Červenec 2018

Nepozorovaná degenerace mozku

30. července 2018 v 13:32 | Řezník
Servus všichni. Včera mi kámoška posílala odkaz na článek, kde se řeší, jak nějaká herečka začala chodit s nějakým pachujem, co je teda snad ošklivá ženská, co vypadá dost jako chlap, takovej babochlap s kozama, od pohledu otřes, tak to jako předvádí hadry pro ženský i pro chlapy a tvrdí, že je "bezpohlavní". No a že i ta blbzna prohlásila, že "nechce být identifikovaná ani jako ženská, ani jako chlap, že není nic z toho".
https://www.super.cz/580385-slavna-herecka-ma-novou-znamost-je-ji-bezpohlavni-model-s-zenskymi-nadry.html
Proč to sem píšu, vždyť je to banální informace, nějaká blbzna z hampejzwoodu má v palici úplně vykýblováno a chodí s nějakým poloskřetem, co má v palici vykýblováno ještě víc, co je mi po tom, že jo. Ať si klidně vrazí do řiti šroubovák, nebo prohlásí, že "nechce být identifikována jako živá, protože je transdeath" a dá si před spaním panáka čističe na odpad. Jenže jde o to, že takhle už přemýšlí víc lidí, ten mužoženodement prohlásil, že si myslí, že "Lidi jsou androgyní, ale vymysleli jsme si pohlaví", no a takových hovadin slýchám čím dál víc z víc směrů. Což ukazuje na naprostou degeneraci normálního rozumu.
Neboť, pokud někdo tvrdí, že pohlaví je umělej konstrukt, fajn. Vezmeme teda jedno "ono" s chujem a druhý "ono" s rodidlama. Tak a teď, ať to s chujem porodí a to s rodidlama ho oplodní, jo a přirozenou cestou, nikoliv, že mu zašijou do břicha inkubátor, to se nepočítá. Oni si totiž lidi už před randálem let všimli toho, že jedni člověci mají nějaký vnější uspořádání a jiní zase jiný a že to tak nějak nelze prohodit, že prostě situace, kdy by Šárka osouložila Ctirada a ten pak porodil, jsou možný jen prohozením jména, ale některý věci prostě nejdou. Že jedni lidi nerodí, protože k tomu nemaj hardware a jiný zase nemůžou nikoho oplodnit, protože, k tomu nemaj hardware.
A současnej stav nějakých genderteorií, keců o třetím pohlaví, nesmyslů o tom, že to je volitelný, případně zaměnitelný, že pohlaví je jen výchovnej konstrukt....ukazuje fakt na šíření naprostý demence mezi lidma. Protože jestli se situace dostala už tak daleko, že tak jasnou věc, která je a) jasně pozorovatelná b) asi milion generací vůbec nenapadlo vůbec to nějak zpochybňovat a brali to jako axiom - jaká je asi situace tam, kde věci úplně jasný nejsou že jo.
Pohlaví se dělily na samce a samice vždycky, podle uspořádání vnějšího a vnitřního a nikomu, kdo má zdravej rozum, nepřijde smysluplný to zpochybňovat na základě pár případů defektních jedinců, který sice maj něco, ale zakrnělý, něco zase nefunkční, nebo maj v palici vykýblováno a neví si rady s vlastním hardwarem. Takže, ženy rodí děti. To, že se tu tam objeví nějaká, která má nefunkční výbavu, nebo nějakou hormonální disbalanci, že vypadá jak Herma Fródit, případně si myslí, že je Aštar Šeran a ten nerodí, nýbrž se klonuje, na tom vůbec nic nemění. Je to analogický k tomu, že lidi maj prostě dvě nohy, určený k chození. To, že je určitý nenulový procento lidí na vozejku, na tom nic nemění. Stejně, člověk má dvě oči. To, že je někdo slepej, nebo oči nemá, opravdu neznamená, že není člověk, ale ani to neznamená, že budeme zpochybňovat axiom, že člověk má dvě oči. Tohle neustálý ukecaný dumání nad úplně jasnou věcí optikou několika zvláštních případů mi ukazuje, že zdravej rozum mnoho lidí opustil, ve prospěch bezcennýho žvanění a dumání nad pseudoargumentama. "Člověk se vyměšuje prdelí", "Nojooo ale Havel sral bokem do pytlíku, to jako Havel nebyl člověk? A tak teda jako člověk nevyměšuje jen prdelí a tak přeškrtáme učebnice přírodopisu". Chápeme se? Měnit obecně platný pravidlo na základě pár defektů je přece naprostá stupidita. A zpochybňovat tisíce let funkční rozdělení lidstva na dvě části skrz to, že pár lidí je nějak deformovaných, případně se "necítí tak", nebo se "cítí jinak", je úplně nadblbečný, přesto existujou celý organizace, který tohle řeší a proniká to i do legislativy, výchovy, chování na veřejnosti (viz idioti s londýnským metrem).
Prostě, když se řeší i úplně jasná věc a musí se fakt dokazovat a dumat nad tím, že pohlaví jsou opravdu 2 a není jich 88 - nedávno nějaký vědec přišel s tím, že dokázal, že jsou opravdu jen dvě pohlaví. Říkám, paráda, se utratily prachy za nějakou studii, pozorování, zpracování, aby řekl to samý, co mi řekne kterákoliv negramotná bába v chatrči na hranici Zakarpatský Ukrajiny a ještě na mě bude čumět jako na debila, že tohle jako nevim (a právem) - tak jak si v tomhle situačním nastavení chtěj poradit se skutečnýma problémama, kde to opravdu nebije do očí?
Protože ve chvíli, kdy se na něco plýtvá prachama ve formě vědeckých studií, existujou organizace, který to řeší a proniká to do legislativy, už se to nedá odmávnout jako vyšinutost pár pošahanců. A to, že nejsou takovýhle dementní teze, jako, že je víc pohlaví, než dvě, že je to jen sociální konstrukt a podobný kraviny, odmítnutý totálně, okamžitě, širokou veřejností komplet, ale vedou se okolo toho "diskuze" a "polemiky", znamená to, že z hlediska běžnýho zdravýho rozumu je naše společnost dost na sestupný dráze.
Vědecký řešení. Chlap má chuje a nemá dělohu, ženská má dělohu, rodidla a nemá chuje. Až něco bez dělohy a rodidel porodí dítě, samozřejmě přirozeně, bez nějakýho složitýho lékařskýho exteriérovýho tuningu, uznám, že "pohlaví je konstrukt". Jak vyrobili v Británii toho mutanta, byla to ženská, nechala si přidělat chlapskej zevnějšek (snad i chuje) ale nechala si ženskej vnitřek a pak to otěhotnělo a snad i porodilo. Tak tohle ne, tohle se nepočítá. Stejně jako se nepočítá, že bych prokázal existenci jednorožců tím, že přilepim koňovi kravskej roh mezi oči Kanagonem a nabarvim mu hřívu. To není jednorožec, to je jen kůň kterýho jsem zohavil. A tamto není chlap, je to jen ženská, kterou zohavil nějakej Mengele v bílým plášti.
Když je západ schopnej o tomhle dumat, o úplně jasných věcech, znamená to, že jsou tu lidi už tak blbý, že se dá zpochybnit úplně všechno (jasně, kromě neomarxistických tezí, ty si zpochybnit málokdo troufne). Jasně, když se pak člověk podívá na "reportáže" na Nově, kde řeší, že voda když zmrzne, tak zvětší objem (cholera vole, tosem nečekal), nebo tam točej debility ve stylu "Mám tu dvoulitrovou láhev vody, kolik může vážit, tak tři, čtyři kila?" "Jo, tak nějak", co už jednoho překvapí, že jo. Já být teda jejich řiditel a někdo říct takovouhle hovadinu v televizi, tak ho okamžitě vyrazim pro nekompetentnost, protože vytváří (a oprávněně) dojem, že jsme tu všichni idioti :-D
Nejhorší není to, že se ke většině věcí vyjadřuje každej, kdo má do prdele díru. Nejhorší je to, že banda vymletců, přesvědčených o tom, jak vehementně pomáhají nějaký skupině (která je teda totálně minoritní), kurví standardy, který jsou nastavený pro společnost celkem. Ale přitom to je takhle běžný, prostě standard je ta většina případů a na situaci se nedá nahlížet optikou několika vyjímek.
Jinak to vede zase do chaosu. Což tihle retardi nějak asi nechápou, no a nebo ten chaos cíleně vyrábí. Zrovna dneska jsem četl, jak si frajer v Kanadě změnil, legislativně, pohlaví na ženu, protože pak dostal o tisíc dolarů ročně levnější pojistku na auto. Cca 3000 místo 4000. Žádná operace, žádný hormony, žádný zásah nožom do chuja, ne, prostě mu to jen přepsali v papírech. Paráda je, že to ukazuje ke stavu, jakej jsem už popsal, že být žena bude tak skvělé, že budeme všichni žena a feministky konečně dosáhnou "svýho". Když není nutný kvůli tomu nic řezat, lokat hormony atd., co vlastně ten flákač ztratil, že mu změnili papíry, že už legislativně není muž? Neztratil nic, získal hodně.
http://www.realsexism.com/
A ve chvíli, kdy schválej i ty stejnopohlavní svatby, neztratí už vůbec nic. No a pak se naplní teda vlhký sny všech těch imbecilů o tom, že si dvě ženský pořídí přirozenou cestou samy dítě. Jasně, to jedno bude furt chlap, ale víme jak. :-D
A jedině dobře, že takovýhle případy budou probíhat, aspoň se líp ukáže, jaký je to celý demence a těšim se na chvíli, kdy genderaktivisti začnou řvát, že ti legislativně přepsaný nejsou pravá žena, ale jen legislativně přepsaná, že to není stejnéééé. A tím pádem sami popřou svoje teze a potvrdí objektivní existenci pouze dvou pohlaví. Bude to asi stejný, jako když někomu, kdo tvrdí, že neexistuje žádná objektivní pravda, ale každej může mít svojí, flusnete do laté machiáta. V tu chvíli je jasná objektivní pravda, "Tys mi tam flusnul". A argument "To je jen tvoje pravda, moje pravda je, že jsem ti do ničeho nikdy neflusnul" neuznají :-D :-D
Jo, takže mimochodem, kdo chce dřív do penze, tak bude stačit nechat si v občance přepsat pohlaví, ženský chodí dřív :-) Ono to sem taky přijde :-)
Zpět k tématu, oni různí blbotici jsou schopní, v úporný snaze fakt nikomu neukřivdit, naprosto nepřemýšlet a rezignovat úplně na zdravej rozum. A v takovýhle situaci, kdy se Evropani dohadujou, filozofujou, argumentujou a spekulujou, o úplně jasných věcech, přičemž shody nebude dosaženo, banda invazních vojáků má jednotnou ideologii (islám), jednotný fakta, o kterých se nediskutuje, ani nemůže a tudíž tvořej kompaktní celek, s mnohem větší efektivitou rozhodování. Opět, kdo má převahu?
Slyšel jsem takovej žvást "Tragédií světa je, že pitomci jsou si jistí, zatímco chytří lidé jsou plní pochybností". No, je to sice možná čistě technicky i fakt, ale tak by si ten chytrej, pokud je fakt chytrej, měl dovodit, že někdy není čas filozofovat a hledat "ideální řešení", ale musí udělat aspoň něco. A pokud tohle nechápe, tak je tak chytrej, až je blbej. Vzdělávací systém by to chtělo opravit a narvat tam víc zdravýho rozumu, běžnýho rozumu, na úkor debatování a spekulování o kravinách. Což ideologicky jasně neprojde.

Chtějí vás zabít. Nechť je to oficiální

28. července 2018 v 15:13 | Řezník
Servus všem. Zrovna dneska jsem vyhrabal info, že ta vemenoidní kampaň MýTů není vlastně nic novýho není, že to vzniklo asi před deseti lety a setkalo se to pouze s velice vlažnou reakcí. O český země se to ani neotřelo. Nově se to prý vyhrabalo až po těch erupcích sexnásilí typu Rotterham, Newcastle, Kolín nad Rýnem a mnoha mnoha dalších, který se a) nepodařilo utajit (ne že by ten Kolín utajit nezkoušeli, ale během pár dní se jim to profláklo a tak vykopli policejního řiditele, kterej se ale choval přesně podle zadání z politbyra), Rotterham, Newcastle a podobný se dařilo tajit velmi dlouho, nejen tajit, ale i ignorovat. Ty vyhrabal na světlo Robinson a jeho EDL, proto taky Robinson sedí, aparát vrací úder a nezapomíná. Tyhle provary se nepodařilo utajit, ba dokonce, se je nedařilo ani bagatelizovat kecama o tom, že jde o hovno, protože bílí przněj taky, tak co. Jak kupříkladu prohlásila co called zpěvačka Lily Alen, že kdyby ty holky v Rotterhamu neprznili pakistánský pasáci, tak by je zprznil někdo jinej, protože byly "z mimořádně zranitelné skupiny". Každá feministka, která je schopná řvát proti Trumpovi, by jí za tohle měla chrstnout do ksichtu kýbl chcanek, samozřejmě se nestalo nic :-)
No, protože tohle násilí ošklivě ukazovalo na muslimy, musela se vytvořit nějaká kouřová clona a tak se vyhrabalo MýTů, že jaký jsou ti bílí chlapi strašní voprcálové a "ubližují ženám". A tuhle kampaň najednou tlačily přesně ty samý krávy, co se reálný násilí od musulmanů neustále snaží a snažily bagatelizovat a relativizovat (má to ještě další plusový efekty, z nějakýho negramotnýho Abdula prachy nekápnou, z Wajnštajna a spol jich můžou vydojit dost). Do nadšených podporování týhle kampaně se vrhly i český klinikářský levičandy, který následně řešily dvojnásobný znásilnění od muženy Feriny "otevřeným dopisem" a vypisovaly kecy o tom, jak je TO spíš kontraproduktivní, protože "ohledy na duševní stav agresora". Cíle MýTů si o tomhle mohly nechat jen zdát. Žádné ohledy na bílýho heteráka.
Pokud je tohle pravdivý, tzn, že ta pitomost vznikla před deseti lety a tehdy se na to sralo, vyhrabalo a začalo se to tlačit až teď, ukazuje to jednu odpornou věc, kterou já jsem teda věděl, ale není, mnoha lidem, moc zřejmá. Jak je ta ofenziva koordinovaná, ofenziva ve smyslu exterminace bělocha, islamizace Evropy a nahrazení obyvatelstva. Ty velký sexnásilí proběhly v Německu a Anglii. MýTů dochcalo do Evropy z Ameriky. Americký levičáci zareagovali celkem pružně na evropský vynoření problému s musulmany.
A teď, ještě dáme pár specifikací. Ono to není tak, že by byla nějaká obrovská celosvětová konspirace, kde nějaký vesmírný homoještěři ovládaj židy a židi následně přes banky ovládaj politiky a politici stádo a stádo jde na jatka. Tyhle konspirační teorie spíš diskreditujou realitu a ta je prostá. Podobní lidi přemýšlí podobně a následně podobně jednaj.
Současní politici jedou ve velkým, většinově, v neomarxismu. Což není nějak ani tak centrálně řízený, jako spíš vzniklý tím, že v čtyřicátých, padesátých a šedesátých letech byla v západních zemích velká klika intošů, v Britonii třeba často z řad šlechty, kteří se shlídli v Marxovi a i v režimu Stalina (dyť před stejnýma varoval Orwell v 1984, on v Rusku nebyl). No a ti postupně samozřejmě získali přívržence, rozsáhlý komunistický strany a organizace na západě vznikaly už v době války a následně taky, měly dost slušnej vliv. No a spoustu těch organizací, různě levičáckých, maoistických, komunistických, včetně těch, který měli mít rozkladnej vliv na nepřítele, podporovali Sověti v rámci studený války. Třeba hipíky a spol, skrz různý přednášející, buřiče a profesory, částečně ze Svazu placených, částečně krmených propagandou (a nedotčených realitou Svazu a rudých zemí), kteří prostě považovali rudej režim za něco mnohem lepšího, než ten svuj. Tenhle faktor defacto prohrál Američanům Vietnam, tohle Sověti provedli burleskně. Takže v šedesátých letech docházelo k velkýmu rozmachu filozofů typu Sarter a různých profesorských tlačičů komunismu a marxismu, obrovská část mládeže se tím tehdy na západě nakazila, taky ty rozsáhlý bitky, demonstrace, nepokoje, barikády, rebelie proti "společnosti" na západě a tak......přičemž nevyhráli. Ale tehdy právě začal vznikat současnej "kulturní marxismus", kterej právě používá i jinou nosnou skupinu, než "dělnickou třídu", protože takovou klasickou dělnickou třídu počátku dvacátýho století prostě v šedesátkách třeba v Americe už ani neměli. A tehdy se zaprvý, zrodila spousta tezí, který se tlačí do dnes, velká část těch "bojovníků z šedesátek" - budu používat termín šedesátníci, se sice přestalo rvát na barikádách a zapalovat policejní auta, ale svoje teze neopustili a spousta jich šlo a) do politiky, protože, kam jinam b) do vzdělávacího systému, protože správně pochopili, že ovládnout mozky budoucích generací jde nejlíp přes školní systém.
Přispělo tomu takzvaný "náboženství vysoký školy", kdy a) spousta lidí nekriticky přejímá to, co řekl někdo s titulem, b) školy jsou (myšleno univerzity) provázaný, ti prófové jsou jedna skupina, stejná sociální skupina, obecně stejně názorová skupina, takže co se ujme jako trend na Oxfordu, je za rok na Harvardu. A tyhle školy pak produkujou lidi, co jdou na vysoký místa, do politiky, jako mluvčí, no a ti zase obecně přejímají názory profesorů, už jen proto, že jak prófové, tak oni, jsou lepší, než plebs, že.
V Americe taky, za doby války ve Vietnamu, byla hustá rebelie, punk a vzpoura, ergo pro mladý "trendy", být levej, rudej, pro Tse Tunga, spousta učitelskejch se toho chytla, obzvlášť těch mladších a ti v tomhle rytmu učili další lidi a ti zas další a včetně "Rudýho posuvu". Až do konce studený války to Sověti masivně krmili propagandou a těmhle lidem chyběla reálná zkušenost s rudýma. Intoši, co v Orwellově době obdivovali Stalina, nezavřeli hubu a nešli k lopatě, šli učit, ergo se Marxovy teze šířily západem, tam ovšem nedošlo k revoluci, nefungovala by, tak se marxisti adaptovali na ten "pomalý pochod institucema". A zaměření se na vzdělávací systém v od šedesátých let už funguje "samosvorností", jedni učí další, ti jsou v tom vychovaní už jako v etalonu, o tom nepochybují a učí zase další a něco k tomu sami od sebe přidaj, celý se to samo upevňuje. Takže to není tím, že by nějaká centrální rada sviní tohle ovládala, to ne. Když dáš někam tisíce lidí, co něčemu věří, ti začnou vytvářet skupiny a začnou ovlivňovat okolí a čím míň maj překážek, tím víc si to tuní k obrazu svýmu, naprosto bezkonspiračně. Dá se porovnat rudá revoluce na východě, s pomalou rudou revolucí na západě, kdy ta východní byla něco jako rychlej, bleskovej průběh choroby oslabeným organizmem, která má za následek výhru choroby ve velmi krátkém čase (východní země, svrab a neštovice, tam chápu, že komunismus byl krutě přitažlivej a proto si ho lidi vystříleli), západ byl v tomhle silnější a proto nemohla mít rudá choroba tak rychlý průběh, tady postupuje pomaleji, postupně rozebírá imunitní systém.
Cíle měli marxisti jak v Rusku, Číně, Kambodži, Vietnamu, stejný. Vybudovat společnost podle Marxe. Na východě to situačně šlo líp. Na západě má ta "rudá mládež" šedesátníků cíle stejný, naprosto stejný, ale jde jim to pomaleji. Provázanost politiky je jasná, oni se potkávaj, jednaj spolu, věří nějakým tezím, tak mezi sebe berou spíš ty, co věří stejným tezím, ty, co jsou proti, jasně berou jako nepřítele.....A kdysi někdo přišel s Kalergiho plánem a ten se ukázal výpomocnej pro ideály marxismu, pro jejich výhru, tak proč by ho nepodporovali a když maj podobný cíle, jdou podobným směrem, i bez centrálně řízený konspirace. Nejde tudíž o to, že by Obamu, Merkelovou, Macrona, Hollanda, podobný sráče, někdo zezadu centrálně ovládal (ačkoliv vlivy různých skupin tam jsou), jde o to, že tihle sráči věří stejným tezím a proto v nich prostě jedou a spolupracujou. A ty vlivy vzadu? Různý mediální a finanční skupiny atd., no, ti "kapitáni" těhle corpů se učili na stejných univerzitách, jako ti politici, tak nasávali ty stejný prdy. Plus, co je výhodnější pro kapitána magacorpu, soběstačný země, kde je milion producentů potravin, no a nebo naprosto provázaný, globalizovaný země, kde všechno žrádlo dodává jejich corp? No? A pro politiky? Kdo je ovladatelnější? A tak můžou veliký buržujové velice dobře spolupracovat s marxistickýma politikama, stejně, jako spolupracujou muslimové s feministkama, teda, podobně, účelová spolupráce s nějakým paktem o vzájemným neútočení.
Exterminace bělochů. Spousta prófů se učila na univerzitách v době rasový segregace šedesátých let, zase, se sdružovali ve spolcích, kdo chtěl být hustorebelant u bílejch, byl proti bílým a kdo chtěl být hustorebelant jako černej, byl extrémně pro černý, ideálně Černej Panther, no a tihle lidi pak vzdělávali další a ti zase další a ty teze zůstaly a i když dneska se nebílým v USA třeba extrémně nadržuje, přesto protibílej rasismus zesiluje. A největší white genocideři jsou běloši, vymletý dementníma tezema vytvořenýma právě na univerzitách, vesměs netechnickýho typu (obecně tam, kde se moc neštudujou exaktní vědy, spíš se krafe. Proto je taky snaha ve školách co nejvíc omezit exaktní vědy, hard facty a nahradit to tlachacíma kravinama). Hezky je to vidět v jednom díle Simpsonů, kde levičáckej profesor učí študáky, že fotříci zakladatelé (USA) byli zlo, protože byli všichni bílí, vousatý, hetero běloši, manželství že zotročuje ženský a podobně, vždyť ono je to snadný i pro ovladatelnost. Člověku když sebereš víru, národ, rasu, rodinu, co mu zbyde? Bude z toho tupý ovladatelný stádo, který se bude dát snadno reorganizovat do vzoru Pol Potovských samostatných komun (a kdo si myslí, že tahle ideologie je mrtvá, tak ani omylem, tenhle režim přišel do Kambodže z Francie, ty profesory, u kterých se Pot učil a ty díla, co četl, nikdo neeliminoval, tudíž ty ideje dál žijou a jediná "oprava" je, že "princip je správnej, ale Pol Pot to zkurvil"). Pro ty rádoby elity je lepší tupý stádo bez kořenů, bez historie, bez rasy, bez rodinných vazeb. Proč taky Stalin přemisťoval celý národy, že jo.
Marxisti na západě prostě tehdy zjistili, že svuj vysněnej režim revolucí neprosadí, protože tam, na rozdíl od carskýho Ruska, k tomu nebyly podmínky. Tak se přeorientovali na jinou metodu, primárně ovládnutí vzdělávacího systému a kultury. A od tý doby to jde samo, jedni učili další, kteří pak zase učili další a ti šli do politiky a do organizací a do politických organizací a do skupin co ovlivňujou a do neziskovek a přednášet.....Sověti to rádi podporovali, jak prachama, tak lidma, tak propagandou. Takže ano, za nastupující komunismus na západě opravdu z velký části Sověti můžou. Vždyť to byl taky jejich cíl, světová socanorevoluce, v tomhle jim ta "hybridní válka" vyšla velice dobře.
Taky se na západě změnil nositel "revoluce", protože takovou dělnickou třídu, jako ta, kterou měli v merku Marx a Engels, na západě ani neměli. Tak se přeorientovali na "menšiny". Neboť, jak v Marxismu Leninismu, tak v západním marxismu, není ani dělnická třída, ani ty menšiny, cíl tý revoluce, nýbrž její nositel a nástroj. Cíl je změna společnosti. Nástroj je ten, skrze koho to bude.
A dostáváme se k židovský konspiraci. Ano, spousta lidí má spasmus análu, když se řekne žid v jiný, než pochvalný souvislosti, protože antisemitizmus a holofaust pyčo. Ale jde o tohle. Židi nemaj v oblibě křesťanství a křesťany a to už od začátku. Aktuálně je už velmi málo klasických židů čistě biblických, takzvaných Judaistů. Maj do toho zavlečenou spoustu a spoustu nebiblických hovadin, tahle skupina se mnohdy zove "sionisti". Jde o to. Pro ně je člověk, co není žid, něco jako člověk kategorie B, taká jako podrasa. Čím větší je to radikál, tím víc. Tohle maj stejný, jako musulmani. A zase. Lidi držej při sobě, se svýma, logicky, přirozeně. Takže se sionistickej vedoucí megacorpu bude bratříčkovat se sionistickým vedoucím televizní stanice, jasně, proč ne. A stejně budou prosazovat, aby se jinde k moci dostal někdo od nich, protože všechny skupiny, co drží pohromadě (a oni drží) to tak dělaj. A když je mnoho mnoho bank a finančních institucí v rukou židů, proč by pořádně nepodojili ty, který považujou za podrasu, ve svůj prospěch, že jo. A proč by nepodpořili politiky, který chtěj zase celej svět globalizovanej pod skupinkou "elit", do který oni jasně patřej, kterej bere zásoby od pár nadnárodních korporací, který zase oni vlastní, nebo financujou. A pokud se u toho rozpadnou národní státy, zaniknou klasický rasy a vznikne vykořeněný tupý ovládaný stádo, proč ne, oni do toho nepůjdou, oni si svoje kořeny a víru nechaj, stát vlastní neměli tisíc let. No a nějak se mi zdá, že právě tyhle židovský banky a média moc nevychází s Izraelem, marxistická EU, EK a vůbec marxistický média nenechávají na Izraeli nit suchou a neustále ho jebou. Tak je to buď tím, že Izrael je jiná frakce židů, podle mě ti biblický, která těmhle nesedí, no a nebo je moc národní a nacionální, což do tý nový ovladatelný internacionály nesedí. Zas to není spiknutí v pravým slova smyslu, jako že Rotchild pase Rockefellera a ten bandu židovských televizních stanic a maj v plánu to a to....spíš je to parta lidí s určitým vlivem, co věří určitým tezím a spolu se potkávaj a podle toho se chovaj a jednaj, v zájmu svojí skupiny a v nezájmu těch dalších. A za dějiny se prokázalo, že bělošský národní státy se ovládaj prostě nejhůř, protože běloch je nejinteligentnější, nejvychcanější a nejbojovnější rasa na světě, tak kterou je nejvhodnější zlikvidovat, aby nezacláněla? No přesně tuhle. Tudíž židovský média jasně daj prostor white genociderum a není to ani nějaká centrálně řízená konspirace v pravym slova smyslu. Jak doopravdy prohlásil Nathan Rotschild, pokud ovládám národní měnu, je mi úplně jedno, kdo píše zákony. To žid je. Pokud zmizí všechny národní státy, v čem to židy poškodí? V ničem, ti svuj stát neměli přes tisíc let, přesto drželi při sobě, i kdyby všechny státy a rasy šly do prdele, oni nezaniknou, zaprvý, Bůh jim to slíbil, že prostě nezaniknou, zadruhý, vždyť už zažili všechno.
Abych nezněl jako Hitler, tak naprosto neschvaluju holocaust, byla to prasečina. Jakkoliv, naprosto nekonspiračně, věřim v so called "židovský světový bankovnictví" - (prostě proto, že jim to jde s prachama, tak ty banky maj, protože jsou jedna víra, drží pohromadě a prostě jedou v zájmech svý skupiny na úkor těch ostatních, který považujou za něco míň), tak naprosto nechápu, jak těmhle uškodí to, že někde zastřelí nějakýho pekaře, co u Mnichova peče štrůdly, takže holocaust byla amorální prasečina.
Jinak, to, že židi považujou ty, co nejsou židi, za něco míň, tak zaprvý. Neříkám, že všichni, jsou "židi", co jsou jako děsně hrdí na to, že jsou židi, ale dlabou vepřový, nedrží sobotu, prcaj před svatbou, do synagogy nevlezou, v případě těch nebiblických ani kabalu nečtou, ani Talmud, tak takovej je něco jak "křesťan - v půl roce mě pokřtili a jednou ročně dojdu na půlnoční". Víra / ideologie u nich hraje naprosto minimální roli a ti asi fakt nebudou brát ty teze vážně. To je stejný jak "muslim" co chlastá, žije v evropskym stylu, jednou za čas podrží Ramadán a z tradice nosí nějakej oděv. Něco jak Irán před revolucí, za šáha. Tak ti taky celkem pohoda.
No a pak jsou radicales, ti, co to berou až na kost vážně a takoví se občas profláknou, že "ne-židi jsou na světě proto, aby sloužili židům", prohlásil nedávno nějakej rabín, nijak se od toho ty jejich špičky halasně nedistancovaly. A takoví tě mezi sebe ani nepustěj, dceru by ti nedal, protože, prostě, jseš "goj". Takže kategorie B. Oni teda nemaj, na rozdíl od musulmanů, šíření víry silou a všemi prostředky, nemají žádnej ekvivalent "džihádu", ale tu exkluzivitu jo.
Vidíme, že spolupráci židovských radicales (kteří se budou projevovat spíš skrze média a finance, než skrze Kalach, na to jsou moc chytrý) a marxistických radicales nic nebrání, pro oba je společnej nepřítel evropskej / americkej národní stát, s vlasteneckým, soběstačným, potravinově nezávislým, obyvatelstvem. Nepřítel ne ani třeba ve stylu, že by se ho báli, ale že se jim nehodí do jejich byznysu, světonázoru, prostě že bez něj by to šlo líp. A vede to k takovým paskvilům, jako je "muslofilní žid", což je Zuckerberg. Tak jakej je jeho vztah k Izraeli, když cíl veškerých islámských radicales je, zničit Izrael? Buď mu nedochází, že zničení Izraele a eliminaci židů maj musulmani komplet v programu, buď je tak blbej, no a nebo je tak propláchnutej právě tím neomarxistickým internacionálním vzděláváním, který jako největší hrozbu všech dob považuje nacionální socialismus, Hitlera a v rozšířených formách, aby se to teda neopakovalo, nacionalismus a národovectví celkově, že naprosto přehlíží hrozbu musulmanů. Těžko říct. Asi mu nedochází, že v případě světový muslimský vlády by to, co předváděl Hitler, by byla tak rozcvička. No, nedochází. A víme tudíž, pro koho dělá. Je to žid, podporuje islám, islamizaci, vehementně islám chrání skrz cenzuru, prosazuje marxistický fungování, skrz to jeho modrý zlo, jakkoliv tihle, včetně EU, neustále tepou do Izraele. No a pokud bude mít padesát kámošů, kteří jsou ze stejných sociálních okruhů, rovněž podnikání, byznys, banky, ti budou podobní a budou fungovat stejně a prosazovat to samý. A ve finále z toho vychází, že židovský média a židovský banky podporujou naprosto antiizraelskej a protižidovskej islám a naprosto antiizraelskou EU a EK. Stejně jako pro saudskou Hillary. Přičemž kdyby Saudská měla tu moc, tak už je z Izraele jen díra v zemi. Jak se říká, nehledej konspiraci tam, kde jako vysvětlení stačí blbost. Takže možná pravděpodobnější vysvětlení, než to, že Izrael je jiná skupina, než ti, co vedou ty banky a média, je to, že jim výchova v marxismem zamořeným vzdělávacím systému nadělala v palici pěknou bramboračku. Což je symptomatický, vždyť sám Marx měl furt nějaký antisemitský výpady, přesto, že sám žid byl.
A dávalo by to smysl i v tom, že, maj prachy, kam strčim dítě. Na prestižní univerzitu. Ale kdo tam učí, zas nějakej "rudej marxistickej nok" ,čím se teda mladej infikuje. A proto se haranti so called "elit", který jejich fotříci cpou pak do dalších "elitních" pozic, infikujou přesně tím samým učením.
Ona v tom není žádná konspirace v pravým slova smyslu, jako hovadiny typu Chemtrails a podobný pýčoviny (dělal jsem tři roky letištního kontrolora a na letišti stále na vedlejšák dělám, jezdil jsem po letištích po celý republice, mluvil s hafem členů pozemního perzonálu a okolo těch letadel se normálně motal....ti všichni by v tom museli být namočení), jako cca rámcově plánovaná akce to kdysi vzniklo (stejný lidi mající stejný záměr....) a teď už to jede samospádem, samosvorně, už to žije svým životem. A ti lidi, co souhlasí s cílem zavedení marxismu, to dokrmujou a korigujou.
On ani Římskej klub s jeho tezí o tom, že lidstvo samo o sobě je nepřítel země a že je potřeba zredukovat stavy na předindustriální úroveň, v rámci "trvale udržitelného rozvoje" - (vidíte, ta teze nezemřela, Pol Pot forever evidentně) nejsou konspirací v pravym slova smyslu. Je to skupina pracháčů, co si hrajou na nějaký zachránce Země Koulí no a samozřejmě, opět, nezačnou bojovat s přelidněním tak, že by se zabili sami, to ne. Redukovat je potřeba plebs, což jsme my. Ale ne černoušky, protože to je rasistický. Takže nás. No, takže podporujou skupiny, který maj totožnej zájem. Ač to balí do randálu vzletných keců a lidi jsou tak blbý, že je nenapadá, nepřipouští si, že by je někdo chtěl reálně vyterminovat, tak ty krycí kecy žerou. Nedivil bych se ani, kdyby mezi vysokou židovskou finanční elitou a Římským klubem byl nenulovej průnik, protože se hejbou v podobný sociální sféře, kecaj spolu, ergo jsou výš než plebs, vztah sionistů k národním státům a gojum už známe, takže, proč ne, že jo.
Je to ve většim stejná mentalita jako "mám dvacet baráků a soukromej tryskáč a kážu lidstvu, ať přestane plýtvat", taky se považujou za něco víc a ti dole, v rámci "vyšších cílů" klidně můžou umřít. Stejná mentalita, jako měl Stalin, jako měli jeho obdivovatelé, nejvíc jeho obdivovatelé na západě, který totiž nemuseli srát strachy z toho, že se Stalinovi znelíbí, čehož se musel bát i Ježov (a nakonec oprávněně).
Mentalita těch "nahoře" je na západě totálně prosáklá Marxem, tady teda bez Lenina, před těma varoval už Orwell, víme, kam teze Marxe vedou a tady je to ještě promíchaný s extrémním rasismem proti bělochům, kterej vzniknul v šedesátých letech (opět univerzity) a s velkou podporou Sovětů se šířil po západě. Existuje hnusná teorie, že i Martina Luthera Kinga podporovali (asi skrz nějaký nastrčený figurky) Sověti a že ten jeho projev "Mám sen" připravovali sovětský experti na psychologickou válku, ale to není ověřený. Ovšem zas až tak moc bych se tomu nedivil. On Martin Luther King by toho stejně sám moc nezvládl, nebýt toho, že ve stejný době začali americký politický špičky promýšlet politiku opačnýho rasismu, aby černý ochočili, výrok "Zařídím, aby negři volili Demokraty dvě stě let" pronesl Lyndon Johnson na palubě Air Force One, jo mimochodem, pohrobci hochů z Ku Klux Klanu jsou v USA Demokrati, ne Republikáni, překvapení? Nemělo by být. Původně bylo to otočený rasismo čistě taktický. Pak to zase začalo žít svým životem.
Ona většina těch univerzitně levicových struktur, co vehementně bojovala proti americkýmu fungování, stylu života, válečnictví atd. a ze kterých se zrekrutovali současní SJW, byli prostě vehementně podporovaný Sovětama, ergo zase komouši, ale vymklo se to a tohle šílenství, co oni předvádějí, ani Sověti asi nečekali. Sovětskej nápad nikdy nebyl vyhladit bělocha, přičemž v Americe tyhle kecy nejsou řídký. V Evropě to bylo podobný. Mimochodem, ony americký "tři revoluce", drogová, hudební a sexuální, se daj vysledovat až k jedinýmu člověku a to byl, Crowley. Ale to je jiný téma, to bych odbočil.
Extrémní levičáci obou gardů (jak nacisti, tak komanči - vždyť taky jeden čas kámoši, že), se dobře shodnou na eliminaci překážejících ras, nižších ras (co je nižší rasa se dá přepsat podle aktuálního požadavku), eliminaci těch a těch, ve prospěch vyššího cíle. U nacistů to bylo přežití arijský rasy a nakopnutí vývoje lidstva správným směrem (sem vede extremní darwinismus), u komoušů to bylo zavedení beztřídní (reálně dvojtřídní) společnosti, tenhle cíl překonal. Zatímco koncept arisjký rasy je mrtvý, koncept dvojtřídní společnosti (Komise + elity no a pak plebs, co bude mít všichni stejně, reálně hovno) přetrval a zůstal. Když ekofašistka Ska Kellerová z německý Strany Zelených prohlásí, že do východoevropských regionů by se daly převážet celý syrský vesnice, zdalipak vám to nepřipomíná tendence Džukašviliho, kdy přesouval Kavkazany někam do Ánusu a ánusany zase na Kavkaz.....pokud ona přímo neobdivuje Džukašviliho, učil jí někdo, kdo obdivoval Džukašviliho.
Psal to chlapík, že když byl po "revoluci" na výměnným pobytu, něco jak ten Erasmus, v Britonii, tak na ně místní profové čuměli jak na totální brigádu dementů, ve stylu "Vy jste měli doma režim podle geniálního Marxe a svrhli jste ho?" (psal to z vlastní zkušenosti). Ergo že ho nepřekvapuje, že na těhle výměnných pobytech se naši studenti setkávaj defacto v principu s tím, co byl u nás ve svý době marxismus leninismus. Jenže zatímco naši frajeři k tomu čuchli a ví, že to só chuje, ti na západě to neví. Proto je Rusko teď mnohem míň marxistický, než Anglie a Německo, rovněž my. On totiž univerzitní profa na Oxfordu, co blafe o tom, jakej génius Stalin byl, nemusí večer trnout strachy, že mu na dveře zabouchá NKVD, což ovšem k životu ve Stalinově Rusku neodmyslitelně patřilo.
No a jinak. Víte jak poznáte vegana? Řekne vám to. Víte, jak poznáte radikálního muslima? Nijak, on to na ksichtě napsaný nemá a neřekne vám to. A jak poznáte radikálního marxožera, případně pacienta, kterej, až bílej, je načuchlej filozofií Černých Panterů, z doby, kdy být antibílej bylo hustě cool i jako běloch (což vlastně přetrvalo)? Nijak. Taky vám to neřekne. Ale, jak to říkal Ježíš z Nazareta, "Podle skutků poznáte je". Tak mi řekněte, k čemu limitně směřuje ekologická propaganda, která vede ke vzniku "antinatalistů", alias nemnožičů, která ale zasahuje jen Euroameriku, hlavně bílý? Kam jde odzbrojování evropských občanů, tváří v tvář zločinu a terorizmo od nebílých, který jsou dále a dále importovaný do Evropy? Kam směřuje to, že si chce Německo verbovat musulmany do armády? Kam směřuje uměle navyšovaná cena bydlení, s tím, že mladá rodina, co nemá na bydlení, pravděpodobně zůstane bezdětná? Kam směřuje cpaní dvojletých dětí do školek (nikoliv jeslí), když jejich imunita to nepobírá? Kam směřuje neustálá perzekuce bělocha skrz legislativu, v kontrastu s neustálým nadržováním islámu a spol? Kam vede propaganda mezirasových vztahů, směřovaná až do extrému, popírání násilí imigrantů ve Svedenu, ignorování případů typu Rotterham, atd., propuštění džihádistů z lochu.....a ne jednotlivý excesy, ale k čemu tohle všechno dohromady ukazuje? Zdalipak ne k tomu, že se schyluje k výprasku a my jsme ten, kdo má být bit? Jsme tak blbý, jak žiďáci v Dojčlandu třicátých let, že jim to, blbcum, nedošlo? Po milionu varování? A až do poslední chvíle si mysleli, že si ten Hitler jako dělá prdel? A nebo blbci v SSSR, kteří se nechali odervat na gulag a tam pošli? My jejich zkušenosti máme, to se necháme pořád vodit po lese? Není čas na volební ueberčistku? Není čas pojmenovávat to, co se děje, pravým jménem?
Nejde o to, jestli pravice nebo levice, obojí mělo svoje (v čase budování odborů bych byl fest na straně odborů), jde jen a pouze o silovou rovnováhu, vždycky. Ve výborným filmu Příliš vzdálený most, se bavil vyjednavač za Brity s německým oficírem a Němec říkal "Promiňte, ale to je válka. A my jí můžeme vyhrát." A vyjednavač říkal "Vyhrát, prohrát, není důležité. Ale žít, nebo umřít."
Hele jak jsem to již deklaroval několikrát, kdyby chtěli tu svojí marxoutopii bez bělocha zavést přirozeným procesem, přeplozením, že by se teda pod propagandou feminizmu, me too a podobných pýčovin, včetně sociální války, běloši nemnožili, no a pod propagandou "black cock is best cock", zkombinovanou se sociální podporou, běloši smíchali s hafem imigrantes z Afro a Arabistánů (99% chlapi, chovní samci / kombatanti) bylo by mi to fest egál. Za mojí generace se to nestihne, za generace mýho bratra taky ne a ty další mě nezajímají. Ale mnoho, mnoho, z těhle magorů, to bude chtít urychlit. Maj mezi sebou stejnou kliku, jako jsou takový ty skupiny "jestřábů", ty lampasácký rotorový hlavy, který teda třicet let trénovali na válku třeba se SSSR a ona by nebyla? No hovno, že jo. Ti to budou chtít zrychlit a už se ozývají, hlášky o vyhlazení bělochů, před deseti lety nebyly, teď jsou, za pět let budou častý a za dalších pět mainstream. Ono to zrychluje, Rudej posuv, pamatujte.
Němci uvažujou o zavádění cizinců do armády. Budou to hlavně arabušímové. A teď, nejen že to je návrat k muslimským divizím SS, případně k využívání muslimů Sovětama, proti křesťanům (nenechte se zmást Afghanistánem, pro levičáckej totalitní režim je vždycky výhodnější islám, než křesťanství).....kdysi jsem říkal, že EU, EK a Merkel, nemaj žádnou vlastní pretoriánskou gardu, co by byla věrná jim a v případě, že by se začalo v Evropě rebelovat, vojska by se postavily spíš za rebely, protože by se jim nechtělo střílet do vlastních kvůli islamizaci a bílý genocidě. Ale muslimský útvary? Oni už si tu pretoriánskou gardu budujou. Tihle, pokud se něco semele, budou střílet za Erdogana, do Evropanů rádi, no a Merkelová je, chtíc nechtít, poskok Erdogana. Její kroky směřujou k výhře světovýho islámu, stejně jak ty Erdoganovy. Za války s Iránem se byly schopný mezi sebou porvat sunitský a šíítský divize irácký armády, ve chvíli, kdy zrovna Peršan nebyl v dohledu. Jak konzistentní bude Bundeswehr, s tímhle? :-D Ale proti vnitřnímu nepříteli to bude fajn, protože tak místo 10% totálně vyjebanejch mozků, co by zůstali EK věrný v případě občanských válek v Evropě, jim zůstanou věrný tyhle muslimský gardy. Protože EK je dži.hád.

Chtějí vás zabít :-)

Jo a kopanec na závěr. Kim Čong vrátil zbytky zabitých Američanů. Po šedesáti letech. Dohodl to s nim Trump. Eh, nedokázal asi tak už stokrát víc, na korejský frontě, než ten muslimskej Obongo, kokot, co dostal Nobelovku za mír, ačkoliv na poli míru udělal reálně hovno? Jestli Trump ukončí korejskou válku (ta ještě nikdy oficiálně neskončila, jen příměří), tak by si zasloužil ty Nobelovky aspoň dvě. Ale ty nedostane, protože "nerespektuje ženy", a nestraní muslimským, LGBTXYBZUFŇBŽ, nechce válku s Ruskem, bílou genocidu a hlavně, je to bílej chlap a to je fuuuuj.

Padej z toho baráku, ksindle

25. července 2018 v 15:13 | Řezník
Servus všichni. Opět zříme klasickej, přímo až symptomatickej vejmrd ve stylu "právního státu", kde bandu vesničanů nejdřív (a to bylo těsně po, ehm, "převratu") nejdřív oškubal nějakej jebec o prachy na baráky, následně se to u soudu táhlo asi tak třináct milionů let, mezitím si ti kousači drnů ty baráky dostavěli sami, ergo to vlastně zaplatili dvakrát, no a teď že se z toho maj vystěhovat, protože jim to dodělat jako sice někdo povolil, ale nebylo to ofišl, takže maj hovno a nazdar, nech tu prachy, pakuj se. Vrchní nějakej správcokonkurzjebec jim možná i milostivě dovolí to "odkoupit", takže by si tu barabiznu zaplatili potřetí. Teď, proč se jako na tom chci točit. Vždyť se to děje furt, někoho vojebou, takových případů tu bylo....já v jejich situaci nejsem, pro mě není pravděpodobná, ano, mám svuj kvartýr, ale to je ošetřený, nic jinýho aktuálně neplánuju, tak proč mě to má jako sejřit, vždyť ty lidi neznám.
No, protože je to úplně klasický, klasický, klasický, když srovnáme ten přístup aparátu a humanofilních lidskoprávních tlučhubů, kteří mají mordu plnou pééééče o všechny a všechno, takových těch narovnávačů veškerých křivd na světě.
Na jednu stranu socialista z ultralevicový strany Žít Brno Holan a jeho poskoci vykládaj, jak "Přece pár migrantů byzme mohli přijmout, ti lidi potřebujou pomoc, stovka nás jich nezabije", blábláblá. Na druhou stranu tady má reálně lidi, ze kterých hrozí, že se stanou bezdomáči, přičemž to jsou lidi, který se jim reálně ze svých zlodějských daní skládaj na jejich rockefellerský příjmy, zřím tu nějakou snahu "každýmu dáme kvartýr zdarma"? Ne, ani hovno, proč by měli. Tohle není muslimská nadrasa z Kohotozajímáistánu, co tu nepřekříží stéblo, jak je generace dlouhá a bude se jim akorát solit na sociální dávky.
Co ultratlučhuba Pánek z Člověka ftísni. "Je načase se rozdělit o svuj blahobyt". He? Tady máš lidi reálně v tísni, vořechu, můžeš se s nima rozdělit o svuj blahobyt. Nic, ni prd? No, čekal jsem to.
Co kokoti z iniciativy "Uprchlík do rodin"? Můžete začít tady, tady aspoň víte, odkud ten člověk přišel, že to není "šestnáctiletej, přesto zarostlej, stokilovej Syřan původem z Čečny", takže je výrazně menší riziko přesdržky, opíchání nožom, odpadá jazyková bariera a nekonečný sraní s "integrací", protože ti už integrovaní jsou. Nic.
Kurva drát, v souvislosti s "migrační krizí" se nám tu vynořilo tolik bojovníků proti chudobě, proti utrpení, proti bezpráví, za životní úroveň pro všechny, tolik lidí se srdcem "na dlani", ochotných se dělit o majetek, o blahobyt, "snášet nepohodlí", "akceptovat riziko", přenést se přes zvýšené výdaje, uskromnit se, ze kterých tu lásku k bližnímu mohli stáčet do lahví, že bych čekal, že připlachtí asi randál nabídek, kdo se o ty joudy postará, když je vykopnou z kvartýru, kdo je ubytuje, že si budou moc vybírat.
Realita? Nic z toho neuvidíme. Možná nějaká menší charita, či církevní skupina, nějakou pomoc nabídne, ale nikdo z těch zanícených "pečovatelů o nebohé lidi prchající před válkou a golodomorem jen ve značkových hadrech s Ajfouny v prackách" nehne ani brvou, proč by taky měl.
Nulová reakce bude i od kdejaký tý mindy namejkapovaný polystyrenový, která se běžně rozbrečí a vyplazí nad přejetou veverkou, nebo nad utrpením slepice v kleci. A rovněž nulová reakce bude i od řešičů dětský práce v Bangladéši. Já nevim, člověk by čekal, že se tihle überhumanisti jen třesou na situaci, kdy budou moc někomu prokázat dobro, klidně za svoje keno, na svuj úkor, když per huba jsou kladný jak Mirek Dušín kříženej s Old Šetrhendem a dojme je každý bezpráví na druhým konci světa. No.....Víme jak.
Budeme svědky i dalších bulvy otevírajících věcí. Kupříkladu, jak aparát, včetně polišů (i když za tohle konkrétně bych jim nenadával) není sice schopnej už několik let vyklidit neoprávněně užívanej barák, kterej banda nemakačenků využívá jako "autonomní sociální centrum", navzdory rozhodnutí soudu, není schopnej přišít flastr za maření úředního rozhodnutí (btw trest, u kterýho je českej aparát víc než štědrej) tý partě nefachčenků, která tam pořád ojebává. Ale tady uvidíme, že to vyklidí velice rychle, žádný ohledy nebudou a těm, co se zvůli okamžitě nepodřídí, budou "hrozit vysoké tresty".
Jasně, na bandu "aktivistů" se musí extrémně v rukavičkách, protože levičáckej aktivista je milášek neziskovek, milášek levicovejch stran a hlavně milášek mnoha médií, organizací pro tisíc šancí a pro lidský práva, Amnesty Internacionál a podobných neužitečných plýtvačů vzduchu. Oproti tomu, běžnej bílej negr, co akorát chodí do práce, platí veškerý ty zlodějský daně, poplatky, tisíc a jednu formu výpalnýho, dodržuje zákony, nikde neparazituje, na toho se každej leda vysere a zde můžou uniformy demonstrovat svojí moc, charakterizovanou kecama typu "Je to záákon, tak se musí dodržovat", "Já dělám jen svojí práci" a "Pořádek být musí". Takže bych se ani nedivil, kdyby tady u těch chudáků došlo klidně na pendreky, slznej plyn, "hmaty a chvaty", protože banda netrestaných lidí, co se nechtěj nechat po třetí okrást, je fakt relevantní a silnej protivník, do toho se bude muset jít na plný plíny. Soudní systém a justice rovněž pravděpodobně předvedou, že se s nikym neserou, prostě neopustil jsi, tak tady máš rozsudek, to by tak hrálo, si stát na svym, když nejsi žádná nadrasa ani milášek aparátu, to není jak když najdou dobodanou ženskou, tři rány nožom do srdce, sebevražda, proč má ten Ahmed ruce od krve a pořezaný, no, chtěl jí pomoc, aby se přestala bodat. To není ani jak když vořech vlasatej sjetej ve Varnsdorfu, bo kde, zafraguje nožem od Tescomy nějakýho Dominika (myslím) Bergera, šestnáct let a dostane nějaký plácnutí přes pazouru, ne, to je spíš, jak když chudák zmatenej spící po noční střelí skrz dveře po exekutorech, protože ti se ani pořádně neidentifikujou, poliše sebou nemaj ani ho předem neinformujou, takže to spíš vypadá jak nájezd albánských obchodníků s kurvama, než zátah silový složky, kterou aparát přímo fanaticky miluje. To bylo za dvanáct let (nikoho netrefil) a sebevraždu (kokot).
Tady předpokládám nějaký suisajdy proběhnou taky, což mi palice reálně nebere.
Je tu někdo, kdo to ještě nepochopil? Pro ty hoooch lidi, ty "otřídu vejš", co maj mordu plnou lidských práv, pomoci každýmu, dělení se o majetek s Afrikou a arabskýma zeměma, tyhle totální "lidumily" a zastánce n+1000 dalších šancí pro každýho ksindla, je běžnej pracující českej běloch jen něco jako dobytek, něco jak ta blbá kráva v kleci na zasranejch jatkách, která je dobrá k tomu, aby dávala moloko (a.k.a. platila daně), případně šla na maso (obrat pořádně). Když se složí a chcípne, je prostě jen nahrazena novou, když cukne, dostane elektrickej šok, když se urve, dostane srážečkou za ucho (likvidační trest) a je opět nahrazena novou, chcípne, kdo si toho všimne. Tok materiálu od krav musí být kontinuální, to je účel a proto se musí krávy občas krmit a hlídat, aby je krysy nekousaly až moc, aby se neurvaly ve větším počtu a nezačaly kopat a trkat. Ale jinak je to plať, podřizuj se, dva dny před odchodem do penze chcípni a nikoho nezajímáš. Reálně skutečná kráva v kotci na mlíkofarmě zajímá víc aktivních lidí, než pitomej pracující bílej negr, ten je u prdele úplně všem - a je to vidět v přístupu k proplácení léčby, pomoci v případě problémů, v přístupu ohledně sociálních dávek, příkladů a případů bych mohl dát quantum. Přijde bílej negr na sociálku že nejsou prachy, nemá arbajt, je to "co můžete prodat". Přijede tam netáhlo od nějaký menšiny a už se solí (info od lidí co tohle skutečně zažili). Případ, kdy exekutor vybrabčí kvartýr ženský s onkologicky nemocným haránětem na základě dluhů někoho, kdo tam ani nežije (joo, kdyby to byl čtrnáctiletej stokilovej Syřan), nebo když seberou dítěti prachy po umírající matce, oškubou 80 letou bábu skrz penále a výpalný pro exekutora, rodina se snaží až do rozdrcení koulí a autistu těžkýho vymakají na autistu ne až tak těžkýho, za což se jim aparát odvděčí seškrtáním podpory, někomu napaří pokutu / penále ve výši 120 000, protože se nějakej vořech legitimoval jeho prokazatelně šlohnutou občankou, na což má protokol od policie, s datem, ti to stále vymáhaj, atd. atd, atd, atd......všechno za naprostý ignorace a nezájmu veškerých organizací pro práva kdoví koho, veškerých dobroserů, člověků ftísni, amnesty internacionálů a podobný bandy. Jediná aktivita směrem k naším lidem je obecně vykazována právě od církevních charit, případně menších skupin, občasných všelidových sbírek, ale celej ten neziskovej aparát, celá ta "fabrika na konání dobra" tě má u řitě, bílej negře. Nic moc. Hlavně že banda dementů někde trojčí převlečený za krávy a předvádí, jak je mlíčnej průmysl sexuální zneužívání (true story). A nebo, že se najdou veřejný prachy na "představení", kde si nějaká hnujda tahá vlajku z rodidel.
Otázka do davu. Znáte někoho, kdo byl situačně / existenčně v řiti a vytáhl ho z toho aparát, nebo nějaká neziskovka? Teda, ideálně, aby to byl nefetující, nekriminální, pracující běloch a ideálně chlap, protože ženských se občas ještě někdo zastane, zatímco bílá rodina nebo bílej chlap je naprostej kanonfutter. Hlavně že je plno různých výzev, jak pomáhat ubohým nájezdníkům ze zemí, kde jsem nikdy nebyl (a ani tam být nechci) a kteří rozhodně nevypadají, že by nějak strádali, ovšem jsou mimořádně výkonní v tom, někam se přisrat a trvat na svých "lidských právech". Jo, bydlení je právo, ergo, übermensch se přesere přes hranice a má teda právo, aby dostal kvartýr na státní náklady. Pro bílý negry ovšem žádný "bydlení je právo" neplatí, ty si buď vezmi hypotéku na padesát let, na byt, kterej před čtyřiceti lety stavěli komouši pro lidi zdarma (mimochodem, můžeme nadávat na komanče jak chceme, taky to dost dělám, ale za těch se aspoň stavělo. Devadesát procent současný bytový, silniční a železniční infrastruktury bylo postaveno za rudých, nebýt staveb, co se postavily za rudých, nevim, jak byzme si tu teď poradili, mezi náma. Když vidim, jak dlouho trvá postavit kousek dálnice, než se dostanou ke konci, tak začátek už potřebuje generální opravu.....něco jako D1 by teď stavěli asi 150 let) nebo se s někym sespolubydli, nebo, když firma poskytuje, tak firemní ubytovna, no a nebo táhni pod most, ale všem je to u prdele.
Zrovna nedávno jsem diskutoval s jedním debilem, kterej mě cpal, jakej jsem sobec, že neřešim pracovní podmínky ve fabrikách někde v Asii, ze kterých kupuju hadry, že mě to "odpovědnosti nezbavuje", doufám teda, že když je takovej lidumil a chlastá asi jen fair trade kafe, na který natrhaly bobule kvadruplegický somálský děti pomocí speciálních kleští ovládaných análním svěračem, že těmhle chudákům, ze kterých se maj stát bezdéčka, pošle aspoň pětikilo. :-D
Když pominu, že zase podmínky v těch textilkách neřeší ani jejich majitelé, který z nich maj totální vejvar (a nechaj si ho), ani ti celebritní kokoti, kteří od stejných firem berou stamiliony za propagaci (a nechaj si je, ačkoliv mají plnou hubu soucitu s chudými, sociální spravedlnosti, toho, jak je zlééé, že západ vykořisťuje třetí svět a podobně), tak bych to měl zase řešit já. Přičemž ti všichni by si nechali svoje svinský zisky a rozdíl mezi fair trade a nefér cenou, bych zase docvakal já a podobní pitomci dole. No, ehm.
Přes proklamovaný kecy neustálý o právech, humanitě, lidských právech, pomoci všem, druhých a třetích šancích pro každýho, soucitu, blábláblá, se běžnej českej jouda žádný pořádný pomoci (s pár čestnými vyjímkami) fakt nedovolá a aparát směrem k němu postupuje se strojovou bezohledností, fakt jak ta blbá kráva v kotci. Srovnejme počet člověkohodin, co věnoval lidskoprávní sektor případu pologramotný Somálky, naprosto oprávněně nepřijatý na školu (který tady, mimochodem, proplácel i celý bydlení, jo, přičemž obě strany toho soudního cirkusu jsme platili taky my) s jakýmkoliv případem, kdy se někomu stal podfuk, soudní vojeb, neoprávněná exekuce, reálný bezpráví, myslím, že ten poměr si dokáže každej představit.
Takže se na mě snad nikdo nebude zlobit, když ty kecy o humanitě, právech, pomoci, soucitu, nelhostejnosti, odpovědnosti a podobně, určitým lidem prostě nežeru. Protože oni mají svoje milášky, o který jim jde, ale my ostatní, co to mimochodem musíme všechno platit, jsme pro ně jen naprosto bezcennej nahraditelnej užitkovej dobytek. Kterej si zaslouží míň pozornosti, než skutečnej dobytek ve velkochovu, ten má aspoň nějaký uřvaný aktivisty na svojí straně. Prakticky celej neziskovej a aktivistickej sektor si zaslouží tak ambulantní urinoterapii přímo do krku a ne jim dávat na něco prachy.

Teplý války Epizoda 1 - Skrytá teplota (pozor, obsahuje vulgár)

24. července 2018 v 13:02 | Řezník
Nazdar psychopati. Tak dneska ještě jeden bonus. Včera mi poslala kámoška odkaz na článek, jak "mezi homofóby je nejvíc nepřiznaných gejů", podle nějakýho "průzkumu" (celkem tuším, jak inovativní metody dělání závěrů se zase použily, ale budiž). S tím, že to chce hejt ("Boj. To chce boj!" - Gangy New Yorku :-D ) No, takže jdeme na to.
V prvním tahu, přečtěte si to. https://www.lui.cz/co-se-deje/14133-odrikaneho-nejvetsi-krajic-mezi-homofoby-je-podle-vedecke-studie-nejvice-nepriznanych-gayu
U všech velryb udušených igelitkou, to jsou sračky. Odkazujou se na dva obskurní dotazníkový výzkumy, čtrnáct let od sebe. Fajn, to samo o sobě má obrovskou vypovídací hodnotu. Pomiňme využívání různých těch "belgických konstant" a "pajc koeficientů", kdy je předem, buď marketingem, nebo politickým tlakem, stanoveno, jak to má vyjít, ergo se výsledky, nebo ještě líp, i podmínky testu, přiohnou tak, aby to vyšlo "správně". Ale to nevim jistě, tak to vynechám. A, ano, je možný, že je někdo latentní homogej, samotnýho ho to sere, případně se za to stydí, je mu ze sebe na blití, tak se explicitně staví na odpor. No a nebo, někdo je klasickej homoděj, ale nechce, aby se to na něj profláklo, tak dělá festovní "kouřovou clonu" ze svýho odporu. Jo, jsou takový případy. A ano, spousta kolaborantů se tvářila, že by nikdy nekolaborovali, že, no a nebo film Musíme si pomáhat, kde frajer schovával toho žida přes náckama a aby nevzbudil podezření, tak se naopak choval jako kolaborant největší. Takže ano, metoda "kouřové clony" není nic novýho pod sluncem. Ale, protože závěr toho panfletu je nějak ve smyslu, že kdo má nějaký námitky proti aktivitám gejů, je sám homogej, ocenil bych jako trošku aspoň podrobnosti těch "testů" a víc příkladů, než dva, ano, celý dva lidi, kteří dělali něco jinýho, než říkali.
Nadužívání slova "homofob" je samo o sobě taky vtipný. Je zajimavý, jak se vytvořila celá nová linie propagandy, "toho, kdo je gej, nekritizovat, proti tomu nedržkovat, správnej a chytrej a pokrokovej člověk nedržkuje proti tomu, že někdo provozuje gejsex, nene, proti tomu držkujou jen primitivové, poloopice, náboženský fanatici a lidi zamrzlí ve středověku, blábláblá". Za komančů ještě se o těhle věcech nemluvilo, nedělalo se to veřejně, dělat si z toho prdel bylo naprosto legitimní. Za 29 let se změnily podmínky ve společnosti tak, že tihle si spolu trajdaj s holejma prdelema po ulici na nějaký obskurní "Prajd", vořech, co je chlap, ale tvrdí, že je ženská a má na krku TO za dvojnásobný znásilnění, vyřvává o "destigmatizaci pedofilů", chtěj svatby, chtěj adopce, chtěj kdoví co a kdokoliv něco kvákne, je "primitiv, zamrzlej ve středověku", slyšel jsem i pojem "qeerfobní píča", což byl majstrštyk (platí jen v případě, že dotyčnej kritik není muslim, že, víme, že pro "lepšolidi", "íkváče", "tycojsouotříduvejš" je islám prostě další "bílá kráva", takže tady ani nekváknou). Brutální posun. V Britonii už řeší i seriál "Přátelé", že prej je homofobní, transfobní a tohle všechno, ty vole, jak daleko se dostali za tak krátkou dobu. Ještě tady v tom článku, prej 4 z 10 hetero Britů považujou styk mezi dvěma muži za něco nepřirozeného. A já říkám, jen čtyři? No tak to je hodně zlý, když vezmu, že to je nepřirozený z principu. Proč. No, protože, chlap má ten bimbající se krám, ze kterýho mu teče nějakej bordel, ženská má protikus, kterej je s tím kompatibilní a tam jí zase plave jinej bordel a když se to smíchá, tak to slouží k věci, který se nadává "reprodukce", což je to, čím vzniká novej člověk a je to hlavní důvod, proč lidi (a vůbec i jiný živočuši) tyhle věci maj. Repro kurva dukce. Chlapovi ten brajgl z chuje neteče proto, aby si měli v pornu co patlat po ksichtě, ale proto, že v tom je genetická informace na novýho čelavěka. Takhle to bylo vyrobený no a tady se jak teistická (kreace) verze, i ateistická (evoluce) kryjou, v záměru. Je to na vyrábění nových jedinců. Takže i když chlap dloube chujem do prdele ženskou, je to nepřirozený, ne zakázaný, ne za peklo, ale nepřirozený. Prostě, tam ta věc nepatří. Přirovnal bych to asi k tomu, že po nohách mám chodit, k tomu je mám. A že se tutam vytvoří defektní kokot, kterej si říká "transable", kterej si dobrovolně nechá nějakou končetinu uříznout (a jsou takoví, ono to fakt existuje. Mimochodem o nich byl jeden díl CSI Las Vegas, no a rádoby horor American Mary, což jsem teda viděl, prej "dobrej horor". Nebylo to ani dobrý, ani horor, byla to strašná sračka, ale zas mi to trošku rozšířilo obzory, co se hejbe mezi lidma za bandu defektních úchyláků) a přišít jinam, to, že to není zakázaný, nic nemění na tom, že to je kurva nepřirozený. Když si vypíchnu oko a přidělám si ho na selfie tyč, abych měl periskop, protože jsem ponorka, je to nepřirozený. A když jeden chlap strká chuje jinýmu chlapovi do hovnovodu, je to prostě, tak nepřirozený, jak to jen může bejt. Už jen proto, že a) samec a samec nemůžou nikdy zplodit mládě (a to dokonce ani v případě, že Alojs prohlásí, že je Marie, takže je žena, takže to jít musí), bez legislativního zásahu, kterej ho nějakým heteros sebere a jim přidělí b) je to díra na hovna.
Nepřirozený, protože přirozená je reprodukce, přirozenej je růst. Zatímco homosexuální rasa prostě vyhyne. Vyhynutí není přirozený. Žádnej živočušnej druh nemá v programu vlastní vyhynutí, vždycky ho musely vymlátit vnější okolnosti.
Takže, pelešení se dvou chlapů je, nepřirozený. Rovněž dvou ženských. Pěti ženských, dvou delfínů, jedný rybožáby (Tvář vody) a jedný mrtvoly. Protože to nemůže vést k reprodukci. Ujasněme si pojmy, přirozený a povolený. Něco, co je povolený, nemusí být přirozený, něco co je přirozený, nemusí být povolený. Já neříkám, že bych zaváděl zákazy a povoloval voprcálung jen za účelem plození, to ne, ale to, že něco není zakázaný, neznamená, že to je přirozený. Zakázaný nemám ani to, abych napěnil plechovku Monstera, narval si do kaďáku trychtýř a udělal si energovýplach.Což ale neznamená, že to je přirozený, nebo že to není naprosto dementní.
Já rozumim, že politbyro už poručilo větru, dešti, celýmu přežití, takže legislativně nařídí i to, aby samec rodil a samice ho oplodnila, ale prostě, tady to naráží do zdi. A já rozumím, že bandě ubrekaných social justice warriors, případně různých aktivistů, je strašně proti srsti uznat, že jejich privilegovaná skupina dělá něco nepřirozenýho, takže jasně, zase bych schytal randál politicky korektních argumentů. Kupříkladu to, že když chlap chce ojet chlapa, tak je to úúúúplně něco jinýho, než když chce ojet kokra, mrtvolu, vejfuk z Mazdy, nebo si tláská bobše u akvária s dravejma rybama, protože jakkoliv je to v principu (pro debila, co nechápe slovo princip, nevim co mu říct - prostě, princip je, že strká něco, co v účelu patří jinam, tam, kam to v účelu nepatří. Třeba strkat u benzínky hadici do krku vycpanýmu medvědovi, místo do nádrže auta, či do nádoby na palivo) úplně stejný (a ano, už ty různý social justice organizace, v rámci Overtonových oken, přišli s tím, že na pýdofajly netřeba se dívat skrze prsty, protože je to v principu stejný, jako homosexualita) tak jedno je přirozený a druhý ne. Kdysi dávno jsem dostával já čočku za to, jak můžu "srovnávat orientaci s filiema", teď to dělaj samy ty jejich organizace :-D Aby ti zmatení chudáci, co chtějí být "otříduvejš" a "tolerantní" taky stíhali včas dostávat nový noty, protože to, co bylo cool říkat před nějakou dobou (že orientace a filie je úplně ale úplně ale úúúúúplně něco jinýho a kdo to nechápe je debil), už je fakt uncool říkat teď, protože teď, když se prokázalo, že homosex je úplně nejvíc správnej a kdo má proti němu jakýkoliv výhrady, je nacista (pokud to není muslim, atd), se může jít dál a říct, "v principu je to úplně to samý" :-D
Ano, když to vezmeme až na kost, tak padesát procent veškerých sexuálních aktivit i u heteráků je prostě "nepřirozených" (a opět, neříkám zakazovat, nebo regulovat, jen konstatuju fakt). Už někdo viděl koně, jak strká chuje klisně do huby, nebo do hovnovodu? Takže asi tak. A ještě tuplem u samců. A že byly furt nějaký kecy jako že "homosex je v přírodě". No, u psů je to kvůli dominanci (silnější pes mrdá, jak je to heslo), ale mezi psem a háravou fenou si jako pes někdy fakt vybere jinýho čokla? To vážně? Ano, homosex (a i pýdofajlizmo) se vyskytoval u myší v Calhounově experimentu, ale....až v době, kdy se začal projevovat ten "behavioral sink" a to společenství se začalo sypat, kdy ty mladí samci vlastně byli defektní, do tý doby to tam nebylo.
Já neříkám zavádět zákazy (stejně to jde zakázat blbě), ale prostě,nazývat věci pravými jmény. Za další, pojem "homofob" mě bytostně sere, jaká "fobije", kurva? To, že někomu nějaký aktivity přijdou eklhaftozní, neznamená, že je nějakej fobik, nebo jako že je nějakej magorotmář, kterej by měl "činit pokání ze svých postojů a komplet se přebudovat". Znám vícero ženských, kterým přijde nemyslitelný a nechutný provádění voprcálungu do řitě (hetero), to jsou jako "análofobové"? No a nedávno jsem uzřel článek, kde ženský řeší "dneska už povinnej" orál, asi jim to přijde nechutný, to jim budou spílat do "kuřbofobů"? Mám přece právo, aby mi z něčeho bylo ekl, bez ohledu na to, co politbyro říká a bez ohledu na to, že na posledním sjezdu Strany se usneslo, že to přirozený je. Pokud někdo třeba bude žrát hovna lžící na zmrzlinu, hele, já mu to nezakazuju, neposílám ho za to někam na tábor, ale bude mi z toho na blití a asi s nim nebudu kamarádit. A je to nepřirozený, i když legální.
Je velká sranda, že třeba muslimové považujou za přirozený prznění osmiletých holek, ale nikoliv samcoložství, Evropani naopak, což staví social justice warriory před obtížně řešitelný dilema, znít jako "islamofob" nikdo z nich nechce. No, právě ten tah s "destigmatizací pedofilie" jim ale umožňuje mnoho věcí sjednotit a proto nově sami říkají věc, která byla kdysi totální kacířství, že "pedofilie a homosexualita je v principu to samý" a to prosím říkají jejich aktivisti, aktivisti za práva sexuálních minorit, takže říkaj to, co já jako "nácek" už hodně dlouho :-D
Ještě by mě zajímalo, jak by nějakej takovej tendenční so called "výzkum" dopadl v nějaký islámský zemi (berme hypoteticky, že by autorum někdo nerozkopal držku okamžitě, když by tam nějakýmu Abdulovi ukázali fotky samcoložících chlapů - a teď, mluvim jako islamofob, nebo jako homofob, nebo jako muslim, kterej je homofob, ale nesmí se na to poukazovat, protože to dělaj jen islamofobové, neboli nacisti a nacisti jsou bývalí spojenci muslimů a homofobové taky......). Vztah islámu ke gejum je celkem striktně jasnej, ukazujou ho dost často v mnoha případech. Vztah gejů k muslimům je přesto velice přátelský. Do křesťanství neustále tepou, ačkoliv to na ně prakticky neútočí, rozhodně žádná fyzická ani legislativní hrozba. I do ateistů, který nestíhaj dost rychle a dost nadšeně souhlasit s každou jejich hovadinou, tepou neustále, muslimové maj přímo v textech jejich likvidaci a mnohde to velice nadšeně provozujou, Teheran Pride jsem nikde nezachytil, Katar nebo Rijád Pride taky ne, Kábul Pride? Ne? No, jasně, taky nic. Ale neustále gejský organizace řeší "diškriminácyju" v Evropě a můžou se přetrhnout v podpoře islamizace Evropy a boji proti "náckum". Akce typu "gejové pro islám" jsou opravdu úsměvný. Je tu nádherně vidět, jak ti lidi prostě nepřemýšlí a nemá vůbec smysl je brát vážně.
Je vidět i to, jak má mnoho z nich mozek tak vyjebanej neomarxismem, že vidí pouze "hrozby", který jim ideologové nacpali před oči, svýho nepřítele, kterým jsou pro ně křesťani, tradiční rodina a evropský heteráci, ale reálnou hrozbu přehlíží, jak dementní kůň s klapkama na očích, kterej si klidně napochoduje ke koňskýmu řezníkovi a klihařovi. No, jejich boj, ale stahujou nás s nima.
Je ovšem sranda, jak už spoustu nevěřících, kteří rozhodně neargumentujou tím, že homo sex je podle Bible ohavnost a byli dlouho schopní fungovat ve stylu "žij a nech žít", že ty homos nikterak omezovat nechtěli, je zhnuseno a zpruzeno těma snahama uřvaných aktivistů, stupňujícíma se požadavkama a podobně.
Kupříkladu uřvanou snahou o adopce, viděl jsem transparent s nápisem "Mít děti je lidský právo".A já říkám, jo, to je, tak si ho vyrob, nástroj máš. Vem si nějakou ženskou, nalej do sebe dvě flašky Chivas Regal a říkej si "je to Zac Efron, je to Zac Efron", nebo kdoví co. Pak pořeš péči a máš lidský právo na dítě. Ale neexistuje lidský právo na dítě, co sis nezrobil. Tady máš hovno kámo. A že to není spravedlivééééé......zvykej si. Máš jednu nohu kratší, nebudeš olympijskej sprinter, jseš barvoslepej, nebudeš stihací pilot, jseš starej, ošklivej a chudej, nebudeš mít žádnou Miss za starou, máš domrvený klouby, nebudeš špičkovej boxer, jseš samcoložník, nebudou děti. Smiř se, nebo vychlemtej Krtka, všichni jsme měli tutéž volbu.
Shrnutí, celej ten článek je zas žvást vytvářející diskreditaci "ad hominem", jako "ty máš nějaký kecy proti homosexu stejně jen proto, že ho sám děláš a chceš to zamaskovat". Taková pitomá snaha o dětský přísloví typu "Kdo to říká, ten to je", nebo "Co se škádlívá, to se rádo mívá" -optikou tohohle by museli být Izraelci a Palestinci, nebo Proud Boys a Antifa, nejlepší kámoši.
A za další je to naprosto křečovitá snaha o vysvětlení toho, jak může homo sex přijít lidem ekl, když je to přece ta nejsprávnější věc na světě a měli by být homo všichni, ne? To jim museli nabulíkovat rodiče, nebo nějaká nalejvárna a nebo musí "dělat kouřovou clonu", jinak to nechápeme, že.....
"Homofob vnímá geje jako někoho, kdo ho může ohrozit" - by mě zajímalo jak a čim, ale to je jedno. Propaganda z toho kape všema dírama, prostě to, když chlap nakládá chlapovi, je podle politbyra fajn, správné, propagacehodné a kdokoliv proti tomu držkuje jakkoliv, musí být zdiskreditován, ať už debilním obviňováním z nějaký fobije, nebo třeba nějakým kravským pseudovědeckým výzkumem.
Tyhle nepřirozený sexuální "orientace" se samozřejmě musí prosazovat co nejvíc, protože ti se nemnoží a je potřeba, aby se bílej Evropan nemnožil, že. Jinak se moc ten zájem tolika politkrav o to, že nějaký chudášci zažívají drsný časy, lidi jim tutam řeknou ošklivé věci, někdo je může třeba diškriminovat a že chudášci malí chtějí mít "vztahy" a mají to komplikovanéééé a chtějí děti a nemají je, nejde vysvětlit. Přístup überkrav k občanovi se dá charakterizovat slovy "ignorance, nezájem, dojení o prachy, šikana, buzerace". A tady najednou je zajímá, že chudášek by chtěl dětišky a nemá je a chudášci dětišci trčej v děcáku, do kterýho je aparát nastrkal, klidně je odtamtud nepustí, nebo je tam hned strčí znova zpátky.
To jim fakt žeru.
Stejný jako snahy o zavedení eutanazie, protože "ono to může bolet". Odkdy überkrávu zajímá, že občana něco bolí, ti vám klidně seškrtaj výdaje na léčení, že "neproplácíme, naser si", nechaj vás dojít do situace, že vás teda ten rak komplet rozežere, no a pak budou do posledního dechu bojovat za to, jak vám ulevit od bolesti.
Bílá genocida jede ze všech front. A tohle je zase jedna strana břitu.

Plastovej doom level 2 - "Vojeb"

24. července 2018 v 10:01 | Řezník
Nazdar všichni, nuže, na co se mrkneme dneska. Zrovna včera jsem tu uzřel článek jedný holky, co nadává na takzvaný "antiekologisty", myšleno lidi, který můžou udělat aspoň něco co má smysl, ovšem ostentativně na to serou. No a přes reakce v diskuzi jsem se dostal na článek jednoho antilevičáka, se kterým se, po pročtení článků, shodnu na velký většině věcí, ovšem za jeho protikřesťanský kecy bych mu jednu nejradši seknul hákem do ledvin (článek zde, to tady to protikřesťanský blití není tak hrozný jak jinde http://upergilla.blogspot.com/2018/07/odpady-podle-lumenn.html )
. No, ale tak, kdo říkal, že to má být snadný, že jo. No a tenhle právě tam rozebíral, jak je to blbnutí kolem plastů zas nafouknutá bublina, ne ve světovým měřítku, on ten problém je, ale v měřítku Evropy.
Nuže, opět se vrátím k základu. 95% toho kentálu v moři je z Afriky a Asie. Když se člověk projede po Čechách, tutam se někde válí PET lahev, pytlík, pixla, rozhodně se tu nedá "žrát z podlahy", ale co hodně najezdim, i různě nachodim, co vidim, ten bordel je celkem minimální. Je tu čisto. Země na západ od nás byly dlouhý léta ještě čistší a nás považovali u nich za čunčata. Jak se teď západoevropský města mění v Pobřeží Slonoviny, je vidět, kdo je reálný čuně. V Evropě je ale cca čisto. Srovnejme s památnými záběry z Indie, kde lidi fungujou na třech metrech udusanýho bordelu. Srovnejme se záběrama z Asie, případně se zkušenostma lidí, co byli v Arábii, že tam, kde se vyserou, tam to nechaj. S hovnocucem vyjede sto metrů za vesnici a aby nemusel jet až k nějaký jímce, prostě to tam vypustí na silnici. Kámoš, co byl v Iráku, popisoval, jak to, co my máme podél silnic jako škarpy, oni maj jako kanály, takže jim tam normálně tečou hovna (ten smrad v tom jejich horku je asi lepší si představit, než ho popisovat). Psal jinej, co dlouho sloužil v Iráku a podobných regionech, že jejich schopnost zasrat si město, řeku, bezprostřední okolí, všemožným bordelem, je impozantní. My tu třídíme odpad, my tu recyklujeme (já sám jsem dělal čtyři roky na výzkumným projektu recyklace), zatímco tyhle čuňata házej bordel kde jim to vypadne z pazour. Říkala mi kámoška, když jsme se o tom bavili, že i na východ od nás (Ukrajina, Rusko, atd) na hulváta vyhazujou pytle s odpadkama do škarpy. To my tu nemáme ani omylem. USA, který jsou v konzumu úplně jiná třída než my, jsou až dvacátej největší svinitel na světě.
To ještě není to nejlepší. Nejlepší je, že zatímco v Evropě populace klesá, u nás taky, ty národy, po kterých zůstává ten největší mrdník, se kontinuálně rozrůstaj, Afričani zečtyřnásobili populaci za padesát let a nevypadá to, že by s tím chtěli zpomalovat. Ergooooo......i když my se tady prostě ekologicky naprosto ekoposerem, veškerý efekty, co my tady ušetříme, oni přebijou jen svým přirozeným růstem. Takže ano, nakonec se utopíme v bordelu a v kentálu (za mý generace se to nestihne a co se tu nechá těm budoucím generacím, kde to stejně bude samej muslim, neomarxistickej zblblík, feministka, nebo něco podobnýho, mě trápí asi jako HDP Botswany) ale bude to bordel a kentál těhle "třetizemců". Jediná možnost je, že najdeme nějaký industriální řešení, jak vykydat všechen ten kentál z moří a taky to tam rovnou lifrovat. Je potřeba vybudovat nějaký masivní fabriky na zpracování. Protože řešení na stupni prkotina, jako že my se tady "omezíme" a budeme "hustě eko" a "zero waste" je sice jako hezký, je to celkem i nehejtuhodný, ale je to fakt tak pro pocit. Protože našich deset milionů lidí co nejsou prasata, jedna Káhira desetkrát přebije za první rok, je to fakt tak pro pocit, jako že "já dělám něco".
Zřím tady ovšem jednu věc. Ta kontinuální kampaň, co do nás zase lifrujou všema dírama a citlivějším lidem se to dostává pod kůži (všimněte si, že tyhle věci, jako "budoucí generace", "planeta", "nezničit si zemi", "přelidnění" a podobně, fakt reálně řeší akorát lidi v Euroamerice, zatímco těm v zemích, který se reálně přelidňujou a reálně fakt sviněj i svoje bezprostřední okolí, je to totálně u prdele a žijou v rytmu "každý den dobrý". Pak nám ovšem tyhle kokoty bude dávat někdo za příklad, jak se "nestresují", "umí si užít života i mimo konzum" a "nežerou antidepresiva". Hmmm. Bodejď ne, když 90% následků jejich činů za ně jako máme řešit my), mi smrdí jako jakási "palebná příprava" na nějakej ekovojeb, to znamená, že z nás zase vytáhnou prachy. Ono na postavení spalovny v Kongu se prachy moc nevydělaj, to prachy stojí. Buzerovat Evropany, s tím, že se bude platit za obalovej materiál, zavedou se zálohy na to a ono, ideálně tak, aby to mělo co největší dojící efekt, něco se zdaní, protože je to nezdravé, nebezpečné, neekologickééé, případně se něco zakáže, nahradí se levnej a široce dostupnej materiál, nějakou předraženou chujovinou......to má potenciál vytřískat prachy a bych řekl že tak 60% těch "eko snah" je jen zakamuflovaná dojička na prachy. Viz zasraný "biosložky" v benzínu, který nemaj žádnej pozitivní efekt, už se to ví, ale jsou tam furt a furt to musíme platit.
Víme, že Europyjen Uhnijon je mistr v tom, vybrat to suverénně nejmíň efektivní řešení, který je ovšem jasně nejdražší a někdo se na něm pěkně nakapsuje (viz způsob, jakým ti kokoti už tři roky řeší "migrační krizi". Mít to na povel já, je to hotový za tejden). Z eko snah aparátu zmíníme třeba ekologickou daň z vozidel, která měla za následek ještě větší stárnutí vozovýho parku, no a ten novej návrh starý káry zdanit ještě dodatečnou daní (za to teda nemůže EU, to je naše národní legislativa). Jo, když lidi nemaj prachy na nový auto, tak je potřeba je o ty prachy okrást, pak je mít budou.
Takže plasticky vidím nějakou dodatečnou daň na plastový obaly, jednorázový hovnolapy, PET lahve, prostě zase nějakou dojičku na prachy. Ergo my tu budeme cálovat jak vemenoidi, arabušímové a Gookové budou dál fungovat v rytmu "kde se vyserou, tam to nechaj", plastový světadíly v moři se budou zvětšovat, zvěřátka budou trpět, spokojenej nebude nikdo, kromě příjemců toho vejvaru. Do podobnýho pytle spadá "boj s globální ekologickou změnou", což je pro tyhle organizace dar z nebes. Neboť klima se mění neustále, takže je furt proti čemu bojovat, je to boj na nekonečno, ty granty a prachy se z toho daj dojit až do haleluja.
Tyhle ekologický mnohý hurá akce jsou mnohdy spíš vtipný, než cokoliv jinýho. Jako ten šturm za zákaz kožešinových farem. Zachráníme chlupaté čumáčky před smrtí na farmách na kožuchy. Takže, farmy se.....zavřou. A cynická svině Řezník se ptá, co se asi stane s těma liškama, norkama a potvorama, co tam jsou. Pustí je do volné přírody, aby tu rozhodili ekosystém? Či snad půjdou na adopce do starostlivých rodin pečovatelů, primárně těch, co podepisovali výzvy k zavření těch farem? No a nebo, je všechny pobijou? Nooo, ano. C je správně. Všechny je jasně oddělaj. Takže gratuluju, nezachránili jste ani jedno, jen jste připravili pár lidí o práci. Trapný. V kontextu toho, jak je ta antiplastářská kampaň agresivní, jak zase začala zostra hustým marketingem, usuzuju, že to je palebná příprava, aby lidi, s pocitem děsu, kývli na nějaký eurouhnijní rádoby řešení, spočívající v tom, že my budeme platit, my se budeme uskromňovat a stane se hovno.
Celý mi to zase smrdí neomarxistickým přístupem "stálého jebání bělocha", kdy nám tlačej, jak je moc lidí, nám tlačej, jak se plýtvaj zdroje, nám tlačej, jak se lidstvo má uskromnit, nám tlačej, jak je potřeba mít míň harantů, jak je potřeba nejezdit autem, jezdit na škarpolezu nebo sockou, snižovat "uhlíkovou stopu".....přičemž a) nám to říkaj vořeši, co si lítaj, jezdí károu s šestilitrem, maj baráky se spotřebou energií jak malá vojenská základna, to už jsem psal b) snad do žádnýho jinýho etnika na světě se to takhle necpe c) i když jo, tak těm je to prostě u prdele. Frajeři v Nigeru, bo Pakistánu, se vesele množí, vesele si hází bordel kam to padne, vesele čoudí, neřeší, nezájem. Tyhle regiony žádný "ekologický antinatalisty", který odmítají mít děti, aby "ulevili planetě" fakt nemaj a mě to přijde zase jako jeden z tahů "bílý genocidy", prostě "naložte na ně odpovědnost za každou chujovinu co přijde za sto let, ať to radši zabalej, třeba jich pár ubyde". Kecálisti, co to podporujou sračkožvástama o "rozežraným životním stylu Evropanů" taky dělaj rase medvědí službu. Je samozřejmě úplně jasný, že jestli se přijde na to, jak ten problém s tím plastobordelem ve vodě nějak vyřešit pořádně, vznikne to v Euroamerice, autor bude na 95% běloch a "třetí země", regiony flákačů, se zase akorát svezou, ze euroamerický prachy a euroamerickou snahu.
Takže, kurva lidi, nežerte to tak. Jak bych to řekl, neříkám, že snažit se míň svinit není chvályhodný, ale i když vy se tady úplně totálně ekoposerete, eliminujete jen naprosto druhořadej zdroj svinstva, podobně asi jako na Luníku 9 běžet vyhodit papír od žvejky do koše. A pokud je tenhle "globální problém" totálně u prdele lidem v oblastech, který ho fest vyrábí, zkuste k tomu přistupovat trošku volnějc. Stejně jako k těm pyčovinám okolo "přelidnění", když je to fuk těm, co se fakt množí, proč to nemá být úplně u řiti nám? Jedna skupina nás chce eliminovat, druhá z nás tahat prachy, přičemž prachy z nás budou tahat dřív, než vyhynem a já mám pomalu pokrk toho, že by Evropan měl tvrdnout od úsvitu do soumraku v práci, neustále se někde "uskromňovat" a "ekologicky řešit to a tamto" - přičemž ty nařízený ekořešení jsou vesměs kontraproduktivní, ekodaň, biosložky, "nízkoemisní zony", boj s emisema regulací dopravy, úsporný žárovky obsahující rtuť, větrný elektrárny kterých výpadky se musí vykrývat klasickýma tepelnýma (Německo) + omezování jaderný energie (obojí vede ke zvyšování emisí bordelu), dřívější propagování dieselových aut, že jsou prý ekologičtější, aby se zjistilo, že ani varlata a teď je chtěj zakazovat.....takže, ehm. Nic z toho ekologii nepomohlo, všechno jen stálo prachy koncovýho spotřebitele.
Otázky? Takže až přijdou s tím, že místo igelitový tašky se bude používat nějaká hustoultrabio taška z chlupů z veverčích varlat, připravte si šrajtofli, plus, za pár let se přijde na to, že je to stejně zase k hovnu. Já neříkám svinit. A neříkám kupovat deset igelitek a devět jích vyhodit, nebo házet flašky do řeky, prostě, nejsme Arabové, ale berte trošku s klidem ty současný urgence jak "plasty, plasty evryvér, musíme to řešit a každý z nás může udělat něco". Jak někde slyším "každý z nás můžeme přispět", případně "je to na každém z nás", případně "je to problém nás všech", okamžitě "píp píp, red allert", protože je to skoro vždycky a bez vyjímky vojeb, tunel na prachy. V první řadě, "každý z nás" znamená "každý z vás", protože vysoký krávy se zase nezapojí, dvě třetiny světa na to ani nehrábne, v druhý řadě už vidim, že po mě někdo bude chtít investovat čas, prachy, případně čas i prachy, do něčeho s velice sporným výsledkem, případně žádným výsledkem. Větrný elektrárny, fotovoltaika (to stálo zase randál prachů a efekt hovno), zákazy mnoha materiálů v autoprůmyslu, který vedou k tomu, že se to nahradí nějakou sračkou a auťák se pak dřív rozsype (a pak ty starý slouží líp, než ty nový), atd. Případně evropský buzerace typu "zákaz měkkých pájek", plus, nařízení, že která firma spotřebuje víc než určitý množství chemikálií ročně, bude muset mít nějaký audity. Což nám tady dokurvilo velkou část elektroprůmyslu, no a dokurví velkou část chemickýho. Jak reálně ekologicky fungujou "řešení", nařízený ideologickýma demagogama, co maj mnohdy problémy s fyzikou pro pátou třídu? Chmmm.

Takže, já neříkám, že celá ekologie je k hovnu. To vůbec. Já říkám, že ekologie v současným pojetí EU, evropských Stran Zelených a podobných marxistických levičáků, je k hovnu, protože je to mnohem víc o vejvaru, kontrole, dohledu, státní buzeraci, eliminaci konkurence a šikanování občanů, než o skutečný ekologii. A protože v tom současným mozkojebu ohledně plastovýho zamoření nějak neustále "zapomínaj" zmínit, jak si v poměru tady stojíme, viděl bych to fakt na účelovku ve stylu "pláže na Havaji jsou zasraný a je to vaše vina a tak přijměte zodpovědnost a plaťte tady naše předražený khovnuřešení" (proč si to tam ty místní čuňata jako nevykydaj, ty pláže, mi moc jasný není).

Takže, chce to klídek, už to zkoušeli mockrát na to, abych jim to zase sežral.

"Proč do všeho leješ Worčestr?" "Já nevim, chutná to pak tak nějak....anglicky" :-D

23. července 2018 v 15:37 | Řezník
Servus všem. Věta z nadpisu, to je South Park, díl, "Zánět spojivek", kdy kus stanice Mir zabil Kennyho no a v márnici dva lapiduchové vedli tuhle debatu, pak se jednomu vylila worčestr omáčka do balzamovacího roztoku a z Kennyho se stal zombík :-D Proč jsem vzal zrovna tehle citát. Neboť v Britonii, právě ve Worcesteru, byl politej tříletej kluk kyselinou no a je to právě tak nějak typicky anglický.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/478503-v-britskem-worcesteru-polili-utocnici-kyselinou-trileteho-chlapce.html
Samozřejmě může být motiv slovo na "i", nebo taky nemusí, mohla to být nějaká mafiánská sviňárna, někdo dlužil keno někomu, kdo už na něj nechtěl čekat, vydírání, vyhrožování, zastrašování, co já vim, počkáme si na výsledky vyšetřování. Co ale popřít nejde, pachatelé zase vypadaj jak komparz pro film Alibaba a čtyřicet trpaslíků, všimněte si toho, kolik takovejch prasáren proběhlo a skoro vždycky je na fotce pachatele je nějakej takovejhle Aladin, nebo nějakej "půlnoc v tunelu". Británie, jako jedna z nejbezpečnějších zemí na světě to dotáhla na 1500 útoků kyselinou , v Londýně průměrně tři týdně, je vidět, že multikutura skutečně obohacuje. A zákazy zbraní jsou samozřejmě fajn. Od tý doby co Anglie vypadá jak Pobřeží Slonoviny a je tam zakázaný všechno nebezpečný, je tam úplně bezpečno :-D
Proč o tom vůbec zase píšu, vždyť se to děje furt, prostě, jak to řekl Usáma Bin Whitehall, londýnskej starosta, terorismus k životu ve velkým městě patří, my ani vůbec nevíme, jestli tohle terorismus byl, no a taky, to zas říkal nějakej jinej chuj, že to je "daň za multikulturní společnost". Ok, tyhle tlachy by byly věrohodnější, kdyby je nevykládal někdo obklopenej ozbrojenou ochrankou, ale budiž. Dá se nad tim mávnout ploutví, matka vymění šotoušovi kůži na ksichtě, tutam udělá převaz a bude dál volit Terču Májovou a podobný vemena a schvalovat zavření Robinsona, jde ale o to, že neustávají snahy zatáhnout tyhle poměry sem.
Nedávno zrovna banda dementů se sekty Žít Brno přišli s tim, že pár desítek migros by Brno jako zvládlo, že jako tisíce ne, to by bylo už riskantní, ale že už je tam stejně asi nějakých dva tisíce musulmanů, tak pár navíc už je prd. Salámujou fakt vehementně, fakt se snažej, jasně, je to věrohodný, jako když homos chtěli registrovaný partnerství, s tím, že to stačí, teď už blijou něco o tom, že registrujou se auta, ne lidi a chtěj manželství, taky říkali, že adopce dětí chtít nebudou, už je chtěj, tady to půjde úplně přesně stejně, nejdřív si vybrečí pár desítek migrošů a pak budou postupně jen přidávat čísla, až bude z Brna Pobřeží Slonoviny taky. Já upřímně nechápu, kdo jako mohl tohle volit. Když vezmu třeba snahy toho jejich überpozéra Holana omezovat automobilovou dopravu, přičemž on sám pak měl nájezd za rok 48 000 kiláků služebním autem a podobný věci, nemůžu si vybavit jedinou věc, co přišla od týhle bandy a nebyl to dohled, buzerace, omezení, nějaký zhoršení života občana ve prospěch kdoví koho, případně ve prospěch úřadů a aparátu. Volit tohle už není ani omyl, ani chyba, to už je na hulváta diagnoza.
A pořád ten samej wording, nemůžeme se na ně vykašlat jen proto, že s některýma je bordel (s mnoha je bordel), nemůžeme na ně být drsný jen proto, že jsou jiní, bordel dělá jen někdo z nich, takže si je sem musíme natahat a až tady řešit, kdo ten bordel teda bude dělat, pak odklidit mrtvoly (naše), vyplatit dávky (jim) a zvyknout si na to (my), protože máme povinnost těm lidem pomáhat. Sračky. Neustálá snaha nám zhoršit bezpečnostní situaci ve jménu nějakýho obskurního "páchání dobra" mě už teda fakt otravuje, ale ještě víc mě otravujou takoví ti musloadvokáti, jak jsou vidět v diskuzích. Takovej velice specifickej mindset, že jsou jako "nestranní" (reálně, ani hovno), nehází do jednoho pytle (kromě většiny Čechů), nepoužívají kolektivní vinu (až na bělocha, hlavně Evropana a voliče Zemana), "jde jim hlavně o člověka a jeho dobro" (až na pitomýho daně platícího bílýho negra, ten může klidně umřít). Přemýšlí hrozně "mimo krabice" a "kriticky", takže nevemou všechno, co jim hodí nějakej ruskej fejkňů, to ne. Přemýšlí tak kriticky, že sežerou všechno, co jim předhodí mainstream. Když überfricek mluvčí řekne, že to se slovem na "i" nesouviselo, tak prostě nesouviselo, "Když to říká soudruh Napoleon, tak to musí být pravda" :-D Přičemž jeden takovej vořech, když jsem s nim diskutoval, on se mě ptal u toho něměckýho autobusovýho řezání nožom, jako z čeho usuzuju, že v tom byl islám, my mu to říkali (podobnost asi se stovkou podobných případů z Evropy a Izraele, útoky nožem na dav nějakým blízkovýchodňárem) tam blekotal něco o kurzech kritickýho myšlení. Ok, tak ty si zajdi rovnou na kurzy myšlení, vole. Mě fakt baví tihle mentosové co prej, že "nemůžeme stereotypyzovat", že "nemůžeme mít přece předsudky", že "nemůžeme koukat na něco optikou minulých zkušeností a cizích zkušeností", přičemž člověk takhle funguje celej život, je to princip učení, vzdělávání a pokroku, podívat se, jak už se to dělalo a udělat další krok. Tihle by zase asi znova pokaždý vymýšleli kolo a znova si odvozovali Hookův zákon.
Kurnik, člověk přece nepotřebuje strčit prsty do zásuvky, aby věděl, že hrozí úraz proudem, nepotřebuje strkat prsty do cirkulárky, aby věděl, že mu je to uřízne, nebo nemusí strkat koule do hnízda sršňů, aby věděl, že o ně asi přijde. "Ty s tím nemáš osobní zkušenost", no, nemám, třeba mě nikdy nebodnul japonskej sršeň, ale když na ně někde narazim, budu se klidit daleko pryč. Taky jsem nikdy nezažil ostrý napadení nožem (díky Bohu) a ani o to nestojim, přesto můžu říct, i sebekriticky, že o boji s nožem a proti noži vím asi víc, než tak 90% lidí. Kurva já taky nepotřebuju být u toho, až nějakej blbeček chrstne jinýmu do ksichtu kyselinu, abych věděl, že to určitý lidi dělaj, že je to pěkný svinstvo a slušnej ekl. Jsem viděl to vídeo, kde nějaký Bangla dežo ženský, kterým někdo ten ksicht už kyselinou natunil, vyprávěly o svym přežití a nemaj to vůbec snadný a bylo mi jich fortelně líto. A nepotřebuju nestereotypyzovat a "kriticky myslet" aby mi bylo jasný, že to tu nechci, že Češi, Slováci, Maďaři a Poláci to nedělaj, že to je doména nějakejch musulmanů, ti to dělaj, no a totálně z prdele seru na to, že ne všichni, což je, ano, pravda. Já to tu nechci vůbec, takovýhle manýry.
Kdyby si tihle "Chcípnout v Brně" vzali každej domů aspoň jednoho bezďáka a ne že by jich v tom městě asi měli málo, celkem bych jim i věřil, že jsou to prostě takový srdce na dlani, že chtěj fakt fest pomáhat a zanedbávají rizika. Ale to oni samozřejmě neudělaj, výmluv mi nablijou kotel, jasně. Tihle "dobroserové" by rozdávali neustále z cizích prachů, na cizí rizika, na úkor cizích svobod, s tím, že oni se jako angažovat nebudou, oni to nějak "zmenežujou" a budou to jen z dálky, z bezpečný vzdálenosti, tak nějak jako koordinovat a "zastřešovat". To je stejný, jako že by nejradši nahnali všechny do socky a na kolo, aby člověk jezdil dvě hodiny do práce a dvě hodiny zpátky, nebo teda přes hodinu, pověšenej na mastný tyči jak netopejr, jako bonus dostal žloutenku nebo angínu, přičemž oni si budou drndat auťákem za prachy magoostrátu. Ale vždyť je to furt stejný. Banda flákačů si zaletí Jumbo Jetem někam kázat, jak lidstvo plýtvá palivem, nebo nějakej zevl co má čtrnáct baráků a dvacet aut káže o tom, jak se máme uskromnit a srát na konzum. Pro tyhle mám jen "jedno gesto", jak to zpívaj ti agresivní Slováci (85101) :-D Nedokážou dát žádnej argument, proč tady tu bandu musulmanů chtít, aby to vyvážilo případný rizika, jako "ano, je mezi nima vysoká kriminalita a některý jsou teroristi, ale maj tyhle, tyhle a tyhle výhody, tak si to asi radši risknem, ne" (já ty výhody nedokázal ani vymyslet). Ale to ne, to jsou jen nějaký iracionální kecy o nějaký "povinnosti pomáhat" a o tom, že před žbumbiliardou let někdo někoho vykořisťoval a já fakt netušim, proč by mě to mělo zajímat.
Spousta lidí ve snaze neposlat je do prdele úplně aspoň akceptuje nějakou takovou "verzi soft" jako že "pomáhat jim musíme, jasně že musíme, ale nebudeme je tahat sem, radši jim pomůžeme tam u nich". Čehož vítači a muslofilové zase využijou tím, že nablejou kotel keců, proč je to problém a že je mnohem lepší je sem natahat. Já říkám, i na tohle kašlat, on není žádnej jasnej neměnnej fakt, že "musíme pomáhat Africe / Indii / Bangaldéžum", ne, je jako fajn pomoc lidem, co jsou v řiti, ale fakt jako Češi nemáme žádnou povinnost narovnávat sociální poměry někde v Asii a cpát jim tam prachy. Já povim, kdo má povinnost si budovat africký země. Afričani. A kdo asijský země. Asiati. Každej má povinnost si udělat nějakej rychtik v tý svojí zemi, aby tam nežil na hromadě hnoje. Teda, pokud se mu nechce žít na hromadě hnoje, že jo. Ale ne že oni se tam budou válet, budou akorát souložit, za padesát let zečtyřnásobí populaci a pak my jako ať je tam živíme.
To mi připomíná, že nějak naše politický krávy ztrácí z očí. Že si je tu volí český občani, aby vedli českou zemi a jednali, kurva, v zájmu českých občanů. Ne aby narovnávali sociální poměry v Africe na úkor a rizika všech těch, kteří se jim z daní skládaj na živobytí. Protože, politik není nějakej "spasitel zeměkoule" a "tvůrce spravedlivého světa", je to volenej zástupce určitých lidí. Takže má v základu jednat v jejich zájmu. Nevim proč mám platit někoho, kdo by cpal prachy nějakým netáhlům, netáhla tahal sem, s tím, že se s tím jako "máme smířit" a "rizika přijmout", za to tě vole neplatim, jasný? Když tady 90% českýho obyvatelstva nějakou tu sebranku prostě nechce, kromě uřvanejch neziskovkářů a smečky dementních neomarxistů, nebo zmatenců, tak tihle maj prostě srazit kufry a rozhodnutí lidu respektovat, ne tlachat něco o populizmu a přesvědčovat nás, že je tady chceme, jen o tom nevíme. A stejně to platí o cizích zemích, asi je jako ošklivé, že támhle někde v Barmě se rvou, ale ty se, politvořechu, starej o situaci k žití v ČR, až tu bude hotovo, nebude tu mega lidí na hranici chudoby, hromada bezdomáčů a hromada lidí existenčně zlikvidovaných, či v řiti, pak ano, ve volným čase si řeš Barmu, klidně tam pošli všechny svoje prachy a nebo teda to, co přebyde. Ale do tý doby jsi zvolen a placen za to, abys to udržoval v chodu tady, tak prosím čiň to, za co bereš kurva nemalý prachy. Je to zajišťování přežití českýho občana, ochrana života, zdraví a práv českýho občana. A s tim se import nějakých kyselinolijců opravdu neslučuje.
Stejně nechápu ty retardovaný lidi, co čtou stejný zprávy jako my, že ve státech okolo je to nějaká vybíječka co tejden, pachatel skoro vždycky nějakej Aladin, ale furt budou vykládat, jak se nic neděje a je vlastně pohoda, přičemž kdyby podobnej čin spáchal jakejkoliv vlastenec, máme to na talíři pořád. U toho kydlení nožem v autobuse to bylo zajimavější, než jsem čekal, největší hrdina tam byl evidentně řidič, šel hasit (ten vořech nejdřív zapálil svuj batoh) dostal ránu, zdrhnul, někde prý splašil sekeru, vrátil se, Aladina řachnul prej tou sekerou (jinej zdroj tvrdil, že ho zdužil pěstma), no a Aladin byl zdužen. Takže to jde, je to tak, jak to říkám pořád, odhodlanej a ideálně vybavenej obránce může zvládnout eliminovat útočníka a minimalizovat počet obětí. Samozřejmě, mnohé politkrávy se drží důsledně opačného postupu, co nejvíc chránit útočníka. Takže těm bych navrhoval zakázat sekery úplně. Protože tady to s ní dostal milášek Zelených a Zelenorudých, typu "Žít Brno". Považte, chudášek byl psychicky nemocný, jen mu jeblo, no a někdo, místo toho, aby mu projevil dostatek pochopení, způsobně vykrvácel a chcíp a chudášek mohl dostat pak tisíc a jednu další šanci, tak misto toho on ho prostě fláknul sekerou a zranil no. Co to je, kde je humanita, kde je soucit, kde je "být lepší", takhle se jako řeší problémy v moderním světě? Jebnout ho kusem železa? Vždyť přece "násilí nic neřeší" (teda, tady to vyřešilo celkem spolehlivě, ale to ideologicky zanedbáme). Ten bodálista naléhavě potřeboval pomoc a místo toho dostal ránu, tak takhle ne. To chce zakázat sekery. Má to být opět jak ve škole, to že on tě mlátí, neznamená, že mu jí máš řachnout taky, aby dal pokoj, no to nene. Máš si ho "nevšímat", on se nakonec unaví a ty si pak můžeš jít stěžovat autoritě, která tě pošle do prdele.
Tady to měl bodálista teda nahnutý už z kraje, protože blízko byli poldové a od těch by dostal pravděpodobně olovo (čekám kdy se objeví iniciativa, jak polišum bouchačky sebrat). Což mě vrací k případu z Rakouska, kde nějakej vořech taky posekal lidi ve vlaku sekerou, poldové ho zastřelili a nějaká kráva ze Strany Zelených tam prohlásila, jestli to policie náhodou nepřehnala. Vidíme, kdo je milášek týhle sebranky a není to nikdo z nás. By mňau zajímalo, jestli, kdyby kdokoliv z nás byl nějak existenčně v řiti a musel bydlet pod mostem a nebo neměl na léčení, jestli by "hnutí" Chcípnout v Brně někde pro něj vehementně shánělo prachy a podporu. No jasně že ani prd. Přístup těhle vometáků k občanovi je totiž velice "sovětský", takový "poslali tě chcípnout, tak chcípni", případně "splň povinnost pro blaho státu a pak klidně zhyň, jseš jen rodný číslo". To samozřejmě neplatí, pokud je dotyčnej nějakej zevl, feťák, kriminálník, no a nebo, ideálně muslo, což je dneska privilegovaná třída".

Tak ty mě nepustíš sednout v autobuse? No, to to tady budu muset komplet vykydlit kuchyňákem. Ale „to zvládnete“.

20. července 2018 v 22:43 | Řezník
Nazdar psychopati. Co tu máme dneska, v Dojčlandu zase proběhl šturm, kdy nějakej vořech, co "měl právo sedět" (kdo neviděl to vídeo) vykydlil v autobuse 14 lidí, vesměs raněný, použil k tomu nůž kuchyňskyj. No, jasně, tutam někomu jebne, tohle byl zase nějakej Iránec a je až symptomatický, jak často hrabe těmhle blízkovýchodňárům, v kontrastu s tím, jak často "hrabe" bílým, nebo žluťákům, ale tak on musel být psychicky nemocný, protože možnost, že by v tom bylo slovo na "i", nebo v tom byl nějaký ten ag., bar., nebo al.ah, je vyloučená, to né, to je politicky nekorektní a kdo to řekne, je nácek, píše pro Sputnik, chce v Praze Putina a platí ho přímo Šojgu. Možná ještě dokonce taky mučil Kundobordelistky v lochu elektrikou a vodou.
To radši přijmeme, že na tom blízkým východě je to statisticky nějak moc psychicky nemocný (o důvod víc to sem netahat).
Německá kombinace země zamořený kdovíkým kdovíodkad a odzbrojených vovcí se opět ukazuje mimořádně účinná. V ochraně agresora a v usnadnění jeho práce. Pročpak mám tušení, že v Izraeli by tolik lidí nezmastil? A pročpak jsem o podobným multisleši v Izraeli neslyšel už dávno, přičemž ti tam jsou pod dži.hádem neustále, čímpak to je? No ano, přesně tím, co ta část lidí, co má v hlavě prasečí smrkance, nechce a odmítá slyšet. Že v Izraeli by toho kripla někdo odprásk, zatímco v Dojčlandu, kde nesmí mít ani teleskop, případně teda pepřák je na zbroják (a víme, jak je účinek pepřáku diskutabilní proti odhodnalnýmu útočníkovi, teda, pokud nevíme, tak, je kurevsky diskutabilní) mohli ti chudáci dělat tak akorát bů a bé a krvácet a pak znova jít a volit Merkelovou, protože přece nebudou ksenofobní. On i ten teleskop by udělal svoje, rána železnou tyčí do mordy by tomu vořechovi rychle přeházela sůry v hlavě, by ani nevěděl, kdo byla Ajša. Bohužel, v buse byli určitě samí zákona dbalý vobčani, takže nikdo neměl nic.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/478382-utocnik-v-autobusu-na-severu-nemecka-pobodal-14-lidi-desiva-rez-lici-svedkyne.html
Takže, Fricku, doporučim ti metodu, nepotřebuješ sanitku, až tě zase nějakej takovej Kamahari pobodá, prostě si lehni a opakuj si Wir schafer das, než se ti rána zacelí. Jasně, ona se nezacelí a ty chcípneš, ale škoda to nebude. Být německou policií, rozhodně bych provedl šetření, jestli někdo pod tím útokem náhodou nepronesl něco ksenofobního, protože to, že do někoho někdo bodá nožem není omluva k tomu, aby se neuctivě vyjadřoval o jeho původu, barvě, náboženství nebo tak, to si nebudeme zvykat, kurva, jasný? To je jak ve škole, která pokládá dobrý základy v tom, jak se nebránit agresi a jak si se sebou nechat celej život vytírat prdel, to že on dělá něco, neznamená, že ty můžeš reagovat nějak moc fuj, to že ti přerazil pravítko o palici neznamená, že mu smíš říct, že je čurák, to ne, trest dostaneš ty. Takže to bych prošetřil. No protože kecem na někoho, kdo do mě vrazil najf to začíná no a pak to holofaustem končí a to nebudeme riskovat, že ne.
Sleduju nyní snahy idiotů držet se zase (reálně, ne jak já, že si z toho dělám prdel) verze o psychicky nemocném pachateli, aby nemuseli uznat, že slovo na i v tom asi zase bylo, já říkám, jasně, byl to invalidní důchodce, kterej byl zrovna na cestě do charity, aby tam dobrovolničil, ale protože ho nepustili sednout, tak vykostil celej bus, protože ho prostě nasrali, v tom ani žádná ideologie být nemůže, nenene, vůbec ne. Ach jo. Až něco podobnýho proběhne tady (ona není otázka esli, ale kdy), fakt doufám, že to koupí jen nějakej podobnej multikulti imbecil a ne člověk.
No, nebudeme si z autistickýho národa Dojčů dále dělat prdel, to je jak sebrat dementnímu batoleti chrastítko, to je prostě moc snadný. Budeme pouze doufat, že narušení tělesné schránky skrze knajf utrpěli pouze voliči Merkelový, poskoci z neziskovek a sympatizanti Antifa, ne někdo, komu IQ překročilo dvojciferné hodnoty.
Větší ňůňo mají ve Spojených Britských Emirátech, neboli v Ostrovním Chalifátu. Tam maj, v nově, v Bin Londýně, průměrně tři útoky kyselinou týdně. Ano, jasně, opatření bude určitě jasný, zakázat kyselinu, do autobaterií budou asi lejt losí chcanky (to jim ty elektromobily moc jezdit nebudou, ale co). Ale ono to má ještě jednu drtivou příčinu. Protože, nedávno nějaký ueberkrávy přišli na to, proč je teď v Britonistánu nebezpečno. Protože, ve vedení tajných služeb a organizací je málo zástupců menšin. Jo. Maj tam málo černejch a žlutejch. Teda v tý zemi musej mít nebezpečně moc volnýho času, když maj čas řešit tohle. Člověk by řekl, že ta snaha umlčet Robinsona, nenápadně pustit ty pakistánský děckomrdy, zamaskovat případy typu Rotterham, Newcastle a mnoho podobných, ignorovat dži.hád, odsoudit vola co naučil psa hajlovat, trojčit po ulicích v atombordelu, protože Novičok, otravu nervovym plynem pozná každej obvoďák a atombordel sebou běžně vozí jejich hlídkaři, hlídkoví poldové tam nemaj pistole, ale armádní protichemickej oblek asi jo, no že je všechny tyhle trapasy vytíží. A ono ne, oni jsou tak dobrý, že zvládají nejen ze sebe dělat blbce vymýšlením obskurních útoků nervákem, kdy nikdo neumře, zatýkat za sporný kraviny, pouštět kriminálníky, chránit pachatele a jebat oběti, oni u toho ještě dokážou vyřešit tak do očí bijící rasovou diskriminaci. Jo, jsou prostě špička, prostě, už víme, proč Britonie jednu chvíli vládla světu, jsou prostě dobrý. Tak, teď stačí nacpat pár černejch a žlutejch do vedení MI5, ještě, ať se na nikoho nezapomene, by tam měli dát nějaký ženský, pár transgenderů, pár transtransgederů transspecies, nějakýho zoofila, pedofila, nekrofila, taky pár muslimů, jednoho šintoistu, jednu třípohlavní pyrolišku a hlavně, všechny bílý chlapy vykopnout, protože ti působí ofenzivně už jen svojí existencí. Pak taky vyřešit mikrorasismus, že se musí a musí a musí koukat navzájem do očí, i kdyby nechtěli (Oxford), ale, pohled nesmí trvat dýl, než pět sekund (Netflix). Pak se problémy vyřeší, ti kyselinolijci se na to vyserou, zase zavládne pohoda, Londýn bude bezpečnější než za doby Sherlocka (kterýho by dneska měli přetočit, na shemale Sherlly Holmesovou, s jejím homosexuálním kokršpanělým milencem dr Watsondogem - komu přijde "mezidruhová erotika" (Clerks) přes čáru, Tvář vody dostala Oskara, kurva).
Ještě až odstaní sochy, busty a obrazy bílejch mužů z britských univerzit, tak tam nastane klid. A nebo teda ne, bude tam úplně stejnej chlívek, bude tam čím dál větší chlívek, on ten film "Soudný den" nebyl asi úplně daleko od pravdy, akorát na to, aby ta ostrovní banda úplně zdegenerovala, nepotřebujou ani zombie apokalypsu, oni to zvládnou za střízliva, při plném vědomí a síle. Jestli je dělat si srandu z Friců jako šikanovat malýho autistu, tak dělat si prču z Britonů je náročný asi jako okrást kvadruplegika. To už je fakt moc snadný. Já myslel, že ten odchod z EU zachraňuje Britonii, ale ono to spíš zachraňuje zbytek EU, protože evidentně ještě větší sebranka bezmozků než v Bruselu je v Londýně a to je fakt co říct. Ještě za Churchila se ten národ porval s Německem a měl koule. Ještě tehdy když po českým pilotovi chtěli ukázat, jestli veze zbraně, on jim ukázal 0.38, tak se smáli, že tohle tam nepovažujou za zbraň a dali mu pořádnou 0.45, čistič hlavy :-D Stačilo padesát let pomalého pochodu institucemi, kterej začal na univerzitách a podívejte se, co jim tam vzniklo za útulek pro mentály. Porazilo by tohle Hitlera? Tohle by neporazilo ani eskymáckou ponorkovou flotilu.
No nic, opustíme tento ostrovní národ, ten film Soudný den tam měl dobrej point, obehnat zdí. Akorát tam ta zeď vedla napříč Britonií, já bych tu zeď vedl podél pobřeží.
Ale, když už jsem začal, ještě se vrátím k případu "Novičok". Frajer a jeho dcera, dvojtej agent, blomcá se jen tak, bez gardů, po ulici, chytne to něčím, jde do kopru, je mu blbě, odvezou ho do špitálu. Tam nějakej felčar identifikuje, že je to nervovej plyn, takovej, kterej skoro nikdo nemá, jen Rusové. Teda, jasně, britský chemicales ho znaj, no a doktor byl učitě bývalej SAS, takže to znal z výcviku. Chvíli na to už na místě činu trojčí expertes v atombordelu, zatímco v pozadí na force stojej dva bobíci, co si tam evidetně samym adrenalinem škrábou bobše, vůbec jim není divný, že by tam asi jako stát neměli, když jiný kokoti tam pobíhaj v ochrannym obleku. Představte si, že třeba v Praze na Václaváku by někdo dostal nervovym plynom a vzali ho do špitálu, kurva kterýho doktora by napadlo zrovna tohle? :-D By řešil otravu žrádlem, otravu chlastem, otravu, ale vraždu nervovym plynem? :-D Britský nemocnice jsou ale špička, tam maj protijed i proti plynu, kterej skoro neznaj, protože Skřípal se za chvíli oklepal a pohoda, jeho dcera taky, jedinej, kdo zemřel po útoku drahym nervovym plynem, kterej zabíjí prej už v mikrogramech, bylo jejich morče, co jim mezitím doma chcíplo. Teda ta ruská FSB musí být neskutečně schizofrenní organizace. Na jednu stranu maj špičkový turbohackery, který by i Tonymu Starkovi vysosali hardisk, ti by se nahackovali i do Wakandy, protože ovlivní volby kdekoliv, klidně i tam, kde nemaj internet. Ruskej hacker, ten se připojí na net i z cínový varný konvice, ten dokáže stahovat filmy i na samovar. Kdekoliv to totiž mladým novým Marxům nevyjde u voleb, u hlasování, u čehokoliv, tak je v tom ruskej hacker. A pak maj tak dementní operativce, kteří nedokážou zabít starýho chlapa a jednu ženskou. Nejen, že použijou plyn, kterej ukáže přímo na ně, ale ještě tak blbě, že oni to rozchoděj. Teda jestli takováhle akce fakt proběhla, tak předpokládám, že ti operativci jsou teď už někde na polárním kruhu, kde hlídaj sklad bójek, no a nebo byli převelení k úklidový četě a tou myslím tu s mopem a s kýblem. Něco jak když v Taxi taxi říkal Žibér těm expertům "Vy zejtra naklušete ke mně do kanclu, dostanete píšťalku a každej jednu křižovatku, tu si můžete analyzovat":-D :-D Přičemž v situaci, kdy tam proběhne 1500 útoků kyselinou za rok, proč nepoužili tohle, nebo nenajali dva, tři zfetovaný rastafariány, ať je prostě ubodaj, nebo narafičit to jako domácí přepadovku (home invasion), což se jim tam vrací do mody, jojo, ody doby, co tam zakázali zbraně a zakázali i pušky biatlonistum (trénujou jen s nějakým simulátorem spouště) je tam nááádherně bezpečno. A oni udělaj tohle. Člověk by řekl, že ruská tajná služba ještě nikdy nikoho neoddělala, nebo co.
Asi byla Tereza Májová moc zaměstnaná přípravou toho lezdoprdelního projevu k ramadánu, když schvalovala tyhle propaganda tahy, protože tohle je fakt ochotnický divadlo. Hele vážně, kdo nečetl 1984, prosím napravit, ty metody ojebávání široký veřejnosti jsou čím dál podobnější. No, kašlu na to, pokračování příště.
Tohle bylo podobně věrohodný, jako když nějakej Paddock, co nikdy nebyl "bouchačkář", nanosí do hotelovýho pokoje asi dvacet velkejch zbraní, aniž by si toho někdo všiml, pak střílí s bumb stockem, natrefuje šest set lidí na velmi hustou vzdálenost, samozřejmě se zabije, než ho zašijou, přičemž nikdo neví, kdo ho posledních patnáctl let vlastně platil, čím se živil, ví se jen, že byl samotář a měl prachy, no a Killery Saudi Clinton o tom tweetuje a dělá politický prohlášení, ještě předtím, než ze vzduchu na místě činu vysmrádnul kordit.
Kurva, jak moc blbí si myslí, že jsme?

Jo a ještě, zmínil jsem se onehdá, jak moc mě sejří, když do mě cpou nějakej hnuj z obou stran protisměrně, že jo, neboli, z jedný strany třeba "můžu se oblíkat jako kurva a točit porno a je to moje svoboda a ty se s tim smiř" a z druhý strany "koukej respektovat ženy dobytku a vůbec je neber jako sexuální objekty dobytku, protože ať dělá cokoliv, ty máš povinnost jednat s hlubokým hlubokým respektem" atd., jak jsem říkal, aby si to obě strany teda pořešily spolu, separé a mě do toho netahaly? No, tak nově přišla nová vlna tohohle voseru, z jedný strany dementi, který říkaj, že se tu nemáme množit, protože je to od nás sobecký, vyrábíme nový lidi který čerpají planetu a ničí planetu a podporujou přelidnění (v regionu, kterej se vůbec nepřelidňuje, ale to zanedbáme). Takže "mít dítě je sobeckéééééé", protože "si děláš svý akce / budoucí dělníky na úkor ostatních" (myšleno asi darmožrouty v oblastech, co se přelidňujou, ale to zase zanedbáváme)
A z druhý strany, "nemít děti je sobeckééé, protože nejen že si strkáš prachy sám do sebe, místo do budoucích generací, tak si žiješ na úkor ostatních, protože až zestárneš, tak ti tě budou muset živit", blábláblá. Takže, moje reakce. Vyserte si voko, obě strany. Si to udělám po svým a naprosto, ale totálně, defekuju na to, co je "sobeckéééé" a na úkor kdoví koho, ty svoje názorový střety si vyřešte mezi sebou separé, mě přestaňte prudit, protože svoboda mít haranta, nebo nemít, je Bohem daný právo, jak mě, tak i tomu největšímu dementovi někde v Buga Wuga, já světu nic nedlužim, takže ten "pocit odpovědnosti" k planetě, lidstvu za x generací, kdoví komu, si můžou všichni narvat, to má v mým rozhodovacím procesu prioritu asi tak 88 zhora, tak třetí zdola. Prostě naprostej nezájem. Učiňte to tak všichni a tihle tlučhubní vyvolávači pocitu viny to za chvíli zavřou.
Update, ti Skopčáci toho pablba zdužili sami, ještě před intervencí poldů, prej. Muj respekt k nim jako jednotlivcum se dost zvýšil. Ale point zůstává. Se zbraněma by jim to šlo mnohem, mnohem snáze.

Komoušobití. Teda těch bez moci, třicet let po jejich odchodu, něco jak kopání do mrtvoly.

18. července 2018 v 15:05 | Řezník
Servus všem. Tak asi bžilion týdnů po volbách se těm trapákům podařilo zpytlíkovat nějakou vládu a světe zboř se, je s podporou.....komunistů. Ty vole, cholera, to je děs, přichází apocoolypsa, ptáci padaj zdechlý z oblohy, v řekách tečou žaludeční šťávy, otevřely se brány pekla, blanický rytíři radši spáchali hromadně sebevraždu žraním potravin z Penamu, živí závidí mrtvým a ve Francii zrušili zvláštní stav. Aspoň teda podle těch drijí, co okolo toho dělaj obhájci pravdy, lásky, bijci rudochů, "bojovníci za svobodu skrze cenzuru a zavírání", ale i spousta upřímných lidí, který jsou akorát lehce zmatený. Kalous, kterej se dá charakterizovat pojmem "korouhvička", zase hřímá, jak nás to dovede do psí řitě, přičemž on sám vládu s podporou komunistů navrhoval už v roce 2006. No, budiž, třeba na to zapomněl, jako na mnoho věcí. Pořád není trapnější než Bureš, kterej nejdřív pro StB nikdy nedělal, pak teda jo, ale byla to ta pohodová StB, ne ta zlá StB, to je taky jak ze špatný komedie.
Zpět ke komunistum. Já jako rozumim, po "listopadový revoluci" (rozuměj, plánovaný ústup rudých do předem připravených pozic, plánovaný předání moci) nám Venca Vožralý Veškrna vydobil svobodu a vyvedl nás z totality do svobodný společnosti, kde má člověk práva a svobody. Teda, jako jo, když pominu, že Venca byl nastrčený pimprle, tak v těch devadesátkách i ta nějaká svoboda byla. Škoda jen, že se nám to teď přetváří ve svobodu držet mordu, poslouchat jediný oficiální pravdy hlásaný mainstreamem a neziskovkama, kdy za odlišnej názor si vysloužíš minimálně ostrakizaci a cejch, v horším případě problémy, mediální lynč a podobně. Jo, máme "nezávislou" zpravodajskou televizi, která je teda objektivní jak svýho času Rudý právo, jede si jednu oficiální linii a odchylky se nepřipouští. Ano, máme to tu ještě tak, že oproti komunistum a jejich době se tu za kecy nezavírá, nevyhazuje z práce, není takováhle cenzura verze "hard", to je pravda. A policejní stát plus neustále zvyšující se pravomoce úředníků a státních orgánů na úkor občanů sice hezky nabírá drajv, šance, že se člověk podívá do lochu, ač se chová pořád stejně, se od devadesátých let zvýšila asi o padesát procent, ale jasně, furt to nejsou padesátý léta.
Tak co mě žere, dvě věci. V první řadě, "patříme na západ", no a na západě už se za kecy zase zavírá, vyhazuje z práce, policajti tam dělaj razie kvůli kecům na síti, umlčování politických oponentů skrze fake obvinění (Le Penová - obvinili jí za propagaci násilí od IS. Někdo jí napsal na síť, že ta její národní fronta, bo jak se to jmenuje, je jako IS, ona tam sdílela - prosím, to vídeo už bylo v oběhu, když ho mohla sdílet - vídeo, jak basmači někoho killujou, se sdělením něco jako "jo? Tohle je IS, čum" a za tohle jí obvinili. Nedávno někdo ilustroval na fejsu svoje tvrzení fotkou nacistický vojandy, jak popravuje židovku, ano, sdělení bylo, že náckové byly pěkný mrdky, souhlas, takže jeho by obvinili taky? Ale notáááák). No a nebo skrz z prdele vycucaný obvinění, jako Robinsona, kterej by prej točením u soudu mohl zmařit proces s těma pakistánskýma šukálistama nezletilých, jako na svini zrovna těma, který se britskýmu aparátu dařilo léta úspěšně cíleně ignorovat a defacto hlavně kvůli Robinsonovi a jeho lidem to k tomu soudu vůbec dolezlo. Jo, rok se snažil, aby se tím britskej aparát začal zabývat, tak by určitě dělal něco, čim by to mohl zmařit, že jo. Motivace zavřít mu hubu, aby agresores mohli dostat nějaký plácnutí přes ruku, celej případ šel zas do vyhnívacího šanonu a nikdo do toho neryl, z toho teče všema dírama. V Německu a ve Francii už se některý věci nahlas neříkají vůbec a v Německu, když chce majitel hotelu nechat u sebe setkání AfD, riskuje, že mu Antifa podpálí barák. Na tenhle západ se neustále snažíme patřit, přičemž bereme zákonotvorbu skrze nařízení EU a EK, která je marxistů, neomarxistů, mladých socia.listů, bývalých maoistů a podobně, kurevsky plná. Juncker odhaluje pomník Marxovi, špičky EU oplakávaj Fidela, s tím, že svět přišel o velkýho státníka, lítaj kolektivně na funus Nelsona Mandely, což byl komouš a rudej guerillovej bojovník (mimochodem FB už propaguje oficiálně jeho výročí), když si člověk poslechne nějaký tlachy Šulce, případně německých nebo rakouských Zelených, tak to jsou komouši, že kam se hrabou naši komouši.
A v takový situaci se děsit toho, že bude v ČR vláda s podporou komunistů, to je fakt, já nevim, nemám slova, pořádně. Kurva, všechno v Evropě je aktuálně "s podporou komunistů". Evropský levicový strany maj reálně moc, euronunijní nařízení nám tu ovlivňujou první poslední, v takový situaci se děsit komunistů jako Filip, Ransdorf, Grebeníček, kdovíkdo tam je, nebo není, je úplně mimo. Komunistická strana Čech je vyčpělá banda starejch dědků, jestli se někdo děsí toho, že nám tu zavede cenzuru, držhubný zákony, jedinou správnou pravdu, úřady pro propagandu, budou zavírat za kecy, zavedou že obhajoba je součást obžaloby, nacpou zase politický procesy, nekritizovatelný skupiny lidí, seberou lidem zbraně a podobně, no tak není čeho se bát, něco z toho tady už máme a ten zbytek nám zavede Evropská Unie, samozřejmě naprosto nekomunisticky, naprosto demokraticky, naprosto v souladu se svobodou a hlavně, jako ochranu před komunismem a taky Ruskem :-D A kdo jim ty kecy žere, by si měl, i za pomoci někoho dalšího, či kladkostroje, silou vyrvat tu hlavu z análu a začít přemýšlet.
V neustálým děsu z komunismu leninskýho, což je KSČ, se v pohodě zavádí ten upravenej západní, ten třetí vlny, no a je upřímně děsivý, kolik lidí nevidí Marxe v neomarxismu, ale děsí je nějakej starej dědek, co má na vizitce KSČM.
Říkám snad, že komouši nejsou problém? Jasně že ne, já ale říkám, že současná KSČM není KSČ padesátých let, nemaj totiž tu moc a tu agresi, co tehdy měli. A hlavně říkám, že koho serou komunisti, toho musí srát celej Marx a nejen Marx / Lenin, protože z Marxe komunistický učení vzešlo, k tomu aby vyrobilo hromadu mrtvol, ani Lenina nepotřebovalo (Čína, Kambodža), jo, ano, v Sovětským Svazu to taky předvedli. Takže komu vadí KSČM, toho by měla srát úplně stejně Evropská Komise, protože ti stojí na stejných ideích, jen používají jinej wording. Ano, krká mě Bureš, teda apriori ne proto, že byl v StB, ale proto, že to je lhář a mafián, ale nechápu ty, který krká Bureš, protože byl v StB, ale nevadí jim europoslanec Cohn Bendit, a.k.a. Rudý Danny, kterej je teda teď Zelenej Danny, protože z klasickýho komunismu přesedlal na enviromentalizmus, což, jak víme, v parafrázi Johna Coffeyho, to je to samý, jen napsaný jinak. Nechápu, když někomu vadí Z Man, že chlastá a má "virozu", že ho stejně nesere Juncker, kterej je na setkání šéfů NATO sťatej jak Marie Antoaneta a jeho gardi ho musej skoro tlačit, pak tvrdí, že to byl "ischias". Přičemž Juncker má na rozdíl od Z Mana fakt reálnou moc. Jestli někomu vadí, že nám tady prezidentuje ožralej levičák, tak z EK by měl teda skákat metr vysoko, protože tý velí ožralej levičák a ta nám to tu ovlivní mnohem víc, než Miloš. Mimochodem, Milošovi spílaj, že je "ultrapravičák" asi čtyři roky po tom, co ho v souboji s Karlem označovaly média jako levicovýho kandidáta. Tak ať už si kurva vyberou.
Jo, Z Man je, čistě technicky, levičák, Bureš je mafián a docela táhnou spolu, ale, jak říkám EK je levičáků (reálných) a rudochů plná, o napojení na různý vexláky a ještě větší evropský Bureše taky nemám žádných pochyb, ale EK je nám prezentovaná jako nějakej etalon dobra, co nás povede ke světlým zítřkům, no tak, lidi, už se proberte.
Komunisti chtěli brát lidem zbraně, EK chce brát lidem zbraně, komunisti chtěli vynucenou rovnost, EK chce vynucenou rovnost, komunisti chtěli společenský přebudování bez ohledu na příbuzenský, rodinný a lokální vazby (Mao), no, ehm, import půlky Afriky do Evropy, "uprchlík do rodiny", Barnevern......otázky? A pak na náměstí blekotá nějakej dvanáctiletej pýčus o tom, že "komunismus se vrací", já říkám (bez ohledu na to, že nechápu, z jaký pozice nějaká taková jitrnice, co chodí do šestý třídy, bude poučovat starýho vlčáka jako jsem já) "on jako někdy odešel?" V první řadě, komouši měli před 89 asi milion členů, sympatizantů, agentů StB, donašečů, neoficiálních spolupracovníků.....ti se přece nevypařili úderem půlnoci, že jo. Prostě se přesunuli jinam, jako Bureš. Dál, jsme v EU a ta, jak říkám, stojí na neomarxismu, takže komunismus nikam neodešel, dokud budeme v EU, budeme ho tady mít, ne nadarmo se tomu spolku říká EuroSSSR, takže asi tak. Neříkám, že koncept Unie, původní myšlenka, je špatná, ale to by to nesměla banda marxistů vést jako nějakej kvazistát se sídlem v NeoMoskvě, neboli v Bruselu. Dá se říct, že v současný rudozelený neziskovkářsko cenzorský atmosféře jsou klasický původní komouši reálně ti nejmenší komouši. Příklad, nedávnej návrh na prolamování mlčenlivosti advokátů / právníků přišel od Pirátů, komunisti klasický byli proti :-D Dobře to okomentoval Dfens, s tím, že v porovnání s digitálním bolševikem má klasickej analogovej bolševik aspoň nějakou soudnost, nebo tak nějak :-D
Jestli se někdo bojí, že se "komunisti dostanou znova k moci a seberou mu svobodu", tak mám dobrou zprávu, to se nestane, protože komunisti už u moci dávno reálně jsou a KSČ mu fakt nesebere žádnou svobodu, kterou mu Evropská Komise a mainstreamový narudle zelený strany neseberou, zcela demokraticky a svobodně, dávno předtím. Na vyspělém, pokrokovém západě, kam patříme, už se trestá za kecy proti islámu, hození salámu k meshitě je zločin z nenávisti dva roky na tvrdo (ten chlap v tom lochu exnul), Tereza Májová má chválivý projev k Ramadánu, evropský obyvatelstvo je odzbrojený, bojí se otevřít hubu, protože za kecy se tam zavírá, kupříkladu v situaci, kdy chlapík volá na policii, že nějaký arabušímové ohrožujou jeho dceru, že jí chtějí sebrat a prodat do bordelu, fízlové přijedou, jich si nevšimnou a seberou jeho, za šíření nějaký tý ksenofobije a narušování kdoví čeho (Británie, jeden z těch trapných případů kolem Rotterhamu a podobně, mimochodem, přesně to, o čem informoval právě Robinson), na západě si zcela demokraticky a svobodně zavedou Šaríju a jestli v tomhle kontextu někdo považuje za hrozbu to, že "komunisti budou ve vládě, poprvéééé od roku 1989" a vidí v tom nějakou děsivou hrozbu, tak já už fakt nevim. Situace se změnila a těch pár starech analogovejch komoušů nepředstavuje hrozbu prakticky žádnou, dřív, než nám tu zase popraví nějakou Miladu, tak nás do gulagu nastrkaj Zelení a Piráti a ČSSD a spol.
Je to klasický, kdy se ukazuje na nějakou hrozbu, která vůbec už reálná hrozba není, aby se a) odvedla pozornost b) někdo si mohl připadat jako hustej geroj bojovník proti totalitě a za svobodu. Boj proti protivníkovi, kterej už je reálně mrtvej (marxismus leninismus) je dost trapnej, ale člověk se tam může zviditelňovat bez rizika. Jo, tepání do neokomunismu je riskantní, to by taky mohly nepřijít nějaký granty, mohla by se mediální pozornost přesměrovat pryč od dotyčnýho bojovníka, to je riskantní. To radši brojit proti komunistum třicet let po "převratu". Stejně jako "boj proti nacismu", když je ta ideologie už sedmdesát let mrtvá, v Čechách má možná, včetně neoficiálních sympatizantů, pár stovek příznivců, přičemž většinou to budou nějaký pubertální dementi, takzvaný "skinhead z učiliště", kteří nemají opravdu žádnou reálnou moc, vliv nic. Proto je velice snadný hledat nějaký stopy "nacismu" úplně ve všem, případně to používat jako umlčovač na každou názorovou opozici.
Podobně, jak když upindaní umělci neustále žvaní něco o Tibetu a lidských právech v Tibetu a podobně, přičemž levárny, sviňárny a zvůle, co se dějou tady, okázale ignorujou. Zase klasika, od Číňanů nehrozí žádná odveta, že jo, ale kérovat do nějakých sviňáren tady, to hrozí, že se budou zlobit špatný lidi a kariera dostane stopku. Velmi vtipně to pak vyzní v kontextu toho, kdy proti Číně držkuje Dusilová a pak se na ní vyhrabe, že pro Číňany dělá reklamy na telefony a že jí tam děsně milujou :-D Jak to psal chlapík s přezdívkou Zbyhněv na svojí stránce, kde rozlišoval mezi aktivismem a srabaktivismem. "Pro provozování srabaktivismu je potřeba volit problém, kterej je buď dostatečně daleko, nebo nepředstavuje žádný riziko". Že rozdíl mezi skutečným aktivistou a srabem je v tom, jestli si troufne na skutečný hříšníky, nebo jestli volí bezbrannou, poddajnou a z větší části nevinnou oběť. To jsou ty zastánkyně ženských práv, co neustále tepou do ochočenýho bílýho muže, ale vehementně se zastávaj islámu, proti kterýmu ani nekváknou. Já teda nevim, ale být nějaká reálná utiskovaná ženská, třeba z nějakýho My Stealthy Freedom, no a pak potkat nějakou tu evropskou feministickou kazatelku jménem Hermafrodita Vakuová Pumpová, co vyřvává, jak je hidžáb symbol ženský volby, tak jí asi rozdrtim čelist a prokopnu slezinu :-D
Ti současní osmnáctiletý bojovníci proti Leninovi, který vyřvávaj, jak tu před rokem 89 bylo peklo, žili jsme ve tmě, běhaly tu opice a oheň se rozdělával prděním proti blesku, než sestoupil z oblohy Havel, vyvedl nás z toho a pak přišla EU a darovala nám oheň, penicilin, pokrok a velký penis pro každého, jsou spíš trapný, než cokoliv jinýho. Já se do diskuzí, kdy to bylo lepší, jestli před 89 nebo po, moc nepouštím, protože, mě v 89 bylo sedm, já vím hovno. Vím za sebe, že já bych do tý doby nechtěl, jsem zvyklej na tuhle a hlavně, byla to dřevní doba z hlediska techniky a tak. No a taky vím, že výpovědi pamětníků jsou mnohdy ne moc přesně vypovídající, protože člověk má sklo napyčozní věci zapomínat, pamatovat si to dobrý. A člověk, kterýmu v 77 bylo dvacet a dneska je starej, bude radši vzpomínat na sedmasedmdesátej, že jo. Protože byl mladej. Takže to není úplmě vypovídající. Ale rozhodně je to víc vypovídající, než kecy osmnáctiletých středoškoláků o tom, jaký tehdy bylo peklo :-D Stejně jako kecy univerzitních vševědů o tom, jaká je teď svoboda, přičemž z nich se rektutujou ti, co se chovají jak Hiterova SA a bacha na to říct něco nekorektního :-D
Shrnutí. Je to bouře ve sklenici vody. Vladu s podporou komoušů navrhnoval už Kalous v roce 2006, stejnej Kalous, kterej z toho má teď mokrý pírka (chápete, Kalous, ta sova :-D ) Veškerý vlády, co tady byly, byly nějak s podporou komunistů, protože politická reprezentace je těch komoušů plná. Spoustě těch vořechů začíná životopis rokem 89, jinak justice a podobně, je zamořená rudochama snad ještě víc, bývalých členů KSČ je tam taky dost. Od vstupu do EU je s podporou komunistů veškerá zákonotvorba, protože EK, která reálně vládne EU je marxistů, socia.listů, maoistů, plná. Takže brečet kvůli tomu, že teď budeme mít komunisty ve vládě, když reálně nám nařizujou tihle, je jako brečet kvůli Jakešovi v časech Stalina. Nehledě na to, že současný "pravicový" i levicový strany, co se od komoušů per huba neustále distancujou, jsou velice sehraný v budování eurosoc.ialismu. Ono i na to tlučení neozbrojených demonstrantů nejsou vůbec potřeba komouši, i to eurocani vytvoří bez nich, kupříkladu mlácení členů PEGIDA, mlácení lidí v Katalánsku atd. Na to vůbec není potřeba nějakej Ondráček zvanej "mlátička", tomu by stačilo ovšem trošku změnit rétoriku a barvy, no a v Německu by pak nemlátil "odpůrce režimu", "reakcionáře", "kontrarevoluční živly" a podobně, ne, řezal by "nacisty", "ksenofoby" a podobně a bylo by to všechno cajk, byl by to oddaný budovatel světlých multikulturních zítřků, který mlátí pochybný existence, co jsou stejně určitě rasisti. Že se v principu vůbec neliší zmlácení demonstrantů od PEGIDA s bitím študáků v 89, protože ani jedna skupina nikoho nenapadala, nic nedemolovala, akorát byli na místě, kde aparát řekl, že být nemaj, případně říkali to, co aparát říkal, že říkat nemaj, to těm, co maj z komoušů nahnáno, nedochází. Na podporu tvrzení, kolik bylo zraněno rudých polišů v 89? Nula? Kolik zraněných polišů bylo na demonstraci PEGIDA? Nula? Kolik zraněných polišů bylo na tom bordelu "Welcome to hell" v Hamburku? 270? Tam je ovšem policejní zásah naprosto chválihodný (bez prdele). Zraněnejch policajtů na akcích na Máji? Nula. Zraněných policajtů na Czech Teku? 50, z toho jeden velmi vážně. Ergo? Myslím že víme, kdo dělá bordel a na kom si aparát jen provádí měření dicků, že jo. Na to, aby člověk dostal jelito od namakanýho praporčíka z policejní posilovny není potřeba vůbec dělat nějakej bordel, ani komunisti. Stačí někde říkat, co se aparátu nelíbí. Viz demonstrace proti islamizaci v Praze, tam to taky zkoušeli, ten jejich Zifčák 2.0, fake extrémisti, co lezli z baráku registrovanýho na ministerstvo vnitra a házeli po sobě nějakýma atrapama dlažebních kostek. Já jsem tam bylo, tehdy, celý to náměstí jsem procházel a když jsem pak viděl fotky těch "extrééémistů" tak jsem si říkal "to musí být protistrana, ne? Tyhle kokoty jsem tam nikde neviděl", no, pak když jsem slyšel vysvětlení, že to byli maskovaní pendrekáři jen na jednom místě, tak říkám, jo, to by mohlo být :-)
No, to je fuk. Z návratu komunistů netřeba být vystreslej, nejmíň deset let je tu máme a z toho, že nám seberou komunisti svobodu, není třeba mít strach, nestihnou to. EU, EK a naprosto "nekomunistický" strany, typu ČSSD, ANO, TOP a spol, to udělaj mnohem dřív, za ně. Všimněte si taky, jak naše a i evropský vlády, burleskně pracujou s těma nařízeníma EK. EK vymyslí nějakej buzer a vláda pod záminkou "implementace" jde ještě mnohem dál a prosadí další hárdkor, co odebírá svobodu, zavádí povinnosti a zavádí další sankce.
http://dfens-cz.com/poslanci-schvalili-neco-o-autech/

Podobnej princip předvedli Finové při zavádění eurounijní směrnice o zbraních, kdy jí přitvrdili ještě víckrát a pod záminkou implementace omezili držení zbraní ještě mnohem mnohem víc. Maj ve Finsku vládu s podporou komunistů? Běžný politický strany infikovaný marxismem třetí vlny jsou rozhodně reálně nebezpečnější, než parta starců, co vzpomíná jak sloužili v šedesátých letech u pohraniční stráže. Jinak bych ještě moc rád zmínil, že mnoho z těch, kteří teď vřískaj kvůli komunistům, taky vřískali kvůli Trumpovi, přičemž proti Trumpovi tam na ulici protestovali vořeši s vlajkama se srpem a kladivem. Ti samí, co vyřvávaj proti Zemanovi a děsí se komunistů, jsou mnohdy jedna ruka s členama Antify, což je extrémně levicová organizace, která má teda ke komunistům reálně blízko. Vyděšený z komunistů volí Piráty, kterých předseda trojčí s vlajkou extrémně levicový organizace, tak tohle mi někdo prosím vysvětlete. Vždyť minimálně půlka těch, co má z komunistů děs v očích, když se jich zeptáte, co prosazujou, reálně popíše komunismus, akorát tomu budou možná říkat trochu jinak. :-D
Se mi zdá, že už to fakt funguje na bázi klíčových slov. Komunismus špatný, tohle maj v názvu komunistická, tak jsou špatní. Tihle sice prosazujou komunismus taky, ale nemaj to v názvu, takže jsou dobří. Nacismus je všechno, co nesouhlasí s novým marxismem a nový marxismus nemá nic společnýho s komunismem, protože tam není Lenin. Srp a kladivo proti Trumpovi je správný, srp a kladivo jinde je špatný. Kurva už. Zavřít Robinsona je správný, byl v podmínce. Zavřít Pusy Rijot je špatný, byly v podmínce. Náboženství se musí smět kritizovat a proto kdo kvákne proti islámu, musí být vyvláčen bahnem, protože proti islámu držkujou nácci.
Kurva to je to samý, jak levičáci a "antinacisti" dělali bordel na výročí bitvy u Vídně (tý proti Turkum) a někdo tam posprejoval sochu Jana Sobieskiho nápisama "Stop nacismu". Tak si to vezmeme. Bitva u Vídně proběhla stovky let před příchodem nacismu. A Sobieski byl Polák. Pokud si pamatuju, tak Poláci s nacistama bojovali a taky to od nich dost tvrdě schytali, třeba Osvětim byla v Polsku. Většina těch, kdo v ní zhnila, byla z Polska. Varšavu jim rozsekali, dvakrát. Oproti tomu Turci neměli s nacistama žádnej problém. Nějakej ten muslimskej muftí s náckama spolupracoval a verboval jim lidi do muslimských divizí SS. Který existovaly, stály teda reálně za hovno, jako všechno co tahle banda vytvoří, ale existovaly. Turecko se do druhý války proti Rusku nezapojilo, ale s Německem nacistickým nemělo problém. Takže, když někdo protestuje proti "nacismu" tím, že hanobí sochu předka budoucích náckobijců, kterej porazil budoucí defacto spojence nácků, takovej člověk je jen mluvící potrat, s tím se nedá mluvit.
Ta myšlenková zkratka "kdo je proti islámu je nácek", ačkoliv islám a nacionální socia.lismus nemaj snad žádnou kolizní plochu a neměly spolu žádnej problém, je velice vtipná. A debilní. Když teda pak spojujou polskýho hrdinu s nacismem :-D
A stejným myšlením pak vznikne, že marxismus třetí vlny nemá nic společnýho s Marxem (stejně jako dži.hád nemá nic společnýho s islámem :-D ) a komunistická, social.istická a maoistická EK nás ochrání před komunismem, co by tu zavedl Z Man, kterýho některý západní média už označujou za ultrapravičáka :-D
Mám se smát, blejt, brečet, všechno najednou? Já totiž už nevim.

Trhat asfalt, drtit kosti – čtivo Realita násilí, US holomajzna vobuchem a další bolest

16. července 2018 v 21:51 | Řezník
Servus všem, copak tu máme dneska. Zřel jsem parádní vídeo z holomajzny amerckých tzv "Proud boys" (něco jako "hrdí hoši") s Antifou. Vidno, že Proud Boys jsou vlastenci. Obecně mají tyhle bitky celkem jednoznačný průběh, co jsem tak zachytil, Antifáci dostanou na držku, posbíraj si zuby a jdou s brekem domů. Jo, tihle chasníci evidentně nejsou běžní evropský vovce, co se nechaj těmahle dementama řezat. V tomhle záznamu měl proud boy nějaký vyztužený rukávy (aby to tlumilo údery, něco jak měl Jack Conrad - hrál ho "Stone Cold" - ve filmu Zabij nebo budeš zabit", nějakej profil v těsných rukávech) a Antifák teleskop, přilítly dva nic moc přesný, avšak dost tvrdý, údery obuchem, první sklouzl po tý ruce, možná jí úplně minul, druhej se vlastenci podařilo zachytit, následoval brutální hák pravačkou přímo do sanice, po který se Antifák složil na plocho jak bedna šutrů a rozhodně nemělo smysl ho ani počítat, neboť byl zhaslej jak světlo. Vedle něj ještě nějaká taková anti nacional blbzna, jen čuměla, co se to stalo s jejim soudruhem, vlastenec jí teda jednu nenatáhnul, jen jí odsunul, pak se stáhnul. Tohle vídeo mi teda zvedlo náladu, bylo to jedno z více vídeí, kde je vidět, že americký vlastenci se začali pořádně rvát a je vidět, že ty násilníky z SA konečně čeká pořádná bolest :-D
https://www.youtube.com/watch?v=gyfM2fXrvnI
Jak to říkal ten vůdce divočáků v pohádce "Princezna Mononoke", "To jsou moji válečníci, vrátili se ke mně ze země mrtvých" :-D Zase se mi vrací důvěra v lidstvo. No a nutno uznat, jakkoliv můj pravý hák je bolestivý, jak jsem viděl tenhle, musím ještě makat abych do pazour natankoval pořádný "ňůňo" :-D
Je zde vidět, že ani kombat holých, teda, cca holých, rukou, proti teleskopu nemusí být úplně marný, síla a rychlost funguje vždycky, samozřejmě plus odolnost. Z podobnýho soudku, začal jsem číst knížku "Realita násilí", píše americkej polda, kterýžto je u vězeňský zásahovky, duží mukly při vězeňských holomajznách, vzpourách, braní rukojní, má dost ostrých zásahů, takže celkem zkušenej borec. Odkazuje i na íbrfrajera Marca MacYounga, kterýžto se stal instruktorem sebeobrany a zásahových oddílů, potom, co zjistil, že život gangstera je možná prdel, ale rozhodně nebývá dlouhý. Tudíž tam má randál skvělých pointů a rozhodně doporučuju. Jedinej problém toho čtiva je, že mnoho věcí vysvětluje zbytečně rozvláčně (podle mě) a ubíjí moc času na tom, když vysvětluje rozdíl mezi fitnessem, lehkým sparringem v tělocvičně a brutalitou skutečnýho kombatu, což je fakt, že spousta lidí to vysvětlit potřebuje takhle rozvláčně, já už to chápu :- ) Na druhou stranu spousta věcí, co tam popisuje, jako rozdíl mezi očekávaným a neočekávaným napadením, psychických stavech, vzdálenostech, intuitivních reakcích, popisuje vlastně stejně, jak jsem to mnohokrát na různých místech popsal já a to dřív, než jsem to četl, což mě teda potěšilo. :-)
Každopádně doporučuju přečíst. Rozvedu tady point ohledně nečekanýho napadení, kde tam teda dost dlouho vysvětluje, jak se to liší třeba od sparringu, kde se člověk nejdřív rozdejchá, hodí do tempa, psychicky narychtuje a pak až jde bitkařit. A tady ho najednou někdo začne sypat. No, na to napíšu jen jeden důležitej kontrapoint. Jak nebýt překvapen. Prostě, nenechat se překvapit. Abych to nějak shrnul, prostě, člověk nemůže být ve střehu 24/7, to fakt nejde, ale může být ve střehu v situaci, kdy hrozí vejprask, nebo by hrozit mohl. Neboli, jdu v parku ve tři odpoledne, okolo se blomcá randál lidí, můžu být v klidu? Cca asi jo, jako ano, existuje šance, že se najednou z těch lidí vynoří někdo, kdo mě začne sypat úderama, nebo rovnou nožem, ale a) není to fakt pravděpodobný, že by tomu nic nepředcházelo, no b) není velká šance, že bych cíl toho prvního ataku byl zrovna já. Jo, jasně, je na místě nějakej riziko na ten dží.had, ale opět, není moc velká šance, že by ten první šturm šel zrovna na mě. Oproti tomu, jdu tím samým parkem ve tři ráno a proti mně dva chlapi evidentně sovětského, bo blízkovýchodního vzezření, píp píp, red allert a už si k nim nepřijdu tak blízko, abych mohl dostat ránu hned z první, aniž by ke mně museli udělat pár kroků, že jo.
A ono tomu dost předejde i prosté pozorování v situaci, kdy je těch lidí okolo víc. Bar, klidně klub, klidně hospoda. Hele, málokdo je takovej "sicario", aby do poslední chvíle si vás nevšímal a najednou nastoupil a jebnul vás popelníkem po hlavě, to by musel být úplnej psychopat, no a nebo profík, po mě, proč by šel profík, no a těch úplných psychos zas tolik není. Ono je potřeba, kdykoliv do podobnýho podniku vlezu, hned od vchodu zčeknout lidi pohledem, s kým by asi tak mohl být problém. Nejde jen o velikost, tetování, holou hlavu, jizvy na ksichtě, uřvanou skupinu, blízkovýchodní či sovětský vzezření, či podobný věci. Hodně, strašně moc řeknou oči. A když má být problém, poznáte to tak, že na vás ten dotyčnej prostě vejrá a vejrá furt, nebo často. Vlezu, zkontroluju, vidím, dva od pohledu študentíky kategorie bačkora se dvěma holkama v batikovanym tričku, riziko, asi nula, tlustýho černocha s naprosto pohodovým výrazem, co sosá laté, riziko asi nula, no a pomenšího chlapíka s těkavým nepříčetným pohledem, od pohledu nic moc svaly, ale samá šlacha, cukavý pohyby. Riziko? No, na toho bacha. Tak kterýho si budu sledovat periferem, no jasně že jeho. A všimnu si, že na mě vejrá? No jasně že všimnu. Protože to, aby se ke mně vydal a vrazil mi do krku něco ostrýho, bude pravděpodobně předcházet to, že mu to bude šrotovat v palici. Jen v menšině případů ne, ale stejně, když už si všimnu rizika, sedim tak, aby nechodil kolem mě, aby mi takovej neprocházel za zádama, aby musel dát jasně najevo, že se vydal ke mně. Kdo sleduje, vidí.
Onehdá, jedu s kámoškou vlakem, čumí tam na nás divnej týpek, oba jsme došli ke stejnýmu závěru, je sjetej, tak říkám, přesun, ať jsou mezi náma a jim aspoň jedny dveře. A já stál, tudíž lepší potenciál na reakci, že jo. Ne když si ho člověk vůbec nevšimne, sedí, on jako že jde chcát, nebo kamkoliv, jde kolem něj a slash ho něčím přes krk a ne že se to neděje. Nic nebylo, ale stejně, prevence. Radši si pár minut postojim, než riskovat. Většina lidí by si ho ani nevšimla.
Jindy. Přijdu s kámošem do hospody, frajer, od pohledu měl divnej pohled, čumí na mě jak tele na nový vrata. Tak říkám, nebudu stát přímo u něj, že jo. Pak furt čumí na mě a začal si točit popelníkem, pak tim popelníkem začal třískat do baru, přišel barman, sebral mu ho, já říkám, na to seru, vyšel jsem ven, vytáhl železo na obě ruce a říkám, jestli za mnou vyjde, vím že jde po mě, no a bude to fakt špatný, otázka je, pro koho. Jestli nevyjde, pohoda, dopiju a vypadnu. Nevyšel, jestli ho barman bloknul, nevim. Jo, možná by mě zrušil, ale tuším, že bez krvácení do mozku by neodešel. Ale stejně, už jsem o něm věděl, hned, jak po mě začal tak blbě vejrat. To většina lidí, ani festovních magorů, neutají. A o místech, kdy opravdu hrozí vejprask, nemluvě, že by si člověk měl dát bacha, že jo. Alkohol na místech, kde jsou velký předpoklady, že k vejprasku nedojde (hospoda v rodným místě, kde jsem štamgast a mám tam celou legii, soukromý akce, atd), ne že člověk dojde do Holešovic do Crossu, tam se setne jak Marie Antoaneta a jde ven přes ten dvorek plnej vyfetel, no tak tam si fakt koleduje, že dostane přes držku, i kdyby byl "mistr neznámého boje", jak Marc Dacascos ze stejnojmeného filmu :-D Pokud je ve střehu, jasně, neohlídá si sto ze sta, ale i kdyby osmdesát procent, je to furt dobrý. Ono i spousta vořežprutů, co chtěj krást a přepadat, v případě ženských prznit, se na to vysere, když vidí, že si všímáte, protože kdo si všímá, bude se asi i rvát a to oni nechtěj, že jo. On to ten autor v tý knížce dobře rozděluje, že jsou růz ný kategorie boje, mojí terminologií boj ve stylu "měření dicků", kterej vznikne, protože někdo chce něco dokazovat sobě, nebo okolí, nebo skupině, hierarchický machrování, no a proto si vybere třeba cíl, kterej "stojí za to". Zbitím dědka na vozejku v žádný hierarchii moc nestoupne, že jo. No a pak takovej ten "predátor" útok, kdy chce od tý oběti něco, prachy, rodidla, čirý uspokojení z násilí, pak samozřejmě volí co nejjednodušší cíl v co nejlepší situaci pro něj (těch kategorií je víc, on to tam taky píše, že je typ boje, kdy obě strany ví, co bude a jdou do toho, nebo že jedna strana netuší vůbec nic, atd... dost podobný tomu, co jsem psal onehdá já nezávisle na něm).
Je fakt, že u napadení je nejvíc otravnej a ničivej ten faktor překvapení a nutnosti fungovat v instinktivní reakci, i velmi dobrej bojovej sportovec, boxer, MMA, kdokoliv, než jde do ringu, oktagonu, atd, ví, co bude, prodejchá se, zkoncentruje se a jde do kombatu maximálně psychicky připraven, oproti tomu když jde člověk po ulici, hledí si svýho a najednou začnou litat rány, má nula času na přípravu, nula času aby se vůbec zorientoval, co se děje, jo a i dobrej ringovej bojovník z toho může být hodně vyhozenej z tempa. Ale opět, jak říkám, kdo je připraven, není překvapen a člověka, kterej se dívá kolem sebe a vidí, co se hejbe, je dost těžký zaskočit aby rána přisvištěla úplně nečekaně. Prostě, celej život člověk konvertuje situace, co mu nesedí / je nezná, na situace, který zná a který mu sedí, převádíme neznámé na známé, tady prostě platí, nechceš být zaskočen, tak se nenech zaskočit. :-) Je to vlastně v principu podobný, jak ta Cooperova (bo jiný jméno, už nevim), pětistupňová barevná stupnice pro ohrožení, kdy bílá je naprostá pohoda, červená je, že už lítaj krumpáče. No a někteří instruktoři říkají, že být kdekoliv než doma "v bílý", je riskantní, že si pak člověk akorát do něčeho nacouvá. Jiní pak říkali, že udržovat "oranžovou" (mírný střeh) neustále, je hodně psychicky náročný a defacto zbyteřný, tady s nima souhlasim, člověk na místech, kde reálně nic nehrozí, fakt může defacto "odpojit", do střehu se přepnout jen v místech a časech, kdy by aspoň teoreticky něco hrozit mohlo. V kanclu v corpu se stane asi reálně fakt hovno, nečekaně, aby vás někdo aspoň včas nevaroval. Oproti tomu v noční tramvaji není dobrý chrápat, že jo.
Svět není bezpečný místo, ale není nutný to přehánět, že jo. Četl jsem tam případy, kdy kupříkladu vořech napadal ženský a připadal si jako děsnej fér gentleman, protože se jich nejdřív zeptal, jestli s ním budou mít voprcálung, znásilnil je, až když odmítly a zabil ty, co si dovolily ho praštit, protože "to prostě posraly a to si žádná dovolovat nebude". Přesto si připadal, že jedná fér a já nechápu, proč ho nezastřelili. Nebo, psal ten autor, "Měli jsme tu vězně, kterej rozpáral dítě víčkem od plechovky a tu díru použil na voprcálung, myslíte si, že takovej bude mít zábrany vám ukousnout prsty, nebo vypíchnout oko?" (Myšleno v boji. A já taky nechápu, proč tohohle nepopravili, k čemu živit něco takovýho). Takže i takovýhle zjevy se mezi lidma pohybujou a je možný na ně narazit, ale není to moc pravděpodobný, střeh je nutno i vypínat, ale, takový podvědomý střeh člověku stejně zůstane, to je cvikem.
Kupříkladu kvetu z toho, když v nějakym filmu přijdou s tím, že "dáme jim ochranu. Takže vezmeme dva chudáky v policejnim autě a posadíme je před ten barák". Kurnik, chudák, sedí tam dvanáctihodinnovou šichtu, ve střehu je možná první hodinu, pak střeh nevyhnutelně klesá, reakční doba stoupá, ještě sedí v autě, takže nevidí nikam, vidět je odevšad, hejbat se nemůže, trefitelnej je odevšad a sejme ho každej blbotik kterej nemá IQ pulitru bublin. Kdyby tam dali dva pytle s pískem, mělo by to asi stejnej efekt. Podobnej efekt mají ti chudáci někde u škol a podobně, s detektorama kovů, co tam stojej jak blumy. Střeh nula, protože už tam jsou mnoho dní, co se nic nedělo, přichází rutina, reflexy spí, no a školní střelec, co jde střlet, co udělá? Opískuje prvního toho chudáka, co tam stojí. Protože je mu jedno, koho trefí. Takovejhle džob bych nevzal ani omylem. Ochranka musí být neviděna, aby viděla a protože střeh opadá, potřebuje právě tu chvíli, aby se hned přepnula do turba, takže ano, může tam být jeden jouda u detektoru, s tím ale, že někde jsou ještě dva, tři střelci, takže když někdo zastřelí toho u detektoru, střelci se proberou z rutiny a půjdou po něm. A v rámci bezpečí toho u rámu by mělo být notoricky známý, že tam ti střelci jsou, akorát se neví kde. Hlídač by musel být "ostrej" dvanáct hodin, nebo osm, no a to nevydrží, oproti tomu agresor, co jde po něm, musí být ostrej jen do tý akce, to dá, adrenalin se mu neodplaví. Stejně tak policajt, když jede do zásahu, má čas se "zahřát" a nabudit, do akce jde ostrej, chudák, co chrní na služebně a hypoteticky mu tam někdo přijde začít střílet, ten je mimo bojovou teplotu, takže je kurevsky překvapenej a vyhozenej z tempa. Každej by měl vědět, jak dlouho mu trvá, než se zahřeje na tu bojovou teplotu, kdy je teda schopnej bojovat, zpracuje strach (vždycky tam nějakej je), srovná adrenalin, srovná dech, atd. No a podle toho přizpůsobit situační operování, když potřebuje pár sekund, no tak aby je většinou měl.
Zrovna včera jsem byl na výcviku boje proti noži, kterej je teda první část šesti turnusů, bylo to sedm hodin celkem intenzivního drilu, bolej mě z toho ruce a záda jako běžně po zápase. Takže to bylo asi docela náročný, nebo jsem za to flákání za ten tejden a něco dost vyměknul :-D Jinak to dá takovou lehkou ukázku, jak je ten zápas náročnej, když z něj bolí svaly jak ze sedmihodinový dřiny, mnohdy výrazně víc. Ale tak, kdo někdy zápasil v boxu, zná to, no a kdo ne, o nic nepřišel, kurevsky to bolí :-D No a právě na tom výcviku se používaly metody, který jsem vlastně používal kdysi já když jsem trénoval s bráchou (kterej je teď instruktor sebeobrany) a když jsem kdysi trénoval se svýma compadres, což mě teda kurevsky potěšilo, že ten muj přístup není vůbec zcestnej, neboť ho používaj i skutečný profesionálové v oboru :-) Závěr těch šesti výcvikových turnusů bude nejen to, že budeme lepší válečníci, s tím se nějak počítá, ale cíl je, vytvořit nějakou co nejuniverzálnější metodu obrany proti knajfu, která by byla použitelná široce a jestli se to podaří, tak budu opět kurevsky rád, že jsem zrovna u tohohle byl. Pokud se budu podílet na vytvoření nějaký metody kombatu, zas mi to pomůže zlomit depresi, co se mi neustále vrací (a teď se mi vrátila pořádně, po posledním zápase a související prohře v ringu, jsem úplně vyčichlej a musim se zase nastartovat, teď mi to chvíli potrvá, proto jsem ani nepsal, neměl jsem nějak motivaci).
Je pravda, že nějakej výcvik boje proti noži by si měl vyzkoušet v životě každej, ale myslim výcvik, nebo pořádnej kurz, kde je výstup "pokud se objeví čepel, ideálně co nejrychlejc vypadni, nebo, rozptyl pozornost a co nejrychlejc vypadni a nebo, rozptyl pozornost - klidně úderem - a padej si pro zbraň", protože nějaký ty rychlokvašný pseudovýcviky řízených technik, kdy a) ty lidi neskutečně šetřej b) útočník je úplná jitrnice, udělá jeden tah a pak nic a čeká, až si to tam ten jouda zpracuje, to je úplně ne nahovno, to je kontraproduktivní, protože to tomu člověku dá jen falešný sebevědomí, kvůli kterýmu ho pak zabijou. Takže, jak říkám, jsou systémy, co jsou úplně nahovno. Pak jsou systémy, který jsou sice použitelný, ale jen pro někoho. Kupříkladu Krav Maga stojí na velkým fyzickým fondu a tvrdosti a brutalitě těch, co to používají, jo, jim toho dost fungovat bude. Je rozdíl, když je systém postavenej pro ozbrojený složky, takže v akci to budou používat osvalený rychlý, tvrdý chasníci ve fullgearu se zbraněma, ti toho nemusí ani moc umět, těm stačí dynamicky tvrdě jít dopředu a vometáka prostě zmlátit tim, co maj v ruce. Ale ten systém bude pak fungovat úplně jinak, když čelí čepeli chlapík co šel se ženou do divadla, no a nemá ani ochranu, ani pušku, polní lopatku ani obuch, ani batalion kamarádů, má tam jen sako a ženu co musí chránit, to je úplně jiná dynamika situace. To, co jednomu může fungovat bezvadně, jinýmu fungovat nemusí, pokud ta technika není univerzální. Onehdá mi vyprávěl kámoš, špičkovej boxer, že šel běhat, vybíhal na kopec, vyskočil na něj zmetek a prej "naval prachy". A on "Já se ani nerozmýšlel, prásk zadní (ruka), frajer zaletěl do toho křoví a bylo slyšet, jak tam padá, já tryskem pryč, nevim, jestli jsem to udělal správně...." Já říkám, udělals to nejlíp, jaks mohl, rychle, tvrdě, efektivně, to co umíš....převzal iniciativu, pokud měl vometák kudlu (a pravděpodobně měl) a nebo i pistoli, byla mu úplně k hovnu a až mu pak drátovali tu zlomenou čelist (nepředpokládám, že by mu v tý mordě nic nepovolilo :-D ) měl by čas na uvažování o jiným povolání :-D Takže ano, tomuhle chlapíkovi bude fungovat úder pěstí i když by čelil převaze, případně nějaký kontaktní zbrani (nůž, obuch, kladivo), podobně ten "proud boy" v tom vídeu. Jenže tragický je, když lidi, který na to fakt fyzicky ani mentálně nemaj, učí techniky pro tyhle bojovníky, ale takovýhle bojovníky z nich nevyrobí. Fakt je, že ti profíci, u kterých cvičim já, tuhle chybu rozhodně nedělaj :-)
Takže pokud výcvik proti noži nekončí nějak tím, že si chasník vezme přilbu na palici, nůž, barvící, tupej kovovej, nebo elektrickej, na plný plíny do tebe vletí a začne tě kydlit, v lepším případě ještě (moje oblíbený) má na tý druhý ruce boxerku, nebo grappling, takže když si člověk nedá bacha i na druhou ruku, přiletí bomba, tak to prostě není ono a člověk prachy investoval špatně. Jasně, dá se to pak ještě mnoho mnoho komplikovat, přitvrzovat (víc protivníků) nebo zjednodušovat (mám chvilku na komunikaci, mám zbraň sám) ale princip výcviku zůstává. Pak si člověk rychle ověří, jak rychlý a přesný má ruce, co ublokuje, co mu tam proletí, čemu se musí vyhnout a do jaký situace se kurevsky nikdy nedostat. Rychle přijde na to, že boj proti chlapovi s nožom opravdu není prdel, není to jak ve filmu, že velkýho naspídovanýho chachara padesátikilová holka znehybní pákou na zápěstí a podobně :-) Jakou vzdálenost si má držet, kam došáhne, kde má slabiny, atd. Onehdá jsem na výcviku potkal chlapíka, co cvičil asi dvacet let wing tsun, žádná sračka, ale už byl starší, no a závěrečná simulace byla, pět oponentů (v helmách) v úzkým koridoru, útočí na něj a on je musí zbušit, má obuch, oni ne (něco jak Oldboy, památná scéna s kladivem v chodbě). Tak tam stojíme proti sobě, já dělal oponenta a instruktor "Zahajte, kdy chcete". Já "bleskový výpad levačkou, škub" a ten obuch jsem měl já :-D On vyvalil bulvy a byl v prdeli, protože v prvním tahu jsem ho odzbrojil, což fakt nečekal, špatná vzdálenost, dobrý zjistit to s náma :-D
Shrnutí, buď připraven, nebudeš překvapen. Buď ozbrojen, nebudeš slabý. A trénuj efektivně, nepotřebuješ proti sobě žádnýho mistra z Kali, aby sis vyzkoušel, jak vypadá napadení nožom, naopak, většina těch útočníků žádní mistři nejsou, ale jsou nasraný, zfetovaný, ožralý, v adrenalinu, takže ten útok je kontinuální, brutální, řetězový výpady, ne jeden oddělenej and shit. Běžnej útočník s nožom není Ray Dionaldo nebo někdo podobnej, ale spíš to jsou ty policejní zprávy "zasadil jí šedesát pět bodných ran, přestal bodat, když zlomil čepel". To jsou naše reálie, až se tady uhnízdí ti knife majstři, co třeba napadaj lidi v Německu a tak, onehdá o tom psali třeba v Reflexu, dá to tomu trošku jinou dynamiku, protože ti jsou s tím nožem docela srostlí a nemusí jít do velký agrese, aby ho tahali, ty útoky budou sofistikovanější. Něco jako Sověti, u těch je to dost často podobný.
Finální shrnutí. Člověk při čtení tý knížky, Realita násilí, může taky získat ten zcestnej demotivovanej pocit, že to jako je fřiti a ubránit se není moc možný, ale to zase je špatnej pohled. On tam ukazuje na extrému to, že některý věci prostě nefungujou a jiný nejsou tak efektivní, jak se zdá, ale opět, ten agresor většinou taky není žádnej superbojovník, nějakej Winter Soldier, vesměs to, co ho odlišuje od toho zákona dbalýho oběti je ta srovnanost s násilím a ochota způsobit škodu, no a čím rychleji a snáz se připadná oběť přehodí do modu srovnanosti s násilím a ochoty rozbíjet, lámat a drtit, "trhat asfalt, drtit kosti", řečeno sloganem filmu Auto Zabiják, tím dřív to vyrovná.
Ten agresor používá stejný metody, stejný údery z bojových sportů, z boxu, rovněž nekoordinovaný i lamerský údery pěstí, ač se pěst o palici taky snadno přerazí, taky nechce dostávat bomby do ksichtu, nebo dostat do oka kudlou, stejnej člověk jako oběť, v principu, akorát má často víc zkušeností a je právě hozenej v tom kombatovým psychickým modu. Ale to jde vyvážit, že jo.
Vždyť v realitě je hafec případů kdy se chlapík vybouchal z krize prostě pomocí boxerských úderů (jako bych od chlapů z boxu neměl těhle případů spoustu), je randál případů, kdy obránce s pistolí, kterej ale opravdu není žádnej instruktor Zero, sesmahne útočníka, agresora, mass shootera, naposledy to hezký vídeo, kdy policajtka v civilu sundala toho agresora a to tu pistoli držela dokonce jednoruč, myslim. Nebo kdy Izraelci zbušili magora s nožem, přičemž jeden ho řezal deštníkem. Takže je spousta případů úspěšnýho boje u lidí, kteří rozhodně nejsou žádní mistři univerzálního boje, ani poldové, mnohdy to nejsou ani bojoví sportovci ani trénovaní střelci, každá věc, co člověk umí, pokud teda netrénuje blbost, případně skoro každá zbraň co u sebe má (až na nesmysly typu elektrickej paralyzér a podobně) zvyšuje potenciál a šance. Ale je spousta případů neúspěšný obrany a neúspěšnýho boje, jako když slovenskýho reprezentanta v kickboxu umlátili v hospodě tři vagabundi, ultimátní zápasník Amokrane Sabet napadl sám s nožem batalion poldů ve full gearech a jednoho zabil, mnoho mnoho dalších, je to prostě boj a boj se nesmí předem vzdávat, ale nikdy není úplně jasný a jistý, jak to dopadne, v aspoň trochu vyrovnaný situaci. Proto je nejlepší do žádnýho boje nelízt, když nemusím. Když vezmu, kolikrát jsem v různý simulaci umřel a kolikrát jsem "zabil" i trénovaný chlapy, dobře trénovaný chlapy, dá se říct bojovníky z extratřídy, můžu říct, ona to není prdel a je velmi snadný si někde naběhnout a umřít. Proto je lepší si dávat bacha a spoléhat radši na taktiku a strategii, než na momentální schopnosti. On se tenhle princip dá naučit i ve videohrách, typu Call of Duty a podobně, prostě čím jsem horší v ovládání, takže se pomalejc otáčím, mířím, střílím, tím víc musim sázet na taktiku a do některých situací vůbec nelézt :-D
Pokud vím, že se na bojovou teplotu zahřívám pomalu a tudíž mě to může stát body a vážné tělesné poškození, musím operovat tak, abych vždycky ten čas na varování dostal. Pokud vím, že moje instinktivní rekace jsou na takový výši, že si poradím s každým kdykoliv (moje teda nejsou ani omylem :-D ) tak si můžu klidně dáchnout v nějakým alkoholovym doupěti na stole :-D
Hodně bolesti a srmrťáků je z přecenění svých skills. Zakončim volnou citací z jedný knížky o Jacku Reacherovi, "Nathan Goldstein zemřel proto, že byl statečný. Ale nebyla to taková ta promyšlená odvaha, která vám vyslouží medaili za zásluhy, byl to takový ten iracionální záchvat statečnosti, kvůli kterému vás na ulici zabijou" :-D

Týdenní přehlídka blbosti

10. července 2018 v 10:11 | Řezník
Servus všichni, co tu máme dneska. Pár zajimavých zpráv ze světa, pomiňme partu fotbalistů v jeskyni, protože tady není do čeho tepat ani si z čeho dělat prdel, nehody se stávají, zapadli do jeskyně před chcancem a příval je zahnal dál a dál, no, možná to nebylo úplně geniální, ale většina nehod a krizovek je z toho, že někdo neudělal věc úplně šťastně, že jo. Respekt tomu trenérovi, že je tam udržel aspoň nějak psychicky pohromadě, že se tam navzájem nepozabíjeli, nebo nepozabíjeli sebe při nějakých kravinách a vyšilování, což je mezi náma častá příčina smrti při těhle survival situacích, že těm lidem jebne a navzájem se zmasí, nebo se zlikvidujou při kravinách. Většinu už vytáhli ven a ten zbytek snad daj brzo.
Co je vtipnější. Ve Francii se to zase rube. Francouzský poliši zastřelili nějakýho profláklýho vořecha při ujiždění policii, vořech zase klasický typický evropský jméno, no a "mladíci" z "problémových čtvrtí" zase začali dělat randál, zase blaflo hafo aut, nějaký budovy, nějaký poliši dostali na držku, pár kriplů poliši zase posbírali, no, tragikomedie. Nádherně to vynikne v kontrastu s těma kecama různých trotlů s třetinou mozku, jak jsme tu špatní, nenávistní, ksenofobní, nechceme tu ubohé chudášky prchající před válkou, nechceme tu obohacení přes arabskou menšinu, nechceme tu multikulturu, jsme děsivě kdoví co, hlavně co nejvíckrát říct nenávist v jedný větě.....no, ale děje se tu něco takovýho? Ani prd. Děje se něco takovýho v Maďarsku, v Polsku, nebo na Slovensku? Ne. Takže, jestli tohle už těm debilním bezmozkum nestačí jako argument, proč udržet status quo a nic sem nebrat, tak fakt nechápu. Frantíci nově zavádí další bezpečnostní opatření, kdy budou ozbrojený poliši jezdit ve vlacích, inkognito, aby, když začne nějaký terorizmo, radicalizmo, holomajzna, bo tak, aby mohli zasahovat. Dotazy? Ty bezpečnostní opatření jsou tam čím dál tím radikálnější, čím dál tím dražší, nově ještě opevňujou Eifellovku stěnou z neprůstřelnýho skla, což zase stojí randál prachů, být řadovej Žabožrout, tak už si bezpečně nepřipadám ani omylem, zvláštní stav tam maj tři roky, ano, teď ho konvertovali na normální stav a ne tak, že by ho zrušili, nene, jen ten zvláštní přejmenovali na normální, nějakým legislativním žvástem a je to furt stejný. Jestli tohle těm mongoloidum nestačí, že žabožroutí poměry sem fakt nechceme tahat, tak už darmo s nima mluvit. Žabožrouti zakázali ovčanum nosit cokoliv na svojí ochranu, ti tam jsou zase jako nahý v trní a musí spolíhat na to, že zrovna poblíž nějaký poldové budou, no a nebo vojsko, no a že vojsko nebudou nějaký takoví "Les Charlots", jako ti, co patrolovali před Bataclanem (mimochodem, bude tam mít koncert muslimskej zpěvák, kterej ještě používá na poutačích slovo dži.hád, nechce se jít těm obětem rovnou vychcat na hrob? Bylo by to decentnější), no a nebo, že to nebude taková sluníčková patrola pravdy a lásky, co přijeli zasahovat k Charliemu, jenže tak nějak na bicyklech a neozbrojený :-D Výsledek známe.
Žabožrouti ukázali, ukazujou a předváděj neustále, že ta jejich multikultura, "integrace" a všechny tyhle chujoviny vůbec nefungujou a maj tam toho, národ zpečenejch idiotů, plný cvičky, přesto ten gerontofil jejich nezmění rétoriku a od různých tukanů budu pořád poslouchat něco o nějaký "ksenofóbyjyi", to bych z toho fakt zvracel.
Z tý sorty podobných polomozků, co vyřvávaj, jak hnusní ksenofobní Češi nechtějí ubohý arabášský chudášky, který jsou kompletně užitečný, asi tak jako rakovina, se rekrutujou fejsbukový hustonahlašovači a bonzáci, jako jakýsi Kolařík (ne ten boxer). A mnoho dalších takových krys. A já žasnu, že na jednu stranu maj hnědý trencle z toho, že je estébák premierem a že "komunismus se vrací", na druhou stranu se chovaj jak ti stejný křiví donašeči, co tehdy chodili na estébé práskat, že měl někdo protirežimní kecy. Protože co je to jinýho. Oni se holedbaj, že nahlašujou "rasistický a nenávistný" příspěvky, což jsou a) kecy b) jsou to přesně poskoci rigidně vymáhaných účelově pro aparátních pravidel. A ano, psát "rasistické a nenávistné" věci je moc fuj a proti pravidlum, no ale tehdy bylo proti pravidlum říct, že Husák je kokot. Takže ten bonzák, co někoho tehdy naprášil a pomohl ho poslat za dráty, byl mentálně přesně stejnej takovejhle ližprdelka. No a za protektorátu bylo taky proti pravidlum poslouchat Rádio Londýn, přičemž samozřejmě, zákony a pravidla se musí dodržovat a tutam někdo někoho píchnul. Ti samí, co krkaj o tom, jak jsou Češi křivej národ udavačů, podrazáků a bonzáků a z estébáka maj spasmus, se holedbaj, jak sami bonzujou a nahlašujou. Zvláštní je, jak se bezpáteřní bonzák pasuje do role morálního arbitra, že tehdejší bonzování komunistum bylo fuj, ale současný bonzování v rytmu neokomunismu je fajn a skvělé a on je hrdina. Z týhle jejich selektivity je mi na blití možná snad nejvíc. Přičemž jim nedochází, že každej kripl z rudejch gard, kterej někde ubíjel lidi za protistátní kecy, taky jednal nadšeně ve jménu lepších zítřků a plně v souladu s politikou aparátu a Velkého Kormidelníka, přičemž ti ubití porušili nějaký pravidla a provinili se nenávistí ke komunistickému zřízení, straně a předsedovi. No, darmo mluvit.
Další esonesmysl byl minulej víkend, kdy v Austrálii nějakej vořech fraggnul nějakou holku, co šla sama přes park, bylo tam nějaký násilí, pak ten kill. No a prej že okolo toho je velká bouře, mnoha řvounů, organizací, tlučhubců, že jako "místní holky chtějí bezpečí" a že jako kašlou na doporučení kudy nemaj chodit, jak nemaj chodit, co maj nosit, co nemaj nosit, co maj nosit u sebe, že nechtěj trénovat kombat, že chtěj "bezpečí" a že "je potřeba vychovávat muže v respektu k ženám a vychovávat muže správně" a mě začal šilhat mozek, protože říkám, co skoro svět světem stojí, tyhle věci běží. Někomu jeblo, někdo jinej to neustál a zůstal tam ve formátu "kočičí žrádlo". Jo, je to krutý, jo, je to hnusný, bé a bů a sračky a můžeme si pobrečet a je to úplně k hovnu, na úrovni "Když odjeli, Fusky ještě hodinu stál v garáži, pil a brečel pro ty staré dobré časy". Nesmysl. Tak to bylo, tak to je, tak to bude. Čas od času někomu shoří pojistky a někdo jinej to musí ustát, nebo umřít a systémový řešení to nemá. Kecy o "výchově" jsou naprosto mimo, neboť snad každej člověk, pokud to není nějak defektní poškozenej retard, se snaží svoje dítě vychovat co nejlíp, nevim snad o nikom svéprávným, kdo by to dělal ve stylu "Tak, teď tady Harryho vychováme tak, aby to byl parádní sexuální násilník, deviant a násilnej vrah, pak si budeme moc říct, že jsme to udělali dobře". To snad v nějakým hororu, ale v ostrým? Když pomineme nějaký extrémní případy, jako nějaký rodiny kanibalů, tak je to nevidno. Tak co chtěj měnit? Jasně, kdyby říkaly "chceme zbraně, chceme nosit", říkám, jasně, chápou realitu násilí, rozumim a podporuju. I kdyby říkaly "chceme, aby u vchodů do kampusů stáli sekuriťáci", opět beru, stálo by to prachy, ale rozuměl bych tomu. Oproti tomu, nějaký "chceme vychovávat víc muže k většímu respektu k ženám", no, to je zase šlápnutí do hovna, protože už to vidim v realitě. Další přefeminizovaná výchova kastrátů a však víme, kam v ostrym vede výchova kastrátů, k frustrátům a frustráti vedou ke vzrůstu čeho, že? :-) Zase tukani nechápou, je to reakce zoufalý společnosti, která si neporadí sama se sebou a ve smrtelný křeči generuje jednu chujovinu za druhou. A kadí si tím do vlastního krku. Nu což, nechápou, ať se odepíšou, co je nám po nich. Vsuvka, jo, samozřejmě k naprostýmu "nerespektu" k ženským a k celkému rozsáhlému používání násilí samozřejmě vychovává islám, ale o tom zase budou držet klapačku, že jo :-)
Následně tu máme další le komedii. Ve Španělsku, nebo kde, vyhrál Miss chlap. Jako, jasně, je to zas nějakej ten trans nebo kdoví co, ale prostě, je to chlap. Miss vyhrál chlap, teda, s uříznutým cypem a polystyrenovejma kozama, ale stejně, furt chlap. Já být těma ženskýma co se tam účastní, tak svojí účast rovnou zavřu, ale to ony neudělaj, takže ta trapárna bude pokračovat. Je jasný, že to tomu deformantovi dali, aby byli "progresivní", "pokrokoví" a "ne nenávisti", prostě, nedat titul jedinýmu chlapovi v ženský soutěži, to je stejný, jako neupíct dort dvěma lezbám, nevzít negramotnou Somalistánku do školy, nedat dítě u adopčního řízení dvěma gejum, prostě, nasrat si fontánou do vlastního ksichtu a pak muset ustát ten šturm aktivistů a menšinofilů, obhájit svuj postup, přežít mediální lynč.....Stejný jako vyhodit ze Starbucks dva lemply, co tam jen opruzujou, následně přežít mediální šturm od Black Lives Maters, nebo jako nepustit chlapa s naušnicema na ženskej hajzl a následně opět ustát medialní lynč...všechno true story. Která porota to má zapotřebí. To je podobný, jak nedávno Miss Pensilvánie vyhrála nějaká holka s kožní chorobou dojizveným ksichtem, jako "buďme tolerantní, kdyby neměla tu dojizvenou držku, tak by byla moc a děsně fajn", blábláblá. Hele takhle, já nejsem zrovna příznivce těhle soutěží, jako "předveď prdel, zavrť se v plavkách, zablekotej nějakou PR specialistama předepsanou sračku, tak, tady máš korunku a můžeš si nabrnknout nějakýho celebritního vořecha, nebo prachatýho dědka". Nejsem, nějak mi to nesedí. Ale zase, když už to má nějaký pravidla, tak dávat výhry za "účast a příslušnost k menšinám", když ty ostatní poctivě blijou, nežerou, za chirurgy utrácí and shit, to mi přijde zase takový jalový.
Jak nedávno zas, vyhrála Miss Finsko černá holka. Překvapivě, zas jediná černá co se účastnila. Mezi náma, suverénně nejošklivější z těch všech tam a to fakt a bez předsudků, viděl jsem randál hezkých černých holek, ano, obecně v bedně a tahle se k nim teda neblížila ani omylem, ale zase, nedej to černý, že jo, v tý atmosféře honu na čarodějnice a likvidace "ksenofobů a rasistů a nacistů" a podobně, současný dementní mediální gardy.....Stejně jako dementní Českej Slavík, kterej se předvedl, skrze vyřazení Ortela, jako soutěž spíš ideologická, než hudební, se i tohle přetváří v politickou agitku, takže se to brzo zprofanuje, stane se svojí vlastní parodií a pak to zdechne. Až se budou dávat plus body za různý alternativní sexuální orientace, odebírat body za barvu kůže, či přidávat za nebílou barvu, plusový samozřejmě za Islám, odhaduju že Miss Británie nebo Francie bude brzo muslimka v hidžábu, tak na to lidi přestanou čumět a půjde to do kopru. Další věci budou následovat, aspoň bude něco dalšího, z čeho si tropit šašky. :-)