Březen 2018

Realita skrz večerní zprávy

30. března 2018 v 22:11 | Řezník
Servus všichni. Projdeme si poslední přehled zpráv. Ve Francii opět nějaký bumbumbum, schytal to jeden poliš (mrtvej), jeden poliš (raněnej) a jeden vyznavač Náboženství Které Kritizovat Dovoleno Není. V Německu to zase od nějakýho migroše koupil nějakej pubertální vořech nožom, ve Francii kuchli nějakou bábu, co přežila holo.caust, v USA demonstrovala banda študentíků za přísnější gun control (maí tam nějakou ubrečenou mindopindu, co prý si blila játra asi šest minut a dvacet vteřin, což je doba, během který ten sympatizant antify střílel, prý blekotala, mlčela, brečela a je z ní "tvář americký revoluce za zpřísnění držení zbraní - ano, zvracel bych) a na českym webu banda totálních zmatenců pokračuje ve svý válce za podporu islámu, tlaku proti vlastencům a v podobný kolaboraci. Těm lidem už definitivně jebe. Erdogan masí Kurdy a Putin evidentně nechal oddělat nějakýho Kamamuriho, kterýho měl roky v Rusku v lochu, nějakým plynem, kterej se údajně vyrábí jen v Rusku, teda, vyráběli ho tam v sedmdesátých a osmdesátých letech, ergo za studený války, takže kdoví, kam se to za divokých devadesátek dostalo, ale prostě ho maj Rusové a nikdo jinej a ze všech způsobů, jak oddělat nějakýho mlamoje, si vybrali ten jedinej, kterej ukáže úplně spolehlivě na ně, ještě ho mohli umlátit balalajkou a nechat tam ležet matrjošku. Asi to byl první agent, kterýho kdy ruská tajná služba kuchla, no, tak poprvý to vždycky vypadá všeljak, že jo.....Uááááá. Jako netvrdim, že ho Rusové neoddělali, jen říkám, že to, že "ten plyn je opravdu jen pouze prokazatelně ruskej a buď nad nim Rusové ztratili kontrolu, nebo ho použili sami a v obou případech jsou fuj" (asi je to ekvivalentní, přijít o část výzbroje, nebo jí sám použít k eliminaci nějakýho flákače) mi lehce smrdí. Pokud je ten plyn opravdu fakt tak prokazatelně ruskej, že ho nikdo jinej nemá, tak použít ho, když je k dispozici asi bžilion jedů, otravných látek, všemožnýho sajrajtu, co jsou naprosto generický, by bylo z ruský strany dost divný. Zvlášť když vezmu, že Skřípal chodil bez ochranky, tudíž by v současných poměrech v Britonii ani nebylo těžký ho ubodat, umlátit kladivem a nafixlovat to jako loupežný přepadení, co nevyšlo. No a nebo jim prostě chrstnout do ksichtu kyselinu, čehož maj Britové 1500 případů za rok (Aštar Šeran chval multikulti), byla by to "přijatelně popiratelná verze". "Co, my, jak my? Vy si tam lejete tu kyselinu do ksichtu furt." Takže prostě zpráva "otrávili ho Novičokem, což je prokazatelně ruskej plyn, takže to byl jasně Rusák, vyhoďte diplomaty, hudryhudryhudry" mi zní podobně, jako "Sadám Husajn má chemický zbraně, musíme mu nakopat", "Asad použil chemický zbraně, musíme krmit jeho dži.hádistickou opozici zbraněma" a podobně. Kolik těch zbraní hromadnýho ničení našli v Iráku, připomeňte mi to někdo.
Jasně, možná je to od Rusáků blafák, ve smyslu "Použijeme jasně náš plyn, aby to vypadalo, že to na nás někdo chce hodit", v tom případě ovšem ty zápaďáky poněkud přecenili, protože ti jsou tak blbí, až jim to tentokrát vyšlo a trefili se. Ale z koho si dělám prdel, vždyť západní tajný služby teprve nedávno přišli s tím, co já vyřvávám už několik let, takže se nedivim, že nějakej "blafák", ba dokonce "dvojitej blafák" je nad jejich síly. S tím si prostě nemaj šanci poradit.
Nemožno si nepřipomenout našeho neúspěšnýho kandidáta Drahouše, co přišel s tím, že přicházející migranti by se mohli filtrovat formou "pohovoru". Příklad takovýho pohovoru dobře parodoval D Fens:
"- All.áh Ag.hbar, mocný Razizadehu, jsi ochotný se integrovat?
- Ano, ty křesťanský pse.
- A co terorismus, mocný Razizadehu? Jsi terorista?
- Nene. Fakt.
- All.áh s Tebou, Razizadehu, nyní jsi Evropanem. Další.
:No a nedělám si iluze, že spousta západních politiků na tom bude podobně, nebo ještě hůř, ti už dávno ztratili selskej rozum. Takže zkoušet blafovat u nich, to je jak používat ironii na autistu :-D

Bába ve Francii, no, tam je to jasný, bylo jí přes osmdesát, snadnej terč, schopnosti obrany limitující k nule, přičemž může vděčit svojí übersoci.alistický vládě za to, že jí znemožnila držet zbraň, aby bezpečno bylo. Pro pachatele tudíž evidentně bezpečno bylo. Je fajn přežít vyhlazování za druhý války a pak to koupit od jiný naprosto chráněný skupiny, proti který se v Evropě naprosto nesmí kváknout. Takhle, kdybych řekl, že mě to zajímá, těžce bych kecal. Oni totiž nepodnikli vůbec nic proti diskreditaci vlasteneckých hlasů v Evropě, nepodpořili žádnou národní proti islámskou iniciativu, atd. Ono kdyby pár desítek rabínů veřejně prohlásilo, že třeba Le Penová, nebo PEGIDA, nejsou žádný nácci, jen nasraný občani, no a s tím islámem že maj pravdu (protože antisemitská a židobijecká povaha islámu je notoricky známá, na tom, že je potřeba vymlátit Izrael, se shodnou všichni musulmanský radicales, i když se jinak neshodnou v ničem a mezi sebou se i zabíjej), hodně by to sebralo vítr z plachet všem těm neomarxistickým pokusum o diskreditaci vlastenců. Nic takovýho neproběhlo, ne ne, to bylo pořád "opatrně na nenávist, opatrně na zločiny z nenávisti", blábláblá. Aktuálně mám známých pár židů a obecně maj větší výhrady vůči vlastencum, než vůči islámu, kterej sice považujou za problém, ale jako za nic važnýho, oproti tomu z "nácků", což je ideologie padesát let mrtvá (kdy naposledy proběhl nacistickej pumovej útok) maj furt ztažený gatě. Trapný. No v tom případě, chceš to, chceš to, máš to. Ve Francii a Německu to evidentně takhle chtěli, jestli nevidí hrozbu ani v tom, že se po Britonii blomcaj vousáči s cedulema "připravte se na pravej holo.caust" a podobně, v tom případě se nad nima dá jen mávnout ploutví. Cukrberg by měl evidentně zase přijmout nějaký pravidla pro buzerování většiny na fejsbuku, protože se asi zase muselo objevit pár lidí, který tohle mohlo nasrat.
No, o tom troubovi, co to koupil zase v Německu nožom od nějakýho Syřana, zas darmo mluvit, opět mě zajímá jen z taktickýho hlediska a to je to, že tihle maj prostě kudly a nezdráhaj se je tahat, zatímco etnický Skopčáci jsou jak přešlechtěný vyžraný gaučoví čokli a do nekonečna volí bandu, co podporuje tuhle mizérii. Určitě chtěl být vořech taky multikulturní a "bacha na nenááááávist", třeba mu to v poslední chvíli došlo. Co já vim.
A teď študentíci v Americe a ta jejich "tvář revoluce". Tak pojď, jseš na řadě. Tohle už mi opravdu, ale reálně hlava nebere a fakt jsem to nepochopil. Shrneme si fakta. V Americe se střílí na školách. V Americe se neustále zpřísňuje držení zbraní. Za dvěstě let "divokýho západu" byly tyhle střílení ve školách dvě. Od začátku dvacátýho století jen jedno (1940) až do roku 66. Pak byly dvě v 60 letech, dvě v 70, jedno v osmdesátých. Pak asi tři v 90, přičemž Columbine (1998) asi zavedlo "módu", do roku 2010 od 98 jich bylo pět a teď od roku 2010 do dneška osm. Za osm let víc, než předtím za 266 let. Držení zbraní v USA je teď nejpřísnější, co bylo. V některých oblastech jde úplně o gun ban (Chicago a tak). Doba, kdy si člověk mohl koupit full auto zbraň je pryč, doba, kdy si mohl objednat samopal jen tak z katalogu a přišel mu poštou, je pryč, doba, kdy haranti chodili do školy s puškou přes rameno, tam jí zamkli do skříňky a šli na hodiny, je pryč taky. Tehdy se žádný takovýhle akce neděly. Škola je "gun free zone", což znamená, že tam nesmí nikdo zbraň mít. Gun free zony se zavedly po Columbine (mimochodem, škola byla zona beze zbraní už tehdy, výpověď jednoho přeživšího z Columbine "Kdyby ti dva vytáhli ty bouchačky kdekoliv jinde v Coloradu, než ve škole, je z nich okamžitě cedník"), od tý doby se 92% tohohle masovýho střílení odehrálo v nich. Ergo, pokud chcete mít větší šanci, že vás odstřelí šílenej střelec, zdržujte se v zoně beze zbraní. Jasně jedinej, kdo jí tam dotáhne, bude útočník.
To už jsem dávno popisoval. Zajímalo by mňau, co si ti dementi demonstrující slibujou od nějakýho většího zákazu zbraní. Už teď je zakázaný střílet spolužáky, už teď je zakázaný tu zbraň do školy nosit. Takže, jí k tomu ještě nebude smět mít, hmmm, to toho střelce bude fakt zajímat. Buď jí někde šlohne, nebo koupí na černo, na darkwebu, od drogových překupníků, kdoví kde, stejně si jí schrastí. Nikdo z těch nigga gangsta brothaz, co se střílí v Chicagu na ulici, nemá tu bouchačku legálně. Pochopil bych, kdyby demonstrovali za to, že je chtěj sami nosit, nebo že chtěj ve škole ozbrojený guardy, ale ne za "omezení držení zbraní". To jako sází všechno na jednu kartu, že ten, kdo je bude chtít vystřílet, si tu zbraň někde nesežene? Opět Trumpuv návrh na to, že by učitelé směli nosit zbraň, narazil na hromadu ideologicky hysterických keců, že "naše poslání je učit, ne se cvičit v boji". Vy kokoti bezcenný, copak vás někdo k něčemu nutí? Já teda být učitel, tak to postavim přesně opačně, buď mě nechaj do školy nosit mojí vlastní cochette, no a nebo tady máte výpověď a já končim, protože tam nebudu stát a čekat, až mě nějakej frustrát odstřelí jako králíka. Nejvíc zabitých palnou zbraní v USA je v místech, kde jsou nejpřísnější zákazy zbraní, samozřejmě se musí zohlednit i rozsáhlý zabíjení jinýma nástrojema, podle statistiky za rok 2016 má v USA dvakrát větší počet zabitých bití a kopání holýma končetinama, než pušky. Touhle optikou mě děsně baví ty žvásty, kdy někdo tvrdí, že "kdyby neměl zbraň, tak si daj maximálně přes držku a je to v pohodě", tím se dotyčnej parádně usvědčuje z toho, že vůbec netuší, jak taková pouliční přesdržka může vypadat, že takový tříštivý zlomeniny kostí, proražený lebky, rozkopaný ledviny, rozflákaná hlava o chodník, rozdupanej ksicht, krvácení do mozku, doživotní invalidita, přeražená páteř a doživotně kvadruplegik a podobně, fakt není žádná prdel a to všechno se dá holýma rukama a nohama vytvořit. Že pouliční přesdržka (ne bitka ve stylu hooligan fight, to je něco jinýho, myslím napadení ) většinou není "dva soupeři stejné váhy a podobných zkušeností", že častěji to bude nějakej chudák, co dal ránu naposled v pátý třídě, versus nějakej potetovanej magor, co zrovna vylezl z lochu, ideálně je jich tam rovnou několik. O vychytávkách typu "nože a břitvy", co tihle pouliční drbani nosí často, už ani nemluvim. Ono napadení "čtyři ožralý Rumuni vs nějaký chudák 50+, co jim nechtěl odevzdat šrajtofli, aby měli na bedny" je dost zkouška dospělosti i pro trénovaný bojovníky a to většina lidí není ani omylem.
Dovolim si říct, že po víc než 12 letech boxu a dohromady asi deseti letech výcviku v různých systémech sebeobrany a boje z blízka tomuhle oboru docela rozumim, rozhodně mnohem víc, než nějakej hipízáckej žvanil, co žije v bublině, v životě nedostal ránu, akorát mu nacpali do palice, že "zbraně jsou špatné, áááno". Jak jsem říkal, pokud zbraně dělaj násilí, nejbezpečnější místo na světě by měl být lapák.
Ta kráva ubrečená "tvář revoluce", co hraje na pudy a city hňupů, co si nespočítaj, kolik je jedna a jedna, bude mít, pokud se jí podaří ufňukat nějakou legislativní akci, na svědomí třikrát víc mrtvých, než kolik teoreticky zachrání, zabíjení nesníží, omezení zbraní vždycky jen zabíjení zvýší. Kdyby mohla, tak by se k tomu vyjádřila ta bába z Francie, která měla pak na obranu jen pár ideologických žvástů.
Ironie by byla, kdyby tu jejich študentfňuknu pak někdo znásilnil a ubodal v průjezdu, ideálně příslušník nějaký "chráněný skupiny", proti kterým ani slovo, protože "nejsou všichni takoví" a ochrana menšin je svěcená kráva, no a ona by na svojí obranu mohla postavit jen nějaký ideologicko demagogický kecy, protože "zbraň nemám, ta je fuj, to je nástroj smrti, kníkfňuk". Bych z toho fakt blil. Co ten děda v USA, kterýmu naklusali do baráku tři vořeši, jeden s boxerom, dva s nožom, ten kdyby neměl tu AR 15, tak se neubrání a pravděpodobně chcípne. Takže mu zakážeme zbraň a odepíšeme ho?
Kurva drát, jak dělám v tom automotive, děláme tu analýzy rizik, kvůli pomalu prkotinám, to mi chce někdo říct, že kvůli tak významným věcem, jako hromada mrtvol někde, se to nedělá? Takže. Zakážeme mu AR 15, aby si jí nemohl legálně koupit. Ok. Co když si jí sežene jinde. A musíme počítat s tím, že bude chtít si jí sehnat jinde, protože, ehm, chce zabíjet, tak bude hledat způsoby, jak ten zákaz obejít. Takže jí má zakázanou, ale, co když (pravděpodobně) si jí sežene. Co pak. Tady je opravdu jediná možnost ten ozbrojenej obránce v tý škole. A když pominu to, že v oboru zbraní a souvisejích věcí jsem celkem expert, k tomuhle se dostanu prostě ve dvou krocích s použitím prosté logiky a uvažování. Příklad z praxe. "Musí tam přimontovat tu matici, než ten díl hodí do expediční bedny". "Co když to neudělá?" To je první otázka co padne. A nějaký "prostě musí" se nebere vůbec, protože tyhle věci se zabezpečujou proti lidem, který se na něco klidně vykašlou, na něco zapomenou, něco přehlídnou. Úplně jiná liga je zabezpečit něco proti úmyslný sabotáži. (Takže kdo si myslí, že ho na silnici ochrání něco ve smyslu "řidič je povinen", sází na špatnýho koně, protože ten řidič si taky nemusí všimnout, může přehlídnout, myslí si, že stihne, špatně vyhodnotí, nedomyslí, nezná, zapomene.....tisíc způsobů, jak umřít). Takže musí uvažovat "nesmí mít zbraň" (stejně jako "nesmí střílet spolužáky", to je mu ale taky u řitě, v tu chvíli). Takže "co když si jí sežene?" (zdroje jsou). "Noooo, tak v tom případěěěě, eeeee...." No, kurva, co? Trump má pravdu.
Jo a kdo si myslí, že tam teda daj u vchodu nějakýho chudáka nezaplacenýho Kamamuriho u detekčního rámu, kterej jako zabrání střelci, aby přišel a rozjel disko, tomu taky zničim hračky. Ten to koupí jako první. V tomhle se vždycky chechtám, u filmu, když se řeší "musíme je ochránit" a výstup je "postavíme před barák hlídku v autě". Jo. Takže dva chudáci ve z dálky viditelným autě, s nápisem POLICIE, který nemají rozhled do stran, dozadu už vůbec ne, sedí tam osm hodin (ergo pozornost a ostražitost nevyhnutelně padne dolů, obzvlášť pokud tam hlídají už víc dní), nevidí nikam, vidět jsou odevšad, hýbat se pořádně nemůžou....zdalipak ti to nechytnou jako první, pokud je agresor aspoň trochu vybavenej a odhodlanej? Pokud se přiblíží z mrtvýho úhlu, něčím krytej, nebo prostě přijde jako řadovej civil "jdu ohlásit krádež" (bo s nějakým jiným fíglem, fantazii se meze nekladou), bum bum....definitivně bych, kdybych dostal takovejhle úkol, vzkázal náčelníkovi, ať si nechá prémie, že já jdu hlídat do Delvity :-D Ochrana musí být tak, aby nebyla odevšad vidět, aby na ní útočník nemohl zaútočit nečekaně, atd.
Takže když neví, kdo v tý škole má zbraň, nebo teda ví, ale je jich víc a on neví, kde se zrovna pohybujou, to je efektivní. Chudák u vchodu to chytne úplně první.
Komu nedochází tyhle základní fakta, typu "zakážeme zbraň" - "on si jí sežene, protože chce zabíjet" - "jak mu teda zabráníme zabíjet, cedulka s nápisem vstup beze zbraně nezabere" - ten by měl rezignovat na volební právo, aby nemohl do ničeho žvanit a ne kurvit legislativu a ohrožovat jiný lidi. Trumpuv návrh ozbrojených ve školách je jedinej smysluplnej z toho, co tam padlo. Kurva já rozumim tomu, že jsou zpruzelí z toho, že se jim tam střílí, ale, vždyť to dojde i blbýmu. V Anglii jsou zakázaný nože, stejně se tam různí vořeši nožema neustále kuchají, mě prostě nějak nezajímá, že "on má zákaz mít ten nůž a má zákaz ho do mě vrazit", mě zajímá to, jak mu zabránim ho do mě vrazit, protože už počítám s tím, že on si ho někde sežene, nebo ho mít prostě bude.
A nepředpokládám, že bych byl nějakej extrémní génius. Takže by mě zajímalo, jestli jsou ti lidi fakt tak blbí, nebo tak zaslepení ideologií, že nerozeznaj levou od pravý. Kde je poptávka, je nabídka. Zastánci potratů celkem logicky argumentujou, že když se potraty zakážou, budou se provádět ilegálně, protože ta ženská si najde nějakýho řezníka, co jí ten vejškrab udělá ilegálně. No a u zbraní to jako neplatí? Když chce vykrosit školu a nesmí si pořídit zbraň legálně, tak to nebude zkoušet jinde? Vždyť tyhle shootouty probíhají i v zemích, kde jsou zbraně fest zakázaný a zbraněma, který jsou dávno zakázaný. Jak u dementů.
A vlastně narážíme na kost, že "naše poslání je učit, přece nebudeme nosit zbraněěěěěě". Což se dost kreje s těma kecama jinde a jindy, že "přece není řešení, že se budou všichni ozbrojovat". To souvisí s tou novozápadní mentalitou, že "násilí je fuj a tudíž je fuj i ozbrojenej odpor a tudíž je fuj se i ozbrojit, aby mě někdo nesesmah, protože všichni se nemůžou ozbrojovat a to není řešení a musíme hledat řešení". Tyhle kecy. Stejný kydy jako když Merkelová prohlásí "naší zbraní je soucit" (u všech, to je sračka). Zlýho se zbraní zastaví jen dobrej se zbraní, násilí se zastaví zase jen silou, nějaký jiný řešení fungujou ve specifických případech, výrazně víc ne než jo.
Sranda je, že, ano, jakkoliv křesťanství klade důraz na lásku k člověku, tak proti obraně, potažmo ozbrojený obraně, nemá vůbec nic. Bohužel v současný době se na tu nenásilnou stránku klade nepřiměřenej důraz (podle mě tohle zdůraznění je způsobený náladou ve společnosti, ten otravnej pacifismus nepřišel z křesťanství, naopak se do něj tahá ze společnosti. Evropa byla tisíckrát víc křesťanská dřív v dějinách a se zbraněma tu problém nikdo v principu neměl). Je přímo komický, jak se banda neomarxistů, která podporuje homosňatky, homoadopce, import islámu do Evropy a perzekuuje křesťanský tradiční hodnoty kdykoliv a kdekoliv, ohání najednou "křesťanskýma hodnotama" na kterých Evropa stojí, že to je jako soucit a solidarita a blábláblá, ještě vtipnější je, že nemálo křesťanů jim to žere. A vznikají nám teze, jako že "láska je odpověď, láska řeší situace, chovej se k tomu ksindlu hezky a bude to faaaajn". Heh. Ehm. Cool story bro. A už to prosím, v realitě, někdy fungovalo? Jako, já nezpochybňuju to, že láskyplnej přístup může fungovat jako řešení konfliktů v osobním životě, v kontextu jednotlivce. Ani naprosto nezpochybňuju biblickou realitu, že soucit s poraženým nepřítelem má smysl a výsledky. Ale, klíčový je to "poraženým". Ono totiž, kde fungovalo, reálně, že "láska je štít proti brutalitě". Nanking, ne. Osvětim, ne. Arménská genocida, ne. Švédský vybíjení Prahy, ne. Vlastněěěěě.....nikde.
ISIL se bude muset vystřílet, Hitlerovu armádu museli rozdrtit, Stalinovo vojsko nerozdrtil nikdo, tak si dělali v SSSR co chtěli. Čikatila nikdo nezastavil, operoval, než ho našli. Oproti tomu, když onehdá (byl to případ nějakýho známýho americkýho vraha, vypadlo mi jméno) matka s otcem nachytali v pokoji svojí patnáctiletý dcery stotřicetikilovýho truckera se čtyřiceticentimetrovým nožem, vrhli se na něj a zbili ho (jo, jsem překvapenej taky, že ho dali, motivace dá sílu). Hele už tu mastim karty skoro 36 let, z toho tak 15 se věnuju realitě přežití, dvacet válečný historii, asi patnáct let psychologii boje, v současný době, můžu říct, že jsem fakt kurva expert na některý věci. Za tu dobu, co tu ubírám vzduch, jsem si všiml jen naprostýho minima případů z historie, že by něco vyřešil "nenásilnej odpor", nebo že by něco zmákla "láska", proti nepříteli, co má železo. To prostě "nebubnuje". Kecy o tom, jak "komunismus nakonec padnul nenásilně" naprosto neberu, protože a) komunismus chcíp proto, že se ekonomicky vyčerpal, suroviny a prachy si nevzal odjinud proto, že ho držely v lati zbraně zemí, co byly okolo, apriori NATO b) než zkolaboval, čtyřicet let svobodně operoval a jen za Stalina, Mao Tse Tunga a spol, to dotáhl na killcount asi sto milionů lidí, přičemž většina z nich byla zabita, nebo donucena zdechnout, silou zbraní a pokud tohle někdo považuje za "dobrej výsledek", nemáme spolu styčný body. Mě je naprosto u sedáku, že jako "já sice zdechnu, ale moji pravnuci skrzevá nějaký ideje zboří ten systém", vážně, pitomost. To jim radši zapálim tank a zkusim se probojovat mimo Lidovou Čínu, nebo něco takovýho. O třídu jinej výsledek, než blbci jako Palach a podobný vořežpruti. Hele, spousta křesťanů mele o tom, že když Ježíš přišel na svět při prvním příchodu, projevoval lidem jen, pouze, jedině a vždycky lásku. (S čímž teda nesouhlasim, podle mě takový "kázání na hoře" obsahuje všechno možný, jen není "láskyplný", podle mě, za mě bych to shrnul do věty "pochoduj, nebo chcípni", ale budiž, pro diskuzi, akceptuju tuhle tezi). Jak to dopadlo. Oddělali ho. A pomiňme teď to, že to bylo cílený, že se zabít nechal, že umřel za naše hříchy a byl vzkříšen z mrtvých, hrob je prázdný (chce to Johnyho Cashe https://www.youtube.com/watch?v=o0MIFHLIzZY). Pokud by to byl jen člověk, tak co by dokázal tím "projevováním lásky". Nic, byl by přitlučenej na fošně a hotovson. No, protože je Bůh, tak se vrátí a jak se vrátí. S vojskem. A zmasí protivníky. Poprvý přišel, podle mnohých, "láskyplně" a zabili ho. Podruhý přijde s vojskem a silou a nikdo už vzdorovat nebude. Dotazy? Zvláštní je, že si ti chudáci zmatení těch úplně jasných faktů nevšimnou.

Uaaaf. Darmo mluvit. Potkáme se příště.

PS, kdyby se někdo divil, proč je i slovo "sociali.stický" tečkovaný, tak, když jsem dal zveřejnit, tak mi ten jejich chomo chuj sežer mejdlo systém napsal "váš článek obsahuje nevhodné výrazy, "ciali.s" (bez tečky)", může být smazán, pokud ho neodstraníte". Takže asi tak. Buzerace vstoupila do nové fáze a ještě, vedou to imbecilové, kteří ani neví, co co znamená. Takže asi tak. Tolik k tlachum, jak za komančů byla cenzura, ale dnes, dneeees, je faaakt svoboda slova.
Vtipný, co? :-D

Chujovina – letní byročas

26. března 2018 v 12:17 | Řezník
Chujovina - letní byročas

Servus všem. Někomu možná změna času sedí, já teda patřim k těm, kterým fest nesedí, mám z toho rozhozenej spací cyklus, výborně to shrnula kámoška větou "Zas budu měsíc ráno narážet do futer". Samozřejmě je fajn, když kdejakej felčar, bo kybic přes zdravej životní styl, do člověka hučí, že dobrá je pravidelnost, ergo chodit chrápat cca ve stejnou dobu, ne jednou tak a jednou onak, no a pak přijde politbyro a donutí ho si teď přeřídit čas semo a pak zase tamo.
Mrkneme se na to, čím argumentujou a pak, proč se to dělá doopravdy. Argumentace je…..spotřeba energie. Jo, jasně, tak určitě. A gun control je pro ochranu občanů. Kdo jsou největší odběratelé a žrouti energie (elektrický, myšleno). Fabriky, výrobní podniky, zpracovatelský závody. Jestli pak drtivá většina těhle podniků nejede na tři směny. Ranní, odpolední, noční. No jasně že jede. Co teda uspoří, když se posunou hodinky a ranní šichta začne o hodinu dřív? Nic. Největší spotřebitel energie v těhle podnicích jsou, stroje. Šichta začne, stroje se nahodí, šichta skončí (kdyby se náhodou jelo jen na jednosměnnej provoz) stroje se vypnou. Rozdíl? Nikde, prostě jedou od začátku do koce šichty, pytla po tom, co je na hodinkách.
V halách a v provozech je stejně, i za denního světla, tma jak v řiti, takže se tam svítí celodenně. Opět úplně jedno, co je na hodinkách.
V průmyslu tudíž to, že ranní šichta začne o hodinu dřív, nic neznamená, protože spotřeba energie skrze stroje je stejně neustále konstantní, stejně se tam svítí od začátku do konce a stejně se jede na tři směny, většinou. Takže, jakákoliv úspora je totálně…..nevýznamná.
Pouliční osvětlení. Stejně svítí i v noci. Setmí se, rozsvítí se, rozední se, zhasne. Nebo teda nevim jak to přesně je, ale mockrát jsem se hrabal domů v noci, nad ránem, i ráno, v různých městech a bylo to takhle.
VV metru se svítí celou dobu provozu, ne teda od půlnoci asi do pěti, ale opět, jestli půlnoc je o hodinu dřív a pak zas pět o hodinu dřív, stejně pytla po tom. Metro prostě jezdí těch asi 19 hodin denně, ať je venku třeba zatmění, nebo polární den.
Jediný, kde by to mohlo hrát aspoň rámcově nějakou roli, jsou domácnosti. Ale tam stejně. Televize, DVD, kávovary, hifivěže, kompy, internety, RC bagry a náklaďáky, to prostě funguje když to člověk zapne a přestane to fungovat, když to člověk vypne a jestli někdo deset hodin denně čumí na bednu, bude na ní deset hodin čumět, i když mu posunu cyklus. Vstane, nakopne Nespreso "Votkurvaels", aby se našlehal kofeinem před ranní cestou za tvorbou HDP, jedno jestli vstane v šest, nebo v pět, na hajzlu si stejně svítí, jestli paří na X Boxu celý odpoledne Modern Wankfare, bude to dělat stejně, tady se spotřeba nijak nesníží. Jo, jediný, teoreticky možný, je, že teda půjde o hodinu dřív chrápat, tak bude teda hodinu míň svítit, ale to je a) jestli, b) minimálně v části tý doby s letním časem je to kompenzovaný tím, že zase svítí ráno, když vstane dřív.
Protože většina lidí, co musí jít vydělávat na migranty, menšiny, zevly, svobodný matky a cizím lidem na důchody, vstává někdy okolo šestý ráno, když jim to posunu, ráno je zase tma. Vidno na tom, že ještě v pátek jsem ráno svítit nemusel a dneska zase musel.
V celkový spotřebě energií je, podle mě, ta úspora tvořená teoreticky hodinu (reálně míň) kratším svícením, zcela minimální.
Podle mě ne taková, aby to kompenzovalo případný zdravotní dopady na organizmus lidí (včetně těch malejch šotoušů a starců, kterýma se sociální inženýři neustále ohánějí) způsobený tím, že jim neustále rozhazuju biorytmy skrz přetáčení hodinek. Jak zdravý jsou časový posuny při lítání, že?

Závěr, za mě je reálně, letní čas k hovnu. Nebo takhle, ta změna je fakticky k hovnu. Ať nechaj jeden čas celej rok. Ale to nejde, že jo. Proč ne. Podle mě je to přesně navázaný na to, co psal známej, ohledně tohoto, citoval Suvorova, z jedný jeho knížky, kde se baví agent se svým řídícím důstojníkem a řeší tam něco jako toto:
"Vezmi si pochodový cvičení, copak je pro vojáka důležitý, v boji, pochodovat přesně stejným krokem, s vypnutým hrudníkem, zvedat nohy nepokrčené do úrovně pasu a neodhalit u toho fusekle, v přesném, pravidelném čtyřstupu? Copak se něco z toho ve válce používá? Ne. Jde o to, přinutit množství lidí udělat najednou něco, nikoliv na základě rozumu a logiky, ale na základě toho, že to po nich chceme." "A ty chceš teda miliony civilistů nechat pochodovat ve čtyřstupu?" "Ne, ty přinutíme dělat něco jinýho." "A co?" "Co třeba je donutit dvakrát ročně přeřídit hodinky?"
Je to zase jeden z mnoha (a mnoha. A mnoha. A mnoha) buzeračních pokynů, rozkazů, příkazů, zákazů pro zákaz, zákonů pro zákon a regulací pro regulaci.
Ono totiž přesně tohle zapadá do toho programu ochočování, znevolňování, vyrábění vovci. "Když ti kurva řeknem, že něco uděláš, ty to uděláš, když ti řeknem, že naklušeš s dokladama, ty s nima naklušeš a když ti řeknem, že den je noc a noc je den, stejně poslechneš". Jde o to, že čím víc (i naprosto nesmyslných) nařízení poslechneš, tím míň se pak cukáš u dalšího. Jak to říkal Ježíš v evangeliu, "Kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém." No a vojenský testy a testy tajných služeb s psychologií davu, i řadových vovcí, v šedesátých a sedmdesátých letech, ukázaly to samý z druhý strany, "Koho zlomim v malým, toho pak mnohem snáz zlomim ve velkym".

Za mě, celej ten byro časovej posun je úplně zbytečnej, reálně k prdu, neušetří to nic, jestli to něco ušetří, tak se to zase kompenzuje okamžitě jinýma vedlejšíma nákladama (zdravotní atd) a má to smysl jedině jako další z mnoha ochočovacích nástrojů na široký masy, "když jsme ti řekli, že je o hodinu míň, tak je o hodinu míň a nepyskuj, nebo pojedeš vlakem do Polska".

Takže asi tak.

Rudý vzpomínky, rudá mlha a narudlý nápady

20. března 2018 v 16:31 | Řezník
Servus všem. Zrovna takhle včera jsem zřel jakýsi článek, údajně "kladivo na demagogy", o tom, že "teď se máme reálně mnohem líp, než za komoušů", uvedeno na srovnání cen standardních věcí a průměrnýho platu. Z toho cenovýho srovnání vycházelo, že teď se máme nepoměrně líp, nebyly teda zohledněny ceny nájmů.
Já teda netvrdím, že se máme hůř než za komančů, ani netvrdim, že se máme líp, než za komančů, protože jsem za komančů nežil, takže mám pytla srovnání. Narodil jsem se ve dvaaosmdesátým, komouši exli oficiálně v 89, takže na konci rudý éry mi bylo sedm, tyhle věci jsem fakt neřešil.
Pozoruhodnej je ovšem ten faktor, že obecně, zatímco tlachy o tom, jak za komančů bylo líp, slyším hodně od tý starší garnitury, který žili za komoušů a žijou i teď, to, že za komoušů vůbec líp nebylo (řečeno jako naprosto nezpochybnitelný fakt), slyším od lidí, kteří jsou ještě mladší, než já a tudíž rudou éru zažili mnohem míň než já, ergo....vůbec. Zřím v tom cosi patologického. Takhle. Za komoušů spousta věcí nebyla, spoustu jsme neznali, ke spoustě jsme neměli přístup, já bych se tam nevracel, spousta technologickýho pokroku by mi chyběla.
Na druhou stranu je tudíž nutno přijmout i to, že evidentně existujou faktory, který nutí některý starší lidi vzpomínat na rudou éru celkem v dobrym, nezávisle na tom, že "nemohli cestovat" a "máslo stálo víc prachů než teď, v přepočtu na plat". A zase je třeba zohlednit to, že mozek obecně (ten muj teda ne) zapomíná to negativní a pamatuje si to pozitivní. Takže ten, komu bylo v osmdesátých letech dvacet a teď je mu 58, jasně bude líp vzpomínat na osmdesátý léta, pokud teda nebyl politickej vězeň. I kdyby situace byla ve všem stejná (jako že není). Opět, mladí vyhajpovaní obhájci dnešní "svobody" zapomněli právě na tohle, že ta garda, co zažila rudý časy, už je obecně starší, takže pro ně je a) mnohem těžší sehnat arbajt, než pro ty nový b) přešli ze situace, kdy je z kvartýru nikdo nevyhazoval, do situace, kdy je bezdomovectví běžný a kdykoliv ti můžou zvednout nájem na randál prachů c) blíží se jim důchod a ví, že budou brát hovno.
Podle mě jsou ty situace ne úplně přesně porovnatelný, protože tehdy byl jinej svět, teď je jinej svět. Tehdy byly jiný hrozby, teď jsou jiný hrozby. Tehdy byla jiná technika, teď je jiná technika. Já můžu říct, za sebe, že já bych se do tý doby nevracel, na druhou stranu, kdyby mi bylo v osmdesátých dvacet a teď k šedesátce, možná bych mluvil jinak. Připomenu ještě jeden až příliš očividný fakt, že mnoha těm lidem ze starší generace, pokud teda nejsou něco ve stylu Agent Bureš a festovně si nenahrabali v devadesátých, případně na tom nejsou docela dobře finančně, je nějaký "cestování" fest u prdele, protože na to stejně nemaj prachy a mnohem relevantnější jsou pro ně rostoucí nájmy. Opět, není to obhajoba rudých časů, jen prostě, to, že někdo vzpomíná na dobu, kdy se nikam nesmělo a mohl maximálně do Jugoslávie na devízovej příslib, neznamená, že je nějakej kryptorudej mačkač spouště pro Putina, to znamená jen, že on osobně tehdy shledával život asi snažší a to my nový neporovnáme, protože jsme tam s nim nebyli. Jinými slovy, je to kurva subjektivní.

I z tohohle ohledu mě tudíž ničí nějaký šulibazeranti typu "Ahoj, já jsem Viki, je mi dvanáct, nesouhlasím se Zemanem, komunismus se vrací a na to bacha, s tím opatrně". Viz ti tři retardovaný haranti u mikrofonu na Náměstí Vency Ožralého Veškrny (co se po něm ještě pojmenuje....). A nebo ten semiretard s transparentem "Zemane, nekaž mi dětství". (Jestli se chtěli odpůrci Z Mana totálně zdiskreditovat a udělat ze sebe dementy, tady se jim to povedlo úplně nádherně). Dvanáctiletej šotouš nás tam bude poučovat o tom, jak si máme dát bacha na to, aby se nevrátily rudý časy. Ty prepubertální mamtákoide, svuj názor si vezmi, vytiskni si ho na papír, z druhý strany k tomu přilep šmrgl, narvi si to do ánusu a s tím si sedni k televizi, koukej na Dyznyjovky, na Pokémony, nebo na co se dneska čumí a svoje kecy si nech pro sebe. Až doděláš první vejšku / najdeš si první pořádnou práci / schrastíš první kvartýr a vypiješ sám první láhev whisky, přijď se o něčem bavit se starým vlčákem, jako jsem já :-D :-D To je jak ten patnáctiletej vomětek, co v nějaký tý internetový televizi blekotal o tom, jak jsou ty uprchlické kvoty směšně malé a že byzme to jako měli zvládnout. Opět, stejnej vzkaz. Ukaž, ty vychrtlej anemickej klátinoho, že uživíš aspoň sebe a pak teda zkoušej páchat dobro, ale mezitím, běž do prdele, protože názor někoho, koho na v prváku na střední živí starci, mě zajímá asi tak, jako pohnutý osud čtrnácti utopených migrantů z víkendu. A.k.a. je mi to úplně ukradený.
Jako, já neříkám, že ti tři prepub mamtákoidi nemaj v něčem pravdu, on se komunismus opravdu vrací, akorát úplně z jiný strany. Zvláštní je, že tady mektaj něco o "svobodě slova", přičemž defacto politický procesy, co přichází ze Západu, vůbec neřeší. Z Man si dovolil rejpnout do čt, no to si dovolil moc, ale že se opět za řeči zavírá, to jim nevadí. Že už lidi buzerujou za "moc fuj" řeči i v Hyde Parku (v tom pravym) to jim taky nevadí. Že jim hodlá EU skrze směrnice, nařízení a vyhlášky diktovat v životě pomalu od kolíbky do hrobu, znova se objevuje vyvlastňování, znárodňování, tvrdá cenzura, taky nic. Zákazy zbraní? Evidentně asi taky nevadí. Zeman je sice socialista, ale není zdaleka ani větší socan, než kdokoliv z ČSSD, přičemž proti Zeleným, Pirátům, Ferimu a podobným, není socialista prakticky vůbec. Guardian ho označuje za "ultrapravičáka". Ten ale vadí, protože "komunismus se vrací". Evropská komise, plná socialistů, maoistů, neomarxistů, prosazující náhubkový zákony, systémy kvot, vynucenou rovnost všech se všema, extrémní přerozdělování, omezování hotovosti, neustálej dohled....ta nevadí, přičemž ale je rudá jak trencle. Babiš (jakkoliv ho nesnáším) není komouš ani omylem, to je kovanej buržuj, jo, asi dělal pro stb, protože to tehdy bylo výhodný, když to výhodný být přestalo, "nikdy tam nebyl". Sice jde proti podnikatelům a likviduje drobný producenty všeho možnýho, ale proto, aby se zbavil konkurence, aby lidi museli žrát blafy z toho jeho Anusfertu, ne kvůli ideologii. Oproti tomu, že EK likviduje národní průmysly a výrobce všeho možnýho, ve prospěch obrovských mezinárodních megacorpů, ti nevadí. A u nich není ani jasný, z jakýho důvodu to dělaj. Teda, jestli ideologie, nebo bakšiš (asi od obojího něco).
Takže, ano, ti malí semidementi maj i v něčem pravdu, komunismus se opravdu vrací. Akorát že z Brusele, Brusel je teď Nová Moskva. Ty nařízení některý jsou odtamtud ještě o třídu debilnější, než byly ty moskevský, kupříkladu Moskva nám sem nikdy nechtěla natahat půlku Afriky. Jo, jinak, ti, co žili za komunismu v rudý době, žijou teď za marxismu v neokomunistický době (přechází do ní). Jenže, za starýho marxismu byl člen pracující třídy někdo. Dneska je samozřejmě poslední hovno, protože buržujové ho dřou a žádnou zvláštní ochranu nemá, protože tu maj dneska menšiny. Divný, že se nějakýmu dělňošovi z dolu stýská po době, kdy byl aspoň nějakej king, skrze dělnickou třídu a tak, že? Dneska nemá ani ty prachy a pokud není černá transsexuální lezba z Ghany, tak nemá ani žádnou neziskovku, co by ho oprašovala a zbývá mu jediný, to všechno platit a do penze jít tři dny před smrtí. He chm, že?
Není snad den, aby si člověk nepřečetl o nějaký nový regulaci a omezení ze strany EU směrem sem. Nově se laboruje s koncem spalovacích motorů a že budou ty uchcaný "elektromobily". Fajn, už bych se těšil, jak nějakou pomalou plečku budu dobíjet na k tomu určeném místě celou noc a za mnou bude stát banda nerudných dalších, protože pokud aparát zajistí tuhle infrastrukturu tak, jak zajišťuje všechny, potěš koště.
Když jsme zmínili tohle, musíme zmínit další narudlej paskvil a to je, autonomní mobilita. Jako že ty káry budou řídit samy. Autopylot pyčo. To je hustý a cool, jo, má to ovšem jeden problém. Vlastně dva. Ten jeden nedávno seknul i Ýlona Maska a donutil ho v tý jeho propagaci autonomní mobility trošku ubrat. A to bylo to, že Toyota Gaydick s tím autonomním řízením napresovala řidiče pod návěs kamionu, protože ten návěs byl světlej a tomu navigačnímu systému splýval s pozadím. Jakkoliv Toyota teď ty autopiloty prodává, tak je prodává s tím, že je to jen "testovací verze" a člověk na to nemá spoléhat, ergo, ruce na volantu, být připraven převzít řízení (tudíž zaplatit za autopilota a pak se vlastně chovat, jako by tam nebyl). No, tak tenhle to nedodržel, čuměl na DVD na Harryho Crowleyho a inteligentní tesla systém ho sešrotoval o kamion. Technickej problém. Veškerá věc, co má software, se může seknout. Kurvaroma, kolikrát za den se mi sekne komp, kolikrát za den se mi sekne android, "aplikace nereaguje", "program provedl neplatnou operaci a bude ukončen", "Ms Word - neodpovídá" a podobně. Lidskej mozek je pořád nepřekonatelnej v tom, že se může rozhodovat, program jede podle programu a nemusí se ani seknout, stačí když nastane situace, kterou programátor neočekával. Takže novej nápad, že by General Motors vyráběly auťáky bez ovládacích prvků, no, ty vole, to je past, do toho bych nevlezl. Fakt bych byl zvědavej na to, že mi to vykysne v nějaký ulici kvůli uzávěrce, se kterou program nepočítal, tak si s tím neporadí, případně že mi to ve 130 na dálnici hodí "program neodpovídá, ukončit? restartovat? počkat?" a mezitím mě to slisuje o betonovej nájezd.
O věcech typu "trolley dilema" ani nemluvim (musim si vybrat, koho přejedu, protože to jinak nejde, musim si vybrat, jestli trefim cyklistu nebo napálim do zdi....). A je tu další věc. Teď se dá sledovat online každej mobil (poloha, navigace), takhle se bude dát sledovat úplně každý auto, protože bude muset být připojený. Bylo by snadno možný skrz ten program ho imobilizovat a "ty máš kecy na musliky, Tommy Robinsone, ty nikam nepojedeš". Autonomní mobilita, pro zvyjebenýho pseudokomunistu z nebes dar, pro zbytek lidí past s minimálním profitem, ale maximálním omezením svobody.
Stojí o to někdo? A zrovna jsem akorát slyšel, že autonomní vozidlo sesmahlo chodkyni, trapný, je vidět, že to o tolik bezpečnější není. Je to zase jen o kontrole, skrz bezhotovostní transakce aparát ví, kolik utrácíš, jak utrácíš a můžou ti do toho v pohodě strčit pazouru. U týhle autonomní mobility budou vědět kam jedeš, na jak dlouho tam jedeš a budou ti to moc ovlivňovat, kupříkladu "Dneska je Den bez aut, takže se software odpojuje a nepojede nikdo nikam". Jako se daj zablokovat mobily, zablokujou "IP" nějakým těmhle plečkám a nazdar, nepojedeš nikam, neměl jsi držkovat.
Samý narudlý aktivity směřující k čím dál většímu kolektivizmu a státnímu dohledu. Ale nějakej blbajzník "Viki, dvanáct let" nás bude z Náměstí Vožraly Veškrny varovat, jak se "komunismus vrací" od Zemana a od Bureše.
Ono vůbec spoustě lidem nedochází dost věcí, co na sebe reálně dost navazujou. Nedávno jsem nějak zas natrefil na ten časák o největších válečných masakrech (nemyšleno jen WW II ) a zmiňovali tam právě to brutal chování rudoarmějců třeba v Berlíně, kdy provozovali voprcálung u civilistek. No a byl tam zmíněn tiklivý příběh jakýsi Němkyně, která dostala od sovětských soltatov do kožichu, s tím že, jí to, "jako mnohým, zničilo schopnost věřit v lásku a prožívat intimní kdovíco" (Řezník dodává, pokud někdo vyvázl z bitvy o Berlín jen s tímhle, tak skoro vyhrál v loterii) a pak sepsala jakousi knížku s názvem "Proč jsem jen byla dívka", která inspirovala další ženský, aby se s tím jako svěřily (něco jako východněfrontový MeToo). A já říkám, holka, ty sebou švihni na kolena a děkuj Bohu (pokud věříš) a nebo Darwinovi, Sindharáthovi Gautamovi, Aštarovi Šeranovi (pokud nevěříš) že jsi byla "dívka", protože pokud by jsi byla "chlapec", tak by ti pravděpodobně vrazili do pazour kvér, poslali tě na linii, kde by tě s velkou pravděpodobností rozemlelo na sračky ruský dělostřelectvo, nebo rozjezdily pásy klasických obrněnců T 34/85 a IS 2. A pokud ne, tak ano, Sověti sice chlapy neprznili (ještě nebyli dostatečně gender pokrokoví, aby, když by neměli ženský jako zajatkyně, tak by zaveleli chlapům "odteď se identifikujete jako ženy a protože pohlaví je volitelné, najedou zajatkyně máme") ale nic moc jim tam nebránilo je rovnou zastřelit, pokud se jim chtělo, brutálně je seřezat (což se občas chtělo) no a nebo je odlifrovat do nějakýho zajateckýho tábora směr Matka Rus, přičemž víme, že ani tam ta životnost nebyla moc vysoká.
Prostě nepochopíš.
To je stejně retardovaný, jako když jsem koukal na film Repo Men (doporučuju, fakt dobrej) a tam řešili, jak je kurevsky nemorální ten kšeft, kdy firma Union prodává umělý orgány, přičemž ale, když je ten, kdo je má, nesplácí, tak pošlou nějakýho řezníka, aby to z něj vykuchal zpátky a jestli má vůbec smysl si je brát. A já říkám, "vy netvoři, napadlo vás třeba, že když si ty orgány vezme, tak, má šanci je splácet, no a když ne, tak má furt šanci exekutora skopnout pod eskalátor, nebo ho zastřelit, ubét tyčí, co já vím, zmizet a nechat si to"......ergo chcípne možná. Ale když si je nevezme a nechá si ty svoje, v tu dobu nefunkční (jinak by nepotřeboval umělý, že)...tak, chcípne !určitě!. Takže, !kde je co řešit! jestli je beru nebo ne. I kdyby to bylo "tak rok navíc přežiju a až pak mě podřežou" tak je prostě beru, protože, ehm, ukořistim ten rok. Kurnik, i kdyby byl ve hře tejden navíc, tak se nerozmýšlím :-D

Holku asi nenapadlo, že je furt mnohem lepší "přijít o schopnost věřit mužům a mít intimní vztahy", než být namotaná na podvozku íes dvojky, nebo dostat nakrmeno od Šturmovika.
Každopádně je lepší nepřichomýtnout se k ničemu jako WW II, to každopádně. Že jsem se k tomu vracel, ale když jsem četl ty tlachy, tak mi zase začalo cukat oko :-D
No a jinak, zřel jsem teď zas nějaký texty o "migrantech" a jak se teda můžou státy, co je nechtěj, "vyplatit" poplatkem 250 000 za migranta. A jinde zase článek, o tom, kolik stojí státní kasu, když se člověk zrakví při autonehodě, zvláštní, přepočítávat přežití na prachy, ale pro diskuzi na to přistoupíme.
Když v rámci Katyňskýho masakru Sověti likvidovali Poláky, jedno z velkých likvidačních center bylo v Ostaškově (větší než to u samotný Katyně). Zlikvidovali tam 6314 lidí, kolik bylo střelců, tři. Ano, slovy tři kati (a hafo pomocnýho personálu, jasně). Kdyby se teda platilo 250 000 za jednotlivce, tak by Blochin a jeho dva compadres vydělali 1 578 500 000. Ergo miliardu a půl v keši. Velitelství NKVD to ocenilo Řádem Rudého praporu a prémií v rozsahu jednoho měsíčního platu. Blochin pak pro ty svoje spoluvrahy (a pro pomocnej personál) uspořádal chlastačku, že "makali" 28 dní v kuse, po desetihodinových šichtách.
Apropo, übervrahoun Blochin, asi nejhorší vrah v dějinách, s odhadem 50 000 zabitých na kontě (Stalinův osobní kat). Hele, byl to vůbec zločinec? Já jen, že tímhle žádnej zákon neporušil, jasně, možná někde v Moskvě dostal pokutu za parkování (i když i o tom pochybuju :-D ) ale veškerých jeho padesát tisíc odstřelů bylo provedeno v rámci zákona a ten zákon byl řádně schválen vládnoucím systémeme Sovětskýho Svazu. To já jen, jak má někdo furt tendence věřit institucím nějak jako bezmezně :-D

To by pro dnešek asi stačilo :-)

Monsteržába (Tvář vody)- filmová recenze,

19. března 2018 v 11:01 | Řezník
Monsteržába (Tvář vody)- filmová recenze,

Servus evrybády, tak si dneska dáme jednu filmovou recenzi. Zřel jsem film Tvář vody, od nějakýho toho španělskýho rejži, Gijulermo de Bejk, nebo tak nějak (je to celkem slušnej hororovej tvůrce a to říkám já jako letitej odchovanej hororovej fanda a znalec, já jsem horormeister :-) ) No, tak teď natočil.....filmařsky perfektní (furt umí) politicky korektní propagandistickou sračku. Nastíním děj.
Rok není explicitně zmíněn, ale je mezi "Gagarinem" a "programem Apollo". Amíci nakrknutý, že Sovět má svého čelavěka v kosmu a oni ani pikaču. Prostředí je, vojenská laboratoř. No a hlavní hrdinka je jakási uklízečka mechikánskýho původu, která je nalezenkyně ze syrotčince a nemluví, páč má nejak odkurvený hlasivky, no a její černá kamarádka s domrveným manželstvím, obě uklízí v jakýsi vojenský laboratoři, kde jsou tajný věci, tak tajný, že do místnosti, kde schovávaj věc, kterou před světem tajej a kterou chtěj i Sověti a kdekdo jinej, si prostě můžou jen tak bez dozoru nakráčet s kýblem a mopem, aby tam vytřeli podlahu.
No a do tý laboratoře jednou nějakej lampasák přitáhne jakýhosi humanoidního humusoida, takovýho jako obojživelníka, co nemluví, ale dělá nějaký paskřeky, připomíná člověka (postavou), žije primárně pod vodou a umí se svinsky dobře regenerovat. Že ho odchytil někde v Amazonii, kde ho místní pohani uctívali jako boha. Tak tam tu potvoru maj a nějak jí jako pozorujou, pak tam dojde ke krátkýmu souboji, kdy potvora tomu lampasákovi ukousne pár prstů, holka němá tam přijde vyšůrovat krev, uvidí toho obojživelnýho pachuje v nádrži. Začne ho postupně jako si zkoušet "ochočovat", chodí ho krmit, mezitím, když není v práci, znakově diskutuje s nějakým svým homosexuálním (no jak jinak) kámošem, co je nějakej starej dědek. Samozřejmě mu to tajemství co tam lampasáci maj, nezapomněla vyzvonit, což odsouvá celý "utajení" do kategorie "vtip". No a pak lampasák, nakrknutej, že přišel o prsty (přišili mu je, ale nechytly se, tak mu černaj) tam mučil tu potvoru elektrickým obuškem (ooo ten je zlý) no a s vyšším velitelem dohodli, že humanoida rozpitvaj, aby zjistili, co a jak a jak funguje a jak se vlastně regeneruje. Nejvyššímu doktorovi je to tam dost proti srsti, to pitvání.
Němá holka přepne do modu "Zachraňte Willyho" a společně s tou svojí černou kámoškou a homogej staříkem (kterej byl zdeptanej, že nějakej pingl odmítl jeho homogej návrhy - následně stařík zplodil tklivý sračkoproslov o tom, co vlastně dělá člověka člověkem, že každej potřebuje někoho, kdo ho bude žrát tak, jak je, blábláblábláblá, mě začal šilhat mozek) vymyslí, že potvoru zachrání. Samozřejmě vymyslí akorát plán hodnej Willieho E. Kojota, nakonec jim tam pomohl ten hlavní doktor, který byl na to unesení potvory najatý od Rusáků, ale radši se rozhodl, že toho Vyblijho zachrání. Tak tam omámí vojenskýho poldu nějakým morfinem, bombou od Rusáků odpojí elektriku v areálu, černá a němá seberou potvoru, naložej k dědkovi do gaymobilu a odvezou k dědkovi do Gayhauzu. Tam strčí potvoru do dědkový gejvany, aby se mohla lachtat ve slaný vodě a nezdechla jim.
Němá se s potvorou čím dál víc sbližuje, až to končí tím, že se od ní nechá ve sprše zprznit (ano, vím na co myslíte, ve flimu Clerks tomu říkali "Mezidruhová erotika"), díky Bohu si režisér jakýkoliv záběry odpustil, asi věděl, že diváctvo ještě není na takovou sodomii zralý. Černá a němá chodí dál do práce, aby nevzbudily podezření a další den v šichtě diskutujou o tý "mezidruhový zkušenosti". Němá se svěří, že se nechala zprasit žábomlamojem (černá to na ní stejně poznala) a kecy se nesou v rytmu "nikdy nevěř chlapovi, i když vypadá dole plochej, chichtchichtchicht"". Místo toho, aby byl někdo aspoň trochu v šoku, že kámoška zrovna provozovala zoofilii. (Doporučuju si po dočtení recenze pustit na youtube song Gayfish, ze South Parku :D)
Lampasák osmiprstý dostal od generála ultimátum, že buď tu potvoru najde, no a nebo zmizí a bude zmizelej.
Osmiprstý začal vehementně pátrat, dostal se k šéfdoktorovi, kterej měl zrovna rozepři s Rusákama (nebyli spokojený, že si ho najali, ať obstará potvoru a on jí pustil). Rusáci střelili doktora, Osmiprstý zastřelil Rusáky, Osmiprstý mučil doktora, doktor prásknul černou a němou a Osmiprstý ho dorazil. Osmiprstý vyrazil za černou, její manžel prásknul němou. Černá se vzepřela manželovi a zavolala němý, ať i s gejem a potvorou zdrhaj. Dojemná rozlučková scéna v přístavu ("Fňuk, tvuj rybí penis mi bude chybět" "bheeek skříphníp") přerušená příchodem Osmiprstýho, kterej střelí potvoru, střelí němou. Pak ho gej ze strany praští nějakým patníkem, složí do bezvědomí (Následuje the best of stupidní chování z hororů, kdy klaďas pošle do bezvědomí záporáka, obecně tak, že ho něčím vezme po palici. Nesebere mu zbraň, nedorazí ho, nedá mu těch ran ještě deset, aby se ten už fakt nezved, neimobilizuje ho, nic. Složí ho, kašle na něj, otočí se k němu zády a jde řešit "Jsi v pořádku"? Načež mu záporák vstane - vstane vždycky-a situace pokračuje). Osmiprstý vstane, ale během pauzy se potvorák zregeneroval. Záporák Osmiprstý po tom otřesu mozku zpitomnělej (aspoň to je reálný), čumí na to, potvorák k němu přišel, slešnul ho drápama přes krk a eliminoval ho. Pak vyléčil němou a skočil do vody. Přijeli empíci, asi musel gej a němá něco vysvětlovat, ale to už tam nějak nebylo, nebo jsem to moc už nezachytil.
Závěr, že by němá porodila žabomexikánce, se nekonal.
Shrnutí, filmařsky zpracovaný velice dobře a mělo to potenciál být fakt dobrej fiml. Prostředí padesátých / šedesátých let, vojenská laboratoř, potvora, to lehce odkazuje na klasiku Bestie od Benchleyho, potažmo na asi bžilion fikcí o vojenských, no a nebo nacistických, experimentech s kdovíčím, kdyby to pojali víc jako horor, mohlo to být dost fajn. To by si ale samozřejmě museli odpustit všudypřítomnou "diverzitu", (černá, Mexikán, teplej), jedinej heterosexuální běloch je zase záporák a ještě samozřejmě cituje pasáže z Bible, jak jinak, to záporáci dělaj ve filmech často. Nenápadná propagace deviací, kdy hlavní hrdinka chrápe s nějakým humanoidem, nikomu to nepřijde ani trochu divný, hrdinka neřeší, co ta potvora může mít za choroby, za plísně, za bakterie na chuji, co si skrze to zanese do rodidel, by se taky mohla snadno dožít toho, že jí parádně uhnije děloha....Prostě "nezáleží na druhu, na typu, na tom, co to je, hlavní je lááááska a když tě někdo bere takého, aký si", "nikdo není lepší, než nikdo jiný a než nic jinýho, člověk není lepší, než nějakej pachuj z močálu", "co dělá člověka člověkem, hlavní je schopnost milovat", "stvoření k Božímu obrazu je irelevantní", blábláblá. Sračky.
Prostě totální propagace nejen mezirasových vztahů (ty už nikomu nevadí dávno), ale i deviací a defektů. Jasně, kdyby to udělali tak, že by hlavní hrdina řekl kámošovi "Tyjo, včera jsem ojebal svýho kokršpaněla" a parťák by reagoval "Tyjo a byl dole chlupatej? Chichtchicht" spoustě lidem by to asi přišlo divný. Ale to, že se to zabalí do jakýhosi paskvilního "romantickýho" vztahu hrdinky, ke který byl svět krutej a nějakýho "nepochopenýho" obojživelnýho prachuje, kterej je vlastně "stejný jako my, jen, ehm, odlišný, neboj se být odlišný (ale ne zas nějak moc, vole)" projde to snáz.
Osobně jsem na jakoukoliv propagaci "odlišnosti", "diverzity" a podobně, totálně alergickej, obzvlášť když vidím ten kontrast mezi neustálým tlacháním "neboj se být jiný a jít si svojí cestou", ale "běda, jak řekneš něco politicky nekorektního, něco mimo mainstreamovou propagandu, cokoliv proti jakýkoliv menšině". Jasně, dneska člověka hecujou "měj odvahu přiznat že jsi gej, buď jaký jsi", ale jakákoliv "hetero pride" se setká akorát s ostrakizací, že to je "homofobní a ofenzivní". Diktatura "odlišnosti" nám tu vznikla a právě na to, aby člověk byl normální, potřebuje dneska "odvahu být odlišnej". Dneska není odvaha trajdat na Washington Prajd a řvát, že by se měla legalizovat i zoofilie, protože se se svým kokrem milujete a kdo si dovoluje bránit vaší lásce, odvaha je říct, že jako křesťanskej pekař dvěma lezbám svatební dost neupečeš a pak ustát ten soudní cirkus za diskriminaci a homofóbiji.
Odvaha není bomcat se po ulici v hidžábu, protože tady kvůli tomu nikdo na nikoho neútočí, odvaha je nevzít nějakou negramotnou kvočnu ze Somálie do školy a následně si stát za svym, přes navazující cirkus, jestli to nááááhodou nebyla diškriminácija a islamofóbije.
Takže na cokoliv, co má i jen nepatrný podprahový sdělení, že vlastně na rozdílech nezáleží, tady můžeš chrápat i s rybomlamojem, úplně jinej živočišnej druh, ale hlavně že se milujete, mám alergii a působí to na mě jak červenej hadr na bejka. Ještě když to rejža natočí takhle filmařsky kvalitně, tudíž ta propaganda skrzevá hezký obrázky snadno zasákne lidem do hlavy.

Shrnutí, fuj. Scéna, co se mi líbila nejvíc, byla, když Osmiprstý do tý potvory nasázel olovo. Ještě chyběl fakt závěr ve stylu, že by němá emigrovala s Bažiňákem do močálu, tam žrala ropuchy, rodila malý mutanty a žila s ním ve vodě. Pak se máme co divit, že zblblý blbzny emigrujou se svým "odlišným a nepochopeným princem" do Kuvajtu a pak brečí u ambasády, ať je jako odtamtud vytáhnou i s fakanem, protože denně dostávaj přes držku a doma jsou v hierarchii někde mezi slepicema a myčkou.

Bluééééé.

Retardovaná myš level 2

12. března 2018 v 14:43 | Řezník
Retardovaná myš level 2
https://krizekolaps.wordpress.com/2016/07/28/smrt-na-druhou-vzestup-a-pad-mysi-utopie/
https://ifenomen.cz/veda/dokonaly-zivot-zabiji-experiment-ktery-prekvapil
https://krizekolaps.wordpress.com/2016/07/29/kolaps-zvirecich-a-lidskych-populaci-nekolik-prikladu/
https://krizekolaps.wordpress.com/2016/07/30/destruktivni-chovani-behavioral-sink-v-modernich-spolecnostech-nekolik-prikladu/
http://www.eccentricclub.cz/2015/01/vznik-a-zanik-dokonaleho-mysiho-raje-doktora-calhouna/
Servus všem. Zas jsem natrefil v nějaké souvislosti na ten experiment vědce Calhouna ohledně "myšího ráje" (nacpal pár myší do prostředí, kde jim zajistil všechno, co mohly chtít / potřebovat k životu, ideální teplotní a klimatický podmínky, žádní predátoři, nic, co by je ohrožovalo / kydlilo) no a sledoval, co se stane. Průběh jsem už popisoval a je viz zdrojovaný články, shrnu to, nejdřív se množili hodně, zdravá populace, postupně se množily, myši, čím dál míň, objevovalo se čím dál víc deformací duševních, vzrůstala agresivita, schopnost se množit byla narušená a pak zmizela úplně, na konci už se myši nemnožily vůbec a po určitý době nakonec zechcípaly komplet všechny. Calhoun ty experimenty opakoval několikrát a dopadlo to vždycky stejně. I když před tím vyhynutím pár myší vzal a přesunul do jinýho prostředí, ty už byly tak psychicky "na sračky", že stejně k žádnýmu restartování systému nedošlo, byly stejně na odpis. On ten experiment je zajímavej jak kvůli paralele s lidstvem, tak kvůli tomu, že k mnoha podobným závěrům jsem došel nezávisle na tom, abych si to tady v těch článcích vůbec přečetl. Kupříkladu to, že na tom myším experimentu se dají najít paralely s "expanzí žen", navazujícím "stažení mužů" a "MGTOW", jsem nevěděl, ale došel jsem ke stejným závěrům, jako ti, co ty myši vyhodnocovali, nezávisle na nich. Jsem prostě dobrej :-D
No a teď beze srandy. Doporučuju si ty články přečíst, vycházím z toho, že jste je teda četli. To že "dokonalej život zabíjí" jsem neformuloval teda takhle, ale na podobný závěry jsem došel dávno předtím, než jsem vůbec o tomhle experimentu věděl. Říkal jsem to už dávno, proč v zavšivených regionech, typu Afghanistán, mají nulovou psychiatrickou péči a "péči o duševní zdraví", přičemž se tam lidi sebevraždama nějak moc neukončujou, ovšem v takovým Hampejzvůdu, kdy maj životní úroveň o tři řády výš, prachy přehazujou vidlema, přičemž svýho "psychologa" a pečovatele o duševní zdraví tam má skoro každej a ti blbci se zabíjí pořád, tu se ufetujou, tu se uchlastaj, tam se zastřelej....Káp jsem na to v době, kdy jsem měl všeho fest pokrk a depresivní nálady a podobně, no a pak přišla situace, která se dala shrnout do "tak teď se dozvíš, Řezníku, jestli budeš žít a nebo chcípneš". V tu ránu mě to dost přešlo a uvědomil jsem si, že kurva fest chci přežít. A je to tak, že člověk, kterej se musí snažit, aby přežil, maká na tom a neřeší chujoviny a ani ho vesměs nenapadne se terminovat. Člověk, kterej žije v megapohodě, má všeho dostatek a nemusí hnout ploutví, může sklouznout k dost dementním nápadům. Je to prostě tak, že ten mozek potřebuje podněty k řešení, potřebuje "akci". Protože on nedokáže odpojit. Takže když "akci" nemá, tak se začne bahnit v kravinách a řešit pitomosti. Obecně v regionech, kde holka maká dvanáct hodin denně v textilce aby vydělala na žrádlo, netrpí nikdo "mentální anorexií", "bulímijí" a pyčovinama. Oproti tomu v situaci, kdy nemá krizový podněty, mozek má čas a kapacity přežvejkávat jako problém, že "nemá vyzáž tý flundry z titulky Kosmopolitanu". A teď, ať nedojde k nepochopení, fakt tu nekritizuju západ a konzum a neříkám, že se máme vrátit do doby, kdy se dřely šestnáctky ve fabrice šest dní v tejdnu, to ani omylem. To si radši risknu ty "civilizační psychoproblémy". Ale je to tak, že "přílišná pohoda" vede k hrabošení se v kravinách a v zástupnejch pseudoproblémech a lidem pak "jebe z blahobytu", často. Je to stejný, jak imunitní systém, když nemá podněty z vnějšku, on se neodpojí, začne prostě napadat věci, kterých si jindy nevšímal a třeba i proto maj haranti z předezinfikovaných prostředí samou alergii. A jak to říkali tady v těch článcích o těch myšácích, když myšák neměl žádný pořádný podněty z vnějšku, aby řešil svý přežití a musel do toho dupat, postupně mu "odumřel duch" a pak mu exlo i tělo. U člověka je to neporovnatelně složitější v tom, že člověk si může prostě najít cíl za kterým pude, i když má přežití naprosto zajištěný a má živobytí v pohodě a prachů víc, než utratí za tři životy. Takhle třeba agent Bureš. Prachů má, že to neutratí nikdy, nehrozí mu, že by měl nějak umřít. Ale žádnej chlast, drogy, skandály, pyčoviny. Ne, proč? Protože chce dělat něco, dělá to a investuje do toho čas a sílu, má cíl a o ten se snaží. Tady člověk dokáže tuhle situaci obejít.
Ale co je perfektně přenositelný od myšáků, je ta "kumulativnost vypatlanosti z blahobytu". Čumte, do toho prostředí totiž strčil myši, který byly z prostředí venku a nějak trošku oklepaný nějakým stresem a nepohodlím byly, ty pak něco předaly další generaci, ta pak něco míň zas tý další (už neměly svojí zkušenost) a ty pak ještě míň tý další (už neměly ani zkušenost ani představu) - jasně, používám takovej příklad a příměr, protože myš nepřemýšlí, že jo. Ale u lidí to tak bývá. Třeba máme lidi, co zažili nějakou realitu násilí a jsou nějaký. A něco z toho předaj, ti další po nich mají ty předaný zkušenosti, ale už ne ten osobní zážitek, no a po několika "předáních" už se to vykládá defacto jako pohádka, protože ti, co jsou v generaci x+5 od těch, co zažili realitu násilí, nemaj ani představu, ani tucha, jak vlastně vypadá taková realita násilí, ti už si ani neuvědomujou, že něco takovýho doopravdy nastat může a pak podle toho přemýšlej a pak se podle toho chovaj a pak podle toho ani nechápou. A když pak nějaká realita násilí nastane, tihle to maj pak jak úplnou "chybu v matrixu", jako co se to stalo, co se to děje, jak je to možné....a skapou jak mouchy. Do týhle kategorie třeba spadaj ženský, kterým vůbec nedochází, že v jakýmkoliv jiným prostředí, než v tomhle peřinkovým pro femi západním prostředí by jim taky mohly nastat krutě hustý časy, tak vykládaj, jak "jsou naprosto soběstačnééé a chlapy k ničemu nepotřebujíííí"....jo, tady aktuálně ne, ale stačí jeden větší blackout a budou rychle hledat někoho, kdo je tou situací protáhne. Obzvlášť když zjistej, že kreditkou si aktuálně tak akorát můžou natírat máslo na housku, pokud to vůbec seženou.
Ten "behavioral sink", jak tam popisujou u těch myší, že jim prostě částečně "z blahobytu a pohody jebe" (popsal jsem výš) a taky to, že jak je prostě strašně moc lidí (myší) a všechny role ve společnosti už jsou obsazený, ergo pro jednotlivce je prakticky nemožný nějak prorazit, stát se "někým kdo má smysl", vedou právě k čím dál extrémnějšímu magoření, vedeným snahou "předvést se aspoň nějak". Jak přesně podotknul někdo, už nevim kdo, 92% těch levicových radikálů, Antifa, "refudžís welkam" atd., bydlí ještě u svých starců a těma jsou živeni (tahle statistika se objevila v souvislosti s tou velkou holomajznou v Hamburku). Dost často to jsou študentíci nějakých obskurních oborů úplně zbytečných škol. Prostě jsou to lidi, kteří jsou reálně naprosto k hovnu, kdyby všichni zítra chcípli, lidstvo by si toho ani nevšimlo. Tak "páchaj dobro", aby byli aspoň k něčemu. Je fakt, že čelavěk, kterej se musí snažit, aby se postaral o vlastní famílii a podobně, takový kravský nápady nemá a rozhodně nenapáchá takový škody. Tady je to dost podobný, jak u těch myšáků, jak tam píšou, že "role už byly všechny obsazený, mladý samci nebyli potřeba a neměli prostor, co obsadit, což vedlo k defektním chováním a agresivitě". No a další způsob vyrovnávání se s tou situací, že je jedinec defacto k hovnu, protože u každýho patníku je sedmnáct podobných, je, že čím dál víc na všechno pečou. To je taky dost častý, je to takovej ten problém chlapů, o kterým ženský dost fňukaj, "kde jsou ti praví", v tom textu o myších to popisujou jako "stažení" a kategorie MGTOW tam spadá taky. Což dost souvisí s rozsáhlou "agresivitou samic" :-D Kdy si teda ženský stěžujou, že by chlapi měli být "mužnější", ale oni místo toho serou na všechno, serou i na ně, hleděj si svýho a dělaj (ano, je jich asi čím dál víc) to, co je nutný, ergo, choděj do práce. A pak jdou domů, bo do hospody, za sportem, pařit na XBoxu, ale prostě, "sám na sebe", ekvivalent myši která žere a spí a ani o samice moc zájem nejeví, protože neví, co s nima, neví pořádně jak (u myšáků, že je to nikdo nenaučil, tady u lidí proto, že v tom mezivstahovym bordelu už je extrémně těžký se nějak vyznat, žádný pevný body už nejsou).
Citace z toho jednoho článku:
"Ženy jako vzdělávacími systémy preferované pohlaví dosahují v posledních dekádách lepších školních výsledků a vyššího stupně vzdělání a obsazují tak ještě nedávno pro muže typické role (vysoký management, akademické kruhy, ale i místa v represivních složkách jako je armáda a policie). Tyto ženy pak vzhledem ke své relativně vysoké sociální pozici kombinované z reprodukčního hlediska s méně vyhovujícím věkem kolem 30 let (v důsledku dlouhého studia a startu kariéry) problematicky hledají partnera, protože většina mužů se ocitá sociálně pod nimi a ti co by jejich požadavky splňovali, nemají příliš důvod v této věkové kohortě s ohledem na své možnosti vybírat. Výsledkem jsou bezdětné nebo vzhledem k nižšímu vzdělání, příjmům, inteligenci a dominanci partnera (a tím i jeho nižší sexuální atraktivitě) záhy rozvedené ženy.
Většina mužů se (v důsledku sociálního programování) nicméně ještě pokouší o stále méně funkční roli zaopatřovatele rodiny, která však v prostředí tak jak je nastaveno v rozvinutých zemích selhává a končí často rozvodem, po němž muž tuto roli sice nadále zastává prostřednictvím nucených převodů části svých příjmů směrem k exmanželce a potomkům, ale v rodině již není jinak přítomen a jeho práva ve vztahu k dětem jsou často omezena.
Objevující se "adaptací" mužů na tyto podmínky je v případě menšiny "alfa jedinců" programová promiskuita a ignorování závazků vůči ženám. V případě zbytku mužské populace, s průměrnou sexuální atraktivitou a s tím spojenými omezenými možnostmi, stažení se (viz. níže). Netřeba zdůrazňovat, že obě strategie jsou v dlouhodobé perspektivě společensky destruktivní.
: Trefný, co? Problém je totiž i v tom, že stažení se z jedný pozice usnadňuje stažení se z jiných dalších pozic a reálně přispívá ke vzniku hnípalů, kteří na všechno pečou, choděj do práce, aby měli na zábavu, no a nebo se vrhnou do nějaký zástupný náhražkový činnosti, aby ukázali, že nejsou úplně k hovnu. Pak je otázka, jestli je ta náhražková činnost dobrá, nebo špatná.
Zmíníme to násilí. Nesouhlasim s tou tezí, že je současná společnost nějak "otupělá vůči násilí" skrze masmédia, to je blábol a klišé, předchozí společnosti byly mnohem mnohem násilnější a to žádný pořádný média ani neměli, dneska se lidi poblijou u Youtube z věcí, na který se dřív dívali reál a bylo jim to fuk, naopak kdejaký pouštní barbaři co televizi ani pořádně neviděli, jsou schopní tasit nože pro malichernej důvod, když za třicetiletý války švédský vojáci dobyli Prahu, tak jí skoro celou vybušili prostě tím, že se bavili, kupříkladu shazováním lidí na naostřený kůly, vypichováním očí a podobně, Pol Potovci televizi neviděli v životě a jak byli brutální, takže naopak, současný společnosti jsou nesrovnatelně míň násilný, než ty starý, aspoň na západě. Ale ano, objevujou se formy násilí, který dřív nebyly až tak častý, kupříkladu primárně americkej "školní střelec", kdy za dobu divokýho západu (200 let) to byly dva případy, do roku 1966 od začátku století, jeden, do roku 2010 asi osm a od roku 2010 znova osm, je vidět, že za to opravdu, ale opravdu nemůžou ani zbraně, ba zde ani islám a víra, protože tihle střelci jsou obecně neznabozi, ale souvisí to s nějakým defektem ve společnosti (jak to psal ten šerif, nemůžou za to zbraně, změnili se lidi, vychovala se generace ublížených ufňukaných kriplů bez hodnot). No a v kombinaci s rozkladem tradiční rodiny, kdy teda pořádně "mladý samce" nikdo nevychovává (statisticky je prý kriminalita bílých i černých z kompletních rodin stejně nízká) a ti si pak sami se sebou neporaděj a pak si neporaděj ani s ničím dalším, to vede k čím dál tím častějším takovým excesům, kdy si (a tady ten vliv médií bych potvrdil) mladej myslí, že by měl být úspěšný, obdivovaný, prostě takovej ten kurva hepyend jak v každý dementní komedii a slyntu pro puboše, slavnej sportovec, zpěvák, filmová hvězda, zjistí že je reálně úplně k hovnu, jeden ze sta jen u tohohle patníku, nestane se prostě vůbec nic.....tak že i ten může být najednou "hrdina dne", když dodá médiím nějakou krev. A v kombinaci s dalšíma faktorama to může vést k velkému bum. Jak to říkal Tyler Durden, "Vychovali nás v tom, že z nás budou úspěšní zpěváci, rockový hvězdy, sportovci, herci, no a my teď zjišťujeme, že se nic z toho nestane. A začínáme být fakt nasraný" :-D (film Klub rváčů).
A taky je fakt, že v oblastech, kde se lidi musí snažit, aby přežili, se nedume o žádným řešení práv transgenderů, neřeší se tam, jestli je oslovení "dámy a pánové" necitlivé, neopruzujou tam žádní ti, co "si pohlaví nevybrali, smiřte se s tím" a podobně. "Jebe z blahobytu" je prostě reálnej fakt.
No, ovšem, prostě je fajn, že jsem ke stejným závěrům, jako ti, co studovali ten myší experiment, došel taky a nezávisle na nich :-D A pozitivní je, že ačkoliv se západ nachází na tý sestupný trajektorii, i u myší to ještě trvalo pěkně dlouho, než to šlo všechno do řitě, takže kompletní do řitě odeslání u nás neproběhne pravděpodobně za života kohokoliv z nás :-D Ne z týhle příčiny teda. Konfrontace s barbarama a podobně je ovšem jinej problém a to je problém, kterej právě ti současní pseudolevičáci vytváří tím blbnutím z blahobytu.
A Calhoun nakonec přišel na to, jak tomuhle degenerativnímu chování předejít i u myší, tím, že je donutil spolupracovat :-) Tak se uvidí, co vymyslíme my :-)

Koukejte se přestat "rozdělovat", podraso nesvéprávná

12. března 2018 v 11:54 | Řezník
Servus všem. Opruz, hnípání a vořežpruting ohledně prezidentský volby neustává, ačkoliv je to dávno hotový. Vehementní bojovníci za demokracii, obecně se rekrutující hlavně z příznivců naprosto nedemokratický EU, předvádí svuj respekt k demokracii neustálým bojkotováním Z Mana, neboť nevyhrál demokraticky. Nebyl to jejich kandidát. No a všichni víme, že když těmhle Novým Marxům nevyhraje kandidát, tak to není demokratický, největší hrozba pro demokracii je volič, může za to Putin, Kim Čong, Velkej Panda, Aštar Šeran, nebo klidně Zutra Všemohoucí, to je úplně jedno, hlavně to na někoho hodit a neuznat, že to prostě prosrali, ta jejich mediální propaganda se sype na všech frontách, ty tlachy jim už skoro nikdo nežere a musí šahat k čím dál extrémnějším metodám. Sranda taky je, když pak vidíme "odmítače referend", protože volič je moc blbej, aby o něčem směl rozhodovat (kromě toho, jakýho politika navolí, i když ten může být ještě blbější) jak vyřvávaj na náměstí a prosazujou "sílu lidu" :-D (tady mi jejich cíl, odvolání "mlátičky" nijak nevadí, ale ten kontrast hoši, ten kontrast :-D ).
Takže gang, co to celý před volbama postavil okolo slova "slušnost", teď vyřvává, jak pohrdá těma, opovrhuje těma (zdravím Hřevola, stejně tvojí tvorbu nesleduju, ty odulej pohrobku Veškrny), odchází ze sálu při inauguraci prezidenta a podobně. Ale best, top, klasika a úplně super je to, jak banda, která označuje část občanů, co volili Z Mana, za lůzu, póvl, blbce, dementy, ty co by se měli vyhladit (jojo, i to jsem viděl), případně voliče SPD za idioty, vlastence za nacisty, těm, co tu nechtěj mít musulstán, spílaj do rasistů, nácků, fašistů, xenofobů a podobně, neustále něco blije o "rozdělení společnosti", o tom, jak "Zeman rozděluje lidi", o tom, jak byzme se "měli sjednocovat" a podobně. A mě už tyhle fráze neskutečně lezou krkem, protože to jsou prostě hovna namletý do písmenek. Je to stejný, jako když Antifák mluví "proti nenávisti", přičemž jejich skutky lásky jsou teda všude po Evropě a USA jasně patrný. Nebo dement natočí vídeoklip, kde mučí Trumpova voliče a vyvětí se k tomu, že přece "nenávisti už bylo dost". Kdo jim to ještě žere. Nikdo, jen lidi z jejich tábora, ale mě už unavuje to i poslouchat, protože mám na ten jejich doublethink už festovní alergii.
"sjednocovat společnost", "nerozdělovat", "stavět mosty", jak by to kurva jako mělo probíhat? Modelovej příklad, jsem Z Manovec (ač jsem ho v prvním kole nevolil) a nechci tu přimigrovalý musulmany. Je proti mě nějakej D Boy, co tu evidentně chce přimigrovalý musulmany. On je podle mě debilní vítač, já podle něj zasranej rasista. On je tu chce, já ne. Fajn, můžeme se shodnout, že škrtneme pojmy debilní a zasranej, vítač a rasista a podobně, takže se jako "sjednotíme", ale lámavej bod tu je pořád. Já je tu nechci, on jo. Jakou uděláme shodu? Já pravim, jak oni si to představujou, to "nerozdělování". Prostě tak, že ti, co s nima nesouhlasí, prostě zavřou hubu, prostě se s tím smířej, že to bude po jejich, kapitulujou a budou se kát ze svých špatných názorů, pohledů a postojů. Heh. Ani je nenapadne, že v rámci toho "sjednocení" by mohli teda oni udělat to samý a kapitulovat. To ne. Takže oni nechtějí nějaký "nerozdělování společnosti", oni chtěj, aby my jsme bezpodmínečně kapitulovali, s tím, že musulstán tu bude, uprclíci tu budou, my budeme na svoje náklady a rizika je tady živit, v rámci nějakýho "vyššího dobra" a "slušnosti". No tak to je můžu ujistit, že tohle se nestane. S nějakým Antifákem, co mi spílá do nacistů, se nikterak sjednocovat nebudu, žádnej "most" tam nebude a pokud ho tam někdo uplácá, dopadne to jak ta lávka v Troji (příměr přebraný od DFense). Vždyť ono je to vidět i na příkladu těch zblblých D Boys, co hodlaj jezdit na Moravě po venkově a vysvětlovat těm nevzdělaným vesanům od krav, jakou že udělali velkou chybu, že volili Z Mana a ne Velkého Kormidelníka Vědeckou Výzvu. Sjednocení v jejich podání je "udělaj to všichni kurva po našem, protože pokud to nechtějí dělat po našem, tak se rozdělujou, polarizujou a to je fuj".
Když vezmeme třeba ty mlamoje, co trajdali na náměstí s cedulí "Uprchlíci vítejte, nacionalisti táhnětě" (stejní pak tvrdili, že "žádní vítači tu nejsou" :-D ). Já jsem nacionalista, takže podle nich mám táhnout. Fajn, ale společnost rozděluje Z Man, protože se staví spíš za nás, než za ně :-D Kdyby kopal za ně a tepal do nacionalistů / vlastenců, tyhle debilní skřeky byzme fakt neslyšeli. Ono to jde ještě dál. Mnohý tvrdí, že je tady "nenávistná atmosféra" a že "Z Man za ní taky může". Jo, jasně. Ona tady je a není důvod, proč by nebyla. Agresivní levičáci stylu Feri (radši pět milionů musulů, než pět milionů voličů Zemana), odpornej pytel střev Novotný, s jeho kecama proti Čechům a jak byzme měli vyhynout, ten mluvící potrat z Člověka v plísni, co vykládá, že voliči Z Mana by se měli vyhladit a podobně, ti všichni asi šíří "lásku" a "porozumění". Tihle pravdoláskaři jsou s tím doublethinkem už fakt nemocný. "Nenávist je špatná, dělit společnost je špatný, ale bleskem vyselektujeme ty, co s náma nesouhlasí a ti pojedou vlakem do Polska, šmejdi". Jak to psal D Fens, "ohání se pravdou a láskou, ale když s nima člověk nesouhlasí, nemůže počítat ani s pravdou, ani s láskou, ale jen s rychlým procesem", nebo tak nějak. Ale nejde o to, že spousta lidí prostě defekuje držkou, jde o to, že spousta lidí jim to žere.
Oni jsou obecně s tou "nenávistí" jak nemocný. Nenávist vůči musulum nešíří dementi, co tam rozjezdí lidi autem, tu ubodaj někoho na ulici, tu skupinově znásilní Evropanku, nenene, tu šíří ti, kteří se proti tomu ohradí a ptaj se, jestli tu fakt chceme něco takovýho. Do Okamury se pořád prudí, že "šíří nenávist". I kdyby, co je na tý nenávisti tak kurva špatnýho? Nenávist ke zlu je dobro.
Zrovna dneska zase případ, kdy nějakej vohryzek napadl ve Vídni u ambasády vojáka nožem, jméno nenapsali, jen měl prý "rakouský občanství" a "motiv není znám". Jo, jasně, vůbec si nedokážu dovodit, jaký barvy a národnosti asi ten rakouskej občan byl. Ale tenhle rozhodně nemůže za to, že jeho souvěrce a pobratimy všichni nesnášej, ne, za to můžou ti, co je nesnášej, protože se s tim dostatečně rychle a dostatečně šťastně nesmířili. Já nechápu, jak někdo může být takovej dement, že uvažuje po takový linii. Ocenil bych, kdybych žádný skřeky o "nenávisti ve společnosti" už neslyšel, primárně teda od těch, který označujou ty, co jsou jinýho názoru, za podrasu, dementy, lůzry, socky a podobně.
Rozhodně bych ocenil, aby konečně zavřeli hubu nějaký pseudoumělci a komedianti, který sami sebe pasovali do role nějaký "elity", "morálních (no kurva s tim jejich životním stylem) arbitrů a vzorů" a podobně. Když jsou, krucimíca, existenčně závislí právě na divácích. Polovina českýho filmovýho průmyslu žije z dotací, Českou televizi dotujeme všichni nějakýma poplatkama, ještě mnohem víc z daní, když si Veškrnuv fanclub natáčí nějaký sračky, na který nikdo nečumí, nikoho to nezajímá, platíme to všichni a tahle banda lemplů nám ještě bude nadávat do dementů.
Z tohohle úhlu mě baví, když se ČT označuje za "nezávislou", případně "vyváženou", když je úplně jasný, z jaký strany bere info, tendenční jsou jako prase a teď s tou trapárnou na Českejch lvech, kdy si z toho udělali komedianti politickou agitku, to bylo jasně vidět. Veškerý média tady se řídí podle stejnýho mustru, Českej slavík byl úplně stejnej trapas, vyhrál by Ortel, tak se to muselo nějak odrbat, tady u Lvů si tam šášulové otírali hubu o prezidenta, no prostě trapnost trapnost trapnost. Za další, u těch komediantů mě zajímá (u mnoha teda nezajímá) jejich hraní rolí, vystupování ve filmu a tvorba. Ale jejich politický názory jsou mi u prdele úplně stejně, jako názory kterýhokoliv tramvajáka v Praze, protože to, že se dokáže Leonardo Di Caproni dvě hodiny před kamerou plazit a dělat, že ho kousnul mědvěd, vůbec neznamená, že o čemkoliv jinym něco ví, tuší, nebo nemele úplný hnoje. Až budu chtít hrát ve filmu, rád si od něj nechám poradit, ale svoje názory na konzum, ekologii a globální problémy nechť si vsune do ánusu.
Komedianti na ČT by měli teda v rámci "sjednocování, nerozdělování a nevytváření nenávistný atmosféry" sklapnout mordu, respektovat demokratickou volbu (když maj sami tý demokracie plnou hubu neustále) a ne furt prudit, kérovat, podjebávat a podobně. Na závěr, vyzývám k bojkotu těhle oslů, stačí nechodit do kina atd na to, co točej, oni to poznaj na šrajtofli, že maj radši fakt mlčet a dělat to, za co je platěj.
A samozřejmě, ocenil bych, kdybych už ty doublethinkový skřeky neslyšel od nikoho, ale to se mi asi nepodaří.

Rudý vobuch s bílým vobuchem

6. března 2018 v 14:18 | Řezník
Servus všem. Aktuálně jsme svědky dvou tyjátrů, u kterých teda nevím, který je trapnější. Nejdřív se do čela GIBS jmenuje jakýsi rudej pendrekář, kterej mlátil bílým vobuchem, takzvaným VUMLem, študentíky, během toho "Palachova týdne", bo jak se jmenovala ta opičárna. Což po halasných deklaracích toho, jak se aktuálně všechny strany (až na KSČ light) vymezujou proti komunismu, komunismus fuj (jo, je fuj), s komunisty spolupracovat nebudeme a podobně, je velice vtipný. Od těch politšášulů je to velice neprozíravý, protože to dost popudilo lidi, kteří si mysleli, že se nějak jako komunistů v 89 zbavili a že teď žijou ve "svobodě" a "minulý režim je zapomenut". Naopak to dost pobavilo mě, protože to potvrdilo to, že minulej a současnej režim má prostě nenulovej prunik nejen personální, ale hlavně v cílech, metodách a podobně. Prostě, sory, ale v době, kdy ještě spousta lidí věří na nějakej "převrat" v 89 a "jak se s komunisty skoncovalo" a "teď žijeme ve svobodě" a "s komunisty se nebratříme", je od estabilišmentu velmi netaktický dát takovýho "rudýho noka" :-D do vedoucí funkce.
A samozřejmě o tom, že dát do čela orgánu, co má dozorovat činnost policie, nějakýho bouchače, co mlátil neozbrojený demonstranty, o tom ani nemluvě. Takovej fakt pomůže občanovi proti případný zvůli policejních složek, hmm, no jo. Zavzpomíná na doby, kdy někdo, kdo by si přišel stěžovat na postup policie, by šel rovnou těžit uran, poliše poplácá po zádech s tím, že "jo, já tě chápu, to za našich dob jsme je směli řezat mnohem víc, nebo je rovnou zastřelit", případně se podrží hesla, že "neexistuje nikdo nevinnej, jen nedůsledně vyšetřovanej". Jmenování tohohle bouchače do čela GIBS je ve všech ohledech prostě šlápnutí do hovna a vůbec nechápu, že jim nedošlo, kolik lidí tím naserou.
Za další, je to čistokrevnej výsměch ovčanovi, když bezpečnostní složky má dozorovat někdo, kdo nemá problém mlátit neozbrojený lidi, jako člen bezpečnostních složek. To je jako kdyby Čikatilo dělal na sociálce.
Chápu, co na tom lidem vadí, ale....nechápu, co je na tom překvapuje. Z hlediska aparátu je mlácení demonstrantů běžná praxe po celý Evropě a mnohdy ti samí lidi, co tady střečkujou z mlácení neozbrojených demonstrantů na Národní třídě, schvalujou úplně stejný mlácení neozbrojených demonstrantů jinde. Kupříkladu mnoho z těch, kterým vadí, že študentíci v 89 dostali naklepáno od fízlů, vehementně schvalujou, jak dostali od fízlů na držku demonstranti v Českých Budějovicích, kde teda napřed policejní provokatéři vyvolali holomajznu a pak to poliši vyklepali.
http://dfens-cz.com/maj-independent-source/
http://dfens-cz.com/obcanske-nepokoje/
http://dfens-cz.com/obcanske-nepokoje-ii/
http://dfens-cz.com/pidlikacka/
Proč se držet jen v ČR, nakládačka lidem v Katalánsku, kde se kvůli neplatnýmu pseudoreferendu povolali těžkooděnci a nechali tam těm lidem nakopat prdel, taky stála za to. V Německu fízlové tloukli shromáždění PEGIDA prakticky neustále, obzvlášť vtipný to bylo po tom silvestrovským násilí. Při kterým teda německý poliši krutě nezvládali, mnohde se radši vypakovali, udržet pořádek nebyli schopní a byli přečísleni několikanásobně. Dva dny potom, když probíhaly protesty rodilých Němců právě proti tomu násilí na Silvestra, se tam shromáždil ukrutnej německej policejní šturmabtailung a předved jim, zač je toho právo a spravedlnost v Severním Chalifátu, že multikulti si kurva rozvracet nedáme. Na rozdíl od toho Silvestra, kde v Kolíně zasahovalo asi 130 poldů (no, zasahovalo, spíš prdel zatahovalo a z bojiště se stahovalo) na následný demonstraci PEGIDA jich bylo snad 1300. S vodním dělem, ve full gearech.... Takže tak. Po celý Evropě to je.
V 89 študentíci dělali to, co jim aparát řekl, že nemaj dělat, tam, kde jim aparát řekl, že to nemaj dělat. To samý probíhá u těhle dalších akcí. Zkuste někde v Evropě udělat "týden xy za nějakýho blba, kterej exnul jménem multikulti". V první řadě se budete muset porvat s Rudýma gardama (teď se jim říká Antifa), následně vás poliši rozprášej taky.
Vždyť na tý demonstraci proti islamizaci Evropy v Praze to taky zkoušeli. Ta banda fake extrémistů, co lezou z baráku ministerstva vnitra, hází tam po sobě nějakýma gumovýma dlažebníma kostkama a koordinuje je tam nějakej ten Zifčák 2.0, ony se ani ty metody moc nezměnily.
Po celý Evropě je takových Ondráčků plno a zvláštní je, že lidem nikterak nevadí, pokud ovšem "nejsou napojeni na minulýýýý režim". Pokud by dali do čela GIBS nějakýho mlátiče, co tloukl v Budějovicích "nááácky", půlka těhle demonstrantů by hejkala blahem, že je tam konečně člověk na svym místě. Ono, co si to neříct, druhej co byl na výběr, Bartoš od Pirátů, co pózuje s nápisama Gud najt wajt prajd a s vlajkou Antifa, by byl výhra asi srovnatelná. Jak by mohl dozorovat bezpečnostní složky někdo, kdo se otevřeně hlásí k rasismu a otevřeně sympatizuje s organizací, která je mnohde vedená jako extrémistická? Komu by asi stranil? To zas, až by byl nějakej Hamburk 2.0, tak by spíš dohlížel na to, aby milášek zelených a spol, levicovej radikál, co bourá město, nedošel k sebemenší úhoně. To byla volba jak mezi morem a cholerou.
Veškerý ty politický reprezentace v EU se nestydí mlátit svoje občany, pokud ti někde veřejně vykládaj něco jinýho, než je Ta Jediná Pravda Strany. Jo, za těch moc fuj komoušů byla cenzura, za kecy tě vyhodili z práce, když jsi je vyřvával veřejně, dostal jsi od polišů na držku, byla cenzura, o některých věcech se vůbec nesmělo mluvit, o některých jen nějak a z oficiálních médií ses dozvěděl jen něco.
Dneska. Ve vyspělý demokratický Evropě, s neokomunistama, tě za kecy klidně vyhodí z práce (Německo, Francie), o některých věcech se nesmí mluvit vůbec, o některých se nesmí mluvit veřejně, o některých se smí mluvit jen nějak, když něco moc fuj vyřváváš veřejně, dostaneš za to od polišů na držku, nebo rovnou flastr, v Německu ti přijdou za psaní moc fuj (a co je moc fuj rozhodne aparát) věcí na net fízlové vykopnout dveře, z oficiálních médií se dozvíš jen něco.
Kde je rozdíl? Jo, v tomhle. Změnila se skupina, na kterou se nesmí držkovat. Za komoušů (1) to byla strana, vláda a dělnická třída. Za komoušů (2) teď to jsou menšiny, migranti, gejové a spol.
Dřív, když někdo veřejně řekl, že Husák je chuj obecnej, měl na krku trestní stíhání. Dneska stačí veřejně pustit z mordy, že tábor v Letech nebyl žádnej koncentrák a máš na krku stíhání za "popírání holofaustu". Minimálně mediální cejch. Dřív tě sesmahli za protistátní kecy, teď tě klidně (západ) budou trestně stíhat za "rasistický kecy" a "šíření nenávisti", přičemž do toho spadá i poukazování na vysokou kriminalitu určitých skupin. Ty režimy jsou si už tak podobný (ten před 89 a ten, co je ve "vyspělé Evropě" teď), že kdyby si ty znaky vyměnily, v principu by se nic nestalo. Za komančů jsi musel držet hubu, nesměl držet zbraň a musel říkat to, co říká "Strana" a měl jsi klid a šanci v klidu dožít. Na západě Evropy musíš držet hubu, nesmíš držet zbraň a musíš říkat to, co říká "strana". Jenže, třeba bezpečnostní level ČR před rokem 89 byl nesrovnatelně výš, než je bezpečnostní level na západě Evropy teď. Jedinej mass kill za existenci ČSSR byl ten od Hepnarový, jinak byl klid. Západ Evropy je teď úplně někde jinde. To se tady ani za Rudochů nestávalo, aby jen za silvestrovskou noc ubodali na ulici čtyři ldi (Londýn), 1500 útoků kyselinou za rok, nebo nějaký vybíjení ve jménu Toho, Koho Znevažovat Dovoleno Není. Současná Evropa se vrátila, z hlediska občanských svobod, před náš rok 89, ale z hlediska bezpečnosti se naopak posunula mnohem k horšímu. My to tu máme ještě relativně v pohodě, ač jako "posttotalitní" země, jak nás označujou. Ale každej, kdo se podívá, musí vidět, že ta totalita, co byla tady, je prakticky stejná, jako ta totalita, co maj teď na západě. Jasně, místama se to trochu otáčí, protože se do vlád dostávají i strany pro lidi, který nemají mozek úplně rozšvihanej neomarxismem, politickou korektností a slintama o právech menšin, privilegiích těch a těch, bílý vině a podobnýma kravinama, za který bych nejradši dával facku přes celou hubu, ale.
Veškerý svoje hlášky a texty, než je zveřejnim, si radši třikrát přečtu a kouknu, jestli v nich náhodou není něco, za co by mi mohli přišít nějaký "hanobení", "nabádání k tomu a tomu", atd. Takže ano, je tu naprosto legální veřejně napsat, že prezident je kokot, ale za kecy na menšiny se i u nás trestně stíhá a na západě stačí už i výrok, že islám je jako mor, k tomu, aby se to řešilo u soudu (true story). Na Slovensku holka spálí korán, svuj korán, na místě kde může pálit oheň a stejně jí tahaj po soudech. Dawkinsovi zrušili účast na nějaký přednášce, protože "urazil islám". Co na tom, že předtím dvacet let tepal do křesťanství a to dost nevybíravě.
V západní Evropě už žádná svoboda slova není a u nás už taky mizí, znáte to, jak vás něco napadne, ale radši to přežvejkáte pětkrát potichu a pak to radši neřeknete, aby nebyl průser? Právě.
Současnej režim, obzvlášť na západ od nás, se od toho našeho před rokem 89 liší jen v detailech. Třeba v tom, že teď je "kasta nedotknutelných" někdo jinej, než to byl tehdy (a na lidi, co jim to baští, to podezřele dobře funguje). A ano, "můžeme cestovat". Pokud se teda se někomu chce blomcat se po Evropě, kde uvidí všude stejný Tesco, bankomaty VISA, bandu hidžábnic a prakticky všechno stejný, až na pár historických baráků a jedinej rozdíl je v tom, že tady si dám Big Mek za český a ve Francii si dám Le Big Mek za eura. Ale to není chyba režimu, to je pravda.
Touhle optikou nechápu, když je Evropa takových Ondráčků úplně plná, co se lidi diví, že je zase šarže nějakej rudej obuch. V Německu vede nějakej úřad pro "boj s nenávistí" na internetu bývalá vysoká členka STASI. Ono je to všude.
Akorát tohle se teda estabilišmentu u nás povedlo dost pohnojit, no. Probrali z letargie i lidi, co si mysleli, že už žijou někde jinde, v nějaký jako "svobodě a v právu", no a to je jedině dobře. Komický je ovšem, když ti samí, co tvrdí, že lidi nemaj co rozhodovat v referendech, protože jsou na to moc blbý, pak pobíhají po náměstí a vyřvávaj. A ještě komičtější je, že jim nevadí, že v čele GIBS je vobuch, co mlátil neozbrojený lidi, ale že to je vobuch, kterej mlátil ty konkrétní neozbrojený lidi a "je spjatý s minulým režimem" :-D Jako by to blbajzničení ohledně minulýho a současnýho režimu něco reálně znamenalo a oba neměly po celý Evropě dost nenulovej ideologickej i personální průnik.