlasili. Pak taky, museli vědět, že když to pustěj ven, nedostanou od vedení univerzity pojeb, takže i to vedení v tom jede. A koneckonců čekali i to, že jim pak tu redakci nikdo nevypálí. Ergo....že atmosféra ve společnosti už je nachystaná na další krok. Fajn. Teď si představte, že by něco takovýho napsal o černejch. Nebo o muslimech. He? To by byl rambajz, demonstrace, na celej kampus by "útočila Antifa", ti kokoti leví by byli schopní tu univerzitu podpálit (něco podobnýho se už párkrát stalo).Když v Nigérii onehdá během Miss World nějaká trajda v novinách napsala, že z těch finalistek by si vybral i prorok Mohamed, byl z toho randál, ty noviny vyhořely do základů, celkový bitky, killcount přesáhl tisíc lidí a všechny ty chodící reklamy na botox, silikon a penicilin museli evakuovat vojenským speciálem, jinak by taky asi nedopadly hezky.
Když si dělal prdel Čárlí, víme jak to dopalo, že zHebnul. Když nějakej jouda šáhne na prdel nějaký herecký hajtře, která beztak začínala v pornu, před patnácti lety, je z toho "pochod žen za co já vim už". Kdyby někdo napsal o gejích, že jsou genetickej defekt (a z biologickýho hlediska to tak prostě je - takhle, jsou dvě verze, buď je to volený, nebo vrozený. Pokud volený, musí se že člověk může klidně tepley nebýt. Pokud je to vrozený, je to z hlediska genetickýho a biologickýho prostě deformace). To nikdo nevydá, protože "nehezký být ke gejům dnes naprosto zapovězeno jest".
Ale otírat si držku umaštěnou od fazolí o bělochy, to dneska může každej kripl, co má do řiti díru. Ještě může vyřvávat, že patříme eliminovat a že eliminace proběhne. Neříkám to už nějakou dobu? Že ti dementi se množí a budou přitvrzovat? Než to někdo odmávne jako "tak jeden Chozé napsal...." tak ať si vzpomene, kolik lidí na vydání toho článku spolupracovalo, ať už přímo, nebo latentně podporou, neřvaním a jaká musí být atmosféra na škole, kde něco takovýho vydaj a jak jsou ty univerzity propojený, protože drtivá většina toho profesorskýho sboru se tam učila u stejných "mistrů" a teď to jen předávaj dál......Takže se dá říct, že akademická půda USA je minimálně částečně nakloněna vyhlazení bělochů, protože na kecy o vyhlazení černých, nebo žlutých, nebo jakýkoliv menšiny, by reagovali mnohem ostřeji. A nejen oni, ale i veřejnost. A jako zhovínka i běloši, třeba sebenenávistní chuje z Antify.
Sedíme jim v zaměřovači. Co se to s náma, s bílou rasou, kurva stalo. Kde je hrdost na všechno, co bílej chlap dokázal. Vemte si vynálezy za devatenáctý, dvacátý století, všechno to, co posunulo lidstvo někam dopředu a kdo to udělal. Takže, štěpení atomu, běloch, tryskovej motor, běloch, letadlo, běloch, dynamit, běloch, naváděný střely, běloch, auto, běloch, vesmírnej program, běloch. Jdeme dozadu. Gravitační zákony, běloch, prakticky celá fyzika, matematika, běloch, Řekové a kdo je Řek, běloch. Knihtisk, běloch. Radioaktivita, běloch, tentokrát ženská. Jinak, totální drtivá převaha v poznání, tvoření, posunu průmyslu, pokroku, je to prostě bílej chlap. Bílej chlap udělal za lidstvo tak kurva 80% práce. Jo, něco zvládli i žluťáci (ale nic asi za posledních 500 let) a černí a arabové taky tam pár zářezů mají, neříkám, že mezi nima nejsou géniové, ale prostě, běloch je v tomhle nejen jiná liga, ale jinej sport. Kolik pokroku vzniklo v Evropě a kolik v Africe? A s koloniema ať jdou do prdele, kolonie právě byly až potom. když si běloch kvůli pokroku dokázal podmanit země, který měli obyvatelstvo průměrně fyzicky silnější a taky početnější. Kurvadrát, dávno před koloniema, my tu měli zámořský lodě, palný zbraně, ocelový brnění, děla, těžkej průmysl, když Kolombus objevil Ameriku, co tam měli ti rudý vořežpruti? Nic. Ani ocel neměli, to bylo od Evropanů. Když Britové útočili na zemi Zulu, co měli Britové? Opakovací pušky, lokomotivy, co měli Zuluové? Neměli ani trencle, pušky měli opět jen ty, co sebrali Britum. Penicilin, běloch, muž (Flemming). Antibiotika, běloch. Vole, bez bílýho muže by byl pokrok na úrovni.....toho Zulu v 19 století, nebo arabášů ještě za války, když si tam pálili velbloudí hovna ve stanech. Římská říše, běloch. Vikingové, běloch. Běloch prostě vedl svět a dovedl ho přes průmyslovou revoluci až sem, do tak uberpohodovýho fungování, že tu může přežít i feministická tlučhuba, která by jinde a jindy nezvládla ani první zimu. A v týhle situaci někdo začne držkovat, že bělochy nepotřebuje.
Jo, jsem white pride a jsem na to kurva hrdej. A až mi Bartoš a jeho poskoci přijdou přát "gud najd", ať počítají s tím, že v rámci nutný obrany můžou vyfasovat jednosměrnej lístek do antifáckýho pekla, kde budou muset celej den poslouchat Hitlerovy projevy :-D
Běloch ten pokrok potřeboval, předtím dostával fest do koulí od Turkišů, co si sem jezdili pro otroky (slovan, slave = otrok, jak to asi vzniklo), osmani z Afriky si jezdili pro otroky až do Dánska. Ale od chvíle, co začaly rozhodovat lepší zbraně, měl běloch navrch. BTW, když jsme u zbrojního, kdo používá jiný zbraně, než ty, co vyrobily bílý země? Tady i Korea, Čína, Japonsko, krutě zaostávaj, maj svoje vojenský programy a i pár vlastních konstrukcí, ale krutě se svezli na těch našich. Korejskej K1 Rokit, vždyť to je něco mezi Abramsem, Arietou a Leopardem 2. Ten čínskej rachotina údajně 4 generace taky. Nejmodernější stát afrických zemí je Olifant II a to je prostě Centurion, akorát vylepšenej. Jo, třeba o kanon Royal Ordnance L7, kterej je, ehm.....britskej a JAR byla taky bílá země. Teď už ne a co myslíte, ze kdy je ten tank? :-D Teď tam na něm vymysleli tak korozi a chátrání z důvodu mizerný údržby.
Na rozdíl od asia pride, kde můžou být hrdý tak na to, že je jich fakt hodně a každou katastrofu maj mnohem větší než tady, případně black pride (ano, tady můžou být hrdý na fyzický výkony, minimálně, protože černoch je na tom obecně prostě fyzicky líp, než běloch - proto ten běloch musel makat na zbraních a černých pár geniú je) a od gay pride, kde není důvod k hrdosti vůbec na nic, je white pride naprosto oprávněná.
Jooo, mimochodem, ten současnej mozkovna Ýlon Mask, ten je taky, bílej a chlap. Krutý pro ty oikofoby, co?
No a zrovna tenhle tejden jsem četl rozhovor s nějakou českou trajdou Miss World, Kuchařová, teď dělá nějakou naprosto bezužitku práci v OSN (to už samo ten užitek determinuje). Ten rozhovor jsem teda vzdal asi po nadpisu a dvou random větách, ale říkala, že věří, že "ženy, ženská síla a jejich přednosti (jaký? Nevim, zeptejte se jí) změní svět". A já říkám, tomu už věřit nemusíš, vždyť to už je vidět. Skrz ženskej vliv v politice, v médiích, ve školství a tak celkově, se ten svět opravdu mění. Neboť, ženský jsou mnohem náchylnější k ideologii neomarxismu (jinak myslí, já neříkám, že jsou blbější, nejsou, myslej jinak. Jsou starostlivější a obecně měkčí - to nemyslim ve zlym - mateřská láska je měkká, fotrovská je tvrdší, potřeba obě) a proto se na ně ty neomarxistický sračky, zabalený do vzletných frází o pomoci, solidaritě, ne nenávisti, nenásilí a podobně, mnohem snáz nalepí. A tenhle rozšiřující se ženský vliv, jejich čím dál větší emancipace a tudíž oslabení mužů (je to logický, počet "pozic" je konečný a když je někdo obsazuje, jinej je vyklízí) povede prostě k tomu, že nás islám převálcuje. Bude to, "přes civilizovanost až k přešlechtěnosti k převálcování barbary", klasika. Ony to vesměs (až na feministky), myslí dobře, já věřim tomu, že i tahle World Bič to myslí dobře, že vytvoří svět bez válek a násilí, kde budou všechny bytosti šťastné, jenže zapomněla, že ve finále se jí tak třetina lidstva na vzletný ideály post modernizmu (mnohdy zabalený do křesťanských pojmů) leda tak vysere a když nebude Kalach, tak je nic za dveřma neudrží.
Viděl jsem kdysi dávno film (celkem nudnej, ale to je fuk ) Od pekla k vítězství. No, tak tady to bude "Od převahy, přes změklost, k peklu".
Ještě zpět k tomu bělochovi. Běloch otroctví nevymyslel, ale zrušil. A jestli v něm nechce skončit, měl by něco dělat.
Udělejte pro mě něco. Každej si řekněte, jsem hrdej, že jsem bílej. Jsem hrdej, že jsem Čech. A jsem hrdej, že jsem chlap/ženská, podle kdo čte. Jedno pohlaví není lepší než druhý, jedna rasa není lepší než druhá. Ale jsou jiný. A popírat ty rozdíly v zájmu nějaký falešný univerzality je hovadina. A otevřenou agresí vůči nám bílým se už mnohý ani netají. Čas se vrátit do časů Peaky Blinders, kde se s tím hoši prostě fakt nesrali :-D

Pár vánočních proslovů a "viva la Czechistán"

26. prosince 2017 v 1:31 | Řezník
Servus všem. Tak po roce tu zas máme vánoční svátky, pro někoho uberstres, nervy a blbnutí, pro někoho období co nesnáší (taky jsem to potkal) pro někoho deprese "všichniněkohomajíjennaměvšichniseroujdusezabít" a podobně. No a pro někoho období, který fakt žeru. Nejde o to, že mám volno, že nemusím ubíjet svuj vzácnej čas, kterej mi už nikdo nerefunduje, za volantem dojížděním do arbajtu a zpátky a tutam a tam jinam, v zácpách a tak, že se můžu válet doma a dát si pauzu od vší dřiny (aktuálně i od trénování, na to pořádně vletím zas až po novým roce).
Jde o to, za b) že se zas sejdou celý kompletní famílie, příbuzenstvo, člověk pokecá s lidma, který už dlouho neviděl. Starý pobratimové se vrací do rodnýho města a pár dní se sejde skoro celá "stará legie" a prodebatujou se všechny ty hovadiny, co jsme spolu napáchali :-D Prostě ta atmosféra kurva soudržnosti a spojenectví :-D a) oslavujeme narození Toho, kdo za nás zemřel na kříži, dneska jsem zrovna zřel nějakej článek na Seznamu, psaný z pohledu ateistického, že i když někdo neuznává, že Ježíš byl Syn Boží (já jo) tak musí uznat, že fakt ovlivnil svět asi nejvíc ze všech lidí (což už nenápadně na něco ukazuje, ne....) Opět se přidržím jedný ze zásad Řezníkova rajonu, že tady z toho nedělám teologickou agitku, ale stejně. Kdo v něj věří, projevte mu vděk. Kdo v něj nevěří, přiznejte mu výsledek. Každej, i když není křesťan, musí uznat, že Ježíš z Nazareta pohnul lidstvem.
A teď k dalšímu. Veselý Vánoce a všechno nejlepší do novýho roku všem, všem pravidelným čtenářům (díky) i těm, kdo se sem dostali omylem a i těm, kdo se sem přišli podívat jen proto, aby se koukli, jakej je ten Řezník xenofobní debil, tak těm taky. Kromě antifáků, těm jen pád z mostu. Všechno co nejlepší mým pobratimům a compadres, když Bůh dá, zažijem toho spolu ještě mnogo. A prostě, užijte další čas a rok, co vám byl dán, v týhle asi kurva nejlepší zemi na světě. Jak se vždycky říká "líp už bylo" tak já říkám, líp je teď. Není válka, není perzekuce, není genocida, nelítaj kule, nevozí se do Tábora 14 ani na Quantanamo, šestá nejbezpečnější země na světě, statisticky ohledně zločinu, deathcount při nehodách nízký, zdravotní péče obstojná, dětská úmrtnost malá, podle pojišťováckých statistik se tu 96% lidí dožije důchodovýho věku, což je bueno excelente. Je tu nízký deathcount na většinu věcí. Nemáme tu hurikány, tornáda, záplavy, tsunami, zemětřesení a podobný sračky. Nemáme tu sopky, nic takovýho. Nemáme tu ryby co se živí penisama, mouchy co kladou vajíčka do uší (obojí true story), nemáme tu jedovatý pavouky, pořádný jedovatý hady, krokodýly, moskyty co nosí malárii, sršně velký jak popelářský vozy a podobně, ne jak země typu Austrálie, kamkoliv se vrtneš, tam tě něco chce zabít. V opozitu, tu máme všechno. Ne že nějaká poušť a nic tam. Ne. Máme tu dost vody, řeky, jezera, rybníky. Máme tu lesy plný zvěře, mučo ovocných stromů, jablka, hrušky, švestky, tohle všechno (ať si trhnou furt s tím "musíme mít ovošé z dovozu", kdo to potřebuje, stejný máme tady a za naše) úrodnou půdu, hory, sníh, mírnej pás, žádnej extrém. Ideální. Jak říkám, ta rajská zahrada nemohla být někde u Eufratu, ta musela být určitě tady :-D Kdybych vybíral ideální místo k žití, Česká země by byla jasná volba. Tady je klid. I to dementní blbství z jiných zemí tu nemáme. Češi to tu berou skoro všechno s rezervou. Takový to megalevičáctví, fanatickej feminismus a takový věci, za kterým bych lidem strašlivě ublížil, tu máme filtrovaný tím českým koeficintem "zas tam moc to nežrat". V jiných zemích je to mnohem horší. Oproti tomu máme i špičkový bojovníky a měli jsme i opravdový hrdiny. A ne málo. Češi prokázali. že mají koule jak za WW I, tak za WWII a ne jen na jedný frontě. Jediný nám chybí. Vlastenecký cítění daný výchovou. V USA to jedou hodně ve velkým, patriotismus, "USA jsou špička", Rusové tuplem, vlastně všichni to v nějaký formě mají, ač deformovaný neokomunismem, bílou vinou a podobnýma hovnama. Ale u nás nám tohle vlastenecký cítění chybí. Spousta zemí, co v porovnání s náma odbíjí poledne klackem o rybník, je přesvědčeno o svojí kvalitě a národ český, co si to zaslouží, není. Škoda. Protože národ český poslouchá hajzly, sráče, verbež a ksindl a nechal si nějakou tuhle dojizvenou méněcennost narvat do hlavy. A čas je s tímhle praštit a začít být zase a) rád za svojí zem b) hrdej na svuj národ. Jasně, máme tu mizernou pátou kolonu, co nám to láme. Kupříkladu zmiňovaný antifáci. Viděl jsem jejich fotky (plakáty), jeden s nějakou trajdou a u toho "tvuj styl je víc než národ", druhej s nějakou hašišandou a "tvoje barvy jsou víc než národ". Zřeme to, že si mohli vybrat asi tisíc a jeden jinej kontrast, kdy víc než něco mohl být její styl a její barvy. Ne, vybrali cíleně národ. Co maj proti našemu národu, he? Jasně, nezajímá mě myšlení party antifáků, který bych, drsně řečeno, nepochcal, kdyby hořeli a kterým můžu říct "moje plechovka energeťáku je víc, než váš život, litr benzínu je cennější,než váš život ve třech generacích", ale stejně. Chudáci mladí jsou ovlivnění těma jejich kecama. Tohle je jediná velká slabina, co tu máme, nedostatek národního a vlasteneckýho cítění. Sranda je, jak ti samí dementi tvrdí, že "vlastenectví je blbost, protože jsi jako hrdej na činy úplně jiných lidí který ani neznáš" a pak přijdou s "bílou vinou" a "kolonie" a "my musíme přijmout, protože my jsme vykořisťovali Afriku"....což je odpovědnost za činy úplně jiných lidí který ani neznáš a ideálně, ještě v jiných zemích, protože Češi nikdy kolonie neměli. Takže....A oni jsou tak zkurveně dementní, že jim ten rozpor ani nedochází. Jo, to je ta klasika, "házet lidi do jednoho pytle je hrozně fuj". Jedině, že se do toho pytle hodíš s nima, pak to není fuj, ale je to "sebereflexe" a ta je megafajn. Ach jo. Vychlastejte Savo blbci.
Pro lidi s mozkem (jiný tu nemám), žijte dobře a užijte situaci. Ješte se kola masomlýnu neroztočily, břity ještě neřežou, válka není, totalita ještě není, ještě se neláme kost, je klid, je to fajn, užívejte život, viva la vída, prostě....líp je teď. Slovy Jacka Hicholsona, "Lepší už to nebude". Tak toho využijte.
Všechno nejlepší do novýho roku přeje Řezník.

Bacha na hadry

21. prosince 2017 v 12:48 | Řezník
Servus všem. Máme nově mimořádně nechutný případ, kdy cca čtyři vořežpruti ze španělský Antify seřezali staršího (55) chlapíka, protože měl kšandy v národních barvách (lokální zvyk po katalánským referendu). Ten jeden vomětek, co ho mlátil železnou tyčí, na něj řval "fašisto". Dědek na následky zranění exnul. Mainstream o tom nejdřív solidárně držel hubu, potom, co to prosáklo na vlastenecký weby (první byl myslím Kelichbar, co citoval německý zdroje) se to provalilo (podobnej rytmus, jako s tím skoro ubitým třinácťákem z Krupky, nebo jak se ta díra jmenuje). Nebudeme řešit to, že o "pobodaným muslimovi" z Prahy, kterýho pobodali nějaký náckové, jsme četli často a hodně a nad případem se zavřela mediální voda až potom, co to policie uzavřela, že si to ten kokot vymyslel :-D Nebudeme řešit ani to, že v tomto týdnu tady byla schůzka představitelů SPD s LePenovou, Wildersem a nějakou tou exmuslimkou (která je mimochodem černá, Okamura je žlutej, tady je vidět, jakej je ten WIlders "rasista" :-D ) a antifáci a spol se mohli přetrhnout ve vyřvávání o tom, jak "stop nenávisti" a podobný kecy. A dokonce vynecháme i to, že Pirát ze Sorosbiku Bartoš už veřejně sdílí tu svojí fotku s Antifa vlajkou (ohledně který se před volbama zpochybňovala pravost a označovalo se to za "konspiraci nácků placených Putinem") a fotí se v masce před nápisem "good night white pride". Protože všichni víme, že když neomarxistickej levičák žvaní o tom, jak "nenávist je fuj", nejlépe to vystihne Kingova hláška "ten chlap sere z obou stran" (tímto zdravím kandidáta Drahoše, protože ten díky těm kecům o "lidech, co rozdmýchávají předsudky a nenávist" - směřovaný na LePenovou a Wilderse a spol - musí mít zuby hnědý a toaletní papír na mandlích). Samozřejmě totiž víme, že pravda a láska musí zvítězit, proto je potřeba porazit "nácky", ideálně to do nich napálit z pravdometu, láskopalu, nebo je humálně, hatefree láskyplně zbušit železnou tyčí do komatu. Tomuhle jejich zgurvenýmu pozérství už se divit prostě nebudeme ani nemůžeme a ani se s těma dementama už není nutný pouštět do žádných argumentačních smrští, protože doublethink v diskuzi prostě neporazíš. "Proti nenávisti se nejlíp bojuje láskou a láska se nejlíp projevuje tyčí do hlavy, protože násilí nic neřeší". Z tohohle jsem si dělal šašky už když ten americkej überretard natočil ten vídeoklip jak že mučí Trumpova voliče a argumentoval že "nenávisti už bylo dost" :-D
Zaměříme se teď čistě na taktickou stránku věci. Takový smradotiky máme i u nás. Nikdo neví, kdy kým bude za "nacistu" nebo "fašistu" označen, protože nikdo neví, co se takovýmu multikulturalistickýmu islamofilnímu oikofobnímu sebenenávistnýmu kriplovi, frustrovanýmu tím, že není černá transdruhová homosexuální třípohlavní pyroliška, zrovna přesypalo v hlavě. To neví nikdo, ani on sám ne a pokud bude mít převahu pěti ku jedný a bude vědět, že to je na nějakým místě, kde to policie důkladně vyčistila od zbraní (aby si byl jistej, že neschytá nějakou odvetnou reakci), kupříkladu demonstrace, veřejný akce, klidně vás napadne. To je mimochodem jeden z důvodů, proč tyhle mladý levicový progresivní organizace, pak humanistický organizace jako Amnesty Internacionál a levicoví politici, kupříkladu Zelení a spol, prosazujou zákazy zbraní. Protože chrání a milujou primárně xindl a verbež na úkor bezcenných daňových nevolníků. A je pro ně moc krutý svět, kdy homosexuální transsexuální přebarvenej antifák na drogách propuštěný včera z lochu půjde zmlátit bejsbolkou nějakýho toho bezcennýho bílýho heteráka, co jen debil platí daně a vychovává haranty....a ten to do něj v rámci nutný obrany nasype. To je prostě moc fuj. Ten zákona dbalej xindl se má nechat umlátit a případně po sobě nechat pojmenovat nějakou dementní cenu bulvární TV a jeho haranti maj sepsat nějakej tklivej sračkoblábol do televize. Ano, daňový nevolníku, pro tyhle humanitární a humanistický organizace jsi mnohem míň cennej, než vyfetlo ve výkonu trestu a máš být "morálně lepší", což znamená, nechat se zabít. Protože násilí není řešení.
Zpět k taktice. Nikdo neví dne ani hodiny, kdy si ho takový prase vybere, jestli to bude kvůli krátkým vlasům, hadrům špatnýho střihu, protože připomínají podvlíkačky SS, vojenským hadrům, odznaku, jakýmukoliv národnímu symbolu (vlajka na čepici klidně stačí), barvám, barvám na kšandách, hele klidně i kvůli tomu, že to je chlap běloch a ne černá lesbická transka s přišitým žlutým penisem čouhajícím z kalhot v rámci podpory nějaký Pride. A pak se to zase vrací k základnímu fungování světa. Rozhoduje síla. Buď jí máš ty, nebo oni. Na policii čekat není až úplně funkční, neboť "když rozhodují vteřiny, policie je minuty daleko", nejdřív jí musí někdo zavolat a vesměs, než jí vůbec někdo zavolá, je taková akce už hotová. Tudíž každej by měl počítat s tím, že taková situace může velice rychle nastat a měl by být připravenej reagovat. Nemusí nosit palnou zbraň, ale cokoliv, co mu zvedne potenciál, se počítá. Taktických manuálů je hafo, to tady nebudu řešit, jde ale o to, aby si lidi uvědomili tu realitu, že ta násilná situace může velice snadno nastat a v takový situaci můžou reagovat buď kontranásilím, nebo útěkem, podle toho, co je výhodnější, ale že to je prostě reálná věc. A definitivně pustili z hlavy ty hovna o tom, že to se neděje a že "násilí nic neřeší" . Protože pokud ne, bude pro ně nastálá situace něco jako totální chyba v matrixu a než si to vůbec zpracujou v hlavě, že jim jde o kejhák a začnou něco dělat, bude to hotový a budou na vozejku nebo v rakvi. Že prostě situace může eskalovat velmi rychle a pak je na místě "něco dělat" a ne "hledat řešení" . A že uvažování nad tím, proč to dělají, proč jsou tak zlí, proč si vybrali mě, jestli za to můžou sociální problémy, běloch, otroctví, zvrhlej strejda, co je prznil ve stáji u porna s klaunama, jestli mám vůbec "morální právo" je zrakvit abych si zachránil kejhák, protože to "nejsem o nic lepší než oni", jestli není lepší ukázat nějaký "nenásilný odpor, že stoicky strpím jejich násilí a oni uvidí mojí morální sílu" (jo, po pár úderech tyčí bude tou morální silou obhozená celá místnost) a podobně, jsou prostě jen sračky, kecy, naprosto irelevantní. Vrací se to k tomu, k čemu vždycky, "bij, nebo budeš zbit". A čas na reakci může být velice krátký, takže tyhle věci už člověk musí mít srovnaný v palici předem, než to vůbec nastane. Je možný, že kdyby starý muž byl oželezen, aspoň nějak a měl nějaký základní povědomí o boji a o taktice, nemusel dopadnout tak blbě, nebo by se do tý situace třeba ani nedostal. A možná by dopadnul stejně, to nevim. Ale rozhodně vím, že by nedopadl hůř, protože to nejde. Nebudu to ukončovat klasikou "držte a noste", jako vždycky, protože, jak víme, Evropská Uhnije se nám snaží do držení a nošení co nejvíc zkomplikovat, ale dám "držte a noste aspoň něco a buďte připraveni". Ten magor zčichanej taky neměl Kalach, měl železnou tyč. Dubová vycházková hůl by tudíž staříkovi dala mnohem lepší, celkem odpovídající šance na vyrovnanej boj, než holý ruce. Takže asi tak. Zmínil bych, že tohle není nic novýho. Odzbrojovací snahy tu jsou neustále, podporovaný überlevičákama, pro který je zfetovanej ksindl ze squatu milááášek, rovněž neziskovkama, neomezuje se to jen na vyfetla. Onehdá v Rakousku uzenáč posekal několik lidí ve vlaku sekerou, poliši ho odstřelili a nějaká ministryně za Zelený prohlásila, jestli to policajti nepřehnali :-D
Onehdá ve Francii, někdy snad v 18 století, byly zakázaný souboje a nesměly se nosit nejen pistole, ale ani kordy, tudíž se jako bitkařský náčiní používala na to uzpůsobená vycházková hool (která šla zakázat těžko) a těžký boty, tam byl vlastně položen základ systému Savate. Ti bitkaři, co takhle bojovali, si říkali Savatéři, savate je vlastně označení toho škrpálu, kterým se tam okopávali. Čiže Evropan bude muset jejich cestou jít a možnosti boje přizpůsobit svoje denní fungování, protože nikdy neví, za co si ho jakej kokot podá a být aspoň něco jako "Savatér" je lepší, než být kachna praštěná tyčí, to není ani kachna, to je vánoční kapr.

Co tam máme dál. V Iráku zajali vládní vojáci nějakou pindu, co tam odešla jako sedmnáctiletá bitkařit za IS, prej dělala na dobytým území dozor, jestli jsou ženský správně zahalený a když ne, bylo bičování a bití, asi to byla pěkná ventra. Její matka a humanistický organizace teď kníkaj o tom, ať "jí vrátí do Německa, že má právo na spravedlivý proces" (Irák evidentně sprevedlivej proces zajistit nedokáže, tak proč tam tu demokracii kurva instalovali....). Víme, co za tim zase je. U matky to chápu, ale ty humanokníkalové se zase odkopali. Chtěj jí do Německa, protože ví, že Skopčáci jí udělaj maximálně "tytyty, no to se nedělá jezdit do ciziny terorizovat lidi" a zas jí pustěj a nechaj jí na svym území opruzovat. Trest by byl kurnik měkkej. Já jsem pro, ať jí potrestá irácký vojsko rovnou na místě, ať jí prostě zastřelí a je to. Upřímně se divím iráckýmu vojsku, že tyhle kriply vůbec do zajetí bere, není to člen pravidelný armády, není to voják, tudíž se na něj nevztahujou konvence, je to terorista a teroristi se podle válečnýho práva co? Vždyť nemaj ani uniformy, žádnej identifikační znak, tak jaký sraní s nima. Amnesty a spol protestujou proti tomu, že ženský dobrovolnice od ISIL to maj v krimech v Iráku jako tvrdý, že bití a "sexuální zneužívání". Jo, jasně, řešte práva takový verbeže, na jejich oběti sere pes, co? I z toho důvodu říkám, že to má irácký vojsko rovnou střílet a žádný vězně nebrat, kterýho vydaj do Evropy na "spravedlivej proces", toho pak pustěj a on bude tady v Evropě opruzovat, no to je výhra. V roce 45, když chytli 13 Francouzů v uniformě SS, rovnou je odpráskli a nikomu to nepřišlo divný. Tak co je zas tohle.
Dílčí shrnutí. Antifáci a spol nejsou tak nebezpeční, jako basmači, aspoň ve smyslu toho, že nepoužívají palný zbraně (legálně na ně nemají jak dosáhnout, vzhledem vesměs k "problematickýmu" vztahu se zákony a ilegálně na ně nemaj keno. Plus by taky drželi blbě tu svojí propagandu jak "jsou proti násilí a nenávisti" kdyby si pořizovali Kalachy). Proto jsou taky oni a jejich spřažený politický strany (Zelení a spol) fanatický podporovači odzbrojení (pro ty politkrávy jeden z důvodů, ne jedinej). Proto útočí pomocí improvizovaných zbraní, obecně. Až na to prase v kostele v Texasu. Ale v Evropě nevím o antifáckým killu pomocí palný. Pomocí údernýho kovu, kopanců, nožů a podobně, ano. Útočí rádi i ohňom, ohňom a nožom. A proto se proti nim i snáz brání. Basmač co má kulomet RPK je těžkej soupeř, THC vysmaženej skvater s tyčí nebo břitvou o ligu lehčí. Tam jim umožňuje vyhrávat jeden faktor, ve kterým maj nad řadovým člověkem převahu. To, že on to prostě udělá. Ten kokot prostě toho neozbrojenýho demonstranta šlehne do hlavy zámkem na kolo (levičáckej profesor z univerzity v Britonii. Ten tloukl, aby bylo jasno). Zatímco ten řadovej xenofobní daně platící, rodinu živící jouda, co je podle nich plnej nenávisti, má furt nějaký zábrany bránit se efektivně. Tak tohle musí pryč. Obrana v rámci nutné obrany, ale se vší brutalitou nutnou k odvrácení a zastavení útoku. Žádný sračky "příliš mu neublížit". Ne. Nutná obrana ano, nebo ne, ale pokud mu v rámci nutné obrany bude rozdrcena krční páteř, bude zbaven oka, nebo bude mít proraženou lebku, žádnej soucit, žádný ohledy. Útok bezprostředně hrozí nebo trvá? Tak bojujte aby obrana nebyla ZCELA ZJEVNĚ nepřiměřená povaze útoku. Takže pokud jsou čtyři a jeden má železnou tyč, použijte klidně smrtící sílu. Ono je stejně lepší to pak řešit u soudu, než skončit mrtvej, nebo s roztřískanou hlavou jako slintající dement.
Tohle nechť si všichni natlučou do palice. Nebýt "na nebezpečných místech v nebezpečnou dobu" už funguje jen částečně, protože doba prostě je nebezpečná a nebezpečný místo už je skoro všude. Proto, říkám, není nutné mít palnou zbraň (ona se stejně mnohde nedá použít kvůli riziku kolaterálních škod) ale minimálně nějaký pořádný bacítko a hlavně, oko, co se děje, kde se to děje, kde je nepřítel, je tu nějakej, schyluje se k něčemu.....a odhodlání, sesumírovat si v hlavě, že mu třeba budu muset zarazit tu hůl do držky, to nechť se od jednotlivce nevzdálí.
Válka pokračuje na víc frontách. Momentálně pokračuje feministická ofenzíva "me too" proti chlapům, přičemž to probíhá tak, že o skutečným sexuálním násilí, páchaným například migrantes a podobně, se důsledně mlčí a řeší se sračky typu "před patnácti lety mě plesknul po zadku". Vztah mezi černým, muslimským, proti bílým a jiným sexuálním násilím a touhle feministickou ofenzivou jsme tu řešili mockrát a není důvod se k tomu vracet. Ilustruje to krásně ta fotka na fejsu, kdy je tam nějaká pseudoherečka a "před patnácti lety mi šahal na koleno. Heštěg me too" a vedle ten muslo co zabil a u toho nápis "znásilnil a utopil devatenáctiletou studentku. Hešteg ticho". Je to přesný. Nepřítel je bílej muž a o prachy jde až v první řadě. Totálně komickej fakt, že nějaký osahávání před dvaceti lety se neřeší v prostředí typu "kášterní škola", kde bych takovej rambajz okolo toho očekával, ale řeší se to v Hampejzwoodu, kde každá druhá chodí pomalu polonahá, vystupování z auta mnohdy připomíná gynekologickou prohlídku, klipy na MTV vypadají už skoro jako porno, x těch "hereček" v pornu začíná, nebo se k rolím na hulváta promrdaj.....na jednu stranu Sodoma křížená s Gomorou a na druhou stranu "puritánství" jak za královny Viktorie. Celý je to zase vedený fanatickou snahou bandy feministických krav si odmáznout na chlapech, kupříkladu tím, že "já můžu točit porno a trajdat se tady před tebou skoro nahá, ale ty mi koukej projevovat naprostej kurva respekt, hejle, protože jakmile něco zkusíš, sociálně tě popravíme". Osobně nechápu furt ty kecy o respektu, protože ženská, co točí prasárny, nebo se někde živí obnažováním atd, je pro mě z hlediska respektu na bodu nula. Nu což. Trapárna a blbečkárna. Ale už to začíná nabírat zase drajv. Teď se zastřelil nějakej americkej senátor, když byl skrze toto obviněn, soud ho sice očistil, ale odevšad, kde dělal, ho vykopli (aby ne, nechtěj riskovat střet s nějakou feministickou mafií, ty si to veřejný mínění dobře ovládly) a byl rovněž, navzdory rozhodnutí orgánů činných v řízení, sociálně popraven. A proto (což nepochopim) se odbouch. A dokonce si ani tu vochechuli co ho obvinila, nenašel a nenalil jí do držky čistič na odpad, což by mi v situaci, kdy se stejně chtěl zastřelit přišlo i pochopitelný (o co si udělá tu situaci horší, že). Ne, on se sám odmáznul z cesty. Na Palacha. Trapný. Ale co čekat.
Tohle se na západě ale rozšíří. Bude to mít zase dvě roviny. Taktickou a strategickou. Vynecháme situaci v církvi, protože tam se tyhle akce nepěstují (ideální stav, mě a mých lidí se to prakticky dotknout nemůže). Obecně chlapi, obzvlášť ti, kteří maj nějaký prachy, postavení, nebo cokoliv, co by z nich dělalo terč pro zlatokopky, kurvy, zapšklý feministky a tohle podobný, přejdou do obrany, tudíž žádnej zájem o ženský nebudou projevovat, pravděpodobně nikdy. Kromě velice jasnejch situací (kurvy) nebo předem definovaných situací, kdy to nejdřív proženou konzultací s právníkem a předmanželský smlouvy budou überhardcore. Jasně, můžou vést obranu i jinýma směrama, bílej ( a i černej) chlap je kreativní a tihle maj ty prachy. Na něco přijdou. Pomalu se situace ze South Parku ("Chlapi, kdo se včera pelešil, potřebuju vybrat podepsané souhlasy") stane reálnou. Bohužel, pitomost, Bohu dík, jedinej, kdo kvůli tomu zase narazí do zdi budou ženský. V první řadě ta jejich nemalá část, která si usnadňuje život, či se přímo živí, skrze chlapský nízký pudy a to, že nějak vypadaj, tak se z nich chlapi poserou a všechno jim platěj, všude je vozej, dárkama krmí, role dávaj and shit. Tohle skončí, protože chlap co je taktik, se bude od ženských, kde nemá podepsaný papíry, držet "na délku paže". Těmhle nastanou hubený roky. Samozřejmě dojde k naprostý bagatelizaci skutečnýho sexuálního násilí a tyranie (a já fakt netvrdim, že není) v očích prakticky všech, na což opět dojedou jen skutečný oběti. Celá tahle přiblblá kampaň žádný reálně znásilněný nepomohla a nepomůže.
Strategická situace bude horší, neboť tenhle genderistickej blbizmo definitivně vráží klín mezi chlapy a ženský západní civilizace. A protože chlapi nebudou mít jinou taktickou možnost, než se k ženským moc nepřibližovat, aby si nezadělávali na nějaký fake obvinění (z tohohle důvodu už si mnohde dávaj lidi majzla, aby nezůstávali s cizím harantem někde sami v místnosti, žaloba je rychlá a thinkpol ještě rychlejší), povede to k nižší interakci a tím pádem k nižší porodnosti zápaďanů. Primárně, bělochů. Spojte to s rychle se rozšiřující filozofií MGTOW na západě (men going their own way), která se dá charakterizovat asi takto, citace z DFens. "MGTOW filosofie víceméně tvrdí, že ve vztazích se ženami už nečeká muže nic dobrého. Západní ženy se staly pro muže nesnesitelné, a manželství je pro moderního muže, z právního hlediska, něco jako otroctví ženě: Bude pro ni pracovat a platit její účty až dokud neumře… Za to ho bude jeho moderní západní žena pomlouvat, bude ho neustále otravovat, a při první příležitosti se s ním rozvede. Sebere mu půlku majetku, a znemožní mu kontakt s dětmi."
Tohle vzniklo ještě před tím me too shitem. Ten to dorazí. Válka pokračuje ale já musím říct a uznat už teď, že neomarxisti a white genocideři vyhráli. Pokud udrží tu válku v mezích, aby neeskalovala a nezačala otevřená občanská a budou pouze udržovat tenhle stav (což pravděpodobně nevydrží, protože se jim bude zdát, že to jde moc pomalu) stačí jim už pár generací počkat (stejně to nevydrží, ale teoretizuju) a bílou rasu barbaři snadno přeplodí. Naše jediný dobrý šance je, že přitápí moc a nevydrží nejít do skutečný ofenzivy. Ale, tohle by jim výhru zajistilo, časem. Sranda je, že ty blběny si samy na sebe upletly bič (bohužel ho upletly i na ty normální), protože ve chvíli, kdy se jim bilej chlap bude vyhejbat, potažmo na ně kašlat, je reprodukční pudy a podobný věci zničí. Pak jim zbyde maximálně nějakej Hakuna Matata z Buga Wuga, kterej bude ovšem na celou equality a "respect" a "women rajts ár hjůmen rajts" a podobně (anglický kecy proto, protože primárně je zamořenej západ) bude tak z výšky kakat, klidně jí dá přes držku a podobně. Už teď vznikají hustý třecí zóny, mezi bílý chlapy a bílý ženský je postupně vraženej klín,z čehož profitujou zevlenkové a Kalergiho plánovači. Tohle to ještě zhorší.
Má to další aspekt. Bílej chlap je tvor vynalézavý. A umí být taky drsný. No a mnohdy umí být fest mstivý. Jak dlouho bude trvat, než přijde nějaká vendeta, která zase zasáhne plošně. Vidíme, že feministky se nenávistí k chlapům nikterak netajej. Čumte třeba na tuhle (a ta není zdaleka jediná). http://www.azquotes.com/quote/578603
Jasně, mezi chlapama je nemalý procento "mužů, který nenávidí ženy". Ono jich není úplně málo, ale vesměs to nevyřvávaj veřejně, ani nevytváří nějaký aktivistický spolky, typu "Mysogynská aliance za lepší svět". Protože ochranitelský tendence a kladnej vztah k ženským (částečně danej pudově) ostatních chlapů je drží zpátky, apriori se nechtějí znemožnit. Ale, ve chvíli, kdy takový kampaně ničení životů chlapům na základě nějakých fake obvinění z třicet let starý akce, budou probíhat, budou tihle podporu získávat, plošnejší. A kam to zase část z nich povede, jasně že k ideologiím typu islám a střední východ. "Já ti dám mý tů, krávo, budeš poslouchat, nebo ti vyráchám držku v Savu". Tyhle ideologie jsou pro mysogyny ideální, dávaj jim tu moc a sílu co v überfeminizovaný Evropě dávno nemaj, komu asi budou nahánět další rekruty tyhle femifašistický akce?
Holky si neuvědomujou, že se tohle celý otočí proti nim a zase to sešrotuje spoustu těch normálních, který si i muj respekt zaslouží (a že jich znám mučo) a který se těhle hovadin vůbec neúčastní. To si jako vážně některá ta feministická trajda myslí, že je chytrý udělat si nepřítele z tý půlky rasy, která táhla a táhne celej pokrok a udělá tak 65% objemu veškerý práce, tý, která vyrábí živobytí? To je stejnej bullcrap jako když si levičáckej kokotěnko z fakulty aplikovaných genderových studií myslí, že svět bez bělochů bude lepší. Jo, vážně, debile, zbav se rasy která vymákla 80% vynálezů, co zlepšily život, chvíli to nech a uvidíš co bude. Aby si v tom jeho "brave new worldu" za padesát let lidi zase nevylejvali nočníky z oken na ulici. Jasně, i mezi černochama a spol je spousta vynálezců a géniů, ale ti jsou právě integrovaní do bělošský kultury, takže pro toho übermarxistu jsou nepřítel taky. A co dokážou vymyslet vořežpruti z muslimských regionů a spol se za posledních padesát let ukazuje krásně. Uměli.....prodat ropu kterou v tý poušti měli. Nazdar. Vyhlaďte na světě bílýho muže a půjde to od jednadvacátýho století před dvacátý zpátky na začátek devatenáctýho, jenže s tím si ty zhejčkaný feministický blběny neporaděj, protože jsou zhejčkaný :-D
Hele, mě je tohle všechno jedno. Pokud dojde k naprostý exterminaci interpohlavních aktivit mezi bílýma zápaďanama a integrovanýma jinobarevnýma zápaďanama, je mi to dost fuk. Stejně mě ty všudypřítomný sexuální chujoviny spíš pruděj, než cokoliv jinýho. Za mých časů se to vyhynutí nestihne tak rychle, aby mě to ohrozilo, to ještě setrvačností pojede delší dobu. A pokud za tři generace od teď už běloch nebude existovat, je mi to taky jedno, já budu mrtvej (asi) a jak jsem říkal, na barvě mi pytla záleží. Pokud za 70 let nebudou existovat ani Češi ani průmysl, ani inteligence, bude tady jen banda zevlů blízkovýchodního vzhledu, co budou kadit vedle silnice a pětkrát denně bušit hlavou do koberečku a zase rozbíjet lidem hlavy šutrem za kdoví co, nebudou ani knížky (pokud je v nich to, co v Koránu, jsou zbytečné, pokud něco jinýho, jsou falešné, zničit obojí), je mi to fuk taky, já děti nemám a kdo pořádně nezamakal, aby těm svým zajistil funkční zemi, no, jeho problém. Avšak, jde o to, jak jsem řekl, nechci vidět, že to někdo bude zkoušet urychlit a tudíž posílat bělochy na gulag, případně je zkoušet eliminovat, k čemuž se možná za čas schylovat začne (tendence k tomu jsou) a to už by mě zahrnovalo :-D i lidi, co znám, což prostě, "ne během mé služby" :-D

Malý Heydrich + "Jak to mohlo dojít až sem"

12. prosince 2017 v 13:04 | Řezník
Servus všem, dneska to bude trošku obsáhlejší, protože jsem se nedostal celej týden k pořádnýmu připojení / klávesnici, takže věcí ke zdrbání se nashromáždilo víc :-)
První věc, dostal jsem třídenní blokaci na fejsbuku, s tím, že jsem napsal něco moc fuj o musloimigrantech a nějaká svině mě pochopitelně nabonzovala a mě blokli. Ne že by mi drásalo tračník, že jsem tři dny nemohl psát na FB, to mi bylo celkem fuk. Ale nějak jsem přemýšlel o těhle donašečích a došlo mi, že mnoho těhle nahlašovačů a bonzáků se rekrutuje zrovna z tý sorty, která prudí do Čechů, že ve 38 nebojovali, že jich spousta kolaborovala s Němcema a, co je nejlepší, že "spousta Čechů chodila udávat a byl to národ udavačů". Na jednu stranu plnou hubu špatných Čechů, co se nejen pořádně nebránili, blábláblá, ale ještě bonzovali, blábláblá, no a na druhou stranu nahlašujou, bonzujou, udávaj. A ještě je sranda, jak si to sami před sebou zdůvodní, protože "oni nebonzujou, oni nahlašujou porušení pravidel a to je přece správný". Že i ten zkurvysyn, co v roce 1942 klusal bonzovat na Gestapo, taky jen nahlašoval "porušení pravidel" (no tak přece poslouchat londýnský rádio bylo zakázaný, kdyby nedělal, co je zakázaný, nemá se čeho bát, ne) si nepřipustí. Samozřejmě, takový malý Heydrich si to ještě zdůvodní tím, že tehdy ti Češi byli moc fuj, protože hlásili náckům a ti jsou fuj (což jsou), ale on bonzuje "nácky" a to proto, aby se "náckové nevrátili". Takže donášet je moc fajn. Jasně maj ti samí neustále kecy i o donášení na STB, přičemž reálně dělaj to samý. Oni ten rozpor v nekonečným vymezování se vůči komunismu, kterej vzešel z Marxova internacionálního socialismu a současným podporováním neomarxismu, kterej vychází z Marxova internacionálního socialismu, prostě nevnímají. Takže zatímco donašeč, pouliční důvěrník, co bonznul na STB, že někdo prohlásil o Husákovi, že je kokot, je prostě špatnej a fuj, tak bonznout někoho, že napsal, že musulmani jsou zmrdi, je fajn a správný. To je přece úplně něco jinýho, donášet rudýmu aparátu není to samý, jako donášet rudýmu aparátu. A donášet z ideologických motivů je něco jinýho, než donášet z ideologických motivů. Hele jasně, někdo je prostě bonzák, ale neskutečně mě to vytáčí v kombinaci s těma kecama o moc fuj Češích bonzujících.
Jsem zrovna včera četl článek o golodomoru na Ukrajině, v době Stalina, jak tam systémoví poskoci konfiskovali zásoby a osivo a veškerý žrádlo, ve jménu nařízení a ideologie. A napadlo mě, takhle to vypadá, když si necháte sebrat zbraně. On když si člověk přečte Solženicyna, souostroví Gulag, tak tam nejděsivější není to, že mohli poslat kohokoliv do gulagu kdykoliv za cokoliv, že ČEKA příslušník byl něco jako polobůh v modrým - ženská nechce, tak na Sibiř, chci ženskou, ale manžel překáží, no nějaký obvinění se najde, chcem tvuj barák, tak na Sibiř - ale jak se k tomu vlastně dostali. Že právní systém na začátku Stalinovy éry se od toho našeho v principu až tak nelišil, ale postupně, sérií drobnejch pozvolnejch legislativních změn, na ten stav nastoupali, ono to nešlo skokově. A to je na tom to nejděsivější. Jak to šlo postupně, sérií drobných kroků. A podobnej trend je vidět v současný době i tady, pořád systém drobnýho omezování a utahování šroubů, až když se člověk podívá zpátky, vidí, jak moc ho aparát v konfrontaci se sebou znevýhodnil. Je potřeba pamatovat na to, že Stalin, Uljanov, Trockij, Mao a spol, vycházeli z Marxových myšlenek a jejich aplikací, stejně jako současný Eurouhnijní špičky, Pol Pot vycházel z Marxe a ze Sartera a spol, stejně jako spousta současných intelektuálů, neziskovkářů a politiků. No a stejně jako sovětskej killcount, vzniknul i ten čínskej a ten v Kambodži z jakýsi sociálně inženýrský snahy vytvořit jakousi novou společnost, s tím, že se současní jednotlivci trochu přizpůsobí, no. A těm, co se nepřizpůsobí, se zavře huba a taky se bonzovat musí a nahlašovat to, že si Ukrajinec schovává žrádlo, to se taky musí. No jinak byzme tu mezinárodní rudou revoluci nevytvořili, soudruzi. Já naprosto chápu vzestup komunismu ve svojí době, to už jsem psal, plně chápu říjnovou revoluci, i nástup Khmerů v Kambodži, to všechno bylo situačně podmíněný, ale je třeba nepustit ze zřetele, co s tím ty jejich vůdčí krávy pak vytvořily a je potřeba nepustit ze zřetele, že ty ideje, ze kterých to vycházelo, nikam nezmizely, jedou pořád, jen jsou aktuálně ještě upgradovaný, třeba o to, že běloch je nižší špatná rasa a podobně. Až si nechá evropský občanstvo sebrat zbraně, nechá EK vytvořit si vlastní "euroarmy", jakousi svojí pretoriánskou gardu a veškerej průmysl a potravinovej průmysl bude v pazourách Bruselem řízených organizací, jak velkej problém bude vytvořit v Evropě stejnej golodomor, jako na Ukrajině, he? Tehdy třeba sebrali Úkáčkům veškerý žrádlo a šlo to na vývoz (to byl další hladomor, ne ten hodně hustej ve třicátých letech), protože potřebovali odradit satelitní země od přijímání Marshalova plánu. Teď by to mohlo být "tak vyvezeme všechno do Afriky, protože tam černoušci umírají hlady a tihle moc fuj běloši jsou stejně zgurvený rasisti a můžou za kolonie a nacisti a blábláblá". A vidím to plasticky v barvách, že ti samí zmrdi, co teď nahlašujou "islamofobní" komentáře, brojí proti jakýkoliv vlastenecký snaze a tak, by pak bonzovali, že si běloch ukryl žrádlo. Protože by "bojovali proti jeho rasismu". Ten, kdo nechcípne hlady, aby dal svoje žrádlo Afričanům, přece musí být rasista, jinak by to udělal a rasisti se musí hlásit, to není bonzování, to dá rozum. A myslí si ještě někdo, že by to tihle zmrdi nedělali?
V Americe ten kluk, co bránil sochu generála Lee proti bandě těch "antirasistických" dementů byl pak za to vyhozenej ze školy, atd atd, těch případů přibývá a ono to eskaluje. Tihle, co jsou teď ve skupinách jako Antifa a podobně, se můžou (za příznivých vnějších podmínek) snadno přerodit v něco jako byly Rudý gardy za Kulturní revoluce, v ty poskoky ze SSM, co na Ukrajině hlídali sklady žrádla (a nechali tam ty lidi chcípat hlady) atd. No a najde se spousta poskoků, co budou "jen dělat svojí práci, je to v zákoně, tak musíme". Případně, pokud vyjde ten německej plán o "integraci muslimů do jejich ozbrojených složek", budou mít zase ekvivalent muslimských divizí Wafen SS, no a tihle to budou dělat celkem rádi.
Ono když si člověk sleduje ty pořady a dokumenty, o takových věcech, jako byl golodomor na Ukrajině a podobně, je potřeba neskončit u toho, co dělá spousta lidí, že "Ruský komouši, dudlajdá, byli hrozně zlí, dydlajdá", ale je potřeba vidět, že tohle a přesně tohle se klidně může zopáknout, za situace, která k tomu bude příznivá. Z těch fanatických zástupců různých "menšin", typu těch, co vyřvávaj, že budoucnost je radical queer, že bílý mužský děti by se měli lovit a zabíjet, že běloch je špatná rasa, těch, co točí videoklipy o mučení Trumpova voliče, s tím, že "dost bylo nenávisti" ( :-D ) atd., se snadno postaví ty vyhlazovací komanda, dozorci v gulagu a podobně. Stejně tak z těch, kteří je za to nestíhají, tohle přehlíží, otevřeně, či skrytě, ten protibílej rasismus schvalujou a nechávaj být, se snadno vytvoří to politický pozadí a prostředí, ve kterým tohle bude fungovat. Něco podobnýho, jako vybíjení bělochů v JAR. "No tak jako my máme v zákonech, že to dělat nesmějí, no ale oni to dělají a my to všude neohlídáme, no tak jsme aspoň těm bělochům sebrali zbraně, aby bezpečno bylo, že, hlavně pro ně". Začíná to vždycky postupně, sérií drobnejch kroků a pak to nabere drajv, stejně jako vichřice nejdřív sílí pozvolna. A ti, co to odignorujou na začátku, pak jen čumí.
Genocida ve Rwandě je hezká ukázka toho, jak nejsou potřeba ani palný zbraně k provedení pořádný überholomajzny, no a ve chvíli, kdy bude bílej ksindl odzbrojenej a v Evropě bude pár milionů nových agresivních musulmanů, co bude bránit tomu, že tu tam provedou takový menší vykydlení většího počtu běloušů. Za krutého orálního nesouhlasu představitelů estabilišmentu a za velmi malého obtěžování ozbrojenýma složkama aparátu? Že je to nereálný? V menším už to začíná, kolik zašili a deportovali pachatelů těch sexuálních útoků ze SIlvestra? Nemaj náhodou německý fízlové rozkazy některý zločiny migros nevyšetřovat, protože to stejně nikam nevede? Jasně, teď maj lidi tady ještě velkou převahu a možná i nějakou vůli se bouřit a něco dělat, ale stačí pár let jim tu vůli lámat a ona odejde. Zbraně se už odebírat začaly. A je situace, že se tutam ve jménu džihádu rozseká mačetama pár set lidí, poliši podniknou nějaký vlažný kroky (ale ne moc velký, protože těch migros už bude hodně a ty zbraně taky maj a o nějakou otevřenou rasovou válku v ulicích taky nestojej....plus různý politicky korektní mafie budou veškerý snahy brzdit), ale naopak budou vykopávat dveře těm, co o tom budou psát "xenofobní komentáře" na net, kdy je nahlásí nějaký malý Heydrich..... No vždyť jak dlouho trvalo, než se začal vyšetřovat Rotterham, že jo. Takže zbytek těch bělochů bude radši držet hubu, aby si je estabilišment nepodal, budou šoupat nohama a děkovat, že to tentokrát neschytali oni, poctivě platit daně, to vše pod dozorem všudypřítomných poskoků "ideopolicie", která bude hlídat, jestli náááhodou někdo "není nacista", aby mu teda rovnou sebrali děti, vyhodili ho z práce, případně ho rovnou zavřeli. A pak se to zase stane znova a jen trošku ve větším, zase třeba i někoho chytěj a možná i někoho odsouděj, aby to tolik netlouklo do očí, samozřejmě budou krásný soudní rozpory v rytmu "podpálení synagogy je vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele / odhození salámu k mešitě je zločin z nenávisti". Tudíž nějakej mígro za znásilnění dvanáctky dostane nižší trest, než někdo, kdo o tom napíše na fejsbuku nějakej moc fuj kec. Holka co půjde polonahá po ulici a chlapík po ní střelí okem, bude heštegovat, že mý tů, za souhlasného hýkání spoluslepic, jak "žena za to nikdy nemůže a vždy má odpovědnost agresor i když neútočí, jen si něco myslí". Pak stejná dostane několikahodinovej prznící festival od party jinobarevných a stejná banda napíše, že to stejně byla její chyba, nedržela se od nich na dýlku ruky a stejně její fotr byl určitě nacista a opovaž se o tom někde žvanit a heštegovat, ty rasistko, jinak si tě podáme :-D Pak její funus vymlátí Antifa :-D
Co když fakt směřujem zpátky do doby Solženicyna, do doby gulagů, jen se bude zavírat za trošku jiný politický kecy, případně za barvu, ve jménu trochu pozměněný ideologie, ale stejně hlavně kvůli budování "novýho a lepšího světa bez rasových, náboženských a sexuálních rozdílů, světa, kterej je kompletně mutlibarevnej, multikulti a multisexuální, akorát pro některý, třeba křesťany a bílý heteráky, tam není místo, páč uráží ty ostatní svojí existencí"?
Zrovna o víkendu dávali celkem kvalitní pohádku "Poslední propadne peklu", kde, když teda pominu celkem trefný poselství, že dělat pakty s ďáblem nikdy není moc výhodný, protože on si to dost ohlídá, aby neprodělal, bylo tam dost dobře ukázaný, jak je člověk, co nemá sílu se pořádně bránit, v určitých situacích vydanej na milost a nemilost kdejakýmu kriplovi, kterej ho buzeruje, šikanuje a odmazává si na něm jen prostě proto, že může. A sem přesně evropskej jouda směřuje, protože si nechává brát práva a prostředky. Jasně, může mít člověk deset trilionů "lidských práv", ale bez síly, která to prosadí, nebo kterou si to on uhájí, to stojí za psí štěk. Z karetního hlediska, nic, než smetí a jedna pitomá mačeta to vezme.
Mi to trochu připomíná druhej díl Pána Prstenu, jak tam rohanskej král Theodén, v situaci, kdy jeho vojsko dostává těžce na frak od Skurut Hai, jsou obklíčený, jen čekaj až zechcípou a Skuruti je všechny vyhladí, fňuká "Jak k tomu vlastně došlo". No, stejně jako v mnoha jinejch situacích a stejně, jako se to děje teď tady, postupně, jedno za druhým, po malých krocích.
Jinak ještě doporučuju opravdu si něco přečíst o tom hladomoru na Ukrajině, kdy tam mnohdy lidi žrali svoje děti a podobně, ale málokoho napadlo vzít útokem nějakej ten sklad žrádla, nebo přepadnout ty poskoky co chodili kontrolovat a konfiskovat (a taky ničit) zásoby žrádla (co to bylo za hajzly krucinál.....no úplně stejný, jako ti, co by teď dělali to samý), kuchnout je a teda sežrat je, místo svých děcek. Zvláštní. Ale to je to, o čem jsem psal mnohokrát, že člověk je tak zpracovanej tím, co se "smí" a co se "nesmí" že i radši sám zdechne hlady, místo toho, aby vzal trubkou po palici vořecha, co hlídá zkonfiskovaný žrádlo. Protože "z toho by měl průser" a taky "by ho mohli odsoudit" a nebo rovnou u toho zastřelit. Což by všechno bylo určitě mnooohem horší, než tam bídně a bolestivě zdechnout hlady.
To je stejný jako "utýct místo nastoupení do transportu do koncentráku? No a kam měl jako jít?" Odpověď "třeba tam, kam pak zdrhal, když se o třídu zesláblejší a o dvě třídy nevybavenější drápal z koncentráku pryč přes ostnatej drát" málokoho napadne.