Květen 2018

Slizký parazitní střevožrouti

28. května 2018 v 10:53 | Řezník
Servus všichni, dneska je to výživný a bude überhate. Všichni jsme jistě uzřeli, že v Brně, v nějakým divadle Husák na provaze :-D zplodili jakousi úchylnou hru, kde Ježíš przní muslimačku, následně si tam nějaká "hérečka" tahá českou vlajku z rodidel, jmenuje se to "Naše násilí, vaše násilí" a je mi jasný, že autoři nemaj o násilí ani šajn. Tohle samo o sobě je hodno hejtu, ale ještě mě hecla další věc. Proti týhle paskvilní prasečině (prej umění) protestovala skupina Slušní lidé, no a spousta dementních hýkalů se zase vyvěťuje ve smyslu, že "to jsou fašisti" (asi proto, že bojkotujou "svobodu umění" bo co) a že "hrozba jsou spíš oni", že je spíš potřeba trpělivě mluvit, ne řvát (uáááá) no a samozřejmě, Kalousek, expert "Budu vším, čím mě chcete mít", se svezl na vlně a prohlašuje, že "On je Husa na provázku" (inspirace kokotím Je suis Charlie je patrná). V případě Kalouska bych ovšem rozhodně nepoužíval svoje jméno a slovo "provaz" v jedný větě, vyvolává to zajímavý asociace o spravedlnosti. Slovy Jokera, "velmi špatně volená slova".
Ok, takže co máme. Máme z daní placenou smečku "umělců" v divadle, kterým to chechtákuje město, je to podporovaný organizací "Zhnít v Brně" (už jen z tý bych vyblil i snídani z minulýho roku), který si za naše prachy vytvořili nějakej zkurvenej urážející paskvil. Už to tluče do očí, ale, ten kontrast lidi, ten kurva kontrast. V situaci, kdy se okolo třeba islámu chodí po špičkách a člověk nesmí zmínit ani historický reálie, třeba že ten jejich pouštní beduín prznil šesti, nebo devíti letou holku, veřejně vytvoří tohle. V situaci, kdy policajti opruzujou lidi kvůli pálení vlastního koránu, na místě určeném k pálení ohně, oni veřejně vytvoří tohle. V situaci, kdy holka na Slovensku veřejně spálí korán, sebere jí pomalu URNA, pak jí k soudu vedou v "medvědovi" (to je ten postroj, kdy má vězeň přikurtovaný ruce poutama ještě k opasku - pochopil bych to u nebezpečných magorů, chlapů, co zduží frajera i spoutanýma rukama, magorů co nemají co ztratit, nebo jsou nepředvídatelný, kupříkladu když zatkli psychopata Tvrdíka, kterej vykydlil vlastní děcka a tchyni, s tím, že jim upižlá hlavy a ty naaranžuje k televizi, aby to žena našla, až se vrátí domů. Chytli ho v tramvaji, zechcanýho od krve a z tý tramvaje ho rvalo šest policajtů. K tomu se ani jeho právník neodvažoval přiblížit - měl asi dva metry svalů a šlach - a řval na něj povely přes uličku) veřejně zplodí tohle. Paskvil, kterej otevřeně hanobí víru. Pokud by někdo udělal cokoliv, kde by byť jen z poloviny zkurveně urazil islám, zaprvý, by okamžitě čelil bojkotu ze strany všech "lepšolidí", ano, přesně těch chuchvalců protoplazmy, který se tý Husy teď zastávaj, za další by to asi musel vysvětlovat na pendrekárně. Za další by riskoval, že to něj někdo nadělá díry, pravděpodobně s nikým a ničím nesouvisející přistěhovalci Hasan a Rašíd, nebo že mu to divadlo Antifa podpálí. On když Zhebnul Čárlí, tak to bylo dávno potom, co si dělal hanebnou prdel z křesťanský víry (bez reakce jak aparátu, tak kohokoliv) ale začal se navážet do islámu a to padla kosa na kámen.
Aparát se poučil, "umělci" se poučili. "Umělci" a "lepšolidi" ukázali, že jsou ještě bezpáteřnější sráči, než jsme si dokázali představit. Na rozdíl od nějakých těch rebelantů a dizidentů z dřívějška, který byli i ochotný se občas vymočit proti větru, tihle jedou plně v neomarxistický linii, do křesťanství tepat možno, protože to není pod legislativní ochranou, ani pod ochranou neziskovek, lidskoprávníků a všech těhle plničů latrín....plus, oni se ti křesťani ani moc nebrání, že jo. Tepat do křesťanství, tam nehrozí, že ti Antifa zdemoluje káru, zapálí divadlo, nebo tě, samozřejmě v převaze tak patnáct k jedný, přepadnou, to se to machruje. To je geroizmo jako když fotr doma tluče matku a haranti se k němu přidaj (ne řídký, děje se to).
Teď bojovníci za svobodu umění, kecálisti o "umírněných reakcích" a o tom, že "si každej přece může hrát co chce a komu to vadí, ať tam nechodí". Tak nejdřív, best of Antifa, levičáci a spol. Richard Dawkins dostal ban z přednášky v Britonii, protože na svým Shitteru urazil islám (on se o něj nějak decentně otřel). To, že předtím desetiletí tepal do křesťanství nikomu evidentně nevadilo. Ve Svedenu dav levičáků dělal bordel před galerií, kde bylo "rasistický" umění (třeba fotka černýho na šibenici), fízlové sebrali vystavovatele, proti těm bordeltvořičum nezasáhli nikterak.
USA, na univerzitě tam měl vystupovat nějakej chlapík, sice levičák, ale nesouhlasil ve "stu ze sta" s tezema "progresivců", takže randál, riot, ohně v kampusu, náklady na bezpečností opatření se šplhaly do statisíců dolarů.
To jsou iba příklady, který si vybavuju z hlavy. Ono toho bylo mnohem víc. To, jak psal starej Klaus, že uspořádat míting AfD v Německu je dost těžký, protože pak majitel prostor čelí výhrůžkám ohňom, je zase něco dalšího.
Ataky femiaktivistek proti reklamě na Bernarda (jsou sexistickéééé - v době, kdy je každá třetí oblečená jak do bordelu, vtipný), tady by se taky dalo říct, když tě ta reklama sere, tak na ní nečum, ne?
Přejmenovávání uměleckých děl po Evropě, třeba "hlava mouřenína" se musí jmenovat "hlava muže", aby to neuráželo - "když tě to sere, tak tam nelez, ne"?
Cenzura filmů, aby neobsahovali nic rasistickýho, antifeministickýho...."když ti to vadí, tak na ně nečum, ne"?
Sranda je, že bitkaři za svobodu hanobit náboženství se vesměs rekrutujou ze skupiny, která by jinak zakazovala první poslední, jen, pokud se to i nepatrně dotkne jejich oblíbených etnických, sexuálních, či náboženských skupin.
Randál v USA proti seriálu "Přátelé" (jo, je to sračka, ale to je něco jinýho), že je homofobní, transfobní, rasistickej a chtěj aby se to nevysílalo, kurnik...."když tě to sere, tak na to nečum, ne"?
Nedávno kupříkladu Konva na povolený akci parodoval pouť do Mekky, kdy v těch jejich pyžamech obcházeli kadibudku, vyhodnotilo se to jako "podněcování k náboženské nenávisti", fízlové to ukončili a samozřejmě.....kulturní paraziti vyřvávali, jaký je to hnusný a fuj, dělat si veřejně z islámu prdel.
Případů, kdy se levici něco nelíbilo a řešilo se to řvaním, protestama, kamenama, podpalováním a podobně, je hafo, hafo a hafo. A ti samí plýtvači vzduchu teď budou říkat "když tě to uráží, tak tam nechoď"? Ta samá strana nám bude kázat o "svobodě umění"? Jo? Tak by to chtělo udělat třeba hru, v rámci který někdo nasere na korán, to by bylo řevu o nacismu, fašismu, rasismu (jo, já vim že to s tim nemá nic společnýho, ale když ti idioti maj tyhle pojmy tak rádi :-D ).
Samozřejmě pominu to, že ta urážka křesťanství je v tom "umění" tak prvoplánová a jasně patrná, že prvoplánovitější už být nemůže. Kdyby chtěli poukázat na nějakou jako spojitost mezi násilím od křesťanských Evropanů směrem k mohamedánům, mohli tam ukázat, jak tu muslo ženskou znásilňuje křižák (což ne, že by se nedělo). No a nebo třeba, nevim, Říman, nějakej centurion. Ale oni ne, oni se musej začít navážet přímo do Ježíše.
Vzkaz autorum. V první řadě si doplňte historii, vy bezcenný vopruzové. Islám vzniknul až šest set let po ukřižování Krista, takže, ta vaše prasečina ani datově historicky nesedí. Zhanobit křesťanství nestačilo, tak se vrhli na státní symboly a nějaká humusačka si tam tahala z rodidel českou vlajku (pevně doufám, že byla pěkně zasviněná z nějakýho skladu, takže jí pak děloha vyhnije skrzevá infekci). Není na to nějakej paragraf, jako hanobení státních symbolů? Přece jen, vlajka je prostě symbol, neslouží k tomu, aby si tim nějaká kunhuta utírala množírnu. V Americe patří k největším dehonestacím to, že se někdo chová neuctivě k vlajce.
Chtěl bych vidět reakci kulturní fronty, kdybych si třeba tibetskou vlajku někde veřejně vytáhl z řitě.
Fajn jsou reakce různých uvědomělých tlučhubů. Prý ti, co tam protestovali, jsou "fašisti", protože chtějí vnucovat svojí vůli těm okolo. Výborně, výborně, takže děkuji, ten, kdo chce vnucovat svojí vůli a názory, je podle nich fašista. Ergo, co jsou teda oni, když požadujou zákazy, cenzuru, přejmenovávání, aby tenhle mluvit nesměl, aby tenhle mluvit směl, aby se tyhle věci říkat nesměly...co dál, ti, který mlátí lidi kvůli odlišným názorům, zbijou někoho kvůli vlajce na kšandách, ničej auta členum AfD, chtějí cenzurovat Okamuru, vytváří náhubkový zákony.....no nejsou tohle přímo ukázkový fašisti? Je fajn slyšet, že největší fašisti současnosti jsou ti tzv "antifašisté", ale nečekal jsem, že to uslyším zrovna z jejich smrdutých tlam.
Pak tu máme blbý lidi, kteří říkají, že hlasitý protesty jsou kontraproduktivní a že je potřeba "to řešit inteligentním slovem", já říkám, jo, paráda, ty jitrnice. Inteligentně tu mluvíme už asi pět let a kam se dostáváme? Do čím dál větší řitě. Vysvětlujem, že odzbrojování občanů je blbost, že ta migrace je ještě větší problém, mluvíme, diskutujeme, vysvětlujeme, no a všechno pytel platný. Islamizace Evropy dál probíhá, opozice se umlčuje, vznikaj pomalu politický procesy, shrnul bych to do "psi štěkají, ale rudá karavana táhne dál". To antifáci a spol jsou mnohem efektivnější. Když se jim něco nelíbí, řvou, dělaj bordel, flušou a serou (převzato z Con Air) a ono se jim radši ustoupí.
Vidíme, že ten dvojí metr estabilišmentu a "kulturní fronty" už nemůže být víc dvojí. Příklady z Evropy, pokus o zapálení synagogy je "vyjádření nesouhlasu s politikou Izraele", hození salámu k mešitě je "útok z nenávisti" a pachatel patří do díry (jo, je mrtvej). Kritizovat křesťanství, cajk, kritizovat islám , verboten (Dawkins). Hanobit křesťanství je "svoboda umění", ale zhanobit islám, to řeší policie (pálení koránu).
Cíl estabilišmentu je, islamizace Evropy a ty kulturní vometáci (teda, většina) na tom dělaj s nima, proč, no protože je to "kulturní marxismus". Umělci, pisálci, tlučhubové, lebkolezci, mnoho novinářů, ti jsou prostě ukázkoví produkti těch fakult, který jsou tímhle úplně promořený, kde je učí národ nenávidící, sebe nenávidící, individua.
Taková pěkná ukázka je v Simpsnech, kde je Marge na vysoký (díl jako vzpomínka) a blekotá tam nějakej prófa o "otcích zakladatelích". A prej "Všichni byli bílí, heterosexuální muži. Jiným slovem, zlo" a napíše sprejem Evil přes obraz. A nedělejme si iluze, že v principu podobně to tam mnohdy nevypadá, co vznikne z člověka, kterej roky tyhle prdy nasává?
Sdělení je jasný, hra na "nerasismus" a "nehanobení skupin" definitivně skončila, je vidět, že některý skupiny se explicitně hanobit a urážet smí, ba co smí, je to fajn, je to umění, je to "sebereflexe", některý skupiny se prostě hanobit nesmí, protože to je rasismus, šovinismus, ksenofóbije, nacismus a podobný sračky z krku.
Oni už se tím ani netajej. Je čas (ten už je dávno) být stejně nekompromisní a přestat se snažit o nějaký "řešení, který budou vyhovovat všem", nebo o "stejnej metr". Když ne oni, tak ani my.
Nadpis je převzat z filmu Men in black (ten první), kdy Šváb tam dělá blebleble na agenta K a ten na něj řve "Víš kolik takových, jako ty, jsem rozmáz novinama? Ty slizkej parazitní střevožroute" :-D Proč jsem ho vzal. No protože tihle "umělci" jsou totálně slizký. Blekotaj o svobodě, sami jí popíraj, útočí na skupiny, o kterých ví, že nejsou pod ochranou a že se moc bránit ani nebudou, jedou na vlně toho, že do někoho tepat je v pohodě.
Parazitní, no celý to divadlo Hnusáků na provaz platíme my, z daní. My platíme prachy, aby si tam nějakej nenávistník léčil svoje mindráky z křesťanství a provozoval takovouhle mentální onanii. Výborně, to bych ty prachy radši vyhodil.
Střevožrouti. Protože si myslej, kdoví, jak nejsou geniální, jedinečný a jak "neukazujou na to a ono" a přitom jen nasávaj prdy a "žerou hovna", co (obrazně řečeno) padaj ze zastánců Kalergiho plánu, který pak pravděpodobně zatočí i s nima.
Něco podobnýho bylo v South Parku, díl s rezavou krávou, kde říká Kyle, "Bylo to k ničemu. Celej tejden jsem žral prdy a bylo to k ničemu" A Cartman "Z toho si nic nedělej, Kyle. Bylo už spousta lidí, co si mysleli, jak trpí pro lidstvo a ve skutečnosti jen nasávali prdy" :-D
Ještě k obraně. Kdo se nebrání, s tím bude vyjebáno, psal jsem to tady už mockrát, nějaký tendence typu "Nebudu si toho všímat a oni toho nechají", "moudřejší ustoupí", "mlčící většina" a podobný hovna, vedou jen k tomu, že si agresoři, potažmo uřvaný minority, usurpujou čím dál tím víc, když většina mlčí a oni řvou, tak si to prostě vyřvou. Kdo o svoje práva neřve, ten o ně přijde. Čas nějakýho "pochopení", "empatie" a podobně, dávno skončil, je potřeba být stejně hnusnej a nekompromisní, jak oni. Jsem četl od Matějky text, kde říkal, že by taky nenechával invazní vojáky utopit, lovil by je z vody, ale vysazoval v Lybii. No a nějakej vořech mu tam oponoval, že to není tak snadný je vysazovat v Lybii, že se to třeba Lybijcům jako nemusí líbit (hehe) A já říkám, no tak fajn, tak pokud by je nešlo vysazovat v Lybii, tak je prostě.....počkejte si na to....nechám utopit a kašlu na ně. Proč bych měl přistoupit na nějaký pochcaný citový vydírání, "přece ty lidi nenecháš umřít - tak jsi je umřít nenechal, ale teď je teda živ - no a teď se jim přizpůsob - no a teď to dělej úplně podle nich a doufej, že tě nebudou chtít někam vypakovat", no co to jako je, tohle? Žene je někdo na to moře pod hlavní kulometu? Ne, ani prd. No tak to tam lezou z vlastní svobodný vůle, že? Ergo na vlastní riziko, ne? Takžeeee je pak na výběr, Lybie, nebo na ně kašlat, ať to zkusí doplavat. A ne že se na každý řešení najde problém, kromě toho, že se dál bude pokračovat v Kalergiho plánu. To jsem trochu odbočil. Kdo o svoje práva neřve, ten je ztratí, heslo "práva se nerozdávají, ale berou" je krutě pravdivý a výstižný. Tak aby nám nesebrali ty naše. Protože nám je berou pořád. Většina se nebrání, tak se neustále něco zpřísňuje, ale každý uřvaný minoritě se neustále ustupuje. Skupina "slušní lidi" měla pořadatelům toho divadelního paskvilu nasrat do átria, s tím, že to je jejich forma kontrauměleckého vyjádření k probíhajícímu představení. Že jen napsat "jsou to sračky" by nemělo ten umělecký efekt, tak jim ty sračky museli vizualizovat. Plus klíčový slova jako "protest", "otevřít diskusi", "vyvolat diskusi" a podobně.
Příště si podám zas někoho dalšího.

Čtvrtá vlna, teda spíš, totální tsunami z hoven

24. května 2018 v 16:12 | Řezník
Servus všem. Tak jsem dneska, skrzevá kámošku na fejsu, uzřel vídeo od nějaký bandy, co si říká "Čtvrtá vlna" (pak jsem jim kouknul do profilu, no, to byl teda hustej hnojomet, ale k tomu se dostanu). Vídeo o tom, jak že je furt hrozně moc pohlavních stereotypů a že kluci jsou bombardováni všemožnými hrdiny, holčičích hrdinek je hrozně málo, kluci nosej furt jako modrou a holky furt růžovou, no a jak proti tomu. Že prej matky maj říkat klukum, že kluci klidně brečej, fotr co chodí na rodičáky pak s harantíkem řeší svý problémy, nebo jeho problémy, nebo já nevim, mluví se o pocitech a ty se dávaj najevo, koukat s klukama na filmy, kde jsou hrdinoženy, filmy, kde jsou hrdinomuži vybírat opatrně.....no prostě, kdybych chtěl někam plesknout nálepku "Manuál, jak vyrobit ufňukanýho sráče", tak to plesknu přesně na tohle. A pak jsem jim vlezl do profilu.
A tam jsem si uvědomil, jak to řekl ten zohavenej černoch tomu Rusákovi ve filmu Hříšníci a svatí, "Ještě jsi nic nezažil". Protože je to jakási feministická banda vořež...(kurnik, jak je ženskej rod od slova vořežprut?)....vořežprutic, který blekotaj něco o rovnosti (jako by jí neměli), diškrymynácyjy (jako by tu reálně nějaká byla), ale, ok, každýho asi sere něco jinýho. Nejničivější tam ovšem bylo, že tam byli jejich spojenci i chlapi a ti tam podobný hnoje mleli taky. No a taky, hlavně, tam řešili úplně samozřejmý věci, kterým se prostě nedá vyhnout, jako nějakej "systémovej problém" s tím, že to si žádá "systémový řešení".
Když vezmeme, že jejich představa ideálního chlapa je evidentně nějakej mámoň, co se stará doma o dítě, nejradši by ho i kojil, jenže nemá čím, veškerou bojovnost, chlapský schopnosti, testosteron a skills dávno odepsal, protože "maskulinita, to může být problém, s tím opatrně" (a kterýmu, jakmile se jim ho podaří vyšlechtit, z fleku nasadí parohy s nějakým prachatým Mr BigDickem, protože na pudový rovině stejně budou takovým mámoněm opovrhovat, jako každá) a v tomhle smyslu se snaží učit lidi a jiný tupýni jim tam na to kejvou, obzvlášť teda ženský tam na to kejvou, fakt mě pak baví následný ženský fňukání "kde jsou ti praví muži". Představte si, že tohle vychovává děti. Co z nich vychovaj, když od počátku půjdou proti přirozenýmu nastavení mentálu, noooo.....deformanty. Je mi jasný, že v týhle filozofický škole je namočená celá brigáda učitelek, psycholožek, dětských různých poradkyň a podobný bandy, který se vedený kdejakým pokřiveným motivem, snaží vytvořit svět silných žen a plačících mužů, což je samozřejmě neživotaschopný, no a pak zas budou další psycholožky, psychologové, hlavošťouři a lebkolezci, blekotat něco o tom, že je "krize mužství", "muži už nejsou, co bývali", "muži jsou dneska spíš jak ženy", "muž dneska se nedokáže zatnout, ochránit nikoho, zamakat, překonat krizi, snadno se vzdávají" (přičemž minimálně na tý stránce jednou, zmiňovali explicitně, učit muže, že není ostuda se vzdát) a zase bez jakýkoliv vazby na ty, který přesně takový chlapy vyrábí.
Už víte, proč tyhle lebkolezce tak nesnáším? Protože celý tohle psychosraní jen vytvoří problém a následně hledá "řešení" a nějakej hotfix, aby se udrželo pohromadě aspoň něco. Prostý pohled do komentů ukázal, že nejvíc těhle vyrobkyň malých fňukohošíků jsou mladý holky, primárně z univerzit. Kam je zavede profesní život a jaký deformace budou rozšiřovat je celkem predikovatelné. Zvláštní schizofrenie, nechat vzdělávací systém a vůbec veřejnej prostor zamořit feministickejma kecama, pak se divit nějaký "krizi mužství" a že chlapi fakt nechaj ženský dělat taky ty těžký práce. Kurva a není to přesně to, o čem tyhle furt žvaní?
Dovolím si malou odbočku. Ty "ženský hrdinky" ve filmech. Jo, poslední dobou se je jich dost, ale díky Bohu to zažilo trošku útlum, dřív s tím prudili víc. Nemám nic proti tomu, aby hrdina filmu byla ženská, proč ne. Nemám nic proti tomu, aby ženská ve filmu bitkařila a měla nějaký fest hustý kombatovky, taky, proč ne. Ale jako dělat z toho nějakej "vzor" pro děti, když 95% filmů je fest nereálná blbost a hlavní hrdina by byl tak v polovině případů sichr mrtvej, v druhý polovině možná mrtvej (to jsou ty reálnější filmy) je podle mě faaakt stupidita. Jedna z prvních věcí, co si musí skutečnej válečník, ale, nejen váleční, každej, uvědomit, je, že "v ostrým to není jako ve filmu". A že jestli si někdo myslí, že pravou rukou zbije gang protivníků a zachrání nejhezčí starou v regionu, přičemž levačkou jí umíchá kapučíno a u toho ještě vymyslí, jak zarobit randál děngů, čeká ho hnusný překvapení :-D Takže nevim, co si kdo slibuje od toho, že bude dětem pouštět filmy, kde holka zbuší randál chlapů, protože, no, ehm, je to prostě jen film, že. A zatímco ty kombatovky muž vs muž jsou často i (někdy s přimhouřením jednoho, někdy obou) očí celkem i reálný, ty "ženská vs chlapi" jsou někdy prostě křečovitý až hrůza. Jasně, jde to obejít, stylem "automatické zbraně", tam ten chlap tolik výhod nemá. Případně "Velký Big Boy vs holka, co je teda chytrá a vzala si na to meč, mačetu, pajcr, nebo aspoň kladivo z Teska". Jo, opět fajn a mnohdy to tak je. Jenže ti autoři se prostě leckdy nechaj zatáhnout do toho, že "padesátikilová holka s mečem ztolšokuje tři chlapy rovněž s mečem, od hlavy k patě v železe", přičemž je vidět, jak nereálně se pohybuje, cheatuje gravitaci i fyzikální zákony, že kdyby se do toho ti chlapi opřeli, tak jí prostě zatlučou do země....Případně, kdy se teda pustěj do boje holýma rukama ve stylu "souboj" a to je fakt už skutečná křeč, hrozně hezky to bylo vidět ve filmu "Žena zabiják", anglicky "In the blood", kde teda holka hledá svýho starýho, kterýho unesli nějaký vořežpruti mexický. Tam hraje teda Gina Carano, což je světová mistrině v MMA, poražená snad za profi karieru jen jednou, když tam packoručně tluče ženský, tak to fakt šlape, ale jak tam začne těma MMA fíglema likvidovat ty korby z ochranky, je to křečovitý až hanba. Tak jí dejte aspoň zbraně, to se nějak kompenzuje.
Takže jako jestli rodiče maj budovat holkám sebevědomí takovýmahle filmama, kdy si pak holka začne myslet, že je Xena princezna prdelnice a půjde do střetu s nějakým chlapem, čeká jí hnusný překvápko :-D Asi stejný, jako kluka, co shlídne Mistra neznámýho boje, bude si myslet, že je něco jak Mark Dacascos a půjde capoiera stylem zbušit nějaký sídlištní chuligány :-D Se taky probere v nemocnici :-D A prča je, že ty feministky pošahaný tomu samy taky nevěří, protože velká část jejich snahy je "učit muže tak, aby se jich ženy nemusely bát" :-D Taky ani tu nejzběsilejší feministku jsem nikdy neslyšel tvrdit, že by sportovní ligy měly být smíšený, protože kupříkladu kdyby zmíněný MMA bylo chlapi a ženský pohromadě, víme asi všichni, jak by to vypadalo, že jo.
Co dál. Jestlipak jim někdo vysvětlil, jak funguje reálnej svět. Nějaká blbzna si tam blila játra ve stylu, jak onehdá šla s kámoškama chlastat do baru a přikolíbal se k ní nějakej vožralej vomětek a něco tam do ní hustil a zkoušel jí jako balit a pak to skončilo nějakým konfliktem, protože byl neobytnej a zkoušel jí balit na prachy, no a jak jako to chce nějakou "společenskou změnu a odnaučovat chlapy sexizmu" and shit. Takže v první řadě, holka, pokud chceš odnaučovat chlapy sexismu a tomu, že můžou balit ženský skrzevá prachy (prý je to nechutnéééé), tak vem bejsbolovou pálku a obejdi veškerý ty "celebrity", pseudoherečky a pseudozpěvačky (který reálně "zpívaj" tak prdelí a silikonama na plejbek), všechny ty, co si nějak přivydělávaj skrz nízký chlapský pudy, prakticky veškerý modelky do většiny časáků a vůbec tyhle všechny tvoje "sestry v rodidlech" a zahraj si na žida Barribala (Bear Jew). Doporučuju se předtím protáhnout a vzít si sebou nějakej energetickej nabuzovák, protože budeš muset umlátit tak třetinu vaší populace.
Jinak samozřejmě, "měla konflikt v baru", ty vole. Cholera. To je fakt problém. Ať zvedne ruku ten, kdo nikdy neměl konflikt v baru, nebo v hospodě :-D A kdo po tom blekotal něco o nějaký "společenský systémový reformě". Jak zamezit riziku konfliktu v baru. Nechodit do baru. Protože jinak je vždycky možnost, že tam bude nějakej blb s půlkou mozku, se kterým bude třeba něco řešit. No a pro ty, co si neporaděj sami, vesměs je tam ten velký chlapík, co se zove vyhazovač. Tak kde je problém, aby se z toho musela dělat nějaká "společenská změna". Prostě debilita, sory.
Propagujou tam učení chlapů, aby měli svobodu být měkký, svobodu se vzdávat, na věci kašlat, "bojkotovat patriarchát", bahnit se ve svejch citech, pocitech, nebýt pod tlakem, prostě aby jim nevadilo, že "nemaj koule" (ten výraz tam padnul minimálně dvakrát) no, takový chlapi přece byli vždycky. Říkalo se jim "holky". Nebo "zženštilci". Já osobně používám výraz "sračka" :-D A o takových sračkách je tam zase další vídeo (jo, já si hodně naložil, že jsem to sjel :-D ) kde nějakej takovej ten chlap s vagínou (jmenuje se Tvrdý, mimochodem, tady se fakt netrefili :-D ) říká něco jako "nebuď debil, buď feminista" :-D Kde teda jedni mámoni učí další mámoně, jak být vyměklý je vlastně fajn a v pohodě, protože ty drsný věci můžou přenechat těm gender fighter women, který vždycky chtěly být jako verze Bivoje s periodou. A já říkám, jasně, ta přepálená "rovnoprávnost" k ničemu jinýmu vést nemohla. Když část ženských vehementně touží urvat mužský role, část chlapů se zase stáhne do těch ženských, protože je to pro ně pohodlnější (obzvlášť pro ty, co přirozeně nevynikají v soutěživosti, bojovnosti, odvaze, výkonu, typicky mužskejch vlastnostech. No a zocelit se je náročný a víme jak, do náročnosti člověk jde, když je motivace, nebo tlak. Tlak okolí je velkej tlak, tady dostali zas šanci na "důstojný exit", tak jí využili, je to naprosto logický).
Teď s čim mám problém. Nemám problém v tom, že nějaká ženská touží být jako chlap, nemám problém s tím, aby ženská dělala bojový sporty, pilotovala Raptora, řídila megacorp (pokud na to má), nemám problém s tím, aby chlap byl na mateřský, aby se blomcal doma u děcek, zatímco stará si bude v korporátu zadělávat na první infarkt v padesáti (proč ne, rovnoprávnost a rovnost, kurva, ne?), nemám ani problém s tim, že je nějakej chlap fňukna, co neuzvedne cihlu, nedá ránu ani do pytle, v problémech se rozbrečí, vlastně nemám problém ani s tim, že nějakej chlap nemá vůbec žádnou odvahu, případně by nejradši rodil a kojil, kdyby měl čim. Reálně, je mi lidstvo, společnost a obecně lidi, příliš ukradený na to, abych tohle řešil, řešit měl, řešit chtěl. Hele jak to říkal ten jeden policajt tomu hrdinovi z Rychlopalby "To na tobě máme vlastně všichni rádi, že ti jsou všichni jedno, takže do nikoho nekéruješ" :-D Nemám s tim problém ve smyslu, že bych tlačil na nějakou společenskou reformu a změnu. Naopak, vedle takovýho chlapa moje skills spíš ještě vyniknou. Nikomu nic reálně zakazovat nehodlám, ani nemůžu, každej má svobodu si to pohnojit po svym.
Samozřejmě, budu si z nich dělat prdel, to každopádně :-D A budu do nich rejpat. To prostě budu, takový to klišé dneška "přijímej lidi, tak jak jsou se všemi jejich chybami a zvláštnostmi a nenormálnostmi" mě absolutně míjí, míjet bude. A už v principu to praktikovat nebudu, neboť jsem si nezažil tolik let buzerace, aby teď najednou byla móda "přijímat ty, co si zvolili jiný styl a jinou cestu, tak jak jsou" :-D No hoši, to nasrat :-D
A neboli, jinak, móda to být může, ale já se odmítám podílet :-D
A jsme u vykostění pudla, o co těmhle vořechům vlastně jde. Těm nejde o svobodu být srágora, nebo o svobodu být feministka kterou muži neobtěžují (kdo by jí obtěžoval, že jo). Jim jde o to, aby to pro ně udělalo okolí. Jako "já chci abych měla respekt, ale neumim si ho vyválčit, tak prostě chci vyšlechtit všechny, aby mi ho projevovali nějak báj default", případně "já mám k tý chlapoženský interakci jinej vztah, než ti okolo, tak jim to všem nacpu, protože se všichni budou chovat kurva tak, jak je mi to příjemnéééé".
No a u těch chlapů to není tím, že by jim někdo upíral svobodu být bačkora, nemuž, zdechloid, vzdávač, mámoň a mouchy sežerte mě. Ne e. Jde o to, jako veškerým ukrafaným "minoritám", aby to okolí vzalo jako fajn a dobrou věc, že na tom vlastně není nic divnýho, není to ani defektní, ani úplně pitomý, ani kontraproduktivní, aby se zase z tolerance stala bezpodmínečná akceptace a pak by to teda bylo "Nejsem sračka bez odvahy, jen jsem si zvolil jinou cestu".
Bohužel se to opět zase rozšiřuje a jakou šanci bude mít taková společnost plná mámoňů a "feministů" v konfrontaci s nějakýma barbarama kdoví odkud, je celkem jasný. Těch pár "hyperdrsných" ženských to teda nevytrhne, zvlášť když vezmu, že drtivá většina těch gender fighter a woman power ženských je akceschopných a bojeschopných jen tak u klávesnice nebo za stolem v nějakým kanclu, vrchol bojovnosti ukážou, když platěj v restauraci kreditkou toho vola, kterej je zrovna tenhle tejden sponzoruje, jejich fyzický výkony jsou obecně tristní a jsou ochotny bojovat za pořádek a spravedlnost, ideálně ve chvíli, kdy to za ně udělá někdo jinej.
Obecně třeba žádný "Wonder wůmen" chujády typu "ženská klidně zvládne zmlátit chlapa" jsem neslyšel od holek, co maj něco odboucháno, nebo nějakej výcvik za sebou, neboť ony ví, že i když jsou vytrénovaný a natrefí na chlapa i netrénovanýho, budou toho mít docela plný cvičky, už jen kvůli váhový převaze a rozdílu mezi chlapským a ženským svalstvem a stavbou těla. Ono i u chlapů platí to, že čím je někdo větší a silnější, tím míň potřebuje techniky, že obluda, co má dva metry a sto třicet kil svalů prakticky žádnou techniku nepotřebuje, aby dal někomu na držku a že třeba já se svýma 185/90 budu muset být násobně lepší (nebo ozbrojenej) abych ho zbušil.
Tyhlety ženský, co se nejvíc oháněj tím "women empowermentem" (jejich slovník), nějak nejsou ani fyzicky našláplý, ani nejsou nějak extra geniální, nejsou ani reálně moc hezký, nejsou vlastně ani moc chytrý, takže tyhle rozhodně nikoho neubrání ani společnost nikam neposunou, ve chvíli, kdy se chlapi vyzevlej, vyměknou a na všechno se vykašlou. A většina ženských to prostě taky nebude chtít (a nebude zvládat) táhnout za ně, vždyť už teď držkujou, že na ně chlapi přehazujou spoustu svýho. Bodejť ne. Taková ta společnost, kde (viz koment z diskuze), "Ženský lítaj na Mars a chlapi doma brečí, že nedostali menstruaci", je předurčená k vyhynutí (a opět vidíme, odkud je tenhle směr podporovanej).
Je to komický, tyhle organizace. Spousta lidí žije tak dlouho a tak od začátku v kecacím, bezpečným a online prostředí, že nechápou realitu a už vůbec ne realitu násilí. Problémy se řeší tak, že se to naťuká do SAPu, to, že se všechny věci musí fyzicky vyrobit, aby byly, se obejde tak, že se to vytiskne na 3D tiskárně, která se objedná asi odněkud z Mumulandu, fyzický agrese jedněch vůči druhým a klasický násilí se eliminuje tím, že se něco napíše někam do zákonu, do vyhlášky, případně kecem, že "násilí nic neřeší a společnost už je jinde", to že zákony musí taky někdo silou vymáhat, už je úplně mimo jejich chápání.
Je asi fakt, že tyhle femiblbky chápou, že v reálným prostředí bez "stereotypů" a ve volný soutěži, bez "diskriminace", se proti chlapum neprosadí, ne jakákoliv ženská, ale v průměru. Tak se snažej právě ty chlapy pofeminizovat, aby šli radši sami z cesty. A nechápou, že kdo je dobrej a má na to, prosadí se i bez legislativní preference. Nějaký ženský litaly do kosmu i v době, kdy tohle blbství ani neexistovalo, případně za Sověty, který z týhle korektnosti fakt nebylo možno podezírat (i když, Sověti byli fakt bezpředsudečný, před kulomet může naklusat ženská stejně jako chlap :-D ). Shrnutí? Celý tyhle organizace jsou smečka dementů.
Je to stejnej problém, jako s veškerýma těmahle organizacema. Vnímají realitu skrze vyjímky. Jo, existujou ženský, co můžou letět do kosmu, fyzicky na to maj, můžou jít klidně k SEALs, nebo tak. A stejně tak jsou chlapi, který baví štrikovat doma punčocháče, píct růžový kokosky, koukat na Heterák očima geje a mluvit o pocitech a to ani nemusí být teplý. Jenže žádná situace není charakterizovaná vyjímkama, že jo. A tohle oni nechápou. To, že 95% ženských něco nedělá není tím, že k tomu nedostaly možnost, ale tím, že to prostě dělat nechtěj, neumí, nezvládaj a podobně. A to, že je většina chlapů nějakých, je prostě tím, že taková většina je.
Vidím v tom jediný nebezpečí, to, že sráčství a vyměklost je přirozeně nakažlivý, strašně infekční, velká snaha je bolest, zocelovat se je bolest, snažit se je bolest a budovat odvahu, když jí nemám, je bolest. A člověk se přirozeně bolesti vyhejbá. Je to tak, že "pravej chlap" se vyrábí, vzorama, výchovou, někdy i tlakem okolí. Z kluka, vychovávanýho jako holka, se skoro nikdy pravej chlap nestane, čímž pádem utrpí odvaha, utrpí vůle, utrpí odhodlání a utrpí ochota a schopnost snášet drsný časy. Tudíž v situaci nějaký drsný situace bude schopnej předvést tak maximálně "brečím a umírám", ani pudově přitažlivej pro ženský nebude, maximálně pro nějaký úplný zoufalky, co ho pak stejně podvedou :-)
Mě je to fuk, jako úplně, čím víc se vytvoří takových "mámoňů", tím drsnějc já vedle nich budu vypadat (protože toho zocelování už za sebou mám nemálo - jakkoliv se nedržím hesla "ať zhynu, jestli ustoupím". Mnohdy je mnohem takticky výhodnější ustoupit, že), to, že za pár generací se to tu úplně rozloží, je mi fuk taky, protože v tu dobu už asi neudržím ani moč, natož meč :-D A už to pak nějak doklepu. Společnosti jako takový, nic nedlužim a z tohohle žádný akutní ohrožení mě a mých lidí neplyne, neboť i kdyby se tyhle kraviny fakt chytly, ten rozklad chvíli potrvá a nás už nezastihne. Ale krká mě, že na jednu stranu slyším bandu těhle kecálistek kecat o tom, jak se maj kluci vychovávat jak holky, jak "opatrně s maskulinitou", pak je k tomu bžilion nějakých pouček, keců od nějakých psychologů, pedagogů, lebkolezců, jak takhle vychovávat děti, jak z kluků dělat "mámoně" a z holek "muženy", na druhou stranu pak budu slyšet a vidět (text) všude randál keců o krizi mužství, mizení pravých mužů, krizi rodiny, absenci pořádných otců, tom, jak současní chlapi nejsou chlapi jako dřív, brečení ženských, že toho musí dělat čím dál tím víc a hlavně, zkurvenýho dementního hledání příčin úúúplně jinde, než ty příčiny reálně jsou, takže prostě zase stohy strašlivýho blabla.
A to mě sere. Ať si to jedna strana vyřídí s druhou, ale ideálně někde separé a netahaj do toho mě, co musí poslouchat ty kecy z obou stran (nevyhnu se tomu) a nedělaj apriori idioty z lidí, co se teda snažej toho šotouše nějak vychovávat, ale pořádně neví jak, protože z různých stran lítají různý poučky, co se navzájem tlučou, negujou, anihilujou a aby se v tom jeden taky vyznal.
Když lebkolezci kontinuálně pracujou na rozložení rodiny a pak se kdekdo všude diví, že "rodina je v krizi" a hledaj se příčiny ve vídeohrách, v Mekdonaldech, v Pokémonech, nebo kýho vejra v čem.
A zrovna včera jsem viděl vídeo, kde holky z Bangladéše, kterým někdo nachrstal do ksichtu kyselinu (zohavený byly teda fest) se snaží nějak fungovat. Nejen, že ty samý organizace, co tak vehementně bitkaří za "práva žen", že nám podobný manýry, móresy a akce, tahaj do Evropy a že se tak vehementně bojuje za práva žen, až se chrání islám a ani jedný z těch blbzen to nepřijde ani trochu divný. Ale hlavně, kdo jako proti tomu nějak tam třeba zakročí, když ne pořádný chlapi, co vymůžou pořádek? Nějaká fňukna z neziskovky? Jak prostě nestačí věc vymyslet, třeba i geniálně, ale musí se i fyzicky vyrobit, stejně tak nestačí nějakou myšlenku vypotit a třeba do zákona napsat, musí to i někdo prosadit.
Tohle je prostě marný, marný, marný.

Brzo budeme mít haranta. Třeba zrovna toho vašeho

22. května 2018 v 15:31 | Řezník
Servus evrybády, tenhle obrázek jste asi všichni viděli. Koluje po soc sítích. Jsou na něm dva homo....buz....kurva, gayové, no a říkají přesně tohle. Já to sdílel a samozřejmě jsem si vyžral ostrakizaci, jak jsem zlý, plný nenávisti, hejtr and shit, což mě samozřejmě nezničí, ale musím se k tomu vyjádřit nějak víc a plošně.
V čem je problém v tom, že by dva kluci jako buci si mohli osvojit děcko z děcáku. Vždyť přece v kinderlagerech trpí mučo dětí, o které není zájem, nikdo je nechce, jejich mizerní hetero rodiče je tam strčili a oni chtěj taky svojí rodinu, proč teda neumožnit to, aby si je brali i gejové? Co jsem to za parchanta, co jsem to za zrůdu, abych tomu bránil? :-D No tak za alfa. Je fakt, že děcek je tam dost, některý se umísťujou hůř. O některý zájem je, o některý ne. V první řadě, ovšem, co překáží pěstounskýmu řízení, bo adopčnímu, bo jak se tomu nadává, je totální byrokratická mašinerie. Slyšel jsem historky od kámošky, která s mužem adoptovala, kluka a holku, mimochodem, oba jsou bílí, holka tmavá, to k tomu tvrzení, že zájem je akorát o bílý děti, no a co popisovala, tak já říkám, tenhle vomrd by mě tak znechutil, že bych to v půlce vzdal. Jasně patrná v tom byla snaha aparátu jim ty děcka zase sebrat, protože jsou křesťani, což není reálně preferovaná skupina, tudíž hledání "hole na bití psa".
Aparát dítě do děcáku klidně strčí, bez mrknutí oka ho tam vrátí, avšak noviny a hlásnou troubu nám bude zásobovat kýbl hluboce lidských příběhů o trpících dětech, který trpí v děcáku, protože "pro ně nejsou náhradní rodiče" a to se dá vyřešit jen takovou nepatrnou legislativní změnou, že se dá právo na adopce gejum a najednou nebudou žádné trpící děti a vše bude zalité sluncem. Chhmm. To je stejný, jako tklivý tlachy o děsně trpících nevyléčitelně nemocných na chcípárně, že by to jako asi chtělo zavést tu eutanazii....přičemž aparát bez mrknutí oka seškrtá prachy na léčbu nemocnýmu rakovinou, seškrtá prachy na pomoc matce s postiženým dítětem, seškrtá všechno všem. Ale najednou politika, ouřadu a levičáckýho aktivistu děsně trápí, že ovčana něco bolí. Jasně kurva. Zřím tu rozpor velkej jak prdel Ornely Štikový.
Takže. Co je jasně predikovatelný. Všichni víme, co se stane, když se povolí adopce gejum. Budou ty děti dostávat PŘEDNOSTNĚ. Tážete se, proč? No to je jednoduchý. Protože každej takovej případ bude pod dohledem neziskovek, lidskoprávníků, onbudsmarxe a podobných. Ve chvíli, kdy ouředník nepřiklepne dítě gejum, ale přiklepne ho heterákům, začne rambajz, bude se muset vyviňovat, že opravdu není homofobní, není nacista, bude muset svoje rozhodnutí obhajovat pod zaujatým dozorem a před bandou křiklounů, bude muset dokládat, že fakt jednal správně. Jestli si myslíte, že ne, zkuste nevzít do školy muslimskou holku ze Somálska a sledujte to disko. Jo počkat, to už vlastně proběhlo. Ta holka neuměla ani pořádně česky, nedoložila papíry nutné k nástupu. Spor o hidžáb a diškriminácyju z toho udělali právě ti křiklouni, táhlo se to na soudech tři roky. Řečeno s tím policajtem ze Sejmi eso, "Že bych se na to nevysral". Nebo, zkuste třeba (příklad z USA) vyvést z provozovny Starbucks dva zevly, co tam jen sedí, nic nekonzumujou a opruzujou, ale, protože jsou černý, pak čelit "protirasistický" vendetě od Black lives matters. Těm vořežprutum se pak osobně omlouval i generální řiditel. Opět USA, zkuste jako křesťanskej pekař neupíct svatební dort dvěma lezbám (člověk by řekl, že člověk má ve svym kšeftu právo si vybrat, od koho objednávku vezme, he) a čumte co se stane. Jo, pokuta přes sto tisíc USD, chudák asi zavřel. Případ z ČR, kdy realiťačka řekla, že majitel bytu nechce byt prodávat Romům (na což má právo). Přičemž ta zájemkyně byla nastrčenej agent od Šabatový (kde má její úřad právo využívat agenty provokátory, v jakým zákoně to má oporu?) a táhlo se to u soudu taky. Takže asi takhle. Tohle si ouředník prožene v hlavě a rovnou z fleku to děcko přidělí gejum, i kdyby věděl, že jeden je odsouzenej pedofil, protože tohle absolovovat, ty vole, to nechceš. Kouknout se do Rotterhamu, kde o tom prodeji nezletilých do bordelu od pakistánských gangů věděli sociálníci, soudci, fízlové a všichni ticho, bykoz byli vybobkovaný z obvinění z "rasismu". Takže asi tak.
Za další, zříme pošilhávání našeho aparátu po norským modelu sociálky, kdy ti odeberou děti za kdejakou kravinu, Barnevern je tím dost profláknutej. Jsou jasně pozorovatelný levičácký tendence k likvidaci tradiční rodiny. Kdy různý aktivisti vyřvávaj, že budoucnost je radikál gej, když nějaká německá psycholožka vyřvává, že pokud rodíte bílý děti, jste součást problému, když jiný genderisti představujou vizi, že za 50 let by Norsko mělo být z 90% homosexuálním státem, když nějaká lezba, co je u těch aktivistů docela vysoko, říká, že malý bílí kluci by se měli lovit a střílet, že jinak tu rovnost nevybudujem, když v Německu vyjde i v mainstreamu, že když jste oba v rodině bílí, hetero a máte slušně vychovaný děti, jste asi "nacisti" a takový je třeba "vykořenit na okraj společnosti".....to jsem zmínil jen totální špičku ledovce, co prochčije do mainstreamu, co si mnohý říkaj mezi sebou, když u toho nikdo neni, že? Takhle mnoho z nich přemýšlí. Já neříkám, že co gej, že přemýšlí takhle, ale je spousta genderistů, protibílých rasistů, homoaktivistů a podobných, kteří přemýšlí přesně takhle a přesně ty pak přitahujou pozice, kde můžou tohle šířit a prosazovat, kupříkladu vzdělávací systém a kurvit hlavy dětem, sociálka, kde je pak můžou odebírat a předávat jinam, atd. Takže se velice, ale velice snadno můžeme dočkat toho, že se budou bílí haranti rodičum plošně odebírat a předávat do gejrodin, černým, nebo muslimům na "převýchovu". Protože v čistě bílý rodině by z něj taky mohl vyrůst bílej pracující heterosexuál s otcem a matkou, no a to je už skoro jako nácek, tak to ho radši pod nějakou fake záminkou preventivně odebrat a strčit ho dvěma gejum, tam bude mít aspoň "správnější zázemí".
Snahy různých levičáckých psychologů, profesorů, aktivistů, univerzitních vševědů, i mnohých politiků, o rozebrání tradiční rodiny jsou jasně pozorovatelný a já nemám sílu to všechno zase vypisovat. Ale návrhy, aby děti mohly "měnit pohlaví i rasu" bez vědomí rodičů, zavádění nesmyslů jako "gender fluid" dítě, transgender děti, kdy to řeší už v sedmi letech (uááááá, já jsem si v sedmi hrál, že jsem drak, to mi měli začít přišívat ocas a šupiny?), tendence homoaktivistů o čím dál větší homosexualizaci společnosti, destigmatizaci pedofilů (jejich slova), ukazujou ten směr. Co pro podobný bude přitažlivější, než ve velkým odebírat děti z většinových rodin a přidělovat je do menšinových, aby konečně zlikvidovali "nadvládu bílých heteros"? O což snahy běží už dlouho? Je to zase jen jeden z nástrojů, v době, kdy jsou magoři intelektuálský schopní blekotat o tom, že běloch je ohavnost, že běloši pryč, den bez bělochů, pryč se sochama a bustama bělochů, bílá vina, bílá dominance, "matika je rasistická, protože čeným a hispános (hispáno je taky běloch, mimochodem) jde hůř", konference o bílých privilegiích - v americkým školství maj barevní horší výsledky a to musí být taky rasismem, iniciativ typu "Genderman", kdy "mužní muži představují problém", "muži mají spoustu privilegií a měli by se zamyslet a zastydět" a podobný hovna, no a pro tyhle psychopaty je druhý zlo, hned za bělochem, heterák.
Takže je to jen zase další sociálně inženýrskej paskvil.
Je na tom opět nádherně vidět salámová metoda, kdy se homoaktivisti nejdřív nechali slyšet, že regpartnerství jim stačí a adopce chtít nebudou, teď adopce chtěj a najednou chtějí i plnotučný manželství, o tom teď nově vykládá Amnesty Internacionál....no a pitomý kejvavý vovce s palicí vymletou newspeakovýma kecama, jako "homofobie", skrz klišé typu "nenávist", "tolerance" a podobně, zase kejvou a netuší, do čeho se to zvrhne.
A jestli si myslí, že budou činit čertu dobře a on se jim odmění jinak, než peklem, mám pro ně hnusnou zprávu.
On třeba Starbucks je velice "progresivní", ergo pro černá, pro menšinová, "antirasistická" korporace, no a stačil jeden exces se dvěma vořechama, co byli náhodou i černí, no a jsou na "blacklistu" (he he) a dostávaj to vyžrat a musí se kát z toho, že "jsou protičernošská firma" :-D Tady bude někomu, kdo je opravdu s homosexuály přítel a je tolerantní až by v pekle řekli halelůja, bude stačit jeden exces, kde proti sobě poštve nějakou menšinofilní mafii, onálepkujou ho jako nácka, rasistu, xenofoba, něco se najde (a tyhle tendence už reálně opravdu třeba v Německu jsou, že "náckum" by se měly děti odebírat, prosím, Německo, ne Norsko), přijde nějaká ČEKA, haranty mu sebere a pak bude nějaká Hermafrodita Připínací-Penisová rozhodovat o tom, jestli mu je vrátí, nebo kam je šoupnou, samozřejmě tihle neberou zajatce, s těma buď souhlasíš ve všem, nadšeně, totálně, bez výhrad, no a nebo jsi kacíř a jako takovej nejsi hoden vůbec ničeho, než krátkýho procesu a lasa na nejbližší strom.
Sranda tihle "pravdoláskaři", plní pravdy, lásky, boje proti nenávisti, ale zkus s nima v něčem nesouhlasit a e dostaneš takovou nenávist, že by šla stáčet do láhví, s pravdou ani láskou počítat nemůžeš. Já jsem tvrdá linie, ale v tomhle fakt kam se na ně hrabu. Je to divná doba, kdy směrem k menšinám nesmíš pustit z huby ani zdvořilý nesouhlas, ovšem explicitně dávaná najevo nenávist k většině není problém.
Viz nějaká francouzská pizda, předsedkyně studentský unie pro solidaritu, bo podobný bullshit job title, která prohlásí, že bělochy by měli zplynovat, no a nic. Kdyby to někdo napsal o nějaký minoritě, lítaj cucky. Atd.

Tohle mám proti geoadopcim hlavně. Samozřejmě, provozovat (provozovat) homosex je z hlediska Bible hřích, ale to ať si pořeší s Bohem u posledního soudu. A nevim, z hlediska výchovy a výchovnýho působení, nakolik je lepší, nebo horší, "rodina" dvou homos, než kinderlager, to nejsem schopnej posoudit. Ale argumentace "trpícíma dětma v kinderlágeru, což jde vyřešit vlastně tím, že jim to povolíme" je jen vytíračka očí, kdyby chtěli reálně dostat víc dětí z děcáku, zjednoduší adopční řízení, proženou trošku ty ouřady, kteří maj na všechno času dost a houpají si tam z nudy koulema, četl jsem více případů, kdy někdo psal jak chtěli adoptovat dítě / vytáhnout ho z děcáku, no a jak to šlo pomalu a odklady a průtahy a obstrukce, zatímco dítě dál hnilo v lágru. A takových případů je všude randál.
No a dneska jsem viděl ultimátní argument, že spousta šotoušů tam trčí, protože o ně není zájem, třeba že jsou černý, nebo maj HIV nebo něco takovýho, no a já říkám, fajn a někdo si myslí, že když jako teda bude víc žadatelů, že se tohle změní? Když je nikdo nechce teď, nebude je chtít ani potom, pochybuju, že je to tak, že tam trčej, protože na ně žádnej žadatel nezbyl, no a stejně tak pochybuju o tom, že si někdo, hetero nebo gej, to je fuk, vezme třeba dítě s HIV proto, že na něj žádný jiný nezbylo. To je jak ve všem, o některý lidi / práce / věci je rvačka, některý prostě zůstávaj na "regálu" a zájem fakt není a nebude.
A prostě líbí se mi, když v situaci, že aparát klidně komukoliv seškrtá prachy na cokoliv, neproplatí léčbu, nepomůže lidem, co jsou fakt existenčně v prdeli, případně je do tý existenční prdele v klidu pošle, pořádně se neřeší exekuční mafie, kdy ženský, co má raka a ještě se stará o dítě, klidně tyhle hyeny vybrabčí kvartýr, máme asi sto tisíc bezdéček, skoro mega lidí na hranici chudoby (i když jsou třeba finančně negramotný a někdo s nima pěkně vykejval, ale ne všichni), neustále kurvící se situace pro pracující, pro rodiny s vlastníma dětma a podobně......najednou se začne vybrekávat s hluboce lidskými příběhy. Alena je lezba a žije s Martinou a ta už má dítě a kdyby Martina exla, tak Alena nemá žádný práva.....chudáci děti trpí v lágrech, můžeme je osvobodit tím, že dáme gejům adopce (zjednodušit a zrychlit adopční řízení, to ne, to by bylo moc snadný).....chudáčci migranti s Ajfounama v prackách při tý svý cestě k německým soc dávkám musí plavat přes moře a hrooozně trpíííí.....To je se z toho poblejt dovnitř, z takovýho lacinýho hnojostroje, co do nás tlačej. Obzvlášť politici a neziskovkáři. 95% z nás je jim úplně u prdele, kdokoliv z nás, kdyby zítra šláp na minu, je jim fuk. Ty, co pak zkolabujou v rámci těch jejich sociálně inženýrských chujovin, odepíšou jako vedlejší ztráty (třeba někdo, komu neproplatí léčbu, protože se vyhazuje randál prachů za kdejaký kraviny, nebo kterákoliv oběť těch jejich kravských odzbrojovacích tendencí). Prakticky každýho z nás maj jako část kannonfutteru existujícího jen pod rodným číslem. A budou vykládat, jak je děsně drásá, když někdo trpí. To jo, to zrovna, jak říkal Shrek, "To ti tak žeru".
Ve chvíli, kdy se nějaká skupina / politici začnou angažovat v nějaký situaci, která resultuje ve společenskou změnu, nebo vyřvává o "lidských právech", je to, v současný situaci kompletní prosáklosti neomarxismem, skoro vždycky a bez vyjímky, vomrd. Cíl není "nerasismus", cíl je islamizace Evropy. Cíl není "dostat děti z děcáku", cíl je podpořit homosexualizaci Evropy. Obojí má za cíl snížit bělochovi stavy. Někteří lidi to chápou rovnou, někteří fakt věří tomu, co páchaj a tudíž dělaj užitečný idioty, ale cíle jsou jasný.
A tohle jim odmítám žrát. Hele nedávno jsem viděl už takový HLP (Hluboce Lidský Příběh, neboli háelpé) o nějakým pedofilovi, jak jako stuááášně trpí, ale zvládáááá to (a co kurva chceš nezvládat, heteráci taky zvládaj ženský neznásilňovat, když maj naordinovanej celibát a podobně....) a jak je to těžké a hek a kník, pak to zapadlo, tohle Overtonovo okno je ještě zarezlý, což ale neznamená, že to nebudou zkoušet, když o tom už otevřeně mluví.

No, takže asi tak. Takže buď prostě toto bojkotujte, no a nebo, to odignorujte, případně podporujte, s tím, že "přece je chválihodné, když se dostane víc dětí z děcáků" (což ani tohle není jistý), neuvažujte o tom, že v současný maomarxistický společnosti se i věci, co zní hezky, rychle přerodí v totální zkurveninu, no, ale pak se nedivte, když "Brzo budou mít děti. Možná zrovna ty vaše."
Dodatek, rozhodně nepovažuju každýho homosexuála za homoaktivistu, kterej chce přetvářet region v gay národ a snižovat bílým stavy. Podle mě by bylo spousta gejů tímhle šokovaných taky docela slušně, no a mezi těma "eliminátorama bílých" najdeme právě i většinové množství heteráků. Což je stejnej paradox, jako když Velká Rasová Válka povede napříč bílou rasou a ty jiný se zapojí jen částečně a to ještě ne všichni na stejný straně.
Největší nepřítel bělocha je totiž v tuhle chvíli bílej intelektuálskej univerzitní vševěd. Nádherně to vystihuje fotka z Ameriky, kde bílýho blba s trikem Black Lives Matters zatýká a klepetuje černej polda :-D

Deadpool 2 + Hnědej Panter

21. května 2018 v 14:21 | Řezník
Servus všem, tak jsem byl v úterý na druhým díle Deadpoola. Slyšel jsem na to pozitivní komenty, negativní komenty, kouk na čsfd, tam to mělo snad 90%, čuměl jsem na to a trošku si zase zarecenzuju. Pro začátek, plně srovnatelný s prvním dílem, humor cynický až brutální, místama jsem se fakt řezal. Možná míň humoru než v jedničce, ale zas víc akce.
Musel jsem se tady samozřejmě smířit s tím, že Deadpool jsou vlastně X meni, přičemž tady to vyniklo víc, než v prvním díle, jakkoliv mám Marvela rád, tak X meny asi nejmíň, protože mě rozčilujou ti pamrdi, co se neustále povyšujou nad lidskou rasu :-D Ušla jednička (ač tam řešili dementní nápady), zprudila mě dvojka, kde nevyhrál ten lampasák co je chtěl vyhladit, zhnusila mě trojka, kdy teda, když konečně porazili toho hlavního záporáka, tak ho nechali normálně na svobodě a ani ty jeho pobratimy nějak nezlikvidovali, no toto? :-D Ty další jsem už ani moc nesledoval, fajn byl ten poslední Logan (už jen proto, že tam všechny tyhle pazdráty eliminovali nějakou biologickou zbraní, stejně jak bych to udělal já :-D )
Takže Deadpool a Logan považuju za jediný dobrý ze série X men. Zpět k aktuálnímu filmu. SPOILER ALLERT. Začíná to tím, že si Wade Willson vydělává jako nájemnej killer, eliminuje mafiány, no a hned na začátku (po pár úvodních holomajznách) mu banda desperados při útoku oddělá tu jeho starou, kterou zachraňoval na konci jedničky. Wade z toho samozřejmě psychicky na krupici, zkouší se prochlastat k zapomnění, zkouší sebevraždu (což se mu nepodaří, regenerace). Po tom neúspěšným pokusu přijde Plecháč (viz první díl) a odtáhne ho do tý X mení centrály, kde ho překecává, aby se k nim přidal, no a Wade, protože během tý sebevraždy měl nějakej posmrtnej střet s tou svojí starou (z hlediska Bible nesmysl, ale budiž pro film) a ta mu řekla, že ještě za ní nemůže, neboť, nějakej blábol se srdcem. No a Plecháč pak řekl podobnej blábol, což Wejda chytlo, tak se přidal. Připojí se ta pubertální Negasonic Tenage Něco, pomocnice Plecháče z prvního dílu, už teda nemá plešatou hlavu, ale i nějaký vlasy, ukáže se, že je lezba a má tam nějakou svojí vohřátou japonskou kámošku. Budiž jim tudíž přiděleny jména Lezba a Wochčij, pro účely dalšího textu. Tak teda dělá Xmena a maj první zásah, v nějakým syrotčinci pro mutanty, kde jakýmusi obtloustlýmu čtrnáctiletýmu muťákovi hráblo a protože umí střílet oheň z pracek, střílí oheň z pracek. Wade ho chtěl odstřelit, Plecháč ho seřval, ať to nedělá, tak ho Wade akorát zpacifikoval, pak mu koukal na krk a viděl tam nějaký šlince, prý "Ubližovali ti?" mladej "Jooo", Wade si myslel, že ho prznili (bylo to od elektrošoků) a zastřeli dozorce, Plecháč na něj skočil, poliši mu nasadili blokátor (takovej obojek co blokuje mutantní schopnosti, tudíž dostal zase raka), tomu mladýmu (říkejme mu Bagoun) taky, no a poslali je do nějakýho kriminálu pro mutanty, kde teda bylo těhle muťáků hodně, všichni s tím blokátorem na krku (ano, levnější a snažší by bylo je všechny postřílet, ale to mě neříkejte :-D ) Tam pár bitek, mezitim jinde mega válečník, něco jak Winter Soldier, co má nějakou mašinologii na cestování časem, obrekává svojí ufritovanou rodinu (ano, hádáte správně, v budoucnosti mu jí spálil Bagoun) a pak se vydává do minulosti zabít Bagouna. Jméno jsem zapomněl, takže Bouchač. Bouchač se probourá do toho lapáku, bitka s Wadem, pak zdrhnou, Wade chce zachránit Bagouna, tak dá dohromady xmenskej team na přepadení transportu (hromada humoru už při tom), do týmu se připojuje Domino, ženská, známe z komixu, tam je teda bílá, ale, k čertu s tím. Při výsadku celej X team pochcípe až na Wada a Domino, přepad transportu, střet s Bouchačem, smrt pár muťáků (hehe), útěk Bagouna, kterej se spojil s Jugernautem (známe z původních Xmenů, ale tady je faaaakt o hodně větší). A Bagoun jde vypálit ten sirotčinec. Bouchač vysvětlí Wadovi, jak to je, že Bagoun vypálí ten sirotčinec, stane se z něj velkej závislák na relaxkilingu, takže pak bude zabíjet a zabije mu i famílii. Takže tihle se spojí, přidá se Plecháč, Lezba i Wochčij, střet a souboj s Jugernautem, s ochrankou sirotčince (to vlastně ani nevim proč), hustý střílení, rambajz, mrtvoly (mnoho) a zatímco Bouchač chce Bagouna zabít, Wade ho přes nějaký citosraní přesvědčí, ať mu dá šanci ho překecat. Závěr, Bouchač střílí na Bagouna, Wade mu skočí do rány, Wade umírá (mučo humor), Bagoun je dojatej z toho, že on se za něj obětoval, takže přestane být kokot a spalovač živol. Plyšovej mědvěd, kterýho má bouchač, najednou není vohořelej, z čehož je jasný, že budoucnost ze změnila. Bouchač využije poslední palivo do časostroje, aby trochu odchýlil tu střelu, takže Wade sice skočí do rány a Bagoun bude dojatý, ale střela zasáhne olověnej žeton, co má Wade v kapse a nezabije ho.
Scény z titulků, Lezba a Wochčij rozchodí ten časostroj, má ho Wade a následuje randál dalšího humoru.
SPOILER END.
Shrnutí, fakt paráda. Kdyby zabili víc muťáků, oddělali aspoň Lezbu, nebo Wochčij, bylo by to jasně lepší, nebo kdyby se Wade vybodnul na to citosraní a toho mutantního špekouna rovnou odstřelil (což by bylo víc Deadpoolovský, podle mě), bylo by to ještě lepší, ale, jak řek severní Korejec jižnímu, "Nemůžu si stěžovat". :-D
Tlemil jsem se jak kůň, třeba u pasáže, jak Barman říká "Wade, ten Bouchač mě zajal a chtěl mě mučit. Ale neboj se. Řekl jsem mu jen všechno, co chtěl vědět. Teď musíme vymyslet plán, jak ho beze mě zastavíte" :-D :-D Nebo odkaz z prvního dílu na "kilo kokainu a lék na slepotu" :-D :-D Atd.
Taky si dělá srandu z politický korektnosti, třeba "X Men, to je tak sexistický, co takhle X Force?" :-D
Za mě tak 8,7/10.
Pak tu máme další Márvel a to je, Black Panther. Nuže, o co tam jde. SPOILER ALLERT. Je prej nějaká africká země, kde maj naleziště jakýhosi übermegasuperhyper kovu a kvůli tomu jsou tam technologicky našlapaný, tak Otříduvejš než zbytek světa, přičemž teda, aby to zbytek světa nechtěl taky, tak se utajujou, nevim jak to dělali dřív, teď tam maj nějaký ochranný pole / silovej štít / zneviditelňovací štít, či kýho vejra jakou trotlovinu. Jsou teda technologicky tak nadupaný, že maj vznášedla, antigravitační vlaky, hypersuper stíhačky, energetický štíty, dekinetizační techníku a kdoví co všechno. No a maj po světě nějaký svý agenty, kteří asi dohlížej, aby jim tam nikdo stejně nakonec nepřišel čenichat. No a ten jeden agent byl v Americe v časech segregace a viděl tam "utrpení černochů" a chtěl udělat nějakou La Revolution (jo, to byl skutečnej Černej Panter :-D ) No a král tý africký díry se svym poskokem se to jasně domákli a přišli ho sebrat a odvézt, protože se bránil, tak ho oddělali. Skok do současnosti, syn toho krále (zdechnul v Awengers - Občanská válka, Marvelovskej svět se dost prolíná, ty příběhy) dělá komixovýho černýho pantera, což znamená, že má to pyžamo neprůstřelný (pak mu do toho nacpou i dekinetizační technologii), drápy kterejma rozdrápe náklaďák, pak bude mít ještě akumulátory na kinetickou energii, takže se může nabít a pak bořit kdeco, no a ještě je našlehanej nějakým bejlim, co roste zase jen v tom vidlákově, takže má sílu jak kráva a je rychlej jak číča. No, prostě, prakticky Černý Vopruz Nezničitelný. No a takhle mlátí nějaký gangstas a obchodníky s lidma, zamiluje se tam do jiný černý holky, jeho hyper super trůper geniální ségra mu dělá hustě natuněný technologický věci, pak ho korunujou králem, přičemž tam absolovuje souboj s nějakým vořechem z jinýho kmene, kterýho porazí, ano, kombatovky tam jsou pěkný. Teď musíme udělat pořádek v jménech, protože ty jejich africký jména s apostrofama a podobně, nemám šanci uchovat v paměti. Hlavní hrdina je Panter, ségra bude Ségra, ta, do který je zblblej bude Číča, králův poskok / bodyguard, toho hraje Forrest Whitaker, takže to bude Forest. Zbitej vopičák z jinýho kmene bude Vopičák. No a pak je střih do nějakýho muzea, kde nějakej černej rasta (má dredy na palici) čučí na nějakou palici, která by měla být z toho überkovu, no, lehká vybíječka a on, plus parta žoldáků (bílejch) jí šlohnou.
Následně to teda zjistí Panter a jeho brácha (Brácha), s tím, že po tom žoldákovi jdou, páč to ten jim sesmahnul fotříka. Takže sledovačka do nějakýho pajzlu, kde má žoldák být, jde tam Panter, Číča a ještě nějaká africká femigenerál, s holou hlavou, tak drsná, že může chytat kule z pušek přímo do zubů, slovy Henryho Bowerse, "Můžu hlavou louskat ořechy, chčiju ocet, seru cement" a místo vložky používá pravděpodobně přeloženej šmirglpapír. Od první chvíle jsem jasně doufal, že jí zabijou, bohužel tedy marně. Tam potkaj agenta CIA (Agent), kterej jde po tom samym. Holomajzna, přepadovka, cucky, žoldáka zajmou. Následně Rasta provede záchranou akci, osvobodí žoldáka, těžce zraní Agenta, když ten skočí před Číču, aby ta nechytla olovo. Takže ho vezmou do Widlákova, kde ho tou svojí Wymakanou technikou opraví, přičemž teda mají obavy, aby on nenaprášil to, co viděl, obavy se následně ukázaly jako liché. Mezitím Rasta oddělal žoldáka a přivezl mrtvolu na hranice Widlákova, dovedli ho před krále a on (bacha, překvapení až vám zaskočí žvejka) že je syn toho zabitýho revolucionáře a jako že výzva, bitka o trůn. Výzvu vyhraje, protože je mnohem nadupanější, než Panter. Panter skončí ve vodopádu a všichni (až na diváka) si myslí, že je tuhej, umře i Forest, páč ho zkoušel zachránit.
Rasta plánuje udělat revoluci, černou revoluci po světě, mektá tam o tom, jak "černý trpěli pod utlačovatelema, ale neměli palebnou sílu, aby to změnili, zatímco s Widláckýma Wymakanýma zbraněma to zmáknou" (opět překryv s filozofií Černých panterů a tuším, že ten název není náhoda), mě začal mozek lehce řadit neutrál, naštěstí jsou ty jeho vyhovněný kecy milosrdně krátký. Číča, Ségra a Matka (na tu jsem zapomněl) a Agent zdrhaj, zdrhnou k Opičákovi, že jako "Pomoz mi Obi wan negrobi, jsi naše jediná naděje". On že nakadit, ale má tam prej Pantera, kterýho zachránili z tý vody. Tak Pantera zas našlehaj tim bejlim, daj mu oblek, kterej sebrali v labu, no a jdou udělat převrat zpátky, zatimco Rasta nakládá zbraně a munici do lítajích strojů. Holomajzna, kde se část Widláků postaví za Pantera a Bratr a jeho bitkaři za Rastu, protože chtěj tu černou revoluci taky. Velká holomajzna, kde je člověk svědek bitky ukrutných hájtech mašinologií, který ale stejně vypadaj jako něco, čím se řezali Zuluové v 19 století, což je vtipný. Nebo trapný? Spíš to druhý. Zbraně jsou vesměs bodné, sečné řezné, ale krve by se nedořezal, vesměs je to spíš "sek úder pád bezvědomí / frajer letí 63 metrů vzduchem, narazí zády do šutru a hekne, dočasně na chvilku vyřazen z provozu" (v ostrym by mu zrovna tekutiny z orgánů vytékaly řití ven). Bum bác, další bumbác, vypusťte oplechovaný nosorožce, mezitim Agent s widláckým wyvoněnym wzdušným strojem (název toho africkýho díry začíná na W, nějak Wakanda se to jmenuje :-D ) posestřeluje lítající stroje, co odváží zbraně. Nakonec se rasistický Widláci wzdaj, no a Panter oddělá Rastu, černá revoluce se nekoná.
Plusy. Kombatový scény, efekty, je to prostě přesně ve stylu "mozek na poličku, ke stolku sexteto piv a balík buráků a vyplencat hodinu a půl". Což není úplně špatnej způsob, jak tu hodinu a půl vyplencat. Má to pěknej vizuál.
Minusy. Rasismus. Černý pantery jsem chápal v šedesátých a sedmdesátých letech, kdy se k nim bílí v Americe zhusta nechovali moc hezky, myšleno k černým. Tam to smysl mělo. Jakej smysl má blábolit něco o utiskovaných černoších dneska, kdy je chrání asi milion aktivistických neziskovek, jsou legislativně zvýhodňovaný, kvoty na černý jsou jak na univerzitách, tak ve velkých firmách, přičemž neustále se aparát snaží, aby americkej černej měl stejný výsledky, jako americkej bílej (a furt se to moc nedaří), když si studenti na univerzitě klidně udělaj "den bez bělochů", řeší se, jestli matika není rasistická, to proto, že v ní černý a hispános maj horší výsledky, než bílí....v době totálního pro černýho americkýho blbství udělat hlavního záporáka vořecha, co chce "revoluci pro utlačované černochy".....no, buď Stan Lee chtěl nakopnout tuhle americkou niggafilii do koulí a provedl to velmi sofistikovanym způsobem, nebo spíš, se svezl na niggafilní vlně a šláp do hovna. To spíš. Takovou jemnou ironii by stejně americkej mainstream nepochopil.
Což mě přivádí k dalšímu. Černoušci ve Widlákově našli hypersuper kov a udělali si meganašláplou technologickou společnost, přičemž třeba Ségra vypadala, že by vystudovala MIT během jarních prázdnin, během pololetích by tu zvládla ČVUT. Porovnejme to s realitou, kdy Afrika je reálně největší naleziště surovin, přičemž většina těch zemí tam odbíjí poledne klackem o rybník. Neházet to prosím na bílého kolonizátora, protože bílej kolonizátor tam obsíral tak století, ty suroviny tam maj odjakživa a zatímco Evropan budoval stroje, zpracovával kovy, budoval katedrály a podobně, pokrok v Africe nijak rychle nikam nešel, ani když se s bílýma nepotkávali. Čím to asi bude.
Prakticky v Africe není žádná technologie ani mašinologie, která by tam nebyla od bílých nebo na ně nenavazovala, železnice, silnice, letiště, atd., diamantový doly v JAR jsou stejně po bílejch, ano, tank Olifant je jihoafrická konstrukce, jo, ale z doby, kdy byli JAR defacto Britové a je to stejně natuněnej Centurion.
Takže i kdyby tam nějakej ten hustomateriál byl, stejně by na tom postavili tak rákosový chejše, ohniště, okolo kterýho by skákal šaman a to by bylo asi všechno.
Příklad jsou arabský země, který sedí na velkých nalezištích ropy, přičemž ale, než přišel kolonizátor a začal od nich tu ropu kupovat, tak tam akorát pálili velbloudí hovna v poušti ve stanech. Ač to zní k posrání rasisticky, ano, černej může být stejně chytrej jako bílej (znám), možná i chytřejší (znám), může toho hodně předvést a dost černých fakt respektuju, ale, čistě černý země neměly a nemaj ani omylem na to, aby drželi technologickej krok s bílou zemí, obecně, v čistě černých zemích umí hlavně tak souložit a flákat se.
Takže nějakej hypermateriál v Africe by ležel pod horou do doby, než by přišel běloch a vytěžil ho.
Jinak samozřejmě, na kecy o vykořisťovaných černoších jsem alergickej až do morku kostí, protože africký země si braly bělochy jako otroky stovky let, jezdili si pro ně černí nájezdníci až do Dánska a zlomilo se to právě kvůli technologickýmu pokroku, kdy běloch vyráběl bouchačky a pořádnou válečnou mašinologii, kterou vykompenzoval jejich silovou (jsou silnější, to prostě jsou. A nechápu aktuální trend totálního nadřazování intelektuálních vlastností nad fyzickýma, tisíce let to bylo spíš naopak) a početní převahu. O přes milionu unesených bílých do otroctví z evropských a amerických lodí, čemuž učinily přítrž až berberský války, se prostě nemluví. Ani o tom, že když Američani chtěli s osmanským Alžírem vyjednávat, o tomto, tak Alžír prohlásil, že šaríja jim to umožňuje, tak to dělat budou. Následně dostali do koulí a už to nedělali, pak Francouzi Alžír obsadili, za což se kajou do teď.
Shrnutí, hele vizuál pěknej, hezký bitky, sympatický postavy, nedá se to brát vážně. Kdyby to nekazil ten ideologickej balast, bylo by to i fajn. Za mě, klidně si to pustim znova. Kvůli tomu balastu bych dal 4/10, dobře, dám 6 z 10, ať nežeru.
Ideologická sračka, dobře natočená, koukatelná. :-D

Kázání 13.5

21. května 2018 v 9:49 | Řezník
Přepis kázání v CB Praha 10, autor já :-D

Všechny zdravím.

Dneska se podíváme na dva novozákonní texty, jeden je z evangelia podle Jana, kapitola 16, verš sedm a Galatským kapitola 5, verše 16-25.
V té pasáži z Janova evangelia Ježíš říká učedníkům, že je pro ně dobře, když odejde, protože když neodejde, Utěšitel, v jiném překladu Přímluvce, k nim nepřijde, ale pokud Ježíš odejde, pošle ho k nim a On jim všechno řekne a všechno vysvětlí.
V pasáží z Galatským je definován kontrast mezi fungováním podle těla a podle Božího Ducha.
V obou textech je tudíž hlavní, o koho jde, Duch Svatý.
V 16 kapitole Jana je rozebrána a ukázána důležitá věc, to, že Duch Svatý přišel k věřícím až po Ježíšově ukřižování, do té doby ještě ne, bez ukřižování by ani nepřišel (jasně, bez ukřižování by neproběhla ani oběť za hříchy, že, tudíž by byla situace úplně jiná). Dál z textů (Skutky) pak vidíme , že příchod Ducha Svatého k věřícím proběhlo až po vzkříšení. Až když teda oběť Krista a jeho věčné dílo, bylo kompletní. Je z toho vidět jedna podstatná věc, to, že čas Ježíšovy služby, od začátku jeho konání zázraků, až do vzkříšení, byla specifická doba, jakýsi přelom mezi Starým a Novým Zákonem, tudíž ne všechno je naprosto přenositelné do novozákonní doby. Vždyť sám Ježíš dodržoval Mojžíšův Zákon, což už nás nezahrnuje.
Nemá moc smysl, předpokládám, tu rozebírat, kdo je Duch Svatý, že to je třetí osoba Trojice, že má vůli a vědomí, že to není jen nějaká energie (jak tvrdí zmatení sektáři), ale že je prostě osoba. Neboť to se tady rozebíralo už několikrát a mnohokrát. Přejdeme dál. Ježíš říká, že pokud odejde, Duch Svatý k věřícím přijde, jako Utěšítel a Přímluvce, v originálním textu je to slovo myslím "parakletos" a v první řadě, bude věřící vyučovat (jak říká následně Ježíš, "uvede vás do veškeré pravdy", plus, že bude mluvit ke světu, ve verši 8, Ukáže světu, v čem je hřích, spravedlnost a soud, hřích je v tom, že ve mně nevěří - všimněte si, co je právě nejzásadnější problém - ), no a za další, bude ty věřící vést, že bude mluvit k jejich svědomí a pomáhat jim žít správně. Pomáhá jim bojovat proti sklonům těla a dává jim k tomu i sílu.
Ten text v Galatským 5 mluví o tomhle a je velice zajimavý, přečteme si ho. Nemusíme celé. Ale, verš 16. "Chci říct, žijde z moci Božího Ducha a nepodlehnete tomu, k čemu vás táhne vaše přirozenost (neboli tělo)". Tělo jde proti Duchu a Duch proti tělu, je to naprostý protiklad, takže člověk nedělá to, k čemu ho jeho přirozenost táhne. Následně je tam rozepsáno, co jsou skutky lidské přirozenosti (myšleno té padlé přirozenosti, která je nakažená hříchem) a dál, co je ovoce Božího Ducha. Pasáž končí veršem 25, který je "Jsme li živi Božím Duchem, dejme se Duchem i řídit". Zmínil bych tu možná až příliš očividný fakt, že si tady člověk může vybrat. Že se může rozhodnout, jak bude fungovat, jestli podle své přirozenosti, neboli těla, no a nebo, jestli bude žít z moci Božího Ducha. Je to napsáno, "nepodlehnete tomu, k čemu vás táhne vaše přirozenost" - takže i věřícího, znovuzrozeného člověka, ta jeho přirozenost, k těm špatným věcem táhne, on jí pořád má. Není to tak, jak říkají různí zmatenci, že kdo je znovuzrozen, už tu špatnou přirozenost nemá a nemůže jinak, než jednat správně a nemůže se zachovat špatně, ani k tomu není pokoušen. Tady z toho textu je vidět, že člověk, který se nenechá řídit Božím Duchem, může té přirozenosti podlehnout. A dál je psáno, "Jsme li živi Božím Duchem (což tady adresáti toho textu jsou, Pavel píše spaseným lidem), dejme se Duchem i řídit". Když má někdo povel něco dělat, znamená to jednoduše, že je technicky možné i to nedělat. Protože kdyby nebylo možné to nedělat, nemusím mu dávat povel, aby to dělal. Nikomu nemusím říkat, aby si "udržoval v chodu krevní oběh", protože ten mu prostě jede automaticky (pokud není mrtvej) ale při nějaký extrémní zátěži můžu lidi upozorňovat, aby nezapomínali pít, protože to už je v jejich moci nedělat.
Co tím chci říct. To, že se člověk nechá Božím Duchem řídit, není tudíž automaticky a není to tak, že kdo se podle Něj neřídí, tak ho nemá, je to zase volba, kdy se člověk má podle Ducha řídit, žít z jeho moci, aby nepodlehl tomu, k čemu ho táhne jeho přirozenost. V mnoha překladech se objevuje pojem "tělo" právě pro tohle, což může být někdy trochu matoucí, neboť tu není myšleno fyzické tělo, ale právě ta lidská přirozenost, která je prostě od základu špatná.
Tady se dostáváme k tomu obvyklému dilematu, kdy se nevěřící dohadují "a co když člověk žije morálně, žije správně, to by se do toho nebe jako mohl dostat sám", problém je, že on to prostě dokázat nemůže, nemůže žádný hřích nespáchat a nemůže Boží Zákon dodržet, ne že by třeba nechtěl, on to prostě nedokáže. Když je špatně zadání, nemůže být dobře výsledek. To je jak u dělostřelectva, když je zkřivená hlaveň, nebo defektní munice, nedá se střílet přesně, ani kdyby obsluha a balistický počtače fungovaly bezchybně. Se špatným základem se prostě dobrého výsledku nedoberu. A to je taky důvod, proč vždycky, nevyhnutelně, zkrachujou lidský snahy o vytvoření jakýchkoliv "rájů na zemi", "utopických společností" a tohohle všeho, nevyhnutelně to vždycky ztroskotá na lidský povaze, vytvořit dokonalý systém co vytvoří nedokonalí lidi z nedokonalých lidí, je prostě nesmysl, to je stejný, jak zkoušet vyrobit perpetum mobile, nebo vyrobit stroj, kde se počítá s tím, že voda poteče do kopce. Jasnej nesmysl. Jo a tady se, jen tak mimochodem, pozná rozdíl mezi chytrým člověkem a zaslepeným tupcem. Chytrý člověk ví, že lidi jsou nějaký a ve svých úvahách z toho vychází. Zaslepený tupec si myslí, že se lidská povaha přizpůsobí jeho ideím. A jasně to skončí nárazem do zdi a většinou, hromadou mrtvol.
K vytvoření dokonalé společnosti je potřeba dokonalý člověk, tudíž, dokonalá společnosti bude moc existovat až v Nebi, po vzkříšení, kde všichni budou mít už jen jednu přirozenost, tu podle Božího Ducha. Tady má člověk pořád buď tu špatnou (ten, co není znovuzrozen) no a nebo má dvě. Ten text z Galatským 5 se dá celkem dobře vztáhnout na tu historku, jak měl chlapík dva psy, bílýho a černýho, pořádal souboje, nechal ty psy spolu zápasit, uzavíral sázky, no a pokaždý se trefil. A pak se ho ptali, jak prostě pozná, kterej pes vyhraje, když je to pokaždý jinej. No a on pak říkal, že prostě týden před soubojem krmí jen toho, na kterýho pak vsadí. Tady je to stejně, "vyhraje ten, kterého krmíš". Ono je to i dál pak v Galatským, "co zaseješ, to sklidíš".
K tomu se ještě dostanu.
Jak jsem řekl, ty dva texty, o kterých mluvím, Jan 16/7 a Galatským 5, na sebe navazují. Po odchodu Ježíše - a teď mě napadá, že Duch Svatý přišel k věřícím až po jeho definitivním odchodu, po vzkříšení, po tom rozhovoru a následně odchodu do Nebe na začátku knihy Skutků- přijde Přímluvce a ten bude zaprvé, mluvit k věřícím, ale taky ukáže světu, to znamená všem, v čem je hřích. Hřích je v tom, že v Ježíše nevěří, což je taky jediná věc, která člověka spolehlivě dostane do pekla. Víme, že stará lidská přirozenost prostě podléhá soudu a tudíž nikam jinam než na špatnou stranu věčnosti jít nemůže. A aby člověk mohl získat tu novou, musí se, slovy evangelia podle Jana, "narodit znovu", jiný překlad je "narodit shůry", obojím je myšleno "narodit se z Božího Ducha". A jak to člověk má udělat je velice jednoduše vysvětleno v kapitole 3, kde se Ježíše na přesně tohle ptá Nikodém. "Jako Mojžíš vyvýšil hada na poušti, tak musí být vyvýšen i Syn Člověka, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný". Takže jsou to opět dva kroky. První je, uvěřit v Ježíše jako Božího Syna, Spasitele, který umřel za moje hříchy. V tu chvíli je člověk Duchem Svatým obživen. No a pak je druhý krok, Duchem se nechat vést a brát od něj sílu, aby člověk nepodléhal svojí pokřivené přirozenosti. Oba ty kroky jsou evidentně, podle prosté logiky, závislé i na vůli jednotlivce. Víte, někdo by mohl říct, proč si s tím nedám pokoj, ale já se ještě pozastavím u té doktrýny dvojího předurčení, která říká, že Bůh koho chce, zmovuzrodí, ten až následně uvěří a pak se bude chovat svatě, protože prostě nemůže jinak. Jaký smysl by mělo psát text o tom, ať se člověk řídí podle Božího Ducha, aby nepodlehl hříchu, kdyby to jinak nešlo. Žádný. Jasně, je spousta lidí, která neustále přehazuje příčinu a následek a tvrdí, že, když se někdo podle Ducha neřídí, tak to znamená, že ho nemá a že není znovuzrozen, no a kdyby to tak bylo, nenapsal by to Pavel třeba takhle? Upřímně, kdyby Bůh nezávisle na člověku znovuzrodil koho by chtěl a ten by uvěřil až potom, jaký smysl by mělo psát vůbec nějaké texty? Proč psát něco někomu, kdo nemá na situaci vliv, ani kdyby chtěl. Napsaný postup hry pro šachovou figurku jsem taky nikde neviděl, manuál, jak sám sebe ošetřit, když jsem v bezvědomí, by se sice jako asi napsat dal, ale, je k ničemu.
Tyhle texty mám rád, protože právě boří ty nesmyslný doktríny, který popírají základní logiku. A ano, logika platí, protože Bůh jí stvořil. Bůh je všemocný, ale ani tak nestvoří kulatý hranol, nebo hranatý kruh. Protože když je to kulatý, není to hranol. A když je to hranatý, není to kruh. Jak jsem onehdá četl text od jedný ženský, co psala právě ve smyslu predestinace (velká chyba, že jsem to četl) a psala, že ve spasení člověka nehraje lidská vůle žádnou roli, že to není žádná synergie mezi člověkem a Bohem, no a pak byl další odstavec o tom, že člověk musí udělat tohle a tamto a modlit se a "tlouct, aby mu bylo otevřeno, hledat, aby nalezl" a já říkám, "ale to už dělá on, takže část je na něm, takže je to synergie, sama to tady napsala". No a říkám si, holka, když nezvládáš takovouhle elementární logiku, tak prosímtě radši nic nepiš a hleď si něčeho jinýho.
Abych se vrátil k původnímu tématu Duch Svatý vede člověka k tomu, aby uvěřil v Krista, v tu chvíli ho znovuzrodí, přebývá v něm a následně mu mluví ke svědomí a člověk má možnost, se podle něj řídit, žít z jeho moci, no a nebo ne.
Když jsme vyřešili tohle, podíváme se i na ty skutky těla, skutky lidský přirozenosti. Vsuvka, často lidi, když mluví o nějaký levárně, typu smilstvo, nevěra, pelešení se, porno, různý prasárny, prohlašujou "je to přirozený". Jo, to maj pravdu, to je. Ale to vůbec neznamená, že to je správný, dobrý, nebo spravedlivý. Jasně, nemají srovnávací standard, dokud nejsou konfrontováni s Boží pravdou a nepřijmou ji. Je to podobný, jako když je někdo pes, ale aby přežil, musí být tygr. Pes se chová jako pes, no a jiným psům okolo to nepřijde divný, protože, je to prostě pes. A pes se sám nezmění, stejně jako hříšník se sám nezmění. Bez Ducha člověk nemá šanci svojí přirozenost porazit. Musí ho změnit Bůh. On si musí jen uvědomit, že je na tom špatně a že se změnit chce, tohle je součást tzv pokání, což znamená v originále "změna mysli", "změna smýšlení". Když se podíváme na ten seznam tzv "skutků těla", "skutků svévole", atd, (liší se překlad od překladu), tak je tam zmíněno hodně věcí, kupříkladu podlost, nečistota, závist, opilství, nestřídmost a mnoho dalších. Tohle všechno jsou produkty lidský přirozenosti, tý starý. Jak vždycky někdo říká, jak "dneska jsou lidi hrozný, to dřív nebývalo", já říkám, ale houby, lidi jsou pořád stejný, přirozeně, od chvíle, kdy za Adamem bouchly dveře rajský zahrady. Co hraje velkou roli, jsou vnější podmínky, které ovlivňují, jak se lidi chovají. Je to hezky vidět v oblastech po katastrofě, případně v některých válečných regionech, kdy se lidi můžou pořádně pustit ze řetězu, jak to tam pak vypadá. Jak jsem řekl, každej člověk má tu špatnou přirozenost v sobě. Ale je tu hezky vidět jedna vlastnost, typická jen pro lidi. A to, že i když jsou různý levárny pro lidskou rasu přirozený a typický, obecně je lidi považujou za špatný. Jasně, s vlastním svědomím se dá "pracovat" a člověk se může dostat postupně dost daleko, něco se liší národ od národa a víru od víry, ale snad nikde nepovažujou vraždy, závist, krádeže, zbabělost, podrazáctví a podobně, za kladný a oceněníhodný. Je to zaprvé tím, že Bůh stvořil člověka ke svému obrazu a i když je člověk pokřivený hříchem, pořád ví, jak by to vypadat mělo. V kontrastu s tím, jak to často vypadá. A druhý důvod je, že Duch Svatý právě mluví k lidskému svědomí, aby přivedli člověka k víře ve Spasitele. Žádný jiný živočišný druh svědomí nemá, funguje jen v souladu s vlastní přirozeností a na žádný rozpory nenaráží.
Mluví o tom právě apoštol Pavel v knize Římanům, že i když chce dělat dobro, má v dosahu jen zlo a že chtít dobro dokáže, ale konat ho už ne.
A od chvíle, kdy člověk uvěří v Krista a znovuzrodí se, může fungovat v souladu se starou, nebo novou přirozeností. Jde o to, "kterou krmí". Neboli, řečeno s jiným textem knihy Galatským, "pro koho bude zasévat". No a jak člověk žije z moci Božího Ducha, aby odolal sklonům těla. Je to přesně napsáno, "Jsme li živi Božím Duchem, dejme se jím i řídit", jinde je psáno, "Jako jste Krista přijali, tak v něm i choďte". Jak byl člověk obživen Božím Duchem a jak přijal Krista. Vírou. Je potřeba důvěřovat Bohu., věřit, modlit se a číst Píšmo, protože pak hlavně skrze Písmo k tobě Bůh mluví. Viděl jsem takový hezký obrázek, kdy se člověk modli "mluv ke mně Bože" a z nebe se napřáhla ruka a podala mu Bibli.
Takže si to shrneme. Duch Svatý byl poslán věřícím po Ježíšově odchodu a věřící uvádí do veškeré pravdy (viz Jan 16 - 12), ve věřících přebývá jako Utěšítel a Přímluvce, přičemž ale zároveň mluví k celému světu a ukazuje světu, v čem je hřích, spravedlnost a soud, aby se podle toho lidi mohli zařídit.
Víme, že lidská přirozenost je v základě špatná, zasažená hříchem, tudíž mnoho z toho, co je "přirozený" je z Božího pohledu naprosto špatný. Člověk je jediný tvor, který vnímá rozpor mezi svým přirozeným reálným jednáním a stavem, o kterém ví, že je dobrý, že by to tak být mělo. To je způsobeno svědomím, které člověk má od stvoření k Božímu obrazu, zároveň tím, že Duch Svatý k jeho svědomí mluví a ukazuje mu na Krista. Člověk si pak může vybrat, jestli poslechne, nebo neposlechne a jestli Krista přijme, nebo ne. Ale kdyby Bůh lidem na Krista neukazoval a nepřitahoval je k němu, nikdo by k němu nešel. To, že člověk vnímá svojí špatnost, je Boží práce a to, že se dozví o faktu Božího soudu a věčnosti, je opět Boží práce (to Bůh nám dal Písmo a osvětluje člověku, že to je pravda). Takže, jak Ježíš říká, "Nikdo ke mně nemůže přijít, pokud ho nepřitáhne můj Otec", je podle mě myšleno takhle.
Pokud se člověk rozhodne, že Krista přijme, znovu se narodí, shůry se narodí, narodí se z Božího Ducha a od té chvíle má ty přirozenosti dvě. Starou, podle těla a novou, podle Ducha. Opět si může vybrat, kterou se nechá vést, no a čeho si ponese následky. Jak je psáno, "co člověk zaseje, to sklidí". Neboli, obrazně řečeno, "kterého psa bude krmit".
Stará přirozenost vzkříšená být nemůže, člověk potřebuje tu novou. Aktuálně má člověk buď jen jednu, tu starou, no a nebo dvě, starou a novou. Období, kdy bude mít jen tu novou, podle Ducha, bude až po vzkříšení.

Člověk získá novou přirozenost tím, že uvěří v Ježíše Krista jako svého Spasitele, který umřel za jeho hříchy a byl vzkříšen. Viz Římanům, kapitola deset. Je potřeba důvěřovat Bohu, je potřeba víra, čtení Písma, modlitba a poslušnost, aby člověk žil z moci Božího Ducha a nepodléhal špatné přirozenosti.

Amen.


Tak kdo to posral?

16. května 2018 v 15:34 | Řezník
Servus všem. Dnešní název jsem šlohnul z knížky Rudá bouře, od Clancyho, dobrý čtivo, fikce o holomajzně mezi Sovětským Svazem a NATO. No a právě tam proběhla bitva, kdy sovětský námořní letectvo s pekáčema TU 22 Backfire útočilo na americkou flotilu, něco jim zničili, letadlová loď Nimitz koupila pár raket a byla docela ve stavu šrotoidním, no a nějakej voják tam řval na hlavního hrdinu "Kdo to posral? Tys byl v CIC, tak kdo to posral?"
Neboť. Dneska mi kámoška poslala odkaz na článek, kde nějakej cvokař / hlavošťour (a budu používat pro ně i pojem "lebkolezec", páč se mi to líbí :-D ) se tam vyvěťuje o tom, jak že současnej blahobyt vede k blbnutí (ano, souhlas) a k budoucím drsným časům, což s ním souhlasím. Ale lehce mě zprudil tím, že se tam zase ani neotřel o pořádný příčiny, nositele rozkladu, o ty, kdo vlastně ten bordel vyrábí a tudíž, jeho řešení jsou zase minimálně polovičatý a hlavně, v kategorii "Objevil jsem Ameriku. V roce 1920".
https://ona.idnes.cz/jeronym-klimes-tyden-pro-rodinu-daa-/vztahy-sex.aspx?c=A180510_164236_vztahy-sex_jup
Tak, takže, slovy toho borce z knížky od Clancyho. "Kdo to posral". Prostým pozorováním můžeme zjistit, že nositelé a tvůrci rozkladu (baví mě, když teď banda hlavošťourů zjišťuje, že "rodina je v krizi", že "haranti nejsou připraveni k ničemu", že "lidem není nic svatý a morálka je těžce narušena", což je fakt objevení Ameriky, když vezmu, že jejich padrugové, pobratimové a kolegové desetiletí vytvářeli právě tenhle stav.....) jsou různý dokurvený ideje a ideologie, který se mezi lidma rozmáhají. Ano, to může fungovat jen v blahobytu, protože v oblasti, kde žijou lidi z ruky do huby, nevznikne "Fakulta genderových studií". Takže, blahobyt je prostředí. Tyhle ideje jsou virus. Stejně jako, subsaharská Afrika je prostředí pro malárii (tady jí nemáme) ale nositel choroby je virus (a nebo bakterie, ale chápeme se, ne?). Jasně, je možnost změnit prostředí (kdo nechce mít malárii, nechť neleze do regionů, kde je), no a nebo, eliminovat virus. Bohužel, drtivá většina lebkolezců se dostane v nejlepším případě k tomu, že "blahobyt za to může", ale politická korektnost, předposranost a loajalita ke kolegum jim nedovolí říct, co je virus. Protože, já říkám taky, ano, je to z blahobytu (prostředí), ale já to prostředí fakt měnit nechci, já tu nechci utrpení, golodomor, drsný časy a podobně. Já nechci nikam, kde lítaj kulky kolem hlavy a není co žrát, ani to nechci tady, já žiju v blahobytu rád, kurva. Netřeba měnit prostředí, potřeba zničit ten byrus.
Doporučuju přečíst ten odkazovanej článek, budu do něj tepat.
Jak tam mele něco o tom, že se rodí málo dětí a to je problém a mektá tam o "hedonistickym, individualistickym" přístupu, kdy si lidi neodepřou požitky pro blaho celku a dává do souvislosti současnou krizi blbnutí z blahobytu se starým Římem (to je pravda), tak já říkám, že i pokud by se všichni teď omezili, vybodli se na hedonismus a rodili jak vzteklý, stejně, pokud budou lidi vystavený vlivu neomarxistickýho vzdělávání a politiků, parazitních státem placených neziskovek, "kultu slabocha, hajzla" a "kultu tolerance", kdy budou defektní typy vysokých škol vytvářet další a další deformovaný jedince, kteří budou tu společnost dál kurvit, jmenovitě cíleně likvidovat tradiční rodinu, islamizovat Evropu, rozebírat původní morálku a pracovat na destrukci společnosti, to velké "bum" v římským stylu nás fakt nemine. To, že se rodí málo šotoušů není ani omylem ten hlavní problém, to je jen jeden z následků toho, co vytváří neomarxismem infikovanej vzdělávací systém a kult bezbřehý "tolerance". Takže tady se opět, hlavošťour, hlavnímu problému ani nepřiblížil, sice identifikoval, že to souvisí s blahobytem, ale že problém jsou lidi z určitýho typu škol, určitý mentality, kteří tu společnost kurví (často jeho kolegové z oboru) a pak se mnozí ještě vehementně diví, že je zkurvená, to je přesně to, o čem jsem psal nedávno, že by musel střílet do svých. Jako, nějaký pravdy tam má, to jako jo, k těm se dostanu.
Krize okolo rodiny, stejně jako prakticky jakákoliv anarchie, přichází, uvolněním, rozvolněním, rozmělněním pravidel. A v mnoha ohledech, ano, tady s hlavošťourem souhlasím, ztrátou pohledu na vyšší cíl. Porovnáme situaci. Dneska končí rozvodem asi 50% manželství, spousta lidí se ani nebere. Nedávno kámoš psal v článku, že by se mohl klidně zrušit pojem "nemanželské děti", neboť takových už jsou plný třídy, že by se spíš jako samostatnej pojem mělo zavést "manželské děti". Jak to bylo s rozvodama třeba za první republiky, bo pak za komárů? Kurvaroma, z generace mých dědků neznám moc rozvedených lidí, z generace mých rodičů jich taky neni tak moc, z tý mojí? Mnohem víc. Čím to je, no tím, že se změnila situace. Za první republiky byla rozvedená ženská prostě "divná". Cejch, společenský stigma. Když měla nemanželský fakáně, rodina z toho rodila ježky, na vsi s ní nemluvila ani kočka. Dneska, standard, nic divnýho. Rozvody se nerozmnožily tím, že by se nějak změnilo defaultní nastavení lidí, ale tím, že se změnily vnější podmínky, plus tím, že lidi se naučili čumět neustále, jestli za plotem není tráva zelenější a kdo za tohle může? Ano, cvokaři, ano, sexuologové, ano, lebkolezci a ano, aktivisti, kteří hučej do lidí, "kdo dal komu prááávo někomu nařizovat zůstávat v manželství, když v něm není spokojenýýýý".....pokud vytvoříš prostředí, kdy lidi můžou dělat snadný, pohodlný, bo pudový věci, nediv se, že je dělat budou.
Jo, souhlasim s tim cvokařem v tom, že na vztahu je nutno pracovat, jinak se nedivno tomu, že se rozsype, ale není to vyčerpávající. Může to fungovat v kontextu jednotlivců, ale ne celý skupiny. Prostě, byla doba, kdy rozvádět se bylo verboten, pak doba, kdy kdo se rozvedl, byl divnej. Tak se lidi nerozváděli. Dneska je rozvod rutina, není to divný, není to cejch, není to verboten, tak to lidi dělaj. Je to až psychopaticky prostý.
Jdeme dál. Oni se mnohdy ani neberou, jen spolu na psí knížku prcaj a mnohdy ani to ne, prostě jen "kámoš s výhodama", bo jak se tomu nadává, děti nechce, z opačnýho pohlaví vytěží co potřebuje bez svatby, tak proč by si ho bral, že jo. Porovnat třeba s prostředím, kdy pelešit se s někým mimo sezdanej svazek je hřích, případně s oblastí, kde za smilstvo hrozí pár ran bičom (aktuálně Malajsie, myslím). Neříkám, že tam se to neděje, jasně že děje, ale, kde maj víc kompletních rodin. V situaci, kdy člověk nemůže jinak, nebo v situaci, kdy může cokoliv a nikdo mu do toho nesmí kecat?
Neříkám, že bych něco podobnýho zaváděl tady, ať předejdu nedorozumění. Rozvolnění morálky. Byla doba, kdy když chlap chrápal s chlapem, bylo to naprosto zakázaný, bylo to divný, bylo to zvrácený a nikdo se k tomu veřejně nehlásil. Dneska maj pochody hrdosti a aktivisti, sexuologové, lebkolezci a spol říkají "chrápej s kým / čím chceš, jak chceš, kdy chceš, můžeš, hlavně když je to dobrovolně a všichni jsou šťastný". Heh. A pak ti samí budou blekotat něco o "krizi morálky". A o "krizi rodiny". Není možný na jednu stranu pravidla uvolňovat a pak si stěžovat, že se lidi chovaj podle uvolněných pravidel. Není možný učit lidi, že můžou chrápat s kýmkoliv kdykoliv, pokud je to dobrovolně, na druhou stranu se pak divit, že nedrží celoživotní monogamní vztahy s jedním partnerem opačnýho pohlaví. Není možný vytvořit prostředí, kde je naprosto legitimní chrápat s jedním, když se objeví někdo hezčí a lepší, se ho zbavit, chrápat s ním a klidně takhle třicetkrát....a pak se divit, že to lidi dělaj a že nedrží loajalitu s jedním partnerem až za grob. A kdo tohle prostředí vytvořil? Ano, opět hlavošťouři, lebkolezci, sexuologové, aktivisti.....
Takže pokud někdo brečí, že jsou dneska lidi nevěrný voprcálové, zatímco za časů našich dědků to nebylo, ať se podívá na virus, kterej to vyrobil a to jsou vesměs právě ti, kteří to teď rozsáhle komentujou a píšou tklivý články na tohle téma. Je to stejný, jako s "výchovou" / "nevýchovou" dětí. Já si to ještě pamatuju, kdy bylo asi žbumbiliarda publikací od nějakých chytrých hlavošťourů, jak se dítě nemá nutit do ničeho, jak se nemá stresovat, teď se lebkolezci diví, že haranti u ničeho nevydrží a při prvnim stresu kolabujou, nic si sami nevyválčí a žijou s nataženou rukou. Kdo to posral? Jejich kolegové. Byl to zástup různých psycholožek, kterej cpal, tlačil, hučel, že fyzický tresty jsou ekl, ještě nedávno jsem četl článek nějakýho lebkolezce o tom, že dát harantovi ránu, nebo ho seřvat, je selhání a tak se to dělat nemá. Teď se diví, že haranti jsou drzí, z nikoho si nic moc nedělaj. Překvápko kurva.
Co mě ale na těch lebkolezcích krká nejvíc je, jak se vezou na vlně. Když vznikla ta móda "nevýchovy", byl to pytel článků o tom, jak se dítě nemá nutit, nemá trestat....Když byla ta módní vlna "netrestat fyzicky", zase to podporovali, jen málokterej se vymočil proti větru. A citoval se Dušek a ty jeho kokotí "Čtyři dohody", jak nějakej vyhynulej indiánskej kmen haranty nevychovával (se nedivim, že vyhynul). Tenhle tejden jsem zachytil článek od nějaký "expertky na sexualitu", že "haranta by měl člověk požádat o souhlas, když ho chce přebalit". Uááááá. Lebkolezec, kterej vykládá, že současní haranti stojí, skrz výchovu, tak za jeden kdák ve slepičárně a nezmíní tenhle rozkladnej vliv svých kolegů, je pokrytec. Teď je móda uznávat, že výchova, mantinely, pevná ruka a pravidla jsou potřeba, tak se na tom zase vezou. A zase dělaj blbce z lidí, co se jen řídili jejich dřívějšíma instrukcema.
Kdoví, možná za čas těmhle vyštudýrovanejm moudroserum dojde, že ideální pro dítě je kompletní rodina, jako fotr a matka, ne matka a tři lezbický kamarádky, fotr a kokršpaněl v sukni a podobně. Ale to by zase znamenalo jít do kolizního kurzu s aktuální propagandou "gejové vychovávají děti stejně a lépe, než heteráci", případně "proč nedat gejum místo regpartnerství rovnou fakt svatbu" a to nikdo z nich neudělá, protože homofobije, tolerance atd. Nikdo nechce být "nácek", že.
Pojmy jako láska k národu, láska k vlasti, češství, atd., zase, mizí, kdo to vyrobil, lebkolezci, relativizátoři, aktivisti, vzdělávací systém.
Lidi dělaj věci, když maj motivaci, musej, nemůžou jinak, pokud jde o věci nesnadné. Když jim lebkolezci seberou národní hrdost, rozmělní vlastenectví, udělaj z rozvodu standard, z nekompletní rodiny nic divnýho, obhajujou volnej voprcálung, případně obhajujou "sexuální menšiny"....a pak se diví, že lidi nedrží kompletní rodiny, nebo že "neberou ohledy na budoucí generace", to je prostě pakárna. Nebo, když do člověka nahustěj propagandu, že "žije jen jednou, teď a tady" a pak se diví, že člověk je najednou sobeckej a nedokáže si odepřít požitky ve prospěch "celku a společnosti", to je dvojitá pakárna. Jako, jakýho "celku". Toho národa, kterej mě nemá zajímat a na kterej nemám být hrdý, protože vlastenectví je teda blbost? Nějakých budoucích generací, který možná budou a možná taky ne, záleží na tom, jak moc to tady doserou? Proč by mě (a to já se na věci dívám z perspektivy věčnosti) mělo zajímat, jak to tu bude za čtyři generace, co je mi po tom, budu mrtvej, to je jejich boj. Relativizátoři, intelektuálové, sexuologové, lebkolezci, seberou člověku vlastenectví, seberou mu perspektivu věčnosti, seberou mu národní cítění, seberou mu loajalitu a odstraní vnější podmínky, který ho drželi v určitých mantinelech, vytvoří "kult tolerance", kdy je prakticky všechno v pořádku, jen je to jiné. A pak se diví, že se ten člověk podle toho začne chovat a když nemá ty vysoký perspektivy, tak žije pro momentální spokojenost, starou klidně vymění, děti klidně opustí a svý starce klidně strčí do starobáče.
A nebo, pořád se vymejšlí ohledy na kdejakej ksindl, jako třeba na mladistvý vrahy (psal jsem o tom), jak zase lidskoprávníci a aktivisti a humanisti a intelektuálové vymýšlí pyčoviny a pseudonápravný programy, který nefungujou, posilujou práva agresorů na úkor obětí, protože tolerance, humanismus, druhá až osmdesátá osmá šance, no a pak se diví, že je problém s mladistvými grázly, který se ničeho nebojej, klidně zkouší kuchnout vychovatele a jak je to možné, jak se tohle stalo. Prostředí, blahobyt, jasně. Tady na západě se s nima patláme, v Afghanistánu je zastřelí. Jo, pravda. Ale, co je virus. Právě ti aktivisti, intoši, tlučhubové. A to je produkt určitý větve vzdělávacího systému. Ten virus je určitá část vzdělávacího systému, typ lidí, co z něj leze, přesně ten, o kterým jsem psal v článku Rudej posuv. Tihle dělaj ten rudej posuv.
Takže co je problém? Zbavit se blahobytu a chtít zase drsný časy? No jasně že ne. Zbavit se tohohle, určitou část vzdělávacího systému prostě vykydat. A kdo to posral? Všudypřítomnej "kult tolerance". Pokud totiž někdo chce stav, kterej bude dlouhodobě fungovat a bude funkční i za x generací, musim ty lidi buď motivovat, nebo přinutit. Pokud chci, aby se lidi brali a měli děti, musim je motivovat a taky, zkomplikovat situaci, když to dělat nebudou. Ale nemůžu vyřvávat o právech na potrat, že dítě je součást těla ženský, tak si s nim může dělat co chce, nemůžu produkovat ze vzdělávacího systému tisíce a tisíce "genderistů", který učí ženský na rodinu kašlat, primárně se věnovat kariéře, učit lidi, že chlap a ženská jsou zaměnitelný, že rodinný vazby nehrajou roli, vyrábět blbečky, který, když někdo napíše v básničce, že "holky jsou od toho, aby byly matky", tak se z toho poserou, že je to fuj, že některá se radši rozhodla pilotovat raketoplán, než být matka a že je to necitlivý vůči lezbám a transkám.....Nemůžu vytvářet prostředí, kdy nevěra je normální, blafat sračky o tom, že monogamie je přežitek (a proti přírodě a kdoví co), nemůžu propagovat deviace a "sexuální menšiny".....a nebo, pokud tohle všechno dělám, nemůžu se divit, že se děti neroděj.
Tihle psychologové a lebkolezci se chovaj jak někdo, kdo dupe ležícímu na hlavu a diví se, že se nezvedá. Ono totiž, aby některý věci fungovaly, je potřeba nastavit mantinely, něco stanovit jako normu, něco stanovit jako defekt, něco explicitně klarifikovat jako správný, něco jako špatný. Což znamená, eliminovat všudypřítomnej "kult tolerance" a "kult jinakosti". Protože pokud nic není divný, nic není odsouzeníhodný, nic není zavrženíhodný, tak ani reálně nic není správný.
Tlachy o tom, že "chlapi neřeší emoční situace žen a pak se diví, že je ženská opustí". Kurvadrát, současní chlapi řeší emoční situace žen mnohem víc, než generace před nima, přesto je rozvodů mnohem víc. V muslimských zemích se mnohdy chlapi chovaj k ženským jak poslední kokoti a rozvody tam....no nejsou. Proč. Protože nemůžou a protože nastavení společnosti je jiný. Si pamatuju, co mi vykládala babka z otcovy strany, co byl dědek za vořecha vožralýho problémovýho a rozvedla se s nim? Ne, neboť "To jsem se nemohla vrátit jako že jsem odešla od manžela". Tak zatla zuby a musela "spolknout to svinstvo". V neposlední řadě, ženská spíš vydrží s chlapem, co jí mlátí, než s podlejzavym vořechem, co chce být její "nejlepší kamarádka", protože pudově potřebuje z chlapa cejtit sílu, nikoliv mít kámošku s dickem. Vždyť je to vidno, když má chlapa ochočenýho, neváží si ho...o tom jsem psal už vícekrát. Ale hlavošťour se tam trefil v tom, že do určitýho věku maj ti chlapi nad těma ženskýma převahu a neposerou se z toho, že ona odejde. A ty držej. A od určitýho věku na ně začnou být fixovaný, no a ty je začnou.....opouštět. Asi správný pozorování, ale teda vadnej závěr. Jde o to, že jim nesmí dát najevo, že ona má nad nim převahu, protože pak je narušená pudová hierarchie a ona se pak podívá jinde.
S čim u něj naopak plně souhlasim, je to budování rodinných vazeb, že se chlap ve stáří nemůže divit, že na něj syni kašlou, když ho v mládí skoro neviděli. Že se mnohem hůř strká do starobáče matka, která se synum věnovala, než ta, která se někde trajdala s chlapama a haranty vychovávali prarodiče. Plně souhlas.
Ale jak říkám, pokud po lidech něco chci, musim je k tomu motivovat, nebo přinutit. Porodnost je nepřímo úměrná síle sociálního státu. A argumentovat "budoucíma generacema" je jalový, protože pokud někdo nemá motivaci mít děcka / profit z nich, aspoň nějakej, tak si je nebude pořizovat prostě proto, aby za tři generace bylo ještě dost pracovníků, to je prostě hovadina. Obzvlášť, když už mu nacpali, že řešit "národ" je pitomost, protože národ nic neznamená.
Je samozřejmě velice vtipný, jak na konci zakončí tím, že "důležitá je morálka" a "učit se od dřívějších generací, když zrovna celá jedna úderná brigáda lebkolezců vyštudovaná na určitým typu škol desetiletí cpala lidem do hlavy, že "brát ze zkušeností jiných lidí, to jsou předsudky" a cpala celý generaci, jak to všechny ty generace před nima dělaly strašně blbě a jak to oni teď, pod vlajkou bezpředsudečnosti, tolerance, pokroku, všeobjímající lásky, odstranění starých "stereotypů" a zbytečných pravidel, udělaj jinak a líp. Po celogeneračním tažení proti fyzickým trestům u děcek mě pobaví lebkolezec, kterej prohlásí, že se mladý mají učit u předchozích generací, který tyhle tresty používaly vehementně :-D Zas se veze na vlně.
Morálka? Od starších generací? Ale vždyť starší generace ani neměly gej prajd, ani registrované partnerství, ani nedumaly, jestli teda svěřit dítě tátě a mámovi, neměly ani to, že pohlaví je volitelnééé, měly fyzický tresty, neměly nevýchovu, děcka musely poslouchat, nebylo to, že nezletilej vrah je vlastně oběť, neměly tam antirasistický neziskovky, bylo normální s mužem zůstat, i když nebyl dokonalej a bylo normální nechodit na potraty. Tak kurva kdo je mimo, předchozí generace, nebo tahle? :-D
Nepotřebujeme se zbavovat blahobytu, potřebujeme jen zavřít hubu různým intelektuálům, tlučhubům a "nositelům vzletných myšlenek", páč ti v tom dělaj ten bordel. A jak tam lebkolezec mluví o "tom, že se musí udělat nepopulární a bolestivá opatření", no tak plně souhlasim. Je potřeba pořádně vykydat vzdělávací systém a všemožný genderisty, sexuology, experty na integraci těch a rovnost těch s jinýma, prostě poslat někam třídit odpad nebo tahat pneumatiky a ta společnost se zase srovná. Kupříkladu "expertku na sexualitu", která říká, že před přebalením bych se měl děcka zeptat na souhlas, bych poslal do Lidlu balit sušenky, než touhle paskvilní filozofií nakazí další lidi. Takovýhle paka učej lidi vychovávat děti a pak se její kolega z oboru diví, že vyrůstaj kriplové, kteří neví, která bije.
Blahobyt je prostředí, ale tohle je virus.
Dál, ty kecy jako že "na chudej lid má být přísnost", no ty vole. Lidi by mnohdy i prachy měli, kdyby jim stát neužral minimálně padesát procent příjmů, z čehož se zase platí nemakačenkové a zevlové, katastrofálně prodělečný a nákladný věci, práce pro nemakačenky, vzdělávání pro nevzdělatelný, neziskovky co generujou zisk, paka co dál deformujou společnost, atd atd atd atd. To máme daň z příjmů, daň z nemovitosti, dědickou daň, darovací daň, kupuju barák, platim daň, kupuju auto, platim "ekopoplatek" (což je obzvlášť vtipný, chudák, co kupuje nějakou starou trosku, neboť na lepší nemá, ještě musí zacvakat výpalný státu, tudíž si koupí ještě větší trosku...), to jsou dálniční známky, povinný revize, poplatky, dph, poplatky z daní, daně z poplatků, doporučenej dopis stojí 52 vorlů....reálný daňový zatížení je tak 70%. Teď se ještě spekuluje, že se zavede roční daň ze starších aut, takže opět, někdo bude potrestanej za to, že nemá prachy na novou káru.....Kam se člověk vrtne, všude platí, pak se to vyhazuje třeba do Agentury pro sociální začleňování, nebo do nějakých fabrik na hnuj. A tenhle vořech bude tepat do lidí, že radši něco propijou, nebo si koupí ajfoun, než aby nadšeně porodili státu dalšího daňovýho nevolníka. Kurnik když nechtěj, tak nechtěj, jseš určitě tolerantní k homosexuálum co taky děti nemaj, tak buď tolerantní i k těmhle, kecko. Kdo se snaží si jakkoliv vydělat, tomu aparát neustále hází klacky pod nohy (kupříkladu je to hezky vidět na různých nových nařízeních ČNB, kdy člověk, co radí s prachama, potřebuje pořád nový a nový nějaký "osvědčení", který se všechny platí - no, budiž, ale pak platí "udržovací poplatky", že ho drží v nějaký databázi, takže, nedostane nic, dělá to, co dělal předtím, stát mu nedá ani hovno, jen od něj co rok vykešuje prachy. Rozumim tý vyžadovaný větší kvalifikaci, to i chápu, ale tyhle "udržovací poplatky" jsou prostě zas jen naprostá zlodějna a vyděračství. Ta kvalifikace může být bezplatná do další zkoušky, kurva, ne?)
Jo, vořech má pravdu, že "sociálně slabí maj mobil za patnáct tisíc, k tomu hulej a chlastaj jak Dáni", má recht, taky maj třeba značkový hadry a podobně, jenže, bohužel, to jsou ti "sociálně slabí", kterým to chechtákuje stát, bykoz patří k nějaký preferovaný menšině a chechtákuje jim to stát právě z našich prachů. Skutečnej sociálně slabej má třeba dvě práce, jezdí v otřískanym vraku, škudlí každej vorel, aby měl na všechny možný výpalný, co se po něm chce a fakt nemá mobil za patnáct táců, ty pýčo, slovy Joa Grizzlyho.
Včera zrovna jsem četl o ženský, co má syna retarda, stará se o něj a protože se jí povedlo vymakat ho z těžkýho retarda na lehčího, tak jí stát sebral příspěvek na káru, kterej jinak dostat mohla. Srovnej s případem, kdy se nějakej příslušník kdejaký minority dosockuje na sociálku, ať mu nasypou prachy a proplatěj nájem. Jo, ten pak má mobil za patnáct tisíc mobil a chlastá od rána do noci v nonstopu.

Jestli někdo chce vědět, proč nesnášim ty různý "psychology", tak ať si od nich tutam něco přečte. Napadá mě básnička, jak v tom vtipu. "Klimeš Klimeš, ty jseš ale debil". :-D Pár pravd, ale taktický a reálný závěry, fakt vedle.

Dávej bacha, o co si řekneš. Ty žumpy ti to snadno vyplní

15. května 2018 v 16:49 | Řezník
Servus všem. Po posledním útoku kudlou ve Francii, kdy si zase nějakej Čečenec hrál na Michaela Myerse, se objevujou články s opětovným, trapným a klišoidním sdělením, že se "o něj zajímaly tajné služby". S jasným výsledkem, udělaly s nim samozřejmě hovno. Takhle, pomiňme aktuálně fakt, že žabožroutů tajný služby jsou fortelně přetížený, protože kvůli Makaronově sociální politice multikultury maj až mnoho a ještě víc potenciálních radicales, který maj, nebo by měly, sledovat a není moc už v jejich moci to stíhat.
Problém je tenhle. To ví jak tajný služby (teda doufám), vím to já a evidentně to ví i basmači. Že ten tajnej dohled se nějak projeví ve chvíli, kdy si bude dotyčnej vořech chtít nakoupit nějaký trhaviny, aby něco někde odpálil, nebo případně, půjde někam vyzvedávat Kalašnikovy. Tak, pokud zrovna nevypadl z hledáčku a pokud ho zvládaj, i přes přetíženost, v tuhle chvíli sledovat, tak ho pravděpodobně zhaftnou a útok mu zkazej. Už se jim to nemálokrát povedlo, ať do nich jen netepu, musim ocenit i výsledky.
Pokud se ovšem basmač rozhodne, že někde rozjezdí lidi dodávkou, osobákem, umlátí jich pár kladivem, nebo ubodá kudlou, no a není tak blbej, že by napsal na Shitter "Alou na bar, za hodinu v obchodním centru Jaquese Bazeranta umlátím lidi kladivem a za to si vysloužím 7 +/- 2 panen", nemaj šanci udělat cokoliv. A jak policie, tak tajný služby, můžou fungovat až reaktivně, až když Šamil rozjede diskotéku, tak můžou něco. A proto na tyhle improvizovaný akce nikdy nedošáhnou, že by jim zabránily. Pokud teda opět, skupina není tak blbá, že by to plánovali po FB (a i takový tukani jsou, hezky to bylo vidět ve filmu podle skutečnosti, Perfect sisters, bo tak nějak, kdy dvě ségry plánovaly kill svojí věčně vylitý matky a bavily se o tom spolu a s bandou svých padrugů na fejsu. Nechaly tudíž elektronickou stopu širokou jak dálnice, já na to čuměl a říkám si, jak může být někdo tak blbej? To je stejný, jak když ti tři vořežpruti v Jihlavě vyhodili tu kuchlou holku před barák do popelnice - totální WTF - nebo nějakej ten americkej killer, kdy nacpal mršinu ve svym pokoji doma pod postel).
Čekám tudíž na dvě věci, na první, že si tajný služby budou chtít navyšovat headcount a rozpočty (což už určitě chtěj a je to částečně legitimní) no a taky, že veřejnost začne vřískat po tom, aby teda ty tajný služby mohly po tom vořechovi skočit už preventivně, než něco provede a tady vidim velký "dej si vole bacha". Všichni víme, jak ošemetný to je. Že aparát je na západě aktuálně mnohem aktivnější v boji proti "pravicovým extrémistům", což může být třeba člověk, co napsal nějakou moc fuj věc na síť, než proti skutečným criminales, gangsterum a migro násilníkům. Takže pokud by se nějak procpalo, že tajný můžou po někom skočit preventivně kvůli "extrémismu", klidně by se mohlo stát, že se někdo octne na nějakým francouzským Quantanamu, kvůli "napojení na extrémistickou skupinu" (někoho lajknul na fejsu, někde něco okomentoval) a která skupina je extrémistická, to řekne samozřejmě aparát. Takže by se z toho zase stalo ne ani tak kladivo na basmače, ale spíš kladivo na jakoukoliv potenciální opozici a je mi jasný, že třeba příznivci Le Penový by tohle mohli fakt neocenit.
Víme tohle. Aparátčíkům se mnohem snáz vytahuje na původní blbečkoobyvatelstvo, který se pořádně nebrání, než na nějakýho Čečence, kterej do nich klidně vrazí kudlu. Plus, původní obyvatelstvo nemá za sebou zastup řvounů o "rasýzmu", "ksenofobyjy" a podobný, uřvaná teroristická Antifa taky není na straně původních bílých, vždyť to známe. Neříkám, že agenti tajný služby jsou xindl, obecně nejsou, ale víme, pro koho dělaj. Pro aparát a víme, jakej ten má cíle. Přirovnal bych to k tý bitvě na Sommě, kterou jsem zmiňoval včera. Ten britskej dělostřelec, co pálil pohyblivou palebnou přehradu za svoje spolubojovníky, aby je nutil dupat kupředu do útoku, asi taky v drtivý většině případů nebyl úplnej pradebil, taky mu to bylo proti srsti, pálit na vlastní, taky by to radši nedělal a určitě s tím nesouhlasil a pravděpodobně to byl fajn chlap a dobrej voják. Ale dělal to. Protože. Dostal. Rozkaz.
Tady je to stejný, ti analytici a agenti taky nejsou by default ksindl. Ale plní zadání systému a jak víme, systém prostě, není na naší straně. Kurva, zopakuju to ještě jednou, aby to došlo i tomu nejblbějšímu (ač pochybuju, že někdo z mých čtenářů patří do okruhu blbých). Systém Evropy není na naší straně. Systém EU, EK a ano, i vláda Žabožroutů, prokazuje neustále svými skutky, že cíl je opravdu a reálně islamizace Evropy a nahrazení původního obyvatelstva. Proto každý navýšení sil aparátu se, klidně za dva, tři tahy, otočí proti nám. Tajná služba si navýší headcount pro bohulibej boj proti basmačům, ale postupně ty zdroje přesměruje. Stejně tak pokud by se vytvořil nějakej zákon o preventivním úderu, dřív nebo pozdějc (spíš dřív) to použijou proti vlastencům.
Jak se ani moc neobtěžujou s tím, aby to bylo aspoň věrohodný, je krásně vidět na tý jejich sračkojedí odzbrojovací směrnici, kdy budou omezovat legální zbraně, který teroristi nepoužívaj, registrovat perkusy, který snad teroristi nepoužili nikdy, omezovat platnost zbrojních průkazů (který teroristi rozhodně nepotřebujou) a zavádět další předpisy na legální získání zbraně, což bude pro světovej dži. hád totální rána, protože víme, že Ahmed, kterej neprojde psychotesty, rozhodně nedostane RPG, aby s ním v Rusku na hranici odpálil T72. Boj proti teroristům vypadá takhle, tak jak by vypadal boj proti teroristům skrz nějaký zákon o preventivním tahu, kdyby to vypadalo, že ho veřejnost ocení a ono by se to procpalo.
Metod, jak proti tomuhle teroru bojovat efektivně, je asi bžilion, ale není to skrz další a další zákony. Já to musel preventivně napsat, když vidím po tolikátý "tajný služby ho sledovaly a .....nic", protože je jen otázka času, než nějakýho chudáka zmatenýho napadne dát tajnejm pravomoc, aby teda mohli preventivně něco.
Bože chraň.
Systém není náš přítel a tudíž chtít ochranu po systému znamená, kadit si do vlastních škrpálů. S velmi malou mírou nadsázky se to dá připodobnit ke Star Wars, kde Palpatine využil Separatisty k vytvoření Republikový armády, pak Separatisty zmasil, ale armáda mu zůstala, vykydlil svoje nepřátele a stal se diktátorem. Tady je to podobný, my jsme ti, kdo má umřít, případně táhnout do prdele a uvolnit prostor nový a lepší multikulti rase, která to tu má obsadit, cíl je, že Evropa bude muslimská. Touhle optikou je potřeba se dívat na tahy EU a EK. Ani naše politrepre není na straně nás. Ta věc s ústavní novelou ohledně držení zbraní? Jen bouda a kouřová clona, aby udrželi lidi před volbama v klidu. To, že se založí "branný spolky", nebo se něco novelizuje ohledně záloh, aby si lidi mohli ty svoje zbraně nechat, výměnou za to, že se zahrnou do nějakých druhosledových obranných složek státu, taky to "usnulo", taky podle mě jen bouda a vytíračka očí. Moudře psal DFens, že je to klasickej projekt a projekt má fáze. Cituji: "Většina čtenářů D-F je schopnějších než kterýkoli vládní úředník, tak se zamyslete sami, jak byste takovou věc udělali. Jak byste sebrali lidem zbraně. Je jich už pomalu 400.000, jsou částečně organizovaní a mají legální zbraně, to není prdel. Tohle nejsou řidiči, kterých je sice 10x víc, ale jsou rozdělení, podléhají snadno propagandě a utahování šroubu obvykle nechávají bez významnějšího projevu odporu. Podle mě zvolí inkrementalismus jako obvykle, přičemž tahle žába je pořádně velká a bude se muset vařit pomalu. Je to něco jako projekt a projekt má fáze. Nyní jsme v první fázi, žábu lákají do hrnce a vyvolávají dojem, že vláda stojí na straně slušných ozbrojených občanů. Druhá fáze bude "jsme na vaší straně, ale chápejte, že s tím musíme něco dělat". Třetí fáze bude "navalte bouchačky"."
:Teď už to vidím dost podobně. Zase vydrbávka. Jako jo, blafování jim jde, to jo. Ale nesmí se ztratit z očí původní záměr. Hele vždyť ten blbeček Makaron to sám řekl, po tom posledním ataku. "Francie zaplatila cenu, ale nepřátelům svobody neustoupí". Cenu za co? No za pokračující sociálně inženýrskej experiment s multikulturalismem. Nebýt tohohle paskvilního experimentu, tyhle ataky by aktuálně neprobíhaly. A kdo je ten "nepřítel svobody". V čem jim neustoupí. Tak se na to podíváme. Jaký zájmy maj muslo teroristi ve Francii. O co jim tam jde? Maj nějaký taktický cíle, nějak definovaný? Jak třeba Viet Minh měl cíl vystrnadit Francouze z Indočíny? Nemaj, žádný požadavky v tomhle smyslu nebyly vzneseny, ono to není ani nijak centrálně koordinovaný, Viet Minh byla jednolitá organizace, to tihle basmači nejsou. Takže to není "vyfuňte z Iráku, nebo budeme pokračovat". Samozřejmě, musul terorista chce zlikvidovat věci, co jsou haram, ale jde tady o nějakou konkrétní věc? Jako "zastavte gejosvatby, zavřete bordely, nebo budeme útočit dál?" Jasně že ne a oni si ani nevybírají žádný specifický cíle. Když byli ti vzteklouni, co si říkali "Boží legie" a nejvíc je rozčilovaly potraty, mastili potratový kliniky, ale nevystříleli někde třeba, já nevim, McDonald. Tihle nemaj ani specifickou volbu cílů. Co maj ty cíle společný, no, jsou to všechno "nevěřící", že. Jakej je ergo cíl basmačů, plus i těch, který se do tohohle nezapojí, plus neoficiálních sympatizantů....šířit islám, ohněm i mečem. A ničit nevěřící a vytvořit muslimskou Francii. Je s nima Makaron v tomhle nějak v kolizním kurzu, když jim tam dováží další a další lidi, podporuje multikulturu, ochranu islámu, dvojí právo, stavbu dalších mešit.....No není. Tak komu jako neustoupí a v čem? Kokot jeden. Si to neumí ani přežvejkat v palici. Nemyslí on náhodou tím nepřítelem svobody ty, co nesdílej jeho dementní tezi o multikulturní Francii, tudíž jak teda teroristy, tak i Evropany, co říkají, že multikultura je nesmysl a že islám nemá v Evropě co dělat? Pro koho tudíž dělá, no pro islám, expanzi islámu nijak nepřekáží. Jo, měl tam dva roky zvláštní stav, což bylo velice vtipný v kontextu keců "náš styl života nezmění", svobody ve Francii se museli mnozí dost vzdát, ale nevšiml jsem si, že by došlo k jakýmukoliv omezení čehokoliv, co se týká islámu.
Trošku jinej soudek, nově probíhá v Sudánu soud s nějakou holkou, co ubodala svýho starýho, za kterýho ho provdali proti její vůli, no a on jí chtěl převychovat tím, že jí naložil do kožichu, zatímco nějaký jeho bratranci a padrugové jí drželi. No a když to chtěl zopakovat, dostal kudlou. Jí teď hrozí trest smrti, protože on z hlediska sudánskýho práva nic neporušil, ona ale jo, ergo vražda. Sledujte nyní to ticho od ženskoprávních organzací, ani žádná genderspeci.alistka Hermafrodita Uschlá-Rodidlová se k tomu nevyjádří, protože samozřejmě, brát si do huby tohle by znamenalo otřít se o tamní právo, který ovšem velmi úzce souvisí s "Nekritizovatelným", hlavně, tady z toho se nedá vyvodit žádná pruda vůči bílýmu muži, takže tohle nebude hešteg mý tů, tohle bude hešteg ticho a mrtvej brouk. Samozřejmě bude žádoucí se o tomhle moc nešířit, protože by toho mohli zneužít "nacisti", k tvrzení, že tamější kultura je barbarská a jak to chtěj jako splácnout s tou naší v rámci nějaký "multi". To si radši nějaký hérečka, co se beztak k rolim prosouložila, bude stěžovat, jak jí před třiceti lety šáhnul někdo na prdel, nebo jiná bude blekotat o tom, jak "být žena znamená celý život se bránit", protože po ní onehdá chtěl telefon nějakej vořech, co se jí nelíbil (true story). Tady v tý zapušený Sudánii si holka mohla ušetřit značnou bolest a riziko popravy tím, že by prostě s tím chlapem šla dobrovolně, jednou je to její muž, takhle to tam chodí, tohle je jejich místní právo, takhle to tam dělají, takže se má podřídit a dělat to tak, jak se to tam dělá. Tak, vidíte, teď jsem mluvil jako zastánce multikultury a jak zkurveně to zní, co? A přičemž stejný ženský, co by mě za tyhle výroky ukřižovaly, by mě zkoušely i křižovat za to, kdybych prohlásil cokoliv proti islámu, cokoliv ve smyslu, že kultury nejsou rovnocenný a že některá je lepší než jiná. Ale na doublethink jsme zvyklí, že?
Opět teda je jasně vidět, jak multikultura nemůže fungovat, protože kultura, kde to v manželství není znásilnění, není asi moc technicky spojitelná s tou, která už zavádí pojem "finanční a emocionální násilí". Finanční to je, že nenavalíš svý starý prachy, když a na co si řekne, no a emocionální, to už mi ani palice nebere, asi.....že jí řekneš něco fuj, nebo, já nevim. Jako fakt je a teď si nedělám srandu, že si mohla ušetřit tenhle miserábl stav, kdyby to prostě s tim starym absolovovala dobrovolně, nemusel by jí "převychovávat" a nemuselo se jít na ocel, podle nějaký ženský z kurvaoboru tady v ČR má v ČR nějakou zkušenost se sexem za prachy asi každá třetí (s nějakou formou), spousta si najde chlapa kvůli nějakýmu profitu a je jedno, že mu z flofína odpadává zaschlá kůže, kdyby do sebe kopla tři panáky nějaký místní pálenky, mohla to mít za sebou celkem na pohodu a nepřipadala by si o moc hůř, než já, když se podřizuju asi x debilním nařízením, který jsou mi totálně proti srsti. S vlastním oficiálně "vyvdaným" starym, kterej jí asi teda evidentně nepřitahuje, je to sice diskomfort a asi i nějaký to "ponížení", ale není to stejnej level, jako když na ní někdo skočí a otříská jí předtím hlavu o chodník nebo hodí garotu kolem krku. Kdyby šla dobrovolně, nemuselo jí několik padrugů držet, jak je to japonský přísloví, "Ohni se a nemusíš se lámat". A kurva drát, nějaký v principu podobný situace (jen v principu, o voprcálung fakt nešlo) jsem zažil taky, že jsem se musel buď zařídit slovy Marceluse Walace, "Pýcha ničemu nepomůže, jen bolí. Spolkni to svinstvo" :-D No a nebo vzít nějakej tupej předmět a zahrát si na žida Barribala (Hanebný pancharti). No, protože to nepíšu z lochu, víme, jak jsem se rozhodl, že jo. Protože jsem se rozhodl takticky. Z taktickýho hlediska byl její první odpor chyba a druhej sice pochopitelný, ale následovaný další chybou a to touhle. Šla si pro azyl k rodičum. A ti jí práskli. A opět se podíváme na tu multi kultůru, co to je jako za kultůru, když prásknou vlastní dceru kvůli nějakýmu vometákovi, co jí teda násilím zprznil, ještě za asistence dalších (jo, ti byli z jeho rodiny, btw). Jak se s těmahle kompatibilní evropská mentalita, co? Když ještě ví, co jí za to teda hrozí. A jí to taky mohlo dojít, že když už mu jí na násilí nacpali jednou, že po druhý jí taky nepodrží. Měla ho teda terminovat a pak se zdekovat úplně někam do kopru. Tak uvidíme, jak dopadne, přeju jí, ať přežije.
Zastánci multikultury teď budou mít velkej problém zase splácnout do sebe "všechny kultury jsou rovnocenééé a můžou spolu být na jednom místě", s "jakékoliv špatné věci proti ženám jsou neodpustitelné", tak, aby to neznělo jak sraní z krku, ale oni si poradí, maj praxi.
Vyšší cíl a to je, rozklad bílý rodiny a společnost, musí být dosažen, i když budou muset párkrát "spolknout to svinstvo". Nemůžou přece dovolit, aby jim kvůli jedný popravený holce padla základní teze, že ty kultury jsou kompatibilní (do chvíle, než ta naše zmizí).
Je tady k tomu i další nástroj a to je podpora criminales. Neboť kriminálníci a chuligáni jsou taky utiskovaná menšina, že. Jsem četl takovej vtip, jak jdou dva lidskoprávníci humanisti levičácký po silnici a uvidí v příkopu chlapa, zbitýho skoro do komatu, zlámaný kosti, od krve, ten jeden koukne na toho druhýho a říká "Teda, ti lidé, co tohle udělali, naléhavě potřebují naší pomoc". Což vlastně není ani vtip, on je to fakt.
Jsem se bavil se dvěma ženskýma ze školství a ty taky říkaly, jak tam u nich fškole řeší (jejich nadřízený) jaký jsou ti, co tam šikanujou a pruděj, chudáci, že mají vlastně ty a ty traumátka, tak za to vlastně nemůžou (zatímco na oběti sere pes) a jak ochránit nějakou holku co tam do všech kéruje, před logickou reakcí, zatímco na ty, který jsou fakt chudáci, ale neškoděj, se kašle....to už je celej ten systém takhle pokřivenej. Tyhle dvě úči to pěkně štvalo. A psal mladej Klaus právě, jak se neustále mění podmínky v těch ústavech pro nezletilý vrahy, samozřejmě ve prospěch těch vrahů, takže bachny, teda vychovatelé, to maj čím dál těžší a riskantnější, jak se dá jako normálně školně fungovat s harantama, co už maj pod okem slzu (tetování) že někoho oddělali. Jasně je velkej společenskej deformační error, že skoro nikoho nenapadne, že místo toho sraní s nima by bylo mnohem jednodušší a pro ochranu zbytku lidí efektivnější, je prostě zastřelit. Tak, nezletilej vrahu, tady máš Bibli, můžeš si jí přečíst a přijmout kroky, abys nešel do pekla, za rok přijdu znova a zastřelíme tě, je to na tobě. Ano, proti trestu smrti beru jedinou námitku, jako funkční a relevantní, to je riziko omylu, že zastřelí nevinnýho. Nebo, zneužitelnost, že někoho "justičně popraví". Tyhle námitky beru. Ale zrovna jsem včera četl časák ohledně nějakých mordýřů, no a tam byli nějaký takoví nezletilí pazdráti, co zamordovali svoje starce kvůli kdejaký kravině, nebo kohokoliv, z motivů těžko pochopit a furt tam "nízký tresty pro nezletilý" a "resocializace", já se fakt divil, proč je prostě nepopraví. Ale to jsem mnohdy čuměl i u dospělých, třeba Pedro Lopez, killcount asi 300-400 mrtvých malých holek, ani on už to nevěděl přesně, ale protože myslím v Kolumbii byl maximální trest jen 28 let, tak si odseděl 28 a je venku. Onehdá ho prý chytli místní indiáni, jak chtěl nějakou jejich holku zprznit a odsoudili ho ke svýmu trestu, což bylo zbití do bezvědomí a pohřbení za živa, místní misionář je ukecal, ať ho předaj soudu, což oni teda udělali a on mordoval dál, protože jim zdrhnul. Vraždil v Ekvadoru, v Peru, pak ho dostali v Kolumbii myslím. Takže rozumim, že bratr v Kristu to myslel dobře, ale kdyby nechal ty indoše ho kuchnout, ušetřil svinskou špinavou smrt mnoha mnoha dalším.
Ona celá jižní Amerika je s těma trestama dost divná.
No, pokračování příště :-)

Továrna na hnuj + V jako Vendeta

14. května 2018 v 16:19 | Řezník
Servus evrybády, opět se hlásí Řezník, co to bude dneska. Četl jsem zas, ne přímo celej článek, ale odkaz na jakýmsi tlučhubním serveru Info cz, o tom, jak "Češi psali za války udavačské dopisy a jak to bylo moc fuj" (což bylo). A pod tím komentáře ve smyslu sebemrskačství, sranců o "český povaze", hromada házení do jednoho pytle pod praporem jakési "sebereflexe" a já jsem tam napsal, jestli by se na to jako už nechtěli vysrat, sedmdesát let po válce. Samozřejmě jsem to taky schytal :-D A já si říkám, kde ty debily pořád berem, ty musí někde vyrábět. Naprosto stejná sorta lidí, co by mě snad ukřižovala, kdybych někde u odkazu na teroristickej útok provedený musulmanem napsal "tohle je islám / tohle je migrace / tohle jsou arabáši" (protože nesmím házet do jednoho pytle, každej člověk je jinej a mnoho jich žádnej bordel nedělá - ano, souhlasím), najednou hází do jednoho pytle tak vehementně, až maj spasmus řiti. Najednou existuje, pro ně, i něco jako "česká povaha". Kdybych napsal "arabská povaha", "arabská mentalita", poserou se z toho. Kdybych napsal "islámská mentalita" (a to je už reálnej pojem, není od věci předpokládat, že lidi, co sdílí stejnou víru a vychází ze stejných textů, mají stejný mindset, že? Ano, chápu že islámu je spousta frakcí a ne každá je hárdkór, ale stejně, na mnoha věcech se napříč frakcema shodnou) poserou se z toho taky.
Když napíšu, u článku o Osvětimi, "německá mentalita", ti samí vořeši mi budou oponovat, že přece bachny v Osvětimi dělali jen někteří Skopčáci a že přece nemůžu koukat na současný optikou jejich pradědků a dědků. Opět souhlasím. Skopčácká národní povaha je teda evidentně stereotyp, stejně jako islámská povaha, stejně jako jakýkoliv shrnutí jakýkoliv skupiny na základě podobných znaků, ale česká povaha najednou existuje a je veskrze špatná. "Češství, čecháčkovství" TM, to jo, to už je. Napsat "nojo, Afričani" je fuuuuuj, napsat "nojo, Češi" je spráááávnééé. Kde ty idioty pořád berem. To se nerodí, to se vyrábí, v indoktrinačních centrech známých jako určitý typy škol. Čtu výplody nějakých těhle choromozků o tom, jak "vlastenectví je blbost, protože jsi vlastně hrdej na činy lidí, který jsi ani neznal, z jiný doby" - a pak různě vyzývají k "národnímu pokání" za činy lidí, který jsi ani neznal, v době, kdy jsi ani nežil, protože "jsi taky Čech". Jak mě je z těhle dvojtvářních kecalů na blití. Rozumim že není fér házet Ahmeda do kolonky "špatnej", protože támhle Abdul s Hasanem ubodali holku, co jim chodila zadarmo dělat poskoka do uprchlickýho centra. Stejně tak plně souhlasim, že není fér, aby to Dežo schytával za to, že Laco a Demeter žijou na Luníku 9 v hnojníku, ze kterýho by blilo i prase. Ale tak teda nechápu, proč bych měl mít něco společnýho s nějakým práskačem z třicátých let, protože "to jsou ti Češi" a "česká povaha". Těm kravám vzkazuju tohle. Táhněte do prdele, já jsem žádný židy neudával, ani moji příbuzní ne, dědka vyhnali Němci z pohraničí (a zkus se optikou toho dívat na všechny Fricky, že....), pak mu opakovaně hrozilo zastřelení za různý činnosti, v příbuzenstvu jsem bonzáky neměl, i kdybych měl, já to nebyl. Zvláštní je, že koukat na Čechy optikou českých válečných hrdinů, no a že jsme jich kurva měli nemálo, se nenosí, to ne, kydat špínu na vlastní, to ale jo.
Mohamedáni masově oslavujou činy nějakých svých hrdinů, masově brečej pro nějakýho velkýho velitele, kterej umřel před šesti stovkama let (oni fakt brečej, to člověk nepobere), myslí si někdo, že se Turci učej masově se kát za genocidu Arménů? Japonci o Nankingu nemluví. Jestli my máme z WW II máslo na hlavě, tak tyhle národy na ní maj sloní průjem. Ale vede je to k nějakýmu dehonestování vlastní povahy, vlastních národů, vlastní krve? Ani hovno. Naopak, vzpomínaj na svoje hrdiny. To se ale v Evropě nenosí. Tomuhle se říká "kritická teorie" a je to jeden nástroj neomarxismu k rozkladu původní kultury. Spočívá to v principu v tomhle. Kdykoliv se objeví nějakej následování hodnej příklad v národě, během času, vyznavači tohohle na něm začnou hledat nějaký hnídy. A pokud je nenajdou, aspoň začnou vytahovat sviňárny jiných příslušníků národa, aby to rozředili a shodili. Dá se to vztáhnout na Evropany, Euroameričany, bělochy obecně, že si u toho ti dementi neustále protiřečí, je prostě "v ceně", četl jsem dementa, co naprosto bagatelizoval nankingskej masaka, s tím, že to je prostě Asie a oni to tam tak dělají a kdo jsme my je za to kritizovat, přičemž pak dštil oheň a síru na Američany kvůli Hirošimě, která tolik obětí ani neměla. Jak se dá s takovým dementem mluvit, kde ten se učil, kdo tohle vyrobil.
V pátek, zase, útočil Čečenec ve Francii nožom, řval Alou na bar, nějaký tuhý, nějaký raněný, Čečenec tuhej, fízlové ho odbouchli, trvala jim reakce mimořádně krátkých devět minut, nekonečných devět minut pro ty chudáky na místě, co nemaj žádnou zbraň, protože jim socia.listická vláda zakázala všechno nosit, aby bezpečno bylo, samozřejmě, ten Šamil měl taky zakázáno nosit nůž po ulici, nějak se na to ovšem, překvapivě, vybod a měl ho. No a samozřejmě, ve chvíli, až se tihle blbci kromě bodání naučí i základní taktický postupy k zabíjení nožom, ten počet obětí vzroste exponenciálně. Ve chvíli, kdy jim dojde, že vběhnout do davu je chujovina, protože ti lidi se mu rozprchnou a někdo zalarmuje poliše, že je efektivnější - ale, nebudu jim to tu rozepisovat, ještě by se to nějakej blbec naučil.
Neohroženě se v tu chvíli projevil Motýl Emanuel Makarón a taky francouzskej ministr vnitra, ti vyblili nějaký prohlášení ve smyslu, že jsou v myšlenkách s oběťma toho ohavného činu, bylo zasaženo mládí Francie, ale že nepřátelům svobody neustoupí ani o milimetr, bo tak. A já říkám, to už je fakt strašný, kdyby radši drželi hubu. Bylo by důstojnější, kdyby se těm obětem šli vychcat na hrob. Protože minimálně ministr vnitra má nemalej podíl na žabožroutím stavu, že tam člověk na svojí obranu má maximálně kecy, Makaron se svojí odzbrojovací filozofií taky, plus Makaron se svým multikulti tenhle stav pomáhá vytvářet. Zákaz zbraní je omezení svobody, dva roky vyjímečnej stav je omezení svobody, neustálý patrolování bigošů ve fullgearech je taky dost zajimavý, cenzorní zákony jsou omezení svobody.....když rudej bolševickej nok mluví o "svobodě", to není drzost, to je chucpe. Ten rudej nok prohlásil, že "Francie znova zaplatila krvavou cenu", jo, ale cenu za co? Za tu paskvilní multikulti islamizovanou společnost, což je výmysl podobných vořechů, jako je on sám? Tyhle kecy o tom, že "my neustoupíme" (od čeho? Od importu dalších? Od pokračování sociálně inženýrskýho paskvilu?) prohlašovaný z opevněný rezidence, zpoza ozbrojený ochranky, mi připomínají "Jsem odhodlán bojovat do poslední kapky krve každého z vás", případně, jak to říkal ten lord ve Shrekovi. "Někteří z vás možná zahynou. Já však tuto oběť hodlám podstoupit". Kurva ve chvíli, kdy nějakej führer začne mluvit takhle, je to pro mě horkej kandidát na shození z věže, protože je mi jasný, že klidně podstoupí riziko, že já někde padnu, ve jménu jeho nějakých zgurvených ideí a já rozhodně odmítám spolupracovat.
To je podobný, jak britský vojáci pod vedením Douglase Haiga, (přezdívka Butcher, neboli Řezník, chjoo, stejný jak já, ale jen shoda okolností, já bych takovej vůl rozhodně nebyl, teda ne na svoje), v bitvě na Somě, posloužím citací z DFense: "Podle strojově přesného plánu hnal svoje vojáky ve vlnách do čelního útoku proti dobře zakopaným Němcům a jejich dokonale vycvičeným kulometčíkům a dělostřelcům. Dělostřelectvo Dohody do puntíku plnilo harmonogram a "pohyblivou palebnou přehradou" před i ZA útočícími jednotkami, hnalo vlastní vojáky kupředu. Kdo klesl raněný nebo zůstal pozadu, dostal se do bubnové palby vlastních děl."
Kurvatyvole. Shrňme si to. Útočíš a oni tě ženou do útoku, bez ohledu na to, jakou palebnou převahu tam má nepřítel a jak o hubu to je, tím, že za chvíli to začnou vlastní dělostřelci sypat tam, kde jseš teď. Stejně, jako za druhý války, ze začátku, když útočili Sověti, tak je NKVD oddíly a lidový komisaři hnali dopředu tím, že kdo se otočí, bude zkosen vlastním kulometem. No. Ty. Vole. Osobně bych se nedivil, kdyby si toho šílenýho lampasáka někdo z těch vojáků pak našel a podřezal ho jako sele. Je fakt, že ti NKVD a lidoví komisaři třeba v zajateckých táborech moc velkou životnost neměli, že je ti vojáci většinou kuchli taky. Ale stejně, jakou hodnotu má pro nějakou takovou politkrávu, bo politruka, život jednotlivce, kupříkladu muj. Žádnou, naprostá nula, plánovaná položka. No a tak je nutno k nim přistupovat. Ty kecy jim nežrat. Osobně, být třeba sovětskej voják za WW II, tak je pro mě stejnej nepřítel člen ČEKA (pak teda NKVD), stejně jako Skopčák na opačný straně linie, protože, kdokoliv na mě namíří bouchačku, je muj kurva nepřítel a podle toho s nim budu jednat. A v zájmu jaký ideologie na mě míří je mi v tu chvíli totálně prdel. (Si pamatuju, když jsem kdysi koukal na Gangy New Yorku, jak probíhala válka Jihu proti Severu a oni si tam ranařili na sídlišti Five Points na vlastní triko, já říkám, co to je, vlast je potřebuje a oni tohle? :-D Jo, od tý doby jsem dost prozřel :-D Oni byli tý vlasti u prdele, tak proč by se angažovali, že jo :-) ) Jakkoliv jsem vlastenec a princip boje za vlast mi není vůbec cizí, tak je mi naprosto cizí boj za nějakou politickou reprezentaci a nějakou zpaskvilenou ideologii. Tudíž jsem mimořádně alergickej na kecy kdejakýho kravaťáka, jak "Francie zaplatila cenu, ale my neustoupíme", protože je mi jasný, že je to přesně takovej bazerant, kterej by mě v rámci "pokračování státní politiky jinými prostředky", ve jménu nějaký svojí ideologie a tezí, na který mu sere pes, klidně poslal někam do Flander nechat rozemlít dělostřelectvem na cucky. A fakt nechápu, jak je možný, že to těmhle tlučhubum ještě někdo žere, ty jejich kecy. Vždyť to zní jak z nějakýho random bulshit generátoru. Jako, ne že by mi bylo líto Francouzů, nebo že bych s nima sympatizoval, tohohle blba si zvolili, tak ho maj, jak to zpívá Ortel, "Co jsi chtěl, to teď máš", ale stejně. Prostě ty jejich kecy, kdo to generuje, to je "továrna na hnuj". Támhle to někdo schytá při teroristickym útoku, ten řekne nějakej plytkej blábol co nic neznamená a tím je to jako vyřízený, než se to stane příště, pak se vyblekotá zase jinej blábol, jak je možný, že tahle banda lhářů tam furt je? Kde to bylo, v Nice, kde po tom masakru politický krávy celý Evropy prošly držíc se za ruce sto metrů vyklizenou ulicí pod ochranou hafa policajtů a snajprů, vyblekotaly nějaký prefabrikovaný prohlášení a jelo se dál, už jen tyhle kecy je u mě řadí k naprosto nevolitelným......A tady se budou tlučhubové vrtat v tom, že před třiasedmdesáti lety někdo bonzoval na Gestapo a dělat z toho nějaký analýzy Češství a český povahy.....továrna na hnuj, jinak to nazvat nejde. Takhle se ode dneška zove veškerá ta kecací mašinérie, generující proti národní, pro unijní, protixenofobní, pro menšinový kecy, prostě továrna na hnuj, protože je to v reálu "fabrika na hovna", to už nejsou ani lži, to jsou jen totální sračky a nechápu, jak to někdo duševně příčetnej může vůbec brát vážně.
. Kecy nějakých tukanů o "evropských hodnotách" (neptejte se mě, jaký to jsou, já to taky nevim, vtipný je, že Eurofilové nedokážou říct reálně snad žádnou evropskou hodnotu, kterou by Evropská Komise a spol svýma skutkama nepopírala. No, snad kromě homosexualizace a islamizace Evropy, to nepopírají, to jim i reálně funguje), který musíme bránit před hrozbou z východu a já jsem celej nadšenej myšlenkou, že bych šel někam střílet po Ivanech a pravděpodobně to tam koupit, ve jménu práva gejů na adopce, šaríja práva pro Evropu (tomu teď říkají svoboda náboženství, za chvíli to bude "máš svobodu vybrat si náboženství, který chceš, pokud teda chceš islám") a práva Afričanů na život v Evropě za prachy Evropanů, povzbuzovanej kecama nějakých plkálistů o tom, že "Evropa sice zaplatí cenu, ale svoje hodnoty neopustí" (pronášeno z krytu daleko od fronty) a že "nějaký jiný státy měly kdysi kolonie a je to tvoje vina, páč jsi taky bílej, tak se kaj. Jo a kolektivní vina je jasně fuj".
To je stejný, jak když Hitlery Klintnová blekotá o tom, že jsou zbraně moc fuj a nedělají zemi bezpečnější, přičemž ovšem okolo ní neustále chodí ozbrojená ochranka a koho tenhle rozpor netříská do očí, měl by vrátit mozek, dostal ho omylem.
Hele já rozumim, že jsou situace, kde je nutný bojovat (jako bych o tom hafokrát nepsal, z pacifismu mě fakt nikdo podezírat nemůže) a že jsou situace, kdy je potřeba riskovat život, ano, někdy ho i obětovat (ač už u týhle formulace skřípu zubama, protože, obecně, "bojuju, abych přežil"). Ale je potřeba držet si totální odstup od těch ideologicko demagogických keců vyřvávanejch z opevněných tribun. A důkladně o tom přemejšlet, co to vlastně znamená.
Rád bych zmínil, že ideje nějakým způsobem vycházející z Marxe mají světově bodycount asi sto milionů lidí, ergo není od věci se na současný neomarxistický politiky a intelektuály dívat mimořádně kritickým okem. On ten intelektuál je mnohdy ještě nebezpečnější, než ten politik.
Trochu z jinýho sudu, koukal jsem v sobotu na film V jako vendeta, z doby, kdy bráchové Wachovský byli ještě bráchové a ne brácha a ségra a taky ještě uměli točit. Co je z toho Larryho Lana (a mimochodem, ta ženská je z něj pěkně hnusná) mám pocit, že mu kromě dickense uřízli i kus mozku a soudnost, protože jejich současná tvorba stojí za psí prd.
Tenhle biják byl ale celkem dobrej. Musim uznat, že kdysi jsem ho nedocenil, teď jsem musel změnit názor. Některý principy tam byly zobrazený celkem přesně, kupříkladu, že politický reprezentaci se nevěří, tý se kouká přes rameno, jestli nešijou zas nějakou levárnu. Že pro ty krávy nahoře není problém obětovat pár set tisíc lidí pro nějaký "vyšší cíle", jedno jaký to jsou, mnohdy jsou vyšší jen v jejich očích. Plus to, že kecy nic neznamenají a že to, co reálně mění svět, je ocel v různých podobách. Bolestí odchází z těla slabost a kdo si prožil drsný časy, ocení přežití.
V něčem samozřejmě byli zase fest vedle, kupříkladu, ten neustálej kec o tom, že "ideje jsou neprůstřelné", nejdou zlikvidovat, to je běžně rozšířenej omyl. Ideu sice, ano, čistě technokraticky, zastřelit nejde, ale ona každá idea potřebuje nosič a ten nosič je člověk a ten už zastřelit jde. A kdo si myslí, že nějaká vzletná myšlenka porazí silovej aparát jinak, než zase silou, nechť se koukne na Sovětskej Svaz, kdy si antikomunisti a dizidenti mohli ty svoje myšlenky napsat na celou násadu od krumpáče, když kopali průplav, ale to bylo asi tak všechno.
I tady v tom filmu klaďasové vyhráli proto, že hlavní klaďas zabil hlavní záporáky a tudíž následně ozbrojený složky měli přerušený řetězec velení, jinak by to zase skončilo tak, jak většinou. Samozřejmě, nesměla chybět propaganda, že hlavní záporák byl věřící, takovej ten klišoidní filmovej "upalovač" a spouštěč tý klaďasovy vendety byla odveta za nějakou lezbu vykydlenou v koncentráku, u čehož mi trošku zacukalo oko, protože dneska by to reálně bylo spíš naopak, ale to jsem skousnul, až tak moc tam s tím neprudili. Každopádně tenhle biják docela doporučuju :-) Kupříkladu některý kombatový scény nevypadají vůbec zle. Přes takovou tu propagandu tý "odlišnosti" - "Být odlišný se stalo nebezpečným, proč nás tak nenáviděli, béééé" se člověk i přenese, protože, no, ehm, končí to pro mě "pozitivně" :-D Minimálně v části věcí jsem těm záporákům i fandil.
Na závěr, dám sem odkaz na tu bitvu ve Flandrech, jak říkám, bacha na intouše, co chtěj "předělávat svět" a na politiky, který generujou fráze jako "Francie zaplatila cenu, ale neustoupí", protože to mnohdy pak končí něčim podobným a takoví blbci by nás do něčeho takovýho klidně poslali.
http://dfens-cz.com/passchendaele-flanderske-lany-vlcich-maku-sira-reznika-haiga/

Když poškodíš přirozený fungování, vznikne paskvil

14. května 2018 v 8:49 | Řezník
Servus všem. Dneska vytvořím hejt na přání. Kámoš mi poslal odkaz na článek o jakýmsi vometákovi, kterej je vedoucí něčeho, co se zove "iniciativa Genderman" a prý je to "učitel kritických mužských studií". A kámoš napsal, že na tyhle "chlapy s vagínou" to chce hejt. Což je pravda. Ten jakýsi vořech tam blekotal něco o tom, že "maskuliní chlapi jsou problém", že "žijeme v systému, kde mají chlapi privilegia a občas byzme se měli zastydět", podobný kecy a já říkám, jak je možný, že se vylíhne takovejhle defekt, jako, co je prvotní příčina. A protože jsem si teď nalil do tý svojí otlučený palice mozkovej stimulátor (kofein a pívo :-D ) tak se toho následně zkusím dobrat. V první řadě ovšem nutno zmínit první eror v jeho tezích. Maskuliní chlapi, což znamená chlapi, kteří jsou chlapi a chovaj se jako chlapi, vytvořili tenhle svět, ve kterým můžeš existovat, ty blbe. Kdyby byli během dějin samí genderově korektní mámoňové, nevymyslíme ani kladivo, ani vidle. Vždycky to bylo tak, že chlapi měli svaly a "koule", šlapali do pokroku, těžký práce a drsných věcí a tlačili společnost dopředu, ženský poskytovaly to "týlový zajištění", výchovu dětí a tudíž další generace. Nechtěl bych žít ve světě, kde by třeba Jan Sobieski byl politicky a genderově korektní mámoň (slovo mámoň jsem sebral od D Fense, je to chlap, kterej by nejradši kojil, ale nemá na to hardware), protože to byzme tu mluvili všichni turecky.
Pomiňme teď, že to je prostě magor. Že má díru v základních tezích. Že nepřemejšlí o tom, že jsme se někam dostali jen kvůli chlapům, co se chovali jako chlapi. Musíme se mrknout na to, jak takovej pazdrát vlastně vznikne. Kurnik, věci se dějou z příčin, lidi maj motivaci něco dělat, motivace může být bohulibá, nebo i úplně zgurvená, motivace může být pomoc, motivace může být škodit, ale primární motivace je nějakej materiální, nebo imateriální profit. Řeznická vsuvka. Spousta lidí vykládá, jak je fajn chovat se nesobecky a já naprosto souhlasím. Ale spousta lidí zároveň dodá, že "je strašně naplňuje chovat se nesobecky" a tady u toho se zastavim.
Dáme si trošku psychosraní. Finální motivace každýho lidskýho konání je, ve finále, spokojenost. Klidně přes tři, čtyři, pět tahů. Je to tak. Někdo zažívá dočasnou bolest, kterou se snaží zvládnout a přežít, aby dosáhl nějaký situace, přežil, vydělal prachy, oženíl se.....což mu minimálně v jeho bulvách přinese spokojenost. Nikdo nepůjde do bolesti, aby na konci bylo další utrpení a další bolest, pokud to nemá další efekty. K tomu se dostanu. Někdo chce vyhrát titul v boxu, tak dře, někdo chce vydělat prachy, někdo chce ženský, někdo dělá v charitě, ale cíl je spokojenost. Jak vypadá Nebe, podle Bible. Budeš navěky s Bohem, nikdo nebude trpět a všichni budou....nojo, spokojený. Kdyby Ježíš řekl, "pokud tě svádí oko, vyrvi ho a odhoď pryč, abys šel do pekla stejně", kdo by to dělal. Nikdo.
Ve finále, ano, někdo se třeba rozhodně za jinýho umřít (ať počítá, nebo nepočítá s věčností) a to je finální akt opravdu nesobeckýho jednání (pokud to nebere tak, že smrt za někoho mu zajistí odměny v nebi, protože to zase dělá pro sebe :-D ) Co tím chci říct, spousta lidí se sice chová nesobecky, ale dělá to proto, že tohle chování jim generuje spokojenost a tudíž to ve finálním tahu zase dělaj pro sebe. No a co. To je fuk. Stejně je to fajn a stejně je to dobře. Nejsem ani omylem z těch, kdo by do všech kvůli něčemu prudil, jak různí rejpalové, co rejpou třeba do Diany (jo, ta exlá princezna) že dávala na charitu, ale že to pro ní bylo snadný, protože toho měla mučo....a já říkám, no a co jako, aspoň dávala, taky mohla všem nasrat a takhle ti lidi dostali aspoň něco, že jo. Ale chtěl jsem se dostat k tomu, že v posledním tahu, v tom finálním, má společnou jednu věc mnohej asistent matky Terezy a John Wayne Gacy. Oba hledají v posledním tahu spokojenost. Ačkoliv borec co pomáhal Tereze, toho dosahoval skrzevá pomoc jiným, avšak Gacy toho dosahoval ubíjením bazerantů kladivem. Zas se kreju v tezích s C.S. Lewisem, ač jsem si to uvědomil až teď. No a v čem přináší spokojenost tomu mámoňovi, že se naváží do skutečnejch chlapů a snaží se vytvořit společnost chlapů s vaječníkama. Buď těm nesmyslům opravdu věří, nebo, ví, že je totální nechlapskej hňupolín a ví, že jako chlap stojí úplně za hovno, tak se z toho snaží udělat novej standard...... No a nebo, nic jinýho mě asi nenapadá. Osobně bych se přiklonil k bodu dvě. On jasně ví, že pořádnej chlap není. Neboť kdyby byl, tak by kopal za jinej oddíl a choval by se jako ten, do kterých teď tepe. Podobně, jak je to v Bibli, jak píše apoštol Jan. "Vyšli z nás, ale nebyli z nás. Kdyby byli z nás, tak by s námi zůstali". Kdo útočí na určitou skupinu, jasně si uvědomuje, že k ní nepatří.
Osobně v tom vidim, možná pod pár vrstvama vědomý, i nevědomý propagandy, výrok formulovaný Stephenem Kingem (kterej podepisuju ve smyslu pravdivosti), "Když to nemůžeš mít, aspoň to pochčij, aby to nechtěl ani nikdo jinej". Jak jsem psal, nejvíc tlučhubů "vysoká škola je na hovno" je ze skupiny lidí, kteří jí nedodělali. Nejvíc tlučhubů "všechny ženský jsou kurvy" je ze skupiny, o kterou si žádná ženská neopře ani vidle. No a nejvíc tlučhubů "muži, co maj koule, jsou problém", je ze skupiny pseudochlapů, co jsou prostě sráči. A tyhle filozofie jim dávají šanci na důstojný exit. "Ne, já nejsem sračka a pseudochlap, zbabělec a bačkora, nikdoš co nemá koule a v realitě násilí se neprosadí, nene, já jsem megagenderista co se snaží vyřešit problém s mužskými privilegii". Ono je problém to, že sráčství je jako virus, rychle se infikuje a šíří. Jak to psal Bastiat a já to podepisuju, "člověk má tendenci vyhýbat se bolesti". Je to přirozený, je to fakt. Člověk jde do bolesti jen když má motivaci, veškerý hrdinský činy vznikají z motivace a tlak okolí, "s takovou odstudou bych nepřežil" je motivace taky. Velká. Ale pokud vznikne celá linie myšlení, že být ufňukanej pseudomuž, "nemuž", něco jako Stropnický junior, je legitimní, tenhle tlak zmizí. A spoustě lidí, kteří by se jinak hecli a zocelili, to dá šanci na důstojný exit od bolesti. Situaci v tvorbě rodin celý staletí táhlo to, že chlapi si kvůli ženským drtili koule a ženský jim dali to, co bylo potřeba, ani jedna strana nemohla moc jinak. Současná kombinace zesilující se ženský hypergamie a chlapský možnosti se na ně důstojně vysrat, tohle opět láme. Tohle je problém, v kontextu dlouhodobýho fungování společnosti.
Vidíme, že tihle bojovníci proti "agresivnímu mužství" a "za práva menšin" jsou vlastně primárně, chlapi, kteří selhali v konfrontaci s těma ostatníma, nebo, minimálně, selhali ve vlastních očích. Jde o to, že přirozeně má v sobě každej chlap soutěživost, válečnictví, potřebu vyhrát. On to psal nějakej kazatel, že chlap má tři potřeby, vyhrát boj, zažít akci a "zachránit krásnou ženskou". Já s nim v principu souhlasim, veškerý ty pohádky (teda ty z dřívějška, ne ty dnešní politicky korektní, kdy princ usekne princezně hlavu a partnersky se zaregistruje s drakem), ty hrdinský hovadiny, asi bžilion románů napříč staletíma, kdy chlap prostě prokázal, že za něco stojí a urval tu nejhezčí starou v regionu, kurvaroma, teď čumim na Transformers a o co tam jde, mlaďas do teď starosta v Loserville, zabitkaří s bandou droidů a urve za starou Megan Fox :-D
No a teď je potřeba mrknout na vořecha, kterej prostě zjistil, že tohle nikdy nedá, že nikdy nebude dobrej v ničem, ty, co chce, ho nikdy chtít nebudou, nikdy nebude takovej chlap, jak by chtěl bejt. A co mu okolí tlačí, že by měl bejt. Jaký má možnosti. Smířit se s tím, což jde blbě, ono ho okolí nenechá na pokoji (reklamy, média, propaganda, mindfuck....dnešní doba není nakloněná ani standardním jednotlivcům, i na ty je velkej psychickej tlak). Nebo, odejít někam do prdele mimo tenhle matrix a někde si v horách chovat krávy. I to jde blbě. No a nebo, dlouhodobá frustrace, zahořklá zuřivost, která bublá ve spodních vrstvách vědomí a projeví se agresí. A jedna z celkem přijatelných agresí, i logicky pochopitelná, je, agrese proti systému, proti nastavení, který mu tu frustraci způsobujou. Bylo to dobře vidět v nějakým filmu, název jsem zapomněl, jak nějaký motorkářský gangáči přepadli takový zapadlý město, no a v prvním tahu zbušili barmana v místním baru, no a místní bitkař se s nima pak porval a toho jejich komandéra zatknul. No a komandér pak říkal "Budou tě nenávidět, tvoji lidi tě budou nesnášet. Protože jsi jim připomněl a ukázal jejich vlastní zbabělost".
Většina lidí si to explicitně ani neuvědomí, ale ve spodních vrstvách hlavy to bublá, u mnohých, že "já takovej hrdina nikdy nebudu". Mnohej nad tím mávne rukou, mnohej se tváří, že je mu to u prdele, někomu to i je u prdele, někdo se smíří (to je většina), ono vlastně skoro celý reálný přežití je o "smíření se". A někdo útočí na to, co mu ukazuje vlastní nedostatečnost. Tudíž na "muže, co představují problém". Tudíž na heterosexuály o který je zájem. Tudíž na tradiční rodinu, protože......oni jí, v současný ženský hypergamní situaci, mít prostě nebudou. Když to nemůžeš mít, aspoň to pochčij. Hnací motor těhle zevloidů je, hněv a zuřivost z porážky. Chlap, kterýho ženský chtěj, se nestane takovýmhle blbečkem co by si nejradši nechal přišít dělohu. Chlap co umí dát ránu, se pravděpodobně nestane nějakým šíleným bojovníkem za pacifistickou společnost.
Jak to řekl instruktor self defence Marc McYoung, "Spousta pacifistů je reálně slovně a psychicky agresivních, toho pacifismu se ovšem drží kvůli vlastnímu strachu, že by na ně někdo mohl zareagovat násilím". Nebo tak nějak. Nemaj na to prorazit, nemaj na to, chlapa s koulema porazit, tak přetváří bojiště. To je relevantní kombatová strategie, když se ti nedaří na jednom poli, převeď boj na jiný. Když se ti nedaří na zemi, zkus to na moři. Atd.
Hele já to znám, taky jsem se musel srovnat s tím, že nikdy nebudu válečnej hrdina, protože na to prostě nemám odvahu a skills, nikdy nebudu mistr republiky v boxu, ani v ničem, žádný uebermiss se o mě nikdy neporvou, nikdy prostě nebudu ten borec, co bych chtěl bejt. Ani neporazim spoustu těch, který mi média strkaj pod rypák. Člověk to musí nějak přežvejkat a to lehce prověří jeho integritu a taky jsem z toho nevyšel úplně bez poškození, jak jsem říkal, když ideály a sny odcházej z palice, něco si vezmou sebou, kolaterální škody pravděpodobně vzniknou, otázka je, jak jsou velký.
No a podobnej defekt je to u těch různých "přijímaček uprchlíků". Jako chlap má v povaze obecně bitkařit, v pudových nastaveních, tak ženská má obecně pudový nastavení se starat, takový mateřský pudy, že jo. Jenže. Když v současný dobordelený době nemá možnost ty pudy využít na starání se o vlastní haranty (propaganda femfašismu, nejdřív kariera, chci být řiditelka megacorpu, nejdřív x vysokých škol, chci být nezávislá, hešteg chlapa nepotřebuju, hešteg žádný mě není hoden) no tak se to projevuje náhražkově. Starostí o kdejaký vořechy. Kdyby tyhle "refudžís velkam" někdo dotáhnul do manželství a naložil jim do kožichu a vyrobil jim vlastní děcka, tyhle jejich pudy by dostaly saturaci, no a ony by pak nevymýšlely nějaký paskvily na pomoc kriminálníkům z Afriky. Hodně se dneska používá pojem "deprivant", i D Fens ho používá, no a dnešní doba je generátor deprivantů. Jak jsem říkal, nejsem žádnej trapnej "kritik doby", ale tenhle problém tu je. Problém těch "ne mužů" a "chlapo žen" je primárně v tom, že nebyli navedeni / nebylo jim umožněno, stát se pořádným mužem a ženou a dělat to, co dělat maj. Poškození přirozenýho systému způsobuje vytváření kriplů a kriplovství se kumuluje, viz Rudý posuv. Jsem přesvědčen o tom, že v situaci kompletních rodin, kde by každej chlap měl respekt svojí ženy a každá ženská pozornost svýho muže a měli by i haranty o který by se starali, by neexistoval prakticky žádnej Social Justice Warrior. Protože to jsou aktivity sice vzniklý jako relikt studený války organizačne, ale generujou se z potlačenýho vzteku, hnijící agrese hluboko v hlavě, hluboko v pudech, co člověka nutí na něco útočit. A to se dá usměrnit. Vytvoř nasraný lidi, trochu je nasměruj a můžeš začít s děláním brajglu.
Podle mě je to u mnoha těhle "nemužů" prostě chronický lůzrování a disrespekt, projevující se agresí vůči prostředí, ve kterým selhali (ergo proti nastavení, kdy chlap je chlap a žena je žena), u těch pseudochapožen jsou to prostě zkyslý mateřský pudy, děloha a vaječníky zarůstající pavučinama a z toho plynoucí náhražkový starání se o kdoví koho (největší vítačky uprchlíků jsou mladý studentky, proč asi, starý ženský po přechodu se o ně už nervou) a opět agresí proti těm, který se v situaci prosadily.
Je to opravdu spiknutí loserů a psychických defekťáků. Prdel je, že si od nich necháme něco říkat. To jsou ty "ohledy" na každýho.

Přežvejkat situaci po svym

4. května 2018 v 11:29 | Řezník
Přežvejkat situaci po svym

Servus všem, co vykostíme dneska, četl jsem tu článek od jedný holky (skočilo to na mě z titulní stránky), že "necítí štěstí" a že se tu jen tak demotivovaně a nevyhecovaně blomcá, nevidí efekt toho všeho.
http://uzivateluzexistuje.blog.cz/1804/necitim-stesti
No, říkal jsem, že k tomu si musím sepsat kontračlánek, kde se k tomu vyjádřim, neboť tohle evidentně není úplně řídkej jev. Tak jsem sepsal článek ve stylu "Pochoduj, nebo padni, koho to zajímá", pak jsem tam četl ještě reakci na muj koment (vesměs souhlasná) a říkám si, ty vole jeden zahořklej asociální, co zas blbneš, zas jsi u někoho vycejtil slabost, tak mu to otřískáš o čumák? Na každýho nefunguje "malej dvorek, dlouhej bič", "bolestí odchází slabost z těla", atd. Je sice pravda, že slabost si vynucuje sílu a utrpení existuje jen proto, že existuje slabost, ale asi to není nutný přehánět. Takže defacto autorce děkuju, že mě i dokopala k nějaký sebereflexi :-) Ono mi něco podobnýho říkala nedávno kámoška, když jsme se bavili o nějakých situacích a ona prej "Už jsi silnej moc dlouho, už nechápeš, jaký to je, silnej nebýt, že si sám prostě neporadíš". Nebo tak nějak. Jo, měla asi recht, tak to vezmu z jinýho směru. Ten původní rozfragmentuju a části použiju jinde.
Podle reakcí, co jí tam lidi psali, to fakt není ojedinělej problém, nebo ojedinělá situace, vesměs reakce byly "znám", "chápu", "rozumim", pak tam psali nějaký fňukýni "jak ten svět nedávaj, že je krutýýý, béééé", atd.
No. Je mi jasný, že spousta postarších kritiků doby, případně starců, by to hodila do kategorie "to jsou ti dnešní mladý, nic nemusej, kdyby museli dřít jako my tehdy, tak neřešej pýčoviny", což je sice fakt, ale není to celý, není to vyčerpávající shrnutí.
Takhle, na sto procent souhlasím s tím, že člověk v akci, když musí bojovat o přežití, nemá čas dumat nad nesmrtelností chrousta, pokud řeší, jestli bude mít zejtra co do huby, nebo jestli po něm někdo střelí dneska, nebo až pozejtří, nemá čas ani duševní kapacity řešit svý psychologický stavy a hrabošit se ve svejch pocitech. Pokud má starosti, jak uživit famílii, taky neřeší věci, co se netýkají aktuálního úkolu. Potud souhlas. U myšáků v Calhounově experimentu taky začalo to "chování zkázy", až když měli na malým území moc mladých samců a nevěděli, co s nima a oni sami nevěděli, co se sebou. Tady heslo "arbajt macht fraj", alias "práce osvobozuje", naprosto sedí, práce neboli dřina tě osvobodí od řešení kravin, kdo musí dřít, aby přežil, nemá čas řešit globální pseudoproblémy a ušetří svojí psychiku. Jenže ho zase deptá, jestli přežije, takže si v některých případech moc nepomůže :-D Ale aspoň nenapáchá škody, jako banda intelektuálů, kteří z nedostatku podnětů z vlastního okolí řeší globální kraviny a z pokoje u rodičů chtěj nastolovat světovou spravedlnost a rovnost všech se všema, o tom jsem už psal vícekrát. Arbajt, ve smyslu dřina, tě sice osvobodí ve smyslu "neřešíš kraviny", ale zase ti huntuje zdraví a huntuje psychiku jiným směrem (dlouhodobej stres taky neprospívá). Je fakt, že na západě, kde je relativně pohodovej život, je vysoká spotřeba antidepresiv, v Hampejzvůdu, kde má každej svýho psychologa a podobnýho příživníka, zobou ty bobule taky, a ačkoliv maj zajištěný přežití, chlastaj a fetujou, což je z mýho pohledu pasuje do kategorie "dementi". Dá se říct, že příliš pohodový přežití může vést k tomuhle blbnutí z blahobytu. Na druhou stranu se nedá říct, že v drsných oblastech jsou lidi obecně šťastný. Jo, na západě chlastaj, berou antidepresiva, jenže v drsných regionech chlastaj taky (Rusko, exsovětský regiony, v Arabistánech - těch chudých, i v bohatých, kouřej hašiš, v Somálsku se žvejká khat, sovětskej voják fasoval na den snad půl litru vodky, vždyť taky žil v pekle, ti museli chlastat, aby nezešíleli, ve Vietnamu americký vojáci hulili trávu, chlastali a fetovali všemožný svinstvo taky. Po návratu toho vesměs nechali). Kam směřuju. Jde o to, že nějakej zmatenec tady v Evropě, kterej nikdy pořádně netrpěl, nezažil bolest, nezažil hárdkór a nedostatek, může začít blbnout a začít fetovat nějaký svinstvo. Ale není úplně přesný tvrdit, že kdyby žil v Bangladéši a makal šetnáct hodin denně sedm dní v týdnu v textilce, že by byl "šťastnej", protože by zažil pořádný utrpení. Jakkoliv potvrzuju, že kdyby makal 16/7, tak by neměl čas ani sílu hrabošit se ve svý palici a už vůbec by neměl čas a sílu stát se Social Justice Warriorem (heslo "Poslal bych je do Michelinky tahat pneumatiky, hajzly intelektuálský" podepisuju ve smyslu pravdivosti :-D) neznamená to, že tam nezačne chlastat, nebo žvejkat koku, bo betel, bo co to tam žužlaj, aby jim z toho opruzu nehráblo.
A jsme celkem u toho. Zažít drsný časy pomůže, člověk se zocelí a začne si vážit dobrých časů. Krátkodobý utrpení pomůže ve smyslu toho, že si člověk začne vážit toho, jak je fajn, když netrpí a srovná si priority, ono se mu to prostě "sesumíruje v hlavě správně". Krátkodobej strach o život tě probudí, nabrousí ti ostří. Ale dlouhodobý utrpení, dlouhodobej strach o život, to už tenhle efekt nemá a má to efekt spíš opačnej. Pošlu mladýho zhejčkanýho frfňu někam na krátkodobej pracovní tábor třeba na Sibiř, vrátí se a bude si kurevsky vážit dobrýho bydla. Pošlu ho tam s tím, že už se odtamtud nedostane a začne tam samozřejmě chlastat a žádnej vliv, pozitivní, na psychiku, tam být nemůže. Jsme u toho, krátkodobý intenzivní zatížení tě zostří a zocelí, dlouhodobý ovšem ubíjí a láme, i když je míň intenzivní. Buď si zvykneš, nebo ne, no a nebo, pokud člověk jiný časy, než drsný, nezná, taky se ta psychika chová trochu jinak, ale obecně to platí. Poznání, dá se takhle mluvit o "zhoršení v porovnání s tvým obvyklým stavem situace přežití".
Jak jsme to formulovali s bratrem, "Trocha zdravé šikany posiluje charakter". Ale klíčový je ta trocha :-D A časovej úsek. Když dám někomu dvakrát přes držku, pravděpodobně se zocelí a bude se snažit, aby se to už neopakovalo. Pokud ho budu řezat každej den a on nebude vidět východisko, spíš se oběsí, nebo psychicky zlomí. Rozumíme si, že jo. Jsme u toho, je potřeba vidět výhru, cíl, světlo na konci tunelu, mrkev na konci klacku, prostě každej ať si to pojmenuje po svym, ale platí fakt, že veškerý konání je podmíněno výsledkem toho konání, výsledek pro každýho může být jinej, ale prakticky nikdo nic nedělá bezúčelně. Pokud někdo dělá nějakou činnost jen pro tu činnost, dělá jí proto, že ta činnost ho baví a naplňuje. Nudnou votravnou činnost bez odměny by nedělal nikdo, pokud by....nemusel. A tam je odměna to, že nepřijde trest, že jo :-D
Motivovanej člověk je efektivní, demotivovanej je neefektivní a platí to ve všem. Samozřejmě, mocná věc je pud sebezáchovy, pudový fungování je efektivní věc. Může stokrát nějakej mladej mlamoj (všimli jste si toho, že tohle psychosraní je spíš záležitostí mladých? Nejde o to, že by byli horší, než staří, jde o to, že staříci už si to prostě v tý palici nějak přesypali průběhem času) vykládat, jak už nechce žít a jak by z tohohle světa nejradši vypadnul, ale stejně, ve chvíli, kdy mu kulka z pušky prosviští mírně podzvukovou rychlostí kolem hlavy :-D, velmi rychle se (většinově) probere a bude kličkovat jak králík Šuchaj. Nebo když dostane dvě tři na solar a pak mu nějaká opice přidrží hlavu v sudu z vodou, velmi rychle mu dojde, že vlastně chce přežít, pudy ho nakopnou. Ale pokud bude v ohrožení života dlouhodobě, ta hlava si na to zvykne a možná (možná ne) se vrátí k původnímu stavu.
Ono je to i v Bibli, kniha Přísloví. "Radostné srdce uzdravuje, ale ubitý duch je jako kostižer". Což se potvrzuje i felčarsky, psychosomatický choroby, ten kdo je motivovanej, s chorobou bojuje a spíš se uzdraví, než demotivovanej, kterej rezignoval. Promítá se do týhle situace spousta faktorů, takže je těžký to popsat v rámci jednoho článku, já taky proto moc neuznávám psychologii jako samostatnej obor, protože lidi nejsou stejní a jakkoliv jsou nějaký obecně platný pravidla (sám je používám) tak málokdy reagujou dva lidi na dvě stejný situace přesně stejně, minimálně v hlavě. Proto jsem velký odpůrce šablonovitých psychotestů typu "Ano, spíše ano, spíše ne, ne", moc stupňů volnosti prostě.
Dostali jsme se ale k tomu, že člověk si vlastně musí najít motivaci, proč chce žít. Protože pud sebezáchovy se mu v neakutních situacích neprobouzí (jsme u toho, proč krátkodobej intenzivní strach o život probudí, protože probudí ty instinkty, který v blahobytu a pohodě spí). A v dlouhodobý krizový situaci si to musí srovnat taky. Je to prostě tak. Za co bojuješ. Protože, život je boj, svět je souboj a člověk musí vědět, za co bojuje, vždycky. Když neví, za co a proč bojuje, vzdává boj výrazně častěji, jsme opět u motivace. Opět, myšáci v Calhounově experimentu nevěděli, co maj dělat a proč vlastně, no a pud sebezáchovy měli v utlumeným modu, protože stresory nebyly. Tak se pak dostali do situace, kdy jen žrali a spali.
Ta krátkodobá zátěž boje o život se dá taky vyjádřit tou častou větou "nikdy jsem se necítil víc naživu", když popisujou situaci, kdy jim jde o kejhák.
Tahle geneze "od rezignace k vůli k přežití" je dobře popsaná na začátku knížky "Koniáš - muž na stezce". Doporučuju. Ale i tam hrdina popisuje, jaký věci se mu honily hlavou, když akutně hrozilo, že pojde. Podobně v Zásahu, kde vojenský polda Jack Reacher bitkaří s kulturistou Pauliem, ten mu natáhne nějakou megaránu a Reacher říká "Musel jsem se rozhodnout, jestli budu žít, nebo umřu. Rozhodl jsem se žít".
Hodně je to prostě v motivaci. Někdo tvrdí, že kdo má moc prachů, pak zblbne a začne fetovat a podobně, nesouhlasim, zblbnou jen ti, co nemaj motivaci, nemaj cíl. Agent Hrabiš má prachů, že by skoupil půlku republiky na stojato a přesto je akční, motivace ho udržuje ostrýho. Soros, kéž by už exnul, je starší než Eifelovka, prachama může topit, ale pořád neslyším, že by dělal nějaký trapasy a chlastal a fetoval a ani zhebnout se mu nechce. Má cíl, má motivaci, tak drží.
Oproti tomu, různý Hollyvůdský rychlokvašky, maj prachy, zajištěný přežití, nemusí se stresovat a stejně žerou antidepresiva a pak se uchlastaj, nebo zastřelej. Protože nemaj cíl a motivaci. U toho to nakonec skočí. Buď máš, pro co fungovat, nebo nemáš, no a pokud člověk nemá proč fungovat, nemá cíl, nevidí cíl, tak nemá motivaci a bude duševně chřadnout, nezávisle na tom, jestli má prachy, nebo ne. Strach o život ho přepne do pudovýho módu, což je obecně prospěšný, ale časem se to zase vrátí k tomu, "máš proč?"
Klišoidní rada je "mít se rád". Je to zase hotfix mediální doby, dostanu se k tomu. V první řadě, je to dvojsložkový. Chci přežít? Ano. Chci trpět? Kurva ne. Chci aby mi všechno fungovalo a já tu prudil tak do sto pěti? Jasně. Chci vytvářet dobrý výsledky? No jasně. Takže, mám se rád? No na sto procent.
Jsem se sebou spokojenej? No tak to ani omylem. Furt je moc prostoru ke zlepšení a málo výsledků za mnou.
Ale opět, sám se sebou spokojenej může být kdejakej zevl, kterej ale nemá motivaci v ničem pokračovat, akorát se válí a čeká, až zhebne. Tohle vymysleli hlavošťouři jako hotfix na situaci, kdy jsou lidi mediálně programovaný k totální nespokojenosti se sebou a s vlastním přežitím, což nadále podlamuje jejich motivaci pokračovat v akci a pokračovat pořádně. O tom mediálním vymejvání mozku, kdy vlastně, kdybych měl poselství toho, co reklamy a všudypřítomná nalejvárna tlačí do lidí vrchem spodem, shrnout do dvou slov, bylo by to "jsi břídil" (vzkaz pro 95% lidí), už jsem už psal vícekrát.
O dlouhodobý demotivaci, kdy si člověk nechá skrz mrchožrouty mediální, obchodníky se soucitem, obchodníky s utrpenim, různý apelovače na city a podobně, nacpat do hlavy utrpení a sviňárny z celýho světa, což ho demotivuje ještě víc, jsem psal taky víckrát.
Opět se to vrací k motivaci. Chci žít protože. Chci přežít protože. A je to tak i u mě, když jsem si to zpětně revidoval, pro potřeby tohohle článku, zjistil jsem, že ani u mě to není pouze "chci přežít, abych přežil", ale je tam asi tisíc malejch důvodů a asi pět velkých. Cca.
A to je zase, vědomá volba, vědomý promyšlení situace. Pokud někdo čeká, že bude šťastnej nějak automaticky, mám pro něj blbou zprávu. Automaticky se nestane nic, automaticky přijde jen smrt.
Tady bych to opravdu viděl na civilizační problém, kdy lidi maj problémy s motivací, proč fungovat a proč se snažit a snášet opruz a "suck", v prostředí, kdy pudový reakce mají utlumený v důsledku nedostatku ohrožení.
Takže defacto ten magor v prvním dílu série Saw (u druhýho jsem to vzdal, ale první ušel) na to šel sice naprosto ilegálně, ale takticky a fakticky naprosto správně :-D Prostě, "Chceš fakt umřít? Tak stačí nedělat nic a za chvíli zdechneš. No a nebo, pokud chceš žít, tak se snaž" :-D A reálně, v ostrým odlišil činy od keců. A vesměs se ti lidi snažili neumřít (teda, jasně, chcípli, protože horor), protože se jim právě v tu chvíli toho ohrožení pořádně aktivoval pud sebezáchovy a utřáslo se jim to v hlavě. :-D
Jakkoliv je teda nereálný, že bych autorku toho článku zavřel někam do místnosti a řekl, že jsem jí otrávil a musí se probitkařit támhle tím bazénem plyným krokodýlů pro protijed :-D, což by jí na beton probralo a dalo nový perspektivy :-D doporučuju najít si nějakou pořádnou motivaci a prohnat to celý v palici schvalovacím procesem. Protože být šťastnej je vědomá volba a člověk si musí definovat cíl a zamakat na tom. Samo to nepřijde.
Proč jsem tu vlastně míchal štěstí a přežití. No, protože je to provázaný. Když je někdo šťastnej, je šťastnej protože. A kvůli tomu samýmu "protože" chce přežít. A obráceně.Když chce přežít protože, tak mu evidentně to samý protože způsobuje nějakej kvalitní duševní stav. Opět potvrzuju heslo, už nevim, kdo ho formuloval, jestli Orwell, nebo Heller, bo kdo, "Pokud je něco, kvůli čemu stojí za to umřít, je určitě mnohem lepší, zůstat kvůli tomu naživu".
Takže autorka prostě potřebuje, ne "mít se ráda", to je klišé. V defaultu se "má rád" každej. Když někdo řekne "já se nenávidim", můžu mu na to říct, no, tak to bys ocenil deset staropražských ran bičem. Protože kdybych někoho nenáviděl, ocenil bych, kdyby dostal deset staropražských ran bičem :-D Protože to ale nikdo dostat nechce, prakticky každej chce udržet svojí tělesnou schránku kompletní, je to maximálně tak, že je se sebou kurevsky nespokojenej, ale má se rád :-D Stejně jako kdybych měl syna, kterej je zevl, flákač, blbec a feťák, byl bych s nim fest nespokojenej, ale stejně bych ho měl rád a nepřál bych mu bičování nebo tak. Oproti tomu, když někdo někoho nenávidí, vesměs mu reálně přeje to nejhorší. Takže v defaultu se má rád každej. Ta psychorada se může maximálně přeformulovat na "buď se sebou spokojenej", což u někoho je na místě (dlouhodobá nespokojenost rozežírá psychiku), u někoho ne (žene ho to dopředu). A nevim co z toho zrovna ta holka, co psala ten článek, potřebuje. Tudíž, jedinej postup, co můžu dát, je "najdi něco, kvůli čemu se ti bude chtít vstávat, kvůli čemu se ti bude chtít vydělávat prachy, kvůli čemu budeš chtít snášet dočasný nepohodlí, případně dočasnou bolest". O ničem jiným to není. Motivace může být různá, co je pro někoho blbost, může být pro jinýho relevantní důvod, co je pro někoho důvod, může být pro jinýho úplná kravina, někdo obětuje tisíce člověkohodin aby se stal šampionem v nějakým sportu, přičemž jinej by nad tím ani rukou nemávnul, atd. I prostá existence může být důvod, ale nějakou motivaci potřebuje každej. A každej potřebuje věci, co mu dělaj radost, ano, pro někoho to může být spokojenost sám se sebou, pro někoho to může být prostá absence bolesti, pro někoho různý činnosti, pro někoho sport, ale každej si tyhle věci (motivaci a tvořiče radosti) musí najít sám a musí si je najít, jinak pojede tak na autopilota (vz film Klik, "Autopilota? Spíš autozombie" :-D ) a bude psychicky hnít. Což se negativně projeví komplet na všem. Viz Americká krása, jak byl ten chlapík úplně duševně zdechlej a pak prej "Jako bych byl dvacet let v komatu a najednou jsem se z něj probral". Spokojenej člověk nefetuje, nežere antidepresiva, netrpí různýma napyčozníma duševníma stavama, ale spokojenost je kus od kusu a není na to univerzální návod.
Takže shrnutí, autorka si musí najít "smysl života" a něco, na co se bude každej den těšit / co jí bude těšit.
To je na ní a to je individuální, tohle člověku nikdo instantně nedá.
Lehký doporučení, pro začátek bych začal tím, že se zbavím věcí, co mě duševně vysávaj, kupříkladu, už dávno jsem se vědomě rozhodl, že mě nezajímaj problémy, starosti a utrpení lidí v úplně jiných částech zeměkoule, protože s tím prostě a) udělám kulový, b) dřív bych o tom vůbec nevěděl, c) je to jejich situace a je to na nic d) pokud budu řešit něčí utrpení, tak lidí ve svým bezprostředním okolí, neboť tak to má být.
Touhle optikou mě baví lidi, kteří by neustále dumali nad nějakou globální spravedlností, dětskou prací v Indočíně a podobně, ale neangažujou se ani pro bezprizorný haranty na vlastním sídlišti. Přičemž pro ty by mohli udělat aspoň něco.
V dalším tahu bych se zbavil věcí, který dělám jen proto, že mě do nich někdo nutí, pokud teda nejsou nezbytný k přežití. Takhle, rozhodně nejsem příznivce filozofie "Dělej si co chceš, to ti buď celý zákon", jak to pravil satanista a überkripl Crowley (Jeho poslední slova byly "Cítím se oklamán" :-D ), já funguju primárně podle Bible, ale stejně, člověk se musí porovnat s tím, že ať udělá cokoliv, včetně toho, že neudělá nic, někdo mu do toho bude kecat, někdo ho za to bude pucovat a někdo ho bude do něčeho tlačit. No a člověk si musí vymezit prostor a pochopit, že to je stejně na něm, stejně s následkama a výsledkama svých činů bude žít on a nikdo jinej, takže to stejně musí on udělat nějak. Zní to jako děsný psychoklišé, ale tohle, na rozdíl od mnoha, platí.

Důležitý k funkčnímu přežití je, odepsat věci, který není možný získat, ano, mnohdy je to těžký. Mladej člověk, pod vlivem übernaivity a z velký části tý mediální propagandy, si myslí, že bude slavnej herec, sportovní šampion, řiditel zeměkoule, nebo aspoň jeho zástupce, bude krásnej, atraktivní, všichni ho budou obdivovat, životní láska a žili šťastně až do smrti a podobný iluze. Během času začne zjišťovat, že leda tak hovno, no a musí se s tim nějak vyrovnat. Jak jsem řekl, tady na západě hodně ty lidi rozbíjí deziluze. Že si myslí, kdoví co budou a nakonec zjistěj, že jsou jen naprosto vyměnitelnej kus ze sedmimiliardový masy. V tomhle (je to jedna z mála věcí) to má nějakej pastevec v Astánu snažší. Prostě je pastevec, do konce života bude pastevec (pokud nepřijde Taliban, pak se bude muset nějak porovnat s nima :-D ) a vrchol takových těch "snů", čumění nahoru a podobných zkravlostí je, že si chce pořídit novýho bejka do stáda, což se mu mnohdy i podaří. Tady má spousta mladých iluze naprosto nereálný (kurva taky jsem je měl) a když začnou z tý hlavy odcházet, berou sebou spoustu jiných věcí a mnohdy je to pak pan Jack Daniels :-D Ale o tom už jsem psal. Je to všechno souboj, chceš dobrou práci, tak si jí musíš "vyválčit" (proti všem, co jí chtěj taky). Chceš být sportovec? Musíš si to vyválčit a abys byl nejlepší, musíš ty nejlepší porazit (slovy Ryana McCarthyho :-D ) Abys byl aspoň dobrej, musíš jich porazit dost. Chceš nějakýho "životního partnera" co za to stojí? No tak si to musíš vyválčit. Proti všem, co to chtěj taky, protože počet "cílů" je konečný a o nějaký zevly nikdo nestojí, zatímco o někoho je rvačka :-D No a tu rvačku buď vyhraješ, nebo se musíš spokojit se zevlem :-D
Taky rozhodně nechápu to překvapení mnohých, že svět je takovej, jakej je, jako "že jsou na sebe lidi tak zlý" a "jdou přes mrtvoly" a "lžou a dělaj sviňárny", protože, i kdybych neměl načtený fakta z Bible, kde se to řeší, při tak masivním rozšíření nějakých sviňáren je jasný, že to není "chyba", ale vlastnost lidský povahy, u někoho se projevuje hodně, u někoho málo, u někoho skoro vůbec, ale nějakou svinskou část v sobě má každej. Vtipný ovšem je, jak se často někteří per huba vymezujou vůči něčemu a sami to dělaj a nebo to nedělaj jen proto, že nemůžou. Abych citoval D Fense, když popisoval nějaký flundry šoubyznysový, "Je zvláštní, že tyhle umělkyně, ačkoliv jsou plné čisté a nezištné lásky, si nikdy nevyberou svářeče nebo soustružníka, ale vždycky nějakýho vocasa z umělecko podnikatelský sféry" :-D Do podobnýho pytle spadaj ty, co maj plnou hubu "lásky až za hrob" a pak se jdou do reality šou porvat o někoho, o kom jim řekli, že maj prachy :-D :-D
Pokud někdo žije v iluzi, že "bude jen sám sebou a to štěstí a životní láska a podobný piškuntálie, k němu nějak přijdou", mám špatnou zprávu. Sama přijde jenom smrt. Ta přijde určitě, pro každýho, jednou. No a pokud se něco mění samo, bez aktivity a snahy, tak je to v 80% k horšímu. Co se nechá ležet, to se spíš tak akorát dokurví. A ohledně "bytí sám sebou" mám taky jen jeden dodatek, žádnej jouda, nerd, nespolečenskej nesportovní mlamoj a břídil, není šikanovanej proto, že je sám sebou málo :-D
No a pokud není možný stanovených cílů dosáhnout (což mnohdy nejde, ty kecy že "když se chce, tak jde všechno" a "stačí jen chtít a nakonec to půjde", bytostně nesnáším, protože, ehm, jsou to kecy), člověk se s tím opět musí nějak vyrovnat a redefinovat cíle, jinak ho čeká obrovská deziluze a jak víme, ta rozežírá.
Jo, nedávno jsem četl takový příšerný blábol, že "okolí tě nemůže zastavit, jiný lidi tě nemůžou zastavit, jediný, kdo tě může zastavit, jsi ty sám". A já říkám, ahááá, fajn, škoda že to nedali přečíst těm, který někde zastřelili na hranici na drátech. Jen bych zmínil, že jeden důležitý pojem v bojový střelbě a hand to hand combatu je "zastavující účinek" :-D By mě opravdu zajímalo, kdo tyhle kraviny, co se pak tlačí lidem do hlavy, vymýšlí. Protože pokud takový kravině opravdu někdo věří, no a pak někde narazí do zdi a zjistí, že to prostě nejde (a kdo tvrdí, že jde všechno, ať mi ukáže barvoslepýho stíhacího pilota, kosmonauta s šelestem na srdci, nebo olympijskýho vítěze ve sprintu, co má jednu nohu kratší a artritidu v kyčli. Prdlajs. Realita je komplexní a výsledek záleží jak na osobním nasazení, tak na vnějších podmínkách) opět přijde svinská deziluze.
Ten civilizační problém, to šíření se deprese, spotřeba antidepresiv, spotřeba chlastu na blahobytnym západě (kde by to správně nemělo být potřeba) bych viděl právě v demotivaci plynoucí z deziluze. A deziluze plyne z iluzí, případně jejich předčasný ztráty. Já už teda iluze žádný nemám, o ničem, ani o světě, ani o přežití, ani o lidech, vlastně snad ani o sobě (to bývá nejtěžší), proto jsem taky takovej cynik, ale ono to to přežití dost usnadňuje. Částečně, ano, taky ochuzuje.
Takže shrnutí. Každej člověk si musí najít věci, co mu dodaj motivaci fungovat, na který / ze kterých se bude těšit, který ho prostě udrží v chodu, může to být jedna věc, může jich být tisíc, ale stejně to musí zas udělat každej sám, protože předžvejkaný mu to nikdo nedá.
Člověk, každej, by měl pochopit, že svět není spravedlivý místo (nebude, než se vrátí Kristus), není to fér, nebude to fér, dějou se sviňárny, mnoho lidí jsou prostě svině, mnohdy jim to prochází a jediná relevantní síla, co "mění svět", je prostě síla, ať už reprezentovaná prachama, municí a palebnou silou, či jinýma formama moci. Pokud tenhle fakt zvládá, dobře, pokud nezvládá, nechť se oprostí od mediální nalejvárny a obchodníků s utrpením celýho světa a řeší pouze svoje bezprostřední okolí (což je, i z hlediska efektivity, nejlepší, neřeš hromady odpadků v Indii, radši si vykydej vlastní sídliště).
Nic nepřijde samo a pokud člověk něco chce, musí si to vyválčit, svět je souboj (a jsme zpátky u motivace) a pokud není možno dosáhnout stanovených cílů, je nutné cíle redefinovat.
Všichni nemají všechno a nemůžou mít všechno, neboť lidí je prostě hodně, chtěj vesměs to samý, takže se o to strhne mela, jak v absolutním, tak přeneseným slova smyslu. Sportovců jsou miliony, ale olympiádu ten ročník může vyhrát jen jeden. Životního partnera chtěj (skoro) všichni, ale počet protějšků je konečný a kdo neobstojí, na toho zbyde buď samota, nebo nějakej násoska a flákač :-D (mluvím teď primárně pro ženský, ty o tom nejvíc nafňukaj :-D )
I když se nedaří dosáhnout stanovených cílů, furt je možný na to kašlat a užívat asi tak triliardu věcí, co svět nabízí, už jen to, že člověk má obě ruce, obě nohy, relativně funkční hlavu a nemá raka. Což je mnohem víc, než má spousta lidí, kteří skončí někde v jámě.
Jak to říkal ten fízl v knížce "Konec hlídky", "Nechápu lidi, co se zabijou, když je ani nic pořádně nebolí".
Krátkodobá zkušenost blízký smrti nahodí člověku zpátky pudy, který má v současnosti kvůli klidu, potlačený. Taktéž krátkodobý utrpení to člověku "urovná v hlavě", ale efekt dlouhodobýho ohrožení, nebo dlouhodobý bolesti, je spíš sporný a kontraproduktivní. Takže to vyřvávání starců "Válku na ně" jsou z půlky zas jen kecy. Jako že jim se do ní chtělo :-D
Kdybych měl celej tenhle slovní průjem shrnout do jedný věty. Tak. Být šťastnej je stav mysli a musí se na tom aktivně zamakat,sama od sebe přijde jen smrt.
Doplnil bych, když má člověk u přežití nějaký vyšší smysl, je to neporovnatelně lepší, tudíž, doporučuju, přečíst Bibli, začít Novým Zákonem. Tím jsem nezačínal, protože vím, jak výroky "pravé a skutečné štěstí najdeš jen u Ježíše Krista" (jakkoliv je to pravda), působí na lidi, co tomu nevěří a že to pak vypadá jak nějakej náborovej leták. To nechám na každym.