Leden 2018

Aktivujte droidy :-D - úchylvynález od Japonců (od koho jinýho). Článek primárně pro chlapy, ženský číst na vlastní riziko :-D

31. ledna 2018 v 17:20 | Řezník
Servus všem. Skoro každej tu asi viděl Star Wars Epizoda I, Skrytá hrozba, jak tam nastupuje armáda Obchodní federace proti Gunganům, z nějakých bojových mašin vyskladní hromadu robotů, jeden emzák řekne jinýmu "Aktivujte droidy" a ten zmáčkne nějakej čudlík a nahodí je :-D No, tak z toho jsem sebral dnešní název.
O co jde. Viděl jsem už ve více odkazech, že Japončíci vyrobili nějaký vylepšený pajduláky na prznění, něco jako ty gumový, akorát prej tohle vypadá dost jako živý a nějak to i mluví a částečně se to i hejbe a spekulace o tom jsou, že se to bude dál vylepšovat, tudíž tyhle "voprcdroidi" budou čím dál jako podobnější člověku.
Jakkoliv to vypadá zase jako nějaká zhovadilost z Japonska, kde, co si to neříct, hovadin vzniká teda ranec, ono se to rozšíří. Zaprvý, ti komentátoři maj pravdu, oni tihle uměláci budou vypadat čím dál reálnějc (doufám, že doba, kdy nějakýho blba napadne dát tomu lidský práva, nepřijde dřív, než za sto let, abych to už nemusel vidět), za druhý, veškerý komerční aktivity se dělaj proto, aby z nich někdo vytřískal prachy a pokud někdo investoval prachy, aby vyvíjel a vyráběl takovejhle kokotinec, asi odhadnul, že se mu to bude rentovat a prachy z toho vytříská.
Jakkoliv nenávidim takový ty kecy u každýho technickýho vynálezu, jakou to způsobí apokalypsu, nadělá bordel a jaký je to zlo (namátkou hovadiny typu "videohry dělají z lidí psychopaty, mobily jsou zlo, protože každý čumí do mobilu a ignoruje lidi okolo, bláblá, televize je zlo, vídeo dělá negramoty, páč lidi pak nečtou....." takhle by se mohlo jít až k době knihtisku, že někdo řval na Guttenberga, co to jako je, tisknout, správná knížka se píše ručně....) tady do tohohle si musim kopnout a to pořádně.
On je to totiž hezkej symptom toho, kam se to sune. Situace se totiž stala takovou (částečně tím, že se chválihodný věci zvrhy, částečně tím, že určitý skupiny lidí toho využívají), že bílá rasa prostě vymírá (a to se některým parchantům dost hodí do krámu). Ženský roděj čím dál tím pozdějc, čím dál víc rodin má jen jednoho šotouše, některý lidi nemaj cíleně žádnýho.
Vsuvka. Je fakt, že porodnost je nepřímo úměrná síle sociálního státu. Kašlu na kecy o tom, jak Evropani nemaj děti, protože jsou sobecký, zatímco Afričánci mají spoustu dětí, protože jsou nesobecký, bláblá a nezištný, bláblá. To jsou zase kecy. V rozvojových zemích si pořizujou hodně dětí, protože chtěj, aby se o ně někdo ve stáří staral (ergo kvůli svýmu přežití, sobeckej důvod), vědí, že tam maj dětskou mortalitu, tak chtěj, aby to zvládly aspoň nějaký (udělám si víc budoucích dělníků, protože vím, že o nějaký přijdu....co je tady nesobeckýho) a za další, mnohdy prostě roděj proto, že musí souložit, nedokážou si to odepřít a udělat si na chuji uzel. Tak roděj další děti, který neuživí. (a co je nesobeckýho na tom, že někdo chtěl někam nachlístat svuj exkrement a vzniklo z toho omylem dítě - jak je ta zgurvená uhekaná reklama na Primeráky, se kterou mě furt prudí v bedně- to mi bude muset někdo vysvětlit). Dovolím si tvrdit, že 95% dětí vzniká z naprosto sobeckých důvodů, ať je to "potřebuju dělníky na svojí penzi", "chci dělat s děckem to a to", "chci být otec", "chci být matka", "chci, aby nás to s ženou víc spojilo" and shit. Všechno, vlastní prospěch a svý cíle. Opravdu nesobeckej důvod by byl "život je děsně fajn a chci dát dalšímu člověku šanci to testnout" a podobně. Ale to jsem skoro nikdy neslyšel. Takže, pokud se někdo rozhodne, že bez dětí bude šťastnější, než s dětma, není o nic větší sobec, než ten, kterej si chce pořídit děti, aby ho to naplňovalo. Obojí stejnej důvod, jen jiný prostředky. Konec vsuvky.
Porodnost je nepřímo úměrná síle sociálního státu, to je jeden problém. Druhej problém ovšem je ten, že mezi chlapy a ženský na západě se neustále vráží jakejsi klín, kterej časem způsobí, že ty dvě bandy budou operovat prakticky nezávisle na sobě. Ženská emancipace, původně i smysluplná, se zvrhla v totální paskvil, kdy si spousta zmatenců myslí, že "ženský mají ve všem převahu" (přičemž v situaci, kdy můžou počítat s masivní legislativní ochranou, mnohdy s legislativním nadstandardem a prostředí už je tak zvelebený a bezpečný, že v něm dokáže přežít i něco tak nepoužitelnýho a blbýho, jako feministická aktivistka, to tak může vypadat) a bohužel, dost z nich se začíná i tak chovat. Situace se začíná, obzvlášť na západ od nás (my si od toho držíme odstup, jako od většiny věcí) že se z chlapů dělá něco jako otrok pro ženský, "tak tu jsi, votroku, budeš pro ní dělat a platit jí účty, než zdechneš, do tý doby ona bude neustále držkovat, při první šanci se s tebou rozvede, sebere ti prachy, budeš jí ještě přispívat na životní standard". Jak říkám, u nás to tak není, ale třeba v USA dost jo, v těch filmech a seriálech je to slušně vidět, viz Dva a půl chlapa :-D
Paskvily typu "metoo", kdy se chlap pomalu bude bát o ženskou zavadit očima, aby ho mediálně nevyvláčeli bahnem, tomu dávaj hřebík do rakve. Původně chválihodná snaha o zrovnoprávnění se zvrhla a to totálně, mrší se to už i u nás, viz kampaň TOP 09, "Každá žena má právo na rodinu i kariéru", přičemž nechápu, co jako zakládá tohle právo, jestli jim dochází, že komukoliv dáš nějaký právo, tak z toho jinýmu plyne povinnost a ty ho taky musíš přinutit jí dodržovat.
Z těhle "práv" vzniklo to západní právo ženský chodit pomalu nahá, ale povinnost chlapa na to nikterak nereagovat, aby se dotyčná necejtila "ponížená" and shit. Tyhle paskvily vedou k tomu, že čím dál víc chlapů v anglofonních zemích se přiklání k filozofii MGTOW (men going their own way), který prostě říkaj, že cokoliv se ženskýma je jen ztráta času (až na voprcálung, protože nejsou teplí). A buď to hrajou stylem Charlieho Harpera, nebo skrzevá bordely, no a nebo na to kašlou úplně, no a nebo si tyhle věci vyřizujou drbáním olihně u porna. To se rozmáhá i u nás, tu a tam nějakej doktor vyvodí závěr, že "muži ztrácejí o ženy zájem". Oni vychází z celkem logickýho předpokladu, že "než dělat někomu celej život votroka, když se stejně nezavděčím" případně "co se budu furt snažit, když jim stejně není nikdo dost dobrej", je lepší se na to vybodnout. Podobnej přístup aplikovaly a aplikujou ženský, že "než dělat někomu doma služku a poskoka, to budu radši sama".
Skrzevá školskej a výchovnej systém, co dělá z chlapů sraby, nesamostatný mlamoje a vlastně něco jako holky, akorát že močí fstoje, včetně tý přepálený "pseudorovnoprávnosti", která už je vážně hodně vychýlená na druhou stranu, se chlapi učí veškerý pozice spíš vyklízet, ženským je přepouštět. Jenže, ty to aktuálně spíš sere, protože jim to naházelo na hlavu spoustu dalších povinností (jo, svinskej svět, s právama a možnostma přichází i dřina) a hlavně, "chlapi se už nechovaj jako praví chlapi", podle nich (bodejď jo, když jsou odjakživa učený něco jinýho). A tudíž rozpor, mezi tím, k čemu je nutí pudový nastavení a tím, čemu jsou učený věřit a co jsou učený chtít, jim dělá totální bordel v hlavě. Pak to vede k tomu, že se říká "ženská neví co chce, nedá ale pokoj, než to dostane". A já k tomu přidám "a když to dostane, zjistí, že jí to sere, že to vůbec nechtěla a je tvoje vina, že to má" :-D Pudový nastavení velí, mít chlapa velitele, toho, kdo je ve smečce alfa, na kterýho se může spolehnout a kterýmu se může podřídit. Společenský nastavení jí nutí, vybrat si sama chlapa, kterej je citlivej, dává najevo pocity, je pro ní něco jako nejlepší kamarádka a pak asi těch tisíc dalších požadavků, jak jsou rozepsaný v těch žertovných textech. Sranda je, že takovýho mlamoje, kterej se může přetrhnout, pak často podvede s nějakým lemplem.
Situace je totiž pudově nastavená takhle. Ženskou z chlapa buď "svrbí rodidla" a nebo ne. Pokud ano, má smysl to linkovat do nějakýho vztahu a následně manželství. Pokud ne, já osobně doporučuju se na to vykašlat, protože, sice jí můžete uhnat, skrzevá chování, přístup, aktivitu, snahu, potažmo přes její situační vyhodnocení "nic lepšího stejně už neseženu, tak ho beru", ale stejně to má vestavěnou autodestruktivní pojistku, že jednou potká někoho, "ze kterého se jí zastaví srdce" (bez ohledu na to, jakej pazdrát a pachuj to bude) a vás s nim podvede, nebo s nim zdrhne. A pak se takhle vytváří ty legie zasmušilých chlapů, "udělal jsem všechno správně a ona mě stejně". No, prostě, jsi vůdce smečky a nebo ne. (Vsuvka dvě. Jiný je to u loajálních křesťanů, kteří jsou schopní, kvůli vyznání a loajalitě, tyhle svoje pudy reálně neposlouchat). To, jestli "tu ženskou z tebe svrbí rodidla" a nebo ne, je jasný během prvního kontaktu. Pokud ne, tak i kdybys byl ten nejlepší chlap na světě, skončíš v tom "friendzone", bo jak se tomu nadává. Pokud jo, tak i kdybys byl vožralej pazdrát, stejně tě bude chtít. Velký trumfový eso jsou v tom samozřejmě prachy. Jak to říkal nějakej chasník v Kmotrovi. "Když je žena zamilovaná, můžeš klidně chcát do umyvadla. Když není, udělej z ní klidně anglickou královnu a stejně dostaneš kopačky".
Protože ovšem chlapum se přes neustálý křivení páteře a überfeministický školství a paskvilní výchovu v tomhle směru, brání, naučit se být vůdce smečky, minimálně tý svojí, pak jim zbývá už akorát role toho "přetrhnu se a ona se mnou stejně voře". A tady tudíž le MGTOW logickej další krok, prostě, "serem na to".
Všimněte si, tu chybu "neumět být vůdce svojí smečky", africký a arabský migros, nemaj. Ti přijedou a evropský ženský si mnohdy ochočej.
Přepálený požadavky na obou stranách, podporovaný hlavně teda skrz média (kdy lidem vsugerovali, že "máš právo na heppyend, máš nárok na heppyend, máš právo na to, aby se tvoje sny splnily a když se neplní, je něco špatně" a "zasloužíš si být šťastný s tím nejlepším" - realita? Právo máš na to, co si vybojuješ a udržíš, svět na tebe reálně sere) podporuju to, že "pro chlapy není žádná dost dobrá" (častej předmět ufňukaných stížností a kníkání "on chce nějakou hezkou a já jsem šeredná, to je neféééér"), stejně tak pro ženský není nikdo dost dobrej ("já čekám na vysportovanýho bohatýho chlapa, co mě zajistí, abych nemusela hrábnout, ale nebude u toho trávit moc času v práci" klasika).
Aktuálně je vidět čím dál víc ženských, který brekají, že "normální chlapi už nejsou" (realita - normálních chlapů je u každýho patníku deset, od slova "normál", běžný standard. Nejsou jen ti ideálové, co si dotyčný vysnily) a tudíž prohlásí, že radši zůstanou samy, budou tuhle támhle chlastat s kámoškama a tutam schrastí nějakýho na voprcálung, kterýho se pak zbaví. Až v pozdějším věku je to unaví, realita je otluče, tak vezmou někoho, koho si pak i vezmou a vyrobí i nějakýho toho šotouše, ale stíhá se to už pozdějc, první porod je v letech přes třicet, čím dál častěji a to už není, z repro hlediska, ono.
No a u chlapů totéž.
Četl jsem nějakej článek, kde psali, že současný mladý jsou mnohem zdrženlivější, než dřív, což prý ovšem není tím, že by byli nějak až tak extra morální, jako spíš, že na to kašlou :-D Že mnoha chlapum už nahánět ženský někde za to prostě nestojí, "spousta snahy a kurva proč".
Ono to půjde ještě dál. V Japonsku už maj prý asi milion mladejch chasníků, kteří jsou takoví sociální retardi, že ani nevychází z baráku, když už vylezou, tak jen v noci, obstarat si v nějakých nonstopáčích potraviny. Taky Japonsko na hulváta vymírá a laboruje se u něj s pojmem "democida". Do tohohle stavu se to časem překlopí i tady.
Situace, kdy ženský říkaj "než brát tenhle materiál, to radši budu sama" a chlapi "cokoliv se ženskýma je jen ztráta času" (to se rozšíří ještě víc) není dobrá z hlediska přežití bílý rasy.
Jakkoliv mi tohle může být úplně jedno, aspoň jsem to shrnul. Další krok těch genocidovačů bílý rasy, to podprahový programování evropských ženských na černý chlapy (hledejte reklamy, ukázky, plakáty.....kde najdete bílýho chlapa a černou holku. Skoro nikde, minimálně ve věcech novějších než pět let je to vždycky, vždycky naopak. A to i když je to plakát s dětma. Vždycky černej a bílá, pokud tam je rasovej rozdíl. Nikdy naopak. A skoro nikdy asiat. Všimněte si toho) je už jen logická vychcaná metoda boje proti nám.

"Zemana volili jenom....." a dost už kurva!

30. ledna 2018 v 14:09 | Řezník
Servus všem. Původně jsem se chtěl od tématu prezidentský volby už odpojit a nechat to být, bohužel ale nemůžu. V první řadě, rojí se neustále nějaký povolební vyjádření, který jsou mnohdy celkem přesný, někdy ale totální sňůška sraček. Budiž, může být. Ale rojí se taky neustále nějaký pseudoanalýzy, proč to jako ten Záporák vyhrál a jak je to možné, který se hlavně točí okolo dehonestování jeho voličů. A to mě už lehce krká.
Takže v první řadě, nejotřepanější argument, "Drahoše volili hlavně vzdělaní, Z Mana hlavně nevzdělaní lidi". I kdyby to tak bylo a Drahoš měl převahu mezi vzdělanci, nabízí se říct "A kurva jako co?" V první řadě, jednou máme tu demokracii, kterou se teda hlavně ti různí intoši pořád ohánějí (a v mnoha oblastech na ní sází, kupříkladu oblasti, kde bude mít pět naprosto nevzdělaných Hakuna Matatů z Buga Wuga hlasovací převahu nad původním místním profesorem na Matfyzu) a nevšiml jsem si, že by byla někde navázaná na univerzitní titul. Jako "předlož diplom a můžeš hlasovat". Neustále se ohánějí tím, že hlas jako hlas, takže celoživotní konzument dávek má stejný hlasovací právo, jako celoživotní plátce těch dávek, "diskriminace je přece špatná" and shit, takže, argument, koho volili géniové a koho tupci, by byl, i kdyby byl pravdivej, totálně a naprosto irelevantní.
Přihlédneme k tomu, že to, že někdo nemá univerzitní vzdělání, "nevzdělanec", neznamená, že je blbej. Ono upřímně, v současný době, době existence naprosto neužitečných, stupidních a zbytečných oborů, je to mnohdy i naopak. Že má sice nějakej pseudotitul, ale zdravým rozumem ho už nevybavili a v lidským smyslu je blbej jak dlabaný necky.
A nebo taky ne, ale mnohdy titul nemá žádnou relevanci k tomu, že ten člověk dokáže reálně líp zhodnotit svět, než ten, kdo ho nemá.
Zřete zde.
http://dfens-cz.com/bida-ceskeho-vysokeho-skolstvi-v-obrazech-ii/
a to ten první díl byl ještě výživnější. Upřímně, to, že má někdo vystudovanou genderovou problematiku transsexuality u homosexuálních křečků neznamená, že jeho hlas by měl být víc, než můj. A mnohdy je to právě naopak, čím víc času stráví na nějaký obskurní fakultě, tím víc tam do něj nacpou hromadu dementní propagandy, jak, až vybudujeme úplně spravedlivý svět bez všech biologických a sociálních rozdílů, kde chlapi budou rodit a ženy plodit, přičemž pošleme do gulagu všechny, kdo nesouhlasí, konečně nastane ráj na zemi, kde v řekách poteče čokoláda a krávy budou prdět Channel číslo pět. Víme, jak to většinou končí.
Ti, kteří se neustále otáčejí ke studentíkům jako naději národa a světa na svět bez zlotřilostí a ultranásilí, potřebují být vráceni na zem. Záleží na tom, co dotyční studujou. Ale když se na to podíváme z hlediska světovýho killcountu, málo šílených bestiálních režimů začali nevzdělaní zemědělci. Ale tak jasně, jo, ve Rwandě si nevzdělaní zemědělci sekali hlavy, ale třeba zas Pol Pot, kdyby v Kambodži pásl buvoly, nenadělal by nic. Zatímco když ve Francii studoval na univerzitě, kde se nakazil původním francouzským komunismem, úchylnýma tezema J. P. Sartera a dalšíma, to pak pořádně rozjel. Kdopak byl většinově v Rudých gardách v Číně, zdalipak to nebyli primárně studentíci. Dost často je to tak, že nějakej hodně tlachavej intelektuál, co si vysní nějakou paskvilní společenskou reformu, napáchá právě ten velkej überbordel. Takže stavět to, že vysoké školy jsou líheň míru a lásky, zatímco zapšklí vesani u krav jsou líheň nenávisti a násilí, je prostě totální sračka.
Když už jsem se otřel o tu nenávist, protože pomocí podobných hnojů zas neustále někdo argumentuje, tak "nenávist" a vzdělání jsou pojmy naprosto mimoběžný. Hitlerovi hoši byli vzdělaný skoro všichni, Pol Pot a jeho hoši taky, Mengele byl, překvapivě, doktor, Usáma byl studovanej, Kimovci jsou myslím studovaní taky a proč chodit tak daleko, stačí kouknout do Anglie, kde na demonstraci rozbije univerzitní profesor neozbrojenýmu demonstrantovi hlavu zámkem na kolo, protože "ten má nacistický názory". Vzdělání a nenávist jsou dost mimoběžný pojmy, ono mnohdy i vzdělání a zdravej rozum jsou dost mimoběžný pojmy. Takže, argument "Z mana volili nevzdělanci, zatímco Drahoše studovaní" je mimo jak z hlediska demokratického, tak faktického. Jsou to sračky, který chtějí vyvolat jakousi iluzi a lehký nátlak.
Ovšem D Fensův naprosto pravdivý výrok "Školy chrlí zástupy sociálně deformovaných hnidopichů, kteří si vyberou nicotný problém, furt se v něm vrtají a nafouknou ho do obrovských rozměrů, aby ho následně mohli celý život obřadně řešit, na konci života možná vyřešit" to trošku nějak jako srovnává. Osobně si teda mnohem víc pokecám s nějakým vyučeným kovářem, kterej přemejšlí, než s nějakým mladým progresivním studentíkem nějakýho oboru pro zašíváky, kterej má z tý jejich propagandy už taky slušně vyjebáno.
Samozřejmě roli hraje i to, že spousta lidí, co prostě makaj, má reálný starosti, zatímco kdejakej zašívák, co se válí na koleji, ještě neví, co co žere a má spoustu času a síly dumat nad globálním problémem klimatický rovnosti.

Za další, kecy o tom, že toho a toho volej chudáci, to už mi úplně hlava nebere. Zaprvý nechápu, proč by lidi, co nemaj prachy, neměli do toho šlapat za svoje zájmy, stejně jako ti, co ty prachy maj. Každej má svoje zájmy a dere se o ně a nechápu, proč by to tady mělo být jinak. Proč bych si jako měl říct "tak jasně, ti co maj prachy, chtěj toho, tak já ho budu chtít taky, protože.....asi pak budu mít taky prachy", nebo jak. Za další, velice vtipně to zní právě od těch intelektuálů a chytráků, co maj jinak sociální rovnosti plnou mordu a slovo "rovnost" vyřezaný snad i do koulí. Zase se to samozřejmě nesmí tlouct s politickou korektností. Kdyby někdo naznačil, že toho a toho volily spíš ženy, protože to nedokážou domyslet, mediálně ho ukřižujou :-D
Je to trapnej pokus těch rádoby "lepšolidí" se srovnat s prohrou, kdy říkaj "my, géniové, co máme prachy, viděli jsme svět třikrát, všude jsme byli aspoň dvakrát a od všeho máme klíče, jsme volili našeho Bosse, zatímco ty nevzdělaný tupý socky, co žerou za stravenky, volili toho Záporáka". Sranda je, že spousta těch dementních intelektuálů, co by se dělili o cizí blahobyt s přivandrovalou sebrankou, by to pojala "my ten svět rovnosti pro všechny a všech se všema vybudujeme, ale musíme k tomu zakázat volit těm, co nemají určitý stupeň vzdělání a určitý příjem, protože demokracie a rovnost, to je svatý". Jo, když to napíšu takhle, zní to ještě blbějc, než tak, jak to říkají oni.
Zpět k tý práci. Ono člověku, kterej musí dělat, aby vydělal prachy, se moc nechce dělit o ty svoje prachy s nějakýma parazitama, co sem s nataženou rukou přivandrovali. To flákač, kterýho živí rodiče a má k tomu nenáročnou brigádu od deseti do dvou v neziskovce, se rád rozdělí právě o prachy toho, kdo maká. Ta Sorosjugend, která nám tu začíná vznikat, ráda rozdává z cizího. A ráda přijme rizika, plynoucí z migrace, obzvlášť, když je ponese někdo jinej. Jojo, z cizích prachů a na cizí risk se dobře buduje sociální spravedlnost a férovej svět.
Připomíná mi to Rowlingovou, která na Shitteru držkovala, jak lidi nechtějí přijímat uprchlíky a nějaká skupina jí zorganizovala pár uprclíků, kteří teda budou bydlet přímo u ní. Odmlčela se a od tý doby nějak na médiích nekomunikovala :-D Takže asi tak.
Viděl jsem ještě geniální (uvozovky jako prase) rozdělení, že prostě ve městech (kde se teda shromažďuje ta "elita") jsou ti chytří a progresivní a mladí (mladí jsou tu klíčoví) kteří volí Správňáka a na vesnicích jsou ti staří, zapšklí, zakyslí v zákopech na Sommě, kteří volí Nenávistníka. Tady zkouší tu sračkohranici protáhnout věkem. Opět jsem se k tomu již vyjadřoval. Ano, starý lidi jsou mnohdy fakt pitomí, mnohdy se chovaj jako autisti, ale co si to neříct, mnozí ne. A je fakt, že lidi, co zažili minulej režim, výměnu režimu, mnohý ještě ten režim předtim, prostě už nasbírali nějaký zkušenosti, maj co říct taky. A upřímně, radši budu důvěřovat úsudku šedesátníka, kterej už nějaký zkušenosti nahrabal a trochu už má odhad, než nějaký naspídovaný dvacetiletý Erasmus blbzny, která si k brutalitě reálnýho světa nečuchla ani v televizi, žije v bublině svých disko girls kámošek a spolužáků a dokonce, považte, má ve třídě muslima, kterej jí ani nevyhlásil džihád a ani jí nezprznil ani břitvou neobřezal, považte, to už něco znamená. (Jakkoliv totiž platí zákaz házení do jednoho pytle na základě zkušeností negativních, jasně platí nutnost házení do jednoho pytle na základě zkušeností pozitivních). Takže to, že někomu rozbil hubu černej v tramvaji, k tomu se přihlížet nesmí, protože "pytlování" je hovadina (ano, je). Ale k tomu, že má někdo muslimskou spolužačku, která dokonce i zachlastá a dokonce ani nenosí vestu se Semtexem a hřebíkama, to je ultimátní argument, k tomu je nutný přihlížet vždy (neútočím tu konkrétně na žádnýho čtenáře, dělá to spousta lidí).
Jasně, důchodci jsou mnohdy fakt autisti a taky si myslí, že to, co je v čumbedně, je zaručená pravda. Jenže, v čumbedně měl absolutní náskok Drahouš, to byl mediální milášek :-D Tak co se posralo? :-D

Celkově z těch nadšených mladých bojovníků proti nenávisti rostu, už z těch sraček, kterýma jsou schopní a ochotní argumentovat. Sdílel kámoš na zdi na Fejsu příspěvek nějaký svojí kámošky (který jsem teda nesměl dát argumentační saigon, protože je to jeho kámoška), jak někde potkala Okamuru a šla za ním a ptala se ho "Víte, že šíříte nenávist?" A takhle se ho tam (přepis diskuze) zeptala asi třikrát po sobě, závěr byl, že se nedohodli :-D
Já říkám, co to je, u všech všudy, za argument, co to je za sračku? Co se dá na takovej blábol odpovědět? (Když pominu, že, teda, jasně, nenávist nešíří ti kokoti, co v Evropě vyhazujou lidi do luftu, přejíždí je náklaďákem, zkouší střílet ve vlaku Kalachem, na Silvestra zapálí v Paříži tisíc auťáků, prodávaj bílý holky do votroctví na voprcálung, několikanásobně navyšujou statistiku u určitých typu kriminality, nene, tihle ne, to je v pohodě a to my, jako ti lepší, musíme ignorovat a tolerovat a já nevím co. Nenávist šíří Okamura, protože na to poukazuje a prohlašuje, že to tady nechce. To bych blil. Škoda, že jsem tam na místě Okamury nebyl já, bych jí vyhlásil, že by šla domů s brekem.
Jinak, samozřejmě, nejčastější výhrady vůči těm starším souvisí s "minulým režimem", tedy, s komoušema. Přičemž před komoušema nás pochopitelně zachrání hlubší integrace do EU, kde EK je komunistů, socialistů a maoistů plná, Juncker zahajoval výstavu "Dílo a život Karla Marxe", chtěj mu tam stavět sochu, atd. Protože, jasně, komoušema a bolševismem je potřeba nejvíc strašit u Rusáků. Jakkoliv ho tam už nemaj a ani to nebyl jejich vynález :-D
Mladí socialisté z progresivní západní Evropy nás zachrání před návratem komunizmu z Ruska :-D "válka je mír, svoboda je otroctví....". Mě z nich fakt jebne.
Jinak jsem viděl spoustu komentů ve stylu "Pokud vyhraje Z Man, tak emigruju", nuže, já teda čekám.
Jinak samozřejmě je nově komedie, jak se snaží ze Z Mana udělat "pravičáka", Guardian dokonce "ultrapravičáka", když se před volbou blekotalo o tom, že Z Man je kandidát levicovej a v minulý volbě to bylo postavený tak, že pravičák je Šláfnberg a levičák Z Man :-D Jak ty pojmy plynule přepínaj, jak se jim hodí :-D
Vidíme, že naprostá většina tady toho povolebního blekotání, jak my, inteligentní zástupci lepšího, pokrokovýho světa, jsme to zase jednou projeli se zapšklýma vidlákama, co neví, kde je sever a nechali se oblafnout nějakým "strachem a nenávistí", jsou zase jen hovna namletý do písmenek.
Ale připomenul bych na tom asi dvěma a půl milionu voličů, jak na nás koukaj. "Pokud nechceš jít s náma v jednom šiku vstříc Nové a Spravedlivé Narudlé Evropě Se Sochou Marxe, tak jsi nevzdělanec, vesničan, hňup, vidlák, redneck, socka, závistivej trotl a měl bys jít do převýchovnýho tábora". Vzpomeňte si na to vždycky, až nám budou zase něco kázat o nekádrování, rozmanitosti, toleranci, akceptaci jiných názorů a podobný hnoje.
Jo a jen tak mimochodem, jsem strojní inženýr, aby to někdo nepochopil, že žádnou školu nemám, tak do nich prudim :-)

Überjelita - kdo nic nedělá, nic nezkazí, no a kdo nic nezkazí, toho povýší

26. ledna 2018 v 13:16 | Řezník
Servus všichni, tak jsem nucen ještě jednou prořešit prezidentský volby. Jo, zítra už s nima dám od večera pokoj, protože to bude hotový :-D Četl jsem nějakej žblept jak "Z Manovi napočítali x lživých výroků a Drahoušovi y" a říkám, ono je to moc hezký, ale trošku mi to připomíná zprávu z rádia Jerevan, jak jakože závodili ruskej a americkej prezident v běhu, US prezident vyhrál a v ruským tisku vyšla zpráva "V závodu americký prezident doběhl předposlední, zatímco náš prezident se umístil na skvělém druhém místě". A všimněte si, oni ani nelhali :-D Ten co vyhrál opravdu doběhl předposlední a ten co prohrál, fakt druhej :-D Stačí nastavit správný slova a wording a situace vypadá úplně jinak. Všichni víme, že v práci s wordingem jsou D Boys mistři. Hele vždyť podle Drahošovců neexistujou v ČR žádní "vítači", přičemž slovo "vítač" vzniklo až od vlastenců, během tý "migrační krize", kdy se začalo používat přesně k označení přesně těch blbů, kteří teď tvrdí, že nic takovýho neexistuje :-D
Geniální konverzi slova "nacista" tak, aby zahrnovalo kohokoliv, kdo projeví jakkoliv trošku národní tendence, případně slova "populista", který se používá na "kdokoliv, kdo neleze dost rychle do řitě neomarxistickým evropským tendencím". V tomhle jsou mistři. Stejně jako v tom neustálým blití o "nenávisti", přičemž, nejlepší distributoři nenávisti jsou americká a německá levice. Od kterých se ta česká velice dobře učí. Útoky Antify a black blocku a spol na lidi, nejen verbální, ale i fyzický, mnohdy dost tvrdý ultranásilí, se přehlíží, ale "nenávist" šíří vlastenci, protože nehezky čumí na muslimku s hadrem na palici :-D Americkej pseudozpěvák natočí klip, ve kterým mučí Trumpova voliče a argumentuje tím, že "nenávisti už bylo dost".
Případně, überkráva Pitron píše na svým FB, že Zeman je kdoví co (velice invenční řetězec vulgarit) a že jeho voliči by se měli pozabíjet, protože nemaj právo volit, Černá z Člověka v tísni píše, že idiot se pozná podle český vlajky na profilu. Ale mainstreamový média řeší, jaký "nenávisti" čelil Brzobohatý, když podpořil Drahouše. A D Boys staví kampaň okolo slova "slušnost".
Prosím všimněte si tohohle. Tábor, ze kterýho neustále slyším, jakej je Zeman kokot, čurák, mrdka, ovar, zmrd, pičus a podobně, to postaví na slově "slušnost". Dál si všimněte toho, že jakkoliv Z Man je prezident a mohl se už asi tisíckrát veřejně domáhat toho, nechť tohle zmizí, že by lidi měli mít aspoň kurva úctu k jeho funkci, když už ne k osobě a že by orgány měly to urážení prezidenta nějak řešit (a u toho by si zavzpomínal na starý časy, kdy hanobení prezidenta bylo trestný), nikdy jsem od něj nic takovýho neslyšel. V době, kdy každej ufňukanec typu Banga brečí, že četl moc fuj věci na internetu, každej bezcennej vořech typu Sobotka dělá z ftípu o Kalašnikovu vyhrožování, že Zeman děsí jeho rodinu a přátele (to je neskutečnej vocasník), v médiích se řeší, jak to kdo na internetu schytal, když něco napsal....A prezident, kterej by se vůči tomu mohl opravdu veřejně ohrazovat, z titulu funkce, to neudělá. Buď to neví (což by šlo fakt těžko), no a nebo mu to za to nestojí. Nebo někdo z vás slyšel od Z Mana, jaké "vlně nenávisti" musí denně čelit? :-D Nebo nějaký podobný nabuzlý kníkání? Už tímhle si u mě dost šplhnul. Tak ona je to jasně klasika, o tom, jak "Banga čelili rasistickým kecům" jsme si přečetli mockrát, o tom, že mnohdy na třeba fb Romea se to hemží kecama jako "postřílet ty gádžovský mrdky" a podobně (a onehdá v tak hustý míře, že to sám zmíněný Banga tam krotil) se oficiálně nikde nedočteme.
Takže asi tak. Z Manovi ke cti slouží to, že na tuhle dementní vlnu ani naskočit nezkoušel.
Jinak, ohledně "lží a nepravd" ještě jednou. Jak někdo vyčítal Z Manovi, že řekl, že Švédsko má sedm milionů lidí a ono má šest, nebo kdoví jak, já to taky nevim a jsem línej to gůglit, onehdá jsem se dočetl v odborný knížce o Jomkipurský válce, že prý "T62 měl 155 mm kanon s automatickým nabíjením", ačkoliv mě zajímalo, kdo mohl do odborný literatury napsat takovouhle kravinu (byla to nepravda? Jasně, byla to lež? Asi ne, ten autor to akorát zmrvil), nikterak mě to neheclo k tomu, abych psal do nakladatelství nasranej dopis :-D Víte z hlavy, kolik obyvatel má Norsko? Kdy byla bitva u Kurska? Kdo je prezident Polska? Umřel minulej prezident Polska při letecký havárii? Spousta lidí spoustu věcí neví, nebo kydne nějakou kravinu, no. A tady se dostáváme ke vnitřnostem pudla. Ono "nevím", "je to složité téma", "nemá to jednoduché řešení", "je to ožehavá otázka" bláblábláblábláblá jsou absolutně bezpečný odpovědi. Když nic neřeknu, budu jen blábolit naučený fráze, ale neřeknu nic, nemůžu se překecnout, nemůžu říct blbost, nemůžu nikoho nasrat ani vytočit, nemůžu prostě nic zkazit. A když postavím kampaň na tom, že "mluvim kultivovaně, nejsem Zeman a čumte na mě jaký jsem vzdělaný a nekontroverzní" je fakt nejbezpečnější neříkat vůbec nic. Pomůžu si citací z D Fense:
"Shledávám fascinující způsob, jakým Drahoš formuluje své názory. Zajímalo by mně, jak si třeba objednává jídlo. Já bych si tedy dal vepřo knedlo, pokud tedy nepřinesete meloun, to bych si nemohl dát buchty, které bych jedl raději než utopence. Pravděpodobně existuje nějaký kurz, kde se lidé učí, jak dlouho mluvit a vůbec nic neříct, a Drahoš ho absolvoval několikrát za sebou nebo ho rovnou vede."

"
Chce to jen hledat a prohrabat se neuvěřitelným množstvím bezobsažených vět, kterými Drahoš vyplnil svůj web. Podezříval jsem ho, ze na to používá nějaký generátor, co v akademii vyvinuli za peníze z grantů. Ale dal jsem si tu práci, brodil jsem se tím podobně jako moje dcera, když hledala v jogurtu z Olmy tu velkou červenou jahodu, co je namalovaná na obalu, a zjistil jsem, že v tom taky něco plave a jahoda to není."
Fense: A na to někteří lidi slyší. Stačí nakydat hodně blátivýho politicky korektního speaku, typu "Ano, současná imigrace je velký problém, který je ale potřeba řešit celoevropsky, je potřeba se vyvarovat rychlých populistických řešení. Ilegální migrace by měla být zastavena, je to ale složité téma, které nemá snadné řešení, proto je potřeba udržet emoce na uzdě a nepodléhat strachu a xenofobii". Řekl jsem něco? Ne, řekl jsem úplný hovno. Co to reálně znamená. Stoprocentní reálný význam je "nebudu dělat nic, jen se občas sejdeme a zaschůzujeme, abyzme vykázali činnost". Možná je v tom skrytý ještě další význam, "prohlásím tohle, ať si vovce myslí, že budu něco dělat a zatím může šlapat plán na islamizaci Evropy". Ale mnohým to stačí. Člověk řekne takovouhle bezobsažnou sračku a mnozí si řeknou "vidíte, není vítač" (ani neřekl, že není), "on chce ilegální migraci stopnout" (když to sem vozí Frontex, tak už není "ilegální", trošku slovíčkaření. Jak prohlásil cpt Barbossa, "Já slíbil, že vás pustím, ale vy jste si neurčili kdy, ani kde" a vyhodil je na pustej ostrov :-D )
Upřímně, jak někdo začne blekotat něco o tom, že je "něco složité / ožehavé / kontroverzní téma, které nemá jednoduché řešení a je nutné to řešit celoevropsky", napadne mě to jméno z Holomrazu. "Hovnař". Je to prostě Hovnař, kterej mele akorát hovna a není schopnej udělat vůbec nic a k čemu potřebuju v zastupitelstvu takovýho joudu. Kurvaroma, já nechci slyšet žádný kecy o tom, jak je něco "složitý". Skoro všechno je složitý, dělám v automotive a co je tady jednoduchý. Ale, když je nějakej malér, někdo nám šlape na krk a něco stojí prachy a hrozí to průserem a řiditel si zavolá naše oddělení, co s tím uděláme, tak, rozhodně nechce slyšet kecy o tom, jak je to složitej problém, co nemá jednoduché řešení. Chce slyšet, co s tím kurva uděláme, kdy začneme, jakej je první krok, kdo to má na starosti a kdy se očekávají výsledky. A to má prostě logiku.
Kdybyzme přišli s tím, že "je to vážný problém, který nemá jednoduché řešení, proto ho musíme řešit napříč všemi odděleními" a takhle by to šlo třeba dva měsíce (EU "řeší migraci" už tři roky), tak by nás tam seřval, až by drnčely okna. Co by chtěl vědět. Co už jste udělali a co uděláte. Proč. Protože nás za to platí. Platí nás za to, aby něco "bubnovalo" tak jak má a aby tam ten problém nebyl. Stejně je to tady. My si, kurva, z daní platíme ty politický flákače, tak prostě chceme, aby dělali na tom, že problém nebude. Neplatíme si je za to, aby do nás futrovali fráze, rozhodně si neplatím nikoho za to, aby do mě futroval kecy o nutnosti solidarity s džihádistama ze Střední Afriky a o lidských právech v Buga Wuga. Tohle evidentně ztratili ze zřetele a je načase jim to připomenout.
Kecy o "řešení" mě nezajímaj. Já chci slyšet, "co uděláte, jak se zachováte, co zkusíte". Tak se odliší ten, co chce udělat, od toho, co žvaní. Nic není snadný. Nebo skoro nic. Byl jsem zdechlej, tlustej sračker, kterýho skoro každej zmlátil, teď jsem, ač starej, docela "metal machine" (vzato od Sabatonu). Jak jsem to udělal? Kecal jsem o tom, jak dostat se do formy je těžké a chce to řešit komplexně, s časovým rozvrhem, stravou, cvičením, psychickou přípravou, no a nebo jsem začal něco dělat? Přesně, b je správně. A ačkoliv mnoho věcí jsem udělal blbě, nebo neefektivně, aspoň jsem něco zkoušel. Tlustá ženská může buď, blekotat o tom, jak chce shodit, no a nebo přijít s tím, že "dneska odpoledne jdu běhat a od teď přestávám žrát nezdravě a chlastat". To odlišuje Hovnaře od Činaře. To, že Činař začne něco dělat. A když chce něco dělat, může to říct. Pokud nic neudělá a radši ani nic neřekne, aby ho za to náhodou někdo nezpucoval, neudělá nikdy nic a zůstane jen Hovnař. A Hovnaře nepotřebujeme, protože, do jaký situace dovede politiku Hovnař? No, přesně tam.
Kdokoliv něco navrhne, aby se něco dělo, něco se řešilo, něco se hnulo, riskuje, že mu to někdo vytkne, někdo mu to omlátí o čumák, někdo bude remcat. Ale bez toho se to neobejde. A kdo tohle nezvládne, nemá co lézt do veřejný funkce. Drahoš byl sice Činař v otázce migrace, když podepsal tu Výzvu vědců, tam se aspoň postavil za ten import migros, ale teď, když se změnilo klima a chce taky urvat hlasy i těch, kterým migrace leze krkem, snaží se to hrát na obě strany. Tím pádem, nechce proti sobě popudit tehdejší vítací fancore, který by jakýmkoliv návrhem postupu (jiným, než naprosto nekonkrétním a naprosto nesmyslným a nereálným) rozeštval, no a chce získat hlasy i odpůrců migrace, tudíž říká ty bezobsažný fráze, případně postupy, co maj jen budit dojem toho, že něco by snad i udělal a že je teda furt Činař. Ale pasoval se tím akorát tak do role totálního Hovnaře, protože vítače nepodporuje na sto procent a vlastence zkouší ožrat rohlíkem. Měl si vybrat stranu a za tou stát, to by ho povýšilo a mohl to zkusit ve volbách v příštím období. A nebo se od jedný strany distancovat a hrát to na tu druhou a doufat, že ta to vyhraje. Ale ne, že ho jeho intelektuální stránka táhne k "multikultuře", oproti tomu, imidžmejkři mu řekli, že to mu u většiny český veřejnosti srazí vaz, tak to brzdí.
"Kdo nic nedělá, nic nezkazí" bylo hezky vidět v Rotterhamu, kdy státní ouředníci, i fízlové, dobře věděli o násilným kurvabyznysu od pakistánských gangů a obětech v řadách bílých holek, v řádu přes tisíc, ale nikdo nic nedělal, protože se všichni báli rambajzu okolo "rasismu" a "xenofobie" a takových hnojů. Takovýho prezidenta nechci. Nechci, aby politicky korektně mlčel, až třeba na Muzeu řachne bomba, nebo tam nějakej mongoloid rozjezdí lidi kamionem, aby ho náhodou nějakej chuchvalec protoplazmy z Antify nebo z Femenu neobvinil z něčeho moc fuj. A nestojím o "spojování lidí" ve stylu Merkelová, že "tak, tady si u toho killing groundu pobrečíme, protože nám je to líto všem, bez ohledu na stranu, odsoudíme jednoho konkrétního pachatele, kterej nesouvisí s ničím, nikým a nikdy (protože odsoudit pachatele je správné a odsouzení toho jednotlivce nikoho nenasere) a o systémovou příčinu se ani lehce neotřeme, protože na to mají lidi rozdílné názory a to by je rozdělilo a to je eee". No, děkuji, k čemu je mi takovej politik? Profesionální kladač věnců, papouškovač předžvejkanejch proslovů, pimprle neziskovek a ochočená děvka mezinárodních megacorpů, to tam můžu dát pytel s pískem, ten taky neurazí nikoho a skoro všichni lidi se spojej okolo toho, že "pytel s pískem toho nemůže moc zkazit, tak je vlastně docela fajn".
Kašlu z vejšky na nějaký spojování, nerozdělování, kecy, nesmysly. Chci politika, co bude stát za svym národem, za lidma, co se v tom národě snažej něco dělat, bude prosazovat vyváženost pořádku a svobody na území, atd. A že to někoho sere a někdo má na to až na kost jinej názor, takže kvůli tomu budeme "rozděleni" mě fakt nezajímá, protože já se radši "rozdělim", než abych se "spojil" tím, že srazím kufry a akceptuju něco, co nesnáším zas já, pro změnu.
Jinak, že Drahouše v cizině budou respektovat víc, než Z Mana. Zase kecy, budou respektovat někoho, kdo sice nechlastá, nemluví vulgo, ale radši neřekne nic, aby náhodou někoho nenakrknul a v EU poslušně srazí kufry a bude poslouchat, protože tam chce do toho "tvrdýho jádra EU"? Jasně že nebudou, ožrala Juncker a polovyučenej uřvanej rasista Šulc si ho tam leda ochočej. Drahouš je stejnej kousek, jako Macron, vytvořenej europrodukt, takovej vystajlovanej droid, papouškující správný politicky korektní fráze, ve kterých ti příznivci bílý genocidy, potažmo neomarxismu, poznaj to svoje, takže po něm nezahájí mediální palbu, který naopak část lidí oblbnou, ano, část lidí už mu to nežere. Správně vyladěnej imidžmejkrama (brejle bez dioptrií, aby vypadal chytře :-D ), "slušný uhlazený vystupování" (Macron je prostě ukázka toho vořecha, co tě klidně pošle do plynu, ale řekne to tak hezky kulantně a bez vulgarit, že ti přijde blbý ho i v tu chvíli proklít :-D ), přičemž mu nevadí dělat si srandu ze zdravotního stavu oponenta, jak slyším ty neustálý kydy o slušnosti, od D Boys, nemůžu si vybavit Hannibala Lectera s jeho "neslušnost se mi hnusí" :-D :-D
A takovou vytíračkou očí, správně vyladěným slovníkem a politicky korektníma větama, nejlíp oblbne takový ty zmatený studentíky na Erazmu a podobně (ten dneska zmínila kámoška), kteří jsou nejen na univerzitách masírovaní tou dementní multikulti propagandou, ale ještě si myslí, že když dvakrát doletěli nebo dojeli, někam do nějaký ciziny a viděli tam pár lidí, že jsou zběhlí, protřelí, zocelení hustoborci, kteří ví, jak to na světě šlape a nikdo si na ně nepřijde. Pak tihle tvrdí, že starý lidi, co zažili výměnu dvou režimů, někteří ještě WW II, jsou pitomí a snadno ovlivnitelný propagandou, zatímco oni, po dvou měsících na Erasmu, "prostě vědí". Obzvlášť se mi líbí jejich "zkušenosti z muslimských zemí" atd., přičemž to, že třeba vojáci, kteří sloužili v Iráku, AStánu a podobně, maj na musulmany velice vyhraněný názor, přičemž dost podobný mají i ti, co sloužili v Africe a Arábii za studený války, případně tam byli jako civilní pracovníci, už nezohlední. Neslyšel jsem od nikoho kdo byl v Kebabistánech, nebo v Africe, jako voják, nebo civilní pracovník, jak za Rudých, tak teď, žádnou pochvalu na muslimy, arabskou mentalitu, africkou mentalitu, nic takovýho. Ale kecy o tom, že "máme ve třídě muslimku a ta nám dokonce ani nevyhlásila džihád" slyším pořád. Když je chceš vidět, koukni se na ně v jejich přirozeným prostředí, ne u nás, nebo v nějaký škole, kde je jich sedm z pěti tisíc, ani v nějaký rezervaci pro cizince, kde dokonce i holka ze západu může chodit v roztrhanejch džínách, aniž by tam muláh veřejně prohlásil, ať jí znásilněj :-D
Kurvaroma, vždyť tohle chování "tady vs doma" je ukázkový na těch příkladech blbých ženských, co se nechaj zprasit nějakým musulmanem a pak se s nim odeberou k němu do Vaterlandu, pak se diví, jak se najednou propadnou v hierarchii, dostávaj világoš a pak brečej u ambasády. Ačkoliv se Ahmed Buga ibn Wuga ve škole choval jako dokonalý gentleman :-D :-D Nemůže to být, ehm, trošku návod, jak na to koukat? :-D Třeba, když chci pozorovat chování tygrů, tak nejdu do zoo, koukat na toho přežranýho flákače, co už tam tak deset let chrní, že jo.

Takže asi tak.
Volte moudře.

Prezidentská volba, numr cvaj

22. ledna 2018 v 16:05 | Řezník
Servus všem. Tak tu máme druhý kolo prezidentských voleb. Nemá smysl se v tom nějak extra dlouho hrabošit, podle mě už to velmi dobře rozebral D Fens a já jsem se v tom vrtal před prvním kolem. Avšak. Ještě je potřeba to trošku poladit.
Vsuvka, D Fens ve svým rozboru vyřadil Drahouše hned v prvním tahu, společně s Fišerem, jako kandidáty "defektní", Z Mana o ránu později, jako "nevolitelného". V druhým kole tudíž DFens podpoří Z Mana. Konec vsuvky.
Teď. Co mě aktuálně hrozně sere. Všimněte si, jak D Boys otočili (pojmem D Boys označuju Drahoušovce, Drahošovi hoši, jinak D Boys se říkalo Delta force a je to výrobce airsoftových zbraní, tak jsem se inspiroval) a vyřvávají, že ten jejich kandidát "není vítač", jinými slovy, že to tady nechce zamořit hordama nájezdníků. Což je velice vtipný v kontextu někoho, kdo podepsal "výzvu vědců proti strachu a lhostejnosti", která se jen hemží hovadinama typu "xenofobie", "strach", "populismus", "pomoc", "poskytování těm, kteří potřebují", "mělo by s nima být zacházeno tak a tak bez ohledu na náboženskou diskvalifikaci".....o který teď tvrdí, že nic o přijímání migrantů neobsahuje. Když si to člověk přečte jako celek a neslovíčkaří, je to přesně, výzva k přijímání. Samozřejmě, není to blábol typu "přijďte všichni, vezměte svoje rodiny", což se ukázalo totálně nesmyslným a neudržitelným (obzvlášť po tom bordelu, co vzniknul), ale je to prostě furt podobný. Umlčování opozice kecama o pomoci, neházení do jednoho pytle, pravicových extrémistech, populistech a podobný bláboly. Takže, ano, "neuděláme vám tady z toho Náhorní Karabach rovnou, tím, že vezmeme milion ekonomických migrantů, co si přišli pro dávky", ale "uděláme vám tady z toho Náhorní Karabach postupně, s tím, že jich sem vezmeme pro začátek pár tisíc, takových těch patnáctiletých třicetiletých stokilových Syřanů původem z Ghany, co tvrdí, jak tam doma děsně trpí". Výsledek je stejnej. Natahat to sem.
Pojem "vítač" zavedli vlastenci přesně na určitej typ lidí, kterýma se to v roce 15 a 16 jen hemžilo, na takový ty dementy typu "otevřít hranice", "nezavírat se před lidmi v nouzi", "přijměte milion uprchlíků", "sto tisíc jich zvládnem", "musíme se rozdělit o náš blahobyt" a podobně. Všechno autentický výroky. Těm se říkalo "vítači" a bylo jich tu jako psů. Ti co migraci odmítali, dostali nálepku "xenofobové" a proti těm byla psaná ta "výzva vědců". Tudíž si jí napsali vítači pro vítače. Teď, v době, kdy pod tlakem xenofobů a faktů museli trošku ubrat, zkoušejí multikulturalisti a podobní zase redefinovat význam toho slova a pak tvrdit, že "tu žádní vítači nejsou". Což jsou sračky, sračky sračky, to slovo jsme vymysleli my, na dementy, kterých jsme tu měli plno. Sranda je, když nějaká Adriana Černá z Člověka v tísni prohlásí, že tu žádní vítači nejsou, když sám její boss Šimon Pánek vykládal něco o tom, jak nás migrace obohatí a jak se musíme rozdělit o náš blahobyt (rozděl se se mnou o svuj, kriple). Redefinovat, stejně jako redefinovali slovo "nacista, neonacista, xenofob" a podobně a je pro ně "neonacista" každej, kdo projeví jakejkoliv vlasteneckej názor a nevítá tu přivandrovalou sebranku dostatečně nadšeně. Stejně jako je podle těhle blbů rasista Wilders, kterej klidně vystupuje s černou ex muslimkou a žlutým Okamurou. Kde tu máte rasistu, kokoti?
No, takže víme, že vítači byli, jsou a Drahouš k nim patří. Jeho navrhovaný "metody kontroly" migrantů jsou nápady hodný imbecila. A to, jak teď vehementně tvrdí, že není vítač (kterýžto slovo sebral od Topolánka z plakátu) a jeho plakáty typu "stop ilegální migraci" ukazujou, že je to prostě, korouhvička, mazanej křivista, kam vítr, tam plášť, nemá žádnou páteř.
Ten pojem "želatina" je na něj naprosto trefnej. Helmuti z Rajchu si ho zpracujou k obrazu svému během chvíle. A jakýkoliv přijímání jakýchkoliv těhle afromigros je v reálu stejně jen otvíračka dveří, "jen dva prsty ti tam strčíme" - a za chvíli tam máš narvanou ruku až po loket. "Podáš jim prst" - a utrhnou ti pracku i s ramenním kloubem. To by bylo "tak už je jich tu pár set, tak můžeme vzít pár tisíc, no tak už je jich tu pár tisíc, tak můžeme pár desítek tisíc....." nasrat, ne, nikoho, žádnýho, ať táhnou.
Co mě teda baví, je ta změna rétoriky, z "xenofobové mají tak držet hubu" před dvěma lety na "přece tu žádní vítači nejsou, podívejte, my nejsme vítači" (protože ví, že tohle téma by jim teď už zlomilo krk. Blbý zmrdi).
Jinak. Ježíš řekl, "Poznáte je podle skutků". Ti, co to s antiislamizmem myslí vážně, typu Konva, Lhoťan, všichni ti exmuslimové a podobně, jsou se Z Manem. Ti, co tu chtěli importovat kdoví koho kdoví odkud, zavírat "nácky", dělit se o naší životní úroveň, takoví ti "hešteg přijímám" (jak můžou doprdele tvrdit, že tu nejsou vítači?) ti se dali všichni k D Boys. Neviděl jsem "hešteg přijímám" že by byl pro Zemana. Nenápadnej návod.
Ono to pokračuje dál. Helmuti v Rajchu nejsou ze Zemana moc nadšení a musulmani taky ne. Další návod.
Drahouš mě ovšem deptá i dalšíma věcma, typu jeho bilboardy, na kterých je všude "věrný rodině i vlasti". Takhle, nevím, kde přesně je ta jeho vlast, protože Český Republice teda není věrnej vůbec. Pokud chce "integraci do tvrdýho jádra EU", Euro, "nepodpořil by referendum o vystoupení" a podobně, tak je věrnej akorát tak Merkelový a Bruselu, ale jeho věrnost vlasti stojí tak za jeden kdák ve slepičárně. A jestli je takhle věrnej starý, tak potěš venerologie. Je věrnej Bruselu a chce pokračovat v odevzdávání národní suverenity ve prospěch toho molochu.
V neposlední řadě, za jeho kandidatury se teda ze slova "slušnost" přestala dělat urážka a z pojmu "slušný Čech" nadávka. Protože Drahouš používá slovo slušnost tak pětkrát za větu. Na jeho voličích je to jasně vidět, obzvlášť na těch, co označujou voliče Zemana za debily, kundy, mrdky, dementy, kokoty, idioty a podobně. Zdravím toho prasopsa Pitrona a již zmíněnou Černou. Z těch ta slušnost přímo odkapává, fakt že jo. Ale to je takový to klasický zgurvený levičácký pozérství, kdy na jednu stranu maj hubu plnou respektu k demokracii, k volbě, k nenásilí, no a pak když nevyhraje jejich kandidát, jsou schopní podpálit půlku města, nebo když na škole má vystupovat chasník, co s nima nesouhlasí, jsou schopní to tam opět podpálit. Cokoliv tahle sbírka debilů pustí z huby, jsou jen slinty a není možno brát to vážně. Jejich apely na slušnost jsou něco takovýho, jako by Andrej Čikatilo dělal kampaň "Stop násilí na dětech". Jen si odplivnout. Sledujte, jakej bordel budou ti ufňukaný rozmazlený fakani dělat, jestli prohrajou.
Tak zpět k Drahoušovi. Jakou má kurva vizi, ideu, hlavní point? "Budu slušnej a budu chodit do práce / vykonávat úřad svědomitě". Hochu, to si strč do prdele, díky.
To ten Z Man má aspoň heslo, "tahle země je naše". Jo, přesně, souhlasim kurva, tahle země je naše. D Boys sice vadí, že "Zemanova kampaň útočí na Drahouše", ale oni neustále útočí na Z Manovi voliče. Jak těma přímýma nadávkama, tak kecama, jak Zemana volí jen dementi, lůzři, vohnouti, vožralové, socky a podobně. Přičemž vytváří iluzi, že "lepšolidi" volí Drahouše. Ovšem, nějak jim uniká, že spousta těch rádoby lepšolidí jsou akorát vořežpruti, placený z daní, případně komedianti, mediální tlučhubové a spol, kteří prostě vytváří hodnoty blízký nule, nulový až záporný, mnozí prostě jen prachy stojej, aniž by k čemukoliv byli a není vůbec nic, co by je opravňovalo si myslet, že jsou "elita". Kupříkladu je mi úplně u zádě, že deset z deseti vedoucích v Romea je proti Z Manovi, když zrovna tyhle lemply si tu z daní platím, aby tu vytvářeli rasismus a kdyby zítra šlápli na minu, zemi by žádná škoda nevznikla, prostě by to za ně převzal někdo jinej. Stejně tak spousta mediálních tlučhubů, flákačů z Hate Free (kdyby zítra šlápli na minu....). Prostě mnoho a mnoho těhle by se dalo charakterizovat "chtěl bych být elita, ale jsem jen dement".
Další iluze je, že Z Mana volej ti, co mají strach. STRÁÁÁÁCH A STRAACH JE ŠPATNÝÝÝÝ!!! Zase sračky, tihle chytráci si dělaj sice srandu ze Z Manovců, že "maj strach z migrantů a z toho, že jim někdo pro aláhovu slávu uřízne hlavu, haha, ti jsou ale blbí" (ač to tak fakt být nemusí a většinou ani nebývá), ale to jejich neustálý strašení Putinem jim evidentně nevadí. "Musíme zůstat v EU, jinak se posuneme na východ a Putin nás schramstne", "Ruská sféra vlivu", "Jendo, nehraj si s těma sirkama, nebo na tebe vypustím z kumbálu Putina". Neustále se vymezujou vůči "strašení migrantama a teroristama a islámem", ale jejich strašení Putinem jim nevadí. Přičemž, kolik lidí v Evropě za poslední roky umřelo kvůli Putinovi, he? Tu Polku na pláži v Itálii taky pětinásobně nezprznil Putin, že jo.
Takže, ehm.
Samozřejmě, otřepanej argument "není třeba se vymezovat proti migraci, dyť tu žádný nejsou"....jasně, vůbec není potřeba dělat prevenci rakoviny, člověk by na to měl srát, než jí dostane a až pak to řešit. He chm.
Neříkám, že Z Man je nějak svatej, ale aspoň má hlavní pointu kampaně, pointu, ne blábol "jsem slušnej a budu chodit do práce", podpořil by referendum o vystoupení z EU, je pro ochranu naší zbrojní legislativy proti EU zvůli, dokáže na plnou hubu říct, že muslimská komunita je průser a že musulmani jsou neintegrovatelní do Evropy (průměrnej neomarxistickej blbeček by si radši vrazil jehlu do oka, než říct tohle), jeho eurofederalismus je takový dost vlažný.
Takže za mě, Z Man. Ten nabízí aspoň něco. Drahouš nabízí víc eurobuzerace, eurošikany, politický korektnosti a pomoci při postupný přeměně naší země na chalifát. A ještě nosí brejle bez dioptrií, aby vypadal chytřejší, jak nějakej "sexuolog" v reklamě na HardDick Tablety. Trapný.

LOTR rývajvl, "skřeti z východu, versus skvělí muži ze západu"

15. ledna 2018 v 13:20 | Řezník
Servus všem. Ohledně volby prezidenta zase narážím na takovej ten rádoby konflikt "západ/východ", s tím, že je potřeba dát si bacha na tu říši zla na východě, že ta totalitní sebranka okolo Moskvy se třese na to, až nás schramstne, naburácí sem, seberou nám svobodu a nainstalujou totalitu, přesunem se do ruský sféry vlivu a v tu ránu tu bude něco jako Mordor.
Jo, název jsem si vypůjčil od Pána Prstenu, že jo, což Tolkien psal částečně jako narážku na SSSR, temnou říši na východě (a recenzenti z ČSSR, co o tom tehdy psali, to pochopili taky, když jejich hanící recenze končila "Drž se Mordore, proti západním dobyvatelům" :-D ). Jo, tehdy měl tak nějak pravdu, že jo. Ovšem dneska se ta situace trošku změnila.
Vsuvka, jasně, opačnej extrém je to, že se nadává na západ, jak to jsou domrvený kapitalisti a sledujou jen svý zájmy, zatímco Putin je zachránce světa a Rusko nikdy nezačalo žádnou válku a tak. Stejná hovadina.

Zpět k tématu. Už ten konflikt "svoboda na západě" versus "totalita v Rusku". V Rusku je sice totalita, ale na západě žádná svoboda není a celej tenhle konflikt je uměle vyvolanej konstrukt. Jasně, v Rusku si nemůžeš dělat prdel z Putina, v Německu si zase nemůžeš brát do huby muslimy a migraci. V Rusku zavřou tři krávy ze skupiny Kundorandál, protože, přes opakovaný varování od soudu, dělaj virtus v nějaký katedrále. V Britonii zavřou chlapa za hození salámu k mešitě, protože je to "zločin z nenávisti". Mimochodem, za něj žádný demonstrace nebyly a zatímco Kundorandál z toho lochu vyšly v celku, tenhle chlapík v tom lochu zdechnul. Ono když někoho strčím za "islamofobní zločin" do krimu plnýho musulmanů, je asi jasný, jak to tam dopadne, že jo. O tom se ale moc nemluví. V Rusku cenzurujou internet, zatímco v Německu cenzurujou internet a zavádí likvidační pokuty za "nemazání hejt komentářů na soc sítích", u nás Mádl, kterej se asi přežral Bohemia Čipsů a lehce mu z toho jebe, chce mazat stránky a trestat šíření toho a toho a zakazovat to a tamto......Západ se posouvá do čím dál větší totality a pokud někdo trpí iluzí, že tu nějakou svobodu máme, fakt trpí jen iluzí. U nás to ještě není tak děsivý, jako na západ od nás, kde za kecy a za názory vyhazujou z práce a sociálka a odebírači dětí jsou čím dál všemocnější, kupříkladu v Norsku, kde už je Barnevern něco jako ČEKA. Nechápu prostě, jak někdo může kritizovat Rusko za nesvobodu a totalitu, když my jsme tu po kolena ve sračkách a v Německu a v Britonii jsou na tom ještě mnohem hůř.
Nechce se mi do ruský sféry, nechce se mi pod Moskvu, netvrdim, že Putin je nějakej zachránce, ani že "Rusko je náš opravdový přítel" (to, jakej jsou přítel, prokazovali asi čtyřicet let, když nás měli jako nárazníkovou zonu proti NATO), atd. Ale zase mě trošku ničí to, že se musíme bránit před hrozbou z východu a kvůli tomu musíme teda snášet všechny ty bruselský sračky. Tohle mi připomíná Farmu zvířat. "Přece nechcete, aby se Jones vrátil". A já jsem přesvědčen, že právě ty bruselský krávy, co nás postupně sunou do totality, kdyby toho Rusáka a Putina neměly, tak by si ho musely vymyslet, protože je nutný někým strašit, aby člověk snáz akceptoval ty jejich svinstva. A bez uměle vyvolanýho konfliktu "EU vs Rusko" by totiž Czexit zvažovalo mnohem víc lidí.
Zaprvý, do Rusáků se prudí za komunizmus a za to, co dělali za komančů. Fajn, ale komunismus není vynález Rusů, komunismus je vynález Němců a Francouzů. Kdo byl Marx, odkud přišel Lenin? Zdalipak ne z Německa. Kde se učil Pol Pot and his boys, to nebylo v Rusku, to bylo na univerzitách ve Francii (a Římskej klub, s tezema, že lidstvo je dost problém pro zemi jako celek a že v rámci trvale udržitelného rozvoje by to chtělo redukovat počet lidí na předindustriální úroveň, eugenickýma nápadama a podobně na toho Pol Pota dost navazuje). Psychopat Sarter taky nebyl Rus.
V Rusku se komouši dokázali jen trochu víc rozmáchnout, než v Evropě, protože se tam, skrze mnohem zkurvenější situaci, než byla v Evropě, dostali líp k moci. Stejně tak v Asii. Jak říkám, komunistická expanze ve své době byla nevyhnutelná, ale je mimo za komunismus nadávat Rusům, když ten přišel z Německa. Když shrneme skore. První světovou válku začali Rakušáci a Němci. Druhou světovou začali Němci, marxismus a marxismus leninismus je dílo Němců, neomarxismus je opět myšlenkový směr od Němců, od kterých se dostal do Ameriky a tam akorát zesílil. A někdo mi bude tvrdit, že největší hrozba pro mě je Rus. No tak kurva, hoši.
Za druhý. Killcount. Kolik lidí v Evropě od roku 1991 exlo při nějakých ruských útocích (nemyslím mafii). Kolik oproti tomu exlo při útocích provedených musulmanama v Německu, ve Francii, Belgii a Britonii. Ty kriminální gangy, co to tam zamořujou a dělaj tam bordel, ten skokovej nárůst kriminality a ten šílenej virtus, co se v západních zemích děje třeba na Silvestra a tak, to dělaj nějaký Putinovi bitkaři? Ne, to dělaj přesně ti musulmani, co si tam neomarxistická sebranka natahala, tahá si je tam dál a chce nám je natahat i sem. Francouzi už maj přes dva roky vyjímečnej stav, teď z toho nějakou změnou ústavy udělali vlastně setrvalej stav. Kvůli Rusům? Na silvestrovskou noc ve Francii dohlíželo 140 000 vojáků a poldů, jestli to bylo kvůli Rusům, tak kde byly ty Putinovy divize, he?
Ok, je fakt možný, že za migrační vlnou stojej Rusové, že ty trotly hecujou, ať plavou do Evropy, je možný, že tam je i hecujou, ať dělaj ten bordel, pochopitelně o tom informujou a využívaj ty pro ruský weby, typu český deriváty Sputniku a tak, aby to co nejvíc rozmazali. Je fakt, že ty pro ruský média ty věci okolo migrace rozmazávaj suverénně nejvíc a je fakt, že Rusák se skrze tuhle informační kampaň snaží EU oslabit (je to logický, o tom už jsem psal). Ale nemůžu se nezeptat. Když migrační krize nahrává Rusákovi k rozkladu EU, to v celý EU a EK sedí samí Putinovi agenti, nebo co? Že mu v tom jsou tak na ruku? Mohli krásně a nádherně vzít celýmu Rusákovi vítr z plachet, jak v tý informační válce, tak, pokud by za tou migrační vlnou skutečně byl Ivan, tak by ho to jen stálo prachy. Stačilo uzavřít ty vnější hranice a důsledně chránit svoje vnější hranice. Ne tři roky vyřvávat popyči silný prohlášení, že "s ilegální migrací je třeba bojovat a je nutno zasáhnout proti pašerákům lidí" (přičemž největší pašerák je Frontex) a během těch let se nezměnilo vůbec nic, ale lautr nic.
Pak stačilo ukázat, že jsou na straně svých občanů. Pravej opak toho, co předvádí v Dojčlandu, že nárůst kriminality od nějakých přivandrozevlů pořádně neřeší, u míň závažných trestných činů maj fízlové pokyn to ani neřešit, protože se stejně k žádnýmu kloudnýmu výsledku nedohrabou. A naopak, zakazujou o těhle věcech mluvit, zavádí cenzorní zákony a fízlové vykopávaj lidem dveře za "nacistický" a "islamofobní" komentáře na netu. Nechali si tam rozbujet vzrůstající antisemitismus od musulmanů a provádí rozsudky soudu typu "pokus o podpálení synagogy je vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele" a podobně. Souděj novináře, kterej otisknul fotku Hitlera s velkým muftím, když u toho nezdůraznil, že to je historická fotka. To je doprdele snad jasný, když je na ní Hitler, ne? Že to nebude focený včera. Nechaj si tam dělat šílenej virtus a na druhou stranu rozesílaj trestní příkazy za to, že tam má někdo v kapse prak.
Francouzi už tam maj takovej hnojník, že i policajti jim demonstrujou, že se "necítí bezpečně". Přesto všechno se na migrační politice EU zemí nic nezměnilo, kokot Makaron chce trestat ČR a Polsko, že neplníme kvoty na migranty and shit.
Bezpečnostní situace v Evropě se zhoršila mega brutálně, ultra bestiálně (primárně v západních zemích, V4 to minulo, protože, no víme proč) a jak zareagovala slovutná a neohrožená Evropská Komise? Začala omezovat a zakazovat legálně držený zbraně.
Takže, jestli za migrační vlnou a souvisejícím bordelem stojí Rusové, jsou EK a EU vládci banda Putinových agentů. Buď, no a nebo, to jsou takoví blbci, že mu jdou nechtíc úplně na ruku a kurví to totálně. V obou případech patří do zapomnění, v druhým případě ještě víc, protože přece mezinárodní společenství nemůže vést spolek ideologií zaslepených idiotů.
Pokud za tím Rusák nestojí, ale jen toho využívá, platí defacto totéž, prostě jsou to vemenoidi. Pomineme to, že se EU snaží co nejvíc dokurvit jednotlivý národní průmysl ve prospěch jakýchsi megakorporací, co ty jejich regulace ustojej. Pak se snadno nastoluje totalita, snadno se diktuje no a snadno se třeba provede nějakej řízenej hladomor, jako na Ukrajině, že jo. Když vidím unionistický snahy o zničení nejen národního zemědělství, ale i vlastního lidovýho pěstitelství a tak....Samozřejmě, pomineme opět i věci jako Dublin 4, že nám sem nasáčkujou nějaký netáhla, který si tu budou válet koule za německý sociální dávky placený náma. Kdo si bude připadat jako debil, když mu odloží odchod do důchodu, aby se tu mohli krmit nějaký přivandrovalci sociálníma dávkama na německý úrovni?
A opět, EU a EK by tohle mohla snadno zlikvidovat, pokud by to byla jen ruská propaganda. Třeba zveřejňovat skutečnou kriminalitu migros a lidí podle země původu. Nedělaj to, naopak ty informace oficiálně tají, ve Švédsku už se tyhle data nesmí ani shromažďovat, protože je to "hate fact". Atd., atd. Nezveřejňujou, tajej. Vždyť i loňskej Silvestr v Německu zkoušeli zapatlat. Diví se někdo, že těm dobytkum nikdo nevěří?
Ruská sféra vlivu. Kdyby sem naburáceli putinovci a obsadili nás, co mi udělaj? Nasadí mi náhubek, seberou zbraň a budu platit výpalný jako podřízená gubernie. Co mi provede EU když je ještě chvíli necháme obsírat? Nasaděj mi náhubek, seberou mi zbraň a budu platit jak mourovatej na každýho zevla a lempla. Jasně, budou tu frakce, co maj lidský práva, třeba se bude pořád obsírat s právama gejů, právama muslimů a podobně, což v Rusku moc není, ale to je mi celý u prdele, protože to zase půjde na muj úkor. Jasně, EU mi nechá možnost držkovat na vládu a aparát, což je pro mnoho lidí ukrutně důležitý. A já nechápu proč, protože sračky, co nám sem napadaj z Bruselu a tady je implementujou do národní legislativy, stejně budu muset dodržovat a to, že na to držkuju, je stejně všem u řitě. To je přesně, jak se říká malejm harantum "Může se ti to nelíbit a můžeš nadávat, ale to je všechno co můžeš", případně starším, "Jdi si stěžovat na lampárnu". Osobně říkám, že je sice fajn smět kritizovat ty sračky, co nám tu nařizujou, ale pokud je stejně musim dodržovat, není to zas nic až tak geniálního. No a ohledně "voleb", evropská komise není volená, takže pokud si tady zvolim nějaký pimprle, co už asi 50% legislativy vůbec neovládá, protože je to navázaný na Brusel.....zbyde mi akorát fakt "stěžuj si na lampárně".
Stavět tenhle paskvil jako konflikt mezi "totalitou" na východě a "svobodou" na západě, mi fakt přijde strašlivě mimo.
V Rusku platí, "nedržkuj na Putina a můžeš fungovat", v EU platí "nedržkuj na islám a multikulti a můžeš fungovat", ano, zatím je víc svobody na západě, než v Rusku, ale Brusel toho Rusáka zdatně dohání a co si to neříct, Brusel je nová Moskva i co z hlediska vlivu na nás, tak i z hlediska ideologie. Komouši se přesunuli z Moskvy do Bruselu, teď nám tady zkouší vládnout právě ta rudá mládež, co vznikala za komančů, takže, ehm.
Ony se ty metody čím dál víc sjednocujou, u východu i západu, jako fízlování, sledování nepohodlných názorů, šíření zpráv v rozporu s oficiální propagandou, bonzování, vyhazování z práce, donášení, za komančů to byli pouliční důvěrníci, teď je to nějaká politicky angažovaná neziskovka, čím dál tím víc člověk musí veřejně mluvit správně, používat správný slova, mít správný názory, aby ho někdo náhodou nenahlásil, nebo z toho neměl průser....v Dojčlandu už místňáci o migrokriminalitě radši drží hubu, v Americe se spousta lidí už na mnoha místech bojí říct, že volili Trumpa, jestli si takhle někdo představuje svobodu....V Britonii na univerzitách už maj předpisy, jak má probíhat "oční kontakt", aby se zamezilo "mikrorasismu", přičemž i to jde bonzovat. Stejně jak za komárů platí v Evropě "říkej správné věci těmi správnými slovy a ve všem se podřiď všemocnému státnímu aparátu, který ví mnohem líp než ty, co je pro tebe dobré a nebude nutno si tě ani podat". Stejně jako komáři a stejně jako Rusové tvrdí i EK a EU, že ovčan nemá co mít zbraně, že ty má mít jen stát a kriminálníci, z hlediska dohledu jsme na tom srovnatelně, jak za STB.
Jinak, vnější bezpečnost řeší primárně NATO, takže kecy typu "pokud vypadneme z EU, naburácí nám sem ruský tanky" je prostě chujovina. Vojenství řeší NATO, EU nemá s vojenstvím nic společnýho. Britové z EU odchází a pochybuju, že na ně zaútočí Ivani, už jen proto, že jsou furt v NATO. Jinak, samozřejmě, EU má v plánu taky vytvořit nějakou vlastní armádu a je úplně jasný, proti komu bude použitá, proti podřízeným guberniím, kde se nějak "nedemokraticky" podařilo zvolit estabilišment, co není dostatečně eurofilní, tak se jim poskytne internacionální bratrská pomoc, k potlačení kontrarevoluce a udržení demokracie :-D Vždyť ta bruselská sebranka má ke komárům aktuálně mnohem blíž, než Rusák. Jasně, trošku předělali slovník, už se neříká "propaganda", ale "informační kampaň", už se nebude říkat "gulag", ale bude to "převýchovný tábor na odnaučení rasismu a xenofobie", přičemž rasismus bude za chvíli i být bílej.
Takže, kurva, každej, kdo žere ty kecy jako "Musíme se držet Bruselu, aby nás nesežral Rusák",ať si občas řekne "Přece nechcete, aby se Jones vrátil". Ideálně, když si tu Farmu zvířat přečte. Bohužel situace nestojí, jak v Pánovi prstenu, hnusní skřeti za hranicema na východě, verzus sympaťák Aragorn a spol na západě. Ti současní na tom západě by v Pánovi prstenu byli uplně stejní skřeti a humusáci, jako na východě, tam by to museli teď postavit jako konflikt mezi Sauronem a Zmrdotronem, přičemž ti by se porvali jen o zdroje, ale lidi by byli stejnej bezcennej kanonfutr na obou stranách.

Horší, než si myslíš + "rudý posuv" a prezidentská volba

12. ledna 2018 v 13:48 | Řezník
Servus všem. Nedávno jsme vedli u kámošky na fejsbukový zdi debatu ohledně jakýsi obskurní fakulty genderovýho studia, kterou se snad v Brně chystaj zavřít. Ona tam sdílela článek ze zpráv, s komentem, že jedině dobře, strhnul se tam celkem hustej flamewar (do kterýho jsem se velice rád zapojil :-D ) a zjistil jsem, že spousta lidí opravdu vůbec neví, která bije, z hlediska toho, co vlastně za ludry vzniká v těhle pseudoškolách a jak dalece se pokročilo směrem k velký rasový válce. A tudíž, proč tu určitou sortu lidí tak nesnášim. Propojim to i s prezidentskou volbou.
Nuže. Je jasnej fakt, že vysoký školy, obzvlášť univerzitního typu, jsou spolu prostě provázaný. Ta profesorská garnitura bere info z víceméně stejných zdrojů, navzájem se potkává, i mezinárodně, přebírá info od sebe navzájem, nejvíc ovšem, od těch velkých (Harvard, Stanford, atd). A tudíž, co se rozšíří v těhle kruzích v Americe a v Britonii a v Německu, to se během chvíle rozšíří i sem . V USA a v Západní Evropě došlo k naprostýmu zamoření univerzitního systému, neomarxistama a neomarxismem. Částečně za to může období okolo války ve Vietnamu, kde bylo "in" být proti systému, maoista, komouš, feministka, hipík. Ti, co se tehdy účastnili těch randálů, tam teď učej a vytváří další svoje "padavany". Je to podobný, jak v Evropě, kdy ta tehdejší "rudá mládež" teď učí ve školách, nebo sedí v politice. Kupříkladu eurokomisař Daniel Cohn-Bendit, kterýmu se v době, kdy se v Paříži rval s policajtama a zapaloval auta, říkalo "Rudý Danny". Teď je to "zelený Danny", protože prudí s ekologií a globálním oteplováním. Jinak, tenhle zrovna navrhuje, ať EU vyhodí Čechy, Polsko, Slovensko a Maďary. No, jedině dobře, pokud nás vykopne banda, kde se podílí na vládnutí takovejhle chuj, nic proti.
Zpět k vzdělávacímu systému. Skrze zamoření neomarxismem se, obzvlášť humanitní fakulty na západě, staly líhní pošuků, kteří mají vypláchnutý mozek úchylnýma tezema o bílý vině, o tom, že běloši jsou špatná rasa, že tradiční rodina je překonaná, z toho plynoucí názory na migraci, systém vládnutí, mezipohlavní vztahy a podobně. A vzniká z toho například tohle.
http://dfens-cz.com/akademicka-debilita-model-2017/
Ale to by nebyl problém. Problém je tohle. Tihle pošuci něco vystudujou a nějakýma myšlenkama se infikujou. Fajn, každej má myšlenky nějaký a každej vystudoval něco, i třeba naprosto neužitečnou hovadinu. Jenže, ze školy je pak vysunou a oni musej někam, se něčím živit. A tady je první problém, buď zůstanou v těch školách a učej zase nový lidi, přičemž platí, že u extrémních ideologií je každá "generace" horší, než ta předchozí, pokud to berou vážně. Proč. No protože, ta jedna, dejme tomu generace nula, vycházela z nějakýho společenskýho nastavení a musela prosadit něco, přes odpor. Ta generace jedna, už naváže a začíná ve stavu, kdy je část tezí prosazena a oni můžou jít dál. No a generace dvě už zase začíná na výchozích podmínkách posunutých a zase posouvá dál. Overtonova okna. Ta první generace otevře první okno no a logicky, ta druhá otevře druhý. Proto to jde čím dál tím dál a nikdy se to nezastaví.
Co je "Overtonovo okno". To je postup prosazování věcí, který jsou nemyslitelný, principiálně nepřípustný, nebo naprosto nepřijatelný pro lidi, skrze postupný posouvání mezí. Jinými slovy, včera to bylo tabu, dneska se o tom diskutuje, zítra se to dělá, pozítří je to norma a za týden je tabu to kritizovat.
Koukněte na třeba registrovaný partnerství. Byla doba, kdy to většině lidí přišlo divný, debatovalo se o tom, jestli to vůbec povolit (taky vám přijde takový jako, bohužel "nemyslitelný, nereálný", že by se dneska vůbec někdo odvážil zpochybnit partnertství gejů?) a adopce dětí jima byly naprosto off topic. Dneska už je gejopartnerství a gejorodina jako "norma" a kdo si to dovolí kritizovat, je umlčen jako nácek, klerikál a plynař. No a za pár let bude adopce gejema běžnej standard a kdo se odváží na tohle téma zabrousit, bude nácek, klerikál a plynař. To je ten posun. Ten posun, skrze "náboženství vysoký školy" je doleva a vždycky doleva. Jak jsem to psal. Profesoři to posunou do leva kousek a jejich studenti začnou tam, kde oni skončili a posunou to doleva o další kousek.Budu tomu říkat "rudej posuv", protože se mi ten název líbí :-D
Vsuvka, bojovníci proti "rasismu" a "nacismu" rudej posuv chápou dobře, že "začne to blbejma kecama proti židum a končí holofaustem". Ale stejnej princip v jiných oblastech jim naprosto uniká, nebo ho ignorujou.
No a aby mohla vůbec existovat fakulta "genderu", musí být pořád nějaký "problémy", takže se bude zacházet furt dál a dál. A takhle se to, z celkem logických tezí, dostalo až do současnýho stavu. Spousta ženských se označuje za "feministky", ačkoliv ani neví, co to znamená. Jak jsem řekl, feministka z padesátých let není feministka dneska. Tehdy se s těma ženskýma dalo souhlasit, stejný možnosti a stejný prachy za stejnou práci, volební právo. Proč ne. Ale to už je hotový, to už všechno maj. No a kvůli tomu "rudýmu posunu" ta, který stačí tohle (a tudíž zastává feministický teze z padesátých let) je dneska, podle těch nových, vlastně zpátečnice a otrokyně patriarchátu. Protože ty už zase chtěj další věci a ženou to až ad absurdum. To už je dneska blbinec, typu krávy jako Laci Green, která tvrdí, že ženská by měla mít možnost si souhlas se souloží rozmyslet zpětně a chlapa zažalovat, nějaká ta feministická pizda, která tvrdí, že malí bílí kluci by se měli střílet, protože dokud budou se rodit a existovat, tu "rovnost" nikdy nevybudujou a podobně, případně nesmyslů, že by chlap od svý ženy měl mít na "bongo bongo" podepsanej souhlas.
Stejný je to u těch "genderovejch studií", kdy teda od uznání homogejů jako legitimních se to přes "rudej posun" dostalo k tomu, že se zavádí pojmy jako "gender fluid" (to je, že si pohlaví vybírá podle toho, jak se ten den cejtí), třetí pohlaví, chlap co se "identifikuje jako žena ale na operaci nejde" a podobně. A blbý je, že se čím dál víc těhle debilních požadavků prezentuje jako legitimní, takže pak se v metru v Londýně už neříká "dámy a pánové" protože by to mohlo urazit nějakýho kokota, co si pohlaví nevybral a podobně.
Stejnej rudej posun funguje u "antirasismu", z toho, že všechny rasy jsou si rovný z hlediska občanských práv a hodnoty jednotlivce (naprostá pravda) se to dostalo směrem k naprostýmu protibílýmu rasismu. Kdy třeba si černý haranti v USA na škole udělaj "den bez bělochů", kdy tam nesmí bílí a to ani profesoři a pak za rasistu označí profesora, kterej jen přijde do práce. Sledujte. Pojem rasismus se skrz rudej posun dostal ze "znevýhodňuju někoho kvůli jeho rase" do "odmítám se nechat znevýhodňovat kvůli rase". A těm kriplum "antirasistickým" to přijde normální. Rudej posun.
Kupříkladu v Halifaxu v Kanadě, fotografická výstava. No a vystavovala tam nějaká černá čuba a ta prohlásila, ať jdou bílí dozadu a přenechaj svý místa černým (zaplacený). Ženská tam jít odmítla, tak jí vyhnali a organizátoři se omluvili za !její! rasismus. Takže rasismus není říct "na základě tvý barvy předej místo", ale "vyžaduju stejný zacházení bez ohledu na barvu". Běloch je rasista, podle těhle zmrdů, už v případě, kdy vyžaduje zacházení bez ohledu na rasu. Tohle si zapamatujte.
A další generace těhle studentíků se skrz rudej posun dostane zase dál. Kupříkladu jak ten kripl Martinez, bo jak se jmenoval, jak vydal na univerzitě do novin článek, že běloch je genetická ohavnost a měl by vyhynout. Ono to vyšlo, takže to nepřišlo divný ani těm mnoha lidem, co to po něm editovali, kontrolovali, zakládali do tisku....jasně, univerzita se pak omluvila a jeho vyhodili, ale zase. Rudej posun a Overtonovo okno. Tohle byl level jedna, co bude level dvě, he? Takže považuju za trestuhodný, že byl vyhozen jen Martinez a nedostala megabrutální kartáč celá univerzita.
Pak tu máme francouzskou předsedkyni studentský unie pro solidaritu, která napíše na svuj Shitter, že bělochy, tu podrasu, by měli zplynovat. Ano, opět lehce bouře, ale....Opět nastoupí rudej posuv a už nastupuje. Ještě před pár lety to byly jen, opravdu, excesy pár vyšinutců. Ale dneska už jsou tyhle kecy mnohem tolerovanější (taky tu krávu nevyhodili, taky jí nikdo nevypálil kampus a tak). Oproti tomu kecy na opačnou stranu by vyvolaly totální bouři. Kupříkladu, když někde má vystupovat chasník, co sice je levičák, ale nesouhlasí až do sta procent a dost radostně se současnou doktrínou, radikálové jsou schopný podpálit školu, kde má vystupovat a náklady na bezpečnostní opatření jdou do statisíců USD. Oproti tomu může nějaká nekrácká kráva říct, že je potřeba zplynovat bělochy a nic nehoří. A to se bude posouvat pořád. To, co bylo ještě před pár lety nemyslitelný a pak jen názory pár vyšinutců, se zvolna, v určitých intelektuálních kruzích, stává mainstreamem. A ti učí další dementy a v další "generaci" už to bude zase zažitější.
Takže už sama existence těhle neomarxistických fakult aplikovanýho rasismu a femifašismu zakládá, skrz to "antirasistický" = antibílý, vyučování to, že brzo velká rasová válka vznikne.

No a další problém je tenhle. Studenti těhle debilních oborů se musí někde živit. Když z tý školy vypadnou. A ten jejich obor je komplet "kecací". Rukama se tudíž živit nepůjdou a tyhle kriply přitahuje politika. Takže začnou vytvářet nějaký konglomeráty a frakce a v těch ty svoje protirodinný, genderistický a rasistický sračky šířit. A cpát do legislativy. Už teď máme v legislativním procesu vořecha co se hlásí ke "gud najt white pride" (přijď mi "popřát gud najt" a uvidíš, co dělali Peaky Blinders, vometáku. Vlastně, už neuvidíš). Takže se legislativa stává čím dál víc rasistickou, ale proti bílým (vidno). Ještě lepší je, když se zapojí do nějaký "neziskovky", neboli politický ziskovky. Oni totiž, nejen, že skrze ně šíří svoje úchylný teze a mrví legislativu. On tady funguje ještě jeden fenomén a to je "zákon zachování parazita". Ona totiž neziskovka, když dosáhne cíle, může buď zaniknout, no a nebo si stanovit cíl další. Zaniknout se jí nechce, už tam maj lidi teplý místa, jsou prachy, jsou alokovaný granty, jsou stanovený procesy, už jsou tam zvyklý, ten aparát nějak bubnuje, proč to rušit a jít se živit prací. Proto se najde něco jinýho, proti čemu "bojovat". Takže, třeba, na ebolu ať vymřou, kokoti ze Small arms survey, si nejdřív vytknou za cíl eliminovat vývoz těch a těch zbraní. No a když to proběhne....co dál. A tak se zaměří proti "útočným zbraním" mezi veřejností. A až zmizí Kalachy, AR15 a FN, mezi civilama, co to bude dál. Samonabíjecí pistole. A pak, bubínky. A pak nože. A pak......A nejde o to, že během toho ovlivňování legislativního procesu klidně lžou, vytváří účelový pseudostatistiky, rovnou hovadiny (jako že za holomajznu ve Rwandě můžou palný zbraně, and shit). Za tou prasečí odzbrojovací směrnicí (ať ruka na gangrenu uhnije každýmu, kdo to podepsal) tahle neziskovka stojí dost silně, v pozadí.
http://dfens-cz.com/kdopak-nam-to-chce-zakazat-zbrane-vitr-vane-z-zenevy/
Stejný je to se všema těma bandama "bojujícíma proti rasismu". No, ve chvíli, kdy eliminujou rasismus, dojdou jim prachy, tudíž je v jejich zájmu, aby rasismus nikdy nezmizel a oni s nim mohli bojovat až do "haleluja". Takže, se buď bude uměle hecovat, no a nebo se bude za rasismus a tím pádem überproblém prohlašovat čím dál víc věcí.
To samý "rovnoprávnost žen". Teď to jsou kvoty, pak, skrz rudej posun a zákon zachování parazita, co to bude dál?
To samý "genderizmus", geje a transky a spol už dávno nikdo nediskriminuje a nešikanuje, tak je potřeba hledat čím dál větší prkotiny a tvořit z nich problém, nebo hledat čím dál tím extrémnější chování čím dál vyšinutějších jedinců a "bojovat za jejich práva", takže se za pár let dočkáme neziskovek obhajující sex malých dětí s koněm a eugenický potraty bělochů.
Taktéž je to s "bojovníkama proti islamofobii" a podobně. Tohle ovšem všechno platíme z našich daní. V politice, v neziskovkách, všude, si platíme za vlastní keno kriply, který od úsvitu do soumraku nedělaj nic jinýho, než kurví náš život ve prospěch nějakých menšin, v neprospěch pracujícího bělocha a v neprospěch tradiční rodiny. K posrání, co?
A protože ti dementi z organizací musí vykazovat činnost a taky musí rudě posouvat, vznikaj pak aféry, že černou ulejvačku ze Somálska nevezmou na školu, protože nedodala papíry k nástupu, neziskovkáři z toho udělaj kauzu "diskriminace kvůli hadru na hlavě", už se to dva roky vleče po soudech. Úřad ombudsmana si najdme konfidenty (kterej zákon jim to doprdele umožňuje), aby provokovali realitní agenty a hledali u nich "rasistický" kritéria na prodej bytu, bo pronájem (teda, u majitelů) a ta jedna provokatérka z toho pak "utrpí trauma" a ty majitele bytu žaluje o prachy, ač nic pronajmout původně ani nechtěla. Naštěstí tohle soud stopnul. Ale rudej posuv, tohle je "generace nula" a oni toho nenechaj, takže se za pár let můžeme dočkat toho, že takovou žalobu soud uzná a za pět let se budeme divit, jak jí vůbec někdy mohl neuznat.
Takže, jsem proti "fakultě genderovejch studií" proto, protože bych byl pro nějakou cenzuru vzdělání? Ne.
Jsem proti tomu, protože vím, že se tam budou učit teze převzatý od prominentních západních levičáckých mozkomrdů, rasistů a protibílých protimužských psychopatů, oni se to naučí, budou to šířit dál a skrz rudej posuv budou ty jejich teze čím dál šílenější.
Taky vím, že se pak budou muset někde "uplatnit" a většina se uplatní právě a přesně tam, kde bude prosazováním těhle myšlenek kurvit většině život. A taky vím, že jakmile dosáhnou nějakých "cílů", tak si stanoví další a začnou prudit dál, takže budou lidem ten život kurvit čím dál víc, než klasickou rodinu úplně rozbijou, ve prospěch pár vyšinutých feministek (který neustále držkujou proti "objektivizaci žen", ale nedokážou vnímat svět jinak, než skrze "vagínu". Což dobře ukázaly ty krávy na pochodu proti Trumpovi, který tam trojčily na ulici převlečený za rodidla. Nebo tlustá kráva s nápisem na triku "dont grab my pussy". Tak ty humusačko, tý tvojí pussy se grabne možná tak zřízenec v kafilerii, až tě bude přenášet do spalovny a bude potřebovat lepší úchop) a pár psychopatů, kteří si ani nedokážou stanovit, co vlastně jsou.
Stejně tak pacifistický tendence proti zbraním a migrační tendence. Stejně tak "rasismus". Vidíme, co už je dneska rasismus, dneska je "rasismus", když běloch nechce trpět příkoří proto, protože je bílej. A támhle jeden profesorskej intouš mluví o hromadný sebevraždě bělochů, jiná kráva mluví o plynování bělochů, v Britonii sundavaj sochy a busty bělochů z univerzit, támhle si udělaj "den bez bělochů", jiná kurva po zvolení Trumpa prohlásí, že "bílí muži by neměli volit" a bouře za to nepřijde, jiná vyřvává veřejně o střílení bílých dětí a odveta nepřijde, oproti tomu jakejkoliv "rasistickej" a "hate" kec od bílých se setkává s vendetou a cenzurou. Čím dál tím agresivnější útoky antifáků a black blocku proti bělochům, kteří se nestíhají dost rychle a nadšeně podřídit tezím, že jsou nižší rasa, kripl vydá článek že běloši jsou genetická ohavnost a projde to přes x dalších lidí až do tisku, o čmoudech by se to nedostalo ani přes editora......Před pár lety celkem nemyslitelný, co?
Ale to byly gejoadopce taky. Chcete vidět, kam se to rudě posune za deset let? Zdalipak nebudou výzvy k plynování bělochů už mainstream a zdalipak to nebude někdo zkoušet realizovat? Vždyť školy vychovávaj další generace a pokud se tam množí tenhle mozkomor, kam to asi povede? Takže ku prezidentský volbě. Nevolte nikoho, kdo blije o "toleranci", "integraci", "nenechat se zastrašit", "nenávisti" a podobně, protože to jsou jen kecy, kterýma nás uspávají. Jako "jasně, tak se lehce přizpůsobte a bude fajn, zintegrujeme se všichni spolu a budeme se tolerovat a budou všechny bytosti šťastné". A mezitím to budou nenápadně posouvat proti nám a pak se "protolerujeme" až do plynu.
Nevolte nikoho, kdo pustí z držky kecy o rasismu, aniž by explicitně zmínil protibílej rasismus. Protože pokud blije jen něco o rasismu od bělochů a "pravicových extrémistech", je vidět, kam to směřuje. Přesně tam, že bílej bude muset jen držet tlamu a snášet příkoří, jinak je rasista a pravicový extrémista. "Jsi jak Hitler, Hitler by se taky nechtěl nechat poslat do plynu".
Nevolte nikoho, kdo chce někoho někde integrovat, ať už někoho tady, nebo nás někam. Je to jenom zase dojení prachů a zas na náš úkor.
http://dfens-cz.com/co-se-delo-v-uk-a-usa-ve-2017/
Doporučení za mě, k volbě, Hynek, Haning. Nouzovka Z Man. Rozhodně ne Fišer, Drahoš, Pažout. To jsou poskoci Kalergiho plánu.

Prezidentská volba - další bitva dlouhý války

8. ledna 2018 v 16:12 | Řezník
Prezidentská volba - další bitva dlouhý války
Servus všem.
Prezidentská volba bude příští týden. Každej ať zvolí koho chce, o tom je ta demokracie, že jo. Ale, kurva, ať si každej zváží, co vlastně chce a koukne na to, co ten kterej vořech říká. Je několik hodnotících kritérií. V první řadě, státní suverenita ano, nebo ne? Kdo říká že státní suverenita ano, neměl by volit nikoho, kdo adoruje EU, blekotá o "větší integraci", "rychlým pruhu", "nutnosti přijmout Euro", "solidaritě s uprchlíky" a podobných hovnech. Neomarxistický směřování EU je už víc než zřejmý a čím víc se s ní budeme "integrovat", tím rychleji skončíme jako podělanej protektorát, řízenej nikým nevolenou, Skopčákem ovládanou, komisí v Bruselu. Takže se můžeme těšit na to, že nám EU a) zlikviduje velkou část průmyslu ve prospěch mezinárodních megacorpů, který ty jejich "regulace" a zákazy ustojí (http://dfens-cz.com/kdo-nejvic-nesnasi-eu-nikoli-rusofilove-nybrz-obeti-jejich-regulaci/) b) drasticky nám zhorší bezpečnostní situaci kurvením naší celkem dobré zbraňové legislativy a importem musulmanů c) celkově rozesere první poslední, skrze svoje dementní sociálně inženýrský nápady.
Zmíním tu bezpečnostní situaci, ČR je aktuálně šestá nejbezpečnější země na světě, z důvodu, mimo jiné, kvalitní zbraňový legislativy. Francouzi, se svým přes dva roky trvajícím zvláštním stavem, si o tom můžou nechat jen zdát, Němci s tou jejich migrokriminalitou taky a Angličani, kde se jim násilná kriminalita za poslední rok zvedla snad o 19%, jen za silvestrovskou noc jim v Londýně ubodali čtyři lidi, měli tam 1400 prodaných a zprzněných nezletilých v Rotterhamu, jen za jeden rok 1500 útoků kyselinou a dokonce už tam zase funguje trestnej čin "home invasion", který mi tady ani neznáme.....ti už tuplem. Od těhle sráčů se máme učit něco o bezpečnosti? To je, jak kdybych se školil o zdravým životním stylu, od ožraly, kterej má cirhozu jater a rozedmu plic, jak hulí 40 denně. Jakou to má logiku? Ale těm dementům z EK to člověk prostě nevysvětlí. Protože cíle toho jejich kurvení zbrojní legislativy jsou úplně jinde, to už jsem zmiňoval mnohokrát.
Ještě zmíním. Spoustě lidí vadí Z Man, že chlastá a tak. Ok. Jenže, upřímně, ožralej Z Man nadělá minimální škodu, kromě nějaký tý ostudy. Ovšem, že überkráva EK Žán Klód Juncker chlastá taky, nedávno jsem viděl vídeo s ním, jak se potácí od auta vylitej jako prase, že ani nedokázal jít rovně, proti tomu žádnej shitstorm neslyším.
Když jsme u bezpečnostní situace. Aktuálně píšou na zprávách, že francouzský poliši demonstrujou, prý se "necítí bezpečně". Pár jich na Silvestra dostalo na držku a situace se jim tam rychle horší. No, to je tím, když si ze země nechají udělat Náhorní Karabach. Je samo o sobě vtipný, když se příslušníci organizace, která má silou vymáhat pořádek, "necítí bezpečně" ale je to logický. Ve stylu Demolition Mana si navykli na ochočený západní hňupíky, kteří se nechaj bez odporu buzerovat sebevětší pitomostí, no a teď tam maj úplně jinou ligu criminales. Což samozřejmě, jasně, s migrací nijak nesouvisí ani nemůže, protože s migrací nesouvisí nikdy nic. Kromě všech těch výhod který má, jaký to jsou, ovšem já nevím. No, ať si to užijou.
Ještě jednou k bezpečnosti. Nějaká zpěvačka Lily Alen (znáte jí někdo? Asi byla někde čtrnáct dní slavná), prohlásila, při snaze bagatelizovat to migrantský sexuální násilí primárně v Rotterhamu a v Newcastlu, že "kdyby ty holky nezprznili ti migros, udělal by to někdy jindy někdo jinej", protože to byly jako asi snadný terče. Tak doufám, že to nezapomene vzkázat těm kravám, co teď obsíraj s tím Me Too a podobnýma zhovadilostma a i těm frojlajn z Hampejzwoodu, který si to obtěžování zažily reálně. "Prosímtě, kdyby tě neobtáhnul Weinstein, udělá to někdo jinej, protože jsi stejně jen taková laciná kurva" :-D Dovedete si představit ten shitstorm, kdyby něco takovýho někdo prohlásil? Ale tak samozřejmě, jak je to heslo obhájkyň ženských práv, "když to udělá muslim, není to znásilnění, protože nemuslimové przní taky". Válka za "ženský práva" se opět střetla s "válkou proti rasismu" a zase dostala do koulí. No nic, doufejme, že až dotyčnou Lily někdo zprzní, že to bude aspoň třináctiletej Švéd jménem Hasan, kterej má fousy až na hrudník. Ať nemusíme číst tklivý hnoje typu "mý tů, být žena je tak těžkééé". Protože když jí dá do kožichu Hasan, bude tam "heštěg ticho".
Takže zpět k prezidentování. Drahoš chce Euro (fajn, o našich úsporách bude rozhodovat Dojče Nazionale Bank, paráda), sice říká, že tomu nerozumí a není ekonom, ale euro je fajn ("nerozumim tomu, ale budu o tom žvanit a vám to vnutim, lůzo nesvéprávná"),samozřejmě, tím by Evropská Uhnije získala další páku na to, jak nás buzerovat a národní suverenita by byla definitivně v řiti. Pokud chce někdo výprodej státní suverenity směrem do Brusele k tomu ožralýmu dementovi a smečce jeho neomarxistických poskoků, nechť volí Drahouše.
Pak je tam vexlák Pažout, eh, kurva, Horáček, kterej zbohatnul v devadesátých letech na hazardu (samo o sobě stačí na škrtnutí), je rovněž pro migros, pro musulmany, pro EU, takže za mě, do pekla s nim.

Fišer, rozsáhlá podpora různých "lepšolidí", rádoby chytráků a intošů, komediantů, samozřejmě opět eurokejvač, lehce to kreje tím, že "ho bude v EU slyšet". Což o to, slyšet ho tam asi bude, akorát se tam na něj každej vysere. Taková totiž EU prostě je, "psi štěkaj, ale rudá karavana táhne dál" . Plus taky kaká z krku o jakýchsi "pravicových extrémistech", kteří tu prý "získávají na síle, aniž by jim společnost kladla odpor" (že to zní jako z manuálu mladého antifáka? Jo, asi jo). Levicoví radikálové a levičáckej extrémismus evidentně nevadí. Dále prohlášení, že jsme v uprchlívácký otázce málo solidární, dáváme na ty darmojedy málo prachů, mohli byzme si sem nějaký vzít (a až tu budou dělat bordel, tak bacha na rasismus, jo? O černejch a o islámu kurva ani slovo, bílá nevolnická lůzo, jasný?). Plus jeho podpora od Bilderberga Šwarcnberga. Už jen tyhle věci stačí, abych se jeho volebního lístku nedotkl ani lopatou. To je další Sorosova děvka a kdo si ho zvolí, zaslouží si všechno, co se mu pak stane. Prostě, kdo ho volí, evidentně chce mít z ČR Náhorní Karabach, nebo Střední Afriku. Fišer na Hrad? Fišer nasrat. Jo, plus ho ještě podporuje Heyhashi Okamura, Pitomiuv brácha, což už je samo o sobě zralý na jednosměrnej lístek do volebního pekla. Jinak, ještě musím dodat, že v době, kdy různý intoši mluví, bez reakce, o plynování bělochů, o tom, že běloši jsou genetická ohavnost, případně nějaký feministický krávy o tom, že bílý děti mužskýho pohlaví by se měly terminovat, nebo když potom, co černej somálskej fízl odstřelí bílou holku, co ho sama zavolala (oběť napadení) a na soc sítích to tam různí negříci komentujou "dobře že to ta bílá děvka chytla", potažmo Antifáci ubijou dědka tyčí kvůli barvám na kšandách, mainstreamem nekomentováno.....někdo mluví o tom, jak "sílej pravicoví extrémisti a společnost jim nevzdoruje", tak je prostě totálně na odpis a ne že ho bude někdo volit. Timhle mě hošík nakrk a pořádně.

Míra Topolánek. To je snad vtip, ne? Nejen že se v politice zprofanoval co to šlo (mimochodem, odhadněte, jestli by Dalík dostal amnestii, kdyby byl Topol na Hradě), ty jeho bilboardy, to jsou hovna namletý do písmenek. Eurorektální alpinista, kterej se chce svézt na vlastenecký vlně. "Ani vítač, ani kývač" (jasně, to ti fakt žeru), "Evropa musí bránit svoje hranice" (to já říkám už mnoho let, kde ses flákal), "Jdu do toho" (jdi do prdele). Prostě tohle nemůžu brát vážně. Nevěřim tomu chlapovi ani slovo. Celý to na mě dělá dojem, že si nechal zpracovat nějakej přehled, na který hlášky budou vovce nejvíc slyšet a to tam vylepil. Jenže bohužel, na popyči silný prohlášení, jak Evropa musí chránit hranice, bojovat proti pašerákům lidí, řešit věci a podobně, už jsou tu všichni dávno alergický, protože to jsou furt jen kecy a skutek utek.

No a ještě, Z Man. Z Man, ano, není moc reprezentativní, mluví vulgárem, klidně řekl "kunda" (o bandě zatčených ruských ščotek, co si sami říkaj Pussy Rior, neboli Kundorandál) no fuuuj, na druhou stranu nemám proti němu nic moc. Jasně, už je fyzicky trochu jetej, trochu dost, ale má celkem obstojný názory. A hlavně, protože už z duše nesnášim takový ty "lepšolidi", jinak zvaný "Pražská kavárna", možná bych toho chlapa volil už jen proto, abych znova viděl tu bolest v jejich očích, kdyby vyhrál. Plus mě baví ty mnohý sračkoargumenty proti němu. Že "rozděluje společnost", třeba. No, v první řadě, tenhle argument nejvíc používá sorta lidí (humanisti, lidskoprávníci, levičáci, neomarxisti a jejich zblblí fanoušci), kteří maj plnou hubu demokracie, demokracie semhle, demokracie támhle, ale, jakmile to demokraticky nevyjde podle nich, jsou schopný vyvolat pomalu občanskou válku. Co je tahle sorta zač se ukázalo nejlíp po zvolení Trumpa. Kdy v Americe byl bordel dlouhou dobu, došlo k několika vraždám, vedli se kampaně proti Trumpovi, za neplatnost voleb and shit. V Británii po Brexitu to bylo rámcově podobný, ale bez mordů, pravda. Jak si tahle sorta váží demokracie, o který neustále žvaní, je a bylo už jasně vidět. No a podobně se to má s tou "sjednocenou společností". Oni si to totiž představujou tak, že když maj různý skupiny lidí různý názory, než oni, tak že ti prostě na ty svoje názory rezignujou, zavřou hubu a budou to dělat podle nich. Aby jako "nerozdělovali společnost", protože to je moc fuj. Že by oni mohli udělat to samý, jim vůbec na mysl nepřijde. Evidentně myšlení "kdo je s náma je ten chytrej, vzdělanej, progresivní, prostě správnej, kdo je proti nám je rasista, xenofob, nacista, homofob, klerikál, redneck, buran, nevzdělanec a socka" je správný a jediná šance, jak se ti redneci a socky můžou "vykoupit" je, přijmout "víru těch elitnich vzdělanců". Klasika, "buď jsi s náma, nebo proti". Proti čemuž se jinak neustále per huba vyhrazujou. Nenapadne je třeba, že ve chvíli, kdy tady 90% lidí nějakou migrosebranku nechce, oni jo a neustále řvou nějaký sračky o rasistech, nacistech, xenofóbiji a podobně, že to jsou právě oni, kdo to tu rozděluje a že můžou tak zatáhnout hubu a jít do prdele.
Jinak, jak to psal D Fens, společnost je rozdělená a žádný mosty se stavět nebudou :-D Ten článek sem rovnou dám. http://dfens-cz.com/praesidental-check/
Upřímně, kdykoli slyším kec jako že "Z Man rozděluje společnost", připadá mi, jako bych slyšel spláchnutí, někde v hlavě. Nejvtipnější je na tom prostě to, že ty dementy nenapadne tu společnost sjednotit tím, že sami zavřou hubu. To ne. Lepšolidi hubu nezavíraj. Hubu má zavřít ta bílá svoloč, co má právo tak chodit do práce a platit vořechum z neziskovek hájlajf.

Každej prostě, ať si poslechne, co ti jednotliví frajeři říkaj a odselektuje klasický kecy od něčeho, co se dá myslet vážně. Ať si každej uvědomí, že kdo se prezentuje "protirasisticky", musí se fest vymezit vůči rasismu zaměřenýmu proti bílým. Pokud to neudělá, není "protirasistickej", ale prostě "proti bílej". A pokud někdo má eurofilní postoje, jasně rezignuje na státní suverenitu a jsme na cestě do protektorátu. No a pokud chcete dopadnout jako v Německu, kde noc na Silvestra připomínala Kábul, bo kde furt probíhá nějakej voprcálung (jako, k čertu s nima, doba, kdy jsem ty debily byl schopen litovat, je nenávratně pryč), bo jako ve Francii, kde se už bojej i uniformy, poslouchejte dál kecy o "lidských právech" nerasismu, evropských hodnotách, tom, že patříme "na západ a ne na východ", což jsou všechno teoreticky pravdy, ale reálně už použitý a myšlený úplně jinak a je to jen kouřová clona.
Komu je drahej aspoň zbytek svobody, ať nevolí nikoho, z koho je cítit ten neomarxistickej puch. Nebo ať si pak nestěžuje.

Silvestrovskej Verdun

2. ledna 2018 v 11:46 | Řezník
Servus všem. Dneska takhle druhýho ledna se mrknem, jak vypadal Silvestr v pokrokový, svobodný a inteligentní západní Evropě, která je teda náš vzor víc, než za starých časů SSSR.
Frantíci nasadili 140 000 policajtů a vojáků k udržování pořádku. Jo, fakt, sto čtyřicet tisíc, což je cca 14 kompletních divizí. Kdyby bránili Dien Bien Phu jako silvestrovský mejdany, generál Giap by možná musel jít do nějakýho bistra vařit švejžužu. Přesto ve Francii shořelo za silvestrovskou noc přes tisíc auťáků a prej to je trošku vyšší "standard" ale nic mimořádnýho. By mě zajímalo, jestli jsou ve Francii auta ještě pojistitelný na požáry, nebo je to stejně reálný, jako že vás někde v Troubkách pojistí na povodně. No nic, sral to pes. Žabožroutí vláda chce stejně do roku 2040 ukončit výrobu dieselů a pak i kompletně auťáků (když pomineme jasný logistický problémy, který se daj samozřejmě vyřešit direktivně, "Kdo nebude chtít používat naší progresivní ekologickou a levnou MHD, pojede vlakem do Polska, tak kurva držte fekál" ) by mňau zajímalo, z čeho tamní obyvatelstvo bude živý, protože automobilovej průmysl živí hafec lidí a další hafec lidí živí navazující průmysly a výroba. Jako už jen reálně uvažovat o něčem takovým, jako zbavit se autoprůmyslu je známka duševní poruchy, označované jako "mít v hlavě nasráno". Tak aspoň nebudou mít chudý přistěhovalci co zapalovat. A nebo budou zapalovat ty jejich téžévé a podobně. Každopádně, takový nasazení ozbrojených sil a takovej virtus, jako co? Jak by to teda asi vypadalo, kdyby v ulicích nehlídkovalo tolik bojovníků, že by mohli z fleku zkusit zaútočit na Teherán? A to jim ještě nějaký poliše někde zbili. Trapnýýýýý. Bez tohohle nasazení by evidentně v automobilkách slavili novej überobrat a v pojišťovnách zatloukali skoby, hledali židle a řiditel Insurancio de Francé by si fotil selfie s hlavou v mraveništi.
Britonie se vyznamenala ještě víc. Na pořádek dohlížely opět desetitisíce fízlů a bigošů, podpořený nekompromisním zákazem nožů. Čtyři ubodaný, jeden pobodaný je skore silvestrovský noci. Pouze Londýn. Oproti tomu v Čechyji, kde můžu u sebe mít nožů klidně dvacet, klidně můžu vykoupit celou pobočku Cold Steelu a blomcat se s tím po ulici, nebyl ubodanej.....nikdo. Jestli ani po tomhle někdo nepochopil, že kontrola zbraní je sračka, ten jejich "knife ban" je totální zhovadilost a ty jejich kontejnery "save life, surrender your knife" jsou výplod naprosto poškozenýho mozku, je prostě beznadějnej a nemá smysl se s ním bavit. Měl jsem na FB jednu frojlajn, která hustě obhajovala ty britonský protizbrojní nápady, by mňau zajímalo, co říká na tohle. Ale už jí v přátelích nemám, tak se to nedozvim.
Jinak, být ubodanej v zemi, kde jsou plastový příbory prodejný od osmnácti let, lidi tam dostávaj instrukce, jak nahlásit spolužáka, co má nůž a na ulicích jsou kontejnery na zahazování nožů, je nejenom úplně neuvěřitelně trapný, ale hlavně to není vůbec neobvyklý. Ono je to celkem stejně reálný, jako že vás někdo zastřelí v Gun free zóně, od chvíle, co to Odumbova administrativa zavedla, se 92% mass shootingů odehrála právě v těch zónách. On to ten agresor má prostě snažší, když ví, že v tý oblasti bude mít tu zbraň jedinej. Takže pokud v Americe chce někdo riskovat, že ho někdo odstřelí při nějaký masový střelbě, ať se co nejvíc zdržuje v zónách beze zbraní. Kdo chce dostat nožom, ať jede kalit do Anglie, obzvlášť do nějaký přistěhovalecký čtvrti.
No ale co, sral to pes. Anglickej systém si s tím stejně poradí, třeba vydá směrnici o zákazu plastových mečů a udělá nějaký kontejnery "Knife bin 2", kde bude moc Ahmed vyměnit svuj nůž za třeba, nevim, hašiš nebo tak.
Nejlepší nakonec. Skopčáci. Skopčáci nasadili ozbrojených sil hafec, přesný čísla neznám. Průběžný skore je zatím 40-50 zraněných fízlů a to určitě není konečný skore, z nich to leze jak z chlupatý deky, během tak týdne se to rozkecá všechno. SKopčáci si zaslouží výsměch ovšem z jinýho důvodu. Ten národ idiotů přišel s tím, že na Silvestra zavede oblasti "jen pro ženy", kde budou teda ženský moc silvestrovsky pařit bez obav z toho, že je tam někdo ztluče a naloží jim do kožichu. Sledujte. To je přece.....segregace. Po padesáti letech feministických snah to dotáhli zpátky k segregaci a my víme, že tímhle se to nezastaví. Brzo budou oddělený plavárny a třeba časem i školy a to je přece taková sranda :-D Desítky let trvající snahy o rovnost ve všem a totální kastraci vlastních chlapů vedou zase k tomu, že budou nějaký "women only" rezervace, aby tam frojlajn nedostaly do kožichu a nakládačku. Propaganda "za sexuální útok může vždycky agresor a chtít po ženský, aby přijala opatření, nechodila na určitý místa v určitým drescodu a uměla třeba bitkařit", plynule zdechla a byla potichu pohřbena bez poct. Válka proti patriarchátu a šovinismu se střetla s válkou proti rasismu a islamofobii a byla převálcovaná :-D Takže najednou je naprosto schůdný, úplně nešovinistický a naaaaprosto v souladu s veškerou rovností ve všem řešit tyhle útoky stylem, že chlapi a ženský budou prostě kalit jinde :-D Velmi komicky to vyzní s obzvlášť skopčáckou snahou na zastoupení žen tuhle támhle skrze kvoty. Hele zkusí nějaký takový nakvótovat i do firem typu Abdul a Rašíd, dům kebabu? :-D A nebo tyhle sračky budou muset zase dodržovat jen bílý nevolníci, přičemž cizokrajci budou mít zase vyjímku? Jaký to je, být nižší rasa? Kdy se dočkáme zase autobusů jen pro bílý a obchodů jen pro černý? Akorát že to bude obráceně, než na americkym jihu? No každopádně, to, že německý ženský na tohle "řešení" nereagovaly nějakým ekvivalentem totální války vůči těm, co to vymysleli, ukazuje svoje. A nyní uvidíme, že to bylo zase k hovnu, statistika sexuálních útoků z Dojčlandu už zase zvolna vyplouvá na povrch, i ten minulej Silvestr pár dní zvládali tajit :-D
V Polsku, v Maďarsku, v ČR a na Slovensku se žádnej velkej randál nekonal. Nehořely tu auta, snad nikdo nedostal nožom, nebyly žádný voprcálung festivaly, nebylo potřeba žádný zvláštní opatření, ano, i v ČR bylo nasazeno dost polišů a to preventivně, ale nemám info o žádných zraněných poliších, velkých bitkách, nebo tak. Copak má západní Evropa a V4 ne? Ano, oni mají multikulturu. Co má V4 a oni ne? Ano, my máme xenofobii. Otázky? Skopčáci zavedli nově pokuty pro sociální sítě za nemazání "nenávistných komentářů", což velice dobře ukazuje jejich postoj k celý situaci. To by tak hrálo, když ti banda cizokrajnejch darmošlapů zprzní kamarádku, abys to nějak hejtoval na Shitteru, to jako ne. :-D
Ale, lehce je doháníme. V Brně proběhla bitka nožom, tři cizáci proti pár místním, no, místním, jeden ten místní byl Armén, ale už tu žil dlouho a reprezentuje i ČR v boxu, tak nic proti němu. Byla vidět horečnatá snaha novinářů a politprdelí to nějak kopnout do autu (díky Bohu nikdo mrtvej), obzvlášť primátor Brna se vyznamenal, když to interpretoval jako takovou spíš strkanici, na to, že to byl útok smrtící zbraní je to velice zajimavý. Když vezmeme, jakej shitstorm mediální jsme sledovali okolo "pobodaného muslima ve Vršovicích", kde se z toho dělal novej vzestup nacismu, začátek rasový války, cizokrajný matky lkaly jak se bojí o svoje malý Hakuna Mataty, aby je nějaká česká verze KKK neubodala cestou do školy, levičáci brečeli, hýkali, vytýkali, podotýkali, varovali, člověk aby se fakt bál otevřít špajz, jestli se tam náhodou neschovává bílej českej nacista v pyžamu se svastikou.....pak se ukázalo, že si to ten kripl vymyslel (závěr policejního vyšetřování) a nad celým případem se okamžitě zavřela mediální voda. A tady, prokazatelnej útok smrtící zbraní, neuvádí se vůbec, kdo útočil (už z toho je to jasný, jindy napíšou aspoň ne celé jméno, nebo i původ) a celý se to interpretuje jako "tak se strkali o salám a on mu na ten nůž upad, no, se stane". Okolo toho podřezanýho Slováka v Košicích, kdy se chytnul o taxík s nějakým "slovenským občanem původem z Indie" (ehm) a kde původně ještě zkoušeli tu neudržitelnou verzi, že ten bodač nožom byl ten taxíkář, už taky není slyšno. O tom, že Jirka Žáček napsal básničku že "holky jsou od toho, aby z nich byly maminky" se řvalo mnohem víc.
Fakt ještě někdo věří tomu, že životy lidí v Evropě maj stejnou váhu? Ono se někdy stačí kouknout i na nějaký rozsudky a je hned jasný, že prostě nemaj. Ale co čekat v situaci, kdy nějaká francouzská "předsedkyně studentský unie pro solidaritu" (to zní jak z nějakýho bullshit job title generátoru) prohlásí, že bílou podrasu by měli zplynovat a bručet za to stejně nepůjde. Taky to napsala na nějakým Shitteru a obránci lidských práv jí ani nedali na držku :-D
Upřímně jsem rád, že žiju v ČR, okolo je klasická xenofobní V4, kdy člověku na Silvestra akorát vážně hrozilo, že si splete dveře a sletí ze schodů do sklepa (jo, to se mi stalo, viz Rychlopalba, "šašek bumbác zasahuje" :-D Díky Bohu jsem si nic nezpřelámal) a ne to, že ho někde ubodá nějakej kokot, nebo že musí procházet okolo vojáků ve fullgearech aby vyzvednul svojí starou z rezervace pro ženský :-D