Červen 2018

P..p...p...pěstí do ksichtu :-D

Pátek v 15:41 | Řezník
(Nadpis sebrán z Deadpoola, z komixu, kde tam předváděl Michaela Jacksona, řekl tohle a narval jí vojákovi, co ho hlídal :-D )
Servus všem. Tak mrkneme na poslední trapný aféry, kterýma se zase spamuje v novinách a všude. Skopčácká Hajdrychova vnučka Anžela si neodpustila žvejk o tom, že pro odsun Sudeťáků nebylo žádný ospravedlnění, ani faktický, ani morální. Jasně, bylo to v širšim kontextu nějakých keců o tom, jak druhá válka byla fuj, jak to Skopčáci podělali (což je fakt, že) atd (což nezapomněli okamžitě hajlajtovat všichni merkelofilové, zemanofobové, trumpobijci a podobná sbírka zotavujících se dárců mozku). Avšak. Pro vykopání Henleinovců z ČR důvod teda byl, už jen ten, že se chtěli "připojit k Říši", takže do ní mazali. Kurva. Chtěli do Říše. Pohraničí už nebyla Říše. Přání splněno, tak co si stěžujou, kreténi. Za další, oni vyhnali z pohraničí Čechy, dědek vyprávěl, jak se musel z pohraničí pakovat a jeho otce hledali "Sudeťáci" (pro účel dalšího textu budu používat substituci Sudetský Němec = Henleinovec, protože, no, kolik jich bylo proti, že) se sekerama a řvali "Kde je ta česká svině, my mu dáme českou školu", přičemž to byli chlapi, co s nim předtím chodili do hospody na pívo (toliko k multikultuře a "integraci"). Ti zrádci měli kliku, že je tu pak na konci války všechny nepostříleli. Nedělám si iluze, že kdyby Adolf vyhrál, že by se s náma nějak mazali a že by zrovna tihle Henlajnovci stáli opodál, takže, ehm.
Co mě na tom ale otravuje nejvíc, je, že.....se to furt řeší. Válka skončila před sedmdesáti lety, Skopčák sral, nasral a posral, takže dostal, schytal, co si zasloužil, veškerá ta Henleinovská sebranka by měla děkovat Bohu, že s ní nebylo zatočeno mnohem víc, Skopčák tu zabíjel naše lidi, naši lidi pak zabili pár Friců, obojí bylo svinský, no prostě, byla to svinská doba, je čas to pustit z hlavy. Já sice dobře rozumim konceptu vendety a to původní italsko mafiánský přemýšlení mi není moc vzdálený, ale vůbec by mě nenapadlo ještě teď střečkovat s tím, že moje předky Skopčáci odněkud vyhnali (a co myslíte, že dostali zpátky). Ani by mě nenapadlo snad koukat na nějakýho Rusáka skrz prsty jen kvůli tomu, že tu byla v 68 ruská armáda, já v tu dobu ani nežil.
Takže že se sedmdesát let po konci války řeší, jestli odsun Henlajnovců byl oprávněnej nebo ne, to je fakt "Uaaa, stop that shit". Je to hotový, možná to tam někdo schytal neprávem, ať už to pustěj z hlavy, účastníci jsou stejně mrtví. Část lidí ten Merkelice výrok vytočil (a těm rozumim, ačkoliv, jak říkám, mě to spíš otravuje, celá ta kauza), no a část lidí, vesměs takoví ti odnárodnění, "chtěl bych být ten lepší" a různí mistři světa v plácání zhovadilostí se jí samozřejmě musej zastávat, že anooo, odsun byl přece ekl, že jsme neposuzovali každýho Henlajnovce individuálně a dokonce proběhlo tutam i nějaké střílení, kajte se za věci, co dělal někdo, koho jste ani neznali, v době, kdy jste ani nežili, někomu, kdo umřel než jste se narodili. No a těm bych vzkázal, jděte do prdele, protože vím, co by mi řekli, kdybych se halasně hlásil k odkazu českých megaborců, co bojovali a umírali na Dukle (Neee, to je blbooost, vždyť jsi tam nebyl, ani jsi je neznal, jen to byli taky Češi, to přece nic neznamená)...pěstí do ksichtu, fakt.
Je to otravný, budeme sedmdesát let po válce, kterou jsme nezačali, řešit, jestli jsme se tam zachovali správně, to je fakt voser. Nás prostě chce zase krmit nějakým sračkopocitem viny, abyzme si sem vzali ty její darmošlapy, kterých si natahala plnej Dojčland. No, tak to ať si vetkne ví kam.
Co tu máme dál.
Skopčáci dál vůbec perlej. Skopčácká ministr toho bordelu, co je v jiných zemích obrana, Uršula von der Lejno, vyřvává, že je potřeba namířit atomovky na cíle v Rusku, že je potřeba "konečné řešení putinismu" (všimněte si toho, konečné řešení, to už se tam zkoušelo, ne) a že "putinismus je nebezpečná ideologie". Takže. Jak jsem říkal, tahle slepice by se měla směrem na východ dívat s děsem v očích, protože, armádu má v dezolátním stavu, techniky maj málo, z toho mála maj ještě bojeschopný jen něco (u tanků a letectva tak polovinu, u loďstva tak třetinu až nic), maj málo munice, vozidla mizernou údržbu, mizernej výcvik, protože není na palivo, v kasárnách ubytovávaj migranty, jejich tanky ani nepoužívaj uranovou munici (je to neekologický, bo co - jako jo, mohli by jí dostat od Američanů, kompatibilita munice, Abrams stejně používá kanon z Leoparda 2, že jo), no, každopádně, je to spíš vtip než vojsko a s tímhle si jako chce vyskakovat na Rusáky. Na jednu stranu nějaká německá šarže prohlásí, že Německo musí být známé jako země, co odzbrojuje, ne zbrojí, no a na druhou stranu tahle důra, co si neudělala pořádek v resortu vůbec, bude blekotat, v kontextu Rusáků (se kterým Skopčáci vedli už dvě drsný války), že "někdy je nutné udeřit první". Pěstí do ksichtu, fakt. A pak ještě jednou znova. Zaprvý, ten bordel tam maj v důsledku jejich zdegenerovaný sociální politiky (někde ty prachy jasně chybí, že) za další, to je výsledek toho, že Angela strčila do vedení vojska tuhle důru, protože jí "Nadchla myšlenka ženy v čele armády" a Uršula prohlásila, že je nějakej manažer a armáda bude zajimavý zaměstnavatel :-D Kdo se dřív chechtal Sovětům, že jmenovali velitele podle politickýho klíče? :-D
Jako takhle, mě to nevadí. Bůh chraň, aby měl Skopčák silnou armádu, Bůh chraň, aby měl ten národ retardů vliv vůbec na něco, ať dělaj auta, buřty a Oktoberfesty, jinak ať se do ničeho nemontujou.
Ale takhle, evropský NATO je vtip, NATO je USA, deset procent je Británie, ten zbytek jsou přicmrndávači, no a ty nápady na Euroarmy, to by byla ještě větší tragédie. Evropská armáda by byla přesně unijní projekt, něco děsně drahýho, co je úplně k hovnu. Kdyby to chránilo vnější hranice před Rusákem tak, jako Frontex chrání moře, tak je lepší investovat do fabriky na bílý vlajky. A jedině dobře, že to jsou takový neschopové, Brusel mít armádu? Všichni víme, jak by jí používali, že jo.
Samozřejmě ovšem, kdyby si Skopčáci zkusili novou válku s Ruskem, bylo by vtipný, že by je z jedný strany zabíjeli Ivani a z druhý strany musulmani, co si tam natahali. Protože když ty netáhla nepřinutili ani pracovat, šance, že by je zapojili do boje proti Ivanům je fakt fantasmagorie :-D
Co tu máme dál. Trump řešil nějaký rozdělování rodin ilegálních imigrantů, přičemž různý humanistický lidskoprávní smečky z toho zase rodily ježky a zase poslouchám nějaký kecy o "dětech v klecích" a "dětech v koncentráku" a opět, bych se na Trumpově místě k tomu postavil velice jednoduše, žádný rozdělování nebude, ta rodina se sjednotí, okamžitě, na druhý straně hranice, kam je všechny vykopnu. Já nechápu jednu věc. Aparáty v Evropě nemaj problém nechat člověka chcípnout, když mu seškrtaj prachy na léčbu, nebo tu, co by fungovala, neproplácí a nazdar, vedlejší ztráty, "je nám líto, ale.....". Aparát v ČR nemá problém nechat řádit exekutorskou mafii, která vybrabčí kvartýr matce s onkologicky nemocným děckem na základě dluhu někoho, kdo tam ani nežije. Likvidační pokuty, ženský s rakovinou a s dítětem vybrakujou konto, protože někde dluží nějakýho šušně, penále za částku v rámci stovek se vyšplhaj na statisíce, milion lidí na hranici chudoby, lidi žerou sračky polosyntetický, protože na lepší nemaj prachy. V Evropě je to podobný jako ČR, aparáty nemaj problém člověka existenčně ničit. V USA tě klidně nechaj pojít jako psa, když nemáš pořádnou zdravotní pojistku.
Naše zdravotní péče se taky neustále seškrtává (ač stále patří k esum na světě). Ale každej zevl, kterej protekl do země kanálem, pro toho se najednou prachy najdou, protože "má lidský práva". Aparátčíci nechaj vlastní lidi klidně pojít, klidně žít pod mostem, klidně zahučet do totální prdele kvůli nemoci nebo těžký situaci a, jak říkaj Američani, "Dont give a shit", prostě nezájem, "Je nám líto, ale nemůžeme nic dělat, vlastně na vás totálně serem, poslali tě chcípnout, tak chcípni", ale budou vehementně řešit partu vořežprutů co se topí ve Středozemnim, když tam naskákali z vlastní svobodný vůle. Kurva, přistupujte k nim stejně, jako k vlastním občanům ohrožovaným zločinem, aparátní zvůlí, podfukama, exekutorskou zvůlí, korporátní zvůlí a tak, jo? Neboli, v relaxmodu, "je nám líto, ale děngy nejsou, no....".
Osobně možná asi nechápu správně koncept státu, ale ty přeplacený darmošlapy si tam člověk volí, aby se starali o lidi v jeho kurva zemi, o občany tý země a ne aby páchali nějakou sociální spravedlnost někde na druhým konci zeměkoule, ještě podle rasovýho, etnickýho a náboženskýho klíče.
Nějak mě začíná rozčilovat a krkat, že jsem ve vlastní zemi (a na vlastním světadíle), člověk kategorie B, druhořadý, untermensch, skrzevá to, že jsem bílej, hetero, pracuju, platím daně a dodržuju zákony, i ty úplně debilní (těch je tak třetina), nezneužívám drogy, neválím se v nějakým centru pro vyfetla, neprovozuju incest ani nějaký bestiality. Lidí co se chovaj slušně a aspoň rámcově ten stát budujou (bo aspoň nevysávaj) by si stát měl aspoň trochu vážit a ne je stavět do pozice stupidního kannonfuteru, kdy se to směřuje fakt k Orwellovu 1984, kdy na jedný straně byla ta vysoká vrstva (Vnitřní strana), pro který ty nařízení neplatily, pak byl ten underground, kam aparát nešahal, protože ti ho nezajímali, no a uprostřed byli ti totálně buzerovaný chudáci, takzvaná "Vnější strana", kteří měli hovno, furt je někdo dozoroval, buzeroval, kontroloval, Ideopolicie a likvidační tresty. On ani ten koncept ideopolicie není úplně mimo, v současný Evropě. Vnitřní strana jsou vořeši napojený na EK a spol, ti jsou "nad", underground, to jsou muslimáči a migranti a "komunity", tam aparát rypák nestrká, takže tam je všechno, od dětských nevěst, přes domácí násilí, drogy, radikalismus, po Kalašnikovy (u nějaký mešity onehdá našli sklad, kde bylo i dělo). No a mezi tím jsme my, Vnější strana, kokoti, který buzerujou z obou stran a Ideopolicie už dohlíží, sice ne tak, jako v 1984, ale ono to tam ten drajv nabere.
Tímhle směrem to tlačí všemožní vořežpruti intelektuálský, kupříkladu ti, co procpali do pravidel Netlfixu (US televizní stanice), že pohled jednoho na druhýho nesmí být delší než pět vteřin, jinak "harašment" a "mý tů" - to by měli zavést na Klinice, by Feryna musel mít při tom znásilňování otočenou hlavu doleva :-D ) No ty vole. Pěstí do ksichtu, fakt. Mimochodem, Orwell v SSSR nikdy nebyl, zkušenosti nasbíral v občanský válce ve Španělsku, kterou byl rád, že přežil, no a pak v Británii, kde měl zkušenosti s místní intelektuálskou gardou, co byli schopní omlouvat Stalina a relativizovat jeho sviňárny. Máme tu brigádu intelektuálů, vyškolených na Marxovi, ve stylu Maa. Kampak to asi povede, že.
"Ne, ty nebudeš mít bouchačku, člene Vnější strany, pro tvoje dobro, jo kdy zločin, no tak civilizovaně chcípni, my tě totiž neochráníme, ochráníme lidský práva toho killera, ten potřebuje naší pomoc. Ne, ty nebudeš mít auto na benzín, ksindle, budeš mít tady vyšérovanou nějakou elektromrdku, co budeš dobíjet osm hodin, s autonomním řízením, abyzme mohli sledovat tvuj pohyb a když něco kvákneš, tak nikam nepojedeš. Ne ty sráči bílej, ty nebudeš svuj kvartýr používat sám, ty se o něj rozdělíš s tady uprchlickou rodinou z Ghany, protože sociální spravedlnost. Na mojí vilu nečum, jo, já k vládnutí soukromí potřebuju. Ne ty pytle hoven co chodíš do práce, ty si nemůžeš říkat, co chceš, ty budeš mít v obejváku kameru abyzme mohli monitorovat, jestli neříkáš něco ksenofobního, z tvýho dítěte uděláme bonzáka (vsufka, doporučuju si najít vídeo na Youtube Policejní lev, je to z Finska, to je nádhernéé), na tu mešitu, kde vyřvávaj o eliminaci všech nevěřících, nečum, to je něco jinýho, islám potřebuje ochranu, protože je utiskovaný vaší nenávistí. My víme, že tvojí ségru roztrhala bomba od dži.hádu, právě proto tě musíme monitorovat, víš jak hrozně se muslimové teď musí cítit kvůli tvé nenávisti? (Zdravím Cukrberga). Ne ty bezcenej chuchvalče protoplazmy, co nemáš ani desetiletou ženu a neprovozuješ incest se svým nezletilým synem, ty si svoje prachy nesmíš nechat, ty je musíš nakulit tady na ilegální migranty, protože oni mají lidský práva. Všichni mají lidský práva, až na tebe, ty máš právo makat a pojít. A nerozčiluj, nebo dostaneš dvacet let gulagu, z nařízení soudruha Ježova, eh, Bartoše, protože pro bílej hetero pracující ksindl žádný druhý šance, stejně jsi určitě nacista" . Jo, ještě to takhle není, ale tenhle směr to nabírá, komu se to líbí?
Mě teda ne, pěstí do ksichtu, fakt.
Samozřejmě, situace se sere ze všech stran, pomalu na každým kroku přicházíš o svobodu, o možnosti, směřuje to k velkýmu krachu a k velkýmu "bum" v budoucnu, ale...neustále někde zřím nějaký mesage o tom, jak....počkejte si na to....slepice trpí v chovech, jak jsou támhle v Asii plasty, jak támhle kombajn přejede zajíce a jak se nad tím mám zamyslet. Uaaaahhhgh. No, takhle. Já jsem zjistil, co mě na těch všech eko, vegan, prozviřátko, promenšiny, proti zneužívání, proti obtěžování, proti kdovíčemu a za kdovíco jiný, kampaních, sděleních, vídeích, nalejvárnách a podobně, prudí nejvíc. Je to mega brutální, ultra bestiální nepoměr mezi tím, kolik lidí, skupin a organizací je schopno a ochotno chtít něco po mě, versus, kolik lidí, skupin a organizací je schopno a ochotno udělat něco pro mě. Teď to neberu mezi známýma a kámošema, jasně. Ale neustále do mě někdo tlačí, z lidí co neznám, jak mám něco dělat takhle, zamyslet se nad tamtím, dát prachy na tohle, zaplatit zas něco jinýho, uskromnit se kvůli těmhle, snášet riziko kvůli tamtěm, zamyslet se pro změnu zas nad něčím jiným, furt nějakej mozkojeb, ale aby se někdo z těhle třeba angažoval v čemkoliv za mě, za moje práva, ani prd. Neříkám, že není fajn se mnohde angažovat, bo pomáhat, bo pomoc a tak, ale sere mě ten přístup "dojná kráva".
A k nekonečnýmu se "zamýšlení" nad něčím, kupříkladu vezmu oblíbený téma agresí vůči ženským, sex násilí a zneužívání. Takže. Pokud bude někdo nějak násilně atakovat někoho z mých lidí, jedno, jestli chlapa, nebo ženskou, budu se muset zapojit, no a dotyčnej, i když vyhraje, nechá na podlaze taky slušnej kbelík svojí krve. Pokud bude někdo zkoušet zneužívat ženskou co je z mý rodiny, bo z mých compadres, asi mu urvu sanici a pokud půjdu po ulici a k nějakýmu takovýmu násilí se přichomejtnu, budu muset intervenovat.
Ale nevim, proč bych se měl "zamejšlet" nad tím, jak že to dělaj v Hallyvůdu, nebo v jakých hardcore poměrech žijou holky v Africe, nebo že je v okolí příliš mnoho násilí na ženských a příliš mnoho znásilnění (kecy, půlka je vylhaná) a měl dumat nad nějakým společenským řešením a celkovou reformou světa (když b) s násilím na ženských nemám principiální problém ve smyslu, nerozlišuju, jestli je to násilí na chlapovi, ženský, starci...ubrání se / neubrání se / nemůže se ubránit - a pak je jakýkoliv násilí svinstvo a totálně nedůstojný. Pokud toho teda nezneužívá a nekoleduje si, že, no a a) je to stejně na každym, ubráníš se, nebo ne). Na takový apely se můžu krajcvajc a radši věnuju prachy Svazu otrokářů, než nějaký takový neziskovce, protože je mi jasný, že se skutečnýma zlejškama udělá zase kulový, na pasáky, gangstas, pravý násilníky si netroufne, ale procpe do legislativy nějakej bulšit, že na manželský bongo bongo bude muset být podepsanej souhlas a teď to dej dohromady s tím G naPRD, bo jak se ta srágora jmenuje.
Ještě zpět k ilegálům. Já fakt nechápu, že většina lidí nebude mít problém s tím, že po mě poldové budou střílet, když jim budu ujíždět při silniční kontrole (třeba abych nedostal likvidační pokutu za nějakou jalovinu), klidně mě zastřelí, nebo udělaj zátaras z aut jinejch lidí (jak s tím puberťákem, co ho honili onehdá), kde on se teda zabije a ještě porakví další lidi, že po mě poliši budou střílet, když budu zdrhat (a já neříkám, že jsem proti) a budou argumentovat "dyť porušuješ zááákon, néééé", ale maj totální spasmus z toho, že by poldové třeba na balkánský cestě měli střílet na ilegály, co se s nima mnohdy aktivně perou, zdrhaj jim taky, akorát směrem do země, drápou se přes ploty a podobně. Já uslyšim 3x "stůj" a pak mi přisviští jedna do zad, jsem zase druhořadej, nebo co? V čem jsou ty zevlenka co to sem přišly vyžrat, lepší, než já, že po mě by teda střílet bylo ospravedlnitelný, když porušim zákon, ale u nich ne?
Ti intelektuálský tlučhubové mě opravdu ale opravdu začínaj totálně krkat a fakt, pěstí do ksichtu, tyjo.
No, informačně to nabitý moc nebylo, ale aspoň jsem si trochu vyplách žlučník :-D

Útulek pro blbce na ostrově

Pondělí v 17:11 | Řezník
Servus všichni, tak dneska si uděláme exkurzi do Spojených Britských Emirátů, zkráceně, budu tu zemi označovat, Debilabád. V Debilabádu aktuálně stáhli z Jůtůbe nějaký rapový vídea, protože ti vořežpruti tam "naznačovali prackama střelbu" a jak víme, to je násilí a to je mooč fujkyyy. V zemi jako z Demolition Mana, "To ne! Jsme policisté, nejsme vycvičeni na takové násilí", se naznačování střelby prstem rovněž neslučuje s Behaviorálním morálním statusem (opět inspirace Demolition manem). Dokonce tam měli nějaký imbecilové problém, že malej princ Jménojsemzapomněl si hraje s plastovou pistolkou a míří s ní na bráchu a na matku a na nějakou její kámošku a to prosím nekecal jeden izolovanej debil ve chvíli, kdy měla místní cvokárna otevřený dveře od kanclu a pacient se dostal k počítači a nablábolil nějaký hovna na síť, ono s tím prej spousta Debilů měla problém (Debil = rodilý občan Debilabádu kterej se chová debilně). Debilové prej, že to je násilí, že to je propagace násilí a že v době toho strašlivého vajlencu a rostoucí kriminality je to "nevhodnééééé". A já říkám to samý, co jeden komentátor v diskuzi jinde, "Bůh věděl, proč je dal na ostrov". Tohle už přece fakt není možný. Na jednu stranu thinkpol bude buzerovat lidi za to, že si hrajou s plastovou pistolkou, zakazovat na videu dělat pif paf, na druhou stranu jim tam násilná kriminalita prolítává stropem, to přece není možný, že by nadkritickýmu množství lidí už nedošlo, kde je problém reálně, to jsou tam duševně zaostalý nebo co? Co se jim to stalo, Britové byli přece národ válečníků, vždyť bojovali celý dějiny, co je tohle?
V nastolení trendu blbství pokračuje britskej ministr pro Šaríju (teda, oficiálně je to furt vnitro) Usáma bin Briton (jméno jsem zase zapomněl), že prostě je potřeba zakázat takový ty zombie nože (takový ty chujády takticool inspirovaný "zombie apokalypsou") protože "lidi to k ničemu nepotřebujou, ale když to policie u vás doma (jo, přesně, řekl u vás doma, ne u criminales, nebo tak) při razii najde, nehrozí žádné sankce". Ergo, všimněte si. Doma. Při razii. Nepotřebuje. On ten vořech nemluví o tom, že se to nesmí nosit na ulici, ale o tom, že by to člověk nesměl mít ani doma. Protože je to asi "nebezpečný" a "nikdo to k ničemu nepotřebuje", pojem "razie" by taky neměl uniknout pozornosti. Oni si tam tu šaríju fakt zavedou.
Jestli tohle už tam není na to, aby se Britoni začali bouřit, tak nevim. Asi je mezi nima moc Debilů.
Teď dám tohle, ať vynikne ten kontrast. V Rotterhamu, Newcastlu a mnoha dalších řitích operovaly pakistánský gangy únosců, násilníku, do bordelu prodavačů, děckomrdů a podobně, dlouho, policií neobtežováni. Tou policií, která bude dělat "razie" a "zatýkat za zombie nože". Jestli tohle už není demence, tak nevim. A jestli tohle už není totální fašismus, tak taky nevim.
A tímhle jsem se dostal k Tommymu Robinsonovi. Jááá vím, byl v podmínce a udělal znova to, za co byl v podmínce, to je ultimátní zlejšek, proto je potřeba ho popravit a nachcat mu na hrob, protože, podle mnohých (těm budu říkat Kokoti) "porušil zákony dané země". Zvláštní, že u skupiny Kundobordel tohle intošům a Kokotům nevadilo, že porušovaly zákony. Zvláštní, že u čínských dizidentů jim to taky nepřekáží, vždyť ti taky porušujou "zákony daný země". Jen bych zmínil, že každej, kdo zdrhal z koncentráku, taky porušoval aktuálně platné říšské zákony a každej, kdo zdrhal z gulagu, porušoval zas ty sovětské. Ježov snad nikoho nenechal zlikvidovat v rozporu se zákonem a Blochin všech svých padesát tisíc odstřelů provedl v souladu se zákonem. Kdyby v Lidicích neměli vysílačku a neporušovali zákon Třetí říše, tak je tam taky nemuseli všechny vykydlit, že.
To já jen, jak je ta Kokotí argumentace debilní, jenže Kokoti jedou v rytmu, že "islamizaci Evropy si narušovat nedáme", takže žvaní takový hovna a nepřijde jim to ani trochu divný. Slyšel jsem od jednoho (teda četl) ultimátního Kokota, že Robinson tím svým natáčením u soudu mohl jako zhatit ten proces. No, dotyčnej zapomněl zřejmě na to, že právě kvůli Robinsonovi se to vůbec k soudu dostalo, protože do toho prudil, tahal to na veřejnost, on a jeho lidi (celkem denacifikovaná EDL, což je opět jeho práce). Bez toho, aby oni do toho ryli, by byla britská justice dál v tom relaxačním módu a dál by na to vesele kakali a to je přesně ten účel, proč Robinsona odklidili pod nějakou druhořadou záminkou. Aby zmizel, držel hubu, oni mohli ten proces postupně zase strčit do vyhnívacího šanonu a pachatele ideálně pustit, nebo jim dát nějakej trapně směšnej trest. Prudit do Robinsona, že mohl jako zkomplikovat proces, když nebýt jeho prudy, tak žádnej proces ani nevznikne, je opravdu novej level kreténizmu.
Britskej aparát by se tím pořádně ani nezabejval. Tak, pár tisíc zbitejch, prodanejch, znásilněnejch, co to je, koho to zajímá, že, s tím občane neotravuj, my musíme po bytech hledat zombie nože a je nás jen pár desítek tisíc, taky musíme řešit "šíření nenávisti", na to bacha.
Kdyby to mělo publicitu jako Skřípal a Novičok, byla by to jiná sranda. Robinson je prostě donutil vytáhnout si hlavu z análu a začít něco dělat. Nehledě na to, že britonskej ministr vnitra je muslim, ti agresoři taky a nedivil bych se, kdyby tady byla košile znatelně bližší, než kabát, takže by mu to dal vyžrat už jen za svoje bratry, který kvůli Tommymu možná (spíš ne) půjdou do díry. Je to stejnej umlčovací proces, jak když Velká Panda v Číně zašije někoho, kdo má protipandí a protibetský kecy, jenže tohle naše "lepšolidi" a válečníky za svobodu slova a fér svět nechává opět v klidu. Dovolím si zmínit, že ten vořech, co hodil kus salámu k mešitě, dostal za to dva roky a v lochu chcíp a dosud to Debilabádu policie nevyšetřila (asi archivujou a katalogizujou ty zombie nože) taky nebyl v žádný hardcore nápravný skupině s nějakým Dží.had Johnem a podobnýma. Takže Robinsonovi jde reálně o kejhák. Protože i v lehký nápravný skupině si může kdejakej Achmed, zatčenej za prznění plyšový kozy v supermarketu, říct, že se stane hrdinou dží.hadu a zkusit ho killnout. Jak říkám, ten salámovej Moriarti taky nebyl určitě mezi vrahama.
Robinson to má težký, v zemi s muslimskym starostou hlavního města, muslimským ministrem vnitra a nějakou předsedkyní Nejvyššího Debilu, která blekotá podlejzavej proslov ke konci ramadánu, prudit zrovna do muslimských znásilňovačů, to je jak kdyby v Saudský vyřvával, že "není jiné vyšší moci, než Aštar Šeran". Taky by to měl docela těžký.
No, snad to přežije. A pokud ne, tak snad budou mít Debilové na starosti třeba to, jestli si někdo nehraje s plastovou pistolkou, nebo nedělá na vídeu "pif paf". Případně, řešit nápady, že by nůž se špičatou špičkou měl být na registraci a policie by je měla evidovat, jak prohlásil nějakej debilabádskej soudce. Protože, "většina lidí nože se špičatou špičkou vůbec nepotřebuje", že jo. Hele, co takhle uříznout invalidum nohy, oni je taky nepotřebujou a dalo by se z toho udělat spousta kočičího žrádla. Do kterýho by se pak nemusely dávat ryby a ty by se mohly posílat hladovějícím musulíkům v Somálii, třeba.
Jejich aparát se úplně urval ze řetězu a ta jejich demence dosáhla vrcholu.
Ono je to ale i jinde, zrovna dneska jsem četl o zase nějakým provaru s Barnevernem, kterej sebral děcko, jeden z důvodů byl to, že matka vyrůstala v děcáku a děti z děcáku jsou prý jako rodiče na hovno. Čiže.....abyzme ochránili děcko před péčí rodiče, co vyrůstal v děcáku, tak mu ho sebereme a strčíme ho....počkejte si na to....do děcáku. "Abych tě zachránil před smrtí, tak tě podřežu". V kterým vesmíru dává tohle byť jen elementární logiku? Norskej model je ten, po kterým pošilhává i naše sociálka a vidíme zde, že ty hovna o tom, že "tak radši dát děcko dvěma gejůům, než aby vyrůstalo v děcáku" jsou fakt jen propaganda hovna, aby to lidi líp sežrali. Do toho děcáku ho klidně strčej, protože děcák je evidentně lepší, než matka z děcáku. A to dítě už pak taky bylo v děcáku, takže ho rovnou vykastrujte. Ne, to ne, bude z něj dobrej inkubátor pro nějakou gej rodinu, nebo tak. Co je cíl. Rozbití rodinných vazeb, podle nějakých aktivistů má být Norsko do roku 50 "homosexuální stát z 90%". Jakkoliv je to chujovina, do jakých pozic se budou tihle aktivisti cpát. a) práce na silnici b) do Barnevernu.
Jo a pak zase pár lebkolezců bude blekotat o tom, že jim tam populace stárne.
Razie na zombie nože, to je zase, aby se do toho pak přidalo ještě něco dalšího a nakonec běžná domácnost v Debilabádu neměla doma vůbec nic, až si tam nějaká místní šaríja hlídka přijde udělat kontrolu, případně si trošku zablbnout s jejich nezletilou dcerou, aby se neměli čím bránit. Jak dlouho potrvá, než si muslimskej vnitrák v muslofilní zemi začne vytvářet nějakou musul pretorianskou gardu? Islamizace Evropy jede na plný plíny.
Pamatuju si, když jsem byl pár let nazad na maturáku a byl tam nějakej ten nástup a stužkování, bo jak se tomu říká, jak tam u každýho člověka říkají nějaký charakteristiky. Nastupoval tam nějakej Kamamuri a prej "záliby, pálení kostelů, oblíbená aktivita, další pálení kostelů". Pomiňme to, že by možná byla sranda mu prověřit ledviny pěkným tvrdým úderem. Nikdo tam na to negativně nereagoval. Dokážete si ovšem představit, že by někdo někde veřejně řekl "záliba, pálení mešit"? Já teda už moc ne. Ty sračky s "opatrně na nenáááááávist" se taky úplně vymkly z kontrole.
Nedávno jsem četl kydy od jednoho křesťana, jak "rasismus a xenofobie nemají v křesťanství místo", což je sice naprostá pravda, ale on tam do rasismu a xenofobie cpal takový věci, že mi mozek málem vyskočil z lebky a emigroval do Hong Kongu. Ono upřímně, je to dobrej filtr na to, jestli se bavíte s člověkem, kterej tuší, v tomhle oboru, která bije, no a nebo jestli jen zmateně blekotá ideologický kraviny. Použití slova "xenofobie" je fakt dobrej filtr. Kdo začne blekotat něco o "xenofobech" a myslí to vážně, tady je diskuse marná a to si radši pokecám s dlažební kostkou, od tý se dozvím větší moudra. Celej ten text byl o tom, jak jsme my tu fuj, že tu nevítáme islám (sice to neřekl přímo takhle, ale reálně to z toho vyplynulo) a já teda netuším, kde přesně se za to, aby člověk vybudoval pořádně křesťanskou společnost bojuje obhajováním islamizace, na to moje kapacity teda opět nestačí. Je tu krásně vidět ta mentalita některých křesťanů a to je, "vždycky je to tvoje vina a ty se vždycky omluv a kaj". Neboli, pokud křesťan provede sviňárnu, je to špatný, měl by se omluvit a kát se (což je pravda). Pokud někdo jinej provede sviňárnu proti křesťanství, bo křesťanům, ti by si měli šáhnout do svědomí a následně se omluvit a kát se. No a pokud někdo provede sviňárnu věřícímu jednotlivci, ten by si měl šáhnout do svědomí, jestli, já nevim, ale rozhodně by se měl omluvit a kát se. Pak se následně stejnej člověk diví, že křesťani už nemění společnost, ale jsou "mistři v šoupání nohama". No, ono taky, jak člověk, kterej se má neustále omlouvat a hledat chybu u sebe, něco jako změní, že jo. Je to přesně to, co už jsem formuloval dávno, ať jako kristovec uděláš cokoliv, včetně toho, že neuděláš nic, buď si jistej, že tě za to někdo zpucuje. Tý jejich stránce se ještě pověnuju, tohle byl jen takovej lehkej nástřel. No takže až bude ale někdo hledat jednu z příčin, proč se třeba ohledně Rotterhamu tak dlouho zvládalo držet ticho, tak je to přesně to "bacha na nenávist, bacha na rasýzmus, bacha na ksenofóbyji", protože kdo by chtěl být nacista, že jo, to radši držet hubu a třeba jsem nic neviděl a oni to nějak snesou.
Tady z toho regionu se časem stane taky něco podobnýho, jako Debilabád, pokud nebudeme fakt tlačit dopředu.
Pokračování příště.

Zachraňte Vyblijho a další a další ubíjející věci

Pondělí v 13:06 | Řezník
Nazdar psychopati, tak dneska to bude stravitelný asi o trošku hůř. Není snad dne, aby někdo někde nespamoval s nějakým šíleným über ekoposelstvím, sdílením vídeí od Fronty za osvobození kuřat, Ligy pro práva slepic (tentokrát nemyslím nějaký kunhuty z Hampejzvoodu, ale drůbež), Komplexní Organizace K Ochraně Turů (K.O.K.O.T.), Oddílu Pro Redukci Utrpení Zvířat (OPRUZ), bo nějaký organizace za nežraní palmovýho voleje a zas to do mě ládujou všema dírama, že támhle je velkochov. A tam se vyrábí maso. A maso je vražda. A hodně masa je genocida. A zvěřátka trpí. A umírají. A my je žerem. A my jsme fuj. A my bysme měli tohle. A my byzme neměli tamto. A támhle je palmovej volej kterej se strká do všeho a to zabíjí dešťný pralesy a další pralesy a opoce. A tady je zase velkochov a se zvěřátkama tam zachází jak s dobytkem. Pomozte všichni.
A támhle tají ledovce. A lidi se přelidňují a všude jsou plasty, mučo plastů, randál plastů, šílenej mrdník z plastů, zastavte ten kentál z plastů. Zas jsem viděl nějakej dementní vídeoklip, jak "plasty fuj, je to na každém z nás, nekupujte to a nebude se to vyrábět, můžeme to změnit......" Blueeee.
A já jsem z toho......u totálně zpruzelej. Protože, a) co s tím mám dělat? Ohledně velkochovů, já žádnej nemám, abych tam zlidštil podmínky, ano, můžu snížit spotřebu flákoty (což jsem nedávno udělal kvůli sundavání kil), ale rozhodně jí žrát nepřestanu. b) ohledně bordelu v oceánech, 95% toho svinstva tam jde z Asie, zatímco my se tady serem s tříděným odpadem a enviromentálníma předpisama, Číňani lejou rtuť do řek, Indové hází mrtvoláky do Gangy a plasty tam sypou tihle žluťáci všichni, Afričani a Arabušímové po sobě nechávaj taky totální kentál, plus, přelidňujou se oni, ne my, takže prosím, tyhle ekoposelství o tom, jak mám nákup nosit v zubech, abych nepoužíval igelitky, nebo jak se dají používat "alternativní materiály", směřujte někam za Jang C´ T´iang a ne ke mě, bykoz, i kdybyzme se tu posrali, stejně tam ten chlívek bude. Ergo, ne, není to na každém z nás, jak nám ti rádoby ekozachránci tvrdí, já i kdybych se tu prostě posral, igelity nepoužíval, pro vodu si chodil k pumpě s kanystrem, nepoužíval nic z plastu atd., dokud se nechytěj za čenich země jako Čína, Indie a podobně, bude v mořích kentál. Totéž platí o znečišťování luftu, tady v Evropě máme ekologický normy, že z komínů fabrik lítá už pomalu akorát vodní pára a jednorožčí prdy (srovnat třeba s Londýnem začátku dvacátýho století, jo, to byl kentál), zatímco Gookové tam maj takovej kentál, že museli ve velkých městech nosit kyslíkový masky.
Si všimněte, ulice v Evropě. Čisto. Ulice v Evropě, který se dočasně proměnily v ulice africký. Bordel, že by z toho blilo i prase. A nějaký ty must see záběry z Indie, kdy maj zvýšenou úroveň země ve městě tak o čtyři metry a to je všechno udusanej bordel a odpad a až na tom pak ti blbci blbnou, no, tak na kom z nás že to je.
Nehledě na to, že a) za dob mýho dětství (jooo, to už je let) se zase střečkovalo s tím, že je málo dřeva a stromy a podobně, ergo že se mají místo papíru a dřeva používat alternativní materiály a mezi těma byly plasty. A teď zase, že plasty jsou ekl a máme používat.....počkejte si na to.....třeba papírový tašky. Ale to je zase kurva dřevo, tak cože?
Kurnik práce, to je jak ty so called lékařský výzkumy. Kafe léčí rakovinu. Kafe způsobuje rakovinu. Kafe nemá žádnej vliv na rakovinu. Vědci zkoumají vlivy kafe na rakovinu, šokující závěr, kafe léčí rakovinu. Takhle se to točí co tejden, že vědci přijdou na to, že to co mělo být jed, je vlastně prospěšný, pak zas, že to je jed, to co mělo být prospěšný, vlastně prospěšný ani není, vlastně je to jed, víte o čem mluvim. Co chvíli se objeví pochvala na žrádlo, na který byl předtím hejt, pak zase hejty na žrádlo, který předtím chválili, pak se to prohodí, pak ještě jednou dokola, no tak kurnik, kdo se v tom má vyznat.
Nehledě na to, že kdyby všechny tyhle poselství vzal člověk za svý, tak by nesměl žrát vůbec nic, protože ve všem je něco, no a nebo to zase obsahuje něco, kvůli čemu je někomu / něčemu ubližováno, takže by musel chroupat, nevim co, šutry, ty zase nejsou zdravý, takže, achjo.
Militantní vegani pruděj s tím, jak je maso vražda, tlivé záběry na ubohé zvířátko co jde na jatka, takže to nežer....takhle, já neříkám, že nemá člověk i s jatečnim dobytkem zacházet nějak slušně, že ho nemá prostě zabíjet pokud možno bezbolestně, naprosto nejsem pro to, co dělaj Gookové, že nejen žerou psy, ale protože prej ta psí flákota je lepší s nějakým stresovým hormonem, tak ty psy předtím pálej ohněm, třeba autogenem do ksichtu, no z toho bych docela blil a dotyčnýho nakopal do hlavy. Ale prostě, celkově, z masnýho průmyslu, i z ekologie, bych doporučil, hlavně se z toho neposrat. Což se trošku vylučuje s tím, že do mě odněkud fedrujou na každým kroku nějaký ukrutný poselství, jak konkrétně na mých činech závisí kdoví co a jakou mám odpovědnost, přičemž miliarda Indů si ani neuprdne, kdybych se tu přestěhoval do polozemnice.
Prostě bych to formuloval takhle. Nechceš používat plasty, z jakýhokoliv důvodu? Nepoužívej je. Nechceš žrát maso? Nežer ho. Chceš se živit jen kořínkama? Klidně. I decentní nějakou osvětu beru, ale tohle zfanatizovaný tažení za "záchranu všeho dobytka v chlívě" a za "okamžité ukončení" kdoví jaký marginální příčiny znečištění, kdy to do mě odněkud fedrujou všema dírama, už mě lehce otravuje. Vlastně mě to otravuje dost těžce.
Protože je toho moc. Těch nalejváren ze všech stran "děláš to blbě, koukej to dělat líp a jinak" je prostě už moc.
Když se sčítnou tyhle ekoposelství s rádoby antikonzumními moudry, případně s velemoudrejma tlachama o nedůležitosti prachů, vzhledu, skills, naopak, o "pravé a nezištné interpohlavní lásce", k tomu se přidaj tlachy, jak jsou dnešní haranti banda dementů (a neříkám, že mnohdy nejsou) - obecně psaný od lebkolezů, kteří tenhle stav pomáhali vytvářet, další poselství jak "jsme my děsná generace", tklivý otravný furt sdílený vídeo s malým degenem, jak se snaží odradit lidi od čumění do smartfounů, kníkání že utiskujem tuhle menšinu, tamtu menšinu, rádoby chytrý analýzy český národní povahy, "generace X", "generace Y", až "generace, nevim, kokot", což vesměs obsahuje tak 80% nic neříkajících žvástů, kdy to jeden cvokař vykrádá od druhýho, no, prostě, už je toho moc. Já vim, rada první volby bude "tak na to prostě nečum", to samý bych poradil i já, ale prostě, ono je to tak nějak všude. Už ani nevim, co mě prudí víc.
Kupříkladu když má nějaká vystajlovaná, vymejkapovaná frojlajn s polystyrenovejma kozama někde vyvěšený žvásty o pravé a nezištné lásce co nehledí na vzhled a na prachy, ale jen na, kurva já nevim, na kdoví co, je to fakt věrohodný jak třicetikorunová bankovka.
Je to skoro otravnější, než ten ekozvířátko fanatismus těhle všemožných miss. Všimněte si toho, já to zřel nedávno, jako, že mě to fakt třísklo do očí. Prostě asi ve chvíli, kdy holka prodělá určitej počet plastik a / nebo nějakých kosmetických upgradů, dostane v ceně do palice nahranej mindset ekologicky enviromentálně zvířátkově uvědomělé citlivé holky a začne se angažovat v nějaký charitě pro zatoulaný kočky, pro zatoulaný čokly, pro morčata trpící autismem, pro šuchvu lesklou v Tibetu, za záchranu lesa v Kongu, bo kdovíčeho a s fanatismem beroucím se kdoví kde to dá vyžrat každýmu, kdo tenhle její postoj nesdílí, případně se neposere z toho, že v Kodani v zoo odstřelili žirafu. Je to zvláštní, obecně působí dojmem, že kdyby vás někdo pobodal a vy leželi u dveří jejího kvartýru, tak vás akorát překročí, aby si nezasrala Šanel křusky od vaší krve, ale pro toulavou kočku by byla schopná skočit pod kamion. Už jsem četl, slyšel a zřel quantum vyjádření takových různých pseudomiss kde nabádaly ke starosti o toto, tamto, pomoci těmhle opuštěným tvorům, konci nelidskýho zacházení v dobytčácích, hele ale snad ani jednu takovou jsem neslyšel nebo nečetl, aby prohlásila "Hele, mě je to u prdele, prostě asi to není hezký, ale já mám svých starostí dost". Jenže komedie je, že ony často nevypadají, že jim to naporadil nějakej PR poradce, aby zapůsobily na tu ovladatelnější část, nevim, diváků, bo sponzorů, ono to mnohdy vypadá, že tomu fakt věří.
Nově se rozmáhá trend s tklivými vídei, "tato kráva trčí v chlívě a pak půjde na jatka, nebude svobodná, nebude nikde trajdat" a mě u toho vždycky napadne, kurva, my na tom v tomhle nejsme až o tolik líp, ne? Obecně, průměrnej člověk tráví 8-10+ hodin denně v práci (mimo víkendu, jasně, ovšem pokud je švorcák, dělá i o víkendech), vesměs věcma, na který by se nejradši krajc vajc, ale prostě je dělat musí, protože složenky, krávy červené, nenažrané, nad ním krouží jako supi a on to z něčeho platit musí. K tomu se musí připočíst čas strávenej dopravou do a z práce, v Praze a okolí je to zas tak dvě hodiny navíc, přičemž člověk se stihne randálně unavit ještě než do toho arbajtu dojede (zkuste dojet třeba na Letiště Ožralého Veškrny, do práce), přijde už urvanej a teď teprve musí začít, plus samozřejmě, pokud dělá i za nadprůměrný prachy, vydělá nějakej žebráckej děng, ze kterýho mu stát hned sebere půlku, následně dalších 30% formou různých poplatků, daní, daní z poplatků, poplatků z daní, paušálů, známek, oprávnění, revizí, dědických daní, darovacích daní, daní z nemovitosti, ekopoplatků z aut, pfuaoj, to je hnus, z toho by jeden blil. V reálu to člověk nemá od tý krávy až tak vzdálený. A tudíž jak jsem onehdá řekl, v jednotlivci narůstá rozpor mezi tím, co mu média a celej ten sračkomet cpe do hlavy, co by mít měl, co by chtít měl a tím, k čemu se reálně dostane, nedivim se, že z toho vzniká taková zpruzelost u mnoha jednotlivců a že některým lidem pěkně jebe a dělaj zhovadilosti.
V ostrým na tom mnoho lidí není až tak o tolik líp, než ta blbá kráva někde v chlívě, taky z něj dojí profit a pak ho pošlou někam na chcípárnu, jasně, já si nestěžuju, v tomhle ohledu jsem na tom ještě nadprůměrně dobře, hlavně teda z hlediska svobody, ale mnoho mnoho lidí je na tom mnohem mnohem hůř a těch se takhle zostra nikdo nezastává, neboť prostě opět, nejsou příslušníci nějaký privilegovaný skupiny.
Zase o víkendu jsem viděl vídeo, jak nějaký vořeši vyzpěvujou o tom, jak jsou plasty děsně ekl a jak je potřeba ekologicky myslet a jak je potřeba to nepoužívat a jak je potřeba to nevyrábět a jak je to všude a já opět říkám, viz nahoře, štěkáte hezky hoši, ale na špatnej měsíc, jeďte to někam perforovat Gookům, ať si teda po sobě ukliděj ten bordel.
Vyskytuje se ještě další otravnej fenomén. Spousta lidí totiž ve snaze "nebýt ovce" a tudíž nevěřit ničemu z toho, co do nich fedruje mainstream, má bohužel tendence schroupat všechno, co jim předhodí nějaký ty alternativní až "alternativní" zdroje a pak když člověk zří někde opakovaně nějakou nebetyčnou kravinu, kdy mu mozek začne skřípat, je to taky otravný. Nesmysly typu, že jeden Suchoj nějakým krámem vyřadil elektroniku komplet celýmu americkýmu křižníku, šílený teorie o tom, co vlastně sundalo MH117 (BUK, kurva, separatistickej, jo, tady pro ruský střelci prostě šlápli do hovna a sesmahli špatnej cíl, už se s tím všichni smiřte, stalo se to i Američanům, stalo se to za studený války Rusům - ti obojí sundali civilní letoun plnej lidí a to cíleně), pak nesmysly o "chemtrails" (což vždycky když vidím, mi začne šilhat mozek), nebo dokonce jsem viděl i šílený teorie, že "zednáři přidávají drcený sklo do kuchyňský soli, co jde do supermarketů" - to už jsem tady myslím i zmiňoval, atd. Jo, sociální sítě jsou fajn, ale jejich rozmach umožnil šíření, kromě fajn informací a užitečných informací, i tohohle mozkojebu a to je ta odvrácená strana.
Informace si člověk musí filtrovat a nebrat všechno ani od jedný strany konfliktu, protože v konfliktu, reálně, skoro vždycky obě strany pěkně lžou. Ne vždycky, ale většinou.
A já jen říkám, že mě prostě otravujou ty nekonečný rádoby buditelský poselství, kdy se jako po mě chce, abych si kvůli něčemu připadal blbě a nad něčim dumal, nad něčim se zamejšlel a něco "řešil", když s tím reálně udělám ryzí hovno. Příklady, zmíněný znečištění řek v Asii, bordel v oceáně, utrpení harantů támhle v bojový zóně někde v Africe, protože tam po sobě furt střílí jak poslední dementi, to, že na Sahaře je sucho, zase v Indii je mokro, že támhle někoho zbijou, v Izraeli někoho zabijou, támhle prodávaj holky do otroctví, tady somálský dítě musí kadit do díry v zemi a při tom odhánět klackem opice nakažený ebolou, tuhle zase zabili velrybu, támhle se chytil delfín do sítě.....všechno podaný stylem "Ty si tu jen tak sedíš, chodíš si tu do práce a staráš se o svoje přežití a támhle v Americe někoho vyhodili ze špitálu, protože neměl pojistku a támhle v Sudánu je sucho, protože je to prostě suchý klimatický pásmo, ty vůbec nic neděláš s globálními problémy". Doprovázeno tklivýma fotkama, emotivníma kecama, se nedivim, že tolik lidí z toho má deprese, protože jim nahází na záda problémy a utrpení celýho světa, s nulovou možností s tím něco udělat, já teda neříkám, že člověk má být nějakej extrémní cynik, nebo že by měl být vůbec cynik, ale musí se to naučit rozškatulkovat a říct "tohle mě nezajímá" / "já s tím nic neudělám, tak mě s tím neotravujte".
Samozřejmě je tu ještě další otravnej fenomén a to je ten, že si spousta lidí myslí, jaký že jsou buditelé, zachránci a bojovníci, přičemž jejich práce končí tím, že něco napíšou na internet a realizace je jako na těch, kteří si to přečtou. A než někdo napíše, čim se od nich liším, tak zaprvý, já tu nikoho do ničeho nenutím, maximálně tak doporučim a je na každým, jak se k tomu postaví, rozhodně tu u mě nenajdete nic ve stylu "pokud se budeš chovat dál takhle, jsi zlý, zlý špatný a zabíjíš planetu a za každý brčko co vyhodíš, v Haiphongu umře koťátko", moje stránka je, ano, informativní, ale píšu taky hodně proto, že mě to baví a ne proto, abych si hrál na nějakýho zachránce světa. A moje informace směřujou spíš k přežití jednotlivce, než k "řešení globálních problémů".
Takže, já souhlasim s tím, že člověk by neměl moc svinit, moc dělat bordel, že by se měl starat o životní prostředí, třeba recyklovat, třeba třídit ten bordel, prostě nebýt to jak někde v arabistánech, kde vyhodí konťák igelitek do řeky, případně že s hovnocucem vyjede padesát metrů od vesnice a vypustí to tam na silnici, jasně souhlasim se zdravým omezením spotřeby plastů, aby se nebalila každá pitomost do pěti pytlíků (což jde teda v kolizním kurzu s různýma nařízeníma EK, ale to tu řešit nebudu), nebo aby člověk třeba flašky plnil opakovaně, aby prostě nebyl všude hnojník, plně souhlas. Opět souhlas s tím, že v dobytčácích to asi není hezký, masnej průmysl je místama asi zbytečně brutální, že by člověk neměl být cynik, co myslí jen na sebe a na svuj teřich, s tím teda souhlasím na sto procent. Na druhou stranu, se z toho zase fakt nehodlám posrat. Takže si nebudu brát za osobní quest vyčištění planety od plastů, nestanu se veganem proto, aby někde nepodřízli krávu, rozhodně se nebudu zamýšlet nad svým "dvojím metrem", kdy mi kráva rozsekaná do burgeru nevadí, ale pes spečenej autogenem (Čína) mi vadí, neboť taková zbytečná brutalita by mi vadila i u tý krávy. Krávy prostě žeru, psy nežeru, v Indii je to naopak, je mi to fuk, řešit to nehodlám. Pokud někdo sežere mýho psa, nebo mojí krávu, co budu mít jako domácího kámoše, dostane tvrdej hák do ledvin, že bude močit krev, pokud sežere svýho psa a nesežere krávu, je mi to fuk, jeho boj. Pokud chce někdo žít eko, já mu to neberu, taky nevypustim olej do trávy, ale zase kvůli "emisííím" a "znečištěníííí" nebudu jezdit do práce dvě a půl hodiny MHD nebo podobnej čas na kole, protože, no prostě nebudu, já potřebuju přežít, přežít funkčně a to samý doporučuju každýmu. Prostě ušetřený hodiny cesty denně jsou pro mě cennější, než to, že možná za x generací se možná stane tohle ohledně emisí a že možná za padesát let dojde ropa, protože kdoví, co se stane, možná to tady ta generace po mě úplně vylepší a možná to taky úplně dokurví a to nemůžu vědět ani to ovlivnit, takže se z toho, ano, opět neposeru. Neberu apely nějakých ekopokrytců celebritních, kdy bych měl vořecha, co má 14 baráků, poslouchat, jak se mám uskromnit a podobně.
Všeho s mírou prostě, protože když čtyřicetkrát za den slyším, jak mám odpovědnost za tohle a tamto, tyhle a tamty a todlecto a támdlecto, co se stane? No člověk pak má nutkání poslat do řitě úplně všechny. Stejně tak si nebudu utírat sedel novinama a nebudu si ve sprše močit pod nohy, protože ekologie a podobně, mlíko nepiju, prakticky vůbec, protože zas tak rád ho nemám (spíš mi přijde lepší to kokosový bo mandlový), ale nějaký apely že "mlíčnej průmysl je sexuální násilí a zneužívání a bojuj proti tomu, jinak jseš nelidská zrůda co to podporuje".....no, vědí, kam s tím mohou jít, že jo. Člověka to přehltí a nakonec reálně tihle sdíleči krutých pravd dosáhnou spíš toho, že ti lidi fakt otupí a začnou to vypouštět, stejně jako já. Nedávno byla vlna právě těch vídeí, jak nějaký Gookové pečou ty psy autogenem, jo, bylo mi z toho slušně na blití, ale nechápu lidi, co ví, že maj fest citlivou povahu, že je to zničí, stejně si to pustí, čumí na to, pak je jim z toho blbě, vyřvou spoustu emotivních kravin, která reálně nepomůže ani jednomu tomu psovi (těm na vídeu už určitě ne), pak jsou z toho psychicky rozhozený celej den, přičemž maximálně můžou poslat nějaký Velký Pandě vzteklej email, no a já už plasticky vidím, jak v Číně přestanou dělat tyhle barbaroviny, protože citlivkám v Evropě to vadí. Číňani je pošlou do prdele a budou ty čokly žrát dál. Já neříkám se neangažovat, nesnažit, nesnažit se ten svět vylepšit, nebo tak, ale prostě, víte jak.
To je pak na jednu stranu nalejvárna, jak se svět přelidňuje a jak je to děsivé. Pak na druhou stranu, jak v Sudánu řeší humanitární krizi a jak je to děsivé a jak jim tam musíme naposílat randál všeho (neboť víme, že takhle je zachráníme, oni se samozřejmě množit nepřestanou - v zemích, kde se lidi množí málo, se zase straší stárnutím populace a "democidou") takže za deset let se bude řešit mnohem větší humanitární krize a z druhý strany se zase bude vyřvávat o tom, jak se lidstvo přelidňuje a jak je to strašnej problém a jak by člověk v Evropě měl zvážit, jestli chce nějaký další dítě, atd., ze všech stran, furt něco, je to votravný. Pokud chce někdo omezit přelidnění, nechť si uřízne koule a snížil stavy hned. Pokud je chce snížit ještě efektivněji, nechť nepřispívá na UNICEFF a bojkotuje pomoc do Afriky, protože tam se přelidňujou, ne u nás. A pokud chce jít hardcore cestou, ať se oběsí a hned Planetě ulevil, už nikdy nevyprodukuje žádný CO dvě. A dále ať mě s tím neotravuje.
Stejný, jak ty otravný psychologický rozbory každý kraviny, ať už to jsou "selfie", bo pivní výzvy, bo kýho vejra jaká kravina, případně "honíme se za lajky na fejsbuku a uniká nám blábláblá".Opět, krká ho fejsbuk? Ať na něj neleze. Je radši venku, než online? No jedině dobře. Je radši online, než venku? Proč ne. Štve ho, že haranti čumí do displejů? Ať tomu svýmu ten displej sebere a udělá si s ním radši boot camp. Ale zase ty nekonečný buditelský apely, kde každej, kdo má do prdele díru, do všech hučí, jak to maj dělat jinak a jak dělaj všechno blbě (a já neříkám, že nedělaj), jsou otravný. Obzvlášť tím, že většinou objevujou fakt "Ameriku" tyjo.
No, takže asi tak. To, že do mě furt někdo zkouší fedrovat ať už reálný, nebo smyšlený, problémy celýho světa mě prostě otravuje a unavuje, ono se tomu bohužel nejde nějak moc úplně vyhnout. Tak to aspoň pouštím jedním uchem dovnitř a druhym ven, teda, drtivou většinu toho. Abych řekl pravdu, jedna z věcí, co mě na tom prudí teda fakt fortelně, je ten nepoměr mezi tím, kolik lidí a organizací a skupin a kdoví koho chce něco po mě, versus, kolik lidí a organizací a skupin je ochotno udělat něco pro mě. Jak to říkal kapitán Bohun v Ohněm a mečem. "Ana, takhle to je, ty kozáku věrně služ a možná ti pak dáme šavli" :-D Všimněte si toho, je to neustále. Pořád po vás někdo chce čas, prachy, nasazení, další prachy, čas skrze nasazení, snášet riziko, akceptovat riziko, smířit se s kdovíčím.....ale kolik těhle skupin je ochotno pro vás reálně i něco udělat? "Nedělej tohle, je to neekologickéé". "Fajn a jak to mám teda dělat místo toho, abych na tom nestrávil půl dne času, kterej už mi nikdo nevrátí?" "Eh, na to ti serem, si nějak poraď". Hmm, takže asi tak.

Trapas na trapas

11. června 2018 v 13:32 | Řezník
Servus všem, máme tu pár nových info. Tureckej Velkej Sultán držkuje na Rakousko kvůli zavření sedmi mešit a řve na Němce, ať "Rakušáky srovnaj". Němci ve spolupráci s Turkem budou v Evropě někoho rovnat, to už tu bylo, ne? :-D Samozřejmě se pěkně vybarvily ty jejich cíle, vyznělo to nějak tak, že "buď se necháte islamizovat dobrovolně, nebo se s váma taky můžeme porvat a uvidíte to disko". Tohle máme v NATO. Spojenci na hovno. Doba, kdy se Západu hodili jako spojenci proti Sovětům, už jsou pryč. Turek vyhrožuje suverénní evropský zemi, kam jsme se to zase dostali? Samozřejmě si může podat ruku s Rusákem, Rusáci totiž na to, že "Někdo utlačuje ruskojazyčnou menšinu" slyší docela dobře, je to podobný, jako když Amík provede nějaký zkušební vrty a zjistí "značný nedostatek demokracie". Něco k Turkišovi, každej nechť si udělá obrázek sám.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/474607-turecky-prezident-zuri-kvuli-zavreni-sedmi-mesit-v-rakousku-chce-zasah-nemecka.html?source=FBS
Další info. Na moři se blomcá nějaká loď těch neziskových darmojedů a darmošlapů, co naložila asi 630 nových invazních vojáků a teď je nemá kde vyhodit. Vyjádřili se k tomu, že "ti lidi byli fřiti, padesáti z nich hrozilo utopení". Fajn, takže, to je padesát a kdo jsou ten zbytek? Fajn je, u těhle lidskoprávních vořechů, že tak dlouho studovali gender studies, sociální antropologii, organizovanou cyklistiku, problematiku penisové dominance v období starověku, rasový a gender předsudky u ozářených křečků a podobně, že už, neumí ani kurva sčítat.
To je podobný, jako když na novinkách vyšla zpráva, že asi polovina Čechů by azyl invazním vojákům umožnila, že se poměr těch odmítačů jako snižuje a u toho byla anketa, jestli povolit, nebo ne, no a skore bylo snad 92% že ne :-D
Autor článku, nějakej "Chtěl bysem být mistr propagandy, něco jako novej ten Gebls, ale jsem jen neužitečnej jaryn, co neobelže ani pomalejšího žáka zvláštní školy" si totiž asi neuvědomil, že když už dělá ten průzkum na nějaký Fakultě genderových studií, katedra aplikovaného marxismu, aby mu to hezky vyšlo, nesmí k tomu pak dát anketu veřejnou, jinak se mu to shodí. To i ti cyklofašisti z Prahy jsou chytřejší a k těm svým diskusím, jestli vyhnat auta z města a jezdit všichni ekologicky na škarpolezu, si berou a zvou jen ideologicky prokádrovaný jedince, naopak přijímají opatření, aby jim tam veřejnost moc nelezla.
Parádní šlápnutí do hovna, aspoň vypadají jak debilové a to se mi líbí.
Je to podobnej trapas, jak když nějakej raperskej šášula vzal na pódium bílou holku, ať s nim béká jeho song, přičemž tam mnohokrát použil slovo "negr", jenže, tohle slovo v USA bílej říct nesmí, takže když to řekla ona, tak jí seřval, že ona to říkat nemůže a řvalo i publikum :-D Napadá mě otázka, "měla jeho matka i nějaký děti, co přežily?" :-D Fajn, takže on bude zpívat "nigga", na to tam má tu skladbu nastavenou a ona provede substituci a strčí tam "afroamerican" :-D Což vynikne :-D Text "Ou yean afroamerican bro madafaka, kill copz the piggzz" to vůbec nebude křečovitý :-D To by bylo ještě o třídu debilnější, než ty rapový texty normálně :-D
Nabízí se otázka, proč si na to podium teda nevzal černou holku, to jich v tom publiku bylo málo?
Ale tak, není to zas až tak stupidní, než to, co aktuálně provádí ve Francii, kde bude mít muslim (sic) koncert v Bataclanu (jo, to je ten klub, kde basmači udělali velkej kriskros, přičemž se venku lemplovaly oddíly francouzských vojáků - asi něco jako Bažanti, nebo Sedmá rota, který samozřejmě dovnitř nešli, proč taky, "kurva, nedal jsem se k armádě, abych se s někým střílel, že?" - lehce jako film Vertical Limit, "Notáák, musim ještě vypsat papíry, vyplnit daňový přiznání, tyjo člověk aby přijel do Himalájí a hned někam lezl" :-D Jenže tenhle chlap si dělal prdel. Jo a na žádost zoufalých poldů, ať jim teda aspoň půjčí kvéry - poldům respekt - Bažanti prohlásili, že ne, že to je proti předpisům. Jo, stát tě....ochrání pyčo) a ten dotyčnej muslík tam má ještě na poutačích nápis "Džihád je největší boj sám se sebou" :-D Kurva, na místě, kde šlo 150 lidí do rakve, protože džihád, používat na poutačích slovo džihád, to je jak fakt jak natáčet porno s nacistama v Osvětimi.
http://www.novaburzoazie.com/436624826/6082385/posting/martin-konvi%C4%8Dka-d%C5%BEih%C3%A1d-v-bataclanu-kdy%C5%BE-pa%C5%99%C3%AD%C5%BEana-uhod%C3%ADte-je%C5%A1t%C4%9B-v%C3%A1m-pod%C4%9Bkuje
No a ve finále tu máme poslední trapas. Skopčáci získali od Iráčanů toho blba, co jim kuchnul tu čtrnáctku. Takže Iráčana čeká soud v Německu. Jako, to, že ho tak vehementně chtěj, bych pochopil, kdyby ho třeba chtěli, případně, popravit. Takhle si ho strčej do fešáckýho skopčáckýho lochu, kde ho budou x let živit, on tam bude mezi svýma, případně si tam bude chodit na kázání nějakýho vězeňskýho imáma, kde se ještě trošku vylepší, pak ho teda z lochu vypustěj ven a zas ho odvezou do Iráku, pokud se cestou něco neposere a on jim v Dojčlandu náhodou nezůstane, takže tam budou mít dalšího vrahouna, potažmo radikála, na krku. Taky by mě zajímalo, k jak moc brutálnímu trestu ho odsoudí, jestli to budou tak čtyři roky, plus dva podmínka, nebo nějaký podobný plácnutí přes ručičku. Moc nechápu, proč to Fricové nesměřujou na to, ať ho v Iráku rovnou popraví. Je to teda o třídu míň blbý, než ten případ, kdy Iráčani drapli nějakou tu Lindu W, která zdrhla do Iráku se přidat k ISIL, přičemž Skopčáci (a samozřejmě její famílie) si pak trhali tračník, jak jí dostat zpět do Německa, ať jí odsoudí tam, protože irácké lochy jsou kruté a těm zajatým ženám (připomínám, členkám ISIL) tam hrozí obtěžování a násilí a voprcálung a dokonce jim tam daj na držku a je tam trest smrti....Bluééééé. Místo toho, aby byli rádi, že jí tam Iráčani zastřelí, tudíž oni se jí zbaví a nemaj na krku další krávu od radicales, kterou by po propuštění z lochu (a že by ten loch zase nebyl moc dlouhej) museli řešit, tak se z tohohle můžou posrat.
Zvláštní věc, ten evropskej aparát. Na jednu stranu lidský práva každýho šmejda, na druhou stranu neváhá vlastní lidi existenčně ničit. Kupříkladu je to zas hezky vidět na tý opičárně okolo Tommyho Robinsona, kdy 20 těch Pakistánců, který soudili, je venku (nevim, jestli to jsou všichni) ale Robinson je v lochu, že prudil s kamerou u jejich soudu :-D Taky z toho byly teď o víkendu slušný bitky, v Britonii. Lidi už tam toho maj evidentně značně pokrk a možná taky se levičákům konečně podaří to, o co se snažej, vyvolat občanskou válku. Pak budou asi překvapený, co s člověkem udělá zásah z pravdometu, nebo láskopalu.
Nedělám si iluze, že ty necky s 630 invazníma vojákama se nakonec v Evropě nevylodí, "přece je nenecháme umřít, nééé" "Jo vyložit do Afriky, to ne, to už je moc daleko, teda, jasně, stejně tam pojedeme pro další, ale tak....víte jak....", nedělám si iluze, že si ten vořech vrahounskej v německým lochu nějak zatrpí, nedělám si iluze vůbec o ničem.
Psi štěkají, ale rudá karavana táhne dál.

Všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si teplejší + "bílá převaha"

11. června 2018 v 9:27 | Řezník
Nazdar psychopati. Takže, jak jsem si tu přes tejden tropil šašky z dvojtvářních neohrožených bojovnic proti "rape culture" a za MeToo, který následně obhajujou řešení znásilnění domluvou, argumentujou ohledama na "psychický stav agresora", atd., tak to má už nějakou dohru. Na tý jejich příšerný stránce je k tomu vyjádření.
Zřete hýr.
https://www.facebook.com/notes/sdru%C5%BEeny/otev%C5%99en%C3%BD-dopis/2005599542814862/
To je, přečíst a poblejt se dovnitř, najednou je akceptovatelný, že agresor byl v tu chvíli nachcanej, že trpěl psychickýma potížema, teď si zajde k lebkolezovi, tam dostane "péči" a je pohoda, fuj je naopak ten, kterej podal trestní oznámení (přičemž závažný trestný čin proběhl).
Lidi, to je prdel, když nějakej rejža šáhne héérečce na prdel, tak chtěj jeho gonády na talíři, MeToo, práskni ho, vysyp to, klidně po třiceti letech, je to jedno, že to někoho existenčně zlikviduje a je to dávno promlčený, nezájem, Spaceyho lynčovat za desetiletí starý kiksy (nebyl on taky nachcanej a neměl psychický problémy?), tady ale, "Ticho o tom, jo? Pořešíme si to tak jako doma, holky vypovídat nechtějí, tak je k tomu nebudeme tlačit, Mařena si dojde na nějaký sezení, TO? K čemu, to je fuj, přece do toho nebudeme tahat zákon....." Je vidět, že všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější a když je agresor mužena z řad jejich spojenců a jde o PR obraz tohohle levičáckýho hnutí, jsou ochotní se chovat úplně přesně stejně, jako když Vatikán zamázl pár kiksů svých kněží a jako když US Army zkoušela zakecat My Lai. Trapnýýýýýý.
Vrátím se k tomu s tou "péčí psychiatra" pro dotyčnýho muženu. Si zajde ke cvokaři. A ten mu řekne....co? Že prznit holky proti jejich vůli, je fuj? On to neví? Člověk by řekl, že chlap po letitý kariéře feministickýho aktivistky tohle jako pochopí. No a nebo, jako že "Když ti řekne ano až po pátý ráně hlavou o hranu stolu, tak to není pravý souhlas", to jako taky neví? Mužena, co se zabývá "rape kulturou"? :-D
To je jak vysvětlovat nájemnýmu střelci, že lidi po zásahu projektilem umírají, ne? :-D
Takže si pamatujte a budiž to mylníkem v přemýšlení jednotlivce, pokud chlap, kterej se identifikuje jako chlap a je se svým dickensem sjednocen, provede nějakou sexuální věc směrem k ženský (a nemusí jít nutně o znásilnění a může to mít tisíc a jeden kontext) je správné ho vyvláčet bahnem, klidně po desítkách let, mediálně ho popravit, oběť, nebo i "oběť", hecovat, ať to sype, chceme jeho cojones v pytlíku a pokud se oběsí, no, sral ho pes, stejně to byl nějakej utlačovatel a white supremacista, i kdyby byl černej (pokud je muslim, mlčíme, i kdyby znásilnil a ubodal holku ze školky, protože všemi prostředky proti nacismu). Ovšem, pokud je agresor někdo z SJW hnutí, ideálně mužena, která se nesjednocuje se svým dickensem, je to vlastně lezba s přirostlým připínákem, tak se o tom musí mlčet, brát ohledy na to, že holky vypovídat nechtějí, musí se brát ohled na psychický stav agresora, aby si, nedej Bože, něco neudělal, hanebný je ten, kdo to rozkecá a podá TO, protože to jen "Zneužívá pro své cíle". Takže, zas jde o celkovej obraz a PR propagandu, rovnost jednotlivce, my ass.
Ne že bych schvaloval jakýkoliv obtěžování z jakýkoliv strany a jakejkoliv mimomanželskej voprcálung, ale jde o ten "rovnej metr", "spravedlnost", případně upgradovanou na tu "sociální spravedlnost" a podobně, o ty kecy, kterýma nás krmí.
Takže, až vám budou zase nějaký bojovníci za rovnost krav s lidma (zdravím 269) něco mektat, hlavně, až budou nějaký "antirasisti" řvát o dvojim metru...... Dvojí metr maj skoro všichni, já ho mám taky, já se striktně držim hesla "rozdrtit nepřítele", svým lidem toho odpustím mnohem víc než protivníkovi, pokud dojde ke konfliktu, stojim na straně svých, ano, i kdyby v právu úplně nebyli (což neznamená, že je podpořím při sviňárnách, to ne). Ale, jak to říkal ten US lampasák Starkeymu v knížce Svědectví. Citace: "Pokud se vyskytne problém a je v něm zapojena nějaká odnož americké armády, nepátráme po kořenech problému, ale po tom, jak co nejrychleji prořezat větve. Služba je naší matkou a našim otcem. A když najdete matku znásilněnou a otce zbitého, předtím, než zavoláte policii, zakryjete je. Protože je milujete" "Starkey si říkal, že nikdy neslyšel nikoho mluvit tak dobře". :-D :-D Citace konec :-D Každej to řeže za ty svoje, skoro nikdo nemá fakt reálně jeden metr, jedinej, kdo má opravdu jeden metr pro všechny, je Ježíš Kristus, Bůh. Ale on si to může dovolit a on na to má, že jo.
Vzpomenout na tento případ, až na vás pravdoláskaři budou útočit, že někomu straníte. Případně ohledně keců s nesmyslama, jak chlapi utlačujou ženský (viděli jste někdo fotku tý ženský, co tuhle ofenzivu zahájila? Ty vole ta je šeredná jak práce s řezačkou betonu) případně ohledně keců, jak "Vatikán zapatlal skandál nějakýho svýho kněze, skrze toho musíte čumět a flusat na celou církev a všechny věřící" - versus "organizace Trans kdovíco rozhodně nemůže za chování svých členů", případně "nemůžete čumět na celou kliniku optikou pár akcí", případně "Nezapomeňte na Mařenovy zásluhy" (na zkáze společnosti, ale to je fuk).
A teď, zas jsem viděl šturm, že "pokud chceš být ženská v domácnosti, děláš pro white supremacy". V první řadě, tihle sociálně justiční kokoti by si mohli ujasnit pojmy. Protože kupříkladu, v Americe, být ženská v domácnosti, ideálně na sociálních dávkách, takzvaná "welfare queen", je cílovka mnoha černých ženských. A teď, ten pojem bílá převaha. Proč má tolik dementů s třetinou poškozenýho mozku, problém s bílou převahou? Začínali všichni stejně, černí, bílí, žlutí, rudí, na stejným levelu. Bílej, že přestřílel většinu světa a vyhrál" No, prostě, protože byl "lepší". Efektivnější. Srovnatelnej bojovník, lepší konstruktér, lepší taktik. Středoevropský region byl loviště otroků dlouhý léta (slav - slave, jak podobně to zní), Afričani / Osmanský Alžířani si jezdili pro otroky až do Dánska ("černej" pomocník Mikuláše s pytlem prý vychází z toho), no a nakonec to bílej ubouchal přes svoje lepší zbraně. Vyhrál dlouhej boj a získal převahu, proto, že běloch prostě JE lepší, ne lidsky hodnotnější, ne nadřazenej z hlediska práv jednotlivce, ne že jeho život má větší cenu, to ani hovno. Ale líp umí. Černej je silnější, rychlejší, tvrdší, proto stovky let tady měl otrokářský loviště. Ale běloch je prostě efektivnější v součtu. Srovnatelnej tvrďák, lepší konstruktér. Zní to k posrání rasisticky, ale.....dynamit? Běloch. Ocel? Běloch. Létající mašíne? Běloch. Vesmírnej program? Běloch. Tryskovej motor? Běloch. Penicilin? Běloch. Ponorka? Běloch. Alexandre Dumas? Černoch. Proč ne. Jak říkám, nejsem rasista. Jsem pro rovnost, ale ať mě neserou s nějakou "white supremacy", že bych se za to měl kát a dělat věci, aby nebyla, nebýt bělocha, tak polovina (minimálně) pokroku není, takže ať bělochovi projeví respekt a uznaj, všichni, kurva, že "white supremacy" je oprávněná. Jak říkám, chápu Černý Pantery v drsných časech 70 let, kdybych byl v sedmdesátkách černej, jsem asi černej panter, ale teď? Teď bojovat proti bílý převaze? Kurvaroma, Číňani zahájili vesmírnej program a bylo to sice funkční, ale na úrovni programu Apolo, asi 40 let zpoždění.
Tryskový stihačky, Američani, Němci a Rusové, Britové, Frantíci, Švédi. Gookové dostali všechno vlastně skrzevá import, bo průmyslovou špionáž. V Asii od doby starověku, kdy Čína byla říše středu, nevymysleli ani hovno, kromě popravy Ling Čchi, Smrti tisícem řezů. Běloch bojoval a běloch vyhrál.
Dokud se řezalo klasicky "hordy lidí s mečem a kopím proti sobě", byli asijský, muslimský (kupříkladu maurský) válečníci cca srovnatelný s bílýma, ale od chvíle, kdy se začalo pořádně vynalézat, už trvá ta "bílá převaha". Husiti ve větším používali palný zbraně už v 15 století, v Africe neměli střelnej prach v tu dobu vůbec, stačí kouknout třeba do 19 století na bitvy Britů a vojáků Šaka Zullu, kdy Britové měli pušky, děla, kulomety a Zullu měl.....pár pušek, který měl ale od Britů :-D Když Kolubus se dokýbloval do Ameriky, měl lodě který byly schopný, no, dojet do Ameriky, tady už se stavěly katedrály a megastavby, co stojí do teď a ano, původní Američani, teda ti Latinos a Jihoameričani, měli taky mega stavby co stojí do teď :-) Jenžeee, on jak na svini Latinoameričan je podtyp bělocha :-D
Jak kurnik taky dokázali Euroameričani zkolonizovat skoro celej svět, když staletí předtím byli prostě početně v přeslabě a z hlediska brutální fyzický síly byli třeba proti Afričanům taky v přeslabě? A pak, skrzevá lepší pokrok a modernější zbraně, běloch dobyl Afriku, dobyl Asii, na celou Čínu stačilo pár tisíc britskejch vojáků, Indii obsadili taky. Bílá převaha je vybojovaná a jako taková je oprávněná, kdyby prostě běloch neexistoval, tak tu ještě odbíjíme poledne klackem o rybník.
Lidi jsou dementi. Kupříkladu, když na výročí Bitvy u Vídně nějaký prase zhanobí sochu Jana Sobieskiho nápisem "stop nacismu". Kurva, Sobiesky byl polskej král a víme, jakej világoš dostali Poláci od nacistů, že? Kde byla kurva Osvětim? Kdo to v ní hlavně schytal? Za další, Sobieski porazil Turky, kteří měli s nacismem hodně styčnejch bodů a bylo blízko, aby se zapojili do boje po boku nacistů proti Rusku. Takže, ehm, kule z dějepisu, kule ze všeho. Z takovýho pytle se rekrutujou lidi bojující proti "white supremacy". Vesměs, paradoxně, bílí. Ale o tom, jaký paradox sebou ponese velká rasová válka, jsem už mluvil.
Být hrdý na bílou rasu, hele, black pride je fajn, asia pride je fajn, gay pride je fajn......tak i white pride a ať si Bartoš tím svým trikem radši udělá "uměleckou performanci" a narve si ho do díry, záchodovým zvonem.
Tak a teď ještě jednou, pro jistotu, říkám, že lidi jsou si naprosto rovni z hlediska hodnoty života, občanských práv, případně příležitostí, co by měli dostat, bez ohledu na rasu a pohlaví. Ale některým skupinám, některýmu pohlaví a některý rase prostě některý věci jdou líp, protože mezi těma rasama jsou rozdíly a mezi skupinama lidí jsou rozdíly a sami SJW to potvrzujou, když tu vymýšlí kvoty na ženský, tu na černý, tu na hispánce, přichází s teorií, že "matematika přispívá k rasismu, protože v ní bílí mají lepší výsledky" (v tom případě by ale musel být rasistickej i běh a basketball, protože tam mají černoši lepší výsledky). A opět, já neříkám, že černoch nemůže být génius a raketovej konstruktér, klidně být může. Jen říkám, že průměrnýho Keňana pravděpodobně fakt neporazim v běhu a on mě pravděpodobně neporazí v nějakým IQ testu. A co nechápu je to neustálý nadřazování intelektuálních schopností nad fyzickýma, podle mě je to ekvivalentní taky. Běloch byl v přeslabě, než vymyslel lepší zbraně, pak si tu "převahu" vydobil, takže si jí zaslouží a americkým bojovníkům proti "bílý převaze" bych doporučil znova si proštudovat dějiny, protože bez bělošský akce by žádný USA nikdy nevznikly a vlastně, ani žádný Afroameričani by nebyli, protože ty Afro do tý Ameriky přivezli běloši.

Nejlepší způsob, jak umřít + update k testování černýho prachu

9. června 2018 v 17:46 | Řezník
Servus všem. Dneska jsem sebral název z jednoho zajímavýho filmu snad z roku 2004, anglicky "Better way to die", mimochodem, doporučuju. Není to žádný filmařský veledílo, ale je tam dost olova, klasickýho násilí a nechá to takovej "ocas" v hlavě, po shlídnutí. Co tu dneska máme. V týdnu proběhnul v Dojčlandu mord nějaký čtrnáctky, jakýmsi mohamedánem a na rozdíl od mnoha a mnoha podobných případů tohle prochcalo i do mainstreamu, dneska jsem o tom četl v mladý frontě. A dokonce si tam už dovolili i otázku, jak německej právní stát hájí bezpečnost svých občanů, jestli to náhodou s tím willkomen a "wir šéfr das" dost neposrali, odkaz na ten trapas s kupčením s azylama v Brémách, korupci a narůstající kriminalitu. Ještě před dvěma lety by se vyrojil řev a Mladá fronta by se ocitla na seznamu rusofilních novin, hned vedle Parlamentních listů. Doktrína se možná mění, ale pomalu. Shrneme si reálie. Co proběhlo, nějakej Ali G. kuchnul nějakou čtrnáctku, Susanu něco, nejdřív se spekulovalo o komplicovi, teď už se od toho upustilo, komplice neměl. Což, tohle se děje furt. Ale tenhle komik už toho měl na kontě víc, vyšetřovanej kvůli útoku nožom, vyšetřovanej kvůli znásilnění nějaký jedenáctky, vyšetřovanej kvůli útoku na policajtku, někomu dal ještě v Německu na držku. Kurva, neměl ten vořech už být dávno z Evropy pryč? Jooo, to není jak buzerovat Čecha, že tam měl u sebe prak, co? :-D Skopčáckej aparát ukázal opět to, že si poradí jen s těma, kteří si před ním sami dobrovolně lehnou, jinak jsou trapný jak vyprchanej benzín. Pobyt, v roce 2015 mu zamítli asyl, ale byl v tom mezistavu, že se může odvolat a zatím ho nebudou deportovat. Tři roky se jebou s jedním, kterýho mohli už vyhostit za ty kriminální činy, maj jich tam k řešení přes milion, to je projekt tak na tisíc let. Bližší info zde. https://kechlibar.net/wordpress/2018/06/08/par-poznamek-k-pripadu-vrazdy-na-susanne-f/ Jojo, jakže byly ty kecy, "Oni přijdou, ale budou muset dodržovat naše zákony a naše pravidla":-D :-D :-D Jo, to je vidět, jsou do toho celý žhavý a Evropa je k tomu fakt dokáže donutit :-D Ten Abdul následně zdrhnul do Iráku, kde ho sebrali místní úřady, možná ho do Fricova vydaj, možná ne. Evidentně to není až tak hustá válečná zóna, když do ní klidně zase zdrhne, no a evidentně někdy i ta výměna informací a akcí s místníma funguje. Člověk by řekl, že asi nějak zmizel důvod dávat musloiráčanum azyl, he? No, podstatná je jiná věc. Jak jsem říkal už před několika lety, když mi tu různí zmatenci tvrdili, že přece "teroristi jako nepřiplavou s migrační vlnou, terorista se ti sem dostane normálně letadlem", já říkal, jo, agent nebo profík, jasně, ale na tyhle útoky tady, na měkký cíle, nepotřebuješ vycvičenýho bojovníka, toho si necháš na nějakou ruskou základu v Čečensku, kde je to o hubu. Tady stačí dement, co zvládne namířit Kalach někam do davu a držet prst na spoušti, zmáčknout čudlík, nebo rozjet náklaďák. Tohle se potvrdilo, i to, že nemusí posílat hotový kombatanty z Arábie, stačí, když pošlou verbíře a zverbujou si ty blbce rovnou tady. A taky jsem říkal to, že pouhé velké navýšení násilný kriminality, skrz běžný a do kategorie terorismus nespadající mordy, napáchá na Evropě výrazně větší škodu, než pár místních "bum". Když se pošle třeba deset, patnáct tisíc nějakých sympatizantů ISIL mezi tou migrační bandou, což v tom počtu není vůbec nereálný, kteří dostanou instrukce prostě páchat zločin, tutam někoho zbét, tutam někoho ubét, atd., má to stejnej demoralizační efekt, jako tutam nějaký bombový útoky. Plus samozřejmě, spousta dalších se připojí ke zločinu pouze z důvodů profitu. Něco podobnýho snad udělal Fidel, když to převzal na Kubě. Vybral kriminály, nacpal asi 35 000 zločinců a criminales do různých lodí a vyhodil je Američanům na pobřeží. Vznikla tam taková vlna zločinu, vexlu s drogama a takovej virtus, že Reagan zvažoval v 80 letech vyhlášení zvláštního stavu, třeba v Miami a podobně. Kupříkladu, když se zjistilo, že z ročníku policejní akademie tam, nezůstal ani jeden živej a čistej polda, že buď bral, nebo byl tuhej. Následně to vyčistili, ale velice jim zasolil, Fidel. Tohle je podobný, muslimský bratrstvo může vzít zločince, vrahy, voprcály, pedofily, různý úchyly, nacpat je do těch necek a chrstnout nám je sem. Tady oni zaprvý odčerpávaj randál prachů skrz sociální systém, odčerpávaj randál prachů skrz různý ty tábory, bezpečnostní opatření, azylový řízení, dávky, žrádlo, odklízení toho bordelu co nadělaj.....už tohle stojí jako menší vojenská operace, ovšem bratrstvo to nestojí nic. Následně páchaj zločin, což zaměstnává fízly, to stojí prachy, zaměstnává to doktory, soudce, aparát......Zřete. Když nějakej jebec uplácá doma bombu a pak jí řachne na koncertu Ariany Grandpýčy, má to určitej efekt. Nejaký lidi to sesmahne, nějaký zmrzačí, nějaký vyděsí. Ale je to riskantní. Ono to spoustě těm blbečkum ani nevybuchne, nebo jim to azse vybuchne doma, když to plácaj, součástky na výbušniny se sledujou, koordinovaný akce jsou těžký, mnohdy jim útok bombou benga překazí (respekt jim). Pak to řachne, místní odklidí bordel, pobrečej si, udělaj nějakou sračku typu One love Manchester (jak já ty kretény.....) a jede se dál. Hlavní je to, že útok bombou můžou benga snadno překazit a často se to děje. Když ale Abdul se takhle lempluje na sociálních dávkách, tutam někoho umlátí kladivem, ubodá nožem, nebo přejede náklaďákem, zaměstná to aparát ještě víc, je to neohlídatelný, finančně a nákladově to místním pustí žilou víc, než jeden pumovej útok, protože vyšetřovat několik vražd je prostě dražší na člověkohodiny, než zamáznout jedno velký brmbrm. Tihle killeři se můžou stát "hrdiny dž.ih.ádu" úplně stejně, jako ti, co udělaj někde bum. Nárůst běžný zločinnosti pouští místním finančně žilou stejně, jako klasické terorismo, je to hůř sledovatelný (vlastně, na tohle jsou tajný krátký) a cpe to strach do srdcí místních úplně stejně, jako bomby. Pravděpodobnost, že se člověk přichomýtne někam, kde si zrovna Abdul obalil penis alobalem (aby mu zůstal na ty panny v ráji) a rozptýlí se do okolí v oblaku střepin, ložiskových kuliček a humusu, není moc vysoká. Pravděpodobnost, že z při vysoký koncentraci různých zevlů si jeden vybere zrovna tvojí dceru, otříská jí hlavu o obrubník, pak jí natrhne kaďák a následně jí nožom vykrví, je mnohem větší. Tyhle akce jsou levnější a efektivnější a divil bych se, kdyby to ty, co vedou proti Evropě dž.ih.ad nenapadlo, když to napadlo mě, musí to napadnout i je. Jasně, já jsem génius a fenomenální taktik :-D, je to vidět na tom, že něco řeknu a za dva tři roky to evropský vysoký šarže začnou prezentovat jako třeskutě geniální vlastní objev, na co přišli :-D Jasně, nejsem génius, jen oni jsou úplně dementní kokoti a machometáni jsou ještě o třídu blbější (co udělali s tou vší ropou, než jí tam začal Evropan těžit, he), ale můžou tam mít nějakej zbloudilej gen geniality, kterej jim na to kápne :-D Proti těmhle útokům jsou silový složky úplně bezmocný a řadovej Fricek je proti nim tudíž úplně naprosto nechráněnej, protože mu rudozelená vláda zabránila v jakýmkoliv pořádným vlastnění nástrojů na obranu. Na tenhle, já to pojmenuju "terorismus třetí generace", opravdu není potřeba, aby dováželi školený bojovníky typu Šamil Basajev, kterej dával Rusákům parádní fazolačku v Čečensku (oni ti Čečeni byli vůbec kurva hustý), když tu mají milion natestosteronovanejch nadrženejch arabskejch plnokrevníků, kterým řeknou "Znásilňujte a zabíjejte mladý Evropanky, jsou podrasa a Al. áh vám to u soudu přičte jako podíl ke konečnýmu vítězství". Kdyby se chytil a zapojil jeden z deseti, je to velkej problém, už jen, to vyšetřit, pak to pozavírat, živení nebereme, ono je jedno, jestli ho živíš na dávkách, nebo v lochu, no a pak ten killcount..... Tohle ještě není to nejhorší. Oni tam maj těch migantes přes milion. Onehdá jsem psal o teoretický možnosti "Ofenzivy TET 2.0", že kdyby tam prostě pro deset tisíc lidí zvládli natahat pěchotní výzbroj (což není nereálný, tutam objeví u mešity sklad zbraní a munice), jakej virtus by tam zvládli nadělat, jakej virtus dokážou nadělat dvaceti členný týmy s pěchotní výzbrojí ve velkých městech, který se budou rychle přemisťovat a kosit, jak to německá policie rychle zabalí, Bundesver je v hovnech a i kdyby nebyl, tohle se těžko dostává pod kontrolu. Vezměte si, jak těžko a blbě Rusáci dobývali Groznyj a to tam moc ohledy nebrali, tady by Skopčáci stříleli přes vlastní lidi. Jak blbě se Američanům a ARVN dobývalo zpátky město Hue, v TET ofenzivě, kdy na něj museli vystřílet asi 8000 granátů z těžkých děl válečných lodí, jak prohlásil nějaký ten americký velitel, "Abychom to město osvobodili, museli jsme ho zničit". Sami víme, jak by takový rozbíjení zdemolovalo německou ekonomiku, že? Jak je těžký natahat tam pěchotní výzbroj pro deset tisíc lidí, do třeba deseti velkých měst? Moc ne. Viet Kong a NVA to zvládli přímo pod nosem Američanů a ARVN, v období válečnýho stavu, ti dokonce do těch měst dostali i svoje lidi. A to tehdy prostředky komunikace a koordinace byly prostě dřevní, obzvlášť u Severního Vietnamu, kurva vždyť spousta oddílů Kongu nemělo ani vysílačky, snad :-D A víte, co by ještě zjednodušilo takovouhle ofenzivu? Pojmenuju to třeba TET 3.0? Kdyby prostě k uším toho milionu přivandrovalců přišel povel "Ve jménu Moh.ameda, jděte a zabíjejte, berte si co chcete". A třeba 250 000 frajerů by se zapojilo, vyrazilo by do ulic, klidně bez pěchotní výzbroje, jen třeba nože, mačety, sekery, pistole, občas Kalach ("Kalach na tu tvoji vyjebanou palici" :-D Kotlár security, song Kalach, kdo neslyšel a chce si fakt ublížit, ať si to pustí :-D ) a začali by s Rwanda Stylem. Co udělaj Fricové? Hovno. Kdyby se tolik lidí vydalo do ulic a baráků zabíjet, stylem udeř a uteč, policie se z toho během chvíle totálně nervově zhroutí, než dojedou k jedný akci, proběhne jinde jiná, průběžně se budou i nějaký policajti přesouvat do kategorie ztrát, skopčácký civilové by se minimálně během prvního dne týhle ofenzivy nezbuntovali k žádný obraně, jen by chcípali jak mouchy, nemaj se bránit čím, neví jak, koordinace na jejich straně by nebyla žádná, příklad v malém a můžeme to brát jako průzkum bojem, jaký byly kombatový reakce skopčáků při tom sexuálním násilí na Silvestra? Brek, ústup, fňuky, ústup, skopčácký fízlové si tam nasrali do gatí a ústup (následně si vyerektovali ego na demonstraci PEGIDA), ale okamžitá reakce byla......nula, ode všech. Co takhle, kdyby tohle proběhlo na 180 místech, v mnohem větším, s větší intenzitou násilí? A až by ten první den vypuknul úplnej chaos, tak až třeba pak by se zapojili ti s pěchotní výzbrojí a začali by dávat pořádnej závar skopčácký armádě. Jo, už asi druhej den by se civilní Skopčáci hecli k obraně, snad by si i opatřili nástroje a začali by bojovat, ten první den by byl ale pro ně krvavá lázeň, si vemte, tutam proběhne útok na dav nožom, mačetou, atd...brání se tam efektivně někdo? V USA jo, tam je to tak jeden masaka co proběhne, na jeden, kterej hodně rychle někdo stopne, nebo agresora uštvou a zabijou, podobně Izrael, tam během poslední ofenzivní vlny terorismo bylo skore 40 zabitých židů ku 72 agresorů a ti měli iniciativu (!) Izraelskej model je mimořádně efektivní, dobrej je i ten americkej (o masakru, kterej proběhne, se, ano, neustále žvaní, o tom, kterýmu někdo zabrání, většinou média solidárně mlčí, což vede o obrazu, jak "fAmerice má každej bouchačku a tak blábláblábláblá.....) Izrael, na základě výsledků těhle posledních střetů, dvakrát usnadnil civilní držení zbraní, ve smyslu získání. EU jde opačným směrem, Frontex chce zdvojnásobit stavy, ergo, chce zdvojnásobit import (čemu zabránili do teď, he? CO dělaj? K čemu chtěj teda nový lidi, he? ) Jasně že ti, kteří by se zapojili do těch útoků ve stylu "jděte a zabíjejte", by byli nakonec poražení a pobití, ale, když severovietnamský útvary byly v TETu schopní bojovat do poslední chvíle za Ho Či Mina (některý ty jednotky měly až devadesátiprocentní ztráty, některý byly úplně vymlácený, na ztrátu asi šedesáti tisíc padlých, raněných a nezvěstných získali Američani a ARVN jen 5000 zajatců, oni se nevzdávali ani v úplně prdelních situacích), o co míň by beznadějnost takový ofenzivy trápila ty, co maj perspektivu panen na věčnosti? A samozřejmě, následná vendeta rozběsněných Friců by šla i proti machometánům, co se nezapojili (a nebo včas zahodili železo a zkoušeli se tvářit, že se nezapojili), proti čemuž by se zase postavili místní obránci práv všech, případně by se vendeta nevyhnula ani právě těm vítačům, kteří by se zase nechtěli nechat.......Shrnutí. Pokud basmači budou chtít, můžou uvrhnout Německo, Francii i Britonii do občanský války během krátký chvíle a tím celou Evropu srazit ekonomicky do kolen. Jugoslávie tady z toho může být během velmi krátké chvíle. Evropský armády nejsou vůbec připravený na tenhle styl boje a evropský civilní obyvatelstvo by minimálně první dny bylo spíš jak husy na tankodromu, to není jako některý regiony USA, nebo třeba Švajc, kde má každej bouchačku. Nejlepší způsob jak umřít? Věřit bezzubýmu právnímu státu, že tě v takovýhle situaci ochrání a volit vořechy, co tady chtěj udělat Náhorní Karabach taky a ještě odebírat joudum zbraně. EU estabilišment se chová jako někdo, kdo přivádí vlky do ohrady k bejkovi a bejkovi piluje rohy a svazuje nohy. Ještě k testování černoprachýho Derringeru Great Gun. První teze byla, četl jsem na fórech, že je riziko ho nosit s nacvaknutýma zápalkama, že může dojit k odpálení.Tak jsem ho nosil několik dní s nacvaknutýma zápalkama, což zahrnovalo nejen běžný chození, ale i nastupování do auta, vystupování, nikterak jsem se s tím nešanoval, žádná iniciace. Pravdu maj ti, kteří na fórech psali, že se to mohlo stát u nějakých šmejdských verzí, ale u toho Great Gunu ne, protože tam se ten úderník prostě těch zápalek nedotýká, když je to na tu "bezpečnostní mezipolohu", plus to pouzdro to ještě kryje, takže se tam nic nedotýká ničeho a nějaká "iniciace střihem" jak tam někteří psali, je blbost. Great Gun Derringer je v tomhle bezpečnej a spolehlivej. Další teze byla, že perkusní zápalky při nošení navlhaj. Nosil jsem je několik dní nacvaknutý, chodil jsem s tím i v dešti, několik dní, ve finále jsem na tu jednu tu vodu i nakapal. Pak bum bum, obě jsem odpálil jako prd. Nenavlhaj. Možná, kdybych s tím plaval, tak jo, ale běžný nošení ne. Navlhnutí prachu v hlavni jsem nezkoušel (kdyby mi zvlhnul fakt, nechci pak odvrtávat střelu z hlavně), ale to už se mi zdá extrémně nepravděpodobný, bykoz prach je pod ucpávkou, ta tam jde fakt na těsno a pod střelou, střela se tam musí nabouchat, takže to těsní, plus ještě je ta střela omatlaná vazelínou, která, jak víme, vodu odpuzuje. Takže by se voda musela dostat okolo vazelínou namazaný střely, která těsní jaxvině v tý hlavni a pak ještě přes ucpávku, což mi nepřijde reálný. Opět, jasně, možná že kdyby se někdo do tý hlavně vymočil, nebo s tím plaval, tak no zmáchá, ale běžný nošení, ani deko.

Dvacet cenťáků dlouhý.......nůž

7. června 2018 v 18:00 | Řezník
Servus všem. Vzhledem k tomu, že můj článek o tom řešení znásilnění domluvou přes fejsbuk v "antiautoritářských kolektivech" měl randál přečtení, hafec lajků a dobrý hodnocení (vzhledem k tomu, že někdo dal odkaz rovnou na tu feministickou stránku, tak jsem zrovna tohle nečekal, jsem spíš čekal, co děsivýho se o sobě dočtu a že mě nějaký femieinsatzkomando přijde utlouc menstruačním kbelíkem) říkám si, že si to prostě zaslouží sequel.
Proč tak dementní název. No, vzhledem k tomu, že tihle a tyhle neustále brojí proti tý "toxický maskulinitě", decentní náznak dvojsmyslu se nabízel, vzhledem k tomu, že já ty rádoby sexuální kecy mnohých vesměs překlápím do zbrojních hlášek :-D plus jsem viděl videozáznam, kde takovej knajf hrál zrovna jednu z hlavních rolí, prostě jsem to spojil.
Když jsem si tak pročítal ty bláboly, co jsou lidi na těhle stránkách schopný vyplodit, říkal jsem si, že ti lidi už definitivně přišli zaprvý o veškerej nadhled a za druhý, taky o povědomí o realitě. To se sice stává mnohým, ale tady je to vážně extrém. Nejde o to, že řeší kraviny, jako že v původních Star Wars je to "sexistický", protože tam Han dá Lee pusu bez podepsanýho souhlasu (jo, to, že na voprcálung bude muset být podepsaný souhlas, jinak "je to znásilnění" už vymýšlí ve Švédsku. Komický situace "podepiš ten souhlas, nebo ti tou držkou o chodník fláknu znova", zanedbáváme, rovněž až přijde první blábol, že ten podpis je falešnej, bude se s tím muset chodit k notáři :-D a ve Švédsku se budou množit jen muslimové, protože, jak víme, přizpůsobit se a tak dále a to se nejlíp dělá tak, že pro ně platí jiný zákony) no a nebo, že je to nevyvážený z hlediska smutku (Luke ztratil Obi Wana, Leia planetu, víc řeší toho Obi Wana), to je prostě sice naprosto dementní, ale neohrožující. Nejde ani o to, že si protiřečí každou druhou větou, nejde ani o to, že je to co teze, to nesmysl. Každej se prostě nějak baví, pokud někoho baví držkovat, že ve Star Wars to není souboj mezi Alexis Skywalkerovou a Darthou Vaderovou, která byla jeho lezbická matka a zplodila ho s genderfluid bioveganem Padme Amidalem, kterýho pak zabila nacpáním balíku vložek do krku, budiž. Třeba pak dosáhne toho, že nějak podobně přetvoří ty nový Star Wars, udělaj z toho Gender Wars a bude z toho film typu "zkoukni a zapomeň" - jo sory, to už se vlastně stalo. Mimochodem, všimli jste si, že v těch nových Gender Wars jsou v rakvi jak Skywalker, tak Solo, přestože herci stále žijou, ale z těch původních je tam v akci už jen Leia, přestože ta herečka je mrtvá, takže je tam místo ní nějaký CGI? Nový Star Wars se kvalitou ani úspěchem ani nepřiblížily těm původním, dokonce ani těm navazujícím, epizodě 1-3.
O überpaskvilu nový Krotitelé duchů totálně darmo mluvit, u všech, to byla sračka......
Jde o to, že neustále vedou ten svuj džihád proti maskulinitě, asi tak, že ideální chlap by si rád zaved tampon, jen nemá kam, rozbrečí se, když mu někdo sežere Kinder Bueno, nesoutěží, nezávodí, nepoměřuje si síly s jinýma, protože, no, to je ten maskulinita, který je tlačí do "tradičních rolí", no a akce přenechá hustoženám, který ho ve všem dokážou nahradit. Jak je tahle mentalita zcestná, je vidět, ale ono to jde dál.
Hezky to bylo vidět na případě toho Mařeny Ferina, kde teda chtěj jako násilí řešit "edukací agresora", tím, že si s ním pokecaj někde u nějakýho lebkoleza, vysvětlí mu, že prcat ženský proti jejich vůli je ekl (jako by to nevěděl, po letitý kariéře feministickýho aktivistky), co přesně mu jako zabrání udělat to znova, když bude chtít? Tyhle femiaktivistky jsou rovnoprávný až do haleluja, mohly by pilotovat raketoplán, řídit megacorp, dát si patnáct kol v ringu s Anthonym Joshuou, jen tak ze srandy přestěhovat levou rukou klavír a druhou si u toho míchat tekilu sanrajs.....kdyby teda chtěly, no a nebo, kdyby nebyly ochablý, slabý, ne moc chytrý, ne moc schopný a hlavně patriarchát (což mi připomíná Simpsonovi, "Proč jsi skončil s boxem, Vočko?" "Protože mě čtyřicetkrát za sebou knokautovali. Jo a politika, sport je samá politika" :-D :-D ). Člověk by řekl, že tyhle zástupkyně nový rasy, Homo Sapiens Feminezis, si prostě poraděj, nepotřebujou ochranu, nebo tak. No a ony si evidetně neporadí ani s nějakým nemužem, co je údajně "lezba v mužským těle" (mě asi rozbolí hlava). Jak si maj chlapi podle jejich vzoru poradit s realitou násilí. To jsou prostě ti lidi, kteří v konfrontaci s násilím "hledají řešení". Místo, aby se nejdřív snažili ubránit a následně se zbavit agresora. A tohle je nebezpečný. Tahle banda tím svojím fungováním vytváří neživotaschopnou generaci.
Zrovna v úterý jsem viděl dvě vídea, ze kterých, přiznám se, mi bylo celkem slušně na blití. Jedno byl smrtelnej útok v Bratislavě, chlapík, nějakej Filipínec, se nepohodl s nějakou dvoumetrovou krkovicí (fakt je, že ten Filipino vedle něj vypadal jak třináctiletej kluk). Evidentně kluk, co dělal celej život v oupnspejsu, problémy řešil slovy, hledal řešení a žil šťastně, politicky korektně, v bublině pohodovýho prvního světa. A tu náhle, Krkovice. Krkovice mu dala jednu ránu, kluk šel k zemi, zvedal se, v tu chvíli dostal penaltu ze strany na hlavu (podobně, jako ten číšník v Praze), hotovo. Konec. Zabalil to pět dní na to na následky zranění. Jeden kop, život skončil, sny, plány, teorie, starosti, vztahy, všechno v prdeli, je z něj "Hromada sraček v plechový rakvi".
Druhý vídeo, "road rage" odněkud z Ruska, bo kde. Snímáno palubní kamerou v autě, pazmrd skočil chlapovi do auta, co předcházelo nevim, měl právě dlouhej nůž, takovej lovečák, krátká hádka a pak ho začal bodat. A furt a znova a hlavně do krku. Ten řidič nedal dohromady žádnou pořádnou obranu (nutno uznat, ta situace byla mimořádně prdelní, on byl ještě připoutanej, takže to vylučuje prakticky pohyb dozadu a do stran, v téhle situaci by měl velkej problém i trénovanej bojovník a to on nebyl ani omylem), nakonec ho nějak nasměroval na tu kameru, ten viděl, že je "v televizi", tak ten útok přerušil, vypadl, ten řidič (v tu chvíli už celej od krve) se ještě tak jako dezorientovaně rozhlížel, pak že se odpoutá, vysedne a zavolá si pomoc. No a jak šáhl po tom pásu, tak mu padla hlava, zavřely se mu oči a pravděpodobně to zabalil (tahle část mě teda docela vybila z pantoflí). Opět, jak dlouho to celý mohlo trvat. Třicet vteřin i s předehrou a závěrem. A konec. (Jo, vsuvka, Řezníkovo doporučení, tohle si nejlíp ohlídáte, když tu káru prostě zamknete. On než se k vám prokutá těma dveřma, můžete mu ujet, můžete couvat, můžete tasit železo.....Pyčoviny typu braní stopařů tu snad nikoho odnaučovat nemusim). O co mi jde. Tyhle blbky tím svým tažením za chlapy bez maskulinity prostě vyrábí jasný oběti takovýhle situací.
Bezpečnostní situace jak na západě, tak v USA, se stále zhoršuje a oni si jako myslí, že když si s agresorem pokecaj, že to jako bude v pohodě? Že jako "najdou řešení, vzdělání je řešení" a podobný hovadiny? Rád bych zmínil, že řešení na mezilidský násilí se nenašlo za tisíce let existence. A pořádek prostě dělali vždycky ti chlapi, co měli koule, nikoliv nějaký "feministi" a "nemuži". Ti v konfrontaci prostě tak pochcípou.
Jako ano, u tý jedný femistránky to trošku zachránily odkazem na výcvik sebeobrany pro ženský, fajn, tady u toho jsem já jedině pro. Jenže, to to prostě nezachrání. Je fajn, že se ženský naučí bránit, ale prostě, k tomu se stejně dokope tak jedna z dvaceti, to stejně ještě není ani žádná z těhle femizmatenkyň a prostě tím svým vytvářením světa "silných žen a plačících mužů" udělaj akorát to, že budou v tý společnosti většinově bačkory a budou jak hříbata v drápech tygra pro jakýkoliv agresory. Když vemu, jaký škody už napáchalo "hledání řešení", místo používání zdravýho rozumu, případně tvrdý pravačky, mnohdy nad tím zůstává rozum stát. Tři degeni ve škole šikanujou učitelku (sic!) a to na střední, takže je možný je kdykoliv vykopnout a ono....nic, začali to nějak řešit, až s ní to seklo a jasně, nemělo to s tou šikanou společnýho nic :-D Zas někdo "hledal řešení", místo toho, aby ty dementy prostě vyčutli a nazdar. Když já chodil na střední, tak se teda vyhazovalo za mnohem míň.
Totiž, ta chlapská "maskulinita" je prostě do reality neskutečně potřeba. Vyrábí tvrdost a ženský obecně tu tvrdost prostě nemají. Vyjímečně jo, ale situace není charakterizovaná vyjímkama, že jo. To, že je něco v 90% případů nějak a já k tomu tak přistupuju, to není "stereotyp", to je "realita". Oni totiž ty stereotypy z tý reality prostě vznikaj. Jasně, můžu ukazovat ve filmu, jak holka poráží chlapy v páce, abych bojoval proti stereotypům, ale to nic nemění na tom, že tohle se bude dít tak v jednom z tisíce případů.
Ad tvrdost. Ony i ty výcviky musí tu tvrdost budovat a tady spousta těch škol sebeobrany hanebně selhává, primárně teda ty pro ženský, ale mnohdy i pro chlapy. Stejně jako spousta škol bojových sportů. Jak bych to popsal. Je sice moc hezký, že si takhle Jana s Terezou chodí každou středu odpoledne na dvě hodiny na nějakej kurz obrany, jenže, oni je tam strašlivě šetřej (musí být pro klientský, že jo, aby holky přišly znova). Když už se jede nějakej sparing, kontakt, tak tyhle dvě zase cvičí spolu, protože se znaj (logicky) a šetřej se ještě víc, pak jim někdy třeba prohodí dvojici a daj jim tam nějakýho kluka, kterej je šetří taky, nikdy na ně pořádně nezatlačej, neukážou jim to v plný rychlosti, jak to vypadá, když tam ten protivník jen tak nestojí jako blbec, prostě je nevytáhnou z tý komfortní zony, takže to nemá větší efekt, než lekce aerobiku, pak takovejhle "výcvik" vede akorát k tomu klišé, že "stejně v ostrým ztuhneš a nedokážeš to použít". Což je sračkoklišé, který roky vyvracim. Jasně, musí se s těma lidma postupně, nastoupat na ty levely, ale chce je to posouvat, slabost z těla odchází bolestí, tak to prostě je. A k tomu potřebuješ určitou tvrdost a ta je prostě chlapská, u ženských je taky, ale mnohem v menším počtu případů (jo, jsou i velmi dobrý školy sebeobrany, jak pro chlapy, tak pro ženský, můžu doporučit).
Ale prostě situace, že nějaká banda aktivistek doporučuje pouštět klukum filmy, kde hustá heroina hraná nějakou modelkou, který nevěříte ani jeden úder, vymlátí celou rotu frajerů, aby se jim ukázalo, že holky můžou být taky drsný, pak si nechaj znásilnit nějaký ségry nějakým vlasoněm pochybný fyzický kondice a řeší se to "rozhovory" a "otevřeným dopisem na FB", nádherně ukazuje, kam prostě společnost podle jejich vzoru vedla by. Tam, kde každej sígr má pré a nikdo se mu nezvládne postavit, protože když už to za ně někdo jako vyřeší, tak ho nepopraví, nezavřou, nezbaví se ho, ale daj mu bžilion dalších šancí, aby to mohl udělat zase znova. Jak u blbejch.
V Britonii maj třeba asi 60 vořechů zatčených za terorismus atd, nějakých radicales, kterým bude končit trest. No, takže je pustí a......copak asi bude. Kupujte lístky na nějaký sračky typu "One love Manchester", budou ve slevě. V Dánsku chtěj, opět na tlak týhle levice, feministických hustožen a brečících nemužů, repatriovat navrátilce od IS tak, že jim daj prachy a dotovanou práci a bydlení a cvokaře na státní náklady...... v Německu nedávno pit bul teriér oddělal majitelku a jejího syna, pes měl jít do plynu, ona überpetice, že čokl za to nemůže, čokla nezabíjet, dát mu druhou šanci na hezký život (a rafnout někoho dalšího)....signatářky opět primárně pohlaví ženskýho. Ve Švýcarsku byly ženský spolky primárně pro omezení držení zbraní (ačkoliv zbraň je reálně zrovnoprávňovač, kterej zrovnoprávní padesátikilovou ženskou se stokilovým Krkovicí). Opět ty organizace Rapefudžís Welkam, Spolubydlení s uprchlíky a tohle všechno, jsou takovýhle "drsnoženy" a "nemuži". Člověk, když se podívá na ty fotky z těch jejich akcí, musí si říct "Čím větší pravdoláskomilnej křikloun, tím komičtější figurka". Na tyhle chlapy, co od pohledu vypadaj jak banda submisivů (a snad i proto sem tahaj ty natestosteronovaný frajery z Afriky a Středního východu) jsem tu psal hejty už víckrát, teď, když jsem se trochu opřel do těch ženských, tady bude diagnoza jednodušší. Tohle jsou prostě zakyslý mateřský pudy. Ony maj prostě v základním nastavení se o někoho starat (je to základní ženskej program, prostě mateřský pudy. I když si je nepřipouští, maj je). A když jim propaganda vymyla mozek, že harant by jim zkazil kariéru (kterou teda většinově stejně nemaj a mít nebudou) nebo by jim znemožnil štůdium nějaký školy (která je v 60% případů stejně k hovnu, kdyby radši vychovávala dítě, než psala diplomku na téma "Islamofóbie na českým webu" - to reálně existuje a Řezníka tam nezmínili, to mi hlo žlučí :-D - udělá mnohem mnohem líp), tak jim prostě (ne všem, ale mnoha) hormony udělaj v palici bordel, v období mezi 18 - 30 let je prostě ženská nejplodnější a ten cyklus je na vrcholu, ale dřív než ve třiceti už dneska o harantovi málokterá přemejšlí. Plus ten rozpor, mezi tím, co má vědomě chtít a co pudově chce, to samo o sobě dělá bordel, no, některá si s tím neporadí, no. Pak jí "svrbí vnitřní hárdwér", "blbne softwér", takže kluše s mateřským nadšením páchat dobro a starat se o kdejakýho vořecha, kterej umí házet smutný kokršpanělský pohledy. No a samozřejmě, opět, když se člověk podívá na ty fotky z těch jejich akcí, většina jich ani není moc hezkých, spousta jich není hezkých vůbec, takže to známe, latentní vztek atd., psal jsem toho o tom dost, nebudu se znova opakovat.
Ale touhle výrobou "brečících kluků" prostě vyrábí akorát bačkory, co pak v realitě nepřežijou. Já osobně nemám nic proti, když se ženská snaží vyšvihnout a vycvičit se, aby se vyrovnala i chlapum ve všem, naopak, považuju to za chvályhodný, avšak, ať to neprovádí tak, že nejdřív musí z chlapa vyrazit všechno, co ho dělá chlapem.
Opět rovněž netvrdim, že každej má být nějaká namakaná mašina, co bude trávit denně hodiny v tělocvičně, kde bude zvedat železo, nebo se s někým otloukat, ale říkám, že ve svým zájmu by se tomu trošku pověnovat skoro každej měl (a je to jen moje doporučení, nic jinýho). V tomhle ohledu prostě nedám dopustit na box, tam se člověk naučí dostat ránu, dát ránu, což jsou nutný, nikoliv postačující, podmínky k tomu, přežít konflikt (samozřejmě je potřeba, aby si dal, když ne zápas, tak aspoň tvrdej sparring, to, že bude dvakrát týdně skákat kolem pytle a jen kolem pytle, už tu efektivitu zas zdaleka nemá takovou). Tady se ještě vrátím k těm kurzum sebeobrany, souboj je z 50% hlava, z 50% tělo. V boji o přežití je to 80% hlava a až zbytek je taktika, forma a fyzička. Ergo, primární je, poladit hlavu. Naučit toho člověka, kterej prošel vzdělávacím systémem, pacifikovali ho "hledači řešení" a nacpali mu do palice, že někoho praštit je ekl, "ještě někomu ublížíš" a podobný kraviny, že se má hecnout a někoho praštit. A až pak má smysl řešit techniky. Pokud ho nenaučí v hlavě si srovnat, že třeba bude fakt muset někomu narvat ránu do držky, nebo ho přetáhnout tágem, učí ho akorát neefektivní choreografii.
Někdo to má v hlavě srovnaný, už když přijde, někdo ne, ten se to musí naučit, ale tohle je potřeba. Nejednou jsem viděl i na boxu člověka, kterej měl zábrany někoho praštit i v rukavici, já říkám, "Tak proč teda chodíš zrovna na box, čéče?" :-D
Abych se dopracoval k závěru, ta maskulinita je prostě prospěšná, chlapská bojovnost a soutěživost táhla lidstvo dopředu a generuje taky tu tvrdost, která je nutná k přežití drsných časů. A ty femiblbky tím bojem proti tomuhle podporujou výrobu přesně toho kannonfuteru, kterej v první krizovce umře a těch pár drsnožen, který teda fakt vyrobí, to nezachrání. Bohužel, čím víc holek se chytne těhle vyšinutých tezí, tím míň akceschopných kluků budeme mít, ano, o to líp vedle nich budu vypadat já, ale v případě nějaký invaze barbarů je celkem jasný, jak to dopadne, že jo.
Je to jak ten obrázek, "1944, dvacetiletí se vyloďují na pláži v Normandii, s velkým rizikem, že dnes pravděpodobně umřou / 2018. dvacetiletí potřebují bezpečný prostor, protože slova zraňují".
Lidi žijou v pohodě a klidu, proto zapomínají na realitu násilí, jenže stačí jedna blbá situace, ve který se objeví dvacet centimetrů dlouhý nůž a ty pravidla najednou.....neplatí.

Ultimátní Rusobijci

6. června 2018 v 16:59 | Řezník
Servus všem. Neustále narážím na tezi, že kdo je proti EU, je Rusák, rusofil, Putinuv poskok, Putinuv obdivovatel, nějakej moloděc, či mužik, prostě rozhodně něco s Ruskem. Máme tu profesionální Rusobijce, třeba Evropsky Hodnotnýho Jandu, kterej si vypláchnul z huby nivu od natáčení porna a teď varuje před kombinovanou ruskou ofenzívou. Pak je tu "rotorová hlava" generál Pavel, kterej, podle mě, zcela perfektně naplňuje definici odbornýho zaslepence a rozhodně nadšeně tluču oháňkou o stůl z představy, že se pod jeho velením zůčastním Svaté Války Proti Rusku Za Hodnoty Nejdokonalejšího Spolku, Jenž EU Se Zove. Nějak mi připomíná toho "Butchera" Haiga z Flander, ale to je jen muj subjektivní názor. A mnoho mnoho dalších. Serou mě.
Takhle, ať nedojde k mýlce a omylu, začnu ze široka. Nejsem příznivec ruský sféry vlivu, nechci pod ruskou vlajku, netvrdim, že "Rusko je náš opravdový přítel", nečtu Sputnik, ani AC24, Aeronet, Lajkit a podobný hovna, kde teda ta propaganda fakt jede na plný obrátky, mnohdy popírá fyziku, logiku, paměť, prostě bulšit. Stačí, jak se znemožnili těma kecama okolo sestřelení MH117. Neříkám, že USA můžou za zlo a Rusko za dobro, ale ani naopak. Jak USA, tak Rusko, jsou velký hráči a jedou za svý zájmy. Ale radši bych žil v USA než v Rusku. Nezpochybňuju, že Rusko tu má svý zájmy, svoje agenty, že si tu nehrajou svoje hry, stejně jako je mi jasný, že tu jsou tajný služby i jiných zemí a ty si zas dělaj ty svoje. Nevěřím sračkám, že Rusko nikoho nenapadlo, protože napadlo, je agresivní celkem dost a pořád žije v tom, že je "velmoc". A vím, že Rusko tu má svý mocenský zájmy. Takže, aby mě někdo nemusel přesvědčovat o tom, o čem jsem již přesvědčen, nebo mi vyvracet něco, čemu sám nevěřim, musel jsem tohle vypořádat.
Co mě na těch "rusobijích" ale nebetyčně sere. Že pořád proti sobě staví EU a Rusko, ve smyslu silovém, když sílu a zbraně řeší NATO. Ještě jednou, EU nemá armádu (Bůh chraň aby jí měla), EU neřeší vůbec nic s obranou, vojenskej pakt je NATO a i kdybyzme z EU tisíckrát vypadli, neznamená to, že sem naburácí Šojgu se svýma T90MS, protože, kurva, NATO. Míchat EU s vojenstvím je asi jako míchat dopravní bezpečnost se svazem zahrádkářů, že se v tomhle stylu vyjadřuje nějaká ex mužská děvka, mě ani tak nezabíjí, ti maj asi jiný věci na práci, než studovat takové jemné technikálie, kupříkladu si lubrikovat kaďák, nebo se učit zatínat vyčvachtanou řiť, aby z nich netekla hnědka za chůze, nebo co já vim (a vědět nechci). Ale že to míchaj i so called "odborníci", to by mi z toho cukalo oko.
EU neřeší vojenství, takže tak. A z NATO chce odcházet málokdo.
Druhá věc. Rusáků je tu fakt hafo. Spousta z nich je fajn, spousta celkem fajn, spousta fakt průserových a spousta je mafie. A to mě na těch "rusobijcích" sere asi nejvíc, že neustále varujou před naprosto imaginární hrozbou nějaký rusácký invaze (NATO, kurva), případně, před jakousi "hybridní válkou", kterou nejsou schopný teda pořádně definovat (budiž), před akcema ruský tajný služby (aniž by pořádně doložili nějakou, která proběhla), ale o skutečným ruským vlivu, že tu máme opravdu spoustu ruských kšeftmanů, překupníků drog, překupníků zbraní, pasáků, vyděračů, vymahačů výpalnýho, nájemných bouchačů atd., o tom ani prd. Přičemž, tohle je seriozní problém. Rozhodně pro nějakýho podnikatele je relevantnější to, že si za nim přijde pár ruských goril pro "děngy", než to, že hypoteticky, teoreticky, možná někdy za tisíc let, by nám Putin vyhlásil válku. Takže, pro ty, co neustále staví před moje oči EU jako zeď proti "Ruský sféře vlivu", co přesně dělá EU pro omezení vlivu ruský mafie zde, co přesně dělá pro omezení vlivu a aktivit ruskojazyčných gangů, vyděračů a podobně? Kromě teda běžný policejní práce, ale, upřímně, vzájemná spolupráce evropských policejních složek je velmi dobře možná i bez bruselskýho kvazistátu. Jak přesně slovutná EK z Brusele ochrání český obchodníky před ruskýma vyděračema? No? Nijak, dělaj s tím ryzí, čistokrevný a poctivý hovno.
Zdalipak na rozkaz evropský komise odevzdá ruská mafie svoje AK 47 a 74? No? Zase hovno. Jak přesně zabrání EU tomu, aby si to tu Abramovič, nebo někdo podobnej, skoupil na stojato, když bude chtít? Zase nijak. Až půjdete po ulici a nakluše na vás skupinka ožralých Čečenů, v čem vám pomůže "EU jako štít světla proti Temnu ze Svazu?" No nijak, leda tak, že hmátnete k pasu a tam po anglicko německým vzoru už místo pistole a teleskopu bude hovno. Takže, EU, ani EK nikterak neochraňuje Čechy před ruskou sférou vlivu typu mafie, obchod s drogama, vexly, překupnictví, výpalný and shit. Stejně jako nikterak nechrání před mafií ukrajinskou, čečenskou, kosovskou, vietnamskou, českou, tureckou, ani žádnou jinou.
Teď, když to budou Rusáci chtít pořádně rozjet a trochu nám to tady rozesrat, co je efektivnější, psát hoaxy, nebo prostě to udělat skrz tu mafii, kupříkladu skoupit tu nějaký podniky, ty poslat do kytek, nakoupit území a využít ho kdovíjak, vyvádět odsud kapitál atd? A nějak nemám iluze o tom, že by se Putin a FSB zdráhali nějaký bohatý ruský mafiosy a kšeftmany k tý spolupráci dokopat, typu "buď se zapojíš, nebo i s rodinou zmizíš na nějaký naše Quantanamo". Neustálej boj proti "ruským dezinformačním webům" (přičemž na web může psát kdokoliv jakýkoliv sračky, typu Chemtrails a podobně), kecy, že Rusové ovlivnili volby do obecního zastupitelstva v Horních Kozodrbech, ruský hackeři to byli, ti se totiž dokážou hacknout i do varný konvice a zkurvit vám kafe....v kombinaci s nulovou pozorností k tomu, že třeba zrovna v těch Horních Kozohrabech musí místní hospodskej platit výpalný Ivanovi, aby se mu kšeft samovolně nevznítil, případně, že starosta Ivan Sergejevič Bachajev (už tři roky žije v Čechách) vzal hyperpředraženou zakázku na kanalizaci od firmy Boris and Voloďa Moskau Works, což zacvakáme všichni........mě vede k tomu, že to jsou prostě jen kecy. Kdyby to tu chtěli Rusáci pořádně dokurvit (a neříkám, že nechtěj) už to dělat můžou, zcela legálně, zcela efektivně, přičemž "boj proti dezinformačním webům" na to má stejnej vliv, jako řešení bradavice na palci, když máte AIDS. Celý mi to prostě připomíná "Přece nechcete, aby se Jones vrátil".
Samozřejmě, je to dobrá výmluva na to, když se někde neomarxistům něco nepodaří, volby nevyšly, tak to není tím, že svojí politikou sereme úplně všechny, nene, za to můžou Rusové. Evropani nemaj plný zuby našeho sociálního inženýrství a buzerace, nene, to jen Rusové kazí náš mediální obraz. Jo, to že je v Praze randál bordelů, podniků, kasín, heren, kšeftu, ze kterých se vyvádí prachy mimo republiku, zrovna do tý ruský sféry vlivu, totiž zrovna přesně Rusákům, to řešit nebudeme, radši věnujeme čas a prachy do boje proti Parlamentním listům, protože tam je šéfredaktor nějakej Sergej. Achjo.
Ortodoxní obránci proti Rusku mě budou tak vehementně ochraňovat před smrtí při ruský invazi, že by mě s klidem poslali zhebnout při invazi do Ruska, ale to, že mě třeba někde odstřelí ruskej imigrant, kterýmu jsem nezaplatil výpalný, to je pod jejich pozorovací schopnost.
Jak říkám, současnej estabilišment, kdyby toho Putina neměl, tak by si ho musel vymyslet.
Koukneme do Německa, je tam větší problém případná ruská invaze, nebo násilí od skupiny obyvatel, co si tam nazvali? Pro řadovýho Němce. Kdo spíš oddělá řadovýho Fritze, FSB, nebo nějakej tureckej gang, kterých tam teda maj randál? Slyšel jsem za poslední dobu o dvou jasných případech útoku Rusáků, jeden byl teda Skřípal, přežil, dcera taky, jedině snad, umřelo jim morče :-D A pak nějakej ten ukrajinskej novinář Buznačenko, nebo jak. A ten taky žije. Optikou tohohle je ruská tajná služba nebezpečná jak bedna s koťatama :D Ale nenápadná rešerše v policejních archivech by ukázala, kolik lidí reálně zdechlo na konfrontaci s ruskou mafií (proti který slovutná EU dělá hovno) a případně, kolik lidí zdechlo na akce migrošů, tureckých gangů a podobně. Proti kterým slovutná EU rovněž dělá, totální hovno.
Jak říkám, policejní spolupráce je úplně na pohodu možná i bez bruselskýho kvazistátu, přičemž odchodem z bruselskýho kvazistátu byzme se nikterak neposunuli do zony vlivu ruských mafiánů, protože v tý už jsme.
Jinak tu máme třeba 17 000 kosovských Albánců a nedělám si iluze, že z těch je jich u mafie málo, případně tu máme ty žluťácký mafie, no a ano, jak byla nejčastější námitka ohledně terorismu, že "Terorista nepřijde s migrantama, ale přiletí normálně letadlem", no tak mafioso ti přiletí letadlem normálně tuplem a svoje lidi si sem přes otevřený hranice bude pašovat ještě snáz.
Ono to skoro fyzicky bolí, když na jednu stranu slyším ty tlachy o "ochraně před ruskou sférou vlivu" a na druhou stranu vidím, kolik ruských šeftmanů tu je a že se klidně můžou spojit s tureckýma kšeftmanama na přeshraniční spolupráci, přičemž o tohle ten zájem není :-D A mělo by to asi tak o pět tříd větší smysl, než vytvářet "úřad na boj s ruskou propagandou".
Achjo.

Mletí nádivky level 2

5. června 2018 v 12:46 | Řezník
Servus všem. Začneme něčím vtipným. Profláklo se, že jakejsi aktivista z "Kliniky", kterej je teda chlap, ale tvrdí o sobě, že je ženská, násilím prznil nějaký jiný členky, tudíž šlo o věc, kterou český právo kvalifikuje jako znásilnění. Zřete hýr. https://www.facebook.com/notes/sdru%C5%BEeny/otev%C5%99en%C3%BD-dopis/2005599542814862/?hc_location=ufi
Zatím se to k soudu nedostalo, uvidíme, kam to dojde. Ftipný na tom je to, že dotyčnej / dotyčná nedávno vyřvával o tom, jak je potřeba "měnit společnost", "budoucnost je radical queer", "je potřeba očistit stigmatizované skupiny, třeba pýdofajly" a podobně. No a najednou si možná sám půjde dřepnout za nějaké úchylyzmo. Samo o sobě je to vtipný.
Dvojitě vtipný je to, že na orgány činný v trestním řízení to žádná z těch údajně zprzněných členek neohlásila, jen mu napsali jakejsi "otevřenej dopis", kterej se nese v rytmu "ale tak bylo to fuj, to jsi kámo posral, už to jako nedělej, jo?" Což se s tím tyjátrem, co jsou schopný udělat okolo třicet let starých akcí nějakýho Weinsteina a podobně, nedá moc srovnat. Samozřejmě, je mi to jasný, že dotyčný mají na paměti celkovej obraz, že když by nějakou postavu toho českýho gender femi gej aktivizmo soudili a zavřeli, byla by to pro ně dost PR zkáza, "nácci" by z toho měli akorát prdel a dali si už akorát kafe (já se chechtám od rána a kafe piju) a dost by je to poškodilo v dalších akcích, třeba v propagandě, jak je fajn strčit dítě tátě a mámovi. Je vidět, že když jde o celkovej obraz a taktický cíle, je i feministická členka Kliniky schopná přejít nedobrovolnej voprcálung stylem "ale tak, dyť se stalo hovno, bylo to jako trochu pod nátlakem, ale tak, to snesu" :-D Srovnejte s tím tyjátrem, který jsou schopný směrem k normálním chlapům vyrobit za kdejakou kravinu. Kupříkladu, jak jsou tyhle schopný vyvádět kvůli "sexismu ve filmech", kvůli tomu, že je chlap zkoušel balit v baru na prachy a podobně.
Já tomu rozumim, to je prostě "všemi prostředky proti nacismu" :-D Stejně jako ta blbzna v Německu, co jí zprznili tři mígros no a ona, aby nenarušila PR obraz ubohého chudáška Abdula prchajícího před válkou, kterýmu ubližují zlíííí rasisti, o tom radši držela mordu a pak přišla s tím, že to byli "tři Němci". Následně se to profláklo a nedivil bych se, kdyby jí Antifa dala přes držku :-D No. Tady u toho komedianta bude ještě sranda u procesu, jestli se to tam dostane, protože tvrdí, že je ženská, jak může ženská znásilnit ženskou, no a do jakýho lochu ho strčí, do chlapskýho, nebo do ženskýho? A jestli ho odsoudí klasicky jako chlapa, úplně jim zničej tu zhovadilost s "volitelným pohlavím" :-D Takže se nedívím, že se to ty blbzny nesnaží linkovat k soudu, protože PR škody by byly horší, než to, že jim někdo naložil do kožichu. Tady evidentně přistupujou i ke svým vlastním jako ke všem, co utrpěly nějaký násilí od mígros, "dyť ono jich neubude, to rozchodí" :-D
Stejně je vtipný vidět takovej vlažnej a "na pohodu" přístup od zastánců MeToo :-D Kterýhož propagátor byl i agresor, teda :-D Jooo, čiň čertu dobře..... :-D
Stejně je ta jejich vlažná reakce, na to, jak jsou schopný střečkovat s "nebezpečím toxické maskulinity" a podobně, dost kontrastní. Kouk jsem jim do profilu a maj tam taky tklivý vídeo, jak nějaká héérečka fňuká v Canes, "Hárvy Vajnštajn mi naložil do kožichu, přímo tady na festivalu, je to tady lovecká aréna, fňuk brek" a ti všichni okolo aplaus a ona tam zdeptaná, no a tady tomu napíšou něco jako "tos jako trochu posral" :-D
Na těhle případech vidíme, že těmhle aktivistum reálně nejde o jednotlivý kriminální případy, jak o tom pořád melou, ale o celkovej systémovej obraz, přičemž jsou ty a tamty klidně ochotný obětovat.
Má to ještě taktickej aspekt. Jako, je to prostě tak, že ženská, pokud není mimořádně trénovaná, je vždycky tak o level slabší, než chlap, takže to násilí z chlapský strany je tímhle jako dost usnadněný. Na druhou stranu, nějakej "nemuž", co tvrdí, že je ženská a i z prostého pohledu je ta identifikace dost sporná, to se jako tyhle zdechloidky aktivistický ani jemu neubrání? Vždyť to je trapný. Jasně, můžou to brát jako tréning na svoje muslimský milášky, s těma si neporaděj už ani omylem a "když to provede muslim, není to násilí", to víme, takže si tu můžou natrénovat i to držení huby, ale stejně. To se nedivim, že se tyhle tý "maskulinity" tak bojej, když si neporadí ani s takovým pseudopolomužem. Celý je to vtipný.
Doporučuju u toho odkazu, co jsem dal, čuvnout do diskuze, kde právě řeší, co takovejhle incident a zveřejnění udělá s celým levicovým hnutím a s jejich propagandou :-D Že by o tom měly radši držet hubu :-D
A že samozřejmě závadný komentáře nahlašovat a mazat, prohlašuje banda, co se v tom textu několikrát označí za "antiautoritářský kolektiv". Největší antiautoritáři jsou autoritáři jak svině :-D Líbí se mi, když se SJW masej mezi sebou.
Lehce mi to připomnělo scénu z Kingovy knížky Svědectví, kde nějaký lampasáci hráli poker (60 leta) a prej "Přišla zpráva o Calleym a vesnici My Lai. Poker byl rázem zapomenut v diskusi, co to provede s vojenstvím, nejen s jednou frakcí, ale celým vojenstvím, ve washingtonský atmosféře honu na čarodějnice od čtvrté velmoci" :-D To je fakt podobný. Si nějaký aktivistky z Kliniky holily hnáty křovinořezem, když přišla zpráva o Feryně a jeho voprcálungu. Holení nohou bylo rázem zapomenuto v diskuzi, co to provede s celým SJW hnutím :-D :-D :-D
Budeme svědky toho, jak se bojovnice proti toxické maskulinitě zastávají sexuálního násilníka, kterej dokonce ani není muslim :-D Já se tu chlámu lidi. Jak to napsal kámoš, "Místo TO otevřenej dopis, jo?" :-D :-D

Z jinýho konce to vzal aparát v Britonii u Tommyho Robinsona. Tady žádnej pardon čekat nelze. Byl prostě v podmínce (kterou dostal za natáčení soudu o těch pakistánských násilnících), udělal to samý znova (točil u soudu o pakistánských násilnících), tak si prostě zaslouží jít do lochu, neeeee? Fajn kurva, připomněl bych teda ruskou skupinu Kundobordel (pussy riot), který už byly v podmínce za kdejaký obscénnosti, než je zavřeli, přičemž aktivisti, humanisti, lidskoprávníci a rusobijci do nás ládovali všema dírama, že "to je totalita". "To je Rusko". "A v Rusku je totalita. A nesvoboda. A nemůžeš tam dělat ani chlívek v katedrále, aniž by tě zavřeli". A "že za to může Putin". Ačkoliv Putin s tim měl pramálo společnýho, soudili je za něco úplně jinýho, než za kecy o Putinovi. Takže tak. Ty případy si byly hodně podobný. V obou případech někdo nasral lokální estabilišment, dostal podmínku, krkal dál a šel sedět.
Pomiňme teda to, že je o třídu chválihodnější, informovat o zločinech nějaký sebranky, než dělat někde jakési prasárny. No. A tady najednou ticho, protože "Tommy si to zasloužil, jako nebyl to žádnej svatoušek a porušil podmínku". Hmm. Jasně, klasika, islamizace je přítel, proto je zavření Robinsona fajn, Putin je nepřítel a proto je zavření Kundobordelu fuj. To je stejný, jako dvojtvářní žvanil Halík, kdy "hanobení islámu je fuj" (incident okolo Charlieho, 2015), no a "kdo protestuje proti hanobení Krista, to je nacista" (letos, okolo Vaše násilí, vaše hovna).
Samozřejmě je potřeba zmínit možná až příliš očividný fakt, že kdyby britskej estabilišment zatočil s těma pakistánskýma gaunerama stejně rychle a nekompromisně, jako s Robinsonem, mohlo těch obětí násilí být mnohem mnohem míň. Protože Robinson informoval o soudu přesně s těma gaunerama (Rotterham a podobně), který britskej estabilišment dokázal velice dlouho úspěšně ignorovat a jejich trestnou činnost přehlížet. Já teda osobně být jakejkoliv člen britský justice, beru tenhle případ (tyhle případy) jako totální ostudu britskýho práva, selhání aparátu, selhání systému, nachcání za vlastní krk, takže držim hubu, šoupu nohama a doufám, že se na ten nebetyčný trapas brzo zapomene. A ne, že ještě ukážu ramena, budu machrovat a zavřu toho, kdo o těch sígrech informuje, protože "porušoval jejich presumpci neviny". Britskej aparát zase jasně ukázal na čí straně stojí a strana vlastních občanů to prostě není. Když se situace s těma násilníkama stala neudržitelnou a museli to teda nějak řešit, ignorování nefungovalo, tak zavřít toho, kdo o tom žvanil, krásně ukazuje, za koho kopou. Starosta Londonystánu je muslim, britskej ministr vnitra je taky muslim. Anglie je Nový Pakistán a dobře jim tak.
Spoustu lidí příšerně poškodila ta snaha jako "nebýt radikální" a "nehledat jednoduchá řešení" a "nezjednodušovat", přičemž teda, hledání "složitých řešení" obecně nevede nikam a je to jen debilní vejmluva pro "nebudeme dělat nic a necháme situaci dál kurvit". Je to vidět i u tý prasečiny s tím paskvilem Vaše násilí naše násilí, kdy se jako spousta lidí pokouší o empatický pohled z druhý strany, jenže bohužel, z toho vychází zkurvený paskvily jako "urazíš Mohameda, tak jsi xenofob, rasista, fašista (všechny ty pojmy použitý blbě, ale hezky to zní), pokud ale protestuješ proti hanobení Krista, tak jsi nacista (zase blbě), fašista a jdi si nafasovat hnědý triko". Jak to napsal chlapík na jedný stránce, "proti islámu se nesmí říct nic, ale když někdo hanobí Krista a křesťanství, tak aby se křesťan jako měl kát a zpytovat, jestli si tu urážku náhodou něčím nezasloužil". Bohužel, tihle "nehledači snadných řešení" a "kéž vyhovíme všem", paralyzujou obranu podobně, jak ti aktivisti, co jsou otevřeně naši nepřátelé. Možná ještě víc, protože je jich mnohem víc.
Já říkám, srát už na to. Jednoduchý řešení fungujou, vyhovět všem nelze, je potřeba drát se za to svoje a žádný ohledy na protistranu, ohledy nás dostaly tam, kde jsme teď. V Britonii třeba radikální vegani atakujou řezníky, přičemž dotyčnej řezník ještě vyzývá, "ne nenávisti k veganům" :-D Jako, nic proti veganum nemám, ale tohle "ne nenávisti" nás jednou zničí. Je potřeba si z pojmu "nenávist" přestat chcát do gatí. Protože jinak si z toho protistrana dělá příšernej paralyzátor, kde jakoukoliv snahu o obranu proti něčemu zpomalí tím, že se obránce začne obhajovat, že "to opravdu není nenávist".
Strašný je, kolik kristovců je schopno se nějak zastávat toho divadla, co vyprodukovalo tu rouhavou úchylárnu, přičemž to maj odsoudit jednohlasně a podpořit ty, co to tam zabojkotovali. Kurnik, věrnost je výš, než nějaký teoretický intelektuální svobody umění a podobně, ne? Slyšel někdo muslima se zastávat karikatur v Charlie Hebdo? Nějakej musulkomentátor okomentoval tu holku, co pochcala na Slovensku Korán a okomentoval to v rytmu, že "On je sice umírněný, ale jeho bratři radicales by se mohli pěkně nasejřit", ani slovo o tom, že hájí její právo to dělat. Kdybych narežíroval nějakou "hru", kde bych zpodobňoval Halíkovu matku jako kurvu v hampejzu, co tam chlemstá chlapum tekutiny a děsně jí to baví, určitě bych od něj neslyšel nic o tom, jak to kdo nepochopil a jak umění a sebevyjádření a svoboda a kdo protestuje, je nacista, spíš by mi, pokud má trochu cti, přišel rozbít držku.
Ono totiž všechno musí mít svoje meze a je potřeba používat zdravej rozum. A je vidět, že jak u levičáckých aktivistů, tak u estabilišmentu, "vyšší principy" můžou ustoupit taktice a celkovýmu obrazu, my to musíme začít dělat rámcově stejně. Jinak prohrajem. Tohle je válka, tohle je válka proti bělochovi, pracujícímu chlapovi, původnímu obyvateli Evropy, heterákovi, komukoliv normálnímu, je to teda informační, argumentační, finanční, politická a legislativní válka, ale principy zůstávají. Dokud bude bílej heterák usilovně "neházet do jednoho pytle" ty, co ho do jednoho pytle komplet házej, nezbuntuje se k žádný obraně a bude jen ustupovat.
V tomhle to maj geniální Antifáci. Ti na jednu stranu násilí otevřeně a stále používají (Německo, Švédsko, USA, Británie), na druhou stranu se od něj per huba neustále distancujou, odsuzujou ho, odsuzujou nenávist, odsuzujou bonzování (což neustále taky dělaj). A bezchybně ví, do kdy a kam přesně je ten zákon ještě chrání. A ví, že když se k násilným excesům vlastních pobratimů nebudou explicitně hlásit, blbá veřejnost to s nima nebude jednoznačně spojovat a bude to brát jako "debily najdeš všude" (kterýžto přístup je ovšem u vlastenců striktně zapovězen, tam jakejkoliv exces jednotlivce má vždy systémovou příčinu) a když několik tisíc levičáků dělá bordel v Hamburku, stejně se od toho zvládnou PR distancovat ve stylu "Ale neee všichni". Kdyby někde dělalo takovej bordel pár tisíc členů PEGIDA.....víme, jak by to vypadalo. Tu mediální válku maj velice zmáklou. Nenávist z nich chčije všema otvorama, ale přesto se vůči ní dovedou neustále vymezovat a vlastenci aby se pořád nepochopitelně hájili, že "to nenííí nenááávist". Hele, nenávist je mnohdy docela fajn.

Vlezl jsem opět ještě do tý diskuze pod odkazovaným článkem a tam je tak nádherně vidět, jak narazila kosa na kámen, jak se střetla levičácká propaganda, mentalita SJW, s obavou, co tu udělá s jejich mediálním obrazem, s "kultem hajzla" a "doktrínou milionu šancí". Tudíž skupiny, který halasně obhajovaly lynče typu MeToo, kdy prostě "jdi s tím ven, jedno jak je to starý, nezáleží na kontextu, nezáleží na důkazech, bylas obtěžována, tak to vysyp a že to toho, co kdysi možná obtěžoval, existenčně zlikviduje a třeba se zastřelí, nezájem", tady najednou vyzývají k opatrnosti, nevyřvávání, držení huby, ochraně dotčenýho Marie a ohledum na něj :-D
To je panoptikum, to je sitcom :-D Padaj perly jako "Jezdí se po přednáškách a je těžkééé, když vám PR doprovod dělá váš násilník" :-D Situace se od pohledu otáčí a přístup ve stylu "me too" tam maj spíš antilevičáci a zastánci tradičních pořádků, ti spíš říkají "podejte TO", "navalte fakta", na druhou stranu, aktivisti tam maj žbumbliardu tlachů o tom, jak je vlastně charašo vůči násilníkovi nevypovídat :-D :-D Ty vole, pozéři zasraný :-D
Dokážete si představit, kdyby byl někdo z nich třeba muslim? Kdyby se třeba zjistilo, že Ahmed z Kliniky tam na záchodě prznil malý kluky, snažili by se to kopnout pod koberec a totálně zahrabat, což je přístup, kterej, když někde projevila římskokatolická církev u kněze, tihle se z toho mohli zjevit a sloužilo jim to jako "morální kladivo" na Vatikánce hodně hodně dlouho. Tenhle případ prosím šířit, medializovat, rozmáznout, to včetně reakcí a snah o ututlání, pozérských dvojtvářních keců a dvojího přístupu.
A v boji proti těmhle a podobným, proti jejich snahám o kurvení společnosti, někdo chce být fér? Banda, co držkuje na Okamuru, že promazává svuj FB, vyzývá k nahlašování komentů a říká, že mažou. Bandy, co schvalujou mediální lynče MeToo tady vyzývají k tichu a ohledum na agresora, aby se jim náááhodou nezhroutil a nevychlemtal Savo. Banda, co varuje před maskulinitou a patriarchátem, najednou tvrdí, že je v cajku, když oběť voprcálungu nevypovídá. A že je jako fajn to s agresorem řešit nějak interně.
Pseudokněz, co odsuzuje hanobení symbolů islámu, nadává do nacistů těm, co odsuzujou hanobení Krista.
Ti samí lidi, co obhajovali toho vořecha s kamerou, jak dostal tečku do ksichtu na Zemanově inauguraci, když obsíral s kamerou, kde neměl (jo, ten starej chlap je mrtvej, dobrá práce, zmrdi mediální) schvalujou zavření Robinsona za to, že obsíral s kamerou tam, kde teda neměl. Slovo těhle lidí je ohebný jak guma, sledujou jen svuj cíl, tomu přizpůsobujou rétoriku. Serou z obou stran. A k těmhle máme přistupovat férově, nějak jako "přímo"? Jejich cíl je, nás zadupat do země, náš musí být stejnej. Snažit se je argumentačně přestřílet, to je jak zkoušet chytit do ruky silikonovej implantát omatlanej olejem. Klouže to a protejká rukama. Vraž do toho pajcr, pak se to nepohne (obrazně řečeno, pro BiSáka). Žádný ohledy na ty, kdo nemaj ohledy na nás.
Je potřeba začít být už opravdu nekompromistní. Volit fakt tvrdou linii, prosazovat klidně jednostranný zvýhodňování, ale ve prospěch nás. My jsme tu většina, tak je na čase se tak začít chovat.