Únor 2018

Strach, odlišnost and shit

Pondělí v 11:31 | Řezník
Servus všem. Nepřestane mě ničit ta přiblblá reklama na nějakou čokoládu, snad Študácká pečeť, bo co to je, kde sedmdesát sekund reklamního času mektaj o tom, jak se člověk nemá bát být jinej, dělat věci jinak, dělat věci po svym, odlišovat se, nemá si do toho nechat od nikoho kecat....a závěrečnej výstup je, "smíchat čokoládu s burákama", nebo podobná hovadina. Říkám, no, hurá, to je teda rebelie, vodvaz a akce po vlastní ose, opravdu jo, to je "vzpoura" jak pozvat Eichmana na košer snídani, nebo přijít do Mekky a sežrat tam vepřovej burgr. Jeden by si řekl, jedna reklama, tak co, mektaj tam hovadiny, skoro ve všech je mektaj, tak to neřeš. Nojo, jenže. To není jen ta reklama. To je všude. "Neboj se jít si za svym". "Nevaž se názorama okolí", "Buď svuj", "Dělej to po svým" and shit. Jenže, pak se člověk podívá a vidí, že tihle hustý rebelos to myslí leda tak, že "neboj se odlišit, ale jen v nepodstatných detailech, případně, prováděj jen věci schválený politickou korektností". Obráceně jsou i tihle rádoby "volnomyšlenkáři" ztuhlý, jak Angličani za královny Viktorie.
Jasně, není problém se dneska "odlišovat" propagací gejů, propagací menšin, flusáním na národní státy, flusáním na tradiční rodinu, odmítáním běžných křesťansko židovských konvencí, atd., prostě přesně tím, co naprosto propaguje mainstream, co je naprosto v souladu s neomarxistickou propagandou, co je naprosto v souladu s tím, co teče z obrazovek dnes a denně. To je jako kdyby v Německu ve třicátých letech říkali něco jako "Neboj se hajlovat", nebo v SSSR 1939 "Neboj se uctívat Stalina". Jo, v době, kdy se jakejkoliv projev nesouhlasu k jakýkoliv, sebepochybnější, skupině trestá, prostě "měj odvahu natáhnout si jako chlap růžový tangáče a jít trdlovat na nějakou prajd". Hustý.
Ti, co to opravdu dělaj reálně "bez ohledu na mainstream", jsou okamžitě terčem perzekuce. Zkuste si udělat Hetero prajd a uvidíte to disko. Do pochodu pro rodinu se neustále někdo vysírá. Promluvit proti islámu je mnohde politická sebevražda, jinde společenská sebevražda, někde je společenská sebevražda zvolit Trumpa, bo Zemana, dost lidí se k volbě ani veřejně nehlásí, hafec věcí je zakázáno veřejně říkat, spousta věcí je moc fuj si i myslet. Fakt pravej hustej odbojář, co si dělá věci po svym a kašle na názor mainstreamu dneska klidně veřejně prohlásí, že sere na nějakou solidaritu s kdejakým zevlenkem z Afriky, Češi že kolonie neměli, tak nasrat, pokud by chtěl být fakt hardcore, prohlásí, že islám do Evropy nepatří, že běloch je prostě nejchytřejší rasa, protože udělal nejvíc pokroku. A kdyby byl fakt ultrahardcore, naveze se i do sexuálních menšin, gejoadopcí, tisíce pohlaví a milionu genderů. V tu ránu ovšem veškerý "právo na odlišnost", "diverzita", "názorová různost" a "odvaha dělat si věci po svým" končí a Social justice warriors ho vyrazí přibít na zeď. Ano, vesměs ti samí, co budou jinde blekotat o tom, ať se člověk nebojí odlišit :-D V situaci, kdy "můžeš říkat všechno co chceš, pokud chceš říkat to, co říká strana", argumentovat nějakou "odlišností" je opravdu stupidní. A je vidět, jak vážně to ti tlučhubové myslí. A to není pár vořechů, to už je celá mentalita velký části tý mladý generace. "Neboooj se být jinej, třeba smíchat čokoládu s burákama. Vole ale zkus bejt rasista a uvidíš tu exkomunikaci" :-D Připomíná mi to South Park. "Být antikonformista je snadný. Stačí se oblíkat jako my a poslouchat stejnou muziku" :-D Mnogo mnogo pitomoušů si myslí, kdoví jak nejsou hustý nekonformisti, kontrakultura, jak si jdou vlastní cestou, přičemž žvaní přesně to, co žvaní mainstream, hlásná trouba aparátu, z reklam placený "hvězdy" (dělá si i nějaká taková "hvězda" názorově něco po svým? Jasně že ne, v kurzu je ekologie, menšiny, pomoc malým džihádistům, kvákni něco v protisměru a máš po reklamách, po byznysu...). To bych se fakt tlemil, až bych zvracel. Ergo je to podobně věrohodný, jako když nějakej šuliblb, co má dvanáct baráků a lítá si soukromým tryskáčem, mektá něco o tom, že by se "lidstvo mělo uskromnit", blb, co se nepohne bez osmi limuzín a ozbrojený ochranky, co žije v baráku obehnaným pětimetrovou zdí, kydá něco o tom, že se "musíme rozdělit o svuj blahobyt" a "přijmout rizika" a podobně. Jen sraní z krku. Vždyť je to vidět fakt i v tý kultuře. Když vyhrál Slavíka Ortel, tak se podnikaly kroky, aby opravdu nemuseli vyhlásit, že vyhrál, protože nebéká správně politicky korektní texty, třeba o lásce, o zvířátkách, o drogách, o lásce se zvířátkama pod drogama atd., ale "neboj se jít vlastní cestou" :-D
To je stejný, jako to neustálý přiblblý kníkání proti "strachu". Strach je blbost, strach je špatnej, strach vyvolávají jen ti špatní, "obchodníci se strachem" a podobně. Následně pak úplně stejní lidi straší Rusákem, jako by se už na slovenských hranicích šikovaly Putinovy divize, posílený o hordy barbarů a kanibalů, který by jen čekali, až tu někdo řekne "nechceme více Evropy", aby sem všichni naklusali, sebrali nám svobodu (danou eurosměrnicema), vnutili nám totalitu (teda jinou, než která se tu buduje teď), omezili nám práva (teda, práva menšin, většina má právo držet fekál), sebrali nám zbraně (dřív než to stihne EK) a dokonce zakázali gejum dělat přehlídky a Pýčo Rájot souložit v supermarketu. Do zbraně! Proti hordám z východu! Práva gejů si brát nedáme! No, kurva, co to je tohle. Na jednu stranu neustálý blekotání proti strachu, jak se člověk nesmí řídit strachem a podobně, na druhou stranu nepokrytý strašení Rusákama, ruskou sférou vlivu (cokoliv to znamená) a podobně. To už je tak dementní, že nevim, jak je možný, že to ještě někdo žere. Samozřejmě strašení katastrofickýma scénářema, jak by to tu vypadalo po Czexitu, že byzme se vrátili někam do doby Keltů, ženský by rodily v maštali do kýblu, lidi by museli lízat žáby, aby trošku unikli děsivé realitě, případně by se u Prahy otevřela černá díra, to je naprosto fajn. Poukazování na rizika plynoucí z muslimský komunity v zemi je "strašení, obchod se strachem, šíření strachu", ale blekotání o tom, jak bysme se po odchodu z EU stali nějakou kolonií Východní Tyranie, jak by se tu všechno propadlo do tmy a jak Rusák jen čeká, až nás sežere, to není strašení, to nenene, to je "kvalifikované varování". Ono to došlo už tak daleko, že dementi dávají mezi obranu a EU rovnítko. Přičemž ale EU obranu neřeší, vojenskej pakt je NATO, EU nemá vojsko (díky Bohu), nikdy ho neměla a ani nemá s obranou vůbec nic společnýho. Když pak makrodement Rudolf H. prohlásí, že kdybysme byli v 68 v EU, Rusáci by nás nenapadli :-D No, kdybysme v 68 byli v NATO, Rusáci by nás nenapadli určitě (nikdy nenapadli stát NATO), jinak jsme byli ve Varšavský smlouvě, no a v RVHP, což byla taková tehdejší EU východu, ergo si nás podali vlastní spojenci, za to, že jsme to tu zkoušeli dělat jinak a moc nezávisle na Moskvě. Takže, pokud si chce blbeček podobný scénário zopakovat, ať se těší, až si Brusel uplácá nějakou Euroarmy, která bude sloužit přesně k tomu samýmu. Rusáci nám tehdy oficiálně "přišli pomoc s potlačováním kontrarevoluce na žádost naší vlády" a je mi jasný, že kdyby měl Brusel vojsko, klidně ho pošle do Polska, "Na pomoc proti xenofobům, fašistům a populistům, kteří se nějakým nedopatřením nechali zvolit v demokratických volbách, musíme je sesadit, abyzme ochránili demokracii". Brusel je nová Moskva, oni už i mluví stejně a používají úplně stejnou argumentaci.
Jinak, ohledně ruský sféry vlivu. Máme tady asi bžilion ruských mafií, proti kterým nás EU definitivně nijak nechrání, ano, jsou tu rizika od Rusáků, třeba kriminalita, že do člověka někde v klubu nebo v hospodě ožralej Rusák vrazí kudlu a to není riziko úplně nulový. Případně, že se při podnikání dostane do kolizního kurzu s nějakou ruskou mafií, tak dostane do kožuchu pár z Kalašnikova, nebo betonový boty. V tomhle ohledu, ano, je Rusák hrozba a v tomhle ohledu už v ruský sféře vlivu jsme. Definitivně ale nechápu, jak nás před tím chrání EU, EK, "více Evropy" a podobně. Chcete to vědět? Nijak, protože to jsou věci, na který jak EU, tak i naše politická reprezentace, kaká. Je potřeba strašit naprosto imaginární hrozbou ruský vojenský invaze (která je extrémně nepravděpodobná, bykoz NATO), případně jakousi "hybridní válkou", ale zcela reálný hrozby, jako ruskojazyčný mafie, kuplířský gangy, pašeráci drog a podobně, koho to zajímá. Od těch to v nejhorším schytá nějakej občanskej ksindl a koho ten zajímá.
Taky si všimněte, že o ruský sféře vlivu v kontextu mafií a případně o ruský hrozbě v kontextu gangsterů a kriminality vůbec nemluví, aby si nevypustili vlastní rybník a neukázali, že jsou úplně k hovnu.
Takže mít obavu z nějakých arabušímů, kteří mají za poslední tři roky v Evropě killcount nějakých tři sta lidí v rámci terorismu, je "bezdůvodné strašení", ale šířit obavu z ruskýho vojska a tajných služeb, který mají u civilů kilcount nula od roku 1989, to je potřeba, to je nutný. Kriminalita Rusů je nesrovnatelně menší, než kriminalita těch arabušímů a spol, kteří už mají, v západních zemích, skore tak v tisících, když vezmeme zabitý, zbitý a znásilněný v rámci "běžný" kriminality, co nesouvisí s terotismem. Rusové tu žádný teroristický útoky neprovádí (v Evropě), kriminalita ruských přistěhovalců je nesrovnatelně nižší, ale Rusákem se pořád straší (a to je to správnéééé strašení), zatímco o islámu a musulmanech ani slovo (protože to je špatnéééé strašení, obchod se strachem, šíření nenávisti a podobný hovna). Je třeba si všimnout toho, že neustálý varování před Rusákem, ruskou sférou vlivu, Putinem, rusáckou "hybridní válkou" a vůbec ta prezentace stylu "Rusák nás chce pohltit a uvrhnout zpět do polozemnic" se vůbec nepovažuje za "vyvolávání nenávisti vůči ruskojazyčný menšině zde", ani za "šíření nenávisti". Ovšem jakýkoliv varování před džihádem a kriminalitou arabášů, Afričanů a spol se považuje div ne za štvaní k vyhlazovací válce proti všem, kdo tu kebab prodává / žere. A samozřejmě, neboj se odlišit, neboj se být takový, jakej jsi, ale opovaž se říct něco proti islámu, protože to jseš xenofob a na ty se žádný právo být jaký jsou, teda fakt nevztahuje. "Neboj se být homosexuál, fakt ne. Ale jestli jseš heterák, tak o tom radši drž hubu, abys někoho neurazil. My jsme totiž tolerantní, liberální a ať si každej dělá co chce, ale ty mluvíš špatně, tak půjdeš do gulagu, hajzle. Ale můžeš si tam smíchat čokoládu s burákama". No jděte mi s tím do prdele, fakt jo. To už není ani blbý. To je trapný. Viděno kontextem těch rádoby motivačních a "odvazových" keců a projevů o tom, jak "se člověk nemá snažit vtěsnat do škatulek a má být sám sebou a takový jaký je" jsem já jejich etalon, protože jsem xenofob, homofob, "rasista", šovinista, antifeminista, heterák, hrdej běloch, propagátor národních států a tradiční rodiny, pliju na politickou korektnost, veškerý menšiny jsou mi ukradený, kašlu na vynucenou solidaritu, kašlu na ekologický blbství, kašlu na fake lidský práva, nepřispívám na Uniceff, žeru maso, piju pívo, je mi u zádě etická otázka žraní masa, obhajuju nošení zbraní, nenávidím pacifismus......A ROZHODNĚ TO NEHODLÁM MĚNIT.Což je fest "po vlastní ose", v době, kdy každá mediální blběna a pseudomiss má vlastní ekotéma a ekoprojekt, vykládá o utrpení zvěřátek, o znečišťování oceánů (jakkoliv to může být pravda), o "lidských právech v Číně", o "antikonzumu" a "jak by lidi neměli být tolik konzumní" (následně si odskočí nacvakat nějakou reklamu na Najky) :-D A podobně. Takže právě, tlachy o ekologii, slinty o "právech menšin", adoptování malých Kambodžanů, angažmá v kdejaký obskurní pseudocharitě, to je dneska klasickej "holyvůd", to dělá každej mediální vořech, co chce svojí minutu mediální slávy a ví, že když bude papouškovat ty správný fráze na ty správný témata, že mu jí tam daj. Takže právě, blekotání o lidských právech v Číně a o "tání ledovců" a "globálním oteplování" není dneska žádnej odboj ani žádný hrdinství, to je mainstream jako prase a mektaj to lidi, od kterých je to věrohodný jak třísetkoruna. Vymočit se proti větru a jít "vlastní cestou a nebát se toho" je říct, že jsou mi lidský práva v Číně, Tibet a podobně, úplně u zádě, protože žiju tady a mám tu svejch starostí dost.
Tudíž ale jsem terčem neustálý kritiky a tlaku jak bych se změnit měl. A zrovna vesměs od těch, co jinak tvrdí, že odlišnost je fajn. Tak co je teda blbě? Kdo co nepochopil? :-D


Školní vybíjená na Floridě - pohled zastánce NRA

17. února 2018 v 22:39 | Řezník

Servus všem. Zase tu máme školní vybíjenou, tentokrát na Floridě a protože je mi jasný, že žumpa tvořená omezovačema zbraní, antigun joudama a podobnýma plničema latrín toho zase zneužije ke svojí zgurvený demagogii, podniknu protiúder v informační válce. (Třeba mě exsuckdick Evropsky Hodnotný Panda označí za kremelskej fejkňůs a Putin mi pošle nějaký děngy :-D )
Takže. Proběhla zabijačka ve škole, pachatel se jmenoval Cruz, bylo mu 19, vykopli ho ze školy za násilný chování a chvíli se léčil u cvokaře. Florida nemá zbraňovou legislativu úplně mírnou, rozhodně to není tak, že neplnoletej jouda s psychodiagnozou jen tak naburácí do obchodu a za kapesný si koupí AR 15. Všimněte si zpráv. Ti kreténi tuhle událost nedojí. Oni---jí----nedojí (od slova dojit). Z toho plyne, že asi přišli na to, že kdyby se v tom začali moc vrtat, našli by fakta, co se jim do tý demagogie nehodí. Já za sebe odhaduju, že Cruz tu zbraň koupil někde na černo, případně jí šlohnul. Jak třeba ten muslík, co střílel v Německu a tu cochete si koupil na Dark Webu, no a nebo ten muslík (hehe) co vykrosil ten gej klub v Orlandu, kterej si tu AR 15 sebral ve firemním skladu (dělal v bezpečnostní agentuře). No a nebo, nějakej státní ouřada zase něco fortelně zmrvil, jako v případě toho ksindla, kterej střílel v kostele, ten byl s hanbou vyhozen z armády, tudíž neměl mít právo na legální zbraň, ovšem, aparát to pohnojil a on to v registru neměl. A nebo Lanza, co střílel ve škole, kterej nejdřív oddělal svojí matku a zbraně jí šlohnul. Co maj tyhle případy společný. Ukazujou naprostou neúčinnost zákazů, i kdyby byla AR 15 v Americe těžce ilegální, minimálně dva ze tří těch debilů, co jsem zmínil, by si tu zbraň zase sehnali, ilegálně.
V první řadě, ono je tak nějak zakázaný střílet do spolužáků. Za další, škola je "gun free zone", v USA. Což znamená, že tam lidi nesmí zbraň nosit. Střelec měl zakázaný tam tu zbraň donést, evidentně mu to bylo prdel, stejně jako by mu bylo prdel to, že jí nesmí vlastnit. Reálnej dopad gun free zon je ten, že tam jsou slušní lidi odzbrojeni pro snazší práci těch míň slušných. Stejně to bylo i tady, že se Cruzovi nikdo nepostavil na odpor (ani nemohl) a on měl tudíž činnost snadnou. Ti zakazovači operujou s tím, že "zákaz zbraní zabrání tomu, že jí doma legálně někdo má a pak mu jebne a on jde a vystřílí", přičemž, reálně je těhle případů naprostý minimum. Ve většině případů jsou tyhle akce, plánovaný. Už jen proto, že to dost často končí sebevraždou střelce, on ví, že to nepřežije, takovýhle rozhodnutí chvíli trvá. I z dalšího je vidět, že tyhle akce plánovaný jsou a tady u Cruze to zaručeně plánovaný bylo. Vzal si pušku, dýmovnice a masku, nejdřív spustil požární poplach, zadýmil, aby se mu cíle shromáždili na chodbě v rámci evakuace, pak šel, střílel a nakonec se vmísil do davu prchajících, aby se vyhnul policajtům. Měl to promyšlený. Takže, i kdyby tu zbraň měl legálně a oni mu jí zakázali, zabránili by mu tu akci provést? Jasně že ne. Buď by si zbraň obstaral tak, jak si jí asi obstaral, šlohnul, koupil ilegálně, nebo tak, no a nebo, pokud by zbraň nesehnal, by prostě útočil jinak, třeba by tu školu podpálil, vyhodil do luftu pomocí nějakýho improvizovanýho náčiní (třeba plynových bomb), nebo by provedl úplně něco jinýho, fantazii se meze nekladou. Stejně jako v Anglii, kde je zakázaný uplně všechno, třeba i nosit nože a šroubováky a stejně jim tam co chvíli někoho ubodaj, případně vometáci útočí vysoce humálně kyselinou (Londýn, čtyři ubodaný jen za silvestrovskou noc, Anglie, 1500 útoků kyselinou za rok), levičácký prdele chtějí....zakazovat kyselinu. Velmi chytrý. Násilná kriminalita se jim zase dolů nepohne, pak zakážou i louh a nějaká bába dostane pět let za to, že si potřebovala vyčistit odpad v koupelně. Smečka idiotů.
Tutam se prostě objeví vorchmejšták, co útočí a chce zabíjet lidi. A zastaví ho fyzicky efektivní odpor, ne kecy, ne filozofování, ne nějaký "řešení příčin". Stejně jako ta vyšinutá minda, co útočila nožom ve škole ve Žďáře, kluk se šel zastat napadený spolužačky a skončil v rakvi. Kdyby měl aspoň teleskop a nějakej základní výcvik, pravděpodobně by vyhrál a přežil. Tenhle případ zabíjí kecy o tom, že "když se něco semele, nestihneš to ani vytáhnout" což je bulshit. Tady se šel zastat, ty dvě sekundy, aby táhnul železo, měl úplně s přehledem. V mnoha a mnoha případech na to ten čas člověk má, nebo si ten prostor udělá.
Hele, já neříkám, že zbraň ti pomůže vždycky, skoro nikdy se nepovede sto ze sta. A je fakt, že v mnoha případech prostě člověk ani tasit nestihne, než mu nějaká přiletí. Jasně, jdu v davu, debil ke mě zezadu dokročí a rovnou mě střelí do palice, neudělám nic. Nebo pošle dávku do davu a já jí chytnu hned, neudělám nic. Ale mnohdy se to stihne a mnohdy se to v pohodě stihne. Třeba, jdu se zastat, první dávka šla někam jinam (vysoká pravděpodobnost), střílí v jedný místnosti a já jsem v jiný.... dejme tomu, že tak v 60% případů si člověk tu zbraň stihne nachystat. (Kvalifikovaný odhad). No a třeba z těch 60% jí zase v 60% použije správně a efektivně. To je 36% navíc oproti tomu, když má hovno. Kdybys měl nějakou chorobu a jeden lék měl o skoro 40% větší úspěšnost než jinej, co bys bral, he? Jak to říká ta kočka v reklamě, "no není vo čem". Třeba shootout v Uherským Brodě (zde by ani zákazy zbraní nic nepomohly, zase, protože legislativně už byly důvody je tomu konkrétnímu střelci zakázat, byl nezpůsobilý. Zas se všichni vyignorovali na stávající legislativu a chtěli by něco zase zpřísňovat. Blil bych). Taktickýho úspěchu proti střelci dosáhli dva kluci, kteří sebou, po zahájení palby, sekli na zem, když kokotěnko přebíjel, hodili po něm židle, trefili ho a zdrhli. Pokud zvládli "vztyk - židli uchopit - zamířit -hodit", zvládli by i "tasit, zamířit a bambambam", plus to, že tasit a střílet se dá i z lehu, i skrz stoly ze země, takže by vometák to měl zadarmo velmi rychle. Obecně na jeden masakr co proběhne, připadá průměrně jeden masakr, kterej zastaví nějakej ozbrojenej obránce, akorát to se nehodí do propagandy, tak se o tom nemluví. Obecně platí statistika (je teda americká) že u masový střelby, kdy se čeká na policii, je cca 17 padlých, pokud agresora zlikviduje civilní obránce (nemusí se čekat než poldové dojedou), je to asi 2,2 mrtvých. Je to statistika, takže to jasně neplatí ve sto procentech případů. Ale i to prase, co střílelo v tom kostele, sesmahli civilní obránci. Mimochodem, zbraní AR 15, která teď asi nebyla zlá, ale byla hodná. AR 15 vozí v autech i americký poldové, mimochodem.
Jak to říkal kámoš od policie, ten aktivní střelec jim úplně rozbořil postupy, dřív se to moc nedělo, takže postup byl, že poliši si pro někoho buď šli a pokud se čekal malér, šla pro něj zásahovka, no na nebo, situace s rukojmíma, typu přepadení banky a tak, kdy hlídkaři zajistili prostor a čekalo se na zásahovku taky. Tady tohle už nefunguje a se střelcem se musí střetnout ten, co je na místě první. Naši policajti už na to cvičí a Američani školili asi 40 000 policajtů na program "First responder", což znamená, nemaj čekat na SWAT a maj rovnou nastoupit na střelce a zkusit ho zlikvidovat. Zajimavé, jak ozbrojený složky rychle pochopili, co ukecanejm kokotum prostě nedojde. Že toho zlýho se zbraní zastaví jen ten dobrej se zbraní.
V situaci, kdy tam Cruz na chodbě střílel do lidí, mohl se mu dost dobře nějakej místní obránce postavit na odpor, ať už studenti, nebo učitel, nebo školník, ale to by taky škola nesměla být "gun free zone", kde maj na svojí obranu maximálně kecy. Kecy že "násilí nic neřeší" jsou jen halda splašek, tady to poliši jeli vyřešit násilím a násilí rovnou na místě by to vyřešilo docela spolehlivě. Oni si blbečci furt myslí, že když zbraně zakážou, tak criminales a paka, co jdou vystřílet školu, je mít nebudou. Ale jasně že budou. V Británii posbíraj hafo ilegálních zbraní denně, ve Francii atd čile kvete černej trh se zbraněma, vometáci je budou mít vždycky. Je hovadina, že se zbraně ilegální stávají z těch legálních. V Britonii nějakej novinář dokázal sehnat Ingram MAC10, kterej v Británii nebyl legální nikdy. Ony jsou na to celý fabriky, kde se vyrábí zbraně pro ilegální trh, dost dobrý zdroje jsou válečný zony, kde se to všude válí, armády různých banánových republik, kde se s tím šmelí, no a třeba,Američani aktuálně vedou několik operací, jestli si někdo myslí, že tutam shánčliví vojáci nebo hamižní zásobovači něco neodepíšou jako ztracený a nezašantročí a neprodaj, tak nežije v realitě. Jak to bylo v Devátý rotě. "On mu vydal rozhrkanej kulomet. Hajzl, novej už určitě odepsal a prodal".
V Chicagu, kde je kompletní gun ban, je nejvíc postřílených ročně v celý Americe, v Mexiku se to střílí furt a tam se k palný zbrani legálně taky moc nedostaneš.... gun control je prostě svinstvo, který bere slušným lidem možnost se bránit, ve prospěch kriminálníků.
Jinak slyším takový ty hipízácký hovna jako "Tak to se budou všichni ozbrojovat? To přece není řešení". No tak zaprvý, já na nějaký řešení z vysoka seru, buď, hipíku, přijď s něčím, co mi zaručí, že mě někdo nebude zkoušet sesmahnout, nebo ubodat, no a nebo, já si chci nechat svoje šance a ty táhni do prdele, i s tím, co "není řešení". Buď teda řekni, co řešení je, nebo táhni. Za další je mi fuk, co udělaj všichni, já chci mít svý šance a pokud někdo ne, kašlu na něj. Pokud se někdo spokojí s tím, že bude proti grázlovi stát s holýma pazourama a vesměs bez výcviku, jeho věc, třeba po něm pak pojmenujou nějakou obskurní cenu, nebo něco takovýho in memoriam dostane, každý svýho štěstí strojvůdcem.
Jinak, v souvislosti s Cruzem, jsme zase svědky zajimavého profilování pachatele, prý to byl "milovník zbraní". He chm. Kdyby to byl třeba muslim, to by bylo zase keců, ať je neházíme do jednoho pytle, nějakej plnič latrín by určitě zase blil něco o tom, že soucítí s muslimskou menšinou, za nenávist, které musí čelit, byly by kecy že "ne všichni"....což ale tady evidentně neplatí. Protože "milovníci zbraní" se do jednoho pytle házet nejen můžou, ale přímo musí a nejen milovníci (co to znamená, to doma souložil s Desert Eaglem, nebo co) ale i všichni střelci a držitelé, protože tady je "jeden pytel" naprosto v souladu s levičáckou doktrínou.
Cruz byl taky sympatizant Antify, je jeho fotka v jejich triku, se znakem, u která už v USA antifáci psali, ať to lidi nesdílí, že takováhle reklama jim ublížííííí :-D A zase se do jednoho pytle "nesmí házet", protože jakákoliv prasečina Antifáka se bere jako "politováníhodné selhání jednotlivce", když třeba ubijou starýho dědka tyčí kvůli barvám kšand. To je úplně něco jinýho, než když holá lebka zbuší nějakou nebílou menšinu, tam je to vždycky systémovej problém a může za to každej běloch. Ať už táhnou do ánusu s tímhle dvojím metrem. To je stejný jako "metoo pokud to ovšem neudělal muslim nebo migrant, tam je to - kdyby jí nezprznil on, udělal by to někdo jinej, protože místní taky...-" Sledujme teď to, že Cruzovo napojení na Antifu, což je, mimochodem, organizace v USA vedená jako extrémistická (zdravím dredatýho Bartoše s jeho "jsem proti nááásilíííí") se nikde omílat nebude, ale to, že měl rád zbraně, to se musí otlouct o hlavu. Bych blil.
Tyhle případy jsou čím dál častější, ergo, držte, noste a tlačte do legislativy, aby se právo na obranu neoklešťovalo, protože, "s holýma rukama můžete být snadno na kolenou" a to je velká pravda. Ten ksindl, kterýmu vyhořely pojistky, nebo má tisíc a jeden jinej důvod, bude mít tu zbraň vždycky. Tak ze sebe nenechte dělat oběti, který v rámci nějakýho íbrlevičáckýho "boje za humální společnost" budou akorát plnit nekrology. Na to jim nakadit. Tyhle fakta jsou popsaný jasně a často, vysvětlujeme to pořád znova a kdo to nechce chápat, je prostě retard a ať sežere žárovku a jde do ánusu, hlavně ať cestou mlčí.

Vražedná zóna, eurofilní IQslepice a hájtech mačety do Rwandy

12. února 2018 v 13:42 | Řezník
Servus evrybády, narazil jsem, ano, skrzevá FB, na zajímavej případ. Nedávno ve Varnsdorfu proběhl kill, kdy jakejsi asi devatenáctiletej vohryzek zamordoval nožem od Tescomy (zdravím omezovače zbraní) jinýho mlaďasa, snad taky devatenáctníka, prej mu nedal moc šancí (domák jsem se toho, když kámoška sdílela status od tatíka toho mrtvýho, kde si stěžoval na prachbídnej postup policie, státních zástupců a celýho tohohle ansáblu, že vrah z toho vyváz defacto bez trestu. V tom statusu byly i fotky, jak killera, tak zabitýho a už z pohledu a z očí bylo jasný, na koho bych v tom střetu vsadil. A to mě v tomhle málokdo oblafne, za ty roky "v oboru" už mám opravdu vychytaný oko).
Podle informací od toho fotříka padlýho (a ano, to může být brutálně zkreslený, ono i ty fotky můžou být cinknutý, všichni si pamatujeme souboj Trayvon Martin vs George Zimmerman, že :-D Kdy Trayvona vybělili na fotkách a dali do novin jeho fotky z doby, kdy mu bylo asi dvanáct, malej hezkej černej hošík, ještě vybělenej :-D Přičemž v době, kdy skočil na Zimmermana a začal mu otloukat hlavu o zem, mu bylo 19, měl skoro dva metry a za sebou už kdejakej malér, prostě "big gangsta nigga") šel synátor po nějaký diskuzi s holkou domů a killer šel za ním (předtím vražedný úmysly prej deklaroval) a šel ho ulovit. Máme tady vyjádření, ano, může být tendenční, video asi neuvidím (a na ty vyjádření bacha, onehdá jsem četl D Fensův rozbor střetu Fous vs Kučera, což skončilo zabitím nožom - mrtvej Kučera, čtu to, pak vidím vídeo a říkám "D Fensi, ty vole, cos to tady mlel? Vždyť to vypadá úplně jinak, než v tom rozboru, tady bych se fakt přiklonil k soudu, kdo je agresor a kdo obránce, kdo to celý začal") že mladej byl napaden a zabit, bez nějaký agrese ze svojí strany, avšak po určité předehře (skoro vždycky tomu boji něco předchází). Fajn, mladej devatenáctník je mrtvej, ten, co útočil nožom, to uhrál na vyšinutost a sedět nešel (i kdyby šel, pro nás je to irelevantní). Co si z toho však můžeme vzít my. Point alfa. Každej může umřít. Kurva, každej může umřít, prakticky kdykoliv. Je potřeba odpojit takovej ten "podvědomej solipcismus", co má prakticky každej z nás, že sám sebe vnímá jinak, než těch šest miliard kusů toho kannonfuteru okolo, "to se mě nestane, protože já jsem já, já jsem přece ten, kdo na ten film kouká". Tak ani prd, země vsákne krev každýho, klidně tvojí, klidně mojí, nikdo není vyjímečný. Tah jedna, doporučuju všem, řešit věčnost, vzkříšení, nebe, peklo atd. Doporučuju vřele. Ale řekl jsem, že to tu není nedělní škola, nechám to na každým.
Co dál. Kdokoliv se může ocitnout na ráně takému hovedu. Mnohdy mezi killnutým a killerem není žádná reálná spojitost. Ta chudák holka, jak to dostala nožom v kabince na převlíkání v Tesku na Andělu, tu transsexuální úchylačku, co jí udělala důkladný hloubkový prozkoumání orgánů, vůbec neznala. Ta si šla prostě koupit hadry a když se ráno budila, vůbec jí nenapadlo, že tak kolem pátý bude koukat na svojí krev po půlce Teska. Jasně, tohle je extrémně nepravděpodobnej případ. Taky jich je fakt málo. Ale nějakých zabijaček je celkem dost. A na ty je potřeba být aspoň nějak připraven. Point beta, držte, noste, cvičte, neříkám nutně palnou zbraň, ale něco. Kecy, že "když tě přepadne nečekaně, nestihneš....." ignorujte. Pokud se jen trošku díváte, není to nečekaně. Ono tomu skoro vždycky něco předchází. Jasně, útok v davu, kdy zničeho nic někdo vyrazí a začne bodat, nebo střílet do davu, se moc ohlídat nedá, skoro vůbec, ale, tam je zase velká šance, že první atak půjde na někoho jinýho. Většina si jako vražednou zonu vybírá místo mimo dav čumilů, ergo svědků. A tam už se dá obhlídnout, proč za mnou ten divnej vohryzek jde a přijmout nějaký kroky. A i kdyby vám železo a výcvik nakonec k ničemu nebylo, rozhodně to neuškodí, buď to udělá situaci lepší, ale rozhodně jí nezhorší. Mladej devatenácťák, kdyby měl aspoň trochu cviku a kousek oceli v kapse, mohl přežít. Stejně jako ten kluk ve Žďáru nad Sázavou, co se ve škole postavil vyšinutý ženský s nožom, jen holýma rukama. To je čím dál markantnější v situaci, kdy nám prdele z EU chtějí zakazovat zbraně. Navzdory totálně rozšířenýmu blábolu, že pistoli nestihneš ani.....tak v mnoha situacích fakt stihneš. A když ne (takových situací je mnogo), musíš začít holýma rukama a až pak přejít na pistoli. Ale nechce to být jak v Německu, Británii, podobných fabrikách na debily, kdy mají zakázaný teleskopy, nože, cokoliv, čím se dá bránit, pepřáky jsou na průkaz....a v Británii maj jen v Londýně za 48 hodin tři ubodaný, jsou vídea z killů nožom normálně na londýnský ulici, ve Francii se migros střílej a ti místní plniči latrín jim tam dělaj stafáž ....sem se nikdy nesmíme dostat. Nebojte se bránit a trvejte na svým právu se bránit. Nejvíc keců proti obraně jak rukama, tak zbraní, mají ti, co na svojí obranu rezignovali, buď ze zbabělosti, lenosti, předposranosti, nebo i z jiných důvodů a jen iracionálně předpokládaj, že jim se to nestane (to si ten mlaďas myslel taky). Potažmo vymýšlí naprosto nesmyslný systémový řešení. Jako "zakázat zbraně". Tenhle mordýř měl kuchyňskej nůž, to jde zakázat? Jo, jde, viz Británie, ale to by u toho musel být policajt a on nikoho nebude kydlit poblíž poldy, že? No a když mu seberou nůž, tak co, vezme si něco jinýho. Střep omotanej fáčem, naostřenej kus kovu (vězeňský kudly), šutr..... Lidi nechápou základní věc a to tu, že, když někomu zakážou železo, neznamená, že ho mít nebude. Neboť, on už má přece dávno zakázaný to zabíjení. Takže, když nerespektuje trest, co mu hrozí za kill, asi si bude pytel dělat z trestu za nelegální zbraň. Oproti tomu, ten, co řeší trest za ilegální zbraň, asi fakt nebude zabíjet a nezabíjel by ani tak, že (morálka, trest). Obrana "zakazováním zbraní" je fatal eror, chlap, kterýmu nevádí, že do tebe nesmí šroubovák vrazit, nebude moc řešit, že ho nesmí u sebe nosit.
Oproti tomu, obránce se mnohdy může spolehnout akorát na sílu zbraně, protože, prostě, agresor má mnohdy na svojí straně pár výhod, sílu, větší agresi, vymaštěnější hlavu, impozantní sbírku duševních chorob, atd. Zkušenosti z Afghanistánu, zkušenosti z Čečny, výchovu a mentalitu blízkýho východu. V přímým střetu je obránce z řad běžných kancelářských krys značně znevýhodněn. Ale to neznamená, že by měl rezignovat, že.
JInak, pro zastánce odzbrojení by mělo být asi nejbezpečnější místo na světě v lapáku. Tam jsou zbraně zakázaný, nikdo nesmí mít nic, je tam policejní dohled intenzivnější, než kdekoliv jinde. Hlídají to tam psychotesty prověření profesionálové, kteří jediní tam maj zbraně. Přesto by asi ani ten největší hipik a levičák nechtěl jít do lochu, protože je mu jasnééé, že za chvíli by tam někomu dělal nevěstu. Pročpak je tam nebezpečno? Když tam nesmí být zbraně, když je tam dohled....že by to bylo tim, že je tam nebezpečná verbež? No, to jo, ale ta se tam dostala odkud, že jo. No. Zvenku. A venku nemáme poliše u každejch dveří (a ani nechceme, páč se to může snadno zvrhnout, že). Takže co jsou ty hipízkecy, že odzbrojená společnost je bezpečná? Sračky. V lochu jsou odzbrojení všichni a takovej intelektuální tlučhuba by tam dělal za chvíli holku pro půl bloku. Zeptejte se nějakýho omezovače zbraní, nebo jinýho podobnýho plniče latrín, proč teda lapák není bezpečný místo, když je to svět přesně podle jejich představ. Argument bude, že tam jsou nebezpečný lidi. Tak mu otřískejte o palici, že ti se tam dostali právě z venku, no a teda jestli po nás chtěj, abychom vsázeli vlastní kejhák a zdraví na to, že takový hovado nepotkáme, nebo že se mu nebude chtít na nás útočit, tak to ať jde do řitě.
Ano, řeším tu hodně to omezování zbraní. Protože je to čím dál relevantnější, bezpečnostní situace všude v Evropě se zhoršuje a prdele na to chtějí reagovat tím nejblbějším způsobem. Krásně to je vidět v tom novým Punisherovi od Marvelu, kde nějakej antigun senátor blekotal něco nesmyslů o tom, že "míň zbraní, míň násilí", pak mu hrozilo, že by taky mohl přijít o kejhák a na vlastní ochranu si najal žoldáckou agenturu :-D Taky mu to tam otřískali o palici, blbovi. Komu by se nelíbil příklad z Punishera, tak stačí überkráva Hitlery Klintnová, nebo Obongo, s jejich kecama, že "zbraně bezpečí nezvyšují", v kombinaci se záběrem na jejich ochranku, kdy je kolem nich vždycky několik okvérovaných maníků. Když byl Obongo ještě prezident, měl dokonce pro svojí ochranku i SUV s pancířem a šestihlavňovým kulometem. A tenhle tvrdí, že zbraní netřeba :-D
Onehdá jsem četl tlachy jakýsi krávy, o tom, že odmítá referendum o czexitu, protože nechce, aby o ní rozhodovali tupci, ignoranti, flákači s fašistickýma tendencema a podobní, argumentovala tam tím, jak ona sama je vzdělaná a jak čumí na anglickou, německou, ruskou, ba i perskou bednu a svý šotouše učí všechno ověřovat z několika zdrojů a pak že by jí měl přehlasovat někdo, kdo čumí akorát na Barandov. A já říkám, ty jitrnice, je jako fajn, že jsi šprtka, pilně jsi nosila skripta z jedný třídy do druhý a tvoji überfakani čumí na Al Džazíru, to je všechno fajn. Už jen špatným používáním keců o fašismu ses dostala samozřejmě, do pozice blbzny, ale v globálu s tebou souhlasim. Taky nechci, aby o mě rozhodovali nevzdělanci, nedoukové, ideologický vymaštěnci bez zdravýho rozumu a podobně. Ergo nechápu, proč bych měl třeba svoje základní, kurva, právo na ochranu a obranu svýho života a zdraví (což je reálný lidský právo, na rozdíl od práva gejů na děti a podobně) s ožralou Junckerem, levičákama z německý a rakouský strany zelených (což je impresivní sbírka blbců) a proč by mi do toho měli jako kecat případi, jako Dynsbír, Stropnický junior, senátor Láska (ten má ale blbý jméno), Wágnerová ze Zelených a spol, když o tom a) ví ryzí hovno a veškerý informace maj přefiltrovaný přes ideologicko demagogický filtr b) odmítaj pochopit jednoduchý fakta c) veškerý informace nemaj ani z Barandova, ale od nějakých ulhaných novinářů, od demagogů ze Small arms survey a podobně.
Nechápu, proč bych vůbec svý základní právo měl s někým konzultovat, sere mě to už u našich politiků, kteří jsou tam teda "demokraticky" a ještě víc mě to štve u těch evropských, který si tam navolili v Německu, Francii, Holandsku a podobných fabrikách na debily. Pokud teda dotyčný vadí, že o ní rozhodujou nedovtipové s fašistickýma tendencema, měla by být první, kdo chce czexit, protože aktuálně Brusel nic jinýho není.
O zbraních rozhodujou ideologický demagogové s reálně fašistickýma tendencema, banda, co staví sochu Marxovi a podobně. O emisních limitech pro automotive rozhodujou od stolu ouřadi, co ani pořádně neví, jak funguje spalovací motor, o tom, že se máme s někým "dělit o svojí životní úroveň" rozhoduje sebranka, co se lempluje v ouřadu za půl mega měsíčně a jezdí s ozbrojenou ochrankou. To je ještě horší kokotistán, než tady u nás, kdy cyklistiku a omezování automobilovýho provozu prosazujou flákači, co maj k dispozici služební káru, potažmo služební káru i se šoférem, ročně s tím nalítaj desetitisíce kiláků, ale po nás by chtěli, abyzme jezdili v zimě na škarpolezu, nebo fšude MHD (proti který v principu nic nemám, ale v osmi případech z deseti radši beru káru, kvůli, prostě, času).
Jinak, ten případ, kterým jsem začal, tím ještě nekončí. Tomu chlapíkovi, co tam brekal za svýho zamordovanýho syna, totiž nedávno nějakej vyšinutej vágus zabil i sestřenici, prej snad cihlou, prý to byl druhej mord toho pachatele, nějakej šílenej bezdomáč. A tady vidíme další situaci, kdy by zbraň a nějakej tréning reálně opravdu pomohly, protože to zase, nikde v davu nebylo a nechat k sobě přijít nějakýho pochybnýho podivnýho bezďáka na kontaktní vzdálenost, aniž by člověk podnikl nějaký kroky, je dost neumětelství. Jenže je taky potřeba mít jak a čím ty kroky podniknout, že jo. Plasticky vidím situaci, jak k nějaký chuděře jde v nějaký úzký uličce, či snad vchodě, smrdutá podivná existence s něčím v ruce, brblá a mrmlá nějaký hovadiny, dotyčná nemá vzít roha kudy, bránit se nemá čím (protože jí sluníčkoví politici, učitelé, známí a podobní neužiteční flákači přesvědčili, že to se neděje, že to není potřeba, že nikdy extrémnímu násilí čelit nebude a že "mít zbraň není řešení", "násilí plodí jen násilí" a podobnej hnuj). Takže může na svojí obranu nasadit jen pravdu, lásku a nějaký chápavý kecy. Což se zase mimořádně osvědčí, jako vždycky. Takže prostě dotyčná ztuhne jak pták před hadem a neudělá ani to prd. Kolik takových případů už bylo.
Samozřejmě, je možno si zase pak pobrečet, vyjádřit soustrast, zakníkat si, jak je ten svět zlej, jak jsou ti lidi krutíííí a že "police by s tím měla něco dělat" (vždyť jo, dělala, chytli toho šmejda. Co maj dělat víc? Zavést nějakej "PreCrim", bo co? Policie může reagovat až když se zločin stane, takže, aby někoho odsoudili za vraždu, musí se nejdřív někdo obkreslit na chodník, že jo). Připomíná mi to vtip, jak říká král svýmu oblíbenýmu šaškovi. "Věř mi, že kdyby tě někdo zabil, patnáct minut po tom bude viset" a šašek říká "Veličenstvo, toho si moc vážím, ale byl bych radši, kdyby visel patnáct minut předtím" :-D
Jinak, ohledně toho antigun blbství, vždycky, když si myslím, že ti lidi už nemůžou být blbější, zjistím, že se někdo hecnul a překonal to. Onehdá jsem četl o nějakým švýcarským géniovi (uvozovky jak kukačky do těch jejich hodin), kterej viděl záběry z genocidy ve Rwandě, jak jsou tam na sebe černoušci moc fuj a zabíjí se mačetama. No a napadlo ho, že.....počkejte si na to.....vymyslí mačetu, kterou by sice šlo mačetovat křoví a dřevo a podobně, ale nešli by s tím mačetovat další lidi :-D A že prej má nápady, typu, něco co by muselo obsluhovat víc lidí, nebo něco, co by jako řezalo, jak křovinořez, ale při kontaktu s kůží by se to stoplo a podobně :-D A tuhle hovadinu jsem si prosím nevymyslel. Když pominu to, že, pokud by Hutové neměli teda mačety, tak vezmou něco jinýho, třeba sekery :-D a to, že by kromě zavedení těch svých gaymačet musel všem sebrat pravý mačety a udělat třeba ve Rwandě zbrojáky na mačety, dokonce i toho, že v nějaký chudý africký řiti se asi nikomu nebude chtít sekat křoví nějakým hájtech verglem ze Švajcu, by mě zajímalo, jestli na těch záběrech ze Rwandy viděl i hromadný znásilňování ženských takzvanými "AIDS komandy". A jestli jo, jak chce pořešit tohle. Že třeba každej chlap dostane místo lachtana nějakej hájtech vergl, kterej detekuje řev napadený, no a nebo, bude mít kolem koulí omotanej něco jako obojek z bombou (viz film Obojek :-D ) a pokud si do třiceti sekund po zahájení voprcálungu nezasune do řiti podepsaný souhlas od protistrany (muže, ženy, u zvířete bude stačit otisk kopyta, nebo tak) tak mu to vybuchne a z koulí mu to udělá hemenex. Což by bylo funkční, aspoň by jim to tam pořešilo tu "populační explozi" :-D Sranda ovšem je, že dotyčnej gééénius za ten svuj nápad s hipíz mačetou nedostal mokrým hadrem přes držku, ale dostal na to grant, což už samo o sobě ukazuje, do jaký cvokárny jsme se dostali.
Aplikováno na případ "žena vs cihla", chtělo by to vyrábět nějaký hájtech cihly, který sice budou použitelný na stavbu, ale nepůjde s nima rozbít květák. Nějaký prototypy už měli ti blbci, jak hráli "nacistický extrémisty" na tý protiislámský demonstraci v Praze, lezli u toho z baráku registrovanýho na vnitro a na vídeu je vidět, jak tam hodil nějakou molitanovou dlažební kostku, přičemž ten "Zifčák 2.0" tam něco vysvětluje :-D Takže něco podobnýho.
A nebo, všichni budou chodit s helmou na hlavě :-D

Radši končim, nebo se akorát naštvu :-D

Filmová slepičí nakládačka

7. února 2018 v 14:56 | Řezník
ervus všem. Už jednou jsem tu zkomentoval film, kde pět pubertálních slepic dalo mega brutální ultra bestiální világoš jiný pubertální slepici, kterou teda důkladně sešrotovaly a následně se to řeší u soudu. Musim ho zkomentovat znova, protože ten film (odkaz zděs: https://www.youtube.com/watch?v=CJseVsm_5_8) je geniální. Teda, "geniální" z hlediska toho, že to sráčství a blbství západu a současný civilizace je tam ukázaná do veškerých detailů, člověk si říká, co se to jako na tom světě děje, koukne na tohle a řekne si, "aha, tak takhle asi většina přemýšlí" a najednou, má jasno. Ještě větší komedie je, že to je podle skutečnosti, snad.
O co jde. Banda puberťaček se rafne s tou jednou, no a v baráku tý hlavní vůdkyně smečky jí zbušej. Zbušej celkem fortelně, nějaký modroně, nějaký poškození, nějaká hrozba trvalých následků (což teda nakonec nebylo), skoro bezvědomí a chvíli se jí asi blbě žvejkalo :-D Přičemž to natočily na mobil a že to šlehnou na internet (z kterýhož vídea se stal kvalitní důkazní materiál :-D, to jim taky mohlo dojít, ale co by člověk čekal od nějakých kunhut).
Až pocaď celkem uchopitelný. Boj jeden proti pěti je extrémně náročnej, to už chce zkušenýho borce a to ta zbitá nebyla ani náhodou. Sice teda jsem nepochopil tu až extrémní pasivitu při tom dostávání nakládačky, ale ze začátku říkám, no, tak jasně, myslí si, že když se nebude bránit, tak je "nevyprovokuje", aby nedostala víc a že ty dotyčný se na to dřív nebo později vyserou. Ano, někdy to funguje a někdy je to celkem i relevantní taktika, obzvlášť v beznadějný situaci. Princip, jako když jsem napaden psiskom, nebo několika psosky, no a udělám to, že si lehnu a zabalim se s těma rukama přes uši a tak. Psosko prej pak dost často neútočí, nemá motivaci a nebaví ho to. Pokud teda nejsou hladoví. Ale někdy to funguje. Tak, rozumim.
Ale pak jí teda vyhodily z káry před barákem, komedie bylo to, co následovalo, ty kecy. Jak tam vykládala, že "chtěly mě donutit se s nima rvát, ale já se rvát nechtěla, páč nebudu jako ony" :-D Hlavní hrdinka se tam pak ztraumatizovaně ploncá po baráku a trpí nočníma můrama, kníká a heká, vypadá to, že nedostala průplesk od pěti kunhut pochybný fyzický kondice, ale prošla přinejmenším bitvou na Somě, kde to chytil její parťák dělostřeleckým granátem a jí to obhodilo od hlavy k patě. To už jsem se začínal smát. Její starci to tam řešej v lehce ukníkaným stylu, ale celkem maj jejich tahy i logiku. Vídeo jde pak do televize a na net, kunhuty co dávaly világoš z toho maj srandu a užívaj nově nabytej "respekt" a "obdiv" vrstevníků (akorát v CPZ je ostřílení mazáci označí za blbzny, že točit si to, jak porušuju zákon, je netaktické :-D ). Hlavní hrdinka heká a kníká, že má nechtěnou popularitu na netu (skrzevá to, jak tam dělá boxovací pytel). Hlavní hrdinka heká a kníká, jak její starci nechápou, jak se cítí a "že už nikdy nebude stejná"). A ani nechce svědčit u soudu a pak zase že jo, sranda je konfrontace na hajzlíku u soudu s velitelkou bicího komanda, kdo je vlastně horší, jestli ty, co jí seřezaly, nebo ona, že je žaluje a chce vendetu. Matka hlavní hrdinky heká a kníká, že utrpěla škodu, protože "už nikdy nebude věřit tomu, že svět je bezpečné místo pro její děti" ( :-D "Řezník praví, jestli jsi k tomuhle faktickýmu zjištění došla takhle levně, Bohu za to děkuj, že to nestálo víc). U soudu se začíná řešit doživotí za "únos" a to je první chvíle, kdy tomu bicímu komandu padne brada. A pak hlavní hrdinka pronese ultimátní sračkoblábol, "chtěly mě donutit se s nima rvát a já se nebránila, protože jsem věděla, že rvát se je blbost (Řezník trpí), ale to, že teď chci soud a odplatu, to je vlastně to samý, jako se prát (bolí hlava) a já na to chci zapomenout a být stejná jako předtím (system overload), nechci, aby mě to změnilo (pííííííp -------------)".
Matka s fotříkem pak pronesou tklivé sračkobláboly o tom, jak by internetoví poskytovatelé měli mít odpovědnost za šíření "násilných vídeí", padne pár blafů o psychologii online generace a "násilí je špatné, áno", nakonec to jde teda k soudu a tam matka zbitý zalobuje za nižší tresty a dotyčný bicí komando odejde s nějakou směšnou sazbou.
Co mi tam hořce chybělo. "Mentalita přežití", prostě klasickej zdravej rozum. Prostě, ano, může se stát, že tě někdo seřeže do laktátu. Stane se. Ale, to, že dostane nějakou směšnou sazbu, nebo se to s ním nějak pořeší u soudu, neřeší kořenovou příčinu nakládačky. A to, že si dotyčnej nakládačku dát nechal. Takže, uvažování "chci na to zapomenout a být jako předtím", je akorát voucher na to, že v budoucnu mu to někdo klidně udělá znova. Je nějaký blbější přemejšlení, než "stal se mi průser, tak to chci zapomenout a bejt jak předtim"? :-D Kdo se nepoučí.....
Dál, ze strany jejích starců, něco jako "jseš pěkná sračka, že sis nechala takhle zvalchovat ciferník, co uděláš, aby se ti to příště nestalo?" Ne nekonečný sraní kolem "jak se cítí" ale "co uděláš, aby se ti to příště nestalo znova". A je vidět, že tohle uvažování už definitivně "opustilo svět lidí", řečeno s Elrondem Půlelfem.
Chápu, že někdo žije v bublině, že ten ošklivý vajlenc se neděje, že "to už v civilizaci není" a podobně, ale pak, když ho z tý bubliny někdo šeredným způsobem vytáhne, on by měl nějak "přijmout nápravná opatření", ne?
Onehdá to psala i ta, jak vede nějakou tu stránku "znásilněná cézet", že se jí to stalo víceméně proto, že byla kurevsky neopatrná, že právě žila v takový bublině a vůbec jí nenapadlo, že někdy "kladivo dopadne" (to tam byl asi jeden z mála smysluplných pointů, mnoho z toho tam byla taky impresivní sbírka kravin, ale, tak snaha se cení).
Tohle mě tam štvalo asi nejvíc, ne to, že jim defacto odpustila (jako křesťan pro odpuštění jsem. Ovšem, teologická vsuvka. V křesťanství, co učil Ježíš v evangeliích, je, odpustit tomu, kdo se přijde omluvit za levárnu, co provedl. Stejně tak je "podobenství o nemilosrdném služebníkovi", kdy vládce odpustil dlužníkovi randál prachů, ten pak vyšel z baráku, viděl někoho, kdo mu dlužil nesrovnatelně menší prachy, ten ho žádal, ať mu počká a on ho začal škrtit a říkat (volně) "kde jsou mý prachy". No, tak vládce se nakrknul, že ten, na koho byl milosrdnej, je nemilosrdnej a podal si ho. Obojí implikuje to, že jako kristovec máš defacto rozkaz odpustit, ale, v situaci, kdy ten druhej přijde a uzná svojí chybu / požádá o odpuštění levárny. Ne že kristovci maj vypisovat "bianko šeky", "udělej co chceš a já ti automaticky odpustím", takhle to tam není).
Ale, tu seřezanou heknu ani ty její starce prostě ani nenapadlo, že takhle to na světě chodí a mnohdy prostě do koulí dostaneš, když se neubráníš. Ta mentalita je posunutá úplně jinam, už to není "je na tobě, aby ses ubránil", ale "je to, na těch okolo, aby ti zajistili, že se ti nic ošklivééého dít nebude" :-D
A na konci ještě matka tý seřezaný předvedla nějaký příšerný blábolení o tom, jak "ty, co jí seřezaly, s tím budou muset žít a že prej - je mi vás líto" :-D Opět to mohlo být hustě vtipný, kdyby si člověk neuvědomil, že tímhle stylem spousta lidí přemýšlí. Myslím, že i největšímu hňupovi mohlo dojít, že přístup "tys mi nakopal prdel, takže budeš mít výčitky a já jsem na tom vlastně líp" nic moc nefunguje, nefungoval a předpokládám, nikdy žádný zlo nezastavil. Podle týhle kravský logiky by se japonský invazní oddíly z Nankingu měly ubrečet k smrti, ale nic moc se nedělo :-D
A tahle zcestná mentalita je vidět i v současným Německu. Na Idnesu vyšel článek, jak Skopčáci dostávaj világoš od migros, jak jsou nakrknutý, že "migros dostanou prachy a oni maj směšnej důchod", atd (jsem fakt překvapenej, že něco takovýho vůbec vyšlo a mohlo vyjít), no a byly tam zmíněný i nějaký bitky nožom, kdy basmači tahaj kudly kvůli každý kravině, no a nějakej Fricek tam říkal "nemáme strach, ale když jim policajti nože seberou a oni si hned koupí nový, co máme dělat" :-D :-D A já říkám, nooo, co třeba držet pohromadě a nosit zbraně taky? Ahááá Skopčáci pitomí, to vy vlastně nemůžete, co? Protože jste si zvolili dementní zelenolevou vládu, která vás kompletně odzbrojila a udělala z vás dementní ovce, co? No, vzkázat jim můžu "zvolili jste si je sami, nevolili jste AfD, tak si tam klííídně všichni pochcípejte, je mi to fuk" (Američani maj na "je mi to fuk" takovou hezkou frází "not give a shit", nebo tak nějak, jako, "ani bych na to nenasral", což je ještě výstižnější :-D ) Ale sranda je, že toho blba ze západu ani nenapadlo tohle zmínit, jako "nosili byzme nějaký nástroje, kdyby nám to vláda neznemožnila", nebo "je s touhle zbraňovou legislativou těžký se bránit", ale prostě, ne, ani náááznak toho, že by ti blbci vůbec uvažovali o možnosti, že by se mohli bránit sami, to už je prostě z rovnice škrtnutý.
Podobně Anglie, tam jen snad v Londýně za posledních 48 hodin tři ubodaný a to tam maj totální zákaz nošení nožů :-D
Lidi začínaj fakt debilnět, proti brutálnímu násilí se bráněj heštegama, sepisujou dojemný sračky jako "naši nenávist nedostanete", uvažujou v rytmu "tihle páchají násilí, tak to jsou vlastně děsný chudáci, který byzme měli litovat", jednoduchý instinkty k přežití se potlačujou a i mizej. Jasně, když by Skopčák řekl "napadaj tu lidi s nožema, já budu aspoň nosit kladivo za pasem", objevil by se zas nějakej vomětek, co by prohlásil "ale to přece není řešení". No, ok, tak když není, ty mamlo, tak mi řekni, co řešení je. Hmmm. Nic? Čekal jsem to.
Nově prošlo vládou to prasečí šikanování držitelů zbraní od EU (půjde to do parlamentu), übersilnej nááástroj na boj s terorismem. Zkrácení zásobníků na dlouhý zbraně (teroristi je jasně používat nebudou, protože vůbec nepoužívaj zakázaný zbraně), omezení kapacity zásobníků pro krátký zbraně (totéééž), zavedení nutnosti registrace na předovky a perkusy (každej terorista nosí aspoň jednu a předtím, než zase vyplazmuje nějakou redakci levičáckýho časáku, si jí poběží zaregistrovat), zkrácení doby platnosti zbrojáku (každej terorista má zbroják, je to jasný, bez zbrojního průkazu, nákupního povolení a registrovaný zbraně se nedá dělat džihád ani pořádný teroristický akce jiný. Každej mlamoj přece ví, že všichni členové IRA, Brigády svobodnýho Ulsteru, Světlý stezky a spol měli svoje zbraně naprosto v souladu se státní legislativou :-D Proč vůbec Escobara chytali, stačilo mu zakázat mít kvéry a s těma drogama šmelit). Vláda v demisi, naprostej oddíl neschopných podrazáckých prdelí, se připojil k evropský zasraný zkurvený šikaně zákona dbalých lidí, která s deklarovaným bojem proti terorismu nemá společnýho ani zbla. A zas ukázali, co jsou ve skutečnosti zač. Debilní národy, typu Britů, Francouzů, Němců a podobných fabrik na dementy si mnohokrát zhoršili bezpečností situaci, už i na Idnesu a podobně vychází, jak se ti kreténi bojí tam chodit, tam holky jít běhat a podobně, ale nám budou kecat do naší legislativy.
A ti neužiteční plniči latrín z naší politický reprezentace srazí kufry a budou tu buzeraci poslouchat, aby nepřišli o nějaký dotace na nějaký zhovadilosti. To je taková mentalita kravína, že bych brečel. Budeme si brát příklad z Francouzů, kde jim policajti demonstrujou, protože se bojej. Kravinismus.
Krásný je ovšem selhání propagandy "pravdy a lásky" celkově, četl jsem článek, jak "mladí Češi maj víc rasistických předsudků, než ta starší generace" :-D Podle nějakých těch kravinokecalů prej navzdory jejich vehementní propagandistický snaze, ale "neví, jestli by to bez toho mozkojebu nebylo ještě horší" :D Jim nedojde, že čím víc údajnýho "antirasismu" (v realitě antibělošství) do lidí tlačí, tím spíš ty rasisty vyrábí :-D Ale žádná škoda, jen ať se jim to sype. Protizbraňová propaganda se díky Bohu již sesypala komplet a ty kecy, že "odzbrojení je pro naše dobro", žerou už jen naprostí zmatení a neinformovaní dudkové.
Bohužel takových i ještě pár je.

"Jsme Rudý gardy předsedy Junckera, vyhladíme tu vrabce, škůdce Lidový republiky"

1. února 2018 v 15:43 | Řezník
Servus všem. Když jsem si tak včera přečetl o tom, že rektáldor z Palackýho univerzity v Olomouci vymyslel, že by študentíci z tý jeho bandy neužitečných flákačů měli jezdit po regionu a vysvětlovat těm nevzdělaným vidlákům migraci a EU, aby "zakopávali příkopy ve společnosti" a "zbavovali lidi strachu" (článek zděs https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman),napadlo mě, "naspídovaný studentíci budou jezdit šířit propagandu, Sorosjugend bude vysvětlovat pitomcům, jak volili špatně a jak to maj příště udělat správně". Ještě někdo staví mezi zdravej rozum a studium na univerzitě rovnítko? Těch pitomců už se mu přihlásila asi stovka. A takhle to bylo hooodně často. Parta študentíků, přesvědčených o nějaký svojí überpravdě, správně vyhecovaný, vyhajpovaný, mažou budovat ty světlé zítřky, ať se to projevuje mlácením "buržujů", "kulaků", vybíjením vrabců, čímkoliv. No a často to končí fakt parádním šlápnutím do hovna.
Jak jsem to četl, tak mě napadl právě čínskej Velkej skok a Kulturní revoluce. Velkej skok, když Mao chtěl udělat ze zemědělský Číny průmyslovou velmoc, což se dělalo tak, že spousta zemědělců začala vyrábět ocel, aby Čína měla randál produkce oceli, tavili to v nějakých pecích na dvorku (kvalita byla vesměs na stupni "nenechal bych si z toho vyrobit ani nočník"), místo aby pěstovali. Dál přišli s tím, že vyhubí "čtyři škůdce", což byl nějakej hmyz, krysy, potkani a ......vrabci. Že prej vrabec zožere nějaký zrní a ubírá žrádlo čínskýmu lidu. Hafo správně vyhajpovaných lidí, ano, i ze škol, mládež a haranti, začali vybíjet vrabce, vybíjeli je tak vehementně, že jich pomlátili asi miliardu, prakticky je v Číně eliminovali. I další ptáky. No, co se stalo. Přemnožila se jim havěť, v kombinaci s těma ostatníma hovadinama přišel golodomor a zechcípalo, odhadem, asi dvacet milionů lidí. Dost trapas. Dost trapas na to, že původně šli "budovat světlé zítřky", v nějakých hurá akcích, který nedomysleli. Co mi to jen připomíná? Aby nás nadšený ekologický a sociálně inženýrský nápady současných bruselských svazáků a nový new left mládeže, která si myslí, že ve dvaceti letech, po třech letech přenášení skript z jedný třídy do druhý, už rozumí brutalitě reality a poběží o tom nadšeně přesvědčovat ty "tupce zmanipulovaný z Ruska", nedovedly k něčemu podobnýmu. Jako, já neříkám, že nemůžou mít v mnohým pravdu, ale, opatrně s tím svazáckým nadšením, "tejk id ýzy" :-D Chce to klídek. Když jsem právě viděl článek, jak mladí studentíci nadšeně vyrazí vysvětlovat migraci a EU a "strach" těm vidloňum v regionu a budou "zahrabávat příkopy", hned jsem si vybavil nabuzený žluťáky, jak hubí fógly.
Odkaz na ten virtus, co si tam blbci nadělali: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kampa%C5%88_proti_%C4%8Dty%C5%99em_%C5%A1k%C5%AFdc%C5%AFm
Sranda je, že ty blbce vůbec nenapadlo se fakt podívat, co ten vrabec vlastně fakt žere, než je začali vyhlazovat, ale vystačili si s nějakýma demagogickýma, z prstu vycucanýma údajema o sezobaným obilí. Když to porovnám s demagogií EU politických prdelí ohledně zbraňový legislativy atd., je si ta mentalita veeelice podobná. Ovšem, když se kouknem na západ Evropy, s totálním blbnutím s genderismem, že pohlaví je volitelný a podobně, tak je jasný, že Předseda Mao se se svým "vrabec vám žere obilí" držel ještě hodně při zemi. :-D
Ono to ovšem pokračovalo :-D
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kulturn%C3%AD_revoluce
Opět, nositelé, mladý, nahajpovaný lidi, kteří "bojovali proti starému myšlení, kultuře, obyčejům a návykům" í Copak vám to připomíná? Nepřipomíná to náááhodou ty současný nadšený propagátory nových pořádků, ty "bojovníky za sociální spravedlnost", "proti homogenní společnosti"....vždyť jsem to nedávno i četl po volbě Z Mana, že "ve městech mladý jsou progresivní a chtěj a chápou ten novej svět", zatímco "ti starý maloměšťáci jsou zamrzlí v tom starym myšlení a ještě vnímaj svět tak a tak". Hele vždyť ten boj proti národní homogenitě, proti klasický rodině, atd., je prostě to samý, co se tehdy předvádělo v Číně, jen se zdaleka tak nerozjeli. Ale když se člověk dívá na tu Sorosjugend a Atifu a podobný, nemůže se ubránit srovnání s těma fanatikama z Rudých gard. Rudým gardistům stačilo, aby si člověka podali, pár maličkostí, Antifákům stačí třeba, že má kšandy v národních barvách (ten kill v Katalánsku). Jak by to asi vypadalo, kdyby ti pračuráci, co zbořili půlku Hamburku, dostali stejnou moc jako Rudý gardy a mohli se taky tak pořádně rozmáchnout? Zdalipak by nekončili "náckové" na špalku, přičemž k označení za "nácka" by stačilo podobně málo, jako v době kulturní revoluce k označení za "nepřitele lidu"?
Když jsme u těch Číňanů, takzvaný Maoismus zdaleka nevymizel, americký levičáci mnozí k němu inklinujou, v EU a EK je zastoupenej taky nemálo, předseda EK Barroso (před Junckerem) maoista byl.
Na Tse Tunga se v jedný z posledních knížek odkazoval i Stephen King, skrz jednoho hlavního hrdinu, celkem pochvalně. Nic moc, co? Na to, že to byl pýčus, co měl killcount v desítkách milionů lidí. Ale tak jasně, nezabíjel podle rasovýho klíče, takže současným new left mlaďasům nevadí.
Koukněte sem a řekněte, jestli vám to něco nepřipomíná :-D
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rud%C3%A9_gardy
Zfanatizovaný mladý s propláchnutým mozkem dokážou napáchat mnohem větší brajgl, než ti starý zapšklí nenávistní vesničani, kteří chtěj akorát, aby jim všichni políbili prdel a oni se mohli věnovat svýmu pěstování krav :-D A mnohdy ne, ale mnohdy jo. Takže bych, být těma vůdcema Drahošjugend, než zaháhí ten dží had v regionu, trošku zvolnil :-D Což oni jasně neudělaj :-D
Jinak samozřejmě, bych si s těma blbečkama rád pokecal, chtěl bych vidět, jakýma argumentama by mě zkoušeli přesvědčit, že "Zeman využil muj strach, abych kopal společenský příkopy". Jestlipak by v tom bylo aspoň zbla reálný argumentace, nebo by to byla zase hromada demagogických tlachů, typu "vy šíříte nenávist a to je špatné, protože nenávist je špatná, áno"
Jsem přesvědčen o tom, že by to byla přesně sňůška demagogických žvástů, plná velkých slov, jako "nenávist, netolerance/tolerance, xenofobie, integrace, pomoc, nutnost pomoc, svoboda v Unii, Unie nám zaručuje to a to, bez Unie byzme byli jen vřed na Putinově prdeli" blábláblábláblá. Jen hovna a veškerý ty hezky znějící slova, jako "pomoc, soucit" a podobně, by v tom prostě vypadaly asi tak, jako když naseru do nočníku a pak tam vysypu balení lentilek, aby to vypadalo líp.
Sorosjugend a Drahošjugend už tu teda máme. Teď, snad se nám to nepřerodí v Rudý gardy.